L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
481 | 79 | 980 |
i
|
María valeria Ledesma | 0:55:55 (tr 0:54:00) | ||
Real t.: 00:54:00 Official t.: 00:55:55 Real start: 09:32:08 Finish hour: 10:26:07 Cat:F Category place: 79 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:24 min/km Club: els xulius k4_2: 0:22:36 Hour k4_2 : 09:54:44 Place k4_2 : 490 - Finish line: 0:54:00 Finish hour: 10:26:07 Finish place : 481 X 9 places
Split Times
22013
0:56:05
00:55:55
0:55:45
i
Fernando Miguelez Suarez
00:55:57 (Tr: 0:54:25)
Oriol Díaz De Burgos Llaberia
00:56:00 (Tr: 0:53:25)
Maria Olivella Martí
00:56:00 (Tr: 0:53:24)
i
Christophe Martinez Lacoste
00:56:00 (Tr: 0:53:52)
Susana Molina Frias
00:56:04 (Tr: 0:55:08)
i
Jessica Martin Torrent
00:56:05 (Tr: 0:53:24) |
|||||||
482 | 403 | 237 |
i
|
Fernando Miguelez Suarez | 0:55:57 (tr 0:54:25) | ||
Real t.: 00:54:25 Official t.: 00:55:57 Real start: 09:31:44 Finish hour: 10:26:09 Cat:M Category place: 403 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:27 min/km Club: k4_2: 0:23:47 Hour k4_2 : 09:55:31 Place k4_2 : 561 - Finish line: 0:54:25 Finish hour: 10:26:09 Finish place : 482 X 79 places
Split Times
18260
0:56:05
00:55:57
0:55:49
i
María valeria Ledesma
00:55:55 (Tr: 0:54:00)
Oriol Díaz De Burgos Llaberia
00:56:00 (Tr: 0:53:25)
Maria Olivella Martí
00:56:00 (Tr: 0:53:24)
i
Christophe Martinez Lacoste
00:56:00 (Tr: 0:53:52)
Susana Molina Frias
00:56:04 (Tr: 0:55:08)
i
Jessica Martin Torrent
00:56:05 (Tr: 0:53:24) |
|||||||
483 | 404 | 255 | Oriol Díaz De Burgos Llaberia | 0:56:00 (tr 0:53:25) | |||
Real t.: 00:53:25 Official t.: 00:56:00 Real start: 09:32:47 Finish hour: 10:26:12 Cat:M Category place: 404 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:21 min/km Club: k4_2: 0:22:18 Hour k4_2 : 09:55:05 Place k4_2 : 521 - Finish line: 0:53:25 Finish hour: 10:26:12 Finish place : 483 X 38 places
Split Times
12760
0:56:05
00:56:00
0:55:54
i
María valeria Ledesma
00:55:55 (Tr: 0:54:00)
i
Fernando Miguelez Suarez
00:55:57 (Tr: 0:54:25)
Maria Olivella Martí
00:56:00 (Tr: 0:53:24)
i
Christophe Martinez Lacoste
00:56:00 (Tr: 0:53:52)
Susana Molina Frias
00:56:04 (Tr: 0:55:08)
i
Jessica Martin Torrent
00:56:05 (Tr: 0:53:24) |
|||||||
484 | 80 | 256 | Maria Olivella Martí | 0:56:00 (tr 0:53:24) | |||
Real t.: 00:53:24 Official t.: 00:56:00 Real start: 09:32:48 Finish hour: 10:26:12 Cat:F Category place: 80 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:21 min/km Club: k4_2: 0:22:18 Hour k4_2 : 09:55:05 Place k4_2 : 522 - Finish line: 0:53:24 Finish hour: 10:26:12 Finish place : 484 X 38 places
Split Times
12430
0:56:05
00:56:00
0:55:54
i
María valeria Ledesma
00:55:55 (Tr: 0:54:00)
i
Fernando Miguelez Suarez
00:55:57 (Tr: 0:54:25)
Oriol Díaz De Burgos Llaberia
00:56:00 (Tr: 0:53:25)
i
Christophe Martinez Lacoste
00:56:00 (Tr: 0:53:52)
Susana Molina Frias
00:56:04 (Tr: 0:55:08)
i
Jessica Martin Torrent
00:56:05 (Tr: 0:53:24) |
|||||||
485 | 405 | 1030 |
i
|
Christophe Martinez Lacoste | 0:56:00 (tr 0:53:52) | ||
Real t.: 00:53:52 Official t.: 00:56:00 Real start: 09:32:20 Finish hour: 10:26:12 Cat:M Category place: 405 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:24 min/km Club: k4_2: 0:22:27 Hour k4_2 : 09:54:46 Place k4_2 : 495 - Finish line: 0:53:52 Finish hour: 10:26:12 Finish place : 485 X 10 places
Split Times
12861
0:56:06
00:56:00
0:55:54
i
María valeria Ledesma
00:55:55 (Tr: 0:54:00)
i
Fernando Miguelez Suarez
00:55:57 (Tr: 0:54:25)
Oriol Díaz De Burgos Llaberia
00:56:00 (Tr: 0:53:25)
Maria Olivella Martí
00:56:00 (Tr: 0:53:24)
Susana Molina Frias
00:56:04 (Tr: 0:55:08)
i
Jessica Martin Torrent
00:56:05 (Tr: 0:53:24)
i
German Gomez Ramírez
00:56:06 (Tr: 0:55:26) |
|||||||
486 | 81 | 274 | Susana Molina Frias | 0:56:04 (tr 0:55:08) | |||
Real t.: 00:55:08 Official t.: 00:56:04 Real start: 09:31:08 Finish hour: 10:26:16 Cat:F Category place: 81 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:31 min/km Club: k4_2: 0:22:46 Hour k4_2 : 09:53:54 Place k4_2 : 424 - Finish line: 0:55:08 Finish hour: 10:26:16 Finish place : 486 Y 62 places
Split Times
9130
0:56:08
00:56:04
0:56:00
Oriol Díaz De Burgos Llaberia
00:56:00 (Tr: 0:53:25)
Maria Olivella Martí
00:56:00 (Tr: 0:53:24)
i
Christophe Martinez Lacoste
00:56:00 (Tr: 0:53:52)
i
Jessica Martin Torrent
00:56:05 (Tr: 0:53:24)
i
German Gomez Ramírez
00:56:06 (Tr: 0:55:26)
Maurizio Ciuchi
00:56:06 (Tr: 0:55:42) |
|||||||
487 | 82 | 326 |
i
|
Jessica Martin Torrent | 0:56:05 (tr 0:53:24) | ||
Real t.: 00:53:24 Official t.: 00:56:05 Real start: 09:32:54 Finish hour: 10:26:17 Cat:F Category place: 82 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:21 min/km Club: k4_2: 0:22:08 Hour k4_2 : 09:55:02 Place k4_2 : 513 - Finish line: 0:53:24 Finish hour: 10:26:17 Finish place : 487 X 26 places
Split Times
12430
0:56:11
00:56:05
0:56:00
Maria Olivella Martí
00:56:00 (Tr: 0:53:24)
i
Christophe Martinez Lacoste
00:56:00 (Tr: 0:53:52)
Susana Molina Frias
00:56:04 (Tr: 0:55:08)
i
German Gomez Ramírez
00:56:06 (Tr: 0:55:26)
Maurizio Ciuchi
00:56:06 (Tr: 0:55:42)
i
Irene Vilà Capafons
00:56:11 (Tr: 0:54:44)
Jaume Blasco Alarcon
00:56:11 (Tr: 0:55:54) |
|||||||
488 | 406 | 1127 |
i
|
German Gomez Ramírez | 0:56:06 (tr 0:55:26) | ||
Real t.: 00:55:26 Official t.: 00:56:06 Real start: 09:30:52 Finish hour: 10:26:18 Cat:M Category place: 406 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:33 min/km Club: independientemente k4_2: 0:22:19 Hour k4_2 : 09:53:10 Place k4_2 : 364 - Finish line: 0:55:26 Finish hour: 10:26:18 Finish place : 488 Y 124 places
Split Times
12861
0:56:12
00:56:06
0:56:00
i
Christophe Martinez Lacoste
00:56:00 (Tr: 0:53:52)
Susana Molina Frias
00:56:04 (Tr: 0:55:08)
i
Jessica Martin Torrent
00:56:05 (Tr: 0:53:24)
Maurizio Ciuchi
00:56:06 (Tr: 0:55:42)
i
Irene Vilà Capafons
00:56:11 (Tr: 0:54:44)
Jaume Blasco Alarcon
00:56:11 (Tr: 0:55:54) |
|||||||
489 | 407 | 357 | Maurizio Ciuchi | 0:56:06 (tr 0:55:42) | |||
Real t.: 00:55:42 Official t.: 00:56:06 Real start: 09:30:36 Finish hour: 10:26:18 Cat:M Category place: 407 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:35 min/km Club: k4_2: 0:21:48 Hour k4_2 : 09:52:24 Place k4_2 : 317 - Finish line: 0:55:42 Finish hour: 10:26:18 Finish place : 489 Y 172 places
Split Times
21230
0:56:15
00:56:06
0:55:56
i
Fernando Miguelez Suarez
00:55:57 (Tr: 0:54:25)
Oriol Díaz De Burgos Llaberia
00:56:00 (Tr: 0:53:25)
Maria Olivella Martí
00:56:00 (Tr: 0:53:24)
i
Christophe Martinez Lacoste
00:56:00 (Tr: 0:53:52)
Susana Molina Frias
00:56:04 (Tr: 0:55:08)
i
Jessica Martin Torrent
00:56:05 (Tr: 0:53:24)
i
German Gomez Ramírez
00:56:06 (Tr: 0:55:26)
i
Irene Vilà Capafons
00:56:11 (Tr: 0:54:44)
Jaume Blasco Alarcon
00:56:11 (Tr: 0:55:54)
Antonio josé Ruiz Stocchetti
00:56:15 (Tr: 0:54:16) |
|||||||
490 | 83 | 981 |
i
|
Irene Vilà Capafons | 0:56:11 (tr 0:54:44) | ||
Real t.: 00:54:44 Official t.: 00:56:11 Real start: 09:31:40 Finish hour: 10:26:23 Cat:F Category place: 83 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:29 min/km Club: k4_2: 0:22:26 Hour k4_2 : 09:54:05 Place k4_2 : 441 - Finish line: 0:54:44 Finish hour: 10:26:23 Finish place : 490 Y 49 places
Split Times
12150
0:56:16
00:56:11
0:56:05
i
Jessica Martin Torrent
00:56:05 (Tr: 0:53:24)
i
German Gomez Ramírez
00:56:06 (Tr: 0:55:26)
Maurizio Ciuchi
00:56:06 (Tr: 0:55:42)
Jaume Blasco Alarcon
00:56:11 (Tr: 0:55:54)
Antonio josé Ruiz Stocchetti
00:56:15 (Tr: 0:54:16)
Diego Lucía Lladós
00:56:16 (Tr: 0:53:19)
Marc Costa Planells
00:56:16 (Tr: 0:54:44) |
|||||||
491 | 408 | 261 | Jaume Blasco Alarcon | 0:56:11 (tr 0:55:54) | |||
Real t.: 00:55:54 Official t.: 00:56:11 Real start: 09:30:29 Finish hour: 10:26:23 Cat:M Category place: 408 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:36 min/km Club: k4_2: 0:22:12 Hour k4_2 : 09:52:41 Place k4_2 : 334 - Finish line: 0:55:54 Finish hour: 10:26:23 Finish place : 491 Y 157 places
Split Times
11990
0:56:16
00:56:11
0:56:05
i
German Gomez Ramírez
00:56:06 (Tr: 0:55:26)
Maurizio Ciuchi
00:56:06 (Tr: 0:55:42)
i
Irene Vilà Capafons
00:56:11 (Tr: 0:54:44)
Antonio josé Ruiz Stocchetti
00:56:15 (Tr: 0:54:16)
Diego Lucía Lladós
00:56:16 (Tr: 0:53:19)
Marc Costa Planells
00:56:16 (Tr: 0:54:44) |
|||||||
492 | 409 | 408 | Antonio josé Ruiz Stocchetti | 0:56:15 (tr 0:54:16) | |||
Real t.: 00:54:16 Official t.: 00:56:15 Real start: 09:32:12 Finish hour: 10:26:27 Cat:M Category place: 409 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:26 min/km Club: k4_2: 0:22:53 Hour k4_2 : 09:55:04 Place k4_2 : 520 - Finish line: 0:54:16 Finish hour: 10:26:27 Finish place : 492 X 28 places
Split Times
21230
0:56:25
00:56:15
0:56:06
Maurizio Ciuchi
00:56:06 (Tr: 0:55:42)
i
Irene Vilà Capafons
00:56:11 (Tr: 0:54:44)
Jaume Blasco Alarcon
00:56:11 (Tr: 0:55:54)
Diego Lucía Lladós
00:56:16 (Tr: 0:53:19)
Marc Costa Planells
00:56:16 (Tr: 0:54:44)
i
Cintia López Molina
00:56:16 (Tr: 0:54:44)
Aldin Delfino Cardozo
00:56:19 (Tr: 0:55:45)
i
Juanjo Vas Rafael
00:56:21 (Tr: 0:54:04)
Montse Guillamón Amores
00:56:22 (Tr: 0:55:06)
i
Sana Tarkouki
00:56:25 (Tr: 0:55:22) |
|||||||
493 | 410 | 242 | Diego Lucía Lladós | 0:56:16 (tr 0:53:19) | |||
Real t.: 00:53:19 Official t.: 00:56:16 Real start: 09:33:09 Finish hour: 10:26:28 Cat:M Category place: 410 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:20 min/km Club: k4_2: 0:22:28 Hour k4_2 : 09:55:37 Place k4_2 : 569 - Finish line: 0:53:19 Finish hour: 10:26:28 Finish place : 493 X 76 places
Split Times
11169
0:56:21
00:56:16
0:56:11
i
Irene Vilà Capafons
00:56:11 (Tr: 0:54:44)
Jaume Blasco Alarcon
00:56:11 (Tr: 0:55:54)
Antonio josé Ruiz Stocchetti
00:56:15 (Tr: 0:54:16)
Marc Costa Planells
00:56:16 (Tr: 0:54:44)
i
Cintia López Molina
00:56:16 (Tr: 0:54:44)
Aldin Delfino Cardozo
00:56:19 (Tr: 0:55:45) |
|||||||
494 | 411 | 637 | Marc Costa Planells | 0:56:16 (tr 0:54:44) | |||
Real t.: 00:54:44 Official t.: 00:56:16 Real start: 09:31:44 Finish hour: 10:26:28 Cat:M Category place: 411 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:29 min/km Club: k4_2: 0:23:56 Hour k4_2 : 09:55:39 Place k4_2 : 574 - Finish line: 0:54:44 Finish hour: 10:26:28 Finish place : 494 X 80 places
Split Times
11990
0:56:22
00:56:16
0:56:11
Jaume Blasco Alarcon
00:56:11 (Tr: 0:55:54)
Antonio josé Ruiz Stocchetti
00:56:15 (Tr: 0:54:16)
Diego Lucía Lladós
00:56:16 (Tr: 0:53:19)
i
Cintia López Molina
00:56:16 (Tr: 0:54:44)
Aldin Delfino Cardozo
00:56:19 (Tr: 0:55:45)
i
Juanjo Vas Rafael
00:56:21 (Tr: 0:54:04)
Montse Guillamón Amores
00:56:22 (Tr: 0:55:06) |
|||||||
495 | 84 | 809 |
i
|
Cintia López Molina | 0:56:16 (tr 0:54:44) | ||
Real t.: 00:54:44 Official t.: 00:56:16 Real start: 09:31:45 Finish hour: 10:26:28 Cat:F Category place: 84 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:29 min/km Club: k4_2: 0:23:55 Hour k4_2 : 09:55:40 Place k4_2 : 577 - Finish line: 0:54:44 Finish hour: 10:26:28 Finish place : 495 X 82 places
Split Times
11550
0:56:22
00:56:16
0:56:11
Antonio josé Ruiz Stocchetti
00:56:15 (Tr: 0:54:16)
Diego Lucía Lladós
00:56:16 (Tr: 0:53:19)
Marc Costa Planells
00:56:16 (Tr: 0:54:44)
Aldin Delfino Cardozo
00:56:19 (Tr: 0:55:45)
i
Juanjo Vas Rafael
00:56:21 (Tr: 0:54:04)
Montse Guillamón Amores
00:56:22 (Tr: 0:55:06) |
|||||||
496 | 85 | 321 | Aldin Delfino Cardozo | 0:56:19 (tr 0:55:45) | |||
Real t.: 00:55:45 Official t.: 00:56:19 Real start: 09:30:46 Finish hour: 10:26:31 Cat:F Category place: 85 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:35 min/km Club: club proam k4_2: 0:23:18 Hour k4_2 : 09:54:04 Place k4_2 : 437 - Finish line: 0:55:45 Finish hour: 10:26:31 Finish place : 496 Y 59 places
Split Times
13626
0:56:25
00:56:19
0:56:13
Antonio josé Ruiz Stocchetti
00:56:15 (Tr: 0:54:16)
Diego Lucía Lladós
00:56:16 (Tr: 0:53:19)
Marc Costa Planells
00:56:16 (Tr: 0:54:44)
i
Cintia López Molina
00:56:16 (Tr: 0:54:44)
i
Juanjo Vas Rafael
00:56:21 (Tr: 0:54:04)
Montse Guillamón Amores
00:56:22 (Tr: 0:55:06)
i
Sana Tarkouki
00:56:25 (Tr: 0:55:22) |
|||||||
497 | 412 | 279 |
i
|
Juanjo Vas Rafael | 0:56:21 (tr 0:54:04) | ||
Real t.: 00:54:04 Official t.: 00:56:21 Real start: 09:32:29 Finish hour: 10:26:33 Cat:M Category place: 412 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:25 min/km Club: k4_2: 0:23:19 Hour k4_2 : 09:55:48 Place k4_2 : 590 - Finish line: 0:54:04 Finish hour: 10:26:33 Finish place : 497 X 93 places
Split Times
17474
0:56:29
00:56:21
0:56:13
Antonio josé Ruiz Stocchetti
00:56:15 (Tr: 0:54:16)
Diego Lucía Lladós
00:56:16 (Tr: 0:53:19)
Marc Costa Planells
00:56:16 (Tr: 0:54:44)
i
Cintia López Molina
00:56:16 (Tr: 0:54:44)
Aldin Delfino Cardozo
00:56:19 (Tr: 0:55:45)
Montse Guillamón Amores
00:56:22 (Tr: 0:55:06)
i
Sana Tarkouki
00:56:25 (Tr: 0:55:22)
i
Mercè Fernandez Codina
00:56:29 (Tr: 0:55:15) |
|||||||
498 | 86 | 721 | Montse Guillamón Amores | 0:56:22 (tr 0:55:06) | |||
Real t.: 00:55:06 Official t.: 00:56:22 Real start: 09:31:28 Finish hour: 10:26:34 Cat:F Category place: 86 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:31 min/km Club: k4_2: 0:20:55 Hour k4_2 : 09:52:23 Place k4_2 : 315 - Finish line: 0:55:06 Finish hour: 10:26:34 Finish place : 498 Y 183 places
Split Times
16984
0:56:29
00:56:22
0:56:14
Antonio josé Ruiz Stocchetti
00:56:15 (Tr: 0:54:16)
Diego Lucía Lladós
00:56:16 (Tr: 0:53:19)
Marc Costa Planells
00:56:16 (Tr: 0:54:44)
i
Cintia López Molina
00:56:16 (Tr: 0:54:44)
Aldin Delfino Cardozo
00:56:19 (Tr: 0:55:45)
i
Juanjo Vas Rafael
00:56:21 (Tr: 0:54:04)
i
Sana Tarkouki
00:56:25 (Tr: 0:55:22)
i
Mercè Fernandez Codina
00:56:29 (Tr: 0:55:15)
i
Marcel Queralt
00:56:29 (Tr: 0:55:15) |
|||||||
499 | 87 | 987 |
i
|
Sana Tarkouki | 0:56:25 (tr 0:55:22) | ||
Real t.: 00:55:22 Official t.: 00:56:25 Real start: 09:31:16 Finish hour: 10:26:37 Cat:F Category place: 87 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:33 min/km Club: k4_2: 0:23:03 Hour k4_2 : 09:54:18 Place k4_2 : 459 - Finish line: 0:55:22 Finish hour: 10:26:37 Finish place : 499 Y 40 places
Split Times
13983
0:56:31
00:56:25
0:56:19
Aldin Delfino Cardozo
00:56:19 (Tr: 0:55:45)
i
Juanjo Vas Rafael
00:56:21 (Tr: 0:54:04)
Montse Guillamón Amores
00:56:22 (Tr: 0:55:06)
i
Mercè Fernandez Codina
00:56:29 (Tr: 0:55:15)
i
Marcel Queralt
00:56:29 (Tr: 0:55:15)
i
Marta Cárdenas Ramos
00:56:31 (Tr: 0:55:14) |
|||||||
500 | 88 | 1115 |
i
|
Mercè Fernandez Codina | 0:56:29 (tr 0:55:15) | ||
Real t.: 00:55:15 Official t.: 00:56:29 Real start: 09:31:27 Finish hour: 10:26:41 Cat:F Category place: 88 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:32 min/km Club: k4_2: 0:22:38 Hour k4_2 : 09:54:04 Place k4_2 : 439 - Finish line: 0:55:15 Finish hour: 10:26:41 Finish place : 500 Y 61 places
Split Times
17474
0:56:37
00:56:29
0:56:21
i
Juanjo Vas Rafael
00:56:21 (Tr: 0:54:04)
Montse Guillamón Amores
00:56:22 (Tr: 0:55:06)
i
Sana Tarkouki
00:56:25 (Tr: 0:55:22)
i
Marcel Queralt
00:56:29 (Tr: 0:55:15)
i
Marta Cárdenas Ramos
00:56:31 (Tr: 0:55:14)
Jesús Zomeño Martínez
00:56:33 (Tr: 0:54:42)
Ana Amory
00:56:34 (Tr: 0:56:01) |
|||||||
501 | 413 | 1114 |
i
|
Marcel Queralt | 0:56:29 (tr 0:55:15) | ||
Real t.: 00:55:15 Official t.: 00:56:29 Real start: 09:31:27 Finish hour: 10:26:41 Cat:M Category place: 413 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:32 min/km Club: k4_2: 0:22:38 Hour k4_2 : 09:54:05 Place k4_2 : 440 - Finish line: 0:55:15 Finish hour: 10:26:41 Finish place : 501 Y 61 places
Split Times
16984
0:56:37
00:56:29
0:56:22
Montse Guillamón Amores
00:56:22 (Tr: 0:55:06)
i
Sana Tarkouki
00:56:25 (Tr: 0:55:22)
i
Mercè Fernandez Codina
00:56:29 (Tr: 0:55:15)
i
Marta Cárdenas Ramos
00:56:31 (Tr: 0:55:14)
Jesús Zomeño Martínez
00:56:33 (Tr: 0:54:42)
Ana Amory
00:56:34 (Tr: 0:56:01) |
|||||||
502 | 89 | 304 |
i
|
Marta Cárdenas Ramos | 0:56:31 (tr 0:55:14) | ||
Real t.: 00:55:14 Official t.: 00:56:31 Real start: 09:31:30 Finish hour: 10:26:43 Cat:F Category place: 89 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:32 min/km Club: k4_2: 0:22:53 Hour k4_2 : 09:54:22 Place k4_2 : 461 - Finish line: 0:55:14 Finish hour: 10:26:43 Finish place : 502 Y 41 places
Split Times
13983
0:56:38
00:56:31
0:56:25
i
Sana Tarkouki
00:56:25 (Tr: 0:55:22)
i
Mercè Fernandez Codina
00:56:29 (Tr: 0:55:15)
i
Marcel Queralt
00:56:29 (Tr: 0:55:15)
Jesús Zomeño Martínez
00:56:33 (Tr: 0:54:42)
Ana Amory
00:56:34 (Tr: 0:56:01)
Marta Segalés Teixidor
00:56:37 (Tr: 0:54:21) |
|||||||
503 | 414 | 252 | Jesús Zomeño Martínez | 0:56:33 (tr 0:54:42) | |||
Real t.: 00:54:42 Official t.: 00:56:33 Real start: 09:32:03 Finish hour: 10:26:45 Cat:M Category place: 414 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:29 min/km Club: fc martinenc k4_2: 0:22:40 Hour k4_2 : 09:54:43 Place k4_2 : 487 - Finish line: 0:54:42 Finish hour: 10:26:45 Finish place : 503 Y 16 places
Split Times
12346
0:56:39
00:56:33
0:56:27
i
Mercè Fernandez Codina
00:56:29 (Tr: 0:55:15)
i
Marcel Queralt
00:56:29 (Tr: 0:55:15)
i
Marta Cárdenas Ramos
00:56:31 (Tr: 0:55:14)
Ana Amory
00:56:34 (Tr: 0:56:01)
Marta Segalés Teixidor
00:56:37 (Tr: 0:54:21)
i
Daniel Hurtado Garcia
00:56:39 (Tr: 0:55:23) |
|||||||
504 | 90 | 270 | Ana Amory | 0:56:34 (tr 0:56:01) | |||
Real t.: 00:56:01 Official t.: 00:56:34 Real start: 09:30:46 Finish hour: 10:26:46 Cat:F Category place: 90 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:37 min/km Club: club proam k4_2: 0:23:16 Hour k4_2 : 09:54:02 Place k4_2 : 432 - Finish line: 0:56:01 Finish hour: 10:26:46 Finish place : 504 Y 72 places
Split Times
11066
0:56:39
00:56:34
0:56:29
i
Marcel Queralt
00:56:29 (Tr: 0:55:15)
i
Marta Cárdenas Ramos
00:56:31 (Tr: 0:55:14)
Jesús Zomeño Martínez
00:56:33 (Tr: 0:54:42)
Marta Segalés Teixidor
00:56:37 (Tr: 0:54:21)
i
Daniel Hurtado Garcia
00:56:39 (Tr: 0:55:23)
Meritxell Gras Ribot
00:56:39 (Tr: 0:55:46) |
|||||||
505 | 91 | 243 | Marta Segalés Teixidor | 0:56:37 (tr 0:54:21) | |||
Real t.: 00:54:21 Official t.: 00:56:37 Real start: 09:32:29 Finish hour: 10:26:49 Cat:F Category place: 91 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:27 min/km Club: k4_2: 0:22:57 Hour k4_2 : 09:55:26 Place k4_2 : 551 - Finish line: 0:54:21 Finish hour: 10:26:49 Finish place : 505 X 46 places
Split Times
13310
0:56:43
00:56:37
0:56:31
i
Marta Cárdenas Ramos
00:56:31 (Tr: 0:55:14)
Jesús Zomeño Martínez
00:56:33 (Tr: 0:54:42)
Ana Amory
00:56:34 (Tr: 0:56:01)
i
Daniel Hurtado Garcia
00:56:39 (Tr: 0:55:23)
Meritxell Gras Ribot
00:56:39 (Tr: 0:55:46)
i
David Díaz Garcia
00:56:40 (Tr: 0:54:38)
i
Alicia Martínez Arenas
00:56:42 (Tr: 0:54:45) |
|||||||
506 | 415 | 1056 |
i
|
Daniel Hurtado Garcia | 0:56:39 (tr 0:55:23) | ||
Real t.: 00:55:23 Official t.: 00:56:39 Real start: 09:31:28 Finish hour: 10:26:51 Cat:M Category place: 415 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:33 min/km Club: k4_2: 0:21:49 Hour k4_2 : 09:53:17 Place k4_2 : 381 - Finish line: 0:55:23 Finish hour: 10:26:51 Finish place : 506 Y 125 places
Split Times
12346
0:56:44
00:56:39
0:56:33
Jesús Zomeño Martínez
00:56:33 (Tr: 0:54:42)
Ana Amory
00:56:34 (Tr: 0:56:01)
Marta Segalés Teixidor
00:56:37 (Tr: 0:54:21)
Meritxell Gras Ribot
00:56:39 (Tr: 0:55:46)
i
David Díaz Garcia
00:56:40 (Tr: 0:54:38)
i
Alicia Martínez Arenas
00:56:42 (Tr: 0:54:45) |
|||||||
507 | 92 | 291 | Meritxell Gras Ribot | 0:56:39 (tr 0:55:46) | |||
Real t.: 00:55:46 Official t.: 00:56:39 Real start: 09:31:05 Finish hour: 10:26:51 Cat:F Category place: 92 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:35 min/km Club: k4_2: 0:22:12 Hour k4_2 : 09:53:17 Place k4_2 : 378 - Finish line: 0:55:46 Finish hour: 10:26:51 Finish place : 507 Y 129 places
Split Times
12691
0:56:45
00:56:39
0:56:33
Ana Amory
00:56:34 (Tr: 0:56:01)
Marta Segalés Teixidor
00:56:37 (Tr: 0:54:21)
i
Daniel Hurtado Garcia
00:56:39 (Tr: 0:55:23)
i
David Díaz Garcia
00:56:40 (Tr: 0:54:38)
i
Alicia Martínez Arenas
00:56:42 (Tr: 0:54:45)
i
Pablo Fernández Curias
00:56:45 (Tr: 0:54:28) |
|||||||
508 | 416 | 887 |
i
|
David Díaz Garcia | 0:56:40 (tr 0:54:38) | ||
Real t.: 00:54:38 Official t.: 00:56:40 Real start: 09:32:14 Finish hour: 10:26:52 Cat:M Category place: 416 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:28 min/km Club: alphapol k4_2: 0:22:31 Hour k4_2 : 09:54:45 Place k4_2 : 493 - Finish line: 0:54:38 Finish hour: 10:26:52 Finish place : 508 Y 15 places
Split Times
11378
0:56:45
00:56:40
0:56:35
Marta Segalés Teixidor
00:56:37 (Tr: 0:54:21)
i
Daniel Hurtado Garcia
00:56:39 (Tr: 0:55:23)
Meritxell Gras Ribot
00:56:39 (Tr: 0:55:46)
i
Alicia Martínez Arenas
00:56:42 (Tr: 0:54:45)
i
Pablo Fernández Curias
00:56:45 (Tr: 0:54:28) |
|||||||
509 | 93 | 1143 |
i
|
Alicia Martínez Arenas | 0:56:42 (tr 0:54:45) | ||
Real t.: 00:54:45 Official t.: 00:56:42 Real start: 09:32:09 Finish hour: 10:26:54 Cat:F Category place: 93 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:29 min/km Club: k4_2: 0:23:06 Hour k4_2 : 09:55:15 Place k4_2 : 539 - Finish line: 0:54:45 Finish hour: 10:26:54 Finish place : 509 X 30 places
Split Times
8316
0:56:46
00:56:42
0:56:39
i
Daniel Hurtado Garcia
00:56:39 (Tr: 0:55:23)
Meritxell Gras Ribot
00:56:39 (Tr: 0:55:46)
i
David Díaz Garcia
00:56:40 (Tr: 0:54:38)
i
Pablo Fernández Curias
00:56:45 (Tr: 0:54:28) |
|||||||
510 | 417 | 1136 |
i
|
Pablo Fernández Curias | 0:56:45 (tr 0:54:28) | ||
Real t.: 00:54:28 Official t.: 00:56:45 Real start: 09:32:29 Finish hour: 10:26:57 Cat:M Category place: 417 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:27 min/km Club: siemens bcn running team k4_2: 0:22:15 Hour k4_2 : 09:54:44 Place k4_2 : 491 - Finish line: 0:54:28 Finish hour: 10:26:57 Finish place : 510 Y 19 places
Split Times
12691
0:56:51
00:56:45
0:56:39
Meritxell Gras Ribot
00:56:39 (Tr: 0:55:46)
i
David Díaz Garcia
00:56:40 (Tr: 0:54:38)
i
Alicia Martínez Arenas
00:56:42 (Tr: 0:54:45) |
|||||||