L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
541 | 75 | 848 |
i
|
Sonia Serrano De Lamo | 1:59:19 (tr 1:58:07 ) | ||
Real t.: 01:58:07 Official t.: 01:59:19 Real start: 09:31:28 Finish hour: 11:29:35 Cat:Vt2F Category place: 22 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:36 min/km Club: k10: 0:55:40 Hour k10 : 10:27:08 Place k10 : 580 - K10_5: 0:58:46 Hour K10_5 : 10:30:14 Place K10_5 : 581 Y 1 place Finish line: 1:58:07 Finish hour: 11:29:35 Finish place : 541 X 40 places
Split Times
50050
1:59:42
01:59:19
1:58:56
Josep Coma Gamisans
01:59:18 (Tr: 1:58:10)
i
Javier Poveda Urbano
01:59:32 (Tr: 1:58:14)
i
Rosa Inglada Bertran
01:59:40 (Tr: 1:58:20)
Carles Massana Gassó
01:59:42 (Tr: 1:58:23)
Moises Martinez Marin
01:59:42 (Tr: 1:58:23) |
|||||||
542 | 467 | 409 | Josep Coma Gamisans | 1:59:18 (tr 1:58:10 ) | |||
Real t.: 01:58:10 Official t.: 01:59:18 Real start: 09:31:25 Finish hour: 11:29:34 Cat:Vt3M Category place: 45 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:37 min/km Club: uc la reforma k10: 0:52:52 Hour k10 : 10:24:16 Place k10 : 501 - K10_5: 0:55:58 Hour K10_5 : 10:27:22 Place K10_5 : 505 Y 4 places Finish line: 1:58:10 Finish hour: 11:29:34 Finish place : 542 Y 37 places
Split Times
52470
1:59:42
01:59:18
1:58:54
i
Sonia Serrano De Lamo
01:59:19 (Tr: 1:58:07)
i
Javier Poveda Urbano
01:59:32 (Tr: 1:58:14)
i
Rosa Inglada Bertran
01:59:40 (Tr: 1:58:20)
Carles Massana Gassó
01:59:42 (Tr: 1:58:23)
Moises Martinez Marin
01:59:42 (Tr: 1:58:23) |
|||||||
543 | 468 | 860 |
i
|
Javier Poveda Urbano | 1:59:32 (tr 1:58:14 ) | ||
Real t.: 01:58:14 Official t.: 01:59:32 Real start: 09:31:34 Finish hour: 11:29:48 Cat:Vt1M Category place: 180 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:37 min/km Club: anabolic window k10: 0:54:42 Hour k10 : 10:26:15 Place k10 : 555 - K10_5: 0:57:53 Hour K10_5 : 10:29:26 Place K10_5 : 556 Y 1 place Finish line: 1:58:14 Finish hour: 11:29:48 Finish place : 543 X 13 places
Split Times
27610
1:59:44
01:59:32
1:59:19
i
Sonia Serrano De Lamo
01:59:19 (Tr: 1:58:07)
i
Rosa Inglada Bertran
01:59:40 (Tr: 1:58:20)
Carles Massana Gassó
01:59:42 (Tr: 1:58:23)
Moises Martinez Marin
01:59:42 (Tr: 1:58:23)
Sonia Rosal Espejo
01:59:42 (Tr: 1:58:24) |
|||||||
544 | 76 | 416 |
i
|
Rosa Inglada Bertran | 1:59:40 (tr 1:58:20 ) | ||
Real t.: 01:58:20 Official t.: 01:59:40 Real start: 09:31:36 Finish hour: 11:29:56 Cat:Vt1F Category place: 26 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:37 min/km Club: tiula runners k10: 0:56:00 Hour k10 : 10:27:36 Place k10 : 596 - K10_5: 0:59:11 Hour K10_5 : 10:30:47 Place K10_5 : 596 Z Finish line: 1:58:20 Finish hour: 11:29:56 Finish place : 544 X 52 places
Split Times
45320
2:00:00
01:59:40
1:59:19
i
Sonia Serrano De Lamo
01:59:19 (Tr: 1:58:07)
i
Javier Poveda Urbano
01:59:32 (Tr: 1:58:14)
i
Jose antonio Palau Miró
01:59:49 (Tr: 1:58:21)
Carles Massana Gassó
01:59:42 (Tr: 1:58:23)
Moises Martinez Marin
01:59:42 (Tr: 1:58:23)
Sonia Rosal Espejo
01:59:42 (Tr: 1:58:24)
Eduard Farre Tarres
01:59:48 (Tr: 1:58:27)
Josep lluís Turuguet López
01:59:55 (Tr: 1:58:33)
Paqui Ordoñez
01:59:45 (Tr: 1:59:04)
Javi Navarro Galindo
01:59:45 (Tr: 1:59:04)
Rocio Torre Ruiz
01:59:52 (Tr: 1:59:06) |
|||||||
545 | 469 | 704 |
i
|
Jose antonio Palau Miró | 1:59:49 (tr 1:58:21 ) | ||
Real t.: 01:58:21 Official t.: 01:59:49 Real start: 09:31:45 Finish hour: 11:30:05 Cat:Vt2M Category place: 150 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:37 min/km Club: k10: 0:55:44 Hour k10 : 10:27:28 Place k10 : 582 - K10_5: 0:58:52 Hour K10_5 : 10:30:36 Place K10_5 : 584 Y 2 places Finish line: 1:58:21 Finish hour: 11:30:05 Finish place : 545 X 39 places
Split Times
68310
2:00:20
01:59:49
1:59:18
i
Sonia Serrano De Lamo
01:59:19 (Tr: 1:58:07)
Josep Coma Gamisans
01:59:18 (Tr: 1:58:10)
i
Javier Poveda Urbano
01:59:32 (Tr: 1:58:14)
i
Rosa Inglada Bertran
01:59:40 (Tr: 1:58:20)
Carles Massana Gassó
01:59:42 (Tr: 1:58:23)
Moises Martinez Marin
01:59:42 (Tr: 1:58:23)
Sonia Rosal Espejo
01:59:42 (Tr: 1:58:24)
Eduard Farre Tarres
01:59:48 (Tr: 1:58:27)
Josep lluís Turuguet López
01:59:55 (Tr: 1:58:33)
Nacho Jiménez Sánchez
02:00:07 (Tr: 1:58:46)
Cecilio Angulo Bahón
02:00:19 (Tr: 1:58:58)
i
Joan Guirado
02:00:16 (Tr: 1:58:59)
i
Juan Olivier
02:00:16 (Tr: 1:58:59)
Paqui Ordoñez
01:59:45 (Tr: 1:59:04)
Javi Navarro Galindo
01:59:45 (Tr: 1:59:04)
Rocio Torre Ruiz
01:59:52 (Tr: 1:59:06) |
|||||||
546 | 470 | 408 | Carles Massana Gassó | 1:59:42 (tr 1:58:23 ) | |||
Real t.: 01:58:23 Official t.: 01:59:42 Real start: 09:31:35 Finish hour: 11:29:58 Cat:Vt1M Category place: 181 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:37 min/km Club: run4us k10: 0:55:52 Hour k10 : 10:27:26 Place k10 : 591 - K10_5: 0:59:06 Hour K10_5 : 10:30:40 Place K10_5 : 592 Y 1 place Finish line: 1:58:23 Finish hour: 11:29:58 Finish place : 546 X 46 places
Split Times
22110
1:59:52
01:59:42
1:59:32
i
Javier Poveda Urbano
01:59:32 (Tr: 1:58:14)
i
Rosa Inglada Bertran
01:59:40 (Tr: 1:58:20)
i
Jose antonio Palau Miró
01:59:49 (Tr: 1:58:21)
Moises Martinez Marin
01:59:42 (Tr: 1:58:23)
Sonia Rosal Espejo
01:59:42 (Tr: 1:58:24)
Eduard Farre Tarres
01:59:48 (Tr: 1:58:27)
Paqui Ordoñez
01:59:45 (Tr: 1:59:04)
Javi Navarro Galindo
01:59:45 (Tr: 1:59:04) |
|||||||
547 | 471 | 479 | Moises Martinez Marin | 1:59:42 (tr 1:58:23 ) | |||
Real t.: 01:58:23 Official t.: 01:59:42 Real start: 09:31:35 Finish hour: 11:29:58 Cat:Vt2M Category place: 151 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:37 min/km Club: k10: 0:55:51 Hour k10 : 10:27:26 Place k10 : 589 - K10_5: 0:59:05 Hour K10_5 : 10:30:39 Place K10_5 : 591 Y 2 places Finish line: 1:58:23 Finish hour: 11:29:58 Finish place : 547 X 44 places
Split Times
28050
1:59:55
01:59:42
1:59:29
i
Javier Poveda Urbano
01:59:32 (Tr: 1:58:14)
i
Rosa Inglada Bertran
01:59:40 (Tr: 1:58:20)
i
Jose antonio Palau Miró
01:59:49 (Tr: 1:58:21)
Carles Massana Gassó
01:59:42 (Tr: 1:58:23)
Sonia Rosal Espejo
01:59:42 (Tr: 1:58:24)
Eduard Farre Tarres
01:59:48 (Tr: 1:58:27)
Josep lluís Turuguet López
01:59:55 (Tr: 1:58:33)
Paqui Ordoñez
01:59:45 (Tr: 1:59:04)
Javi Navarro Galindo
01:59:45 (Tr: 1:59:04)
Rocio Torre Ruiz
01:59:52 (Tr: 1:59:06) |
|||||||
548 | 77 | 430 | Sonia Rosal Espejo | 1:59:42 (tr 1:58:24 ) | |||
Real t.: 01:58:24 Official t.: 01:59:42 Real start: 09:31:35 Finish hour: 11:29:58 Cat:Vt1F Category place: 27 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:37 min/km Club: independent k10: 0:55:52 Hour k10 : 10:27:26 Place k10 : 590 - K10_5: 0:59:06 Hour K10_5 : 10:30:40 Place K10_5 : 593 Y 3 places Finish line: 1:58:24 Finish hour: 11:29:58 Finish place : 548 X 45 places
Split Times
56100
2:00:07
01:59:42
1:59:16
i
Sonia Serrano De Lamo
01:59:19 (Tr: 1:58:07)
Josep Coma Gamisans
01:59:18 (Tr: 1:58:10)
i
Javier Poveda Urbano
01:59:32 (Tr: 1:58:14)
i
Rosa Inglada Bertran
01:59:40 (Tr: 1:58:20)
i
Jose antonio Palau Miró
01:59:49 (Tr: 1:58:21)
Carles Massana Gassó
01:59:42 (Tr: 1:58:23)
Moises Martinez Marin
01:59:42 (Tr: 1:58:23)
Eduard Farre Tarres
01:59:48 (Tr: 1:58:27)
Josep lluís Turuguet López
01:59:55 (Tr: 1:58:33)
Nacho Jiménez Sánchez
02:00:07 (Tr: 1:58:46)
Paqui Ordoñez
01:59:45 (Tr: 1:59:04)
Javi Navarro Galindo
01:59:45 (Tr: 1:59:04)
Rocio Torre Ruiz
01:59:52 (Tr: 1:59:06) |
|||||||
549 | 472 | 446 | Eduard Farre Tarres | 1:59:48 (tr 1:58:27 ) | |||
Real t.: 01:58:27 Official t.: 01:59:48 Real start: 09:31:37 Finish hour: 11:30:04 Cat:MasM Category place: 9 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:37 min/km Club: penya 100km d. catalan k10: 0:56:05 Hour k10 : 10:27:41 Place k10 : 598 - K10_5: 0:59:18 Hour K10_5 : 10:30:54 Place K10_5 : 599 Y 1 place Finish line: 1:58:27 Finish hour: 11:30:04 Finish place : 549 X 50 places
Split Times
90200
2:00:29
01:59:48
1:59:07
i
Sonia Serrano De Lamo
01:59:19 (Tr: 1:58:07)
Josep Coma Gamisans
01:59:18 (Tr: 1:58:10)
i
Javier Poveda Urbano
01:59:32 (Tr: 1:58:14)
i
Rosa Inglada Bertran
01:59:40 (Tr: 1:58:20)
i
Jose antonio Palau Miró
01:59:49 (Tr: 1:58:21)
Carles Massana Gassó
01:59:42 (Tr: 1:58:23)
Moises Martinez Marin
01:59:42 (Tr: 1:58:23)
Sonia Rosal Espejo
01:59:42 (Tr: 1:58:24)
Josep lluís Turuguet López
01:59:55 (Tr: 1:58:33)
Nacho Jiménez Sánchez
02:00:07 (Tr: 1:58:46)
Xavier Vila Guàrdia
02:00:29 (Tr: 1:58:58)
Cecilio Angulo Bahón
02:00:19 (Tr: 1:58:58)
i
Joan Guirado
02:00:16 (Tr: 1:58:59)
i
Juan Olivier
02:00:16 (Tr: 1:58:59)
Paqui Ordoñez
01:59:45 (Tr: 1:59:04)
Javi Navarro Galindo
01:59:45 (Tr: 1:59:04)
Rocio Torre Ruiz
01:59:52 (Tr: 1:59:06)
i
Arnau Ferrer Martí
02:00:27 (Tr: 1:59:50) |
|||||||
550 | 473 | 243 | Josep lluís Turuguet López | 1:59:55 (tr 1:58:33 ) | |||
Real t.: 01:58:33 Official t.: 01:59:55 Real start: 09:31:39 Finish hour: 11:30:11 Cat:Vt2M Category place: 152 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:38 min/km Club: k10: 0:54:44 Hour k10 : 10:26:22 Place k10 : 556 - K10_5: 0:57:54 Hour K10_5 : 10:29:32 Place K10_5 : 557 Y 1 place Finish line: 1:58:33 Finish hour: 11:30:11 Finish place : 550 X 7 places
Split Times
53900
2:00:19
01:59:55
1:59:30
i
Javier Poveda Urbano
01:59:32 (Tr: 1:58:14)
i
Rosa Inglada Bertran
01:59:40 (Tr: 1:58:20)
i
Jose antonio Palau Miró
01:59:49 (Tr: 1:58:21)
Carles Massana Gassó
01:59:42 (Tr: 1:58:23)
Moises Martinez Marin
01:59:42 (Tr: 1:58:23)
Sonia Rosal Espejo
01:59:42 (Tr: 1:58:24)
Eduard Farre Tarres
01:59:48 (Tr: 1:58:27)
Nacho Jiménez Sánchez
02:00:07 (Tr: 1:58:46)
Cecilio Angulo Bahón
02:00:19 (Tr: 1:58:58)
i
Joan Guirado
02:00:16 (Tr: 1:58:59)
i
Juan Olivier
02:00:16 (Tr: 1:58:59)
Paqui Ordoñez
01:59:45 (Tr: 1:59:04)
Javi Navarro Galindo
01:59:45 (Tr: 1:59:04)
Rocio Torre Ruiz
01:59:52 (Tr: 1:59:06) |
|||||||
551 | 474 | 207 | Nacho Jiménez Sánchez | 2:00:07 (tr 1:58:46 ) | |||
Real t.: 01:58:46 Official t.: 02:00:07 Real start: 09:31:38 Finish hour: 11:30:23 Cat:Vt2M Category place: 153 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:38 min/km Club: marmota k10: 0:55:28 Hour k10 : 10:27:06 Place k10 : 572 - K10_5: 0:58:39 Hour K10_5 : 10:30:17 Place K10_5 : 574 Y 2 places Finish line: 1:58:46 Finish hour: 11:30:23 Finish place : 551 X 23 places
Split Times
56100
2:00:33
02:00:07
1:59:42
i
Jose antonio Palau Miró
01:59:49 (Tr: 1:58:21)
Sonia Rosal Espejo
01:59:42 (Tr: 1:58:24)
Eduard Farre Tarres
01:59:48 (Tr: 1:58:27)
Josep lluís Turuguet López
01:59:55 (Tr: 1:58:33)
Xavier Vila Guàrdia
02:00:29 (Tr: 1:58:58)
Cecilio Angulo Bahón
02:00:19 (Tr: 1:58:58)
i
Joan Guirado
02:00:16 (Tr: 1:58:59)
i
Juan Olivier
02:00:16 (Tr: 1:58:59)
Paqui Ordoñez
01:59:45 (Tr: 1:59:04)
Javi Navarro Galindo
01:59:45 (Tr: 1:59:04)
Rocio Torre Ruiz
01:59:52 (Tr: 1:59:06)
i
Arnau Ferrer Martí
02:00:27 (Tr: 1:59:50) |
|||||||
552 | 475 | 190 | Xavier Vila Guàrdia | 2:00:29 (tr 1:58:58 ) | |||
Real t.: 01:58:58 Official t.: 02:00:29 Real start: 09:31:48 Finish hour: 11:30:45 Cat:Vt2M Category place: 154 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:39 min/km Club: k10: 0:55:45 Hour k10 : 10:27:32 Place k10 : 583 - K10_5: 0:58:59 Hour K10_5 : 10:30:46 Place K10_5 : 586 Y 3 places Finish line: 1:58:58 Finish hour: 11:30:45 Finish place : 552 X 34 places
Split Times
90200
2:01:10
02:00:29
1:59:48
i
Jose antonio Palau Miró
01:59:49 (Tr: 1:58:21)
Eduard Farre Tarres
01:59:48 (Tr: 1:58:27)
Josep lluís Turuguet López
01:59:55 (Tr: 1:58:33)
Nacho Jiménez Sánchez
02:00:07 (Tr: 1:58:46)
Cecilio Angulo Bahón
02:00:19 (Tr: 1:58:58)
i
Joan Guirado
02:00:16 (Tr: 1:58:59)
i
Juan Olivier
02:00:16 (Tr: 1:58:59)
Rocio Torre Ruiz
01:59:52 (Tr: 1:59:06)
Sergio Pueyo Canalís
02:00:36 (Tr: 1:59:14)
i
David Herrero Vega
02:00:36 (Tr: 1:59:14)
i
Javier Aranda Flores
02:00:33 (Tr: 1:59:15)
i
David Andrés Argomedo
02:00:41 (Tr: 1:59:16)
i
Jose Pozo Zoilo
02:00:38 (Tr: 1:59:23)
i
Jessica Del Marco Pérez
02:00:50 (Tr: 1:59:23)
i
Javier Pozo Zoilo
02:00:38 (Tr: 1:59:23)
i
Carlos Furquet Monasterio
02:00:59 (Tr: 1:59:30)
i
M. teresa Carbonell Ambrós
02:00:35 (Tr: 1:59:37)
i
Arnau Ferrer Martí
02:00:27 (Tr: 1:59:50)
i
Angelica Cely Hoyos
02:00:45 (Tr: 1:59:59) |
|||||||
553 | 476 | 215 | Cecilio Angulo Bahón | 2:00:19 (tr 1:58:58 ) | |||
Real t.: 01:58:58 Official t.: 02:00:19 Real start: 09:31:38 Finish hour: 11:30:35 Cat:Vt2M Category place: 155 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:39 min/km Club: fc martinenc k10: 0:56:07 Hour k10 : 10:27:44 Place k10 : 599 - K10_5: 0:59:18 Hour K10_5 : 10:30:55 Place K10_5 : 600 Y 1 place Finish line: 1:58:58 Finish hour: 11:30:35 Finish place : 553 X 47 places
Split Times
53900
2:00:44
02:00:19
1:59:55
Josep lluís Turuguet López
01:59:55 (Tr: 1:58:33)
Nacho Jiménez Sánchez
02:00:07 (Tr: 1:58:46)
Xavier Vila Guàrdia
02:00:29 (Tr: 1:58:58)
i
Joan Guirado
02:00:16 (Tr: 1:58:59)
i
Juan Olivier
02:00:16 (Tr: 1:58:59)
Sergio Pueyo Canalís
02:00:36 (Tr: 1:59:14)
i
David Herrero Vega
02:00:36 (Tr: 1:59:14)
i
Javier Aranda Flores
02:00:33 (Tr: 1:59:15)
i
David Andrés Argomedo
02:00:41 (Tr: 1:59:16)
i
Jose Pozo Zoilo
02:00:38 (Tr: 1:59:23)
i
Javier Pozo Zoilo
02:00:38 (Tr: 1:59:23)
i
M. teresa Carbonell Ambrós
02:00:35 (Tr: 1:59:37)
i
Arnau Ferrer Martí
02:00:27 (Tr: 1:59:50) |
|||||||
554 | 477 | 659 |
i
|
Joan Guirado | 2:00:16 (tr 1:58:59 ) | ||
Real t.: 01:58:59 Official t.: 02:00:16 Real start: 09:31:34 Finish hour: 11:30:32 Cat:Vt2M Category place: 156 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:39 min/km Club: k10: 0:54:24 Hour k10 : 10:25:58 Place k10 : 545 - K10_5: 0:57:34 Hour K10_5 : 10:29:07 Place K10_5 : 546 Y 1 place Finish line: 1:58:59 Finish hour: 11:30:32 Finish place : 554 Y 8 places
Split Times
19030
2:00:25
02:00:16
2:00:07
Nacho Jiménez Sánchez
02:00:07 (Tr: 1:58:46)
Cecilio Angulo Bahón
02:00:19 (Tr: 1:58:58)
i
Juan Olivier
02:00:16 (Tr: 1:58:59) |
|||||||
555 | 478 | 819 |
i
|
Juan Olivier | 2:00:16 (tr 1:58:59 ) | ||
Real t.: 01:58:59 Official t.: 02:00:16 Real start: 09:31:33 Finish hour: 11:30:32 Cat:Vt2M Category place: 157 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:39 min/km Club: les boss k10: 0:54:25 Hour k10 : 10:25:58 Place k10 : 546 - K10_5: 0:57:34 Hour K10_5 : 10:29:07 Place K10_5 : 547 Y 1 place Finish line: 1:58:59 Finish hour: 11:30:32 Finish place : 555 Y 8 places
Split Times
4400
2:00:18
02:00:16
2:00:14
i
Joan Guirado
02:00:16 (Tr: 1:58:59) |
|||||||
556 | 78 | 212 | Paqui Ordoñez | 1:59:45 (tr 1:59:04 ) | |||
Real t.: 01:59:04 Official t.: 01:59:45 Real start: 09:30:58 Finish hour: 11:30:01 Cat:Vt2F Category place: 23 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:39 min/km Club: corresolidaris k10: 0:56:11 Hour k10 : 10:27:09 Place k10 : 600 - K10_5: 0:59:21 Hour K10_5 : 10:30:18 Place K10_5 : 601 Y 1 place Finish line: 1:59:04 Finish hour: 11:30:01 Finish place : 556 X 45 places
Split Times
113190
2:00:36
01:59:45
1:58:54
i
Sonia Serrano De Lamo
01:59:19 (Tr: 1:58:07)
Josep Coma Gamisans
01:59:18 (Tr: 1:58:10)
i
Javier Poveda Urbano
01:59:32 (Tr: 1:58:14)
i
Rosa Inglada Bertran
01:59:40 (Tr: 1:58:20)
i
Jose antonio Palau Miró
01:59:49 (Tr: 1:58:21)
Carles Massana Gassó
01:59:42 (Tr: 1:58:23)
Moises Martinez Marin
01:59:42 (Tr: 1:58:23)
Sonia Rosal Espejo
01:59:42 (Tr: 1:58:24)
Eduard Farre Tarres
01:59:48 (Tr: 1:58:27)
Josep lluís Turuguet López
01:59:55 (Tr: 1:58:33)
Nacho Jiménez Sánchez
02:00:07 (Tr: 1:58:46)
Xavier Vila Guàrdia
02:00:29 (Tr: 1:58:58)
Cecilio Angulo Bahón
02:00:19 (Tr: 1:58:58)
i
Joan Guirado
02:00:16 (Tr: 1:58:59)
i
Juan Olivier
02:00:16 (Tr: 1:58:59)
Javi Navarro Galindo
01:59:45 (Tr: 1:59:04)
Rocio Torre Ruiz
01:59:52 (Tr: 1:59:06)
Sergio Pueyo Canalís
02:00:36 (Tr: 1:59:14)
i
David Herrero Vega
02:00:36 (Tr: 1:59:14)
i
Javier Aranda Flores
02:00:33 (Tr: 1:59:15)
i
M. teresa Carbonell Ambrós
02:00:35 (Tr: 1:59:37)
i
Arnau Ferrer Martí
02:00:27 (Tr: 1:59:50) |
|||||||
557 | 479 | 216 | Javi Navarro Galindo | 1:59:45 (tr 1:59:04 ) | |||
Real t.: 01:59:04 Official t.: 01:59:45 Real start: 09:30:57 Finish hour: 11:30:01 Cat:Vt3M Category place: 46 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:39 min/km Club: corresolidaris k10: 0:56:23 Hour k10 : 10:27:20 Place k10 : 605 - K10_5: 1:00:25 Hour K10_5 : 10:31:22 Place K10_5 : 619 Y 14 places Finish line: 1:59:04 Finish hour: 11:30:01 Finish place : 557 X 62 places
Split Times
112970
2:00:36
01:59:45
1:58:54
i
Sonia Serrano De Lamo
01:59:19 (Tr: 1:58:07)
Josep Coma Gamisans
01:59:18 (Tr: 1:58:10)
i
Javier Poveda Urbano
01:59:32 (Tr: 1:58:14)
i
Rosa Inglada Bertran
01:59:40 (Tr: 1:58:20)
i
Jose antonio Palau Miró
01:59:49 (Tr: 1:58:21)
Carles Massana Gassó
01:59:42 (Tr: 1:58:23)
Moises Martinez Marin
01:59:42 (Tr: 1:58:23)
Sonia Rosal Espejo
01:59:42 (Tr: 1:58:24)
Eduard Farre Tarres
01:59:48 (Tr: 1:58:27)
Josep lluís Turuguet López
01:59:55 (Tr: 1:58:33)
Nacho Jiménez Sánchez
02:00:07 (Tr: 1:58:46)
Xavier Vila Guàrdia
02:00:29 (Tr: 1:58:58)
Cecilio Angulo Bahón
02:00:19 (Tr: 1:58:58)
i
Joan Guirado
02:00:16 (Tr: 1:58:59)
i
Juan Olivier
02:00:16 (Tr: 1:58:59)
Paqui Ordoñez
01:59:45 (Tr: 1:59:04)
Rocio Torre Ruiz
01:59:52 (Tr: 1:59:06)
Sergio Pueyo Canalís
02:00:36 (Tr: 1:59:14)
i
David Herrero Vega
02:00:36 (Tr: 1:59:14)
i
Javier Aranda Flores
02:00:33 (Tr: 1:59:15)
i
M. teresa Carbonell Ambrós
02:00:35 (Tr: 1:59:37)
i
Arnau Ferrer Martí
02:00:27 (Tr: 1:59:50) |
|||||||
558 | 79 | 493 | Rocio Torre Ruiz | 1:59:52 (tr 1:59:06 ) | |||
Real t.: 01:59:06 Official t.: 01:59:52 Real start: 09:31:03 Finish hour: 11:30:08 Cat:Vt2F Category place: 24 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:39 min/km Club: fun runners club esportiu k10: 0:55:11 Hour k10 : 10:26:14 Place k10 : 566 - K10_5: 0:58:21 Hour K10_5 : 10:29:24 Place K10_5 : 568 Y 2 places Finish line: 1:59:06 Finish hour: 11:30:08 Finish place : 558 X 10 places
Split Times
89540
2:00:33
01:59:52
1:59:12
i
Sonia Serrano De Lamo
01:59:19 (Tr: 1:58:07)
Josep Coma Gamisans
01:59:18 (Tr: 1:58:10)
i
Javier Poveda Urbano
01:59:32 (Tr: 1:58:14)
i
Rosa Inglada Bertran
01:59:40 (Tr: 1:58:20)
i
Jose antonio Palau Miró
01:59:49 (Tr: 1:58:21)
Carles Massana Gassó
01:59:42 (Tr: 1:58:23)
Moises Martinez Marin
01:59:42 (Tr: 1:58:23)
Sonia Rosal Espejo
01:59:42 (Tr: 1:58:24)
Eduard Farre Tarres
01:59:48 (Tr: 1:58:27)
Josep lluís Turuguet López
01:59:55 (Tr: 1:58:33)
Nacho Jiménez Sánchez
02:00:07 (Tr: 1:58:46)
Xavier Vila Guàrdia
02:00:29 (Tr: 1:58:58)
Cecilio Angulo Bahón
02:00:19 (Tr: 1:58:58)
i
Joan Guirado
02:00:16 (Tr: 1:58:59)
i
Juan Olivier
02:00:16 (Tr: 1:58:59)
Paqui Ordoñez
01:59:45 (Tr: 1:59:04)
Javi Navarro Galindo
01:59:45 (Tr: 1:59:04)
i
Javier Aranda Flores
02:00:33 (Tr: 1:59:15)
i
Arnau Ferrer Martí
02:00:27 (Tr: 1:59:50) |
|||||||
559 | 480 | 395 | Sergio Pueyo Canalís | 2:00:36 (tr 1:59:14 ) | |||
Real t.: 01:59:14 Official t.: 02:00:36 Real start: 09:31:39 Finish hour: 11:30:52 Cat:Vt1M Category place: 182 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:40 min/km Club: ontiñena k10: 0:54:26 Hour k10 : 10:26:05 Place k10 : 547 - K10_5: 0:57:38 Hour K10_5 : 10:29:17 Place K10_5 : 548 Y 1 place Finish line: 1:59:14 Finish hour: 11:30:52 Finish place : 559 Y 11 places
Split Times
113190
2:01:28
02:00:36
1:59:45
i
Jose antonio Palau Miró
01:59:49 (Tr: 1:58:21)
Eduard Farre Tarres
01:59:48 (Tr: 1:58:27)
Josep lluís Turuguet López
01:59:55 (Tr: 1:58:33)
Nacho Jiménez Sánchez
02:00:07 (Tr: 1:58:46)
Xavier Vila Guàrdia
02:00:29 (Tr: 1:58:58)
Cecilio Angulo Bahón
02:00:19 (Tr: 1:58:58)
i
Joan Guirado
02:00:16 (Tr: 1:58:59)
i
Juan Olivier
02:00:16 (Tr: 1:58:59)
Paqui Ordoñez
01:59:45 (Tr: 1:59:04)
Javi Navarro Galindo
01:59:45 (Tr: 1:59:04)
Rocio Torre Ruiz
01:59:52 (Tr: 1:59:06)
i
Javier Aranda Flores
02:00:33 (Tr: 1:59:15)
i
David Andrés Argomedo
02:00:41 (Tr: 1:59:16)
i
Jose Pozo Zoilo
02:00:38 (Tr: 1:59:23)
i
Jessica Del Marco Pérez
02:00:50 (Tr: 1:59:23)
i
Javier Pozo Zoilo
02:00:38 (Tr: 1:59:23)
i
Carlos Furquet Monasterio
02:00:59 (Tr: 1:59:30)
i
M. teresa Carbonell Ambrós
02:00:35 (Tr: 1:59:37)
Angelica Cuautle Bastida
02:01:17 (Tr: 1:59:45)
i
Arnau Ferrer Martí
02:00:27 (Tr: 1:59:50)
i
Angelica Cely Hoyos
02:00:45 (Tr: 1:59:59) |
|||||||
560 | 481 | 832 |
i
|
David Herrero Vega | 2:00:36 (tr 1:59:14 ) | ||
Real t.: 01:59:14 Official t.: 02:00:36 Real start: 09:31:39 Finish hour: 11:30:52 Cat:Vt1M Category place: 183 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:40 min/km Club: k10: 0:54:26 Hour k10 : 10:26:04 Place k10 : 548 - K10_5: 0:57:38 Hour K10_5 : 10:29:16 Place K10_5 : 549 Y 1 place Finish line: 1:59:14 Finish hour: 11:30:52 Finish place : 560 Y 11 places
Split Times
112970
2:01:28
02:00:36
1:59:45
i
Jose antonio Palau Miró
01:59:49 (Tr: 1:58:21)
Eduard Farre Tarres
01:59:48 (Tr: 1:58:27)
Josep lluís Turuguet López
01:59:55 (Tr: 1:58:33)
Nacho Jiménez Sánchez
02:00:07 (Tr: 1:58:46)
Xavier Vila Guàrdia
02:00:29 (Tr: 1:58:58)
Cecilio Angulo Bahón
02:00:19 (Tr: 1:58:58)
i
Joan Guirado
02:00:16 (Tr: 1:58:59)
i
Juan Olivier
02:00:16 (Tr: 1:58:59)
Javi Navarro Galindo
01:59:45 (Tr: 1:59:04)
Rocio Torre Ruiz
01:59:52 (Tr: 1:59:06)
i
Javier Aranda Flores
02:00:33 (Tr: 1:59:15)
i
David Andrés Argomedo
02:00:41 (Tr: 1:59:16)
i
Jose Pozo Zoilo
02:00:38 (Tr: 1:59:23)
i
Jessica Del Marco Pérez
02:00:50 (Tr: 1:59:23)
i
Javier Pozo Zoilo
02:00:38 (Tr: 1:59:23)
i
Carlos Furquet Monasterio
02:00:59 (Tr: 1:59:30)
i
M. teresa Carbonell Ambrós
02:00:35 (Tr: 1:59:37)
Angelica Cuautle Bastida
02:01:17 (Tr: 1:59:45)
i
Arnau Ferrer Martí
02:00:27 (Tr: 1:59:50)
i
Angelica Cely Hoyos
02:00:45 (Tr: 1:59:59) |
|||||||
561 | 482 | 858 |
i
|
Javier Aranda Flores | 2:00:33 (tr 1:59:15 ) | ||
Real t.: 01:59:15 Official t.: 02:00:33 Real start: 09:31:34 Finish hour: 11:30:49 Cat:Vt1M Category place: 184 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:40 min/km Club: k10: 0:51:35 Hour k10 : 10:23:09 Place k10 : 454 - K10_5: 0:54:36 Hour K10_5 : 10:26:10 Place K10_5 : 456 Y 2 places Finish line: 1:59:15 Finish hour: 11:30:49 Finish place : 561 Y 105 places
Split Times
89540
2:01:14
02:00:33
1:59:52
Josep lluís Turuguet López
01:59:55 (Tr: 1:58:33)
Nacho Jiménez Sánchez
02:00:07 (Tr: 1:58:46)
Xavier Vila Guàrdia
02:00:29 (Tr: 1:58:58)
Cecilio Angulo Bahón
02:00:19 (Tr: 1:58:58)
i
Joan Guirado
02:00:16 (Tr: 1:58:59)
i
Juan Olivier
02:00:16 (Tr: 1:58:59)
Rocio Torre Ruiz
01:59:52 (Tr: 1:59:06)
Sergio Pueyo Canalís
02:00:36 (Tr: 1:59:14)
i
David Herrero Vega
02:00:36 (Tr: 1:59:14)
i
David Andrés Argomedo
02:00:41 (Tr: 1:59:16)
i
Jose Pozo Zoilo
02:00:38 (Tr: 1:59:23)
i
Jessica Del Marco Pérez
02:00:50 (Tr: 1:59:23)
i
Javier Pozo Zoilo
02:00:38 (Tr: 1:59:23)
i
Carlos Furquet Monasterio
02:00:59 (Tr: 1:59:30)
i
M. teresa Carbonell Ambrós
02:00:35 (Tr: 1:59:37)
i
Arnau Ferrer Martí
02:00:27 (Tr: 1:59:50)
i
Angelica Cely Hoyos
02:00:45 (Tr: 1:59:59) |
|||||||
562 | 483 | 431 |
i
|
David Andrés Argomedo | 2:00:41 (tr 1:59:16 ) | ||
Real t.: 01:59:16 Official t.: 02:00:41 Real start: 09:31:42 Finish hour: 11:30:57 Cat:Vt1M Category place: 185 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:40 min/km Club: k10: 0:55:50 Hour k10 : 10:27:31 Place k10 : 585 - K10_5: 0:59:02 Hour K10_5 : 10:30:43 Place K10_5 : 588 Y 3 places Finish line: 1:59:16 Finish hour: 11:30:57 Finish place : 562 X 26 places
Split Times
10120
2:00:46
02:00:41
2:00:36
Sergio Pueyo Canalís
02:00:36 (Tr: 1:59:14)
i
David Herrero Vega
02:00:36 (Tr: 1:59:14)
i
Jose Pozo Zoilo
02:00:38 (Tr: 1:59:23)
i
Javier Pozo Zoilo
02:00:38 (Tr: 1:59:23)
i
Angelica Cely Hoyos
02:00:45 (Tr: 1:59:59) |
|||||||
563 | 484 | 889 |
i
|
Jose Pozo Zoilo | 2:00:38 (tr 1:59:23 ) | ||
Real t.: 01:59:23 Official t.: 02:00:38 Real start: 09:31:31 Finish hour: 11:30:54 Cat:Vt1M Category place: 186 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:40 min/km Club: k10: 0:54:35 Hour k10 : 10:26:06 Place k10 : 549 - K10_5: 0:57:40 Hour K10_5 : 10:29:11 Place K10_5 : 550 Y 1 place Finish line: 1:59:23 Finish hour: 11:30:54 Finish place : 563 Y 13 places
Split Times
46860
2:00:59
02:00:38
2:00:16
Xavier Vila Guàrdia
02:00:29 (Tr: 1:58:58)
Cecilio Angulo Bahón
02:00:19 (Tr: 1:58:58)
Sergio Pueyo Canalís
02:00:36 (Tr: 1:59:14)
i
David Herrero Vega
02:00:36 (Tr: 1:59:14)
i
Javier Aranda Flores
02:00:33 (Tr: 1:59:15)
i
David Andrés Argomedo
02:00:41 (Tr: 1:59:16)
i
Jessica Del Marco Pérez
02:00:50 (Tr: 1:59:23)
i
Javier Pozo Zoilo
02:00:38 (Tr: 1:59:23)
i
Carlos Furquet Monasterio
02:00:59 (Tr: 1:59:30)
i
M. teresa Carbonell Ambrós
02:00:35 (Tr: 1:59:37)
i
Arnau Ferrer Martí
02:00:27 (Tr: 1:59:50)
i
Angelica Cely Hoyos
02:00:45 (Tr: 1:59:59) |
|||||||
565 | 80 | 859 |
i
|
Jessica Del Marco Pérez | 2:00:50 (tr 1:59:23 ) | ||
Real t.: 01:59:23 Official t.: 02:00:50 Real start: 09:31:44 Finish hour: 11:31:06 Cat:Vt1F Category place: 28 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:40 min/km Club: k10: 0:57:47 Hour k10 : 10:29:30 Place k10 : 631 - K10_5: 1:01:01 Hour K10_5 : 10:32:44 Place K10_5 : 626 X 5 places Finish line: 1:59:23 Finish hour: 11:31:06 Finish place : 565 X 61 places
Split Times
38390
2:01:08
02:00:50
2:00:33
Sergio Pueyo Canalís
02:00:36 (Tr: 1:59:14)
i
David Herrero Vega
02:00:36 (Tr: 1:59:14)
i
Javier Aranda Flores
02:00:33 (Tr: 1:59:15)
i
David Andrés Argomedo
02:00:41 (Tr: 1:59:16)
i
Jose Pozo Zoilo
02:00:38 (Tr: 1:59:23)
i
Javier Pozo Zoilo
02:00:38 (Tr: 1:59:23)
i
Carlos Furquet Monasterio
02:00:59 (Tr: 1:59:30)
i
M. teresa Carbonell Ambrós
02:00:35 (Tr: 1:59:37)
i
Angelica Cely Hoyos
02:00:45 (Tr: 1:59:59) |
|||||||
564 | 485 | 888 |
i
|
Javier Pozo Zoilo | 2:00:38 (tr 1:59:23 ) | ||
Real t.: 01:59:23 Official t.: 02:00:38 Real start: 09:31:31 Finish hour: 11:30:54 Cat:Vt1M Category place: 187 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:40 min/km Club: k10: 0:54:35 Hour k10 : 10:26:06 Place k10 : 550 - K10_5: 0:57:41 Hour K10_5 : 10:29:11 Place K10_5 : 551 Y 1 place Finish line: 1:59:23 Finish hour: 11:30:54 Finish place : 564 Y 13 places
Split Times
86460
2:01:17
02:00:38
1:59:58
Nacho Jiménez Sánchez
02:00:07 (Tr: 1:58:46)
Xavier Vila Guàrdia
02:00:29 (Tr: 1:58:58)
Cecilio Angulo Bahón
02:00:19 (Tr: 1:58:58)
i
Joan Guirado
02:00:16 (Tr: 1:58:59)
i
Juan Olivier
02:00:16 (Tr: 1:58:59)
Sergio Pueyo Canalís
02:00:36 (Tr: 1:59:14)
i
David Herrero Vega
02:00:36 (Tr: 1:59:14)
i
Javier Aranda Flores
02:00:33 (Tr: 1:59:15)
i
David Andrés Argomedo
02:00:41 (Tr: 1:59:16)
i
Jose Pozo Zoilo
02:00:38 (Tr: 1:59:23)
i
Jessica Del Marco Pérez
02:00:50 (Tr: 1:59:23)
i
Carlos Furquet Monasterio
02:00:59 (Tr: 1:59:30)
i
M. teresa Carbonell Ambrós
02:00:35 (Tr: 1:59:37)
Angelica Cuautle Bastida
02:01:17 (Tr: 1:59:45)
i
Arnau Ferrer Martí
02:00:27 (Tr: 1:59:50)
i
Angelica Cely Hoyos
02:00:45 (Tr: 1:59:59) |
|||||||
566 | 486 | 818 |
i
|
Carlos Furquet Monasterio | 2:00:59 (tr 1:59:30 ) | ||
Real t.: 01:59:30 Official t.: 02:00:59 Real start: 09:31:46 Finish hour: 11:31:15 Cat:Vt1M Category place: 188 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:40 min/km Club: kakun tri k10: 0:55:56 Hour k10 : 10:27:41 Place k10 : 593 - K10_5: 0:59:06 Hour K10_5 : 10:30:51 Place K10_5 : 594 Y 1 place Finish line: 1:59:30 Finish hour: 11:31:15 Finish place : 566 X 28 places
Split Times
46860
2:01:20
02:00:59
2:00:38
i
David Andrés Argomedo
02:00:41 (Tr: 1:59:16)
i
Jose Pozo Zoilo
02:00:38 (Tr: 1:59:23)
i
Jessica Del Marco Pérez
02:00:50 (Tr: 1:59:23)
i
Javier Pozo Zoilo
02:00:38 (Tr: 1:59:23)
Angelica Cuautle Bastida
02:01:17 (Tr: 1:59:45)
i
Angelica Cely Hoyos
02:00:45 (Tr: 1:59:59) |
|||||||
567 | 81 | 584 |
i
|
M. teresa Carbonell Ambrós | 2:00:35 (tr 1:59:37 ) | ||
Real t.: 01:59:37 Official t.: 02:00:35 Real start: 09:31:14 Finish hour: 11:30:51 Cat:Vt2F Category place: 25 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:41 min/km Club: masques st. andreu k10: 0:55:31 Hour k10 : 10:26:44 Place k10 : 574 - K10_5: 0:58:43 Hour K10_5 : 10:29:57 Place K10_5 : 578 Y 4 places Finish line: 1:59:37 Finish hour: 11:30:51 Finish place : 567 X 11 places
Split Times
22110
2:00:45
02:00:35
2:00:25
Xavier Vila Guàrdia
02:00:29 (Tr: 1:58:58)
Sergio Pueyo Canalís
02:00:36 (Tr: 1:59:14)
i
David Herrero Vega
02:00:36 (Tr: 1:59:14)
i
Javier Aranda Flores
02:00:33 (Tr: 1:59:15)
i
David Andrés Argomedo
02:00:41 (Tr: 1:59:16)
i
Jose Pozo Zoilo
02:00:38 (Tr: 1:59:23)
i
Javier Pozo Zoilo
02:00:38 (Tr: 1:59:23)
i
Arnau Ferrer Martí
02:00:27 (Tr: 1:59:50)
i
Angelica Cely Hoyos
02:00:45 (Tr: 1:59:59) |
|||||||
568 | 82 | 192 | Angelica Cuautle Bastida | 2:01:17 (tr 1:59:45 ) | |||
Real t.: 01:59:45 Official t.: 02:01:17 Real start: 09:31:48 Finish hour: 11:31:33 Cat:Vt1F Category place: 29 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:41 min/km Club: k10: 0:52:18 Hour k10 : 10:24:06 Place k10 : 473 - K10_5: 0:55:26 Hour K10_5 : 10:27:13 Place K10_5 : 478 Y 5 places Finish line: 1:59:45 Finish hour: 11:31:33 Finish place : 568 Y 90 places
Split Times
86460
2:01:56
02:01:17
2:00:38
i
David Andrés Argomedo
02:00:41 (Tr: 1:59:16)
i
Jessica Del Marco Pérez
02:00:50 (Tr: 1:59:23)
i
Javier Pozo Zoilo
02:00:38 (Tr: 1:59:23)
i
Carlos Furquet Monasterio
02:00:59 (Tr: 1:59:30)
i
Angelica Cely Hoyos
02:00:45 (Tr: 1:59:59) |
|||||||
569 | 487 | 746 |
i
|
Arnau Ferrer Martí | 2:00:27 (tr 1:59:50 ) | ||
Real t.: 01:59:50 Official t.: 02:00:27 Real start: 09:30:54 Finish hour: 11:30:43 Cat:SenM Category place: 87 Race start:9:30:16 Gender:M Pace: 5:41 min/km Club: k10: 0:50:41 Hour k10 : 10:21:34 Place k10 : 423 - K10_5: 0:53:54 Hour K10_5 : 10:24:48 Place K10_5 : 439 Y 16 places Finish line: 1:59:50 Finish hour: 11:30:43 Finish place : 569 Y 130 places
Split Times
38830
2:00:45
02:00:27
2:00:09
Xavier Vila Guàrdia
02:00:29 (Tr: 1:58:58)
Cecilio Angulo Bahón
02:00:19 (Tr: 1:58:58)
i
Joan Guirado
02:00:16 (Tr: 1:58:59)
i
Juan Olivier
02:00:16 (Tr: 1:58:59)
Sergio Pueyo Canalís
02:00:36 (Tr: 1:59:14)
i
David Herrero Vega
02:00:36 (Tr: 1:59:14)
i
Javier Aranda Flores
02:00:33 (Tr: 1:59:15)
i
David Andrés Argomedo
02:00:41 (Tr: 1:59:16)
i
Jose Pozo Zoilo
02:00:38 (Tr: 1:59:23)
i
Javier Pozo Zoilo
02:00:38 (Tr: 1:59:23)
i
M. teresa Carbonell Ambrós
02:00:35 (Tr: 1:59:37)
i
Angelica Cely Hoyos
02:00:45 (Tr: 1:59:59) |
|||||||
570 | 83 | 712 |
i
|
Angelica Cely Hoyos | 2:00:45 (tr 1:59:59 ) | ||
Real t.: 01:59:59 Official t.: 02:00:45 Real start: 09:31:02 Finish hour: 11:31:01 Cat:SenF Category place: 25 Race start:9:30:16 Gender:F Pace: 5:42 min/km Club: k10: 0:58:01 Hour k10 : 10:29:03 Place k10 : 633 - K10_5: 1:01:06 Hour K10_5 : 10:32:07 Place K10_5 : 629 X 4 places Finish line: 1:59:59 Finish hour: 11:31:01 Finish place : 570 X 59 places
Split Times
22110
2:00:55
02:00:45
2:00:35
Sergio Pueyo Canalís
02:00:36 (Tr: 1:59:14)
i
David Herrero Vega
02:00:36 (Tr: 1:59:14)
i
David Andrés Argomedo
02:00:41 (Tr: 1:59:16)
i
Jose Pozo Zoilo
02:00:38 (Tr: 1:59:23)
i
Jessica Del Marco Pérez
02:00:50 (Tr: 1:59:23)
i
Javier Pozo Zoilo
02:00:38 (Tr: 1:59:23)
i
M. teresa Carbonell Ambrós
02:00:35 (Tr: 1:59:37) |
|||||||