L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
510 | 456 | 2337 | Damian adrian Iwañski | 1:54:00 (tr 1:52:17) | |||
Real t.: 01:52:17 Official t.: 01:54:00 Real start: 09:31:55 Finish hour: 11:24:12 Cat:M Category place: 456 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:20 min/km Club: K4_2: 0:20:53 Hour K4_2 : 09:52:48 Place K4_2 : 411 - k10: 0:50:38 Hour k10 : 10:22:32 Place k10 : 436 Y 25 places k14: 1:06:12 Hour k14 : 10:38:06 Place k14 : 433 X 3 places Finish line: 1:52:17 Finish hour: 11:24:12 Finish place : 510 Y 77 places
Split Times
40370
1:54:18
01:54:00
1:53:42
Jordina Barrachina
01:54:01 (Tr: 1:52:40)
i
Joaquín Benavides
01:54:02 (Tr: 1:52:30)
Melisa natalia Piedra
01:54:03 (Tr: 1:52:44)
Ona Reig
01:54:10 (Tr: 1:51:37)
Paula Merino Güell
01:54:17 (Tr: 1:53:37)
i
Carlos Loriente Valero
01:54:18 (Tr: 1:53:24) |
|||||||
511 | 55 | 2659 | Jordina Barrachina | 1:54:01 (tr 1:52:40) | |||
Real t.: 01:52:40 Official t.: 01:54:01 Real start: 09:31:33 Finish hour: 11:24:13 Cat:F Category place: 55 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:21 min/km Club: K4_2: 0:23:59 Hour K4_2 : 09:55:31 Place K4_2 : 646 - k10: 0:59:43 Hour k10 : 10:31:16 Place k10 : 753 Y 107 places k14: 1:18:12 Hour k14 : 10:49:45 Place k14 : 750 X 3 places Finish line: 1:52:40 Finish hour: 11:24:13 Finish place : 511 X 239 places
Split Times
39050
1:54:18
01:54:01
1:53:43
Damian adrian Iwañski
01:54:00 (Tr: 1:52:17)
i
Joaquín Benavides
01:54:02 (Tr: 1:52:30)
Melisa natalia Piedra
01:54:03 (Tr: 1:52:44)
Ona Reig
01:54:10 (Tr: 1:51:37)
Paula Merino Güell
01:54:17 (Tr: 1:53:37)
i
Carlos Loriente Valero
01:54:18 (Tr: 1:53:24) |
|||||||
512 | 457 | 2971 |
i
|
Joaquín Benavides | 1:54:02 (tr 1:52:30) | ||
Real t.: 01:52:30 Official t.: 01:54:02 Real start: 09:31:45 Finish hour: 11:24:14 Cat:M Category place: 457 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:20 min/km Club: K4_2: 0:22:18 Hour K4_2 : 09:54:02 Place K4_2 : 511 - k10: 0:53:07 Hour k10 : 10:24:51 Place k10 : 535 Y 24 places k14: 1:09:05 Hour k14 : 10:40:49 Place k14 : 536 Y 1 place Finish line: 1:52:30 Finish hour: 11:24:14 Finish place : 512 X 24 places
Split Times
35343
1:54:18
01:54:02
1:53:46
Damian adrian Iwañski
01:54:00 (Tr: 1:52:17)
Jordina Barrachina
01:54:01 (Tr: 1:52:40)
Melisa natalia Piedra
01:54:03 (Tr: 1:52:44)
Ona Reig
01:54:10 (Tr: 1:51:37)
Paula Merino Güell
01:54:17 (Tr: 1:53:37)
i
Carlos Loriente Valero
01:54:18 (Tr: 1:53:24) |
|||||||
513 | 56 | 2814 | Melisa natalia Piedra | 1:54:03 (tr 1:52:44) | |||
Real t.: 01:52:44 Official t.: 01:54:03 Real start: 09:31:31 Finish hour: 11:24:15 Cat:F Category place: 56 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:21 min/km Club: bc team K4_2: 0:21:29 Hour K4_2 : 09:53:00 Place K4_2 : 429 - k10: 0:51:48 Hour k10 : 10:23:19 Place k10 : 461 Y 32 places k14: 1:08:10 Hour k14 : 10:39:41 Place k14 : 492 Y 31 places Finish line: 1:52:44 Finish hour: 11:24:15 Finish place : 513 Y 21 places
Split Times
33550
1:54:18
01:54:03
1:53:48
Damian adrian Iwañski
01:54:00 (Tr: 1:52:17)
Jordina Barrachina
01:54:01 (Tr: 1:52:40)
i
Joaquín Benavides
01:54:02 (Tr: 1:52:30)
Ona Reig
01:54:10 (Tr: 1:51:37)
Paula Merino Güell
01:54:17 (Tr: 1:53:37)
i
Carlos Loriente Valero
01:54:18 (Tr: 1:53:24) |
|||||||
514 | 57 | 2512 | Ona Reig | 1:54:10 (tr 1:51:37) | |||
Real t.: 01:51:37 Official t.: 01:54:10 Real start: 09:32:46 Finish hour: 11:24:22 Cat:F Category place: 57 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:18 min/km Club: K4_2: 0:21:50 Hour K4_2 : 09:54:36 Place K4_2 : 563 - k10: 0:51:48 Hour k10 : 10:24:33 Place k10 : 517 X 46 places k14: 1:07:38 Hour k14 : 10:40:24 Place k14 : 513 X 4 places Finish line: 1:51:37 Finish hour: 11:24:22 Finish place : 514 Y 1 place
Split Times
22660
1:54:21
01:54:10
1:54:00
Jordina Barrachina
01:54:01 (Tr: 1:52:40)
i
Joaquín Benavides
01:54:02 (Tr: 1:52:30)
Melisa natalia Piedra
01:54:03 (Tr: 1:52:44)
Paula Merino Güell
01:54:17 (Tr: 1:53:37)
i
Carlos Loriente Valero
01:54:18 (Tr: 1:53:24)
i
Michael Pettersson
01:54:21 (Tr: 1:52:18) |
|||||||
515 | 58 | 2279 | Paula Merino Güell | 1:54:17 (tr 1:53:37) | |||
Real t.: 01:53:37 Official t.: 01:54:17 Real start: 09:30:53 Finish hour: 11:24:29 Cat:F Category place: 58 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:24 min/km Club: K4_2: 0:20:51 Hour K4_2 : 09:51:44 Place K4_2 : 322 - k10: 0:51:12 Hour k10 : 10:22:04 Place k10 : 420 Y 98 places k14: 1:07:25 Hour k14 : 10:38:18 Place k14 : 436 Y 16 places Finish line: 1:53:37 Finish hour: 11:24:29 Finish place : 515 Y 79 places
Split Times
33363
1:54:33
01:54:17
1:54:02
i
Joaquín Benavides
01:54:02 (Tr: 1:52:30)
Melisa natalia Piedra
01:54:03 (Tr: 1:52:44)
Ona Reig
01:54:10 (Tr: 1:51:37)
i
Carlos Loriente Valero
01:54:18 (Tr: 1:53:24)
i
Michael Pettersson
01:54:21 (Tr: 1:52:18)
David Alvarez Gimenez
01:54:26 (Tr: 1:53:11)
i
David Quesada Ruiz
01:54:29 (Tr: 1:53:43)
Stoian Markov
01:54:32 (Tr: 1:52:13) |
|||||||
516 | 458 | 2747 |
i
|
Carlos Loriente Valero | 1:54:18 (tr 1:53:24) | ||
Real t.: 01:53:24 Official t.: 01:54:18 Real start: 09:31:07 Finish hour: 11:24:30 Cat:M Category place: 458 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:23 min/km Club: evasión vilanova K4_2: 0:22:48 Hour K4_2 : 09:53:54 Place K4_2 : 492 - k10: 0:54:04 Hour k10 : 10:25:10 Place k10 : 542 Y 50 places k14: 1:10:07 Hour k14 : 10:41:14 Place k14 : 542 Z Finish line: 1:53:24 Finish hour: 11:24:30 Finish place : 516 X 26 places
Split Times
33550
1:54:34
01:54:18
1:54:03
Melisa natalia Piedra
01:54:03 (Tr: 1:52:44)
Ona Reig
01:54:10 (Tr: 1:51:37)
Paula Merino Güell
01:54:17 (Tr: 1:53:37)
i
Michael Pettersson
01:54:21 (Tr: 1:52:18)
David Alvarez Gimenez
01:54:26 (Tr: 1:53:11)
i
David Quesada Ruiz
01:54:29 (Tr: 1:53:43)
Stoian Markov
01:54:32 (Tr: 1:52:13) |
|||||||
517 | 459 | 2241 |
i
|
Michael Pettersson | 1:54:21 (tr 1:52:18) | ||
Real t.: 01:52:18 Official t.: 01:54:21 Real start: 09:32:16 Finish hour: 11:24:33 Cat:M Category place: 459 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:20 min/km Club: K4_2: 0:21:58 Hour K4_2 : 09:54:13 Place K4_2 : 531 - k10: 0:52:40 Hour k10 : 10:24:55 Place k10 : 537 Y 6 places k14: 1:08:32 Hour k14 : 10:40:48 Place k14 : 533 X 4 places Finish line: 1:52:18 Finish hour: 11:24:33 Finish place : 517 X 16 places
Split Times
24310
1:54:32
01:54:21
1:54:10
Ona Reig
01:54:10 (Tr: 1:51:37)
Paula Merino Güell
01:54:17 (Tr: 1:53:37)
i
Carlos Loriente Valero
01:54:18 (Tr: 1:53:24)
David Alvarez Gimenez
01:54:26 (Tr: 1:53:11)
i
David Quesada Ruiz
01:54:29 (Tr: 1:53:43)
Stoian Markov
01:54:32 (Tr: 1:52:13) |
|||||||
518 | 460 | 2393 | David Alvarez Gimenez | 1:54:26 (tr 1:53:11) | |||
Real t.: 01:53:11 Official t.: 01:54:26 Real start: 09:31:28 Finish hour: 11:24:38 Cat:M Category place: 460 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:22 min/km Club: K4_2: 0:21:24 Hour K4_2 : 09:52:51 Place K4_2 : 416 - k10: 0:51:03 Hour k10 : 10:22:30 Place k10 : 434 Y 18 places k14: 1:06:30 Hour k14 : 10:37:57 Place k14 : 428 X 6 places Finish line: 1:53:11 Finish hour: 11:24:38 Finish place : 518 Y 90 places
Split Times
21010
1:54:36
01:54:26
1:54:17
Paula Merino Güell
01:54:17 (Tr: 1:53:37)
i
Carlos Loriente Valero
01:54:18 (Tr: 1:53:24)
i
Michael Pettersson
01:54:21 (Tr: 1:52:18)
i
David Quesada Ruiz
01:54:29 (Tr: 1:53:43)
Stoian Markov
01:54:32 (Tr: 1:52:13)
Jordi Maeso Orti
01:54:36 (Tr: 1:51:35) |
|||||||
519 | 461 | 2066 |
i
|
David Quesada Ruiz | 1:54:29 (tr 1:53:43) | ||
Real t.: 01:53:43 Official t.: 01:54:29 Real start: 09:30:58 Finish hour: 11:24:41 Cat:M Category place: 461 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:24 min/km Club: K4_2: 0:22:43 Hour K4_2 : 09:53:41 Place K4_2 : 477 - k10: 0:53:43 Hour k10 : 10:24:41 Place k10 : 525 Y 48 places k14: 1:09:31 Hour k14 : 10:40:29 Place k14 : 515 X 10 places Finish line: 1:53:43 Finish hour: 11:24:41 Finish place : 519 Y 4 places
Split Times
22550
1:54:39
01:54:29
1:54:18
i
Carlos Loriente Valero
01:54:18 (Tr: 1:53:24)
i
Michael Pettersson
01:54:21 (Tr: 1:52:18)
David Alvarez Gimenez
01:54:26 (Tr: 1:53:11)
Stoian Markov
01:54:32 (Tr: 1:52:13)
Jordi Maeso Orti
01:54:36 (Tr: 1:51:35)
i
Pavel Mushta
01:54:38 (Tr: 1:52:01) |
|||||||
520 | 462 | 2538 | Stoian Markov | 1:54:32 (tr 1:52:13) | |||
Real t.: 01:52:13 Official t.: 01:54:32 Real start: 09:32:31 Finish hour: 11:24:44 Cat:M Category place: 462 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:20 min/km Club: K4_2: 0:22:44 Hour K4_2 : 09:55:15 Place K4_2 : 622 - k10: 0:53:05 Hour k10 : 10:25:36 Place k10 : 563 X 59 places k14: 1:08:58 Hour k14 : 10:41:28 Place k14 : 551 X 12 places Finish line: 1:52:13 Finish hour: 11:24:44 Finish place : 520 X 31 places
Split Times
24310
1:54:43
01:54:32
1:54:21
i
Michael Pettersson
01:54:21 (Tr: 1:52:18)
David Alvarez Gimenez
01:54:26 (Tr: 1:53:11)
i
David Quesada Ruiz
01:54:29 (Tr: 1:53:43)
Jordi Maeso Orti
01:54:36 (Tr: 1:51:35)
i
Pavel Mushta
01:54:38 (Tr: 1:52:01)
i
Victor Ris
01:54:41 (Tr: 1:51:29) |
|||||||
521 | 463 | 2387 | Jordi Maeso Orti | 1:54:36 (tr 1:51:35) | |||
Real t.: 01:51:35 Official t.: 01:54:36 Real start: 09:33:13 Finish hour: 11:24:48 Cat:M Category place: 463 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:18 min/km Club: K4_2: 0:21:55 Hour K4_2 : 09:55:08 Place K4_2 : 607 - k10: 0:53:05 Hour k10 : 10:26:17 Place k10 : 590 X 17 places k14: 1:08:22 Hour k14 : 10:41:35 Place k14 : 559 X 31 places Finish line: 1:51:35 Finish hour: 11:24:48 Finish place : 521 X 38 places
Split Times
21010
1:54:45
01:54:36
1:54:26
David Alvarez Gimenez
01:54:26 (Tr: 1:53:11)
i
David Quesada Ruiz
01:54:29 (Tr: 1:53:43)
Stoian Markov
01:54:32 (Tr: 1:52:13)
i
Pavel Mushta
01:54:38 (Tr: 1:52:01)
i
Victor Ris
01:54:41 (Tr: 1:51:29)
Juanjo Ponce Donaire
01:54:43 (Tr: 1:52:08) |
|||||||
522 | 464 | 3018 |
i
|
Pavel Mushta | 1:54:38 (tr 1:52:01) | ||
Real t.: 01:52:01 Official t.: 01:54:38 Real start: 09:32:49 Finish hour: 11:24:50 Cat:M Category place: 464 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:19 min/km Club: K4_2: 0:22:49 Hour K4_2 : 09:55:38 Place K4_2 : 657 - k10: 0:54:43 Hour k10 : 10:27:32 Place k10 : 647 X 10 places k14: No data Hour k14: No data Place k14 : - - Finish line: 1:52:01 Finish hour: 11:24:50 Finish place : 522 X 125 places
Split Times
19690
1:54:47
01:54:38
1:54:29
i
David Quesada Ruiz
01:54:29 (Tr: 1:53:43)
Stoian Markov
01:54:32 (Tr: 1:52:13)
Jordi Maeso Orti
01:54:36 (Tr: 1:51:35)
i
Victor Ris
01:54:41 (Tr: 1:51:29)
Juanjo Ponce Donaire
01:54:43 (Tr: 1:52:08)
Lourdes Ruiz Fernandez
01:54:46 (Tr: 1:54:17)
i
Marta Ruiz Duran
01:54:46 (Tr: 1:53:05) |
|||||||
523 | 465 | 3015 |
i
|
Victor Ris | 1:54:41 (tr 1:51:29) | ||
Real t.: 01:51:29 Official t.: 01:54:41 Real start: 09:33:25 Finish hour: 11:24:53 Cat:M Category place: 465 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:18 min/km Club: K4_2: 0:20:31 Hour K4_2 : 09:53:55 Place K4_2 : 493 - k10: 0:48:41 Hour k10 : 10:22:05 Place k10 : 421 X 72 places k14: 1:03:41 Hour k14 : 10:37:06 Place k14 : 404 X 17 places Finish line: 1:51:29 Finish hour: 11:24:53 Finish place : 523 Y 119 places
Split Times
19857
1:54:50
01:54:41
1:54:32
Stoian Markov
01:54:32 (Tr: 1:52:13)
Jordi Maeso Orti
01:54:36 (Tr: 1:51:35)
i
Pavel Mushta
01:54:38 (Tr: 1:52:01)
Juanjo Ponce Donaire
01:54:43 (Tr: 1:52:08)
Lourdes Ruiz Fernandez
01:54:46 (Tr: 1:54:17)
i
Marta Ruiz Duran
01:54:46 (Tr: 1:53:05)
i
Oscar Bailly
01:54:49 (Tr: 1:51:47)
Miguel angel Paya Valenzuela
01:54:50 (Tr: 1:54:50) |
|||||||
524 | 466 | 2192 | Juanjo Ponce Donaire | 1:54:43 (tr 1:52:08) | |||
Real t.: 01:52:08 Official t.: 01:54:43 Real start: 09:32:47 Finish hour: 11:24:55 Cat:M Category place: 466 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:19 min/km Club: K4_2: 0:22:54 Hour K4_2 : 09:55:41 Place K4_2 : 666 - k10: 0:53:49 Hour k10 : 10:26:36 Place k10 : 599 X 67 places k14: 1:09:32 Hour k14 : 10:42:18 Place k14 : 579 X 20 places Finish line: 1:52:08 Finish hour: 11:24:55 Finish place : 524 X 55 places
Split Times
16500
1:54:51
01:54:43
1:54:36
Jordi Maeso Orti
01:54:36 (Tr: 1:51:35)
i
Pavel Mushta
01:54:38 (Tr: 1:52:01)
i
Victor Ris
01:54:41 (Tr: 1:51:29)
Lourdes Ruiz Fernandez
01:54:46 (Tr: 1:54:17)
i
Marta Ruiz Duran
01:54:46 (Tr: 1:53:05)
i
Oscar Bailly
01:54:49 (Tr: 1:51:47)
Miguel angel Paya Valenzuela
01:54:50 (Tr: 1:54:50)
Inma Fernández Martinez
01:54:50 (Tr: 1:53:38)
Marc Urbano Lozano
01:54:50 (Tr: 1:51:52)
i
Toni Javor
01:54:51 (Tr: 1:52:30) |
|||||||
525 | 59 | 2102 | Lourdes Ruiz Fernandez | 1:54:46 (tr 1:54:17) | |||
Real t.: 01:54:17 Official t.: 01:54:46 Real start: 09:30:42 Finish hour: 11:24:58 Cat:F Category place: 59 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:25 min/km Club: s.a.corbera K4_2: 0:22:05 Hour K4_2 : 09:52:46 Place K4_2 : 410 - k10: 0:53:04 Hour k10 : 10:23:45 Place k10 : 480 Y 70 places k14: 1:09:28 Hour k14 : 10:40:09 Place k14 : 502 Y 22 places Finish line: 1:54:17 Finish hour: 11:24:58 Finish place : 525 Y 23 places
Split Times
18040
1:54:54
01:54:46
1:54:38
i
Pavel Mushta
01:54:38 (Tr: 1:52:01)
i
Victor Ris
01:54:41 (Tr: 1:51:29)
Juanjo Ponce Donaire
01:54:43 (Tr: 1:52:08)
i
Marta Ruiz Duran
01:54:46 (Tr: 1:53:05)
i
Oscar Bailly
01:54:49 (Tr: 1:51:47)
Miguel angel Paya Valenzuela
01:54:50 (Tr: 1:54:50)
Inma Fernández Martinez
01:54:50 (Tr: 1:53:38)
Marc Urbano Lozano
01:54:50 (Tr: 1:51:52)
i
Toni Javor
01:54:51 (Tr: 1:52:30)
i
Albert Estradé Pey
01:54:51 (Tr: 1:51:52)
David Hernández Salguero
01:54:51 (Tr: 1:52:45)
Xavier Sole Estrada
01:54:51 (Tr: 1:51:49) |
|||||||
526 | 60 | 2942 |
i
|
Marta Ruiz Duran | 1:54:46 (tr 1:53:05) | ||
Real t.: 01:53:05 Official t.: 01:54:46 Real start: 09:31:54 Finish hour: 11:24:58 Cat:F Category place: 60 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:22 min/km Club: vallsolana K4_2: 0:22:00 Hour K4_2 : 09:53:54 Place K4_2 : 490 - k10: 0:52:31 Hour k10 : 10:24:25 Place k10 : 507 Y 17 places k14: 1:08:26 Hour k14 : 10:40:20 Place k14 : 508 Y 1 place Finish line: 1:53:05 Finish hour: 11:24:58 Finish place : 526 Y 18 places
Split Times
12342
1:54:52
01:54:46
1:54:41
i
Victor Ris
01:54:41 (Tr: 1:51:29)
Juanjo Ponce Donaire
01:54:43 (Tr: 1:52:08)
Lourdes Ruiz Fernandez
01:54:46 (Tr: 1:54:17)
i
Oscar Bailly
01:54:49 (Tr: 1:51:47)
Miguel angel Paya Valenzuela
01:54:50 (Tr: 1:54:50)
Inma Fernández Martinez
01:54:50 (Tr: 1:53:38)
Marc Urbano Lozano
01:54:50 (Tr: 1:51:52)
i
Toni Javor
01:54:51 (Tr: 1:52:30)
i
Albert Estradé Pey
01:54:51 (Tr: 1:51:52)
David Hernández Salguero
01:54:51 (Tr: 1:52:45)
Xavier Sole Estrada
01:54:51 (Tr: 1:51:49) |
|||||||
527 | 467 | 2429 |
i
|
Oscar Bailly | 1:54:49 (tr 1:51:47) | ||
Real t.: 01:51:47 Official t.: 01:54:49 Real start: 09:33:15 Finish hour: 11:25:01 Cat:M Category place: 467 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:18 min/km Club: K4_2: 0:22:42 Hour K4_2 : 09:55:56 Place K4_2 : 692 - k10: 0:52:59 Hour k10 : 10:26:13 Place k10 : 588 X 104 places k14: 1:08:45 Hour k14 : 10:41:59 Place k14 : 566 X 22 places Finish line: 1:51:47 Finish hour: 11:25:01 Finish place : 527 X 39 places
Split Times
12320
1:54:54
01:54:49
1:54:43
Juanjo Ponce Donaire
01:54:43 (Tr: 1:52:08)
Lourdes Ruiz Fernandez
01:54:46 (Tr: 1:54:17)
i
Marta Ruiz Duran
01:54:46 (Tr: 1:53:05)
Miguel angel Paya Valenzuela
01:54:50 (Tr: 1:54:50)
Inma Fernández Martinez
01:54:50 (Tr: 1:53:38)
Marc Urbano Lozano
01:54:50 (Tr: 1:51:52)
i
Toni Javor
01:54:51 (Tr: 1:52:30)
i
Albert Estradé Pey
01:54:51 (Tr: 1:51:52)
David Hernández Salguero
01:54:51 (Tr: 1:52:45)
Xavier Sole Estrada
01:54:51 (Tr: 1:51:49) |
|||||||
528 | 468 | 2591 | Miguel angel Paya Valenzuela | 1:54:50 (tr 1:54:50) | |||
Real t.: 01:54:50 Official t.: 01:54:50 Real start: 09:30:12 Finish hour: 11:25:02 Cat:M Category place: 468 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:27 min/km Club: K4_2: 0:25:47 Hour K4_2 : 09:55:59 Place K4_2 : 695 - k10: 0:57:42 Hour k10 : 10:27:54 Place k10 : 663 X 32 places k14: 1:13:33 Hour k14 : 10:43:45 Place k14 : 624 X 39 places Finish line: 1:54:50 Finish hour: 11:25:02 Finish place : 528 X 96 places
Split Times
8360
1:54:53
01:54:50
1:54:46
Lourdes Ruiz Fernandez
01:54:46 (Tr: 1:54:17)
i
Marta Ruiz Duran
01:54:46 (Tr: 1:53:05)
i
Oscar Bailly
01:54:49 (Tr: 1:51:47)
Inma Fernández Martinez
01:54:50 (Tr: 1:53:38)
Marc Urbano Lozano
01:54:50 (Tr: 1:51:52)
i
Toni Javor
01:54:51 (Tr: 1:52:30)
i
Albert Estradé Pey
01:54:51 (Tr: 1:51:52)
David Hernández Salguero
01:54:51 (Tr: 1:52:45)
Xavier Sole Estrada
01:54:51 (Tr: 1:51:49) |
|||||||
529 | 61 | 2812 | Inma Fernández Martinez | 1:54:50 (tr 1:53:38) | |||
Real t.: 01:53:38 Official t.: 01:54:50 Real start: 09:31:24 Finish hour: 11:25:02 Cat:F Category place: 61 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:24 min/km Club: K4_2: 0:22:23 Hour K4_2 : 09:53:47 Place K4_2 : 479 - k10: 0:54:03 Hour k10 : 10:25:27 Place k10 : 550 Y 71 places k14: 1:10:16 Hour k14 : 10:41:40 Place k14 : 561 Y 11 places Finish line: 1:53:38 Finish hour: 11:25:02 Finish place : 529 X 32 places
Split Times
7840
1:54:54
01:54:50
1:54:46
i
Marta Ruiz Duran
01:54:46 (Tr: 1:53:05)
i
Oscar Bailly
01:54:49 (Tr: 1:51:47)
Miguel angel Paya Valenzuela
01:54:50 (Tr: 1:54:50)
Marc Urbano Lozano
01:54:50 (Tr: 1:51:52)
i
Toni Javor
01:54:51 (Tr: 1:52:30)
i
Albert Estradé Pey
01:54:51 (Tr: 1:51:52)
David Hernández Salguero
01:54:51 (Tr: 1:52:45)
Xavier Sole Estrada
01:54:51 (Tr: 1:51:49) |
|||||||
530 | 469 | 2309 | Marc Urbano Lozano | 1:54:50 (tr 1:51:52) | |||
Real t.: 01:51:52 Official t.: 01:54:50 Real start: 09:33:10 Finish hour: 11:25:02 Cat:M Category place: 469 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:19 min/km Club: pacorun K4_2: 0:23:26 Hour K4_2 : 09:56:35 Place K4_2 : 738 - k10: 0:55:11 Hour k10 : 10:28:21 Place k10 : 675 X 63 places k14: 1:10:43 Hour k14 : 10:43:53 Place k14 : 629 X 46 places Finish line: 1:51:52 Finish hour: 11:25:02 Finish place : 530 X 99 places
Split Times
4400
1:54:52
01:54:50
1:54:48
i
Oscar Bailly
01:54:49 (Tr: 1:51:47)
Miguel angel Paya Valenzuela
01:54:50 (Tr: 1:54:50)
Inma Fernández Martinez
01:54:50 (Tr: 1:53:38)
i
Toni Javor
01:54:51 (Tr: 1:52:30)
i
Albert Estradé Pey
01:54:51 (Tr: 1:51:52)
David Hernández Salguero
01:54:51 (Tr: 1:52:45)
Xavier Sole Estrada
01:54:51 (Tr: 1:51:49) |
|||||||
531 | 470 | 3019 |
i
|
Toni Javor | 1:54:51 (tr 1:52:30) | ||
Real t.: 01:52:30 Official t.: 01:54:51 Real start: 09:32:33 Finish hour: 11:25:03 Cat:M Category place: 470 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:20 min/km Club: K4_2: 0:22:05 Hour K4_2 : 09:54:37 Place K4_2 : 566 - k10: 0:54:11 Hour k10 : 10:26:43 Place k10 : 603 Y 37 places k14: 1:10:02 Hour k14 : 10:42:35 Place k14 : 590 X 13 places Finish line: 1:52:30 Finish hour: 11:25:03 Finish place : 531 X 59 places
Split Times
4400
1:54:53
01:54:51
1:54:49
i
Oscar Bailly
01:54:49 (Tr: 1:51:47)
Miguel angel Paya Valenzuela
01:54:50 (Tr: 1:54:50)
Inma Fernández Martinez
01:54:50 (Tr: 1:53:38)
Marc Urbano Lozano
01:54:50 (Tr: 1:51:52)
i
Albert Estradé Pey
01:54:51 (Tr: 1:51:52)
David Hernández Salguero
01:54:51 (Tr: 1:52:45)
Xavier Sole Estrada
01:54:51 (Tr: 1:51:49) |
|||||||
532 | 471 | 3078 |
i
|
Albert Estradé Pey | 1:54:51 (tr 1:51:52) | ||
Real t.: 01:51:52 Official t.: 01:54:51 Real start: 09:33:12 Finish hour: 11:25:03 Cat:M Category place: 471 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:19 min/km Club: K4_2: 0:23:26 Hour K4_2 : 09:56:38 Place K4_2 : 741 - k10: 0:55:11 Hour k10 : 10:28:22 Place k10 : 676 X 65 places k14: 1:10:41 Hour k14 : 10:43:53 Place k14 : 628 X 48 places Finish line: 1:51:52 Finish hour: 11:25:03 Finish place : 532 X 96 places
Split Times
8815
1:54:55
01:54:51
1:54:47
i
Oscar Bailly
01:54:49 (Tr: 1:51:47)
Miguel angel Paya Valenzuela
01:54:50 (Tr: 1:54:50)
Inma Fernández Martinez
01:54:50 (Tr: 1:53:38)
Marc Urbano Lozano
01:54:50 (Tr: 1:51:52)
i
Toni Javor
01:54:51 (Tr: 1:52:30)
David Hernández Salguero
01:54:51 (Tr: 1:52:45)
Xavier Sole Estrada
01:54:51 (Tr: 1:51:49)
i
Armand Gatius Ugalde
01:54:55 (Tr: 1:53:22) |
|||||||
533 | 472 | 2527 | David Hernández Salguero | 1:54:51 (tr 1:52:45) | |||
Real t.: 01:52:45 Official t.: 01:54:51 Real start: 09:32:19 Finish hour: 11:25:03 Cat:M Category place: 472 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:21 min/km Club: K4_2: 0:22:29 Hour K4_2 : 09:54:48 Place K4_2 : 577 - k10: 0:53:28 Hour k10 : 10:25:47 Place k10 : 576 X 1 place k14: 1:09:18 Hour k14 : 10:41:36 Place k14 : 560 X 16 places Finish line: 1:52:45 Finish hour: 11:25:03 Finish place : 533 X 27 places
Split Times
8360
1:54:55
01:54:51
1:54:47
i
Oscar Bailly
01:54:49 (Tr: 1:51:47)
Miguel angel Paya Valenzuela
01:54:50 (Tr: 1:54:50)
Inma Fernández Martinez
01:54:50 (Tr: 1:53:38)
Marc Urbano Lozano
01:54:50 (Tr: 1:51:52)
i
Toni Javor
01:54:51 (Tr: 1:52:30)
i
Albert Estradé Pey
01:54:51 (Tr: 1:51:52)
Xavier Sole Estrada
01:54:51 (Tr: 1:51:49)
i
Armand Gatius Ugalde
01:54:55 (Tr: 1:53:22)
Lluís Sala Peragon
01:54:55 (Tr: 1:53:23) |
|||||||
534 | 473 | 2210 | Xavier Sole Estrada | 1:54:51 (tr 1:51:49) | |||
Real t.: 01:51:49 Official t.: 01:54:51 Real start: 09:33:15 Finish hour: 11:25:03 Cat:M Category place: 473 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:18 min/km Club: K4_2: 0:22:00 Hour K4_2 : 09:55:14 Place K4_2 : 620 - k10: 0:51:29 Hour k10 : 10:24:44 Place k10 : 528 X 92 places k14: 1:07:00 Hour k14 : 10:40:15 Place k14 : 504 X 24 places Finish line: 1:51:49 Finish hour: 11:25:03 Finish place : 534 Y 30 places
Split Times
15243
1:54:58
01:54:51
1:54:44
Lourdes Ruiz Fernandez
01:54:46 (Tr: 1:54:17)
i
Marta Ruiz Duran
01:54:46 (Tr: 1:53:05)
i
Oscar Bailly
01:54:49 (Tr: 1:51:47)
Miguel angel Paya Valenzuela
01:54:50 (Tr: 1:54:50)
Inma Fernández Martinez
01:54:50 (Tr: 1:53:38)
Marc Urbano Lozano
01:54:50 (Tr: 1:51:52)
i
Toni Javor
01:54:51 (Tr: 1:52:30)
i
Albert Estradé Pey
01:54:51 (Tr: 1:51:52)
David Hernández Salguero
01:54:51 (Tr: 1:52:45)
i
Armand Gatius Ugalde
01:54:55 (Tr: 1:53:22)
Lluís Sala Peragon
01:54:55 (Tr: 1:53:23)
i
Silvia Piccin
01:54:58 (Tr: 1:52:34) |
|||||||
535 | 474 | 2965 |
i
|
Armand Gatius Ugalde | 1:54:55 (tr 1:53:22) | ||
Real t.: 01:53:22 Official t.: 01:54:55 Real start: 09:31:45 Finish hour: 11:25:07 Cat:M Category place: 474 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:23 min/km Club: K4_2: 0:22:17 Hour K4_2 : 09:54:02 Place K4_2 : 509 - k10: 0:53:07 Hour k10 : 10:24:52 Place k10 : 536 Y 27 places k14: 1:09:04 Hour k14 : 10:40:48 Place k14 : 534 X 2 places Finish line: 1:53:22 Finish hour: 11:25:07 Finish place : 535 Y 1 place
Split Times
18119
1:55:03
01:54:55
1:54:47
i
Oscar Bailly
01:54:49 (Tr: 1:51:47)
Miguel angel Paya Valenzuela
01:54:50 (Tr: 1:54:50)
Inma Fernández Martinez
01:54:50 (Tr: 1:53:38)
Marc Urbano Lozano
01:54:50 (Tr: 1:51:52)
i
Toni Javor
01:54:51 (Tr: 1:52:30)
i
Albert Estradé Pey
01:54:51 (Tr: 1:51:52)
David Hernández Salguero
01:54:51 (Tr: 1:52:45)
Xavier Sole Estrada
01:54:51 (Tr: 1:51:49)
Lluís Sala Peragon
01:54:55 (Tr: 1:53:23)
i
Silvia Piccin
01:54:58 (Tr: 1:52:34)
i
Julia Fiutowska
01:55:03 (Tr: 1:53:00) |
|||||||
536 | 475 | 2476 | Lluís Sala Peragon | 1:54:55 (tr 1:53:23) | |||
Real t.: 01:53:23 Official t.: 01:54:55 Real start: 09:31:45 Finish hour: 11:25:07 Cat:M Category place: 475 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:23 min/km Club: solé diesel K4_2: 0:21:18 Hour K4_2 : 09:53:02 Place K4_2 : 433 - k10: 0:51:33 Hour k10 : 10:23:18 Place k10 : 460 Y 27 places k14: 1:07:22 Hour k14 : 10:39:07 Place k14 : 475 Y 15 places Finish line: 1:53:23 Finish hour: 11:25:07 Finish place : 536 Y 61 places
Split Times
18260
1:55:03
01:54:55
1:54:47
i
Oscar Bailly
01:54:49 (Tr: 1:51:47)
Miguel angel Paya Valenzuela
01:54:50 (Tr: 1:54:50)
Inma Fernández Martinez
01:54:50 (Tr: 1:53:38)
Marc Urbano Lozano
01:54:50 (Tr: 1:51:52)
i
Toni Javor
01:54:51 (Tr: 1:52:30)
i
Albert Estradé Pey
01:54:51 (Tr: 1:51:52)
David Hernández Salguero
01:54:51 (Tr: 1:52:45)
Xavier Sole Estrada
01:54:51 (Tr: 1:51:49)
i
Armand Gatius Ugalde
01:54:55 (Tr: 1:53:22)
i
Silvia Piccin
01:54:58 (Tr: 1:52:34)
i
Julia Fiutowska
01:55:03 (Tr: 1:53:00)
Marco antonio Cruz Picon
01:55:03 (Tr: 1:52:57) |
|||||||
537 | 62 | 3053 |
i
|
Silvia Piccin | 1:54:58 (tr 1:52:34) | ||
Real t.: 01:52:34 Official t.: 01:54:58 Real start: 09:32:37 Finish hour: 11:25:10 Cat:F Category place: 62 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:21 min/km Club: K4_2: 0:23:01 Hour K4_2 : 09:55:37 Place K4_2 : 655 - k10: 0:54:55 Hour k10 : 10:27:31 Place k10 : 645 X 10 places k14: No data Hour k14: No data Place k14 : - - Finish line: 1:52:34 Finish hour: 11:25:10 Finish place : 537 X 108 places
Split Times
15243
1:55:05
01:54:58
1:54:51
Xavier Sole Estrada
01:54:51 (Tr: 1:51:49)
i
Armand Gatius Ugalde
01:54:55 (Tr: 1:53:22)
Lluís Sala Peragon
01:54:55 (Tr: 1:53:23)
i
Julia Fiutowska
01:55:03 (Tr: 1:53:00)
Marco antonio Cruz Picon
01:55:03 (Tr: 1:52:57) |
|||||||
538 | 63 | 2983 |
i
|
Julia Fiutowska | 1:55:03 (tr 1:53:00) | ||
Real t.: 01:53:00 Official t.: 01:55:03 Real start: 09:32:16 Finish hour: 11:25:15 Cat:F Category place: 63 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:22 min/km Club: K4_2: 0:22:01 Hour K4_2 : 09:54:16 Place K4_2 : 535 - k10: 0:52:47 Hour k10 : 10:25:02 Place k10 : 540 Y 5 places k14: 1:08:33 Hour k14 : 10:40:48 Place k14 : 535 X 5 places Finish line: 1:53:00 Finish hour: 11:25:15 Finish place : 538 Y 3 places
Split Times
18119
1:55:11
01:55:03
1:54:55
i
Armand Gatius Ugalde
01:54:55 (Tr: 1:53:22)
Lluís Sala Peragon
01:54:55 (Tr: 1:53:23)
i
Silvia Piccin
01:54:58 (Tr: 1:52:34)
Marco antonio Cruz Picon
01:55:03 (Tr: 1:52:57) |
|||||||
539 | 476 | 2719 | Marco antonio Cruz Picon | 1:55:03 (tr 1:52:57) | |||
Real t.: 01:52:57 Official t.: 01:55:03 Real start: 09:32:19 Finish hour: 11:25:15 Cat:M Category place: 476 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:22 min/km Club: c.m. sigueme K4_2: 0:23:09 Hour K4_2 : 09:55:27 Place K4_2 : 638 - k10: 0:53:43 Hour k10 : 10:26:01 Place k10 : 580 X 58 places k14: 1:09:02 Hour k14 : 10:41:20 Place k14 : 548 X 32 places Finish line: 1:52:57 Finish hour: 11:25:15 Finish place : 539 X 9 places
Split Times
18260
1:55:12
01:55:03
1:54:55
Lluís Sala Peragon
01:54:55 (Tr: 1:53:23)
i
Silvia Piccin
01:54:58 (Tr: 1:52:34)
i
Julia Fiutowska
01:55:03 (Tr: 1:53:00) |
|||||||