L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
511 | 65 | 231 | Carme Expósito Espallargas | 1:57:39 (tr 1:56:01 ) | |||
Real t.: 01:56:01 Official t.: 01:57:39 Real start: 09:31:55 Finish hour: 11:27:55 Cat:Vt3F Category place: 3 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:30 min/km Club: fondistes penedes k10: 0:55:54 Hour k10 : 10:27:48 Place k10 : 592 - K10_5: 0:59:00 Hour K10_5 : 10:30:54 Place K10_5 : 587 X 5 places Finish line: 1:56:01 Finish hour: 11:27:55 Finish place : 511 X 76 places
Split Times
4400
1:57:41
01:57:39
1:57:37
|
|||||||
512 | 66 | 719 |
i
|
Silvia Marcelino Miró | 1:56:47 (tr 1:56:02 ) | ||
Real t.: 01:56:02 Official t.: 01:56:47 Real start: 09:31:02 Finish hour: 11:27:03 Cat:Vt1F Category place: 23 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:30 min/km Club: k10: 0:53:39 Hour k10 : 10:24:41 Place k10 : 528 - K10_5: 0:56:46 Hour K10_5 : 10:27:48 Place K10_5 : 530 Y 2 places Finish line: 1:56:02 Finish hour: 11:27:03 Finish place : 512 X 18 places
Split Times
19580
1:56:56
01:56:47
1:56:38
i
Sergi Marcelino Miró
01:56:48 (Tr: 1:56:03)
Daniel Guerreiro
01:56:56 (Tr: 1:56:35) |
|||||||
513 | 447 | 718 |
i
|
Sergi Marcelino Miró | 1:56:48 (tr 1:56:03 ) | ||
Real t.: 01:56:03 Official t.: 01:56:48 Real start: 09:31:02 Finish hour: 11:27:04 Cat:Vt1M Category place: 171 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:31 min/km Club: k10: 0:53:40 Hour k10 : 10:24:41 Place k10 : 529 - K10_5: 0:56:46 Hour K10_5 : 10:27:48 Place K10_5 : 528 X 1 place Finish line: 1:56:03 Finish hour: 11:27:04 Finish place : 513 X 15 places
Split Times
16830
1:56:56
01:56:48
1:56:40
i
Silvia Marcelino Miró
01:56:47 (Tr: 1:56:02)
Daniel Guerreiro
01:56:56 (Tr: 1:56:35) |
|||||||
514 | 448 | 429 | Andreu Izal Horcajo | 1:57:32 (tr 1:56:07 ) | |||
Real t.: 01:56:07 Official t.: 01:57:32 Real start: 09:31:42 Finish hour: 11:27:48 Cat:Vt1M Category place: 172 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:31 min/km Club: k10: 0:55:50 Hour k10 : 10:27:31 Place k10 : 586 - K10_5: 0:59:02 Hour K10_5 : 10:30:43 Place K10_5 : 589 Y 3 places Finish line: 1:56:07 Finish hour: 11:27:48 Finish place : 514 X 75 places
Split Times
4400
1:57:34
01:57:32
1:57:30
|
|||||||
515 | 67 | 844 |
i
|
Lourdes Muñiz Pérez | 1:57:17 (tr 1:56:25 ) | ||
Real t.: 01:56:25 Official t.: 01:57:17 Real start: 09:31:08 Finish hour: 11:27:33 Cat:Vt1F Category place: 24 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:32 min/km Club: k10: 0:53:31 Hour k10 : 10:24:39 Place k10 : 521 - K10_5: 0:56:42 Hour K10_5 : 10:27:50 Place K10_5 : 525 Y 4 places Finish line: 1:56:25 Finish hour: 11:27:33 Finish place : 515 X 10 places
Split Times
79530
1:57:53
01:57:17
1:56:41
Carme Expósito Espallargas
01:57:39 (Tr: 1:56:01)
i
Silvia Marcelino Miró
01:56:47 (Tr: 1:56:02)
i
Sergi Marcelino Miró
01:56:48 (Tr: 1:56:03)
Andreu Izal Horcajo
01:57:32 (Tr: 1:56:07)
Marc Ribes Enrich
01:57:17 (Tr: 1:56:33)
Daniel Guerreiro
01:56:56 (Tr: 1:56:35)
i
Jaime González Betancourt
01:57:53 (Tr: 1:56:39)
i
Aridane González Piñero
01:57:53 (Tr: 1:56:39)
Toni Vilaplana
01:57:29 (Tr: 1:56:41)
i
Laura Beltran Cruells
01:57:43 (Tr: 1:56:57)
i
Ismael Bataller Diaz
01:57:24 (Tr: 1:57:01)
i
John Quinn
01:57:53 (Tr: 1:57:19) |
|||||||
516 | 449 | 438 | Marc Ribes Enrich | 1:57:17 (tr 1:56:33 ) | |||
Real t.: 01:56:33 Official t.: 01:57:17 Real start: 09:31:00 Finish hour: 11:27:33 Cat:Vt1M Category place: 173 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:32 min/km Club: k10: 0:54:00 Hour k10 : 10:24:59 Place k10 : 535 - K10_5: 0:57:09 Hour K10_5 : 10:28:08 Place K10_5 : 538 Y 3 places Finish line: 1:56:33 Finish hour: 11:27:33 Finish place : 516 X 22 places
Split Times
79860
1:57:53
01:57:17
1:56:40
Carme Expósito Espallargas
01:57:39 (Tr: 1:56:01)
i
Silvia Marcelino Miró
01:56:47 (Tr: 1:56:02)
i
Sergi Marcelino Miró
01:56:48 (Tr: 1:56:03)
Andreu Izal Horcajo
01:57:32 (Tr: 1:56:07)
i
Lourdes Muñiz Pérez
01:57:17 (Tr: 1:56:25)
Daniel Guerreiro
01:56:56 (Tr: 1:56:35)
i
Aridane González Piñero
01:57:53 (Tr: 1:56:39)
Toni Vilaplana
01:57:29 (Tr: 1:56:41)
i
Laura Beltran Cruells
01:57:43 (Tr: 1:56:57)
i
Ismael Bataller Diaz
01:57:24 (Tr: 1:57:01)
i
John Quinn
01:57:53 (Tr: 1:57:19) |
|||||||
517 | 450 | 406 | Daniel Guerreiro | 1:56:56 (tr 1:56:35 ) | |||
Real t.: 01:56:35 Official t.: 01:56:56 Real start: 09:30:37 Finish hour: 11:27:12 Cat:Vt2M Category place: 143 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:32 min/km Club: c.m. sigueme k10: 0:54:07 Hour k10 : 10:24:44 Place k10 : 541 - K10_5: 0:57:14 Hour K10_5 : 10:27:51 Place K10_5 : 541 Z Finish line: 1:56:35 Finish hour: 11:27:12 Finish place : 517 X 24 places
Split Times
72820
1:57:29
01:56:56
1:56:22
i
Silvia Marcelino Miró
01:56:47 (Tr: 1:56:02)
i
Sergi Marcelino Miró
01:56:48 (Tr: 1:56:03)
i
Lourdes Muñiz Pérez
01:57:17 (Tr: 1:56:25)
Marc Ribes Enrich
01:57:17 (Tr: 1:56:33)
Toni Vilaplana
01:57:29 (Tr: 1:56:41)
i
Ismael Bataller Diaz
01:57:24 (Tr: 1:57:01) |
|||||||
518 | 451 | 744 |
i
|
Jaime González Betancourt | 1:57:53 (tr 1:56:39 ) | ||
Real t.: 01:56:39 Official t.: 01:57:53 Real start: 09:31:31 Finish hour: 11:28:09 Cat:Vt1M Category place: 174 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:32 min/km Club: k10: 0:52:51 Hour k10 : 10:24:21 Place k10 : 499 - K10_5: 0:55:57 Hour K10_5 : 10:27:27 Place K10_5 : 502 Y 3 places Finish line: 1:56:39 Finish hour: 11:28:09 Finish place : 518 Y 16 places
Split Times
79530
1:58:29
01:57:53
1:57:17
Carme Expósito Espallargas
01:57:39 (Tr: 1:56:01)
Andreu Izal Horcajo
01:57:32 (Tr: 1:56:07)
i
Lourdes Muñiz Pérez
01:57:17 (Tr: 1:56:25)
i
Aridane González Piñero
01:57:53 (Tr: 1:56:39)
Toni Vilaplana
01:57:29 (Tr: 1:56:41)
i
Laura Beltran Cruells
01:57:43 (Tr: 1:56:57)
i
Ismael Bataller Diaz
01:57:24 (Tr: 1:57:01)
Isaac Cordero Escolar
01:58:14 (Tr: 1:57:05)
Juan antonio García De La Serrana De Miguel
01:58:10 (Tr: 1:57:17)
Mariano Puerta Len
01:58:12 (Tr: 1:57:18)
i
John Quinn
01:57:53 (Tr: 1:57:19)
Inmaculada Campos Sanz
01:58:10 (Tr: 1:57:22)
Laia Subirats Cordon
01:58:02 (Tr: 1:57:36)
Miriam Mañer Catala
01:58:18 (Tr: 1:58:03) |
|||||||
519 | 452 | 808 |
i
|
Aridane González Piñero | 1:57:53 (tr 1:56:39 ) | ||
Real t.: 01:56:39 Official t.: 01:57:53 Real start: 09:31:30 Finish hour: 11:28:09 Cat:SenM Category place: 86 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:32 min/km Club: k10: 0:52:51 Hour k10 : 10:24:21 Place k10 : 500 - K10_5: 0:55:57 Hour K10_5 : 10:27:27 Place K10_5 : 503 Y 3 places Finish line: 1:56:39 Finish hour: 11:28:09 Finish place : 519 Y 16 places
Split Times
79860
1:58:29
01:57:53
1:57:17
Carme Expósito Espallargas
01:57:39 (Tr: 1:56:01)
Andreu Izal Horcajo
01:57:32 (Tr: 1:56:07)
i
Lourdes Muñiz Pérez
01:57:17 (Tr: 1:56:25)
Marc Ribes Enrich
01:57:17 (Tr: 1:56:33)
i
Jaime González Betancourt
01:57:53 (Tr: 1:56:39)
Toni Vilaplana
01:57:29 (Tr: 1:56:41)
i
Laura Beltran Cruells
01:57:43 (Tr: 1:56:57)
i
Ismael Bataller Diaz
01:57:24 (Tr: 1:57:01)
Isaac Cordero Escolar
01:58:14 (Tr: 1:57:05)
Juan antonio García De La Serrana De Miguel
01:58:10 (Tr: 1:57:17)
Mariano Puerta Len
01:58:12 (Tr: 1:57:18)
i
John Quinn
01:57:53 (Tr: 1:57:19)
Inmaculada Campos Sanz
01:58:10 (Tr: 1:57:22)
Laia Subirats Cordon
01:58:02 (Tr: 1:57:36)
Miriam Mañer Catala
01:58:18 (Tr: 1:58:03) |
|||||||
520 | 453 | 251 | Toni Vilaplana | 1:57:29 (tr 1:56:41 ) | |||
Real t.: 01:56:41 Official t.: 01:57:29 Real start: 09:31:04 Finish hour: 11:27:45 Cat:Vt2M Category place: 144 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:32 min/km Club: k10: 0:54:38 Hour k10 : 10:25:41 Place k10 : 551 - K10_5: 0:57:45 Hour K10_5 : 10:28:48 Place K10_5 : 554 Y 3 places Finish line: 1:56:41 Finish hour: 11:27:45 Finish place : 520 X 34 places
Split Times
99990
1:58:14
01:57:29
1:56:43
Carme Expósito Espallargas
01:57:39 (Tr: 1:56:01)
i
Silvia Marcelino Miró
01:56:47 (Tr: 1:56:02)
i
Sergi Marcelino Miró
01:56:48 (Tr: 1:56:03)
Andreu Izal Horcajo
01:57:32 (Tr: 1:56:07)
i
Lourdes Muñiz Pérez
01:57:17 (Tr: 1:56:25)
Marc Ribes Enrich
01:57:17 (Tr: 1:56:33)
Daniel Guerreiro
01:56:56 (Tr: 1:56:35)
i
Jaime González Betancourt
01:57:53 (Tr: 1:56:39)
i
Aridane González Piñero
01:57:53 (Tr: 1:56:39)
i
Laura Beltran Cruells
01:57:43 (Tr: 1:56:57)
i
Ismael Bataller Diaz
01:57:24 (Tr: 1:57:01)
Isaac Cordero Escolar
01:58:14 (Tr: 1:57:05)
Juan antonio García De La Serrana De Miguel
01:58:10 (Tr: 1:57:17)
Mariano Puerta Len
01:58:12 (Tr: 1:57:18)
i
John Quinn
01:57:53 (Tr: 1:57:19)
Inmaculada Campos Sanz
01:58:10 (Tr: 1:57:22)
Laia Subirats Cordon
01:58:02 (Tr: 1:57:36) |
|||||||
521 | 68 | 454 |
i
|
Laura Beltran Cruells | 1:57:43 (tr 1:56:57 ) | ||
Real t.: 01:56:57 Official t.: 01:57:43 Real start: 09:31:03 Finish hour: 11:27:59 Cat:SenF Category place: 23 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:33 min/km Club: k10: 0:54:07 Hour k10 : 10:25:09 Place k10 : 540 - K10_5: 0:57:16 Hour K10_5 : 10:28:19 Place K10_5 : 542 Y 2 places Finish line: 1:56:57 Finish hour: 11:27:59 Finish place : 521 X 21 places
Split Times
59730
1:58:10
01:57:43
1:57:16
Carme Expósito Espallargas
01:57:39 (Tr: 1:56:01)
Andreu Izal Horcajo
01:57:32 (Tr: 1:56:07)
i
Lourdes Muñiz Pérez
01:57:17 (Tr: 1:56:25)
Marc Ribes Enrich
01:57:17 (Tr: 1:56:33)
i
Jaime González Betancourt
01:57:53 (Tr: 1:56:39)
i
Aridane González Piñero
01:57:53 (Tr: 1:56:39)
Toni Vilaplana
01:57:29 (Tr: 1:56:41)
i
Ismael Bataller Diaz
01:57:24 (Tr: 1:57:01)
Juan antonio García De La Serrana De Miguel
01:58:10 (Tr: 1:57:17)
i
John Quinn
01:57:53 (Tr: 1:57:19)
Inmaculada Campos Sanz
01:58:10 (Tr: 1:57:22)
Laia Subirats Cordon
01:58:02 (Tr: 1:57:36) |
|||||||
522 | 454 | 396 |
i
|
Ismael Bataller Diaz | 1:57:24 (tr 1:57:01 ) | ||
Real t.: 01:57:01 Official t.: 01:57:24 Real start: 09:30:40 Finish hour: 11:27:40 Cat:Vt3M Category place: 42 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:33 min/km Club: k10: 0:56:37 Hour k10 : 10:27:16 Place k10 : 611 - K10_5: 0:59:57 Hour K10_5 : 10:30:36 Place K10_5 : 610 X 1 place Finish line: 1:57:01 Finish hour: 11:27:40 Finish place : 522 X 88 places
Split Times
190630
1:58:51
01:57:24
1:55:58
Carme Expósito Espallargas
01:57:39 (Tr: 1:56:01)
i
Silvia Marcelino Miró
01:56:47 (Tr: 1:56:02)
i
Sergi Marcelino Miró
01:56:48 (Tr: 1:56:03)
Andreu Izal Horcajo
01:57:32 (Tr: 1:56:07)
i
Lourdes Muñiz Pérez
01:57:17 (Tr: 1:56:25)
Marc Ribes Enrich
01:57:17 (Tr: 1:56:33)
Daniel Guerreiro
01:56:56 (Tr: 1:56:35)
i
Jaime González Betancourt
01:57:53 (Tr: 1:56:39)
i
Aridane González Piñero
01:57:53 (Tr: 1:56:39)
Toni Vilaplana
01:57:29 (Tr: 1:56:41)
i
Laura Beltran Cruells
01:57:43 (Tr: 1:56:57)
Isaac Cordero Escolar
01:58:14 (Tr: 1:57:05)
Juan antonio García De La Serrana De Miguel
01:58:10 (Tr: 1:57:17)
i
Carme Munné I Garcia
01:58:51 (Tr: 1:57:17)
Mariano Puerta Len
01:58:12 (Tr: 1:57:18)
i
John Quinn
01:57:53 (Tr: 1:57:19)
Inmaculada Campos Sanz
01:58:10 (Tr: 1:57:22)
i
Aaron Cedo
01:58:39 (Tr: 1:57:28)
Daniel Zúñiga Cedó
01:58:38 (Tr: 1:57:28)
Ezequiel Zuñiga Cedó
01:58:39 (Tr: 1:57:28)
i
Ferran Xambo Pereira
01:58:50 (Tr: 1:57:29)
Laia Subirats Cordon
01:58:02 (Tr: 1:57:36)
i
Margaret Miranda Barragan
01:58:33 (Tr: 1:57:38)
Miriam Mañer Catala
01:58:18 (Tr: 1:58:03) |
|||||||
523 | 455 | 374 | Isaac Cordero Escolar | 1:58:14 (tr 1:57:05 ) | |||
Real t.: 01:57:05 Official t.: 01:58:14 Real start: 09:31:26 Finish hour: 11:28:30 Cat:Vt1M Category place: 175 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:33 min/km Club: n.a.v.o. runners k10: 0:55:33 Hour k10 : 10:26:58 Place k10 : 575 - K10_5: 0:58:41 Hour K10_5 : 10:30:06 Place K10_5 : 577 Y 2 places Finish line: 1:57:05 Finish hour: 11:28:30 Finish place : 523 X 54 places
Split Times
99990
1:59:00
01:58:14
1:57:29
Carme Expósito Espallargas
01:57:39 (Tr: 1:56:01)
Andreu Izal Horcajo
01:57:32 (Tr: 1:56:07)
i
Jaime González Betancourt
01:57:53 (Tr: 1:56:39)
i
Aridane González Piñero
01:57:53 (Tr: 1:56:39)
Toni Vilaplana
01:57:29 (Tr: 1:56:41)
i
Laura Beltran Cruells
01:57:43 (Tr: 1:56:57)
Juan antonio García De La Serrana De Miguel
01:58:10 (Tr: 1:57:17)
i
Carme Munné I Garcia
01:58:51 (Tr: 1:57:17)
Mariano Puerta Len
01:58:12 (Tr: 1:57:18)
i
John Quinn
01:57:53 (Tr: 1:57:19)
Inmaculada Campos Sanz
01:58:10 (Tr: 1:57:22)
i
Aaron Cedo
01:58:39 (Tr: 1:57:28)
Daniel Zúñiga Cedó
01:58:38 (Tr: 1:57:28)
i
Pedro Muñoz
01:58:57 (Tr: 1:57:28)
Ezequiel Zuñiga Cedó
01:58:39 (Tr: 1:57:28)
i
Ferran Xambo Pereira
01:58:50 (Tr: 1:57:29)
Laia Subirats Cordon
01:58:02 (Tr: 1:57:36)
i
Margaret Miranda Barragan
01:58:33 (Tr: 1:57:38)
i
Juan carlos cuesta Cuesta Pareja
01:58:54 (Tr: 1:57:40)
Ana helena Perea Bello
01:58:54 (Tr: 1:57:49)
Miriam Mañer Catala
01:58:18 (Tr: 1:58:03) |
|||||||
524 | 456 | 154 | Juan antonio García De La Serrana De Miguel | 1:58:10 (tr 1:57:17 ) | |||
Real t.: 01:57:17 Official t.: 01:58:10 Real start: 09:31:10 Finish hour: 11:28:26 Cat:Vt1M Category place: 176 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:34 min/km Club: k10: 0:52:58 Hour k10 : 10:24:08 Place k10 : 504 - K10_5: 0:56:07 Hour K10_5 : 10:27:17 Place K10_5 : 507 Y 3 places Finish line: 1:57:17 Finish hour: 11:28:26 Finish place : 524 Y 17 places
Split Times
59730
1:58:38
01:58:10
1:57:43
i
Jaime González Betancourt
01:57:53 (Tr: 1:56:39)
i
Aridane González Piñero
01:57:53 (Tr: 1:56:39)
i
Laura Beltran Cruells
01:57:43 (Tr: 1:56:57)
Isaac Cordero Escolar
01:58:14 (Tr: 1:57:05)
Mariano Puerta Len
01:58:12 (Tr: 1:57:18)
i
John Quinn
01:57:53 (Tr: 1:57:19)
Inmaculada Campos Sanz
01:58:10 (Tr: 1:57:22)
Laia Subirats Cordon
01:58:02 (Tr: 1:57:36)
i
Margaret Miranda Barragan
01:58:33 (Tr: 1:57:38)
Miriam Mañer Catala
01:58:18 (Tr: 1:58:03) |
|||||||
525 | 69 | 821 |
i
|
Carme Munné I Garcia | 1:58:51 (tr 1:57:17 ) | ||
Real t.: 01:57:17 Official t.: 01:58:51 Real start: 09:31:51 Finish hour: 11:29:07 Cat:Vt1F Category place: 25 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:34 min/km Club: ce deporunners k10: 0:55:28 Hour k10 : 10:27:18 Place k10 : 573 - K10_5: 0:58:41 Hour K10_5 : 10:30:31 Place K10_5 : 576 Y 3 places Finish line: 1:57:17 Finish hour: 11:29:07 Finish place : 525 X 51 places
Split Times
190630
2:00:18
01:58:51
1:57:24
Carme Expósito Espallargas
01:57:39 (Tr: 1:56:01)
Andreu Izal Horcajo
01:57:32 (Tr: 1:56:07)
i
Jaime González Betancourt
01:57:53 (Tr: 1:56:39)
i
Aridane González Piñero
01:57:53 (Tr: 1:56:39)
Toni Vilaplana
01:57:29 (Tr: 1:56:41)
i
Laura Beltran Cruells
01:57:43 (Tr: 1:56:57)
i
Ismael Bataller Diaz
01:57:24 (Tr: 1:57:01)
Isaac Cordero Escolar
01:58:14 (Tr: 1:57:05)
Juan antonio García De La Serrana De Miguel
01:58:10 (Tr: 1:57:17)
Mariano Puerta Len
01:58:12 (Tr: 1:57:18)
i
John Quinn
01:57:53 (Tr: 1:57:19)
Inmaculada Campos Sanz
01:58:10 (Tr: 1:57:22)
i
Aaron Cedo
01:58:39 (Tr: 1:57:28)
Daniel Zúñiga Cedó
01:58:38 (Tr: 1:57:28)
i
Pedro Muñoz
01:58:57 (Tr: 1:57:28)
Ezequiel Zuñiga Cedó
01:58:39 (Tr: 1:57:28)
i
Ferran Xambo Pereira
01:58:50 (Tr: 1:57:29)
Laia Subirats Cordon
01:58:02 (Tr: 1:57:36)
i
Margaret Miranda Barragan
01:58:33 (Tr: 1:57:38)
i
Juan carlos cuesta Cuesta Pareja
01:58:54 (Tr: 1:57:40)
Ana helena Perea Bello
01:58:54 (Tr: 1:57:49)
i
David Aranda Corona
01:59:04 (Tr: 1:58:00)
Miriam Mañer Catala
01:58:18 (Tr: 1:58:03)
i
Pedro Aguiló Martos
01:59:19 (Tr: 1:58:07) |
|||||||
526 | 457 | 421 | Mariano Puerta Len | 1:58:12 (tr 1:57:18 ) | |||
Real t.: 01:57:18 Official t.: 01:58:12 Real start: 09:31:10 Finish hour: 11:28:28 Cat:Vt3M Category place: 43 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:34 min/km Club: k10: 0:55:16 Hour k10 : 10:26:26 Place k10 : 567 - K10_5: 0:58:36 Hour K10_5 : 10:29:46 Place K10_5 : 572 Y 5 places Finish line: 1:57:18 Finish hour: 11:28:28 Finish place : 526 X 46 places
Split Times
58960
1:58:39
01:58:12
1:57:45
i
Jaime González Betancourt
01:57:53 (Tr: 1:56:39)
i
Aridane González Piñero
01:57:53 (Tr: 1:56:39)
Isaac Cordero Escolar
01:58:14 (Tr: 1:57:05)
Juan antonio García De La Serrana De Miguel
01:58:10 (Tr: 1:57:17)
i
John Quinn
01:57:53 (Tr: 1:57:19)
Inmaculada Campos Sanz
01:58:10 (Tr: 1:57:22)
i
Aaron Cedo
01:58:39 (Tr: 1:57:28)
Daniel Zúñiga Cedó
01:58:38 (Tr: 1:57:28)
Laia Subirats Cordon
01:58:02 (Tr: 1:57:36)
i
Margaret Miranda Barragan
01:58:33 (Tr: 1:57:38)
Miriam Mañer Catala
01:58:18 (Tr: 1:58:03) |
|||||||
527 | 458 | 551 |
i
|
John Quinn | 1:57:53 (tr 1:57:19 ) | ||
Real t.: 01:57:19 Official t.: 01:57:53 Real start: 09:30:51 Finish hour: 11:28:09 Cat:Vt1M Category place: 177 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:34 min/km Club: k10: 0:46:16 Hour k10 : 10:17:06 Place k10 : 239 - K10_5: 0:49:02 Hour K10_5 : 10:19:52 Place K10_5 : 240 Y 1 place Finish line: 1:57:19 Finish hour: 11:28:09 Finish place : 527 Y 287 places
Split Times
100430
1:58:38
01:57:53
1:57:07
Carme Expósito Espallargas
01:57:39 (Tr: 1:56:01)
Andreu Izal Horcajo
01:57:32 (Tr: 1:56:07)
i
Lourdes Muñiz Pérez
01:57:17 (Tr: 1:56:25)
Marc Ribes Enrich
01:57:17 (Tr: 1:56:33)
i
Jaime González Betancourt
01:57:53 (Tr: 1:56:39)
i
Aridane González Piñero
01:57:53 (Tr: 1:56:39)
Toni Vilaplana
01:57:29 (Tr: 1:56:41)
i
Laura Beltran Cruells
01:57:43 (Tr: 1:56:57)
i
Ismael Bataller Diaz
01:57:24 (Tr: 1:57:01)
Isaac Cordero Escolar
01:58:14 (Tr: 1:57:05)
Juan antonio García De La Serrana De Miguel
01:58:10 (Tr: 1:57:17)
Mariano Puerta Len
01:58:12 (Tr: 1:57:18)
Inmaculada Campos Sanz
01:58:10 (Tr: 1:57:22)
Daniel Zúñiga Cedó
01:58:38 (Tr: 1:57:28)
Laia Subirats Cordon
01:58:02 (Tr: 1:57:36)
i
Margaret Miranda Barragan
01:58:33 (Tr: 1:57:38)
Miriam Mañer Catala
01:58:18 (Tr: 1:58:03) |
|||||||
528 | 70 | 427 | Inmaculada Campos Sanz | 1:58:10 (tr 1:57:22 ) | |||
Real t.: 01:57:22 Official t.: 01:58:10 Real start: 09:31:05 Finish hour: 11:28:26 Cat:Vt2F Category place: 18 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:34 min/km Club: independent k10: 0:53:23 Hour k10 : 10:24:27 Place k10 : 517 - K10_5: 0:56:34 Hour K10_5 : 10:27:38 Place K10_5 : 523 Y 6 places Finish line: 1:57:22 Finish hour: 11:28:26 Finish place : 528 Y 5 places
Split Times
104060
1:58:57
01:58:10
1:57:23
Carme Expósito Espallargas
01:57:39 (Tr: 1:56:01)
Andreu Izal Horcajo
01:57:32 (Tr: 1:56:07)
i
Jaime González Betancourt
01:57:53 (Tr: 1:56:39)
i
Aridane González Piñero
01:57:53 (Tr: 1:56:39)
Toni Vilaplana
01:57:29 (Tr: 1:56:41)
i
Laura Beltran Cruells
01:57:43 (Tr: 1:56:57)
i
Ismael Bataller Diaz
01:57:24 (Tr: 1:57:01)
Isaac Cordero Escolar
01:58:14 (Tr: 1:57:05)
Juan antonio García De La Serrana De Miguel
01:58:10 (Tr: 1:57:17)
i
Carme Munné I Garcia
01:58:51 (Tr: 1:57:17)
Mariano Puerta Len
01:58:12 (Tr: 1:57:18)
i
John Quinn
01:57:53 (Tr: 1:57:19)
i
Aaron Cedo
01:58:39 (Tr: 1:57:28)
Daniel Zúñiga Cedó
01:58:38 (Tr: 1:57:28)
i
Pedro Muñoz
01:58:57 (Tr: 1:57:28)
Ezequiel Zuñiga Cedó
01:58:39 (Tr: 1:57:28)
i
Ferran Xambo Pereira
01:58:50 (Tr: 1:57:29)
Laia Subirats Cordon
01:58:02 (Tr: 1:57:36)
i
Margaret Miranda Barragan
01:58:33 (Tr: 1:57:38)
i
Juan carlos cuesta Cuesta Pareja
01:58:54 (Tr: 1:57:40)
Ana helena Perea Bello
01:58:54 (Tr: 1:57:49)
Miriam Mañer Catala
01:58:18 (Tr: 1:58:03) |
|||||||
529 | 459 | 545 |
i
|
Aaron Cedo | 1:58:39 (tr 1:57:28 ) | ||
Real t.: 01:57:28 Official t.: 01:58:39 Real start: 09:31:27 Finish hour: 11:28:55 Cat:Vt1M Category place: 178 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:35 min/km Club: k10: 0:56:52 Hour k10 : 10:28:19 Place k10 : 615 - K10_5: 1:00:00 Hour K10_5 : 10:31:27 Place K10_5 : 611 X 4 places Finish line: 1:57:28 Finish hour: 11:28:55 Finish place : 529 X 82 places
Split Times
58960
1:59:05
01:58:39
1:58:12
Isaac Cordero Escolar
01:58:14 (Tr: 1:57:05)
i
Carme Munné I Garcia
01:58:51 (Tr: 1:57:17)
Mariano Puerta Len
01:58:12 (Tr: 1:57:18)
Daniel Zúñiga Cedó
01:58:38 (Tr: 1:57:28)
i
Pedro Muñoz
01:58:57 (Tr: 1:57:28)
Ezequiel Zuñiga Cedó
01:58:39 (Tr: 1:57:28)
i
Ferran Xambo Pereira
01:58:50 (Tr: 1:57:29)
i
Margaret Miranda Barragan
01:58:33 (Tr: 1:57:38)
i
Juan carlos cuesta Cuesta Pareja
01:58:54 (Tr: 1:57:40)
Ana helena Perea Bello
01:58:54 (Tr: 1:57:49)
i
David Aranda Corona
01:59:04 (Tr: 1:58:00)
Miriam Mañer Catala
01:58:18 (Tr: 1:58:03) |
|||||||
530 | 460 | 544 | Daniel Zúñiga Cedó | 1:58:38 (tr 1:57:28 ) | |||
Real t.: 01:57:28 Official t.: 01:58:38 Real start: 09:31:27 Finish hour: 11:28:54 Cat:Vt2M Category place: 145 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:35 min/km Club: k10: 0:56:52 Hour k10 : 10:28:19 Place k10 : 616 - K10_5: 1:00:00 Hour K10_5 : 10:31:27 Place K10_5 : 613 X 3 places Finish line: 1:57:28 Finish hour: 11:28:54 Finish place : 530 X 83 places
Split Times
100430
1:59:24
01:58:38
1:57:53
i
Jaime González Betancourt
01:57:53 (Tr: 1:56:39)
i
Aridane González Piñero
01:57:53 (Tr: 1:56:39)
Isaac Cordero Escolar
01:58:14 (Tr: 1:57:05)
Juan antonio García De La Serrana De Miguel
01:58:10 (Tr: 1:57:17)
i
Carme Munné I Garcia
01:58:51 (Tr: 1:57:17)
Mariano Puerta Len
01:58:12 (Tr: 1:57:18)
i
John Quinn
01:57:53 (Tr: 1:57:19)
Inmaculada Campos Sanz
01:58:10 (Tr: 1:57:22)
i
Aaron Cedo
01:58:39 (Tr: 1:57:28)
i
Pedro Muñoz
01:58:57 (Tr: 1:57:28)
Ezequiel Zuñiga Cedó
01:58:39 (Tr: 1:57:28)
i
Ferran Xambo Pereira
01:58:50 (Tr: 1:57:29)
Laia Subirats Cordon
01:58:02 (Tr: 1:57:36)
i
Margaret Miranda Barragan
01:58:33 (Tr: 1:57:38)
i
Juan carlos cuesta Cuesta Pareja
01:58:54 (Tr: 1:57:40)
Ana helena Perea Bello
01:58:54 (Tr: 1:57:49)
i
David Aranda Corona
01:59:04 (Tr: 1:58:00)
Miriam Mañer Catala
01:58:18 (Tr: 1:58:03)
i
Pedro Aguiló Martos
01:59:19 (Tr: 1:58:07) |
|||||||
531 | 461 | 857 |
i
|
Pedro Muñoz | 1:58:57 (tr 1:57:28 ) | ||
Real t.: 01:57:28 Official t.: 01:58:57 Real start: 09:31:46 Finish hour: 11:29:13 Cat:Vt2M Category place: 146 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:35 min/km Club: k10: 0:55:36 Hour k10 : 10:27:21 Place k10 : 576 - K10_5: 0:58:48 Hour K10_5 : 10:30:33 Place K10_5 : 583 Y 7 places Finish line: 1:57:28 Finish hour: 11:29:13 Finish place : 531 X 52 places
Split Times
104060
1:59:45
01:58:57
1:58:10
Isaac Cordero Escolar
01:58:14 (Tr: 1:57:05)
Juan antonio García De La Serrana De Miguel
01:58:10 (Tr: 1:57:17)
i
Carme Munné I Garcia
01:58:51 (Tr: 1:57:17)
Mariano Puerta Len
01:58:12 (Tr: 1:57:18)
Inmaculada Campos Sanz
01:58:10 (Tr: 1:57:22)
i
Aaron Cedo
01:58:39 (Tr: 1:57:28)
Daniel Zúñiga Cedó
01:58:38 (Tr: 1:57:28)
Ezequiel Zuñiga Cedó
01:58:39 (Tr: 1:57:28)
i
Ferran Xambo Pereira
01:58:50 (Tr: 1:57:29)
i
Margaret Miranda Barragan
01:58:33 (Tr: 1:57:38)
i
Juan carlos cuesta Cuesta Pareja
01:58:54 (Tr: 1:57:40)
Ana helena Perea Bello
01:58:54 (Tr: 1:57:49)
i
David Aranda Corona
01:59:04 (Tr: 1:58:00)
Miriam Mañer Catala
01:58:18 (Tr: 1:58:03)
i
Pedro Aguiló Martos
01:59:19 (Tr: 1:58:07) |
|||||||
532 | 462 | 537 | Ezequiel Zuñiga Cedó | 1:58:39 (tr 1:57:28 ) | |||
Real t.: 01:57:28 Official t.: 01:58:39 Real start: 09:31:27 Finish hour: 11:28:55 Cat:Vt2M Category place: 147 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:35 min/km Club: k10: 0:56:53 Hour k10 : 10:28:19 Place k10 : 617 - K10_5: 1:00:00 Hour K10_5 : 10:31:27 Place K10_5 : 614 X 3 places Finish line: 1:57:28 Finish hour: 11:28:55 Finish place : 532 X 82 places
Split Times
4400
1:58:41
01:58:39
1:58:37
i
Aaron Cedo
01:58:39 (Tr: 1:57:28)
Daniel Zúñiga Cedó
01:58:38 (Tr: 1:57:28) |
|||||||
533 | 463 | 440 |
i
|
Ferran Xambo Pereira | 1:58:50 (tr 1:57:29 ) | ||
Real t.: 01:57:29 Official t.: 01:58:50 Real start: 09:31:38 Finish hour: 11:29:06 Cat:Vt2M Category place: 148 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:35 min/km Club: independent k10: 0:56:04 Hour k10 : 10:27:41 Place k10 : 597 - K10_5: 0:59:17 Hour K10_5 : 10:30:54 Place K10_5 : 598 Y 1 place Finish line: 1:57:29 Finish hour: 11:29:06 Finish place : 533 X 65 places
Split Times
25850
1:59:02
01:58:50
1:58:38
i
Carme Munné I Garcia
01:58:51 (Tr: 1:57:17)
i
Aaron Cedo
01:58:39 (Tr: 1:57:28)
Daniel Zúñiga Cedó
01:58:38 (Tr: 1:57:28)
i
Pedro Muñoz
01:58:57 (Tr: 1:57:28)
Ezequiel Zuñiga Cedó
01:58:39 (Tr: 1:57:28)
i
Juan carlos cuesta Cuesta Pareja
01:58:54 (Tr: 1:57:40)
Ana helena Perea Bello
01:58:54 (Tr: 1:57:49) |
|||||||
534 | 71 | 230 | Laia Subirats Cordon | 1:58:02 (tr 1:57:36 ) | |||
Real t.: 01:57:36 Official t.: 01:58:02 Real start: 09:30:43 Finish hour: 11:28:18 Cat:SenF Category place: 24 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:35 min/km Club: k10: 0:53:32 Hour k10 : 10:24:15 Place k10 : 523 - K10_5: 0:56:43 Hour K10_5 : 10:27:26 Place K10_5 : 526 Y 3 places Finish line: 1:57:36 Finish hour: 11:28:18 Finish place : 534 Y 8 places
Split Times
113960
1:58:54
01:58:02
1:57:11
Carme Expósito Espallargas
01:57:39 (Tr: 1:56:01)
Andreu Izal Horcajo
01:57:32 (Tr: 1:56:07)
i
Lourdes Muñiz Pérez
01:57:17 (Tr: 1:56:25)
Marc Ribes Enrich
01:57:17 (Tr: 1:56:33)
i
Jaime González Betancourt
01:57:53 (Tr: 1:56:39)
i
Aridane González Piñero
01:57:53 (Tr: 1:56:39)
Toni Vilaplana
01:57:29 (Tr: 1:56:41)
i
Laura Beltran Cruells
01:57:43 (Tr: 1:56:57)
i
Ismael Bataller Diaz
01:57:24 (Tr: 1:57:01)
Isaac Cordero Escolar
01:58:14 (Tr: 1:57:05)
Juan antonio García De La Serrana De Miguel
01:58:10 (Tr: 1:57:17)
i
Carme Munné I Garcia
01:58:51 (Tr: 1:57:17)
Mariano Puerta Len
01:58:12 (Tr: 1:57:18)
i
John Quinn
01:57:53 (Tr: 1:57:19)
Inmaculada Campos Sanz
01:58:10 (Tr: 1:57:22)
i
Aaron Cedo
01:58:39 (Tr: 1:57:28)
Daniel Zúñiga Cedó
01:58:38 (Tr: 1:57:28)
Ezequiel Zuñiga Cedó
01:58:39 (Tr: 1:57:28)
i
Ferran Xambo Pereira
01:58:50 (Tr: 1:57:29)
i
Margaret Miranda Barragan
01:58:33 (Tr: 1:57:38)
i
Juan carlos cuesta Cuesta Pareja
01:58:54 (Tr: 1:57:40)
Ana helena Perea Bello
01:58:54 (Tr: 1:57:49)
Miriam Mañer Catala
01:58:18 (Tr: 1:58:03) |
|||||||
535 | 72 | 820 |
i
|
Margaret Miranda Barragan | 1:58:33 (tr 1:57:38 ) | ||
Real t.: 01:57:38 Official t.: 01:58:33 Real start: 09:31:11 Finish hour: 11:28:49 Cat:Vt2F Category place: 19 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:35 min/km Club: k10: 0:54:01 Hour k10 : 10:25:12 Place k10 : 538 - K10_5: 0:57:12 Hour K10_5 : 10:28:22 Place K10_5 : 539 Y 1 place Finish line: 1:57:38 Finish hour: 11:28:49 Finish place : 535 X 4 places
Split Times
69850
1:59:04
01:58:33
1:58:01
Isaac Cordero Escolar
01:58:14 (Tr: 1:57:05)
Juan antonio García De La Serrana De Miguel
01:58:10 (Tr: 1:57:17)
i
Carme Munné I Garcia
01:58:51 (Tr: 1:57:17)
Mariano Puerta Len
01:58:12 (Tr: 1:57:18)
Inmaculada Campos Sanz
01:58:10 (Tr: 1:57:22)
i
Aaron Cedo
01:58:39 (Tr: 1:57:28)
Daniel Zúñiga Cedó
01:58:38 (Tr: 1:57:28)
i
Pedro Muñoz
01:58:57 (Tr: 1:57:28)
Ezequiel Zuñiga Cedó
01:58:39 (Tr: 1:57:28)
i
Ferran Xambo Pereira
01:58:50 (Tr: 1:57:29)
Laia Subirats Cordon
01:58:02 (Tr: 1:57:36)
i
Juan carlos cuesta Cuesta Pareja
01:58:54 (Tr: 1:57:40)
Ana helena Perea Bello
01:58:54 (Tr: 1:57:49)
i
David Aranda Corona
01:59:04 (Tr: 1:58:00)
Miriam Mañer Catala
01:58:18 (Tr: 1:58:03) |
|||||||
536 | 464 | 830 |
i
|
Juan carlos cuesta Cuesta Pareja | 1:58:54 (tr 1:57:40 ) | ||
Real t.: 01:57:40 Official t.: 01:58:54 Real start: 09:31:31 Finish hour: 11:29:10 Cat:Vt3M Category place: 44 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:35 min/km Club: k10: 0:54:11 Hour k10 : 10:25:41 Place k10 : 542 - K10_5: 0:57:18 Hour K10_5 : 10:28:49 Place K10_5 : 543 Y 1 place Finish line: 1:57:40 Finish hour: 11:29:10 Finish place : 536 X 7 places
Split Times
9020
1:58:58
01:58:54
1:58:50
i
Carme Munné I Garcia
01:58:51 (Tr: 1:57:17)
i
Pedro Muñoz
01:58:57 (Tr: 1:57:28)
i
Ferran Xambo Pereira
01:58:50 (Tr: 1:57:29) |
|||||||
537 | 73 | 223 | Ana helena Perea Bello | 1:58:54 (tr 1:57:49 ) | |||
Real t.: 01:57:49 Official t.: 01:58:54 Real start: 09:31:21 Finish hour: 11:29:10 Cat:Vt2F Category place: 20 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:36 min/km Club: transtriatlon k10: 0:53:37 Hour k10 : 10:24:58 Place k10 : 526 - K10_5: 0:56:46 Hour K10_5 : 10:28:07 Place K10_5 : 529 Y 3 places Finish line: 1:57:49 Finish hour: 11:29:10 Finish place : 537 Y 8 places
Split Times
113960
1:59:46
01:58:54
1:58:02
Isaac Cordero Escolar
01:58:14 (Tr: 1:57:05)
Juan antonio García De La Serrana De Miguel
01:58:10 (Tr: 1:57:17)
i
Carme Munné I Garcia
01:58:51 (Tr: 1:57:17)
Mariano Puerta Len
01:58:12 (Tr: 1:57:18)
Inmaculada Campos Sanz
01:58:10 (Tr: 1:57:22)
i
Aaron Cedo
01:58:39 (Tr: 1:57:28)
Daniel Zúñiga Cedó
01:58:38 (Tr: 1:57:28)
i
Pedro Muñoz
01:58:57 (Tr: 1:57:28)
Ezequiel Zuñiga Cedó
01:58:39 (Tr: 1:57:28)
i
Ferran Xambo Pereira
01:58:50 (Tr: 1:57:29)
Laia Subirats Cordon
01:58:02 (Tr: 1:57:36)
i
Margaret Miranda Barragan
01:58:33 (Tr: 1:57:38)
i
David Aranda Corona
01:59:04 (Tr: 1:58:00)
Miriam Mañer Catala
01:58:18 (Tr: 1:58:03)
i
Pedro Aguiló Martos
01:59:19 (Tr: 1:58:07) |
|||||||
538 | 465 | 841 |
i
|
David Aranda Corona | 1:59:04 (tr 1:58:00 ) | ||
Real t.: 01:58:00 Official t.: 01:59:04 Real start: 09:31:20 Finish hour: 11:29:20 Cat:Vt1M Category place: 179 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:36 min/km Club: roca k10: 0:53:36 Hour k10 : 10:24:56 Place k10 : 524 - K10_5: 0:56:45 Hour K10_5 : 10:28:05 Place K10_5 : 527 Y 3 places Finish line: 1:58:00 Finish hour: 11:29:20 Finish place : 538 Y 11 places
Split Times
69850
1:59:36
01:59:04
1:58:33
i
Carme Munné I Garcia
01:58:51 (Tr: 1:57:17)
i
Aaron Cedo
01:58:39 (Tr: 1:57:28)
Daniel Zúñiga Cedó
01:58:38 (Tr: 1:57:28)
i
Pedro Muñoz
01:58:57 (Tr: 1:57:28)
Ezequiel Zuñiga Cedó
01:58:39 (Tr: 1:57:28)
i
Ferran Xambo Pereira
01:58:50 (Tr: 1:57:29)
i
Margaret Miranda Barragan
01:58:33 (Tr: 1:57:38)
i
Juan carlos cuesta Cuesta Pareja
01:58:54 (Tr: 1:57:40)
Ana helena Perea Bello
01:58:54 (Tr: 1:57:49)
i
Pedro Aguiló Martos
01:59:19 (Tr: 1:58:07) |
|||||||
539 | 74 | 191 | Miriam Mañer Catala | 1:58:18 (tr 1:58:03 ) | |||
Real t.: 01:58:03 Official t.: 01:58:18 Real start: 09:30:32 Finish hour: 11:28:34 Cat:Vt2F Category place: 21 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:36 min/km Club: s.a.corbera k10: 0:55:04 Hour k10 : 10:25:36 Place k10 : 563 - K10_5: 0:58:16 Hour K10_5 : 10:28:48 Place K10_5 : 564 Y 1 place Finish line: 1:58:03 Finish hour: 11:28:34 Finish place : 539 X 25 places
Split Times
134640
1:59:19
01:58:18
1:57:17
Carme Expósito Espallargas
01:57:39 (Tr: 1:56:01)
Andreu Izal Horcajo
01:57:32 (Tr: 1:56:07)
i
Lourdes Muñiz Pérez
01:57:17 (Tr: 1:56:25)
i
Jaime González Betancourt
01:57:53 (Tr: 1:56:39)
i
Aridane González Piñero
01:57:53 (Tr: 1:56:39)
Toni Vilaplana
01:57:29 (Tr: 1:56:41)
i
Laura Beltran Cruells
01:57:43 (Tr: 1:56:57)
i
Ismael Bataller Diaz
01:57:24 (Tr: 1:57:01)
Isaac Cordero Escolar
01:58:14 (Tr: 1:57:05)
Juan antonio García De La Serrana De Miguel
01:58:10 (Tr: 1:57:17)
i
Carme Munné I Garcia
01:58:51 (Tr: 1:57:17)
Mariano Puerta Len
01:58:12 (Tr: 1:57:18)
i
John Quinn
01:57:53 (Tr: 1:57:19)
Inmaculada Campos Sanz
01:58:10 (Tr: 1:57:22)
i
Aaron Cedo
01:58:39 (Tr: 1:57:28)
Daniel Zúñiga Cedó
01:58:38 (Tr: 1:57:28)
i
Pedro Muñoz
01:58:57 (Tr: 1:57:28)
Ezequiel Zuñiga Cedó
01:58:39 (Tr: 1:57:28)
i
Ferran Xambo Pereira
01:58:50 (Tr: 1:57:29)
Laia Subirats Cordon
01:58:02 (Tr: 1:57:36)
i
Margaret Miranda Barragan
01:58:33 (Tr: 1:57:38)
i
Juan carlos cuesta Cuesta Pareja
01:58:54 (Tr: 1:57:40)
Ana helena Perea Bello
01:58:54 (Tr: 1:57:49)
i
David Aranda Corona
01:59:04 (Tr: 1:58:00)
i
Pedro Aguiló Martos
01:59:19 (Tr: 1:58:07) |
|||||||
540 | 466 | 849 |
i
|
Pedro Aguiló Martos | 1:59:19 (tr 1:58:07 ) | ||
Real t.: 01:58:07 Official t.: 01:59:19 Real start: 09:31:29 Finish hour: 11:29:35 Cat:Vt2M Category place: 149 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:36 min/km Club: k10: 0:55:40 Hour k10 : 10:27:08 Place k10 : 579 - K10_5: 0:58:46 Hour K10_5 : 10:30:14 Place K10_5 : 580 Y 1 place Finish line: 1:58:07 Finish hour: 11:29:35 Finish place : 540 X 40 places
Split Times
55000
1:59:44
01:59:19
1:58:54
i
Pedro Muñoz
01:58:57 (Tr: 1:57:28)
i
Juan carlos cuesta Cuesta Pareja
01:58:54 (Tr: 1:57:40)
Ana helena Perea Bello
01:58:54 (Tr: 1:57:49)
i
David Aranda Corona
01:59:04 (Tr: 1:58:00) |
|||||||