L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
270 | 225 | 444 |
i
|
Andres Cisneros | 0:29:12 (tr 0:28:44) | ||
Real t.: 00:28:44 Official t.: 00:29:12 Real start: 09:32:48 Finish hour: 10:01:32 Cat:SenM Category place: 79 Race start:9:32:20 Gender:M Pace: 5:45 min/km Club: k2_5: 0:13:58 Hour k2_5 : 09:46:46 Place k2_5 : 269 - Finish line: 0:28:44 Finish hour: 10:01:32 Finish place : 270 Y 1 place
Split Times
20306
0:29:21
00:29:12
0:29:02
Felix Monroy Martinez
00:29:16 (Tr: 0:28:54)
Martin Lopez Gomez
00:29:16 (Tr: 0:28:54)
Quirze Noheras Vilardaga
00:29:17 (Tr: 0:28:51)
i
Yelsyd asiel Jaramillo Galarza
00:29:18 (Tr: 0:29:08)
i
Alejandro Chacón Solé
00:29:19 (Tr: 0:28:47)
i
Paulina Cisneros
00:29:21 (Tr: 0:28:54) |
|||||||
271 | 226 | 215 | Felix Monroy Martinez | 0:29:16 (tr 0:28:54) | |||
Real t.: 00:28:54 Official t.: 00:29:16 Real start: 09:32:43 Finish hour: 10:01:36 Cat:Vt2M Category place: 85 Race start:9:32:20 Gender:M Pace: 5:47 min/km Club: k2_5: 0:14:41 Hour k2_5 : 09:47:23 Place k2_5 : 301 - Finish line: 0:28:54 Finish hour: 10:01:36 Finish place : 271 X 30 places
Split Times
11396
0:29:21
00:29:16
0:29:11
i
Andres Cisneros
00:29:12 (Tr: 0:28:44)
Martin Lopez Gomez
00:29:16 (Tr: 0:28:54)
Quirze Noheras Vilardaga
00:29:17 (Tr: 0:28:51)
i
Yelsyd asiel Jaramillo Galarza
00:29:18 (Tr: 0:29:08)
i
Alejandro Chacón Solé
00:29:19 (Tr: 0:28:47)
i
Paulina Cisneros
00:29:21 (Tr: 0:28:54) |
|||||||
272 | 227 | 187 | Martin Lopez Gomez | 0:29:16 (tr 0:28:54) | |||
Real t.: 00:28:54 Official t.: 00:29:16 Real start: 09:32:42 Finish hour: 10:01:36 Cat:Vt2M Category place: 86 Race start:9:32:20 Gender:M Pace: 5:47 min/km Club: k2_5: 0:14:42 Hour k2_5 : 09:47:24 Place k2_5 : 302 - Finish line: 0:28:54 Finish hour: 10:01:36 Finish place : 272 X 30 places
Split Times
10340
0:29:21
00:29:16
0:29:12
i
Andres Cisneros
00:29:12 (Tr: 0:28:44)
Felix Monroy Martinez
00:29:16 (Tr: 0:28:54)
Quirze Noheras Vilardaga
00:29:17 (Tr: 0:28:51)
i
Yelsyd asiel Jaramillo Galarza
00:29:18 (Tr: 0:29:08)
i
Alejandro Chacón Solé
00:29:19 (Tr: 0:28:47)
i
Paulina Cisneros
00:29:21 (Tr: 0:28:54) |
|||||||
273 | 228 | 280 | Quirze Noheras Vilardaga | 0:29:17 (tr 0:28:51) | |||
Real t.: 00:28:51 Official t.: 00:29:17 Real start: 09:32:46 Finish hour: 10:01:37 Cat:Vt2M Category place: 87 Race start:9:32:20 Gender:M Pace: 5:47 min/km Club: u.g.e. badalona k2_5: 0:14:31 Hour k2_5 : 09:47:17 Place k2_5 : 297 - Finish line: 0:28:51 Finish hour: 10:01:37 Finish place : 273 X 24 places
Split Times
10780
0:29:21
00:29:17
0:29:12
i
Andres Cisneros
00:29:12 (Tr: 0:28:44)
Felix Monroy Martinez
00:29:16 (Tr: 0:28:54)
Martin Lopez Gomez
00:29:16 (Tr: 0:28:54)
i
Yelsyd asiel Jaramillo Galarza
00:29:18 (Tr: 0:29:08)
i
Alejandro Chacón Solé
00:29:19 (Tr: 0:28:47)
i
Paulina Cisneros
00:29:21 (Tr: 0:28:54) |
|||||||
274 | 229 | 489 |
i
|
Yelsyd asiel Jaramillo Galarza | 0:29:18 (tr 0:29:08) | ||
Real t.: 00:29:08 Official t.: 00:29:18 Real start: 09:32:30 Finish hour: 10:01:38 Cat:JunM Category place: 7 Race start:9:32:20 Gender:M Pace: 5:50 min/km Club: k2_5: 0:13:15 Hour k2_5 : 09:45:45 Place k2_5 : 231 - Finish line: 0:29:08 Finish hour: 10:01:38 Finish place : 274 Y 43 places
Split Times
11770
0:29:23
00:29:18
0:29:13
Felix Monroy Martinez
00:29:16 (Tr: 0:28:54)
Martin Lopez Gomez
00:29:16 (Tr: 0:28:54)
Quirze Noheras Vilardaga
00:29:17 (Tr: 0:28:51)
i
Alejandro Chacón Solé
00:29:19 (Tr: 0:28:47)
i
Paulina Cisneros
00:29:21 (Tr: 0:28:54)
Luz marina Velasquez Puentes
00:29:23 (Tr: 0:28:59) |
|||||||
275 | 230 | 476 |
i
|
Alejandro Chacón Solé | 0:29:19 (tr 0:28:47) | ||
Real t.: 00:28:47 Official t.: 00:29:19 Real start: 09:32:53 Finish hour: 10:01:39 Cat:Vt2M Category place: 88 Race start:9:32:20 Gender:M Pace: 5:46 min/km Club: k2_5: 0:14:20 Hour k2_5 : 09:47:12 Place k2_5 : 289 - Finish line: 0:28:47 Finish hour: 10:01:39 Finish place : 275 X 14 places
Split Times
9130
0:29:24
00:29:19
0:29:15
Felix Monroy Martinez
00:29:16 (Tr: 0:28:54)
Martin Lopez Gomez
00:29:16 (Tr: 0:28:54)
Quirze Noheras Vilardaga
00:29:17 (Tr: 0:28:51)
i
Yelsyd asiel Jaramillo Galarza
00:29:18 (Tr: 0:29:08)
i
Paulina Cisneros
00:29:21 (Tr: 0:28:54)
Luz marina Velasquez Puentes
00:29:23 (Tr: 0:28:59)
i
Miguel Blasco Lorente
00:29:24 (Tr: 0:29:03) |
|||||||
276 | 46 | 445 |
i
|
Paulina Cisneros | 0:29:21 (tr 0:28:54) | ||
Real t.: 00:28:54 Official t.: 00:29:21 Real start: 09:32:48 Finish hour: 10:01:41 Cat:SenF Category place: 27 Race start:9:32:20 Gender:F Pace: 5:47 min/km Club: k2_5: 0:13:58 Hour k2_5 : 09:46:45 Place k2_5 : 268 - Finish line: 0:28:54 Finish hour: 10:01:41 Finish place : 276 Y 8 places
Split Times
9526
0:29:25
00:29:21
0:29:17
Quirze Noheras Vilardaga
00:29:17 (Tr: 0:28:51)
i
Yelsyd asiel Jaramillo Galarza
00:29:18 (Tr: 0:29:08)
i
Alejandro Chacón Solé
00:29:19 (Tr: 0:28:47)
Luz marina Velasquez Puentes
00:29:23 (Tr: 0:28:59)
i
Miguel Blasco Lorente
00:29:24 (Tr: 0:29:03)
i
Jordi Bou Gual
00:29:24 (Tr: 0:29:02) |
|||||||
277 | 47 | 264 | Luz marina Velasquez Puentes | 0:29:23 (tr 0:28:59) | |||
Real t.: 00:28:59 Official t.: 00:29:23 Real start: 09:32:45 Finish hour: 10:01:43 Cat:Vt2F Category place: 10 Race start:9:32:20 Gender:F Pace: 5:48 min/km Club: corredors.cat k2_5: 0:14:12 Hour k2_5 : 09:46:57 Place k2_5 : 278 - Finish line: 0:28:59 Finish hour: 10:01:43 Finish place : 277 X 1 place
Split Times
11770
0:29:29
00:29:23
0:29:18
i
Yelsyd asiel Jaramillo Galarza
00:29:18 (Tr: 0:29:08)
i
Alejandro Chacón Solé
00:29:19 (Tr: 0:28:47)
i
Paulina Cisneros
00:29:21 (Tr: 0:28:54)
i
Miguel Blasco Lorente
00:29:24 (Tr: 0:29:03)
i
Jordi Bou Gual
00:29:24 (Tr: 0:29:02)
Javier Zurita Marijuán
00:29:25 (Tr: 0:28:46)
i
Maria jose Kim Hernández
00:29:26 (Tr: 0:28:52)
Veronica fernan Echeverria Gavilanez
00:29:27 (Tr: 0:29:08) |
|||||||
278 | 231 | 294 |
i
|
Miguel Blasco Lorente | 0:29:24 (tr 0:29:03) | ||
Real t.: 00:29:03 Official t.: 00:29:24 Real start: 09:32:41 Finish hour: 10:01:44 Cat:Vt2M Category place: 89 Race start:9:32:20 Gender:M Pace: 5:49 min/km Club: caesp k2_5: 0:14:16 Hour k2_5 : 09:46:56 Place k2_5 : 277 - Finish line: 0:29:03 Finish hour: 10:01:44 Finish place : 278 Y 1 place
Split Times
9130
0:29:28
00:29:24
0:29:19
i
Alejandro Chacón Solé
00:29:19 (Tr: 0:28:47)
i
Paulina Cisneros
00:29:21 (Tr: 0:28:54)
Luz marina Velasquez Puentes
00:29:23 (Tr: 0:28:59)
i
Jordi Bou Gual
00:29:24 (Tr: 0:29:02)
Javier Zurita Marijuán
00:29:25 (Tr: 0:28:46)
i
Maria jose Kim Hernández
00:29:26 (Tr: 0:28:52)
Veronica fernan Echeverria Gavilanez
00:29:27 (Tr: 0:29:08) |
|||||||
279 | 232 | 302 |
i
|
Jordi Bou Gual | 0:29:24 (tr 0:29:02) | ||
Real t.: 00:29:02 Official t.: 00:29:24 Real start: 09:32:43 Finish hour: 10:01:44 Cat:Vt2M Category place: 90 Race start:9:32:20 Gender:M Pace: 5:49 min/km Club: caesp k2_5: 0:14:12 Hour k2_5 : 09:46:54 Place k2_5 : 275 - Finish line: 0:29:02 Finish hour: 10:01:44 Finish place : 279 Y 4 places
Split Times
7634
0:29:28
00:29:24
0:29:21
i
Paulina Cisneros
00:29:21 (Tr: 0:28:54)
Luz marina Velasquez Puentes
00:29:23 (Tr: 0:28:59)
i
Miguel Blasco Lorente
00:29:24 (Tr: 0:29:03)
Javier Zurita Marijuán
00:29:25 (Tr: 0:28:46)
i
Maria jose Kim Hernández
00:29:26 (Tr: 0:28:52)
Veronica fernan Echeverria Gavilanez
00:29:27 (Tr: 0:29:08) |
|||||||
280 | 233 | 208 | Javier Zurita Marijuán | 0:29:25 (tr 0:28:46) | |||
Real t.: 00:28:46 Official t.: 00:29:25 Real start: 09:33:00 Finish hour: 10:01:45 Cat:Vt2M Category place: 91 Race start:9:32:20 Gender:M Pace: 5:46 min/km Club: córrer per no fugir k2_5: 0:14:03 Hour k2_5 : 09:47:03 Place k2_5 : 284 - Finish line: 0:28:46 Finish hour: 10:01:45 Finish place : 280 X 4 places
Split Times
7920
0:29:29
00:29:25
0:29:22
Luz marina Velasquez Puentes
00:29:23 (Tr: 0:28:59)
i
Miguel Blasco Lorente
00:29:24 (Tr: 0:29:03)
i
Jordi Bou Gual
00:29:24 (Tr: 0:29:02)
i
Maria jose Kim Hernández
00:29:26 (Tr: 0:28:52)
Veronica fernan Echeverria Gavilanez
00:29:27 (Tr: 0:29:08)
Marina Useleti Clapés
00:29:29 (Tr: 0:29:01) |
|||||||
281 | 48 | 465 |
i
|
Maria jose Kim Hernández | 0:29:26 (tr 0:28:52) | ||
Real t.: 00:28:52 Official t.: 00:29:26 Real start: 09:32:54 Finish hour: 10:01:46 Cat:SenF Category place: 28 Race start:9:32:20 Gender:F Pace: 5:47 min/km Club: k2_5: 0:14:32 Hour k2_5 : 09:47:26 Place k2_5 : 304 - Finish line: 0:28:52 Finish hour: 10:01:46 Finish place : 281 X 23 places
Split Times
13004
0:29:32
00:29:26
0:29:20
i
Paulina Cisneros
00:29:21 (Tr: 0:28:54)
Luz marina Velasquez Puentes
00:29:23 (Tr: 0:28:59)
i
Miguel Blasco Lorente
00:29:24 (Tr: 0:29:03)
i
Jordi Bou Gual
00:29:24 (Tr: 0:29:02)
Javier Zurita Marijuán
00:29:25 (Tr: 0:28:46)
Veronica fernan Echeverria Gavilanez
00:29:27 (Tr: 0:29:08)
Marina Useleti Clapés
00:29:29 (Tr: 0:29:01)
i
Ivan San Nicolas Jaramillo
00:29:32 (Tr: 0:29:16) |
|||||||
282 | 49 | 360 | Veronica fernan Echeverria Gavilanez | 0:29:27 (tr 0:29:08) | |||
Real t.: 00:29:08 Official t.: 00:29:27 Real start: 09:32:39 Finish hour: 10:01:47 Cat:Vt1F Category place: 10 Race start:9:32:20 Gender:F Pace: 5:50 min/km Club: k2_5: 0:13:43 Hour k2_5 : 09:46:22 Place k2_5 : 253 - Finish line: 0:29:08 Finish hour: 10:01:47 Finish place : 282 Y 29 places
Split Times
10951
0:29:32
00:29:27
0:29:22
Luz marina Velasquez Puentes
00:29:23 (Tr: 0:28:59)
i
Miguel Blasco Lorente
00:29:24 (Tr: 0:29:03)
i
Jordi Bou Gual
00:29:24 (Tr: 0:29:02)
Javier Zurita Marijuán
00:29:25 (Tr: 0:28:46)
i
Maria jose Kim Hernández
00:29:26 (Tr: 0:28:52)
Marina Useleti Clapés
00:29:29 (Tr: 0:29:01)
i
Ivan San Nicolas Jaramillo
00:29:32 (Tr: 0:29:16)
i
Laura Arimany Coll
00:29:32 (Tr: 0:29:08) |
|||||||
283 | 50 | 372 | Marina Useleti Clapés | 0:29:29 (tr 0:29:01) | |||
Real t.: 00:29:01 Official t.: 00:29:29 Real start: 09:32:49 Finish hour: 10:01:49 Cat:SenF Category place: 29 Race start:9:32:20 Gender:F Pace: 5:49 min/km Club: k2_5: 0:14:27 Hour k2_5 : 09:47:16 Place k2_5 : 294 - Finish line: 0:29:01 Finish hour: 10:01:49 Finish place : 283 X 11 places
Split Times
17050
0:29:37
00:29:29
0:29:21
Luz marina Velasquez Puentes
00:29:23 (Tr: 0:28:59)
i
Miguel Blasco Lorente
00:29:24 (Tr: 0:29:03)
i
Jordi Bou Gual
00:29:24 (Tr: 0:29:02)
Javier Zurita Marijuán
00:29:25 (Tr: 0:28:46)
i
Maria jose Kim Hernández
00:29:26 (Tr: 0:28:52)
Veronica fernan Echeverria Gavilanez
00:29:27 (Tr: 0:29:08)
i
Ivan San Nicolas Jaramillo
00:29:32 (Tr: 0:29:16)
i
Laura Arimany Coll
00:29:32 (Tr: 0:29:08)
Jordi El-morabet Lopez
00:29:37 (Tr: 0:28:52) |
|||||||
284 | 234 | 429 |
i
|
Ivan San Nicolas Jaramillo | 0:29:32 (tr 0:29:16) | ||
Real t.: 00:29:16 Official t.: 00:29:32 Real start: 09:32:36 Finish hour: 10:01:52 Cat:SenM Category place: 80 Race start:9:32:20 Gender:M Pace: 5:52 min/km Club: k2_5: 0:14:44 Hour k2_5 : 09:47:19 Place k2_5 : 299 - Finish line: 0:29:16 Finish hour: 10:01:52 Finish place : 284 X 15 places
Split Times
13004
0:29:38
00:29:32
0:29:26
i
Maria jose Kim Hernández
00:29:26 (Tr: 0:28:52)
Veronica fernan Echeverria Gavilanez
00:29:27 (Tr: 0:29:08)
Marina Useleti Clapés
00:29:29 (Tr: 0:29:01)
i
Laura Arimany Coll
00:29:32 (Tr: 0:29:08)
Jordi El-morabet Lopez
00:29:37 (Tr: 0:28:52)
Eduard Salas Puig-duran
00:29:37 (Tr: 0:29:09) |
|||||||
285 | 51 | 416 |
i
|
Laura Arimany Coll | 0:29:32 (tr 0:29:08) | ||
Real t.: 00:29:08 Official t.: 00:29:32 Real start: 09:32:45 Finish hour: 10:01:52 Cat:SenF Category place: 30 Race start:9:32:20 Gender:F Pace: 5:50 min/km Club: k2_5: 0:14:59 Hour k2_5 : 09:47:44 Place k2_5 : 311 - Finish line: 0:29:08 Finish hour: 10:01:52 Finish place : 285 X 26 places
Split Times
13378
0:29:38
00:29:32
0:29:26
Veronica fernan Echeverria Gavilanez
00:29:27 (Tr: 0:29:08)
Marina Useleti Clapés
00:29:29 (Tr: 0:29:01)
i
Ivan San Nicolas Jaramillo
00:29:32 (Tr: 0:29:16)
Jordi El-morabet Lopez
00:29:37 (Tr: 0:28:52)
Eduard Salas Puig-duran
00:29:37 (Tr: 0:29:09)
i
Santiago Julia Fernandez
00:29:38 (Tr: 0:29:28) |
|||||||
286 | 235 | 298 | Jordi El-morabet Lopez | 0:29:37 (tr 0:28:52) | |||
Real t.: 00:28:52 Official t.: 00:29:37 Real start: 09:33:05 Finish hour: 10:01:57 Cat:SenM Category place: 81 Race start:9:32:20 Gender:M Pace: 5:47 min/km Club: k2_5: 0:14:42 Hour k2_5 : 09:47:47 Place k2_5 : 312 - Finish line: 0:28:52 Finish hour: 10:01:57 Finish place : 286 X 26 places
Split Times
17050
0:29:44
00:29:37
0:29:29
Marina Useleti Clapés
00:29:29 (Tr: 0:29:01)
i
Ivan San Nicolas Jaramillo
00:29:32 (Tr: 0:29:16)
i
Laura Arimany Coll
00:29:32 (Tr: 0:29:08)
Eduard Salas Puig-duran
00:29:37 (Tr: 0:29:09)
i
Santiago Julia Fernandez
00:29:38 (Tr: 0:29:28)
i
Jaime Julia Pereda
00:29:39 (Tr: 0:29:27) |
|||||||
287 | 236 | 279 | Eduard Salas Puig-duran | 0:29:37 (tr 0:29:09) | |||
Real t.: 00:29:09 Official t.: 00:29:37 Real start: 09:32:48 Finish hour: 10:01:57 Cat:Vt2M Category place: 92 Race start:9:32:20 Gender:M Pace: 5:50 min/km Club: club natacio catalunya k2_5: 0:14:16 Hour k2_5 : 09:47:04 Place k2_5 : 285 - Finish line: 0:29:09 Finish hour: 10:01:57 Finish place : 287 Y 2 places
Split Times
16689
0:29:45
00:29:37
0:29:29
i
Ivan San Nicolas Jaramillo
00:29:32 (Tr: 0:29:16)
i
Laura Arimany Coll
00:29:32 (Tr: 0:29:08)
Jordi El-morabet Lopez
00:29:37 (Tr: 0:28:52)
i
Santiago Julia Fernandez
00:29:38 (Tr: 0:29:28)
i
Jaime Julia Pereda
00:29:39 (Tr: 0:29:27)
i
Emma Adam
00:29:45 (Tr: 0:29:41) |
|||||||
288 | 237 | 436 |
i
|
Santiago Julia Fernandez | 0:29:38 (tr 0:29:28) | ||
Real t.: 00:29:28 Official t.: 00:29:38 Real start: 09:32:31 Finish hour: 10:01:58 Cat:JunM Category place: 8 Race start:9:32:20 Gender:M Pace: 5:54 min/km Club: k2_5: 0:14:42 Hour k2_5 : 09:47:13 Place k2_5 : 292 - Finish line: 0:29:28 Finish hour: 10:01:58 Finish place : 288 X 4 places
Split Times
13802
0:29:45
00:29:38
0:29:32
i
Laura Arimany Coll
00:29:32 (Tr: 0:29:08)
Jordi El-morabet Lopez
00:29:37 (Tr: 0:28:52)
Eduard Salas Puig-duran
00:29:37 (Tr: 0:29:09)
i
Jaime Julia Pereda
00:29:39 (Tr: 0:29:27)
i
Emma Adam
00:29:45 (Tr: 0:29:41)
i
Arnau Vilà Blasco
00:29:45 (Tr: 0:29:21) |
|||||||
289 | 238 | 437 |
i
|
Jaime Julia Pereda | 0:29:39 (tr 0:29:27) | ||
Real t.: 00:29:27 Official t.: 00:29:39 Real start: 09:32:32 Finish hour: 10:01:59 Cat:Vt1M Category place: 57 Race start:9:32:20 Gender:M Pace: 5:54 min/km Club: k2_5: 0:14:41 Hour k2_5 : 09:47:13 Place k2_5 : 291 - Finish line: 0:29:27 Finish hour: 10:01:59 Finish place : 289 X 2 places
Split Times
26021
0:29:50
00:29:39
0:29:27
Veronica fernan Echeverria Gavilanez
00:29:27 (Tr: 0:29:08)
Marina Useleti Clapés
00:29:29 (Tr: 0:29:01)
i
Ivan San Nicolas Jaramillo
00:29:32 (Tr: 0:29:16)
i
Laura Arimany Coll
00:29:32 (Tr: 0:29:08)
Jordi El-morabet Lopez
00:29:37 (Tr: 0:28:52)
Eduard Salas Puig-duran
00:29:37 (Tr: 0:29:09)
i
Santiago Julia Fernandez
00:29:38 (Tr: 0:29:28)
i
Emma Adam
00:29:45 (Tr: 0:29:41)
i
Arnau Vilà Blasco
00:29:45 (Tr: 0:29:21)
i
Isis De La Fuente
00:29:50 (Tr: 0:29:31) |
|||||||
290 | 52 | 442 |
i
|
Emma Adam | 0:29:45 (tr 0:29:41) | ||
Real t.: 00:29:41 Official t.: 00:29:45 Real start: 09:32:24 Finish hour: 10:02:05 Cat:SenF Category place: 31 Race start:9:32:20 Gender:F Pace: 5:57 min/km Club: k2_5: 0:13:56 Hour k2_5 : 09:46:19 Place k2_5 : 252 - Finish line: 0:29:41 Finish hour: 10:02:05 Finish place : 290 Y 38 places
Split Times
16689
0:29:52
00:29:45
0:29:37
Eduard Salas Puig-duran
00:29:37 (Tr: 0:29:09)
i
Santiago Julia Fernandez
00:29:38 (Tr: 0:29:28)
i
Jaime Julia Pereda
00:29:39 (Tr: 0:29:27)
i
Arnau Vilà Blasco
00:29:45 (Tr: 0:29:21)
i
Isis De La Fuente
00:29:50 (Tr: 0:29:31)
Manissa Gunadi
00:29:51 (Tr: 0:29:24) |
|||||||
291 | 239 | 454 |
i
|
Arnau Vilà Blasco | 0:29:45 (tr 0:29:21) | ||
Real t.: 00:29:21 Official t.: 00:29:45 Real start: 09:32:44 Finish hour: 10:02:05 Cat:JunM Category place: 9 Race start:9:32:20 Gender:M Pace: 5:53 min/km Club: k2_5: 0:13:52 Hour k2_5 : 09:46:35 Place k2_5 : 261 - Finish line: 0:29:21 Finish hour: 10:02:05 Finish place : 291 Y 30 places
Split Times
20387
0:29:54
00:29:45
0:29:35
Jordi El-morabet Lopez
00:29:37 (Tr: 0:28:52)
Eduard Salas Puig-duran
00:29:37 (Tr: 0:29:09)
i
Santiago Julia Fernandez
00:29:38 (Tr: 0:29:28)
i
Jaime Julia Pereda
00:29:39 (Tr: 0:29:27)
i
Emma Adam
00:29:45 (Tr: 0:29:41)
i
Isis De La Fuente
00:29:50 (Tr: 0:29:31)
Manissa Gunadi
00:29:51 (Tr: 0:29:24)
i
Javier Siles Gonzalez
00:29:54 (Tr: 0:29:38) |
|||||||
292 | 53 | 453 |
i
|
Isis De La Fuente | 0:29:50 (tr 0:29:31) | ||
Real t.: 00:29:31 Official t.: 00:29:50 Real start: 09:32:40 Finish hour: 10:02:10 Cat:SenF Category place: 32 Race start:9:32:20 Gender:F Pace: 5:55 min/km Club: k2_5: 0:14:21 Hour k2_5 : 09:47:00 Place k2_5 : 282 - Finish line: 0:29:31 Finish hour: 10:02:10 Finish place : 292 Y 10 places
Split Times
26021
0:30:02
00:29:50
0:29:39
i
Jaime Julia Pereda
00:29:39 (Tr: 0:29:27)
i
Emma Adam
00:29:45 (Tr: 0:29:41)
i
Arnau Vilà Blasco
00:29:45 (Tr: 0:29:21)
Manissa Gunadi
00:29:51 (Tr: 0:29:24)
i
Javier Siles Gonzalez
00:29:54 (Tr: 0:29:38)
Sergi Alegret Cotas
00:29:56 (Tr: 0:29:33)
Natalia Tardaguila
00:29:57 (Tr: 0:29:35) |
|||||||
293 | 54 | 285 | Manissa Gunadi | 0:29:51 (tr 0:29:24) | |||
Real t.: 00:29:24 Official t.: 00:29:51 Real start: 09:32:48 Finish hour: 10:02:11 Cat:SenF Category place: 33 Race start:9:32:20 Gender:F Pace: 5:53 min/km Club: k2_5: 0:15:07 Hour k2_5 : 09:47:54 Place k2_5 : 316 - Finish line: 0:29:24 Finish hour: 10:02:11 Finish place : 293 X 23 places
Split Times
13780
0:29:57
00:29:51
0:29:45
i
Emma Adam
00:29:45 (Tr: 0:29:41)
i
Arnau Vilà Blasco
00:29:45 (Tr: 0:29:21)
i
Isis De La Fuente
00:29:50 (Tr: 0:29:31)
i
Javier Siles Gonzalez
00:29:54 (Tr: 0:29:38)
Sergi Alegret Cotas
00:29:56 (Tr: 0:29:33)
Natalia Tardaguila
00:29:57 (Tr: 0:29:35) |
|||||||
294 | 240 | 430 |
i
|
Javier Siles Gonzalez | 0:29:54 (tr 0:29:38) | ||
Real t.: 00:29:38 Official t.: 00:29:54 Real start: 09:32:36 Finish hour: 10:02:14 Cat:SenM Category place: 82 Race start:9:32:20 Gender:M Pace: 5:56 min/km Club: k2_5: 0:14:44 Hour k2_5 : 09:47:19 Place k2_5 : 300 - Finish line: 0:29:38 Finish hour: 10:02:14 Finish place : 294 X 6 places
Split Times
20387
0:30:03
00:29:54
0:29:45
i
Arnau Vilà Blasco
00:29:45 (Tr: 0:29:21)
i
Isis De La Fuente
00:29:50 (Tr: 0:29:31)
Manissa Gunadi
00:29:51 (Tr: 0:29:24)
Sergi Alegret Cotas
00:29:56 (Tr: 0:29:33)
Natalia Tardaguila
00:29:57 (Tr: 0:29:35)
i
Alejandro Garcia Ramiro
00:30:03 (Tr: 0:29:46) |
|||||||
295 | 241 | 295 | Sergi Alegret Cotas | 0:29:56 (tr 0:29:33) | |||
Real t.: 00:29:33 Official t.: 00:29:56 Real start: 09:32:43 Finish hour: 10:02:16 Cat:Vt2M Category place: 93 Race start:9:32:20 Gender:M Pace: 5:55 min/km Club: k2_5: 0:14:30 Hour k2_5 : 09:47:13 Place k2_5 : 293 - Finish line: 0:29:33 Finish hour: 10:02:16 Finish place : 295 Y 2 places
Split Times
17899
0:30:04
00:29:56
0:29:48
i
Isis De La Fuente
00:29:50 (Tr: 0:29:31)
Manissa Gunadi
00:29:51 (Tr: 0:29:24)
i
Javier Siles Gonzalez
00:29:54 (Tr: 0:29:38)
Natalia Tardaguila
00:29:57 (Tr: 0:29:35)
i
Alejandro Garcia Ramiro
00:30:03 (Tr: 0:29:46)
i
Angelique Cotard
00:30:04 (Tr: 0:29:38) |
|||||||
296 | 55 | 250 | Natalia Tardaguila | 0:29:57 (tr 0:29:35) | |||
Real t.: 00:29:35 Official t.: 00:29:57 Real start: 09:32:43 Finish hour: 10:02:17 Cat:SenF Category place: 34 Race start:9:32:20 Gender:F Pace: 5:55 min/km Club: k2_5: 0:14:26 Hour k2_5 : 09:47:08 Place k2_5 : 287 - Finish line: 0:29:35 Finish hour: 10:02:17 Finish place : 296 Y 9 places
Split Times
19470
0:30:06
00:29:57
0:29:48
i
Isis De La Fuente
00:29:50 (Tr: 0:29:31)
Manissa Gunadi
00:29:51 (Tr: 0:29:24)
i
Javier Siles Gonzalez
00:29:54 (Tr: 0:29:38)
Sergi Alegret Cotas
00:29:56 (Tr: 0:29:33)
i
Alejandro Garcia Ramiro
00:30:03 (Tr: 0:29:46)
i
Angelique Cotard
00:30:04 (Tr: 0:29:38)
i
Cameron Soto Mata
00:30:06 (Tr: 0:29:27) |
|||||||
297 | 242 | 439 |
i
|
Alejandro Garcia Ramiro | 0:30:03 (tr 0:29:46) | ||
Real t.: 00:29:46 Official t.: 00:30:03 Real start: 09:32:37 Finish hour: 10:02:23 Cat:SenM Category place: 83 Race start:9:32:20 Gender:M Pace: 5:58 min/km Club: k2_5: 0:14:51 Hour k2_5 : 09:47:28 Place k2_5 : 305 - Finish line: 0:29:46 Finish hour: 10:02:23 Finish place : 297 X 8 places
Split Times
19921
0:30:12
00:30:03
0:29:54
i
Javier Siles Gonzalez
00:29:54 (Tr: 0:29:38)
Sergi Alegret Cotas
00:29:56 (Tr: 0:29:33)
Natalia Tardaguila
00:29:57 (Tr: 0:29:35)
i
Angelique Cotard
00:30:04 (Tr: 0:29:38)
i
Cameron Soto Mata
00:30:06 (Tr: 0:29:27) |
|||||||
298 | 56 | 402 |
i
|
Angelique Cotard | 0:30:04 (tr 0:29:38) | ||
Real t.: 00:29:38 Official t.: 00:30:04 Real start: 09:32:47 Finish hour: 10:02:24 Cat:Vt1F Category place: 11 Race start:9:32:20 Gender:F Pace: 5:56 min/km Club: k2_5: 0:14:20 Hour k2_5 : 09:47:06 Place k2_5 : 286 - Finish line: 0:29:38 Finish hour: 10:02:24 Finish place : 298 Y 12 places
Split Times
17899
0:30:12
00:30:04
0:29:56
Sergi Alegret Cotas
00:29:56 (Tr: 0:29:33)
Natalia Tardaguila
00:29:57 (Tr: 0:29:35)
i
Alejandro Garcia Ramiro
00:30:03 (Tr: 0:29:46)
i
Cameron Soto Mata
00:30:06 (Tr: 0:29:27) |
|||||||
299 | 57 | 356 |
i
|
Cameron Soto Mata | 0:30:06 (tr 0:29:27) | ||
Real t.: 00:29:27 Official t.: 00:30:06 Real start: 09:32:59 Finish hour: 10:02:26 Cat:Vt2F Category place: 11 Race start:9:32:20 Gender:F Pace: 5:54 min/km Club: k2_5: 0:14:56 Hour k2_5 : 09:47:55 Place k2_5 : 318 - Finish line: 0:29:27 Finish hour: 10:02:26 Finish place : 299 X 19 places
Split Times
19470
0:30:15
00:30:06
0:29:57
Natalia Tardaguila
00:29:57 (Tr: 0:29:35)
i
Alejandro Garcia Ramiro
00:30:03 (Tr: 0:29:46)
i
Angelique Cotard
00:30:04 (Tr: 0:29:38) |
|||||||