L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
971 | 770 | 7356 |
i
|
Santiago Simó Soler | 1:05:33 | ||
Real t.: 01:05:33 Real start: 09:33:48 Finish hour: 10:39:20 Cat:M Category place: 770 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 6:34 min/km Club: la roca k2_3: 0:14:42 Hour k2_3 : 09:48:29 Place k2_3 : 1017 - k5: 0:32:34 Hour k5 : 10:06:21 Place k5 : 1005 X 12 places k7_2: 0:47:27 Hour k7_2 : 10:21:14 Place k7_2 : 983 X 22 places Finish line: 1:05:33 Finish hour: 10:39:20 Finish place : 971 X 12 places
Split Times
7783820
3:37:09
02:38:11
1:39:13
i
Carmen cecilia Montilla
02:41:21 (Tr: 1:05:54)
Manel Muntada Colell
03:36:34 (Tr: 1:06:00)
i
Andreu Monros Garrigosa
02:41:52 (Tr: 1:06:02)
i
Alba Colino García
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Sandra Castañeda
02:42:06 (Tr: 1:07:02)
i
Claudia García Quiñonero
03:36:39 (Tr: 1:07:05)
Josep maria Cruells
03:37:05 (Tr: 1:07:09)
i
Alvaro Torres Piedra
02:41:41 (Tr: 1:07:09)
Silvia Viala Farras
02:38:16 (Tr: 1:07:13)
Anna Etxarri Cabré
02:42:30 (Tr: 1:08:05)
Albert Corcoles Corominas
02:43:14 (Tr: 1:08:50) |
|||||||
972 | 202 | 7341 |
i
|
Carmen cecilia Montilla | 1:05:54 | ||
Real t.: 01:05:54 Real start: 09:36:37 Finish hour: 10:42:30 Cat:F Category place: 202 Race start:8:01:09 Gender:F Pace: 6:36 min/km Club: los mohiners running club k2_3: 0:14:55 Hour k2_3 : 09:51:31 Place k2_3 : 1028 - k5: 0:32:26 Hour k5 : 10:09:03 Place k5 : 1001 X 27 places k7_2: 0:47:39 Hour k7_2 : 10:24:15 Place k7_2 : 986 X 15 places Finish line: 1:05:54 Finish hour: 10:42:30 Finish place : 972 X 14 places
Split Times
7365160
3:37:09
02:41:21
1:45:34
i
Santiago Simó Soler
02:38:11 (Tr: 1:05:33)
Manel Muntada Colell
03:36:34 (Tr: 1:06:00)
i
Andreu Monros Garrigosa
02:41:52 (Tr: 1:06:02)
i
Alba Colino García
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Sandra Castañeda
02:42:06 (Tr: 1:07:02)
i
Claudia García Quiñonero
03:36:39 (Tr: 1:07:05)
Josep maria Cruells
03:37:05 (Tr: 1:07:09)
i
Alvaro Torres Piedra
02:41:41 (Tr: 1:07:09)
Silvia Viala Farras
02:38:16 (Tr: 1:07:13)
Anna Etxarri Cabré
02:42:30 (Tr: 1:08:05)
Albert Corcoles Corominas
02:43:14 (Tr: 1:08:50) |
|||||||
973 | 203 | 8178 | Alexandra Asanza | 1:05:55 | |||
Real t.: 01:05:55 Real start: 10:34:51 Finish hour: 11:40:46 Cat:F Category place: 203 Race start:8:01:09 Gender:F Pace: 6:36 min/km Club: k2_3: 0:14:21 Hour k2_3 : 10:49:12 Place k2_3 : 996 - k5: 0:31:26 Hour k5 : 11:06:16 Place k5 : 982 X 14 places k7_2: 0:46:31 Hour k7_2 : 11:21:21 Place k7_2 : 961 X 21 places Finish line: 1:05:55 Finish hour: 11:40:46 Finish place : 973 Y 12 places
Split Times
8107880
4:41:02
03:39:37
2:38:11
i
Santiago Simó Soler
02:38:11 (Tr: 1:05:33)
i
Carmen cecilia Montilla
02:41:21 (Tr: 1:05:54)
Manel Muntada Colell
03:36:34 (Tr: 1:06:00)
i
Andreu Monros Garrigosa
02:41:52 (Tr: 1:06:02)
i
Jhonatan Leon Espitia
03:39:01 (Tr: 1:06:08)
i
Alba Colino García
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Ruben Barrera
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Juan carlos Cammaert
03:38:59 (Tr: 1:06:50)
Adolphe Ho
03:37:15 (Tr: 1:06:56)
i
Victor Ribera Turro
03:37:54 (Tr: 1:06:57)
Sandra Castañeda
02:42:06 (Tr: 1:07:02)
i
Claudia García Quiñonero
03:36:39 (Tr: 1:07:05)
Josep maria Cruells
03:37:05 (Tr: 1:07:09)
i
Alvaro Torres Piedra
02:41:41 (Tr: 1:07:09)
Silvia Viala Farras
02:38:16 (Tr: 1:07:13)
Natàlia Paz Pallarès
03:39:08 (Tr: 1:07:14)
Pablo Guirao Meléndez
03:39:09 (Tr: 1:07:20)
i
Cristina Prat Agramunt
03:37:59 (Tr: 1:07:33)
i
Lorenzo Pérez Haro
03:40:16 (Tr: 1:07:41)
Susagna Herrera Manen
03:38:52 (Tr: 1:08:03)
Esther Romero Vicente
03:38:52 (Tr: 1:08:03)
i
Juan Navarro Perez
03:37:25 (Tr: 1:08:04)
Raimon Aymerich Lemos
03:41:26 (Tr: 1:08:04)
Anna Etxarri Cabré
02:42:30 (Tr: 1:08:05)
Custodio Buil Ferrero
03:37:26 (Tr: 1:08:05)
i
Patricia Bazaga Martínez
03:41:45 (Tr: 1:08:10)
i
Carmen Lasala Lázaro
03:39:39 (Tr: 1:08:15)
Albert Corcoles Corominas
02:43:14 (Tr: 1:08:50)
Luisa margarita Trujillo Domínguez
03:38:55 (Tr: 1:08:51) |
|||||||
974 | 771 | 8147 | Manel Muntada Colell | 1:06:00 | |||
Real t.: 01:06:00 Real start: 10:31:44 Finish hour: 11:37:43 Cat:M Category place: 771 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 6:36 min/km Club: k2_3: 0:13:34 Hour k2_3 : 10:45:18 Place k2_3 : 922 - k5: 0:29:11 Hour k5 : 11:00:54 Place k5 : 894 X 28 places k7_2: 0:44:43 Hour k7_2 : 11:16:27 Place k7_2 : 917 Y 23 places Finish line: 1:06:00 Finish hour: 11:37:43 Finish place : 974 Y 57 places
Split Times
7706490
4:34:57
03:36:34
2:38:11
i
Santiago Simó Soler
02:38:11 (Tr: 1:05:33)
i
Carmen cecilia Montilla
02:41:21 (Tr: 1:05:54)
Alexandra Asanza
03:39:37 (Tr: 1:05:55)
i
Andreu Monros Garrigosa
02:41:52 (Tr: 1:06:02)
i
Jhonatan Leon Espitia
03:39:01 (Tr: 1:06:08)
i
Alba Colino García
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Ruben Barrera
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Juan carlos Cammaert
03:38:59 (Tr: 1:06:50)
Adolphe Ho
03:37:15 (Tr: 1:06:56)
i
Victor Ribera Turro
03:37:54 (Tr: 1:06:57)
Sandra Castañeda
02:42:06 (Tr: 1:07:02)
i
Claudia García Quiñonero
03:36:39 (Tr: 1:07:05)
Josep maria Cruells
03:37:05 (Tr: 1:07:09)
i
Alvaro Torres Piedra
02:41:41 (Tr: 1:07:09)
Silvia Viala Farras
02:38:16 (Tr: 1:07:13)
Natàlia Paz Pallarès
03:39:08 (Tr: 1:07:14)
Pablo Guirao Meléndez
03:39:09 (Tr: 1:07:20)
i
Cristina Prat Agramunt
03:37:59 (Tr: 1:07:33)
i
Lorenzo Pérez Haro
03:40:16 (Tr: 1:07:41)
Susagna Herrera Manen
03:38:52 (Tr: 1:08:03)
Esther Romero Vicente
03:38:52 (Tr: 1:08:03)
i
Juan Navarro Perez
03:37:25 (Tr: 1:08:04)
Raimon Aymerich Lemos
03:41:26 (Tr: 1:08:04)
Anna Etxarri Cabré
02:42:30 (Tr: 1:08:05)
Custodio Buil Ferrero
03:37:26 (Tr: 1:08:05)
i
Patricia Bazaga Martínez
03:41:45 (Tr: 1:08:10)
i
Carmen Lasala Lázaro
03:39:39 (Tr: 1:08:15)
Albert Corcoles Corominas
02:43:14 (Tr: 1:08:50)
Luisa margarita Trujillo Domínguez
03:38:55 (Tr: 1:08:51) |
|||||||
975 | 772 | 7273 |
i
|
Andreu Monros Garrigosa | 1:06:02 | ||
Real t.: 01:06:02 Real start: 09:37:00 Finish hour: 10:43:01 Cat:M Category place: 772 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 6:37 min/km Club: k2_3: 0:14:19 Hour k2_3 : 09:51:18 Place k2_3 : 991 - k5: 0:31:27 Hour k5 : 10:08:26 Place k5 : 985 X 6 places k7_2: 0:46:16 Hour k7_2 : 10:23:15 Place k7_2 : 957 X 28 places Finish line: 1:06:02 Finish hour: 10:43:01 Finish place : 975 Y 18 places
Split Times
7297620
3:37:09
02:41:52
1:46:35
i
Santiago Simó Soler
02:38:11 (Tr: 1:05:33)
i
Carmen cecilia Montilla
02:41:21 (Tr: 1:05:54)
Manel Muntada Colell
03:36:34 (Tr: 1:06:00)
i
Alba Colino García
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Ruben Barrera
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Sandra Castañeda
02:42:06 (Tr: 1:07:02)
i
Claudia García Quiñonero
03:36:39 (Tr: 1:07:05)
Josep maria Cruells
03:37:05 (Tr: 1:07:09)
i
Alvaro Torres Piedra
02:41:41 (Tr: 1:07:09)
Silvia Viala Farras
02:38:16 (Tr: 1:07:13)
Anna Etxarri Cabré
02:42:30 (Tr: 1:08:05)
Albert Corcoles Corominas
02:43:14 (Tr: 1:08:50) |
|||||||
976 | 773 | 8359 |
i
|
Jhonatan Leon Espitia | 1:06:08 | ||
Real t.: 01:06:08 Real start: 10:34:03 Finish hour: 11:40:10 Cat:M Category place: 773 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 6:37 min/km Club: k2_3: 0:15:14 Hour k2_3 : 10:49:17 Place k2_3 : 1036 - k5: 0:32:40 Hour k5 : 11:06:43 Place k5 : 1007 X 29 places k7_2: 0:47:44 Hour k7_2 : 11:21:46 Place k7_2 : 987 X 20 places Finish line: 1:06:08 Finish hour: 11:40:10 Finish place : 976 X 11 places
Split Times
4400
3:39:03
03:39:01
3:38:59
|
|||||||
977 | 204 | 8351 |
i
|
Alba Colino García | 1:06:35 | ||
Real t.: 01:06:35 Real start: 10:31:44 Finish hour: 11:38:18 Cat:F Category place: 204 Race start:8:01:09 Gender:F Pace: 6:40 min/km Club: k2_3: 0:13:49 Hour k2_3 : 10:45:33 Place k2_3 : 939 - k5: 0:30:51 Hour k5 : 11:02:35 Place k5 : 958 Y 19 places k7_2: 0:45:58 Hour k7_2 : 11:17:41 Place k7_2 : 955 X 3 places Finish line: 1:06:35 Finish hour: 11:38:18 Finish place : 977 Y 22 places
Split Times
77330
3:37:44
03:37:09
3:36:34
Manel Muntada Colell
03:36:34 (Tr: 1:06:00)
Ruben Barrera
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Adolphe Ho
03:37:15 (Tr: 1:06:56)
i
Claudia García Quiñonero
03:36:39 (Tr: 1:07:05)
Josep maria Cruells
03:37:05 (Tr: 1:07:09)
i
Juan Navarro Perez
03:37:25 (Tr: 1:08:04)
Custodio Buil Ferrero
03:37:26 (Tr: 1:08:05) |
|||||||
978 | 774 | 8173 | Ruben Barrera | 1:06:35 | |||
Real t.: 01:06:35 Real start: 10:31:44 Finish hour: 11:38:18 Cat:M Category place: 774 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 6:40 min/km Club: k2_3: 0:13:49 Hour k2_3 : 10:45:32 Place k2_3 : 938 - k5: 0:30:51 Hour k5 : 11:02:34 Place k5 : 957 Y 19 places k7_2: 0:45:57 Hour k7_2 : 11:17:41 Place k7_2 : 954 X 3 places Finish line: 1:06:35 Finish hour: 11:38:18 Finish place : 978 Y 24 places
Split Times
7297620
4:32:26
03:37:09
2:41:52
Alexandra Asanza
03:39:37 (Tr: 1:05:55)
Manel Muntada Colell
03:36:34 (Tr: 1:06:00)
i
Andreu Monros Garrigosa
02:41:52 (Tr: 1:06:02)
i
Jhonatan Leon Espitia
03:39:01 (Tr: 1:06:08)
i
Alba Colino García
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Juan carlos Cammaert
03:38:59 (Tr: 1:06:50)
Adolphe Ho
03:37:15 (Tr: 1:06:56)
i
Victor Ribera Turro
03:37:54 (Tr: 1:06:57)
Sandra Castañeda
02:42:06 (Tr: 1:07:02)
i
Claudia García Quiñonero
03:36:39 (Tr: 1:07:05)
Josep maria Cruells
03:37:05 (Tr: 1:07:09)
Natàlia Paz Pallarès
03:39:08 (Tr: 1:07:14)
Pablo Guirao Meléndez
03:39:09 (Tr: 1:07:20)
i
Cristina Prat Agramunt
03:37:59 (Tr: 1:07:33)
i
Lorenzo Pérez Haro
03:40:16 (Tr: 1:07:41)
Susagna Herrera Manen
03:38:52 (Tr: 1:08:03)
Esther Romero Vicente
03:38:52 (Tr: 1:08:03)
i
Juan Navarro Perez
03:37:25 (Tr: 1:08:04)
Raimon Aymerich Lemos
03:41:26 (Tr: 1:08:04)
Anna Etxarri Cabré
02:42:30 (Tr: 1:08:05)
Custodio Buil Ferrero
03:37:26 (Tr: 1:08:05)
i
Patricia Bazaga Martínez
03:41:45 (Tr: 1:08:10)
i
Carmen Lasala Lázaro
03:39:39 (Tr: 1:08:15)
Albert Corcoles Corominas
02:43:14 (Tr: 1:08:50)
Luisa margarita Trujillo Domínguez
03:38:55 (Tr: 1:08:51) |
|||||||
979 | 775 | 8118 | Juan carlos Cammaert | 1:06:50 | |||
Real t.: 01:06:50 Real start: 10:33:18 Finish hour: 11:40:08 Cat:M Category place: 775 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 6:41 min/km Club: k2_3: 0:13:51 Hour k2_3 : 10:47:08 Place k2_3 : 941 - k5: 0:30:40 Hour k5 : 11:03:58 Place k5 : 951 Y 10 places k7_2: 0:46:02 Hour k7_2 : 11:19:20 Place k7_2 : 956 Y 5 places Finish line: 1:06:50 Finish hour: 11:40:08 Finish place : 979 Y 23 places
Split Times
4400
3:39:01
03:38:59
3:38:57
|
|||||||
980 | 776 | 8262 | Adolphe Ho | 1:06:56 | |||
Real t.: 01:06:56 Real start: 10:31:29 Finish hour: 11:38:24 Cat:M Category place: 776 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 6:42 min/km Club: k2_3: 0:13:52 Hour k2_3 : 10:45:20 Place k2_3 : 945 - k5: 0:30:50 Hour k5 : 11:02:18 Place k5 : 956 Y 11 places k7_2: 0:46:17 Hour k7_2 : 11:17:45 Place k7_2 : 958 Y 2 places Finish line: 1:06:56 Finish hour: 11:38:24 Finish place : 980 Y 22 places
Split Times
13530
3:37:22
03:37:15
3:37:09
i
Alba Colino García
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Ruben Barrera
03:37:09 (Tr: 1:06:35) |
|||||||
981 | 777 | 8152 |
i
|
Victor Ribera Turro | 1:06:57 | ||
Real t.: 01:06:57 Real start: 10:32:06 Finish hour: 11:39:03 Cat:M Category place: 777 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 6:42 min/km Club: pep pales k2_3: 0:14:44 Hour k2_3 : 10:46:50 Place k2_3 : 1022 - k5: 0:32:18 Hour k5 : 11:04:24 Place k5 : 1000 X 22 places k7_2: 0:47:17 Hour k7_2 : 11:19:23 Place k7_2 : 977 X 23 places Finish line: 1:06:57 Finish hour: 11:39:03 Finish place : 981 Y 4 places
Split Times
97680
3:38:38
03:37:54
3:37:09
Ruben Barrera
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Adolphe Ho
03:37:15 (Tr: 1:06:56)
i
Cristina Prat Agramunt
03:37:59 (Tr: 1:07:33)
i
Juan Navarro Perez
03:37:25 (Tr: 1:08:04)
Custodio Buil Ferrero
03:37:26 (Tr: 1:08:05) |
|||||||
982 | 205 | 7267 | Sandra Castañeda | 1:07:02 | |||
Real t.: 01:07:02 Real start: 09:36:14 Finish hour: 10:43:15 Cat:F Category place: 205 Race start:8:01:09 Gender:F Pace: 6:43 min/km Club: k2_3: 0:14:18 Hour k2_3 : 09:50:31 Place k2_3 : 990 - k5: 0:31:14 Hour k5 : 10:07:27 Place k5 : 970 X 20 places k7_2: 0:46:57 Hour k7_2 : 10:23:10 Place k7_2 : 970 Z Finish line: 1:07:02 Finish hour: 10:43:15 Finish place : 982 Y 12 places
Split Times
4400
2:42:08
02:42:06
2:42:04
|
|||||||
983 | 206 | 8304 |
i
|
Claudia García Quiñonero | 1:07:05 | ||
Real t.: 01:07:05 Real start: 10:30:44 Finish hour: 11:37:48 Cat:F Category place: 206 Race start:8:01:09 Gender:F Pace: 6:43 min/km Club: k2_3: 0:14:10 Hour k2_3 : 10:44:54 Place k2_3 : 979 - k5: 0:31:38 Hour k5 : 11:02:21 Place k5 : 989 Y 10 places k7_2: 0:47:16 Hour k7_2 : 11:17:59 Place k7_2 : 976 X 13 places Finish line: 1:07:05 Finish hour: 11:37:48 Finish place : 983 Y 7 places
Split Times
4400
3:36:41
03:36:39
3:36:37
|
|||||||
984 | 778 | 8137 | Josep maria Cruells | 1:07:09 | |||
Real t.: 01:07:09 Real start: 10:31:06 Finish hour: 11:38:14 Cat:M Category place: 778 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 6:43 min/km Club: club atletisme l'aire k2_3: 0:14:17 Hour k2_3 : 10:45:23 Place k2_3 : 989 - k5: 0:31:35 Hour k5 : 11:02:41 Place k5 : 987 X 2 places k7_2: 0:46:55 Hour k7_2 : 11:18:00 Place k7_2 : 969 X 18 places Finish line: 1:07:09 Finish hour: 11:38:14 Finish place : 984 Y 15 places
Split Times
270490
3:39:08
03:37:05
3:35:03
Manel Muntada Colell
03:36:34 (Tr: 1:06:00)
i
Jhonatan Leon Espitia
03:39:01 (Tr: 1:06:08)
i
Alba Colino García
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Ruben Barrera
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Juan carlos Cammaert
03:38:59 (Tr: 1:06:50)
Adolphe Ho
03:37:15 (Tr: 1:06:56)
i
Victor Ribera Turro
03:37:54 (Tr: 1:06:57)
i
Claudia García Quiñonero
03:36:39 (Tr: 1:07:05)
Natàlia Paz Pallarès
03:39:08 (Tr: 1:07:14)
i
Cristina Prat Agramunt
03:37:59 (Tr: 1:07:33)
Susagna Herrera Manen
03:38:52 (Tr: 1:08:03)
Esther Romero Vicente
03:38:52 (Tr: 1:08:03)
i
Juan Navarro Perez
03:37:25 (Tr: 1:08:04)
Custodio Buil Ferrero
03:37:26 (Tr: 1:08:05)
Luisa margarita Trujillo Domínguez
03:38:55 (Tr: 1:08:51) |
|||||||
985 | 779 | 7357 |
i
|
Alvaro Torres Piedra | 1:07:09 | ||
Real t.: 01:07:09 Real start: 09:35:41 Finish hour: 10:42:50 Cat:M Category place: 779 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 6:43 min/km Club: k2_3: 0:12:58 Hour k2_3 : 09:48:38 Place k2_3 : 843 - k5: 0:29:24 Hour k5 : 10:05:04 Place k5 : 906 Y 63 places k7_2: 0:45:44 Hour k7_2 : 10:21:24 Place k7_2 : 950 Y 44 places Finish line: 1:07:09 Finish hour: 10:42:50 Finish place : 985 Y 35 places
Split Times
7585710
3:39:09
02:41:41
1:44:12
i
Santiago Simó Soler
02:38:11 (Tr: 1:05:33)
i
Carmen cecilia Montilla
02:41:21 (Tr: 1:05:54)
Manel Muntada Colell
03:36:34 (Tr: 1:06:00)
i
Andreu Monros Garrigosa
02:41:52 (Tr: 1:06:02)
i
Jhonatan Leon Espitia
03:39:01 (Tr: 1:06:08)
i
Alba Colino García
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Ruben Barrera
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Juan carlos Cammaert
03:38:59 (Tr: 1:06:50)
Adolphe Ho
03:37:15 (Tr: 1:06:56)
i
Victor Ribera Turro
03:37:54 (Tr: 1:06:57)
Sandra Castañeda
02:42:06 (Tr: 1:07:02)
i
Claudia García Quiñonero
03:36:39 (Tr: 1:07:05)
Josep maria Cruells
03:37:05 (Tr: 1:07:09)
Silvia Viala Farras
02:38:16 (Tr: 1:07:13)
Natàlia Paz Pallarès
03:39:08 (Tr: 1:07:14)
Pablo Guirao Meléndez
03:39:09 (Tr: 1:07:20)
i
Cristina Prat Agramunt
03:37:59 (Tr: 1:07:33)
Susagna Herrera Manen
03:38:52 (Tr: 1:08:03)
Esther Romero Vicente
03:38:52 (Tr: 1:08:03)
i
Juan Navarro Perez
03:37:25 (Tr: 1:08:04)
Anna Etxarri Cabré
02:42:30 (Tr: 1:08:05)
Custodio Buil Ferrero
03:37:26 (Tr: 1:08:05)
Albert Corcoles Corominas
02:43:14 (Tr: 1:08:50)
Luisa margarita Trujillo Domínguez
03:38:55 (Tr: 1:08:51) |
|||||||
986 | 207 | 7206 | Silvia Viala Farras | 1:07:13 | |||
Real t.: 01:07:13 Real start: 09:32:13 Finish hour: 10:39:25 Cat:F Category place: 207 Race start:8:01:09 Gender:F Pace: 6:44 min/km Club: k2_3: 0:14:08 Hour k2_3 : 09:46:21 Place k2_3 : 973 - k5: 0:31:29 Hour k5 : 10:03:42 Place k5 : 986 Y 13 places k7_2: 0:47:15 Hour k7_2 : 10:19:27 Place k7_2 : 975 X 11 places Finish line: 1:07:13 Finish hour: 10:39:25 Finish place : 986 Y 11 places
Split Times
7882600
3:37:59
02:38:16
1:38:33
i
Santiago Simó Soler
02:38:11 (Tr: 1:05:33)
i
Carmen cecilia Montilla
02:41:21 (Tr: 1:05:54)
Manel Muntada Colell
03:36:34 (Tr: 1:06:00)
i
Andreu Monros Garrigosa
02:41:52 (Tr: 1:06:02)
i
Alba Colino García
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Ruben Barrera
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Adolphe Ho
03:37:15 (Tr: 1:06:56)
i
Victor Ribera Turro
03:37:54 (Tr: 1:06:57)
Sandra Castañeda
02:42:06 (Tr: 1:07:02)
i
Claudia García Quiñonero
03:36:39 (Tr: 1:07:05)
Josep maria Cruells
03:37:05 (Tr: 1:07:09)
i
Alvaro Torres Piedra
02:41:41 (Tr: 1:07:09)
i
Cristina Prat Agramunt
03:37:59 (Tr: 1:07:33)
i
Juan Navarro Perez
03:37:25 (Tr: 1:08:04)
Anna Etxarri Cabré
02:42:30 (Tr: 1:08:05)
Custodio Buil Ferrero
03:37:26 (Tr: 1:08:05)
Albert Corcoles Corominas
02:43:14 (Tr: 1:08:50) |
|||||||
987 | 208 | 8284 | Natàlia Paz Pallarès | 1:07:14 | |||
Real t.: 01:07:14 Real start: 10:33:04 Finish hour: 11:40:17 Cat:F Category place: 208 Race start:8:01:09 Gender:F Pace: 6:44 min/km Club: k2_3: 0:14:38 Hour k2_3 : 10:47:42 Place k2_3 : 1012 - k5: 0:31:44 Hour k5 : 11:04:48 Place k5 : 991 X 21 places k7_2: 0:46:53 Hour k7_2 : 11:19:56 Place k7_2 : 967 X 24 places Finish line: 1:07:14 Finish hour: 11:40:17 Finish place : 987 Y 20 places
Split Times
270490
3:41:11
03:39:08
3:37:05
Alexandra Asanza
03:39:37 (Tr: 1:05:55)
i
Jhonatan Leon Espitia
03:39:01 (Tr: 1:06:08)
i
Alba Colino García
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Ruben Barrera
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Juan carlos Cammaert
03:38:59 (Tr: 1:06:50)
Adolphe Ho
03:37:15 (Tr: 1:06:56)
i
Victor Ribera Turro
03:37:54 (Tr: 1:06:57)
Josep maria Cruells
03:37:05 (Tr: 1:07:09)
Pablo Guirao Meléndez
03:39:09 (Tr: 1:07:20)
i
Cristina Prat Agramunt
03:37:59 (Tr: 1:07:33)
i
Lorenzo Pérez Haro
03:40:16 (Tr: 1:07:41)
Susagna Herrera Manen
03:38:52 (Tr: 1:08:03)
Esther Romero Vicente
03:38:52 (Tr: 1:08:03)
i
Juan Navarro Perez
03:37:25 (Tr: 1:08:04)
Custodio Buil Ferrero
03:37:26 (Tr: 1:08:05)
i
Carmen Lasala Lázaro
03:39:39 (Tr: 1:08:15)
Luisa margarita Trujillo Domínguez
03:38:55 (Tr: 1:08:51) |
|||||||
988 | 780 | 8074 | Pablo Guirao Meléndez | 1:07:20 | |||
Real t.: 01:07:20 Real start: 10:32:58 Finish hour: 11:40:18 Cat:M Category place: 780 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 6:44 min/km Club: k2_3: 0:14:43 Hour k2_3 : 10:47:41 Place k2_3 : 1019 - k5: 0:31:50 Hour k5 : 11:04:47 Place k5 : 992 X 27 places k7_2: 0:47:27 Hour k7_2 : 11:20:24 Place k7_2 : 982 X 10 places Finish line: 1:07:20 Finish hour: 11:40:18 Finish place : 988 Y 6 places
Split Times
7585710
4:36:37
03:39:09
2:41:41
Alexandra Asanza
03:39:37 (Tr: 1:05:55)
Manel Muntada Colell
03:36:34 (Tr: 1:06:00)
i
Andreu Monros Garrigosa
02:41:52 (Tr: 1:06:02)
i
Jhonatan Leon Espitia
03:39:01 (Tr: 1:06:08)
i
Alba Colino García
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Ruben Barrera
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Juan carlos Cammaert
03:38:59 (Tr: 1:06:50)
Adolphe Ho
03:37:15 (Tr: 1:06:56)
i
Victor Ribera Turro
03:37:54 (Tr: 1:06:57)
Sandra Castañeda
02:42:06 (Tr: 1:07:02)
i
Claudia García Quiñonero
03:36:39 (Tr: 1:07:05)
Josep maria Cruells
03:37:05 (Tr: 1:07:09)
i
Alvaro Torres Piedra
02:41:41 (Tr: 1:07:09)
Natàlia Paz Pallarès
03:39:08 (Tr: 1:07:14)
i
Cristina Prat Agramunt
03:37:59 (Tr: 1:07:33)
i
Lorenzo Pérez Haro
03:40:16 (Tr: 1:07:41)
Susagna Herrera Manen
03:38:52 (Tr: 1:08:03)
Esther Romero Vicente
03:38:52 (Tr: 1:08:03)
i
Juan Navarro Perez
03:37:25 (Tr: 1:08:04)
Raimon Aymerich Lemos
03:41:26 (Tr: 1:08:04)
Anna Etxarri Cabré
02:42:30 (Tr: 1:08:05)
Custodio Buil Ferrero
03:37:26 (Tr: 1:08:05)
i
Patricia Bazaga Martínez
03:41:45 (Tr: 1:08:10)
i
Carmen Lasala Lázaro
03:39:39 (Tr: 1:08:15)
Albert Corcoles Corominas
02:43:14 (Tr: 1:08:50)
Luisa margarita Trujillo Domínguez
03:38:55 (Tr: 1:08:51) |
|||||||
989 | 209 | 8375 |
i
|
Cristina Prat Agramunt | 1:07:33 | ||
Real t.: 01:07:33 Real start: 10:31:36 Finish hour: 11:39:08 Cat:F Category place: 209 Race start:8:01:09 Gender:F Pace: 6:46 min/km Club: k2_3: 0:14:02 Hour k2_3 : 10:45:37 Place k2_3 : 968 - k5: 0:31:53 Hour k5 : 11:03:28 Place k5 : 993 Y 25 places k7_2: 0:47:09 Hour k7_2 : 11:18:45 Place k7_2 : 974 X 19 places Finish line: 1:07:33 Finish hour: 11:39:08 Finish place : 989 Y 15 places
Split Times
7882600
4:37:42
03:37:59
2:38:16
i
Carmen cecilia Montilla
02:41:21 (Tr: 1:05:54)
Alexandra Asanza
03:39:37 (Tr: 1:05:55)
Manel Muntada Colell
03:36:34 (Tr: 1:06:00)
i
Andreu Monros Garrigosa
02:41:52 (Tr: 1:06:02)
i
Jhonatan Leon Espitia
03:39:01 (Tr: 1:06:08)
i
Alba Colino García
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Ruben Barrera
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Juan carlos Cammaert
03:38:59 (Tr: 1:06:50)
Adolphe Ho
03:37:15 (Tr: 1:06:56)
i
Victor Ribera Turro
03:37:54 (Tr: 1:06:57)
Sandra Castañeda
02:42:06 (Tr: 1:07:02)
i
Claudia García Quiñonero
03:36:39 (Tr: 1:07:05)
Josep maria Cruells
03:37:05 (Tr: 1:07:09)
i
Alvaro Torres Piedra
02:41:41 (Tr: 1:07:09)
Silvia Viala Farras
02:38:16 (Tr: 1:07:13)
Natàlia Paz Pallarès
03:39:08 (Tr: 1:07:14)
Pablo Guirao Meléndez
03:39:09 (Tr: 1:07:20)
i
Lorenzo Pérez Haro
03:40:16 (Tr: 1:07:41)
Susagna Herrera Manen
03:38:52 (Tr: 1:08:03)
Esther Romero Vicente
03:38:52 (Tr: 1:08:03)
i
Juan Navarro Perez
03:37:25 (Tr: 1:08:04)
Raimon Aymerich Lemos
03:41:26 (Tr: 1:08:04)
Anna Etxarri Cabré
02:42:30 (Tr: 1:08:05)
Custodio Buil Ferrero
03:37:26 (Tr: 1:08:05)
i
Patricia Bazaga Martínez
03:41:45 (Tr: 1:08:10)
i
Carmen Lasala Lázaro
03:39:39 (Tr: 1:08:15)
Albert Corcoles Corominas
02:43:14 (Tr: 1:08:50)
Luisa margarita Trujillo Domínguez
03:38:55 (Tr: 1:08:51) |
|||||||
990 | 781 | 8113 |
i
|
Lorenzo Pérez Haro | 1:07:41 | ||
Real t.: 01:07:41 Real start: 10:33:44 Finish hour: 11:41:25 Cat:M Category place: 781 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 6:47 min/km Club: agrpación pegaso k2_3: 0:14:01 Hour k2_3 : 10:47:45 Place k2_3 : 964 - k5: 0:31:21 Hour k5 : 11:05:05 Place k5 : 977 Y 13 places k7_2: 0:47:03 Hour k7_2 : 11:20:46 Place k7_2 : 973 X 4 places Finish line: 1:07:41 Finish hour: 11:41:25 Finish place : 990 Y 17 places
Split Times
148390
3:41:23
03:40:16
3:39:08
Alexandra Asanza
03:39:37 (Tr: 1:05:55)
Natàlia Paz Pallarès
03:39:08 (Tr: 1:07:14)
Pablo Guirao Meléndez
03:39:09 (Tr: 1:07:20)
i
Carmen Lasala Lázaro
03:39:39 (Tr: 1:08:15) |
|||||||
991 | 210 | 8187 | Susagna Herrera Manen | 1:08:03 | |||
Real t.: 01:08:03 Real start: 10:31:59 Finish hour: 11:40:01 Cat:F Category place: 210 Race start:8:01:09 Gender:F Pace: 6:49 min/km Club: k2_3: 0:13:53 Hour k2_3 : 10:45:52 Place k2_3 : 947 - k5: 0:31:26 Hour k5 : 11:03:25 Place k5 : 984 Y 37 places k7_2: 0:47:18 Hour k7_2 : 11:19:16 Place k7_2 : 978 X 6 places Finish line: 1:08:03 Finish hour: 11:40:01 Finish place : 991 Y 13 places
Split Times
338580
3:41:26
03:38:52
3:36:18
Alexandra Asanza
03:39:37 (Tr: 1:05:55)
Manel Muntada Colell
03:36:34 (Tr: 1:06:00)
i
Jhonatan Leon Espitia
03:39:01 (Tr: 1:06:08)
i
Alba Colino García
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Ruben Barrera
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Juan carlos Cammaert
03:38:59 (Tr: 1:06:50)
Adolphe Ho
03:37:15 (Tr: 1:06:56)
i
Victor Ribera Turro
03:37:54 (Tr: 1:06:57)
i
Claudia García Quiñonero
03:36:39 (Tr: 1:07:05)
Josep maria Cruells
03:37:05 (Tr: 1:07:09)
Natàlia Paz Pallarès
03:39:08 (Tr: 1:07:14)
Pablo Guirao Meléndez
03:39:09 (Tr: 1:07:20)
i
Cristina Prat Agramunt
03:37:59 (Tr: 1:07:33)
i
Lorenzo Pérez Haro
03:40:16 (Tr: 1:07:41)
Esther Romero Vicente
03:38:52 (Tr: 1:08:03)
i
Juan Navarro Perez
03:37:25 (Tr: 1:08:04)
Raimon Aymerich Lemos
03:41:26 (Tr: 1:08:04)
Custodio Buil Ferrero
03:37:26 (Tr: 1:08:05)
i
Carmen Lasala Lázaro
03:39:39 (Tr: 1:08:15)
Luisa margarita Trujillo Domínguez
03:38:55 (Tr: 1:08:51) |
|||||||
992 | 211 | 8186 | Esther Romero Vicente | 1:08:03 | |||
Real t.: 01:08:03 Real start: 10:31:59 Finish hour: 11:40:01 Cat:F Category place: 211 Race start:8:01:09 Gender:F Pace: 6:49 min/km Club: k2_3: 0:13:53 Hour k2_3 : 10:45:51 Place k2_3 : 946 - k5: 0:31:26 Hour k5 : 11:03:24 Place k5 : 983 Y 37 places k7_2: 0:47:18 Hour k7_2 : 11:19:16 Place k7_2 : 979 X 4 places Finish line: 1:08:03 Finish hour: 11:40:01 Finish place : 992 Y 13 places
Split Times
117700
3:39:46
03:38:52
3:37:59
Alexandra Asanza
03:39:37 (Tr: 1:05:55)
i
Jhonatan Leon Espitia
03:39:01 (Tr: 1:06:08)
Juan carlos Cammaert
03:38:59 (Tr: 1:06:50)
Natàlia Paz Pallarès
03:39:08 (Tr: 1:07:14)
Pablo Guirao Meléndez
03:39:09 (Tr: 1:07:20)
i
Cristina Prat Agramunt
03:37:59 (Tr: 1:07:33)
Susagna Herrera Manen
03:38:52 (Tr: 1:08:03)
i
Carmen Lasala Lázaro
03:39:39 (Tr: 1:08:15)
Luisa margarita Trujillo Domínguez
03:38:55 (Tr: 1:08:51) |
|||||||
993 | 782 | 8124 |
i
|
Juan Navarro Perez | 1:08:04 | ||
Real t.: 01:08:04 Real start: 10:30:31 Finish hour: 11:38:34 Cat:M Category place: 782 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 6:49 min/km Club: c.a.canovelles k2_3: 0:15:21 Hour k2_3 : 10:45:51 Place k2_3 : 1040 - k5: 0:33:01 Hour k5 : 11:03:31 Place k5 : 1013 X 27 places k7_2: 0:48:36 Hour k7_2 : 11:19:06 Place k7_2 : 993 X 20 places Finish line: 1:08:04 Finish hour: 11:38:34 Finish place : 993 Z
Split Times
4400
3:37:27
03:37:25
3:37:23
Custodio Buil Ferrero
03:37:26 (Tr: 1:08:05) |
|||||||
994 | 783 | 8199 | Raimon Aymerich Lemos | 1:08:04 | |||
Real t.: 01:08:04 Real start: 10:34:32 Finish hour: 11:42:35 Cat:M Category place: 783 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 6:49 min/km Club: k2_3: 0:13:51 Hour k2_3 : 10:48:23 Place k2_3 : 944 - k5: 0:30:11 Hour k5 : 11:04:42 Place k5 : 935 X 9 places k7_2: 0:49:01 Hour k7_2 : 11:23:32 Place k7_2 : 995 Y 60 places Finish line: 1:08:04 Finish hour: 11:42:35 Finish place : 994 X 1 place
Split Times
338580
3:44:00
03:41:26
3:38:52
Alexandra Asanza
03:39:37 (Tr: 1:05:55)
i
Jhonatan Leon Espitia
03:39:01 (Tr: 1:06:08)
Juan carlos Cammaert
03:38:59 (Tr: 1:06:50)
Natàlia Paz Pallarès
03:39:08 (Tr: 1:07:14)
Pablo Guirao Meléndez
03:39:09 (Tr: 1:07:20)
i
Lorenzo Pérez Haro
03:40:16 (Tr: 1:07:41)
Susagna Herrera Manen
03:38:52 (Tr: 1:08:03)
Esther Romero Vicente
03:38:52 (Tr: 1:08:03)
i
Patricia Bazaga Martínez
03:41:45 (Tr: 1:08:10)
i
Carmen Lasala Lázaro
03:39:39 (Tr: 1:08:15)
Luisa margarita Trujillo Domínguez
03:38:55 (Tr: 1:08:51) |
|||||||
996 | 212 | 7275 | Anna Etxarri Cabré | 1:08:05 | |||
Real t.: 01:08:05 Real start: 09:35:34 Finish hour: 10:43:39 Cat:F Category place: 212 Race start:8:01:09 Gender:F Pace: 6:49 min/km Club: k2_3: 0:13:35 Hour k2_3 : 09:49:08 Place k2_3 : 923 - k5: 0:30:19 Hour k5 : 10:05:52 Place k5 : 940 Y 17 places k7_2: 0:46:28 Hour k7_2 : 10:22:01 Place k7_2 : 960 Y 20 places Finish line: 1:08:05 Finish hour: 10:43:39 Finish place : 996 Y 36 places
Split Times
7544350
3:39:39
02:42:30
1:45:20
i
Santiago Simó Soler
02:38:11 (Tr: 1:05:33)
i
Carmen cecilia Montilla
02:41:21 (Tr: 1:05:54)
Alexandra Asanza
03:39:37 (Tr: 1:05:55)
Manel Muntada Colell
03:36:34 (Tr: 1:06:00)
i
Andreu Monros Garrigosa
02:41:52 (Tr: 1:06:02)
i
Jhonatan Leon Espitia
03:39:01 (Tr: 1:06:08)
i
Alba Colino García
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Ruben Barrera
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Juan carlos Cammaert
03:38:59 (Tr: 1:06:50)
Adolphe Ho
03:37:15 (Tr: 1:06:56)
i
Victor Ribera Turro
03:37:54 (Tr: 1:06:57)
Sandra Castañeda
02:42:06 (Tr: 1:07:02)
i
Claudia García Quiñonero
03:36:39 (Tr: 1:07:05)
Josep maria Cruells
03:37:05 (Tr: 1:07:09)
i
Alvaro Torres Piedra
02:41:41 (Tr: 1:07:09)
Silvia Viala Farras
02:38:16 (Tr: 1:07:13)
Natàlia Paz Pallarès
03:39:08 (Tr: 1:07:14)
Pablo Guirao Meléndez
03:39:09 (Tr: 1:07:20)
i
Cristina Prat Agramunt
03:37:59 (Tr: 1:07:33)
Susagna Herrera Manen
03:38:52 (Tr: 1:08:03)
Esther Romero Vicente
03:38:52 (Tr: 1:08:03)
i
Juan Navarro Perez
03:37:25 (Tr: 1:08:04)
Custodio Buil Ferrero
03:37:26 (Tr: 1:08:05)
i
Carmen Lasala Lázaro
03:39:39 (Tr: 1:08:15)
Albert Corcoles Corominas
02:43:14 (Tr: 1:08:50)
Luisa margarita Trujillo Domínguez
03:38:55 (Tr: 1:08:51) |
|||||||
995 | 784 | 8001 | Custodio Buil Ferrero | 1:08:05 | |||
Real t.: 01:08:05 Real start: 10:30:30 Finish hour: 11:38:35 Cat:M Category place: 784 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 6:49 min/km Club: k2_3: 0:13:08 Hour k2_3 : 10:43:37 Place k2_3 : 869 - k5: 0:30:35 Hour k5 : 11:01:04 Place k5 : 950 Y 81 places k7_2: 0:46:54 Hour k7_2 : 11:17:23 Place k7_2 : 968 Y 18 places Finish line: 1:08:05 Finish hour: 11:38:35 Finish place : 995 Y 27 places
Split Times
4400
3:37:28
03:37:26
3:37:24
i
Juan Navarro Perez
03:37:25 (Tr: 1:08:04) |
|||||||
997 | 213 | 8371 |
i
|
Patricia Bazaga Martínez | 1:08:10 | ||
Real t.: 01:08:10 Real start: 10:34:44 Finish hour: 11:42:54 Cat:F Category place: 213 Race start:8:01:09 Gender:F Pace: 6:49 min/km Club: k2_3: 0:15:11 Hour k2_3 : 10:49:55 Place k2_3 : 1035 - k5: 0:32:42 Hour k5 : 11:07:26 Place k5 : 1008 X 27 places k7_2: 0:48:09 Hour k7_2 : 11:22:53 Place k7_2 : 991 X 17 places Finish line: 1:08:10 Finish hour: 11:42:54 Finish place : 997 Y 6 places
Split Times
40700
3:42:03
03:41:45
3:41:26
Raimon Aymerich Lemos
03:41:26 (Tr: 1:08:04) |
|||||||
998 | 214 | 8217 |
i
|
Carmen Lasala Lázaro | 1:08:15 | ||
Real t.: 01:08:15 Real start: 10:32:33 Finish hour: 11:40:48 Cat:F Category place: 214 Race start:8:01:09 Gender:F Pace: 6:50 min/km Club: k2_3: 0:14:56 Hour k2_3 : 10:47:29 Place k2_3 : 1029 - k5: 0:32:16 Hour k5 : 11:04:49 Place k5 : 998 X 31 places k7_2: 0:47:50 Hour k7_2 : 11:20:23 Place k7_2 : 988 X 10 places Finish line: 1:08:15 Finish hour: 11:40:48 Finish place : 998 Y 10 places
Split Times
7544350
4:36:48
03:39:39
2:42:30
Alexandra Asanza
03:39:37 (Tr: 1:05:55)
Manel Muntada Colell
03:36:34 (Tr: 1:06:00)
i
Jhonatan Leon Espitia
03:39:01 (Tr: 1:06:08)
i
Alba Colino García
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Ruben Barrera
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Juan carlos Cammaert
03:38:59 (Tr: 1:06:50)
Adolphe Ho
03:37:15 (Tr: 1:06:56)
i
Victor Ribera Turro
03:37:54 (Tr: 1:06:57)
i
Claudia García Quiñonero
03:36:39 (Tr: 1:07:05)
Josep maria Cruells
03:37:05 (Tr: 1:07:09)
Natàlia Paz Pallarès
03:39:08 (Tr: 1:07:14)
Pablo Guirao Meléndez
03:39:09 (Tr: 1:07:20)
i
Cristina Prat Agramunt
03:37:59 (Tr: 1:07:33)
i
Lorenzo Pérez Haro
03:40:16 (Tr: 1:07:41)
Susagna Herrera Manen
03:38:52 (Tr: 1:08:03)
Esther Romero Vicente
03:38:52 (Tr: 1:08:03)
i
Juan Navarro Perez
03:37:25 (Tr: 1:08:04)
Raimon Aymerich Lemos
03:41:26 (Tr: 1:08:04)
Anna Etxarri Cabré
02:42:30 (Tr: 1:08:05)
Custodio Buil Ferrero
03:37:26 (Tr: 1:08:05)
i
Patricia Bazaga Martínez
03:41:45 (Tr: 1:08:10)
Albert Corcoles Corominas
02:43:14 (Tr: 1:08:50)
Luisa margarita Trujillo Domínguez
03:38:55 (Tr: 1:08:51) |
|||||||
999 | 785 | 7265 | Albert Corcoles Corominas | 1:08:50 | |||
Real t.: 01:08:50 Real start: 09:35:34 Finish hour: 10:44:23 Cat:M Category place: 785 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 6:53 min/km Club: k2_3: 0:13:25 Hour k2_3 : 09:48:58 Place k2_3 : 912 - k5: 0:30:18 Hour k5 : 10:05:51 Place k5 : 938 Y 26 places k7_2: 0:46:36 Hour k7_2 : 10:22:09 Place k7_2 : 964 Y 26 places Finish line: 1:08:50 Finish hour: 10:44:23 Finish place : 999 Y 35 places
Split Times
7350530
3:38:55
02:43:14
1:47:33
i
Santiago Simó Soler
02:38:11 (Tr: 1:05:33)
i
Carmen cecilia Montilla
02:41:21 (Tr: 1:05:54)
Manel Muntada Colell
03:36:34 (Tr: 1:06:00)
i
Andreu Monros Garrigosa
02:41:52 (Tr: 1:06:02)
i
Alba Colino García
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Ruben Barrera
03:37:09 (Tr: 1:06:35)
Adolphe Ho
03:37:15 (Tr: 1:06:56)
i
Victor Ribera Turro
03:37:54 (Tr: 1:06:57)
Sandra Castañeda
02:42:06 (Tr: 1:07:02)
i
Claudia García Quiñonero
03:36:39 (Tr: 1:07:05)
Josep maria Cruells
03:37:05 (Tr: 1:07:09)
i
Alvaro Torres Piedra
02:41:41 (Tr: 1:07:09)
Silvia Viala Farras
02:38:16 (Tr: 1:07:13)
i
Cristina Prat Agramunt
03:37:59 (Tr: 1:07:33)
Susagna Herrera Manen
03:38:52 (Tr: 1:08:03)
Esther Romero Vicente
03:38:52 (Tr: 1:08:03)
i
Juan Navarro Perez
03:37:25 (Tr: 1:08:04)
Anna Etxarri Cabré
02:42:30 (Tr: 1:08:05)
Custodio Buil Ferrero
03:37:26 (Tr: 1:08:05)
Luisa margarita Trujillo Domínguez
03:38:55 (Tr: 1:08:51) |
|||||||
1000 | 215 | 8229 | Luisa margarita Trujillo Domínguez | 1:08:51 | |||
Real t.: 01:08:51 Real start: 10:31:14 Finish hour: 11:40:04 Cat:F Category place: 215 Race start:8:01:09 Gender:F Pace: 6:54 min/km Club: beer runners barcelona k2_3: 0:16:22 Hour k2_3 : 10:47:35 Place k2_3 : 1057 - k5: 0:34:06 Hour k5 : 11:05:19 Place k5 : 1028 X 29 places k7_2: 0:49:07 Hour k7_2 : 11:20:20 Place k7_2 : 996 X 32 places Finish line: 1:08:51 Finish hour: 11:40:04 Finish place : 1000 Y 4 places
Split Times
4400
3:38:57
03:38:55
3:38:53
|
|||||||