L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
720 | 590 | 2389 |
i
|
Albert Requena | 2:06:15 (tr 2:05:40) | ||
Real t.: 02:05:40 Official t.: 02:06:15 Real start: 09:30:48 Finish hour: 11:36:27 Cat:M Category place: 590 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:58 min/km Club: K4_2: 0:23:22 Hour K4_2 : 09:54:09 Place K4_2 : 525 - k10: 0:57:01 Hour k10 : 10:27:49 Place k10 : 659 Y 134 places k14: 1:14:56 Hour k14 : 10:45:43 Place k14 : 671 Y 12 places Finish line: 2:05:40 Finish hour: 11:36:27 Finish place : 720 Y 49 places
Split Times
114070
2:07:07
02:06:15
2:05:23
i
Sergiy Demko
02:06:20 (Tr: 2:04:29)
Roser Bosch Dodero
02:06:22 (Tr: 2:03:41)
Pedro Ramirez Santiago
02:06:42 (Tr: 2:05:50)
i
Diego Crovetto
02:06:49 (Tr: 2:05:23)
i
Jordi Roig Vallverdu
02:07:00 (Tr: 2:04:28)
Leonard Casellas Figueroa
02:07:07 (Tr: 2:03:57) |
|||||||
721 | 591 | 3105 |
i
|
Sergiy Demko | 2:06:20 (tr 2:04:29) | ||
Real t.: 02:04:29 Official t.: 02:06:20 Real start: 09:32:04 Finish hour: 11:36:32 Cat:M Category place: 591 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:55 min/km Club: K4_2: 0:23:23 Hour K4_2 : 09:55:26 Place K4_2 : 637 - k10: 0:56:47 Hour k10 : 10:28:50 Place k10 : 689 Y 52 places k14: 1:14:51 Hour k14 : 10:46:54 Place k14 : 702 Y 13 places Finish line: 2:04:29 Finish hour: 11:36:32 Finish place : 721 Y 19 places
Split Times
102003
2:07:07
02:06:20
2:05:34
i
Albert Requena
02:06:15 (Tr: 2:05:40)
Roser Bosch Dodero
02:06:22 (Tr: 2:03:41)
Pedro Ramirez Santiago
02:06:42 (Tr: 2:05:50)
i
Diego Crovetto
02:06:49 (Tr: 2:05:23)
i
Jordi Roig Vallverdu
02:07:00 (Tr: 2:04:28)
Leonard Casellas Figueroa
02:07:07 (Tr: 2:03:57) |
|||||||
722 | 131 | 2292 | Roser Bosch Dodero | 2:06:22 (tr 2:03:41) | |||
Real t.: 02:03:41 Official t.: 02:06:22 Real start: 09:32:53 Finish hour: 11:36:34 Cat:F Category place: 131 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:52 min/km Club: casab K4_2: 0:22:58 Hour K4_2 : 09:55:51 Place K4_2 : 684 - k10: 0:55:56 Hour k10 : 10:28:49 Place k10 : 687 Y 3 places k14: 1:13:46 Hour k14 : 10:46:38 Place k14 : 698 Y 11 places Finish line: 2:03:41 Finish hour: 11:36:34 Finish place : 722 Y 24 places
Split Times
99330
2:07:07
02:06:22
2:05:36
i
Albert Requena
02:06:15 (Tr: 2:05:40)
i
Sergiy Demko
02:06:20 (Tr: 2:04:29)
Pedro Ramirez Santiago
02:06:42 (Tr: 2:05:50)
i
Diego Crovetto
02:06:49 (Tr: 2:05:23)
i
Jordi Roig Vallverdu
02:07:00 (Tr: 2:04:28)
Leonard Casellas Figueroa
02:07:07 (Tr: 2:03:57) |
|||||||
723 | 592 | 2263 | Pedro Ramirez Santiago | 2:06:42 (tr 2:05:50) | |||
Real t.: 02:05:50 Official t.: 02:06:42 Real start: 09:31:04 Finish hour: 11:36:54 Cat:M Category place: 592 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:58 min/km Club: K4_2: 0:24:21 Hour K4_2 : 09:55:24 Place K4_2 : 634 - k10: 0:58:26 Hour k10 : 10:29:30 Place k10 : 712 Y 78 places k14: 1:16:32 Hour k14 : 10:47:36 Place k14 : 716 Y 4 places Finish line: 2:05:50 Finish hour: 11:36:54 Finish place : 723 Y 7 places
Split Times
59180
2:07:09
02:06:42
2:06:15
i
Albert Requena
02:06:15 (Tr: 2:05:40)
i
Sergiy Demko
02:06:20 (Tr: 2:04:29)
Roser Bosch Dodero
02:06:22 (Tr: 2:03:41)
i
Diego Crovetto
02:06:49 (Tr: 2:05:23)
i
Jordi Roig Vallverdu
02:07:00 (Tr: 2:04:28)
Leonard Casellas Figueroa
02:07:07 (Tr: 2:03:57) |
|||||||
724 | 593 | 3000 |
i
|
Diego Crovetto | 2:06:49 (tr 2:05:23) | ||
Real t.: 02:05:23 Official t.: 02:06:49 Real start: 09:31:39 Finish hour: 11:37:01 Cat:M Category place: 593 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:57 min/km Club: K4_2: 0:24:08 Hour K4_2 : 09:55:46 Place K4_2 : 673 - k10: 0:58:55 Hour k10 : 10:30:34 Place k10 : 740 Y 67 places k14: 1:16:54 Hour k14 : 10:48:33 Place k14 : 731 X 9 places Finish line: 2:05:23 Finish hour: 11:37:01 Finish place : 724 X 7 places
Split Times
71368
2:07:22
02:06:49
2:06:17
i
Sergiy Demko
02:06:20 (Tr: 2:04:29)
Roser Bosch Dodero
02:06:22 (Tr: 2:03:41)
Pedro Ramirez Santiago
02:06:42 (Tr: 2:05:50)
i
Jordi Roig Vallverdu
02:07:00 (Tr: 2:04:28)
Leonard Casellas Figueroa
02:07:07 (Tr: 2:03:57)
i
Diana Reina
02:07:22 (Tr: 2:04:04) |
|||||||
725 | 594 | 2220 |
i
|
Jordi Roig Vallverdu | 2:07:00 (tr 2:04:28) | ||
Real t.: 02:04:28 Official t.: 02:07:00 Real start: 09:32:45 Finish hour: 11:37:12 Cat:M Category place: 594 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:54 min/km Club: K4_2: 0:23:33 Hour K4_2 : 09:56:18 Place K4_2 : 719 - k10: 0:56:39 Hour k10 : 10:29:23 Place k10 : 710 X 9 places k14: 1:14:02 Hour k14 : 10:46:47 Place k14 : 700 X 10 places Finish line: 2:04:28 Finish hour: 11:37:12 Finish place : 725 Y 25 places
Split Times
96569
2:07:44
02:07:00
2:06:16
i
Sergiy Demko
02:06:20 (Tr: 2:04:29)
Roser Bosch Dodero
02:06:22 (Tr: 2:03:41)
Pedro Ramirez Santiago
02:06:42 (Tr: 2:05:50)
i
Diego Crovetto
02:06:49 (Tr: 2:05:23)
Leonard Casellas Figueroa
02:07:07 (Tr: 2:03:57)
i
Diana Reina
02:07:22 (Tr: 2:04:04)
i
David Turrado Gomez
02:07:44 (Tr: 2:05:20) |
|||||||
726 | 595 | 2519 | Leonard Casellas Figueroa | 2:07:07 (tr 2:03:57) | |||
Real t.: 02:03:57 Official t.: 02:07:07 Real start: 09:33:22 Finish hour: 11:37:19 Cat:M Category place: 595 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:53 min/km Club: K4_2: 0:22:29 Hour K4_2 : 09:55:50 Place K4_2 : 682 - k10: 0:53:48 Hour k10 : 10:27:09 Place k10 : 634 X 48 places k14: 1:10:41 Hour k14 : 10:44:03 Place k14 : 631 X 3 places Finish line: 2:03:57 Finish hour: 11:37:19 Finish place : 726 Y 95 places
Split Times
87560
2:07:47
02:07:07
2:06:27
Pedro Ramirez Santiago
02:06:42 (Tr: 2:05:50)
i
Diego Crovetto
02:06:49 (Tr: 2:05:23)
i
Jordi Roig Vallverdu
02:07:00 (Tr: 2:04:28)
i
Diana Reina
02:07:22 (Tr: 2:04:04)
i
David Turrado Gomez
02:07:44 (Tr: 2:05:20)
i
Angel Luque Moraza
02:07:47 (Tr: 2:04:32) |
|||||||
727 | 132 | 2987 |
i
|
Diana Reina | 2:07:22 (tr 2:04:04) | ||
Real t.: 02:04:04 Official t.: 02:07:22 Real start: 09:33:30 Finish hour: 11:37:34 Cat:F Category place: 132 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:53 min/km Club: K4_2: 0:26:42 Hour K4_2 : 10:00:11 Place K4_2 : 842 - k10: 1:00:16 Hour k10 : 10:33:46 Place k10 : 793 X 49 places k14: 1:17:46 Hour k14 : 10:51:16 Place k14 : 766 X 27 places Finish line: 2:04:04 Finish hour: 11:37:34 Finish place : 727 X 39 places
Split Times
71368
2:07:54
02:07:22
2:06:49
i
Diego Crovetto
02:06:49 (Tr: 2:05:23)
i
Jordi Roig Vallverdu
02:07:00 (Tr: 2:04:28)
Leonard Casellas Figueroa
02:07:07 (Tr: 2:03:57)
i
David Turrado Gomez
02:07:44 (Tr: 2:05:20)
i
Angel Luque Moraza
02:07:47 (Tr: 2:04:32)
Lucas manuel Martínez Chito
02:07:47 (Tr: 2:04:32) |
|||||||
728 | 596 | 2923 |
i
|
David Turrado Gomez | 2:07:44 (tr 2:05:20) | ||
Real t.: 02:05:20 Official t.: 02:07:44 Real start: 09:32:37 Finish hour: 11:37:56 Cat:M Category place: 596 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:57 min/km Club: K4_2: 0:24:56 Hour K4_2 : 09:57:33 Place K4_2 : 781 - k10: 0:59:16 Hour k10 : 10:31:53 Place k10 : 769 X 12 places k14: 1:16:46 Hour k14 : 10:49:23 Place k14 : 745 X 24 places Finish line: 2:05:20 Finish hour: 11:37:56 Finish place : 728 X 17 places
Split Times
96569
2:08:28
02:07:44
2:07:00
i
Jordi Roig Vallverdu
02:07:00 (Tr: 2:04:28)
Leonard Casellas Figueroa
02:07:07 (Tr: 2:03:57)
i
Diana Reina
02:07:22 (Tr: 2:04:04)
i
Angel Luque Moraza
02:07:47 (Tr: 2:04:32)
Lucas manuel Martínez Chito
02:07:47 (Tr: 2:04:32)
i
Oscar Sanjose Messing
02:07:56 (Tr: 2:04:51)
i
Manuel Romano
02:08:02 (Tr: 2:05:52)
Miguel ángel García Castillo
02:08:07 (Tr: 2:06:09) |
|||||||
729 | 597 | 2737 |
i
|
Angel Luque Moraza | 2:07:47 (tr 2:04:32) | ||
Real t.: 02:04:32 Official t.: 02:07:47 Real start: 09:33:27 Finish hour: 11:37:59 Cat:M Category place: 597 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:55 min/km Club: club natació catalunya K4_2: 0:24:03 Hour K4_2 : 09:57:30 Place K4_2 : 777 - k10: 0:57:40 Hour k10 : 10:31:07 Place k10 : 750 X 27 places k14: 1:15:28 Hour k14 : 10:48:54 Place k14 : 735 X 15 places Finish line: 2:04:32 Finish hour: 11:37:59 Finish place : 729 X 6 places
Split Times
87560
2:08:26
02:07:47
2:07:07
Leonard Casellas Figueroa
02:07:07 (Tr: 2:03:57)
i
Diana Reina
02:07:22 (Tr: 2:04:04)
i
David Turrado Gomez
02:07:44 (Tr: 2:05:20)
Lucas manuel Martínez Chito
02:07:47 (Tr: 2:04:32)
i
Oscar Sanjose Messing
02:07:56 (Tr: 2:04:51)
i
Manuel Romano
02:08:02 (Tr: 2:05:52)
Miguel ángel García Castillo
02:08:07 (Tr: 2:06:09) |
|||||||
730 | 598 | 2738 | Lucas manuel Martínez Chito | 2:07:47 (tr 2:04:32) | |||
Real t.: 02:04:32 Official t.: 02:07:47 Real start: 09:33:27 Finish hour: 11:37:59 Cat:M Category place: 598 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:55 min/km Club: alubias team K4_2: 0:24:03 Hour K4_2 : 09:57:30 Place K4_2 : 776 - k10: 0:57:40 Hour k10 : 10:31:07 Place k10 : 749 X 27 places k14: 1:15:28 Hour k14 : 10:48:55 Place k14 : 736 X 13 places Finish line: 2:04:32 Finish hour: 11:37:59 Finish place : 730 X 6 places
Split Times
55145
2:08:12
02:07:47
2:07:22
i
Diana Reina
02:07:22 (Tr: 2:04:04)
i
David Turrado Gomez
02:07:44 (Tr: 2:05:20)
i
Angel Luque Moraza
02:07:47 (Tr: 2:04:32)
i
Oscar Sanjose Messing
02:07:56 (Tr: 2:04:51)
i
Manuel Romano
02:08:02 (Tr: 2:05:52)
Miguel ángel García Castillo
02:08:07 (Tr: 2:06:09) |
|||||||
731 | 599 | 3057 |
i
|
Oscar Sanjose Messing | 2:07:56 (tr 2:04:51) | ||
Real t.: 02:04:51 Official t.: 02:07:56 Real start: 09:33:18 Finish hour: 11:38:08 Cat:M Category place: 599 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:56 min/km Club: K4_2: 0:25:07 Hour K4_2 : 09:58:24 Place K4_2 : 807 - k10: 0:59:44 Hour k10 : 10:33:01 Place k10 : 784 X 23 places k14: 1:17:06 Hour k14 : 10:50:24 Place k14 : 761 X 23 places Finish line: 2:04:51 Finish hour: 11:38:08 Finish place : 731 X 30 places
Split Times
91900
2:08:38
02:07:56
2:07:14
i
Diana Reina
02:07:22 (Tr: 2:04:04)
i
David Turrado Gomez
02:07:44 (Tr: 2:05:20)
i
Angel Luque Moraza
02:07:47 (Tr: 2:04:32)
Lucas manuel Martínez Chito
02:07:47 (Tr: 2:04:32)
i
Manuel Romano
02:08:02 (Tr: 2:05:52)
Miguel ángel García Castillo
02:08:07 (Tr: 2:06:09)
Alan Bernal Lanau
02:08:38 (Tr: 2:07:01) |
|||||||
732 | 600 | 3092 |
i
|
Manuel Romano | 2:08:02 (tr 2:05:52) | ||
Real t.: 02:05:52 Official t.: 02:08:02 Real start: 09:32:23 Finish hour: 11:38:14 Cat:M Category place: 600 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:58 min/km Club: K4_2: 0:26:13 Hour K4_2 : 09:58:35 Place K4_2 : 816 - k10: 1:01:42 Hour k10 : 10:34:05 Place k10 : 799 X 17 places k14: 1:19:13 Hour k14 : 10:51:35 Place k14 : 770 X 29 places Finish line: 2:05:52 Finish hour: 11:38:14 Finish place : 732 X 38 places
Split Times
94652
2:08:45
02:08:02
2:07:19
i
Diana Reina
02:07:22 (Tr: 2:04:04)
i
David Turrado Gomez
02:07:44 (Tr: 2:05:20)
i
Angel Luque Moraza
02:07:47 (Tr: 2:04:32)
Lucas manuel Martínez Chito
02:07:47 (Tr: 2:04:32)
i
Oscar Sanjose Messing
02:07:56 (Tr: 2:04:51)
Miguel ángel García Castillo
02:08:07 (Tr: 2:06:09)
Alan Bernal Lanau
02:08:38 (Tr: 2:07:01)
Montse Torras
02:08:45 (Tr: 2:07:43) |
|||||||
733 | 601 | 2144 | Miguel ángel García Castillo | 2:08:07 (tr 2:06:09) | |||
Real t.: 02:06:09 Official t.: 02:08:07 Real start: 09:32:10 Finish hour: 11:38:19 Cat:M Category place: 601 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:59 min/km Club: cosmos K4_2: 0:25:07 Hour K4_2 : 09:57:17 Place K4_2 : 768 - k10: 0:59:13 Hour k10 : 10:31:23 Place k10 : 761 X 7 places k14: 1:16:45 Hour k14 : 10:48:55 Place k14 : 737 X 24 places Finish line: 2:06:09 Finish hour: 11:38:19 Finish place : 733 X 4 places
Split Times
141818
2:09:11
02:08:07
2:07:02
Leonard Casellas Figueroa
02:07:07 (Tr: 2:03:57)
i
Diana Reina
02:07:22 (Tr: 2:04:04)
i
David Turrado Gomez
02:07:44 (Tr: 2:05:20)
i
Angel Luque Moraza
02:07:47 (Tr: 2:04:32)
Lucas manuel Martínez Chito
02:07:47 (Tr: 2:04:32)
i
Oscar Sanjose Messing
02:07:56 (Tr: 2:04:51)
i
Manuel Romano
02:08:02 (Tr: 2:05:52)
Alan Bernal Lanau
02:08:38 (Tr: 2:07:01)
Montse Torras
02:08:45 (Tr: 2:07:43)
i
Vicky Franco Rom
02:09:11 (Tr: 2:06:19) |
|||||||
734 | 602 | 2047 | Alan Bernal Lanau | 2:08:38 (tr 2:07:01) | |||
Real t.: 02:07:01 Official t.: 02:08:38 Real start: 09:31:49 Finish hour: 11:38:50 Cat:M Category place: 602 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 6:02 min/km Club: rcr19 K4_2: 0:22:49 Hour K4_2 : 09:54:37 Place K4_2 : 565 - k10: 0:56:42 Hour k10 : 10:28:30 Place k10 : 680 Y 115 places k14: 1:14:31 Hour k14 : 10:46:19 Place k14 : 687 Y 7 places Finish line: 2:07:01 Finish hour: 11:38:50 Finish place : 734 Y 47 places
Split Times
91900
2:09:20
02:08:38
2:07:56
i
Oscar Sanjose Messing
02:07:56 (Tr: 2:04:51)
i
Manuel Romano
02:08:02 (Tr: 2:05:52)
Miguel ángel García Castillo
02:08:07 (Tr: 2:06:09)
Montse Torras
02:08:45 (Tr: 2:07:43)
i
Vicky Franco Rom
02:09:11 (Tr: 2:06:19)
Jose ramon Martinez Rodriguez
02:09:12 (Tr: 2:06:36)
i
Nicolas Soulier
02:09:12 (Tr: 2:06:22) |
|||||||
735 | 133 | 2041 | Montse Torras | 2:08:45 (tr 2:07:43) | |||
Real t.: 02:07:43 Official t.: 02:08:45 Real start: 09:31:15 Finish hour: 11:38:57 Cat:F Category place: 133 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 6:04 min/km Club: K4_2: 0:24:40 Hour K4_2 : 09:55:54 Place K4_2 : 689 - k10: 0:59:42 Hour k10 : 10:30:56 Place k10 : 746 Y 57 places k14: 1:17:55 Hour k14 : 10:49:10 Place k14 : 740 X 6 places Finish line: 2:07:43 Finish hour: 11:38:57 Finish place : 735 X 5 places
Split Times
94652
2:09:29
02:08:45
2:08:02
i
Manuel Romano
02:08:02 (Tr: 2:05:52)
Miguel ángel García Castillo
02:08:07 (Tr: 2:06:09)
Alan Bernal Lanau
02:08:38 (Tr: 2:07:01)
i
Vicky Franco Rom
02:09:11 (Tr: 2:06:19)
Jose ramon Martinez Rodriguez
02:09:12 (Tr: 2:06:36)
i
Nicolas Soulier
02:09:12 (Tr: 2:06:22)
Montse Pineda Foguet
02:09:26 (Tr: 2:07:09)
i
Sergi Sánchez Perez
02:09:27 (Tr: 2:07:11)
i
Noemi Cuadra
02:09:27 (Tr: 2:07:10)
i
Montse Gonzalo Gallego
02:09:28 (Tr: 2:07:50)
Anna Camprubí Fornell
02:09:28 (Tr: 2:07:51) |
|||||||
736 | 134 | 3099 |
i
|
Vicky Franco Rom | 2:09:11 (tr 2:06:19) | ||
Real t.: 02:06:19 Official t.: 02:09:11 Real start: 09:33:05 Finish hour: 11:39:23 Cat:F Category place: 134 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 6:00 min/km Club: K4_2: 0:24:48 Hour K4_2 : 09:57:53 Place K4_2 : 789 - k10: 0:59:55 Hour k10 : 10:32:59 Place k10 : 783 X 6 places k14: 1:17:34 Hour k14 : 10:50:39 Place k14 : 763 X 20 places Finish line: 2:06:19 Finish hour: 11:39:23 Finish place : 736 X 27 places
Split Times
141818
2:10:16
02:09:11
2:08:07
Miguel ángel García Castillo
02:08:07 (Tr: 2:06:09)
Alan Bernal Lanau
02:08:38 (Tr: 2:07:01)
Montse Torras
02:08:45 (Tr: 2:07:43)
Jose ramon Martinez Rodriguez
02:09:12 (Tr: 2:06:36)
i
Nicolas Soulier
02:09:12 (Tr: 2:06:22)
Montse Pineda Foguet
02:09:26 (Tr: 2:07:09)
i
Sergi Sánchez Perez
02:09:27 (Tr: 2:07:11)
i
Noemi Cuadra
02:09:27 (Tr: 2:07:10)
i
Montse Gonzalo Gallego
02:09:28 (Tr: 2:07:50)
Anna Camprubí Fornell
02:09:28 (Tr: 2:07:51)
Rafa Comí Puig
02:09:34 (Tr: 2:08:38)
i
Sofia Moya Pereira
02:09:36 (Tr: 2:08:37)
i
Guillem Navarro Escarp
02:09:46 (Tr: 2:07:02)
Eduardo Carro Garcia
02:10:10 (Tr: 2:06:48) |
|||||||
737 | 603 | 2596 | Jose ramon Martinez Rodriguez | 2:09:12 (tr 2:06:36) | |||
Real t.: 02:06:36 Official t.: 02:09:12 Real start: 09:32:49 Finish hour: 11:39:24 Cat:M Category place: 603 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 6:01 min/km Club: K4_2: 0:24:40 Hour K4_2 : 09:57:28 Place K4_2 : 775 - k10: 0:58:36 Hour k10 : 10:31:24 Place k10 : 762 X 13 places k14: 1:17:00 Hour k14 : 10:49:48 Place k14 : 752 X 10 places Finish line: 2:06:36 Finish hour: 11:39:24 Finish place : 737 X 15 places
Split Times
76010
2:09:47
02:09:12
2:08:38
Alan Bernal Lanau
02:08:38 (Tr: 2:07:01)
Montse Torras
02:08:45 (Tr: 2:07:43)
i
Vicky Franco Rom
02:09:11 (Tr: 2:06:19)
i
Nicolas Soulier
02:09:12 (Tr: 2:06:22)
Montse Pineda Foguet
02:09:26 (Tr: 2:07:09)
i
Sergi Sánchez Perez
02:09:27 (Tr: 2:07:11)
i
Noemi Cuadra
02:09:27 (Tr: 2:07:10)
i
Montse Gonzalo Gallego
02:09:28 (Tr: 2:07:50)
Anna Camprubí Fornell
02:09:28 (Tr: 2:07:51)
Rafa Comí Puig
02:09:34 (Tr: 2:08:38)
i
Sofia Moya Pereira
02:09:36 (Tr: 2:08:37)
i
Guillem Navarro Escarp
02:09:46 (Tr: 2:07:02) |
|||||||
738 | 604 | 2748 |
i
|
Nicolas Soulier | 2:09:12 (tr 2:06:22) | ||
Real t.: 02:06:22 Official t.: 02:09:12 Real start: 09:33:03 Finish hour: 11:39:24 Cat:M Category place: 604 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 6:00 min/km Club: K4_2: 0:25:39 Hour K4_2 : 09:58:42 Place K4_2 : 820 - k10: 0:59:36 Hour k10 : 10:32:39 Place k10 : 777 X 43 places k14: 1:17:08 Hour k14 : 10:50:11 Place k14 : 755 X 22 places Finish line: 2:06:22 Finish hour: 11:39:24 Finish place : 738 X 17 places
Split Times
59180
2:09:39
02:09:12
2:08:45
Montse Torras
02:08:45 (Tr: 2:07:43)
i
Vicky Franco Rom
02:09:11 (Tr: 2:06:19)
Jose ramon Martinez Rodriguez
02:09:12 (Tr: 2:06:36)
Montse Pineda Foguet
02:09:26 (Tr: 2:07:09)
i
Sergi Sánchez Perez
02:09:27 (Tr: 2:07:11)
i
Noemi Cuadra
02:09:27 (Tr: 2:07:10)
i
Montse Gonzalo Gallego
02:09:28 (Tr: 2:07:50)
Anna Camprubí Fornell
02:09:28 (Tr: 2:07:51)
Rafa Comí Puig
02:09:34 (Tr: 2:08:38)
i
Sofia Moya Pereira
02:09:36 (Tr: 2:08:37) |
|||||||
739 | 135 | 2253 | Montse Pineda Foguet | 2:09:26 (tr 2:07:09) | |||
Real t.: 02:07:09 Official t.: 02:09:26 Real start: 09:32:29 Finish hour: 11:39:38 Cat:F Category place: 135 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 6:02 min/km Club: K4_2: 0:24:46 Hour K4_2 : 09:57:15 Place K4_2 : 766 - k10: 0:58:52 Hour k10 : 10:31:20 Place k10 : 757 X 9 places k14: 1:17:00 Hour k14 : 10:49:29 Place k14 : 746 X 11 places Finish line: 2:07:09 Finish hour: 11:39:38 Finish place : 739 X 7 places
Split Times
32751
2:09:41
02:09:26
2:09:11
i
Vicky Franco Rom
02:09:11 (Tr: 2:06:19)
Jose ramon Martinez Rodriguez
02:09:12 (Tr: 2:06:36)
i
Nicolas Soulier
02:09:12 (Tr: 2:06:22)
i
Sergi Sánchez Perez
02:09:27 (Tr: 2:07:11)
i
Noemi Cuadra
02:09:27 (Tr: 2:07:10)
i
Montse Gonzalo Gallego
02:09:28 (Tr: 2:07:50)
Anna Camprubí Fornell
02:09:28 (Tr: 2:07:51)
Rafa Comí Puig
02:09:34 (Tr: 2:08:38)
i
Sofia Moya Pereira
02:09:36 (Tr: 2:08:37) |
|||||||
740 | 605 | 2969 |
i
|
Sergi Sánchez Perez | 2:09:27 (tr 2:07:11) | ||
Real t.: 02:07:11 Official t.: 02:09:27 Real start: 09:32:28 Finish hour: 11:39:39 Cat:M Category place: 605 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 6:02 min/km Club: K4_2: 0:22:57 Hour K4_2 : 09:55:25 Place K4_2 : 635 - k10: 0:56:51 Hour k10 : 10:29:19 Place k10 : 704 Y 69 places k14: 1:14:29 Hour k14 : 10:46:57 Place k14 : 704 Z Finish line: 2:07:11 Finish hour: 11:39:39 Finish place : 740 Y 36 places
Split Times
32043
2:09:41
02:09:27
2:09:12
Jose ramon Martinez Rodriguez
02:09:12 (Tr: 2:06:36)
i
Nicolas Soulier
02:09:12 (Tr: 2:06:22)
Montse Pineda Foguet
02:09:26 (Tr: 2:07:09)
i
Noemi Cuadra
02:09:27 (Tr: 2:07:10)
i
Montse Gonzalo Gallego
02:09:28 (Tr: 2:07:50)
Anna Camprubí Fornell
02:09:28 (Tr: 2:07:51)
Rafa Comí Puig
02:09:34 (Tr: 2:08:38)
i
Sofia Moya Pereira
02:09:36 (Tr: 2:08:37) |
|||||||
741 | 136 | 2959 |
i
|
Noemi Cuadra | 2:09:27 (tr 2:07:10) | ||
Real t.: 02:07:10 Official t.: 02:09:27 Real start: 09:32:30 Finish hour: 11:39:39 Cat:F Category place: 136 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 6:02 min/km Club: wolfrun K4_2: 0:24:50 Hour K4_2 : 09:57:19 Place K4_2 : 772 - k10: 0:59:04 Hour k10 : 10:31:33 Place k10 : 765 X 7 places k14: 1:17:21 Hour k14 : 10:49:50 Place k14 : 753 X 12 places Finish line: 2:07:10 Finish hour: 11:39:39 Finish place : 741 X 12 places
Split Times
32945
2:09:42
02:09:27
2:09:12
i
Nicolas Soulier
02:09:12 (Tr: 2:06:22)
Montse Pineda Foguet
02:09:26 (Tr: 2:07:09)
i
Sergi Sánchez Perez
02:09:27 (Tr: 2:07:11)
i
Montse Gonzalo Gallego
02:09:28 (Tr: 2:07:50)
Anna Camprubí Fornell
02:09:28 (Tr: 2:07:51)
Rafa Comí Puig
02:09:34 (Tr: 2:08:38)
i
Sofia Moya Pereira
02:09:36 (Tr: 2:08:37) |
|||||||
742 | 137 | 2024 |
i
|
Montse Gonzalo Gallego | 2:09:28 (tr 2:07:50) | ||
Real t.: 02:07:50 Official t.: 02:09:28 Real start: 09:31:50 Finish hour: 11:39:40 Cat:F Category place: 137 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 6:04 min/km Club: desmuntamarges navàs K4_2: 0:24:50 Hour K4_2 : 09:56:39 Place K4_2 : 743 - k10: 0:59:32 Hour k10 : 10:31:21 Place k10 : 758 Y 15 places k14: 1:17:21 Hour k14 : 10:49:10 Place k14 : 741 X 17 places Finish line: 2:07:50 Finish hour: 11:39:40 Finish place : 742 Y 1 place
Split Times
17773
2:09:36
02:09:28
2:09:19
Montse Pineda Foguet
02:09:26 (Tr: 2:07:09)
i
Sergi Sánchez Perez
02:09:27 (Tr: 2:07:11)
i
Noemi Cuadra
02:09:27 (Tr: 2:07:10)
Anna Camprubí Fornell
02:09:28 (Tr: 2:07:51)
Rafa Comí Puig
02:09:34 (Tr: 2:08:38)
i
Sofia Moya Pereira
02:09:36 (Tr: 2:08:37) |
|||||||
743 | 138 | 2023 | Anna Camprubí Fornell | 2:09:28 (tr 2:07:51) | |||
Real t.: 02:07:51 Official t.: 02:09:28 Real start: 09:31:50 Finish hour: 11:39:40 Cat:F Category place: 138 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 6:04 min/km Club: desmuntamarges navàs K4_2: 0:24:50 Hour K4_2 : 09:56:39 Place K4_2 : 742 - k10: 0:59:32 Hour k10 : 10:31:22 Place k10 : 759 Y 17 places k14: 1:17:21 Hour k14 : 10:49:10 Place k14 : 742 X 17 places Finish line: 2:07:51 Finish hour: 11:39:40 Finish place : 743 Y 1 place
Split Times
39600
2:09:46
02:09:28
2:09:10
i
Vicky Franco Rom
02:09:11 (Tr: 2:06:19)
Jose ramon Martinez Rodriguez
02:09:12 (Tr: 2:06:36)
i
Nicolas Soulier
02:09:12 (Tr: 2:06:22)
Montse Pineda Foguet
02:09:26 (Tr: 2:07:09)
i
Sergi Sánchez Perez
02:09:27 (Tr: 2:07:11)
i
Noemi Cuadra
02:09:27 (Tr: 2:07:10)
i
Montse Gonzalo Gallego
02:09:28 (Tr: 2:07:50)
Rafa Comí Puig
02:09:34 (Tr: 2:08:38)
i
Sofia Moya Pereira
02:09:36 (Tr: 2:08:37)
i
Guillem Navarro Escarp
02:09:46 (Tr: 2:07:02) |
|||||||
744 | 606 | 2621 | Rafa Comí Puig | 2:09:34 (tr 2:08:38) | |||
Real t.: 02:08:38 Official t.: 02:09:34 Real start: 09:31:09 Finish hour: 11:39:46 Cat:M Category place: 606 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 6:06 min/km Club: corredors.cat K4_2: 0:25:18 Hour K4_2 : 09:56:26 Place K4_2 : 729 - k10: 1:02:18 Hour k10 : 10:33:26 Place k10 : 790 Y 61 places k14: 1:20:08 Hour k14 : 10:51:17 Place k14 : 767 X 23 places Finish line: 2:08:38 Finish hour: 11:39:46 Finish place : 744 X 23 places
Split Times
78980
2:10:10
02:09:34
2:08:58
i
Vicky Franco Rom
02:09:11 (Tr: 2:06:19)
Jose ramon Martinez Rodriguez
02:09:12 (Tr: 2:06:36)
i
Nicolas Soulier
02:09:12 (Tr: 2:06:22)
Montse Pineda Foguet
02:09:26 (Tr: 2:07:09)
i
Sergi Sánchez Perez
02:09:27 (Tr: 2:07:11)
i
Noemi Cuadra
02:09:27 (Tr: 2:07:10)
i
Montse Gonzalo Gallego
02:09:28 (Tr: 2:07:50)
Anna Camprubí Fornell
02:09:28 (Tr: 2:07:51)
i
Sofia Moya Pereira
02:09:36 (Tr: 2:08:37)
i
Guillem Navarro Escarp
02:09:46 (Tr: 2:07:02)
Eduardo Carro Garcia
02:10:10 (Tr: 2:06:48) |
|||||||
745 | 139 | 3086 |
i
|
Sofia Moya Pereira | 2:09:36 (tr 2:08:37) | ||
Real t.: 02:08:37 Official t.: 02:09:36 Real start: 09:31:11 Finish hour: 11:39:48 Cat:F Category place: 139 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 6:06 min/km Club: K4_2: 0:25:22 Hour K4_2 : 09:56:32 Place K4_2 : 733 - k10: 1:02:29 Hour k10 : 10:33:40 Place k10 : 792 Y 59 places k14: 1:22:30 Hour k14 : 10:53:40 Place k14 : 790 X 2 places Finish line: 2:08:37 Finish hour: 11:39:48 Finish place : 745 X 45 places
Split Times
90758
2:10:17
02:09:36
2:08:54
i
Vicky Franco Rom
02:09:11 (Tr: 2:06:19)
Jose ramon Martinez Rodriguez
02:09:12 (Tr: 2:06:36)
i
Nicolas Soulier
02:09:12 (Tr: 2:06:22)
Montse Pineda Foguet
02:09:26 (Tr: 2:07:09)
i
Sergi Sánchez Perez
02:09:27 (Tr: 2:07:11)
i
Noemi Cuadra
02:09:27 (Tr: 2:07:10)
i
Montse Gonzalo Gallego
02:09:28 (Tr: 2:07:50)
Anna Camprubí Fornell
02:09:28 (Tr: 2:07:51)
Rafa Comí Puig
02:09:34 (Tr: 2:08:38)
i
Guillem Navarro Escarp
02:09:46 (Tr: 2:07:02)
Eduardo Carro Garcia
02:10:10 (Tr: 2:06:48)
i
Xele Cabré Serres
02:10:17 (Tr: 2:07:32) |
|||||||
746 | 607 | 2175 |
i
|
Guillem Navarro Escarp | 2:09:46 (tr 2:07:02) | ||
Real t.: 02:07:02 Official t.: 02:09:46 Real start: 09:32:56 Finish hour: 11:39:58 Cat:M Category place: 607 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 6:02 min/km Club: K4_2: 0:25:14 Hour K4_2 : 09:58:09 Place K4_2 : 799 - k10: 0:59:52 Hour k10 : 10:32:47 Place k10 : 780 X 19 places k14: 1:16:51 Hour k14 : 10:49:46 Place k14 : 751 X 29 places Finish line: 2:07:02 Finish hour: 11:39:58 Finish place : 746 X 5 places
Split Times
75020
2:10:20
02:09:46
2:09:12
Jose ramon Martinez Rodriguez
02:09:12 (Tr: 2:06:36)
i
Nicolas Soulier
02:09:12 (Tr: 2:06:22)
Montse Pineda Foguet
02:09:26 (Tr: 2:07:09)
i
Sergi Sánchez Perez
02:09:27 (Tr: 2:07:11)
i
Noemi Cuadra
02:09:27 (Tr: 2:07:10)
i
Montse Gonzalo Gallego
02:09:28 (Tr: 2:07:50)
Anna Camprubí Fornell
02:09:28 (Tr: 2:07:51)
Rafa Comí Puig
02:09:34 (Tr: 2:08:38)
i
Sofia Moya Pereira
02:09:36 (Tr: 2:08:37)
Eduardo Carro Garcia
02:10:10 (Tr: 2:06:48)
i
Xele Cabré Serres
02:10:17 (Tr: 2:07:32)
Herliss Briceño
02:10:20 (Tr: 2:07:37) |
|||||||
747 | 608 | 2131 | Eduardo Carro Garcia | 2:10:10 (tr 2:06:48) | |||
Real t.: 02:06:48 Official t.: 02:10:10 Real start: 09:33:35 Finish hour: 11:40:22 Cat:M Category place: 608 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 6:01 min/km Club: K4_2: 0:25:40 Hour K4_2 : 09:59:14 Place K4_2 : 828 - k10: 1:00:33 Hour k10 : 10:34:07 Place k10 : 803 X 25 places k14: 1:18:23 Hour k14 : 10:51:57 Place k14 : 776 X 27 places Finish line: 2:06:48 Finish hour: 11:40:22 Finish place : 747 X 29 places
Split Times
78980
2:10:46
02:10:10
2:09:34
Rafa Comí Puig
02:09:34 (Tr: 2:08:38)
i
Sofia Moya Pereira
02:09:36 (Tr: 2:08:37)
i
Guillem Navarro Escarp
02:09:46 (Tr: 2:07:02)
i
Xele Cabré Serres
02:10:17 (Tr: 2:07:32)
Herliss Briceño
02:10:20 (Tr: 2:07:37) |
|||||||
748 | 609 | 2932 |
i
|
Xele Cabré Serres | 2:10:17 (tr 2:07:32) | ||
Real t.: 02:07:32 Official t.: 02:10:17 Real start: 09:32:57 Finish hour: 11:40:29 Cat:M Category place: 609 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 6:03 min/km Club: K4_2: 0:25:13 Hour K4_2 : 09:58:10 Place K4_2 : 800 - k10: 0:59:53 Hour k10 : 10:32:50 Place k10 : 781 X 19 places k14: 1:17:16 Hour k14 : 10:50:13 Place k14 : 757 X 24 places Finish line: 2:07:32 Finish hour: 11:40:29 Finish place : 748 X 9 places
Split Times
90758
2:10:58
02:10:17
2:09:36
i
Sofia Moya Pereira
02:09:36 (Tr: 2:08:37)
i
Guillem Navarro Escarp
02:09:46 (Tr: 2:07:02)
Eduardo Carro Garcia
02:10:10 (Tr: 2:06:48)
Herliss Briceño
02:10:20 (Tr: 2:07:37) |
|||||||
749 | 610 | 2133 | Herliss Briceño | 2:10:20 (tr 2:07:37) | |||
Real t.: 02:07:37 Official t.: 02:10:20 Real start: 09:32:56 Finish hour: 11:40:32 Cat:M Category place: 610 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 6:03 min/km Club: K4_2: 0:24:35 Hour K4_2 : 09:57:30 Place K4_2 : 778 - k10: 0:59:59 Hour k10 : 10:32:54 Place k10 : 782 Y 4 places k14: 1:17:22 Hour k14 : 10:50:18 Place k14 : 758 X 24 places Finish line: 2:07:37 Finish hour: 11:40:32 Finish place : 749 X 9 places
Split Times
75020
2:10:54
02:10:20
2:09:46
i
Guillem Navarro Escarp
02:09:46 (Tr: 2:07:02)
Eduardo Carro Garcia
02:10:10 (Tr: 2:06:48)
i
Xele Cabré Serres
02:10:17 (Tr: 2:07:32) |
|||||||