L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 122 | David Gallego Arredondo | 0:04:48 | |||
Real t.: 00:04:48 Official t.: 00:04:48 Real start: 11:08:31 Finish hour: 11:13:19 Cat:VtAM Category place: 1 Race start:11:08:31 Gender:M Pace: 2:59 min/km Club: u.a. barbera V1: 0:01:22 Hour V1 : 11:09:53 Place V1 : 1 - V2: 0:03:07 Hour V2 : 11:11:38 Place V2 : 1 Z Finish line: 0:04:48 Finish hour: 11:13:19 Finish place : 1 Z
Split Times
58535
0:05:15
00:04:48
0:04:22
Albert Reixach Comino
00:04:51 (Tr: 0:04:51)
Dani Rueda Naharro
00:04:53 (Tr: 0:04:53)
Joan Palomeras
00:04:57 (Tr: 0:04:57)
Petter Peñafiel Rebutti
00:05:11 (Tr: 0:05:11)
i
Manuel Guillen Garcia
00:05:14 (Tr: 0:05:14)
Sergi Robles Mestre
00:05:15 (Tr: 0:05:15) |
|||||||
2 | 2 | 128 | Albert Reixach Comino | 0:04:51 | |||
Real t.: 00:04:51 Official t.: 00:04:51 Real start: 11:08:31 Finish hour: 11:13:22 Cat:VtAM Category place: 2 Race start:11:08:31 Gender:M Pace: 3:01 min/km Club: ca olot terra de volcans V1: 0:01:22 Hour V1 : 11:09:53 Place V1 : 2 - V2: 0:03:07 Hour V2 : 11:11:38 Place V2 : 3 Y 1 place Finish line: 0:04:51 Finish hour: 11:13:22 Finish place : 2 X 1 place
Split Times
52905
0:05:15
00:04:51
0:04:27
David Gallego Arredondo
00:04:48 (Tr: 0:04:48)
Dani Rueda Naharro
00:04:53 (Tr: 0:04:53)
Joan Palomeras
00:04:57 (Tr: 0:04:57)
Petter Peñafiel Rebutti
00:05:11 (Tr: 0:05:11)
i
Manuel Guillen Garcia
00:05:14 (Tr: 0:05:14)
Sergi Robles Mestre
00:05:15 (Tr: 0:05:15) |
|||||||
3 | 3 | 108 | Dani Rueda Naharro | 0:04:53 | |||
Real t.: 00:04:53 Official t.: 00:04:53 Real start: 11:08:31 Finish hour: 11:13:24 Cat:VtAM Category place: 3 Race start:11:08:31 Gender:M Pace: 3:02 min/km Club: uca V1: 0:01:22 Hour V1 : 11:09:53 Place V1 : 3 - V2: 0:03:07 Hour V2 : 11:11:38 Place V2 : 2 X 1 place Finish line: 0:04:53 Finish hour: 11:13:24 Finish place : 3 Y 1 place
Split Times
48340
0:05:15
00:04:53
0:04:31
David Gallego Arredondo
00:04:48 (Tr: 0:04:48)
Albert Reixach Comino
00:04:51 (Tr: 0:04:51)
Joan Palomeras
00:04:57 (Tr: 0:04:57)
Petter Peñafiel Rebutti
00:05:11 (Tr: 0:05:11)
i
Manuel Guillen Garcia
00:05:14 (Tr: 0:05:14)
Sergi Robles Mestre
00:05:15 (Tr: 0:05:15) |
|||||||
4 | 4 | 113 | Joan Palomeras | 0:04:57 | |||
Real t.: 00:04:57 Official t.: 00:04:57 Real start: 11:08:31 Finish hour: 11:13:28 Cat:VtAM Category place: 4 Race start:11:08:31 Gender:M Pace: 3:05 min/km Club: ca palau V1: 0:01:22 Hour V1 : 11:09:53 Place V1 : 4 - V2: 0:03:09 Hour V2 : 11:11:40 Place V2 : 4 Z Finish line: 0:04:57 Finish hour: 11:13:28 Finish place : 4 Z
Split Times
38040
0:05:15
00:04:57
0:04:40
David Gallego Arredondo
00:04:48 (Tr: 0:04:48)
Albert Reixach Comino
00:04:51 (Tr: 0:04:51)
Dani Rueda Naharro
00:04:53 (Tr: 0:04:53)
Petter Peñafiel Rebutti
00:05:11 (Tr: 0:05:11)
i
Manuel Guillen Garcia
00:05:14 (Tr: 0:05:14)
Sergi Robles Mestre
00:05:15 (Tr: 0:05:15) |
|||||||
5 | 5 | 139 | Petter Peñafiel Rebutti | 0:05:11 | |||
Real t.: 00:05:11 Official t.: 00:05:11 Real start: 11:08:31 Finish hour: 11:13:42 Cat:VtAM Category place: 5 Race start:11:08:31 Gender:M Pace: 3:13 min/km Club: ecuador club de atletismo eca V1: 0:01:26 Hour V1 : 11:09:57 Place V1 : 6 - V2: 0:03:18 Hour V2 : 11:11:49 Place V2 : 5 X 1 place Finish line: 0:05:11 Finish hour: 11:13:42 Finish place : 5 Z
Split Times
43903
0:05:31
00:05:11
0:04:51
Albert Reixach Comino
00:04:51 (Tr: 0:04:51)
Dani Rueda Naharro
00:04:53 (Tr: 0:04:53)
Joan Palomeras
00:04:57 (Tr: 0:04:57)
i
Manuel Guillen Garcia
00:05:14 (Tr: 0:05:14)
Sergi Robles Mestre
00:05:15 (Tr: 0:05:15)
i
Leo García Espallargas
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Raimon Barbany
00:05:22 (Tr: 0:05:22)
i
Bruno López Santos
00:05:26 (Tr: 0:05:26)
David González Domínguez
00:05:27 (Tr: 0:05:27) |
|||||||
6 | 6 | 138 |
i
|
Manuel Guillen Garcia | 0:05:14 | ||
Real t.: 00:05:14 Official t.: 00:05:14 Real start: 11:08:31 Finish hour: 11:13:45 Cat:VtAM Category place: 6 Race start:11:08:31 Gender:M Pace: 3:16 min/km Club: j.a. sabadell V1: 0:01:26 Hour V1 : 11:09:57 Place V1 : 7 - V2: 0:03:22 Hour V2 : 11:11:53 Place V2 : 7 Z Finish line: 0:05:14 Finish hour: 11:13:45 Finish place : 6 X 1 place
Split Times
47308
0:05:36
00:05:14
0:04:53
Dani Rueda Naharro
00:04:53 (Tr: 0:04:53)
Joan Palomeras
00:04:57 (Tr: 0:04:57)
Petter Peñafiel Rebutti
00:05:11 (Tr: 0:05:11)
Sergi Robles Mestre
00:05:15 (Tr: 0:05:15)
i
Leo García Espallargas
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Raimon Barbany
00:05:22 (Tr: 0:05:22)
i
Bruno López Santos
00:05:26 (Tr: 0:05:26)
David González Domínguez
00:05:27 (Tr: 0:05:27)
Ivan Rojas
00:05:33 (Tr: 0:05:33) |
|||||||
7 | 7 | 109 | Sergi Robles Mestre | 0:05:15 | |||
Real t.: 00:05:15 Official t.: 00:05:15 Real start: 11:08:31 Finish hour: 11:13:46 Cat:VtAM Category place: 7 Race start:11:08:31 Gender:M Pace: 3:16 min/km Club: V1: 0:01:27 Hour V1 : 11:09:58 Place V1 : 10 - V2: 0:03:20 Hour V2 : 11:11:51 Place V2 : 6 X 4 places Finish line: 0:05:15 Finish hour: 11:13:46 Finish place : 7 Y 1 place
Split Times
38040
0:05:32
00:05:15
0:04:57
Joan Palomeras
00:04:57 (Tr: 0:04:57)
Petter Peñafiel Rebutti
00:05:11 (Tr: 0:05:11)
i
Manuel Guillen Garcia
00:05:14 (Tr: 0:05:14)
i
Leo García Espallargas
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Raimon Barbany
00:05:22 (Tr: 0:05:22)
i
Bruno López Santos
00:05:26 (Tr: 0:05:26)
David González Domínguez
00:05:27 (Tr: 0:05:27) |
|||||||
8 | 8 | 112 |
i
|
Leo García Espallargas | 0:05:17 | ||
Real t.: 00:05:17 Official t.: 00:05:17 Real start: 11:08:31 Finish hour: 11:13:48 Cat:VtAM Category place: 8 Race start:11:08:31 Gender:M Pace: 3:17 min/km Club: mollet V1: 0:01:26 Hour V1 : 11:09:57 Place V1 : 8 - V2: 0:03:23 Hour V2 : 11:11:54 Place V2 : 8 Z Finish line: 0:05:17 Finish hour: 11:13:48 Finish place : 8 Z
Split Times
23368
0:05:27
00:05:17
0:05:06
Petter Peñafiel Rebutti
00:05:11 (Tr: 0:05:11)
i
Manuel Guillen Garcia
00:05:14 (Tr: 0:05:14)
Sergi Robles Mestre
00:05:15 (Tr: 0:05:15)
i
Raimon Barbany
00:05:22 (Tr: 0:05:22)
i
Bruno López Santos
00:05:26 (Tr: 0:05:26)
David González Domínguez
00:05:27 (Tr: 0:05:27) |
|||||||
9 | 9 | 233 |
i
|
Raimon Barbany | 0:05:22 | ||
Real t.: 00:05:22 Official t.: 00:05:22 Real start: 11:08:31 Finish hour: 11:13:53 Cat:VtAM Category place: 9 Race start:11:08:31 Gender:M Pace: 3:20 min/km Club: V1: 0:01:28 Hour V1 : 11:09:59 Place V1 : 11 - V2: 0:03:25 Hour V2 : 11:11:56 Place V2 : 10 X 1 place Finish line: 0:05:22 Finish hour: 11:13:53 Finish place : 9 X 1 place
Split Times
26186
0:05:33
00:05:22
0:05:10
Petter Peñafiel Rebutti
00:05:11 (Tr: 0:05:11)
i
Manuel Guillen Garcia
00:05:14 (Tr: 0:05:14)
Sergi Robles Mestre
00:05:15 (Tr: 0:05:15)
i
Leo García Espallargas
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Bruno López Santos
00:05:26 (Tr: 0:05:26)
David González Domínguez
00:05:27 (Tr: 0:05:27)
Ivan Rojas
00:05:33 (Tr: 0:05:33) |
|||||||
10 | 10 | 131 |
i
|
Bruno López Santos | 0:05:26 | ||
Real t.: 00:05:26 Official t.: 00:05:26 Real start: 11:08:31 Finish hour: 11:13:57 Cat:VtAM Category place: 10 Race start:11:08:31 Gender:M Pace: 3:23 min/km Club: barcelona atletisme V1: 0:01:27 Hour V1 : 11:09:58 Place V1 : 9 - V2: 0:03:25 Hour V2 : 11:11:56 Place V2 : 11 Y 2 places Finish line: 0:05:26 Finish hour: 11:13:57 Finish place : 10 X 1 place
Split Times
29684
0:05:40
00:05:26
0:05:13
i
Manuel Guillen Garcia
00:05:14 (Tr: 0:05:14)
Sergi Robles Mestre
00:05:15 (Tr: 0:05:15)
i
Leo García Espallargas
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Raimon Barbany
00:05:22 (Tr: 0:05:22)
David González Domínguez
00:05:27 (Tr: 0:05:27)
Ivan Rojas
00:05:33 (Tr: 0:05:33)
Dustin Peñafiel
00:05:40 (Tr: 0:05:40) |
|||||||
11 | 11 | 132 | David González Domínguez | 0:05:27 | |||
Real t.: 00:05:27 Official t.: 00:05:27 Real start: 11:08:31 Finish hour: 11:13:58 Cat:VtAM Category place: 11 Race start:11:08:31 Gender:M Pace: 3:24 min/km Club: deportistas eii V1: 0:01:31 Hour V1 : 11:10:02 Place V1 : 15 - V2: 0:03:31 Hour V2 : 11:12:02 Place V2 : 12 X 3 places Finish line: 0:05:27 Finish hour: 11:13:58 Finish place : 11 X 1 place
Split Times
30144
0:05:41
00:05:27
0:05:14
i
Manuel Guillen Garcia
00:05:14 (Tr: 0:05:14)
Sergi Robles Mestre
00:05:15 (Tr: 0:05:15)
i
Leo García Espallargas
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Raimon Barbany
00:05:22 (Tr: 0:05:22)
i
Bruno López Santos
00:05:26 (Tr: 0:05:26)
Ivan Rojas
00:05:33 (Tr: 0:05:33)
Dustin Peñafiel
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
Alex Huertas Utrilla
00:05:41 (Tr: 0:05:41) |
|||||||
12 | 12 | 125 | Ivan Rojas | 0:05:33 | |||
Real t.: 00:05:33 Official t.: 00:05:33 Real start: 11:08:31 Finish hour: 11:14:04 Cat:VtAM Category place: 12 Race start:11:08:31 Gender:M Pace: 3:27 min/km Club: V1: 0:01:24 Hour V1 : 11:09:55 Place V1 : 5 - V2: 0:03:25 Hour V2 : 11:11:56 Place V2 : 9 Y 4 places Finish line: 0:05:33 Finish hour: 11:14:04 Finish place : 12 Y 3 places
Split Times
26186
0:05:45
00:05:33
0:05:22
i
Raimon Barbany
00:05:22 (Tr: 0:05:22)
i
Bruno López Santos
00:05:26 (Tr: 0:05:26)
David González Domínguez
00:05:27 (Tr: 0:05:27)
Dustin Peñafiel
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
Alex Huertas Utrilla
00:05:41 (Tr: 0:05:41)
i
Javier De Haro
00:05:42 (Tr: 0:05:42) |
|||||||
13 | 13 | 187 | Dustin Peñafiel | 0:05:40 | |||
Real t.: 00:05:40 Official t.: 00:05:40 Real start: 11:08:31 Finish hour: 11:14:11 Cat:VtAM Category place: 13 Race start:11:08:31 Gender:M Pace: 3:31 min/km Club: eca V1: 0:01:30 Hour V1 : 11:10:01 Place V1 : 14 - V2: 0:03:36 Hour V2 : 11:12:07 Place V2 : 13 X 1 place Finish line: 0:05:40 Finish hour: 11:14:11 Finish place : 13 Z
Split Times
29684
0:05:53
00:05:40
0:05:26
i
Bruno López Santos
00:05:26 (Tr: 0:05:26)
David González Domínguez
00:05:27 (Tr: 0:05:27)
Ivan Rojas
00:05:33 (Tr: 0:05:33)
Alex Huertas Utrilla
00:05:41 (Tr: 0:05:41)
i
Javier De Haro
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
Raúl Jiménez Fernández
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
Toni Serrano Villalba
00:05:53 (Tr: 0:05:53) |
|||||||
14 | 14 | 116 | Alex Huertas Utrilla | 0:05:41 | |||
Real t.: 00:05:41 Official t.: 00:05:41 Real start: 11:08:31 Finish hour: 11:14:12 Cat:VtAM Category place: 14 Race start:11:08:31 Gender:M Pace: 3:32 min/km Club: c.n. caldes V1: 0:01:30 Hour V1 : 11:10:01 Place V1 : 13 - V2: 0:03:36 Hour V2 : 11:12:07 Place V2 : 14 Y 1 place Finish line: 0:05:41 Finish hour: 11:14:12 Finish place : 14 Z
Split Times
30144
0:05:55
00:05:41
0:05:27
David González Domínguez
00:05:27 (Tr: 0:05:27)
Ivan Rojas
00:05:33 (Tr: 0:05:33)
Dustin Peñafiel
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
i
Javier De Haro
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
Raúl Jiménez Fernández
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
Toni Serrano Villalba
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
Alexia Castillo Lopez
00:05:55 (Tr: 0:05:55) |
|||||||
15 | 15 | 219 |
i
|
Javier De Haro | 0:05:42 | ||
Real t.: 00:05:42 Official t.: 00:05:42 Real start: 11:08:31 Finish hour: 11:14:13 Cat:VtAM Category place: 15 Race start:11:08:31 Gender:M Pace: 3:33 min/km Club: V1: 0:03:51 Hour V1 : 11:12:22 Place V1 : 34 - V2: 0:04:42 Hour V2 : 11:13:13 Place V2 : 30 X 4 places Finish line: 0:05:42 Finish hour: 11:14:13 Finish place : 15 X 15 places
Split Times
26862
0:05:55
00:05:42
0:05:30
Ivan Rojas
00:05:33 (Tr: 0:05:33)
Dustin Peñafiel
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
Alex Huertas Utrilla
00:05:41 (Tr: 0:05:41)
Raúl Jiménez Fernández
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
Toni Serrano Villalba
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
Alexia Castillo Lopez
00:05:55 (Tr: 0:05:55) |
|||||||
16 | 16 | 107 | Raúl Jiménez Fernández | 0:05:52 | |||
Real t.: 00:05:52 Official t.: 00:05:52 Real start: 11:08:31 Finish hour: 11:14:23 Cat:VtAM Category place: 16 Race start:11:08:31 Gender:M Pace: 3:39 min/km Club: chakotan team runners V1: 0:01:29 Hour V1 : 11:10:00 Place V1 : 12 - V2: 0:03:44 Hour V2 : 11:12:15 Place V2 : 15 Y 3 places Finish line: 0:05:52 Finish hour: 11:14:23 Finish place : 16 Y 1 place
Split Times
26415
0:06:04
00:05:52
0:05:40
Dustin Peñafiel
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
Alex Huertas Utrilla
00:05:41 (Tr: 0:05:41)
i
Javier De Haro
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
Toni Serrano Villalba
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
Alexia Castillo Lopez
00:05:55 (Tr: 0:05:55)
Josep Samabra Ricart
00:05:59 (Tr: 0:05:59) |
|||||||
17 | 17 | 133 | Toni Serrano Villalba | 0:05:53 | |||
Real t.: 00:05:53 Official t.: 00:05:53 Real start: 11:08:31 Finish hour: 11:14:24 Cat:VtAM Category place: 17 Race start:11:08:31 Gender:M Pace: 3:40 min/km Club: V1: 0:01:36 Hour V1 : 11:10:07 Place V1 : 16 - V2: 0:03:47 Hour V2 : 11:12:18 Place V2 : 16 Z Finish line: 0:05:53 Finish hour: 11:14:24 Finish place : 17 Y 1 place
Split Times
31886
0:06:08
00:05:53
0:05:39
Dustin Peñafiel
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
Alex Huertas Utrilla
00:05:41 (Tr: 0:05:41)
i
Javier De Haro
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
Raúl Jiménez Fernández
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
Alexia Castillo Lopez
00:05:55 (Tr: 0:05:55)
Josep Samabra Ricart
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Jordi Ros Lopez
00:06:08 (Tr: 0:06:08) |
|||||||
18 | 1 | 117 | Alexia Castillo Lopez | 0:05:55 | |||
Real t.: 00:05:55 Official t.: 00:05:55 Real start: 11:08:31 Finish hour: 11:14:26 Cat:VtAF Category place: 1 Race start:11:08:31 Gender:F Pace: 3:41 min/km Club: u.g.e. badalona V1: 0:01:36 Hour V1 : 11:10:07 Place V1 : 17 - V2: 0:03:48 Hour V2 : 11:12:19 Place V2 : 18 Y 1 place Finish line: 0:05:55 Finish hour: 11:14:26 Finish place : 18 Z
Split Times
32274
0:06:09
00:05:55
0:05:40
Alex Huertas Utrilla
00:05:41 (Tr: 0:05:41)
i
Javier De Haro
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
Raúl Jiménez Fernández
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
Toni Serrano Villalba
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
Josep Samabra Ricart
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Jordi Ros Lopez
00:06:08 (Tr: 0:06:08)
i
Rafa Jiménez Fernández
00:06:09 (Tr: 0:06:09) |
|||||||
19 | 18 | 188 | Josep Samabra Ricart | 0:05:59 | |||
Real t.: 00:05:59 Official t.: 00:05:59 Real start: 11:08:31 Finish hour: 11:14:30 Cat:VtAM Category place: 18 Race start:11:08:31 Gender:M Pace: 3:43 min/km Club: V1: 0:01:36 Hour V1 : 11:10:07 Place V1 : 19 - V2: 0:03:48 Hour V2 : 11:12:19 Place V2 : 17 X 2 places Finish line: 0:05:59 Finish hour: 11:14:30 Finish place : 19 Y 2 places
Split Times
24510
0:06:10
00:05:59
0:05:48
Raúl Jiménez Fernández
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
Toni Serrano Villalba
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
Alexia Castillo Lopez
00:05:55 (Tr: 0:05:55)
i
Jordi Ros Lopez
00:06:08 (Tr: 0:06:08)
i
Rafa Jiménez Fernández
00:06:09 (Tr: 0:06:09)
Manel Martínez Pacheco
00:06:10 (Tr: 0:06:10) |
|||||||
20 | 19 | 114 |
i
|
Jordi Ros Lopez | 0:06:08 | ||
Real t.: 00:06:08 Official t.: 00:06:08 Real start: 11:08:31 Finish hour: 11:14:39 Cat:VtAM Category place: 19 Race start:11:08:31 Gender:M Pace: 3:49 min/km Club: V1: 0:01:37 Hour V1 : 11:10:08 Place V1 : 21 - V2: 0:03:53 Hour V2 : 11:12:24 Place V2 : 19 X 2 places Finish line: 0:06:08 Finish hour: 11:14:39 Finish place : 20 Y 1 place
Split Times
39747
0:06:26
00:06:08
0:05:50
Raúl Jiménez Fernández
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
Toni Serrano Villalba
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
Alexia Castillo Lopez
00:05:55 (Tr: 0:05:55)
Josep Samabra Ricart
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Rafa Jiménez Fernández
00:06:09 (Tr: 0:06:09)
Manel Martínez Pacheco
00:06:10 (Tr: 0:06:10)
i
Rafael Subirats Bort
00:06:26 (Tr: 0:06:26) |
|||||||
21 | 20 | 130 |
i
|
Rafa Jiménez Fernández | 0:06:09 | ||
Real t.: 00:06:09 Official t.: 00:06:09 Real start: 11:08:31 Finish hour: 11:14:40 Cat:VtAM Category place: 20 Race start:11:08:31 Gender:M Pace: 3:50 min/km Club: chakotan team runners V1: 0:01:37 Hour V1 : 11:10:08 Place V1 : 20 - V2: 0:03:59 Hour V2 : 11:12:30 Place V2 : 21 Y 1 place Finish line: 0:06:09 Finish hour: 11:14:40 Finish place : 21 Z
Split Times
39613
0:06:27
00:06:09
0:05:51
Raúl Jiménez Fernández
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
Toni Serrano Villalba
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
Alexia Castillo Lopez
00:05:55 (Tr: 0:05:55)
Josep Samabra Ricart
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Jordi Ros Lopez
00:06:08 (Tr: 0:06:08)
Manel Martínez Pacheco
00:06:10 (Tr: 0:06:10)
i
Rafael Subirats Bort
00:06:26 (Tr: 0:06:26)
Antonio Lopez Pereira
00:06:27 (Tr: 0:06:27) |
|||||||
22 | 21 | 137 | Manel Martínez Pacheco | 0:06:10 | |||
Real t.: 00:06:10 Official t.: 00:06:10 Real start: 11:08:31 Finish hour: 11:14:41 Cat:VtAM Category place: 21 Race start:11:08:31 Gender:M Pace: 3:50 min/km Club: c.n. caldes V1: 0:01:38 Hour V1 : 11:10:09 Place V1 : 23 - V2: 0:04:00 Hour V2 : 11:12:31 Place V2 : 22 X 1 place Finish line: 0:06:10 Finish hour: 11:14:41 Finish place : 22 Z
Split Times
50127
0:06:33
00:06:10
0:05:47
Raúl Jiménez Fernández
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
Toni Serrano Villalba
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
Alexia Castillo Lopez
00:05:55 (Tr: 0:05:55)
Josep Samabra Ricart
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Jordi Ros Lopez
00:06:08 (Tr: 0:06:08)
i
Rafa Jiménez Fernández
00:06:09 (Tr: 0:06:09)
i
Rafael Subirats Bort
00:06:26 (Tr: 0:06:26)
Antonio Lopez Pereira
00:06:27 (Tr: 0:06:27)
i
Joan Colomer I Mas
00:06:33 (Tr: 0:06:33) |
|||||||
23 | 22 | 115 |
i
|
Rafael Subirats Bort | 0:06:26 | ||
Real t.: 00:06:26 Official t.: 00:06:26 Real start: 11:08:31 Finish hour: 11:14:57 Cat:VtAM Category place: 22 Race start:11:08:31 Gender:M Pace: 4:00 min/km Club: c.a. palau V1: 0:01:36 Hour V1 : 11:10:07 Place V1 : 18 - V2: 0:03:59 Hour V2 : 11:12:30 Place V2 : 20 Y 2 places Finish line: 0:06:26 Finish hour: 11:14:57 Finish place : 23 Y 3 places
Split Times
39747
0:06:44
00:06:26
0:06:08
i
Jordi Ros Lopez
00:06:08 (Tr: 0:06:08)
i
Rafa Jiménez Fernández
00:06:09 (Tr: 0:06:09)
Manel Martínez Pacheco
00:06:10 (Tr: 0:06:10)
Antonio Lopez Pereira
00:06:27 (Tr: 0:06:27)
i
Joan Colomer I Mas
00:06:33 (Tr: 0:06:33)
i
David Lucero Martinez
00:06:34 (Tr: 0:06:34)
i
Jose fernando Caballero Tenllado
00:06:43 (Tr: 0:06:43) |
|||||||
24 | 23 | 110 | Antonio Lopez Pereira | 0:06:27 | |||
Real t.: 00:06:27 Official t.: 00:06:27 Real start: 11:08:31 Finish hour: 11:14:58 Cat:VtAM Category place: 23 Race start:11:08:31 Gender:M Pace: 4:01 min/km Club: V1: 0:01:37 Hour V1 : 11:10:08 Place V1 : 22 - V2: 0:04:04 Hour V2 : 11:12:35 Place V2 : 23 Y 1 place Finish line: 0:06:27 Finish hour: 11:14:58 Finish place : 24 Y 1 place
Split Times
39613
0:06:45
00:06:27
0:06:09
i
Rafa Jiménez Fernández
00:06:09 (Tr: 0:06:09)
Manel Martínez Pacheco
00:06:10 (Tr: 0:06:10)
i
Rafael Subirats Bort
00:06:26 (Tr: 0:06:26)
i
Joan Colomer I Mas
00:06:33 (Tr: 0:06:33)
i
David Lucero Martinez
00:06:34 (Tr: 0:06:34)
i
Jose fernando Caballero Tenllado
00:06:43 (Tr: 0:06:43)
i
David Manen
00:06:44 (Tr: 0:06:44) |
|||||||
25 | 24 | 123 |
i
|
Joan Colomer I Mas | 0:06:33 | ||
Real t.: 00:06:33 Official t.: 00:06:33 Real start: 11:08:31 Finish hour: 11:15:04 Cat:VtAM Category place: 24 Race start:11:08:31 Gender:M Pace: 4:04 min/km Club: hc palau V1: 0:01:47 Hour V1 : 11:10:18 Place V1 : 26 - V2: 0:04:13 Hour V2 : 11:12:44 Place V2 : 25 X 1 place Finish line: 0:06:33 Finish hour: 11:15:04 Finish place : 25 Z
Split Times
50127
0:06:56
00:06:33
0:06:10
Manel Martínez Pacheco
00:06:10 (Tr: 0:06:10)
i
Rafael Subirats Bort
00:06:26 (Tr: 0:06:26)
Antonio Lopez Pereira
00:06:27 (Tr: 0:06:27)
i
David Lucero Martinez
00:06:34 (Tr: 0:06:34)
i
Jose fernando Caballero Tenllado
00:06:43 (Tr: 0:06:43)
i
David Manen
00:06:44 (Tr: 0:06:44)
Olga Sierra Bernat
00:06:47 (Tr: 0:06:47) |
|||||||
26 | 25 | 135 |
i
|
David Lucero Martinez | 0:06:34 | ||
Real t.: 00:06:34 Official t.: 00:06:34 Real start: 11:08:31 Finish hour: 11:15:05 Cat:VtAM Category place: 25 Race start:11:08:31 Gender:M Pace: 4:05 min/km Club: V1: 0:04:22 Hour V1 : 11:12:53 Place V1 : 35 - V2: 0:06:33 Hour V2 : 11:15:04 Place V2 : 35 Z Finish line: 0:06:34 Finish hour: 11:15:05 Finish place : 26 X 9 places
Split Times
28278
0:06:47
00:06:34
0:06:22
i
Rafael Subirats Bort
00:06:26 (Tr: 0:06:26)
Antonio Lopez Pereira
00:06:27 (Tr: 0:06:27)
i
Joan Colomer I Mas
00:06:33 (Tr: 0:06:33)
i
Jose fernando Caballero Tenllado
00:06:43 (Tr: 0:06:43)
i
David Manen
00:06:44 (Tr: 0:06:44)
Olga Sierra Bernat
00:06:47 (Tr: 0:06:47) |
|||||||
27 | 26 | 142 |
i
|
Jose fernando Caballero Tenllado | 0:06:43 | ||
Real t.: 00:06:43 Official t.: 00:06:43 Real start: 11:08:31 Finish hour: 11:15:14 Cat:VtAM Category place: 26 Race start:11:08:31 Gender:M Pace: 4:11 min/km Club: V1: 0:01:47 Hour V1 : 11:10:18 Place V1 : 25 - V2: 0:04:13 Hour V2 : 11:12:44 Place V2 : 26 Y 1 place Finish line: 0:06:43 Finish hour: 11:15:14 Finish place : 27 Y 1 place
Split Times
59961
0:07:10
00:06:43
0:06:16
i
Rafael Subirats Bort
00:06:26 (Tr: 0:06:26)
Antonio Lopez Pereira
00:06:27 (Tr: 0:06:27)
i
Joan Colomer I Mas
00:06:33 (Tr: 0:06:33)
i
David Lucero Martinez
00:06:34 (Tr: 0:06:34)
i
David Manen
00:06:44 (Tr: 0:06:44)
Olga Sierra Bernat
00:06:47 (Tr: 0:06:47)
i
Montserrat Garceso Gallego
00:07:10 (Tr: 0:07:10) |
|||||||
28 | 27 | 197 |
i
|
David Manen | 0:06:44 | ||
Real t.: 00:06:44 Official t.: 00:06:44 Real start: 11:08:31 Finish hour: 11:15:15 Cat:VtAM Category place: 27 Race start:11:08:31 Gender:M Pace: 4:11 min/km Club: V1: 0:01:47 Hour V1 : 11:10:18 Place V1 : 27 - V2: 0:04:15 Hour V2 : 11:12:46 Place V2 : 27 Z Finish line: 0:06:44 Finish hour: 11:15:15 Finish place : 28 Y 1 place
Split Times
57708
0:07:10
00:06:44
0:06:18
i
Rafael Subirats Bort
00:06:26 (Tr: 0:06:26)
Antonio Lopez Pereira
00:06:27 (Tr: 0:06:27)
i
Joan Colomer I Mas
00:06:33 (Tr: 0:06:33)
i
David Lucero Martinez
00:06:34 (Tr: 0:06:34)
i
Jose fernando Caballero Tenllado
00:06:43 (Tr: 0:06:43)
Olga Sierra Bernat
00:06:47 (Tr: 0:06:47)
i
Montserrat Garceso Gallego
00:07:10 (Tr: 0:07:10) |
|||||||
29 | 2 | 111 | Olga Sierra Bernat | 0:06:47 | |||
Real t.: 00:06:47 Official t.: 00:06:47 Real start: 11:08:31 Finish hour: 11:15:18 Cat:VtAF Category place: 2 Race start:11:08:31 Gender:F Pace: 4:13 min/km Club: c.e. mediterrani V1: 0:01:44 Hour V1 : 11:10:15 Place V1 : 24 - V2: 0:04:12 Hour V2 : 11:12:43 Place V2 : 24 Z Finish line: 0:06:47 Finish hour: 11:15:18 Finish place : 29 Y 5 places
Split Times
50096
0:07:10
00:06:47
0:06:25
i
Rafael Subirats Bort
00:06:26 (Tr: 0:06:26)
Antonio Lopez Pereira
00:06:27 (Tr: 0:06:27)
i
Joan Colomer I Mas
00:06:33 (Tr: 0:06:33)
i
David Lucero Martinez
00:06:34 (Tr: 0:06:34)
i
Jose fernando Caballero Tenllado
00:06:43 (Tr: 0:06:43)
i
David Manen
00:06:44 (Tr: 0:06:44)
i
Montserrat Garceso Gallego
00:07:10 (Tr: 0:07:10) |
|||||||
30 | 3 | 143 |
i
|
Montserrat Garceso Gallego | 0:07:10 | ||
Real t.: 00:07:10 Official t.: 00:07:10 Real start: 11:08:31 Finish hour: 11:15:41 Cat:VtAF Category place: 3 Race start:11:08:31 Gender:F Pace: 4:28 min/km Club: c.a. palau V1: 0:01:54 Hour V1 : 11:10:25 Place V1 : 29 - V2: 0:04:37 Hour V2 : 11:13:08 Place V2 : 29 Z Finish line: 0:07:10 Finish hour: 11:15:41 Finish place : 30 Y 1 place
Split Times
59961
0:07:37
00:07:10
0:06:43
i
Jose fernando Caballero Tenllado
00:06:43 (Tr: 0:06:43)
i
David Manen
00:06:44 (Tr: 0:06:44)
Olga Sierra Bernat
00:06:47 (Tr: 0:06:47) |
|||||||