L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
120 | 115 | 8003 |
i
|
Vic Arguedas | 0:39:07 | ||
Real t.: 00:39:07 Real start: 10:33:56 Finish hour: 11:13:03 Cat:M Category place: 115 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:55 min/km Club: triatlo castellbisbal k2_3: 0:09:06 Hour k2_3 : 10:43:02 Place k2_3 : 134 - k5: 0:19:37 Hour k5 : 10:53:33 Place k5 : 135 Y 1 place k7_2: 0:28:18 Hour k7_2 : 11:02:14 Place k7_2 : 131 X 4 places Finish line: 0:39:07 Finish hour: 11:13:03 Finish place : 120 X 11 places
Split Times
4400
3:11:56
03:11:54
3:11:52
|
|||||||
121 | 116 | 5053 | Luis Romero Porta | 0:39:07 | |||
Real t.: 00:39:07 Real start: 08:01:50 Finish hour: 08:40:57 Cat:M Category place: 116 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:55 min/km Club: runners sant adria k2_3: 0:09:07 Hour k2_3 : 08:10:57 Place k2_3 : 136 - k5: 0:19:31 Hour k5 : 08:21:21 Place k5 : 128 X 8 places k7_2: 0:28:17 Hour k7_2 : 08:30:07 Place k7_2 : 130 Y 2 places Finish line: 0:39:07 Finish hour: 08:40:57 Finish place : 121 X 9 places
Split Times
19985350
3:11:12
00:39:48
742:08:24
Alberto Rosado Bravo
00:42:32 (Tr: 0:39:09)
Manuel Yañez Martinez
00:40:48 (Tr: 0:39:09)
Xavier Mota Freixas
00:40:21 (Tr: 0:39:09)
i
David Valls Lázaro
00:41:22 (Tr: 0:39:10)
i
Christian Correa Castrillón
03:11:12 (Tr: 0:39:11)
Joan Arenillas Cases
00:44:39 (Tr: 0:39:14)
Sergi Beneyto Calabuig
00:44:24 (Tr: 0:39:14)
Rafa Pérez Da Silva
00:40:40 (Tr: 0:39:15)
i
Francesc xavier Teodoro Alandete
00:41:36 (Tr: 0:39:16)
Albert Rey Tomás
00:40:42 (Tr: 0:39:18)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:41:47 (Tr: 0:39:19)
i
David Guerrero Marichalar
00:44:11 (Tr: 0:39:25)
Maxi Viale
00:41:46 (Tr: 0:39:26)
Nerea Costal Cruz
00:41:06 (Tr: 0:39:27)
Albert Godayol
00:40:21 (Tr: 0:39:27)
Pablo Ybarra Sanchez
00:43:26 (Tr: 0:39:30)
Alexandra guada Toapanta Siza
00:39:49 (Tr: 0:39:30)
Josep Lop Casañas
00:40:38 (Tr: 0:39:32)
Raúl Cano García
03:10:14 (Tr: 0:39:39)
i
Marc Fernández Giralt
00:43:02 (Tr: 0:39:45)
Laura Pérez Cantero
00:42:36 (Tr: 0:39:48)
Pedro Martínez Carrión
00:42:30 (Tr: 0:39:49)
Jose Gamez Espejo
00:42:27 (Tr: 0:39:53)
i
Alex fructuos p Pueyo
00:42:07 (Tr: 0:39:55)
Manuel Jaime Gonzalez
00:42:29 (Tr: 0:40:00)
Guido Muré
00:42:45 (Tr: 0:40:02)
Marcos Lopez Arenas
00:41:49 (Tr: 0:40:04)
i
Miquel àngel Giravent Marin
00:43:21 (Tr: 0:40:04) |
|||||||
122 | 117 | 5112 | Alberto Rosado Bravo | 0:39:09 | |||
Real t.: 00:39:09 Real start: 08:04:33 Finish hour: 08:43:41 Cat:M Category place: 117 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:55 min/km Club: corredors.cat k2_3: 0:08:51 Hour k2_3 : 08:13:24 Place k2_3 : 107 - k5: 0:19:20 Hour k5 : 08:23:52 Place k5 : 116 Y 9 places k7_2: 0:28:08 Hour k7_2 : 08:32:40 Place k7_2 : 122 Y 6 places Finish line: 0:39:09 Finish hour: 08:43:41 Finish place : 122 Z
Split Times
19625540
3:11:12
00:42:32
742:13:51
Luis Romero Porta
00:39:48 (Tr: 0:39:07)
Manuel Yañez Martinez
00:40:48 (Tr: 0:39:09)
Xavier Mota Freixas
00:40:21 (Tr: 0:39:09)
i
David Valls Lázaro
00:41:22 (Tr: 0:39:10)
i
Christian Correa Castrillón
03:11:12 (Tr: 0:39:11)
Joan Arenillas Cases
00:44:39 (Tr: 0:39:14)
Sergi Beneyto Calabuig
00:44:24 (Tr: 0:39:14)
Rafa Pérez Da Silva
00:40:40 (Tr: 0:39:15)
i
Francesc xavier Teodoro Alandete
00:41:36 (Tr: 0:39:16)
Albert Rey Tomás
00:40:42 (Tr: 0:39:18)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:41:47 (Tr: 0:39:19)
i
David Guerrero Marichalar
00:44:11 (Tr: 0:39:25)
Maxi Viale
00:41:46 (Tr: 0:39:26)
Nerea Costal Cruz
00:41:06 (Tr: 0:39:27)
Albert Godayol
00:40:21 (Tr: 0:39:27)
Pablo Ybarra Sanchez
00:43:26 (Tr: 0:39:30)
Alexandra guada Toapanta Siza
00:39:49 (Tr: 0:39:30)
Josep Lop Casañas
00:40:38 (Tr: 0:39:32)
Raúl Cano García
03:10:14 (Tr: 0:39:39)
i
Marc Fernández Giralt
00:43:02 (Tr: 0:39:45)
Laura Pérez Cantero
00:42:36 (Tr: 0:39:48)
Pedro Martínez Carrión
00:42:30 (Tr: 0:39:49)
Jose Gamez Espejo
00:42:27 (Tr: 0:39:53)
i
Alex fructuos p Pueyo
00:42:07 (Tr: 0:39:55)
Manuel Jaime Gonzalez
00:42:29 (Tr: 0:40:00)
Guido Muré
00:42:45 (Tr: 0:40:02)
Marcos Lopez Arenas
00:41:49 (Tr: 0:40:04)
i
Miquel àngel Giravent Marin
00:43:21 (Tr: 0:40:04) |
|||||||
123 | 118 | 5142 | Manuel Yañez Martinez | 0:39:09 | |||
Real t.: 00:39:09 Real start: 08:02:49 Finish hour: 08:41:57 Cat:M Category place: 118 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:55 min/km Club: club proam k2_3: 0:08:50 Hour k2_3 : 08:11:38 Place k2_3 : 104 - k5: 0:19:10 Hour k5 : 08:21:58 Place k5 : 104 Z k7_2: 0:28:00 Hour k7_2 : 08:30:48 Place k7_2 : 115 Y 11 places Finish line: 0:39:09 Finish hour: 08:41:57 Finish place : 123 Y 8 places
Split Times
19853460
3:11:12
00:40:48
742:10:24
Luis Romero Porta
00:39:48 (Tr: 0:39:07)
Alberto Rosado Bravo
00:42:32 (Tr: 0:39:09)
Xavier Mota Freixas
00:40:21 (Tr: 0:39:09)
i
David Valls Lázaro
00:41:22 (Tr: 0:39:10)
i
Christian Correa Castrillón
03:11:12 (Tr: 0:39:11)
Joan Arenillas Cases
00:44:39 (Tr: 0:39:14)
Sergi Beneyto Calabuig
00:44:24 (Tr: 0:39:14)
Rafa Pérez Da Silva
00:40:40 (Tr: 0:39:15)
i
Francesc xavier Teodoro Alandete
00:41:36 (Tr: 0:39:16)
Albert Rey Tomás
00:40:42 (Tr: 0:39:18)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:41:47 (Tr: 0:39:19)
i
David Guerrero Marichalar
00:44:11 (Tr: 0:39:25)
Maxi Viale
00:41:46 (Tr: 0:39:26)
Nerea Costal Cruz
00:41:06 (Tr: 0:39:27)
Albert Godayol
00:40:21 (Tr: 0:39:27)
Pablo Ybarra Sanchez
00:43:26 (Tr: 0:39:30)
Alexandra guada Toapanta Siza
00:39:49 (Tr: 0:39:30)
Josep Lop Casañas
00:40:38 (Tr: 0:39:32)
Raúl Cano García
03:10:14 (Tr: 0:39:39)
i
Marc Fernández Giralt
00:43:02 (Tr: 0:39:45)
Laura Pérez Cantero
00:42:36 (Tr: 0:39:48)
Pedro Martínez Carrión
00:42:30 (Tr: 0:39:49)
Jose Gamez Espejo
00:42:27 (Tr: 0:39:53)
i
Alex fructuos p Pueyo
00:42:07 (Tr: 0:39:55)
Manuel Jaime Gonzalez
00:42:29 (Tr: 0:40:00)
Guido Muré
00:42:45 (Tr: 0:40:02)
Marcos Lopez Arenas
00:41:49 (Tr: 0:40:04)
i
Miquel àngel Giravent Marin
00:43:21 (Tr: 0:40:04) |
|||||||
124 | 119 | 5107 | Xavier Mota Freixas | 0:39:09 | |||
Real t.: 00:39:09 Real start: 08:02:21 Finish hour: 08:41:30 Cat:M Category place: 119 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:55 min/km Club: k2_3: 0:09:09 Hour k2_3 : 08:11:30 Place k2_3 : 143 - k5: 0:19:33 Hour k5 : 08:21:54 Place k5 : 130 X 13 places k7_2: 0:28:13 Hour k7_2 : 08:30:34 Place k7_2 : 124 X 6 places Finish line: 0:39:09 Finish hour: 08:41:30 Finish place : 124 Z
Split Times
568700
0:44:39
00:40:21
0:36:02
Luis Romero Porta
00:39:48 (Tr: 0:39:07)
Alberto Rosado Bravo
00:42:32 (Tr: 0:39:09)
Manuel Yañez Martinez
00:40:48 (Tr: 0:39:09)
i
David Valls Lázaro
00:41:22 (Tr: 0:39:10)
Joan Arenillas Cases
00:44:39 (Tr: 0:39:14)
Sergi Beneyto Calabuig
00:44:24 (Tr: 0:39:14)
Rafa Pérez Da Silva
00:40:40 (Tr: 0:39:15)
i
Francesc xavier Teodoro Alandete
00:41:36 (Tr: 0:39:16)
Albert Rey Tomás
00:40:42 (Tr: 0:39:18)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:41:47 (Tr: 0:39:19)
i
David Guerrero Marichalar
00:44:11 (Tr: 0:39:25)
Maxi Viale
00:41:46 (Tr: 0:39:26)
Nerea Costal Cruz
00:41:06 (Tr: 0:39:27)
Albert Godayol
00:40:21 (Tr: 0:39:27)
Pablo Ybarra Sanchez
00:43:26 (Tr: 0:39:30)
Alexandra guada Toapanta Siza
00:39:49 (Tr: 0:39:30)
Josep Lop Casañas
00:40:38 (Tr: 0:39:32)
i
Marc Fernández Giralt
00:43:02 (Tr: 0:39:45)
Laura Pérez Cantero
00:42:36 (Tr: 0:39:48)
Pedro Martínez Carrión
00:42:30 (Tr: 0:39:49)
Jose Gamez Espejo
00:42:27 (Tr: 0:39:53)
i
Alex fructuos p Pueyo
00:42:07 (Tr: 0:39:55)
Manuel Jaime Gonzalez
00:42:29 (Tr: 0:40:00)
Guido Muré
00:42:45 (Tr: 0:40:02)
Marcos Lopez Arenas
00:41:49 (Tr: 0:40:04)
i
Miquel àngel Giravent Marin
00:43:21 (Tr: 0:40:04) |
|||||||
125 | 120 | 5104 |
i
|
David Valls Lázaro | 0:39:10 | ||
Real t.: 00:39:10 Real start: 08:03:22 Finish hour: 08:42:31 Cat:M Category place: 120 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:55 min/km Club: k2_3: 0:08:53 Hour k2_3 : 08:12:14 Place k2_3 : 108 - k5: 0:19:16 Hour k5 : 08:22:37 Place k5 : 109 Y 1 place k7_2: 0:28:00 Hour k7_2 : 08:31:21 Place k7_2 : 117 Y 8 places Finish line: 0:39:10 Finish hour: 08:42:31 Finish place : 125 Y 8 places
Split Times
401390
0:44:24
00:41:22
0:38:19
Luis Romero Porta
00:39:48 (Tr: 0:39:07)
Alberto Rosado Bravo
00:42:32 (Tr: 0:39:09)
Manuel Yañez Martinez
00:40:48 (Tr: 0:39:09)
Xavier Mota Freixas
00:40:21 (Tr: 0:39:09)
Sergi Beneyto Calabuig
00:44:24 (Tr: 0:39:14)
Rafa Pérez Da Silva
00:40:40 (Tr: 0:39:15)
i
Francesc xavier Teodoro Alandete
00:41:36 (Tr: 0:39:16)
Albert Rey Tomás
00:40:42 (Tr: 0:39:18)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:41:47 (Tr: 0:39:19)
i
David Guerrero Marichalar
00:44:11 (Tr: 0:39:25)
Maxi Viale
00:41:46 (Tr: 0:39:26)
Nerea Costal Cruz
00:41:06 (Tr: 0:39:27)
Albert Godayol
00:40:21 (Tr: 0:39:27)
Pablo Ybarra Sanchez
00:43:26 (Tr: 0:39:30)
Alexandra guada Toapanta Siza
00:39:49 (Tr: 0:39:30)
Josep Lop Casañas
00:40:38 (Tr: 0:39:32)
i
Marc Fernández Giralt
00:43:02 (Tr: 0:39:45)
Laura Pérez Cantero
00:42:36 (Tr: 0:39:48)
Pedro Martínez Carrión
00:42:30 (Tr: 0:39:49)
Jose Gamez Espejo
00:42:27 (Tr: 0:39:53)
i
Alex fructuos p Pueyo
00:42:07 (Tr: 0:39:55)
Manuel Jaime Gonzalez
00:42:29 (Tr: 0:40:00)
Guido Muré
00:42:45 (Tr: 0:40:02)
Marcos Lopez Arenas
00:41:49 (Tr: 0:40:04)
i
Miquel àngel Giravent Marin
00:43:21 (Tr: 0:40:04) |
|||||||
126 | 121 | 8315 |
i
|
Christian Correa Castrillón | 0:39:11 | ||
Real t.: 00:39:11 Real start: 10:33:11 Finish hour: 11:12:21 Cat:M Category place: 121 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:56 min/km Club: k2_3: 0:08:43 Hour k2_3 : 10:41:53 Place k2_3 : 88 - k5: 0:19:08 Hour k5 : 10:52:19 Place k5 : 103 Y 15 places k7_2: 0:27:58 Hour k7_2 : 11:01:09 Place k7_2 : 113 Y 10 places Finish line: 0:39:11 Finish hour: 11:12:21 Finish place : 126 Y 13 places
Split Times
19853460
5:41:37
03:11:12
0:40:48
i
Vic Arguedas
03:11:54 (Tr: 0:39:07)
Alberto Rosado Bravo
00:42:32 (Tr: 0:39:09)
Manuel Yañez Martinez
00:40:48 (Tr: 0:39:09)
i
David Valls Lázaro
00:41:22 (Tr: 0:39:10)
Joan Arenillas Cases
00:44:39 (Tr: 0:39:14)
Sergi Beneyto Calabuig
00:44:24 (Tr: 0:39:14)
i
Francesc xavier Teodoro Alandete
00:41:36 (Tr: 0:39:16)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:41:47 (Tr: 0:39:19)
i
David Guerrero Marichalar
00:44:11 (Tr: 0:39:25)
Maxi Viale
00:41:46 (Tr: 0:39:26)
Nerea Costal Cruz
00:41:06 (Tr: 0:39:27)
Pablo Ybarra Sanchez
00:43:26 (Tr: 0:39:30)
Raúl Cano García
03:10:14 (Tr: 0:39:39)
i
Marc Fernández Giralt
00:43:02 (Tr: 0:39:45)
Laura Pérez Cantero
00:42:36 (Tr: 0:39:48)
Pedro Martínez Carrión
00:42:30 (Tr: 0:39:49)
Jose Gamez Espejo
00:42:27 (Tr: 0:39:53)
i
Alex fructuos p Pueyo
00:42:07 (Tr: 0:39:55)
Manuel Jaime Gonzalez
00:42:29 (Tr: 0:40:00)
Guido Muré
00:42:45 (Tr: 0:40:02)
Marcos Lopez Arenas
00:41:49 (Tr: 0:40:04)
i
Miquel àngel Giravent Marin
00:43:21 (Tr: 0:40:04) |
|||||||
128 | 123 | 5288 | Joan Arenillas Cases | 0:39:14 | |||
Real t.: 00:39:14 Real start: 08:06:35 Finish hour: 08:45:48 Cat:M Category place: 123 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:56 min/km Club: k2_3: 0:09:23 Hour k2_3 : 08:15:58 Place k2_3 : 171 - k5: 0:19:53 Hour k5 : 08:26:27 Place k5 : 151 X 20 places k7_2: 0:28:27 Hour k7_2 : 08:35:02 Place k7_2 : 139 X 12 places Finish line: 0:39:14 Finish hour: 08:45:48 Finish place : 128 X 11 places
Split Times
568700
0:48:58
00:44:39
0:40:21
Alberto Rosado Bravo
00:42:32 (Tr: 0:39:09)
Manuel Yañez Martinez
00:40:48 (Tr: 0:39:09)
Xavier Mota Freixas
00:40:21 (Tr: 0:39:09)
i
David Valls Lázaro
00:41:22 (Tr: 0:39:10)
Sergi Beneyto Calabuig
00:44:24 (Tr: 0:39:14)
Rafa Pérez Da Silva
00:40:40 (Tr: 0:39:15)
i
Francesc xavier Teodoro Alandete
00:41:36 (Tr: 0:39:16)
Albert Rey Tomás
00:40:42 (Tr: 0:39:18)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:41:47 (Tr: 0:39:19)
i
David Guerrero Marichalar
00:44:11 (Tr: 0:39:25)
Maxi Viale
00:41:46 (Tr: 0:39:26)
Nerea Costal Cruz
00:41:06 (Tr: 0:39:27)
Albert Godayol
00:40:21 (Tr: 0:39:27)
Pablo Ybarra Sanchez
00:43:26 (Tr: 0:39:30)
Josep Lop Casañas
00:40:38 (Tr: 0:39:32)
i
Marc Fernández Giralt
00:43:02 (Tr: 0:39:45)
Laura Pérez Cantero
00:42:36 (Tr: 0:39:48)
Pedro Martínez Carrión
00:42:30 (Tr: 0:39:49)
Jose Gamez Espejo
00:42:27 (Tr: 0:39:53)
i
Alex fructuos p Pueyo
00:42:07 (Tr: 0:39:55)
Manuel Jaime Gonzalez
00:42:29 (Tr: 0:40:00)
Guido Muré
00:42:45 (Tr: 0:40:02)
Marcos Lopez Arenas
00:41:49 (Tr: 0:40:04)
i
Miquel àngel Giravent Marin
00:43:21 (Tr: 0:40:04) |
|||||||
127 | 122 | 5354 | Sergi Beneyto Calabuig | 0:39:14 | |||
Real t.: 00:39:14 Real start: 08:06:20 Finish hour: 08:45:33 Cat:M Category place: 122 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:56 min/km Club: k2_3: 0:09:01 Hour k2_3 : 08:15:21 Place k2_3 : 121 - k5: 0:19:20 Hour k5 : 08:25:40 Place k5 : 115 X 6 places k7_2: 0:28:01 Hour k7_2 : 08:34:21 Place k7_2 : 119 Y 4 places Finish line: 0:39:14 Finish hour: 08:45:33 Finish place : 127 Y 8 places
Split Times
401390
0:47:27
00:44:24
0:41:22
Alberto Rosado Bravo
00:42:32 (Tr: 0:39:09)
i
David Valls Lázaro
00:41:22 (Tr: 0:39:10)
Joan Arenillas Cases
00:44:39 (Tr: 0:39:14)
i
Francesc xavier Teodoro Alandete
00:41:36 (Tr: 0:39:16)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:41:47 (Tr: 0:39:19)
i
David Guerrero Marichalar
00:44:11 (Tr: 0:39:25)
Maxi Viale
00:41:46 (Tr: 0:39:26)
Pablo Ybarra Sanchez
00:43:26 (Tr: 0:39:30)
i
Marc Fernández Giralt
00:43:02 (Tr: 0:39:45)
Laura Pérez Cantero
00:42:36 (Tr: 0:39:48)
Pedro Martínez Carrión
00:42:30 (Tr: 0:39:49)
Jose Gamez Espejo
00:42:27 (Tr: 0:39:53)
i
Alex fructuos p Pueyo
00:42:07 (Tr: 0:39:55)
Manuel Jaime Gonzalez
00:42:29 (Tr: 0:40:00)
Guido Muré
00:42:45 (Tr: 0:40:02)
Marcos Lopez Arenas
00:41:49 (Tr: 0:40:04)
i
Miquel àngel Giravent Marin
00:43:21 (Tr: 0:40:04) |
|||||||
129 | 124 | 5064 | Rafa Pérez Da Silva | 0:39:15 | |||
Real t.: 00:39:15 Real start: 08:02:34 Finish hour: 08:41:49 Cat:M Category place: 124 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:56 min/km Club: corredors.cat k2_3: 0:08:47 Hour k2_3 : 08:11:21 Place k2_3 : 101 - k5: 0:19:10 Hour k5 : 08:21:44 Place k5 : 106 Y 5 places k7_2: 0:28:02 Hour k7_2 : 08:30:36 Place k7_2 : 120 Y 14 places Finish line: 0:39:15 Finish hour: 08:41:49 Finish place : 129 Y 9 places
Split Times
148830
0:41:47
00:40:40
0:39:32
Luis Romero Porta
00:39:48 (Tr: 0:39:07)
Manuel Yañez Martinez
00:40:48 (Tr: 0:39:09)
Xavier Mota Freixas
00:40:21 (Tr: 0:39:09)
i
David Valls Lázaro
00:41:22 (Tr: 0:39:10)
i
Francesc xavier Teodoro Alandete
00:41:36 (Tr: 0:39:16)
Albert Rey Tomás
00:40:42 (Tr: 0:39:18)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:41:47 (Tr: 0:39:19)
Maxi Viale
00:41:46 (Tr: 0:39:26)
Nerea Costal Cruz
00:41:06 (Tr: 0:39:27)
Albert Godayol
00:40:21 (Tr: 0:39:27)
Alexandra guada Toapanta Siza
00:39:49 (Tr: 0:39:30)
Josep Lop Casañas
00:40:38 (Tr: 0:39:32) |
|||||||
130 | 125 | 5171 |
i
|
Francesc xavier Teodoro Alandete | 0:39:16 | ||
Real t.: 00:39:16 Real start: 08:03:30 Finish hour: 08:42:45 Cat:M Category place: 125 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:56 min/km Club: c. a. running k2_3: 0:09:07 Hour k2_3 : 08:12:36 Place k2_3 : 135 - k5: 0:19:31 Hour k5 : 08:23:00 Place k5 : 129 X 6 places k7_2: 0:28:15 Hour k7_2 : 08:31:44 Place k7_2 : 127 X 2 places Finish line: 0:39:16 Finish hour: 08:42:45 Finish place : 130 Y 3 places
Split Times
342100
0:44:11
00:41:36
0:39:00
Luis Romero Porta
00:39:48 (Tr: 0:39:07)
Alberto Rosado Bravo
00:42:32 (Tr: 0:39:09)
Manuel Yañez Martinez
00:40:48 (Tr: 0:39:09)
Xavier Mota Freixas
00:40:21 (Tr: 0:39:09)
i
David Valls Lázaro
00:41:22 (Tr: 0:39:10)
Rafa Pérez Da Silva
00:40:40 (Tr: 0:39:15)
Albert Rey Tomás
00:40:42 (Tr: 0:39:18)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:41:47 (Tr: 0:39:19)
i
David Guerrero Marichalar
00:44:11 (Tr: 0:39:25)
Maxi Viale
00:41:46 (Tr: 0:39:26)
Nerea Costal Cruz
00:41:06 (Tr: 0:39:27)
Albert Godayol
00:40:21 (Tr: 0:39:27)
Pablo Ybarra Sanchez
00:43:26 (Tr: 0:39:30)
Alexandra guada Toapanta Siza
00:39:49 (Tr: 0:39:30)
Josep Lop Casañas
00:40:38 (Tr: 0:39:32)
i
Marc Fernández Giralt
00:43:02 (Tr: 0:39:45)
Laura Pérez Cantero
00:42:36 (Tr: 0:39:48)
Pedro Martínez Carrión
00:42:30 (Tr: 0:39:49)
Jose Gamez Espejo
00:42:27 (Tr: 0:39:53)
i
Alex fructuos p Pueyo
00:42:07 (Tr: 0:39:55)
Manuel Jaime Gonzalez
00:42:29 (Tr: 0:40:00)
Guido Muré
00:42:45 (Tr: 0:40:02)
Marcos Lopez Arenas
00:41:49 (Tr: 0:40:04)
i
Miquel àngel Giravent Marin
00:43:21 (Tr: 0:40:04) |
|||||||
131 | 126 | 5091 | Albert Rey Tomás | 0:39:18 | |||
Real t.: 00:39:18 Real start: 08:02:34 Finish hour: 08:41:51 Cat:M Category place: 126 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:56 min/km Club: quirorunner's k2_3: 0:09:13 Hour k2_3 : 08:11:46 Place k2_3 : 149 - k5: 0:19:44 Hour k5 : 08:22:17 Place k5 : 143 X 6 places k7_2: 0:28:23 Hour k7_2 : 08:30:56 Place k7_2 : 135 X 8 places Finish line: 0:39:18 Finish hour: 08:41:51 Finish place : 131 X 4 places
Split Times
140580
0:41:46
00:40:42
0:39:38
Luis Romero Porta
00:39:48 (Tr: 0:39:07)
Manuel Yañez Martinez
00:40:48 (Tr: 0:39:09)
Xavier Mota Freixas
00:40:21 (Tr: 0:39:09)
i
David Valls Lázaro
00:41:22 (Tr: 0:39:10)
Rafa Pérez Da Silva
00:40:40 (Tr: 0:39:15)
i
Francesc xavier Teodoro Alandete
00:41:36 (Tr: 0:39:16)
Maxi Viale
00:41:46 (Tr: 0:39:26)
Nerea Costal Cruz
00:41:06 (Tr: 0:39:27)
Albert Godayol
00:40:21 (Tr: 0:39:27)
Alexandra guada Toapanta Siza
00:39:49 (Tr: 0:39:30)
Josep Lop Casañas
00:40:38 (Tr: 0:39:32) |
|||||||
132 | 127 | 5132 | Jose manuel Rodriguez Petidier | 0:39:19 | |||
Real t.: 00:39:19 Real start: 08:03:37 Finish hour: 08:42:56 Cat:M Category place: 127 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:56 min/km Club: josepes team k2_3: 0:09:12 Hour k2_3 : 08:12:49 Place k2_3 : 147 - k5: 0:19:38 Hour k5 : 08:23:15 Place k5 : 137 X 10 places k7_2: 0:28:24 Hour k7_2 : 08:32:01 Place k7_2 : 136 X 1 place Finish line: 0:39:19 Finish hour: 08:42:56 Finish place : 132 X 4 places
Split Times
148830
0:42:55
00:41:47
0:40:40
Alberto Rosado Bravo
00:42:32 (Tr: 0:39:09)
Manuel Yañez Martinez
00:40:48 (Tr: 0:39:09)
i
David Valls Lázaro
00:41:22 (Tr: 0:39:10)
Rafa Pérez Da Silva
00:40:40 (Tr: 0:39:15)
i
Francesc xavier Teodoro Alandete
00:41:36 (Tr: 0:39:16)
Albert Rey Tomás
00:40:42 (Tr: 0:39:18)
Maxi Viale
00:41:46 (Tr: 0:39:26)
Nerea Costal Cruz
00:41:06 (Tr: 0:39:27)
Laura Pérez Cantero
00:42:36 (Tr: 0:39:48)
Pedro Martínez Carrión
00:42:30 (Tr: 0:39:49)
Jose Gamez Espejo
00:42:27 (Tr: 0:39:53)
i
Alex fructuos p Pueyo
00:42:07 (Tr: 0:39:55)
Manuel Jaime Gonzalez
00:42:29 (Tr: 0:40:00)
Guido Muré
00:42:45 (Tr: 0:40:02)
Marcos Lopez Arenas
00:41:49 (Tr: 0:40:04) |
|||||||
133 | 128 | 5370 |
i
|
David Guerrero Marichalar | 0:39:25 | ||
Real t.: 00:39:25 Real start: 08:05:55 Finish hour: 08:45:20 Cat:M Category place: 128 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:57 min/km Club: k2_3: 0:09:14 Hour k2_3 : 08:15:08 Place k2_3 : 150 - k5: 0:19:37 Hour k5 : 08:25:32 Place k5 : 136 X 14 places k7_2: 0:28:25 Hour k7_2 : 08:34:19 Place k7_2 : 137 Y 1 place Finish line: 0:39:25 Finish hour: 08:45:20 Finish place : 133 X 4 places
Split Times
342100
0:46:47
00:44:11
0:41:36
Alberto Rosado Bravo
00:42:32 (Tr: 0:39:09)
Joan Arenillas Cases
00:44:39 (Tr: 0:39:14)
Sergi Beneyto Calabuig
00:44:24 (Tr: 0:39:14)
i
Francesc xavier Teodoro Alandete
00:41:36 (Tr: 0:39:16)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:41:47 (Tr: 0:39:19)
Maxi Viale
00:41:46 (Tr: 0:39:26)
Pablo Ybarra Sanchez
00:43:26 (Tr: 0:39:30)
i
Marc Fernández Giralt
00:43:02 (Tr: 0:39:45)
Laura Pérez Cantero
00:42:36 (Tr: 0:39:48)
Pedro Martínez Carrión
00:42:30 (Tr: 0:39:49)
Jose Gamez Espejo
00:42:27 (Tr: 0:39:53)
i
Alex fructuos p Pueyo
00:42:07 (Tr: 0:39:55)
Manuel Jaime Gonzalez
00:42:29 (Tr: 0:40:00)
Guido Muré
00:42:45 (Tr: 0:40:02)
Marcos Lopez Arenas
00:41:49 (Tr: 0:40:04)
i
Miquel àngel Giravent Marin
00:43:21 (Tr: 0:40:04) |
|||||||
134 | 129 | 5119 | Maxi Viale | 0:39:26 | |||
Real t.: 00:39:26 Real start: 08:03:29 Finish hour: 08:42:55 Cat:M Category place: 129 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:57 min/km Club: ca canovelles k2_3: 0:09:17 Hour k2_3 : 08:12:46 Place k2_3 : 159 - k5: 0:19:40 Hour k5 : 08:23:08 Place k5 : 139 X 20 places k7_2: 0:28:21 Hour k7_2 : 08:31:50 Place k7_2 : 134 X 5 places Finish line: 0:39:26 Finish hour: 08:42:55 Finish place : 134 Z
Split Times
219450
0:43:26
00:41:46
0:40:06
Alberto Rosado Bravo
00:42:32 (Tr: 0:39:09)
Manuel Yañez Martinez
00:40:48 (Tr: 0:39:09)
Xavier Mota Freixas
00:40:21 (Tr: 0:39:09)
i
David Valls Lázaro
00:41:22 (Tr: 0:39:10)
Rafa Pérez Da Silva
00:40:40 (Tr: 0:39:15)
i
Francesc xavier Teodoro Alandete
00:41:36 (Tr: 0:39:16)
Albert Rey Tomás
00:40:42 (Tr: 0:39:18)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:41:47 (Tr: 0:39:19)
Nerea Costal Cruz
00:41:06 (Tr: 0:39:27)
Albert Godayol
00:40:21 (Tr: 0:39:27)
Pablo Ybarra Sanchez
00:43:26 (Tr: 0:39:30)
Josep Lop Casañas
00:40:38 (Tr: 0:39:32)
i
Marc Fernández Giralt
00:43:02 (Tr: 0:39:45)
Laura Pérez Cantero
00:42:36 (Tr: 0:39:48)
Pedro Martínez Carrión
00:42:30 (Tr: 0:39:49)
Jose Gamez Espejo
00:42:27 (Tr: 0:39:53)
i
Alex fructuos p Pueyo
00:42:07 (Tr: 0:39:55)
Manuel Jaime Gonzalez
00:42:29 (Tr: 0:40:00)
Guido Muré
00:42:45 (Tr: 0:40:02)
Marcos Lopez Arenas
00:41:49 (Tr: 0:40:04)
i
Miquel àngel Giravent Marin
00:43:21 (Tr: 0:40:04) |
|||||||
135 | 6 | 5076 | Nerea Costal Cruz | 0:39:27 | |||
Real t.: 00:39:27 Real start: 08:02:48 Finish hour: 08:42:15 Cat:F Category place: 6 Race start:8:01:09 Gender:F Pace: 3:57 min/km Club: club atlètic running k2_3: 0:08:44 Hour k2_3 : 08:11:32 Place k2_3 : 93 - k5: 0:18:53 Hour k5 : 08:21:41 Place k5 : 91 X 2 places k7_2: 0:27:40 Hour k7_2 : 08:30:28 Place k7_2 : 99 Y 8 places Finish line: 0:39:27 Finish hour: 08:42:15 Finish place : 135 Y 36 places
Split Times
4400
0:41:08
00:41:06
0:41:04
|
|||||||
136 | 130 | 5074 | Albert Godayol | 0:39:27 | |||
Real t.: 00:39:27 Real start: 08:02:03 Finish hour: 08:41:30 Cat:M Category place: 130 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:57 min/km Club: katarrama k2_3: 0:09:04 Hour k2_3 : 08:11:07 Place k2_3 : 126 - k5: 0:19:39 Hour k5 : 08:21:42 Place k5 : 138 Y 12 places k7_2: 0:28:25 Hour k7_2 : 08:30:27 Place k7_2 : 138 Z Finish line: 0:39:27 Finish hour: 08:41:30 Finish place : 136 X 2 places
Split Times
36960
0:40:38
00:40:21
0:40:04
Xavier Mota Freixas
00:40:21 (Tr: 0:39:09)
Josep Lop Casañas
00:40:38 (Tr: 0:39:32) |
|||||||
137 | 131 | 5226 | Pablo Ybarra Sanchez | 0:39:30 | |||
Real t.: 00:39:30 Real start: 08:05:05 Finish hour: 08:44:35 Cat:M Category place: 131 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:57 min/km Club: k2_3: 0:09:20 Hour k2_3 : 08:14:25 Place k2_3 : 166 - k5: 0:19:46 Hour k5 : 08:24:51 Place k5 : 149 X 17 places k7_2: 0:28:29 Hour k7_2 : 08:33:34 Place k7_2 : 140 X 9 places Finish line: 0:39:30 Finish hour: 08:44:35 Finish place : 137 X 3 places
Split Times
19377380
3:10:14
00:43:26
742:16:38
Luis Romero Porta
00:39:48 (Tr: 0:39:07)
Alberto Rosado Bravo
00:42:32 (Tr: 0:39:09)
Manuel Yañez Martinez
00:40:48 (Tr: 0:39:09)
Xavier Mota Freixas
00:40:21 (Tr: 0:39:09)
i
David Valls Lázaro
00:41:22 (Tr: 0:39:10)
Joan Arenillas Cases
00:44:39 (Tr: 0:39:14)
Sergi Beneyto Calabuig
00:44:24 (Tr: 0:39:14)
Rafa Pérez Da Silva
00:40:40 (Tr: 0:39:15)
i
Francesc xavier Teodoro Alandete
00:41:36 (Tr: 0:39:16)
Albert Rey Tomás
00:40:42 (Tr: 0:39:18)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:41:47 (Tr: 0:39:19)
i
David Guerrero Marichalar
00:44:11 (Tr: 0:39:25)
Maxi Viale
00:41:46 (Tr: 0:39:26)
Nerea Costal Cruz
00:41:06 (Tr: 0:39:27)
Albert Godayol
00:40:21 (Tr: 0:39:27)
Alexandra guada Toapanta Siza
00:39:49 (Tr: 0:39:30)
Josep Lop Casañas
00:40:38 (Tr: 0:39:32)
Raúl Cano García
03:10:14 (Tr: 0:39:39)
i
Marc Fernández Giralt
00:43:02 (Tr: 0:39:45)
Laura Pérez Cantero
00:42:36 (Tr: 0:39:48)
Pedro Martínez Carrión
00:42:30 (Tr: 0:39:49)
Jose Gamez Espejo
00:42:27 (Tr: 0:39:53)
i
Alex fructuos p Pueyo
00:42:07 (Tr: 0:39:55)
Manuel Jaime Gonzalez
00:42:29 (Tr: 0:40:00)
Guido Muré
00:42:45 (Tr: 0:40:02)
Marcos Lopez Arenas
00:41:49 (Tr: 0:40:04)
i
Miquel àngel Giravent Marin
00:43:21 (Tr: 0:40:04) |
|||||||
138 | 7 | 5137 | Alexandra guada Toapanta Siza | 0:39:30 | |||
Real t.: 00:39:30 Real start: 08:01:28 Finish hour: 08:40:58 Cat:F Category place: 7 Race start:8:01:09 Gender:F Pace: 3:57 min/km Club: k2_3: 0:08:55 Hour k2_3 : 08:10:22 Place k2_3 : 111 - k5: 0:19:24 Hour k5 : 08:20:51 Place k5 : 124 Y 13 places k7_2: 0:28:16 Hour k7_2 : 08:29:43 Place k7_2 : 129 Y 5 places Finish line: 0:39:30 Finish hour: 08:40:58 Finish place : 138 Y 9 places
Split Times
424600
0:43:02
00:39:49
0:36:36
Luis Romero Porta
00:39:48 (Tr: 0:39:07)
Alberto Rosado Bravo
00:42:32 (Tr: 0:39:09)
Manuel Yañez Martinez
00:40:48 (Tr: 0:39:09)
Xavier Mota Freixas
00:40:21 (Tr: 0:39:09)
i
David Valls Lázaro
00:41:22 (Tr: 0:39:10)
Rafa Pérez Da Silva
00:40:40 (Tr: 0:39:15)
i
Francesc xavier Teodoro Alandete
00:41:36 (Tr: 0:39:16)
Albert Rey Tomás
00:40:42 (Tr: 0:39:18)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:41:47 (Tr: 0:39:19)
Maxi Viale
00:41:46 (Tr: 0:39:26)
Nerea Costal Cruz
00:41:06 (Tr: 0:39:27)
Albert Godayol
00:40:21 (Tr: 0:39:27)
Josep Lop Casañas
00:40:38 (Tr: 0:39:32)
i
Marc Fernández Giralt
00:43:02 (Tr: 0:39:45)
Laura Pérez Cantero
00:42:36 (Tr: 0:39:48)
Pedro Martínez Carrión
00:42:30 (Tr: 0:39:49)
Jose Gamez Espejo
00:42:27 (Tr: 0:39:53)
i
Alex fructuos p Pueyo
00:42:07 (Tr: 0:39:55)
Manuel Jaime Gonzalez
00:42:29 (Tr: 0:40:00)
Guido Muré
00:42:45 (Tr: 0:40:02)
Marcos Lopez Arenas
00:41:49 (Tr: 0:40:04) |
|||||||
139 | 132 | 5135 | Josep Lop Casañas | 0:39:32 | |||
Real t.: 00:39:32 Real start: 08:02:15 Finish hour: 08:41:47 Cat:M Category place: 132 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:58 min/km Club: c.a. mariokart k2_3: 0:09:11 Hour k2_3 : 08:11:26 Place k2_3 : 144 - k5: 0:19:35 Hour k5 : 08:21:50 Place k5 : 132 X 12 places k7_2: 0:28:21 Hour k7_2 : 08:30:35 Place k7_2 : 133 Y 1 place Finish line: 0:39:32 Finish hour: 08:41:47 Finish place : 139 Y 6 places
Split Times
260150
0:42:36
00:40:38
0:38:40
Luis Romero Porta
00:39:48 (Tr: 0:39:07)
Alberto Rosado Bravo
00:42:32 (Tr: 0:39:09)
Manuel Yañez Martinez
00:40:48 (Tr: 0:39:09)
Xavier Mota Freixas
00:40:21 (Tr: 0:39:09)
i
David Valls Lázaro
00:41:22 (Tr: 0:39:10)
Rafa Pérez Da Silva
00:40:40 (Tr: 0:39:15)
i
Francesc xavier Teodoro Alandete
00:41:36 (Tr: 0:39:16)
Albert Rey Tomás
00:40:42 (Tr: 0:39:18)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:41:47 (Tr: 0:39:19)
Maxi Viale
00:41:46 (Tr: 0:39:26)
Nerea Costal Cruz
00:41:06 (Tr: 0:39:27)
Albert Godayol
00:40:21 (Tr: 0:39:27)
Alexandra guada Toapanta Siza
00:39:49 (Tr: 0:39:30)
Laura Pérez Cantero
00:42:36 (Tr: 0:39:48)
Pedro Martínez Carrión
00:42:30 (Tr: 0:39:49)
Jose Gamez Espejo
00:42:27 (Tr: 0:39:53)
i
Alex fructuos p Pueyo
00:42:07 (Tr: 0:39:55)
Manuel Jaime Gonzalez
00:42:29 (Tr: 0:40:00)
Marcos Lopez Arenas
00:41:49 (Tr: 0:40:04) |
|||||||
140 | 133 | 8006 | Raúl Cano García | 0:39:39 | |||
Real t.: 00:39:39 Real start: 10:31:44 Finish hour: 11:11:23 Cat:M Category place: 133 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:58 min/km Club: k2_3: 0:09:14 Hour k2_3 : 10:40:57 Place k2_3 : 151 - k5: 0:19:54 Hour k5 : 10:51:37 Place k5 : 153 Y 2 places k7_2: 0:28:42 Hour k7_2 : 11:00:25 Place k7_2 : 145 X 8 places Finish line: 0:39:39 Finish hour: 11:11:23 Finish place : 140 X 5 places
Split Times
19377380
5:37:01
03:10:14
0:43:26
i
Vic Arguedas
03:11:54 (Tr: 0:39:07)
i
Christian Correa Castrillón
03:11:12 (Tr: 0:39:11)
Joan Arenillas Cases
00:44:39 (Tr: 0:39:14)
Sergi Beneyto Calabuig
00:44:24 (Tr: 0:39:14)
i
David Guerrero Marichalar
00:44:11 (Tr: 0:39:25)
Pablo Ybarra Sanchez
00:43:26 (Tr: 0:39:30) |
|||||||
141 | 134 | 5159 |
i
|
Marc Fernández Giralt | 0:39:45 | ||
Real t.: 00:39:45 Real start: 08:04:26 Finish hour: 08:44:11 Cat:M Category place: 134 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:59 min/km Club: blueline vilanova k2_3: 0:09:17 Hour k2_3 : 08:13:42 Place k2_3 : 161 - k5: 0:19:58 Hour k5 : 08:24:24 Place k5 : 159 X 2 places k7_2: 0:28:47 Hour k7_2 : 08:33:12 Place k7_2 : 151 X 8 places Finish line: 0:39:45 Finish hour: 08:44:11 Finish place : 141 X 10 places
Split Times
424600
0:46:15
00:43:02
0:39:49
Alberto Rosado Bravo
00:42:32 (Tr: 0:39:09)
Manuel Yañez Martinez
00:40:48 (Tr: 0:39:09)
Xavier Mota Freixas
00:40:21 (Tr: 0:39:09)
i
David Valls Lázaro
00:41:22 (Tr: 0:39:10)
Joan Arenillas Cases
00:44:39 (Tr: 0:39:14)
Sergi Beneyto Calabuig
00:44:24 (Tr: 0:39:14)
Rafa Pérez Da Silva
00:40:40 (Tr: 0:39:15)
i
Francesc xavier Teodoro Alandete
00:41:36 (Tr: 0:39:16)
Albert Rey Tomás
00:40:42 (Tr: 0:39:18)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:41:47 (Tr: 0:39:19)
i
David Guerrero Marichalar
00:44:11 (Tr: 0:39:25)
Maxi Viale
00:41:46 (Tr: 0:39:26)
Nerea Costal Cruz
00:41:06 (Tr: 0:39:27)
Albert Godayol
00:40:21 (Tr: 0:39:27)
Pablo Ybarra Sanchez
00:43:26 (Tr: 0:39:30)
Alexandra guada Toapanta Siza
00:39:49 (Tr: 0:39:30)
Josep Lop Casañas
00:40:38 (Tr: 0:39:32)
Laura Pérez Cantero
00:42:36 (Tr: 0:39:48)
Pedro Martínez Carrión
00:42:30 (Tr: 0:39:49)
Jose Gamez Espejo
00:42:27 (Tr: 0:39:53)
i
Alex fructuos p Pueyo
00:42:07 (Tr: 0:39:55)
Manuel Jaime Gonzalez
00:42:29 (Tr: 0:40:00)
Guido Muré
00:42:45 (Tr: 0:40:02)
Marcos Lopez Arenas
00:41:49 (Tr: 0:40:04)
i
Miquel àngel Giravent Marin
00:43:21 (Tr: 0:40:04) |
|||||||
142 | 8 | 5210 | Laura Pérez Cantero | 0:39:48 | |||
Real t.: 00:39:48 Real start: 08:03:57 Finish hour: 08:43:45 Cat:F Category place: 8 Race start:8:01:09 Gender:F Pace: 3:59 min/km Club: club triatló cornellà k2_3: 0:08:53 Hour k2_3 : 08:12:50 Place k2_3 : 109 - k5: 0:19:17 Hour k5 : 08:23:14 Place k5 : 112 Y 3 places k7_2: 0:28:16 Hour k7_2 : 08:32:13 Place k7_2 : 128 Y 16 places Finish line: 0:39:48 Finish hour: 08:43:45 Finish place : 142 Y 14 places
Split Times
260150
0:44:34
00:42:36
0:40:38
Alberto Rosado Bravo
00:42:32 (Tr: 0:39:09)
Manuel Yañez Martinez
00:40:48 (Tr: 0:39:09)
i
David Valls Lázaro
00:41:22 (Tr: 0:39:10)
Sergi Beneyto Calabuig
00:44:24 (Tr: 0:39:14)
Rafa Pérez Da Silva
00:40:40 (Tr: 0:39:15)
i
Francesc xavier Teodoro Alandete
00:41:36 (Tr: 0:39:16)
Albert Rey Tomás
00:40:42 (Tr: 0:39:18)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:41:47 (Tr: 0:39:19)
i
David Guerrero Marichalar
00:44:11 (Tr: 0:39:25)
Maxi Viale
00:41:46 (Tr: 0:39:26)
Nerea Costal Cruz
00:41:06 (Tr: 0:39:27)
Pablo Ybarra Sanchez
00:43:26 (Tr: 0:39:30)
Josep Lop Casañas
00:40:38 (Tr: 0:39:32)
i
Marc Fernández Giralt
00:43:02 (Tr: 0:39:45)
Pedro Martínez Carrión
00:42:30 (Tr: 0:39:49)
Jose Gamez Espejo
00:42:27 (Tr: 0:39:53)
i
Alex fructuos p Pueyo
00:42:07 (Tr: 0:39:55)
Manuel Jaime Gonzalez
00:42:29 (Tr: 0:40:00)
Guido Muré
00:42:45 (Tr: 0:40:02)
Marcos Lopez Arenas
00:41:49 (Tr: 0:40:04)
i
Miquel àngel Giravent Marin
00:43:21 (Tr: 0:40:04) |
|||||||
143 | 135 | 5161 | Pedro Martínez Carrión | 0:39:49 | |||
Real t.: 00:39:49 Real start: 08:03:51 Finish hour: 08:43:39 Cat:M Category place: 135 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 3:59 min/km Club: rios running team k2_3: 0:09:22 Hour k2_3 : 08:13:12 Place k2_3 : 167 - k5: 0:19:54 Hour k5 : 08:23:44 Place k5 : 154 X 13 places k7_2: 0:28:42 Hour k7_2 : 08:32:32 Place k7_2 : 146 X 8 places Finish line: 0:39:49 Finish hour: 08:43:39 Finish place : 143 X 3 places
Split Times
4400
0:42:32
00:42:30
0:42:28
Alberto Rosado Bravo
00:42:32 (Tr: 0:39:09)
Manuel Jaime Gonzalez
00:42:29 (Tr: 0:40:00) |
|||||||
144 | 136 | 5101 | Jose Gamez Espejo | 0:39:53 | |||
Real t.: 00:39:53 Real start: 08:03:44 Finish hour: 08:43:36 Cat:M Category place: 136 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 4:00 min/km Club: c.a. mollet k2_3: 0:09:30 Hour k2_3 : 08:13:13 Place k2_3 : 186 - k5: 0:19:53 Hour k5 : 08:23:36 Place k5 : 152 X 34 places k7_2: 0:28:38 Hour k7_2 : 08:32:21 Place k7_2 : 143 X 9 places Finish line: 0:39:53 Finish hour: 08:43:36 Finish place : 144 Y 1 place
Split Times
38610
0:42:45
00:42:27
0:42:10
Alberto Rosado Bravo
00:42:32 (Tr: 0:39:09)
Laura Pérez Cantero
00:42:36 (Tr: 0:39:48)
Pedro Martínez Carrión
00:42:30 (Tr: 0:39:49)
Manuel Jaime Gonzalez
00:42:29 (Tr: 0:40:00)
Guido Muré
00:42:45 (Tr: 0:40:02) |
|||||||
145 | 137 | 5178 |
i
|
Alex fructuos p Pueyo | 0:39:55 | ||
Real t.: 00:39:55 Real start: 08:03:22 Finish hour: 08:43:16 Cat:M Category place: 137 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 4:00 min/km Club: k2_3: 0:09:18 Hour k2_3 : 08:12:39 Place k2_3 : 162 - k5: 0:19:46 Hour k5 : 08:23:07 Place k5 : 146 X 16 places k7_2: 0:28:39 Hour k7_2 : 08:32:00 Place k7_2 : 144 X 2 places Finish line: 0:39:55 Finish hour: 08:43:16 Finish place : 145 Y 1 place
Split Times
4400
0:42:09
00:42:07
0:42:05
|
|||||||
146 | 138 | 5152 | Manuel Jaime Gonzalez | 0:40:00 | |||
Real t.: 00:40:00 Real start: 08:03:38 Finish hour: 08:43:38 Cat:M Category place: 138 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 4:00 min/km Club: barbera runners k2_3: 0:09:20 Hour k2_3 : 08:12:57 Place k2_3 : 164 - k5: 0:19:57 Hour k5 : 08:23:35 Place k5 : 157 X 7 places k7_2: 0:28:50 Hour k7_2 : 08:32:27 Place k7_2 : 153 X 4 places Finish line: 0:40:00 Finish hour: 08:43:38 Finish place : 146 X 7 places
Split Times
114510
0:43:21
00:42:29
0:41:37
Alberto Rosado Bravo
00:42:32 (Tr: 0:39:09)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:41:47 (Tr: 0:39:19)
Maxi Viale
00:41:46 (Tr: 0:39:26)
i
Marc Fernández Giralt
00:43:02 (Tr: 0:39:45)
Laura Pérez Cantero
00:42:36 (Tr: 0:39:48)
Pedro Martínez Carrión
00:42:30 (Tr: 0:39:49)
Jose Gamez Espejo
00:42:27 (Tr: 0:39:53)
i
Alex fructuos p Pueyo
00:42:07 (Tr: 0:39:55)
Guido Muré
00:42:45 (Tr: 0:40:02)
Marcos Lopez Arenas
00:41:49 (Tr: 0:40:04)
i
Miquel àngel Giravent Marin
00:43:21 (Tr: 0:40:04) |
|||||||
147 | 139 | 5220 | Guido Muré | 0:40:02 | |||
Real t.: 00:40:02 Real start: 08:03:52 Finish hour: 08:43:54 Cat:M Category place: 139 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 4:01 min/km Club: urban athletics k2_3: 0:09:22 Hour k2_3 : 08:13:13 Place k2_3 : 169 - k5: 0:19:58 Hour k5 : 08:23:49 Place k5 : 158 X 11 places k7_2: 0:28:47 Hour k7_2 : 08:32:39 Place k7_2 : 150 X 8 places Finish line: 0:40:02 Finish hour: 08:43:54 Finish place : 147 X 3 places
Split Times
79310
0:43:21
00:42:45
0:42:09
Alberto Rosado Bravo
00:42:32 (Tr: 0:39:09)
i
Marc Fernández Giralt
00:43:02 (Tr: 0:39:45)
Laura Pérez Cantero
00:42:36 (Tr: 0:39:48)
Pedro Martínez Carrión
00:42:30 (Tr: 0:39:49)
Jose Gamez Espejo
00:42:27 (Tr: 0:39:53)
Manuel Jaime Gonzalez
00:42:29 (Tr: 0:40:00)
i
Miquel àngel Giravent Marin
00:43:21 (Tr: 0:40:04) |
|||||||
148 | 140 | 5134 | Marcos Lopez Arenas | 0:40:04 | |||
Real t.: 00:40:04 Real start: 08:02:55 Finish hour: 08:42:58 Cat:M Category place: 140 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 4:01 min/km Club: k2_3: 0:09:08 Hour k2_3 : 08:12:03 Place k2_3 : 141 - k5: 0:19:30 Hour k5 : 08:22:25 Place k5 : 127 X 14 places k7_2: 0:28:43 Hour k7_2 : 08:31:37 Place k7_2 : 147 Y 20 places Finish line: 0:40:04 Finish hour: 08:42:58 Finish place : 148 Y 1 place
Split Times
201190
0:43:21
00:41:49
0:40:18
Alberto Rosado Bravo
00:42:32 (Tr: 0:39:09)
Manuel Yañez Martinez
00:40:48 (Tr: 0:39:09)
Xavier Mota Freixas
00:40:21 (Tr: 0:39:09)
i
David Valls Lázaro
00:41:22 (Tr: 0:39:10)
Rafa Pérez Da Silva
00:40:40 (Tr: 0:39:15)
i
Francesc xavier Teodoro Alandete
00:41:36 (Tr: 0:39:16)
Albert Rey Tomás
00:40:42 (Tr: 0:39:18)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:41:47 (Tr: 0:39:19)
Maxi Viale
00:41:46 (Tr: 0:39:26)
Nerea Costal Cruz
00:41:06 (Tr: 0:39:27)
Albert Godayol
00:40:21 (Tr: 0:39:27)
Josep Lop Casañas
00:40:38 (Tr: 0:39:32)
i
Marc Fernández Giralt
00:43:02 (Tr: 0:39:45)
Laura Pérez Cantero
00:42:36 (Tr: 0:39:48)
Pedro Martínez Carrión
00:42:30 (Tr: 0:39:49)
Jose Gamez Espejo
00:42:27 (Tr: 0:39:53)
i
Alex fructuos p Pueyo
00:42:07 (Tr: 0:39:55)
Manuel Jaime Gonzalez
00:42:29 (Tr: 0:40:00)
Guido Muré
00:42:45 (Tr: 0:40:02)
i
Miquel àngel Giravent Marin
00:43:21 (Tr: 0:40:04) |
|||||||
149 | 141 | 5235 |
i
|
Miquel àngel Giravent Marin | 0:40:04 | ||
Real t.: 00:40:04 Real start: 08:04:26 Finish hour: 08:44:30 Cat:M Category place: 141 Race start:8:01:09 Gender:M Pace: 4:01 min/km Club: natació catalunya k2_3: 0:09:29 Hour k2_3 : 08:13:55 Place k2_3 : 183 - k5: 0:20:07 Hour k5 : 08:24:33 Place k5 : 168 X 15 places k7_2: 0:28:56 Hour k7_2 : 08:33:22 Place k7_2 : 158 X 10 places Finish line: 0:40:04 Finish hour: 08:44:30 Finish place : 149 X 9 places
Split Times
114510
0:44:13
00:43:21
0:42:29
Alberto Rosado Bravo
00:42:32 (Tr: 0:39:09)
i
David Guerrero Marichalar
00:44:11 (Tr: 0:39:25)
Pablo Ybarra Sanchez
00:43:26 (Tr: 0:39:30)
i
Marc Fernández Giralt
00:43:02 (Tr: 0:39:45)
Laura Pérez Cantero
00:42:36 (Tr: 0:39:48)
Pedro Martínez Carrión
00:42:30 (Tr: 0:39:49)
Manuel Jaime Gonzalez
00:42:29 (Tr: 0:40:00)
Guido Muré
00:42:45 (Tr: 0:40:02) |
|||||||