L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
481 | 426 | 271 | Víctor Hernández Ríos | 1:55:00 (tr 1:53:37 ) | |||
Real t.: 01:53:37 Official t.: 01:55:00 Real start: 09:31:40 Finish hour: 11:25:16 Cat:Vt2M Category place: 137 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:24 min/km Club: k10: 0:51:15 Hour k10 : 10:22:55 Place k10 : 445 - K10_5: 0:54:14 Hour K10_5 : 10:25:54 Place K10_5 : 449 Y 4 places Finish line: 1:53:37 Finish hour: 11:25:16 Finish place : 481 Y 32 places
Split Times
4400
1:55:02
01:55:00
1:54:58
|
|||||||
482 | 427 | 811 |
i
|
Andrés Candomeque Echave-sustaeta | 1:54:48 (tr 1:53:40 ) | ||
Real t.: 01:53:40 Official t.: 01:54:48 Real start: 09:31:24 Finish hour: 11:25:04 Cat:Vt2M Category place: 138 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:24 min/km Club: k10: 0:53:30 Hour k10 : 10:24:54 Place k10 : 520 - K10_5: 0:56:31 Hour K10_5 : 10:27:55 Place K10_5 : 522 Y 2 places Finish line: 1:53:40 Finish hour: 11:25:04 Finish place : 482 X 40 places
Split Times
28160
1:55:00
01:54:48
1:54:35
Víctor Hernández Ríos
01:55:00 (Tr: 1:53:37)
i
Ramiro gonzalo Bellido Calderon
01:54:42 (Tr: 1:53:48)
Joaquim Castejón Font
01:54:42 (Tr: 1:53:54)
i
Bea Estruga Morales Arce
01:55:00 (Tr: 1:53:56)
i
Cristian Ruiz Juan
01:54:41 (Tr: 1:53:56)
Carles Raventos Busquets
01:54:46 (Tr: 1:54:10)
Nacho Fresno Delgado
01:54:45 (Tr: 1:54:20) |
|||||||
483 | 428 | 178 |
i
|
Ramon albert Girol Vidal | 1:54:07 (tr 1:53:40 ) | ||
Real t.: 01:53:40 Official t.: 01:54:07 Real start: 09:30:43 Finish hour: 11:24:23 Cat:Vt3M Category place: 37 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:24 min/km Club: k10: 0:52:06 Hour k10 : 10:22:48 Place k10 : 462 - K10_5: 0:55:15 Hour K10_5 : 10:25:57 Place K10_5 : 471 Y 9 places Finish line: 1:53:40 Finish hour: 11:24:23 Finish place : 483 Y 12 places
Split Times
118690
1:55:00
01:54:07
1:53:13
Víctor Hernández Ríos
01:55:00 (Tr: 1:53:37)
i
Andrés Candomeque Echave-sustaeta
01:54:48 (Tr: 1:53:40)
i
David Masana Castilla
01:53:41 (Tr: 1:53:41)
i
Ramiro gonzalo Bellido Calderon
01:54:42 (Tr: 1:53:48)
Joaquim Castejón Font
01:54:42 (Tr: 1:53:54)
i
Bea Estruga Morales Arce
01:55:00 (Tr: 1:53:56)
i
Cristian Ruiz Juan
01:54:41 (Tr: 1:53:56)
i
Josep Gonfaus Viñas
01:54:20 (Tr: 1:54:06)
Carles Raventos Busquets
01:54:46 (Tr: 1:54:10)
Nacho Fresno Delgado
01:54:45 (Tr: 1:54:20) |
|||||||
484 | 429 | 880 |
i
|
David Masana Castilla | 1:53:41 (tr 1:53:41 ) | ||
Real t.: 01:53:41 Official t.: 01:53:41 Real start: 09:30:16 Finish hour: 11:23:57 Cat:SenM Category place: 80 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:24 min/km Club: k10: 0:51:31 Hour k10 : 10:21:47 Place k10 : 453 - K10_5: 0:54:47 Hour K10_5 : 10:25:03 Place K10_5 : 458 Y 5 places Finish line: 1:53:41 Finish hour: 11:23:57 Finish place : 484 Y 26 places
Split Times
175890
1:55:00
01:53:41
1:52:21
Víctor Hernández Ríos
01:55:00 (Tr: 1:53:37)
i
Andrés Candomeque Echave-sustaeta
01:54:48 (Tr: 1:53:40)
i
Ramon albert Girol Vidal
01:54:07 (Tr: 1:53:40)
i
Ramiro gonzalo Bellido Calderon
01:54:42 (Tr: 1:53:48)
Joaquim Castejón Font
01:54:42 (Tr: 1:53:54)
i
Bea Estruga Morales Arce
01:55:00 (Tr: 1:53:56)
i
Cristian Ruiz Juan
01:54:41 (Tr: 1:53:56)
i
Josep Gonfaus Viñas
01:54:20 (Tr: 1:54:06)
Carles Raventos Busquets
01:54:46 (Tr: 1:54:10)
Nacho Fresno Delgado
01:54:45 (Tr: 1:54:20) |
|||||||
485 | 430 | 854 |
i
|
Ramiro gonzalo Bellido Calderon | 1:54:42 (tr 1:53:48 ) | ||
Real t.: 01:53:48 Official t.: 01:54:42 Real start: 09:31:10 Finish hour: 11:24:58 Cat:Vt2M Category place: 139 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:24 min/km Club: k10: 0:51:47 Hour k10 : 10:22:56 Place k10 : 457 - K10_5: 0:54:46 Hour K10_5 : 10:25:55 Place K10_5 : 457 Z Finish line: 1:53:48 Finish hour: 11:24:58 Finish place : 485 Y 28 places
Split Times
4400
1:54:44
01:54:42
1:54:40
Joaquim Castejón Font
01:54:42 (Tr: 1:53:54)
i
Cristian Ruiz Juan
01:54:41 (Tr: 1:53:56) |
|||||||
486 | 431 | 417 | Joaquim Castejón Font | 1:54:42 (tr 1:53:54 ) | |||
Real t.: 01:53:54 Official t.: 01:54:42 Real start: 09:31:05 Finish hour: 11:24:58 Cat:SenM Category place: 81 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:24 min/km Club: vergé industries k10: 0:53:54 Hour k10 : 10:24:58 Place k10 : 532 - K10_5: 0:57:05 Hour K10_5 : 10:28:09 Place K10_5 : 532 Z Finish line: 1:53:54 Finish hour: 11:24:58 Finish place : 486 X 46 places
Split Times
78650
1:55:18
01:54:42
1:54:07
Víctor Hernández Ríos
01:55:00 (Tr: 1:53:37)
i
Andrés Candomeque Echave-sustaeta
01:54:48 (Tr: 1:53:40)
i
Ramon albert Girol Vidal
01:54:07 (Tr: 1:53:40)
i
Ramiro gonzalo Bellido Calderon
01:54:42 (Tr: 1:53:48)
i
Bea Estruga Morales Arce
01:55:00 (Tr: 1:53:56)
i
Cristian Ruiz Juan
01:54:41 (Tr: 1:53:56)
i
Josep Gonfaus Viñas
01:54:20 (Tr: 1:54:06)
Carles Raventos Busquets
01:54:46 (Tr: 1:54:10)
David Rubio Fernández
01:55:11 (Tr: 1:54:13)
Carles Caballé Martínez
01:55:04 (Tr: 1:54:16)
Joel Carrascosa Blanco
01:55:04 (Tr: 1:54:19)
Nacho Fresno Delgado
01:54:45 (Tr: 1:54:20)
i
Mari carmen Merchan Rodríguez
01:55:13 (Tr: 1:54:58)
i
Susana Navarro Puy
01:55:13 (Tr: 1:54:58) |
|||||||
487 | 56 | 779 |
i
|
Bea Estruga Morales Arce | 1:55:00 (tr 1:53:56 ) | ||
Real t.: 01:53:56 Official t.: 01:55:00 Real start: 09:31:21 Finish hour: 11:25:16 Cat:SenF Category place: 21 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:24 min/km Club: k10: 0:55:50 Hour k10 : 10:27:11 Place k10 : 587 - K10_5: 0:58:55 Hour K10_5 : 10:30:15 Place K10_5 : 585 X 2 places Finish line: 1:53:56 Finish hour: 11:25:16 Finish place : 487 X 98 places
Split Times
175890
1:56:20
01:55:00
1:53:41
i
Andrés Candomeque Echave-sustaeta
01:54:48 (Tr: 1:53:40)
i
Ramon albert Girol Vidal
01:54:07 (Tr: 1:53:40)
i
David Masana Castilla
01:53:41 (Tr: 1:53:41)
i
Ramiro gonzalo Bellido Calderon
01:54:42 (Tr: 1:53:48)
Joaquim Castejón Font
01:54:42 (Tr: 1:53:54)
i
Cristian Ruiz Juan
01:54:41 (Tr: 1:53:56)
i
Josep Gonfaus Viñas
01:54:20 (Tr: 1:54:06)
Carles Raventos Busquets
01:54:46 (Tr: 1:54:10)
David Rubio Fernández
01:55:11 (Tr: 1:54:13)
Carles Caballé Martínez
01:55:04 (Tr: 1:54:16)
i
Sara Hernández Pintó
01:55:40 (Tr: 1:54:18)
Joel Carrascosa Blanco
01:55:04 (Tr: 1:54:19)
Nacho Fresno Delgado
01:54:45 (Tr: 1:54:20)
i
Nora Ojeda Acosta
01:55:42 (Tr: 1:54:26)
i
Noel Viñas Arenas
01:55:42 (Tr: 1:54:26)
Sergio Pelegrin Navarro
01:55:49 (Tr: 1:54:34)
i
Jorge Bornet Lazaro
01:55:47 (Tr: 1:54:39)
Antonio González Campillo
01:55:47 (Tr: 1:54:46)
i
Manuel Pérez Caselles
01:56:12 (Tr: 1:54:49)
Teresa Garrofer Torreguitart
01:55:33 (Tr: 1:54:51)
i
Nadia fernanda Clavero
01:55:24 (Tr: 1:54:58)
i
Mari carmen Merchan Rodríguez
01:55:13 (Tr: 1:54:58)
i
Susana Navarro Puy
01:55:13 (Tr: 1:54:58)
Ana Miguel Rodríguez
01:56:12 (Tr: 1:55:07) |
|||||||
488 | 432 | 148 |
i
|
Cristian Ruiz Juan | 1:54:41 (tr 1:53:56 ) | ||
Real t.: 01:53:56 Official t.: 01:54:41 Real start: 09:31:01 Finish hour: 11:24:57 Cat:SenM Category place: 82 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:25 min/km Club: k10: 0:52:37 Hour k10 : 10:23:37 Place k10 : 491 - K10_5: 0:55:36 Hour K10_5 : 10:26:37 Place K10_5 : 493 Y 2 places Finish line: 1:53:56 Finish hour: 11:24:57 Finish place : 488 X 5 places
Split Times
66550
1:55:11
01:54:41
1:54:10
Víctor Hernández Ríos
01:55:00 (Tr: 1:53:37)
i
Andrés Candomeque Echave-sustaeta
01:54:48 (Tr: 1:53:40)
i
Ramiro gonzalo Bellido Calderon
01:54:42 (Tr: 1:53:48)
Joaquim Castejón Font
01:54:42 (Tr: 1:53:54)
i
Bea Estruga Morales Arce
01:55:00 (Tr: 1:53:56)
i
Josep Gonfaus Viñas
01:54:20 (Tr: 1:54:06)
Carles Raventos Busquets
01:54:46 (Tr: 1:54:10)
David Rubio Fernández
01:55:11 (Tr: 1:54:13)
Carles Caballé Martínez
01:55:04 (Tr: 1:54:16)
Joel Carrascosa Blanco
01:55:04 (Tr: 1:54:19)
Nacho Fresno Delgado
01:54:45 (Tr: 1:54:20) |
|||||||
489 | 433 | 507 |
i
|
Josep Gonfaus Viñas | 1:54:20 (tr 1:54:06 ) | ||
Real t.: 01:54:06 Official t.: 01:54:20 Real start: 09:30:30 Finish hour: 11:24:36 Cat:Vt2M Category place: 140 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:25 min/km Club: triatló berga k10: 0:50:16 Hour k10 : 10:20:45 Place k10 : 414 - K10_5: 0:53:18 Hour K10_5 : 10:23:48 Place K10_5 : 417 Y 3 places Finish line: 1:54:06 Finish hour: 11:24:36 Finish place : 489 Y 72 places
Split Times
96690
1:55:04
01:54:20
1:53:36
Víctor Hernández Ríos
01:55:00 (Tr: 1:53:37)
i
Andrés Candomeque Echave-sustaeta
01:54:48 (Tr: 1:53:40)
i
Ramon albert Girol Vidal
01:54:07 (Tr: 1:53:40)
i
David Masana Castilla
01:53:41 (Tr: 1:53:41)
i
Ramiro gonzalo Bellido Calderon
01:54:42 (Tr: 1:53:48)
Joaquim Castejón Font
01:54:42 (Tr: 1:53:54)
i
Bea Estruga Morales Arce
01:55:00 (Tr: 1:53:56)
i
Cristian Ruiz Juan
01:54:41 (Tr: 1:53:56)
Carles Raventos Busquets
01:54:46 (Tr: 1:54:10)
Carles Caballé Martínez
01:55:04 (Tr: 1:54:16)
Joel Carrascosa Blanco
01:55:04 (Tr: 1:54:19)
Nacho Fresno Delgado
01:54:45 (Tr: 1:54:20) |
|||||||
490 | 434 | 169 | Carles Raventos Busquets | 1:54:46 (tr 1:54:10 ) | |||
Real t.: 01:54:10 Official t.: 01:54:46 Real start: 09:30:53 Finish hour: 11:25:02 Cat:Vt2M Category place: 141 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:25 min/km Club: k10: 0:52:26 Hour k10 : 10:23:18 Place k10 : 476 - K10_5: 0:55:34 Hour K10_5 : 10:26:27 Place K10_5 : 492 Y 16 places Finish line: 1:54:10 Finish hour: 11:25:02 Finish place : 490 X 2 places
Split Times
118360
1:55:40
01:54:46
1:53:53
Víctor Hernández Ríos
01:55:00 (Tr: 1:53:37)
i
Andrés Candomeque Echave-sustaeta
01:54:48 (Tr: 1:53:40)
i
Ramon albert Girol Vidal
01:54:07 (Tr: 1:53:40)
i
Ramiro gonzalo Bellido Calderon
01:54:42 (Tr: 1:53:48)
Joaquim Castejón Font
01:54:42 (Tr: 1:53:54)
i
Bea Estruga Morales Arce
01:55:00 (Tr: 1:53:56)
i
Cristian Ruiz Juan
01:54:41 (Tr: 1:53:56)
i
Josep Gonfaus Viñas
01:54:20 (Tr: 1:54:06)
David Rubio Fernández
01:55:11 (Tr: 1:54:13)
Carles Caballé Martínez
01:55:04 (Tr: 1:54:16)
i
Sara Hernández Pintó
01:55:40 (Tr: 1:54:18)
Joel Carrascosa Blanco
01:55:04 (Tr: 1:54:19)
Nacho Fresno Delgado
01:54:45 (Tr: 1:54:20)
Teresa Garrofer Torreguitart
01:55:33 (Tr: 1:54:51)
i
Nadia fernanda Clavero
01:55:24 (Tr: 1:54:58)
i
Mari carmen Merchan Rodríguez
01:55:13 (Tr: 1:54:58)
i
Susana Navarro Puy
01:55:13 (Tr: 1:54:58) |
|||||||
491 | 435 | 526 | David Rubio Fernández | 1:55:11 (tr 1:54:13 ) | |||
Real t.: 01:54:13 Official t.: 01:55:11 Real start: 09:31:14 Finish hour: 11:25:27 Cat:Vt1M Category place: 167 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:25 min/km Club: k10: 0:52:26 Hour k10 : 10:23:40 Place k10 : 477 - K10_5: 0:55:29 Hour K10_5 : 10:26:43 Place K10_5 : 486 Y 9 places Finish line: 1:54:13 Finish hour: 11:25:27 Finish place : 491 Y 5 places
Split Times
66550
1:55:41
01:55:11
1:54:41
Víctor Hernández Ríos
01:55:00 (Tr: 1:53:37)
i
Andrés Candomeque Echave-sustaeta
01:54:48 (Tr: 1:53:40)
i
Ramiro gonzalo Bellido Calderon
01:54:42 (Tr: 1:53:48)
Joaquim Castejón Font
01:54:42 (Tr: 1:53:54)
i
Bea Estruga Morales Arce
01:55:00 (Tr: 1:53:56)
i
Cristian Ruiz Juan
01:54:41 (Tr: 1:53:56)
Carles Raventos Busquets
01:54:46 (Tr: 1:54:10)
Carles Caballé Martínez
01:55:04 (Tr: 1:54:16)
i
Sara Hernández Pintó
01:55:40 (Tr: 1:54:18)
Joel Carrascosa Blanco
01:55:04 (Tr: 1:54:19)
Nacho Fresno Delgado
01:54:45 (Tr: 1:54:20)
Teresa Garrofer Torreguitart
01:55:33 (Tr: 1:54:51)
i
Nadia fernanda Clavero
01:55:24 (Tr: 1:54:58)
i
Mari carmen Merchan Rodríguez
01:55:13 (Tr: 1:54:58)
i
Susana Navarro Puy
01:55:13 (Tr: 1:54:58) |
|||||||
492 | 436 | 662 | Carles Caballé Martínez | 1:55:04 (tr 1:54:16 ) | |||
Real t.: 01:54:16 Official t.: 01:55:04 Real start: 09:31:04 Finish hour: 11:25:20 Cat:Vt1M Category place: 168 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:25 min/km Club: jamaos k10: 0:52:27 Hour k10 : 10:23:31 Place k10 : 481 - K10_5: 0:55:26 Hour K10_5 : 10:26:30 Place K10_5 : 479 X 2 places Finish line: 1:54:16 Finish hour: 11:25:20 Finish place : 492 Y 13 places
Split Times
96690
1:55:48
01:55:04
1:54:20
Víctor Hernández Ríos
01:55:00 (Tr: 1:53:37)
i
Andrés Candomeque Echave-sustaeta
01:54:48 (Tr: 1:53:40)
i
Ramiro gonzalo Bellido Calderon
01:54:42 (Tr: 1:53:48)
Joaquim Castejón Font
01:54:42 (Tr: 1:53:54)
i
Bea Estruga Morales Arce
01:55:00 (Tr: 1:53:56)
i
Cristian Ruiz Juan
01:54:41 (Tr: 1:53:56)
i
Josep Gonfaus Viñas
01:54:20 (Tr: 1:54:06)
Carles Raventos Busquets
01:54:46 (Tr: 1:54:10)
David Rubio Fernández
01:55:11 (Tr: 1:54:13)
i
Sara Hernández Pintó
01:55:40 (Tr: 1:54:18)
Joel Carrascosa Blanco
01:55:04 (Tr: 1:54:19)
Nacho Fresno Delgado
01:54:45 (Tr: 1:54:20)
i
Nora Ojeda Acosta
01:55:42 (Tr: 1:54:26)
i
Noel Viñas Arenas
01:55:42 (Tr: 1:54:26)
i
Jorge Bornet Lazaro
01:55:47 (Tr: 1:54:39)
Antonio González Campillo
01:55:47 (Tr: 1:54:46)
Teresa Garrofer Torreguitart
01:55:33 (Tr: 1:54:51)
i
Nadia fernanda Clavero
01:55:24 (Tr: 1:54:58)
i
Mari carmen Merchan Rodríguez
01:55:13 (Tr: 1:54:58)
i
Susana Navarro Puy
01:55:13 (Tr: 1:54:58) |
|||||||
493 | 57 | 755 |
i
|
Sara Hernández Pintó | 1:55:40 (tr 1:54:18 ) | ||
Real t.: 01:54:18 Official t.: 01:55:40 Real start: 09:31:39 Finish hour: 11:25:56 Cat:SenF Category place: 22 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:26 min/km Club: k10: 0:55:03 Hour k10 : 10:26:41 Place k10 : 561 - K10_5: 0:58:03 Hour K10_5 : 10:29:42 Place K10_5 : 560 X 1 place Finish line: 1:54:18 Finish hour: 11:25:56 Finish place : 493 X 67 places
Split Times
118360
1:56:34
01:55:40
1:54:46
Víctor Hernández Ríos
01:55:00 (Tr: 1:53:37)
i
Andrés Candomeque Echave-sustaeta
01:54:48 (Tr: 1:53:40)
i
Bea Estruga Morales Arce
01:55:00 (Tr: 1:53:56)
Carles Raventos Busquets
01:54:46 (Tr: 1:54:10)
David Rubio Fernández
01:55:11 (Tr: 1:54:13)
Carles Caballé Martínez
01:55:04 (Tr: 1:54:16)
Joel Carrascosa Blanco
01:55:04 (Tr: 1:54:19)
i
Nora Ojeda Acosta
01:55:42 (Tr: 1:54:26)
i
Noel Viñas Arenas
01:55:42 (Tr: 1:54:26)
Sergio Pelegrin Navarro
01:55:49 (Tr: 1:54:34)
i
Jorge Bornet Lazaro
01:55:47 (Tr: 1:54:39)
i
Adel García Sáez
01:56:22 (Tr: 1:54:43)
Antonio González Campillo
01:55:47 (Tr: 1:54:46)
i
Manuel Pérez Caselles
01:56:12 (Tr: 1:54:49)
Teresa Garrofer Torreguitart
01:55:33 (Tr: 1:54:51)
i
Nadia fernanda Clavero
01:55:24 (Tr: 1:54:58)
i
Mari carmen Merchan Rodríguez
01:55:13 (Tr: 1:54:58)
i
Susana Navarro Puy
01:55:13 (Tr: 1:54:58)
Ana Miguel Rodríguez
01:56:12 (Tr: 1:55:07) |
|||||||
494 | 437 | 196 | Joel Carrascosa Blanco | 1:55:04 (tr 1:54:19 ) | |||
Real t.: 01:54:19 Official t.: 01:55:04 Real start: 09:31:01 Finish hour: 11:25:20 Cat:SenM Category place: 83 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:26 min/km Club: k10: 0:54:01 Hour k10 : 10:25:01 Place k10 : 537 - K10_5: 0:57:05 Hour K10_5 : 10:28:06 Place K10_5 : 534 X 3 places Finish line: 1:54:19 Finish hour: 11:25:20 Finish place : 494 X 40 places
Split Times
84040
1:55:42
01:55:04
1:54:25
Víctor Hernández Ríos
01:55:00 (Tr: 1:53:37)
i
Andrés Candomeque Echave-sustaeta
01:54:48 (Tr: 1:53:40)
i
Ramiro gonzalo Bellido Calderon
01:54:42 (Tr: 1:53:48)
Joaquim Castejón Font
01:54:42 (Tr: 1:53:54)
i
Bea Estruga Morales Arce
01:55:00 (Tr: 1:53:56)
i
Cristian Ruiz Juan
01:54:41 (Tr: 1:53:56)
Carles Raventos Busquets
01:54:46 (Tr: 1:54:10)
David Rubio Fernández
01:55:11 (Tr: 1:54:13)
Carles Caballé Martínez
01:55:04 (Tr: 1:54:16)
i
Sara Hernández Pintó
01:55:40 (Tr: 1:54:18)
Nacho Fresno Delgado
01:54:45 (Tr: 1:54:20)
i
Noel Viñas Arenas
01:55:42 (Tr: 1:54:26)
Teresa Garrofer Torreguitart
01:55:33 (Tr: 1:54:51)
i
Nadia fernanda Clavero
01:55:24 (Tr: 1:54:58)
i
Mari carmen Merchan Rodríguez
01:55:13 (Tr: 1:54:58)
i
Susana Navarro Puy
01:55:13 (Tr: 1:54:58) |
|||||||
495 | 438 | 407 | Nacho Fresno Delgado | 1:54:45 (tr 1:54:20 ) | |||
Real t.: 01:54:20 Official t.: 01:54:45 Real start: 09:30:42 Finish hour: 11:25:01 Cat:Vt3M Category place: 38 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:26 min/km Club: p40 k10: 0:48:49 Hour k10 : 10:19:30 Place k10 : 348 - K10_5: 0:51:47 Hour K10_5 : 10:22:29 Place K10_5 : 360 Y 12 places Finish line: 1:54:20 Finish hour: 11:25:01 Finish place : 495 Y 135 places
Split Times
140360
1:55:49
01:54:45
1:53:41
Víctor Hernández Ríos
01:55:00 (Tr: 1:53:37)
i
Andrés Candomeque Echave-sustaeta
01:54:48 (Tr: 1:53:40)
i
Ramon albert Girol Vidal
01:54:07 (Tr: 1:53:40)
i
Ramiro gonzalo Bellido Calderon
01:54:42 (Tr: 1:53:48)
Joaquim Castejón Font
01:54:42 (Tr: 1:53:54)
i
Bea Estruga Morales Arce
01:55:00 (Tr: 1:53:56)
i
Cristian Ruiz Juan
01:54:41 (Tr: 1:53:56)
i
Josep Gonfaus Viñas
01:54:20 (Tr: 1:54:06)
Carles Raventos Busquets
01:54:46 (Tr: 1:54:10)
David Rubio Fernández
01:55:11 (Tr: 1:54:13)
Carles Caballé Martínez
01:55:04 (Tr: 1:54:16)
i
Sara Hernández Pintó
01:55:40 (Tr: 1:54:18)
Joel Carrascosa Blanco
01:55:04 (Tr: 1:54:19)
i
Nora Ojeda Acosta
01:55:42 (Tr: 1:54:26)
i
Noel Viñas Arenas
01:55:42 (Tr: 1:54:26)
Sergio Pelegrin Navarro
01:55:49 (Tr: 1:54:34)
i
Jorge Bornet Lazaro
01:55:47 (Tr: 1:54:39)
Antonio González Campillo
01:55:47 (Tr: 1:54:46)
Teresa Garrofer Torreguitart
01:55:33 (Tr: 1:54:51)
i
Nadia fernanda Clavero
01:55:24 (Tr: 1:54:58)
i
Mari carmen Merchan Rodríguez
01:55:13 (Tr: 1:54:58)
i
Susana Navarro Puy
01:55:13 (Tr: 1:54:58) |
|||||||
496 | 58 | 410 |
i
|
Nora Ojeda Acosta | 1:55:42 (tr 1:54:26 ) | ||
Real t.: 01:54:26 Official t.: 01:55:42 Real start: 09:31:32 Finish hour: 11:25:58 Cat:Vt1F Category place: 19 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:26 min/km Club: c.e. deporunners k10: 0:54:39 Hour k10 : 10:26:11 Place k10 : 552 - K10_5: 0:57:42 Hour K10_5 : 10:29:14 Place K10_5 : 552 Z Finish line: 1:54:26 Finish hour: 11:25:58 Finish place : 496 X 56 places
Split Times
11110
1:55:47
01:55:42
1:55:37
i
Sara Hernández Pintó
01:55:40 (Tr: 1:54:18)
i
Noel Viñas Arenas
01:55:42 (Tr: 1:54:26)
i
Jorge Bornet Lazaro
01:55:47 (Tr: 1:54:39)
Antonio González Campillo
01:55:47 (Tr: 1:54:46) |
|||||||
497 | 439 | 756 |
i
|
Noel Viñas Arenas | 1:55:42 (tr 1:54:26 ) | ||
Real t.: 01:54:26 Official t.: 01:55:42 Real start: 09:31:32 Finish hour: 11:25:58 Cat:Vt1M Category place: 169 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:26 min/km Club: k10: 0:54:40 Hour k10 : 10:26:12 Place k10 : 554 - K10_5: 0:57:42 Hour K10_5 : 10:29:14 Place K10_5 : 553 X 1 place Finish line: 1:54:26 Finish hour: 11:25:58 Finish place : 497 X 56 places
Split Times
88880
1:56:22
01:55:42
1:55:01
David Rubio Fernández
01:55:11 (Tr: 1:54:13)
Carles Caballé Martínez
01:55:04 (Tr: 1:54:16)
i
Sara Hernández Pintó
01:55:40 (Tr: 1:54:18)
Joel Carrascosa Blanco
01:55:04 (Tr: 1:54:19)
i
Nora Ojeda Acosta
01:55:42 (Tr: 1:54:26)
Sergio Pelegrin Navarro
01:55:49 (Tr: 1:54:34)
i
Jorge Bornet Lazaro
01:55:47 (Tr: 1:54:39)
i
Adel García Sáez
01:56:22 (Tr: 1:54:43)
Antonio González Campillo
01:55:47 (Tr: 1:54:46)
i
Manuel Pérez Caselles
01:56:12 (Tr: 1:54:49)
Teresa Garrofer Torreguitart
01:55:33 (Tr: 1:54:51)
i
Nadia fernanda Clavero
01:55:24 (Tr: 1:54:58)
i
Mari carmen Merchan Rodríguez
01:55:13 (Tr: 1:54:58)
i
Susana Navarro Puy
01:55:13 (Tr: 1:54:58)
Ana Miguel Rodríguez
01:56:12 (Tr: 1:55:07) |
|||||||
498 | 440 | 463 | Sergio Pelegrin Navarro | 1:55:49 (tr 1:54:34 ) | |||
Real t.: 01:54:34 Official t.: 01:55:49 Real start: 09:31:32 Finish hour: 11:26:05 Cat:SenM Category place: 84 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:26 min/km Club: k10: 0:54:17 Hour k10 : 10:25:48 Place k10 : 544 - K10_5: 0:57:23 Hour K10_5 : 10:28:55 Place K10_5 : 545 Y 1 place Finish line: 1:54:34 Finish hour: 11:26:05 Finish place : 498 X 47 places
Split Times
140360
1:56:53
01:55:49
1:54:45
Víctor Hernández Ríos
01:55:00 (Tr: 1:53:37)
i
Andrés Candomeque Echave-sustaeta
01:54:48 (Tr: 1:53:40)
i
Bea Estruga Morales Arce
01:55:00 (Tr: 1:53:56)
Carles Raventos Busquets
01:54:46 (Tr: 1:54:10)
David Rubio Fernández
01:55:11 (Tr: 1:54:13)
Carles Caballé Martínez
01:55:04 (Tr: 1:54:16)
i
Sara Hernández Pintó
01:55:40 (Tr: 1:54:18)
Joel Carrascosa Blanco
01:55:04 (Tr: 1:54:19)
Nacho Fresno Delgado
01:54:45 (Tr: 1:54:20)
i
Nora Ojeda Acosta
01:55:42 (Tr: 1:54:26)
i
Noel Viñas Arenas
01:55:42 (Tr: 1:54:26)
i
Jorge Bornet Lazaro
01:55:47 (Tr: 1:54:39)
i
Adel García Sáez
01:56:22 (Tr: 1:54:43)
Antonio González Campillo
01:55:47 (Tr: 1:54:46)
i
Manuel Pérez Caselles
01:56:12 (Tr: 1:54:49)
Teresa Garrofer Torreguitart
01:55:33 (Tr: 1:54:51)
i
Nadia fernanda Clavero
01:55:24 (Tr: 1:54:58)
i
Mari carmen Merchan Rodríguez
01:55:13 (Tr: 1:54:58)
i
Susana Navarro Puy
01:55:13 (Tr: 1:54:58)
Ana Miguel Rodríguez
01:56:12 (Tr: 1:55:07)
Antonio Recio Casado
01:56:44 (Tr: 1:55:58) |
|||||||
499 | 441 | 722 |
i
|
Jorge Bornet Lazaro | 1:55:47 (tr 1:54:39 ) | ||
Real t.: 01:54:39 Official t.: 01:55:47 Real start: 09:31:24 Finish hour: 11:26:03 Cat:Vt2M Category place: 142 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:27 min/km Club: k10: 0:53:22 Hour k10 : 10:24:46 Place k10 : 516 - K10_5: 0:56:23 Hour K10_5 : 10:27:47 Place K10_5 : 517 Y 1 place Finish line: 1:54:39 Finish hour: 11:26:03 Finish place : 499 X 18 places
Split Times
55330
1:56:12
01:55:47
1:55:22
i
Sara Hernández Pintó
01:55:40 (Tr: 1:54:18)
i
Nora Ojeda Acosta
01:55:42 (Tr: 1:54:26)
i
Noel Viñas Arenas
01:55:42 (Tr: 1:54:26)
Sergio Pelegrin Navarro
01:55:49 (Tr: 1:54:34)
Antonio González Campillo
01:55:47 (Tr: 1:54:46)
i
Manuel Pérez Caselles
01:56:12 (Tr: 1:54:49)
Teresa Garrofer Torreguitart
01:55:33 (Tr: 1:54:51)
i
Nadia fernanda Clavero
01:55:24 (Tr: 1:54:58)
Ana Miguel Rodríguez
01:56:12 (Tr: 1:55:07) |
|||||||
500 | 442 | 896 |
i
|
Adel García Sáez | 1:56:22 (tr 1:54:43 ) | ||
Real t.: 01:54:43 Official t.: 01:56:22 Real start: 09:31:56 Finish hour: 11:26:38 Cat:Vt1M Category place: 170 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:27 min/km Club: k10: 0:55:41 Hour k10 : 10:27:36 Place k10 : 581 - K10_5: 0:58:37 Hour K10_5 : 10:30:32 Place K10_5 : 573 X 8 places Finish line: 1:54:43 Finish hour: 11:26:38 Finish place : 500 X 73 places
Split Times
88880
1:57:03
01:56:22
1:55:42
i
Nora Ojeda Acosta
01:55:42 (Tr: 1:54:26)
i
Noel Viñas Arenas
01:55:42 (Tr: 1:54:26)
Sergio Pelegrin Navarro
01:55:49 (Tr: 1:54:34)
i
Jorge Bornet Lazaro
01:55:47 (Tr: 1:54:39)
Antonio González Campillo
01:55:47 (Tr: 1:54:46)
i
Manuel Pérez Caselles
01:56:12 (Tr: 1:54:49)
Ana Miguel Rodríguez
01:56:12 (Tr: 1:55:07)
Angels Rius Gavidia
01:57:02 (Tr: 1:55:43)
i
Carlos Morales Morales
01:56:54 (Tr: 1:55:57)
Antonio Recio Casado
01:56:44 (Tr: 1:55:58) |
|||||||
501 | 443 | 205 | Antonio González Campillo | 1:55:47 (tr 1:54:46 ) | |||
Real t.: 01:54:46 Official t.: 01:55:47 Real start: 09:31:17 Finish hour: 11:26:03 Cat:Vt3M Category place: 39 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:27 min/km Club: xipiruns k10: 0:54:39 Hour k10 : 10:25:56 Place k10 : 553 - K10_5: 0:57:49 Hour K10_5 : 10:29:05 Place K10_5 : 555 Y 2 places Finish line: 1:54:46 Finish hour: 11:26:03 Finish place : 501 X 54 places
Split Times
4400
1:55:49
01:55:47
1:55:45
i
Jorge Bornet Lazaro
01:55:47 (Tr: 1:54:39) |
|||||||
502 | 444 | 508 |
i
|
Manuel Pérez Caselles | 1:56:12 (tr 1:54:49 ) | ||
Real t.: 01:54:49 Official t.: 01:56:12 Real start: 09:31:39 Finish hour: 11:26:28 Cat:Vt3M Category place: 40 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:27 min/km Club: k10: 0:55:21 Hour k10 : 10:27:00 Place k10 : 569 - K10_5: 0:58:26 Hour K10_5 : 10:30:05 Place K10_5 : 569 Z Finish line: 1:54:49 Finish hour: 11:26:28 Finish place : 502 X 67 places
Split Times
55330
1:56:37
01:56:12
1:55:47
Sergio Pelegrin Navarro
01:55:49 (Tr: 1:54:34)
i
Jorge Bornet Lazaro
01:55:47 (Tr: 1:54:39)
i
Adel García Sáez
01:56:22 (Tr: 1:54:43)
Ana Miguel Rodríguez
01:56:12 (Tr: 1:55:07) |
|||||||
503 | 59 | 517 | Teresa Garrofer Torreguitart | 1:55:33 (tr 1:54:51 ) | |||
Real t.: 01:54:51 Official t.: 01:55:33 Real start: 09:30:59 Finish hour: 11:25:49 Cat:Vt3F Category place: 1 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:27 min/km Club: run2live bcn k10: 0:50:06 Hour k10 : 10:21:04 Place k10 : 411 - K10_5: 0:53:49 Hour K10_5 : 10:24:47 Place K10_5 : 434 Y 23 places Finish line: 1:54:51 Finish hour: 11:25:49 Finish place : 503 Y 69 places
Split Times
4400
1:55:35
01:55:33
1:55:31
|
|||||||
504 | 60 | 739 |
i
|
Nadia fernanda Clavero | 1:55:24 (tr 1:54:58 ) | ||
Real t.: 01:54:58 Official t.: 01:55:24 Real start: 09:30:42 Finish hour: 11:25:40 Cat:Vt1F Category place: 20 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:27 min/km Club: k10: 0:53:11 Hour k10 : 10:23:53 Place k10 : 509 - K10_5: 0:56:14 Hour K10_5 : 10:26:56 Place K10_5 : 510 Y 1 place Finish line: 1:54:58 Finish hour: 11:25:40 Finish place : 504 X 6 places
Split Times
106040
1:56:12
01:55:24
1:54:35
Víctor Hernández Ríos
01:55:00 (Tr: 1:53:37)
i
Andrés Candomeque Echave-sustaeta
01:54:48 (Tr: 1:53:40)
i
Ramiro gonzalo Bellido Calderon
01:54:42 (Tr: 1:53:48)
Joaquim Castejón Font
01:54:42 (Tr: 1:53:54)
i
Bea Estruga Morales Arce
01:55:00 (Tr: 1:53:56)
i
Cristian Ruiz Juan
01:54:41 (Tr: 1:53:56)
Carles Raventos Busquets
01:54:46 (Tr: 1:54:10)
David Rubio Fernández
01:55:11 (Tr: 1:54:13)
Carles Caballé Martínez
01:55:04 (Tr: 1:54:16)
i
Sara Hernández Pintó
01:55:40 (Tr: 1:54:18)
Joel Carrascosa Blanco
01:55:04 (Tr: 1:54:19)
Nacho Fresno Delgado
01:54:45 (Tr: 1:54:20)
i
Nora Ojeda Acosta
01:55:42 (Tr: 1:54:26)
i
Noel Viñas Arenas
01:55:42 (Tr: 1:54:26)
Sergio Pelegrin Navarro
01:55:49 (Tr: 1:54:34)
i
Jorge Bornet Lazaro
01:55:47 (Tr: 1:54:39)
Antonio González Campillo
01:55:47 (Tr: 1:54:46)
Teresa Garrofer Torreguitart
01:55:33 (Tr: 1:54:51)
i
Mari carmen Merchan Rodríguez
01:55:13 (Tr: 1:54:58)
i
Susana Navarro Puy
01:55:13 (Tr: 1:54:58)
Ana Miguel Rodríguez
01:56:12 (Tr: 1:55:07) |
|||||||
505 | 61 | 789 |
i
|
Mari carmen Merchan Rodríguez | 1:55:13 (tr 1:54:58 ) | ||
Real t.: 01:54:58 Official t.: 01:55:13 Real start: 09:30:32 Finish hour: 11:25:29 Cat:Vt1F Category place: 21 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:27 min/km Club: k10: 0:53:26 Hour k10 : 10:23:57 Place k10 : 518 - K10_5: 0:56:30 Hour K10_5 : 10:27:01 Place K10_5 : 519 Y 1 place Finish line: 1:54:58 Finish hour: 11:25:29 Finish place : 505 X 14 places
Split Times
238920
1:57:02
01:55:13
1:53:25
Víctor Hernández Ríos
01:55:00 (Tr: 1:53:37)
i
Andrés Candomeque Echave-sustaeta
01:54:48 (Tr: 1:53:40)
i
Ramon albert Girol Vidal
01:54:07 (Tr: 1:53:40)
i
David Masana Castilla
01:53:41 (Tr: 1:53:41)
i
Ramiro gonzalo Bellido Calderon
01:54:42 (Tr: 1:53:48)
Joaquim Castejón Font
01:54:42 (Tr: 1:53:54)
i
Bea Estruga Morales Arce
01:55:00 (Tr: 1:53:56)
i
Cristian Ruiz Juan
01:54:41 (Tr: 1:53:56)
i
Josep Gonfaus Viñas
01:54:20 (Tr: 1:54:06)
Carles Raventos Busquets
01:54:46 (Tr: 1:54:10)
David Rubio Fernández
01:55:11 (Tr: 1:54:13)
Carles Caballé Martínez
01:55:04 (Tr: 1:54:16)
i
Sara Hernández Pintó
01:55:40 (Tr: 1:54:18)
Joel Carrascosa Blanco
01:55:04 (Tr: 1:54:19)
Nacho Fresno Delgado
01:54:45 (Tr: 1:54:20)
i
Nora Ojeda Acosta
01:55:42 (Tr: 1:54:26)
i
Noel Viñas Arenas
01:55:42 (Tr: 1:54:26)
Sergio Pelegrin Navarro
01:55:49 (Tr: 1:54:34)
i
Jorge Bornet Lazaro
01:55:47 (Tr: 1:54:39)
i
Adel García Sáez
01:56:22 (Tr: 1:54:43)
Antonio González Campillo
01:55:47 (Tr: 1:54:46)
i
Manuel Pérez Caselles
01:56:12 (Tr: 1:54:49)
Teresa Garrofer Torreguitart
01:55:33 (Tr: 1:54:51)
i
Nadia fernanda Clavero
01:55:24 (Tr: 1:54:58)
Ana Miguel Rodríguez
01:56:12 (Tr: 1:55:07)
Angels Rius Gavidia
01:57:02 (Tr: 1:55:43)
i
Carlos Morales Morales
01:56:54 (Tr: 1:55:57)
Antonio Recio Casado
01:56:44 (Tr: 1:55:58) |
|||||||
506 | 62 | 781 |
i
|
Susana Navarro Puy | 1:55:13 (tr 1:54:58 ) | ||
Real t.: 01:54:58 Official t.: 01:55:13 Real start: 09:30:31 Finish hour: 11:25:29 Cat:Vt2F Category place: 17 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:27 min/km Club: runtrail penedes k10: 0:53:27 Hour k10 : 10:23:58 Place k10 : 519 - K10_5: 0:56:30 Hour K10_5 : 10:27:01 Place K10_5 : 520 Y 1 place Finish line: 1:54:58 Finish hour: 11:25:29 Finish place : 506 X 14 places
Split Times
221980
1:56:54
01:55:13
1:53:32
Víctor Hernández Ríos
01:55:00 (Tr: 1:53:37)
i
Andrés Candomeque Echave-sustaeta
01:54:48 (Tr: 1:53:40)
i
Ramon albert Girol Vidal
01:54:07 (Tr: 1:53:40)
i
David Masana Castilla
01:53:41 (Tr: 1:53:41)
i
Ramiro gonzalo Bellido Calderon
01:54:42 (Tr: 1:53:48)
Joaquim Castejón Font
01:54:42 (Tr: 1:53:54)
i
Bea Estruga Morales Arce
01:55:00 (Tr: 1:53:56)
i
Cristian Ruiz Juan
01:54:41 (Tr: 1:53:56)
i
Josep Gonfaus Viñas
01:54:20 (Tr: 1:54:06)
Carles Raventos Busquets
01:54:46 (Tr: 1:54:10)
David Rubio Fernández
01:55:11 (Tr: 1:54:13)
Carles Caballé Martínez
01:55:04 (Tr: 1:54:16)
i
Sara Hernández Pintó
01:55:40 (Tr: 1:54:18)
Joel Carrascosa Blanco
01:55:04 (Tr: 1:54:19)
Nacho Fresno Delgado
01:54:45 (Tr: 1:54:20)
i
Nora Ojeda Acosta
01:55:42 (Tr: 1:54:26)
i
Noel Viñas Arenas
01:55:42 (Tr: 1:54:26)
Sergio Pelegrin Navarro
01:55:49 (Tr: 1:54:34)
i
Jorge Bornet Lazaro
01:55:47 (Tr: 1:54:39)
i
Adel García Sáez
01:56:22 (Tr: 1:54:43)
Antonio González Campillo
01:55:47 (Tr: 1:54:46)
i
Manuel Pérez Caselles
01:56:12 (Tr: 1:54:49)
Teresa Garrofer Torreguitart
01:55:33 (Tr: 1:54:51)
i
Nadia fernanda Clavero
01:55:24 (Tr: 1:54:58)
Ana Miguel Rodríguez
01:56:12 (Tr: 1:55:07)
i
Carlos Morales Morales
01:56:54 (Tr: 1:55:57)
Antonio Recio Casado
01:56:44 (Tr: 1:55:58) |
|||||||
507 | 63 | 185 | Ana Miguel Rodríguez | 1:56:12 (tr 1:55:07 ) | |||
Real t.: 01:55:07 Official t.: 01:56:12 Real start: 09:31:21 Finish hour: 11:26:28 Cat:Vt1F Category place: 22 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:28 min/km Club: k10: 0:52:38 Hour k10 : 10:23:58 Place k10 : 493 - K10_5: 0:55:42 Hour K10_5 : 10:27:02 Place K10_5 : 496 Y 3 places Finish line: 1:55:07 Finish hour: 11:26:28 Finish place : 507 Y 11 places
Split Times
106040
1:57:00
01:56:12
1:55:24
i
Sara Hernández Pintó
01:55:40 (Tr: 1:54:18)
i
Nora Ojeda Acosta
01:55:42 (Tr: 1:54:26)
i
Noel Viñas Arenas
01:55:42 (Tr: 1:54:26)
Sergio Pelegrin Navarro
01:55:49 (Tr: 1:54:34)
i
Jorge Bornet Lazaro
01:55:47 (Tr: 1:54:39)
i
Adel García Sáez
01:56:22 (Tr: 1:54:43)
Antonio González Campillo
01:55:47 (Tr: 1:54:46)
i
Manuel Pérez Caselles
01:56:12 (Tr: 1:54:49)
Teresa Garrofer Torreguitart
01:55:33 (Tr: 1:54:51)
i
Nadia fernanda Clavero
01:55:24 (Tr: 1:54:58)
i
Carlos Morales Morales
01:56:54 (Tr: 1:55:57)
Antonio Recio Casado
01:56:44 (Tr: 1:55:58) |
|||||||
508 | 64 | 585 | Angels Rius Gavidia | 1:57:02 (tr 1:55:43 ) | |||
Real t.: 01:55:43 Official t.: 01:57:02 Real start: 09:31:35 Finish hour: 11:27:18 Cat:Vt3F Category place: 2 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:30 min/km Club: k10: 0:55:22 Hour k10 : 10:26:57 Place k10 : 570 - K10_5: 0:58:32 Hour K10_5 : 10:30:06 Place K10_5 : 570 Z Finish line: 1:55:43 Finish hour: 11:27:18 Finish place : 508 X 62 places
Split Times
238920
1:58:51
01:57:02
1:55:13
i
Sara Hernández Pintó
01:55:40 (Tr: 1:54:18)
i
Nora Ojeda Acosta
01:55:42 (Tr: 1:54:26)
i
Noel Viñas Arenas
01:55:42 (Tr: 1:54:26)
Sergio Pelegrin Navarro
01:55:49 (Tr: 1:54:34)
i
Jorge Bornet Lazaro
01:55:47 (Tr: 1:54:39)
i
Adel García Sáez
01:56:22 (Tr: 1:54:43)
Antonio González Campillo
01:55:47 (Tr: 1:54:46)
i
Manuel Pérez Caselles
01:56:12 (Tr: 1:54:49)
Teresa Garrofer Torreguitart
01:55:33 (Tr: 1:54:51)
i
Nadia fernanda Clavero
01:55:24 (Tr: 1:54:58)
i
Mari carmen Merchan Rodríguez
01:55:13 (Tr: 1:54:58)
i
Susana Navarro Puy
01:55:13 (Tr: 1:54:58)
Ana Miguel Rodríguez
01:56:12 (Tr: 1:55:07)
i
Carlos Morales Morales
01:56:54 (Tr: 1:55:57)
Antonio Recio Casado
01:56:44 (Tr: 1:55:58) |
|||||||
509 | 445 | 899 |
i
|
Carlos Morales Morales | 1:56:54 (tr 1:55:57 ) | ||
Real t.: 01:55:57 Official t.: 01:56:54 Real start: 09:31:13 Finish hour: 11:27:10 Cat:SenM Category place: 85 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:30 min/km Club: k10: 0:48:54 Hour k10 : 10:20:07 Place k10 : 356 - K10_5: 0:51:58 Hour K10_5 : 10:23:11 Place K10_5 : 379 Y 23 places Finish line: 1:55:57 Finish hour: 11:27:10 Finish place : 509 Y 130 places
Split Times
221980
1:58:35
01:56:54
1:55:13
i
Sara Hernández Pintó
01:55:40 (Tr: 1:54:18)
i
Nora Ojeda Acosta
01:55:42 (Tr: 1:54:26)
i
Noel Viñas Arenas
01:55:42 (Tr: 1:54:26)
Sergio Pelegrin Navarro
01:55:49 (Tr: 1:54:34)
i
Jorge Bornet Lazaro
01:55:47 (Tr: 1:54:39)
i
Adel García Sáez
01:56:22 (Tr: 1:54:43)
Antonio González Campillo
01:55:47 (Tr: 1:54:46)
i
Manuel Pérez Caselles
01:56:12 (Tr: 1:54:49)
Teresa Garrofer Torreguitart
01:55:33 (Tr: 1:54:51)
i
Nadia fernanda Clavero
01:55:24 (Tr: 1:54:58)
i
Mari carmen Merchan Rodríguez
01:55:13 (Tr: 1:54:58)
i
Susana Navarro Puy
01:55:13 (Tr: 1:54:58)
Ana Miguel Rodríguez
01:56:12 (Tr: 1:55:07)
Angels Rius Gavidia
01:57:02 (Tr: 1:55:43)
Antonio Recio Casado
01:56:44 (Tr: 1:55:58) |
|||||||
510 | 446 | 139 | Antonio Recio Casado | 1:56:44 (tr 1:55:58 ) | |||
Real t.: 01:55:58 Official t.: 01:56:44 Real start: 09:31:02 Finish hour: 11:27:00 Cat:Vt3M Category place: 41 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:30 min/km Club: c.a. les tortugues k10: 0:48:14 Hour k10 : 10:19:16 Place k10 : 314 - K10_5: 0:51:13 Hour K10_5 : 10:22:15 Place K10_5 : 322 Y 8 places Finish line: 1:55:58 Finish hour: 11:27:00 Finish place : 510 Y 188 places
Split Times
69960
1:57:15
01:56:44
1:56:12
i
Adel García Sáez
01:56:22 (Tr: 1:54:43)
i
Manuel Pérez Caselles
01:56:12 (Tr: 1:54:49)
Ana Miguel Rodríguez
01:56:12 (Tr: 1:55:07)
Angels Rius Gavidia
01:57:02 (Tr: 1:55:43)
i
Carlos Morales Morales
01:56:54 (Tr: 1:55:57) |
|||||||