L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 5001 |
i
|
Artur Bossy Anguera | 0:30:20 | ||
Real t.: 00:30:20 Real start: 08:01:10 Finish hour: 08:31:30 Cat:M Category place: 1 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:02 min/km Club: castillejo caceres rc k2_3: 0:06:59 Hour k2_3 : 08:08:08 Place k2_3 : 3 - k5: 0:15:13 Hour k5 : 08:16:22 Place k5 : 3 Z k7_2: 0:21:58 Hour k7_2 : 08:23:08 Place k7_2 : 3 Z Finish line: 0:30:20 Finish hour: 08:31:30 Finish place : 1 X 2 places
Split Times
337150
0:32:54
00:30:21
0:27:48
i
Soufiane Abrouk
00:30:28 (Tr: 0:30:28)
Mohamed El Ghazouany
00:30:44 (Tr: 0:30:44)
Xavier Badia Garcia
00:31:31 (Tr: 0:31:19)
i
Bernat Vaqué Pierafita
00:32:12 (Tr: 0:32:00)
Victor Doblas Diaz
00:32:54 (Tr: 0:32:42)
i
Alberto Sábado
00:32:53 (Tr: 0:32:47) |
|||||||
2 | 2 | 5005 |
i
|
Soufiane Abrouk | 0:30:28 | ||
Real t.: 00:30:28 Real start: 08:01:10 Finish hour: 08:31:37 Cat:M Category place: 2 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:03 min/km Club: la sansi k2_3: 0:06:59 Hour k2_3 : 08:08:08 Place k2_3 : 2 - k5: 0:15:13 Hour k5 : 08:16:23 Place k5 : 4 Y 2 places k7_2: 0:21:58 Hour k7_2 : 08:23:08 Place k7_2 : 2 X 2 places Finish line: 0:30:28 Finish hour: 08:31:37 Finish place : 2 Z
Split Times
320870
0:32:54
00:30:28
0:28:03
i
Artur Bossy Anguera
00:30:21 (Tr: 0:30:20)
Mohamed El Ghazouany
00:30:44 (Tr: 0:30:44)
Xavier Badia Garcia
00:31:31 (Tr: 0:31:19)
i
Bernat Vaqué Pierafita
00:32:12 (Tr: 0:32:00)
Victor Doblas Diaz
00:32:54 (Tr: 0:32:42)
i
Alberto Sábado
00:32:53 (Tr: 0:32:47) |
|||||||
3 | 3 | 5369 |
i
|
Marcel Walkington | 0:30:43 | ||
Real t.: 00:30:43 Real start: 08:04:52 Finish hour: 08:35:35 Cat:M Category place: 3 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:05 min/km Club: k2_3: 0:06:51 Hour k2_3 : 08:11:43 Place k2_3 : 1 - k5: 0:14:55 Hour k5 : 08:19:47 Place k5 : 1 Z k7_2: 0:21:53 Hour k7_2 : 08:26:45 Place k7_2 : 1 Z Finish line: 0:30:43 Finish hour: 08:35:35 Finish place : 3 Y 2 places
Split Times
539110
0:38:31
00:34:26
0:30:21
i
Artur Bossy Anguera
00:30:21 (Tr: 0:30:20)
i
Soufiane Abrouk
00:30:28 (Tr: 0:30:28)
Mohamed El Ghazouany
00:30:44 (Tr: 0:30:44)
Xavier Badia Garcia
00:31:31 (Tr: 0:31:19)
i
Bernat Vaqué Pierafita
00:32:12 (Tr: 0:32:00)
Victor Doblas Diaz
00:32:54 (Tr: 0:32:42)
i
Alberto Sábado
00:32:53 (Tr: 0:32:47)
i
David Pardo Verjano
00:33:12 (Tr: 0:32:48)
i
Juan jose Crespo Rincon
00:33:07 (Tr: 0:32:49)
Daniel Moises Vendrell
00:33:08 (Tr: 0:32:49)
Lucas Alonso Duró
00:33:16 (Tr: 0:32:57)
Xavi Arcas Salvador
00:33:31 (Tr: 0:33:02)
David Campo Garcia
00:33:28 (Tr: 0:33:21)
i
Eduardo Suarez Ferreruela
00:33:39 (Tr: 0:33:33)
Albert Majó I Rodrigo
00:37:27 (Tr: 0:33:44)
Pau Capdevila Vera
00:37:28 (Tr: 0:33:45)
Roger Sánchez
00:34:10 (Tr: 0:33:46)
Agustin Caceres Hernandez
00:34:23 (Tr: 0:33:54)
Carlos Rodriguez Ordonez
00:34:10 (Tr: 0:33:57)
Victor Centeno Abril
00:34:33 (Tr: 0:33:58)
Carlos Rojo Gallardo
00:34:22 (Tr: 0:33:58)
Marc Grajal Martinez
00:34:20 (Tr: 0:34:14)
Daniel Modrego Muñoz
00:37:59 (Tr: 0:34:16)
i
Gema Barrachina Fernández
00:34:19 (Tr: 0:34:19)
i
José ramon Suarez
00:34:25 (Tr: 0:34:19)
Oliver Garrido Luque
00:34:52 (Tr: 0:34:22)
Enric Sanz Seisdedos
00:34:32 (Tr: 0:34:32)
Daniel De Palol Arregui
00:35:20 (Tr: 0:34:51)
Alfredo González Roig
00:36:01 (Tr: 0:35:08) |
|||||||
4 | 4 | 5004 | Mohamed El Ghazouany | 0:30:44 | |||
Real t.: 00:30:44 Real start: 08:01:10 Finish hour: 08:31:53 Cat:M Category place: 4 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:05 min/km Club: la sansi k2_3: 0:06:59 Hour k2_3 : 08:08:08 Place k2_3 : 4 - k5: 0:15:13 Hour k5 : 08:16:22 Place k5 : 2 X 2 places k7_2: 0:21:59 Hour k7_2 : 08:23:08 Place k7_2 : 4 Y 2 places Finish line: 0:30:44 Finish hour: 08:31:53 Finish place : 4 Z
Split Times
285450
0:32:54
00:30:44
0:28:35
i
Artur Bossy Anguera
00:30:21 (Tr: 0:30:20)
i
Soufiane Abrouk
00:30:28 (Tr: 0:30:28)
Xavier Badia Garcia
00:31:31 (Tr: 0:31:19)
i
Bernat Vaqué Pierafita
00:32:12 (Tr: 0:32:00)
Victor Doblas Diaz
00:32:54 (Tr: 0:32:42)
i
Alberto Sábado
00:32:53 (Tr: 0:32:47) |
|||||||
5 | 5 | 1006 | Xavier Badia Garcia | 0:31:19 | |||
Real t.: 00:31:19 Real start: 08:01:22 Finish hour: 08:32:40 Cat:M Category place: 5 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:08 min/km Club: k2_3: 0:07:02 Hour k2_3 : 08:08:23 Place k2_3 : 5 - k5: 0:15:22 Hour k5 : 08:16:43 Place k5 : 5 Z k7_2: 0:22:26 Hour k7_2 : 08:23:47 Place k7_2 : 5 Z Finish line: 0:31:19 Finish hour: 08:32:40 Finish place : 5 Z
Split Times
180400
0:32:53
00:31:31
0:30:09
i
Artur Bossy Anguera
00:30:21 (Tr: 0:30:20)
i
Soufiane Abrouk
00:30:28 (Tr: 0:30:28)
Mohamed El Ghazouany
00:30:44 (Tr: 0:30:44)
i
Bernat Vaqué Pierafita
00:32:12 (Tr: 0:32:00)
i
Alberto Sábado
00:32:53 (Tr: 0:32:47) |
|||||||
6 | 6 | 1040 |
i
|
Bernat Vaqué Pierafita | 0:32:00 | ||
Real t.: 00:32:00 Real start: 08:01:22 Finish hour: 08:33:21 Cat:M Category place: 6 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:12 min/km Club: k2_3: 0:07:14 Hour k2_3 : 08:08:35 Place k2_3 : 6 - k5: 0:15:42 Hour k5 : 08:17:03 Place k5 : 6 Z k7_2: 0:22:53 Hour k7_2 : 08:24:14 Place k7_2 : 6 Z Finish line: 0:32:00 Finish hour: 08:33:21 Finish place : 6 Z
Split Times
131230
0:33:12
00:32:12
0:31:13
Xavier Badia Garcia
00:31:31 (Tr: 0:31:19)
Victor Doblas Diaz
00:32:54 (Tr: 0:32:42)
i
Alberto Sábado
00:32:53 (Tr: 0:32:47)
i
David Pardo Verjano
00:33:12 (Tr: 0:32:48)
i
Juan jose Crespo Rincon
00:33:07 (Tr: 0:32:49)
Daniel Moises Vendrell
00:33:08 (Tr: 0:32:49) |
|||||||
7 | 7 | 5021 | Victor Doblas Diaz | 0:32:42 | |||
Real t.: 00:32:42 Real start: 08:01:22 Finish hour: 08:34:03 Cat:M Category place: 7 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:17 min/km Club: c.e.irunwithleiva k2_3: 0:07:33 Hour k2_3 : 08:08:54 Place k2_3 : 9 - k5: 0:16:16 Hour k5 : 08:17:37 Place k5 : 8 X 1 place k7_2: 0:23:34 Hour k7_2 : 08:24:55 Place k7_2 : 8 Z Finish line: 0:32:42 Finish hour: 08:34:03 Finish place : 7 X 1 place
Split Times
285450
0:35:04
00:32:54
0:30:44
i
Marcel Walkington
00:34:26 (Tr: 0:30:43)
Mohamed El Ghazouany
00:30:44 (Tr: 0:30:44)
Xavier Badia Garcia
00:31:31 (Tr: 0:31:19)
i
Bernat Vaqué Pierafita
00:32:12 (Tr: 0:32:00)
i
Alberto Sábado
00:32:53 (Tr: 0:32:47)
i
David Pardo Verjano
00:33:12 (Tr: 0:32:48)
i
Juan jose Crespo Rincon
00:33:07 (Tr: 0:32:49)
Daniel Moises Vendrell
00:33:08 (Tr: 0:32:49)
Lucas Alonso Duró
00:33:16 (Tr: 0:32:57)
Xavi Arcas Salvador
00:33:31 (Tr: 0:33:02)
David Campo Garcia
00:33:28 (Tr: 0:33:21)
i
Eduardo Suarez Ferreruela
00:33:39 (Tr: 0:33:33)
Roger Sánchez
00:34:10 (Tr: 0:33:46)
Agustin Caceres Hernandez
00:34:23 (Tr: 0:33:54)
Carlos Rodriguez Ordonez
00:34:10 (Tr: 0:33:57)
Victor Centeno Abril
00:34:33 (Tr: 0:33:58)
Carlos Rojo Gallardo
00:34:22 (Tr: 0:33:58)
Marc Grajal Martinez
00:34:20 (Tr: 0:34:14)
i
Gema Barrachina Fernández
00:34:19 (Tr: 0:34:19)
i
José ramon Suarez
00:34:25 (Tr: 0:34:19)
Oliver Garrido Luque
00:34:52 (Tr: 0:34:22)
Enric Sanz Seisdedos
00:34:32 (Tr: 0:34:32) |
|||||||
8 | 8 | 5363 |
i
|
Alberto Sábado | 0:32:47 | ||
Real t.: 00:32:47 Real start: 08:01:15 Finish hour: 08:34:02 Cat:M Category place: 8 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:17 min/km Club: stadium casablanca k2_3: 0:07:21 Hour k2_3 : 08:08:36 Place k2_3 : 7 - k5: 0:16:06 Hour k5 : 08:17:20 Place k5 : 7 Z k7_2: 0:23:31 Hour k7_2 : 08:24:46 Place k7_2 : 7 Z Finish line: 0:32:47 Finish hour: 08:34:02 Finish place : 8 Y 1 place
Split Times
180400
0:34:15
00:32:53
0:31:31
Xavier Badia Garcia
00:31:31 (Tr: 0:31:19)
i
Bernat Vaqué Pierafita
00:32:12 (Tr: 0:32:00)
Victor Doblas Diaz
00:32:54 (Tr: 0:32:42)
i
David Pardo Verjano
00:33:12 (Tr: 0:32:48)
i
Juan jose Crespo Rincon
00:33:07 (Tr: 0:32:49)
Daniel Moises Vendrell
00:33:08 (Tr: 0:32:49)
Lucas Alonso Duró
00:33:16 (Tr: 0:32:57)
Xavi Arcas Salvador
00:33:31 (Tr: 0:33:02)
David Campo Garcia
00:33:28 (Tr: 0:33:21)
i
Eduardo Suarez Ferreruela
00:33:39 (Tr: 0:33:33)
Roger Sánchez
00:34:10 (Tr: 0:33:46)
Carlos Rodriguez Ordonez
00:34:10 (Tr: 0:33:57) |
|||||||
9 | 9 | 5035 |
i
|
David Pardo Verjano | 0:32:48 | ||
Real t.: 00:32:48 Real start: 08:01:33 Finish hour: 08:34:21 Cat:M Category place: 9 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:17 min/km Club: blueline vilanova k2_3: 0:07:42 Hour k2_3 : 08:09:15 Place k2_3 : 17 - k5: 0:16:19 Hour k5 : 08:17:52 Place k5 : 9 X 8 places k7_2: 0:23:34 Hour k7_2 : 08:25:07 Place k7_2 : 9 Z Finish line: 0:32:48 Finish hour: 08:34:21 Finish place : 9 Z
Split Times
131230
0:34:11
00:33:12
0:32:12
i
Bernat Vaqué Pierafita
00:32:12 (Tr: 0:32:00)
Victor Doblas Diaz
00:32:54 (Tr: 0:32:42)
i
Alberto Sábado
00:32:53 (Tr: 0:32:47)
i
Juan jose Crespo Rincon
00:33:07 (Tr: 0:32:49)
Daniel Moises Vendrell
00:33:08 (Tr: 0:32:49)
Lucas Alonso Duró
00:33:16 (Tr: 0:32:57)
Xavi Arcas Salvador
00:33:31 (Tr: 0:33:02)
David Campo Garcia
00:33:28 (Tr: 0:33:21)
i
Eduardo Suarez Ferreruela
00:33:39 (Tr: 0:33:33)
Roger Sánchez
00:34:10 (Tr: 0:33:46)
Carlos Rodriguez Ordonez
00:34:10 (Tr: 0:33:57) |
|||||||
10 | 10 | 7352 |
i
|
Juan jose Crespo Rincon | 0:32:49 | ||
Real t.: 00:32:49 Real start: 08:01:27 Finish hour: 08:34:16 Cat:M Category place: 10 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:17 min/km Club: union atletica coslada k2_3: 0:07:46 Hour k2_3 : 08:09:13 Place k2_3 : 19 - k5: 0:16:25 Hour k5 : 08:17:52 Place k5 : 15 X 4 places k7_2: 0:23:40 Hour k7_2 : 08:25:07 Place k7_2 : 12 X 3 places Finish line: 0:32:49 Finish hour: 08:34:16 Finish place : 10 X 2 places
Split Times
54010
0:33:31
00:33:07
0:32:42
Victor Doblas Diaz
00:32:54 (Tr: 0:32:42)
i
Alberto Sábado
00:32:53 (Tr: 0:32:47)
i
David Pardo Verjano
00:33:12 (Tr: 0:32:48)
Daniel Moises Vendrell
00:33:08 (Tr: 0:32:49)
Lucas Alonso Duró
00:33:16 (Tr: 0:32:57)
Xavi Arcas Salvador
00:33:31 (Tr: 0:33:02)
David Campo Garcia
00:33:28 (Tr: 0:33:21) |
|||||||
11 | 11 | 5024 | Daniel Moises Vendrell | 0:32:49 | |||
Real t.: 00:32:49 Real start: 08:01:28 Finish hour: 08:34:17 Cat:M Category place: 11 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:17 min/km Club: run with us k2_3: 0:07:41 Hour k2_3 : 08:09:08 Place k2_3 : 16 - k5: 0:16:23 Hour k5 : 08:17:51 Place k5 : 12 X 4 places k7_2: 0:23:39 Hour k7_2 : 08:25:07 Place k7_2 : 11 X 1 place Finish line: 0:32:49 Finish hour: 08:34:17 Finish place : 11 Z
Split Times
43340
0:33:28
00:33:08
0:32:48
Victor Doblas Diaz
00:32:54 (Tr: 0:32:42)
i
Alberto Sábado
00:32:53 (Tr: 0:32:47)
i
David Pardo Verjano
00:33:12 (Tr: 0:32:48)
i
Juan jose Crespo Rincon
00:33:07 (Tr: 0:32:49)
Lucas Alonso Duró
00:33:16 (Tr: 0:32:57)
David Campo Garcia
00:33:28 (Tr: 0:33:21) |
|||||||
12 | 12 | 5027 | Lucas Alonso Duró | 0:32:57 | |||
Real t.: 00:32:57 Real start: 08:01:29 Finish hour: 08:34:25 Cat:M Category place: 12 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:18 min/km Club: urban athletics k2_3: 0:07:40 Hour k2_3 : 08:09:09 Place k2_3 : 15 - k5: 0:16:22 Hour k5 : 08:17:50 Place k5 : 11 X 4 places k7_2: 0:23:38 Hour k7_2 : 08:25:07 Place k7_2 : 10 X 1 place Finish line: 0:32:57 Finish hour: 08:34:25 Finish place : 12 Y 2 places
Split Times
50270
0:33:39
00:33:16
0:32:53
Victor Doblas Diaz
00:32:54 (Tr: 0:32:42)
i
Alberto Sábado
00:32:53 (Tr: 0:32:47)
i
David Pardo Verjano
00:33:12 (Tr: 0:32:48)
i
Juan jose Crespo Rincon
00:33:07 (Tr: 0:32:49)
Daniel Moises Vendrell
00:33:08 (Tr: 0:32:49)
Xavi Arcas Salvador
00:33:31 (Tr: 0:33:02)
David Campo Garcia
00:33:28 (Tr: 0:33:21)
i
Eduardo Suarez Ferreruela
00:33:39 (Tr: 0:33:33) |
|||||||
13 | 13 | 5026 | Xavi Arcas Salvador | 0:33:02 | |||
Real t.: 00:33:02 Real start: 08:01:39 Finish hour: 08:34:40 Cat:M Category place: 13 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:19 min/km Club: canb - ca nou barris k2_3: 0:07:47 Hour k2_3 : 08:09:25 Place k2_3 : 21 - k5: 0:16:38 Hour k5 : 08:18:16 Place k5 : 18 X 3 places k7_2: 0:23:56 Hour k7_2 : 08:25:35 Place k7_2 : 15 X 3 places Finish line: 0:33:02 Finish hour: 08:34:40 Finish place : 13 X 2 places
Split Times
519750
0:37:27
00:33:31
0:29:35
i
Artur Bossy Anguera
00:30:21 (Tr: 0:30:20)
i
Soufiane Abrouk
00:30:28 (Tr: 0:30:28)
i
Marcel Walkington
00:34:26 (Tr: 0:30:43)
Mohamed El Ghazouany
00:30:44 (Tr: 0:30:44)
Xavier Badia Garcia
00:31:31 (Tr: 0:31:19)
i
Bernat Vaqué Pierafita
00:32:12 (Tr: 0:32:00)
Victor Doblas Diaz
00:32:54 (Tr: 0:32:42)
i
Alberto Sábado
00:32:53 (Tr: 0:32:47)
i
David Pardo Verjano
00:33:12 (Tr: 0:32:48)
i
Juan jose Crespo Rincon
00:33:07 (Tr: 0:32:49)
Daniel Moises Vendrell
00:33:08 (Tr: 0:32:49)
Lucas Alonso Duró
00:33:16 (Tr: 0:32:57)
David Campo Garcia
00:33:28 (Tr: 0:33:21)
i
Eduardo Suarez Ferreruela
00:33:39 (Tr: 0:33:33)
Albert Majó I Rodrigo
00:37:27 (Tr: 0:33:44)
Roger Sánchez
00:34:10 (Tr: 0:33:46)
Agustin Caceres Hernandez
00:34:23 (Tr: 0:33:54)
Carlos Rodriguez Ordonez
00:34:10 (Tr: 0:33:57)
Victor Centeno Abril
00:34:33 (Tr: 0:33:58)
Carlos Rojo Gallardo
00:34:22 (Tr: 0:33:58)
Marc Grajal Martinez
00:34:20 (Tr: 0:34:14)
i
Gema Barrachina Fernández
00:34:19 (Tr: 0:34:19)
i
José ramon Suarez
00:34:25 (Tr: 0:34:19)
Oliver Garrido Luque
00:34:52 (Tr: 0:34:22)
Enric Sanz Seisdedos
00:34:32 (Tr: 0:34:32)
Daniel De Palol Arregui
00:35:20 (Tr: 0:34:51)
Alfredo González Roig
00:36:01 (Tr: 0:35:08) |
|||||||
14 | 14 | 8002 | David Campo Garcia | 0:33:21 | |||
Real t.: 00:33:21 Real start: 08:01:16 Finish hour: 08:34:37 Cat:M Category place: 14 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:21 min/km Club: lleida ua k2_3: 0:07:36 Hour k2_3 : 08:08:52 Place k2_3 : 12 - k5: 0:16:25 Hour k5 : 08:17:40 Place k5 : 14 Y 2 places k7_2: 0:23:54 Hour k7_2 : 08:25:09 Place k7_2 : 14 Z Finish line: 0:33:21 Finish hour: 08:34:37 Finish place : 14 Z
Split Times
529540
0:37:28
00:33:28
0:29:27
i
Artur Bossy Anguera
00:30:21 (Tr: 0:30:20)
i
Soufiane Abrouk
00:30:28 (Tr: 0:30:28)
i
Marcel Walkington
00:34:26 (Tr: 0:30:43)
Mohamed El Ghazouany
00:30:44 (Tr: 0:30:44)
Xavier Badia Garcia
00:31:31 (Tr: 0:31:19)
i
Bernat Vaqué Pierafita
00:32:12 (Tr: 0:32:00)
Victor Doblas Diaz
00:32:54 (Tr: 0:32:42)
i
Alberto Sábado
00:32:53 (Tr: 0:32:47)
i
David Pardo Verjano
00:33:12 (Tr: 0:32:48)
i
Juan jose Crespo Rincon
00:33:07 (Tr: 0:32:49)
Daniel Moises Vendrell
00:33:08 (Tr: 0:32:49)
Lucas Alonso Duró
00:33:16 (Tr: 0:32:57)
Xavi Arcas Salvador
00:33:31 (Tr: 0:33:02)
i
Eduardo Suarez Ferreruela
00:33:39 (Tr: 0:33:33)
Albert Majó I Rodrigo
00:37:27 (Tr: 0:33:44)
Pau Capdevila Vera
00:37:28 (Tr: 0:33:45)
Roger Sánchez
00:34:10 (Tr: 0:33:46)
Agustin Caceres Hernandez
00:34:23 (Tr: 0:33:54)
Carlos Rodriguez Ordonez
00:34:10 (Tr: 0:33:57)
Victor Centeno Abril
00:34:33 (Tr: 0:33:58)
Carlos Rojo Gallardo
00:34:22 (Tr: 0:33:58)
Marc Grajal Martinez
00:34:20 (Tr: 0:34:14)
i
Gema Barrachina Fernández
00:34:19 (Tr: 0:34:19)
i
José ramon Suarez
00:34:25 (Tr: 0:34:19)
Oliver Garrido Luque
00:34:52 (Tr: 0:34:22)
Enric Sanz Seisdedos
00:34:32 (Tr: 0:34:32)
Daniel De Palol Arregui
00:35:20 (Tr: 0:34:51)
Alfredo González Roig
00:36:01 (Tr: 0:35:08) |
|||||||
15 | 15 | 8504 |
i
|
Eduardo Suarez Ferreruela | 0:33:33 | ||
Real t.: 00:33:33 Real start: 08:01:16 Finish hour: 08:34:48 Cat:M Category place: 15 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:22 min/km Club: k2_3: 0:07:39 Hour k2_3 : 08:08:54 Place k2_3 : 14 - k5: 0:16:31 Hour k5 : 08:17:46 Place k5 : 16 Y 2 places k7_2: 0:23:53 Hour k7_2 : 08:25:08 Place k7_2 : 13 X 3 places Finish line: 0:33:33 Finish hour: 08:34:48 Finish place : 15 Y 2 places
Split Times
68970
0:34:10
00:33:39
0:33:07
i
David Pardo Verjano
00:33:12 (Tr: 0:32:48)
Daniel Moises Vendrell
00:33:08 (Tr: 0:32:49)
Lucas Alonso Duró
00:33:16 (Tr: 0:32:57)
Xavi Arcas Salvador
00:33:31 (Tr: 0:33:02)
David Campo Garcia
00:33:28 (Tr: 0:33:21)
Roger Sánchez
00:34:10 (Tr: 0:33:46)
Carlos Rodriguez Ordonez
00:34:10 (Tr: 0:33:57) |
|||||||
16 | 16 | 5349 | Albert Majó I Rodrigo | 0:33:44 | |||
Real t.: 00:33:44 Real start: 08:04:53 Finish hour: 08:38:36 Cat:M Category place: 16 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:23 min/km Club: s.a. corbera k2_3: 0:08:01 Hour k2_3 : 08:12:54 Place k2_3 : 31 - k5: 0:17:04 Hour k5 : 08:21:56 Place k5 : 26 X 5 places k7_2: 0:24:28 Hour k7_2 : 08:29:20 Place k7_2 : 20 X 6 places Finish line: 0:33:44 Finish hour: 08:38:36 Finish place : 16 X 4 places
Split Times
519750
0:41:24
00:37:27
0:33:31
i
Marcel Walkington
00:34:26 (Tr: 0:30:43)
Xavi Arcas Salvador
00:33:31 (Tr: 0:33:02)
i
Eduardo Suarez Ferreruela
00:33:39 (Tr: 0:33:33)
Pau Capdevila Vera
00:37:28 (Tr: 0:33:45)
Roger Sánchez
00:34:10 (Tr: 0:33:46)
Agustin Caceres Hernandez
00:34:23 (Tr: 0:33:54)
Carlos Rodriguez Ordonez
00:34:10 (Tr: 0:33:57)
Victor Centeno Abril
00:34:33 (Tr: 0:33:58)
Carlos Rojo Gallardo
00:34:22 (Tr: 0:33:58)
Marc Grajal Martinez
00:34:20 (Tr: 0:34:14)
Daniel Modrego Muñoz
00:37:59 (Tr: 0:34:16)
i
Gema Barrachina Fernández
00:34:19 (Tr: 0:34:19)
i
José ramon Suarez
00:34:25 (Tr: 0:34:19)
Oliver Garrido Luque
00:34:52 (Tr: 0:34:22)
Enric Sanz Seisdedos
00:34:32 (Tr: 0:34:32)
Daniel De Palol Arregui
00:35:20 (Tr: 0:34:51)
Alfredo González Roig
00:36:01 (Tr: 0:35:08) |
|||||||
17 | 17 | 5350 | Pau Capdevila Vera | 0:33:45 | |||
Real t.: 00:33:45 Real start: 08:04:52 Finish hour: 08:38:37 Cat:M Category place: 17 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:23 min/km Club: rayoteam k2_3: 0:08:01 Hour k2_3 : 08:12:53 Place k2_3 : 29 - k5: 0:17:04 Hour k5 : 08:21:56 Place k5 : 27 X 2 places k7_2: 0:24:28 Hour k7_2 : 08:29:20 Place k7_2 : 19 X 8 places Finish line: 0:33:45 Finish hour: 08:38:37 Finish place : 17 X 2 places
Split Times
529540
0:41:29
00:37:28
0:33:28
i
Marcel Walkington
00:34:26 (Tr: 0:30:43)
Xavi Arcas Salvador
00:33:31 (Tr: 0:33:02)
David Campo Garcia
00:33:28 (Tr: 0:33:21)
i
Eduardo Suarez Ferreruela
00:33:39 (Tr: 0:33:33)
Albert Majó I Rodrigo
00:37:27 (Tr: 0:33:44)
Roger Sánchez
00:34:10 (Tr: 0:33:46)
Agustin Caceres Hernandez
00:34:23 (Tr: 0:33:54)
Carlos Rodriguez Ordonez
00:34:10 (Tr: 0:33:57)
Victor Centeno Abril
00:34:33 (Tr: 0:33:58)
Carlos Rojo Gallardo
00:34:22 (Tr: 0:33:58)
Marc Grajal Martinez
00:34:20 (Tr: 0:34:14)
Daniel Modrego Muñoz
00:37:59 (Tr: 0:34:16)
i
Gema Barrachina Fernández
00:34:19 (Tr: 0:34:19)
i
José ramon Suarez
00:34:25 (Tr: 0:34:19)
Oliver Garrido Luque
00:34:52 (Tr: 0:34:22)
Enric Sanz Seisdedos
00:34:32 (Tr: 0:34:32)
Daniel De Palol Arregui
00:35:20 (Tr: 0:34:51)
Alfredo González Roig
00:36:01 (Tr: 0:35:08) |
|||||||
18 | 18 | 5023 | Roger Sánchez | 0:33:46 | |||
Real t.: 00:33:46 Real start: 08:01:33 Finish hour: 08:35:19 Cat:M Category place: 18 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:23 min/km Club: k2_3: 0:07:35 Hour k2_3 : 08:09:08 Place k2_3 : 10 - k5: 0:16:24 Hour k5 : 08:17:57 Place k5 : 13 Y 3 places k7_2: 0:24:07 Hour k7_2 : 08:25:39 Place k7_2 : 16 Y 3 places Finish line: 0:33:46 Finish hour: 08:35:19 Finish place : 18 Y 2 places
Split Times
68970
0:34:41
00:34:10
0:33:39
i
Marcel Walkington
00:34:26 (Tr: 0:30:43)
i
Eduardo Suarez Ferreruela
00:33:39 (Tr: 0:33:33)
Agustin Caceres Hernandez
00:34:23 (Tr: 0:33:54)
Carlos Rodriguez Ordonez
00:34:10 (Tr: 0:33:57)
Victor Centeno Abril
00:34:33 (Tr: 0:33:58)
Carlos Rojo Gallardo
00:34:22 (Tr: 0:33:58)
Marc Grajal Martinez
00:34:20 (Tr: 0:34:14)
i
Gema Barrachina Fernández
00:34:19 (Tr: 0:34:19)
i
José ramon Suarez
00:34:25 (Tr: 0:34:19)
Enric Sanz Seisdedos
00:34:32 (Tr: 0:34:32) |
|||||||
19 | 19 | 5359 | Agustin Caceres Hernandez | 0:33:54 | |||
Real t.: 00:33:54 Real start: 08:01:39 Finish hour: 08:35:32 Cat:M Category place: 19 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:24 min/km Club: c.e.deporunners k2_3: 0:07:57 Hour k2_3 : 08:09:35 Place k2_3 : 25 - k5: 0:17:00 Hour k5 : 08:18:39 Place k5 : 25 Z k7_2: 0:24:31 Hour k7_2 : 08:26:10 Place k7_2 : 23 X 2 places Finish line: 0:33:54 Finish hour: 08:35:32 Finish place : 19 X 4 places
Split Times
4400
0:34:25
00:34:23
0:34:21
Carlos Rojo Gallardo
00:34:22 (Tr: 0:33:58)
i
José ramon Suarez
00:34:25 (Tr: 0:34:19) |
|||||||
20 | 20 | 1007 | Carlos Rodriguez Ordonez | 0:33:57 | |||
Real t.: 00:33:57 Real start: 08:01:22 Finish hour: 08:35:19 Cat:M Category place: 20 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:24 min/km Club: k2_3: 0:07:38 Hour k2_3 : 08:09:00 Place k2_3 : 13 - k5: 0:16:32 Hour k5 : 08:17:54 Place k5 : 17 Y 4 places k7_2: 0:24:11 Hour k7_2 : 08:25:33 Place k7_2 : 17 Z Finish line: 0:33:57 Finish hour: 08:35:19 Finish place : 20 Y 3 places
Split Times
22880
0:34:20
00:34:10
0:33:59
Roger Sánchez
00:34:10 (Tr: 0:33:46)
Marc Grajal Martinez
00:34:20 (Tr: 0:34:14)
i
Gema Barrachina Fernández
00:34:19 (Tr: 0:34:19) |
|||||||
21 | 21 | 5025 | Victor Centeno Abril | 0:33:58 | |||
Real t.: 00:33:58 Real start: 08:01:45 Finish hour: 08:35:42 Cat:M Category place: 21 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:24 min/km Club: runningvigia k2_3: 0:07:53 Hour k2_3 : 08:09:37 Place k2_3 : 23 - k5: 0:16:48 Hour k5 : 08:18:33 Place k5 : 20 X 3 places k7_2: 0:24:21 Hour k7_2 : 08:26:05 Place k7_2 : 18 X 2 places Finish line: 0:33:58 Finish hour: 08:35:42 Finish place : 21 Y 3 places
Split Times
453750
0:37:59
00:34:33
0:31:07
i
Marcel Walkington
00:34:26 (Tr: 0:30:43)
Xavier Badia Garcia
00:31:31 (Tr: 0:31:19)
i
Bernat Vaqué Pierafita
00:32:12 (Tr: 0:32:00)
Victor Doblas Diaz
00:32:54 (Tr: 0:32:42)
i
Alberto Sábado
00:32:53 (Tr: 0:32:47)
i
David Pardo Verjano
00:33:12 (Tr: 0:32:48)
i
Juan jose Crespo Rincon
00:33:07 (Tr: 0:32:49)
Daniel Moises Vendrell
00:33:08 (Tr: 0:32:49)
Lucas Alonso Duró
00:33:16 (Tr: 0:32:57)
Xavi Arcas Salvador
00:33:31 (Tr: 0:33:02)
David Campo Garcia
00:33:28 (Tr: 0:33:21)
i
Eduardo Suarez Ferreruela
00:33:39 (Tr: 0:33:33)
Albert Majó I Rodrigo
00:37:27 (Tr: 0:33:44)
Pau Capdevila Vera
00:37:28 (Tr: 0:33:45)
Roger Sánchez
00:34:10 (Tr: 0:33:46)
Agustin Caceres Hernandez
00:34:23 (Tr: 0:33:54)
Carlos Rodriguez Ordonez
00:34:10 (Tr: 0:33:57)
Carlos Rojo Gallardo
00:34:22 (Tr: 0:33:58)
Marc Grajal Martinez
00:34:20 (Tr: 0:34:14)
Daniel Modrego Muñoz
00:37:59 (Tr: 0:34:16)
i
Gema Barrachina Fernández
00:34:19 (Tr: 0:34:19)
i
José ramon Suarez
00:34:25 (Tr: 0:34:19)
Oliver Garrido Luque
00:34:52 (Tr: 0:34:22)
Enric Sanz Seisdedos
00:34:32 (Tr: 0:34:32)
Daniel De Palol Arregui
00:35:20 (Tr: 0:34:51)
Alfredo González Roig
00:36:01 (Tr: 0:35:08) |
|||||||
22 | 22 | 5032 | Carlos Rojo Gallardo | 0:33:58 | |||
Real t.: 00:33:58 Real start: 08:01:33 Finish hour: 08:35:31 Cat:M Category place: 22 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:24 min/km Club: unió colomenca datletism k2_3: 0:07:56 Hour k2_3 : 08:09:28 Place k2_3 : 24 - k5: 0:17:00 Hour k5 : 08:18:32 Place k5 : 24 Z k7_2: 0:24:31 Hour k7_2 : 08:26:04 Place k7_2 : 22 X 2 places Finish line: 0:33:58 Finish hour: 08:35:31 Finish place : 22 Z
Split Times
4400
0:34:24
00:34:22
0:34:20
Agustin Caceres Hernandez
00:34:23 (Tr: 0:33:54)
Marc Grajal Martinez
00:34:20 (Tr: 0:34:14) |
|||||||
23 | 23 | 5007 | Marc Grajal Martinez | 0:34:14 | |||
Real t.: 00:34:14 Real start: 08:01:15 Finish hour: 08:35:29 Cat:M Category place: 23 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:26 min/km Club: rios running team k2_3: 0:08:01 Hour k2_3 : 08:09:16 Place k2_3 : 30 - k5: 0:17:06 Hour k5 : 08:18:21 Place k5 : 29 X 1 place k7_2: 0:24:37 Hour k7_2 : 08:25:52 Place k7_2 : 25 X 4 places Finish line: 0:34:14 Finish hour: 08:35:29 Finish place : 23 X 2 places
Split Times
22880
0:34:30
00:34:20
0:34:10
i
Marcel Walkington
00:34:26 (Tr: 0:30:43)
Roger Sánchez
00:34:10 (Tr: 0:33:46)
Agustin Caceres Hernandez
00:34:23 (Tr: 0:33:54)
Carlos Rodriguez Ordonez
00:34:10 (Tr: 0:33:57)
Carlos Rojo Gallardo
00:34:22 (Tr: 0:33:58)
i
Gema Barrachina Fernández
00:34:19 (Tr: 0:34:19)
i
José ramon Suarez
00:34:25 (Tr: 0:34:19) |
|||||||
24 | 24 | 5049 | Daniel Modrego Muñoz | 0:34:16 | |||
Real t.: 00:34:16 Real start: 08:04:52 Finish hour: 08:39:08 Cat:M Category place: 24 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:26 min/km Club: s.a.corbera k2_3: 0:08:00 Hour k2_3 : 08:12:52 Place k2_3 : 27 - k5: 0:17:04 Hour k5 : 08:21:56 Place k5 : 28 Y 1 place k7_2: 0:24:35 Hour k7_2 : 08:29:27 Place k7_2 : 24 X 4 places Finish line: 0:34:16 Finish hour: 08:39:08 Finish place : 24 Z
Split Times
453750
0:41:25
00:37:59
0:34:33
Albert Majó I Rodrigo
00:37:27 (Tr: 0:33:44)
Pau Capdevila Vera
00:37:28 (Tr: 0:33:45)
Victor Centeno Abril
00:34:33 (Tr: 0:33:58)
Oliver Garrido Luque
00:34:52 (Tr: 0:34:22)
Daniel De Palol Arregui
00:35:20 (Tr: 0:34:51)
Alfredo González Roig
00:36:01 (Tr: 0:35:08) |
|||||||
25 | 1 | 5002 |
i
|
Gema Barrachina Fernández | 0:34:19 | ||
Real t.: 00:34:19 Real start: 08:01:10 Finish hour: 08:35:28 Cat:F Category place: 1 Race start:8:01:09 Gender:F Pace: 3:26 min/km Club: rios running team k2_3: 0:08:07 Hour k2_3 : 08:09:17 Place k2_3 : 35 - k5: 0:17:12 Hour k5 : 08:18:21 Place k5 : 30 X 5 places k7_2: 0:24:43 Hour k7_2 : 08:25:53 Place k7_2 : 27 X 3 places Finish line: 0:34:19 Finish hour: 08:35:28 Finish place : 25 X 2 places
Split Times
28600
0:34:32
00:34:19
0:34:06
i
Marcel Walkington
00:34:26 (Tr: 0:30:43)
Roger Sánchez
00:34:10 (Tr: 0:33:46)
Agustin Caceres Hernandez
00:34:23 (Tr: 0:33:54)
Carlos Rodriguez Ordonez
00:34:10 (Tr: 0:33:57)
Carlos Rojo Gallardo
00:34:22 (Tr: 0:33:58)
Marc Grajal Martinez
00:34:20 (Tr: 0:34:14)
i
José ramon Suarez
00:34:25 (Tr: 0:34:19)
Enric Sanz Seisdedos
00:34:32 (Tr: 0:34:32) |
|||||||
26 | 25 | 5364 |
i
|
José ramon Suarez | 0:34:19 | ||
Real t.: 00:34:19 Real start: 08:01:15 Finish hour: 08:35:34 Cat:M Category place: 25 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:26 min/km Club: stadium casablanca k2_3: 0:07:46 Hour k2_3 : 08:09:01 Place k2_3 : 20 - k5: 0:16:59 Hour k5 : 08:18:13 Place k5 : 23 Y 3 places k7_2: 0:24:39 Hour k7_2 : 08:25:54 Place k7_2 : 26 Y 3 places Finish line: 0:34:19 Finish hour: 08:35:34 Finish place : 26 Z
Split Times
120780
0:35:20
00:34:25
0:33:30
i
Marcel Walkington
00:34:26 (Tr: 0:30:43)
Xavi Arcas Salvador
00:33:31 (Tr: 0:33:02)
i
Eduardo Suarez Ferreruela
00:33:39 (Tr: 0:33:33)
Roger Sánchez
00:34:10 (Tr: 0:33:46)
Agustin Caceres Hernandez
00:34:23 (Tr: 0:33:54)
Carlos Rodriguez Ordonez
00:34:10 (Tr: 0:33:57)
Victor Centeno Abril
00:34:33 (Tr: 0:33:58)
Carlos Rojo Gallardo
00:34:22 (Tr: 0:33:58)
Marc Grajal Martinez
00:34:20 (Tr: 0:34:14)
i
Gema Barrachina Fernández
00:34:19 (Tr: 0:34:19)
Oliver Garrido Luque
00:34:52 (Tr: 0:34:22)
Enric Sanz Seisdedos
00:34:32 (Tr: 0:34:32)
Daniel De Palol Arregui
00:35:20 (Tr: 0:34:51) |
|||||||
27 | 26 | 5038 | Oliver Garrido Luque | 0:34:22 | |||
Real t.: 00:34:22 Real start: 08:01:39 Finish hour: 08:36:01 Cat:M Category place: 26 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:27 min/km Club: club esportiu i run with k2_3: 0:07:51 Hour k2_3 : 08:09:30 Place k2_3 : 22 - k5: 0:16:55 Hour k5 : 08:18:34 Place k5 : 21 X 1 place k7_2: 0:24:31 Hour k7_2 : 08:26:10 Place k7_2 : 21 Z Finish line: 0:34:22 Finish hour: 08:36:01 Finish place : 27 Y 6 places
Split Times
151800
0:36:01
00:34:52
0:33:43
i
Marcel Walkington
00:34:26 (Tr: 0:30:43)
Roger Sánchez
00:34:10 (Tr: 0:33:46)
Agustin Caceres Hernandez
00:34:23 (Tr: 0:33:54)
Carlos Rodriguez Ordonez
00:34:10 (Tr: 0:33:57)
Victor Centeno Abril
00:34:33 (Tr: 0:33:58)
Carlos Rojo Gallardo
00:34:22 (Tr: 0:33:58)
Marc Grajal Martinez
00:34:20 (Tr: 0:34:14)
i
Gema Barrachina Fernández
00:34:19 (Tr: 0:34:19)
i
José ramon Suarez
00:34:25 (Tr: 0:34:19)
Enric Sanz Seisdedos
00:34:32 (Tr: 0:34:32)
Daniel De Palol Arregui
00:35:20 (Tr: 0:34:51)
Alfredo González Roig
00:36:01 (Tr: 0:35:08) |
|||||||
28 | 27 | 5020 | Enric Sanz Seisdedos | 0:34:32 | |||
Real t.: 00:34:32 Real start: 08:01:09 Finish hour: 08:35:41 Cat:M Category place: 27 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:28 min/km Club: runners sant adria k2_3: 0:07:23 Hour k2_3 : 08:08:32 Place k2_3 : 8 - k5: 0:16:56 Hour k5 : 08:18:05 Place k5 : 22 Y 14 places k7_2: 0:24:48 Hour k7_2 : 08:25:57 Place k7_2 : 28 Y 6 places Finish line: 0:34:32 Finish hour: 08:35:41 Finish place : 28 Z
Split Times
195470
0:36:01
00:34:32
0:33:04
i
Marcel Walkington
00:34:26 (Tr: 0:30:43)
i
David Pardo Verjano
00:33:12 (Tr: 0:32:48)
i
Juan jose Crespo Rincon
00:33:07 (Tr: 0:32:49)
Daniel Moises Vendrell
00:33:08 (Tr: 0:32:49)
Lucas Alonso Duró
00:33:16 (Tr: 0:32:57)
Xavi Arcas Salvador
00:33:31 (Tr: 0:33:02)
David Campo Garcia
00:33:28 (Tr: 0:33:21)
i
Eduardo Suarez Ferreruela
00:33:39 (Tr: 0:33:33)
Roger Sánchez
00:34:10 (Tr: 0:33:46)
Agustin Caceres Hernandez
00:34:23 (Tr: 0:33:54)
Carlos Rodriguez Ordonez
00:34:10 (Tr: 0:33:57)
Victor Centeno Abril
00:34:33 (Tr: 0:33:58)
Carlos Rojo Gallardo
00:34:22 (Tr: 0:33:58)
Marc Grajal Martinez
00:34:20 (Tr: 0:34:14)
i
Gema Barrachina Fernández
00:34:19 (Tr: 0:34:19)
i
José ramon Suarez
00:34:25 (Tr: 0:34:19)
Oliver Garrido Luque
00:34:52 (Tr: 0:34:22)
Daniel De Palol Arregui
00:35:20 (Tr: 0:34:51)
Alfredo González Roig
00:36:01 (Tr: 0:35:08) |
|||||||
29 | 28 | 5045 | Daniel De Palol Arregui | 0:34:51 | |||
Real t.: 00:34:51 Real start: 08:01:39 Finish hour: 08:36:29 Cat:M Category place: 28 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:30 min/km Club: serpentine rc k2_3: 0:07:58 Hour k2_3 : 08:09:36 Place k2_3 : 26 - k5: 0:17:16 Hour k5 : 08:18:54 Place k5 : 32 Y 6 places k7_2: 0:25:02 Hour k7_2 : 08:26:41 Place k7_2 : 29 X 3 places Finish line: 0:34:51 Finish hour: 08:36:29 Finish place : 29 Z
Split Times
120780
0:36:15
00:35:20
0:34:25
i
Marcel Walkington
00:34:26 (Tr: 0:30:43)
Victor Centeno Abril
00:34:33 (Tr: 0:33:58)
i
José ramon Suarez
00:34:25 (Tr: 0:34:19)
Oliver Garrido Luque
00:34:52 (Tr: 0:34:22)
Enric Sanz Seisdedos
00:34:32 (Tr: 0:34:32)
Alfredo González Roig
00:36:01 (Tr: 0:35:08) |
|||||||
30 | 29 | 5086 | Alfredo González Roig | 0:35:08 | |||
Real t.: 00:35:08 Real start: 08:02:03 Finish hour: 08:37:10 Cat:M Category place: 29 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:31 min/km Club: seat runners k2_3: 0:08:01 Hour k2_3 : 08:10:03 Place k2_3 : 28 - k5: 0:17:22 Hour k5 : 08:19:24 Place k5 : 33 Y 5 places k7_2: 0:25:11 Hour k7_2 : 08:27:13 Place k7_2 : 30 X 3 places Finish line: 0:35:08 Finish hour: 08:37:10 Finish place : 30 Z
Split Times
151800
0:37:10
00:36:01
0:34:52
Oliver Garrido Luque
00:34:52 (Tr: 0:34:22)
Daniel De Palol Arregui
00:35:20 (Tr: 0:34:51) |
|||||||