L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
421 | 43 | 394 | Patri Mateo Diaz Carralero | 1:49:29 (tr 1:49:02 ) | |||
Real t.: 01:49:02 Official t.: 01:49:29 Real start: 09:30:43 Finish hour: 11:19:45 Cat:Vt1F Category place: 16 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:11 min/km Club: k10: 0:50:38 Hour k10 : 10:21:21 Place k10 : 422 - K10_5: 0:53:33 Hour K10_5 : 10:24:16 Place K10_5 : 424 Y 2 places Finish line: 1:49:02 Finish hour: 11:19:45 Finish place : 421 X 3 places
Split Times
54670
1:49:54
01:49:29
1:49:04
Isabel Abril Centeno
01:49:27 (Tr: 1:49:03)
i
Daniel Gomez Escartin
01:49:48 (Tr: 1:49:05)
i
Alexander López Lobo
01:49:43 (Tr: 1:49:06)
i
Toni Arnal Lopez
01:49:50 (Tr: 1:49:10)
Joana Quintero Carmona
01:49:54 (Tr: 1:49:17)
i
Juan carlos Perea Fernandez
01:49:39 (Tr: 1:49:23) |
|||||||
422 | 44 | 602 | Isabel Abril Centeno | 1:49:27 (tr 1:49:03 ) | |||
Real t.: 01:49:03 Official t.: 01:49:27 Real start: 09:30:41 Finish hour: 11:19:43 Cat:Vt2F Category place: 12 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:11 min/km Club: k10: 0:49:58 Hour k10 : 10:20:38 Place k10 : 408 - K10_5: 0:52:57 Hour K10_5 : 10:23:37 Place K10_5 : 410 Y 2 places Finish line: 1:49:03 Finish hour: 11:19:43 Finish place : 422 Y 12 places
Split Times
57970
1:49:54
01:49:27
1:49:01
Patri Mateo Diaz Carralero
01:49:29 (Tr: 1:49:02)
i
Daniel Gomez Escartin
01:49:48 (Tr: 1:49:05)
i
Alexander López Lobo
01:49:43 (Tr: 1:49:06)
i
Toni Arnal Lopez
01:49:50 (Tr: 1:49:10)
Joana Quintero Carmona
01:49:54 (Tr: 1:49:17)
i
Juan carlos Perea Fernandez
01:49:39 (Tr: 1:49:23) |
|||||||
423 | 379 | 314 | Blai Sánchez Pons | 1:49:55 (tr 1:49:04 ) | |||
Real t.: 01:49:04 Official t.: 01:49:55 Real start: 09:31:07 Finish hour: 11:20:11 Cat:Vt1M Category place: 150 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:11 min/km Club: k10: 0:52:28 Hour k10 : 10:23:35 Place k10 : 483 - K10_5: 0:55:28 Hour K10_5 : 10:26:35 Place K10_5 : 484 Y 1 place Finish line: 1:49:04 Finish hour: 11:20:11 Finish place : 423 X 61 places
Split Times
56430
1:50:20
01:49:55
1:49:29
Patri Mateo Diaz Carralero
01:49:29 (Tr: 1:49:02)
i
Daniel Gomez Escartin
01:49:48 (Tr: 1:49:05)
i
Alexander López Lobo
01:49:43 (Tr: 1:49:06)
i
Toni Arnal Lopez
01:49:50 (Tr: 1:49:10)
Joana Quintero Carmona
01:49:54 (Tr: 1:49:17)
Xavier Solé Ramon
01:50:07 (Tr: 1:49:22)
i
Juan carlos Perea Fernandez
01:49:39 (Tr: 1:49:23)
i
Enrique Bolaños Muñoz
01:50:18 (Tr: 1:49:24)
David Castellarnau Serrano
01:50:00 (Tr: 1:49:29)
i
Jesús Cerezo Azañón
01:50:09 (Tr: 1:49:29) |
|||||||
424 | 380 | 873 |
i
|
Daniel Gomez Escartin | 1:49:48 (tr 1:49:05 ) | ||
Real t.: 01:49:05 Official t.: 01:49:48 Real start: 09:31:00 Finish hour: 11:20:04 Cat:Vt1M Category place: 151 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:11 min/km Club: k10: 0:52:08 Hour k10 : 10:23:07 Place k10 : 463 - K10_5: 0:55:02 Hour K10_5 : 10:26:01 Place K10_5 : 462 X 1 place Finish line: 1:49:05 Finish hour: 11:20:04 Finish place : 424 X 38 places
Split Times
42680
1:50:08
01:49:48
1:49:29
Patri Mateo Diaz Carralero
01:49:29 (Tr: 1:49:02)
Blai Sánchez Pons
01:49:55 (Tr: 1:49:04)
i
Alexander López Lobo
01:49:43 (Tr: 1:49:06)
i
Toni Arnal Lopez
01:49:50 (Tr: 1:49:10)
Joana Quintero Carmona
01:49:54 (Tr: 1:49:17)
Xavier Solé Ramon
01:50:07 (Tr: 1:49:22)
i
Juan carlos Perea Fernandez
01:49:39 (Tr: 1:49:23)
David Castellarnau Serrano
01:50:00 (Tr: 1:49:29) |
|||||||
425 | 381 | 655 |
i
|
Alexander López Lobo | 1:49:43 (tr 1:49:06 ) | ||
Real t.: 01:49:06 Official t.: 01:49:43 Real start: 09:30:54 Finish hour: 11:19:59 Cat:Vt2M Category place: 116 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:11 min/km Club: k10: 0:49:54 Hour k10 : 10:20:48 Place k10 : 406 - K10_5: 0:52:53 Hour K10_5 : 10:23:46 Place K10_5 : 408 Y 2 places Finish line: 1:49:06 Finish hour: 11:19:59 Finish place : 425 Y 17 places
Split Times
51700
1:50:07
01:49:43
1:49:20
Patri Mateo Diaz Carralero
01:49:29 (Tr: 1:49:02)
Isabel Abril Centeno
01:49:27 (Tr: 1:49:03)
Blai Sánchez Pons
01:49:55 (Tr: 1:49:04)
i
Daniel Gomez Escartin
01:49:48 (Tr: 1:49:05)
i
Toni Arnal Lopez
01:49:50 (Tr: 1:49:10)
Joana Quintero Carmona
01:49:54 (Tr: 1:49:17)
Xavier Solé Ramon
01:50:07 (Tr: 1:49:22)
i
Juan carlos Perea Fernandez
01:49:39 (Tr: 1:49:23)
David Castellarnau Serrano
01:50:00 (Tr: 1:49:29) |
|||||||
426 | 382 | 331 |
i
|
Toni Arnal Lopez | 1:49:50 (tr 1:49:10 ) | ||
Real t.: 01:49:10 Official t.: 01:49:50 Real start: 09:30:57 Finish hour: 11:20:06 Cat:Vt2M Category place: 117 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:11 min/km Club: tg triatlo sitges k10: 0:50:53 Hour k10 : 10:21:50 Place k10 : 433 - K10_5: 0:53:48 Hour K10_5 : 10:24:45 Place K10_5 : 431 X 2 places Finish line: 1:49:10 Finish hour: 11:20:06 Finish place : 426 X 5 places
Split Times
66330
1:50:21
01:49:50
1:49:20
Patri Mateo Diaz Carralero
01:49:29 (Tr: 1:49:02)
Isabel Abril Centeno
01:49:27 (Tr: 1:49:03)
Blai Sánchez Pons
01:49:55 (Tr: 1:49:04)
i
Daniel Gomez Escartin
01:49:48 (Tr: 1:49:05)
i
Alexander López Lobo
01:49:43 (Tr: 1:49:06)
Joana Quintero Carmona
01:49:54 (Tr: 1:49:17)
Xavier Solé Ramon
01:50:07 (Tr: 1:49:22)
Carlos Alonso Gómez
01:50:21 (Tr: 1:49:22)
i
Juan carlos Perea Fernandez
01:49:39 (Tr: 1:49:23)
i
Enrique Bolaños Muñoz
01:50:18 (Tr: 1:49:24)
David Castellarnau Serrano
01:50:00 (Tr: 1:49:29)
i
Jesús Cerezo Azañón
01:50:09 (Tr: 1:49:29) |
|||||||
427 | 45 | 182 | Joana Quintero Carmona | 1:49:54 (tr 1:49:17 ) | |||
Real t.: 01:49:17 Official t.: 01:49:54 Real start: 09:30:54 Finish hour: 11:20:10 Cat:SenF Category place: 16 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:11 min/km Club: blueline evasion k10: 0:50:20 Hour k10 : 10:21:13 Place k10 : 417 - K10_5: 0:53:12 Hour K10_5 : 10:24:06 Place K10_5 : 415 X 2 places Finish line: 1:49:17 Finish hour: 11:20:10 Finish place : 427 Y 12 places
Split Times
11990
1:49:59
01:49:54
1:49:48
Blai Sánchez Pons
01:49:55 (Tr: 1:49:04)
i
Daniel Gomez Escartin
01:49:48 (Tr: 1:49:05)
i
Toni Arnal Lopez
01:49:50 (Tr: 1:49:10) |
|||||||
428 | 383 | 425 | Xavier Solé Ramon | 1:50:07 (tr 1:49:22 ) | |||
Real t.: 01:49:22 Official t.: 01:50:07 Real start: 09:31:01 Finish hour: 11:20:23 Cat:Vt1M Category place: 152 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:12 min/km Club: deporunners k10: 0:51:35 Hour k10 : 10:22:36 Place k10 : 455 - K10_5: 0:54:34 Hour K10_5 : 10:25:34 Place K10_5 : 454 X 1 place Finish line: 1:49:22 Finish hour: 11:20:23 Finish place : 428 X 26 places
Split Times
51700
1:50:30
01:50:07
1:49:43
Blai Sánchez Pons
01:49:55 (Tr: 1:49:04)
i
Daniel Gomez Escartin
01:49:48 (Tr: 1:49:05)
i
Alexander López Lobo
01:49:43 (Tr: 1:49:06)
i
Toni Arnal Lopez
01:49:50 (Tr: 1:49:10)
Joana Quintero Carmona
01:49:54 (Tr: 1:49:17)
Carlos Alonso Gómez
01:50:21 (Tr: 1:49:22)
i
Enrique Bolaños Muñoz
01:50:18 (Tr: 1:49:24)
David Castellarnau Serrano
01:50:00 (Tr: 1:49:29)
i
Jesús Cerezo Azañón
01:50:09 (Tr: 1:49:29) |
|||||||
429 | 384 | 161 | Carlos Alonso Gómez | 1:50:21 (tr 1:49:22 ) | |||
Real t.: 01:49:22 Official t.: 01:50:21 Real start: 09:31:15 Finish hour: 11:20:37 Cat:Vt1M Category place: 153 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:12 min/km Club: k10: 0:51:23 Hour k10 : 10:22:37 Place k10 : 449 - K10_5: 0:54:22 Hour K10_5 : 10:25:36 Place K10_5 : 451 Y 2 places Finish line: 1:49:22 Finish hour: 11:20:37 Finish place : 429 X 22 places
Split Times
66330
1:50:51
01:50:21
1:49:50
Blai Sánchez Pons
01:49:55 (Tr: 1:49:04)
i
Toni Arnal Lopez
01:49:50 (Tr: 1:49:10)
Joana Quintero Carmona
01:49:54 (Tr: 1:49:17)
Xavier Solé Ramon
01:50:07 (Tr: 1:49:22)
i
Enrique Bolaños Muñoz
01:50:18 (Tr: 1:49:24)
i
Amalia Santa Maria Fernandez
01:50:31 (Tr: 1:49:25)
Ramón Fernández Granados
01:50:31 (Tr: 1:49:25)
David Castellarnau Serrano
01:50:00 (Tr: 1:49:29)
i
Jesús Cerezo Azañón
01:50:09 (Tr: 1:49:29)
Cesc Querol Serra
01:50:38 (Tr: 1:49:30)
Jose Catalán Pérez
01:50:34 (Tr: 1:49:33)
Jac Castaño Fernández
01:50:45 (Tr: 1:49:44)
Octavio Rubio Álvarez
01:50:33 (Tr: 1:49:45)
i
Alex Frutos Millan
01:50:46 (Tr: 1:49:55)
i
Òscar Serramià Ricart
01:50:46 (Tr: 1:50:00)
Ester Anguita Jiménez
01:50:50 (Tr: 1:50:20)
i
Oscar Vega Castillo
01:50:49 (Tr: 1:50:43) |
|||||||
430 | 385 | 539 |
i
|
Juan carlos Perea Fernandez | 1:49:39 (tr 1:49:23 ) | ||
Real t.: 01:49:23 Official t.: 01:49:39 Real start: 09:30:33 Finish hour: 11:19:55 Cat:Vt2M Category place: 118 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:12 min/km Club: trabstriatlon k10: 0:48:51 Hour k10 : 10:19:23 Place k10 : 350 - K10_5: 0:51:39 Hour K10_5 : 10:22:11 Place K10_5 : 350 Z Finish line: 1:49:23 Finish hour: 11:19:55 Finish place : 430 Y 80 places
Split Times
113190
1:50:31
01:49:39
1:48:48
Patri Mateo Diaz Carralero
01:49:29 (Tr: 1:49:02)
Isabel Abril Centeno
01:49:27 (Tr: 1:49:03)
Blai Sánchez Pons
01:49:55 (Tr: 1:49:04)
i
Daniel Gomez Escartin
01:49:48 (Tr: 1:49:05)
i
Alexander López Lobo
01:49:43 (Tr: 1:49:06)
i
Toni Arnal Lopez
01:49:50 (Tr: 1:49:10)
Joana Quintero Carmona
01:49:54 (Tr: 1:49:17)
Xavier Solé Ramon
01:50:07 (Tr: 1:49:22)
Carlos Alonso Gómez
01:50:21 (Tr: 1:49:22)
i
Enrique Bolaños Muñoz
01:50:18 (Tr: 1:49:24)
i
Amalia Santa Maria Fernandez
01:50:31 (Tr: 1:49:25)
Ramón Fernández Granados
01:50:31 (Tr: 1:49:25)
David Castellarnau Serrano
01:50:00 (Tr: 1:49:29)
i
Jesús Cerezo Azañón
01:50:09 (Tr: 1:49:29) |
|||||||
431 | 386 | 826 |
i
|
Enrique Bolaños Muñoz | 1:50:18 (tr 1:49:24 ) | ||
Real t.: 01:49:24 Official t.: 01:50:18 Real start: 09:31:11 Finish hour: 11:20:34 Cat:Vt1M Category place: 154 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:12 min/km Club: k10: 0:48:52 Hour k10 : 10:20:02 Place k10 : 353 - K10_5: 0:51:44 Hour K10_5 : 10:22:54 Place K10_5 : 355 Y 2 places Finish line: 1:49:24 Finish hour: 11:20:34 Finish place : 431 Y 76 places
Split Times
24530
1:50:29
01:50:18
1:50:07
Xavier Solé Ramon
01:50:07 (Tr: 1:49:22)
Carlos Alonso Gómez
01:50:21 (Tr: 1:49:22)
i
Jesús Cerezo Azañón
01:50:09 (Tr: 1:49:29) |
|||||||
432 | 46 | 890 |
i
|
Amalia Santa Maria Fernandez | 1:50:31 (tr 1:49:25 ) | ||
Real t.: 01:49:25 Official t.: 01:50:31 Real start: 09:31:22 Finish hour: 11:20:47 Cat:SenF Category place: 17 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:12 min/km Club: club natacio sitges k10: 0:52:12 Hour k10 : 10:23:33 Place k10 : 466 - K10_5: 0:55:09 Hour K10_5 : 10:26:31 Place K10_5 : 467 Y 1 place Finish line: 1:49:25 Finish hour: 11:20:47 Finish place : 432 X 35 places
Split Times
22000
1:50:41
01:50:31
1:50:21
Carlos Alonso Gómez
01:50:21 (Tr: 1:49:22)
Ramón Fernández Granados
01:50:31 (Tr: 1:49:25)
Cesc Querol Serra
01:50:38 (Tr: 1:49:30)
Jose Catalán Pérez
01:50:34 (Tr: 1:49:33)
Octavio Rubio Álvarez
01:50:33 (Tr: 1:49:45) |
|||||||
433 | 387 | 355 | Ramón Fernández Granados | 1:50:31 (tr 1:49:25 ) | |||
Real t.: 01:49:25 Official t.: 01:50:31 Real start: 09:31:22 Finish hour: 11:20:47 Cat:Vt2M Category place: 119 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:12 min/km Club: roca k10: 0:52:12 Hour k10 : 10:23:33 Place k10 : 467 - K10_5: 0:55:09 Hour K10_5 : 10:26:31 Place K10_5 : 468 Y 1 place Finish line: 1:49:25 Finish hour: 11:20:47 Finish place : 433 X 35 places
Split Times
113190
1:51:22
01:50:31
1:49:39
Blai Sánchez Pons
01:49:55 (Tr: 1:49:04)
i
Daniel Gomez Escartin
01:49:48 (Tr: 1:49:05)
i
Alexander López Lobo
01:49:43 (Tr: 1:49:06)
i
Toni Arnal Lopez
01:49:50 (Tr: 1:49:10)
Joana Quintero Carmona
01:49:54 (Tr: 1:49:17)
Xavier Solé Ramon
01:50:07 (Tr: 1:49:22)
Carlos Alonso Gómez
01:50:21 (Tr: 1:49:22)
i
Juan carlos Perea Fernandez
01:49:39 (Tr: 1:49:23)
i
Enrique Bolaños Muñoz
01:50:18 (Tr: 1:49:24)
i
Amalia Santa Maria Fernandez
01:50:31 (Tr: 1:49:25)
David Castellarnau Serrano
01:50:00 (Tr: 1:49:29)
i
Jesús Cerezo Azañón
01:50:09 (Tr: 1:49:29)
Cesc Querol Serra
01:50:38 (Tr: 1:49:30)
i
Jordi Mir Benitez
01:51:02 (Tr: 1:49:32)
Jose Catalán Pérez
01:50:34 (Tr: 1:49:33)
Jac Castaño Fernández
01:50:45 (Tr: 1:49:44)
Octavio Rubio Álvarez
01:50:33 (Tr: 1:49:45)
i
Alex Frutos Millan
01:50:46 (Tr: 1:49:55)
i
Òscar Serramià Ricart
01:50:46 (Tr: 1:50:00)
Albert Mascaró López
01:50:57 (Tr: 1:50:02)
i
Antoni Durano Gascon
01:50:55 (Tr: 1:50:05)
i
David Cor Arias
01:50:55 (Tr: 1:50:06)
Ester Anguita Jiménez
01:50:50 (Tr: 1:50:20)
Susana Vargas Manzano
01:51:12 (Tr: 1:50:34)
i
Oscar Vega Castillo
01:50:49 (Tr: 1:50:43) |
|||||||
434 | 388 | 384 | David Castellarnau Serrano | 1:50:00 (tr 1:49:29 ) | |||
Real t.: 01:49:29 Official t.: 01:50:00 Real start: 09:30:48 Finish hour: 11:20:16 Cat:Vt2M Category place: 120 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:12 min/km Club: blue wolf k10: 0:51:57 Hour k10 : 10:22:44 Place k10 : 461 - K10_5: 0:54:56 Hour K10_5 : 10:25:43 Place K10_5 : 460 X 1 place Finish line: 1:49:29 Finish hour: 11:20:16 Finish place : 434 X 26 places
Split Times
135960
1:51:02
01:50:00
1:48:59
Patri Mateo Diaz Carralero
01:49:29 (Tr: 1:49:02)
Isabel Abril Centeno
01:49:27 (Tr: 1:49:03)
Blai Sánchez Pons
01:49:55 (Tr: 1:49:04)
i
Daniel Gomez Escartin
01:49:48 (Tr: 1:49:05)
i
Alexander López Lobo
01:49:43 (Tr: 1:49:06)
i
Toni Arnal Lopez
01:49:50 (Tr: 1:49:10)
Joana Quintero Carmona
01:49:54 (Tr: 1:49:17)
Xavier Solé Ramon
01:50:07 (Tr: 1:49:22)
Carlos Alonso Gómez
01:50:21 (Tr: 1:49:22)
i
Juan carlos Perea Fernandez
01:49:39 (Tr: 1:49:23)
i
Enrique Bolaños Muñoz
01:50:18 (Tr: 1:49:24)
i
Amalia Santa Maria Fernandez
01:50:31 (Tr: 1:49:25)
Ramón Fernández Granados
01:50:31 (Tr: 1:49:25)
i
Jesús Cerezo Azañón
01:50:09 (Tr: 1:49:29)
Cesc Querol Serra
01:50:38 (Tr: 1:49:30)
i
Jordi Mir Benitez
01:51:02 (Tr: 1:49:32)
Jose Catalán Pérez
01:50:34 (Tr: 1:49:33)
Jac Castaño Fernández
01:50:45 (Tr: 1:49:44)
Octavio Rubio Álvarez
01:50:33 (Tr: 1:49:45)
i
Alex Frutos Millan
01:50:46 (Tr: 1:49:55)
i
Òscar Serramià Ricart
01:50:46 (Tr: 1:50:00)
Albert Mascaró López
01:50:57 (Tr: 1:50:02)
i
Antoni Durano Gascon
01:50:55 (Tr: 1:50:05)
i
David Cor Arias
01:50:55 (Tr: 1:50:06)
Ester Anguita Jiménez
01:50:50 (Tr: 1:50:20)
i
Oscar Vega Castillo
01:50:49 (Tr: 1:50:43) |
|||||||
435 | 389 | 385 |
i
|
Jesús Cerezo Azañón | 1:50:09 (tr 1:49:29 ) | ||
Real t.: 01:49:29 Official t.: 01:50:09 Real start: 09:30:57 Finish hour: 11:20:25 Cat:Vt2M Category place: 121 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:12 min/km Club: uecanoia popular k10: 0:49:20 Hour k10 : 10:20:16 Place k10 : 396 - K10_5: 0:52:21 Hour K10_5 : 10:23:17 Place K10_5 : 401 Y 5 places Finish line: 1:49:29 Finish hour: 11:20:25 Finish place : 435 Y 34 places
Split Times
53570
1:50:34
01:50:09
1:49:45
Blai Sánchez Pons
01:49:55 (Tr: 1:49:04)
i
Daniel Gomez Escartin
01:49:48 (Tr: 1:49:05)
i
Toni Arnal Lopez
01:49:50 (Tr: 1:49:10)
Joana Quintero Carmona
01:49:54 (Tr: 1:49:17)
Xavier Solé Ramon
01:50:07 (Tr: 1:49:22)
Carlos Alonso Gómez
01:50:21 (Tr: 1:49:22)
i
Enrique Bolaños Muñoz
01:50:18 (Tr: 1:49:24)
i
Amalia Santa Maria Fernandez
01:50:31 (Tr: 1:49:25)
Ramón Fernández Granados
01:50:31 (Tr: 1:49:25)
David Castellarnau Serrano
01:50:00 (Tr: 1:49:29)
Jose Catalán Pérez
01:50:34 (Tr: 1:49:33)
Octavio Rubio Álvarez
01:50:33 (Tr: 1:49:45) |
|||||||
436 | 390 | 500 | Cesc Querol Serra | 1:50:38 (tr 1:49:30 ) | |||
Real t.: 01:49:30 Official t.: 01:50:38 Real start: 09:31:24 Finish hour: 11:20:54 Cat:Vt2M Category place: 122 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:12 min/km Club: martorell atlètic club k10: 0:52:14 Hour k10 : 10:23:37 Place k10 : 469 - K10_5: 0:55:17 Hour K10_5 : 10:26:40 Place K10_5 : 473 Y 4 places Finish line: 1:49:30 Finish hour: 11:20:54 Finish place : 436 X 37 places
Split Times
16720
1:50:45
01:50:38
1:50:30
i
Amalia Santa Maria Fernandez
01:50:31 (Tr: 1:49:25)
Ramón Fernández Granados
01:50:31 (Tr: 1:49:25)
Jose Catalán Pérez
01:50:34 (Tr: 1:49:33)
Jac Castaño Fernández
01:50:45 (Tr: 1:49:44)
Octavio Rubio Álvarez
01:50:33 (Tr: 1:49:45) |
|||||||
437 | 391 | 588 |
i
|
Jordi Mir Benitez | 1:51:02 (tr 1:49:32 ) | ||
Real t.: 01:49:32 Official t.: 01:51:02 Real start: 09:31:47 Finish hour: 11:21:18 Cat:Vt1M Category place: 155 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:12 min/km Club: els ràpids k10: 0:51:01 Hour k10 : 10:22:47 Place k10 : 437 - K10_5: 0:53:49 Hour K10_5 : 10:25:35 Place K10_5 : 436 X 1 place Finish line: 1:49:32 Finish hour: 11:21:18 Finish place : 437 Y 1 place
Split Times
135960
1:52:04
01:51:02
1:50:00
Xavier Solé Ramon
01:50:07 (Tr: 1:49:22)
Carlos Alonso Gómez
01:50:21 (Tr: 1:49:22)
i
Enrique Bolaños Muñoz
01:50:18 (Tr: 1:49:24)
i
Amalia Santa Maria Fernandez
01:50:31 (Tr: 1:49:25)
Ramón Fernández Granados
01:50:31 (Tr: 1:49:25)
David Castellarnau Serrano
01:50:00 (Tr: 1:49:29)
i
Jesús Cerezo Azañón
01:50:09 (Tr: 1:49:29)
Cesc Querol Serra
01:50:38 (Tr: 1:49:30)
Jose Catalán Pérez
01:50:34 (Tr: 1:49:33)
Jac Castaño Fernández
01:50:45 (Tr: 1:49:44)
Octavio Rubio Álvarez
01:50:33 (Tr: 1:49:45)
i
Alex Frutos Millan
01:50:46 (Tr: 1:49:55)
i
Òscar Serramià Ricart
01:50:46 (Tr: 1:50:00)
Albert Mascaró López
01:50:57 (Tr: 1:50:02)
i
Antoni Durano Gascon
01:50:55 (Tr: 1:50:05)
i
David Cor Arias
01:50:55 (Tr: 1:50:06)
Ester Anguita Jiménez
01:50:50 (Tr: 1:50:20)
Guillem Alsina
01:51:54 (Tr: 1:50:28)
Susana Vargas Manzano
01:51:12 (Tr: 1:50:34)
i
Oscar Vega Castillo
01:50:49 (Tr: 1:50:43)
Eloy Rodriguez Freire
01:51:50 (Tr: 1:50:53) |
|||||||
438 | 392 | 681 | Jose Catalán Pérez | 1:50:34 (tr 1:49:33 ) | |||
Real t.: 01:49:33 Official t.: 01:50:34 Real start: 09:31:17 Finish hour: 11:20:50 Cat:Vt1M Category place: 156 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:12 min/km Club: fc martinenc k10: 0:51:14 Hour k10 : 10:22:31 Place k10 : 444 - K10_5: 0:54:08 Hour K10_5 : 10:25:25 Place K10_5 : 446 Y 2 places Finish line: 1:49:33 Finish hour: 11:20:50 Finish place : 438 X 8 places
Split Times
53570
1:50:58
01:50:34
1:50:09
Carlos Alonso Gómez
01:50:21 (Tr: 1:49:22)
i
Enrique Bolaños Muñoz
01:50:18 (Tr: 1:49:24)
i
Amalia Santa Maria Fernandez
01:50:31 (Tr: 1:49:25)
Ramón Fernández Granados
01:50:31 (Tr: 1:49:25)
i
Jesús Cerezo Azañón
01:50:09 (Tr: 1:49:29)
Cesc Querol Serra
01:50:38 (Tr: 1:49:30)
Jac Castaño Fernández
01:50:45 (Tr: 1:49:44)
Octavio Rubio Álvarez
01:50:33 (Tr: 1:49:45)
i
Alex Frutos Millan
01:50:46 (Tr: 1:49:55)
i
Òscar Serramià Ricart
01:50:46 (Tr: 1:50:00)
Albert Mascaró López
01:50:57 (Tr: 1:50:02)
i
Antoni Durano Gascon
01:50:55 (Tr: 1:50:05)
i
David Cor Arias
01:50:55 (Tr: 1:50:06)
Ester Anguita Jiménez
01:50:50 (Tr: 1:50:20)
i
Oscar Vega Castillo
01:50:49 (Tr: 1:50:43) |
|||||||
439 | 393 | 552 | Jac Castaño Fernández | 1:50:45 (tr 1:49:44 ) | |||
Real t.: 01:49:44 Official t.: 01:50:45 Real start: 09:31:18 Finish hour: 11:21:01 Cat:Vt2M Category place: 123 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:13 min/km Club: casab k10: 0:53:17 Hour k10 : 10:24:35 Place k10 : 513 - K10_5: 0:56:16 Hour K10_5 : 10:27:34 Place K10_5 : 512 X 1 place Finish line: 1:49:44 Finish hour: 11:21:01 Finish place : 439 X 73 places
Split Times
16720
1:50:53
01:50:45
1:50:38
Cesc Querol Serra
01:50:38 (Tr: 1:49:30)
i
Alex Frutos Millan
01:50:46 (Tr: 1:49:55)
i
Òscar Serramià Ricart
01:50:46 (Tr: 1:50:00)
Ester Anguita Jiménez
01:50:50 (Tr: 1:50:20)
i
Oscar Vega Castillo
01:50:49 (Tr: 1:50:43) |
|||||||
440 | 394 | 366 | Octavio Rubio Álvarez | 1:50:33 (tr 1:49:45 ) | |||
Real t.: 01:49:45 Official t.: 01:50:33 Real start: 09:31:04 Finish hour: 11:20:49 Cat:Vt2M Category place: 124 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:13 min/km Club: runners garrigencs k10: 0:48:32 Hour k10 : 10:19:36 Place k10 : 336 - K10_5: 0:51:26 Hour K10_5 : 10:22:30 Place K10_5 : 338 Y 2 places Finish line: 1:49:45 Finish hour: 11:20:49 Finish place : 440 Y 102 places
Split Times
52030
1:50:57
01:50:33
1:50:10
Carlos Alonso Gómez
01:50:21 (Tr: 1:49:22)
i
Enrique Bolaños Muñoz
01:50:18 (Tr: 1:49:24)
i
Amalia Santa Maria Fernandez
01:50:31 (Tr: 1:49:25)
Ramón Fernández Granados
01:50:31 (Tr: 1:49:25)
Cesc Querol Serra
01:50:38 (Tr: 1:49:30)
Jose Catalán Pérez
01:50:34 (Tr: 1:49:33)
Jac Castaño Fernández
01:50:45 (Tr: 1:49:44)
i
Alex Frutos Millan
01:50:46 (Tr: 1:49:55)
i
Òscar Serramià Ricart
01:50:46 (Tr: 1:50:00)
Albert Mascaró López
01:50:57 (Tr: 1:50:02)
i
Antoni Durano Gascon
01:50:55 (Tr: 1:50:05)
i
David Cor Arias
01:50:55 (Tr: 1:50:06)
Ester Anguita Jiménez
01:50:50 (Tr: 1:50:20)
i
Oscar Vega Castillo
01:50:49 (Tr: 1:50:43) |
|||||||
441 | 395 | 874 |
i
|
Alex Frutos Millan | 1:50:46 (tr 1:49:55 ) | ||
Real t.: 01:49:55 Official t.: 01:50:46 Real start: 09:31:07 Finish hour: 11:21:02 Cat:SenM Category place: 75 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:13 min/km Club: k10: 0:52:29 Hour k10 : 10:23:35 Place k10 : 485 - K10_5: 0:55:28 Hour K10_5 : 10:26:35 Place K10_5 : 485 Z Finish line: 1:49:55 Finish hour: 11:21:02 Finish place : 441 X 44 places
Split Times
26620
1:50:58
01:50:46
1:50:34
Cesc Querol Serra
01:50:38 (Tr: 1:49:30)
Jose Catalán Pérez
01:50:34 (Tr: 1:49:33)
Jac Castaño Fernández
01:50:45 (Tr: 1:49:44)
i
Òscar Serramià Ricart
01:50:46 (Tr: 1:50:00)
Albert Mascaró López
01:50:57 (Tr: 1:50:02)
i
Antoni Durano Gascon
01:50:55 (Tr: 1:50:05)
i
David Cor Arias
01:50:55 (Tr: 1:50:06)
Ester Anguita Jiménez
01:50:50 (Tr: 1:50:20)
i
Oscar Vega Castillo
01:50:49 (Tr: 1:50:43) |
|||||||
442 | 396 | 377 |
i
|
Òscar Serramià Ricart | 1:50:46 (tr 1:50:00 ) | ||
Real t.: 01:50:00 Official t.: 01:50:46 Real start: 09:31:03 Finish hour: 11:21:02 Cat:Vt1M Category place: 157 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:13 min/km Club: k10: 0:52:31 Hour k10 : 10:23:34 Place k10 : 488 - K10_5: 0:55:32 Hour K10_5 : 10:26:34 Place K10_5 : 490 Y 2 places Finish line: 1:50:00 Finish hour: 11:21:02 Finish place : 442 X 48 places
Split Times
19470
1:50:55
01:50:46
1:50:37
Cesc Querol Serra
01:50:38 (Tr: 1:49:30)
Jac Castaño Fernández
01:50:45 (Tr: 1:49:44)
i
Alex Frutos Millan
01:50:46 (Tr: 1:49:55)
i
Antoni Durano Gascon
01:50:55 (Tr: 1:50:05)
i
David Cor Arias
01:50:55 (Tr: 1:50:06)
Ester Anguita Jiménez
01:50:50 (Tr: 1:50:20)
i
Oscar Vega Castillo
01:50:49 (Tr: 1:50:43) |
|||||||
443 | 397 | 187 | Albert Mascaró López | 1:50:57 (tr 1:50:02 ) | |||
Real t.: 01:50:02 Official t.: 01:50:57 Real start: 09:31:11 Finish hour: 11:21:13 Cat:Vt3M Category place: 33 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:13 min/km Club: fuchs lubricantes, s.a.u. k10: 0:51:38 Hour k10 : 10:22:49 Place k10 : 456 - K10_5: 0:54:36 Hour K10_5 : 10:25:47 Place K10_5 : 455 X 1 place Finish line: 1:50:02 Finish hour: 11:21:13 Finish place : 443 X 12 places
Split Times
52030
1:51:21
01:50:57
1:50:33
Cesc Querol Serra
01:50:38 (Tr: 1:49:30)
i
Jordi Mir Benitez
01:51:02 (Tr: 1:49:32)
Jose Catalán Pérez
01:50:34 (Tr: 1:49:33)
Jac Castaño Fernández
01:50:45 (Tr: 1:49:44)
Octavio Rubio Álvarez
01:50:33 (Tr: 1:49:45)
i
Alex Frutos Millan
01:50:46 (Tr: 1:49:55)
i
Òscar Serramià Ricart
01:50:46 (Tr: 1:50:00)
i
Antoni Durano Gascon
01:50:55 (Tr: 1:50:05)
i
David Cor Arias
01:50:55 (Tr: 1:50:06)
Ester Anguita Jiménez
01:50:50 (Tr: 1:50:20)
Susana Vargas Manzano
01:51:12 (Tr: 1:50:34)
i
Oscar Vega Castillo
01:50:49 (Tr: 1:50:43) |
|||||||
444 | 398 | 902 |
i
|
Antoni Durano Gascon | 1:50:55 (tr 1:50:05 ) | ||
Real t.: 01:50:05 Official t.: 01:50:55 Real start: 09:31:06 Finish hour: 11:21:11 Cat:Vt1M Category place: 158 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:14 min/km Club: k10: 0:52:16 Hour k10 : 10:23:22 Place k10 : 471 - K10_5: 0:55:20 Hour K10_5 : 10:26:26 Place K10_5 : 475 Y 4 places Finish line: 1:50:05 Finish hour: 11:21:11 Finish place : 444 X 31 places
Split Times
130900
1:51:54
01:50:55
1:49:55
Xavier Solé Ramon
01:50:07 (Tr: 1:49:22)
Carlos Alonso Gómez
01:50:21 (Tr: 1:49:22)
i
Enrique Bolaños Muñoz
01:50:18 (Tr: 1:49:24)
i
Amalia Santa Maria Fernandez
01:50:31 (Tr: 1:49:25)
Ramón Fernández Granados
01:50:31 (Tr: 1:49:25)
David Castellarnau Serrano
01:50:00 (Tr: 1:49:29)
i
Jesús Cerezo Azañón
01:50:09 (Tr: 1:49:29)
Cesc Querol Serra
01:50:38 (Tr: 1:49:30)
i
Jordi Mir Benitez
01:51:02 (Tr: 1:49:32)
Jose Catalán Pérez
01:50:34 (Tr: 1:49:33)
Jac Castaño Fernández
01:50:45 (Tr: 1:49:44)
Octavio Rubio Álvarez
01:50:33 (Tr: 1:49:45)
i
Alex Frutos Millan
01:50:46 (Tr: 1:49:55)
i
Òscar Serramià Ricart
01:50:46 (Tr: 1:50:00)
Albert Mascaró López
01:50:57 (Tr: 1:50:02)
i
David Cor Arias
01:50:55 (Tr: 1:50:06)
Ester Anguita Jiménez
01:50:50 (Tr: 1:50:20)
Guillem Alsina
01:51:54 (Tr: 1:50:28)
Susana Vargas Manzano
01:51:12 (Tr: 1:50:34)
i
Oscar Vega Castillo
01:50:49 (Tr: 1:50:43)
Eloy Rodriguez Freire
01:51:50 (Tr: 1:50:53) |
|||||||
445 | 399 | 903 |
i
|
David Cor Arias | 1:50:55 (tr 1:50:06 ) | ||
Real t.: 01:50:06 Official t.: 01:50:55 Real start: 09:31:06 Finish hour: 11:21:11 Cat:Vt1M Category place: 159 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:14 min/km Club: k10: 0:52:20 Hour k10 : 10:23:25 Place k10 : 474 - K10_5: 0:55:20 Hour K10_5 : 10:26:26 Place K10_5 : 476 Y 2 places Finish line: 1:50:06 Finish hour: 11:21:11 Finish place : 445 X 31 places
Split Times
36520
1:51:12
01:50:55
1:50:38
i
Jordi Mir Benitez
01:51:02 (Tr: 1:49:32)
Jac Castaño Fernández
01:50:45 (Tr: 1:49:44)
i
Alex Frutos Millan
01:50:46 (Tr: 1:49:55)
i
Òscar Serramià Ricart
01:50:46 (Tr: 1:50:00)
Albert Mascaró López
01:50:57 (Tr: 1:50:02)
i
Antoni Durano Gascon
01:50:55 (Tr: 1:50:05)
Ester Anguita Jiménez
01:50:50 (Tr: 1:50:20)
Susana Vargas Manzano
01:51:12 (Tr: 1:50:34)
i
Oscar Vega Castillo
01:50:49 (Tr: 1:50:43) |
|||||||
446 | 47 | 189 | Ester Anguita Jiménez | 1:50:50 (tr 1:50:20 ) | |||
Real t.: 01:50:20 Official t.: 01:50:50 Real start: 09:30:46 Finish hour: 11:21:06 Cat:Vt2F Category place: 13 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:14 min/km Club: blue wolf k10: 0:52:09 Hour k10 : 10:22:55 Place k10 : 464 - K10_5: 0:55:07 Hour K10_5 : 10:25:53 Place K10_5 : 465 Y 1 place Finish line: 1:50:20 Finish hour: 11:21:06 Finish place : 446 X 19 places
Split Times
4400
1:50:52
01:50:50
1:50:48
i
Oscar Vega Castillo
01:50:49 (Tr: 1:50:43) |
|||||||
447 | 400 | 555 | Guillem Alsina | 1:51:54 (tr 1:50:28 ) | |||
Real t.: 01:50:28 Official t.: 01:51:54 Real start: 09:31:42 Finish hour: 11:22:10 Cat:Vt1M Category place: 160 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:15 min/km Club: k10: 0:53:38 Hour k10 : 10:25:20 Place k10 : 527 - K10_5: 0:56:36 Hour K10_5 : 10:28:17 Place K10_5 : 524 X 3 places Finish line: 1:50:28 Finish hour: 11:22:10 Finish place : 447 X 77 places
Split Times
130900
1:52:54
01:51:54
1:50:55
i
Jordi Mir Benitez
01:51:02 (Tr: 1:49:32)
Albert Mascaró López
01:50:57 (Tr: 1:50:02)
i
Antoni Durano Gascon
01:50:55 (Tr: 1:50:05)
i
David Cor Arias
01:50:55 (Tr: 1:50:06)
Susana Vargas Manzano
01:51:12 (Tr: 1:50:34)
Eloy Rodriguez Freire
01:51:50 (Tr: 1:50:53) |
|||||||
448 | 48 | 577 | Susana Vargas Manzano | 1:51:12 (tr 1:50:34 ) | |||
Real t.: 01:50:34 Official t.: 01:51:12 Real start: 09:30:55 Finish hour: 11:21:28 Cat:Vt1F Category place: 17 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:15 min/km Club: k10: 0:50:28 Hour k10 : 10:21:22 Place k10 : 418 - K10_5: 0:53:29 Hour K10_5 : 10:24:23 Place K10_5 : 420 Y 2 places Finish line: 1:50:34 Finish hour: 11:21:28 Finish place : 448 Y 28 places
Split Times
84590
1:51:50
01:51:12
1:50:33
Cesc Querol Serra
01:50:38 (Tr: 1:49:30)
i
Jordi Mir Benitez
01:51:02 (Tr: 1:49:32)
Jose Catalán Pérez
01:50:34 (Tr: 1:49:33)
Jac Castaño Fernández
01:50:45 (Tr: 1:49:44)
Octavio Rubio Álvarez
01:50:33 (Tr: 1:49:45)
i
Alex Frutos Millan
01:50:46 (Tr: 1:49:55)
i
Òscar Serramià Ricart
01:50:46 (Tr: 1:50:00)
Albert Mascaró López
01:50:57 (Tr: 1:50:02)
i
Antoni Durano Gascon
01:50:55 (Tr: 1:50:05)
i
David Cor Arias
01:50:55 (Tr: 1:50:06)
Ester Anguita Jiménez
01:50:50 (Tr: 1:50:20)
i
Oscar Vega Castillo
01:50:49 (Tr: 1:50:43)
Eloy Rodriguez Freire
01:51:50 (Tr: 1:50:53) |
|||||||
449 | 401 | 900 |
i
|
Oscar Vega Castillo | 1:50:49 (tr 1:50:43 ) | ||
Real t.: 01:50:43 Official t.: 01:50:49 Real start: 09:30:23 Finish hour: 11:21:05 Cat:Vt2M Category place: 125 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:15 min/km Club: k10: 0:49:15 Hour k10 : 10:19:37 Place k10 : 386 - K10_5: 0:52:16 Hour K10_5 : 10:22:39 Place K10_5 : 395 Y 9 places Finish line: 1:50:43 Finish hour: 11:21:05 Finish place : 449 Y 54 places
Split Times
134750
1:51:50
01:50:49
1:49:48
Blai Sánchez Pons
01:49:55 (Tr: 1:49:04)
i
Daniel Gomez Escartin
01:49:48 (Tr: 1:49:05)
i
Toni Arnal Lopez
01:49:50 (Tr: 1:49:10)
Joana Quintero Carmona
01:49:54 (Tr: 1:49:17)
Xavier Solé Ramon
01:50:07 (Tr: 1:49:22)
Carlos Alonso Gómez
01:50:21 (Tr: 1:49:22)
i
Enrique Bolaños Muñoz
01:50:18 (Tr: 1:49:24)
i
Amalia Santa Maria Fernandez
01:50:31 (Tr: 1:49:25)
Ramón Fernández Granados
01:50:31 (Tr: 1:49:25)
David Castellarnau Serrano
01:50:00 (Tr: 1:49:29)
i
Jesús Cerezo Azañón
01:50:09 (Tr: 1:49:29)
Cesc Querol Serra
01:50:38 (Tr: 1:49:30)
i
Jordi Mir Benitez
01:51:02 (Tr: 1:49:32)
Jose Catalán Pérez
01:50:34 (Tr: 1:49:33)
Jac Castaño Fernández
01:50:45 (Tr: 1:49:44)
Octavio Rubio Álvarez
01:50:33 (Tr: 1:49:45)
i
Alex Frutos Millan
01:50:46 (Tr: 1:49:55)
i
Òscar Serramià Ricart
01:50:46 (Tr: 1:50:00)
Albert Mascaró López
01:50:57 (Tr: 1:50:02)
i
Antoni Durano Gascon
01:50:55 (Tr: 1:50:05)
i
David Cor Arias
01:50:55 (Tr: 1:50:06)
Ester Anguita Jiménez
01:50:50 (Tr: 1:50:20)
Susana Vargas Manzano
01:51:12 (Tr: 1:50:34)
Eloy Rodriguez Freire
01:51:50 (Tr: 1:50:53) |
|||||||
450 | 402 | 145 | Eloy Rodriguez Freire | 1:51:50 (tr 1:50:53 ) | |||
Real t.: 01:50:53 Official t.: 01:51:50 Real start: 09:31:14 Finish hour: 11:22:06 Cat:Vt1M Category place: 161 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:16 min/km Club: k10: 0:48:46 Hour k10 : 10:19:59 Place k10 : 346 - K10_5: 0:51:38 Hour K10_5 : 10:22:52 Place K10_5 : 349 Y 3 places Finish line: 1:50:53 Finish hour: 11:22:06 Finish place : 450 Y 101 places
Split Times
4400
1:51:52
01:51:50
1:51:48
|
|||||||