L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
601 | 471 | 292 | Martin Lopez Gomez | 0:59:01 (tr 0:58:20) | |||
Real t.: 00:58:20 Official t.: 00:59:01 Real start: 09:30:53 Finish hour: 10:29:13 Cat:M Category place: 471 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:50 min/km Club: k4_2: 0:24:37 Hour k4_2 : 09:55:30 Place k4_2 : 558 - Finish line: 0:58:20 Finish hour: 10:29:13 Finish place : 601 Y 43 places
Split Times
16500
0:59:08
00:59:01
0:58:53
i
Miriam Soriano Amezcua
00:59:02 (Tr: 0:57:15)
Anabel Gomez Lopez
00:59:03 (Tr: 0:57:46)
Jose Valverde Godoy
00:59:04 (Tr: 0:57:46)
i
Angélique Pierre-louis
00:59:06 (Tr: 0:56:57)
Evidencio Alvarez Hernandez
00:59:07 (Tr: 0:56:40)
Rut Sales Sole
00:59:08 (Tr: 0:58:24) |
|||||||
602 | 131 | 790 |
i
|
Miriam Soriano Amezcua | 0:59:02 (tr 0:57:15) | ||
Real t.: 00:57:15 Official t.: 00:59:02 Real start: 09:32:00 Finish hour: 10:29:14 Cat:F Category place: 131 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:44 min/km Club: k4_2: 0:24:23 Hour k4_2 : 09:56:22 Place k4_2 : 631 - Finish line: 0:57:15 Finish hour: 10:29:14 Finish place : 602 X 29 places
Split Times
12980
0:59:08
00:59:02
0:58:56
Martin Lopez Gomez
00:59:01 (Tr: 0:58:20)
Anabel Gomez Lopez
00:59:03 (Tr: 0:57:46)
Jose Valverde Godoy
00:59:04 (Tr: 0:57:46)
i
Angélique Pierre-louis
00:59:06 (Tr: 0:56:57)
Evidencio Alvarez Hernandez
00:59:07 (Tr: 0:56:40)
Rut Sales Sole
00:59:08 (Tr: 0:58:24) |
|||||||
603 | 132 | 312 | Anabel Gomez Lopez | 0:59:03 (tr 0:57:46) | |||
Real t.: 00:57:46 Official t.: 00:59:03 Real start: 09:31:30 Finish hour: 10:29:15 Cat:F Category place: 132 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:47 min/km Club: gimnàs la nau k4_2: 0:23:45 Hour k4_2 : 09:55:14 Place k4_2 : 537 - Finish line: 0:57:46 Finish hour: 10:29:15 Finish place : 603 Y 66 places
Split Times
10120
0:59:08
00:59:03
0:58:59
Martin Lopez Gomez
00:59:01 (Tr: 0:58:20)
i
Miriam Soriano Amezcua
00:59:02 (Tr: 0:57:15)
Jose Valverde Godoy
00:59:04 (Tr: 0:57:46)
i
Angélique Pierre-louis
00:59:06 (Tr: 0:56:57)
Evidencio Alvarez Hernandez
00:59:07 (Tr: 0:56:40)
Rut Sales Sole
00:59:08 (Tr: 0:58:24) |
|||||||
604 | 472 | 311 | Jose Valverde Godoy | 0:59:04 (tr 0:57:46) | |||
Real t.: 00:57:46 Official t.: 00:59:04 Real start: 09:31:30 Finish hour: 10:29:16 Cat:M Category place: 472 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:47 min/km Club: gimnas la nau k4_2: 0:23:33 Hour k4_2 : 09:55:03 Place k4_2 : 517 - Finish line: 0:57:46 Finish hour: 10:29:16 Finish place : 604 Y 87 places
Split Times
10010
0:59:08
00:59:04
0:58:59
Martin Lopez Gomez
00:59:01 (Tr: 0:58:20)
i
Miriam Soriano Amezcua
00:59:02 (Tr: 0:57:15)
Anabel Gomez Lopez
00:59:03 (Tr: 0:57:46)
i
Angélique Pierre-louis
00:59:06 (Tr: 0:56:57)
Evidencio Alvarez Hernandez
00:59:07 (Tr: 0:56:40)
Rut Sales Sole
00:59:08 (Tr: 0:58:24) |
|||||||
605 | 133 | 385 |
i
|
Angélique Pierre-louis | 0:59:06 (tr 0:56:57) | ||
Real t.: 00:56:57 Official t.: 00:59:06 Real start: 09:32:21 Finish hour: 10:29:18 Cat:F Category place: 133 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:42 min/km Club: k4_2: 0:23:45 Hour k4_2 : 09:56:05 Place k4_2 : 615 - Finish line: 0:56:57 Finish hour: 10:29:18 Finish place : 605 X 10 places
Split Times
7480
0:59:09
00:59:06
0:59:02
i
Miriam Soriano Amezcua
00:59:02 (Tr: 0:57:15)
Anabel Gomez Lopez
00:59:03 (Tr: 0:57:46)
Jose Valverde Godoy
00:59:04 (Tr: 0:57:46)
Evidencio Alvarez Hernandez
00:59:07 (Tr: 0:56:40)
Rut Sales Sole
00:59:08 (Tr: 0:58:24)
Jose ramon Barrull Blanco
00:59:09 (Tr: 0:56:21) |
|||||||
606 | 473 | 590 | Evidencio Alvarez Hernandez | 0:59:07 (tr 0:56:40) | |||
Real t.: 00:56:40 Official t.: 00:59:07 Real start: 09:32:40 Finish hour: 10:29:19 Cat:M Category place: 473 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:40 min/km Club: k4_2: 0:23:18 Hour k4_2 : 09:55:58 Place k4_2 : 610 - Finish line: 0:56:40 Finish hour: 10:29:19 Finish place : 606 X 4 places
Split Times
10890
0:59:12
00:59:07
0:59:02
Anabel Gomez Lopez
00:59:03 (Tr: 0:57:46)
Jose Valverde Godoy
00:59:04 (Tr: 0:57:46)
i
Angélique Pierre-louis
00:59:06 (Tr: 0:56:57)
Rut Sales Sole
00:59:08 (Tr: 0:58:24)
Jose ramon Barrull Blanco
00:59:09 (Tr: 0:56:21)
i
Jordi Orriols
00:59:12 (Tr: 0:58:00) |
|||||||
607 | 134 | 399 | Rut Sales Sole | 0:59:08 (tr 0:58:24) | |||
Real t.: 00:58:24 Official t.: 00:59:08 Real start: 09:30:57 Finish hour: 10:29:20 Cat:F Category place: 134 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:51 min/km Club: k4_2: 0:23:40 Hour k4_2 : 09:54:36 Place k4_2 : 475 - Finish line: 0:58:24 Finish hour: 10:29:20 Finish place : 607 Y 132 places
Split Times
11000
0:59:13
00:59:08
0:59:03
Anabel Gomez Lopez
00:59:03 (Tr: 0:57:46)
Jose Valverde Godoy
00:59:04 (Tr: 0:57:46)
i
Angélique Pierre-louis
00:59:06 (Tr: 0:56:57)
Evidencio Alvarez Hernandez
00:59:07 (Tr: 0:56:40)
Jose ramon Barrull Blanco
00:59:09 (Tr: 0:56:21)
i
Jordi Orriols
00:59:12 (Tr: 0:58:00)
Andrea Pirot Ribot
00:59:13 (Tr: 0:58:04) |
|||||||
608 | 474 | 358 | Jose ramon Barrull Blanco | 0:59:09 (tr 0:56:21) | |||
Real t.: 00:56:21 Official t.: 00:59:09 Real start: 09:33:01 Finish hour: 10:29:21 Cat:M Category place: 474 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:39 min/km Club: k4_2: 0:23:44 Hour k4_2 : 09:56:44 Place k4_2 : 662 - Finish line: 0:56:21 Finish hour: 10:29:21 Finish place : 608 X 54 places
Split Times
15840
0:59:16
00:59:09
0:59:02
i
Miriam Soriano Amezcua
00:59:02 (Tr: 0:57:15)
Anabel Gomez Lopez
00:59:03 (Tr: 0:57:46)
Jose Valverde Godoy
00:59:04 (Tr: 0:57:46)
i
Angélique Pierre-louis
00:59:06 (Tr: 0:56:57)
Evidencio Alvarez Hernandez
00:59:07 (Tr: 0:56:40)
Rut Sales Sole
00:59:08 (Tr: 0:58:24)
i
Jordi Orriols
00:59:12 (Tr: 0:58:00)
Andrea Pirot Ribot
00:59:13 (Tr: 0:58:04)
i
Bibiana Aubert Soler
00:59:16 (Tr: 0:56:38) |
|||||||
609 | 475 | 622 |
i
|
Jordi Orriols | 0:59:12 (tr 0:58:00) | ||
Real t.: 00:58:00 Official t.: 00:59:12 Real start: 09:31:25 Finish hour: 10:29:24 Cat:M Category place: 475 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:48 min/km Club: k4_2: 0:22:43 Hour k4_2 : 09:54:07 Place k4_2 : 445 - Finish line: 0:58:00 Finish hour: 10:29:24 Finish place : 609 Y 164 places
Split Times
10890
0:59:17
00:59:12
0:59:07
Evidencio Alvarez Hernandez
00:59:07 (Tr: 0:56:40)
Rut Sales Sole
00:59:08 (Tr: 0:58:24)
Jose ramon Barrull Blanco
00:59:09 (Tr: 0:56:21)
Andrea Pirot Ribot
00:59:13 (Tr: 0:58:04)
i
Bibiana Aubert Soler
00:59:16 (Tr: 0:56:38)
i
Gerard Monfort
00:59:17 (Tr: 0:56:38)
i
Laura Ibañez Chimelis
00:59:17 (Tr: 0:56:38) |
|||||||
610 | 135 | 294 | Andrea Pirot Ribot | 0:59:13 (tr 0:58:04) | |||
Real t.: 00:58:04 Official t.: 00:59:13 Real start: 09:31:21 Finish hour: 10:29:25 Cat:F Category place: 135 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:49 min/km Club: k4_2: 0:23:35 Hour k4_2 : 09:54:56 Place k4_2 : 502 - Finish line: 0:58:04 Finish hour: 10:29:25 Finish place : 610 Y 108 places
Split Times
11000
0:59:18
00:59:13
0:59:08
Rut Sales Sole
00:59:08 (Tr: 0:58:24)
Jose ramon Barrull Blanco
00:59:09 (Tr: 0:56:21)
i
Jordi Orriols
00:59:12 (Tr: 0:58:00)
i
Bibiana Aubert Soler
00:59:16 (Tr: 0:56:38)
i
Gerard Monfort
00:59:17 (Tr: 0:56:38)
i
Laura Ibañez Chimelis
00:59:17 (Tr: 0:56:38) |
|||||||
611 | 136 | 531 |
i
|
Bibiana Aubert Soler | 0:59:16 (tr 0:56:38) | ||
Real t.: 00:56:38 Official t.: 00:59:16 Real start: 09:32:50 Finish hour: 10:29:28 Cat:F Category place: 136 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:40 min/km Club: k4_2: 0:24:03 Hour k4_2 : 09:56:52 Place k4_2 : 676 - Finish line: 0:56:38 Finish hour: 10:29:28 Finish place : 611 X 65 places
Split Times
15840
0:59:23
00:59:16
0:59:09
Jose ramon Barrull Blanco
00:59:09 (Tr: 0:56:21)
i
Jordi Orriols
00:59:12 (Tr: 0:58:00)
Andrea Pirot Ribot
00:59:13 (Tr: 0:58:04)
i
Gerard Monfort
00:59:17 (Tr: 0:56:38)
i
Laura Ibañez Chimelis
00:59:17 (Tr: 0:56:38)
i
Ángel Rocher Sotoca
00:59:20 (Tr: 0:57:46)
i
Liam Garcia Dulcet
00:59:20 (Tr: 0:58:28)
i
Jose david Marquéz Parra
00:59:22 (Tr: 0:57:38) |
|||||||
612 | 476 | 974 |
i
|
Gerard Monfort | 0:59:17 (tr 0:56:38) | ||
Real t.: 00:56:38 Official t.: 00:59:17 Real start: 09:32:51 Finish hour: 10:29:29 Cat:M Category place: 476 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:40 min/km Club: k4_2: 0:24:01 Hour k4_2 : 09:56:52 Place k4_2 : 674 - Finish line: 0:56:38 Finish hour: 10:29:29 Finish place : 612 X 62 places
Split Times
9429
0:59:21
00:59:17
0:59:12
i
Jordi Orriols
00:59:12 (Tr: 0:58:00)
Andrea Pirot Ribot
00:59:13 (Tr: 0:58:04)
i
Bibiana Aubert Soler
00:59:16 (Tr: 0:56:38)
i
Laura Ibañez Chimelis
00:59:17 (Tr: 0:56:38)
i
Ángel Rocher Sotoca
00:59:20 (Tr: 0:57:46)
i
Liam Garcia Dulcet
00:59:20 (Tr: 0:58:28) |
|||||||
613 | 137 | 975 |
i
|
Laura Ibañez Chimelis | 0:59:17 (tr 0:56:38) | ||
Real t.: 00:56:38 Official t.: 00:59:17 Real start: 09:32:51 Finish hour: 10:29:29 Cat:F Category place: 137 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:40 min/km Club: k4_2: 0:24:01 Hour k4_2 : 09:56:52 Place k4_2 : 675 - Finish line: 0:56:38 Finish hour: 10:29:29 Finish place : 613 X 62 places
Split Times
11950
0:59:22
00:59:17
0:59:11
i
Jordi Orriols
00:59:12 (Tr: 0:58:00)
Andrea Pirot Ribot
00:59:13 (Tr: 0:58:04)
i
Bibiana Aubert Soler
00:59:16 (Tr: 0:56:38)
i
Gerard Monfort
00:59:17 (Tr: 0:56:38)
i
Ángel Rocher Sotoca
00:59:20 (Tr: 0:57:46)
i
Liam Garcia Dulcet
00:59:20 (Tr: 0:58:28)
i
Jose david Marquéz Parra
00:59:22 (Tr: 0:57:38) |
|||||||
614 | 477 | 1099 |
i
|
Ángel Rocher Sotoca | 0:59:20 (tr 0:57:46) | ||
Real t.: 00:57:46 Official t.: 00:59:20 Real start: 09:31:46 Finish hour: 10:29:32 Cat:M Category place: 477 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:47 min/km Club: k4_2: 0:23:46 Hour k4_2 : 09:55:31 Place k4_2 : 562 - Finish line: 0:57:46 Finish hour: 10:29:32 Finish place : 614 Y 52 places
Split Times
9475
0:59:24
00:59:20
0:59:15
i
Bibiana Aubert Soler
00:59:16 (Tr: 0:56:38)
i
Gerard Monfort
00:59:17 (Tr: 0:56:38)
i
Laura Ibañez Chimelis
00:59:17 (Tr: 0:56:38)
i
Liam Garcia Dulcet
00:59:20 (Tr: 0:58:28)
i
Jose david Marquéz Parra
00:59:22 (Tr: 0:57:38)
i
Angel Esteve Vargas
00:59:24 (Tr: 0:57:26) |
|||||||
615 | 478 | 784 |
i
|
Liam Garcia Dulcet | 0:59:20 (tr 0:58:28) | ||
Real t.: 00:58:28 Official t.: 00:59:20 Real start: 09:31:05 Finish hour: 10:29:32 Cat:M Category place: 478 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:51 min/km Club: k4_2: 0:24:29 Hour k4_2 : 09:55:33 Place k4_2 : 564 - Finish line: 0:58:28 Finish hour: 10:29:32 Finish place : 615 Y 51 places
Split Times
13420
0:59:26
00:59:20
0:59:14
i
Bibiana Aubert Soler
00:59:16 (Tr: 0:56:38)
i
Gerard Monfort
00:59:17 (Tr: 0:56:38)
i
Laura Ibañez Chimelis
00:59:17 (Tr: 0:56:38)
i
Ángel Rocher Sotoca
00:59:20 (Tr: 0:57:46)
i
Jose david Marquéz Parra
00:59:22 (Tr: 0:57:38)
i
Angel Esteve Vargas
00:59:24 (Tr: 0:57:26)
Xavier Marzo Arrebola
00:59:26 (Tr: 0:57:43) |
|||||||
616 | 479 | 333 |
i
|
Jose david Marquéz Parra | 0:59:22 (tr 0:57:38) | ||
Real t.: 00:57:38 Official t.: 00:59:22 Real start: 09:31:57 Finish hour: 10:29:34 Cat:M Category place: 479 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:46 min/km Club: k4_2: 0:23:04 Hour k4_2 : 09:55:01 Place k4_2 : 509 - Finish line: 0:57:38 Finish hour: 10:29:34 Finish place : 616 Y 107 places
Split Times
11950
0:59:28
00:59:22
0:59:17
i
Laura Ibañez Chimelis
00:59:17 (Tr: 0:56:38)
i
Ángel Rocher Sotoca
00:59:20 (Tr: 0:57:46)
i
Liam Garcia Dulcet
00:59:20 (Tr: 0:58:28)
i
Angel Esteve Vargas
00:59:24 (Tr: 0:57:26)
Xavier Marzo Arrebola
00:59:26 (Tr: 0:57:43)
i
Emma Sheppard
00:59:27 (Tr: 0:56:56)
i
Ana Ricote Fernández
00:59:28 (Tr: 0:56:38) |
|||||||
617 | 480 | 1113 |
i
|
Angel Esteve Vargas | 0:59:24 (tr 0:57:26) | ||
Real t.: 00:57:26 Official t.: 00:59:24 Real start: 09:32:10 Finish hour: 10:29:36 Cat:M Category place: 480 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:45 min/km Club: k4_2: 0:23:20 Hour k4_2 : 09:55:29 Place k4_2 : 556 - Finish line: 0:57:26 Finish hour: 10:29:36 Finish place : 617 Y 61 places
Split Times
9475
0:59:28
00:59:24
0:59:20
i
Ángel Rocher Sotoca
00:59:20 (Tr: 0:57:46)
i
Liam Garcia Dulcet
00:59:20 (Tr: 0:58:28)
i
Jose david Marquéz Parra
00:59:22 (Tr: 0:57:38)
Xavier Marzo Arrebola
00:59:26 (Tr: 0:57:43)
i
Emma Sheppard
00:59:27 (Tr: 0:56:56)
i
Ana Ricote Fernández
00:59:28 (Tr: 0:56:38) |
|||||||
618 | 481 | 284 | Xavier Marzo Arrebola | 0:59:26 (tr 0:57:43) | |||
Real t.: 00:57:43 Official t.: 00:59:26 Real start: 09:31:56 Finish hour: 10:29:38 Cat:M Category place: 481 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:47 min/km Club: k4_2: 0:24:01 Hour k4_2 : 09:55:57 Place k4_2 : 609 - Finish line: 0:57:43 Finish hour: 10:29:38 Finish place : 618 Y 9 places
Split Times
15290
0:59:33
00:59:26
0:59:20
i
Liam Garcia Dulcet
00:59:20 (Tr: 0:58:28)
i
Jose david Marquéz Parra
00:59:22 (Tr: 0:57:38)
i
Angel Esteve Vargas
00:59:24 (Tr: 0:57:26)
i
Emma Sheppard
00:59:27 (Tr: 0:56:56)
i
Ana Ricote Fernández
00:59:28 (Tr: 0:56:38)
Jordi Peñarrubia Vellvé
00:59:33 (Tr: 0:58:20) |
|||||||
619 | 138 | 1016 |
i
|
Emma Sheppard | 0:59:27 (tr 0:56:56) | ||
Real t.: 00:56:56 Official t.: 00:59:27 Real start: 09:32:43 Finish hour: 10:29:39 Cat:F Category place: 138 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:42 min/km Club: k4_2: 0:23:09 Hour k4_2 : 09:55:51 Place k4_2 : 598 - Finish line: 0:56:56 Finish hour: 10:29:39 Finish place : 619 Y 21 places
Split Times
16900
0:59:34
00:59:27
0:59:19
i
Ángel Rocher Sotoca
00:59:20 (Tr: 0:57:46)
i
Liam Garcia Dulcet
00:59:20 (Tr: 0:58:28)
i
Jose david Marquéz Parra
00:59:22 (Tr: 0:57:38)
i
Angel Esteve Vargas
00:59:24 (Tr: 0:57:26)
Xavier Marzo Arrebola
00:59:26 (Tr: 0:57:43)
i
Ana Ricote Fernández
00:59:28 (Tr: 0:56:38)
Jordi Peñarrubia Vellvé
00:59:33 (Tr: 0:58:20)
i
Alex Gortopan
00:59:34 (Tr: 0:57:12) |
|||||||
620 | 139 | 1112 |
i
|
Ana Ricote Fernández | 0:59:28 (tr 0:56:38) | ||
Real t.: 00:56:38 Official t.: 00:59:28 Real start: 09:33:02 Finish hour: 10:29:40 Cat:F Category place: 139 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:40 min/km Club: k4_2: 0:23:48 Hour k4_2 : 09:56:50 Place k4_2 : 667 - Finish line: 0:56:38 Finish hour: 10:29:40 Finish place : 620 X 47 places
Split Times
29715
0:59:41
00:59:28
0:59:14
i
Bibiana Aubert Soler
00:59:16 (Tr: 0:56:38)
i
Gerard Monfort
00:59:17 (Tr: 0:56:38)
i
Laura Ibañez Chimelis
00:59:17 (Tr: 0:56:38)
i
Ángel Rocher Sotoca
00:59:20 (Tr: 0:57:46)
i
Liam Garcia Dulcet
00:59:20 (Tr: 0:58:28)
i
Jose david Marquéz Parra
00:59:22 (Tr: 0:57:38)
i
Angel Esteve Vargas
00:59:24 (Tr: 0:57:26)
Xavier Marzo Arrebola
00:59:26 (Tr: 0:57:43)
i
Emma Sheppard
00:59:27 (Tr: 0:56:56)
Jordi Peñarrubia Vellvé
00:59:33 (Tr: 0:58:20)
i
Alex Gortopan
00:59:34 (Tr: 0:57:12)
i
Roger Freixa Sala
00:59:41 (Tr: 0:57:46) |
|||||||
621 | 482 | 461 | Jordi Peñarrubia Vellvé | 0:59:33 (tr 0:58:20) | |||
Real t.: 00:58:20 Official t.: 00:59:33 Real start: 09:31:26 Finish hour: 10:29:45 Cat:M Category place: 482 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:50 min/km Club: k4_2: 0:24:03 Hour k4_2 : 09:55:29 Place k4_2 : 555 - Finish line: 0:58:20 Finish hour: 10:29:45 Finish place : 621 Y 66 places
Split Times
22660
0:59:44
00:59:33
0:59:23
i
Angel Esteve Vargas
00:59:24 (Tr: 0:57:26)
Xavier Marzo Arrebola
00:59:26 (Tr: 0:57:43)
i
Emma Sheppard
00:59:27 (Tr: 0:56:56)
i
Ana Ricote Fernández
00:59:28 (Tr: 0:56:38)
i
Alex Gortopan
00:59:34 (Tr: 0:57:12)
i
Roger Freixa Sala
00:59:41 (Tr: 0:57:46)
Sergio miguel Lourenço Luis
00:59:44 (Tr: 0:56:49) |
|||||||
622 | 483 | 1086 |
i
|
Alex Gortopan | 0:59:34 (tr 0:57:12) | ||
Real t.: 00:57:12 Official t.: 00:59:34 Real start: 09:32:35 Finish hour: 10:29:46 Cat:M Category place: 483 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:44 min/km Club: cap k4_2: 0:23:20 Hour k4_2 : 09:55:54 Place k4_2 : 604 - Finish line: 0:57:12 Finish hour: 10:29:46 Finish place : 622 Y 18 places
Split Times
23960
0:59:45
00:59:34
0:59:23
i
Angel Esteve Vargas
00:59:24 (Tr: 0:57:26)
Xavier Marzo Arrebola
00:59:26 (Tr: 0:57:43)
i
Emma Sheppard
00:59:27 (Tr: 0:56:56)
i
Ana Ricote Fernández
00:59:28 (Tr: 0:56:38)
Jordi Peñarrubia Vellvé
00:59:33 (Tr: 0:58:20)
i
Roger Freixa Sala
00:59:41 (Tr: 0:57:46)
Sergio miguel Lourenço Luis
00:59:44 (Tr: 0:56:49)
Miguel Ibañez Rubio
00:59:45 (Tr: 0:56:32) |
|||||||
623 | 484 | 1014 |
i
|
Roger Freixa Sala | 0:59:41 (tr 0:57:46) | ||
Real t.: 00:57:46 Official t.: 00:59:41 Real start: 09:32:08 Finish hour: 10:29:53 Cat:M Category place: 484 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:47 min/km Club: k4_2: 0:23:57 Hour k4_2 : 09:56:04 Place k4_2 : 613 - Finish line: 0:57:46 Finish hour: 10:29:53 Finish place : 623 Y 10 places
Split Times
29715
0:59:55
00:59:41
0:59:28
i
Ana Ricote Fernández
00:59:28 (Tr: 0:56:38)
Jordi Peñarrubia Vellvé
00:59:33 (Tr: 0:58:20)
i
Alex Gortopan
00:59:34 (Tr: 0:57:12)
Sergio miguel Lourenço Luis
00:59:44 (Tr: 0:56:49)
Miguel Ibañez Rubio
00:59:45 (Tr: 0:56:32)
Laura Espinola Batlle
00:59:45 (Tr: 0:57:44)
i
Andrea Bohorquez
00:59:48 (Tr: 0:58:45)
Alba Palau
00:59:49 (Tr: 0:56:48)
Daniel Fernández Rudilla
00:59:49 (Tr: 0:58:48)
Sílvia Mur Blanch
00:59:50 (Tr: 0:56:54) |
|||||||
624 | 485 | 282 | Sergio miguel Lourenço Luis | 0:59:44 (tr 0:56:49) | |||
Real t.: 00:56:49 Official t.: 00:59:44 Real start: 09:33:08 Finish hour: 10:29:56 Cat:M Category place: 485 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:41 min/km Club: k4_2: 0:24:18 Hour k4_2 : 09:57:25 Place k4_2 : 723 - Finish line: 0:56:49 Finish hour: 10:29:56 Finish place : 624 X 99 places
Split Times
22660
0:59:54
00:59:44
0:59:33
Jordi Peñarrubia Vellvé
00:59:33 (Tr: 0:58:20)
i
Alex Gortopan
00:59:34 (Tr: 0:57:12)
i
Roger Freixa Sala
00:59:41 (Tr: 0:57:46)
Miguel Ibañez Rubio
00:59:45 (Tr: 0:56:32)
Laura Espinola Batlle
00:59:45 (Tr: 0:57:44)
i
Andrea Bohorquez
00:59:48 (Tr: 0:58:45)
Alba Palau
00:59:49 (Tr: 0:56:48)
Daniel Fernández Rudilla
00:59:49 (Tr: 0:58:48)
Sílvia Mur Blanch
00:59:50 (Tr: 0:56:54) |
|||||||
625 | 486 | 248 | Miguel Ibañez Rubio | 0:59:45 (tr 0:56:32) | |||
Real t.: 00:56:32 Official t.: 00:59:45 Real start: 09:33:25 Finish hour: 10:29:57 Cat:M Category place: 486 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:40 min/km Club: k4_2: 0:23:34 Hour k4_2 : 09:56:59 Place k4_2 : 683 - Finish line: 0:56:32 Finish hour: 10:29:57 Finish place : 625 X 58 places
Split Times
23960
0:59:56
00:59:45
0:59:34
i
Alex Gortopan
00:59:34 (Tr: 0:57:12)
i
Roger Freixa Sala
00:59:41 (Tr: 0:57:46)
Sergio miguel Lourenço Luis
00:59:44 (Tr: 0:56:49)
Laura Espinola Batlle
00:59:45 (Tr: 0:57:44)
i
Andrea Bohorquez
00:59:48 (Tr: 0:58:45)
Alba Palau
00:59:49 (Tr: 0:56:48)
Daniel Fernández Rudilla
00:59:49 (Tr: 0:58:48)
Sílvia Mur Blanch
00:59:50 (Tr: 0:56:54) |
|||||||
626 | 140 | 424 | Laura Espinola Batlle | 0:59:45 (tr 0:57:44) | |||
Real t.: 00:57:44 Official t.: 00:59:45 Real start: 09:32:14 Finish hour: 10:29:57 Cat:F Category place: 140 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:47 min/km Club: k4_2: 0:25:15 Hour k4_2 : 09:57:28 Place k4_2 : 736 - Finish line: 0:57:44 Finish hour: 10:29:57 Finish place : 626 X 110 places
Split Times
9378
0:59:50
00:59:45
0:59:41
i
Roger Freixa Sala
00:59:41 (Tr: 0:57:46)
Sergio miguel Lourenço Luis
00:59:44 (Tr: 0:56:49)
Miguel Ibañez Rubio
00:59:45 (Tr: 0:56:32)
i
Andrea Bohorquez
00:59:48 (Tr: 0:58:45)
Alba Palau
00:59:49 (Tr: 0:56:48)
Daniel Fernández Rudilla
00:59:49 (Tr: 0:58:48) |
|||||||
627 | 141 | 1026 |
i
|
Andrea Bohorquez | 0:59:48 (tr 0:58:45) | ||
Real t.: 00:58:45 Official t.: 00:59:48 Real start: 09:31:16 Finish hour: 10:30:00 Cat:F Category place: 141 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:53 min/km Club: k4_2: 0:24:11 Hour k4_2 : 09:55:27 Place k4_2 : 553 - Finish line: 0:58:45 Finish hour: 10:30:00 Finish place : 627 Y 74 places
Split Times
9913
0:59:53
00:59:48
0:59:44
Sergio miguel Lourenço Luis
00:59:44 (Tr: 0:56:49)
Miguel Ibañez Rubio
00:59:45 (Tr: 0:56:32)
Laura Espinola Batlle
00:59:45 (Tr: 0:57:44)
Alba Palau
00:59:49 (Tr: 0:56:48)
Daniel Fernández Rudilla
00:59:49 (Tr: 0:58:48)
Sílvia Mur Blanch
00:59:50 (Tr: 0:56:54) |
|||||||
628 | 142 | 818 | Alba Palau | 0:59:49 (tr 0:56:48) | |||
Real t.: 00:56:48 Official t.: 00:59:49 Real start: 09:33:13 Finish hour: 10:30:01 Cat:F Category place: 142 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:41 min/km Club: olelaeta k4_2: 0:23:33 Hour k4_2 : 09:56:45 Place k4_2 : 663 - Finish line: 0:56:48 Finish hour: 10:30:01 Finish place : 628 X 35 places
Split Times
7590
0:59:52
00:59:49
0:59:45
Miguel Ibañez Rubio
00:59:45 (Tr: 0:56:32)
Laura Espinola Batlle
00:59:45 (Tr: 0:57:44)
i
Andrea Bohorquez
00:59:48 (Tr: 0:58:45)
Daniel Fernández Rudilla
00:59:49 (Tr: 0:58:48)
Sílvia Mur Blanch
00:59:50 (Tr: 0:56:54) |
|||||||
629 | 487 | 587 | Daniel Fernández Rudilla | 0:59:49 (tr 0:58:48) | |||
Real t.: 00:58:48 Official t.: 00:59:49 Real start: 09:31:14 Finish hour: 10:30:01 Cat:M Category place: 487 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:53 min/km Club: k4_2: 0:24:12 Hour k4_2 : 09:55:26 Place k4_2 : 550 - Finish line: 0:58:48 Finish hour: 10:30:01 Finish place : 629 Y 79 places
Split Times
8360
0:59:53
00:59:49
0:59:45
Laura Espinola Batlle
00:59:45 (Tr: 0:57:44)
i
Andrea Bohorquez
00:59:48 (Tr: 0:58:45)
Alba Palau
00:59:49 (Tr: 0:56:48)
Sílvia Mur Blanch
00:59:50 (Tr: 0:56:54) |
|||||||
630 | 143 | 329 | Sílvia Mur Blanch | 0:59:50 (tr 0:56:54) | |||
Real t.: 00:56:54 Official t.: 00:59:50 Real start: 09:33:09 Finish hour: 10:30:02 Cat:F Category place: 143 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:42 min/km Club: k4_2: 0:24:18 Hour k4_2 : 09:57:26 Place k4_2 : 725 - Finish line: 0:56:54 Finish hour: 10:30:02 Finish place : 630 X 95 places
Split Times
4400
0:59:52
00:59:50
0:59:48
i
Andrea Bohorquez
00:59:48 (Tr: 0:58:45)
Alba Palau
00:59:49 (Tr: 0:56:48)
Daniel Fernández Rudilla
00:59:49 (Tr: 0:58:48) |
|||||||