L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
421 | 43 | 287 | Ivana Maidana | 0:23:53 (tr 0:23:11 ) | |||
Real t.: 00:23:11 Official t.: 00:23:53 Real start: 21:31:16 Finish hour: 21:54:27 Cat:F35 Category place: 12 Race start:21:30:34 Gender:F Pace: 4:39 min/km Club: esto no se acaba nunca?
309773
0:26:14
00:23:53
0:21:32
i
José-daniel López Alejandro
00:24:28 (Tr: 0:23:11)
i
Marc Malhaire Valero
00:26:06 (Tr: 0:23:13)
Jordi Segarra Sanchez
00:24:04 (Tr: 0:23:13)
Rut Llabrés Sandoval
00:23:54 (Tr: 0:23:14)
i
Yeray Barroso Lopez
00:26:14 (Tr: 0:23:14)
Mireia Segura Sánchez
00:24:19 (Tr: 0:23:15)
i
Miquel Pons Cursach
00:23:54 (Tr: 0:23:15)
Juan carlos Gomez Soriano
00:24:26 (Tr: 0:23:15)
Javier Merino Navas
00:24:04 (Tr: 0:23:15)
Jose Fresno Velázquez
00:24:01 (Tr: 0:23:16)
i
Daniel Mac Conna Dubh
00:25:26 (Tr: 0:23:18)
i
Unai Perellón Garcia-rojo
00:25:28 (Tr: 0:23:18)
i
Alfonso Garcia-rojo Sierra
00:25:29 (Tr: 0:23:19)
i
Anuar Boulagrous
00:25:42 (Tr: 0:23:20)
Martin Gonzalez
00:25:51 (Tr: 0:23:21)
i
Pau Viñas Francisco
00:25:38 (Tr: 0:23:22)
Toni Benedico Blanes
00:24:37 (Tr: 0:23:22)
Jorge Pérez Moreno
00:24:09 (Tr: 0:23:22)
i
Goyo Cañabate Durán
00:24:32 (Tr: 0:23:24)
Mario Lopez Cabre
00:24:32 (Tr: 0:23:25)
i
Aitor Jimenez Marcen
00:25:55 (Tr: 0:23:25)
Eduard Fernandez Girones
00:24:25 (Tr: 0:23:25)
Miquel Bracero
00:24:48 (Tr: 0:23:26)
Laura Garcia Huertas
00:24:41 (Tr: 0:23:26)
Ionut Ciobanu
00:24:07 (Tr: 0:23:26)
Israel Rozas Estor
00:24:17 (Tr: 0:23:26)
i
José juan Mármol Perez
00:25:39 (Tr: 0:23:27) |
|||||||
422 | 379 | 1172 |
i
|
José-daniel López Alejandro | 0:24:28 (tr 0:23:11 ) | ||
Real t.: 00:23:11 Official t.: 00:24:28 Real start: 21:31:52 Finish hour: 21:55:02 Cat:M35 Category place: 97 Race start:21:30:34 Gender:M Pace: 4:39 min/km Club:
231576
0:26:14
00:24:28
0:22:43
Ivana Maidana
00:23:53 (Tr: 0:23:11)
i
Marc Malhaire Valero
00:26:06 (Tr: 0:23:13)
Jordi Segarra Sanchez
00:24:04 (Tr: 0:23:13)
Rut Llabrés Sandoval
00:23:54 (Tr: 0:23:14)
i
Yeray Barroso Lopez
00:26:14 (Tr: 0:23:14)
Mireia Segura Sánchez
00:24:19 (Tr: 0:23:15)
i
Miquel Pons Cursach
00:23:54 (Tr: 0:23:15)
Juan carlos Gomez Soriano
00:24:26 (Tr: 0:23:15)
Javier Merino Navas
00:24:04 (Tr: 0:23:15)
Jose Fresno Velázquez
00:24:01 (Tr: 0:23:16)
i
Daniel Mac Conna Dubh
00:25:26 (Tr: 0:23:18)
i
Unai Perellón Garcia-rojo
00:25:28 (Tr: 0:23:18)
i
Alfonso Garcia-rojo Sierra
00:25:29 (Tr: 0:23:19)
i
Anuar Boulagrous
00:25:42 (Tr: 0:23:20)
Martin Gonzalez
00:25:51 (Tr: 0:23:21)
i
Pau Viñas Francisco
00:25:38 (Tr: 0:23:22)
Toni Benedico Blanes
00:24:37 (Tr: 0:23:22)
Jorge Pérez Moreno
00:24:09 (Tr: 0:23:22)
i
Goyo Cañabate Durán
00:24:32 (Tr: 0:23:24)
Mario Lopez Cabre
00:24:32 (Tr: 0:23:25)
i
Aitor Jimenez Marcen
00:25:55 (Tr: 0:23:25)
Eduard Fernandez Girones
00:24:25 (Tr: 0:23:25)
Miquel Bracero
00:24:48 (Tr: 0:23:26)
Laura Garcia Huertas
00:24:41 (Tr: 0:23:26)
Ionut Ciobanu
00:24:07 (Tr: 0:23:26)
Israel Rozas Estor
00:24:17 (Tr: 0:23:26)
i
José juan Mármol Perez
00:25:39 (Tr: 0:23:27) |
|||||||
423 | 380 | 571 | Jose Martínez Álvarez | 0:26:28 (tr 0:23:12 ) | |||
Real t.: 00:23:12 Official t.: 00:26:28 Real start: 21:33:50 Finish hour: 21:57:02 Cat:SenM Category place: 138 Race start:21:30:34 Gender:M Pace: 4:39 min/km Club: los caracoles
340670
0:29:02
00:26:28
0:23:53
Ivana Maidana
00:23:53 (Tr: 0:23:11)
i
José-daniel López Alejandro
00:24:28 (Tr: 0:23:11)
i
Marc Malhaire Valero
00:26:06 (Tr: 0:23:13)
Jordi Segarra Sanchez
00:24:04 (Tr: 0:23:13)
Rut Llabrés Sandoval
00:23:54 (Tr: 0:23:14)
i
Yeray Barroso Lopez
00:26:14 (Tr: 0:23:14)
Mireia Segura Sánchez
00:24:19 (Tr: 0:23:15)
i
Miquel Pons Cursach
00:23:54 (Tr: 0:23:15)
Juan carlos Gomez Soriano
00:24:26 (Tr: 0:23:15)
Javier Merino Navas
00:24:04 (Tr: 0:23:15)
Jose Fresno Velázquez
00:24:01 (Tr: 0:23:16)
i
Daniel Mac Conna Dubh
00:25:26 (Tr: 0:23:18)
i
Unai Perellón Garcia-rojo
00:25:28 (Tr: 0:23:18)
i
Alfonso Garcia-rojo Sierra
00:25:29 (Tr: 0:23:19)
i
Anuar Boulagrous
00:25:42 (Tr: 0:23:20)
Martin Gonzalez
00:25:51 (Tr: 0:23:21)
i
Pau Viñas Francisco
00:25:38 (Tr: 0:23:22)
i
Marc Centellas Vela
00:26:37 (Tr: 0:23:22)
Toni Benedico Blanes
00:24:37 (Tr: 0:23:22)
Jorge Pérez Moreno
00:24:09 (Tr: 0:23:22)
i
Goyo Cañabate Durán
00:24:32 (Tr: 0:23:24)
Mario Lopez Cabre
00:24:32 (Tr: 0:23:25)
i
Aitor Jimenez Marcen
00:25:55 (Tr: 0:23:25)
Eduard Fernandez Girones
00:24:25 (Tr: 0:23:25)
Miquel Bracero
00:24:48 (Tr: 0:23:26)
Laura Garcia Huertas
00:24:41 (Tr: 0:23:26)
Ionut Ciobanu
00:24:07 (Tr: 0:23:26)
Israel Rozas Estor
00:24:17 (Tr: 0:23:26)
i
José juan Mármol Perez
00:25:39 (Tr: 0:23:27) |
|||||||
424 | 381 | 1328 |
i
|
Marc Malhaire Valero | 0:26:06 (tr 0:23:13 ) | ||
Real t.: 00:23:13 Official t.: 00:26:06 Real start: 21:33:28 Finish hour: 21:56:40 Cat:SenM Category place: 139 Race start:21:30:34 Gender:M Pace: 4:39 min/km Club:
293286
0:28:19
00:26:06
0:23:53
Ivana Maidana
00:23:53 (Tr: 0:23:11)
i
José-daniel López Alejandro
00:24:28 (Tr: 0:23:11)
Jose Martínez Álvarez
00:26:28 (Tr: 0:23:12)
Jordi Segarra Sanchez
00:24:04 (Tr: 0:23:13)
Rut Llabrés Sandoval
00:23:54 (Tr: 0:23:14)
i
Yeray Barroso Lopez
00:26:14 (Tr: 0:23:14)
Mireia Segura Sánchez
00:24:19 (Tr: 0:23:15)
i
Miquel Pons Cursach
00:23:54 (Tr: 0:23:15)
Juan carlos Gomez Soriano
00:24:26 (Tr: 0:23:15)
Javier Merino Navas
00:24:04 (Tr: 0:23:15)
Jose Fresno Velázquez
00:24:01 (Tr: 0:23:16)
i
Daniel Mac Conna Dubh
00:25:26 (Tr: 0:23:18)
i
Unai Perellón Garcia-rojo
00:25:28 (Tr: 0:23:18)
i
Alfonso Garcia-rojo Sierra
00:25:29 (Tr: 0:23:19)
i
Anuar Boulagrous
00:25:42 (Tr: 0:23:20)
Martin Gonzalez
00:25:51 (Tr: 0:23:21)
i
Pau Viñas Francisco
00:25:38 (Tr: 0:23:22)
i
Marc Centellas Vela
00:26:37 (Tr: 0:23:22)
Toni Benedico Blanes
00:24:37 (Tr: 0:23:22)
Jorge Pérez Moreno
00:24:09 (Tr: 0:23:22)
i
Goyo Cañabate Durán
00:24:32 (Tr: 0:23:24)
Mario Lopez Cabre
00:24:32 (Tr: 0:23:25)
i
Aitor Jimenez Marcen
00:25:55 (Tr: 0:23:25)
Eduard Fernandez Girones
00:24:25 (Tr: 0:23:25)
Miquel Bracero
00:24:48 (Tr: 0:23:26)
Laura Garcia Huertas
00:24:41 (Tr: 0:23:26)
Ionut Ciobanu
00:24:07 (Tr: 0:23:26)
Israel Rozas Estor
00:24:17 (Tr: 0:23:26)
i
José juan Mármol Perez
00:25:39 (Tr: 0:23:27) |
|||||||
425 | 382 | 170 | Jordi Segarra Sanchez | 0:24:04 (tr 0:23:13 ) | |||
Real t.: 00:23:13 Official t.: 00:24:04 Real start: 21:31:25 Finish hour: 21:54:38 Cat:M55 Category place: 32 Race start:21:30:34 Gender:M Pace: 4:39 min/km Club:
32780
0:24:19
00:24:04
0:23:49
Ivana Maidana
00:23:53 (Tr: 0:23:11)
Rut Llabrés Sandoval
00:23:54 (Tr: 0:23:14)
Mireia Segura Sánchez
00:24:19 (Tr: 0:23:15)
i
Miquel Pons Cursach
00:23:54 (Tr: 0:23:15)
Javier Merino Navas
00:24:04 (Tr: 0:23:15)
Jose Fresno Velázquez
00:24:01 (Tr: 0:23:16)
Jorge Pérez Moreno
00:24:09 (Tr: 0:23:22)
Ionut Ciobanu
00:24:07 (Tr: 0:23:26)
Israel Rozas Estor
00:24:17 (Tr: 0:23:26) |
|||||||
426 | 44 | 1119 | Rut Llabrés Sandoval | 0:23:54 (tr 0:23:14 ) | |||
Real t.: 00:23:14 Official t.: 00:23:54 Real start: 21:31:14 Finish hour: 21:54:28 Cat:SenF Category place: 23 Race start:21:30:34 Gender:F Pace: 4:39 min/km Club:
4400
0:23:56
00:23:54
0:23:52
Ivana Maidana
00:23:53 (Tr: 0:23:11)
i
Miquel Pons Cursach
00:23:54 (Tr: 0:23:15) |
|||||||
427 | 383 | 1339 |
i
|
Yeray Barroso Lopez | 0:26:14 (tr 0:23:14 ) | ||
Real t.: 00:23:14 Official t.: 00:26:14 Real start: 21:33:34 Finish hour: 21:56:48 Cat:SenM Category place: 140 Race start:21:30:34 Gender:M Pace: 4:39 min/km Club:
16486
0:26:21
00:26:14
0:26:06
i
Marc Malhaire Valero
00:26:06 (Tr: 0:23:13) |
|||||||
428 | 45 | 338 | Mireia Segura Sánchez | 0:24:19 (tr 0:23:15 ) | |||
Real t.: 00:23:15 Official t.: 00:24:19 Real start: 21:31:39 Finish hour: 21:54:53 Cat:SenF Category place: 24 Race start:21:30:34 Gender:F Pace: 4:39 min/km Club: casab
32780
0:24:34
00:24:19
0:24:04
i
José-daniel López Alejandro
00:24:28 (Tr: 0:23:11)
Jordi Segarra Sanchez
00:24:04 (Tr: 0:23:13)
Juan carlos Gomez Soriano
00:24:26 (Tr: 0:23:15)
Jorge Pérez Moreno
00:24:09 (Tr: 0:23:22)
i
Goyo Cañabate Durán
00:24:32 (Tr: 0:23:24)
Mario Lopez Cabre
00:24:32 (Tr: 0:23:25)
Eduard Fernandez Girones
00:24:25 (Tr: 0:23:25)
Ionut Ciobanu
00:24:07 (Tr: 0:23:26)
Israel Rozas Estor
00:24:17 (Tr: 0:23:26) |
|||||||
429 | 384 | 1120 |
i
|
Miquel Pons Cursach | 0:23:54 (tr 0:23:15 ) | ||
Real t.: 00:23:15 Official t.: 00:23:54 Real start: 21:31:14 Finish hour: 21:54:28 Cat:SenM Category place: 141 Race start:21:30:34 Gender:M Pace: 4:39 min/km Club:
14520
0:24:01
00:23:54
0:23:47
Ivana Maidana
00:23:53 (Tr: 0:23:11)
Rut Llabrés Sandoval
00:23:54 (Tr: 0:23:14)
Jose Fresno Velázquez
00:24:01 (Tr: 0:23:16) |
|||||||
430 | 385 | 819 | Juan carlos Gomez Soriano | 0:24:26 (tr 0:23:15 ) | |||
Real t.: 00:23:15 Official t.: 00:24:26 Real start: 21:31:46 Finish hour: 21:55:00 Cat:M45 Category place: 114 Race start:21:30:34 Gender:M Pace: 4:39 min/km Club: trisani
133225
0:25:26
00:24:26
0:23:25
Ivana Maidana
00:23:53 (Tr: 0:23:11)
i
José-daniel López Alejandro
00:24:28 (Tr: 0:23:11)
Jordi Segarra Sanchez
00:24:04 (Tr: 0:23:13)
Rut Llabrés Sandoval
00:23:54 (Tr: 0:23:14)
Mireia Segura Sánchez
00:24:19 (Tr: 0:23:15)
i
Miquel Pons Cursach
00:23:54 (Tr: 0:23:15)
Javier Merino Navas
00:24:04 (Tr: 0:23:15)
Jose Fresno Velázquez
00:24:01 (Tr: 0:23:16)
i
Daniel Mac Conna Dubh
00:25:26 (Tr: 0:23:18)
Toni Benedico Blanes
00:24:37 (Tr: 0:23:22)
Jorge Pérez Moreno
00:24:09 (Tr: 0:23:22)
i
Goyo Cañabate Durán
00:24:32 (Tr: 0:23:24)
Mario Lopez Cabre
00:24:32 (Tr: 0:23:25)
Eduard Fernandez Girones
00:24:25 (Tr: 0:23:25)
Miquel Bracero
00:24:48 (Tr: 0:23:26)
Laura Garcia Huertas
00:24:41 (Tr: 0:23:26)
Ionut Ciobanu
00:24:07 (Tr: 0:23:26)
Israel Rozas Estor
00:24:17 (Tr: 0:23:26) |
|||||||
431 | 386 | 214 | Javier Merino Navas | 0:24:04 (tr 0:23:15 ) | |||
Real t.: 00:23:15 Official t.: 00:24:04 Real start: 21:31:23 Finish hour: 21:54:38 Cat:M55 Category place: 33 Race start:21:30:34 Gender:M Pace: 4:39 min/km Club: fun runners club esportiu
185959
0:25:28
00:24:04
0:22:39
Ivana Maidana
00:23:53 (Tr: 0:23:11)
i
José-daniel López Alejandro
00:24:28 (Tr: 0:23:11)
Jordi Segarra Sanchez
00:24:04 (Tr: 0:23:13)
Rut Llabrés Sandoval
00:23:54 (Tr: 0:23:14)
Mireia Segura Sánchez
00:24:19 (Tr: 0:23:15)
i
Miquel Pons Cursach
00:23:54 (Tr: 0:23:15)
Juan carlos Gomez Soriano
00:24:26 (Tr: 0:23:15)
Jose Fresno Velázquez
00:24:01 (Tr: 0:23:16)
i
Daniel Mac Conna Dubh
00:25:26 (Tr: 0:23:18)
i
Unai Perellón Garcia-rojo
00:25:28 (Tr: 0:23:18)
Toni Benedico Blanes
00:24:37 (Tr: 0:23:22)
Jorge Pérez Moreno
00:24:09 (Tr: 0:23:22)
i
Goyo Cañabate Durán
00:24:32 (Tr: 0:23:24)
Mario Lopez Cabre
00:24:32 (Tr: 0:23:25)
Eduard Fernandez Girones
00:24:25 (Tr: 0:23:25)
Miquel Bracero
00:24:48 (Tr: 0:23:26)
Laura Garcia Huertas
00:24:41 (Tr: 0:23:26)
Ionut Ciobanu
00:24:07 (Tr: 0:23:26)
Israel Rozas Estor
00:24:17 (Tr: 0:23:26) |
|||||||
432 | 387 | 1077 | Jose Fresno Velázquez | 0:24:01 (tr 0:23:16 ) | |||
Real t.: 00:23:16 Official t.: 00:24:01 Real start: 21:31:19 Finish hour: 21:54:35 Cat:M35 Category place: 98 Race start:21:30:34 Gender:M Pace: 4:40 min/km Club:
194231
0:25:29
00:24:01
0:22:32
Ivana Maidana
00:23:53 (Tr: 0:23:11)
i
José-daniel López Alejandro
00:24:28 (Tr: 0:23:11)
Jordi Segarra Sanchez
00:24:04 (Tr: 0:23:13)
Rut Llabrés Sandoval
00:23:54 (Tr: 0:23:14)
Mireia Segura Sánchez
00:24:19 (Tr: 0:23:15)
i
Miquel Pons Cursach
00:23:54 (Tr: 0:23:15)
Juan carlos Gomez Soriano
00:24:26 (Tr: 0:23:15)
Javier Merino Navas
00:24:04 (Tr: 0:23:15)
i
Daniel Mac Conna Dubh
00:25:26 (Tr: 0:23:18)
i
Unai Perellón Garcia-rojo
00:25:28 (Tr: 0:23:18)
i
Alfonso Garcia-rojo Sierra
00:25:29 (Tr: 0:23:19)
Toni Benedico Blanes
00:24:37 (Tr: 0:23:22)
Jorge Pérez Moreno
00:24:09 (Tr: 0:23:22)
i
Goyo Cañabate Durán
00:24:32 (Tr: 0:23:24)
Mario Lopez Cabre
00:24:32 (Tr: 0:23:25)
Eduard Fernandez Girones
00:24:25 (Tr: 0:23:25)
Miquel Bracero
00:24:48 (Tr: 0:23:26)
Laura Garcia Huertas
00:24:41 (Tr: 0:23:26)
Ionut Ciobanu
00:24:07 (Tr: 0:23:26)
Israel Rozas Estor
00:24:17 (Tr: 0:23:26) |
|||||||
433 | 388 | 1679 |
i
|
Daniel Mac Conna Dubh | 0:25:26 (tr 0:23:18 ) | ||
Real t.: 00:23:18 Official t.: 00:25:26 Real start: 21:32:43 Finish hour: 21:56:00 Cat:M35 Category place: 99 Race start:21:30:34 Gender:M Pace: 4:40 min/km Club:
133225
0:26:27
00:25:26
0:24:26
i
José-daniel López Alejandro
00:24:28 (Tr: 0:23:11)
i
Marc Malhaire Valero
00:26:06 (Tr: 0:23:13)
i
Yeray Barroso Lopez
00:26:14 (Tr: 0:23:14)
Juan carlos Gomez Soriano
00:24:26 (Tr: 0:23:15)
i
Unai Perellón Garcia-rojo
00:25:28 (Tr: 0:23:18)
i
Alfonso Garcia-rojo Sierra
00:25:29 (Tr: 0:23:19)
i
Anuar Boulagrous
00:25:42 (Tr: 0:23:20)
Martin Gonzalez
00:25:51 (Tr: 0:23:21)
i
Pau Viñas Francisco
00:25:38 (Tr: 0:23:22)
Toni Benedico Blanes
00:24:37 (Tr: 0:23:22)
i
Goyo Cañabate Durán
00:24:32 (Tr: 0:23:24)
Mario Lopez Cabre
00:24:32 (Tr: 0:23:25)
i
Aitor Jimenez Marcen
00:25:55 (Tr: 0:23:25)
Miquel Bracero
00:24:48 (Tr: 0:23:26)
Laura Garcia Huertas
00:24:41 (Tr: 0:23:26)
i
José juan Mármol Perez
00:25:39 (Tr: 0:23:27) |
|||||||
434 | 389 | 1694 |
i
|
Unai Perellón Garcia-rojo | 0:25:28 (tr 0:23:18 ) | ||
Real t.: 00:23:18 Official t.: 00:25:28 Real start: 21:32:44 Finish hour: 21:56:02 Cat:SenM Category place: 142 Race start:21:30:34 Gender:M Pace: 4:40 min/km Club:
185959
0:26:53
00:25:28
0:24:04
i
José-daniel López Alejandro
00:24:28 (Tr: 0:23:11)
Jose Martínez Álvarez
00:26:28 (Tr: 0:23:12)
i
Marc Malhaire Valero
00:26:06 (Tr: 0:23:13)
Jordi Segarra Sanchez
00:24:04 (Tr: 0:23:13)
i
Yeray Barroso Lopez
00:26:14 (Tr: 0:23:14)
Mireia Segura Sánchez
00:24:19 (Tr: 0:23:15)
Juan carlos Gomez Soriano
00:24:26 (Tr: 0:23:15)
Javier Merino Navas
00:24:04 (Tr: 0:23:15)
i
Daniel Mac Conna Dubh
00:25:26 (Tr: 0:23:18)
i
Alfonso Garcia-rojo Sierra
00:25:29 (Tr: 0:23:19)
i
Anuar Boulagrous
00:25:42 (Tr: 0:23:20)
Martin Gonzalez
00:25:51 (Tr: 0:23:21)
i
Pau Viñas Francisco
00:25:38 (Tr: 0:23:22)
i
Marc Centellas Vela
00:26:37 (Tr: 0:23:22)
Toni Benedico Blanes
00:24:37 (Tr: 0:23:22)
Jorge Pérez Moreno
00:24:09 (Tr: 0:23:22)
i
Goyo Cañabate Durán
00:24:32 (Tr: 0:23:24)
Mario Lopez Cabre
00:24:32 (Tr: 0:23:25)
i
Aitor Jimenez Marcen
00:25:55 (Tr: 0:23:25)
Eduard Fernandez Girones
00:24:25 (Tr: 0:23:25)
Miquel Bracero
00:24:48 (Tr: 0:23:26)
Laura Garcia Huertas
00:24:41 (Tr: 0:23:26)
Ionut Ciobanu
00:24:07 (Tr: 0:23:26)
Israel Rozas Estor
00:24:17 (Tr: 0:23:26)
i
José juan Mármol Perez
00:25:39 (Tr: 0:23:27) |
|||||||
435 | 390 | 1695 |
i
|
Alfonso Garcia-rojo Sierra | 0:25:29 (tr 0:23:19 ) | ||
Real t.: 00:23:19 Official t.: 00:25:29 Real start: 21:32:44 Finish hour: 21:56:03 Cat:M35 Category place: 100 Race start:21:30:34 Gender:M Pace: 4:40 min/km Club:
194231
0:26:57
00:25:29
0:24:01
i
José-daniel López Alejandro
00:24:28 (Tr: 0:23:11)
Jose Martínez Álvarez
00:26:28 (Tr: 0:23:12)
i
Marc Malhaire Valero
00:26:06 (Tr: 0:23:13)
Jordi Segarra Sanchez
00:24:04 (Tr: 0:23:13)
i
Yeray Barroso Lopez
00:26:14 (Tr: 0:23:14)
Mireia Segura Sánchez
00:24:19 (Tr: 0:23:15)
Juan carlos Gomez Soriano
00:24:26 (Tr: 0:23:15)
Javier Merino Navas
00:24:04 (Tr: 0:23:15)
Jose Fresno Velázquez
00:24:01 (Tr: 0:23:16)
i
Daniel Mac Conna Dubh
00:25:26 (Tr: 0:23:18)
i
Unai Perellón Garcia-rojo
00:25:28 (Tr: 0:23:18)
i
Anuar Boulagrous
00:25:42 (Tr: 0:23:20)
Martin Gonzalez
00:25:51 (Tr: 0:23:21)
i
Pau Viñas Francisco
00:25:38 (Tr: 0:23:22)
i
Marc Centellas Vela
00:26:37 (Tr: 0:23:22)
Toni Benedico Blanes
00:24:37 (Tr: 0:23:22)
Jorge Pérez Moreno
00:24:09 (Tr: 0:23:22)
i
Goyo Cañabate Durán
00:24:32 (Tr: 0:23:24)
Mario Lopez Cabre
00:24:32 (Tr: 0:23:25)
i
Aitor Jimenez Marcen
00:25:55 (Tr: 0:23:25)
Eduard Fernandez Girones
00:24:25 (Tr: 0:23:25)
Miquel Bracero
00:24:48 (Tr: 0:23:26)
Laura Garcia Huertas
00:24:41 (Tr: 0:23:26)
Ionut Ciobanu
00:24:07 (Tr: 0:23:26)
Israel Rozas Estor
00:24:17 (Tr: 0:23:26)
i
José juan Mármol Perez
00:25:39 (Tr: 0:23:27) |
|||||||
436 | 391 | 1608 |
i
|
Anuar Boulagrous | 0:25:42 (tr 0:23:20 ) | ||
Real t.: 00:23:20 Official t.: 00:25:42 Real start: 21:32:56 Finish hour: 21:56:16 Cat:SenM Category place: 143 Race start:21:30:34 Gender:M Pace: 4:40 min/km Club:
120663
0:26:37
00:25:42
0:24:47
Jose Martínez Álvarez
00:26:28 (Tr: 0:23:12)
i
Marc Malhaire Valero
00:26:06 (Tr: 0:23:13)
i
Yeray Barroso Lopez
00:26:14 (Tr: 0:23:14)
i
Daniel Mac Conna Dubh
00:25:26 (Tr: 0:23:18)
i
Unai Perellón Garcia-rojo
00:25:28 (Tr: 0:23:18)
i
Alfonso Garcia-rojo Sierra
00:25:29 (Tr: 0:23:19)
Martin Gonzalez
00:25:51 (Tr: 0:23:21)
i
Pau Viñas Francisco
00:25:38 (Tr: 0:23:22)
i
Marc Centellas Vela
00:26:37 (Tr: 0:23:22)
i
Aitor Jimenez Marcen
00:25:55 (Tr: 0:23:25)
Miquel Bracero
00:24:48 (Tr: 0:23:26)
i
José juan Mármol Perez
00:25:39 (Tr: 0:23:27) |
|||||||
437 | 392 | 762 | Martin Gonzalez | 0:25:51 (tr 0:23:21 ) | |||
Real t.: 00:23:21 Official t.: 00:25:51 Real start: 21:33:05 Finish hour: 21:56:25 Cat:SenM Category place: 144 Race start:21:30:34 Gender:M Pace: 4:41 min/km Club:
51200
0:26:15
00:25:51
0:25:28
i
Marc Malhaire Valero
00:26:06 (Tr: 0:23:13)
i
Yeray Barroso Lopez
00:26:14 (Tr: 0:23:14)
i
Unai Perellón Garcia-rojo
00:25:28 (Tr: 0:23:18)
i
Alfonso Garcia-rojo Sierra
00:25:29 (Tr: 0:23:19)
i
Anuar Boulagrous
00:25:42 (Tr: 0:23:20)
i
Pau Viñas Francisco
00:25:38 (Tr: 0:23:22)
i
Aitor Jimenez Marcen
00:25:55 (Tr: 0:23:25)
i
José juan Mármol Perez
00:25:39 (Tr: 0:23:27) |
|||||||
438 | 393 | 1661 |
i
|
Pau Viñas Francisco | 0:25:38 (tr 0:23:22 ) | ||
Real t.: 00:23:22 Official t.: 00:25:38 Real start: 21:32:51 Finish hour: 21:56:12 Cat:SenM Category place: 145 Race start:21:30:34 Gender:M Pace: 4:41 min/km Club:
19901
0:25:47
00:25:38
0:25:29
i
Alfonso Garcia-rojo Sierra
00:25:29 (Tr: 0:23:19)
i
Anuar Boulagrous
00:25:42 (Tr: 0:23:20)
i
José juan Mármol Perez
00:25:39 (Tr: 0:23:27) |
|||||||
439 | 394 | 1096 |
i
|
Marc Centellas Vela | 0:26:37 (tr 0:23:22 ) | ||
Real t.: 00:23:22 Official t.: 00:26:37 Real start: 21:33:49 Finish hour: 21:57:11 Cat:M35 Category place: 101 Race start:21:30:34 Gender:M Pace: 4:41 min/km Club:
120663
0:27:32
00:26:37
0:25:42
Jose Martínez Álvarez
00:26:28 (Tr: 0:23:12)
i
Marc Malhaire Valero
00:26:06 (Tr: 0:23:13)
i
Yeray Barroso Lopez
00:26:14 (Tr: 0:23:14)
i
Anuar Boulagrous
00:25:42 (Tr: 0:23:20)
Martin Gonzalez
00:25:51 (Tr: 0:23:21)
i
Aitor Jimenez Marcen
00:25:55 (Tr: 0:23:25) |
|||||||
440 | 395 | 315 | Toni Benedico Blanes | 0:24:37 (tr 0:23:22 ) | |||
Real t.: 00:23:22 Official t.: 00:24:37 Real start: 21:31:50 Finish hour: 21:55:11 Cat:M45 Category place: 115 Race start:21:30:34 Gender:M Pace: 4:41 min/km Club: it band
4400
0:24:39
00:24:37
0:24:35
|
|||||||
441 | 396 | 867 | Jorge Pérez Moreno | 0:24:09 (tr 0:23:22 ) | |||
Real t.: 00:23:22 Official t.: 00:24:09 Real start: 21:31:21 Finish hour: 21:54:43 Cat:M45 Category place: 116 Race start:21:30:34 Gender:M Pace: 4:41 min/km Club: beer runners hospitalet
231770
0:25:55
00:24:09
0:22:24
Ivana Maidana
00:23:53 (Tr: 0:23:11)
i
José-daniel López Alejandro
00:24:28 (Tr: 0:23:11)
Jordi Segarra Sanchez
00:24:04 (Tr: 0:23:13)
Rut Llabrés Sandoval
00:23:54 (Tr: 0:23:14)
Mireia Segura Sánchez
00:24:19 (Tr: 0:23:15)
i
Miquel Pons Cursach
00:23:54 (Tr: 0:23:15)
Juan carlos Gomez Soriano
00:24:26 (Tr: 0:23:15)
Javier Merino Navas
00:24:04 (Tr: 0:23:15)
Jose Fresno Velázquez
00:24:01 (Tr: 0:23:16)
i
Daniel Mac Conna Dubh
00:25:26 (Tr: 0:23:18)
i
Unai Perellón Garcia-rojo
00:25:28 (Tr: 0:23:18)
i
Alfonso Garcia-rojo Sierra
00:25:29 (Tr: 0:23:19)
i
Anuar Boulagrous
00:25:42 (Tr: 0:23:20)
Martin Gonzalez
00:25:51 (Tr: 0:23:21)
i
Pau Viñas Francisco
00:25:38 (Tr: 0:23:22)
Toni Benedico Blanes
00:24:37 (Tr: 0:23:22)
i
Goyo Cañabate Durán
00:24:32 (Tr: 0:23:24)
Mario Lopez Cabre
00:24:32 (Tr: 0:23:25)
i
Aitor Jimenez Marcen
00:25:55 (Tr: 0:23:25)
Eduard Fernandez Girones
00:24:25 (Tr: 0:23:25)
Miquel Bracero
00:24:48 (Tr: 0:23:26)
Laura Garcia Huertas
00:24:41 (Tr: 0:23:26)
Ionut Ciobanu
00:24:07 (Tr: 0:23:26)
Israel Rozas Estor
00:24:17 (Tr: 0:23:26)
i
José juan Mármol Perez
00:25:39 (Tr: 0:23:27) |
|||||||
442 | 397 | 209 |
i
|
Goyo Cañabate Durán | 0:24:32 (tr 0:23:24 ) | ||
Real t.: 00:23:24 Official t.: 00:24:32 Real start: 21:31:42 Finish hour: 21:55:06 Cat:M55 Category place: 34 Race start:21:30:34 Gender:M Pace: 4:41 min/km Club: atletismo palleja
4400
0:24:34
00:24:32
0:24:30
Mario Lopez Cabre
00:24:32 (Tr: 0:23:25) |
|||||||
443 | 398 | 572 | Mario Lopez Cabre | 0:24:32 (tr 0:23:25 ) | |||
Real t.: 00:23:25 Official t.: 00:24:32 Real start: 21:31:42 Finish hour: 21:55:06 Cat:M45 Category place: 117 Race start:21:30:34 Gender:M Pace: 4:41 min/km Club: atletisme pallejà
35420
0:24:48
00:24:32
0:24:16
i
José-daniel López Alejandro
00:24:28 (Tr: 0:23:11)
Mireia Segura Sánchez
00:24:19 (Tr: 0:23:15)
Juan carlos Gomez Soriano
00:24:26 (Tr: 0:23:15)
Toni Benedico Blanes
00:24:37 (Tr: 0:23:22)
i
Goyo Cañabate Durán
00:24:32 (Tr: 0:23:24)
Eduard Fernandez Girones
00:24:25 (Tr: 0:23:25)
Miquel Bracero
00:24:48 (Tr: 0:23:26)
Laura Garcia Huertas
00:24:41 (Tr: 0:23:26)
Israel Rozas Estor
00:24:17 (Tr: 0:23:26) |
|||||||
444 | 399 | 181 |
i
|
Aitor Jimenez Marcen | 0:25:55 (tr 0:23:25 ) | ||
Real t.: 00:23:25 Official t.: 00:25:55 Real start: 21:33:04 Finish hour: 21:56:29 Cat:M35 Category place: 102 Race start:21:30:34 Gender:M Pace: 4:41 min/km Club: salle de gràcia
231770
0:27:40
00:25:55
0:24:09
i
José-daniel López Alejandro
00:24:28 (Tr: 0:23:11)
Jose Martínez Álvarez
00:26:28 (Tr: 0:23:12)
i
Marc Malhaire Valero
00:26:06 (Tr: 0:23:13)
i
Yeray Barroso Lopez
00:26:14 (Tr: 0:23:14)
Mireia Segura Sánchez
00:24:19 (Tr: 0:23:15)
Juan carlos Gomez Soriano
00:24:26 (Tr: 0:23:15)
i
Daniel Mac Conna Dubh
00:25:26 (Tr: 0:23:18)
i
Unai Perellón Garcia-rojo
00:25:28 (Tr: 0:23:18)
i
Alfonso Garcia-rojo Sierra
00:25:29 (Tr: 0:23:19)
i
Anuar Boulagrous
00:25:42 (Tr: 0:23:20)
Martin Gonzalez
00:25:51 (Tr: 0:23:21)
i
Pau Viñas Francisco
00:25:38 (Tr: 0:23:22)
i
Marc Centellas Vela
00:26:37 (Tr: 0:23:22)
Toni Benedico Blanes
00:24:37 (Tr: 0:23:22)
Jorge Pérez Moreno
00:24:09 (Tr: 0:23:22)
i
Goyo Cañabate Durán
00:24:32 (Tr: 0:23:24)
Mario Lopez Cabre
00:24:32 (Tr: 0:23:25)
Eduard Fernandez Girones
00:24:25 (Tr: 0:23:25)
Miquel Bracero
00:24:48 (Tr: 0:23:26)
Laura Garcia Huertas
00:24:41 (Tr: 0:23:26)
Israel Rozas Estor
00:24:17 (Tr: 0:23:26)
i
José juan Mármol Perez
00:25:39 (Tr: 0:23:27) |
|||||||
445 | 400 | 625 | Eduard Fernandez Girones | 0:24:25 (tr 0:23:25 ) | |||
Real t.: 00:23:25 Official t.: 00:24:25 Real start: 21:31:34 Finish hour: 21:54:59 Cat:M65 Category place: 2 Race start:21:30:34 Gender:M Pace: 4:41 min/km Club: runners espanyol
4400
0:24:27
00:24:25
0:24:23
Juan carlos Gomez Soriano
00:24:26 (Tr: 0:23:15) |
|||||||
446 | 401 | 1128 | Miquel Bracero | 0:24:48 (tr 0:23:26 ) | |||
Real t.: 00:23:26 Official t.: 00:24:48 Real start: 21:31:57 Finish hour: 21:55:22 Cat:SenM Category place: 146 Race start:21:30:34 Gender:M Pace: 4:42 min/km Club:
35420
0:25:04
00:24:48
0:24:32
Toni Benedico Blanes
00:24:37 (Tr: 0:23:22)
Mario Lopez Cabre
00:24:32 (Tr: 0:23:25)
Laura Garcia Huertas
00:24:41 (Tr: 0:23:26) |
|||||||
447 | 46 | 558 | Laura Garcia Huertas | 0:24:41 (tr 0:23:26 ) | |||
Real t.: 00:23:26 Official t.: 00:24:41 Real start: 21:31:50 Finish hour: 21:55:15 Cat:F35 Category place: 13 Race start:21:30:34 Gender:F Pace: 4:42 min/km Club: s.a.corbera
127710
0:25:39
00:24:41
0:23:43
Ivana Maidana
00:23:53 (Tr: 0:23:11)
i
José-daniel López Alejandro
00:24:28 (Tr: 0:23:11)
Jordi Segarra Sanchez
00:24:04 (Tr: 0:23:13)
Rut Llabrés Sandoval
00:23:54 (Tr: 0:23:14)
Mireia Segura Sánchez
00:24:19 (Tr: 0:23:15)
i
Miquel Pons Cursach
00:23:54 (Tr: 0:23:15)
Juan carlos Gomez Soriano
00:24:26 (Tr: 0:23:15)
Javier Merino Navas
00:24:04 (Tr: 0:23:15)
Jose Fresno Velázquez
00:24:01 (Tr: 0:23:16)
i
Daniel Mac Conna Dubh
00:25:26 (Tr: 0:23:18)
i
Unai Perellón Garcia-rojo
00:25:28 (Tr: 0:23:18)
i
Alfonso Garcia-rojo Sierra
00:25:29 (Tr: 0:23:19)
i
Pau Viñas Francisco
00:25:38 (Tr: 0:23:22)
Toni Benedico Blanes
00:24:37 (Tr: 0:23:22)
Jorge Pérez Moreno
00:24:09 (Tr: 0:23:22)
i
Goyo Cañabate Durán
00:24:32 (Tr: 0:23:24)
Mario Lopez Cabre
00:24:32 (Tr: 0:23:25)
Eduard Fernandez Girones
00:24:25 (Tr: 0:23:25)
Miquel Bracero
00:24:48 (Tr: 0:23:26)
Ionut Ciobanu
00:24:07 (Tr: 0:23:26)
Israel Rozas Estor
00:24:17 (Tr: 0:23:26)
i
José juan Mármol Perez
00:25:39 (Tr: 0:23:27) |
|||||||
448 | 402 | 696 | Ionut Ciobanu | 0:24:07 (tr 0:23:26 ) | |||
Real t.: 00:23:26 Official t.: 00:24:07 Real start: 21:31:15 Finish hour: 21:54:41 Cat:M35 Category place: 103 Race start:21:30:34 Gender:M Pace: 4:42 min/km Club:
203940
0:25:39
00:24:07
0:22:34
Ivana Maidana
00:23:53 (Tr: 0:23:11)
i
José-daniel López Alejandro
00:24:28 (Tr: 0:23:11)
Jordi Segarra Sanchez
00:24:04 (Tr: 0:23:13)
Rut Llabrés Sandoval
00:23:54 (Tr: 0:23:14)
Mireia Segura Sánchez
00:24:19 (Tr: 0:23:15)
i
Miquel Pons Cursach
00:23:54 (Tr: 0:23:15)
Juan carlos Gomez Soriano
00:24:26 (Tr: 0:23:15)
Javier Merino Navas
00:24:04 (Tr: 0:23:15)
Jose Fresno Velázquez
00:24:01 (Tr: 0:23:16)
i
Daniel Mac Conna Dubh
00:25:26 (Tr: 0:23:18)
i
Unai Perellón Garcia-rojo
00:25:28 (Tr: 0:23:18)
i
Alfonso Garcia-rojo Sierra
00:25:29 (Tr: 0:23:19)
i
Pau Viñas Francisco
00:25:38 (Tr: 0:23:22)
Toni Benedico Blanes
00:24:37 (Tr: 0:23:22)
Jorge Pérez Moreno
00:24:09 (Tr: 0:23:22)
i
Goyo Cañabate Durán
00:24:32 (Tr: 0:23:24)
Mario Lopez Cabre
00:24:32 (Tr: 0:23:25)
Eduard Fernandez Girones
00:24:25 (Tr: 0:23:25)
Miquel Bracero
00:24:48 (Tr: 0:23:26)
Laura Garcia Huertas
00:24:41 (Tr: 0:23:26)
Israel Rozas Estor
00:24:17 (Tr: 0:23:26)
i
José juan Mármol Perez
00:25:39 (Tr: 0:23:27) |
|||||||
449 | 403 | 215 | Israel Rozas Estor | 0:24:17 (tr 0:23:26 ) | |||
Real t.: 00:23:26 Official t.: 00:24:17 Real start: 21:31:25 Finish hour: 21:54:51 Cat:M35 Category place: 104 Race start:21:30:34 Gender:M Pace: 4:42 min/km Club: serra marina alella
180840
0:25:39
00:24:17
0:22:55
Ivana Maidana
00:23:53 (Tr: 0:23:11)
i
José-daniel López Alejandro
00:24:28 (Tr: 0:23:11)
Jordi Segarra Sanchez
00:24:04 (Tr: 0:23:13)
Rut Llabrés Sandoval
00:23:54 (Tr: 0:23:14)
Mireia Segura Sánchez
00:24:19 (Tr: 0:23:15)
i
Miquel Pons Cursach
00:23:54 (Tr: 0:23:15)
Juan carlos Gomez Soriano
00:24:26 (Tr: 0:23:15)
Javier Merino Navas
00:24:04 (Tr: 0:23:15)
Jose Fresno Velázquez
00:24:01 (Tr: 0:23:16)
i
Daniel Mac Conna Dubh
00:25:26 (Tr: 0:23:18)
i
Unai Perellón Garcia-rojo
00:25:28 (Tr: 0:23:18)
i
Alfonso Garcia-rojo Sierra
00:25:29 (Tr: 0:23:19)
i
Pau Viñas Francisco
00:25:38 (Tr: 0:23:22)
Toni Benedico Blanes
00:24:37 (Tr: 0:23:22)
Jorge Pérez Moreno
00:24:09 (Tr: 0:23:22)
i
Goyo Cañabate Durán
00:24:32 (Tr: 0:23:24)
Mario Lopez Cabre
00:24:32 (Tr: 0:23:25)
Eduard Fernandez Girones
00:24:25 (Tr: 0:23:25)
Miquel Bracero
00:24:48 (Tr: 0:23:26)
Laura Garcia Huertas
00:24:41 (Tr: 0:23:26)
Ionut Ciobanu
00:24:07 (Tr: 0:23:26)
i
José juan Mármol Perez
00:25:39 (Tr: 0:23:27) |
|||||||
450 | 404 | 555 |
i
|
José juan Mármol Perez | 0:25:39 (tr 0:23:27 ) | ||
Real t.: 00:23:27 Official t.: 00:25:39 Real start: 21:32:47 Finish hour: 21:56:13 Cat:M55 Category place: 35 Race start:21:30:34 Gender:M Pace: 4:42 min/km Club: independiente
127710
0:26:37
00:25:39
0:24:41
Jose Martínez Álvarez
00:26:28 (Tr: 0:23:12)
i
Marc Malhaire Valero
00:26:06 (Tr: 0:23:13)
i
Yeray Barroso Lopez
00:26:14 (Tr: 0:23:14)
i
Daniel Mac Conna Dubh
00:25:26 (Tr: 0:23:18)
i
Unai Perellón Garcia-rojo
00:25:28 (Tr: 0:23:18)
i
Alfonso Garcia-rojo Sierra
00:25:29 (Tr: 0:23:19)
i
Anuar Boulagrous
00:25:42 (Tr: 0:23:20)
Martin Gonzalez
00:25:51 (Tr: 0:23:21)
i
Pau Viñas Francisco
00:25:38 (Tr: 0:23:22)
i
Marc Centellas Vela
00:26:37 (Tr: 0:23:22)
i
Aitor Jimenez Marcen
00:25:55 (Tr: 0:23:25)
Miquel Bracero
00:24:48 (Tr: 0:23:26)
Laura Garcia Huertas
00:24:41 (Tr: 0:23:26) |
|||||||