L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
391 | 37 | 248 | Rosa Lizandra Crespi | 1:48:43 (tr 1:47:40 ) | |||
Real t.: 01:47:40 Official t.: 01:48:43 Real start: 09:31:20 Finish hour: 11:18:59 Cat:Vt2F Category place: 10 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:07 min/km Club: corredors.cat k10: 0:51:16 Hour k10 : 10:22:35 Place k10 : 446 - K10_5: 0:54:09 Hour K10_5 : 10:25:28 Place K10_5 : 447 Y 1 place Finish line: 1:47:40 Finish hour: 11:18:59 Finish place : 391 X 56 places
Split Times
18480
1:48:51
01:48:43
1:48:35
Albert Puig Rodriguez
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
Sandra Micot
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
Alfredo Muiño Ayala
01:48:51 (Tr: 1:48:00)
i
Joan Guerra Cañamero
01:48:42 (Tr: 1:48:02)
Francesc Besson Maspla
01:48:42 (Tr: 1:48:02) |
|||||||
392 | 355 | 371 | Raul Martinez Jimenez | 1:48:18 (tr 1:47:42 ) | |||
Real t.: 01:47:42 Official t.: 01:48:18 Real start: 09:30:52 Finish hour: 11:18:34 Cat:Vt2M Category place: 110 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:07 min/km Club: atletes vng k10: 0:49:09 Hour k10 : 10:20:00 Place k10 : 378 - K10_5: 0:51:56 Hour K10_5 : 10:22:47 Place K10_5 : 377 X 1 place Finish line: 1:47:42 Finish hour: 11:18:34 Finish place : 392 Y 15 places
Split Times
74250
1:48:51
01:48:18
1:47:44
Rosa Lizandra Crespi
01:48:43 (Tr: 1:47:40)
i
Vicenç Mas Burgada
01:47:51 (Tr: 1:47:45)
Fabienne Maler
01:48:14 (Tr: 1:47:52)
Albert Puig Rodriguez
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
Sandra Micot
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
Alfredo Muiño Ayala
01:48:51 (Tr: 1:48:00)
i
Joan Guerra Cañamero
01:48:42 (Tr: 1:48:02)
Francesc Besson Maspla
01:48:42 (Tr: 1:48:02) |
|||||||
393 | 356 | 128 |
i
|
Vicenç Mas Burgada | 1:47:51 (tr 1:47:45 ) | ||
Real t.: 01:47:45 Official t.: 01:47:51 Real start: 09:30:22 Finish hour: 11:18:07 Cat:Vt2M Category place: 111 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:07 min/km Club: k10: 0:48:02 Hour k10 : 10:18:24 Place k10 : 304 - K10_5: 0:50:59 Hour K10_5 : 10:21:21 Place K10_5 : 310 Y 6 places Finish line: 1:47:45 Finish hour: 11:18:07 Finish place : 393 Y 83 places
Split Times
132330
1:48:51
01:47:51
1:46:51
Rosa Lizandra Crespi
01:48:43 (Tr: 1:47:40)
Raul Martinez Jimenez
01:48:18 (Tr: 1:47:42)
Fabienne Maler
01:48:14 (Tr: 1:47:52)
Albert Puig Rodriguez
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
Sandra Micot
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
Alfredo Muiño Ayala
01:48:51 (Tr: 1:48:00)
i
Joan Guerra Cañamero
01:48:42 (Tr: 1:48:02)
Francesc Besson Maspla
01:48:42 (Tr: 1:48:02) |
|||||||
394 | 38 | 388 | Fabienne Maler | 1:48:14 (tr 1:47:52 ) | |||
Real t.: 01:47:52 Official t.: 01:48:14 Real start: 09:30:39 Finish hour: 11:18:30 Cat:Vt2F Category place: 11 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:07 min/km Club: deporunners k10: 0:50:10 Hour k10 : 10:20:48 Place k10 : 412 - K10_5: 0:53:03 Hour K10_5 : 10:23:41 Place K10_5 : 412 Z Finish line: 1:47:52 Finish hour: 11:18:30 Finish place : 394 X 18 places
Split Times
83050
1:48:51
01:48:14
1:47:36
Rosa Lizandra Crespi
01:48:43 (Tr: 1:47:40)
Raul Martinez Jimenez
01:48:18 (Tr: 1:47:42)
i
Vicenç Mas Burgada
01:47:51 (Tr: 1:47:45)
Albert Puig Rodriguez
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
Sandra Micot
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
Alfredo Muiño Ayala
01:48:51 (Tr: 1:48:00)
i
Joan Guerra Cañamero
01:48:42 (Tr: 1:48:02)
Francesc Besson Maspla
01:48:42 (Tr: 1:48:02) |
|||||||
395 | 357 | 179 | Albert Puig Rodriguez | 1:48:46 (tr 1:47:54 ) | |||
Real t.: 01:47:54 Official t.: 01:48:46 Real start: 09:31:08 Finish hour: 11:19:02 Cat:Vt1M Category place: 142 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:07 min/km Club: cfk k10: 0:48:41 Hour k10 : 10:19:49 Place k10 : 343 - K10_5: 0:51:35 Hour K10_5 : 10:22:42 Place K10_5 : 344 Y 1 place Finish line: 1:47:54 Finish hour: 11:19:02 Finish place : 395 Y 51 places
Split Times
61600
1:49:14
01:48:46
1:48:18
Rosa Lizandra Crespi
01:48:43 (Tr: 1:47:40)
Raul Martinez Jimenez
01:48:18 (Tr: 1:47:42)
Sandra Micot
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
Alfredo Muiño Ayala
01:48:51 (Tr: 1:48:00)
i
Joan Guerra Cañamero
01:48:42 (Tr: 1:48:02)
Francesc Besson Maspla
01:48:42 (Tr: 1:48:02)
Alex Ricart Montenegro
01:48:57 (Tr: 1:48:03)
Jose Arjona
01:49:12 (Tr: 1:48:05)
i
Brigitte Espurz Abad
01:49:12 (Tr: 1:48:11)
i
Verónica Avila Lago
01:48:54 (Tr: 1:48:14)
Jaume Bertran Soler
01:49:01 (Tr: 1:48:17)
Josep Busquets Plaza
01:49:02 (Tr: 1:48:20)
i
Adolf Díez Adell
01:48:55 (Tr: 1:48:27)
David Barranco Reixachs
01:49:09 (Tr: 1:48:31)
i
Alberto Cruz Peribáñez
01:49:11 (Tr: 1:48:37)
i
Nacho Pallàs Cardona
01:48:53 (Tr: 1:48:48) |
|||||||
396 | 39 | 181 | Sandra Micot | 1:48:46 (tr 1:47:54 ) | |||
Real t.: 01:47:54 Official t.: 01:48:46 Real start: 09:31:08 Finish hour: 11:19:02 Cat:Vt1F Category place: 13 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:07 min/km Club: cfk k10: 0:48:41 Hour k10 : 10:19:49 Place k10 : 342 - K10_5: 0:51:35 Hour K10_5 : 10:22:42 Place K10_5 : 345 Y 3 places Finish line: 1:47:54 Finish hour: 11:19:02 Finish place : 396 Y 51 places
Split Times
119790
1:49:40
01:48:46
1:47:51
Rosa Lizandra Crespi
01:48:43 (Tr: 1:47:40)
Raul Martinez Jimenez
01:48:18 (Tr: 1:47:42)
i
Vicenç Mas Burgada
01:47:51 (Tr: 1:47:45)
Fabienne Maler
01:48:14 (Tr: 1:47:52)
Albert Puig Rodriguez
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
Alfredo Muiño Ayala
01:48:51 (Tr: 1:48:00)
i
Joan Guerra Cañamero
01:48:42 (Tr: 1:48:02)
Francesc Besson Maspla
01:48:42 (Tr: 1:48:02)
Alex Ricart Montenegro
01:48:57 (Tr: 1:48:03)
Jose Arjona
01:49:12 (Tr: 1:48:05)
i
Brigitte Espurz Abad
01:49:12 (Tr: 1:48:11)
i
Verónica Avila Lago
01:48:54 (Tr: 1:48:14)
Jaume Bertran Soler
01:49:01 (Tr: 1:48:17)
Josep Busquets Plaza
01:49:02 (Tr: 1:48:20)
i
Adolf Díez Adell
01:48:55 (Tr: 1:48:27)
i
Rafael García Mendez
01:49:17 (Tr: 1:48:28)
i
Jaume Piñol Sendra
01:49:33 (Tr: 1:48:28)
Pere Pascual López
01:49:17 (Tr: 1:48:30)
David Barranco Reixachs
01:49:09 (Tr: 1:48:31)
i
Alberto Cruz Peribáñez
01:49:11 (Tr: 1:48:37)
Jorge Rodriguez Neira
01:49:16 (Tr: 1:48:38)
i
Marina Semenova
01:49:39 (Tr: 1:48:47)
i
Xavier Botines Perramon
01:49:38 (Tr: 1:48:47)
Joan Santacana Vall
01:49:33 (Tr: 1:48:48)
i
Ariel Cano Fernandez
01:49:32 (Tr: 1:48:48)
i
Xavi Carmona Borràs
01:49:32 (Tr: 1:48:48)
i
Nacho Pallàs Cardona
01:48:53 (Tr: 1:48:48) |
|||||||
397 | 358 | 120 | Alfredo Muiño Ayala | 1:48:51 (tr 1:48:00 ) | |||
Real t.: 01:48:00 Official t.: 01:48:51 Real start: 09:31:08 Finish hour: 11:19:07 Cat:Vt1M Category place: 143 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:08 min/km Club: k10: 0:50:17 Hour k10 : 10:21:25 Place k10 : 415 - K10_5: 0:53:16 Hour K10_5 : 10:24:23 Place K10_5 : 416 Y 1 place Finish line: 1:48:00 Finish hour: 11:19:07 Finish place : 397 X 19 places
Split Times
83050
1:49:29
01:48:51
1:48:14
Rosa Lizandra Crespi
01:48:43 (Tr: 1:47:40)
Raul Martinez Jimenez
01:48:18 (Tr: 1:47:42)
Fabienne Maler
01:48:14 (Tr: 1:47:52)
Albert Puig Rodriguez
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
Sandra Micot
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
i
Joan Guerra Cañamero
01:48:42 (Tr: 1:48:02)
Francesc Besson Maspla
01:48:42 (Tr: 1:48:02)
Alex Ricart Montenegro
01:48:57 (Tr: 1:48:03)
Jose Arjona
01:49:12 (Tr: 1:48:05)
i
Brigitte Espurz Abad
01:49:12 (Tr: 1:48:11)
i
Verónica Avila Lago
01:48:54 (Tr: 1:48:14)
Jaume Bertran Soler
01:49:01 (Tr: 1:48:17)
Josep Busquets Plaza
01:49:02 (Tr: 1:48:20)
i
Adolf Díez Adell
01:48:55 (Tr: 1:48:27)
i
Rafael García Mendez
01:49:17 (Tr: 1:48:28)
Pere Pascual López
01:49:17 (Tr: 1:48:30)
David Barranco Reixachs
01:49:09 (Tr: 1:48:31)
i
Alberto Cruz Peribáñez
01:49:11 (Tr: 1:48:37)
Jorge Rodriguez Neira
01:49:16 (Tr: 1:48:38)
i
Nacho Pallàs Cardona
01:48:53 (Tr: 1:48:48) |
|||||||
398 | 359 | 180 |
i
|
Joan Guerra Cañamero | 1:48:42 (tr 1:48:02 ) | ||
Real t.: 01:48:02 Official t.: 01:48:42 Real start: 09:30:57 Finish hour: 11:18:58 Cat:MasM Category place: 8 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:08 min/km Club: atletesvng k10: 0:50:55 Hour k10 : 10:21:51 Place k10 : 434 - K10_5: 0:53:49 Hour K10_5 : 10:24:45 Place K10_5 : 433 X 1 place Finish line: 1:48:02 Finish hour: 11:18:58 Finish place : 398 X 35 places
Split Times
65450
1:49:12
01:48:42
1:48:13
Rosa Lizandra Crespi
01:48:43 (Tr: 1:47:40)
Raul Martinez Jimenez
01:48:18 (Tr: 1:47:42)
Fabienne Maler
01:48:14 (Tr: 1:47:52)
Albert Puig Rodriguez
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
Sandra Micot
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
Alfredo Muiño Ayala
01:48:51 (Tr: 1:48:00)
Francesc Besson Maspla
01:48:42 (Tr: 1:48:02)
Alex Ricart Montenegro
01:48:57 (Tr: 1:48:03)
Jose Arjona
01:49:12 (Tr: 1:48:05)
i
Verónica Avila Lago
01:48:54 (Tr: 1:48:14)
Jaume Bertran Soler
01:49:01 (Tr: 1:48:17)
Josep Busquets Plaza
01:49:02 (Tr: 1:48:20)
i
Adolf Díez Adell
01:48:55 (Tr: 1:48:27)
David Barranco Reixachs
01:49:09 (Tr: 1:48:31)
i
Alberto Cruz Peribáñez
01:49:11 (Tr: 1:48:37)
i
Nacho Pallàs Cardona
01:48:53 (Tr: 1:48:48) |
|||||||
399 | 360 | 378 | Francesc Besson Maspla | 1:48:42 (tr 1:48:02 ) | |||
Real t.: 01:48:02 Official t.: 01:48:42 Real start: 09:30:56 Finish hour: 11:18:58 Cat:Vt3M Category place: 28 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:08 min/km Club: can rovira k10: 0:50:56 Hour k10 : 10:21:52 Place k10 : 435 - K10_5: 0:53:52 Hour K10_5 : 10:24:48 Place K10_5 : 438 Y 3 places Finish line: 1:48:02 Finish hour: 11:18:58 Finish place : 399 X 39 places
Split Times
66440
1:49:12
01:48:42
1:48:12
Rosa Lizandra Crespi
01:48:43 (Tr: 1:47:40)
Raul Martinez Jimenez
01:48:18 (Tr: 1:47:42)
Fabienne Maler
01:48:14 (Tr: 1:47:52)
Albert Puig Rodriguez
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
Sandra Micot
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
Alfredo Muiño Ayala
01:48:51 (Tr: 1:48:00)
i
Joan Guerra Cañamero
01:48:42 (Tr: 1:48:02)
Alex Ricart Montenegro
01:48:57 (Tr: 1:48:03)
Jose Arjona
01:49:12 (Tr: 1:48:05)
i
Brigitte Espurz Abad
01:49:12 (Tr: 1:48:11)
i
Verónica Avila Lago
01:48:54 (Tr: 1:48:14)
Jaume Bertran Soler
01:49:01 (Tr: 1:48:17)
Josep Busquets Plaza
01:49:02 (Tr: 1:48:20)
i
Adolf Díez Adell
01:48:55 (Tr: 1:48:27)
David Barranco Reixachs
01:49:09 (Tr: 1:48:31)
i
Alberto Cruz Peribáñez
01:49:11 (Tr: 1:48:37)
i
Nacho Pallàs Cardona
01:48:53 (Tr: 1:48:48) |
|||||||
400 | 361 | 363 | Alex Ricart Montenegro | 1:48:57 (tr 1:48:03 ) | |||
Real t.: 01:48:03 Official t.: 01:48:57 Real start: 09:31:10 Finish hour: 11:19:13 Cat:Vt1M Category place: 144 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:08 min/km Club: k10: 0:50:42 Hour k10 : 10:21:51 Place k10 : 426 - K10_5: 0:53:33 Hour K10_5 : 10:24:42 Place K10_5 : 423 X 3 places Finish line: 1:48:03 Finish hour: 11:19:13 Finish place : 400 X 23 places
Split Times
11770
1:49:02
01:48:57
1:48:51
Alfredo Muiño Ayala
01:48:51 (Tr: 1:48:00)
i
Verónica Avila Lago
01:48:54 (Tr: 1:48:14)
Jaume Bertran Soler
01:49:01 (Tr: 1:48:17)
Josep Busquets Plaza
01:49:02 (Tr: 1:48:20)
i
Adolf Díez Adell
01:48:55 (Tr: 1:48:27)
i
Nacho Pallàs Cardona
01:48:53 (Tr: 1:48:48) |
|||||||
401 | 362 | 480 | Jose Arjona | 1:49:12 (tr 1:48:05 ) | |||
Real t.: 01:48:05 Official t.: 01:49:12 Real start: 09:31:24 Finish hour: 11:19:28 Cat:Vt1M Category place: 145 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:08 min/km Club: k10: 0:50:03 Hour k10 : 10:21:26 Place k10 : 409 - K10_5: 0:52:56 Hour K10_5 : 10:24:19 Place K10_5 : 409 Z Finish line: 1:48:05 Finish hour: 11:19:28 Finish place : 401 X 8 places
Split Times
65450
1:49:42
01:49:12
1:48:42
Rosa Lizandra Crespi
01:48:43 (Tr: 1:47:40)
Albert Puig Rodriguez
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
Sandra Micot
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
Alfredo Muiño Ayala
01:48:51 (Tr: 1:48:00)
i
Joan Guerra Cañamero
01:48:42 (Tr: 1:48:02)
Alex Ricart Montenegro
01:48:57 (Tr: 1:48:03)
i
Brigitte Espurz Abad
01:49:12 (Tr: 1:48:11)
i
Verónica Avila Lago
01:48:54 (Tr: 1:48:14)
Jaume Bertran Soler
01:49:01 (Tr: 1:48:17)
Josep Busquets Plaza
01:49:02 (Tr: 1:48:20)
i
Adolf Díez Adell
01:48:55 (Tr: 1:48:27)
i
Rafael García Mendez
01:49:17 (Tr: 1:48:28)
i
Jaume Piñol Sendra
01:49:33 (Tr: 1:48:28)
Pere Pascual López
01:49:17 (Tr: 1:48:30)
David Barranco Reixachs
01:49:09 (Tr: 1:48:31)
i
Alberto Cruz Peribáñez
01:49:11 (Tr: 1:48:37)
Jorge Rodriguez Neira
01:49:16 (Tr: 1:48:38)
i
Marina Semenova
01:49:39 (Tr: 1:48:47)
i
Xavier Botines Perramon
01:49:38 (Tr: 1:48:47)
Joan Santacana Vall
01:49:33 (Tr: 1:48:48)
i
Ariel Cano Fernandez
01:49:32 (Tr: 1:48:48)
i
Xavi Carmona Borràs
01:49:32 (Tr: 1:48:48)
i
Nacho Pallàs Cardona
01:48:53 (Tr: 1:48:48)
Joan miquel Gámez Guzmán
01:49:41 (Tr: 1:48:49) |
|||||||
402 | 40 | 481 |
i
|
Brigitte Espurz Abad | 1:49:12 (tr 1:48:11 ) | ||
Real t.: 01:48:11 Official t.: 01:49:12 Real start: 09:31:18 Finish hour: 11:19:28 Cat:Vt1F Category place: 14 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:08 min/km Club: k10: 0:50:33 Hour k10 : 10:21:50 Place k10 : 419 - K10_5: 0:53:26 Hour K10_5 : 10:24:43 Place K10_5 : 418 X 1 place Finish line: 1:48:11 Finish hour: 11:19:28 Finish place : 402 X 16 places
Split Times
66440
1:49:42
01:49:12
1:48:42
Rosa Lizandra Crespi
01:48:43 (Tr: 1:47:40)
Albert Puig Rodriguez
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
Sandra Micot
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
Alfredo Muiño Ayala
01:48:51 (Tr: 1:48:00)
i
Joan Guerra Cañamero
01:48:42 (Tr: 1:48:02)
Francesc Besson Maspla
01:48:42 (Tr: 1:48:02)
Alex Ricart Montenegro
01:48:57 (Tr: 1:48:03)
Jose Arjona
01:49:12 (Tr: 1:48:05)
i
Verónica Avila Lago
01:48:54 (Tr: 1:48:14)
Jaume Bertran Soler
01:49:01 (Tr: 1:48:17)
Josep Busquets Plaza
01:49:02 (Tr: 1:48:20)
i
Adolf Díez Adell
01:48:55 (Tr: 1:48:27)
i
Rafael García Mendez
01:49:17 (Tr: 1:48:28)
i
Jaume Piñol Sendra
01:49:33 (Tr: 1:48:28)
Pere Pascual López
01:49:17 (Tr: 1:48:30)
David Barranco Reixachs
01:49:09 (Tr: 1:48:31)
i
Alberto Cruz Peribáñez
01:49:11 (Tr: 1:48:37)
Jorge Rodriguez Neira
01:49:16 (Tr: 1:48:38)
i
Marina Semenova
01:49:39 (Tr: 1:48:47)
i
Xavier Botines Perramon
01:49:38 (Tr: 1:48:47)
Joan Santacana Vall
01:49:33 (Tr: 1:48:48)
i
Ariel Cano Fernandez
01:49:32 (Tr: 1:48:48)
i
Xavi Carmona Borràs
01:49:32 (Tr: 1:48:48)
i
Nacho Pallàs Cardona
01:48:53 (Tr: 1:48:48)
Joan miquel Gámez Guzmán
01:49:41 (Tr: 1:48:49) |
|||||||
403 | 41 | 7 |
i
|
Verónica Avila Lago | 1:48:54 (tr 1:48:14 ) | ||
Real t.: 01:48:14 Official t.: 01:48:54 Real start: 09:30:56 Finish hour: 11:19:10 Cat:SenF Category place: 15 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:08 min/km Club: transtriatlon k10: 0:49:23 Hour k10 : 10:20:19 Place k10 : 397 - K10_5: 0:52:19 Hour K10_5 : 10:23:14 Place K10_5 : 400 Y 3 places Finish line: 1:48:14 Finish hour: 11:19:10 Finish place : 403 Y 3 places
Split Times
4400
1:48:56
01:48:54
1:48:52
i
Adolf Díez Adell
01:48:55 (Tr: 1:48:27)
i
Nacho Pallàs Cardona
01:48:53 (Tr: 1:48:48) |
|||||||
404 | 363 | 336 | Jaume Bertran Soler | 1:49:01 (tr 1:48:17 ) | |||
Real t.: 01:48:17 Official t.: 01:49:01 Real start: 09:31:00 Finish hour: 11:19:17 Cat:Vt3M Category place: 29 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:08 min/km Club: fondistes penedès k10: 0:50:04 Hour k10 : 10:21:03 Place k10 : 410 - K10_5: 0:52:59 Hour K10_5 : 10:23:59 Place K10_5 : 411 Y 1 place Finish line: 1:48:17 Finish hour: 11:19:17 Finish place : 404 X 7 places
Split Times
36410
1:49:17
01:49:01
1:48:44
Albert Puig Rodriguez
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
Sandra Micot
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
Alfredo Muiño Ayala
01:48:51 (Tr: 1:48:00)
Alex Ricart Montenegro
01:48:57 (Tr: 1:48:03)
Jose Arjona
01:49:12 (Tr: 1:48:05)
i
Brigitte Espurz Abad
01:49:12 (Tr: 1:48:11)
i
Verónica Avila Lago
01:48:54 (Tr: 1:48:14)
Josep Busquets Plaza
01:49:02 (Tr: 1:48:20)
i
Adolf Díez Adell
01:48:55 (Tr: 1:48:27)
i
Rafael García Mendez
01:49:17 (Tr: 1:48:28)
Pere Pascual López
01:49:17 (Tr: 1:48:30)
David Barranco Reixachs
01:49:09 (Tr: 1:48:31)
i
Alberto Cruz Peribáñez
01:49:11 (Tr: 1:48:37)
Jorge Rodriguez Neira
01:49:16 (Tr: 1:48:38)
i
Nacho Pallàs Cardona
01:48:53 (Tr: 1:48:48) |
|||||||
405 | 364 | 618 | Josep Busquets Plaza | 1:49:02 (tr 1:48:20 ) | |||
Real t.: 01:48:20 Official t.: 01:49:02 Real start: 09:30:59 Finish hour: 11:19:18 Cat:Vt3M Category place: 30 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:09 min/km Club: k10: 0:51:04 Hour k10 : 10:22:02 Place k10 : 439 - K10_5: 0:54:01 Hour K10_5 : 10:25:00 Place K10_5 : 441 Y 2 places Finish line: 1:48:20 Finish hour: 11:19:18 Finish place : 405 X 36 places
Split Times
66880
1:49:33
01:49:02
1:48:32
Rosa Lizandra Crespi
01:48:43 (Tr: 1:47:40)
Albert Puig Rodriguez
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
Sandra Micot
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
Alfredo Muiño Ayala
01:48:51 (Tr: 1:48:00)
i
Joan Guerra Cañamero
01:48:42 (Tr: 1:48:02)
Francesc Besson Maspla
01:48:42 (Tr: 1:48:02)
Alex Ricart Montenegro
01:48:57 (Tr: 1:48:03)
Jose Arjona
01:49:12 (Tr: 1:48:05)
i
Brigitte Espurz Abad
01:49:12 (Tr: 1:48:11)
i
Verónica Avila Lago
01:48:54 (Tr: 1:48:14)
Jaume Bertran Soler
01:49:01 (Tr: 1:48:17)
i
Adolf Díez Adell
01:48:55 (Tr: 1:48:27)
i
Rafael García Mendez
01:49:17 (Tr: 1:48:28)
i
Jaume Piñol Sendra
01:49:33 (Tr: 1:48:28)
Pere Pascual López
01:49:17 (Tr: 1:48:30)
David Barranco Reixachs
01:49:09 (Tr: 1:48:31)
i
Alberto Cruz Peribáñez
01:49:11 (Tr: 1:48:37)
Jorge Rodriguez Neira
01:49:16 (Tr: 1:48:38)
i
Ariel Cano Fernandez
01:49:32 (Tr: 1:48:48)
i
Xavi Carmona Borràs
01:49:32 (Tr: 1:48:48)
i
Nacho Pallàs Cardona
01:48:53 (Tr: 1:48:48) |
|||||||
406 | 365 | 504 |
i
|
Adolf Díez Adell | 1:48:55 (tr 1:48:27 ) | ||
Real t.: 01:48:27 Official t.: 01:48:55 Real start: 09:30:44 Finish hour: 11:19:11 Cat:SenM Category place: 71 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:09 min/km Club: cns k10: 0:48:28 Hour k10 : 10:19:12 Place k10 : 331 - K10_5: 0:51:18 Hour K10_5 : 10:22:02 Place K10_5 : 329 X 2 places Finish line: 1:48:27 Finish hour: 11:19:11 Finish place : 406 Y 77 places
Split Times
49500
1:49:17
01:48:55
1:48:32
Rosa Lizandra Crespi
01:48:43 (Tr: 1:47:40)
Albert Puig Rodriguez
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
Sandra Micot
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
Alfredo Muiño Ayala
01:48:51 (Tr: 1:48:00)
i
Joan Guerra Cañamero
01:48:42 (Tr: 1:48:02)
Francesc Besson Maspla
01:48:42 (Tr: 1:48:02)
Alex Ricart Montenegro
01:48:57 (Tr: 1:48:03)
Jose Arjona
01:49:12 (Tr: 1:48:05)
i
Brigitte Espurz Abad
01:49:12 (Tr: 1:48:11)
i
Verónica Avila Lago
01:48:54 (Tr: 1:48:14)
Jaume Bertran Soler
01:49:01 (Tr: 1:48:17)
Josep Busquets Plaza
01:49:02 (Tr: 1:48:20)
Pere Pascual López
01:49:17 (Tr: 1:48:30)
David Barranco Reixachs
01:49:09 (Tr: 1:48:31)
i
Alberto Cruz Peribáñez
01:49:11 (Tr: 1:48:37)
Jorge Rodriguez Neira
01:49:16 (Tr: 1:48:38)
i
Nacho Pallàs Cardona
01:48:53 (Tr: 1:48:48) |
|||||||
407 | 366 | 769 |
i
|
Rafael García Mendez | 1:49:17 (tr 1:48:28 ) | ||
Real t.: 01:48:28 Official t.: 01:49:17 Real start: 09:31:06 Finish hour: 11:19:33 Cat:Vt1M Category place: 146 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:09 min/km Club: k10: 0:52:28 Hour k10 : 10:23:34 Place k10 : 484 - K10_5: 0:55:27 Hour K10_5 : 10:26:33 Place K10_5 : 483 X 1 place Finish line: 1:48:28 Finish hour: 11:19:33 Finish place : 407 X 76 places
Split Times
36410
1:49:34
01:49:17
1:49:01
Jose Arjona
01:49:12 (Tr: 1:48:05)
i
Brigitte Espurz Abad
01:49:12 (Tr: 1:48:11)
Jaume Bertran Soler
01:49:01 (Tr: 1:48:17)
Josep Busquets Plaza
01:49:02 (Tr: 1:48:20)
i
Jaume Piñol Sendra
01:49:33 (Tr: 1:48:28)
Pere Pascual López
01:49:17 (Tr: 1:48:30)
David Barranco Reixachs
01:49:09 (Tr: 1:48:31)
i
Alberto Cruz Peribáñez
01:49:11 (Tr: 1:48:37)
Jorge Rodriguez Neira
01:49:16 (Tr: 1:48:38)
Joan Santacana Vall
01:49:33 (Tr: 1:48:48)
i
Ariel Cano Fernandez
01:49:32 (Tr: 1:48:48)
i
Xavi Carmona Borràs
01:49:32 (Tr: 1:48:48) |
|||||||
408 | 367 | 771 |
i
|
Jaume Piñol Sendra | 1:49:33 (tr 1:48:28 ) | ||
Real t.: 01:48:28 Official t.: 01:49:33 Real start: 09:31:21 Finish hour: 11:19:49 Cat:Vt2M Category place: 112 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:09 min/km Club: k10: 0:50:59 Hour k10 : 10:22:20 Place k10 : 436 - K10_5: 0:53:49 Hour K10_5 : 10:25:10 Place K10_5 : 435 X 1 place Finish line: 1:48:28 Finish hour: 11:19:49 Finish place : 408 X 27 places
Split Times
66880
1:50:03
01:49:33
1:49:02
Jose Arjona
01:49:12 (Tr: 1:48:05)
i
Brigitte Espurz Abad
01:49:12 (Tr: 1:48:11)
Josep Busquets Plaza
01:49:02 (Tr: 1:48:20)
i
Rafael García Mendez
01:49:17 (Tr: 1:48:28)
Pere Pascual López
01:49:17 (Tr: 1:48:30)
David Barranco Reixachs
01:49:09 (Tr: 1:48:31)
i
Alberto Cruz Peribáñez
01:49:11 (Tr: 1:48:37)
Jorge Rodriguez Neira
01:49:16 (Tr: 1:48:38)
i
Marina Semenova
01:49:39 (Tr: 1:48:47)
i
Xavier Botines Perramon
01:49:38 (Tr: 1:48:47)
Joan Santacana Vall
01:49:33 (Tr: 1:48:48)
i
Ariel Cano Fernandez
01:49:32 (Tr: 1:48:48)
i
Xavi Carmona Borràs
01:49:32 (Tr: 1:48:48)
Joan miquel Gámez Guzmán
01:49:41 (Tr: 1:48:49) |
|||||||
409 | 368 | 86 | Pere Pascual López | 1:49:17 (tr 1:48:30 ) | |||
Real t.: 01:48:30 Official t.: 01:49:17 Real start: 09:31:03 Finish hour: 11:19:33 Cat:SenM Category place: 72 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:09 min/km Club: atletes lqs k10: 0:52:26 Hour k10 : 10:23:29 Place k10 : 478 - K10_5: 0:55:22 Hour K10_5 : 10:26:24 Place K10_5 : 477 X 1 place Finish line: 1:48:30 Finish hour: 11:19:33 Finish place : 409 X 68 places
Split Times
49500
1:49:40
01:49:17
1:48:55
Alex Ricart Montenegro
01:48:57 (Tr: 1:48:03)
Jose Arjona
01:49:12 (Tr: 1:48:05)
i
Brigitte Espurz Abad
01:49:12 (Tr: 1:48:11)
Jaume Bertran Soler
01:49:01 (Tr: 1:48:17)
Josep Busquets Plaza
01:49:02 (Tr: 1:48:20)
i
Adolf Díez Adell
01:48:55 (Tr: 1:48:27)
i
Rafael García Mendez
01:49:17 (Tr: 1:48:28)
i
Jaume Piñol Sendra
01:49:33 (Tr: 1:48:28)
David Barranco Reixachs
01:49:09 (Tr: 1:48:31)
i
Alberto Cruz Peribáñez
01:49:11 (Tr: 1:48:37)
Jorge Rodriguez Neira
01:49:16 (Tr: 1:48:38)
i
Marina Semenova
01:49:39 (Tr: 1:48:47)
i
Xavier Botines Perramon
01:49:38 (Tr: 1:48:47)
Joan Santacana Vall
01:49:33 (Tr: 1:48:48)
i
Ariel Cano Fernandez
01:49:32 (Tr: 1:48:48)
i
Xavi Carmona Borràs
01:49:32 (Tr: 1:48:48) |
|||||||
410 | 369 | 392 | David Barranco Reixachs | 1:49:09 (tr 1:48:31 ) | |||
Real t.: 01:48:31 Official t.: 01:49:09 Real start: 09:30:55 Finish hour: 11:19:25 Cat:SenM Category place: 73 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:09 min/km Club: k10: 0:51:02 Hour k10 : 10:21:57 Place k10 : 438 - K10_5: 0:53:52 Hour K10_5 : 10:24:47 Place K10_5 : 437 X 1 place Finish line: 1:48:31 Finish hour: 11:19:25 Finish place : 410 X 27 places
Split Times
151250
1:50:18
01:49:09
1:48:00
Rosa Lizandra Crespi
01:48:43 (Tr: 1:47:40)
Raul Martinez Jimenez
01:48:18 (Tr: 1:47:42)
Fabienne Maler
01:48:14 (Tr: 1:47:52)
Albert Puig Rodriguez
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
Sandra Micot
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
Alfredo Muiño Ayala
01:48:51 (Tr: 1:48:00)
i
Joan Guerra Cañamero
01:48:42 (Tr: 1:48:02)
Francesc Besson Maspla
01:48:42 (Tr: 1:48:02)
Alex Ricart Montenegro
01:48:57 (Tr: 1:48:03)
Jose Arjona
01:49:12 (Tr: 1:48:05)
i
Brigitte Espurz Abad
01:49:12 (Tr: 1:48:11)
i
Verónica Avila Lago
01:48:54 (Tr: 1:48:14)
Jaume Bertran Soler
01:49:01 (Tr: 1:48:17)
Josep Busquets Plaza
01:49:02 (Tr: 1:48:20)
i
Adolf Díez Adell
01:48:55 (Tr: 1:48:27)
i
Rafael García Mendez
01:49:17 (Tr: 1:48:28)
i
Jaume Piñol Sendra
01:49:33 (Tr: 1:48:28)
Pere Pascual López
01:49:17 (Tr: 1:48:30)
i
Alberto Cruz Peribáñez
01:49:11 (Tr: 1:48:37)
Jorge Rodriguez Neira
01:49:16 (Tr: 1:48:38)
Victor Aranda Llenas
01:50:18 (Tr: 1:48:43)
i
Marina Semenova
01:49:39 (Tr: 1:48:47)
i
Xavier Botines Perramon
01:49:38 (Tr: 1:48:47)
Joan Santacana Vall
01:49:33 (Tr: 1:48:48)
i
Ariel Cano Fernandez
01:49:32 (Tr: 1:48:48)
i
Xavi Carmona Borràs
01:49:32 (Tr: 1:48:48)
i
Nacho Pallàs Cardona
01:48:53 (Tr: 1:48:48)
Joan miquel Gámez Guzmán
01:49:41 (Tr: 1:48:49) |
|||||||
411 | 370 | 457 |
i
|
Alberto Cruz Peribáñez | 1:49:11 (tr 1:48:37 ) | ||
Real t.: 01:48:37 Official t.: 01:49:11 Real start: 09:30:50 Finish hour: 11:19:27 Cat:Vt1M Category place: 147 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:09 min/km Club: laianicovictormaria k10: 0:50:47 Hour k10 : 10:21:36 Place k10 : 431 - K10_5: 0:53:40 Hour K10_5 : 10:24:29 Place K10_5 : 426 X 5 places Finish line: 1:48:37 Finish hour: 11:19:27 Finish place : 411 X 15 places
Split Times
62260
1:49:39
01:49:11
1:48:42
Rosa Lizandra Crespi
01:48:43 (Tr: 1:47:40)
Albert Puig Rodriguez
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
Sandra Micot
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
Alfredo Muiño Ayala
01:48:51 (Tr: 1:48:00)
i
Joan Guerra Cañamero
01:48:42 (Tr: 1:48:02)
Alex Ricart Montenegro
01:48:57 (Tr: 1:48:03)
Jose Arjona
01:49:12 (Tr: 1:48:05)
i
Brigitte Espurz Abad
01:49:12 (Tr: 1:48:11)
i
Verónica Avila Lago
01:48:54 (Tr: 1:48:14)
Jaume Bertran Soler
01:49:01 (Tr: 1:48:17)
Josep Busquets Plaza
01:49:02 (Tr: 1:48:20)
i
Adolf Díez Adell
01:48:55 (Tr: 1:48:27)
i
Rafael García Mendez
01:49:17 (Tr: 1:48:28)
i
Jaume Piñol Sendra
01:49:33 (Tr: 1:48:28)
Pere Pascual López
01:49:17 (Tr: 1:48:30)
David Barranco Reixachs
01:49:09 (Tr: 1:48:31)
Jorge Rodriguez Neira
01:49:16 (Tr: 1:48:38)
i
Marina Semenova
01:49:39 (Tr: 1:48:47)
i
Xavier Botines Perramon
01:49:38 (Tr: 1:48:47)
Joan Santacana Vall
01:49:33 (Tr: 1:48:48)
i
Ariel Cano Fernandez
01:49:32 (Tr: 1:48:48)
i
Xavi Carmona Borràs
01:49:32 (Tr: 1:48:48)
i
Nacho Pallàs Cardona
01:48:53 (Tr: 1:48:48) |
|||||||
412 | 371 | 520 | Jorge Rodriguez Neira | 1:49:16 (tr 1:48:38 ) | |||
Real t.: 01:48:38 Official t.: 01:49:16 Real start: 09:30:55 Finish hour: 11:19:32 Cat:Vt1M Category place: 148 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:09 min/km Club: k10: 0:51:04 Hour k10 : 10:21:58 Place k10 : 440 - K10_5: 0:54:05 Hour K10_5 : 10:24:59 Place K10_5 : 443 Y 3 places Finish line: 1:48:38 Finish hour: 11:19:32 Finish place : 412 X 31 places
Split Times
49720
1:49:38
01:49:16
1:48:53
Alex Ricart Montenegro
01:48:57 (Tr: 1:48:03)
Jose Arjona
01:49:12 (Tr: 1:48:05)
i
Brigitte Espurz Abad
01:49:12 (Tr: 1:48:11)
i
Verónica Avila Lago
01:48:54 (Tr: 1:48:14)
Jaume Bertran Soler
01:49:01 (Tr: 1:48:17)
Josep Busquets Plaza
01:49:02 (Tr: 1:48:20)
i
Adolf Díez Adell
01:48:55 (Tr: 1:48:27)
i
Rafael García Mendez
01:49:17 (Tr: 1:48:28)
i
Jaume Piñol Sendra
01:49:33 (Tr: 1:48:28)
Pere Pascual López
01:49:17 (Tr: 1:48:30)
David Barranco Reixachs
01:49:09 (Tr: 1:48:31)
i
Alberto Cruz Peribáñez
01:49:11 (Tr: 1:48:37)
i
Xavier Botines Perramon
01:49:38 (Tr: 1:48:47)
Joan Santacana Vall
01:49:33 (Tr: 1:48:48)
i
Ariel Cano Fernandez
01:49:32 (Tr: 1:48:48)
i
Xavi Carmona Borràs
01:49:32 (Tr: 1:48:48)
i
Nacho Pallàs Cardona
01:48:53 (Tr: 1:48:48) |
|||||||
413 | 372 | 156 | Victor Aranda Llenas | 1:50:18 (tr 1:48:43 ) | |||
Real t.: 01:48:43 Official t.: 01:50:18 Real start: 09:31:52 Finish hour: 11:20:34 Cat:Vt2M Category place: 113 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:10 min/km Club: runbcn k10: 0:51:24 Hour k10 : 10:23:15 Place k10 : 451 - K10_5: 0:54:21 Hour K10_5 : 10:26:13 Place K10_5 : 450 X 1 place Finish line: 1:48:43 Finish hour: 11:20:34 Finish place : 413 X 37 places
Split Times
151250
1:51:27
01:50:18
1:49:09
Jose Arjona
01:49:12 (Tr: 1:48:05)
i
Brigitte Espurz Abad
01:49:12 (Tr: 1:48:11)
i
Rafael García Mendez
01:49:17 (Tr: 1:48:28)
i
Jaume Piñol Sendra
01:49:33 (Tr: 1:48:28)
Pere Pascual López
01:49:17 (Tr: 1:48:30)
David Barranco Reixachs
01:49:09 (Tr: 1:48:31)
i
Alberto Cruz Peribáñez
01:49:11 (Tr: 1:48:37)
Jorge Rodriguez Neira
01:49:16 (Tr: 1:48:38)
i
Marina Semenova
01:49:39 (Tr: 1:48:47)
i
Xavier Botines Perramon
01:49:38 (Tr: 1:48:47)
Joan Santacana Vall
01:49:33 (Tr: 1:48:48)
i
Ariel Cano Fernandez
01:49:32 (Tr: 1:48:48)
i
Xavi Carmona Borràs
01:49:32 (Tr: 1:48:48)
Joan miquel Gámez Guzmán
01:49:41 (Tr: 1:48:49) |
|||||||
414 | 42 | 770 |
i
|
Marina Semenova | 1:49:39 (tr 1:48:47 ) | ||
Real t.: 01:48:47 Official t.: 01:49:39 Real start: 09:31:08 Finish hour: 11:19:55 Cat:Vt1F Category place: 15 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:10 min/km Club: k10: 0:52:32 Hour k10 : 10:23:40 Place k10 : 489 - K10_5: 0:55:30 Hour K10_5 : 10:26:37 Place K10_5 : 487 X 2 places Finish line: 1:48:47 Finish hour: 11:19:55 Finish place : 414 X 73 places
Split Times
62260
1:50:07
01:49:39
1:49:11
Jose Arjona
01:49:12 (Tr: 1:48:05)
i
Brigitte Espurz Abad
01:49:12 (Tr: 1:48:11)
i
Rafael García Mendez
01:49:17 (Tr: 1:48:28)
i
Jaume Piñol Sendra
01:49:33 (Tr: 1:48:28)
Pere Pascual López
01:49:17 (Tr: 1:48:30)
i
Alberto Cruz Peribáñez
01:49:11 (Tr: 1:48:37)
Jorge Rodriguez Neira
01:49:16 (Tr: 1:48:38)
i
Xavier Botines Perramon
01:49:38 (Tr: 1:48:47)
Joan Santacana Vall
01:49:33 (Tr: 1:48:48)
i
Ariel Cano Fernandez
01:49:32 (Tr: 1:48:48)
i
Xavi Carmona Borràs
01:49:32 (Tr: 1:48:48)
Joan miquel Gámez Guzmán
01:49:41 (Tr: 1:48:49) |
|||||||
415 | 373 | 802 |
i
|
Xavier Botines Perramon | 1:49:38 (tr 1:48:47 ) | ||
Real t.: 01:48:47 Official t.: 01:49:38 Real start: 09:31:08 Finish hour: 11:19:54 Cat:Vt2M Category place: 114 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:10 min/km Club: globalt fitness k10: 0:52:28 Hour k10 : 10:23:35 Place k10 : 482 - K10_5: 0:55:27 Hour K10_5 : 10:26:34 Place K10_5 : 482 Z Finish line: 1:48:47 Finish hour: 11:19:54 Finish place : 415 X 67 places
Split Times
49720
1:50:01
01:49:38
1:49:16
i
Rafael García Mendez
01:49:17 (Tr: 1:48:28)
i
Jaume Piñol Sendra
01:49:33 (Tr: 1:48:28)
Pere Pascual López
01:49:17 (Tr: 1:48:30)
Jorge Rodriguez Neira
01:49:16 (Tr: 1:48:38)
i
Marina Semenova
01:49:39 (Tr: 1:48:47)
Joan Santacana Vall
01:49:33 (Tr: 1:48:48)
i
Ariel Cano Fernandez
01:49:32 (Tr: 1:48:48)
i
Xavi Carmona Borràs
01:49:32 (Tr: 1:48:48)
Joan miquel Gámez Guzmán
01:49:41 (Tr: 1:48:49) |
|||||||
416 | 374 | 42 | Joan Santacana Vall | 1:49:33 (tr 1:48:48 ) | |||
Real t.: 01:48:48 Official t.: 01:49:33 Real start: 09:31:01 Finish hour: 11:19:49 Cat:SenM Category place: 74 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:10 min/km Club: prysmian k10: 0:50:43 Hour k10 : 10:21:44 Place k10 : 427 - K10_5: 0:53:41 Hour K10_5 : 10:24:42 Place K10_5 : 427 Z Finish line: 1:48:48 Finish hour: 11:19:49 Finish place : 416 X 11 places
Split Times
4400
1:49:35
01:49:33
1:49:31
i
Jaume Piñol Sendra
01:49:33 (Tr: 1:48:28)
i
Ariel Cano Fernandez
01:49:32 (Tr: 1:48:48)
i
Xavi Carmona Borràs
01:49:32 (Tr: 1:48:48) |
|||||||
417 | 375 | 805 |
i
|
Ariel Cano Fernandez | 1:49:32 (tr 1:48:48 ) | ||
Real t.: 01:48:48 Official t.: 01:49:32 Real start: 09:31:01 Finish hour: 11:19:48 Cat:Vt1M Category place: 149 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:10 min/km Club: prysmian k10: 0:50:44 Hour k10 : 10:21:44 Place k10 : 428 - K10_5: 0:53:41 Hour K10_5 : 10:24:41 Place K10_5 : 429 Y 1 place Finish line: 1:48:48 Finish hour: 11:19:48 Finish place : 417 X 12 places
Split Times
20240
1:49:41
01:49:32
1:49:23
i
Jaume Piñol Sendra
01:49:33 (Tr: 1:48:28)
i
Marina Semenova
01:49:39 (Tr: 1:48:47)
i
Xavier Botines Perramon
01:49:38 (Tr: 1:48:47)
Joan Santacana Vall
01:49:33 (Tr: 1:48:48)
i
Xavi Carmona Borràs
01:49:32 (Tr: 1:48:48)
Joan miquel Gámez Guzmán
01:49:41 (Tr: 1:48:49) |
|||||||
418 | 376 | 806 |
i
|
Xavi Carmona Borràs | 1:49:32 (tr 1:48:48 ) | ||
Real t.: 01:48:48 Official t.: 01:49:32 Real start: 09:31:00 Finish hour: 11:19:48 Cat:Vt2M Category place: 115 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:10 min/km Club: prysmian k10: 0:50:44 Hour k10 : 10:21:44 Place k10 : 429 - K10_5: 0:53:42 Hour K10_5 : 10:24:42 Place K10_5 : 430 Y 1 place Finish line: 1:48:48 Finish hour: 11:19:48 Finish place : 418 X 12 places
Split Times
19910
1:49:41
01:49:32
1:49:23
i
Jaume Piñol Sendra
01:49:33 (Tr: 1:48:28)
i
Marina Semenova
01:49:39 (Tr: 1:48:47)
i
Xavier Botines Perramon
01:49:38 (Tr: 1:48:47)
Joan Santacana Vall
01:49:33 (Tr: 1:48:48)
i
Ariel Cano Fernandez
01:49:32 (Tr: 1:48:48)
Joan miquel Gámez Guzmán
01:49:41 (Tr: 1:48:49) |
|||||||
419 | 377 | 387 |
i
|
Nacho Pallàs Cardona | 1:48:53 (tr 1:48:48 ) | ||
Real t.: 01:48:48 Official t.: 01:48:53 Real start: 09:30:22 Finish hour: 11:19:09 Cat:Vt3M Category place: 31 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:10 min/km Club: k10: 0:49:56 Hour k10 : 10:20:17 Place k10 : 407 - K10_5: 0:52:52 Hour K10_5 : 10:23:13 Place K10_5 : 407 Z Finish line: 1:48:48 Finish hour: 11:19:09 Finish place : 419 Y 12 places
Split Times
105490
1:49:41
01:48:53
1:48:05
Rosa Lizandra Crespi
01:48:43 (Tr: 1:47:40)
Raul Martinez Jimenez
01:48:18 (Tr: 1:47:42)
Fabienne Maler
01:48:14 (Tr: 1:47:52)
Albert Puig Rodriguez
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
Sandra Micot
01:48:46 (Tr: 1:47:54)
Alfredo Muiño Ayala
01:48:51 (Tr: 1:48:00)
i
Joan Guerra Cañamero
01:48:42 (Tr: 1:48:02)
Francesc Besson Maspla
01:48:42 (Tr: 1:48:02)
Alex Ricart Montenegro
01:48:57 (Tr: 1:48:03)
Jose Arjona
01:49:12 (Tr: 1:48:05)
i
Brigitte Espurz Abad
01:49:12 (Tr: 1:48:11)
i
Verónica Avila Lago
01:48:54 (Tr: 1:48:14)
Jaume Bertran Soler
01:49:01 (Tr: 1:48:17)
Josep Busquets Plaza
01:49:02 (Tr: 1:48:20)
i
Adolf Díez Adell
01:48:55 (Tr: 1:48:27)
i
Rafael García Mendez
01:49:17 (Tr: 1:48:28)
i
Jaume Piñol Sendra
01:49:33 (Tr: 1:48:28)
Pere Pascual López
01:49:17 (Tr: 1:48:30)
David Barranco Reixachs
01:49:09 (Tr: 1:48:31)
i
Alberto Cruz Peribáñez
01:49:11 (Tr: 1:48:37)
Jorge Rodriguez Neira
01:49:16 (Tr: 1:48:38)
i
Marina Semenova
01:49:39 (Tr: 1:48:47)
i
Xavier Botines Perramon
01:49:38 (Tr: 1:48:47)
Joan Santacana Vall
01:49:33 (Tr: 1:48:48)
i
Ariel Cano Fernandez
01:49:32 (Tr: 1:48:48)
i
Xavi Carmona Borràs
01:49:32 (Tr: 1:48:48)
Joan miquel Gámez Guzmán
01:49:41 (Tr: 1:48:49) |
|||||||
420 | 378 | 381 | Joan miquel Gámez Guzmán | 1:49:41 (tr 1:48:49 ) | |||
Real t.: 01:48:49 Official t.: 01:49:41 Real start: 09:31:09 Finish hour: 11:19:57 Cat:Vt3M Category place: 32 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:10 min/km Club: k10: 0:52:32 Hour k10 : 10:23:41 Place k10 : 490 - K10_5: 0:55:30 Hour K10_5 : 10:26:38 Place K10_5 : 488 X 2 places Finish line: 1:48:49 Finish hour: 11:19:57 Finish place : 420 X 68 places
Split Times
20240
1:49:51
01:49:41
1:49:32
i
Jaume Piñol Sendra
01:49:33 (Tr: 1:48:28)
i
Marina Semenova
01:49:39 (Tr: 1:48:47)
i
Xavier Botines Perramon
01:49:38 (Tr: 1:48:47)
Joan Santacana Vall
01:49:33 (Tr: 1:48:48)
i
Ariel Cano Fernandez
01:49:32 (Tr: 1:48:48)
i
Xavi Carmona Borràs
01:49:32 (Tr: 1:48:48) |
|||||||