L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 309 |
i
|
Marcel Samsó Ruiz | 0:15:45 | ||
Real t.: 00:15:45 Real start: 12:14:24 Finish hour: 12:30:09 Cat:SUB14_M Category place: 1 Race start:12:14:24 Gender:M Pace: 4:34 min/km Club: ca granollers v1: 0:04:09 Hour v1 : 12:18:33 Place v1 : 5 - Finish line: 0:15:45 Finish hour: 12:30:09 Finish place : 1 X 4 places
Split Times
161202
0:16:58
00:15:45
0:14:32
i
Marc Vazquez Cunill
00:15:51 (Tr: 0:15:51)
i
Martí Paín Figueras
00:16:17 (Tr: 0:16:17)
i
Gerard Costa Gonzalez
00:16:22 (Tr: 0:16:22)
i
Valentí Franch Gabàs
00:16:35 (Tr: 0:16:35)
i
Marc Boix Pons
00:16:43 (Tr: 0:16:43)
i
Mir Dies Lloveras
00:16:58 (Tr: 0:16:58) |
|||||||
2 | 2 | 315 |
i
|
Marc Vazquez Cunill | 0:15:51 | ||
Real t.: 00:15:51 Real start: 12:14:24 Finish hour: 12:30:15 Cat:SUB14_M Category place: 2 Race start:12:14:24 Gender:M Pace: 4:36 min/km Club: jab berga v1: 0:04:09 Hour v1 : 12:18:33 Place v1 : 2 - Finish line: 0:15:51 Finish hour: 12:30:15 Finish place : 2 Z
Split Times
148755
0:16:58
00:15:51
0:14:43
i
Marcel Samsó Ruiz
00:15:45 (Tr: 0:15:45)
i
Martí Paín Figueras
00:16:17 (Tr: 0:16:17)
i
Gerard Costa Gonzalez
00:16:22 (Tr: 0:16:22)
i
Valentí Franch Gabàs
00:16:35 (Tr: 0:16:35)
i
Marc Boix Pons
00:16:43 (Tr: 0:16:43)
i
Mir Dies Lloveras
00:16:58 (Tr: 0:16:58) |
|||||||
3 | 3 | 329 |
i
|
Martí Paín Figueras | 0:16:17 | ||
Real t.: 00:16:17 Real start: 12:14:24 Finish hour: 12:30:41 Cat:SUB14_M Category place: 3 Race start:12:14:24 Gender:M Pace: 4:43 min/km Club: escola espprtiva uec anoia v1: 0:04:08 Hour v1 : 12:18:32 Place v1 : 1 - Finish line: 0:16:17 Finish hour: 12:30:41 Finish place : 3 Y 2 places
Split Times
92030
0:16:58
00:16:17
0:15:35
i
Marcel Samsó Ruiz
00:15:45 (Tr: 0:15:45)
i
Marc Vazquez Cunill
00:15:51 (Tr: 0:15:51)
i
Gerard Costa Gonzalez
00:16:22 (Tr: 0:16:22)
i
Valentí Franch Gabàs
00:16:35 (Tr: 0:16:35)
i
Marc Boix Pons
00:16:43 (Tr: 0:16:43)
i
Mir Dies Lloveras
00:16:58 (Tr: 0:16:58) |
|||||||
4 | 4 | 305 |
i
|
Gerard Costa Gonzalez | 0:16:22 | ||
Real t.: 00:16:22 Real start: 12:14:24 Finish hour: 12:30:46 Cat:SUB14_M Category place: 4 Race start:12:14:24 Gender:M Pace: 4:45 min/km Club: c.e. cassanenca v1: 0:04:09 Hour v1 : 12:18:33 Place v1 : 3 - Finish line: 0:16:22 Finish hour: 12:30:46 Finish place : 4 Y 1 place
Split Times
81083
0:16:58
00:16:22
0:15:45
i
Marcel Samsó Ruiz
00:15:45 (Tr: 0:15:45)
i
Marc Vazquez Cunill
00:15:51 (Tr: 0:15:51)
i
Martí Paín Figueras
00:16:17 (Tr: 0:16:17)
i
Valentí Franch Gabàs
00:16:35 (Tr: 0:16:35)
i
Marc Boix Pons
00:16:43 (Tr: 0:16:43)
i
Mir Dies Lloveras
00:16:58 (Tr: 0:16:58) |
|||||||
5 | 5 | 307 |
i
|
Valentí Franch Gabàs | 0:16:35 | ||
Real t.: 00:16:35 Real start: 12:14:24 Finish hour: 12:30:59 Cat:SUB14_M Category place: 5 Race start:12:14:24 Gender:M Pace: 4:49 min/km Club: caps v1: 0:04:09 Hour v1 : 12:18:33 Place v1 : 6 - Finish line: 0:16:35 Finish hour: 12:30:59 Finish place : 5 X 1 place
Split Times
123785
0:17:32
00:16:35
0:15:39
i
Marcel Samsó Ruiz
00:15:45 (Tr: 0:15:45)
i
Marc Vazquez Cunill
00:15:51 (Tr: 0:15:51)
i
Martí Paín Figueras
00:16:17 (Tr: 0:16:17)
i
Gerard Costa Gonzalez
00:16:22 (Tr: 0:16:22)
i
Marc Boix Pons
00:16:43 (Tr: 0:16:43)
i
Mir Dies Lloveras
00:16:58 (Tr: 0:16:58)
i
Enric Masó Aguilà
00:17:32 (Tr: 0:17:32) |
|||||||
6 | 6 | 320 |
i
|
Marc Boix Pons | 0:16:43 | ||
Real t.: 00:16:43 Real start: 12:14:24 Finish hour: 12:31:07 Cat:SUB14_M Category place: 6 Race start:12:14:24 Gender:M Pace: 4:51 min/km Club: club atletic vic v1: 0:04:09 Hour v1 : 12:18:33 Place v1 : 4 - Finish line: 0:16:43 Finish hour: 12:31:07 Finish place : 6 Y 2 places
Split Times
120199
0:17:38
00:16:43
0:15:48
i
Marc Vazquez Cunill
00:15:51 (Tr: 0:15:51)
i
Martí Paín Figueras
00:16:17 (Tr: 0:16:17)
i
Gerard Costa Gonzalez
00:16:22 (Tr: 0:16:22)
i
Valentí Franch Gabàs
00:16:35 (Tr: 0:16:35)
i
Mir Dies Lloveras
00:16:58 (Tr: 0:16:58)
i
Enric Masó Aguilà
00:17:32 (Tr: 0:17:32)
i
Oriol Suñer Pujol
00:17:38 (Tr: 0:17:38) |
|||||||
7 | 7 | 303 |
i
|
Mir Dies Lloveras | 0:16:58 | ||
Real t.: 00:16:58 Real start: 12:14:24 Finish hour: 12:31:22 Cat:SUB14_M Category place: 7 Race start:12:14:24 Gender:M Pace: 4:56 min/km Club: club atletisme pobla de segur (caps) v1: 0:04:10 Hour v1 : 12:18:34 Place v1 : 8 - Finish line: 0:16:58 Finish hour: 12:31:22 Finish place : 7 X 1 place
Split Times
90604
0:17:40
00:16:58
0:16:17
i
Gerard Costa Gonzalez
00:16:22 (Tr: 0:16:22)
i
Valentí Franch Gabàs
00:16:35 (Tr: 0:16:35)
i
Marc Boix Pons
00:16:43 (Tr: 0:16:43)
i
Enric Masó Aguilà
00:17:32 (Tr: 0:17:32)
i
Oriol Suñer Pujol
00:17:38 (Tr: 0:17:38)
i
Jan Caselles I Martinez
00:17:40 (Tr: 0:17:40) |
|||||||
8 | 8 | 322 |
i
|
Enric Masó Aguilà | 0:17:32 | ||
Real t.: 00:17:32 Real start: 12:14:24 Finish hour: 12:31:56 Cat:SUB14_M Category place: 8 Race start:12:14:24 Gender:M Pace: 5:05 min/km Club: ca vic v1: 0:04:09 Hour v1 : 12:18:33 Place v1 : 7 - Finish line: 0:17:32 Finish hour: 12:31:56 Finish place : 8 Y 1 place
Split Times
123785
0:18:28
00:17:32
0:16:35
i
Valentí Franch Gabàs
00:16:35 (Tr: 0:16:35)
i
Marc Boix Pons
00:16:43 (Tr: 0:16:43)
i
Mir Dies Lloveras
00:16:58 (Tr: 0:16:58)
i
Oriol Suñer Pujol
00:17:38 (Tr: 0:17:38)
i
Jan Caselles I Martinez
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
i
Queralt Rutllant Peracaula
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
i
Albert Fernández Trullàs
00:18:24 (Tr: 0:18:24) |
|||||||
9 | 9 | 323 |
i
|
Oriol Suñer Pujol | 0:17:38 | ||
Real t.: 00:17:38 Real start: 12:14:24 Finish hour: 12:32:02 Cat:SUB14_M Category place: 9 Race start:12:14:24 Gender:M Pace: 5:07 min/km Club: atletisme cassà v1: 0:04:22 Hour v1 : 12:18:46 Place v1 : 15 - Finish line: 0:17:38 Finish hour: 12:32:02 Finish place : 9 X 6 places
Split Times
120199
0:18:32
00:17:38
0:16:43
i
Marc Boix Pons
00:16:43 (Tr: 0:16:43)
i
Mir Dies Lloveras
00:16:58 (Tr: 0:16:58)
i
Enric Masó Aguilà
00:17:32 (Tr: 0:17:32)
i
Jan Caselles I Martinez
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
i
Queralt Rutllant Peracaula
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
i
Albert Fernández Trullàs
00:18:24 (Tr: 0:18:24) |
|||||||
10 | 10 | 302 |
i
|
Jan Caselles I Martinez | 0:17:40 | ||
Real t.: 00:17:40 Real start: 12:14:24 Finish hour: 12:32:04 Cat:SUB14_M Category place: 10 Race start:12:14:24 Gender:M Pace: 5:08 min/km Club: club atletisme la pobla de segur v1: 0:04:17 Hour v1 : 12:18:41 Place v1 : 11 - Finish line: 0:17:40 Finish hour: 12:32:04 Finish place : 10 X 1 place
Split Times
122720
0:18:35
00:17:40
0:16:44
i
Mir Dies Lloveras
00:16:58 (Tr: 0:16:58)
i
Enric Masó Aguilà
00:17:32 (Tr: 0:17:32)
i
Oriol Suñer Pujol
00:17:38 (Tr: 0:17:38)
i
Queralt Rutllant Peracaula
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
i
Albert Fernández Trullàs
00:18:24 (Tr: 0:18:24)
i
Nil Güell López
00:18:35 (Tr: 0:18:35) |
|||||||
11 | 1 | 312 |
i
|
Queralt Rutllant Peracaula | 0:17:53 | ||
Real t.: 00:17:53 Real start: 12:14:24 Finish hour: 12:32:17 Cat:SUB14_F Category place: 1 Race start:12:14:24 Gender:F Pace: 5:11 min/km Club: v1: 0:04:13 Hour v1 : 12:18:37 Place v1 : 9 - Finish line: 0:17:53 Finish hour: 12:32:17 Finish place : 11 Y 2 places
Split Times
96954
0:18:37
00:17:53
0:17:09
i
Enric Masó Aguilà
00:17:32 (Tr: 0:17:32)
i
Oriol Suñer Pujol
00:17:38 (Tr: 0:17:38)
i
Jan Caselles I Martinez
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
i
Albert Fernández Trullàs
00:18:24 (Tr: 0:18:24)
i
Nil Güell López
00:18:35 (Tr: 0:18:35)
i
Guillermo Matas González
00:18:37 (Tr: 0:18:37) |
|||||||
12 | 11 | 316 |
i
|
Albert Fernández Trullàs | 0:18:24 | ||
Real t.: 00:18:24 Real start: 12:14:24 Finish hour: 12:32:48 Cat:SUB14_M Category place: 11 Race start:12:14:24 Gender:M Pace: 5:20 min/km Club: uecanoia v1: 0:04:14 Hour v1 : 12:18:38 Place v1 : 10 - Finish line: 0:18:24 Finish hour: 12:32:48 Finish place : 12 Y 2 places
Split Times
132517
0:19:24
00:18:24
0:17:24
i
Enric Masó Aguilà
00:17:32 (Tr: 0:17:32)
i
Oriol Suñer Pujol
00:17:38 (Tr: 0:17:38)
i
Jan Caselles I Martinez
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
i
Queralt Rutllant Peracaula
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
i
Nil Güell López
00:18:35 (Tr: 0:18:35)
i
Guillermo Matas González
00:18:37 (Tr: 0:18:37)
i
Arnau Ferrero Navarro
00:19:24 (Tr: 0:19:24) |
|||||||
13 | 12 | 328 |
i
|
Nil Güell López | 0:18:35 | ||
Real t.: 00:18:35 Real start: 12:14:24 Finish hour: 12:32:59 Cat:SUB14_M Category place: 12 Race start:12:14:24 Gender:M Pace: 5:24 min/km Club: forces forts i ferms v1: 0:04:33 Hour v1 : 12:18:57 Place v1 : 18 - Finish line: 0:18:35 Finish hour: 12:32:59 Finish place : 13 X 5 places
Split Times
132312
0:19:36
00:18:35
0:17:35
i
Oriol Suñer Pujol
00:17:38 (Tr: 0:17:38)
i
Jan Caselles I Martinez
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
i
Queralt Rutllant Peracaula
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
i
Albert Fernández Trullàs
00:18:24 (Tr: 0:18:24)
i
Guillermo Matas González
00:18:37 (Tr: 0:18:37)
i
Arnau Ferrero Navarro
00:19:24 (Tr: 0:19:24)
i
Oriol Gol Masó
00:19:36 (Tr: 0:19:36) |
|||||||
14 | 13 | 319 |
i
|
Guillermo Matas González | 0:18:37 | ||
Real t.: 00:18:37 Real start: 12:14:24 Finish hour: 12:33:01 Cat:SUB14_M Category place: 13 Race start:12:14:24 Gender:M Pace: 5:24 min/km Club: yetis collserola trail team v1: 0:04:22 Hour v1 : 12:18:46 Place v1 : 13 - Finish line: 0:18:37 Finish hour: 12:33:01 Finish place : 14 Y 1 place
Split Times
135713
0:19:38
00:18:37
0:17:35
i
Oriol Suñer Pujol
00:17:38 (Tr: 0:17:38)
i
Jan Caselles I Martinez
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
i
Queralt Rutllant Peracaula
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
i
Albert Fernández Trullàs
00:18:24 (Tr: 0:18:24)
i
Nil Güell López
00:18:35 (Tr: 0:18:35)
i
Arnau Ferrero Navarro
00:19:24 (Tr: 0:19:24)
i
Oriol Gol Masó
00:19:36 (Tr: 0:19:36)
i
Queralt Traveria Ortiz
00:19:38 (Tr: 0:19:38) |
|||||||
15 | 14 | 313 |
i
|
Arnau Ferrero Navarro | 0:19:24 | ||
Real t.: 00:19:24 Real start: 12:14:24 Finish hour: 12:33:48 Cat:SUB14_M Category place: 14 Race start:12:14:24 Gender:M Pace: 5:38 min/km Club: avinent manresa v1: 0:04:26 Hour v1 : 12:18:50 Place v1 : 16 - Finish line: 0:19:24 Finish hour: 12:33:48 Finish place : 15 X 1 place
Split Times
209235
0:20:59
00:19:24
0:17:49
i
Queralt Rutllant Peracaula
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
i
Albert Fernández Trullàs
00:18:24 (Tr: 0:18:24)
i
Nil Güell López
00:18:35 (Tr: 0:18:35)
i
Guillermo Matas González
00:18:37 (Tr: 0:18:37)
i
Oriol Gol Masó
00:19:36 (Tr: 0:19:36)
i
Queralt Traveria Ortiz
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Mark Bertran Soto
00:20:59 (Tr: 0:20:59) |
|||||||
16 | 15 | 327 |
i
|
Oriol Gol Masó | 0:19:36 | ||
Real t.: 00:19:36 Real start: 12:14:24 Finish hour: 12:34:00 Cat:SUB14_M Category place: 15 Race start:12:14:24 Gender:M Pace: 5:41 min/km Club: cavicl v1: 0:04:18 Hour v1 : 12:18:42 Place v1 : 12 - Finish line: 0:19:36 Finish hour: 12:34:00 Finish place : 16 Y 4 places
Split Times
189255
0:21:02
00:19:36
0:18:10
i
Albert Fernández Trullàs
00:18:24 (Tr: 0:18:24)
i
Nil Güell López
00:18:35 (Tr: 0:18:35)
i
Guillermo Matas González
00:18:37 (Tr: 0:18:37)
i
Arnau Ferrero Navarro
00:19:24 (Tr: 0:19:24)
i
Queralt Traveria Ortiz
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Mark Bertran Soto
00:20:59 (Tr: 0:20:59)
i
María García Chaparro
00:21:02 (Tr: 0:21:02) |
|||||||
17 | 2 | 311 |
i
|
Queralt Traveria Ortiz | 0:19:38 | ||
Real t.: 00:19:38 Real start: 12:14:24 Finish hour: 12:34:02 Cat:SUB14_F Category place: 2 Race start:12:14:24 Gender:F Pace: 5:42 min/km Club: cant club atlètic natació torelló v1: 0:04:29 Hour v1 : 12:18:53 Place v1 : 17 - Finish line: 0:19:38 Finish hour: 12:34:02 Finish place : 17 Z
Split Times
220466
0:21:19
00:19:38
0:17:58
i
Albert Fernández Trullàs
00:18:24 (Tr: 0:18:24)
i
Nil Güell López
00:18:35 (Tr: 0:18:35)
i
Guillermo Matas González
00:18:37 (Tr: 0:18:37)
i
Arnau Ferrero Navarro
00:19:24 (Tr: 0:19:24)
i
Oriol Gol Masó
00:19:36 (Tr: 0:19:36)
i
Mark Bertran Soto
00:20:59 (Tr: 0:20:59)
i
María García Chaparro
00:21:02 (Tr: 0:21:02)
i
Joana Cortès I Tendero
00:21:19 (Tr: 0:21:19) |
|||||||
18 | 16 | 318 |
i
|
Mark Bertran Soto | 0:20:59 | ||
Real t.: 00:20:59 Real start: 12:14:24 Finish hour: 12:35:23 Cat:SUB14_M Category place: 16 Race start:12:14:24 Gender:M Pace: 6:05 min/km Club: yetis collserola trail team v1: 0:04:55 Hour v1 : 12:19:19 Place v1 : 20 - Finish line: 0:20:59 Finish hour: 12:35:23 Finish place : 18 X 2 places
Split Times
321072
0:23:25
00:20:59
0:18:33
i
Nil Güell López
00:18:35 (Tr: 0:18:35)
i
Guillermo Matas González
00:18:37 (Tr: 0:18:37)
i
Arnau Ferrero Navarro
00:19:24 (Tr: 0:19:24)
i
Oriol Gol Masó
00:19:36 (Tr: 0:19:36)
i
Queralt Traveria Ortiz
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
María García Chaparro
00:21:02 (Tr: 0:21:02)
i
Joana Cortès I Tendero
00:21:19 (Tr: 0:21:19)
i
Gisela Andrés Vilà
00:23:25 (Tr: 0:23:25) |
|||||||
19 | 3 | 306 |
i
|
María García Chaparro | 0:21:02 | ||
Real t.: 00:21:02 Real start: 12:14:24 Finish hour: 12:35:26 Cat:SUB14_F Category place: 3 Race start:12:14:24 Gender:F Pace: 6:06 min/km Club: c.a.mollet v1: 0:04:22 Hour v1 : 12:18:46 Place v1 : 14 - Finish line: 0:21:02 Finish hour: 12:35:26 Finish place : 19 Y 5 places
Split Times
418974
0:24:12
00:21:02
0:17:51
i
Queralt Rutllant Peracaula
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
i
Albert Fernández Trullàs
00:18:24 (Tr: 0:18:24)
i
Nil Güell López
00:18:35 (Tr: 0:18:35)
i
Guillermo Matas González
00:18:37 (Tr: 0:18:37)
i
Arnau Ferrero Navarro
00:19:24 (Tr: 0:19:24)
i
Oriol Gol Masó
00:19:36 (Tr: 0:19:36)
i
Queralt Traveria Ortiz
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Mark Bertran Soto
00:20:59 (Tr: 0:20:59)
i
Joana Cortès I Tendero
00:21:19 (Tr: 0:21:19)
i
Gisela Andrés Vilà
00:23:25 (Tr: 0:23:25)
i
Adriana Mateu Ortega
00:24:12 (Tr: 0:24:12) |
|||||||
20 | 4 | 310 |
i
|
Joana Cortès I Tendero | 0:21:19 | ||
Real t.: 00:21:19 Real start: 12:14:24 Finish hour: 12:35:43 Cat:SUB14_F Category place: 4 Race start:12:14:24 Gender:F Pace: 6:11 min/km Club: club atletisme la pobla de segur v1: 0:04:35 Hour v1 : 12:18:59 Place v1 : 19 - Finish line: 0:21:19 Finish hour: 12:35:43 Finish place : 20 Y 1 place
Split Times
460939
0:24:48
00:21:19
0:17:49
i
Queralt Rutllant Peracaula
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
i
Albert Fernández Trullàs
00:18:24 (Tr: 0:18:24)
i
Nil Güell López
00:18:35 (Tr: 0:18:35)
i
Guillermo Matas González
00:18:37 (Tr: 0:18:37)
i
Arnau Ferrero Navarro
00:19:24 (Tr: 0:19:24)
i
Oriol Gol Masó
00:19:36 (Tr: 0:19:36)
i
Queralt Traveria Ortiz
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Mark Bertran Soto
00:20:59 (Tr: 0:20:59)
i
María García Chaparro
00:21:02 (Tr: 0:21:02)
i
Gisela Andrés Vilà
00:23:25 (Tr: 0:23:25)
i
Adriana Mateu Ortega
00:24:12 (Tr: 0:24:12)
i
Elna Güell Bascuñana
00:24:48 (Tr: 0:24:48) |
|||||||
21 | 5 | 325 |
i
|
Gisela Andrés Vilà | 0:23:25 | ||
Real t.: 00:23:25 Real start: 12:14:24 Finish hour: 12:37:49 Cat:SUB14_F Category place: 5 Race start:12:14:24 Gender:F Pace: 6:48 min/km Club: c.a.mollet v1: 0:05:05 Hour v1 : 12:19:29 Place v1 : 21 - Finish line: 0:23:25 Finish hour: 12:37:49 Finish place : 21 Z
Split Times
321072
0:25:51
00:23:25
0:20:59
i
Mark Bertran Soto
00:20:59 (Tr: 0:20:59)
i
María García Chaparro
00:21:02 (Tr: 0:21:02)
i
Joana Cortès I Tendero
00:21:19 (Tr: 0:21:19)
i
Adriana Mateu Ortega
00:24:12 (Tr: 0:24:12)
i
Elna Güell Bascuñana
00:24:48 (Tr: 0:24:48)
i
Nacho Masana Laguna
00:25:21 (Tr: 0:25:21) |
|||||||
22 | 6 | 308 |
i
|
Adriana Mateu Ortega | 0:24:12 | ||
Real t.: 00:24:12 Real start: 12:14:24 Finish hour: 12:38:36 Cat:SUB14_F Category place: 6 Race start:12:14:24 Gender:F Pace: 7:01 min/km Club: club atlètic torelló v1: 0:05:29 Hour v1 : 12:19:53 Place v1 : 24 - Finish line: 0:24:12 Finish hour: 12:38:36 Finish place : 22 X 2 places
Split Times
878616
0:30:51
00:24:12
0:17:33
i
Oriol Suñer Pujol
00:17:38 (Tr: 0:17:38)
i
Jan Caselles I Martinez
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
i
Queralt Rutllant Peracaula
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
i
Albert Fernández Trullàs
00:18:24 (Tr: 0:18:24)
i
Nil Güell López
00:18:35 (Tr: 0:18:35)
i
Guillermo Matas González
00:18:37 (Tr: 0:18:37)
i
Arnau Ferrero Navarro
00:19:24 (Tr: 0:19:24)
i
Oriol Gol Masó
00:19:36 (Tr: 0:19:36)
i
Queralt Traveria Ortiz
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Mark Bertran Soto
00:20:59 (Tr: 0:20:59)
i
María García Chaparro
00:21:02 (Tr: 0:21:02)
i
Joana Cortès I Tendero
00:21:19 (Tr: 0:21:19)
i
Gisela Andrés Vilà
00:23:25 (Tr: 0:23:25)
i
Elna Güell Bascuñana
00:24:48 (Tr: 0:24:48)
i
Nacho Masana Laguna
00:25:21 (Tr: 0:25:21)
i
Pau Barba Fernàndez
00:30:51 (Tr: 0:30:51) |
|||||||
23 | 7 | 326 |
i
|
Elna Güell Bascuñana | 0:24:48 | ||
Real t.: 00:24:48 Real start: 12:14:24 Finish hour: 12:39:12 Cat:SUB14_F Category place: 7 Race start:12:14:24 Gender:F Pace: 7:12 min/km Club: yetis collserola trail team v1: 0:05:27 Hour v1 : 12:19:51 Place v1 : 23 - Finish line: 0:24:48 Finish hour: 12:39:12 Finish place : 23 Z
Split Times
799213
0:30:51
00:24:48
0:18:45
i
Arnau Ferrero Navarro
00:19:24 (Tr: 0:19:24)
i
Oriol Gol Masó
00:19:36 (Tr: 0:19:36)
i
Queralt Traveria Ortiz
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Mark Bertran Soto
00:20:59 (Tr: 0:20:59)
i
María García Chaparro
00:21:02 (Tr: 0:21:02)
i
Joana Cortès I Tendero
00:21:19 (Tr: 0:21:19)
i
Gisela Andrés Vilà
00:23:25 (Tr: 0:23:25)
i
Adriana Mateu Ortega
00:24:12 (Tr: 0:24:12)
i
Nacho Masana Laguna
00:25:21 (Tr: 0:25:21)
i
Pau Barba Fernàndez
00:30:51 (Tr: 0:30:51) |
|||||||
24 | 17 | 324 |
i
|
Nacho Masana Laguna | 0:25:21 | ||
Real t.: 00:25:21 Real start: 12:14:24 Finish hour: 12:39:45 Cat:SUB14_M Category place: 17 Race start:12:14:24 Gender:M Pace: 7:21 min/km Club: yetis collserola trail club v1: 0:05:25 Hour v1 : 12:19:49 Place v1 : 22 - Finish line: 0:25:21 Finish hour: 12:39:45 Finish place : 24 Y 2 places
Split Times
726072
0:30:51
00:25:21
0:19:51
i
Mark Bertran Soto
00:20:59 (Tr: 0:20:59)
i
María García Chaparro
00:21:02 (Tr: 0:21:02)
i
Joana Cortès I Tendero
00:21:19 (Tr: 0:21:19)
i
Gisela Andrés Vilà
00:23:25 (Tr: 0:23:25)
i
Adriana Mateu Ortega
00:24:12 (Tr: 0:24:12)
i
Elna Güell Bascuñana
00:24:48 (Tr: 0:24:48)
i
Pau Barba Fernàndez
00:30:51 (Tr: 0:30:51) |
|||||||
25 | 18 | 321 |
i
|
Pau Barba Fernàndez | 0:30:51 | ||
Real t.: 00:30:51 Real start: 12:14:24 Finish hour: 12:45:15 Cat:SUB14_M Category place: 18 Race start:12:14:24 Gender:M Pace: 8:57 min/km Club: yetis collserola trail team v1: 0:06:09 Hour v1 : 12:20:33 Place v1 : 25 - Finish line: 0:30:51 Finish hour: 12:45:15 Finish place : 25 Z
Split Times
878616
0:37:31
00:30:51
0:24:12
i
Adriana Mateu Ortega
00:24:12 (Tr: 0:24:12)
i
Elna Güell Bascuñana
00:24:48 (Tr: 0:24:48)
i
Nacho Masana Laguna
00:25:21 (Tr: 0:25:21) |
|||||||