L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
660 | 100 | 2401 | Mònica Girona Del Pozo | 2:02:01 (tr 2:00:38) | |||
Real t.: 02:00:38 Official t.: 02:02:01 Real start: 09:31:35 Finish hour: 11:32:13 Cat:F Category place: 100 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:44 min/km Club: K4_2: 0:22:24 Hour K4_2 : 09:53:59 Place K4_2 : 505 - k10: 0:54:28 Hour k10 : 10:26:03 Place k10 : 582 Y 77 places k14: 1:11:57 Hour k14 : 10:43:31 Place k14 : 618 Y 36 places Finish line: 2:00:38 Finish hour: 11:32:13 Finish place : 660 Y 42 places
Split Times
60830
2:02:28
02:02:01
2:01:33
Nacho Martín Rosa
02:02:09 (Tr: 1:59:24)
Claudio Alcolea Baronchelli
02:02:11 (Tr: 2:01:28)
Marta Ruiz Martínez
02:02:17 (Tr: 2:01:09)
i
Silvia Pineda Aguilera
02:02:22 (Tr: 1:59:22)
Eduardo Valles Bozal
02:02:28 (Tr: 2:00:36)
Albert Alcantara Roman
02:02:28 (Tr: 1:59:41) |
|||||||
661 | 561 | 2439 | Nacho Martín Rosa | 2:02:09 (tr 1:59:24) | |||
Real t.: 01:59:24 Official t.: 02:02:09 Real start: 09:32:58 Finish hour: 11:32:21 Cat:M Category place: 561 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:40 min/km Club: K4_2: 0:24:16 Hour K4_2 : 09:57:13 Place K4_2 : 762 - k10: 0:57:24 Hour k10 : 10:30:21 Place k10 : 734 X 28 places k14: 1:14:25 Hour k14 : 10:47:23 Place k14 : 712 X 22 places Finish line: 1:59:24 Finish hour: 11:32:21 Finish place : 661 X 51 places
Split Times
42020
2:02:28
02:02:09
2:01:50
Mònica Girona Del Pozo
02:02:01 (Tr: 2:00:38)
Claudio Alcolea Baronchelli
02:02:11 (Tr: 2:01:28)
Marta Ruiz Martínez
02:02:17 (Tr: 2:01:09)
i
Silvia Pineda Aguilera
02:02:22 (Tr: 1:59:22)
Eduardo Valles Bozal
02:02:28 (Tr: 2:00:36)
Albert Alcantara Roman
02:02:28 (Tr: 1:59:41) |
|||||||
662 | 562 | 2506 | Claudio Alcolea Baronchelli | 2:02:11 (tr 2:01:28) | |||
Real t.: 02:01:28 Official t.: 02:02:11 Real start: 09:30:55 Finish hour: 11:32:23 Cat:M Category place: 562 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:46 min/km Club: K4_2: 0:23:11 Hour K4_2 : 09:54:06 Place K4_2 : 520 - k10: 0:56:04 Hour k10 : 10:26:59 Place k10 : 616 Y 96 places k14: 1:13:08 Hour k14 : 10:44:03 Place k14 : 632 Y 16 places Finish line: 2:01:28 Finish hour: 11:32:23 Finish place : 662 Y 30 places
Split Times
37400
2:02:28
02:02:11
2:01:54
Mònica Girona Del Pozo
02:02:01 (Tr: 2:00:38)
Nacho Martín Rosa
02:02:09 (Tr: 1:59:24)
Marta Ruiz Martínez
02:02:17 (Tr: 2:01:09)
i
Silvia Pineda Aguilera
02:02:22 (Tr: 1:59:22)
Eduardo Valles Bozal
02:02:28 (Tr: 2:00:36)
Albert Alcantara Roman
02:02:28 (Tr: 1:59:41) |
|||||||
663 | 101 | 2136 | Marta Ruiz Martínez | 2:02:17 (tr 2:01:09) | |||
Real t.: 02:01:09 Official t.: 02:02:17 Real start: 09:31:21 Finish hour: 11:32:29 Cat:F Category place: 101 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:45 min/km Club: K4_2: 0:22:27 Hour K4_2 : 09:53:47 Place K4_2 : 478 - k10: 0:54:05 Hour k10 : 10:25:26 Place k10 : 549 Y 71 places k14: 1:11:11 Hour k14 : 10:42:31 Place k14 : 586 Y 37 places Finish line: 2:01:09 Finish hour: 11:32:29 Finish place : 663 Y 77 places
Split Times
36190
2:02:34
02:02:17
2:02:01
Mònica Girona Del Pozo
02:02:01 (Tr: 2:00:38)
Nacho Martín Rosa
02:02:09 (Tr: 1:59:24)
Claudio Alcolea Baronchelli
02:02:11 (Tr: 2:01:28)
i
Silvia Pineda Aguilera
02:02:22 (Tr: 1:59:22)
Eduardo Valles Bozal
02:02:28 (Tr: 2:00:36)
Albert Alcantara Roman
02:02:28 (Tr: 1:59:41) |
|||||||
664 | 102 | 3026 |
i
|
Silvia Pineda Aguilera | 2:02:22 (tr 1:59:22) | ||
Real t.: 01:59:22 Official t.: 02:02:22 Real start: 09:33:13 Finish hour: 11:32:34 Cat:F Category place: 102 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:40 min/km Club: K4_2: 0:24:04 Hour K4_2 : 09:57:17 Place K4_2 : 769 - k10: 0:57:20 Hour k10 : 10:30:32 Place k10 : 739 X 30 places k14: 1:13:55 Hour k14 : 10:47:08 Place k14 : 708 X 31 places Finish line: 1:59:22 Finish hour: 11:32:34 Finish place : 664 X 44 places
Split Times
30386
2:02:36
02:02:22
2:02:09
Nacho Martín Rosa
02:02:09 (Tr: 1:59:24)
Claudio Alcolea Baronchelli
02:02:11 (Tr: 2:01:28)
Marta Ruiz Martínez
02:02:17 (Tr: 2:01:09)
Eduardo Valles Bozal
02:02:28 (Tr: 2:00:36)
Albert Alcantara Roman
02:02:28 (Tr: 1:59:41)
i
Eduardo Colmenares Zapata
02:02:36 (Tr: 2:00:33) |
|||||||
665 | 563 | 2242 | Eduardo Valles Bozal | 2:02:28 (tr 2:00:36) | |||
Real t.: 02:00:36 Official t.: 02:02:28 Real start: 09:32:04 Finish hour: 11:32:40 Cat:M Category place: 563 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:43 min/km Club: K4_2: 0:23:41 Hour K4_2 : 09:55:45 Place K4_2 : 671 - k10: 0:56:38 Hour k10 : 10:28:42 Place k10 : 684 Y 13 places k14: 1:13:40 Hour k14 : 10:45:44 Place k14 : 672 X 12 places Finish line: 2:00:36 Finish hour: 11:32:40 Finish place : 665 X 7 places
Split Times
35750
2:02:44
02:02:28
2:02:11
Claudio Alcolea Baronchelli
02:02:11 (Tr: 2:01:28)
Marta Ruiz Martínez
02:02:17 (Tr: 2:01:09)
i
Silvia Pineda Aguilera
02:02:22 (Tr: 1:59:22)
Albert Alcantara Roman
02:02:28 (Tr: 1:59:41)
i
Eduardo Colmenares Zapata
02:02:36 (Tr: 2:00:33)
Manel Tornadijo
02:02:37 (Tr: 2:00:20)
i
Intza Iturralde Lizarralde
02:02:39 (Tr: 1:59:54) |
|||||||
666 | 564 | 2019 | Albert Alcantara Roman | 2:02:28 (tr 1:59:41) | |||
Real t.: 01:59:41 Official t.: 02:02:28 Real start: 09:32:59 Finish hour: 11:32:40 Cat:M Category place: 564 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:41 min/km Club: K4_2: 0:24:19 Hour K4_2 : 09:57:18 Place K4_2 : 770 - k10: 0:58:06 Hour k10 : 10:31:04 Place k10 : 747 X 23 places k14: 1:14:37 Hour k14 : 10:47:36 Place k14 : 717 X 30 places Finish line: 1:59:41 Finish hour: 11:32:40 Finish place : 666 X 51 places
Split Times
24640
2:02:39
02:02:28
2:02:17
Marta Ruiz Martínez
02:02:17 (Tr: 2:01:09)
i
Silvia Pineda Aguilera
02:02:22 (Tr: 1:59:22)
Eduardo Valles Bozal
02:02:28 (Tr: 2:00:36)
i
Eduardo Colmenares Zapata
02:02:36 (Tr: 2:00:33)
Manel Tornadijo
02:02:37 (Tr: 2:00:20)
i
Intza Iturralde Lizarralde
02:02:39 (Tr: 1:59:54) |
|||||||
667 | 565 | 2326 |
i
|
Eduardo Colmenares Zapata | 2:02:36 (tr 2:00:33) | ||
Real t.: 02:00:33 Official t.: 02:02:36 Real start: 09:32:15 Finish hour: 11:32:48 Cat:M Category place: 565 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:43 min/km Club: K4_2: 0:23:36 Hour K4_2 : 09:55:50 Place K4_2 : 683 - k10: 0:56:50 Hour k10 : 10:29:05 Place k10 : 699 Y 16 places k14: 1:13:26 Hour k14 : 10:45:41 Place k14 : 666 X 33 places Finish line: 2:00:33 Finish hour: 11:32:48 Finish place : 667 Y 1 place
Split Times
30386
2:02:50
02:02:36
2:02:22
i
Silvia Pineda Aguilera
02:02:22 (Tr: 1:59:22)
Eduardo Valles Bozal
02:02:28 (Tr: 2:00:36)
Albert Alcantara Roman
02:02:28 (Tr: 1:59:41)
Manel Tornadijo
02:02:37 (Tr: 2:00:20)
i
Intza Iturralde Lizarralde
02:02:39 (Tr: 1:59:54)
Iris Johnsson Atoche
02:02:49 (Tr: 2:00:43) |
|||||||
668 | 566 | 2038 | Manel Tornadijo | 2:02:37 (tr 2:00:20) | |||
Real t.: 02:00:20 Official t.: 02:02:37 Real start: 09:32:30 Finish hour: 11:32:49 Cat:M Category place: 566 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:43 min/km Club: K4_2: 0:23:58 Hour K4_2 : 09:56:27 Place K4_2 : 732 - k10: 0:57:41 Hour k10 : 10:30:11 Place k10 : 727 X 5 places k14: 1:14:46 Hour k14 : 10:47:15 Place k14 : 710 X 17 places Finish line: 2:00:20 Finish hour: 11:32:49 Finish place : 668 X 42 places
Split Times
32780
2:02:52
02:02:37
2:02:22
Eduardo Valles Bozal
02:02:28 (Tr: 2:00:36)
Albert Alcantara Roman
02:02:28 (Tr: 1:59:41)
i
Eduardo Colmenares Zapata
02:02:36 (Tr: 2:00:33)
i
Intza Iturralde Lizarralde
02:02:39 (Tr: 1:59:54)
Iris Johnsson Atoche
02:02:49 (Tr: 2:00:43)
Hanna Vogel
02:02:52 (Tr: 2:02:38) |
|||||||
669 | 103 | 3095 |
i
|
Intza Iturralde Lizarralde | 2:02:39 (tr 1:59:54) | ||
Real t.: 01:59:54 Official t.: 02:02:39 Real start: 09:32:57 Finish hour: 11:32:51 Cat:F Category place: 103 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:41 min/km Club: K4_2: 0:23:35 Hour K4_2 : 09:56:32 Place K4_2 : 734 - k10: 0:55:35 Hour k10 : 10:28:32 Place k10 : 681 X 53 places k14: 1:12:02 Hour k14 : 10:44:58 Place k14 : 651 X 30 places Finish line: 1:59:54 Finish hour: 11:32:51 Finish place : 669 Y 18 places
Split Times
32168
2:02:53
02:02:39
2:02:24
Eduardo Valles Bozal
02:02:28 (Tr: 2:00:36)
Albert Alcantara Roman
02:02:28 (Tr: 1:59:41)
i
Eduardo Colmenares Zapata
02:02:36 (Tr: 2:00:33)
Manel Tornadijo
02:02:37 (Tr: 2:00:20)
Iris Johnsson Atoche
02:02:49 (Tr: 2:00:43)
Hanna Vogel
02:02:52 (Tr: 2:02:38)
Xavier Bou Bosch
02:02:53 (Tr: 2:01:44) |
|||||||
670 | 104 | 2692 | Iris Johnsson Atoche | 2:02:49 (tr 2:00:43) | |||
Real t.: 02:00:43 Official t.: 02:02:49 Real start: 09:32:18 Finish hour: 11:33:01 Cat:F Category place: 104 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:44 min/km Club: K4_2: 0:22:27 Hour K4_2 : 09:54:45 Place K4_2 : 574 - k10: 0:54:46 Hour k10 : 10:27:04 Place k10 : 625 Y 51 places k14: 1:11:48 Hour k14 : 10:44:06 Place k14 : 635 Y 10 places Finish line: 2:00:43 Finish hour: 11:33:01 Finish place : 670 Y 35 places
Split Times
28490
2:03:02
02:02:49
2:02:36
i
Eduardo Colmenares Zapata
02:02:36 (Tr: 2:00:33)
Manel Tornadijo
02:02:37 (Tr: 2:00:20)
i
Intza Iturralde Lizarralde
02:02:39 (Tr: 1:59:54)
Hanna Vogel
02:02:52 (Tr: 2:02:38)
Xavier Bou Bosch
02:02:53 (Tr: 2:01:44)
Lesly Velasquez Monterroso
02:02:57 (Tr: 2:00:26) |
|||||||
671 | 105 | 2129 | Hanna Vogel | 2:02:52 (tr 2:02:38) | |||
Real t.: 02:02:38 Official t.: 02:02:52 Real start: 09:30:26 Finish hour: 11:33:04 Cat:F Category place: 105 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:49 min/km Club: K4_2: 0:23:45 Hour K4_2 : 09:54:11 Place K4_2 : 527 - k10: 0:57:19 Hour k10 : 10:27:44 Place k10 : 657 Y 130 places k14: 1:14:46 Hour k14 : 10:45:12 Place k14 : 658 Y 1 place Finish line: 2:02:38 Finish hour: 11:33:04 Finish place : 671 Y 13 places
Split Times
32780
2:03:07
02:02:52
2:02:37
Manel Tornadijo
02:02:37 (Tr: 2:00:20)
i
Intza Iturralde Lizarralde
02:02:39 (Tr: 1:59:54)
Iris Johnsson Atoche
02:02:49 (Tr: 2:00:43)
Xavier Bou Bosch
02:02:53 (Tr: 2:01:44)
Lesly Velasquez Monterroso
02:02:57 (Tr: 2:00:26)
i
Ingrid Vanegas
02:03:03 (Tr: 2:01:10)
i
Fabiola Machado
02:03:04 (Tr: 2:00:10) |
|||||||
672 | 567 | 2837 | Xavier Bou Bosch | 2:02:53 (tr 2:01:44) | |||
Real t.: 02:01:44 Official t.: 02:02:53 Real start: 09:31:22 Finish hour: 11:33:05 Cat:M Category place: 567 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:47 min/km Club: K4_2: 0:23:37 Hour K4_2 : 09:54:59 Place K4_2 : 589 - k10: 0:55:57 Hour k10 : 10:27:18 Place k10 : 639 Y 50 places k14: 1:13:22 Hour k14 : 10:44:43 Place k14 : 646 Y 7 places Finish line: 2:01:44 Finish hour: 11:33:05 Finish place : 672 Y 26 places
Split Times
32168
2:03:08
02:02:53
2:02:39
i
Intza Iturralde Lizarralde
02:02:39 (Tr: 1:59:54)
Iris Johnsson Atoche
02:02:49 (Tr: 2:00:43)
Hanna Vogel
02:02:52 (Tr: 2:02:38)
Lesly Velasquez Monterroso
02:02:57 (Tr: 2:00:26)
i
Ingrid Vanegas
02:03:03 (Tr: 2:01:10)
i
Fabiola Machado
02:03:04 (Tr: 2:00:10) |
|||||||
673 | 106 | 2597 | Lesly Velasquez Monterroso | 2:02:57 (tr 2:00:26) | |||
Real t.: 02:00:26 Official t.: 02:02:57 Real start: 09:32:43 Finish hour: 11:33:09 Cat:F Category place: 106 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:43 min/km Club: K4_2: 0:22:56 Hour K4_2 : 09:55:39 Place K4_2 : 662 - k10: 0:55:15 Hour k10 : 10:27:58 Place k10 : 664 Y 2 places k14: 1:12:34 Hour k14 : 10:45:17 Place k14 : 660 X 4 places Finish line: 2:00:26 Finish hour: 11:33:09 Finish place : 673 Y 13 places
Split Times
37400
2:03:14
02:02:57
2:02:40
Iris Johnsson Atoche
02:02:49 (Tr: 2:00:43)
Hanna Vogel
02:02:52 (Tr: 2:02:38)
Xavier Bou Bosch
02:02:53 (Tr: 2:01:44)
i
Ingrid Vanegas
02:03:03 (Tr: 2:01:10)
i
Fabiola Machado
02:03:04 (Tr: 2:00:10)
Marina Corral Forteza
02:03:14 (Tr: 2:00:51) |
|||||||
674 | 107 | 2457 |
i
|
Ingrid Vanegas | 2:03:03 (tr 2:01:10) | ||
Real t.: 02:01:10 Official t.: 02:03:03 Real start: 09:32:05 Finish hour: 11:33:15 Cat:F Category place: 107 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:45 min/km Club: K4_2: 0:24:48 Hour K4_2 : 09:56:53 Place K4_2 : 754 - k10: 0:57:57 Hour k10 : 10:30:02 Place k10 : 726 X 28 places k14: 1:14:48 Hour k14 : 10:46:53 Place k14 : 701 X 25 places Finish line: 2:01:10 Finish hour: 11:33:15 Finish place : 674 X 27 places
Split Times
29700
2:03:16
02:03:03
2:02:49
Hanna Vogel
02:02:52 (Tr: 2:02:38)
Xavier Bou Bosch
02:02:53 (Tr: 2:01:44)
Lesly Velasquez Monterroso
02:02:57 (Tr: 2:00:26)
i
Fabiola Machado
02:03:04 (Tr: 2:00:10)
Marina Corral Forteza
02:03:14 (Tr: 2:00:51)
i
Javier Gaza Benavent
02:03:16 (Tr: 2:01:03) |
|||||||
675 | 108 | 3098 |
i
|
Fabiola Machado | 2:03:04 (tr 2:00:10) | ||
Real t.: 02:00:10 Official t.: 02:03:04 Real start: 09:33:07 Finish hour: 11:33:16 Cat:F Category place: 108 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:42 min/km Club: K4_2: 0:24:28 Hour K4_2 : 09:57:35 Place K4_2 : 783 - k10: 0:57:15 Hour k10 : 10:30:21 Place k10 : 733 X 50 places k14: 1:13:53 Hour k14 : 10:46:59 Place k14 : 705 X 28 places Finish line: 2:00:10 Finish hour: 11:33:16 Finish place : 675 X 30 places
Split Times
38040
2:03:21
02:03:04
2:02:47
Iris Johnsson Atoche
02:02:49 (Tr: 2:00:43)
Hanna Vogel
02:02:52 (Tr: 2:02:38)
Xavier Bou Bosch
02:02:53 (Tr: 2:01:44)
Lesly Velasquez Monterroso
02:02:57 (Tr: 2:00:26)
i
Ingrid Vanegas
02:03:03 (Tr: 2:01:10)
Marina Corral Forteza
02:03:14 (Tr: 2:00:51)
i
Javier Gaza Benavent
02:03:16 (Tr: 2:01:03)
Joan Font Oller
02:03:21 (Tr: 2:01:21) |
|||||||
676 | 109 | 2509 | Marina Corral Forteza | 2:03:14 (tr 2:00:51) | |||
Real t.: 02:00:51 Official t.: 02:03:14 Real start: 09:32:36 Finish hour: 11:33:26 Cat:F Category place: 109 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:44 min/km Club: K4_2: 0:23:04 Hour K4_2 : 09:55:40 Place K4_2 : 664 - k10: 0:55:04 Hour k10 : 10:27:39 Place k10 : 652 X 12 places k14: 1:11:45 Hour k14 : 10:44:21 Place k14 : 641 X 11 places Finish line: 2:00:51 Finish hour: 11:33:26 Finish place : 676 Y 35 places
Split Times
37400
2:03:31
02:03:14
2:02:57
Lesly Velasquez Monterroso
02:02:57 (Tr: 2:00:26)
i
Ingrid Vanegas
02:03:03 (Tr: 2:01:10)
i
Fabiola Machado
02:03:04 (Tr: 2:00:10)
i
Javier Gaza Benavent
02:03:16 (Tr: 2:01:03)
Joan Font Oller
02:03:21 (Tr: 2:01:21)
i
Beatriz Gisbert Guillem
02:03:22 (Tr: 2:02:02)
i
Cecilia Sanchez Rodriguez
02:03:22 (Tr: 2:01:21)
i
Miquel Guila Llimona
02:03:26 (Tr: 2:00:43)
i
Alex Guila Mendez
02:03:26 (Tr: 2:00:43)
Jordi Mora Igual
02:03:31 (Tr: 2:01:29) |
|||||||
677 | 568 | 2011 |
i
|
Javier Gaza Benavent | 2:03:16 (tr 2:01:03) | ||
Real t.: 02:01:03 Official t.: 02:03:16 Real start: 09:32:26 Finish hour: 11:33:28 Cat:M Category place: 568 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:45 min/km Club: K4_2: 0:23:53 Hour K4_2 : 09:56:19 Place K4_2 : 722 - k10: 0:57:55 Hour k10 : 10:30:20 Place k10 : 732 Y 10 places k14: 1:15:19 Hour k14 : 10:47:44 Place k14 : 722 X 10 places Finish line: 2:01:03 Finish hour: 11:33:28 Finish place : 677 X 45 places
Split Times
29700
2:03:30
02:03:16
2:03:03
i
Ingrid Vanegas
02:03:03 (Tr: 2:01:10)
i
Fabiola Machado
02:03:04 (Tr: 2:00:10)
Marina Corral Forteza
02:03:14 (Tr: 2:00:51)
Joan Font Oller
02:03:21 (Tr: 2:01:21)
i
Beatriz Gisbert Guillem
02:03:22 (Tr: 2:02:02)
i
Cecilia Sanchez Rodriguez
02:03:22 (Tr: 2:01:21)
i
Miquel Guila Llimona
02:03:26 (Tr: 2:00:43)
i
Alex Guila Mendez
02:03:26 (Tr: 2:00:43) |
|||||||
678 | 569 | 2124 | Joan Font Oller | 2:03:21 (tr 2:01:21) | |||
Real t.: 02:01:21 Official t.: 02:03:21 Real start: 09:32:13 Finish hour: 11:33:33 Cat:M Category place: 569 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:46 min/km Club: run4you K4_2: 0:23:27 Hour K4_2 : 09:55:40 Place K4_2 : 663 - k10: 0:55:36 Hour k10 : 10:27:49 Place k10 : 660 X 3 places k14: 1:12:54 Hour k14 : 10:45:06 Place k14 : 655 X 5 places Finish line: 2:01:21 Finish hour: 11:33:33 Finish place : 678 Y 23 places
Split Times
38040
2:03:39
02:03:21
2:03:04
i
Fabiola Machado
02:03:04 (Tr: 2:00:10)
Marina Corral Forteza
02:03:14 (Tr: 2:00:51)
i
Javier Gaza Benavent
02:03:16 (Tr: 2:01:03)
i
Beatriz Gisbert Guillem
02:03:22 (Tr: 2:02:02)
i
Cecilia Sanchez Rodriguez
02:03:22 (Tr: 2:01:21)
i
Miquel Guila Llimona
02:03:26 (Tr: 2:00:43)
i
Alex Guila Mendez
02:03:26 (Tr: 2:00:43)
Jordi Mora Igual
02:03:31 (Tr: 2:01:29)
Jordi Muñoz Molina
02:03:34 (Tr: 2:02:41)
Marie-hélène Paré
02:03:35 (Tr: 2:02:33)
Pepe Martínez Martínez
02:03:35 (Tr: 2:00:50) |
|||||||
679 | 110 | 2452 |
i
|
Beatriz Gisbert Guillem | 2:03:22 (tr 2:02:02) | ||
Real t.: 02:02:02 Official t.: 02:03:22 Real start: 09:31:33 Finish hour: 11:33:34 Cat:F Category place: 110 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:48 min/km Club: K4_2: 0:23:06 Hour K4_2 : 09:54:38 Place K4_2 : 567 - k10: 0:55:30 Hour k10 : 10:27:02 Place k10 : 624 Y 57 places k14: 1:12:38 Hour k14 : 10:44:10 Place k14 : 637 Y 13 places Finish line: 2:02:02 Finish hour: 11:33:34 Finish place : 679 Y 42 places
Split Times
17930
2:03:30
02:03:22
2:03:14
Marina Corral Forteza
02:03:14 (Tr: 2:00:51)
i
Javier Gaza Benavent
02:03:16 (Tr: 2:01:03)
Joan Font Oller
02:03:21 (Tr: 2:01:21)
i
Cecilia Sanchez Rodriguez
02:03:22 (Tr: 2:01:21)
i
Miquel Guila Llimona
02:03:26 (Tr: 2:00:43)
i
Alex Guila Mendez
02:03:26 (Tr: 2:00:43) |
|||||||
680 | 111 | 2947 |
i
|
Cecilia Sanchez Rodriguez | 2:03:22 (tr 2:01:21) | ||
Real t.: 02:01:21 Official t.: 02:03:22 Real start: 09:32:14 Finish hour: 11:33:34 Cat:F Category place: 111 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:46 min/km Club: run4u K4_2: 0:23:26 Hour K4_2 : 09:55:39 Place K4_2 : 661 - k10: 0:55:37 Hour k10 : 10:27:50 Place k10 : 661 Z k14: 1:12:53 Hour k14 : 10:45:06 Place k14 : 654 X 7 places Finish line: 2:01:21 Finish hour: 11:33:34 Finish place : 680 Y 26 places
Split Times
18442
2:03:31
02:03:22
2:03:14
Marina Corral Forteza
02:03:14 (Tr: 2:00:51)
i
Javier Gaza Benavent
02:03:16 (Tr: 2:01:03)
Joan Font Oller
02:03:21 (Tr: 2:01:21)
i
Beatriz Gisbert Guillem
02:03:22 (Tr: 2:02:02)
i
Miquel Guila Llimona
02:03:26 (Tr: 2:00:43)
i
Alex Guila Mendez
02:03:26 (Tr: 2:00:43)
Jordi Mora Igual
02:03:31 (Tr: 2:01:29) |
|||||||
681 | 570 | 2752 |
i
|
Miquel Guila Llimona | 2:03:26 (tr 2:00:43) | ||
Real t.: 02:00:43 Official t.: 02:03:26 Real start: 09:32:56 Finish hour: 11:33:38 Cat:M Category place: 570 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:44 min/km Club: K4_2: 0:23:50 Hour K4_2 : 09:56:45 Place K4_2 : 747 - k10: 0:56:48 Hour k10 : 10:29:43 Place k10 : 716 X 31 places k14: 1:13:42 Hour k14 : 10:46:37 Place k14 : 697 X 19 places Finish line: 2:00:43 Finish hour: 11:33:38 Finish place : 681 X 16 places
Split Times
18040
2:03:34
02:03:26
2:03:18
Joan Font Oller
02:03:21 (Tr: 2:01:21)
i
Beatriz Gisbert Guillem
02:03:22 (Tr: 2:02:02)
i
Cecilia Sanchez Rodriguez
02:03:22 (Tr: 2:01:21)
i
Alex Guila Mendez
02:03:26 (Tr: 2:00:43)
Jordi Mora Igual
02:03:31 (Tr: 2:01:29)
Jordi Muñoz Molina
02:03:34 (Tr: 2:02:41) |
|||||||
682 | 571 | 2647 |
i
|
Alex Guila Mendez | 2:03:26 (tr 2:00:43) | ||
Real t.: 02:00:43 Official t.: 02:03:26 Real start: 09:32:56 Finish hour: 11:33:38 Cat:M Category place: 571 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:44 min/km Club: K4_2: 0:23:50 Hour K4_2 : 09:56:46 Place K4_2 : 749 - k10: 0:56:48 Hour k10 : 10:29:44 Place k10 : 717 X 32 places k14: 1:13:41 Hour k14 : 10:46:36 Place k14 : 696 X 21 places Finish line: 2:00:43 Finish hour: 11:33:38 Finish place : 682 X 14 places
Split Times
18810
2:03:35
02:03:26
2:03:18
Joan Font Oller
02:03:21 (Tr: 2:01:21)
i
Beatriz Gisbert Guillem
02:03:22 (Tr: 2:02:02)
i
Cecilia Sanchez Rodriguez
02:03:22 (Tr: 2:01:21)
i
Miquel Guila Llimona
02:03:26 (Tr: 2:00:43)
Jordi Mora Igual
02:03:31 (Tr: 2:01:29)
Jordi Muñoz Molina
02:03:34 (Tr: 2:02:41)
Marie-hélène Paré
02:03:35 (Tr: 2:02:33) |
|||||||
683 | 572 | 2593 | Jordi Mora Igual | 2:03:31 (tr 2:01:29) | |||
Real t.: 02:01:29 Official t.: 02:03:31 Real start: 09:32:14 Finish hour: 11:33:43 Cat:M Category place: 572 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:46 min/km Club: K4_2: 0:22:51 Hour K4_2 : 09:55:04 Place K4_2 : 603 - k10: 0:55:18 Hour k10 : 10:27:31 Place k10 : 646 Y 43 places k14: 1:12:10 Hour k14 : 10:44:24 Place k14 : 642 X 4 places Finish line: 2:01:29 Finish hour: 11:33:43 Finish place : 683 Y 41 places
Split Times
18442
2:03:39
02:03:31
2:03:22
i
Cecilia Sanchez Rodriguez
02:03:22 (Tr: 2:01:21)
i
Miquel Guila Llimona
02:03:26 (Tr: 2:00:43)
i
Alex Guila Mendez
02:03:26 (Tr: 2:00:43)
Jordi Muñoz Molina
02:03:34 (Tr: 2:02:41)
Marie-hélène Paré
02:03:35 (Tr: 2:02:33)
Pepe Martínez Martínez
02:03:35 (Tr: 2:00:50) |
|||||||
684 | 573 | 2450 | Jordi Muñoz Molina | 2:03:34 (tr 2:02:41) | |||
Real t.: 02:02:41 Official t.: 02:03:34 Real start: 09:31:06 Finish hour: 11:33:46 Cat:M Category place: 573 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:49 min/km Club: K4_2: 0:22:53 Hour K4_2 : 09:53:59 Place K4_2 : 503 - k10: 0:54:39 Hour k10 : 10:25:44 Place k10 : 574 Y 71 places k14: 1:10:59 Hour k14 : 10:42:04 Place k14 : 571 X 3 places Finish line: 2:02:41 Finish hour: 11:33:46 Finish place : 684 Y 113 places
Split Times
18040
2:03:43
02:03:34
2:03:26
i
Miquel Guila Llimona
02:03:26 (Tr: 2:00:43)
i
Alex Guila Mendez
02:03:26 (Tr: 2:00:43)
Jordi Mora Igual
02:03:31 (Tr: 2:01:29)
Marie-hélène Paré
02:03:35 (Tr: 2:02:33)
Pepe Martínez Martínez
02:03:35 (Tr: 2:00:50)
i
Lluís Franco Sala
02:03:39 (Tr: 2:00:47) |
|||||||
685 | 112 | 2171 | Marie-hélène Paré | 2:03:35 (tr 2:02:33) | |||
Real t.: 02:02:33 Official t.: 02:03:35 Real start: 09:31:14 Finish hour: 11:33:47 Cat:F Category place: 112 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:49 min/km Club: K4_2: 0:23:12 Hour K4_2 : 09:54:26 Place K4_2 : 547 - k10: 0:55:30 Hour k10 : 10:26:44 Place k10 : 604 Y 57 places k14: 1:13:43 Hour k14 : 10:44:57 Place k14 : 650 Y 46 places Finish line: 2:02:33 Finish hour: 11:33:47 Finish place : 685 Y 35 places
Split Times
26540
2:03:47
02:03:35
2:03:23
i
Miquel Guila Llimona
02:03:26 (Tr: 2:00:43)
i
Alex Guila Mendez
02:03:26 (Tr: 2:00:43)
Jordi Mora Igual
02:03:31 (Tr: 2:01:29)
Jordi Muñoz Molina
02:03:34 (Tr: 2:02:41)
Pepe Martínez Martínez
02:03:35 (Tr: 2:00:50)
i
Lluís Franco Sala
02:03:39 (Tr: 2:00:47)
i
Ricardo Behrens
02:03:47 (Tr: 2:01:26) |
|||||||
686 | 574 | 2834 | Pepe Martínez Martínez | 2:03:35 (tr 2:00:50) | |||
Real t.: 02:00:50 Official t.: 02:03:35 Real start: 09:32:58 Finish hour: 11:33:47 Cat:M Category place: 574 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:44 min/km Club: K4_2: 0:23:48 Hour K4_2 : 09:56:45 Place K4_2 : 746 - k10: 0:56:47 Hour k10 : 10:29:44 Place k10 : 719 X 27 places k14: 1:13:57 Hour k14 : 10:46:54 Place k14 : 703 X 16 places Finish line: 2:00:50 Finish hour: 11:33:47 Finish place : 686 X 17 places
Split Times
40700
2:03:54
02:03:35
2:03:17
Joan Font Oller
02:03:21 (Tr: 2:01:21)
i
Beatriz Gisbert Guillem
02:03:22 (Tr: 2:02:02)
i
Cecilia Sanchez Rodriguez
02:03:22 (Tr: 2:01:21)
i
Miquel Guila Llimona
02:03:26 (Tr: 2:00:43)
i
Alex Guila Mendez
02:03:26 (Tr: 2:00:43)
Jordi Mora Igual
02:03:31 (Tr: 2:01:29)
Jordi Muñoz Molina
02:03:34 (Tr: 2:02:41)
Marie-hélène Paré
02:03:35 (Tr: 2:02:33)
i
Lluís Franco Sala
02:03:39 (Tr: 2:00:47)
i
Ricardo Behrens
02:03:47 (Tr: 2:01:26)
Juan carlos Anton Garcia
02:03:54 (Tr: 2:00:39) |
|||||||
687 | 575 | 3097 |
i
|
Lluís Franco Sala | 2:03:39 (tr 2:00:47) | ||
Real t.: 02:00:47 Official t.: 02:03:39 Real start: 09:33:04 Finish hour: 11:33:51 Cat:M Category place: 575 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:44 min/km Club: K4_2: 0:24:29 Hour K4_2 : 09:57:33 Place K4_2 : 782 - k10: 0:57:46 Hour k10 : 10:30:50 Place k10 : 743 X 39 places k14: 1:14:49 Hour k14 : 10:47:53 Place k14 : 724 X 19 places Finish line: 2:00:47 Finish hour: 11:33:51 Finish place : 687 X 37 places
Split Times
31581
2:03:54
02:03:39
2:03:25
i
Miquel Guila Llimona
02:03:26 (Tr: 2:00:43)
i
Alex Guila Mendez
02:03:26 (Tr: 2:00:43)
Jordi Mora Igual
02:03:31 (Tr: 2:01:29)
Jordi Muñoz Molina
02:03:34 (Tr: 2:02:41)
Marie-hélène Paré
02:03:35 (Tr: 2:02:33)
Pepe Martínez Martínez
02:03:35 (Tr: 2:00:50)
i
Ricardo Behrens
02:03:47 (Tr: 2:01:26)
Juan carlos Anton Garcia
02:03:54 (Tr: 2:00:39) |
|||||||
688 | 576 | 2919 |
i
|
Ricardo Behrens | 2:03:47 (tr 2:01:26) | ||
Real t.: 02:01:26 Official t.: 02:03:47 Real start: 09:32:34 Finish hour: 11:33:59 Cat:M Category place: 576 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:46 min/km Club: K4_2: 0:23:16 Hour K4_2 : 09:55:49 Place K4_2 : 678 - k10: 0:55:02 Hour k10 : 10:27:35 Place k10 : 651 X 27 places k14: 1:11:31 Hour k14 : 10:44:04 Place k14 : 634 X 17 places Finish line: 2:01:26 Finish hour: 11:33:59 Finish place : 688 Y 54 places
Split Times
26540
2:03:59
02:03:47
2:03:35
Marie-hélène Paré
02:03:35 (Tr: 2:02:33)
Pepe Martínez Martínez
02:03:35 (Tr: 2:00:50)
i
Lluís Franco Sala
02:03:39 (Tr: 2:00:47)
Juan carlos Anton Garcia
02:03:54 (Tr: 2:00:39) |
|||||||
689 | 577 | 2529 | Juan carlos Anton Garcia | 2:03:54 (tr 2:00:39) | |||
Real t.: 02:00:39 Official t.: 02:03:54 Real start: 09:33:27 Finish hour: 11:34:06 Cat:M Category place: 577 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:44 min/km Club: K4_2: 0:24:28 Hour K4_2 : 09:57:55 Place K4_2 : 791 - k10: 0:57:50 Hour k10 : 10:31:17 Place k10 : 755 X 36 places k14: 1:14:36 Hour k14 : 10:48:03 Place k14 : 725 X 30 places Finish line: 2:00:39 Finish hour: 11:34:06 Finish place : 689 X 36 places
Split Times
40700
2:04:12
02:03:54
2:03:35
Pepe Martínez Martínez
02:03:35 (Tr: 2:00:50)
i
Lluís Franco Sala
02:03:39 (Tr: 2:00:47)
i
Ricardo Behrens
02:03:47 (Tr: 2:01:26) |
|||||||