L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
91 | 12 | 121 | Anna Secanell | 0:52:31 (tr 0:52:25) | |||
Real t.: 00:52:25 Official t.: 00:52:31 Real start: 09:01:49 Finish hour: 09:54:14 Cat:SenF Category place: 10 Race start:9:01:43 Gender:F Pace: 5:15 min/km Club: col·legi oficial denginyers indust k2_5: 0:12:23 Hour k2_5 : 09:14:12 Place k2_5 : 98 - k7_5: 0:38:40 Hour k7_5 : 09:40:28 Place k7_5 : 91 X 7 places Finish line: 0:52:25 Finish hour: 09:54:14 Finish place : 91 Z
Split Times
201520
0:54:02
00:52:31
0:50:59
Ramon Ausió
00:52:50 (Tr: 0:52:43)
Maria Font Ginesta
00:52:52 (Tr: 0:52:51)
i
Miquel Oriol Guerrero
00:53:07 (Tr: 0:52:58)
Angel Torres Sancho
00:53:22 (Tr: 0:53:19)
i
Guillermo Aznar Aznar
00:53:47 (Tr: 0:53:37)
i
Adrià Guerra Roda
00:54:02 (Tr: 0:53:55) |
|||||||
92 | 80 | 42 | Ramon Ausió | 0:52:50 (tr 0:52:43) | |||
Real t.: 00:52:43 Official t.: 00:52:50 Real start: 09:01:50 Finish hour: 09:54:33 Cat:VetM Category place: 16 Race start:9:01:43 Gender:M Pace: 5:17 min/km Club: col·legi d'arquitectes de catalunya k2_5: 0:12:17 Hour k2_5 : 09:14:06 Place k2_5 : 94 - k7_5: 0:38:39 Hour k7_5 : 09:40:29 Place k7_5 : 92 X 2 places Finish line: 0:52:43 Finish hour: 09:54:33 Finish place : 92 Z
Split Times
159170
0:54:02
00:52:50
0:51:38
Anna Secanell
00:52:31 (Tr: 0:52:25)
Maria Font Ginesta
00:52:52 (Tr: 0:52:51)
i
Miquel Oriol Guerrero
00:53:07 (Tr: 0:52:58)
Angel Torres Sancho
00:53:22 (Tr: 0:53:19)
i
Guillermo Aznar Aznar
00:53:47 (Tr: 0:53:37)
i
Adrià Guerra Roda
00:54:02 (Tr: 0:53:55) |
|||||||
93 | 13 | 44 | Maria Font Ginesta | 0:52:52 (tr 0:52:51) | |||
Real t.: 00:52:51 Official t.: 00:52:52 Real start: 09:01:45 Finish hour: 09:54:35 Cat:SenF Category place: 11 Race start:9:01:43 Gender:F Pace: 5:18 min/km Club: altres k2_5: 0:12:28 Hour k2_5 : 09:14:13 Place k2_5 : 99 - k7_5: 0:39:07 Hour k7_5 : 09:40:51 Place k7_5 : 93 X 6 places Finish line: 0:52:51 Finish hour: 09:54:35 Finish place : 93 Z
Split Times
154112
0:54:02
00:52:52
0:51:42
Anna Secanell
00:52:31 (Tr: 0:52:25)
Ramon Ausió
00:52:50 (Tr: 0:52:43)
i
Miquel Oriol Guerrero
00:53:07 (Tr: 0:52:58)
Angel Torres Sancho
00:53:22 (Tr: 0:53:19)
i
Guillermo Aznar Aznar
00:53:47 (Tr: 0:53:37)
i
Adrià Guerra Roda
00:54:02 (Tr: 0:53:55) |
|||||||
94 | 81 | 55 |
i
|
Miquel Oriol Guerrero | 0:53:07 (tr 0:52:58) | ||
Real t.: 00:52:58 Official t.: 00:53:07 Real start: 09:01:53 Finish hour: 09:54:50 Cat:SenM Category place: 61 Race start:9:01:43 Gender:M Pace: 5:18 min/km Club: col·legi oficial de psicologia de c k2_5: 0:12:28 Hour k2_5 : 09:14:20 Place k2_5 : 100 - k7_5: 0:39:06 Hour k7_5 : 09:40:58 Place k7_5 : 95 X 5 places Finish line: 0:52:58 Finish hour: 09:54:50 Finish place : 94 X 1 place
Split Times
121550
0:54:02
00:53:07
0:52:12
Anna Secanell
00:52:31 (Tr: 0:52:25)
Ramon Ausió
00:52:50 (Tr: 0:52:43)
Maria Font Ginesta
00:52:52 (Tr: 0:52:51)
Angel Torres Sancho
00:53:22 (Tr: 0:53:19)
i
Guillermo Aznar Aznar
00:53:47 (Tr: 0:53:37)
i
Adrià Guerra Roda
00:54:02 (Tr: 0:53:55) |
|||||||
95 | 82 | 39 | Angel Torres Sancho | 0:53:22 (tr 0:53:19) | |||
Real t.: 00:53:19 Official t.: 00:53:22 Real start: 09:01:46 Finish hour: 09:55:05 Cat:VetM Category place: 17 Race start:9:01:43 Gender:M Pace: 5:20 min/km Club: col·legi oficial de farmacèutics de k2_5: 0:12:12 Hour k2_5 : 09:13:58 Place k2_5 : 88 - k7_5: 0:39:08 Hour k7_5 : 09:40:54 Place k7_5 : 94 Y 6 places Finish line: 0:53:19 Finish hour: 09:55:05 Finish place : 95 Y 1 place
Split Times
115500
0:54:15
00:53:22
0:52:30
Anna Secanell
00:52:31 (Tr: 0:52:25)
Ramon Ausió
00:52:50 (Tr: 0:52:43)
Maria Font Ginesta
00:52:52 (Tr: 0:52:51)
i
Miquel Oriol Guerrero
00:53:07 (Tr: 0:52:58)
i
Guillermo Aznar Aznar
00:53:47 (Tr: 0:53:37)
i
Adrià Guerra Roda
00:54:02 (Tr: 0:53:55)
Alberto Hernando Martínez
00:54:15 (Tr: 0:54:12) |
|||||||
96 | 83 | 56 |
i
|
Guillermo Aznar Aznar | 0:53:47 (tr 0:53:37) | ||
Real t.: 00:53:37 Official t.: 00:53:47 Real start: 09:01:53 Finish hour: 09:55:30 Cat:VetM Category place: 18 Race start:9:01:43 Gender:M Pace: 5:22 min/km Club: altres k2_5: 0:12:16 Hour k2_5 : 09:14:09 Place k2_5 : 96 - k7_5: 0:39:28 Hour k7_5 : 09:41:21 Place k7_5 : 96 Z Finish line: 0:53:37 Finish hour: 09:55:30 Finish place : 96 Z
Split Times
120562
0:54:42
00:53:47
0:52:52
Maria Font Ginesta
00:52:52 (Tr: 0:52:51)
i
Miquel Oriol Guerrero
00:53:07 (Tr: 0:52:58)
Angel Torres Sancho
00:53:22 (Tr: 0:53:19)
i
Adrià Guerra Roda
00:54:02 (Tr: 0:53:55)
Alberto Hernando Martínez
00:54:15 (Tr: 0:54:12)
Carlos Carrasco Moreno
00:54:20 (Tr: 0:54:11)
i
Ricardo Tomas Martinez
00:54:25 (Tr: 0:54:17)
Joan miquel Roig Mestre
00:54:34 (Tr: 0:54:23) |
|||||||
97 | 84 | 226 |
i
|
Adrià Guerra Roda | 0:54:02 (tr 0:53:55) | ||
Real t.: 00:53:55 Official t.: 00:54:02 Real start: 09:01:51 Finish hour: 09:55:45 Cat:SenM Category place: 62 Race start:9:01:43 Gender:M Pace: 5:24 min/km Club: altres k2_5: 0:13:21 Hour k2_5 : 09:15:12 Place k2_5 : 118 - k7_5: 0:41:08 Hour k7_5 : 09:42:59 Place k7_5 : 110 X 8 places Finish line: 0:53:55 Finish hour: 09:55:45 Finish place : 97 X 13 places
Split Times
121550
0:54:58
00:54:02
0:53:07
i
Miquel Oriol Guerrero
00:53:07 (Tr: 0:52:58)
Angel Torres Sancho
00:53:22 (Tr: 0:53:19)
i
Guillermo Aznar Aznar
00:53:47 (Tr: 0:53:37)
Alberto Hernando Martínez
00:54:15 (Tr: 0:54:12)
Carlos Carrasco Moreno
00:54:20 (Tr: 0:54:11)
i
Ricardo Tomas Martinez
00:54:25 (Tr: 0:54:17)
Joan miquel Roig Mestre
00:54:34 (Tr: 0:54:23)
Alfredo Sáenz Hernáiz
00:54:43 (Tr: 0:54:32)
i
Mireia Martín Charines
00:54:45 (Tr: 0:54:37)
Nuria Jaurrieta Guarner
00:54:47 (Tr: 0:54:45)
i
Albert Canals Sas
00:54:51 (Tr: 0:54:47) |
|||||||
98 | 85 | 88 | Alberto Hernando Martínez | 0:54:15 (tr 0:54:12) | |||
Real t.: 00:54:12 Official t.: 00:54:15 Real start: 09:01:46 Finish hour: 09:55:58 Cat:SenM Category place: 63 Race start:9:01:43 Gender:M Pace: 5:26 min/km Club: col·legi denginyers tècnics indust k2_5: 0:12:26 Hour k2_5 : 09:14:12 Place k2_5 : 97 - k7_5: 0:39:41 Hour k7_5 : 09:41:27 Place k7_5 : 97 Z Finish line: 0:54:12 Finish hour: 09:55:58 Finish place : 98 Y 1 place
Split Times
115500
0:55:07
00:54:15
0:53:22
Angel Torres Sancho
00:53:22 (Tr: 0:53:19)
i
Guillermo Aznar Aznar
00:53:47 (Tr: 0:53:37)
i
Adrià Guerra Roda
00:54:02 (Tr: 0:53:55)
Carlos Carrasco Moreno
00:54:20 (Tr: 0:54:11)
i
Ricardo Tomas Martinez
00:54:25 (Tr: 0:54:17)
Joan miquel Roig Mestre
00:54:34 (Tr: 0:54:23)
Alfredo Sáenz Hernáiz
00:54:43 (Tr: 0:54:32)
i
Mireia Martín Charines
00:54:45 (Tr: 0:54:37)
Nuria Jaurrieta Guarner
00:54:47 (Tr: 0:54:45)
i
Albert Canals Sas
00:54:51 (Tr: 0:54:47)
i
Ying Zhu Wang
00:55:00 (Tr: 0:54:53)
i
Meritxell Moya
00:55:06 (Tr: 0:54:55) |
|||||||
99 | 86 | 11 | Carlos Carrasco Moreno | 0:54:20 (tr 0:54:11) | |||
Real t.: 00:54:11 Official t.: 00:54:20 Real start: 09:01:53 Finish hour: 09:56:03 Cat:SenM Category place: 64 Race start:9:01:43 Gender:M Pace: 5:26 min/km Club: altres k2_5: 0:12:47 Hour k2_5 : 09:14:39 Place k2_5 : 105 - k7_5: 0:39:59 Hour k7_5 : 09:41:51 Place k7_5 : 99 X 6 places Finish line: 0:54:11 Finish hour: 09:56:03 Finish place : 99 Z
Split Times
72817
0:54:53
00:54:20
0:53:47
i
Guillermo Aznar Aznar
00:53:47 (Tr: 0:53:37)
i
Adrià Guerra Roda
00:54:02 (Tr: 0:53:55)
Alberto Hernando Martínez
00:54:15 (Tr: 0:54:12)
i
Ricardo Tomas Martinez
00:54:25 (Tr: 0:54:17)
Joan miquel Roig Mestre
00:54:34 (Tr: 0:54:23)
Alfredo Sáenz Hernáiz
00:54:43 (Tr: 0:54:32)
i
Mireia Martín Charines
00:54:45 (Tr: 0:54:37)
Nuria Jaurrieta Guarner
00:54:47 (Tr: 0:54:45)
i
Albert Canals Sas
00:54:51 (Tr: 0:54:47) |
|||||||
100 | 87 | 262 |
i
|
Ricardo Tomas Martinez | 0:54:25 (tr 0:54:17) | ||
Real t.: 00:54:17 Official t.: 00:54:25 Real start: 09:01:51 Finish hour: 09:56:08 Cat:VetM Category place: 19 Race start:9:01:43 Gender:M Pace: 5:26 min/km Club: col·legi oficial denginyers indust k2_5: 0:12:13 Hour k2_5 : 09:14:04 Place k2_5 : 92 - k7_5: 0:40:02 Hour k7_5 : 09:41:53 Place k7_5 : 100 Y 8 places Finish line: 0:54:17 Finish hour: 09:56:08 Finish place : 100 Z
Split Times
49830
0:54:48
00:54:25
0:54:02
i
Adrià Guerra Roda
00:54:02 (Tr: 0:53:55)
Alberto Hernando Martínez
00:54:15 (Tr: 0:54:12)
Carlos Carrasco Moreno
00:54:20 (Tr: 0:54:11)
Joan miquel Roig Mestre
00:54:34 (Tr: 0:54:23)
Alfredo Sáenz Hernáiz
00:54:43 (Tr: 0:54:32)
i
Mireia Martín Charines
00:54:45 (Tr: 0:54:37)
Nuria Jaurrieta Guarner
00:54:47 (Tr: 0:54:45) |
|||||||
101 | 88 | 40 | Joan miquel Roig Mestre | 0:54:34 (tr 0:54:23) | |||
Real t.: 00:54:23 Official t.: 00:54:34 Real start: 09:01:55 Finish hour: 09:56:17 Cat:SenM Category place: 65 Race start:9:01:43 Gender:M Pace: 5:27 min/km Club: consell de col·legis de secretaris, k2_5: 0:14:11 Hour k2_5 : 09:16:05 Place k2_5 : 143 - k7_5: 0:41:08 Hour k7_5 : 09:43:02 Place k7_5 : 113 X 30 places Finish line: 0:54:23 Finish hour: 09:56:17 Finish place : 101 X 12 places
Split Times
43117
0:54:54
00:54:34
0:54:15
Alberto Hernando Martínez
00:54:15 (Tr: 0:54:12)
Carlos Carrasco Moreno
00:54:20 (Tr: 0:54:11)
i
Ricardo Tomas Martinez
00:54:25 (Tr: 0:54:17)
Alfredo Sáenz Hernáiz
00:54:43 (Tr: 0:54:32)
i
Mireia Martín Charines
00:54:45 (Tr: 0:54:37)
Nuria Jaurrieta Guarner
00:54:47 (Tr: 0:54:45)
i
Albert Canals Sas
00:54:51 (Tr: 0:54:47) |
|||||||
102 | 89 | 31 | Alfredo Sáenz Hernáiz | 0:54:43 (tr 0:54:32) | |||
Real t.: 00:54:32 Official t.: 00:54:43 Real start: 09:01:55 Finish hour: 09:56:26 Cat:VetM Category place: 20 Race start:9:01:43 Gender:M Pace: 5:28 min/km Club: col·legi oficial de veterinaris de k2_5: 0:12:48 Hour k2_5 : 09:14:42 Place k2_5 : 106 - k7_5: 0:40:06 Hour k7_5 : 09:42:01 Place k7_5 : 101 X 5 places Finish line: 0:54:32 Finish hour: 09:56:26 Finish place : 102 Y 1 place
Split Times
49500
0:55:05
00:54:43
0:54:20
Carlos Carrasco Moreno
00:54:20 (Tr: 0:54:11)
i
Ricardo Tomas Martinez
00:54:25 (Tr: 0:54:17)
Joan miquel Roig Mestre
00:54:34 (Tr: 0:54:23)
i
Mireia Martín Charines
00:54:45 (Tr: 0:54:37)
Nuria Jaurrieta Guarner
00:54:47 (Tr: 0:54:45)
i
Albert Canals Sas
00:54:51 (Tr: 0:54:47)
i
Ying Zhu Wang
00:55:00 (Tr: 0:54:53) |
|||||||
103 | 14 | 225 |
i
|
Mireia Martín Charines | 0:54:45 (tr 0:54:37) | ||
Real t.: 00:54:37 Official t.: 00:54:45 Real start: 09:01:51 Finish hour: 09:56:28 Cat:SenF Category place: 12 Race start:9:01:43 Gender:F Pace: 5:28 min/km Club: col·legi oficial de psicologia de c k2_5: 0:13:22 Hour k2_5 : 09:15:12 Place k2_5 : 119 - k7_5: 0:41:09 Hour k7_5 : 09:42:59 Place k7_5 : 111 X 8 places Finish line: 0:54:37 Finish hour: 09:56:28 Finish place : 103 X 8 places
Split Times
43337
0:55:05
00:54:45
0:54:25
i
Ricardo Tomas Martinez
00:54:25 (Tr: 0:54:17)
Joan miquel Roig Mestre
00:54:34 (Tr: 0:54:23)
Alfredo Sáenz Hernáiz
00:54:43 (Tr: 0:54:32)
Nuria Jaurrieta Guarner
00:54:47 (Tr: 0:54:45)
i
Albert Canals Sas
00:54:51 (Tr: 0:54:47)
i
Ying Zhu Wang
00:55:00 (Tr: 0:54:53) |
|||||||
104 | 15 | 103 | Nuria Jaurrieta Guarner | 0:54:47 (tr 0:54:45) | |||
Real t.: 00:54:45 Official t.: 00:54:47 Real start: 09:01:46 Finish hour: 09:56:30 Cat:SenF Category place: 13 Race start:9:01:43 Gender:F Pace: 5:29 min/km Club: col·legi oficial de psicologia de c k2_5: 0:13:19 Hour k2_5 : 09:15:05 Place k2_5 : 111 - k7_5: 0:41:01 Hour k7_5 : 09:42:47 Place k7_5 : 105 X 6 places Finish line: 0:54:45 Finish hour: 09:56:30 Finish place : 104 X 1 place
Split Times
41912
0:55:06
00:54:47
0:54:28
Joan miquel Roig Mestre
00:54:34 (Tr: 0:54:23)
Alfredo Sáenz Hernáiz
00:54:43 (Tr: 0:54:32)
i
Mireia Martín Charines
00:54:45 (Tr: 0:54:37)
i
Albert Canals Sas
00:54:51 (Tr: 0:54:47)
i
Ying Zhu Wang
00:55:00 (Tr: 0:54:53)
i
Meritxell Moya
00:55:06 (Tr: 0:54:55) |
|||||||
105 | 90 | 63 |
i
|
Albert Canals Sas | 0:54:51 (tr 0:54:47) | ||
Real t.: 00:54:47 Official t.: 00:54:51 Real start: 09:01:48 Finish hour: 09:56:34 Cat:SenM Category place: 66 Race start:9:01:43 Gender:M Pace: 5:29 min/km Club: altres k2_5: 0:12:18 Hour k2_5 : 09:14:05 Place k2_5 : 93 - k7_5: 0:39:49 Hour k7_5 : 09:41:36 Place k7_5 : 98 Y 5 places Finish line: 0:54:47 Finish hour: 09:56:34 Finish place : 105 Y 7 places
Split Times
63250
0:55:20
00:54:51
0:54:22
i
Ricardo Tomas Martinez
00:54:25 (Tr: 0:54:17)
Joan miquel Roig Mestre
00:54:34 (Tr: 0:54:23)
Alfredo Sáenz Hernáiz
00:54:43 (Tr: 0:54:32)
i
Mireia Martín Charines
00:54:45 (Tr: 0:54:37)
Nuria Jaurrieta Guarner
00:54:47 (Tr: 0:54:45)
i
Ying Zhu Wang
00:55:00 (Tr: 0:54:53)
i
Meritxell Moya
00:55:06 (Tr: 0:54:55)
i
Josep Gavaldà Litrán
00:55:20 (Tr: 0:55:13) |
|||||||
106 | 16 | 215 |
i
|
Ying Zhu Wang | 0:55:00 (tr 0:54:53) | ||
Real t.: 00:54:53 Official t.: 00:55:00 Real start: 09:01:51 Finish hour: 09:56:43 Cat:SenF Category place: 14 Race start:9:01:43 Gender:F Pace: 5:30 min/km Club: col·legi d'arquitectes de catalunya k2_5: 0:13:34 Hour k2_5 : 09:15:24 Place k2_5 : 130 - k7_5: 0:40:59 Hour k7_5 : 09:42:50 Place k7_5 : 107 X 23 places Finish line: 0:54:53 Finish hour: 09:56:43 Finish place : 106 X 1 place
Split Times
75130
0:55:34
00:55:00
0:54:26
Joan miquel Roig Mestre
00:54:34 (Tr: 0:54:23)
Alfredo Sáenz Hernáiz
00:54:43 (Tr: 0:54:32)
i
Mireia Martín Charines
00:54:45 (Tr: 0:54:37)
Nuria Jaurrieta Guarner
00:54:47 (Tr: 0:54:45)
i
Albert Canals Sas
00:54:51 (Tr: 0:54:47)
i
Meritxell Moya
00:55:06 (Tr: 0:54:55)
i
Josep Gavaldà Litrán
00:55:20 (Tr: 0:55:13)
i
Raquel Galiano Isaiz
00:55:34 (Tr: 0:55:23) |
|||||||
107 | 17 | 236 |
i
|
Meritxell Moya | 0:55:06 (tr 0:54:55) | ||
Real t.: 00:54:55 Official t.: 00:55:06 Real start: 09:01:55 Finish hour: 09:56:49 Cat:SenF Category place: 15 Race start:9:01:43 Gender:F Pace: 5:30 min/km Club: col·legi d'enginyers de camins, can k2_5: 0:13:19 Hour k2_5 : 09:15:13 Place k2_5 : 120 - k7_5: 0:40:46 Hour k7_5 : 09:42:40 Place k7_5 : 104 X 16 places Finish line: 0:54:55 Finish hour: 09:56:49 Finish place : 107 Y 3 places
Split Times
135520
0:56:08
00:55:06
0:54:05
Alberto Hernando Martínez
00:54:15 (Tr: 0:54:12)
Carlos Carrasco Moreno
00:54:20 (Tr: 0:54:11)
i
Ricardo Tomas Martinez
00:54:25 (Tr: 0:54:17)
Joan miquel Roig Mestre
00:54:34 (Tr: 0:54:23)
Alfredo Sáenz Hernáiz
00:54:43 (Tr: 0:54:32)
i
Mireia Martín Charines
00:54:45 (Tr: 0:54:37)
Nuria Jaurrieta Guarner
00:54:47 (Tr: 0:54:45)
i
Albert Canals Sas
00:54:51 (Tr: 0:54:47)
i
Ying Zhu Wang
00:55:00 (Tr: 0:54:53)
i
Josep Gavaldà Litrán
00:55:20 (Tr: 0:55:13)
i
Raquel Galiano Isaiz
00:55:34 (Tr: 0:55:23)
i
Andrea De La Mano
00:56:08 (Tr: 0:56:01) |
|||||||
108 | 91 | 240 |
i
|
Josep Gavaldà Litrán | 0:55:20 (tr 0:55:13) | ||
Real t.: 00:55:13 Official t.: 00:55:20 Real start: 09:01:50 Finish hour: 09:57:03 Cat:VetM Category place: 21 Race start:9:01:43 Gender:M Pace: 5:32 min/km Club: col·legi oficial de farmacèutics de k2_5: 0:13:30 Hour k2_5 : 09:15:20 Place k2_5 : 127 - k7_5: 0:40:43 Hour k7_5 : 09:42:32 Place k7_5 : 103 X 24 places Finish line: 0:55:13 Finish hour: 09:57:03 Finish place : 108 Y 5 places
Split Times
107250
0:56:09
00:55:20
0:54:31
Joan miquel Roig Mestre
00:54:34 (Tr: 0:54:23)
Alfredo Sáenz Hernáiz
00:54:43 (Tr: 0:54:32)
i
Mireia Martín Charines
00:54:45 (Tr: 0:54:37)
Nuria Jaurrieta Guarner
00:54:47 (Tr: 0:54:45)
i
Albert Canals Sas
00:54:51 (Tr: 0:54:47)
i
Ying Zhu Wang
00:55:00 (Tr: 0:54:53)
i
Meritxell Moya
00:55:06 (Tr: 0:54:55)
i
Raquel Galiano Isaiz
00:55:34 (Tr: 0:55:23)
i
Andrea De La Mano
00:56:08 (Tr: 0:56:01)
i
Albert Ventayol Lazaro
00:56:09 (Tr: 0:55:57) |
|||||||
109 | 18 | 256 |
i
|
Raquel Galiano Isaiz | 0:55:34 (tr 0:55:23) | ||
Real t.: 00:55:23 Official t.: 00:55:34 Real start: 09:01:55 Finish hour: 09:57:17 Cat:SenF Category place: 16 Race start:9:01:43 Gender:F Pace: 5:33 min/km Club: col·legi d'enginyers de camins, can k2_5: 0:13:21 Hour k2_5 : 09:15:15 Place k2_5 : 124 - k7_5: 0:40:54 Hour k7_5 : 09:42:48 Place k7_5 : 106 X 18 places Finish line: 0:55:23 Finish hour: 09:57:17 Finish place : 109 Y 3 places
Split Times
77220
0:56:09
00:55:34
0:54:59
i
Ying Zhu Wang
00:55:00 (Tr: 0:54:53)
i
Meritxell Moya
00:55:06 (Tr: 0:54:55)
i
Josep Gavaldà Litrán
00:55:20 (Tr: 0:55:13)
i
Andrea De La Mano
00:56:08 (Tr: 0:56:01)
i
Albert Ventayol Lazaro
00:56:09 (Tr: 0:55:57)
Irene Josa
00:56:09 (Tr: 0:56:02) |
|||||||
110 | 19 | 230 |
i
|
Andrea De La Mano | 0:56:08 (tr 0:56:01) | ||
Real t.: 00:56:01 Official t.: 00:56:08 Real start: 09:01:51 Finish hour: 09:57:51 Cat:SenF Category place: 17 Race start:9:01:43 Gender:F Pace: 5:37 min/km Club: col·legi oficial denginyers indust k2_5: 0:12:09 Hour k2_5 : 09:13:59 Place k2_5 : 89 - k7_5: 0:41:00 Hour k7_5 : 09:42:50 Place k7_5 : 108 Y 19 places Finish line: 0:56:01 Finish hour: 09:57:51 Finish place : 110 Y 2 places
Split Times
135520
0:57:10
00:56:08
0:55:06
i
Meritxell Moya
00:55:06 (Tr: 0:54:55)
i
Josep Gavaldà Litrán
00:55:20 (Tr: 0:55:13)
i
Raquel Galiano Isaiz
00:55:34 (Tr: 0:55:23)
i
Albert Ventayol Lazaro
00:56:09 (Tr: 0:55:57)
Irene Josa
00:56:09 (Tr: 0:56:02)
Ramon Bernaus Queralt
00:56:10 (Tr: 0:56:01)
Enrique De Vicente Salinero
00:56:22 (Tr: 0:56:13)
Francesc xavier Altadill Llort
00:56:45 (Tr: 0:56:42)
Xavier Gil Bermejo
00:57:02 (Tr: 0:56:54)
i
Francesc Gil Fossas
00:57:02 (Tr: 0:56:55) |
|||||||
111 | 92 | 258 |
i
|
Albert Ventayol Lazaro | 0:56:09 (tr 0:55:57) | ||
Real t.: 00:55:57 Official t.: 00:56:09 Real start: 09:01:56 Finish hour: 09:57:52 Cat:VetM Category place: 22 Race start:9:01:43 Gender:M Pace: 5:36 min/km Club: col·legi oficial de geòlegs de cata k2_5: 0:13:05 Hour k2_5 : 09:15:00 Place k2_5 : 109 - k7_5: 0:41:15 Hour k7_5 : 09:43:10 Place k7_5 : 114 Y 5 places Finish line: 0:55:57 Finish hour: 09:57:52 Finish place : 111 X 3 places
Split Times
107250
0:56:57
00:56:09
0:55:20
i
Josep Gavaldà Litrán
00:55:20 (Tr: 0:55:13)
i
Raquel Galiano Isaiz
00:55:34 (Tr: 0:55:23)
i
Andrea De La Mano
00:56:08 (Tr: 0:56:01)
Irene Josa
00:56:09 (Tr: 0:56:02)
Ramon Bernaus Queralt
00:56:10 (Tr: 0:56:01)
Enrique De Vicente Salinero
00:56:22 (Tr: 0:56:13)
Francesc xavier Altadill Llort
00:56:45 (Tr: 0:56:42) |
|||||||
112 | 20 | 102 | Irene Josa | 0:56:09 (tr 0:56:02) | |||
Real t.: 00:56:02 Official t.: 00:56:09 Real start: 09:01:51 Finish hour: 09:57:52 Cat:SenF Category place: 18 Race start:9:01:43 Gender:F Pace: 5:37 min/km Club: col·legi d'enginyers de camins, can k2_5: 0:12:02 Hour k2_5 : 09:13:53 Place k2_5 : 82 - k7_5: 0:41:11 Hour k7_5 : 09:43:01 Place k7_5 : 112 Y 30 places Finish line: 0:56:02 Finish hour: 09:57:52 Finish place : 112 Z
Split Times
78207
0:56:45
00:56:09
0:55:34
i
Raquel Galiano Isaiz
00:55:34 (Tr: 0:55:23)
i
Andrea De La Mano
00:56:08 (Tr: 0:56:01)
i
Albert Ventayol Lazaro
00:56:09 (Tr: 0:55:57)
Ramon Bernaus Queralt
00:56:10 (Tr: 0:56:01)
Enrique De Vicente Salinero
00:56:22 (Tr: 0:56:13)
Francesc xavier Altadill Llort
00:56:45 (Tr: 0:56:42) |
|||||||
113 | 93 | 74 | Ramon Bernaus Queralt | 0:56:10 (tr 0:56:01) | |||
Real t.: 00:56:01 Official t.: 00:56:10 Real start: 09:01:52 Finish hour: 09:57:53 Cat:VetM Category place: 23 Race start:9:01:43 Gender:M Pace: 5:37 min/km Club: col·legi oficial denginyers indust k2_5: 0:13:48 Hour k2_5 : 09:15:40 Place k2_5 : 136 - k7_5: 0:41:51 Hour k7_5 : 09:43:43 Place k7_5 : 118 X 18 places Finish line: 0:56:01 Finish hour: 09:57:53 Finish place : 113 X 5 places
Split Times
114400
0:57:02
00:56:10
0:55:18
i
Josep Gavaldà Litrán
00:55:20 (Tr: 0:55:13)
i
Raquel Galiano Isaiz
00:55:34 (Tr: 0:55:23)
i
Andrea De La Mano
00:56:08 (Tr: 0:56:01)
i
Albert Ventayol Lazaro
00:56:09 (Tr: 0:55:57)
Irene Josa
00:56:09 (Tr: 0:56:02)
Enrique De Vicente Salinero
00:56:22 (Tr: 0:56:13)
Francesc xavier Altadill Llort
00:56:45 (Tr: 0:56:42)
Xavier Gil Bermejo
00:57:02 (Tr: 0:56:54) |
|||||||
114 | 94 | 59 | Enrique De Vicente Salinero | 0:56:22 (tr 0:56:13) | |||
Real t.: 00:56:13 Official t.: 00:56:22 Real start: 09:01:53 Finish hour: 09:58:05 Cat:VetM Category place: 24 Race start:9:01:43 Gender:M Pace: 5:38 min/km Club: col·legi denginyers tècnics indust k2_5: 0:13:02 Hour k2_5 : 09:14:55 Place k2_5 : 108 - k7_5: 0:41:04 Hour k7_5 : 09:42:56 Place k7_5 : 109 Y 1 place Finish line: 0:56:13 Finish hour: 09:58:05 Finish place : 114 Y 5 places
Split Times
88550
0:57:02
00:56:22
0:55:42
i
Andrea De La Mano
00:56:08 (Tr: 0:56:01)
i
Albert Ventayol Lazaro
00:56:09 (Tr: 0:55:57)
Irene Josa
00:56:09 (Tr: 0:56:02)
Ramon Bernaus Queralt
00:56:10 (Tr: 0:56:01)
Francesc xavier Altadill Llort
00:56:45 (Tr: 0:56:42)
Xavier Gil Bermejo
00:57:02 (Tr: 0:56:54)
i
Francesc Gil Fossas
00:57:02 (Tr: 0:56:55) |
|||||||
115 | 95 | 1 | Francesc xavier Altadill Llort | 0:56:45 (tr 0:56:42) | |||
Real t.: 00:56:42 Official t.: 00:56:45 Real start: 09:01:46 Finish hour: 09:58:28 Cat:VetM Category place: 25 Race start:9:01:43 Gender:M Pace: 5:41 min/km Club: il·lustre col·legi de l'advocacia d k2_5: 0:12:57 Hour k2_5 : 09:14:43 Place k2_5 : 107 - k7_5: 0:41:40 Hour k7_5 : 09:43:26 Place k7_5 : 115 Y 8 places Finish line: 0:56:42 Finish hour: 09:58:28 Finish place : 115 Z
Split Times
102962
0:57:32
00:56:45
0:55:58
i
Andrea De La Mano
00:56:08 (Tr: 0:56:01)
i
Albert Ventayol Lazaro
00:56:09 (Tr: 0:55:57)
Irene Josa
00:56:09 (Tr: 0:56:02)
Ramon Bernaus Queralt
00:56:10 (Tr: 0:56:01)
Enrique De Vicente Salinero
00:56:22 (Tr: 0:56:13)
Xavier Gil Bermejo
00:57:02 (Tr: 0:56:54)
i
Francesc Gil Fossas
00:57:02 (Tr: 0:56:55)
Felix Iruela Gamez
00:57:32 (Tr: 0:57:26) |
|||||||
116 | 96 | 22 | Xavier Gil Bermejo | 0:57:02 (tr 0:56:54) | |||
Real t.: 00:56:54 Official t.: 00:57:02 Real start: 09:01:51 Finish hour: 09:58:45 Cat:VetM Category place: 26 Race start:9:01:43 Gender:M Pace: 5:42 min/km Club: col·legi oficial de veterinaris de k2_5: 0:13:24 Hour k2_5 : 09:15:14 Place k2_5 : 121 - k7_5: 0:41:45 Hour k7_5 : 09:43:36 Place k7_5 : 117 X 4 places Finish line: 0:56:54 Finish hour: 09:58:45 Finish place : 116 X 1 place
Split Times
114400
0:57:54
00:57:02
0:56:10
Ramon Bernaus Queralt
00:56:10 (Tr: 0:56:01)
Enrique De Vicente Salinero
00:56:22 (Tr: 0:56:13)
Francesc xavier Altadill Llort
00:56:45 (Tr: 0:56:42)
i
Francesc Gil Fossas
00:57:02 (Tr: 0:56:55)
Felix Iruela Gamez
00:57:32 (Tr: 0:57:26)
Núria Puyuelo Capellas
00:57:50 (Tr: 0:57:47)
Sergi Corbera
00:57:50 (Tr: 0:57:47) |
|||||||
117 | 97 | 202 |
i
|
Francesc Gil Fossas | 0:57:02 (tr 0:56:55) | ||
Real t.: 00:56:55 Official t.: 00:57:02 Real start: 09:01:51 Finish hour: 09:58:45 Cat:SenM Category place: 67 Race start:9:01:43 Gender:M Pace: 5:42 min/km Club: col·legi oficial denginyers indust k2_5: 0:13:24 Hour k2_5 : 09:15:14 Place k2_5 : 122 - k7_5: 0:41:45 Hour k7_5 : 09:43:35 Place k7_5 : 116 X 6 places Finish line: 0:56:55 Finish hour: 09:58:45 Finish place : 117 Y 1 place
Split Times
104830
0:57:50
00:57:02
0:56:15
Enrique De Vicente Salinero
00:56:22 (Tr: 0:56:13)
Francesc xavier Altadill Llort
00:56:45 (Tr: 0:56:42)
Xavier Gil Bermejo
00:57:02 (Tr: 0:56:54)
Felix Iruela Gamez
00:57:32 (Tr: 0:57:26)
Núria Puyuelo Capellas
00:57:50 (Tr: 0:57:47)
Sergi Corbera
00:57:50 (Tr: 0:57:47) |
|||||||
118 | 98 | 46 | Felix Iruela Gamez | 0:57:32 (tr 0:57:26) | |||
Real t.: 00:57:26 Official t.: 00:57:32 Real start: 09:01:49 Finish hour: 09:59:15 Cat:VetM Category place: 27 Race start:9:01:43 Gender:M Pace: 5:45 min/km Club: il·lustre col·legi de l'advocacia d k2_5: 0:13:30 Hour k2_5 : 09:15:19 Place k2_5 : 126 - k7_5: 0:41:56 Hour k7_5 : 09:43:44 Place k7_5 : 119 X 7 places Finish line: 0:57:26 Finish hour: 09:59:15 Finish place : 118 X 1 place
Split Times
102962
0:58:19
00:57:32
0:56:45
Francesc xavier Altadill Llort
00:56:45 (Tr: 0:56:42)
Xavier Gil Bermejo
00:57:02 (Tr: 0:56:54)
i
Francesc Gil Fossas
00:57:02 (Tr: 0:56:55)
Núria Puyuelo Capellas
00:57:50 (Tr: 0:57:47)
Sergi Corbera
00:57:50 (Tr: 0:57:47) |
|||||||
119 | 21 | 105 | Núria Puyuelo Capellas | 0:57:50 (tr 0:57:47) | |||
Real t.: 00:57:47 Official t.: 00:57:50 Real start: 09:01:47 Finish hour: 09:59:33 Cat:SenF Category place: 19 Race start:9:01:43 Gender:F Pace: 5:47 min/km Club: col·legi oficial de psicologia de c k2_5: 0:13:22 Hour k2_5 : 09:15:08 Place k2_5 : 113 - k7_5: 0:42:23 Hour k7_5 : 09:44:09 Place k7_5 : 121 Y 8 places Finish line: 0:57:47 Finish hour: 09:59:33 Finish place : 119 X 2 places
Split Times
105270
0:58:38
00:57:50
0:57:02
Xavier Gil Bermejo
00:57:02 (Tr: 0:56:54)
i
Francesc Gil Fossas
00:57:02 (Tr: 0:56:55)
Felix Iruela Gamez
00:57:32 (Tr: 0:57:26)
Sergi Corbera
00:57:50 (Tr: 0:57:47) |
|||||||
120 | 99 | 104 | Sergi Corbera | 0:57:50 (tr 0:57:47) | |||
Real t.: 00:57:47 Official t.: 00:57:50 Real start: 09:01:47 Finish hour: 09:59:33 Cat:SenM Category place: 68 Race start:9:01:43 Gender:M Pace: 5:47 min/km Club: col·legi oficial de psicologia de c k2_5: 0:13:20 Hour k2_5 : 09:15:06 Place k2_5 : 112 - k7_5: 0:42:23 Hour k7_5 : 09:44:10 Place k7_5 : 122 Y 10 places Finish line: 0:57:47 Finish hour: 09:59:33 Finish place : 120 X 2 places
Split Times
104830
0:58:38
00:57:50
0:57:02
i
Francesc Gil Fossas
00:57:02 (Tr: 0:56:55)
Felix Iruela Gamez
00:57:32 (Tr: 0:57:26)
Núria Puyuelo Capellas
00:57:50 (Tr: 0:57:47) |
|||||||