L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
630 | 538 | 2203 | Xavier Sánchez Pérez | 2:00:27 (tr 1:58:41) | |||
Real t.: 01:58:41 Official t.: 02:00:27 Real start: 09:31:58 Finish hour: 11:30:39 Cat:M Category place: 538 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:38 min/km Club: K4_2: 0:23:38 Hour K4_2 : 09:55:36 Place K4_2 : 652 - k10: 0:56:28 Hour k10 : 10:28:26 Place k10 : 677 Y 25 places k14: 1:13:12 Hour k14 : 10:45:10 Place k14 : 656 X 21 places Finish line: 1:58:41 Finish hour: 11:30:39 Finish place : 630 X 26 places
Split Times
20823
2:00:37
02:00:27
2:00:18
i
Balam Castro
02:00:28 (Tr: 1:57:17)
i
Murat Acinci
02:00:31 (Tr: 1:57:47)
Charon Rubio Rios
02:00:32 (Tr: 1:57:06)
Marcel Ferrer
02:00:34 (Tr: 1:57:44)
Carles Raventos Busquets
02:00:35 (Tr: 1:59:03)
i
Sergi Caballero Mateo
02:00:37 (Tr: 1:59:09) |
|||||||
631 | 539 | 2927 |
i
|
Balam Castro | 2:00:28 (tr 1:57:17) | ||
Real t.: 01:57:17 Official t.: 02:00:28 Real start: 09:33:24 Finish hour: 11:30:40 Cat:M Category place: 539 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:34 min/km Club: K4_2: 0:24:45 Hour K4_2 : 09:58:08 Place K4_2 : 796 - k10: 0:56:32 Hour k10 : 10:29:55 Place k10 : 723 X 73 places k14: 1:12:14 Hour k14 : 10:45:38 Place k14 : 664 X 59 places Finish line: 1:57:17 Finish hour: 11:30:40 Finish place : 631 X 33 places
Split Times
19580
2:00:37
02:00:28
2:00:19
Xavier Sánchez Pérez
02:00:27 (Tr: 1:58:41)
i
Murat Acinci
02:00:31 (Tr: 1:57:47)
Charon Rubio Rios
02:00:32 (Tr: 1:57:06)
Marcel Ferrer
02:00:34 (Tr: 1:57:44)
Carles Raventos Busquets
02:00:35 (Tr: 1:59:03)
i
Sergi Caballero Mateo
02:00:37 (Tr: 1:59:09) |
|||||||
632 | 540 | 2813 |
i
|
Murat Acinci | 2:00:31 (tr 1:57:47) | ||
Real t.: 01:57:47 Official t.: 02:00:31 Real start: 09:32:57 Finish hour: 11:30:43 Cat:M Category place: 540 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:35 min/km Club: triturk K4_2: 0:23:40 Hour K4_2 : 09:56:36 Place K4_2 : 740 - k10: 0:56:44 Hour k10 : 10:29:41 Place k10 : 715 X 25 places k14: 1:13:11 Hour k14 : 10:46:08 Place k14 : 684 X 31 places Finish line: 1:57:47 Finish hour: 11:30:43 Finish place : 632 X 52 places
Split Times
11693
2:00:37
02:00:31
2:00:26
Xavier Sánchez Pérez
02:00:27 (Tr: 1:58:41)
i
Balam Castro
02:00:28 (Tr: 1:57:17)
Charon Rubio Rios
02:00:32 (Tr: 1:57:06)
Marcel Ferrer
02:00:34 (Tr: 1:57:44)
Carles Raventos Busquets
02:00:35 (Tr: 1:59:03)
i
Sergi Caballero Mateo
02:00:37 (Tr: 1:59:09) |
|||||||
633 | 93 | 2806 | Charon Rubio Rios | 2:00:32 (tr 1:57:06) | |||
Real t.: 01:57:06 Official t.: 02:00:32 Real start: 09:33:39 Finish hour: 11:30:44 Cat:F Category place: 93 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:33 min/km Club: K4_2: 0:24:25 Hour K4_2 : 09:58:03 Place K4_2 : 794 - k10: 0:58:07 Hour k10 : 10:31:45 Place k10 : 767 X 27 places k14: 1:14:39 Hour k14 : 10:48:18 Place k14 : 729 X 38 places Finish line: 1:57:06 Finish hour: 11:30:44 Finish place : 633 X 96 places
Split Times
10670
2:00:37
02:00:32
2:00:27
Xavier Sánchez Pérez
02:00:27 (Tr: 1:58:41)
i
Balam Castro
02:00:28 (Tr: 1:57:17)
i
Murat Acinci
02:00:31 (Tr: 1:57:47)
Marcel Ferrer
02:00:34 (Tr: 1:57:44)
Carles Raventos Busquets
02:00:35 (Tr: 1:59:03)
i
Sergi Caballero Mateo
02:00:37 (Tr: 1:59:09)
i
Marta Caballero Mateo
02:00:37 (Tr: 1:59:09) |
|||||||
634 | 541 | 2654 | Marcel Ferrer | 2:00:34 (tr 1:57:44) | |||
Real t.: 01:57:44 Official t.: 02:00:34 Real start: 09:33:02 Finish hour: 11:30:46 Cat:M Category place: 541 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:35 min/km Club: K4_2: 0:23:17 Hour K4_2 : 09:56:18 Place K4_2 : 721 - k10: 0:55:48 Hour k10 : 10:28:49 Place k10 : 688 X 33 places k14: 1:13:11 Hour k14 : 10:46:13 Place k14 : 686 X 2 places Finish line: 1:57:44 Finish hour: 11:30:46 Finish place : 634 X 52 places
Split Times
12507
2:00:39
02:00:34
2:00:28
i
Balam Castro
02:00:28 (Tr: 1:57:17)
i
Murat Acinci
02:00:31 (Tr: 1:57:47)
Charon Rubio Rios
02:00:32 (Tr: 1:57:06)
Carles Raventos Busquets
02:00:35 (Tr: 1:59:03)
i
Sergi Caballero Mateo
02:00:37 (Tr: 1:59:09)
i
Marta Caballero Mateo
02:00:37 (Tr: 1:59:09) |
|||||||
635 | 542 | 2461 | Carles Raventos Busquets | 2:00:35 (tr 1:59:03) | |||
Real t.: 01:59:03 Official t.: 02:00:35 Real start: 09:31:44 Finish hour: 11:30:47 Cat:M Category place: 542 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:39 min/km Club: K4_2: 0:23:20 Hour K4_2 : 09:55:03 Place K4_2 : 599 - k10: 0:55:38 Hour k10 : 10:27:21 Place k10 : 640 Y 41 places k14: 1:12:29 Hour k14 : 10:44:12 Place k14 : 638 X 2 places Finish line: 1:59:03 Finish hour: 11:30:47 Finish place : 635 X 3 places
Split Times
14528
2:00:42
02:00:35
2:00:28
i
Murat Acinci
02:00:31 (Tr: 1:57:47)
Charon Rubio Rios
02:00:32 (Tr: 1:57:06)
Marcel Ferrer
02:00:34 (Tr: 1:57:44)
i
Sergi Caballero Mateo
02:00:37 (Tr: 1:59:09)
i
Marta Caballero Mateo
02:00:37 (Tr: 1:59:09)
i
Joel Armengol Pagès
02:00:42 (Tr: 1:58:31) |
|||||||
636 | 543 | 2936 |
i
|
Sergi Caballero Mateo | 2:00:37 (tr 1:59:09) | ||
Real t.: 01:59:09 Official t.: 02:00:37 Real start: 09:31:40 Finish hour: 11:30:49 Cat:M Category place: 543 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:39 min/km Club: K4_2: 0:23:53 Hour K4_2 : 09:55:33 Place K4_2 : 650 - k10: 0:57:17 Hour k10 : 10:28:56 Place k10 : 693 Y 43 places k14: 1:14:02 Hour k14 : 10:45:41 Place k14 : 667 X 26 places Finish line: 1:59:09 Finish hour: 11:30:49 Finish place : 636 X 31 places
Split Times
13937
2:00:43
02:00:37
2:00:30
i
Murat Acinci
02:00:31 (Tr: 1:57:47)
Charon Rubio Rios
02:00:32 (Tr: 1:57:06)
Marcel Ferrer
02:00:34 (Tr: 1:57:44)
Carles Raventos Busquets
02:00:35 (Tr: 1:59:03)
i
Marta Caballero Mateo
02:00:37 (Tr: 1:59:09)
i
Joel Armengol Pagès
02:00:42 (Tr: 1:58:31)
i
Sanjay Granero Planas
02:00:43 (Tr: 1:59:39) |
|||||||
637 | 94 | 2935 |
i
|
Marta Caballero Mateo | 2:00:37 (tr 1:59:09) | ||
Real t.: 01:59:09 Official t.: 02:00:37 Real start: 09:31:40 Finish hour: 11:30:49 Cat:F Category place: 94 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:39 min/km Club: K4_2: 0:23:52 Hour K4_2 : 09:55:32 Place K4_2 : 648 - k10: 0:57:17 Hour k10 : 10:28:56 Place k10 : 692 Y 44 places k14: 1:14:02 Hour k14 : 10:45:41 Place k14 : 668 X 24 places Finish line: 1:59:09 Finish hour: 11:30:49 Finish place : 637 X 31 places
Split Times
14154
2:00:43
02:00:37
2:00:30
i
Murat Acinci
02:00:31 (Tr: 1:57:47)
Charon Rubio Rios
02:00:32 (Tr: 1:57:06)
Marcel Ferrer
02:00:34 (Tr: 1:57:44)
Carles Raventos Busquets
02:00:35 (Tr: 1:59:03)
i
Sergi Caballero Mateo
02:00:37 (Tr: 1:59:09)
i
Joel Armengol Pagès
02:00:42 (Tr: 1:58:31)
i
Sanjay Granero Planas
02:00:43 (Tr: 1:59:39)
Roberto Ruedas Perez
02:00:43 (Tr: 1:59:40) |
|||||||
638 | 544 | 2998 |
i
|
Joel Armengol Pagès | 2:00:42 (tr 1:58:31) | ||
Real t.: 01:58:31 Official t.: 02:00:42 Real start: 09:32:23 Finish hour: 11:30:54 Cat:M Category place: 544 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:38 min/km Club: K4_2: 0:24:52 Hour K4_2 : 09:57:15 Place K4_2 : 767 - k10: 0:57:09 Hour k10 : 10:29:32 Place k10 : 713 X 54 places k14: 1:13:23 Hour k14 : 10:45:46 Place k14 : 674 X 39 places Finish line: 1:58:31 Finish hour: 11:30:54 Finish place : 638 X 36 places
Split Times
14528
2:00:48
02:00:42
2:00:35
Carles Raventos Busquets
02:00:35 (Tr: 1:59:03)
i
Sergi Caballero Mateo
02:00:37 (Tr: 1:59:09)
i
Marta Caballero Mateo
02:00:37 (Tr: 1:59:09)
i
Sanjay Granero Planas
02:00:43 (Tr: 1:59:39)
Roberto Ruedas Perez
02:00:43 (Tr: 1:59:40)
Javier Arregui Cuartero
02:00:45 (Tr: 1:58:15)
Xavi Macanás Ribera
02:00:46 (Tr: 1:57:40)
Ester Aliva Albà
02:00:48 (Tr: 1:59:00) |
|||||||
639 | 545 | 2225 |
i
|
Sanjay Granero Planas | 2:00:43 (tr 1:59:39) | ||
Real t.: 01:59:39 Official t.: 02:00:43 Real start: 09:31:16 Finish hour: 11:30:55 Cat:M Category place: 545 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:41 min/km Club: K4_2: 0:21:50 Hour K4_2 : 09:53:06 Place K4_2 : 444 - k10: 0:53:23 Hour k10 : 10:24:39 Place k10 : 520 Y 76 places k14: 1:10:18 Hour k14 : 10:41:34 Place k14 : 558 Y 38 places Finish line: 1:59:39 Finish hour: 11:30:55 Finish place : 639 Y 81 places
Split Times
13937
2:00:49
02:00:43
2:00:37
i
Sergi Caballero Mateo
02:00:37 (Tr: 1:59:09)
i
Marta Caballero Mateo
02:00:37 (Tr: 1:59:09)
i
Joel Armengol Pagès
02:00:42 (Tr: 1:58:31)
Roberto Ruedas Perez
02:00:43 (Tr: 1:59:40)
Javier Arregui Cuartero
02:00:45 (Tr: 1:58:15)
Xavi Macanás Ribera
02:00:46 (Tr: 1:57:40)
Ester Aliva Albà
02:00:48 (Tr: 1:59:00) |
|||||||
640 | 546 | 2032 | Roberto Ruedas Perez | 2:00:43 (tr 1:59:40) | |||
Real t.: 01:59:40 Official t.: 02:00:43 Real start: 09:31:16 Finish hour: 11:30:55 Cat:M Category place: 546 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:41 min/km Club: K4_2: 0:21:50 Hour K4_2 : 09:53:05 Place K4_2 : 443 - k10: 0:53:23 Hour k10 : 10:24:39 Place k10 : 519 Y 76 places k14: 1:10:18 Hour k14 : 10:41:34 Place k14 : 557 Y 38 places Finish line: 1:59:40 Finish hour: 11:30:55 Finish place : 640 Y 83 places
Split Times
14154
2:00:50
02:00:43
2:00:37
i
Marta Caballero Mateo
02:00:37 (Tr: 1:59:09)
i
Joel Armengol Pagès
02:00:42 (Tr: 1:58:31)
i
Sanjay Granero Planas
02:00:43 (Tr: 1:59:39)
Javier Arregui Cuartero
02:00:45 (Tr: 1:58:15)
Xavi Macanás Ribera
02:00:46 (Tr: 1:57:40)
Ester Aliva Albà
02:00:48 (Tr: 1:59:00) |
|||||||
641 | 547 | 2281 | Javier Arregui Cuartero | 2:00:45 (tr 1:58:15) | |||
Real t.: 01:58:15 Official t.: 02:00:45 Real start: 09:32:42 Finish hour: 11:30:57 Cat:M Category place: 547 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:37 min/km Club: fun runners club esportiu K4_2: 0:23:19 Hour K4_2 : 09:56:01 Place K4_2 : 696 - k10: 0:55:25 Hour k10 : 10:28:07 Place k10 : 668 X 28 places k14: 1:11:58 Hour k14 : 10:44:40 Place k14 : 645 X 23 places Finish line: 1:58:15 Finish hour: 11:30:57 Finish place : 641 X 4 places
Split Times
34601
2:01:01
02:00:45
2:00:29
i
Murat Acinci
02:00:31 (Tr: 1:57:47)
Charon Rubio Rios
02:00:32 (Tr: 1:57:06)
Marcel Ferrer
02:00:34 (Tr: 1:57:44)
Carles Raventos Busquets
02:00:35 (Tr: 1:59:03)
i
Sergi Caballero Mateo
02:00:37 (Tr: 1:59:09)
i
Marta Caballero Mateo
02:00:37 (Tr: 1:59:09)
i
Joel Armengol Pagès
02:00:42 (Tr: 1:58:31)
i
Sanjay Granero Planas
02:00:43 (Tr: 1:59:39)
Roberto Ruedas Perez
02:00:43 (Tr: 1:59:40)
Xavi Macanás Ribera
02:00:46 (Tr: 1:57:40)
Ester Aliva Albà
02:00:48 (Tr: 1:59:00)
i
Lorenzo maria filippo Albertini
02:01:01 (Tr: 1:58:18) |
|||||||
642 | 548 | 2360 | Xavi Macanás Ribera | 2:00:46 (tr 1:57:40) | |||
Real t.: 01:57:40 Official t.: 02:00:46 Real start: 09:33:18 Finish hour: 11:30:58 Cat:M Category place: 548 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:35 min/km Club: K4_2: 0:24:20 Hour K4_2 : 09:57:38 Place K4_2 : 785 - k10: 0:56:33 Hour k10 : 10:29:50 Place k10 : 722 X 63 places k14: 1:12:46 Hour k14 : 10:46:03 Place k14 : 678 X 44 places Finish line: 1:57:40 Finish hour: 11:30:58 Finish place : 642 X 36 places
Split Times
35310
2:01:02
02:00:46
2:00:30
i
Murat Acinci
02:00:31 (Tr: 1:57:47)
Charon Rubio Rios
02:00:32 (Tr: 1:57:06)
Marcel Ferrer
02:00:34 (Tr: 1:57:44)
Carles Raventos Busquets
02:00:35 (Tr: 1:59:03)
i
Sergi Caballero Mateo
02:00:37 (Tr: 1:59:09)
i
Marta Caballero Mateo
02:00:37 (Tr: 1:59:09)
i
Joel Armengol Pagès
02:00:42 (Tr: 1:58:31)
i
Sanjay Granero Planas
02:00:43 (Tr: 1:59:39)
Roberto Ruedas Perez
02:00:43 (Tr: 1:59:40)
Javier Arregui Cuartero
02:00:45 (Tr: 1:58:15)
Ester Aliva Albà
02:00:48 (Tr: 1:59:00)
i
Lorenzo maria filippo Albertini
02:01:01 (Tr: 1:58:18)
Daniel Pajares Alarcon
02:01:02 (Tr: 1:58:55) |
|||||||
643 | 95 | 2268 | Ester Aliva Albà | 2:00:48 (tr 1:59:00) | |||
Real t.: 01:59:00 Official t.: 02:00:48 Real start: 09:32:01 Finish hour: 11:31:00 Cat:F Category place: 95 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:39 min/km Club: K4_2: 0:23:31 Hour K4_2 : 09:55:31 Place K4_2 : 643 - k10: 0:56:59 Hour k10 : 10:28:59 Place k10 : 696 Y 53 places k14: 1:13:56 Hour k14 : 10:45:56 Place k14 : 677 X 19 places Finish line: 1:59:00 Finish hour: 11:31:00 Finish place : 643 X 34 places
Split Times
35525
2:01:04
02:00:48
2:00:32
Marcel Ferrer
02:00:34 (Tr: 1:57:44)
Carles Raventos Busquets
02:00:35 (Tr: 1:59:03)
i
Sergi Caballero Mateo
02:00:37 (Tr: 1:59:09)
i
Marta Caballero Mateo
02:00:37 (Tr: 1:59:09)
i
Joel Armengol Pagès
02:00:42 (Tr: 1:58:31)
i
Sanjay Granero Planas
02:00:43 (Tr: 1:59:39)
Roberto Ruedas Perez
02:00:43 (Tr: 1:59:40)
Javier Arregui Cuartero
02:00:45 (Tr: 1:58:15)
Xavi Macanás Ribera
02:00:46 (Tr: 1:57:40)
i
Lorenzo maria filippo Albertini
02:01:01 (Tr: 1:58:18)
Daniel Pajares Alarcon
02:01:02 (Tr: 1:58:55)
i
Cristian Cubedo Aymerich
02:01:04 (Tr: 1:59:20) |
|||||||
644 | 549 | 2972 |
i
|
Lorenzo maria filippo Albertini | 2:01:01 (tr 1:58:18) | ||
Real t.: 01:58:18 Official t.: 02:01:01 Real start: 09:32:55 Finish hour: 11:31:13 Cat:M Category place: 549 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:37 min/km Club: K4_2: 0:24:00 Hour K4_2 : 09:56:54 Place K4_2 : 756 - k10: 0:56:06 Hour k10 : 10:29:00 Place k10 : 697 X 59 places k14: 1:12:42 Hour k14 : 10:45:36 Place k14 : 663 X 34 places Finish line: 1:58:18 Finish hour: 11:31:13 Finish place : 644 X 19 places
Split Times
34601
2:01:17
02:01:01
2:00:45
Javier Arregui Cuartero
02:00:45 (Tr: 1:58:15)
Xavi Macanás Ribera
02:00:46 (Tr: 1:57:40)
Ester Aliva Albà
02:00:48 (Tr: 1:59:00)
Daniel Pajares Alarcon
02:01:02 (Tr: 1:58:55)
i
Cristian Cubedo Aymerich
02:01:04 (Tr: 1:59:20)
i
Berta Cararach Mias
02:01:05 (Tr: 1:59:21)
Georgina i Cruz Moya
02:01:06 (Tr: 1:59:37) |
|||||||
645 | 550 | 2482 | Daniel Pajares Alarcon | 2:01:02 (tr 1:58:55) | |||
Real t.: 01:58:55 Official t.: 02:01:02 Real start: 09:32:20 Finish hour: 11:31:14 Cat:M Category place: 550 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:39 min/km Club: K4_2: 0:23:27 Hour K4_2 : 09:55:46 Place K4_2 : 674 - k10: 0:56:08 Hour k10 : 10:28:27 Place k10 : 678 Y 4 places k14: 1:12:56 Hour k14 : 10:45:15 Place k14 : 659 X 19 places Finish line: 1:58:55 Finish hour: 11:31:14 Finish place : 645 X 14 places
Split Times
35310
2:01:18
02:01:02
2:00:46
Xavi Macanás Ribera
02:00:46 (Tr: 1:57:40)
Ester Aliva Albà
02:00:48 (Tr: 1:59:00)
i
Lorenzo maria filippo Albertini
02:01:01 (Tr: 1:58:18)
i
Cristian Cubedo Aymerich
02:01:04 (Tr: 1:59:20)
i
Berta Cararach Mias
02:01:05 (Tr: 1:59:21)
Georgina i Cruz Moya
02:01:06 (Tr: 1:59:37)
Eduardo Pascual Lázaro
02:01:17 (Tr: 1:59:36) |
|||||||
646 | 551 | 2995 |
i
|
Cristian Cubedo Aymerich | 2:01:04 (tr 1:59:20) | ||
Real t.: 01:59:20 Official t.: 02:01:04 Real start: 09:31:57 Finish hour: 11:31:16 Cat:M Category place: 551 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:40 min/km Club: K4_2: 0:24:30 Hour K4_2 : 09:56:27 Place K4_2 : 730 - k10: 0:57:25 Hour k10 : 10:29:21 Place k10 : 708 X 22 places k14: 1:14:10 Hour k14 : 10:46:06 Place k14 : 682 X 26 places Finish line: 1:59:20 Finish hour: 11:31:16 Finish place : 646 X 36 places
Split Times
35525
2:01:21
02:01:04
2:00:48
Ester Aliva Albà
02:00:48 (Tr: 1:59:00)
i
Lorenzo maria filippo Albertini
02:01:01 (Tr: 1:58:18)
Daniel Pajares Alarcon
02:01:02 (Tr: 1:58:55)
i
Berta Cararach Mias
02:01:05 (Tr: 1:59:21)
Georgina i Cruz Moya
02:01:06 (Tr: 1:59:37)
Eduardo Pascual Lázaro
02:01:17 (Tr: 1:59:36) |
|||||||
647 | 96 | 2994 |
i
|
Berta Cararach Mias | 2:01:05 (tr 1:59:21) | ||
Real t.: 01:59:21 Official t.: 02:01:05 Real start: 09:31:56 Finish hour: 11:31:17 Cat:F Category place: 96 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:40 min/km Club: K4_2: 0:24:31 Hour K4_2 : 09:56:27 Place K4_2 : 731 - k10: 0:57:25 Hour k10 : 10:29:21 Place k10 : 707 X 24 places k14: 1:14:11 Hour k14 : 10:46:06 Place k14 : 681 X 26 places Finish line: 1:59:21 Finish hour: 11:31:17 Finish place : 647 X 34 places
Split Times
44343
2:01:25
02:01:05
2:00:44
Javier Arregui Cuartero
02:00:45 (Tr: 1:58:15)
Xavi Macanás Ribera
02:00:46 (Tr: 1:57:40)
Ester Aliva Albà
02:00:48 (Tr: 1:59:00)
i
Lorenzo maria filippo Albertini
02:01:01 (Tr: 1:58:18)
Daniel Pajares Alarcon
02:01:02 (Tr: 1:58:55)
i
Cristian Cubedo Aymerich
02:01:04 (Tr: 1:59:20)
Georgina i Cruz Moya
02:01:06 (Tr: 1:59:37)
Eduardo Pascual Lázaro
02:01:17 (Tr: 1:59:36)
Jorge Aguilar Novo
02:01:25 (Tr: 1:59:54) |
|||||||
648 | 97 | 2442 | Georgina i Cruz Moya | 2:01:06 (tr 1:59:37) | |||
Real t.: 01:59:37 Official t.: 02:01:06 Real start: 09:31:42 Finish hour: 11:31:18 Cat:F Category place: 97 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:41 min/km Club: c.m.sigueme K4_2: 0:23:00 Hour K4_2 : 09:54:42 Place K4_2 : 572 - k10: 0:55:11 Hour k10 : 10:26:52 Place k10 : 612 Y 40 places k14: 1:12:10 Hour k14 : 10:43:51 Place k14 : 626 Y 14 places Finish line: 1:59:37 Finish hour: 11:31:18 Finish place : 648 Y 22 places
Split Times
43340
2:01:26
02:01:06
2:00:47
Ester Aliva Albà
02:00:48 (Tr: 1:59:00)
i
Lorenzo maria filippo Albertini
02:01:01 (Tr: 1:58:18)
Daniel Pajares Alarcon
02:01:02 (Tr: 1:58:55)
i
Cristian Cubedo Aymerich
02:01:04 (Tr: 1:59:20)
i
Berta Cararach Mias
02:01:05 (Tr: 1:59:21)
Eduardo Pascual Lázaro
02:01:17 (Tr: 1:59:36)
Jorge Aguilar Novo
02:01:25 (Tr: 1:59:54)
Jordi Adell Martínez
02:01:26 (Tr: 1:59:20) |
|||||||
649 | 552 | 2829 | Eduardo Pascual Lázaro | 2:01:17 (tr 1:59:36) | |||
Real t.: 01:59:36 Official t.: 02:01:17 Real start: 09:31:53 Finish hour: 11:31:29 Cat:M Category place: 552 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:41 min/km Club: K4_2: 0:24:24 Hour K4_2 : 09:56:17 Place K4_2 : 718 - k10: 0:57:23 Hour k10 : 10:29:16 Place k10 : 701 X 17 places k14: 1:14:33 Hour k14 : 10:46:25 Place k14 : 693 X 8 places Finish line: 1:59:36 Finish hour: 11:31:29 Finish place : 649 X 44 places
Split Times
27174
2:01:29
02:01:17
2:01:04
i
Cristian Cubedo Aymerich
02:01:04 (Tr: 1:59:20)
i
Berta Cararach Mias
02:01:05 (Tr: 1:59:21)
Georgina i Cruz Moya
02:01:06 (Tr: 1:59:37)
Jorge Aguilar Novo
02:01:25 (Tr: 1:59:54)
Jordi Adell Martínez
02:01:26 (Tr: 1:59:20)
Emili Ortega Fernández
02:01:27 (Tr: 1:59:23) |
|||||||
650 | 553 | 2394 | Jorge Aguilar Novo | 2:01:25 (tr 1:59:54) | |||
Real t.: 01:59:54 Official t.: 02:01:25 Real start: 09:31:43 Finish hour: 11:31:37 Cat:M Category place: 553 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:41 min/km Club: c.m. sigueme K4_2: 0:22:12 Hour K4_2 : 09:53:54 Place K4_2 : 491 - k10: 0:53:54 Hour k10 : 10:25:37 Place k10 : 566 Y 75 places k14: 1:10:59 Hour k14 : 10:42:42 Place k14 : 598 Y 32 places Finish line: 1:59:54 Finish hour: 11:31:37 Finish place : 650 Y 52 places
Split Times
44343
2:01:45
02:01:25
2:01:05
i
Berta Cararach Mias
02:01:05 (Tr: 1:59:21)
Georgina i Cruz Moya
02:01:06 (Tr: 1:59:37)
Eduardo Pascual Lázaro
02:01:17 (Tr: 1:59:36)
Jordi Adell Martínez
02:01:26 (Tr: 1:59:20)
Emili Ortega Fernández
02:01:27 (Tr: 1:59:23)
Judit Baldris Catafau
02:01:33 (Tr: 1:59:58)
Omar Moral Lamas
02:01:35 (Tr: 1:58:49)
Ramon Buxons Badia
02:01:35 (Tr: 1:59:24)
Laia Bravo Gomez
02:01:41 (Tr: 1:58:53) |
|||||||
651 | 554 | 2409 | Jordi Adell Martínez | 2:01:26 (tr 1:59:20) | |||
Real t.: 01:59:20 Official t.: 02:01:26 Real start: 09:32:18 Finish hour: 11:31:38 Cat:M Category place: 554 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:40 min/km Club: K4_2: 0:23:13 Hour K4_2 : 09:55:31 Place K4_2 : 644 - k10: 0:55:15 Hour k10 : 10:27:33 Place k10 : 648 Y 4 places k14: 1:11:45 Hour k14 : 10:44:03 Place k14 : 633 X 15 places Finish line: 1:59:20 Finish hour: 11:31:38 Finish place : 651 Y 18 places
Split Times
43340
2:01:46
02:01:26
2:01:06
Georgina i Cruz Moya
02:01:06 (Tr: 1:59:37)
Eduardo Pascual Lázaro
02:01:17 (Tr: 1:59:36)
Jorge Aguilar Novo
02:01:25 (Tr: 1:59:54)
Emili Ortega Fernández
02:01:27 (Tr: 1:59:23)
Judit Baldris Catafau
02:01:33 (Tr: 1:59:58)
Omar Moral Lamas
02:01:35 (Tr: 1:58:49)
Ramon Buxons Badia
02:01:35 (Tr: 1:59:24)
Laia Bravo Gomez
02:01:41 (Tr: 1:58:53) |
|||||||
652 | 555 | 2150 | Emili Ortega Fernández | 2:01:27 (tr 1:59:23) | |||
Real t.: 01:59:23 Official t.: 02:01:27 Real start: 09:32:16 Finish hour: 11:31:39 Cat:M Category place: 555 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:40 min/km Club: K4_2: 0:23:21 Hour K4_2 : 09:55:36 Place K4_2 : 654 - k10: 0:55:28 Hour k10 : 10:27:43 Place k10 : 654 Z k14: 1:11:59 Hour k14 : 10:44:14 Place k14 : 640 X 14 places Finish line: 1:59:23 Finish hour: 11:31:39 Finish place : 652 Y 12 places
Split Times
21560
2:01:36
02:01:27
2:01:17
Eduardo Pascual Lázaro
02:01:17 (Tr: 1:59:36)
Jorge Aguilar Novo
02:01:25 (Tr: 1:59:54)
Jordi Adell Martínez
02:01:26 (Tr: 1:59:20)
Judit Baldris Catafau
02:01:33 (Tr: 1:59:58)
Omar Moral Lamas
02:01:35 (Tr: 1:58:49)
Ramon Buxons Badia
02:01:35 (Tr: 1:59:24) |
|||||||
653 | 98 | 2508 | Judit Baldris Catafau | 2:01:33 (tr 1:59:58) | |||
Real t.: 01:59:58 Official t.: 02:01:33 Real start: 09:31:48 Finish hour: 11:31:45 Cat:F Category place: 98 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:42 min/km Club: c.a mollet K4_2: 0:23:55 Hour K4_2 : 09:55:42 Place K4_2 : 667 - k10: 0:56:11 Hour k10 : 10:27:59 Place k10 : 665 X 2 places k14: 1:12:58 Hour k14 : 10:44:45 Place k14 : 648 X 17 places Finish line: 1:59:58 Finish hour: 11:31:45 Finish place : 653 Y 5 places
Split Times
19140
2:01:42
02:01:33
2:01:25
Jorge Aguilar Novo
02:01:25 (Tr: 1:59:54)
Jordi Adell Martínez
02:01:26 (Tr: 1:59:20)
Emili Ortega Fernández
02:01:27 (Tr: 1:59:23)
Omar Moral Lamas
02:01:35 (Tr: 1:58:49)
Ramon Buxons Badia
02:01:35 (Tr: 1:59:24)
Laia Bravo Gomez
02:01:41 (Tr: 1:58:53) |
|||||||
654 | 556 | 2446 | Omar Moral Lamas | 2:01:35 (tr 1:58:49) | |||
Real t.: 01:58:49 Official t.: 02:01:35 Real start: 09:32:58 Finish hour: 11:31:47 Cat:M Category place: 556 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:38 min/km Club: K4_2: 0:21:01 Hour K4_2 : 09:53:58 Place K4_2 : 502 - k10: 0:51:47 Hour k10 : 10:24:44 Place k10 : 530 Y 28 places k14: 1:08:11 Hour k14 : 10:41:09 Place k14 : 540 Y 10 places Finish line: 1:58:49 Finish hour: 11:31:47 Finish place : 654 Y 114 places
Split Times
32120
2:01:49
02:01:35
2:01:20
Jorge Aguilar Novo
02:01:25 (Tr: 1:59:54)
Jordi Adell Martínez
02:01:26 (Tr: 1:59:20)
Emili Ortega Fernández
02:01:27 (Tr: 1:59:23)
Judit Baldris Catafau
02:01:33 (Tr: 1:59:58)
Ramon Buxons Badia
02:01:35 (Tr: 1:59:24)
Laia Bravo Gomez
02:01:41 (Tr: 1:58:53)
Pere Vila Clotet
02:01:49 (Tr: 1:59:59) |
|||||||
655 | 557 | 2240 | Ramon Buxons Badia | 2:01:35 (tr 1:59:24) | |||
Real t.: 01:59:24 Official t.: 02:01:35 Real start: 09:32:24 Finish hour: 11:31:47 Cat:M Category place: 557 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:40 min/km Club: K4_2: 0:22:24 Hour K4_2 : 09:54:47 Place K4_2 : 576 - k10: 0:55:11 Hour k10 : 10:27:34 Place k10 : 650 Y 74 places k14: 1:12:12 Hour k14 : 10:44:36 Place k14 : 643 X 7 places Finish line: 1:59:24 Finish hour: 11:31:47 Finish place : 655 Y 12 places
Split Times
41800
2:01:54
02:01:35
2:01:16
Eduardo Pascual Lázaro
02:01:17 (Tr: 1:59:36)
Jorge Aguilar Novo
02:01:25 (Tr: 1:59:54)
Jordi Adell Martínez
02:01:26 (Tr: 1:59:20)
Emili Ortega Fernández
02:01:27 (Tr: 1:59:23)
Judit Baldris Catafau
02:01:33 (Tr: 1:59:58)
Omar Moral Lamas
02:01:35 (Tr: 1:58:49)
Laia Bravo Gomez
02:01:41 (Tr: 1:58:53)
Pere Vila Clotet
02:01:49 (Tr: 1:59:59)
Carlos Carrizo Cañizares
02:01:54 (Tr: 1:58:59) |
|||||||
656 | 99 | 2386 | Laia Bravo Gomez | 2:01:41 (tr 1:58:53) | |||
Real t.: 01:58:53 Official t.: 02:01:41 Real start: 09:33:00 Finish hour: 11:31:53 Cat:F Category place: 99 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:39 min/km Club: K4_2: 0:22:28 Hour K4_2 : 09:55:28 Place K4_2 : 640 - k10: 0:54:08 Hour k10 : 10:27:07 Place k10 : 631 X 9 places k14: 1:10:43 Hour k14 : 10:43:43 Place k14 : 622 X 9 places Finish line: 1:58:53 Finish hour: 11:31:53 Finish place : 656 Y 34 places
Split Times
36410
2:01:57
02:01:41
2:01:24
Jorge Aguilar Novo
02:01:25 (Tr: 1:59:54)
Jordi Adell Martínez
02:01:26 (Tr: 1:59:20)
Emili Ortega Fernández
02:01:27 (Tr: 1:59:23)
Judit Baldris Catafau
02:01:33 (Tr: 1:59:58)
Omar Moral Lamas
02:01:35 (Tr: 1:58:49)
Ramon Buxons Badia
02:01:35 (Tr: 1:59:24)
Pere Vila Clotet
02:01:49 (Tr: 1:59:59)
Carlos Carrizo Cañizares
02:01:54 (Tr: 1:58:59)
Rafael Lopez
02:01:57 (Tr: 2:00:28) |
|||||||
657 | 558 | 2515 | Pere Vila Clotet | 2:01:49 (tr 1:59:59) | |||
Real t.: 01:59:59 Official t.: 02:01:49 Real start: 09:32:03 Finish hour: 11:32:01 Cat:M Category place: 558 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:42 min/km Club: centre excursionista terrassa K4_2: 0:22:52 Hour K4_2 : 09:54:54 Place K4_2 : 584 - k10: 0:55:47 Hour k10 : 10:27:50 Place k10 : 662 Y 78 places k14: 1:13:03 Hour k14 : 10:45:06 Place k14 : 653 X 9 places Finish line: 1:59:59 Finish hour: 11:32:01 Finish place : 657 Y 4 places
Split Times
32120
2:02:04
02:01:49
2:01:35
Omar Moral Lamas
02:01:35 (Tr: 1:58:49)
Ramon Buxons Badia
02:01:35 (Tr: 1:59:24)
Laia Bravo Gomez
02:01:41 (Tr: 1:58:53)
Carlos Carrizo Cañizares
02:01:54 (Tr: 1:58:59)
Rafael Lopez
02:01:57 (Tr: 2:00:28) |
|||||||
658 | 559 | 2832 | Carlos Carrizo Cañizares | 2:01:54 (tr 1:58:59) | |||
Real t.: 01:58:59 Official t.: 02:01:54 Real start: 09:33:08 Finish hour: 11:32:06 Cat:M Category place: 559 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:39 min/km Club: K4_2: 0:23:38 Hour K4_2 : 09:56:46 Place K4_2 : 748 - k10: 0:56:51 Hour k10 : 10:29:58 Place k10 : 725 X 23 places k14: 1:13:24 Hour k14 : 10:46:31 Place k14 : 695 X 30 places Finish line: 1:58:59 Finish hour: 11:32:06 Finish place : 658 X 37 places
Split Times
41800
2:02:13
02:01:54
2:01:35
Ramon Buxons Badia
02:01:35 (Tr: 1:59:24)
Laia Bravo Gomez
02:01:41 (Tr: 1:58:53)
Pere Vila Clotet
02:01:49 (Tr: 1:59:59)
Rafael Lopez
02:01:57 (Tr: 2:00:28) |
|||||||
659 | 560 | 2634 | Rafael Lopez | 2:01:57 (tr 2:00:28) | |||
Real t.: 02:00:28 Official t.: 02:01:57 Real start: 09:31:41 Finish hour: 11:32:09 Cat:M Category place: 560 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:43 min/km Club: K4_2: 0:24:02 Hour K4_2 : 09:55:43 Place K4_2 : 669 - k10: 0:57:11 Hour k10 : 10:28:52 Place k10 : 691 Y 22 places k14: 1:14:03 Hour k14 : 10:45:44 Place k14 : 673 X 18 places Finish line: 2:00:28 Finish hour: 11:32:09 Finish place : 659 X 14 places
Split Times
36410
2:02:14
02:01:57
2:01:41
Laia Bravo Gomez
02:01:41 (Tr: 1:58:53)
Pere Vila Clotet
02:01:49 (Tr: 1:59:59)
Carlos Carrizo Cañizares
02:01:54 (Tr: 1:58:59) |
|||||||