L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
330 | 73 | 457 |
i
|
Marina Porta Papell | 0:32:09 (tr 0:31:45) | ||
Real t.: 00:31:45 Official t.: 00:32:09 Real start: 09:32:45 Finish hour: 10:04:29 Cat:SenF Category place: 44 Race start:9:32:20 Gender:F Pace: 6:21 min/km Club: k2_5: 0:15:25 Hour k2_5 : 09:48:09 Place k2_5 : 329 - Finish line: 0:31:45 Finish hour: 10:04:29 Finish place : 330 Y 1 place
Split Times
57090
0:32:35
00:32:09
0:31:43
i
Paula Bouzas
00:32:10 (Tr: 0:31:34)
Manel González Peña
00:32:12 (Tr: 0:31:49)
Dani Puigdellivol Balagué
00:32:28 (Tr: 0:32:01)
Merce Burnat Alberich
00:32:31 (Tr: 0:32:04)
Arantxa Rubio Valls
00:32:33 (Tr: 0:32:07)
Gonzalo Porta Cubas
00:32:35 (Tr: 0:32:03) |
|||||||
331 | 74 | 446 |
i
|
Paula Bouzas | 0:32:10 (tr 0:31:34) | ||
Real t.: 00:31:34 Official t.: 00:32:10 Real start: 09:32:56 Finish hour: 10:04:30 Cat:SenF Category place: 45 Race start:9:32:20 Gender:F Pace: 6:19 min/km Club: k2_5: 0:15:50 Hour k2_5 : 09:48:46 Place k2_5 : 355 - Finish line: 0:31:34 Finish hour: 10:04:30 Finish place : 331 X 24 places
Split Times
55360
0:32:35
00:32:10
0:31:44
i
Marina Porta Papell
00:32:09 (Tr: 0:31:45)
Manel González Peña
00:32:12 (Tr: 0:31:49)
Dani Puigdellivol Balagué
00:32:28 (Tr: 0:32:01)
Merce Burnat Alberich
00:32:31 (Tr: 0:32:04)
Arantxa Rubio Valls
00:32:33 (Tr: 0:32:07)
Gonzalo Porta Cubas
00:32:35 (Tr: 0:32:03) |
|||||||
332 | 258 | 300 | Manel González Peña | 0:32:12 (tr 0:31:49) | |||
Real t.: 00:31:49 Official t.: 00:32:12 Real start: 09:32:44 Finish hour: 10:04:32 Cat:Vt2M Category place: 107 Race start:9:32:20 Gender:M Pace: 6:22 min/km Club: ara quina samarreta em poso? k2_5: 0:15:10 Hour k2_5 : 09:47:53 Place k2_5 : 315 - Finish line: 0:31:49 Finish hour: 10:04:32 Finish place : 332 Y 17 places
Split Times
49390
0:32:35
00:32:12
0:31:50
i
Marina Porta Papell
00:32:09 (Tr: 0:31:45)
i
Paula Bouzas
00:32:10 (Tr: 0:31:34)
Dani Puigdellivol Balagué
00:32:28 (Tr: 0:32:01)
Merce Burnat Alberich
00:32:31 (Tr: 0:32:04)
Arantxa Rubio Valls
00:32:33 (Tr: 0:32:07)
Gonzalo Porta Cubas
00:32:35 (Tr: 0:32:03) |
|||||||
333 | 259 | 497 | Dani Puigdellivol Balagué | 0:32:28 (tr 0:32:01) | |||
Real t.: 00:32:01 Official t.: 00:32:28 Real start: 09:32:47 Finish hour: 10:04:48 Cat:Vt1M Category place: 59 Race start:9:32:20 Gender:M Pace: 6:25 min/km Club: k2_5: 0:15:11 Hour k2_5 : 09:47:57 Place k2_5 : 321 - Finish line: 0:32:01 Finish hour: 10:04:48 Finish place : 333 Y 12 places
Split Times
42460
0:32:47
00:32:28
0:32:09
i
Marina Porta Papell
00:32:09 (Tr: 0:31:45)
i
Paula Bouzas
00:32:10 (Tr: 0:31:34)
Manel González Peña
00:32:12 (Tr: 0:31:49)
Merce Burnat Alberich
00:32:31 (Tr: 0:32:04)
Arantxa Rubio Valls
00:32:33 (Tr: 0:32:07)
Gonzalo Porta Cubas
00:32:35 (Tr: 0:32:03)
Lluis Jufre Pou
00:32:35 (Tr: 0:32:03)
Doris noemi Rodriguez Portillo
00:32:37 (Tr: 0:32:00)
Isidre Tomasa Priego
00:32:43 (Tr: 0:32:22)
i
Miquel Busoms Aloy
00:32:46 (Tr: 0:32:04)
Juana Lopez Parravicini
00:32:46 (Tr: 0:32:17) |
|||||||
334 | 75 | 308 | Merce Burnat Alberich | 0:32:31 (tr 0:32:04) | |||
Real t.: 00:32:04 Official t.: 00:32:31 Real start: 09:32:48 Finish hour: 10:04:51 Cat:Vt2F Category place: 14 Race start:9:32:20 Gender:F Pace: 6:25 min/km Club: k2_5: 0:15:26 Hour k2_5 : 09:48:13 Place k2_5 : 336 - Finish line: 0:32:04 Finish hour: 10:04:51 Finish place : 334 X 2 places
Split Times
46450
0:32:52
00:32:31
0:32:10
i
Paula Bouzas
00:32:10 (Tr: 0:31:34)
Manel González Peña
00:32:12 (Tr: 0:31:49)
Dani Puigdellivol Balagué
00:32:28 (Tr: 0:32:01)
Arantxa Rubio Valls
00:32:33 (Tr: 0:32:07)
Gonzalo Porta Cubas
00:32:35 (Tr: 0:32:03)
Lluis Jufre Pou
00:32:35 (Tr: 0:32:03)
Doris noemi Rodriguez Portillo
00:32:37 (Tr: 0:32:00)
Isidre Tomasa Priego
00:32:43 (Tr: 0:32:22)
i
Miquel Busoms Aloy
00:32:46 (Tr: 0:32:04)
Juana Lopez Parravicini
00:32:46 (Tr: 0:32:17) |
|||||||
335 | 76 | 312 | Arantxa Rubio Valls | 0:32:33 (tr 0:32:07) | |||
Real t.: 00:32:07 Official t.: 00:32:33 Real start: 09:32:47 Finish hour: 10:04:53 Cat:SenF Category place: 46 Race start:9:32:20 Gender:F Pace: 6:26 min/km Club: k2_5: 0:15:45 Hour k2_5 : 09:48:31 Place k2_5 : 347 - Finish line: 0:32:07 Finish hour: 10:04:53 Finish place : 335 X 12 places
Split Times
45870
0:32:54
00:32:33
0:32:12
Manel González Peña
00:32:12 (Tr: 0:31:49)
Dani Puigdellivol Balagué
00:32:28 (Tr: 0:32:01)
Merce Burnat Alberich
00:32:31 (Tr: 0:32:04)
Gonzalo Porta Cubas
00:32:35 (Tr: 0:32:03)
Lluis Jufre Pou
00:32:35 (Tr: 0:32:03)
Doris noemi Rodriguez Portillo
00:32:37 (Tr: 0:32:00)
Isidre Tomasa Priego
00:32:43 (Tr: 0:32:22)
i
Miquel Busoms Aloy
00:32:46 (Tr: 0:32:04)
Juana Lopez Parravicini
00:32:46 (Tr: 0:32:17) |
|||||||
336 | 260 | 341 | Gonzalo Porta Cubas | 0:32:35 (tr 0:32:03) | |||
Real t.: 00:32:03 Official t.: 00:32:35 Real start: 09:32:52 Finish hour: 10:04:55 Cat:Vt1M Category place: 60 Race start:9:32:20 Gender:M Pace: 6:25 min/km Club: k2_5: 0:15:28 Hour k2_5 : 09:48:20 Place k2_5 : 338 - Finish line: 0:32:03 Finish hour: 10:04:55 Finish place : 336 X 2 places
Split Times
19030
0:32:43
00:32:35
0:32:26
Dani Puigdellivol Balagué
00:32:28 (Tr: 0:32:01)
Merce Burnat Alberich
00:32:31 (Tr: 0:32:04)
Arantxa Rubio Valls
00:32:33 (Tr: 0:32:07)
Lluis Jufre Pou
00:32:35 (Tr: 0:32:03)
Doris noemi Rodriguez Portillo
00:32:37 (Tr: 0:32:00)
Isidre Tomasa Priego
00:32:43 (Tr: 0:32:22) |
|||||||
337 | 261 | 100 | Lluis Jufre Pou | 0:32:35 (tr 0:32:03) | |||
Real t.: 00:32:03 Official t.: 00:32:35 Real start: 09:32:52 Finish hour: 10:04:55 Cat:Vt1M Category place: 61 Race start:9:32:20 Gender:M Pace: 6:25 min/km Club: fondiesteam k2_5: 0:15:28 Hour k2_5 : 09:48:20 Place k2_5 : 340 - Finish line: 0:32:03 Finish hour: 10:04:55 Finish place : 337 X 3 places
Split Times
23100
0:32:46
00:32:35
0:32:25
Dani Puigdellivol Balagué
00:32:28 (Tr: 0:32:01)
Merce Burnat Alberich
00:32:31 (Tr: 0:32:04)
Arantxa Rubio Valls
00:32:33 (Tr: 0:32:07)
Gonzalo Porta Cubas
00:32:35 (Tr: 0:32:03)
Doris noemi Rodriguez Portillo
00:32:37 (Tr: 0:32:00)
Isidre Tomasa Priego
00:32:43 (Tr: 0:32:22)
i
Miquel Busoms Aloy
00:32:46 (Tr: 0:32:04) |
|||||||
338 | 77 | 378 | Doris noemi Rodriguez Portillo | 0:32:37 (tr 0:32:00) | |||
Real t.: 00:32:00 Official t.: 00:32:37 Real start: 09:32:57 Finish hour: 10:04:57 Cat:Vt1F Category place: 16 Race start:9:32:20 Gender:F Pace: 6:24 min/km Club: k2_5: 0:15:53 Hour k2_5 : 09:48:49 Place k2_5 : 356 - Finish line: 0:32:00 Finish hour: 10:04:57 Finish place : 338 X 18 places
Split Times
20570
0:32:46
00:32:37
0:32:28
Dani Puigdellivol Balagué
00:32:28 (Tr: 0:32:01)
Merce Burnat Alberich
00:32:31 (Tr: 0:32:04)
Arantxa Rubio Valls
00:32:33 (Tr: 0:32:07)
Gonzalo Porta Cubas
00:32:35 (Tr: 0:32:03)
Lluis Jufre Pou
00:32:35 (Tr: 0:32:03)
Isidre Tomasa Priego
00:32:43 (Tr: 0:32:22)
i
Miquel Busoms Aloy
00:32:46 (Tr: 0:32:04)
Juana Lopez Parravicini
00:32:46 (Tr: 0:32:17) |
|||||||
339 | 262 | 330 | Isidre Tomasa Priego | 0:32:43 (tr 0:32:22) | |||
Real t.: 00:32:22 Official t.: 00:32:43 Real start: 09:32:42 Finish hour: 10:05:03 Cat:Vt1M Category place: 62 Race start:9:32:20 Gender:M Pace: 6:29 min/km Club: k2_5: 0:14:56 Hour k2_5 : 09:47:37 Place k2_5 : 309 - Finish line: 0:32:22 Finish hour: 10:05:03 Finish place : 339 Y 30 places
Split Times
25190
0:32:55
00:32:43
0:32:32
Arantxa Rubio Valls
00:32:33 (Tr: 0:32:07)
Gonzalo Porta Cubas
00:32:35 (Tr: 0:32:03)
Lluis Jufre Pou
00:32:35 (Tr: 0:32:03)
Doris noemi Rodriguez Portillo
00:32:37 (Tr: 0:32:00)
i
Miquel Busoms Aloy
00:32:46 (Tr: 0:32:04)
Juana Lopez Parravicini
00:32:46 (Tr: 0:32:17)
Marta Pallares López
00:32:55 (Tr: 0:32:17) |
|||||||
340 | 263 | 259 |
i
|
Miquel Busoms Aloy | 0:32:46 (tr 0:32:04) | ||
Real t.: 00:32:04 Official t.: 00:32:46 Real start: 09:33:03 Finish hour: 10:05:06 Cat:Vt2M Category place: 108 Race start:9:32:20 Gender:M Pace: 6:25 min/km Club: k2_5: 0:16:07 Hour k2_5 : 09:49:09 Place k2_5 : 363 - Finish line: 0:32:04 Finish hour: 10:05:06 Finish place : 340 X 23 places
Split Times
27161
0:32:58
00:32:46
0:32:34
Gonzalo Porta Cubas
00:32:35 (Tr: 0:32:03)
Lluis Jufre Pou
00:32:35 (Tr: 0:32:03)
Doris noemi Rodriguez Portillo
00:32:37 (Tr: 0:32:00)
Isidre Tomasa Priego
00:32:43 (Tr: 0:32:22)
Juana Lopez Parravicini
00:32:46 (Tr: 0:32:17)
Marta Pallares López
00:32:55 (Tr: 0:32:17)
i
Marta Surís Millàs
00:32:58 (Tr: 0:32:37) |
|||||||
341 | 78 | 324 | Juana Lopez Parravicini | 0:32:46 (tr 0:32:17) | |||
Real t.: 00:32:17 Official t.: 00:32:46 Real start: 09:32:50 Finish hour: 10:05:06 Cat:SenF Category place: 47 Race start:9:32:20 Gender:F Pace: 6:28 min/km Club: k2_5: 0:15:44 Hour k2_5 : 09:48:33 Place k2_5 : 349 - Finish line: 0:32:17 Finish hour: 10:05:06 Finish place : 341 X 8 places
Split Times
28039
0:32:59
00:32:46
0:32:34
Gonzalo Porta Cubas
00:32:35 (Tr: 0:32:03)
Lluis Jufre Pou
00:32:35 (Tr: 0:32:03)
Doris noemi Rodriguez Portillo
00:32:37 (Tr: 0:32:00)
Isidre Tomasa Priego
00:32:43 (Tr: 0:32:22)
i
Miquel Busoms Aloy
00:32:46 (Tr: 0:32:04)
Marta Pallares López
00:32:55 (Tr: 0:32:17)
i
Marta Surís Millàs
00:32:58 (Tr: 0:32:37)
i
Silvia Larruy Portillo
00:32:59 (Tr: 0:32:38) |
|||||||
342 | 79 | 313 | Marta Pallares López | 0:32:55 (tr 0:32:17) | |||
Real t.: 00:32:17 Official t.: 00:32:55 Real start: 09:32:59 Finish hour: 10:05:15 Cat:SenF Category place: 48 Race start:9:32:20 Gender:F Pace: 6:28 min/km Club: k2_5: 0:15:36 Hour k2_5 : 09:48:35 Place k2_5 : 350 - Finish line: 0:32:17 Finish hour: 10:05:15 Finish place : 342 X 8 places
Split Times
25190
0:33:06
00:32:55
0:32:43
Isidre Tomasa Priego
00:32:43 (Tr: 0:32:22)
i
Miquel Busoms Aloy
00:32:46 (Tr: 0:32:04)
Juana Lopez Parravicini
00:32:46 (Tr: 0:32:17)
i
Marta Surís Millàs
00:32:58 (Tr: 0:32:37)
i
Silvia Larruy Portillo
00:32:59 (Tr: 0:32:38)
i
Anna Hovhannisyan Hovhannisyan
00:33:02 (Tr: 0:32:38)
Stéphanie Herbiet Rave
00:33:03 (Tr: 0:32:25) |
|||||||
343 | 80 | 6 |
i
|
Marta Surís Millàs | 0:32:58 (tr 0:32:37) | ||
Real t.: 00:32:37 Official t.: 00:32:58 Real start: 09:32:42 Finish hour: 10:05:18 Cat:Vt2F Category place: 15 Race start:9:32:20 Gender:F Pace: 6:32 min/km Club: k2_5: 0:15:25 Hour k2_5 : 09:48:06 Place k2_5 : 326 - Finish line: 0:32:37 Finish hour: 10:05:18 Finish place : 343 Y 17 places
Split Times
27161
0:33:11
00:32:58
0:32:46
i
Miquel Busoms Aloy
00:32:46 (Tr: 0:32:04)
Juana Lopez Parravicini
00:32:46 (Tr: 0:32:17)
Marta Pallares López
00:32:55 (Tr: 0:32:17)
i
Silvia Larruy Portillo
00:32:59 (Tr: 0:32:38)
i
Anna Hovhannisyan Hovhannisyan
00:33:02 (Tr: 0:32:38)
Stéphanie Herbiet Rave
00:33:03 (Tr: 0:32:25)
i
Ana cecilia Moreno Priego
00:33:08 (Tr: 0:32:25)
Maria del mar Segura Garcia
00:33:09 (Tr: 0:32:40) |
|||||||
344 | 81 | 13 |
i
|
Silvia Larruy Portillo | 0:32:59 (tr 0:32:38) | ||
Real t.: 00:32:38 Official t.: 00:32:59 Real start: 09:32:42 Finish hour: 10:05:19 Cat:Vt2F Category place: 16 Race start:9:32:20 Gender:F Pace: 6:32 min/km Club: k2_5: 0:15:24 Hour k2_5 : 09:48:06 Place k2_5 : 325 - Finish line: 0:32:38 Finish hour: 10:05:19 Finish place : 344 Y 19 places
Split Times
28039
0:33:12
00:32:59
0:32:46
Juana Lopez Parravicini
00:32:46 (Tr: 0:32:17)
Marta Pallares López
00:32:55 (Tr: 0:32:17)
i
Marta Surís Millàs
00:32:58 (Tr: 0:32:37)
i
Anna Hovhannisyan Hovhannisyan
00:33:02 (Tr: 0:32:38)
Stéphanie Herbiet Rave
00:33:03 (Tr: 0:32:25)
i
Ana cecilia Moreno Priego
00:33:08 (Tr: 0:32:25)
Maria del mar Segura Garcia
00:33:09 (Tr: 0:32:40) |
|||||||
345 | 82 | 414 |
i
|
Anna Hovhannisyan Hovhannisyan | 0:33:02 (tr 0:32:38) | ||
Real t.: 00:32:38 Official t.: 00:33:02 Real start: 09:32:44 Finish hour: 10:05:22 Cat:SenF Category place: 49 Race start:9:32:20 Gender:F Pace: 6:32 min/km Club: k2_5: 0:15:13 Hour k2_5 : 09:47:57 Place k2_5 : 319 - Finish line: 0:32:38 Finish hour: 10:05:22 Finish place : 345 Y 26 places
Split Times
15969
0:33:09
00:33:02
0:32:55
Marta Pallares López
00:32:55 (Tr: 0:32:17)
i
Marta Surís Millàs
00:32:58 (Tr: 0:32:37)
i
Silvia Larruy Portillo
00:32:59 (Tr: 0:32:38)
Stéphanie Herbiet Rave
00:33:03 (Tr: 0:32:25)
i
Ana cecilia Moreno Priego
00:33:08 (Tr: 0:32:25)
Maria del mar Segura Garcia
00:33:09 (Tr: 0:32:40) |
|||||||
346 | 83 | 385 | Stéphanie Herbiet Rave | 0:33:03 (tr 0:32:25) | |||
Real t.: 00:32:25 Official t.: 00:33:03 Real start: 09:32:59 Finish hour: 10:05:23 Cat:Vt1F Category place: 17 Race start:9:32:20 Gender:F Pace: 6:29 min/km Club: bcteam k2_5: 0:15:13 Hour k2_5 : 09:48:11 Place k2_5 : 332 - Finish line: 0:32:25 Finish hour: 10:05:23 Finish place : 346 Y 14 places
Split Times
31130
0:33:17
00:33:03
0:32:49
Marta Pallares López
00:32:55 (Tr: 0:32:17)
i
Marta Surís Millàs
00:32:58 (Tr: 0:32:37)
i
Silvia Larruy Portillo
00:32:59 (Tr: 0:32:38)
i
Anna Hovhannisyan Hovhannisyan
00:33:02 (Tr: 0:32:38)
i
Ana cecilia Moreno Priego
00:33:08 (Tr: 0:32:25)
Maria del mar Segura Garcia
00:33:09 (Tr: 0:32:40)
Efrain Gamboa Bortolussi
00:33:17 (Tr: 0:32:48) |
|||||||
347 | 84 | 482 |
i
|
Ana cecilia Moreno Priego | 0:33:08 (tr 0:32:25) | ||
Real t.: 00:32:25 Official t.: 00:33:08 Real start: 09:33:04 Finish hour: 10:05:28 Cat:SenF Category place: 50 Race start:9:32:20 Gender:F Pace: 6:29 min/km Club: k2_5: 0:16:04 Hour k2_5 : 09:49:07 Place k2_5 : 362 - Finish line: 0:32:25 Finish hour: 10:05:28 Finish place : 347 X 15 places
Split Times
22660
0:33:18
00:33:08
0:32:58
i
Marta Surís Millàs
00:32:58 (Tr: 0:32:37)
i
Silvia Larruy Portillo
00:32:59 (Tr: 0:32:38)
i
Anna Hovhannisyan Hovhannisyan
00:33:02 (Tr: 0:32:38)
Stéphanie Herbiet Rave
00:33:03 (Tr: 0:32:25)
Maria del mar Segura Garcia
00:33:09 (Tr: 0:32:40)
Efrain Gamboa Bortolussi
00:33:17 (Tr: 0:32:48)
Ricardo Coderch Blesa
00:33:18 (Tr: 0:32:44) |
|||||||
348 | 85 | 471 | Maria del mar Segura Garcia | 0:33:09 (tr 0:32:40) | |||
Real t.: 00:32:40 Official t.: 00:33:09 Real start: 09:32:50 Finish hour: 10:05:29 Cat:Vt2F Category place: 17 Race start:9:32:20 Gender:F Pace: 6:32 min/km Club: k2_5: 0:16:07 Hour k2_5 : 09:48:56 Place k2_5 : 361 - Finish line: 0:32:40 Finish hour: 10:05:29 Finish place : 348 X 13 places
Split Times
36630
0:33:26
00:33:09
0:32:53
Marta Pallares López
00:32:55 (Tr: 0:32:17)
i
Marta Surís Millàs
00:32:58 (Tr: 0:32:37)
i
Silvia Larruy Portillo
00:32:59 (Tr: 0:32:38)
i
Anna Hovhannisyan Hovhannisyan
00:33:02 (Tr: 0:32:38)
Stéphanie Herbiet Rave
00:33:03 (Tr: 0:32:25)
i
Ana cecilia Moreno Priego
00:33:08 (Tr: 0:32:25)
Efrain Gamboa Bortolussi
00:33:17 (Tr: 0:32:48)
Ricardo Coderch Blesa
00:33:18 (Tr: 0:32:44)
Josep maria Sàbat Juanmiquel
00:33:26 (Tr: 0:32:52) |
|||||||
349 | 264 | 494 | Efrain Gamboa Bortolussi | 0:33:17 (tr 0:32:48) | |||
Real t.: 00:32:48 Official t.: 00:33:17 Real start: 09:32:50 Finish hour: 10:05:37 Cat:SenM Category place: 85 Race start:9:32:20 Gender:M Pace: 6:34 min/km Club: k2_5: 0:15:50 Hour k2_5 : 09:48:40 Place k2_5 : 351 - Finish line: 0:32:48 Finish hour: 10:05:37 Finish place : 349 X 2 places
Split Times
50050
0:33:40
00:33:17
0:32:55
Marta Pallares López
00:32:55 (Tr: 0:32:17)
i
Marta Surís Millàs
00:32:58 (Tr: 0:32:37)
i
Silvia Larruy Portillo
00:32:59 (Tr: 0:32:38)
i
Anna Hovhannisyan Hovhannisyan
00:33:02 (Tr: 0:32:38)
Stéphanie Herbiet Rave
00:33:03 (Tr: 0:32:25)
i
Ana cecilia Moreno Priego
00:33:08 (Tr: 0:32:25)
Maria del mar Segura Garcia
00:33:09 (Tr: 0:32:40)
Ricardo Coderch Blesa
00:33:18 (Tr: 0:32:44)
Josep maria Sàbat Juanmiquel
00:33:26 (Tr: 0:32:52)
i
Fco javier Espindola Huertas
00:33:40 (Tr: 0:33:00) |
|||||||
350 | 265 | 296 | Ricardo Coderch Blesa | 0:33:18 (tr 0:32:44) | |||
Real t.: 00:32:44 Official t.: 00:33:18 Real start: 09:32:55 Finish hour: 10:05:38 Cat:Vt2M Category place: 109 Race start:9:32:20 Gender:M Pace: 6:33 min/km Club: k2_5: 0:15:50 Hour k2_5 : 09:48:45 Place k2_5 : 354 - Finish line: 0:32:44 Finish hour: 10:05:38 Finish place : 350 X 4 places
Split Times
51370
0:33:42
00:33:18
0:32:55
i
Marta Surís Millàs
00:32:58 (Tr: 0:32:37)
i
Silvia Larruy Portillo
00:32:59 (Tr: 0:32:38)
i
Anna Hovhannisyan Hovhannisyan
00:33:02 (Tr: 0:32:38)
Stéphanie Herbiet Rave
00:33:03 (Tr: 0:32:25)
i
Ana cecilia Moreno Priego
00:33:08 (Tr: 0:32:25)
Maria del mar Segura Garcia
00:33:09 (Tr: 0:32:40)
Efrain Gamboa Bortolussi
00:33:17 (Tr: 0:32:48)
Josep maria Sàbat Juanmiquel
00:33:26 (Tr: 0:32:52)
i
Fco javier Espindola Huertas
00:33:40 (Tr: 0:33:00)
Rocío medina valle Medina Valle
00:33:42 (Tr: 0:33:17)
i
Sebastia Sarda
00:33:42 (Tr: 0:33:10) |
|||||||
351 | 266 | 337 | Josep maria Sàbat Juanmiquel | 0:33:26 (tr 0:32:52) | |||
Real t.: 00:32:52 Official t.: 00:33:26 Real start: 09:32:54 Finish hour: 10:05:46 Cat:Vt2M Category place: 110 Race start:9:32:20 Gender:M Pace: 6:35 min/km Club: k2_5: 0:16:17 Hour k2_5 : 09:49:11 Place k2_5 : 364 - Finish line: 0:32:52 Finish hour: 10:05:46 Finish place : 351 X 13 places
Split Times
36630
0:33:43
00:33:26
0:33:09
Maria del mar Segura Garcia
00:33:09 (Tr: 0:32:40)
Efrain Gamboa Bortolussi
00:33:17 (Tr: 0:32:48)
Ricardo Coderch Blesa
00:33:18 (Tr: 0:32:44)
i
Fco javier Espindola Huertas
00:33:40 (Tr: 0:33:00)
Rocío medina valle Medina Valle
00:33:42 (Tr: 0:33:17)
i
Sebastia Sarda
00:33:42 (Tr: 0:33:10)
Sergio Ortega
00:33:42 (Tr: 0:33:17)
i
Sílvia Colomer Surís
00:33:43 (Tr: 0:33:19) |
|||||||
352 | 267 | 310 |
i
|
Fco javier Espindola Huertas | 0:33:40 (tr 0:33:00) | ||
Real t.: 00:33:00 Official t.: 00:33:40 Real start: 09:33:00 Finish hour: 10:06:00 Cat:Vt2M Category place: 111 Race start:9:32:20 Gender:M Pace: 6:36 min/km Club: k2_5: 0:15:52 Hour k2_5 : 09:48:52 Place k2_5 : 358 - Finish line: 0:33:00 Finish hour: 10:06:00 Finish place : 352 X 6 places
Split Times
50050
0:34:03
00:33:40
0:33:17
Efrain Gamboa Bortolussi
00:33:17 (Tr: 0:32:48)
Ricardo Coderch Blesa
00:33:18 (Tr: 0:32:44)
Josep maria Sàbat Juanmiquel
00:33:26 (Tr: 0:32:52)
Rocío medina valle Medina Valle
00:33:42 (Tr: 0:33:17)
i
Sebastia Sarda
00:33:42 (Tr: 0:33:10)
Sergio Ortega
00:33:42 (Tr: 0:33:17)
i
Sílvia Colomer Surís
00:33:43 (Tr: 0:33:19)
Carla Carcasona Roqueta
00:33:45 (Tr: 0:33:19)
Pep Albet Uson
00:33:45 (Tr: 0:33:21)
Yoly Tenorio Alvarez
00:33:47 (Tr: 0:33:12) |
|||||||
353 | 86 | 344 | Rocío medina valle Medina Valle | 0:33:42 (tr 0:33:17) | |||
Real t.: 00:33:17 Official t.: 00:33:42 Real start: 09:32:45 Finish hour: 10:06:02 Cat:SenF Category place: 51 Race start:9:32:20 Gender:F Pace: 6:40 min/km Club: k2_5: 0:16:09 Hour k2_5 : 09:48:54 Place k2_5 : 360 - Finish line: 0:33:17 Finish hour: 10:06:02 Finish place : 353 X 7 places
Split Times
51370
0:34:05
00:33:42
0:33:18
Ricardo Coderch Blesa
00:33:18 (Tr: 0:32:44)
Josep maria Sàbat Juanmiquel
00:33:26 (Tr: 0:32:52)
i
Fco javier Espindola Huertas
00:33:40 (Tr: 0:33:00)
Sergio Ortega
00:33:42 (Tr: 0:33:17)
i
Sílvia Colomer Surís
00:33:43 (Tr: 0:33:19)
Carla Carcasona Roqueta
00:33:45 (Tr: 0:33:19)
Pep Albet Uson
00:33:45 (Tr: 0:33:21)
Yoly Tenorio Alvarez
00:33:47 (Tr: 0:33:12) |
|||||||
354 | 268 | 388 |
i
|
Sebastia Sarda | 0:33:42 (tr 0:33:10) | ||
Real t.: 00:33:10 Official t.: 00:33:42 Real start: 09:32:53 Finish hour: 10:06:02 Cat:SenM Category place: 86 Race start:9:32:20 Gender:M Pace: 6:38 min/km Club: k2_5: 0:15:50 Hour k2_5 : 09:48:42 Place k2_5 : 352 - Finish line: 0:33:10 Finish hour: 10:06:02 Finish place : 354 Y 2 places
Split Times
34760
0:33:58
00:33:42
0:33:26
Josep maria Sàbat Juanmiquel
00:33:26 (Tr: 0:32:52)
i
Fco javier Espindola Huertas
00:33:40 (Tr: 0:33:00)
Sergio Ortega
00:33:42 (Tr: 0:33:17)
i
Sílvia Colomer Surís
00:33:43 (Tr: 0:33:19)
Carla Carcasona Roqueta
00:33:45 (Tr: 0:33:19)
Pep Albet Uson
00:33:45 (Tr: 0:33:21)
Yoly Tenorio Alvarez
00:33:47 (Tr: 0:33:12) |
|||||||
355 | 269 | 462 | Sergio Ortega | 0:33:42 (tr 0:33:17) | |||
Real t.: 00:33:17 Official t.: 00:33:42 Real start: 09:32:45 Finish hour: 10:06:02 Cat:Vt2M Category place: 112 Race start:9:32:20 Gender:M Pace: 6:40 min/km Club: independiente k2_5: 0:15:58 Hour k2_5 : 09:48:43 Place k2_5 : 353 - Finish line: 0:33:17 Finish hour: 10:06:02 Finish place : 355 Y 2 places
Split Times
7590
0:33:45
00:33:42
0:33:39
i
Fco javier Espindola Huertas
00:33:40 (Tr: 0:33:00)
Rocío medina valle Medina Valle
00:33:42 (Tr: 0:33:17)
i
Sebastia Sarda
00:33:42 (Tr: 0:33:10)
i
Sílvia Colomer Surís
00:33:43 (Tr: 0:33:19)
Carla Carcasona Roqueta
00:33:45 (Tr: 0:33:19)
Pep Albet Uson
00:33:45 (Tr: 0:33:21) |
|||||||
356 | 87 | 2 |
i
|
Sílvia Colomer Surís | 0:33:43 (tr 0:33:19) | ||
Real t.: 00:33:19 Official t.: 00:33:43 Real start: 09:32:44 Finish hour: 10:06:03 Cat:SenF Category place: 52 Race start:9:32:20 Gender:F Pace: 6:40 min/km Club: k2_5: 0:15:27 Hour k2_5 : 09:48:10 Place k2_5 : 330 - Finish line: 0:33:19 Finish hour: 10:06:03 Finish place : 356 Y 26 places
Split Times
10135
0:33:47
00:33:43
0:33:38
i
Fco javier Espindola Huertas
00:33:40 (Tr: 0:33:00)
Rocío medina valle Medina Valle
00:33:42 (Tr: 0:33:17)
i
Sebastia Sarda
00:33:42 (Tr: 0:33:10)
Sergio Ortega
00:33:42 (Tr: 0:33:17)
Carla Carcasona Roqueta
00:33:45 (Tr: 0:33:19)
Pep Albet Uson
00:33:45 (Tr: 0:33:21)
Yoly Tenorio Alvarez
00:33:47 (Tr: 0:33:12) |
|||||||
357 | 88 | 3 | Carla Carcasona Roqueta | 0:33:45 (tr 0:33:19) | |||
Real t.: 00:33:19 Official t.: 00:33:45 Real start: 09:32:46 Finish hour: 10:06:05 Cat:Vt2F Category place: 18 Race start:9:32:20 Gender:F Pace: 6:40 min/km Club: club atlètic running k2_5: 0:15:26 Hour k2_5 : 09:48:12 Place k2_5 : 333 - Finish line: 0:33:19 Finish hour: 10:06:05 Finish place : 357 Y 24 places
Split Times
7040
0:33:48
00:33:45
0:33:42
Rocío medina valle Medina Valle
00:33:42 (Tr: 0:33:17)
i
Sebastia Sarda
00:33:42 (Tr: 0:33:10)
Sergio Ortega
00:33:42 (Tr: 0:33:17)
i
Sílvia Colomer Surís
00:33:43 (Tr: 0:33:19)
Pep Albet Uson
00:33:45 (Tr: 0:33:21)
Yoly Tenorio Alvarez
00:33:47 (Tr: 0:33:12) |
|||||||
358 | 270 | 4 | Pep Albet Uson | 0:33:45 (tr 0:33:21) | |||
Real t.: 00:33:21 Official t.: 00:33:45 Real start: 09:32:45 Finish hour: 10:06:05 Cat:Vt1M Category place: 63 Race start:9:32:20 Gender:M Pace: 6:41 min/km Club: club atlètic running k2_5: 0:15:27 Hour k2_5 : 09:48:12 Place k2_5 : 334 - Finish line: 0:33:21 Finish hour: 10:06:05 Finish place : 358 Y 24 places
Split Times
7590
0:33:49
00:33:45
0:33:42
Sergio Ortega
00:33:42 (Tr: 0:33:17)
i
Sílvia Colomer Surís
00:33:43 (Tr: 0:33:19)
Carla Carcasona Roqueta
00:33:45 (Tr: 0:33:19)
Yoly Tenorio Alvarez
00:33:47 (Tr: 0:33:12) |
|||||||
359 | 89 | 316 | Yoly Tenorio Alvarez | 0:33:47 (tr 0:33:12) | |||
Real t.: 00:33:12 Official t.: 00:33:47 Real start: 09:32:56 Finish hour: 10:06:07 Cat:Vt1F Category place: 18 Race start:9:32:20 Gender:F Pace: 6:39 min/km Club: ríos running team k2_5: 0:16:26 Hour k2_5 : 09:49:22 Place k2_5 : 369 - Finish line: 0:33:12 Finish hour: 10:06:07 Finish place : 359 X 10 places
Split Times
10135
0:33:52
00:33:47
0:33:43
i
Sílvia Colomer Surís
00:33:43 (Tr: 0:33:19)
Carla Carcasona Roqueta
00:33:45 (Tr: 0:33:19)
Pep Albet Uson
00:33:45 (Tr: 0:33:21) |
|||||||