L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
391 | 365 | 6125 | Jordi Babot Pagès | 0:46:45 | |||
Real t.: 00:46:45 Real start: 08:49:09 Finish hour: 09:35:54 Cat:M Category place: 365 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 4:41 min/km Club: corredors.cat k2_3: 0:11:06 Hour k2_3 : 09:00:15 Place k2_3 : 488 - k5: 0:23:28 Hour k5 : 09:12:36 Place k5 : 430 X 58 places k7_2: 0:33:37 Hour k7_2 : 09:22:46 Place k7_2 : 397 X 33 places Finish line: 0:46:45 Finish hour: 09:35:54 Finish place : 391 X 6 places
Split Times
4400
1:34:47
01:34:45
1:34:43
|
|||||||
392 | 366 | 6071 |
i
|
Enrique Ortega Torija | 0:46:46 | ||
Real t.: 00:46:46 Real start: 08:46:31 Finish hour: 09:33:17 Cat:M Category place: 366 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 4:41 min/km Club: masques sant andreu k2_3: 0:11:02 Hour k2_3 : 08:57:33 Place k2_3 : 477 - k5: 0:23:25 Hour k5 : 09:09:55 Place k5 : 425 X 52 places k7_2: 0:33:41 Hour k7_2 : 09:20:11 Place k7_2 : 400 X 25 places Finish line: 0:46:46 Finish hour: 09:33:17 Finish place : 392 X 8 places
Split Times
4400
1:32:10
01:32:08
1:32:06
|
|||||||
393 | 367 | 7058 | Emilio Carrasco Luna | 0:46:47 | |||
Real t.: 00:46:47 Real start: 09:33:41 Finish hour: 10:20:28 Cat:M Category place: 367 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 4:41 min/km Club: k2_3: 0:11:32 Hour k2_3 : 09:45:12 Place k2_3 : 595 - k5: 0:23:57 Hour k5 : 09:57:37 Place k5 : 479 X 116 places k7_2: 0:34:04 Hour k7_2 : 10:07:44 Place k7_2 : 428 X 51 places Finish line: 0:46:47 Finish hour: 10:20:28 Finish place : 393 X 35 places
Split Times
5882690
3:03:52
02:19:19
1:34:45
Jordi Babot Pagès
01:34:45 (Tr: 0:46:45)
Albert Mestres Sugrañes
02:20:30 (Tr: 0:46:56)
Vincenzo Gangale
01:35:29 (Tr: 0:46:57)
Rafa Moya Buades
01:35:45 (Tr: 0:46:57)
Villalobos Am
01:35:16 (Tr: 0:47:16)
Jesús Moll Perán
02:18:33 (Tr: 0:47:16) |
|||||||
394 | 368 | 6068 | Jose manuel Molina Sabater | 0:46:48 | |||
Real t.: 00:46:48 Real start: 08:48:52 Finish hour: 09:35:40 Cat:M Category place: 368 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 4:41 min/km Club: k2_3: 0:10:31 Hour k2_3 : 08:59:23 Place k2_3 : 373 - k5: 0:23:03 Hour k5 : 09:11:54 Place k5 : 397 Y 24 places k7_2: 0:33:28 Hour k7_2 : 09:22:20 Place k7_2 : 390 X 7 places Finish line: 0:46:48 Finish hour: 09:35:40 Finish place : 394 Y 4 places
Split Times
4400
1:34:33
01:34:31
1:34:29
|
|||||||
395 | 27 | 6187 | Mireia Llovera Quintana | 0:46:49 | |||
Real t.: 00:46:49 Real start: 08:47:35 Finish hour: 09:34:24 Cat:F Category place: 27 Race start:8:01:09 Gender:F Pace: 4:41 min/km Club: k2_3: 0:11:00 Hour k2_3 : 08:58:35 Place k2_3 : 467 - k5: 0:23:22 Hour k5 : 09:10:57 Place k5 : 422 X 45 places k7_2: 0:33:42 Hour k7_2 : 09:21:17 Place k7_2 : 402 X 20 places Finish line: 0:46:49 Finish hour: 09:34:24 Finish place : 395 X 7 places
Split Times
6237330
2:20:30
01:33:15
0:46:00
Jordi Babot Pagès
01:34:45 (Tr: 0:46:45)
i
Enrique Ortega Torija
01:32:08 (Tr: 0:46:46)
Emilio Carrasco Luna
02:19:19 (Tr: 0:46:47)
Jose manuel Molina Sabater
01:34:31 (Tr: 0:46:48)
Paqui Calero Cabrera
01:32:15 (Tr: 0:46:52)
Oriol Riba Viñas
01:31:41 (Tr: 0:46:55)
Albert Mestres Sugrañes
02:20:30 (Tr: 0:46:56)
Vincenzo Gangale
01:35:29 (Tr: 0:46:57)
Rafa Moya Buades
01:35:45 (Tr: 0:46:57)
Joaquim Lendinez Boucherie
01:32:27 (Tr: 0:46:58)
Jose luis Marquez Paredes
00:51:45 (Tr: 0:46:59)
Sergi Sánchez Campa
00:51:04 (Tr: 0:47:01)
Alejandro Causapié Castro
01:32:37 (Tr: 0:47:09)
Vicente Gascon Hurtado
00:52:51 (Tr: 0:47:09)
Sixte Buruaga
01:31:34 (Tr: 0:47:10)
Joan carles Papiol Herranz
00:52:04 (Tr: 0:47:11)
Joaquim Romañach Planella
01:34:14 (Tr: 0:47:12)
Isabela Tutoveanu
00:53:02 (Tr: 0:47:13)
Paco Trujillo Piernagorda
01:31:59 (Tr: 0:47:14)
Dani Almendros Aracil
01:32:20 (Tr: 0:47:14)
César david Huaman Quepui
01:33:26 (Tr: 0:47:15)
Villalobos Am
01:35:16 (Tr: 0:47:16)
Jesús Moll Perán
02:18:33 (Tr: 0:47:16)
Manuel Sanchez Cristobal
01:33:53 (Tr: 0:47:20)
Jordi Pardo
00:52:31 (Tr: 0:47:21) |
|||||||
396 | 28 | 6047 | Paqui Calero Cabrera | 0:46:52 | |||
Real t.: 00:46:52 Real start: 08:46:32 Finish hour: 09:33:24 Cat:F Category place: 28 Race start:8:01:09 Gender:F Pace: 4:42 min/km Club: sedentaris.cat k2_3: 0:10:52 Hour k2_3 : 08:57:23 Place k2_3 : 445 - k5: 0:23:25 Hour k5 : 09:09:57 Place k5 : 426 X 19 places k7_2: 0:33:52 Hour k7_2 : 09:20:24 Place k7_2 : 412 X 14 places Finish line: 0:46:52 Finish hour: 09:33:24 Finish place : 396 X 16 places
Split Times
426800
1:35:29
01:32:15
1:29:01
Jordi Babot Pagès
01:34:45 (Tr: 0:46:45)
i
Enrique Ortega Torija
01:32:08 (Tr: 0:46:46)
Jose manuel Molina Sabater
01:34:31 (Tr: 0:46:48)
Mireia Llovera Quintana
01:33:15 (Tr: 0:46:49)
Oriol Riba Viñas
01:31:41 (Tr: 0:46:55)
Vincenzo Gangale
01:35:29 (Tr: 0:46:57)
Joaquim Lendinez Boucherie
01:32:27 (Tr: 0:46:58)
Alejandro Causapié Castro
01:32:37 (Tr: 0:47:09)
Sixte Buruaga
01:31:34 (Tr: 0:47:10)
Joaquim Romañach Planella
01:34:14 (Tr: 0:47:12)
Paco Trujillo Piernagorda
01:31:59 (Tr: 0:47:14)
Dani Almendros Aracil
01:32:20 (Tr: 0:47:14)
César david Huaman Quepui
01:33:26 (Tr: 0:47:15)
Villalobos Am
01:35:16 (Tr: 0:47:16)
Manuel Sanchez Cristobal
01:33:53 (Tr: 0:47:20) |
|||||||
397 | 369 | 6050 | Oriol Riba Viñas | 0:46:55 | |||
Real t.: 00:46:55 Real start: 08:45:56 Finish hour: 09:32:50 Cat:M Category place: 369 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 4:42 min/km Club: corredors.cat k2_3: 0:10:57 Hour k2_3 : 08:56:52 Place k2_3 : 456 - k5: 0:23:40 Hour k5 : 09:09:35 Place k5 : 454 X 2 places k7_2: 0:34:04 Hour k7_2 : 09:19:59 Place k7_2 : 427 X 27 places Finish line: 0:46:55 Finish hour: 09:32:50 Finish place : 397 X 30 places
Split Times
13760450
3:15:56
01:31:41
743:47:27
Jordi Babot Pagès
01:34:45 (Tr: 0:46:45)
i
Enrique Ortega Torija
01:32:08 (Tr: 0:46:46)
Emilio Carrasco Luna
02:19:19 (Tr: 0:46:47)
Jose manuel Molina Sabater
01:34:31 (Tr: 0:46:48)
Mireia Llovera Quintana
01:33:15 (Tr: 0:46:49)
Paqui Calero Cabrera
01:32:15 (Tr: 0:46:52)
Albert Mestres Sugrañes
02:20:30 (Tr: 0:46:56)
Vincenzo Gangale
01:35:29 (Tr: 0:46:57)
Michael camilo Santana Peña
03:15:56 (Tr: 0:46:57)
Rafa Moya Buades
01:35:45 (Tr: 0:46:57)
Joaquim Lendinez Boucherie
01:32:27 (Tr: 0:46:58)
Jose luis Marquez Paredes
00:51:45 (Tr: 0:46:59)
Sergi Sánchez Campa
00:51:04 (Tr: 0:47:01)
Alejandro Causapié Castro
01:32:37 (Tr: 0:47:09)
Vicente Gascon Hurtado
00:52:51 (Tr: 0:47:09)
Sixte Buruaga
01:31:34 (Tr: 0:47:10)
Joan carles Papiol Herranz
00:52:04 (Tr: 0:47:11)
Joaquim Romañach Planella
01:34:14 (Tr: 0:47:12)
Isabela Tutoveanu
00:53:02 (Tr: 0:47:13)
Paco Trujillo Piernagorda
01:31:59 (Tr: 0:47:14)
Dani Almendros Aracil
01:32:20 (Tr: 0:47:14)
César david Huaman Quepui
01:33:26 (Tr: 0:47:15)
Villalobos Am
01:35:16 (Tr: 0:47:16)
Jesús Moll Perán
02:18:33 (Tr: 0:47:16)
Manuel Sanchez Cristobal
01:33:53 (Tr: 0:47:20)
Jordi Pardo
00:52:31 (Tr: 0:47:21) |
|||||||
398 | 370 | 7218 | Albert Mestres Sugrañes | 0:46:56 | |||
Real t.: 00:46:56 Real start: 09:34:43 Finish hour: 10:21:39 Cat:M Category place: 370 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 4:42 min/km Club: gravesinhas running team k2_3: 0:10:28 Hour k2_3 : 09:45:10 Place k2_3 : 363 - k5: 0:23:06 Hour k5 : 09:57:49 Place k5 : 402 Y 39 places k7_2: 0:33:50 Hour k7_2 : 10:08:32 Place k7_2 : 409 Y 7 places Finish line: 0:46:56 Finish hour: 10:21:39 Finish place : 398 X 11 places
Split Times
6237330
3:07:45
02:20:30
1:33:15
Jordi Babot Pagès
01:34:45 (Tr: 0:46:45)
Emilio Carrasco Luna
02:19:19 (Tr: 0:46:47)
Jose manuel Molina Sabater
01:34:31 (Tr: 0:46:48)
Mireia Llovera Quintana
01:33:15 (Tr: 0:46:49)
Vincenzo Gangale
01:35:29 (Tr: 0:46:57)
Rafa Moya Buades
01:35:45 (Tr: 0:46:57)
Joaquim Romañach Planella
01:34:14 (Tr: 0:47:12)
César david Huaman Quepui
01:33:26 (Tr: 0:47:15)
Villalobos Am
01:35:16 (Tr: 0:47:16)
Jesús Moll Perán
02:18:33 (Tr: 0:47:16)
Manuel Sanchez Cristobal
01:33:53 (Tr: 0:47:20) |
|||||||
399 | 371 | 6203 | Vincenzo Gangale | 0:46:57 | |||
Real t.: 00:46:57 Real start: 08:49:41 Finish hour: 09:36:38 Cat:M Category place: 371 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 4:42 min/km Club: los pájaras - running & b k2_3: 0:11:06 Hour k2_3 : 09:00:47 Place k2_3 : 486 - k5: 0:23:32 Hour k5 : 09:13:13 Place k5 : 436 X 50 places k7_2: 0:33:54 Hour k7_2 : 09:23:35 Place k7_2 : 415 X 21 places Finish line: 0:46:57 Finish hour: 09:36:38 Finish place : 399 X 16 places
Split Times
13840530
3:20:20
01:35:29
743:50:37
Jordi Babot Pagès
01:34:45 (Tr: 0:46:45)
i
Enrique Ortega Torija
01:32:08 (Tr: 0:46:46)
Emilio Carrasco Luna
02:19:19 (Tr: 0:46:47)
Jose manuel Molina Sabater
01:34:31 (Tr: 0:46:48)
Mireia Llovera Quintana
01:33:15 (Tr: 0:46:49)
Paqui Calero Cabrera
01:32:15 (Tr: 0:46:52)
Oriol Riba Viñas
01:31:41 (Tr: 0:46:55)
Albert Mestres Sugrañes
02:20:30 (Tr: 0:46:56)
Michael camilo Santana Peña
03:15:56 (Tr: 0:46:57)
Rafa Moya Buades
01:35:45 (Tr: 0:46:57)
Eric Cestari
03:20:20 (Tr: 0:46:58)
Joaquim Lendinez Boucherie
01:32:27 (Tr: 0:46:58)
Jose luis Marquez Paredes
00:51:45 (Tr: 0:46:59)
Sabine plaud Plaud
03:16:00 (Tr: 0:46:59)
Sergi Sánchez Campa
00:51:04 (Tr: 0:47:01)
Alejandro Causapié Castro
01:32:37 (Tr: 0:47:09)
Vicente Gascon Hurtado
00:52:51 (Tr: 0:47:09)
Sixte Buruaga
01:31:34 (Tr: 0:47:10)
Joan carles Papiol Herranz
00:52:04 (Tr: 0:47:11)
Joaquim Romañach Planella
01:34:14 (Tr: 0:47:12)
Isabela Tutoveanu
00:53:02 (Tr: 0:47:13)
Paco Trujillo Piernagorda
01:31:59 (Tr: 0:47:14)
Dani Almendros Aracil
01:32:20 (Tr: 0:47:14)
César david Huaman Quepui
01:33:26 (Tr: 0:47:15)
Oscar Rodriguez Regas
03:16:42 (Tr: 0:47:15)
Villalobos Am
01:35:16 (Tr: 0:47:16)
Jesús Moll Perán
02:18:33 (Tr: 0:47:16)
Manuel Sanchez Cristobal
01:33:53 (Tr: 0:47:20)
Jordi Pardo
00:52:31 (Tr: 0:47:21) |
|||||||
400 | 372 | 8301 | Michael camilo Santana Peña | 0:46:57 | |||
Real t.: 00:46:57 Real start: 10:30:08 Finish hour: 11:17:05 Cat:M Category place: 372 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 4:42 min/km Club: ninguno k2_3: 0:10:07 Hour k2_3 : 10:40:15 Place k2_3 : 294 - k5: 0:22:26 Hour k5 : 10:52:34 Place k5 : 340 Y 46 places k7_2: 0:33:16 Hour k7_2 : 11:03:24 Place k7_2 : 379 Y 39 places Finish line: 0:46:57 Finish hour: 11:17:05 Finish place : 400 Y 21 places
Split Times
13760450
5:00:11
03:15:56
1:31:41
Jordi Babot Pagès
01:34:45 (Tr: 0:46:45)
i
Enrique Ortega Torija
01:32:08 (Tr: 0:46:46)
Emilio Carrasco Luna
02:19:19 (Tr: 0:46:47)
Jose manuel Molina Sabater
01:34:31 (Tr: 0:46:48)
Mireia Llovera Quintana
01:33:15 (Tr: 0:46:49)
Paqui Calero Cabrera
01:32:15 (Tr: 0:46:52)
Oriol Riba Viñas
01:31:41 (Tr: 0:46:55)
Albert Mestres Sugrañes
02:20:30 (Tr: 0:46:56)
Vincenzo Gangale
01:35:29 (Tr: 0:46:57)
Rafa Moya Buades
01:35:45 (Tr: 0:46:57)
Eric Cestari
03:20:20 (Tr: 0:46:58)
Joaquim Lendinez Boucherie
01:32:27 (Tr: 0:46:58)
Sabine plaud Plaud
03:16:00 (Tr: 0:46:59)
Alejandro Causapié Castro
01:32:37 (Tr: 0:47:09)
Joaquim Romañach Planella
01:34:14 (Tr: 0:47:12)
Paco Trujillo Piernagorda
01:31:59 (Tr: 0:47:14)
Dani Almendros Aracil
01:32:20 (Tr: 0:47:14)
César david Huaman Quepui
01:33:26 (Tr: 0:47:15)
Oscar Rodriguez Regas
03:16:42 (Tr: 0:47:15)
Villalobos Am
01:35:16 (Tr: 0:47:16)
Jesús Moll Perán
02:18:33 (Tr: 0:47:16)
Manuel Sanchez Cristobal
01:33:53 (Tr: 0:47:20) |
|||||||
401 | 373 | 6335 | Rafa Moya Buades | 0:46:57 | |||
Real t.: 00:46:57 Real start: 08:49:57 Finish hour: 09:36:54 Cat:M Category place: 373 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 4:42 min/km Club: cai popular k2_3: 0:11:04 Hour k2_3 : 09:01:01 Place k2_3 : 481 - k5: 0:23:23 Hour k5 : 09:13:19 Place k5 : 423 X 58 places k7_2: 0:33:49 Hour k7_2 : 09:23:46 Place k7_2 : 408 X 15 places Finish line: 0:46:57 Finish hour: 09:36:54 Finish place : 401 X 7 places
Split Times
4400
1:35:47
01:35:45
1:35:43
|
|||||||
402 | 374 | 8298 | Eric Cestari | 0:46:58 | |||
Real t.: 00:46:58 Real start: 10:34:31 Finish hour: 11:21:29 Cat:M Category place: 374 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 4:42 min/km Club: k2_3: 0:10:19 Hour k2_3 : 10:44:49 Place k2_3 : 340 - k5: 0:22:39 Hour k5 : 10:57:10 Place k5 : 363 Y 23 places k7_2: 0:33:03 Hour k7_2 : 11:07:34 Place k7_2 : 367 Y 4 places Finish line: 0:46:58 Finish hour: 11:21:29 Finish place : 402 Y 35 places
Split Times
13840530
5:05:11
03:20:20
1:35:29
Emilio Carrasco Luna
02:19:19 (Tr: 0:46:47)
Albert Mestres Sugrañes
02:20:30 (Tr: 0:46:56)
Vincenzo Gangale
01:35:29 (Tr: 0:46:57)
Michael camilo Santana Peña
03:15:56 (Tr: 0:46:57)
Rafa Moya Buades
01:35:45 (Tr: 0:46:57)
Sabine plaud Plaud
03:16:00 (Tr: 0:46:59)
Oscar Rodriguez Regas
03:16:42 (Tr: 0:47:15)
Jesús Moll Perán
02:18:33 (Tr: 0:47:16) |
|||||||
403 | 375 | 6083 | Joaquim Lendinez Boucherie | 0:46:58 | |||
Real t.: 00:46:58 Real start: 08:46:38 Finish hour: 09:33:36 Cat:M Category place: 375 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 4:42 min/km Club: run2live bcn k2_3: 0:11:10 Hour k2_3 : 08:57:47 Place k2_3 : 496 - k5: 0:23:38 Hour k5 : 09:10:15 Place k5 : 451 X 45 places k7_2: 0:33:57 Hour k7_2 : 09:20:34 Place k7_2 : 418 X 33 places Finish line: 0:46:58 Finish hour: 09:33:36 Finish place : 403 X 15 places
Split Times
4400
1:32:29
01:32:27
1:32:25
|
|||||||
404 | 376 | 5289 | Jose luis Marquez Paredes | 0:46:59 | |||
Real t.: 00:46:59 Real start: 08:05:56 Finish hour: 08:52:54 Cat:M Category place: 376 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 4:42 min/km Club: vergé industries k2_3: 0:10:24 Hour k2_3 : 08:16:19 Place k2_3 : 354 - k5: 0:22:38 Hour k5 : 08:28:33 Place k5 : 359 Y 5 places k7_2: 0:33:32 Hour k7_2 : 08:39:27 Place k7_2 : 393 Y 34 places Finish line: 0:46:59 Finish hour: 08:52:54 Finish place : 404 Y 11 places
Split Times
5394950
1:32:37
00:51:45
0:10:53
i
Enrique Ortega Torija
01:32:08 (Tr: 0:46:46)
Paqui Calero Cabrera
01:32:15 (Tr: 0:46:52)
Oriol Riba Viñas
01:31:41 (Tr: 0:46:55)
Joaquim Lendinez Boucherie
01:32:27 (Tr: 0:46:58)
Sergi Sánchez Campa
00:51:04 (Tr: 0:47:01)
Alejandro Causapié Castro
01:32:37 (Tr: 0:47:09)
Vicente Gascon Hurtado
00:52:51 (Tr: 0:47:09)
Sixte Buruaga
01:31:34 (Tr: 0:47:10)
Joan carles Papiol Herranz
00:52:04 (Tr: 0:47:11)
Isabela Tutoveanu
00:53:02 (Tr: 0:47:13)
Paco Trujillo Piernagorda
01:31:59 (Tr: 0:47:14)
Dani Almendros Aracil
01:32:20 (Tr: 0:47:14)
Jordi Pardo
00:52:31 (Tr: 0:47:21) |
|||||||
405 | 29 | 8274 | Sabine plaud Plaud | 0:46:59 | |||
Real t.: 00:46:59 Real start: 10:30:10 Finish hour: 11:17:09 Cat:F Category place: 29 Race start:8:01:09 Gender:F Pace: 4:42 min/km Club: cn badalona k2_3: 0:10:39 Hour k2_3 : 10:40:49 Place k2_3 : 398 - k5: 0:23:10 Hour k5 : 10:53:20 Place k5 : 406 Y 8 places k7_2: 0:33:36 Hour k7_2 : 11:03:46 Place k7_2 : 396 X 10 places Finish line: 0:46:59 Finish hour: 11:17:09 Finish place : 405 Y 9 places
Split Times
4400
3:16:02
03:16:00
3:15:58
|
|||||||
406 | 377 | 5323 | Sergi Sánchez Campa | 0:47:01 | |||
Real t.: 00:47:01 Real start: 08:05:13 Finish hour: 08:52:13 Cat:M Category place: 377 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 4:43 min/km Club: k2_3: 0:10:15 Hour k2_3 : 08:15:27 Place k2_3 : 317 - k5: 0:23:13 Hour k5 : 08:28:25 Place k5 : 409 Y 92 places k7_2: 0:33:52 Hour k7_2 : 08:39:04 Place k7_2 : 411 Y 2 places Finish line: 0:47:01 Finish hour: 08:52:13 Finish place : 406 X 5 places
Split Times
5345890
1:31:34
00:51:04
0:10:34
Jose luis Marquez Paredes
00:51:45 (Tr: 0:46:59)
Vicente Gascon Hurtado
00:52:51 (Tr: 0:47:09)
Sixte Buruaga
01:31:34 (Tr: 0:47:10)
Joan carles Papiol Herranz
00:52:04 (Tr: 0:47:11)
Isabela Tutoveanu
00:53:02 (Tr: 0:47:13)
Jordi Pardo
00:52:31 (Tr: 0:47:21) |
|||||||
407 | 378 | 6130 | Alejandro Causapié Castro | 0:47:09 | |||
Real t.: 00:47:09 Real start: 08:46:38 Finish hour: 09:33:46 Cat:M Category place: 378 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 4:43 min/km Club: k2_3: 0:10:43 Hour k2_3 : 08:57:20 Place k2_3 : 412 - k5: 0:23:14 Hour k5 : 09:09:51 Place k5 : 412 Z k7_2: 0:33:46 Hour k7_2 : 09:20:24 Place k7_2 : 404 X 8 places Finish line: 0:47:09 Finish hour: 09:33:46 Finish place : 407 Y 3 places
Split Times
5394950
2:13:29
01:32:37
0:51:45
Jordi Babot Pagès
01:34:45 (Tr: 0:46:45)
i
Enrique Ortega Torija
01:32:08 (Tr: 0:46:46)
Jose manuel Molina Sabater
01:34:31 (Tr: 0:46:48)
Mireia Llovera Quintana
01:33:15 (Tr: 0:46:49)
Paqui Calero Cabrera
01:32:15 (Tr: 0:46:52)
Oriol Riba Viñas
01:31:41 (Tr: 0:46:55)
Vincenzo Gangale
01:35:29 (Tr: 0:46:57)
Rafa Moya Buades
01:35:45 (Tr: 0:46:57)
Joaquim Lendinez Boucherie
01:32:27 (Tr: 0:46:58)
Jose luis Marquez Paredes
00:51:45 (Tr: 0:46:59)
Vicente Gascon Hurtado
00:52:51 (Tr: 0:47:09)
Sixte Buruaga
01:31:34 (Tr: 0:47:10)
Joan carles Papiol Herranz
00:52:04 (Tr: 0:47:11)
Joaquim Romañach Planella
01:34:14 (Tr: 0:47:12)
Isabela Tutoveanu
00:53:02 (Tr: 0:47:13)
Paco Trujillo Piernagorda
01:31:59 (Tr: 0:47:14)
Dani Almendros Aracil
01:32:20 (Tr: 0:47:14)
César david Huaman Quepui
01:33:26 (Tr: 0:47:15)
Villalobos Am
01:35:16 (Tr: 0:47:16)
Manuel Sanchez Cristobal
01:33:53 (Tr: 0:47:20)
Jordi Pardo
00:52:31 (Tr: 0:47:21) |
|||||||
408 | 379 | 5232 | Vicente Gascon Hurtado | 0:47:09 | |||
Real t.: 00:47:09 Real start: 08:06:51 Finish hour: 08:54:00 Cat:M Category place: 379 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 4:43 min/km Club: k2_3: 0:10:51 Hour k2_3 : 08:17:42 Place k2_3 : 443 - k5: 0:23:34 Hour k5 : 08:30:25 Place k5 : 446 Y 3 places k7_2: 0:34:05 Hour k7_2 : 08:40:55 Place k7_2 : 429 X 17 places Finish line: 0:47:09 Finish hour: 08:54:00 Finish place : 408 X 21 places
Split Times
5463920
1:34:14
00:52:51
0:11:27
i
Enrique Ortega Torija
01:32:08 (Tr: 0:46:46)
Mireia Llovera Quintana
01:33:15 (Tr: 0:46:49)
Paqui Calero Cabrera
01:32:15 (Tr: 0:46:52)
Oriol Riba Viñas
01:31:41 (Tr: 0:46:55)
Joaquim Lendinez Boucherie
01:32:27 (Tr: 0:46:58)
Jose luis Marquez Paredes
00:51:45 (Tr: 0:46:59)
Sergi Sánchez Campa
00:51:04 (Tr: 0:47:01)
Alejandro Causapié Castro
01:32:37 (Tr: 0:47:09)
Sixte Buruaga
01:31:34 (Tr: 0:47:10)
Joan carles Papiol Herranz
00:52:04 (Tr: 0:47:11)
Joaquim Romañach Planella
01:34:14 (Tr: 0:47:12)
Isabela Tutoveanu
00:53:02 (Tr: 0:47:13)
Paco Trujillo Piernagorda
01:31:59 (Tr: 0:47:14)
Dani Almendros Aracil
01:32:20 (Tr: 0:47:14)
César david Huaman Quepui
01:33:26 (Tr: 0:47:15)
Manuel Sanchez Cristobal
01:33:53 (Tr: 0:47:20)
Jordi Pardo
00:52:31 (Tr: 0:47:21) |
|||||||
409 | 380 | 6024 | Sixte Buruaga | 0:47:10 | |||
Real t.: 00:47:10 Real start: 08:45:33 Finish hour: 09:32:43 Cat:M Category place: 380 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 4:43 min/km Club: k2_3: 0:09:43 Hour k2_3 : 08:55:16 Place k2_3 : 225 - k5: 0:22:02 Hour k5 : 09:07:35 Place k5 : 309 Y 84 places k7_2: 0:32:40 Hour k7_2 : 09:18:13 Place k7_2 : 346 Y 37 places Finish line: 0:47:10 Finish hour: 09:32:43 Finish place : 409 Y 63 places
Split Times
5345890
2:12:04
01:31:34
0:51:04
Jordi Babot Pagès
01:34:45 (Tr: 0:46:45)
i
Enrique Ortega Torija
01:32:08 (Tr: 0:46:46)
Jose manuel Molina Sabater
01:34:31 (Tr: 0:46:48)
Mireia Llovera Quintana
01:33:15 (Tr: 0:46:49)
Paqui Calero Cabrera
01:32:15 (Tr: 0:46:52)
Oriol Riba Viñas
01:31:41 (Tr: 0:46:55)
Vincenzo Gangale
01:35:29 (Tr: 0:46:57)
Rafa Moya Buades
01:35:45 (Tr: 0:46:57)
Joaquim Lendinez Boucherie
01:32:27 (Tr: 0:46:58)
Jose luis Marquez Paredes
00:51:45 (Tr: 0:46:59)
Sergi Sánchez Campa
00:51:04 (Tr: 0:47:01)
Alejandro Causapié Castro
01:32:37 (Tr: 0:47:09)
Vicente Gascon Hurtado
00:52:51 (Tr: 0:47:09)
Joan carles Papiol Herranz
00:52:04 (Tr: 0:47:11)
Joaquim Romañach Planella
01:34:14 (Tr: 0:47:12)
Isabela Tutoveanu
00:53:02 (Tr: 0:47:13)
Paco Trujillo Piernagorda
01:31:59 (Tr: 0:47:14)
Dani Almendros Aracil
01:32:20 (Tr: 0:47:14)
César david Huaman Quepui
01:33:26 (Tr: 0:47:15)
Villalobos Am
01:35:16 (Tr: 0:47:16)
Manuel Sanchez Cristobal
01:33:53 (Tr: 0:47:20)
Jordi Pardo
00:52:31 (Tr: 0:47:21) |
|||||||
410 | 381 | 5309 | Joan carles Papiol Herranz | 0:47:11 | |||
Real t.: 00:47:11 Real start: 08:06:03 Finish hour: 08:53:13 Cat:M Category place: 381 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 4:44 min/km Club: k2_3: 0:10:26 Hour k2_3 : 08:16:28 Place k2_3 : 359 - k5: 0:22:42 Hour k5 : 08:28:44 Place k5 : 371 Y 12 places k7_2: 0:33:18 Hour k7_2 : 08:39:20 Place k7_2 : 381 Y 10 places Finish line: 0:47:11 Finish hour: 08:53:13 Finish place : 410 Y 29 places
Split Times
5268230
1:31:59
00:52:04
0:12:10
Oriol Riba Viñas
01:31:41 (Tr: 0:46:55)
Jose luis Marquez Paredes
00:51:45 (Tr: 0:46:59)
Sergi Sánchez Campa
00:51:04 (Tr: 0:47:01)
Vicente Gascon Hurtado
00:52:51 (Tr: 0:47:09)
Sixte Buruaga
01:31:34 (Tr: 0:47:10)
Isabela Tutoveanu
00:53:02 (Tr: 0:47:13)
Paco Trujillo Piernagorda
01:31:59 (Tr: 0:47:14)
Jordi Pardo
00:52:31 (Tr: 0:47:21) |
|||||||
411 | 382 | 6056 | Joaquim Romañach Planella | 0:47:12 | |||
Real t.: 00:47:12 Real start: 08:48:12 Finish hour: 09:35:23 Cat:M Category place: 382 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 4:44 min/km Club: club proam k2_3: 0:11:04 Hour k2_3 : 08:59:15 Place k2_3 : 480 - k5: 0:23:32 Hour k5 : 09:11:44 Place k5 : 438 X 42 places k7_2: 0:33:57 Hour k7_2 : 09:22:08 Place k7_2 : 419 X 19 places Finish line: 0:47:12 Finish hour: 09:35:23 Finish place : 411 X 8 places
Split Times
5463920
2:15:38
01:34:14
0:52:51
Jordi Babot Pagès
01:34:45 (Tr: 0:46:45)
i
Enrique Ortega Torija
01:32:08 (Tr: 0:46:46)
Jose manuel Molina Sabater
01:34:31 (Tr: 0:46:48)
Mireia Llovera Quintana
01:33:15 (Tr: 0:46:49)
Paqui Calero Cabrera
01:32:15 (Tr: 0:46:52)
Oriol Riba Viñas
01:31:41 (Tr: 0:46:55)
Vincenzo Gangale
01:35:29 (Tr: 0:46:57)
Rafa Moya Buades
01:35:45 (Tr: 0:46:57)
Joaquim Lendinez Boucherie
01:32:27 (Tr: 0:46:58)
Alejandro Causapié Castro
01:32:37 (Tr: 0:47:09)
Vicente Gascon Hurtado
00:52:51 (Tr: 0:47:09)
Sixte Buruaga
01:31:34 (Tr: 0:47:10)
Isabela Tutoveanu
00:53:02 (Tr: 0:47:13)
Paco Trujillo Piernagorda
01:31:59 (Tr: 0:47:14)
Dani Almendros Aracil
01:32:20 (Tr: 0:47:14)
César david Huaman Quepui
01:33:26 (Tr: 0:47:15)
Villalobos Am
01:35:16 (Tr: 0:47:16)
Manuel Sanchez Cristobal
01:33:53 (Tr: 0:47:20) |
|||||||
412 | 30 | 5269 | Isabela Tutoveanu | 0:47:13 | |||
Real t.: 00:47:13 Real start: 08:06:58 Finish hour: 08:54:11 Cat:F Category place: 30 Race start:8:01:09 Gender:F Pace: 4:44 min/km Club: k2_3: 0:10:46 Hour k2_3 : 08:17:44 Place k2_3 : 424 - k5: 0:23:12 Hour k5 : 08:30:09 Place k5 : 408 X 16 places k7_2: 0:33:50 Hour k7_2 : 08:40:48 Place k7_2 : 410 Y 2 places Finish line: 0:47:13 Finish hour: 08:54:11 Finish place : 412 Y 2 places
Split Times
5332800
1:33:26
00:53:02
0:12:38
i
Enrique Ortega Torija
01:32:08 (Tr: 0:46:46)
Mireia Llovera Quintana
01:33:15 (Tr: 0:46:49)
Paqui Calero Cabrera
01:32:15 (Tr: 0:46:52)
Oriol Riba Viñas
01:31:41 (Tr: 0:46:55)
Joaquim Lendinez Boucherie
01:32:27 (Tr: 0:46:58)
Jose luis Marquez Paredes
00:51:45 (Tr: 0:46:59)
Sergi Sánchez Campa
00:51:04 (Tr: 0:47:01)
Alejandro Causapié Castro
01:32:37 (Tr: 0:47:09)
Vicente Gascon Hurtado
00:52:51 (Tr: 0:47:09)
Sixte Buruaga
01:31:34 (Tr: 0:47:10)
Joan carles Papiol Herranz
00:52:04 (Tr: 0:47:11)
Paco Trujillo Piernagorda
01:31:59 (Tr: 0:47:14)
Dani Almendros Aracil
01:32:20 (Tr: 0:47:14)
César david Huaman Quepui
01:33:26 (Tr: 0:47:15)
Jordi Pardo
00:52:31 (Tr: 0:47:21) |
|||||||
413 | 383 | 6082 | Paco Trujillo Piernagorda | 0:47:14 | |||
Real t.: 00:47:14 Real start: 08:45:55 Finish hour: 09:33:08 Cat:M Category place: 383 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 4:44 min/km Club: k2_3: 0:10:15 Hour k2_3 : 08:56:10 Place k2_3 : 320 - k5: 0:22:39 Hour k5 : 09:08:33 Place k5 : 361 Y 41 places k7_2: 0:33:20 Hour k7_2 : 09:19:15 Place k7_2 : 385 Y 24 places Finish line: 0:47:14 Finish hour: 09:33:08 Finish place : 413 Y 28 places
Split Times
13822930
3:16:42
01:31:59
743:47:16
Jordi Babot Pagès
01:34:45 (Tr: 0:46:45)
i
Enrique Ortega Torija
01:32:08 (Tr: 0:46:46)
Emilio Carrasco Luna
02:19:19 (Tr: 0:46:47)
Jose manuel Molina Sabater
01:34:31 (Tr: 0:46:48)
Mireia Llovera Quintana
01:33:15 (Tr: 0:46:49)
Paqui Calero Cabrera
01:32:15 (Tr: 0:46:52)
Oriol Riba Viñas
01:31:41 (Tr: 0:46:55)
Albert Mestres Sugrañes
02:20:30 (Tr: 0:46:56)
Vincenzo Gangale
01:35:29 (Tr: 0:46:57)
Michael camilo Santana Peña
03:15:56 (Tr: 0:46:57)
Rafa Moya Buades
01:35:45 (Tr: 0:46:57)
Joaquim Lendinez Boucherie
01:32:27 (Tr: 0:46:58)
Jose luis Marquez Paredes
00:51:45 (Tr: 0:46:59)
Sabine plaud Plaud
03:16:00 (Tr: 0:46:59)
Sergi Sánchez Campa
00:51:04 (Tr: 0:47:01)
Alejandro Causapié Castro
01:32:37 (Tr: 0:47:09)
Vicente Gascon Hurtado
00:52:51 (Tr: 0:47:09)
Sixte Buruaga
01:31:34 (Tr: 0:47:10)
Joan carles Papiol Herranz
00:52:04 (Tr: 0:47:11)
Joaquim Romañach Planella
01:34:14 (Tr: 0:47:12)
Isabela Tutoveanu
00:53:02 (Tr: 0:47:13)
Dani Almendros Aracil
01:32:20 (Tr: 0:47:14)
César david Huaman Quepui
01:33:26 (Tr: 0:47:15)
Oscar Rodriguez Regas
03:16:42 (Tr: 0:47:15)
Villalobos Am
01:35:16 (Tr: 0:47:16)
Jesús Moll Perán
02:18:33 (Tr: 0:47:16)
Manuel Sanchez Cristobal
01:33:53 (Tr: 0:47:20)
Jordi Pardo
00:52:31 (Tr: 0:47:21) |
|||||||
414 | 384 | 6063 | Dani Almendros Aracil | 0:47:14 | |||
Real t.: 00:47:14 Real start: 08:46:16 Finish hour: 09:33:29 Cat:M Category place: 384 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 4:44 min/km Club: castillejo&caceres rc k2_3: 0:11:11 Hour k2_3 : 08:57:26 Place k2_3 : 502 - k5: 0:23:43 Hour k5 : 09:09:59 Place k5 : 458 X 44 places k7_2: 0:34:13 Hour k7_2 : 09:20:29 Place k7_2 : 438 X 20 places Finish line: 0:47:14 Finish hour: 09:33:29 Finish place : 414 X 24 places
Split Times
386760
1:35:16
01:32:20
1:29:25
Jordi Babot Pagès
01:34:45 (Tr: 0:46:45)
i
Enrique Ortega Torija
01:32:08 (Tr: 0:46:46)
Jose manuel Molina Sabater
01:34:31 (Tr: 0:46:48)
Mireia Llovera Quintana
01:33:15 (Tr: 0:46:49)
Paqui Calero Cabrera
01:32:15 (Tr: 0:46:52)
Oriol Riba Viñas
01:31:41 (Tr: 0:46:55)
Joaquim Lendinez Boucherie
01:32:27 (Tr: 0:46:58)
Alejandro Causapié Castro
01:32:37 (Tr: 0:47:09)
Sixte Buruaga
01:31:34 (Tr: 0:47:10)
Joaquim Romañach Planella
01:34:14 (Tr: 0:47:12)
Paco Trujillo Piernagorda
01:31:59 (Tr: 0:47:14)
César david Huaman Quepui
01:33:26 (Tr: 0:47:15)
Villalobos Am
01:35:16 (Tr: 0:47:16)
Manuel Sanchez Cristobal
01:33:53 (Tr: 0:47:20) |
|||||||
415 | 385 | 6108 | César david Huaman Quepui | 0:47:15 | |||
Real t.: 00:47:15 Real start: 08:47:21 Finish hour: 09:34:35 Cat:M Category place: 385 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 4:44 min/km Club: k2_3: 0:10:05 Hour k2_3 : 08:57:25 Place k2_3 : 288 - k5: 0:22:40 Hour k5 : 09:10:01 Place k5 : 368 Y 80 places k7_2: 0:33:29 Hour k7_2 : 09:20:49 Place k7_2 : 392 Y 24 places Finish line: 0:47:15 Finish hour: 09:34:35 Finish place : 415 Y 23 places
Split Times
5954630
2:18:33
01:33:26
0:48:19
Jordi Babot Pagès
01:34:45 (Tr: 0:46:45)
i
Enrique Ortega Torija
01:32:08 (Tr: 0:46:46)
Jose manuel Molina Sabater
01:34:31 (Tr: 0:46:48)
Mireia Llovera Quintana
01:33:15 (Tr: 0:46:49)
Paqui Calero Cabrera
01:32:15 (Tr: 0:46:52)
Oriol Riba Viñas
01:31:41 (Tr: 0:46:55)
Vincenzo Gangale
01:35:29 (Tr: 0:46:57)
Rafa Moya Buades
01:35:45 (Tr: 0:46:57)
Joaquim Lendinez Boucherie
01:32:27 (Tr: 0:46:58)
Jose luis Marquez Paredes
00:51:45 (Tr: 0:46:59)
Sergi Sánchez Campa
00:51:04 (Tr: 0:47:01)
Alejandro Causapié Castro
01:32:37 (Tr: 0:47:09)
Vicente Gascon Hurtado
00:52:51 (Tr: 0:47:09)
Sixte Buruaga
01:31:34 (Tr: 0:47:10)
Joan carles Papiol Herranz
00:52:04 (Tr: 0:47:11)
Joaquim Romañach Planella
01:34:14 (Tr: 0:47:12)
Isabela Tutoveanu
00:53:02 (Tr: 0:47:13)
Paco Trujillo Piernagorda
01:31:59 (Tr: 0:47:14)
Dani Almendros Aracil
01:32:20 (Tr: 0:47:14)
Villalobos Am
01:35:16 (Tr: 0:47:16)
Jesús Moll Perán
02:18:33 (Tr: 0:47:16)
Manuel Sanchez Cristobal
01:33:53 (Tr: 0:47:20)
Jordi Pardo
00:52:31 (Tr: 0:47:21) |
|||||||
416 | 386 | 8049 | Oscar Rodriguez Regas | 0:47:15 | |||
Real t.: 00:47:15 Real start: 10:30:36 Finish hour: 11:17:51 Cat:M Category place: 386 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 4:44 min/km Club: k2_3: 0:10:41 Hour k2_3 : 10:41:17 Place k2_3 : 402 - k5: 0:23:07 Hour k5 : 10:53:43 Place k5 : 404 Y 2 places k7_2: 0:33:41 Hour k7_2 : 11:04:17 Place k7_2 : 399 X 5 places Finish line: 0:47:15 Finish hour: 11:17:51 Finish place : 416 Y 17 places
Split Times
13822930
5:01:25
03:16:42
1:31:59
Jordi Babot Pagès
01:34:45 (Tr: 0:46:45)
i
Enrique Ortega Torija
01:32:08 (Tr: 0:46:46)
Emilio Carrasco Luna
02:19:19 (Tr: 0:46:47)
Jose manuel Molina Sabater
01:34:31 (Tr: 0:46:48)
Mireia Llovera Quintana
01:33:15 (Tr: 0:46:49)
Paqui Calero Cabrera
01:32:15 (Tr: 0:46:52)
Albert Mestres Sugrañes
02:20:30 (Tr: 0:46:56)
Vincenzo Gangale
01:35:29 (Tr: 0:46:57)
Michael camilo Santana Peña
03:15:56 (Tr: 0:46:57)
Rafa Moya Buades
01:35:45 (Tr: 0:46:57)
Eric Cestari
03:20:20 (Tr: 0:46:58)
Joaquim Lendinez Boucherie
01:32:27 (Tr: 0:46:58)
Sabine plaud Plaud
03:16:00 (Tr: 0:46:59)
Alejandro Causapié Castro
01:32:37 (Tr: 0:47:09)
Joaquim Romañach Planella
01:34:14 (Tr: 0:47:12)
Paco Trujillo Piernagorda
01:31:59 (Tr: 0:47:14)
Dani Almendros Aracil
01:32:20 (Tr: 0:47:14)
César david Huaman Quepui
01:33:26 (Tr: 0:47:15)
Villalobos Am
01:35:16 (Tr: 0:47:16)
Jesús Moll Perán
02:18:33 (Tr: 0:47:16)
Manuel Sanchez Cristobal
01:33:53 (Tr: 0:47:20) |
|||||||
417 | 31 | 6233 | Villalobos Am | 0:47:16 | |||
Real t.: 00:47:16 Real start: 08:49:09 Finish hour: 09:36:25 Cat:F Category place: 31 Race start:8:01:09 Gender:F Pace: 4:44 min/km Club: bcteam k2_3: 0:10:37 Hour k2_3 : 08:59:46 Place k2_3 : 385 - k5: 0:23:05 Hour k5 : 09:12:14 Place k5 : 400 Y 15 places k7_2: 0:33:47 Hour k7_2 : 09:22:56 Place k7_2 : 405 Y 5 places Finish line: 0:47:16 Finish hour: 09:36:25 Finish place : 417 Y 12 places
Split Times
386760
1:38:12
01:35:16
1:32:20
Jordi Babot Pagès
01:34:45 (Tr: 0:46:45)
Jose manuel Molina Sabater
01:34:31 (Tr: 0:46:48)
Mireia Llovera Quintana
01:33:15 (Tr: 0:46:49)
Vincenzo Gangale
01:35:29 (Tr: 0:46:57)
Rafa Moya Buades
01:35:45 (Tr: 0:46:57)
Joaquim Lendinez Boucherie
01:32:27 (Tr: 0:46:58)
Alejandro Causapié Castro
01:32:37 (Tr: 0:47:09)
Joaquim Romañach Planella
01:34:14 (Tr: 0:47:12)
Dani Almendros Aracil
01:32:20 (Tr: 0:47:14)
César david Huaman Quepui
01:33:26 (Tr: 0:47:15)
Manuel Sanchez Cristobal
01:33:53 (Tr: 0:47:20) |
|||||||
418 | 387 | 7045 | Jesús Moll Perán | 0:47:16 | |||
Real t.: 00:47:16 Real start: 09:32:26 Finish hour: 10:19:42 Cat:M Category place: 387 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 4:44 min/km Club: corre corre ! k2_3: 0:09:58 Hour k2_3 : 09:42:23 Place k2_3 : 269 - k5: 0:22:04 Hour k5 : 09:54:30 Place k5 : 316 Y 47 places k7_2: 0:33:24 Hour k7_2 : 10:05:49 Place k7_2 : 387 Y 71 places Finish line: 0:47:16 Finish hour: 10:19:42 Finish place : 418 Y 31 places
Split Times
5954630
3:03:39
02:18:33
1:33:26
Jordi Babot Pagès
01:34:45 (Tr: 0:46:45)
Emilio Carrasco Luna
02:19:19 (Tr: 0:46:47)
Jose manuel Molina Sabater
01:34:31 (Tr: 0:46:48)
Albert Mestres Sugrañes
02:20:30 (Tr: 0:46:56)
Vincenzo Gangale
01:35:29 (Tr: 0:46:57)
Rafa Moya Buades
01:35:45 (Tr: 0:46:57)
Joaquim Romañach Planella
01:34:14 (Tr: 0:47:12)
César david Huaman Quepui
01:33:26 (Tr: 0:47:15)
Villalobos Am
01:35:16 (Tr: 0:47:16)
Manuel Sanchez Cristobal
01:33:53 (Tr: 0:47:20) |
|||||||
419 | 388 | 6172 | Manuel Sanchez Cristobal | 0:47:20 | |||
Real t.: 00:47:20 Real start: 08:47:43 Finish hour: 09:35:02 Cat:M Category place: 388 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 4:44 min/km Club: agrup. excta. muntanya k2_3: 0:11:20 Hour k2_3 : 08:59:02 Place k2_3 : 541 - k5: 0:23:40 Hour k5 : 09:11:22 Place k5 : 453 X 88 places k7_2: 0:34:02 Hour k7_2 : 09:21:44 Place k7_2 : 426 X 27 places Finish line: 0:47:20 Finish hour: 09:35:02 Finish place : 419 X 7 places
Split Times
4400
1:33:55
01:33:53
1:33:51
|
|||||||
420 | 389 | 5313 | Jordi Pardo | 0:47:21 | |||
Real t.: 00:47:21 Real start: 08:06:20 Finish hour: 08:53:40 Cat:M Category place: 389 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 4:45 min/km Club: runningfreeweb k2_3: 0:10:42 Hour k2_3 : 08:17:01 Place k2_3 : 406 - k5: 0:23:10 Hour k5 : 08:29:30 Place k5 : 407 Y 1 place k7_2: 0:33:55 Hour k7_2 : 08:40:14 Place k7_2 : 416 Y 9 places Finish line: 0:47:21 Finish hour: 08:53:40 Finish place : 420 Y 4 places
Split Times
4400
0:52:33
00:52:31
0:52:29
|
|||||||