L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 31 | 137 |
i
|
Oriol Blanco Crous | 0:38:15 | ||
Real t.: 00:38:15 Real start: 10:37:06 Finish hour: 11:15:21 Cat:SUB18_M Category place: 10 Race start:10:37:06 Gender:M Pace: 5:28 min/km Club: club atlètic vic v1: 0:09:32 Hour v1 : 10:46:38 Place v1 : 28 - v2: 0:23:36 Hour v2 : 11:00:42 Place v2 : 30 Y 2 places Finish line: 0:38:15 Finish hour: 11:15:21 Finish place : 31 Y 1 place
Split Times
319391
0:40:40
00:38:15
0:35:49
i
Núria Escudero Jiménez
00:38:35 (Tr: 0:38:35)
i
Pol Tornés Llopis
00:39:00 (Tr: 0:39:00)
i
Pau Garcia Rovira
00:39:07 (Tr: 0:39:07)
i
Mohamed Qasmy
00:39:19 (Tr: 0:39:19)
i
Clàudia Llesuy Isanta
00:39:26 (Tr: 0:39:26)
i
Maiol Creixells
00:40:40 (Tr: 0:40:40) |
|||||||
32 | 1 | 122 |
i
|
Núria Escudero Jiménez | 0:38:35 | ||
Real t.: 00:38:35 Real start: 10:37:06 Finish hour: 11:15:41 Cat:SUB20_F Category place: 1 Race start:10:37:06 Gender:F Pace: 5:31 min/km Club: ca canovelles v1: 0:10:25 Hour v1 : 10:47:31 Place v1 : 37 - v2: 0:24:14 Hour v2 : 11:01:20 Place v2 : 33 X 4 places Finish line: 0:38:35 Finish hour: 11:15:41 Finish place : 32 X 1 place
Split Times
275596
0:40:40
00:38:35
0:36:29
i
Oriol Blanco Crous
00:38:15 (Tr: 0:38:15)
i
Pol Tornés Llopis
00:39:00 (Tr: 0:39:00)
i
Pau Garcia Rovira
00:39:07 (Tr: 0:39:07)
i
Mohamed Qasmy
00:39:19 (Tr: 0:39:19)
i
Clàudia Llesuy Isanta
00:39:26 (Tr: 0:39:26)
i
Maiol Creixells
00:40:40 (Tr: 0:40:40) |
|||||||
33 | 32 | 161 |
i
|
Pol Tornés Llopis | 0:39:00 | ||
Real t.: 00:39:00 Real start: 10:37:06 Finish hour: 11:16:06 Cat:SUB18_M Category place: 11 Race start:10:37:06 Gender:M Pace: 5:35 min/km Club: ca vic v1: 0:10:01 Hour v1 : 10:47:07 Place v1 : 34 - v2: 0:36:47 Hour v2 : 11:13:53 Place v2 : 58 Y 24 places Finish line: 0:39:00 Finish hour: 11:16:06 Finish place : 33 X 25 places
Split Times
219454
0:40:40
00:39:00
0:37:20
i
Oriol Blanco Crous
00:38:15 (Tr: 0:38:15)
i
Núria Escudero Jiménez
00:38:35 (Tr: 0:38:35)
i
Pau Garcia Rovira
00:39:07 (Tr: 0:39:07)
i
Mohamed Qasmy
00:39:19 (Tr: 0:39:19)
i
Clàudia Llesuy Isanta
00:39:26 (Tr: 0:39:26)
i
Maiol Creixells
00:40:40 (Tr: 0:40:40) |
|||||||
34 | 33 | 109 |
i
|
Pau Garcia Rovira | 0:39:07 | ||
Real t.: 00:39:07 Real start: 10:37:06 Finish hour: 11:16:13 Cat:SUB20_M Category place: 22 Race start:10:37:06 Gender:M Pace: 5:36 min/km Club: yetis collserola trail team v1: 0:10:03 Hour v1 : 10:47:09 Place v1 : 35 - v2: 0:24:35 Hour v2 : 11:01:41 Place v2 : 35 Z Finish line: 0:39:07 Finish hour: 11:16:13 Finish place : 34 X 1 place
Split Times
204773
0:40:40
00:39:07
0:37:34
i
Oriol Blanco Crous
00:38:15 (Tr: 0:38:15)
i
Núria Escudero Jiménez
00:38:35 (Tr: 0:38:35)
i
Pol Tornés Llopis
00:39:00 (Tr: 0:39:00)
i
Mohamed Qasmy
00:39:19 (Tr: 0:39:19)
i
Clàudia Llesuy Isanta
00:39:26 (Tr: 0:39:26)
i
Maiol Creixells
00:40:40 (Tr: 0:40:40) |
|||||||
35 | 34 | 131 |
i
|
Mohamed Qasmy | 0:39:19 | ||
Real t.: 00:39:19 Real start: 10:37:06 Finish hour: 11:16:25 Cat:SUB18_M Category place: 12 Race start:10:37:06 Gender:M Pace: 5:37 min/km Club: canovellas v1: 0:10:13 Hour v1 : 10:47:19 Place v1 : 36 - v2: 0:24:28 Hour v2 : 11:01:34 Place v2 : 34 X 2 places Finish line: 0:39:19 Finish hour: 11:16:25 Finish place : 35 Y 1 place
Split Times
303923
0:41:38
00:39:19
0:37:01
i
Oriol Blanco Crous
00:38:15 (Tr: 0:38:15)
i
Núria Escudero Jiménez
00:38:35 (Tr: 0:38:35)
i
Pol Tornés Llopis
00:39:00 (Tr: 0:39:00)
i
Pau Garcia Rovira
00:39:07 (Tr: 0:39:07)
i
Clàudia Llesuy Isanta
00:39:26 (Tr: 0:39:26)
i
Maiol Creixells
00:40:40 (Tr: 0:40:40)
i
Claudia Martín Rodríguez
00:41:38 (Tr: 0:41:38) |
|||||||
36 | 2 | 144 |
i
|
Clàudia Llesuy Isanta | 0:39:26 | ||
Real t.: 00:39:26 Real start: 10:37:06 Finish hour: 11:16:32 Cat:SUB18_F Category place: 1 Race start:10:37:06 Gender:F Pace: 5:38 min/km Club: club esportiu penedès v1: 0:10:25 Hour v1 : 10:47:31 Place v1 : 38 - v2: 0:24:41 Hour v2 : 11:01:47 Place v2 : 36 X 2 places Finish line: 0:39:26 Finish hour: 11:16:32 Finish place : 36 Z
Split Times
314415
0:41:49
00:39:26
0:37:03
i
Oriol Blanco Crous
00:38:15 (Tr: 0:38:15)
i
Núria Escudero Jiménez
00:38:35 (Tr: 0:38:35)
i
Pol Tornés Llopis
00:39:00 (Tr: 0:39:00)
i
Pau Garcia Rovira
00:39:07 (Tr: 0:39:07)
i
Mohamed Qasmy
00:39:19 (Tr: 0:39:19)
i
Maiol Creixells
00:40:40 (Tr: 0:40:40)
i
Claudia Martín Rodríguez
00:41:38 (Tr: 0:41:38)
i
Bruna Miralpeix Busquets
00:41:49 (Tr: 0:41:49) |
|||||||
37 | 35 | 154 |
i
|
Maiol Creixells | 0:40:40 | ||
Real t.: 00:40:40 Real start: 10:37:06 Finish hour: 11:17:46 Cat:SUB18_M Category place: 13 Race start:10:37:06 Gender:M Pace: 5:49 min/km Club: club de atletisme de la pobla de segur v1: 0:10:00 Hour v1 : 10:47:06 Place v1 : 33 - v2: 0:25:08 Hour v2 : 11:02:14 Place v2 : 37 Y 4 places Finish line: 0:40:40 Finish hour: 11:17:46 Finish place : 37 Z
Split Times
217027
0:42:18
00:40:40
0:39:01
i
Pau Garcia Rovira
00:39:07 (Tr: 0:39:07)
i
Mohamed Qasmy
00:39:19 (Tr: 0:39:19)
i
Clàudia Llesuy Isanta
00:39:26 (Tr: 0:39:26)
i
Claudia Martín Rodríguez
00:41:38 (Tr: 0:41:38)
i
Bruna Miralpeix Busquets
00:41:49 (Tr: 0:41:49)
i
Yousra Laghmich Benomar
00:42:18 (Tr: 0:42:18) |
|||||||
38 | 3 | 117 |
i
|
Claudia Martín Rodríguez | 0:41:38 | ||
Real t.: 00:41:38 Real start: 10:37:06 Finish hour: 11:18:44 Cat:SUB20_F Category place: 2 Race start:10:37:06 Gender:F Pace: 5:57 min/km Club: yetis collserola trail team v1: 0:10:50 Hour v1 : 10:47:56 Place v1 : 40 - v2: 0:26:08 Hour v2 : 11:03:14 Place v2 : 38 X 2 places Finish line: 0:41:38 Finish hour: 11:18:44 Finish place : 38 Z
Split Times
303923
0:43:56
00:41:38
0:39:19
i
Mohamed Qasmy
00:39:19 (Tr: 0:39:19)
i
Clàudia Llesuy Isanta
00:39:26 (Tr: 0:39:26)
i
Maiol Creixells
00:40:40 (Tr: 0:40:40)
i
Bruna Miralpeix Busquets
00:41:49 (Tr: 0:41:49)
i
Yousra Laghmich Benomar
00:42:18 (Tr: 0:42:18)
i
Carla Yanguas Solanellas
00:42:43 (Tr: 0:42:43)
i
Lucia Martinez Canteras
00:43:12 (Tr: 0:43:12)
i
Aina Civil Safont
00:43:15 (Tr: 0:43:15) |
|||||||
39 | 4 | 156 |
i
|
Bruna Miralpeix Busquets | 0:41:49 | ||
Real t.: 00:41:49 Real start: 10:37:06 Finish hour: 11:18:55 Cat:SUB18_F Category place: 2 Race start:10:37:06 Gender:F Pace: 5:59 min/km Club: ca vic v1: 0:11:15 Hour v1 : 10:48:21 Place v1 : 44 - v2: 0:26:26 Hour v2 : 11:03:32 Place v2 : 40 X 4 places Finish line: 0:41:49 Finish hour: 11:18:55 Finish place : 39 X 1 place
Split Times
314415
0:44:12
00:41:49
0:39:26
i
Clàudia Llesuy Isanta
00:39:26 (Tr: 0:39:26)
i
Maiol Creixells
00:40:40 (Tr: 0:40:40)
i
Claudia Martín Rodríguez
00:41:38 (Tr: 0:41:38)
i
Yousra Laghmich Benomar
00:42:18 (Tr: 0:42:18)
i
Carla Yanguas Solanellas
00:42:43 (Tr: 0:42:43)
i
Lucia Martinez Canteras
00:43:12 (Tr: 0:43:12)
i
Aina Civil Safont
00:43:15 (Tr: 0:43:15)
i
Ivana Rubio Benito
00:44:01 (Tr: 0:44:01) |
|||||||
40 | 5 | 108 |
i
|
Yousra Laghmich Benomar | 0:42:18 | ||
Real t.: 00:42:18 Real start: 10:37:06 Finish hour: 11:19:24 Cat:SUB20_F Category place: 3 Race start:10:37:06 Gender:F Pace: 6:03 min/km Club: club atlètic canovelles v1: 0:11:01 Hour v1 : 10:48:07 Place v1 : 41 - v2: 0:26:37 Hour v2 : 11:03:43 Place v2 : 41 Z Finish line: 0:42:18 Finish hour: 11:19:24 Finish place : 40 X 1 place
Split Times
217027
0:43:57
00:42:18
0:40:40
i
Maiol Creixells
00:40:40 (Tr: 0:40:40)
i
Claudia Martín Rodríguez
00:41:38 (Tr: 0:41:38)
i
Bruna Miralpeix Busquets
00:41:49 (Tr: 0:41:49)
i
Carla Yanguas Solanellas
00:42:43 (Tr: 0:42:43)
i
Lucia Martinez Canteras
00:43:12 (Tr: 0:43:12)
i
Aina Civil Safont
00:43:15 (Tr: 0:43:15) |
|||||||
41 | 6 | 132 |
i
|
Carla Yanguas Solanellas | 0:42:43 | ||
Real t.: 00:42:43 Real start: 10:37:06 Finish hour: 11:19:49 Cat:SUB18_F Category place: 3 Race start:10:37:06 Gender:F Pace: 6:07 min/km Club: c. a. canovelles v1: 0:10:46 Hour v1 : 10:47:52 Place v1 : 39 - v2: 0:26:22 Hour v2 : 11:03:28 Place v2 : 39 Z Finish line: 0:42:43 Finish hour: 11:19:49 Finish place : 41 Y 2 places
Split Times
173212
0:44:01
00:42:43
0:41:24
i
Claudia Martín Rodríguez
00:41:38 (Tr: 0:41:38)
i
Bruna Miralpeix Busquets
00:41:49 (Tr: 0:41:49)
i
Yousra Laghmich Benomar
00:42:18 (Tr: 0:42:18)
i
Lucia Martinez Canteras
00:43:12 (Tr: 0:43:12)
i
Aina Civil Safont
00:43:15 (Tr: 0:43:15)
i
Ivana Rubio Benito
00:44:01 (Tr: 0:44:01) |
|||||||
42 | 7 | 105 |
i
|
Lucia Martinez Canteras | 0:43:12 | ||
Real t.: 00:43:12 Real start: 10:37:06 Finish hour: 11:20:18 Cat:SUB20_F Category place: 4 Race start:10:37:06 Gender:F Pace: 6:11 min/km Club: cornella atletic v1: 0:11:11 Hour v1 : 10:48:17 Place v1 : 43 - v2: 0:27:06 Hour v2 : 11:04:12 Place v2 : 42 X 1 place Finish line: 0:43:12 Finish hour: 11:20:18 Finish place : 42 Z
Split Times
232223
0:44:58
00:43:12
0:41:26
i
Claudia Martín Rodríguez
00:41:38 (Tr: 0:41:38)
i
Bruna Miralpeix Busquets
00:41:49 (Tr: 0:41:49)
i
Yousra Laghmich Benomar
00:42:18 (Tr: 0:42:18)
i
Carla Yanguas Solanellas
00:42:43 (Tr: 0:42:43)
i
Aina Civil Safont
00:43:15 (Tr: 0:43:15)
i
Ivana Rubio Benito
00:44:01 (Tr: 0:44:01)
i
Alba Pont Servent
00:44:58 (Tr: 0:44:58) |
|||||||
43 | 8 | 130 |
i
|
Aina Civil Safont | 0:43:15 | ||
Real t.: 00:43:15 Real start: 10:37:06 Finish hour: 11:20:21 Cat:SUB18_F Category place: 4 Race start:10:37:06 Gender:F Pace: 6:11 min/km Club: jab berga v1: 0:11:30 Hour v1 : 10:48:36 Place v1 : 46 - v2: 0:27:28 Hour v2 : 11:04:34 Place v2 : 43 X 3 places Finish line: 0:43:15 Finish hour: 11:20:21 Finish place : 43 Z
Split Times
249559
0:45:09
00:43:15
0:41:22
i
Claudia Martín Rodríguez
00:41:38 (Tr: 0:41:38)
i
Bruna Miralpeix Busquets
00:41:49 (Tr: 0:41:49)
i
Yousra Laghmich Benomar
00:42:18 (Tr: 0:42:18)
i
Carla Yanguas Solanellas
00:42:43 (Tr: 0:42:43)
i
Lucia Martinez Canteras
00:43:12 (Tr: 0:43:12)
i
Ivana Rubio Benito
00:44:01 (Tr: 0:44:01)
i
Alba Pont Servent
00:44:58 (Tr: 0:44:58)
i
Berta Boix Noguera
00:45:09 (Tr: 0:45:09) |
|||||||
44 | 9 | 106 |
i
|
Ivana Rubio Benito | 0:44:01 | ||
Real t.: 00:44:01 Real start: 10:37:06 Finish hour: 11:21:07 Cat:SUB20_F Category place: 5 Race start:10:37:06 Gender:F Pace: 6:18 min/km Club: club atletisme canovelles v1: 0:11:30 Hour v1 : 10:48:36 Place v1 : 45 - v2: 0:27:37 Hour v2 : 11:04:43 Place v2 : 44 X 1 place Finish line: 0:44:01 Finish hour: 11:21:07 Finish place : 44 Z
Split Times
267533
0:46:03
00:44:01
0:42:00
i
Yousra Laghmich Benomar
00:42:18 (Tr: 0:42:18)
i
Carla Yanguas Solanellas
00:42:43 (Tr: 0:42:43)
i
Lucia Martinez Canteras
00:43:12 (Tr: 0:43:12)
i
Aina Civil Safont
00:43:15 (Tr: 0:43:15)
i
Alba Pont Servent
00:44:58 (Tr: 0:44:58)
i
Berta Boix Noguera
00:45:09 (Tr: 0:45:09)
i
Berta Rota Solsona
00:46:03 (Tr: 0:46:03) |
|||||||
45 | 10 | 138 |
i
|
Alba Pont Servent | 0:44:58 | ||
Real t.: 00:44:58 Real start: 10:37:06 Finish hour: 11:22:04 Cat:SUB18_F Category place: 5 Race start:10:37:06 Gender:F Pace: 6:26 min/km Club: caps v1: 0:11:41 Hour v1 : 10:48:47 Place v1 : 48 - v2: 0:28:14 Hour v2 : 11:05:20 Place v2 : 45 X 3 places Finish line: 0:44:58 Finish hour: 11:22:04 Finish place : 45 Z
Split Times
232223
0:46:43
00:44:58
0:43:12
i
Lucia Martinez Canteras
00:43:12 (Tr: 0:43:12)
i
Aina Civil Safont
00:43:15 (Tr: 0:43:15)
i
Ivana Rubio Benito
00:44:01 (Tr: 0:44:01)
i
Berta Boix Noguera
00:45:09 (Tr: 0:45:09)
i
Berta Rota Solsona
00:46:03 (Tr: 0:46:03)
i
Queralt Casacuberta Ferre
00:46:24 (Tr: 0:46:24)
i
Miriam Recasens Sanchez
00:46:24 (Tr: 0:46:24) |
|||||||
46 | 11 | 160 |
i
|
Berta Boix Noguera | 0:45:09 | ||
Real t.: 00:45:09 Real start: 10:37:06 Finish hour: 11:22:15 Cat:SUB18_F Category place: 6 Race start:10:37:06 Gender:F Pace: 6:27 min/km Club: jab berga v1: 0:11:37 Hour v1 : 10:48:43 Place v1 : 47 - v2: 0:28:22 Hour v2 : 11:05:28 Place v2 : 46 X 1 place Finish line: 0:45:09 Finish hour: 11:22:15 Finish place : 46 Z
Split Times
249559
0:47:02
00:45:09
0:43:15
i
Aina Civil Safont
00:43:15 (Tr: 0:43:15)
i
Ivana Rubio Benito
00:44:01 (Tr: 0:44:01)
i
Alba Pont Servent
00:44:58 (Tr: 0:44:58)
i
Berta Rota Solsona
00:46:03 (Tr: 0:46:03)
i
Queralt Casacuberta Ferre
00:46:24 (Tr: 0:46:24)
i
Miriam Recasens Sanchez
00:46:24 (Tr: 0:46:24) |
|||||||
47 | 12 | 139 |
i
|
Berta Rota Solsona | 0:46:03 | ||
Real t.: 00:46:03 Real start: 10:37:06 Finish hour: 11:23:09 Cat:SUB18_F Category place: 7 Race start:10:37:06 Gender:F Pace: 6:35 min/km Club: jab berga v1: 0:12:23 Hour v1 : 10:49:29 Place v1 : 52 - v2: 0:29:17 Hour v2 : 11:06:23 Place v2 : 47 X 5 places Finish line: 0:46:03 Finish hour: 11:23:09 Finish place : 47 Z
Split Times
267533
0:48:05
00:46:03
0:44:01
i
Ivana Rubio Benito
00:44:01 (Tr: 0:44:01)
i
Alba Pont Servent
00:44:58 (Tr: 0:44:58)
i
Berta Boix Noguera
00:45:09 (Tr: 0:45:09)
i
Queralt Casacuberta Ferre
00:46:24 (Tr: 0:46:24)
i
Miriam Recasens Sanchez
00:46:24 (Tr: 0:46:24)
i
Cèlia Mayor Giralt
00:47:18 (Tr: 0:47:18)
i
Queralt Pinyol Girones
00:47:42 (Tr: 0:47:42) |
|||||||
48 | 13 | 145 |
i
|
Queralt Casacuberta Ferre | 0:46:24 | ||
Real t.: 00:46:24 Real start: 10:37:06 Finish hour: 11:23:30 Cat:SUB18_F Category place: 8 Race start:10:37:06 Gender:F Pace: 6:38 min/km Club: jab berga v1: 0:12:22 Hour v1 : 10:49:28 Place v1 : 51 - v2: 0:29:35 Hour v2 : 11:06:41 Place v2 : 50 X 1 place Finish line: 0:46:24 Finish hour: 11:23:30 Finish place : 48 X 2 places
Split Times
189395
0:47:50
00:46:24
0:44:58
i
Alba Pont Servent
00:44:58 (Tr: 0:44:58)
i
Berta Boix Noguera
00:45:09 (Tr: 0:45:09)
i
Berta Rota Solsona
00:46:03 (Tr: 0:46:03)
i
Miriam Recasens Sanchez
00:46:24 (Tr: 0:46:24)
i
Cèlia Mayor Giralt
00:47:18 (Tr: 0:47:18)
i
Queralt Pinyol Girones
00:47:42 (Tr: 0:47:42) |
|||||||
49 | 14 | 115 |
i
|
Miriam Recasens Sanchez | 0:46:24 | ||
Real t.: 00:46:24 Real start: 10:37:06 Finish hour: 11:23:30 Cat:SUB20_F Category place: 6 Race start:10:37:06 Gender:F Pace: 6:38 min/km Club: club vic v1: 0:11:43 Hour v1 : 10:48:49 Place v1 : 49 - v2: 0:29:22 Hour v2 : 11:06:28 Place v2 : 48 X 1 place Finish line: 0:46:24 Finish hour: 11:23:30 Finish place : 49 Y 1 place
Split Times
238048
0:48:12
00:46:24
0:44:36
i
Alba Pont Servent
00:44:58 (Tr: 0:44:58)
i
Berta Boix Noguera
00:45:09 (Tr: 0:45:09)
i
Berta Rota Solsona
00:46:03 (Tr: 0:46:03)
i
Queralt Casacuberta Ferre
00:46:24 (Tr: 0:46:24)
i
Cèlia Mayor Giralt
00:47:18 (Tr: 0:47:18)
i
Queralt Pinyol Girones
00:47:42 (Tr: 0:47:42)
i
Eloi Quintana Guiteras
00:48:12 (Tr: 0:48:12) |
|||||||
50 | 15 | 148 |
i
|
Cèlia Mayor Giralt | 0:47:18 | ||
Real t.: 00:47:18 Real start: 10:37:06 Finish hour: 11:24:24 Cat:SUB18_F Category place: 9 Race start:10:37:06 Gender:F Pace: 6:46 min/km Club: avinent manresa v1: 0:12:35 Hour v1 : 10:49:41 Place v1 : 56 - v2: 0:30:01 Hour v2 : 11:07:07 Place v2 : 53 X 3 places Finish line: 0:47:18 Finish hour: 11:24:24 Finish place : 50 X 3 places
Split Times
164346
0:48:32
00:47:18
0:46:03
i
Berta Rota Solsona
00:46:03 (Tr: 0:46:03)
i
Queralt Casacuberta Ferre
00:46:24 (Tr: 0:46:24)
i
Miriam Recasens Sanchez
00:46:24 (Tr: 0:46:24)
i
Queralt Pinyol Girones
00:47:42 (Tr: 0:47:42)
i
Eloi Quintana Guiteras
00:48:12 (Tr: 0:48:12)
i
Gaia Espinós Balagué
00:48:32 (Tr: 0:48:32) |
|||||||
51 | 16 | 152 |
i
|
Queralt Pinyol Girones | 0:47:42 | ||
Real t.: 00:47:42 Real start: 10:37:06 Finish hour: 11:24:48 Cat:SUB18_F Category place: 10 Race start:10:37:06 Gender:F Pace: 6:49 min/km Club: club atletisme ascó v1: 0:12:18 Hour v1 : 10:49:24 Place v1 : 50 - v2: 0:29:46 Hour v2 : 11:06:52 Place v2 : 51 Y 1 place Finish line: 0:47:42 Finish hour: 11:24:48 Finish place : 51 Z
Split Times
211065
0:49:18
00:47:42
0:46:06
i
Queralt Casacuberta Ferre
00:46:24 (Tr: 0:46:24)
i
Miriam Recasens Sanchez
00:46:24 (Tr: 0:46:24)
i
Cèlia Mayor Giralt
00:47:18 (Tr: 0:47:18)
i
Eloi Quintana Guiteras
00:48:12 (Tr: 0:48:12)
i
Gaia Espinós Balagué
00:48:32 (Tr: 0:48:32)
i
Agnès Feliu Casal
00:49:18 (Tr: 0:49:18) |
|||||||
52 | 36 | 136 |
i
|
Eloi Quintana Guiteras | 0:48:12 | ||
Real t.: 00:48:12 Real start: 10:37:06 Finish hour: 11:25:18 Cat:SUB18_M Category place: 14 Race start:10:37:06 Gender:M Pace: 6:54 min/km Club: club atlètic natació torelló v1: 0:11:08 Hour v1 : 10:48:14 Place v1 : 42 - v2: 0:29:31 Hour v2 : 11:06:37 Place v2 : 49 Y 7 places Finish line: 0:48:12 Finish hour: 11:25:18 Finish place : 52 Y 3 places
Split Times
238048
0:50:00
00:48:12
0:46:24
i
Miriam Recasens Sanchez
00:46:24 (Tr: 0:46:24)
i
Cèlia Mayor Giralt
00:47:18 (Tr: 0:47:18)
i
Queralt Pinyol Girones
00:47:42 (Tr: 0:47:42)
i
Gaia Espinós Balagué
00:48:32 (Tr: 0:48:32)
i
Agnès Feliu Casal
00:49:18 (Tr: 0:49:18)
i
Maria Carrasco Larubia
00:49:43 (Tr: 0:49:43)
i
Zoe De Haro Sanchez
00:49:45 (Tr: 0:49:45) |
|||||||
53 | 17 | 157 |
i
|
Gaia Espinós Balagué | 0:48:32 | ||
Real t.: 00:48:32 Real start: 10:37:06 Finish hour: 11:25:38 Cat:SUB18_F Category place: 11 Race start:10:37:06 Gender:F Pace: 6:56 min/km Club: club atletisme pobla de segur v1: 0:12:30 Hour v1 : 10:49:36 Place v1 : 55 - v2: 0:29:58 Hour v2 : 11:07:04 Place v2 : 52 X 3 places Finish line: 0:48:32 Finish hour: 11:25:38 Finish place : 53 Y 1 place
Split Times
163438
0:49:46
00:48:32
0:47:18
i
Cèlia Mayor Giralt
00:47:18 (Tr: 0:47:18)
i
Queralt Pinyol Girones
00:47:42 (Tr: 0:47:42)
i
Eloi Quintana Guiteras
00:48:12 (Tr: 0:48:12)
i
Agnès Feliu Casal
00:49:18 (Tr: 0:49:18)
i
Maria Carrasco Larubia
00:49:43 (Tr: 0:49:43)
i
Zoe De Haro Sanchez
00:49:45 (Tr: 0:49:45) |
|||||||
54 | 18 | 153 |
i
|
Agnès Feliu Casal | 0:49:18 | ||
Real t.: 00:49:18 Real start: 10:37:06 Finish hour: 11:26:24 Cat:SUB18_F Category place: 12 Race start:10:37:06 Gender:F Pace: 7:03 min/km Club: club atletisme pobla de segur v1: 0:12:28 Hour v1 : 10:49:34 Place v1 : 54 - v2: 0:31:01 Hour v2 : 11:08:07 Place v2 : 54 Z Finish line: 0:49:18 Finish hour: 11:26:24 Finish place : 54 Z
Split Times
934370
0:56:23
00:49:18
0:42:14
i
Yousra Laghmich Benomar
00:42:18 (Tr: 0:42:18)
i
Carla Yanguas Solanellas
00:42:43 (Tr: 0:42:43)
i
Lucia Martinez Canteras
00:43:12 (Tr: 0:43:12)
i
Aina Civil Safont
00:43:15 (Tr: 0:43:15)
i
Ivana Rubio Benito
00:44:01 (Tr: 0:44:01)
i
Alba Pont Servent
00:44:58 (Tr: 0:44:58)
i
Berta Boix Noguera
00:45:09 (Tr: 0:45:09)
i
Berta Rota Solsona
00:46:03 (Tr: 0:46:03)
i
Queralt Casacuberta Ferre
00:46:24 (Tr: 0:46:24)
i
Miriam Recasens Sanchez
00:46:24 (Tr: 0:46:24)
i
Cèlia Mayor Giralt
00:47:18 (Tr: 0:47:18)
i
Queralt Pinyol Girones
00:47:42 (Tr: 0:47:42)
i
Eloi Quintana Guiteras
00:48:12 (Tr: 0:48:12)
i
Gaia Espinós Balagué
00:48:32 (Tr: 0:48:32)
i
Maria Carrasco Larubia
00:49:43 (Tr: 0:49:43)
i
Zoe De Haro Sanchez
00:49:45 (Tr: 0:49:45)
i
Sofia Casas Comallonga
00:56:23 (Tr: 0:56:23) |
|||||||
55 | 19 | 119 |
i
|
Maria Carrasco Larubia | 0:49:43 | ||
Real t.: 00:49:43 Real start: 10:37:06 Finish hour: 11:26:49 Cat:SUB20_F Category place: 7 Race start:10:37:06 Gender:F Pace: 7:07 min/km Club: jab berga v1: 0:12:49 Hour v1 : 10:49:55 Place v1 : 57 - v2: 0:31:38 Hour v2 : 11:08:44 Place v2 : 56 X 1 place Finish line: 0:49:43 Finish hour: 11:26:49 Finish place : 55 X 1 place
Split Times
880330
0:56:23
00:49:43
0:43:03
i
Lucia Martinez Canteras
00:43:12 (Tr: 0:43:12)
i
Aina Civil Safont
00:43:15 (Tr: 0:43:15)
i
Ivana Rubio Benito
00:44:01 (Tr: 0:44:01)
i
Alba Pont Servent
00:44:58 (Tr: 0:44:58)
i
Berta Boix Noguera
00:45:09 (Tr: 0:45:09)
i
Berta Rota Solsona
00:46:03 (Tr: 0:46:03)
i
Queralt Casacuberta Ferre
00:46:24 (Tr: 0:46:24)
i
Miriam Recasens Sanchez
00:46:24 (Tr: 0:46:24)
i
Cèlia Mayor Giralt
00:47:18 (Tr: 0:47:18)
i
Queralt Pinyol Girones
00:47:42 (Tr: 0:47:42)
i
Eloi Quintana Guiteras
00:48:12 (Tr: 0:48:12)
i
Gaia Espinós Balagué
00:48:32 (Tr: 0:48:32)
i
Agnès Feliu Casal
00:49:18 (Tr: 0:49:18)
i
Zoe De Haro Sanchez
00:49:45 (Tr: 0:49:45)
i
Sofia Casas Comallonga
00:56:23 (Tr: 0:56:23) |
|||||||
56 | 20 | 140 |
i
|
Zoe De Haro Sanchez | 0:49:45 | ||
Real t.: 00:49:45 Real start: 10:37:06 Finish hour: 11:26:51 Cat:SUB18_F Category place: 13 Race start:10:37:06 Gender:F Pace: 7:07 min/km Club: yetis collserola trail team v1: 0:12:26 Hour v1 : 10:49:32 Place v1 : 53 - v2: 0:31:05 Hour v2 : 11:08:11 Place v2 : 55 Y 2 places Finish line: 0:49:45 Finish hour: 11:26:51 Finish place : 56 Y 1 place
Split Times
876222
0:56:23
00:49:45
0:43:06
i
Lucia Martinez Canteras
00:43:12 (Tr: 0:43:12)
i
Aina Civil Safont
00:43:15 (Tr: 0:43:15)
i
Ivana Rubio Benito
00:44:01 (Tr: 0:44:01)
i
Alba Pont Servent
00:44:58 (Tr: 0:44:58)
i
Berta Boix Noguera
00:45:09 (Tr: 0:45:09)
i
Berta Rota Solsona
00:46:03 (Tr: 0:46:03)
i
Queralt Casacuberta Ferre
00:46:24 (Tr: 0:46:24)
i
Miriam Recasens Sanchez
00:46:24 (Tr: 0:46:24)
i
Cèlia Mayor Giralt
00:47:18 (Tr: 0:47:18)
i
Queralt Pinyol Girones
00:47:42 (Tr: 0:47:42)
i
Eloi Quintana Guiteras
00:48:12 (Tr: 0:48:12)
i
Gaia Espinós Balagué
00:48:32 (Tr: 0:48:32)
i
Agnès Feliu Casal
00:49:18 (Tr: 0:49:18)
i
Maria Carrasco Larubia
00:49:43 (Tr: 0:49:43)
i
Sofia Casas Comallonga
00:56:23 (Tr: 0:56:23) |
|||||||
57 | 21 | 158 |
i
|
Sofia Casas Comallonga | 0:56:23 | ||
Real t.: 00:56:23 Real start: 10:37:06 Finish hour: 11:33:29 Cat:SUB18_F Category place: 14 Race start:10:37:06 Gender:F Pace: 8:04 min/km Club: jab berga v1: 0:14:10 Hour v1 : 10:51:16 Place v1 : 58 - v2: 0:35:17 Hour v2 : 11:12:23 Place v2 : 57 X 1 place Finish line: 0:56:23 Finish hour: 11:33:29 Finish place : 57 Z
Split Times
934370
1:03:28
00:56:23
0:49:18
i
Agnès Feliu Casal
00:49:18 (Tr: 0:49:18)
i
Maria Carrasco Larubia
00:49:43 (Tr: 0:49:43)
i
Zoe De Haro Sanchez
00:49:45 (Tr: 0:49:45) |
|||||||