L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
121 | 113 | 3293 | Robert Roy Gallart | 0:40:50 | |||
Real t.: 00:40:50 Real start: 09:36:24 Finish hour: 10:17:14 Cat:M Category place: 113 Race start:8:02:50 Gender:M Pace: 4:05 min/km Club: k2_3: 0:09:29 Hour k2_3 : 09:45:53 Place k2_3 : 144 - k5: 0:20:26 Hour k5 : 09:56:50 Place k5 : 140 X 4 places k7_2: 0:29:30 Hour k7_2 : 10:05:54 Place k7_2 : 126 X 14 places Finish line: 0:40:50 Finish hour: 10:17:14 Finish place : 121 X 5 places
Split Times
4400
2:14:26
02:14:24
2:14:22
|
|||||||
122 | 114 | 2005 | Jose luis Rivera Peñalver | 0:40:54 | |||
Real t.: 00:40:54 Real start: 08:45:28 Finish hour: 09:26:22 Cat:M Category place: 114 Race start:8:02:50 Gender:M Pace: 4:06 min/km Club: k2_3: 0:09:48 Hour k2_3 : 08:55:16 Place k2_3 : 198 - k5: 0:20:40 Hour k5 : 09:06:07 Place k5 : 155 X 43 places k7_2: 0:29:38 Hour k7_2 : 09:15:05 Place k7_2 : 134 X 21 places Finish line: 0:40:54 Finish hour: 09:26:22 Finish place : 122 X 12 places
Split Times
44000
1:23:52
01:23:32
1:23:12
Alex González Gómez
01:23:52 (Tr: 0:41:09) |
|||||||
123 | 115 | 1063 | Jon ander Gonzalez Matias | 0:41:00 | |||
Real t.: 00:41:00 Real start: 08:04:11 Finish hour: 08:45:10 Cat:M Category place: 115 Race start:8:02:50 Gender:M Pace: 4:06 min/km Club: urban athletics k2_3: 0:09:27 Hour k2_3 : 08:13:37 Place k2_3 : 138 - k5: 0:20:23 Hour k5 : 08:24:33 Place k5 : 134 X 4 places k7_2: 0:29:33 Hour k7_2 : 08:33:43 Place k7_2 : 129 X 5 places Finish line: 0:41:00 Finish hour: 08:45:10 Finish place : 123 X 6 places
Split Times
5482070
1:23:52
00:42:20
0:00:48
Jose luis Rivera Peñalver
01:23:32 (Tr: 0:40:54)
Inês Mota
00:43:15 (Tr: 0:41:00)
Martyn Cooper
00:42:14 (Tr: 0:41:07)
Alex González Gómez
01:23:52 (Tr: 0:41:09)
i
Nicolas Escribano Martinez
00:43:36 (Tr: 0:41:09)
i
Sergi Lucha Falgueras
00:45:20 (Tr: 0:41:11)
Rocco Braccolino
00:43:58 (Tr: 0:41:13)
Arturo Chueca Esteruelas
00:41:56 (Tr: 0:41:13)
Antonio Calvo Lopez
00:43:12 (Tr: 0:41:13)
Isidro Guardiola Hernández
00:44:13 (Tr: 0:41:18)
i
Christopher Moore
00:45:16 (Tr: 0:41:23)
Oscar Martinez Tirado
00:43:26 (Tr: 0:41:27)
Iban Querol Velilla
00:43:40 (Tr: 0:41:36)
David Martin Gonzalez
00:44:34 (Tr: 0:41:38)
Luis Lopez Lobato
00:43:55 (Tr: 0:41:39)
Jaume Castellano Moreno
00:44:36 (Tr: 0:41:41)
Jordi Casal Rexach
00:44:13 (Tr: 0:41:47)
Jordi Santamaria Griera
00:43:53 (Tr: 0:41:48)
Savina Paül Santaulària
00:46:15 (Tr: 0:41:48)
Eric Martínez Varga
00:45:42 (Tr: 0:41:49)
Alberto Cueto Lojo
00:45:37 (Tr: 0:41:56)
i
James Cuddy
00:46:00 (Tr: 0:41:56) |
|||||||
124 | 9 | 1138 | Inês Mota | 0:41:00 | |||
Real t.: 00:41:00 Real start: 08:05:06 Finish hour: 08:46:05 Cat:F Category place: 9 Race start:8:02:50 Gender:F Pace: 4:06 min/km Club: c. e. mediterrani k2_3: 0:09:24 Hour k2_3 : 08:14:29 Place k2_3 : 132 - k5: 0:20:22 Hour k5 : 08:25:27 Place k5 : 133 Y 1 place k7_2: 0:29:31 Hour k7_2 : 08:34:36 Place k7_2 : 128 X 5 places Finish line: 0:41:00 Finish hour: 08:46:05 Finish place : 124 X 4 places
Split Times
5360410
1:23:52
00:43:15
0:02:38
Jose luis Rivera Peñalver
01:23:32 (Tr: 0:40:54)
Jon ander Gonzalez Matias
00:42:20 (Tr: 0:41:00)
Martyn Cooper
00:42:14 (Tr: 0:41:07)
Alex González Gómez
01:23:52 (Tr: 0:41:09)
i
Nicolas Escribano Martinez
00:43:36 (Tr: 0:41:09)
i
Sergi Lucha Falgueras
00:45:20 (Tr: 0:41:11)
Rocco Braccolino
00:43:58 (Tr: 0:41:13)
Arturo Chueca Esteruelas
00:41:56 (Tr: 0:41:13)
Antonio Calvo Lopez
00:43:12 (Tr: 0:41:13)
Isidro Guardiola Hernández
00:44:13 (Tr: 0:41:18)
i
Christopher Moore
00:45:16 (Tr: 0:41:23)
Oscar Martinez Tirado
00:43:26 (Tr: 0:41:27)
Iban Querol Velilla
00:43:40 (Tr: 0:41:36)
David Martin Gonzalez
00:44:34 (Tr: 0:41:38)
Luis Lopez Lobato
00:43:55 (Tr: 0:41:39)
Jaume Castellano Moreno
00:44:36 (Tr: 0:41:41)
Jordi Casal Rexach
00:44:13 (Tr: 0:41:47)
Jordi Santamaria Griera
00:43:53 (Tr: 0:41:48)
Savina Paül Santaulària
00:46:15 (Tr: 0:41:48)
Eric Martínez Varga
00:45:42 (Tr: 0:41:49)
Alberto Cueto Lojo
00:45:37 (Tr: 0:41:56)
i
James Cuddy
00:46:00 (Tr: 0:41:56) |
|||||||
125 | 116 | 3007 | Marçal Rosés Milà | 0:41:02 | |||
Real t.: 00:41:02 Real start: 09:31:37 Finish hour: 10:12:39 Cat:M Category place: 116 Race start:8:02:50 Gender:M Pace: 4:07 min/km Club: k2_3: 0:09:07 Hour k2_3 : 09:40:43 Place k2_3 : 91 - k5: 0:19:56 Hour k5 : 09:51:32 Place k5 : 107 Y 16 places k7_2: 0:29:07 Hour k7_2 : 10:00:43 Place k7_2 : 112 Y 5 places Finish line: 0:41:02 Finish hour: 10:12:39 Finish place : 125 Y 13 places
Split Times
6109510
2:56:06
02:09:49
1:23:32
Robert Roy Gallart
02:14:24 (Tr: 0:40:50)
Jose luis Rivera Peñalver
01:23:32 (Tr: 0:40:54)
Alex González Gómez
01:23:52 (Tr: 0:41:09)
Pablo Gascón González
01:23:56 (Tr: 0:41:33)
Pau Salvadó Escuer
01:24:00 (Tr: 0:41:36)
Marc Serra Tejedor
01:24:42 (Tr: 0:41:37)
Javi Izquierdo Barrera
02:10:25 (Tr: 0:41:53)
Penka Santamaría Carrasco
01:24:25 (Tr: 0:41:53) |
|||||||
126 | 117 | 1201 | Martyn Cooper | 0:41:07 | |||
Real t.: 00:41:07 Real start: 08:03:57 Finish hour: 08:45:04 Cat:M Category place: 117 Race start:8:02:50 Gender:M Pace: 4:07 min/km Club: vegan runners uk k2_3: 0:09:34 Hour k2_3 : 08:13:31 Place k2_3 : 153 - k5: 0:20:32 Hour k5 : 08:24:28 Place k5 : 147 X 6 places k7_2: 0:29:38 Hour k7_2 : 08:33:34 Place k7_2 : 133 X 14 places Finish line: 0:41:07 Finish hour: 08:45:04 Finish place : 126 X 7 places
Split Times
409750
0:45:20
00:42:14
0:39:08
Jon ander Gonzalez Matias
00:42:20 (Tr: 0:41:00)
Inês Mota
00:43:15 (Tr: 0:41:00)
i
Nicolas Escribano Martinez
00:43:36 (Tr: 0:41:09)
i
Sergi Lucha Falgueras
00:45:20 (Tr: 0:41:11)
Rocco Braccolino
00:43:58 (Tr: 0:41:13)
Arturo Chueca Esteruelas
00:41:56 (Tr: 0:41:13)
Antonio Calvo Lopez
00:43:12 (Tr: 0:41:13)
Isidro Guardiola Hernández
00:44:13 (Tr: 0:41:18)
i
Christopher Moore
00:45:16 (Tr: 0:41:23)
Oscar Martinez Tirado
00:43:26 (Tr: 0:41:27)
Iban Querol Velilla
00:43:40 (Tr: 0:41:36)
David Martin Gonzalez
00:44:34 (Tr: 0:41:38)
Luis Lopez Lobato
00:43:55 (Tr: 0:41:39)
Jaume Castellano Moreno
00:44:36 (Tr: 0:41:41)
Jordi Casal Rexach
00:44:13 (Tr: 0:41:47)
Jordi Santamaria Griera
00:43:53 (Tr: 0:41:48) |
|||||||
127 | 118 | 2027 | Alex González Gómez | 0:41:09 | |||
Real t.: 00:41:09 Real start: 08:45:33 Finish hour: 09:26:42 Cat:M Category place: 118 Race start:8:02:50 Gender:M Pace: 4:07 min/km Club: voluntaris 2000 k2_3: 0:09:21 Hour k2_3 : 08:54:53 Place k2_3 : 120 - k5: 0:20:16 Hour k5 : 09:05:48 Place k5 : 131 Y 11 places k7_2: 0:29:26 Hour k7_2 : 09:14:59 Place k7_2 : 124 X 7 places Finish line: 0:41:09 Finish hour: 09:26:42 Finish place : 127 Y 3 places
Split Times
5360410
2:04:28
01:23:52
0:43:15
Jose luis Rivera Peñalver
01:23:32 (Tr: 0:40:54)
Inês Mota
00:43:15 (Tr: 0:41:00)
i
Nicolas Escribano Martinez
00:43:36 (Tr: 0:41:09)
i
Sergi Lucha Falgueras
00:45:20 (Tr: 0:41:11)
Rocco Braccolino
00:43:58 (Tr: 0:41:13)
Isidro Guardiola Hernández
00:44:13 (Tr: 0:41:18)
i
Christopher Moore
00:45:16 (Tr: 0:41:23)
Oscar Martinez Tirado
00:43:26 (Tr: 0:41:27)
Pablo Gascón González
01:23:56 (Tr: 0:41:33)
Iban Querol Velilla
00:43:40 (Tr: 0:41:36)
Pau Salvadó Escuer
01:24:00 (Tr: 0:41:36)
Marc Serra Tejedor
01:24:42 (Tr: 0:41:37)
David Martin Gonzalez
00:44:34 (Tr: 0:41:38)
Luis Lopez Lobato
00:43:55 (Tr: 0:41:39)
Jaume Castellano Moreno
00:44:36 (Tr: 0:41:41)
Jordi Casal Rexach
00:44:13 (Tr: 0:41:47)
Jordi Santamaria Griera
00:43:53 (Tr: 0:41:48)
Savina Paül Santaulària
00:46:15 (Tr: 0:41:48)
Eric Martínez Varga
00:45:42 (Tr: 0:41:49)
Penka Santamaría Carrasco
01:24:25 (Tr: 0:41:53)
Alberto Cueto Lojo
00:45:37 (Tr: 0:41:56)
i
James Cuddy
00:46:00 (Tr: 0:41:56) |
|||||||
128 | 119 | 1186 |
i
|
Nicolas Escribano Martinez | 0:41:09 | ||
Real t.: 00:41:09 Real start: 08:05:17 Finish hour: 08:46:26 Cat:M Category place: 119 Race start:8:02:50 Gender:M Pace: 4:07 min/km Club: florida runners k2_3: 0:09:32 Hour k2_3 : 08:14:48 Place k2_3 : 148 - k5: 0:20:26 Hour k5 : 08:25:43 Place k5 : 139 X 9 places k7_2: 0:29:37 Hour k7_2 : 08:34:54 Place k7_2 : 132 X 7 places Finish line: 0:41:09 Finish hour: 08:46:26 Finish place : 128 X 4 places
Split Times
4400
0:43:38
00:43:36
0:43:34
|
|||||||
129 | 120 | 1318 |
i
|
Sergi Lucha Falgueras | 0:41:11 | ||
Real t.: 00:41:11 Real start: 08:07:00 Finish hour: 08:48:10 Cat:M Category place: 120 Race start:8:02:50 Gender:M Pace: 4:08 min/km Club: k2_3: 0:08:56 Hour k2_3 : 08:15:55 Place k2_3 : 73 - k5: 0:19:41 Hour k5 : 08:26:40 Place k5 : 89 Y 16 places k7_2: 0:29:09 Hour k7_2 : 08:36:09 Place k7_2 : 116 Y 27 places Finish line: 0:41:11 Finish hour: 08:48:10 Finish place : 129 Y 13 places
Split Times
409750
0:48:27
00:45:20
0:42:14
Jon ander Gonzalez Matias
00:42:20 (Tr: 0:41:00)
Inês Mota
00:43:15 (Tr: 0:41:00)
Martyn Cooper
00:42:14 (Tr: 0:41:07)
i
Nicolas Escribano Martinez
00:43:36 (Tr: 0:41:09)
Rocco Braccolino
00:43:58 (Tr: 0:41:13)
Antonio Calvo Lopez
00:43:12 (Tr: 0:41:13)
Isidro Guardiola Hernández
00:44:13 (Tr: 0:41:18)
i
Christopher Moore
00:45:16 (Tr: 0:41:23)
Oscar Martinez Tirado
00:43:26 (Tr: 0:41:27)
Iban Querol Velilla
00:43:40 (Tr: 0:41:36)
David Martin Gonzalez
00:44:34 (Tr: 0:41:38)
Luis Lopez Lobato
00:43:55 (Tr: 0:41:39)
Jaume Castellano Moreno
00:44:36 (Tr: 0:41:41)
Jordi Casal Rexach
00:44:13 (Tr: 0:41:47)
Jordi Santamaria Griera
00:43:53 (Tr: 0:41:48)
Savina Paül Santaulària
00:46:15 (Tr: 0:41:48)
Eric Martínez Varga
00:45:42 (Tr: 0:41:49)
Alberto Cueto Lojo
00:45:37 (Tr: 0:41:56)
i
James Cuddy
00:46:00 (Tr: 0:41:56) |
|||||||
130 | 121 | 1170 | Rocco Braccolino | 0:41:13 | |||
Real t.: 00:41:13 Real start: 08:05:36 Finish hour: 08:46:48 Cat:M Category place: 121 Race start:8:02:50 Gender:M Pace: 4:08 min/km Club: k2_3: 0:09:28 Hour k2_3 : 08:15:04 Place k2_3 : 143 - k5: 0:20:24 Hour k5 : 08:26:00 Place k5 : 136 X 7 places k7_2: 0:29:36 Hour k7_2 : 08:35:11 Place k7_2 : 131 X 5 places Finish line: 0:41:13 Finish hour: 08:46:48 Finish place : 130 X 1 place
Split Times
33880
0:44:13
00:43:58
0:43:43
Isidro Guardiola Hernández
00:44:13 (Tr: 0:41:18)
Luis Lopez Lobato
00:43:55 (Tr: 0:41:39)
Jordi Casal Rexach
00:44:13 (Tr: 0:41:47)
Jordi Santamaria Griera
00:43:53 (Tr: 0:41:48) |
|||||||
131 | 122 | 1039 | Arturo Chueca Esteruelas | 0:41:13 | |||
Real t.: 00:41:13 Real start: 08:03:33 Finish hour: 08:44:46 Cat:M Category place: 122 Race start:8:02:50 Gender:M Pace: 4:08 min/km Club: absolut sport k2_3: 0:09:03 Hour k2_3 : 08:12:36 Place k2_3 : 82 - k5: 0:19:57 Hour k5 : 08:23:30 Place k5 : 111 Y 29 places k7_2: 0:29:19 Hour k7_2 : 08:32:52 Place k7_2 : 118 Y 7 places Finish line: 0:41:13 Finish hour: 08:44:46 Finish place : 131 Y 13 places
Split Times
439340
0:45:16
00:41:56
0:38:36
Jon ander Gonzalez Matias
00:42:20 (Tr: 0:41:00)
Inês Mota
00:43:15 (Tr: 0:41:00)
Martyn Cooper
00:42:14 (Tr: 0:41:07)
i
Nicolas Escribano Martinez
00:43:36 (Tr: 0:41:09)
Rocco Braccolino
00:43:58 (Tr: 0:41:13)
Antonio Calvo Lopez
00:43:12 (Tr: 0:41:13)
Isidro Guardiola Hernández
00:44:13 (Tr: 0:41:18)
i
Christopher Moore
00:45:16 (Tr: 0:41:23)
Oscar Martinez Tirado
00:43:26 (Tr: 0:41:27)
Iban Querol Velilla
00:43:40 (Tr: 0:41:36)
David Martin Gonzalez
00:44:34 (Tr: 0:41:38)
Luis Lopez Lobato
00:43:55 (Tr: 0:41:39)
Jaume Castellano Moreno
00:44:36 (Tr: 0:41:41)
Jordi Casal Rexach
00:44:13 (Tr: 0:41:47)
Jordi Santamaria Griera
00:43:53 (Tr: 0:41:48) |
|||||||
132 | 123 | 1128 | Antonio Calvo Lopez | 0:41:13 | |||
Real t.: 00:41:13 Real start: 08:04:49 Finish hour: 08:46:02 Cat:M Category place: 123 Race start:8:02:50 Gender:M Pace: 4:08 min/km Club: k2_3: 0:09:20 Hour k2_3 : 08:14:09 Place k2_3 : 119 - k5: 0:20:13 Hour k5 : 08:25:02 Place k5 : 128 Y 9 places k7_2: 0:29:25 Hour k7_2 : 08:34:13 Place k7_2 : 122 X 6 places Finish line: 0:41:13 Finish hour: 08:46:02 Finish place : 132 Y 10 places
Split Times
30800
0:43:26
00:43:12
0:42:58
Inês Mota
00:43:15 (Tr: 0:41:00)
Oscar Martinez Tirado
00:43:26 (Tr: 0:41:27) |
|||||||
133 | 124 | 1200 | Isidro Guardiola Hernández | 0:41:18 | |||
Real t.: 00:41:18 Real start: 08:05:46 Finish hour: 08:47:03 Cat:M Category place: 124 Race start:8:02:50 Gender:M Pace: 4:08 min/km Club: k2_3: 0:09:41 Hour k2_3 : 08:15:27 Place k2_3 : 173 - k5: 0:20:29 Hour k5 : 08:26:15 Place k5 : 142 X 31 places k7_2: 0:29:30 Hour k7_2 : 08:35:16 Place k7_2 : 125 X 17 places Finish line: 0:41:18 Finish hour: 08:47:03 Finish place : 133 Y 8 places
Split Times
5241720
1:23:56
00:44:13
0:04:31
Jose luis Rivera Peñalver
01:23:32 (Tr: 0:40:54)
Jon ander Gonzalez Matias
00:42:20 (Tr: 0:41:00)
Inês Mota
00:43:15 (Tr: 0:41:00)
Martyn Cooper
00:42:14 (Tr: 0:41:07)
Alex González Gómez
01:23:52 (Tr: 0:41:09)
i
Nicolas Escribano Martinez
00:43:36 (Tr: 0:41:09)
i
Sergi Lucha Falgueras
00:45:20 (Tr: 0:41:11)
Rocco Braccolino
00:43:58 (Tr: 0:41:13)
Arturo Chueca Esteruelas
00:41:56 (Tr: 0:41:13)
Antonio Calvo Lopez
00:43:12 (Tr: 0:41:13)
i
Christopher Moore
00:45:16 (Tr: 0:41:23)
Oscar Martinez Tirado
00:43:26 (Tr: 0:41:27)
Pablo Gascón González
01:23:56 (Tr: 0:41:33)
Iban Querol Velilla
00:43:40 (Tr: 0:41:36)
David Martin Gonzalez
00:44:34 (Tr: 0:41:38)
Luis Lopez Lobato
00:43:55 (Tr: 0:41:39)
Jaume Castellano Moreno
00:44:36 (Tr: 0:41:41)
Jordi Casal Rexach
00:44:13 (Tr: 0:41:47)
Jordi Santamaria Griera
00:43:53 (Tr: 0:41:48)
Savina Paül Santaulària
00:46:15 (Tr: 0:41:48)
Eric Martínez Varga
00:45:42 (Tr: 0:41:49)
Alberto Cueto Lojo
00:45:37 (Tr: 0:41:56)
i
James Cuddy
00:46:00 (Tr: 0:41:56) |
|||||||
134 | 125 | 1325 |
i
|
Christopher Moore | 0:41:23 | ||
Real t.: 00:41:23 Real start: 08:06:43 Finish hour: 08:48:06 Cat:M Category place: 125 Race start:8:02:50 Gender:M Pace: 4:09 min/km Club: k2_3: 0:09:33 Hour k2_3 : 08:16:16 Place k2_3 : 151 - k5: 0:20:45 Hour k5 : 08:27:28 Place k5 : 158 Y 7 places k7_2: 0:29:51 Hour k7_2 : 08:36:33 Place k7_2 : 142 X 16 places Finish line: 0:41:23 Finish hour: 08:48:06 Finish place : 134 X 8 places
Split Times
439340
0:48:35
00:45:16
0:41:56
Jon ander Gonzalez Matias
00:42:20 (Tr: 0:41:00)
Inês Mota
00:43:15 (Tr: 0:41:00)
Martyn Cooper
00:42:14 (Tr: 0:41:07)
i
Nicolas Escribano Martinez
00:43:36 (Tr: 0:41:09)
i
Sergi Lucha Falgueras
00:45:20 (Tr: 0:41:11)
Rocco Braccolino
00:43:58 (Tr: 0:41:13)
Arturo Chueca Esteruelas
00:41:56 (Tr: 0:41:13)
Antonio Calvo Lopez
00:43:12 (Tr: 0:41:13)
Isidro Guardiola Hernández
00:44:13 (Tr: 0:41:18)
Oscar Martinez Tirado
00:43:26 (Tr: 0:41:27)
Iban Querol Velilla
00:43:40 (Tr: 0:41:36)
David Martin Gonzalez
00:44:34 (Tr: 0:41:38)
Luis Lopez Lobato
00:43:55 (Tr: 0:41:39)
Jaume Castellano Moreno
00:44:36 (Tr: 0:41:41)
Jordi Casal Rexach
00:44:13 (Tr: 0:41:47)
Jordi Santamaria Griera
00:43:53 (Tr: 0:41:48)
Savina Paül Santaulària
00:46:15 (Tr: 0:41:48)
Eric Martínez Varga
00:45:42 (Tr: 0:41:49)
Alberto Cueto Lojo
00:45:37 (Tr: 0:41:56)
i
James Cuddy
00:46:00 (Tr: 0:41:56) |
|||||||
135 | 126 | 1129 | Oscar Martinez Tirado | 0:41:27 | |||
Real t.: 00:41:27 Real start: 08:04:49 Finish hour: 08:46:16 Cat:M Category place: 126 Race start:8:02:50 Gender:M Pace: 4:09 min/km Club: k2_3: 0:09:11 Hour k2_3 : 08:14:00 Place k2_3 : 97 - k5: 0:20:04 Hour k5 : 08:24:53 Place k5 : 116 Y 19 places k7_2: 0:29:26 Hour k7_2 : 08:34:14 Place k7_2 : 123 Y 7 places Finish line: 0:41:27 Finish hour: 08:46:16 Finish place : 135 Y 12 places
Split Times
5355570
1:24:00
00:43:26
0:02:51
Jose luis Rivera Peñalver
01:23:32 (Tr: 0:40:54)
Jon ander Gonzalez Matias
00:42:20 (Tr: 0:41:00)
Inês Mota
00:43:15 (Tr: 0:41:00)
Martyn Cooper
00:42:14 (Tr: 0:41:07)
Alex González Gómez
01:23:52 (Tr: 0:41:09)
i
Nicolas Escribano Martinez
00:43:36 (Tr: 0:41:09)
i
Sergi Lucha Falgueras
00:45:20 (Tr: 0:41:11)
Rocco Braccolino
00:43:58 (Tr: 0:41:13)
Arturo Chueca Esteruelas
00:41:56 (Tr: 0:41:13)
Antonio Calvo Lopez
00:43:12 (Tr: 0:41:13)
Isidro Guardiola Hernández
00:44:13 (Tr: 0:41:18)
i
Christopher Moore
00:45:16 (Tr: 0:41:23)
Pablo Gascón González
01:23:56 (Tr: 0:41:33)
Iban Querol Velilla
00:43:40 (Tr: 0:41:36)
Pau Salvadó Escuer
01:24:00 (Tr: 0:41:36)
David Martin Gonzalez
00:44:34 (Tr: 0:41:38)
Luis Lopez Lobato
00:43:55 (Tr: 0:41:39)
Jaume Castellano Moreno
00:44:36 (Tr: 0:41:41)
Jordi Casal Rexach
00:44:13 (Tr: 0:41:47)
Jordi Santamaria Griera
00:43:53 (Tr: 0:41:48)
Savina Paül Santaulària
00:46:15 (Tr: 0:41:48)
Eric Martínez Varga
00:45:42 (Tr: 0:41:49)
Alberto Cueto Lojo
00:45:37 (Tr: 0:41:56)
i
James Cuddy
00:46:00 (Tr: 0:41:56) |
|||||||
136 | 127 | 2015 | Pablo Gascón González | 0:41:33 | |||
Real t.: 00:41:33 Real start: 08:45:13 Finish hour: 09:26:46 Cat:M Category place: 127 Race start:8:02:50 Gender:M Pace: 4:10 min/km Club: k2_3: 0:09:40 Hour k2_3 : 08:54:53 Place k2_3 : 164 - k5: 0:20:35 Hour k5 : 09:05:48 Place k5 : 150 X 14 places k7_2: 0:29:45 Hour k7_2 : 09:14:58 Place k7_2 : 139 X 11 places Finish line: 0:41:33 Finish hour: 09:26:46 Finish place : 136 X 3 places
Split Times
5241720
2:03:39
01:23:56
0:44:13
Jose luis Rivera Peñalver
01:23:32 (Tr: 0:40:54)
Alex González Gómez
01:23:52 (Tr: 0:41:09)
i
Sergi Lucha Falgueras
00:45:20 (Tr: 0:41:11)
Isidro Guardiola Hernández
00:44:13 (Tr: 0:41:18)
i
Christopher Moore
00:45:16 (Tr: 0:41:23)
Pau Salvadó Escuer
01:24:00 (Tr: 0:41:36)
Marc Serra Tejedor
01:24:42 (Tr: 0:41:37)
David Martin Gonzalez
00:44:34 (Tr: 0:41:38)
Jaume Castellano Moreno
00:44:36 (Tr: 0:41:41)
Savina Paül Santaulària
00:46:15 (Tr: 0:41:48)
Eric Martínez Varga
00:45:42 (Tr: 0:41:49)
Penka Santamaría Carrasco
01:24:25 (Tr: 0:41:53)
Alberto Cueto Lojo
00:45:37 (Tr: 0:41:56)
i
James Cuddy
00:46:00 (Tr: 0:41:56) |
|||||||
137 | 128 | 1144 | Iban Querol Velilla | 0:41:36 | |||
Real t.: 00:41:36 Real start: 08:04:54 Finish hour: 08:46:30 Cat:M Category place: 128 Race start:8:02:50 Gender:M Pace: 4:10 min/km Club: k2_3: 0:09:43 Hour k2_3 : 08:14:37 Place k2_3 : 182 - k5: 0:20:48 Hour k5 : 08:25:42 Place k5 : 162 X 20 places k7_2: 0:30:01 Hour k7_2 : 08:34:54 Place k7_2 : 149 X 13 places Finish line: 0:41:36 Finish hour: 08:46:30 Finish place : 137 X 12 places
Split Times
119570
0:44:34
00:43:40
0:42:45
Inês Mota
00:43:15 (Tr: 0:41:00)
i
Nicolas Escribano Martinez
00:43:36 (Tr: 0:41:09)
Rocco Braccolino
00:43:58 (Tr: 0:41:13)
Antonio Calvo Lopez
00:43:12 (Tr: 0:41:13)
Isidro Guardiola Hernández
00:44:13 (Tr: 0:41:18)
Oscar Martinez Tirado
00:43:26 (Tr: 0:41:27)
David Martin Gonzalez
00:44:34 (Tr: 0:41:38)
Luis Lopez Lobato
00:43:55 (Tr: 0:41:39)
Jordi Casal Rexach
00:44:13 (Tr: 0:41:47)
Jordi Santamaria Griera
00:43:53 (Tr: 0:41:48) |
|||||||
138 | 129 | 2010 | Pau Salvadó Escuer | 0:41:36 | |||
Real t.: 00:41:36 Real start: 08:45:14 Finish hour: 09:26:50 Cat:M Category place: 129 Race start:8:02:50 Gender:M Pace: 4:10 min/km Club: k2_3: 0:09:19 Hour k2_3 : 08:54:33 Place k2_3 : 116 - k5: 0:20:21 Hour k5 : 09:05:34 Place k5 : 132 Y 16 places k7_2: 0:29:45 Hour k7_2 : 09:14:59 Place k7_2 : 138 Y 6 places Finish line: 0:41:36 Finish hour: 09:26:50 Finish place : 138 Z
Split Times
5355570
2:04:34
01:24:00
0:43:26
Jose luis Rivera Peñalver
01:23:32 (Tr: 0:40:54)
Alex González Gómez
01:23:52 (Tr: 0:41:09)
i
Nicolas Escribano Martinez
00:43:36 (Tr: 0:41:09)
i
Sergi Lucha Falgueras
00:45:20 (Tr: 0:41:11)
Rocco Braccolino
00:43:58 (Tr: 0:41:13)
Isidro Guardiola Hernández
00:44:13 (Tr: 0:41:18)
i
Christopher Moore
00:45:16 (Tr: 0:41:23)
Oscar Martinez Tirado
00:43:26 (Tr: 0:41:27)
Pablo Gascón González
01:23:56 (Tr: 0:41:33)
Iban Querol Velilla
00:43:40 (Tr: 0:41:36)
Marc Serra Tejedor
01:24:42 (Tr: 0:41:37)
David Martin Gonzalez
00:44:34 (Tr: 0:41:38)
Luis Lopez Lobato
00:43:55 (Tr: 0:41:39)
Jaume Castellano Moreno
00:44:36 (Tr: 0:41:41)
Jordi Casal Rexach
00:44:13 (Tr: 0:41:47)
Jordi Santamaria Griera
00:43:53 (Tr: 0:41:48)
Savina Paül Santaulària
00:46:15 (Tr: 0:41:48)
Eric Martínez Varga
00:45:42 (Tr: 0:41:49)
Penka Santamaría Carrasco
01:24:25 (Tr: 0:41:53)
Alberto Cueto Lojo
00:45:37 (Tr: 0:41:56)
i
James Cuddy
00:46:00 (Tr: 0:41:56) |
|||||||
139 | 130 | 2026 | Marc Serra Tejedor | 0:41:37 | |||
Real t.: 00:41:37 Real start: 08:45:56 Finish hour: 09:27:32 Cat:M Category place: 130 Race start:8:02:50 Gender:M Pace: 4:10 min/km Club: corredors.cat k2_3: 0:10:00 Hour k2_3 : 08:55:55 Place k2_3 : 232 - k5: 0:21:10 Hour k5 : 09:07:05 Place k5 : 187 X 45 places k7_2: 0:30:13 Hour k7_2 : 09:16:08 Place k7_2 : 155 X 32 places Finish line: 0:41:37 Finish hour: 09:27:32 Finish place : 139 X 16 places
Split Times
100320
1:25:27
01:24:42
1:23:56
Pablo Gascón González
01:23:56 (Tr: 0:41:33)
Pau Salvadó Escuer
01:24:00 (Tr: 0:41:36)
Penka Santamaría Carrasco
01:24:25 (Tr: 0:41:53) |
|||||||
140 | 131 | 1126 | David Martin Gonzalez | 0:41:38 | |||
Real t.: 00:41:38 Real start: 08:05:46 Finish hour: 08:47:24 Cat:M Category place: 131 Race start:8:02:50 Gender:M Pace: 4:10 min/km Club: k2_3: 0:09:41 Hour k2_3 : 08:15:27 Place k2_3 : 174 - k5: 0:20:30 Hour k5 : 08:26:16 Place k5 : 143 X 31 places k7_2: 0:29:35 Hour k7_2 : 08:35:21 Place k7_2 : 130 X 13 places Finish line: 0:41:38 Finish hour: 08:47:24 Finish place : 140 Y 10 places
Split Times
119570
0:45:28
00:44:34
0:43:40
i
Sergi Lucha Falgueras
00:45:20 (Tr: 0:41:11)
Rocco Braccolino
00:43:58 (Tr: 0:41:13)
Isidro Guardiola Hernández
00:44:13 (Tr: 0:41:18)
i
Christopher Moore
00:45:16 (Tr: 0:41:23)
Iban Querol Velilla
00:43:40 (Tr: 0:41:36)
Luis Lopez Lobato
00:43:55 (Tr: 0:41:39)
Jaume Castellano Moreno
00:44:36 (Tr: 0:41:41)
Jordi Casal Rexach
00:44:13 (Tr: 0:41:47)
Jordi Santamaria Griera
00:43:53 (Tr: 0:41:48) |
|||||||
141 | 132 | 1155 | Luis Lopez Lobato | 0:41:39 | |||
Real t.: 00:41:39 Real start: 08:05:06 Finish hour: 08:46:45 Cat:M Category place: 132 Race start:8:02:50 Gender:M Pace: 4:10 min/km Club: hijosdefruta k2_3: 0:09:35 Hour k2_3 : 08:14:41 Place k2_3 : 155 - k5: 0:20:46 Hour k5 : 08:25:52 Place k5 : 160 Y 5 places k7_2: 0:30:00 Hour k7_2 : 08:35:06 Place k7_2 : 148 X 12 places Finish line: 0:41:39 Finish hour: 08:46:45 Finish place : 141 X 7 places
Split Times
4400
0:43:57
00:43:55
0:43:53
Jordi Santamaria Griera
00:43:53 (Tr: 0:41:48) |
|||||||
142 | 133 | 1125 | Jaume Castellano Moreno | 0:41:41 | |||
Real t.: 00:41:41 Real start: 08:05:46 Finish hour: 08:47:26 Cat:M Category place: 133 Race start:8:02:50 Gender:M Pace: 4:11 min/km Club: k2_3: 0:09:43 Hour k2_3 : 08:15:29 Place k2_3 : 183 - k5: 0:20:45 Hour k5 : 08:26:30 Place k5 : 157 X 26 places k7_2: 0:29:57 Hour k7_2 : 08:35:42 Place k7_2 : 146 X 11 places Finish line: 0:41:41 Finish hour: 08:47:26 Finish place : 142 X 4 places
Split Times
217910
0:46:15
00:44:36
0:42:57
Inês Mota
00:43:15 (Tr: 0:41:00)
i
Nicolas Escribano Martinez
00:43:36 (Tr: 0:41:09)
i
Sergi Lucha Falgueras
00:45:20 (Tr: 0:41:11)
Rocco Braccolino
00:43:58 (Tr: 0:41:13)
Antonio Calvo Lopez
00:43:12 (Tr: 0:41:13)
Isidro Guardiola Hernández
00:44:13 (Tr: 0:41:18)
i
Christopher Moore
00:45:16 (Tr: 0:41:23)
Oscar Martinez Tirado
00:43:26 (Tr: 0:41:27)
Iban Querol Velilla
00:43:40 (Tr: 0:41:36)
David Martin Gonzalez
00:44:34 (Tr: 0:41:38)
Luis Lopez Lobato
00:43:55 (Tr: 0:41:39)
Jordi Casal Rexach
00:44:13 (Tr: 0:41:47)
Jordi Santamaria Griera
00:43:53 (Tr: 0:41:48)
Savina Paül Santaulària
00:46:15 (Tr: 0:41:48)
Eric Martínez Varga
00:45:42 (Tr: 0:41:49)
Alberto Cueto Lojo
00:45:37 (Tr: 0:41:56)
i
James Cuddy
00:46:00 (Tr: 0:41:56) |
|||||||
143 | 134 | 1181 | Jordi Casal Rexach | 0:41:47 | |||
Real t.: 00:41:47 Real start: 08:05:17 Finish hour: 08:47:03 Cat:M Category place: 134 Race start:8:02:50 Gender:M Pace: 4:11 min/km Club: k2_3: 0:09:48 Hour k2_3 : 08:15:04 Place k2_3 : 196 - k5: 0:20:53 Hour k5 : 08:26:10 Place k5 : 166 X 30 places k7_2: 0:30:07 Hour k7_2 : 08:35:23 Place k7_2 : 152 X 14 places Finish line: 0:41:47 Finish hour: 08:47:03 Finish place : 143 X 9 places
Split Times
195800
0:45:42
00:44:13
0:42:44
Inês Mota
00:43:15 (Tr: 0:41:00)
i
Nicolas Escribano Martinez
00:43:36 (Tr: 0:41:09)
i
Sergi Lucha Falgueras
00:45:20 (Tr: 0:41:11)
Rocco Braccolino
00:43:58 (Tr: 0:41:13)
Antonio Calvo Lopez
00:43:12 (Tr: 0:41:13)
Isidro Guardiola Hernández
00:44:13 (Tr: 0:41:18)
i
Christopher Moore
00:45:16 (Tr: 0:41:23)
Oscar Martinez Tirado
00:43:26 (Tr: 0:41:27)
Iban Querol Velilla
00:43:40 (Tr: 0:41:36)
David Martin Gonzalez
00:44:34 (Tr: 0:41:38)
Luis Lopez Lobato
00:43:55 (Tr: 0:41:39)
Jaume Castellano Moreno
00:44:36 (Tr: 0:41:41)
Jordi Santamaria Griera
00:43:53 (Tr: 0:41:48)
Eric Martínez Varga
00:45:42 (Tr: 0:41:49)
Alberto Cueto Lojo
00:45:37 (Tr: 0:41:56) |
|||||||
144 | 135 | 1115 | Jordi Santamaria Griera | 0:41:48 | |||
Real t.: 00:41:48 Real start: 08:04:55 Finish hour: 08:46:43 Cat:M Category place: 135 Race start:8:02:50 Gender:M Pace: 4:11 min/km Club: compañeros de corridas k2_3: 0:09:04 Hour k2_3 : 08:13:58 Place k2_3 : 84 - k5: 0:20:07 Hour k5 : 08:25:01 Place k5 : 118 Y 34 places k7_2: 0:29:39 Hour k7_2 : 08:34:33 Place k7_2 : 135 Y 17 places Finish line: 0:41:48 Finish hour: 08:46:43 Finish place : 144 Y 9 places
Split Times
11422620
2:10:25
00:43:53
743:17:20
Jose luis Rivera Peñalver
01:23:32 (Tr: 0:40:54)
Jon ander Gonzalez Matias
00:42:20 (Tr: 0:41:00)
Inês Mota
00:43:15 (Tr: 0:41:00)
Marçal Rosés Milà
02:09:49 (Tr: 0:41:02)
Martyn Cooper
00:42:14 (Tr: 0:41:07)
Alex González Gómez
01:23:52 (Tr: 0:41:09)
i
Nicolas Escribano Martinez
00:43:36 (Tr: 0:41:09)
i
Sergi Lucha Falgueras
00:45:20 (Tr: 0:41:11)
Rocco Braccolino
00:43:58 (Tr: 0:41:13)
Arturo Chueca Esteruelas
00:41:56 (Tr: 0:41:13)
Antonio Calvo Lopez
00:43:12 (Tr: 0:41:13)
Isidro Guardiola Hernández
00:44:13 (Tr: 0:41:18)
i
Christopher Moore
00:45:16 (Tr: 0:41:23)
Oscar Martinez Tirado
00:43:26 (Tr: 0:41:27)
Pablo Gascón González
01:23:56 (Tr: 0:41:33)
Iban Querol Velilla
00:43:40 (Tr: 0:41:36)
Pau Salvadó Escuer
01:24:00 (Tr: 0:41:36)
Marc Serra Tejedor
01:24:42 (Tr: 0:41:37)
David Martin Gonzalez
00:44:34 (Tr: 0:41:38)
Luis Lopez Lobato
00:43:55 (Tr: 0:41:39)
Jaume Castellano Moreno
00:44:36 (Tr: 0:41:41)
Jordi Casal Rexach
00:44:13 (Tr: 0:41:47)
Savina Paül Santaulària
00:46:15 (Tr: 0:41:48)
Eric Martínez Varga
00:45:42 (Tr: 0:41:49)
Javi Izquierdo Barrera
02:10:25 (Tr: 0:41:53)
Penka Santamaría Carrasco
01:24:25 (Tr: 0:41:53)
Alberto Cueto Lojo
00:45:37 (Tr: 0:41:56)
i
James Cuddy
00:46:00 (Tr: 0:41:56) |
|||||||
145 | 10 | 1294 | Savina Paül Santaulària | 0:41:48 | |||
Real t.: 00:41:48 Real start: 08:07:17 Finish hour: 08:49:05 Cat:F Category place: 10 Race start:8:02:50 Gender:F Pace: 4:11 min/km Club: k2_3: 0:09:13 Hour k2_3 : 08:16:30 Place k2_3 : 106 - k5: 0:20:08 Hour k5 : 08:27:25 Place k5 : 123 Y 17 places k7_2: 0:29:50 Hour k7_2 : 08:37:07 Place k7_2 : 141 Y 18 places Finish line: 0:41:48 Finish hour: 08:49:05 Finish place : 145 Y 4 places
Split Times
5036900
1:24:25
00:46:15
0:08:06
Jose luis Rivera Peñalver
01:23:32 (Tr: 0:40:54)
Jon ander Gonzalez Matias
00:42:20 (Tr: 0:41:00)
Inês Mota
00:43:15 (Tr: 0:41:00)
Martyn Cooper
00:42:14 (Tr: 0:41:07)
Alex González Gómez
01:23:52 (Tr: 0:41:09)
i
Nicolas Escribano Martinez
00:43:36 (Tr: 0:41:09)
i
Sergi Lucha Falgueras
00:45:20 (Tr: 0:41:11)
Rocco Braccolino
00:43:58 (Tr: 0:41:13)
Arturo Chueca Esteruelas
00:41:56 (Tr: 0:41:13)
Antonio Calvo Lopez
00:43:12 (Tr: 0:41:13)
Isidro Guardiola Hernández
00:44:13 (Tr: 0:41:18)
i
Christopher Moore
00:45:16 (Tr: 0:41:23)
Oscar Martinez Tirado
00:43:26 (Tr: 0:41:27)
Pablo Gascón González
01:23:56 (Tr: 0:41:33)
Iban Querol Velilla
00:43:40 (Tr: 0:41:36)
Pau Salvadó Escuer
01:24:00 (Tr: 0:41:36)
David Martin Gonzalez
00:44:34 (Tr: 0:41:38)
Luis Lopez Lobato
00:43:55 (Tr: 0:41:39)
Jaume Castellano Moreno
00:44:36 (Tr: 0:41:41)
Jordi Casal Rexach
00:44:13 (Tr: 0:41:47)
Jordi Santamaria Griera
00:43:53 (Tr: 0:41:48)
Eric Martínez Varga
00:45:42 (Tr: 0:41:49)
Penka Santamaría Carrasco
01:24:25 (Tr: 0:41:53)
Alberto Cueto Lojo
00:45:37 (Tr: 0:41:56)
i
James Cuddy
00:46:00 (Tr: 0:41:56) |
|||||||
146 | 136 | 1209 | Eric Martínez Varga | 0:41:49 | |||
Real t.: 00:41:49 Real start: 08:06:44 Finish hour: 08:48:32 Cat:M Category place: 136 Race start:8:02:50 Gender:M Pace: 4:11 min/km Club: k2_3: 0:09:38 Hour k2_3 : 08:16:22 Place k2_3 : 163 - k5: 0:21:05 Hour k5 : 08:27:49 Place k5 : 180 Y 17 places k7_2: 0:30:16 Hour k7_2 : 08:36:59 Place k7_2 : 157 X 23 places Finish line: 0:41:49 Finish hour: 08:48:32 Finish place : 146 X 11 places
Split Times
195800
0:47:11
00:45:42
0:44:13
i
Sergi Lucha Falgueras
00:45:20 (Tr: 0:41:11)
Isidro Guardiola Hernández
00:44:13 (Tr: 0:41:18)
i
Christopher Moore
00:45:16 (Tr: 0:41:23)
David Martin Gonzalez
00:44:34 (Tr: 0:41:38)
Jaume Castellano Moreno
00:44:36 (Tr: 0:41:41)
Jordi Casal Rexach
00:44:13 (Tr: 0:41:47)
Savina Paül Santaulària
00:46:15 (Tr: 0:41:48)
Alberto Cueto Lojo
00:45:37 (Tr: 0:41:56)
i
James Cuddy
00:46:00 (Tr: 0:41:56) |
|||||||
147 | 137 | 3006 | Javi Izquierdo Barrera | 0:41:53 | |||
Real t.: 00:41:53 Real start: 09:31:22 Finish hour: 10:13:15 Cat:M Category place: 137 Race start:8:02:50 Gender:M Pace: 4:12 min/km Club: k2_3: 0:09:19 Hour k2_3 : 09:40:40 Place k2_3 : 115 - k5: 0:20:31 Hour k5 : 09:51:53 Place k5 : 146 Y 31 places k7_2: 0:29:57 Hour k7_2 : 10:01:19 Place k7_2 : 147 Y 1 place Finish line: 0:41:53 Finish hour: 10:13:15 Finish place : 147 Z
Split Times
11422620
3:36:57
02:10:25
0:43:53
Robert Roy Gallart
02:14:24 (Tr: 0:40:50)
Jose luis Rivera Peñalver
01:23:32 (Tr: 0:40:54)
Marçal Rosés Milà
02:09:49 (Tr: 0:41:02)
Alex González Gómez
01:23:52 (Tr: 0:41:09)
i
Sergi Lucha Falgueras
00:45:20 (Tr: 0:41:11)
Rocco Braccolino
00:43:58 (Tr: 0:41:13)
Isidro Guardiola Hernández
00:44:13 (Tr: 0:41:18)
i
Christopher Moore
00:45:16 (Tr: 0:41:23)
Pablo Gascón González
01:23:56 (Tr: 0:41:33)
Pau Salvadó Escuer
01:24:00 (Tr: 0:41:36)
Marc Serra Tejedor
01:24:42 (Tr: 0:41:37)
David Martin Gonzalez
00:44:34 (Tr: 0:41:38)
Luis Lopez Lobato
00:43:55 (Tr: 0:41:39)
Jaume Castellano Moreno
00:44:36 (Tr: 0:41:41)
Jordi Casal Rexach
00:44:13 (Tr: 0:41:47)
Jordi Santamaria Griera
00:43:53 (Tr: 0:41:48)
Savina Paül Santaulària
00:46:15 (Tr: 0:41:48)
Eric Martínez Varga
00:45:42 (Tr: 0:41:49)
Penka Santamaría Carrasco
01:24:25 (Tr: 0:41:53)
Alberto Cueto Lojo
00:45:37 (Tr: 0:41:56)
i
James Cuddy
00:46:00 (Tr: 0:41:56) |
|||||||
148 | 138 | 2004 | Penka Santamaría Carrasco | 0:41:53 | |||
Real t.: 00:41:53 Real start: 08:45:22 Finish hour: 09:27:15 Cat:M Category place: 138 Race start:8:02:50 Gender:M Pace: 4:12 min/km Club: chicken roller beer k2_3: 0:09:18 Hour k2_3 : 08:54:39 Place k2_3 : 114 - k5: 0:20:26 Hour k5 : 09:05:47 Place k5 : 138 Y 24 places k7_2: 0:29:57 Hour k7_2 : 09:15:18 Place k7_2 : 145 Y 7 places Finish line: 0:41:53 Finish hour: 09:27:15 Finish place : 148 Y 3 places
Split Times
5036900
2:02:34
01:24:25
0:46:15
Jose luis Rivera Peñalver
01:23:32 (Tr: 0:40:54)
Alex González Gómez
01:23:52 (Tr: 0:41:09)
Pablo Gascón González
01:23:56 (Tr: 0:41:33)
Pau Salvadó Escuer
01:24:00 (Tr: 0:41:36)
Marc Serra Tejedor
01:24:42 (Tr: 0:41:37)
Savina Paül Santaulària
00:46:15 (Tr: 0:41:48) |
|||||||
149 | 139 | 1260 | Alberto Cueto Lojo | 0:41:56 | |||
Real t.: 00:41:56 Real start: 08:06:32 Finish hour: 08:48:27 Cat:M Category place: 139 Race start:8:02:50 Gender:M Pace: 4:12 min/km Club: k2_3: 0:10:01 Hour k2_3 : 08:16:33 Place k2_3 : 235 - k5: 0:21:25 Hour k5 : 08:27:56 Place k5 : 214 X 21 places k7_2: 0:30:37 Hour k7_2 : 08:37:08 Place k7_2 : 176 X 38 places Finish line: 0:41:56 Finish hour: 08:48:27 Finish place : 149 X 27 places
Split Times
49280
0:46:00
00:45:37
0:45:15
i
Sergi Lucha Falgueras
00:45:20 (Tr: 0:41:11)
i
Christopher Moore
00:45:16 (Tr: 0:41:23)
Eric Martínez Varga
00:45:42 (Tr: 0:41:49)
i
James Cuddy
00:46:00 (Tr: 0:41:56) |
|||||||
150 | 140 | 1332 |
i
|
James Cuddy | 0:41:56 | ||
Real t.: 00:41:56 Real start: 08:06:54 Finish hour: 08:48:50 Cat:M Category place: 140 Race start:8:02:50 Gender:M Pace: 4:12 min/km Club: k2_3: 0:09:24 Hour k2_3 : 08:16:17 Place k2_3 : 130 - k5: 0:20:28 Hour k5 : 08:27:21 Place k5 : 141 Y 11 places k7_2: 0:29:54 Hour k7_2 : 08:36:48 Place k7_2 : 144 Y 3 places Finish line: 0:41:56 Finish hour: 08:48:50 Finish place : 150 Y 6 places
Split Times
4400
0:46:02
00:46:00
0:45:58
|
|||||||