L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 28 | 215 |
i
|
German Del Canto Gonzalez | 0:43:12 (tr 0:43:10) | ||
Real t.: 00:43:10 Official t.: 00:43:12 Real start: 09:07:42 Finish hour: 09:50:52 Cat:SenM Category place: 26 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 4:19 min/km Club: k2_5: 0:10:27 Hour k2_5 : 09:18:09 Place k2_5 : 35 - k7_5: 0:32:10 Hour k7_5 : 09:39:52 Place k7_5 : 32 X 3 places Finish line: 0:43:10 Finish hour: 09:50:52 Finish place : 31 X 1 place
Split Times
132220
0:44:12
00:43:12
0:42:12
i
Enric Cruz Martinez
00:43:19 (Tr: 0:43:19)
Carles Patris Gustems
00:43:21 (Tr: 0:43:19)
Eusebi Gómez Ballesteros
00:43:51 (Tr: 0:43:50)
Albert Luis Misas
00:44:02 (Tr: 0:43:58)
Xavier Añó Salla
00:44:11 (Tr: 0:44:05)
Ana Sotos Guerrero
00:44:12 (Tr: 0:44:12) |
|||||||
32 | 29 | 258 |
i
|
Enric Cruz Martinez | 0:43:19 (tr 0:43:19) | ||
Real t.: 00:43:19 Official t.: 00:43:19 Real start: 09:07:41 Finish hour: 09:50:59 Cat:SenM Category place: 27 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 4:20 min/km Club: k2_5: 0:09:19 Hour k2_5 : 09:16:59 Place k2_5 : 18 - k7_5: 0:31:33 Hour k7_5 : 09:39:13 Place k7_5 : 30 Y 12 places Finish line: 0:43:19 Finish hour: 09:50:59 Finish place : 32 Y 2 places
Split Times
117260
0:44:12
00:43:19
0:42:26
i
German Del Canto Gonzalez
00:43:12 (Tr: 0:43:10)
Carles Patris Gustems
00:43:21 (Tr: 0:43:19)
Eusebi Gómez Ballesteros
00:43:51 (Tr: 0:43:50)
Albert Luis Misas
00:44:02 (Tr: 0:43:58)
Xavier Añó Salla
00:44:11 (Tr: 0:44:05)
Ana Sotos Guerrero
00:44:12 (Tr: 0:44:12) |
|||||||
33 | 30 | 18 | Carles Patris Gustems | 0:43:21 (tr 0:43:19) | |||
Real t.: 00:43:19 Official t.: 00:43:21 Real start: 09:07:42 Finish hour: 09:51:01 Cat:SenM Category place: 28 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 4:20 min/km Club: k2_5: 0:10:10 Hour k2_5 : 09:17:52 Place k2_5 : 33 - k7_5: 0:32:05 Hour k7_5 : 09:39:47 Place k7_5 : 31 X 2 places Finish line: 0:43:19 Finish hour: 09:51:01 Finish place : 33 Y 2 places
Split Times
112970
0:44:12
00:43:21
0:42:30
i
German Del Canto Gonzalez
00:43:12 (Tr: 0:43:10)
i
Enric Cruz Martinez
00:43:19 (Tr: 0:43:19)
Eusebi Gómez Ballesteros
00:43:51 (Tr: 0:43:50)
Albert Luis Misas
00:44:02 (Tr: 0:43:58)
Xavier Añó Salla
00:44:11 (Tr: 0:44:05)
Ana Sotos Guerrero
00:44:12 (Tr: 0:44:12) |
|||||||
34 | 31 | 105 | Eusebi Gómez Ballesteros | 0:43:51 (tr 0:43:50) | |||
Real t.: 00:43:50 Official t.: 00:43:51 Real start: 09:07:42 Finish hour: 09:51:31 Cat:SenM Category place: 29 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 4:23 min/km Club: k2_5: 0:10:08 Hour k2_5 : 09:17:50 Place k2_5 : 32 - k7_5: 0:32:16 Hour k7_5 : 09:39:57 Place k7_5 : 33 Y 1 place Finish line: 0:43:50 Finish hour: 09:51:31 Finish place : 34 Y 1 place
Split Times
85360
0:44:30
00:43:51
0:43:12
i
German Del Canto Gonzalez
00:43:12 (Tr: 0:43:10)
i
Enric Cruz Martinez
00:43:19 (Tr: 0:43:19)
Carles Patris Gustems
00:43:21 (Tr: 0:43:19)
Albert Luis Misas
00:44:02 (Tr: 0:43:58)
Xavier Añó Salla
00:44:11 (Tr: 0:44:05)
Ana Sotos Guerrero
00:44:12 (Tr: 0:44:12)
Jessica Tipan Gutierrez
00:44:14 (Tr: 0:44:14)
i
Hugo Gimbernat Guerin
00:44:25 (Tr: 0:44:22)
Anna Garcia Torres
00:44:28 (Tr: 0:44:26)
i
Cristina Caballero Nogales
00:44:29 (Tr: 0:44:28) |
|||||||
35 | 32 | 20 | Albert Luis Misas | 0:44:02 (tr 0:43:58) | |||
Real t.: 00:43:58 Official t.: 00:44:02 Real start: 09:07:45 Finish hour: 09:51:42 Cat:SenM Category place: 30 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 4:24 min/km Club: pit i collons k2_5: 0:10:02 Hour k2_5 : 09:17:47 Place k2_5 : 31 - k7_5: 0:32:13 Hour k7_5 : 09:39:58 Place k7_5 : 34 Y 3 places Finish line: 0:43:58 Finish hour: 09:51:42 Finish place : 35 Y 1 place
Split Times
95150
0:44:46
00:44:02
0:43:19
i
Enric Cruz Martinez
00:43:19 (Tr: 0:43:19)
Carles Patris Gustems
00:43:21 (Tr: 0:43:19)
Eusebi Gómez Ballesteros
00:43:51 (Tr: 0:43:50)
Xavier Añó Salla
00:44:11 (Tr: 0:44:05)
Ana Sotos Guerrero
00:44:12 (Tr: 0:44:12)
Jessica Tipan Gutierrez
00:44:14 (Tr: 0:44:14)
i
Hugo Gimbernat Guerin
00:44:25 (Tr: 0:44:22)
Anna Garcia Torres
00:44:28 (Tr: 0:44:26)
i
Cristina Caballero Nogales
00:44:29 (Tr: 0:44:28)
i
Ignasi Puig De Dou
00:44:32 (Tr: 0:44:28) |
|||||||
36 | 33 | 19 | Xavier Añó Salla | 0:44:11 (tr 0:44:05) | |||
Real t.: 00:44:05 Official t.: 00:44:11 Real start: 09:07:47 Finish hour: 09:51:51 Cat:SenM Category place: 31 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 4:25 min/km Club: k2_5: 0:10:34 Hour k2_5 : 09:18:21 Place k2_5 : 42 - k7_5: 0:32:44 Hour k7_5 : 09:40:30 Place k7_5 : 35 X 7 places Finish line: 0:44:05 Finish hour: 09:51:51 Finish place : 36 Y 1 place
Split Times
110770
0:45:02
00:44:11
0:43:21
Carles Patris Gustems
00:43:21 (Tr: 0:43:19)
Eusebi Gómez Ballesteros
00:43:51 (Tr: 0:43:50)
Albert Luis Misas
00:44:02 (Tr: 0:43:58)
Ana Sotos Guerrero
00:44:12 (Tr: 0:44:12)
Jessica Tipan Gutierrez
00:44:14 (Tr: 0:44:14)
i
Hugo Gimbernat Guerin
00:44:25 (Tr: 0:44:22)
Anna Garcia Torres
00:44:28 (Tr: 0:44:26)
i
Cristina Caballero Nogales
00:44:29 (Tr: 0:44:28)
i
Ignasi Puig De Dou
00:44:32 (Tr: 0:44:28)
Antonio josé Benito Pellicer
00:44:47 (Tr: 0:44:44)
i
Adrià Gras Herrero
00:44:50 (Tr: 0:44:46)
Adolfo Alonso Puig
00:44:59 (Tr: 0:44:56) |
|||||||
37 | 4 | 116 | Ana Sotos Guerrero | 0:44:12 (tr 0:44:12) | |||
Real t.: 00:44:12 Official t.: 00:44:12 Real start: 09:07:41 Finish hour: 09:51:52 Cat:SenF Category place: 4 Race start:9:07:40 Gender:F Pace: 4:26 min/km Club: k2_5: 0:10:38 Hour k2_5 : 09:18:18 Place k2_5 : 38 - k7_5: 0:32:55 Hour k7_5 : 09:40:35 Place k7_5 : 37 X 1 place Finish line: 0:44:12 Finish hour: 09:51:52 Finish place : 37 Z
Split Times
46860
0:44:34
00:44:12
0:43:51
Eusebi Gómez Ballesteros
00:43:51 (Tr: 0:43:50)
Albert Luis Misas
00:44:02 (Tr: 0:43:58)
Xavier Añó Salla
00:44:11 (Tr: 0:44:05)
Jessica Tipan Gutierrez
00:44:14 (Tr: 0:44:14)
i
Hugo Gimbernat Guerin
00:44:25 (Tr: 0:44:22)
Anna Garcia Torres
00:44:28 (Tr: 0:44:26)
i
Cristina Caballero Nogales
00:44:29 (Tr: 0:44:28)
i
Ignasi Puig De Dou
00:44:32 (Tr: 0:44:28) |
|||||||
38 | 5 | 101 | Jessica Tipan Gutierrez | 0:44:14 (tr 0:44:14) | |||
Real t.: 00:44:14 Official t.: 00:44:14 Real start: 09:07:40 Finish hour: 09:51:54 Cat:SenF Category place: 5 Race start:9:07:40 Gender:F Pace: 4:26 min/km Club: factor runners k2_5: 0:10:05 Hour k2_5 : 09:17:45 Place k2_5 : 30 - k7_5: 0:32:54 Hour k7_5 : 09:40:34 Place k7_5 : 36 Y 6 places Finish line: 0:44:14 Finish hour: 09:51:54 Finish place : 38 Y 2 places
Split Times
33110
0:44:29
00:44:14
0:43:59
Albert Luis Misas
00:44:02 (Tr: 0:43:58)
Xavier Añó Salla
00:44:11 (Tr: 0:44:05)
Ana Sotos Guerrero
00:44:12 (Tr: 0:44:12)
i
Hugo Gimbernat Guerin
00:44:25 (Tr: 0:44:22)
Anna Garcia Torres
00:44:28 (Tr: 0:44:26)
i
Cristina Caballero Nogales
00:44:29 (Tr: 0:44:28) |
|||||||
39 | 34 | 249 |
i
|
Hugo Gimbernat Guerin | 0:44:25 (tr 0:44:22) | ||
Real t.: 00:44:22 Official t.: 00:44:25 Real start: 09:07:44 Finish hour: 09:52:05 Cat:SenM Category place: 32 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 4:27 min/km Club: k2_5: 0:10:39 Hour k2_5 : 09:18:22 Place k2_5 : 46 - k7_5: 0:33:08 Hour k7_5 : 09:40:52 Place k7_5 : 40 X 6 places Finish line: 0:44:22 Finish hour: 09:52:05 Finish place : 39 X 1 place
Split Times
30360
0:44:39
00:44:25
0:44:11
Xavier Añó Salla
00:44:11 (Tr: 0:44:05)
Ana Sotos Guerrero
00:44:12 (Tr: 0:44:12)
Jessica Tipan Gutierrez
00:44:14 (Tr: 0:44:14)
Anna Garcia Torres
00:44:28 (Tr: 0:44:26)
i
Cristina Caballero Nogales
00:44:29 (Tr: 0:44:28)
i
Ignasi Puig De Dou
00:44:32 (Tr: 0:44:28) |
|||||||
40 | 6 | 21 | Anna Garcia Torres | 0:44:28 (tr 0:44:26) | |||
Real t.: 00:44:26 Official t.: 00:44:28 Real start: 09:07:43 Finish hour: 09:52:08 Cat:SenF Category place: 6 Race start:9:07:40 Gender:F Pace: 4:27 min/km Club: bunicus run club k2_5: 0:10:29 Hour k2_5 : 09:18:11 Place k2_5 : 36 - k7_5: 0:32:59 Hour k7_5 : 09:40:41 Place k7_5 : 38 Y 2 places Finish line: 0:44:26 Finish hour: 09:52:08 Finish place : 40 Y 2 places
Split Times
42240
0:44:47
00:44:28
0:44:09
Xavier Añó Salla
00:44:11 (Tr: 0:44:05)
Ana Sotos Guerrero
00:44:12 (Tr: 0:44:12)
Jessica Tipan Gutierrez
00:44:14 (Tr: 0:44:14)
i
Hugo Gimbernat Guerin
00:44:25 (Tr: 0:44:22)
i
Cristina Caballero Nogales
00:44:29 (Tr: 0:44:28)
i
Ignasi Puig De Dou
00:44:32 (Tr: 0:44:28)
Antonio josé Benito Pellicer
00:44:47 (Tr: 0:44:44) |
|||||||
41 | 7 | 91 |
i
|
Cristina Caballero Nogales | 0:44:29 (tr 0:44:28) | ||
Real t.: 00:44:28 Official t.: 00:44:29 Real start: 09:07:41 Finish hour: 09:52:09 Cat:SenF Category place: 7 Race start:9:07:40 Gender:F Pace: 4:27 min/km Club: k2_5: 0:10:42 Hour k2_5 : 09:18:23 Place k2_5 : 48 - k7_5: 0:33:18 Hour k7_5 : 09:40:59 Place k7_5 : 42 X 6 places Finish line: 0:44:28 Finish hour: 09:52:09 Finish place : 41 X 1 place
Split Times
44550
0:44:50
00:44:29
0:44:09
Xavier Añó Salla
00:44:11 (Tr: 0:44:05)
Ana Sotos Guerrero
00:44:12 (Tr: 0:44:12)
Jessica Tipan Gutierrez
00:44:14 (Tr: 0:44:14)
i
Hugo Gimbernat Guerin
00:44:25 (Tr: 0:44:22)
Anna Garcia Torres
00:44:28 (Tr: 0:44:26)
i
Ignasi Puig De Dou
00:44:32 (Tr: 0:44:28)
Antonio josé Benito Pellicer
00:44:47 (Tr: 0:44:44)
i
Adrià Gras Herrero
00:44:50 (Tr: 0:44:46) |
|||||||
42 | 35 | 267 |
i
|
Ignasi Puig De Dou | 0:44:32 (tr 0:44:28) | ||
Real t.: 00:44:28 Official t.: 00:44:32 Real start: 09:07:44 Finish hour: 09:52:12 Cat:VetM Category place: 3 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 4:27 min/km Club: k2_5: 0:10:38 Hour k2_5 : 09:18:21 Place k2_5 : 43 - k7_5: 0:33:15 Hour k7_5 : 09:40:59 Place k7_5 : 43 Z Finish line: 0:44:28 Finish hour: 09:52:12 Finish place : 42 X 1 place
Split Times
60280
0:44:59
00:44:32
0:44:04
Xavier Añó Salla
00:44:11 (Tr: 0:44:05)
Ana Sotos Guerrero
00:44:12 (Tr: 0:44:12)
Jessica Tipan Gutierrez
00:44:14 (Tr: 0:44:14)
i
Hugo Gimbernat Guerin
00:44:25 (Tr: 0:44:22)
Anna Garcia Torres
00:44:28 (Tr: 0:44:26)
i
Cristina Caballero Nogales
00:44:29 (Tr: 0:44:28)
Antonio josé Benito Pellicer
00:44:47 (Tr: 0:44:44)
i
Adrià Gras Herrero
00:44:50 (Tr: 0:44:46)
Adolfo Alonso Puig
00:44:59 (Tr: 0:44:56) |
|||||||
43 | 36 | 127 | Antonio josé Benito Pellicer | 0:44:47 (tr 0:44:44) | |||
Real t.: 00:44:44 Official t.: 00:44:47 Real start: 09:07:44 Finish hour: 09:52:27 Cat:SenM Category place: 33 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 4:29 min/km Club: k2_5: 0:10:38 Hour k2_5 : 09:18:21 Place k2_5 : 44 - k7_5: 0:33:08 Hour k7_5 : 09:40:51 Place k7_5 : 39 X 5 places Finish line: 0:44:44 Finish hour: 09:52:27 Finish place : 43 Y 4 places
Split Times
92070
0:45:29
00:44:47
0:44:05
Xavier Añó Salla
00:44:11 (Tr: 0:44:05)
Ana Sotos Guerrero
00:44:12 (Tr: 0:44:12)
Jessica Tipan Gutierrez
00:44:14 (Tr: 0:44:14)
i
Hugo Gimbernat Guerin
00:44:25 (Tr: 0:44:22)
Anna Garcia Torres
00:44:28 (Tr: 0:44:26)
i
Cristina Caballero Nogales
00:44:29 (Tr: 0:44:28)
i
Ignasi Puig De Dou
00:44:32 (Tr: 0:44:28)
i
Adrià Gras Herrero
00:44:50 (Tr: 0:44:46)
Adolfo Alonso Puig
00:44:59 (Tr: 0:44:56)
Fernando Masiá Semmel
00:45:29 (Tr: 0:45:27) |
|||||||
44 | 37 | 257 |
i
|
Adrià Gras Herrero | 0:44:50 (tr 0:44:46) | ||
Real t.: 00:44:46 Official t.: 00:44:50 Real start: 09:07:44 Finish hour: 09:52:30 Cat:SenM Category place: 34 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 4:29 min/km Club: forum etseib k2_5: 0:10:39 Hour k2_5 : 09:18:23 Place k2_5 : 47 - k7_5: 0:33:17 Hour k7_5 : 09:41:00 Place k7_5 : 44 X 3 places Finish line: 0:44:46 Finish hour: 09:52:30 Finish place : 44 Z
Split Times
92400
0:45:32
00:44:50
0:44:08
Xavier Añó Salla
00:44:11 (Tr: 0:44:05)
Ana Sotos Guerrero
00:44:12 (Tr: 0:44:12)
Jessica Tipan Gutierrez
00:44:14 (Tr: 0:44:14)
i
Hugo Gimbernat Guerin
00:44:25 (Tr: 0:44:22)
Anna Garcia Torres
00:44:28 (Tr: 0:44:26)
i
Cristina Caballero Nogales
00:44:29 (Tr: 0:44:28)
i
Ignasi Puig De Dou
00:44:32 (Tr: 0:44:28)
Antonio josé Benito Pellicer
00:44:47 (Tr: 0:44:44)
Adolfo Alonso Puig
00:44:59 (Tr: 0:44:56)
Fernando Masiá Semmel
00:45:29 (Tr: 0:45:27)
i
Oriol Grau
00:45:32 (Tr: 0:45:19) |
|||||||
45 | 38 | 143 | Adolfo Alonso Puig | 0:44:59 (tr 0:44:56) | |||
Real t.: 00:44:56 Official t.: 00:44:59 Real start: 09:07:44 Finish hour: 09:52:39 Cat:SenM Category place: 35 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 4:30 min/km Club: corredors k2_5: 0:10:37 Hour k2_5 : 09:18:21 Place k2_5 : 41 - k7_5: 0:33:15 Hour k7_5 : 09:40:59 Place k7_5 : 41 Z Finish line: 0:44:56 Finish hour: 09:52:39 Finish place : 45 Y 4 places
Split Times
129470
0:45:58
00:44:59
0:44:00
Albert Luis Misas
00:44:02 (Tr: 0:43:58)
Xavier Añó Salla
00:44:11 (Tr: 0:44:05)
Ana Sotos Guerrero
00:44:12 (Tr: 0:44:12)
Jessica Tipan Gutierrez
00:44:14 (Tr: 0:44:14)
i
Hugo Gimbernat Guerin
00:44:25 (Tr: 0:44:22)
Anna Garcia Torres
00:44:28 (Tr: 0:44:26)
i
Cristina Caballero Nogales
00:44:29 (Tr: 0:44:28)
i
Ignasi Puig De Dou
00:44:32 (Tr: 0:44:28)
Antonio josé Benito Pellicer
00:44:47 (Tr: 0:44:44)
i
Adrià Gras Herrero
00:44:50 (Tr: 0:44:46)
Fernando Masiá Semmel
00:45:29 (Tr: 0:45:27)
i
Oriol Grau
00:45:32 (Tr: 0:45:19)
Alfred Sancho Delgado
00:45:58 (Tr: 0:45:41) |
|||||||
46 | 39 | 49 | Fernando Masiá Semmel | 0:45:29 (tr 0:45:27) | |||
Real t.: 00:45:27 Official t.: 00:45:29 Real start: 09:07:42 Finish hour: 09:53:09 Cat:SenM Category place: 36 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 4:33 min/km Club: k2_5: 0:10:58 Hour k2_5 : 09:18:40 Place k2_5 : 52 - k7_5: 0:34:03 Hour k7_5 : 09:41:44 Place k7_5 : 47 X 5 places Finish line: 0:45:27 Finish hour: 09:53:09 Finish place : 46 X 1 place
Split Times
132000
0:46:29
00:45:29
0:44:29
i
Cristina Caballero Nogales
00:44:29 (Tr: 0:44:28)
i
Ignasi Puig De Dou
00:44:32 (Tr: 0:44:28)
Antonio josé Benito Pellicer
00:44:47 (Tr: 0:44:44)
i
Adrià Gras Herrero
00:44:50 (Tr: 0:44:46)
Adolfo Alonso Puig
00:44:59 (Tr: 0:44:56)
i
Oriol Grau
00:45:32 (Tr: 0:45:19)
Alfred Sancho Delgado
00:45:58 (Tr: 0:45:41)
Jorge Couto Reis
00:46:29 (Tr: 0:46:21) |
|||||||
47 | 40 | 211 |
i
|
Oriol Grau | 0:45:32 (tr 0:45:19) | ||
Real t.: 00:45:19 Official t.: 00:45:32 Real start: 09:07:53 Finish hour: 09:53:12 Cat:SenM Category place: 37 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 4:32 min/km Club: k2_5: 0:11:23 Hour k2_5 : 09:19:15 Place k2_5 : 67 - k7_5: 0:34:19 Hour k7_5 : 09:42:12 Place k7_5 : 53 X 14 places Finish line: 0:45:19 Finish hour: 09:53:12 Finish place : 47 X 6 places
Split Times
135520
0:46:33
00:45:32
0:44:30
i
Ignasi Puig De Dou
00:44:32 (Tr: 0:44:28)
Antonio josé Benito Pellicer
00:44:47 (Tr: 0:44:44)
i
Adrià Gras Herrero
00:44:50 (Tr: 0:44:46)
Adolfo Alonso Puig
00:44:59 (Tr: 0:44:56)
Fernando Masiá Semmel
00:45:29 (Tr: 0:45:27)
Alfred Sancho Delgado
00:45:58 (Tr: 0:45:41)
Jorge Couto Reis
00:46:29 (Tr: 0:46:21)
Rafael Albreda I Plaza
00:46:33 (Tr: 0:46:30) |
|||||||
48 | 41 | 27 | Alfred Sancho Delgado | 0:45:58 (tr 0:45:41) | |||
Real t.: 00:45:41 Official t.: 00:45:58 Real start: 09:07:57 Finish hour: 09:53:38 Cat:SenM Category place: 38 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 4:35 min/km Club: k2_5: 0:10:33 Hour k2_5 : 09:18:30 Place k2_5 : 51 - k7_5: 0:33:43 Hour k7_5 : 09:41:40 Place k7_5 : 46 X 5 places Finish line: 0:45:41 Finish hour: 09:53:38 Finish place : 48 Y 2 places
Split Times
129470
0:46:57
00:45:58
0:44:59
Adolfo Alonso Puig
00:44:59 (Tr: 0:44:56)
Fernando Masiá Semmel
00:45:29 (Tr: 0:45:27)
i
Oriol Grau
00:45:32 (Tr: 0:45:19)
Jorge Couto Reis
00:46:29 (Tr: 0:46:21)
Rafael Albreda I Plaza
00:46:33 (Tr: 0:46:30)
i
Eduard Lopez Del Castillo
00:46:40 (Tr: 0:46:38)
Albert Garay
00:46:52 (Tr: 0:46:48)
Haritz Fernández
00:46:52 (Tr: 0:46:48) |
|||||||
49 | 42 | 14 | Jorge Couto Reis | 0:46:29 (tr 0:46:21) | |||
Real t.: 00:46:21 Official t.: 00:46:29 Real start: 09:07:49 Finish hour: 09:54:09 Cat:SenM Category place: 39 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 4:39 min/km Club: k2_5: 0:11:26 Hour k2_5 : 09:19:14 Place k2_5 : 66 - k7_5: 0:34:50 Hour k7_5 : 09:42:38 Place k7_5 : 56 X 10 places Finish line: 0:46:21 Finish hour: 09:54:09 Finish place : 49 X 7 places
Split Times
132000
0:47:29
00:46:29
0:45:29
Fernando Masiá Semmel
00:45:29 (Tr: 0:45:27)
i
Oriol Grau
00:45:32 (Tr: 0:45:19)
Alfred Sancho Delgado
00:45:58 (Tr: 0:45:41)
Rafael Albreda I Plaza
00:46:33 (Tr: 0:46:30)
i
Eduard Lopez Del Castillo
00:46:40 (Tr: 0:46:38)
Albert Garay
00:46:52 (Tr: 0:46:48)
Haritz Fernández
00:46:52 (Tr: 0:46:48)
i
Artur Marti
00:47:04 (Tr: 0:46:59)
i
Júlia Garriga Ferrer
00:47:07 (Tr: 0:47:07)
Sergi Martínez-abarca Espelt
00:47:10 (Tr: 0:47:08)
Ivan Javier Castro
00:47:10 (Tr: 0:47:06)
i
Eugeni Remartinez
00:47:11 (Tr: 0:47:09)
Martin Hauge
00:47:17 (Tr: 0:47:16)
i
Sergi Heredero Gras
00:47:27 (Tr: 0:47:13) |
|||||||
50 | 43 | 22 | Rafael Albreda I Plaza | 0:46:33 (tr 0:46:30) | |||
Real t.: 00:46:30 Official t.: 00:46:33 Real start: 09:07:43 Finish hour: 09:54:13 Cat:VetM Category place: 4 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 4:39 min/km Club: k2_5: 0:10:37 Hour k2_5 : 09:18:20 Place k2_5 : 40 - k7_5: 0:33:54 Hour k7_5 : 09:41:37 Place k7_5 : 45 Y 5 places Finish line: 0:46:30 Finish hour: 09:54:13 Finish place : 50 Y 5 places
Split Times
135520
0:47:35
00:46:33
0:45:32
i
Oriol Grau
00:45:32 (Tr: 0:45:19)
Alfred Sancho Delgado
00:45:58 (Tr: 0:45:41)
Jorge Couto Reis
00:46:29 (Tr: 0:46:21)
i
Eduard Lopez Del Castillo
00:46:40 (Tr: 0:46:38)
Albert Garay
00:46:52 (Tr: 0:46:48)
Haritz Fernández
00:46:52 (Tr: 0:46:48)
i
Artur Marti
00:47:04 (Tr: 0:46:59)
i
Júlia Garriga Ferrer
00:47:07 (Tr: 0:47:07)
Sergi Martínez-abarca Espelt
00:47:10 (Tr: 0:47:08)
Ivan Javier Castro
00:47:10 (Tr: 0:47:06)
i
Eugeni Remartinez
00:47:11 (Tr: 0:47:09)
Martin Hauge
00:47:17 (Tr: 0:47:16)
i
Sergi Heredero Gras
00:47:27 (Tr: 0:47:13) |
|||||||
51 | 44 | 43 |
i
|
Eduard Lopez Del Castillo | 0:46:40 (tr 0:46:38) | ||
Real t.: 00:46:38 Official t.: 00:46:40 Real start: 09:07:42 Finish hour: 09:54:20 Cat:SenM Category place: 40 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 4:40 min/km Club: k2_5: 0:10:43 Hour k2_5 : 09:18:24 Place k2_5 : 49 - k7_5: 0:34:14 Hour k7_5 : 09:41:55 Place k7_5 : 48 X 1 place Finish line: 0:46:38 Finish hour: 09:54:20 Finish place : 51 Y 3 places
Split Times
91630
0:47:21
00:46:40
0:45:58
Alfred Sancho Delgado
00:45:58 (Tr: 0:45:41)
Jorge Couto Reis
00:46:29 (Tr: 0:46:21)
Rafael Albreda I Plaza
00:46:33 (Tr: 0:46:30)
Albert Garay
00:46:52 (Tr: 0:46:48)
Haritz Fernández
00:46:52 (Tr: 0:46:48)
i
Artur Marti
00:47:04 (Tr: 0:46:59)
i
Júlia Garriga Ferrer
00:47:07 (Tr: 0:47:07)
Sergi Martínez-abarca Espelt
00:47:10 (Tr: 0:47:08)
Ivan Javier Castro
00:47:10 (Tr: 0:47:06)
i
Eugeni Remartinez
00:47:11 (Tr: 0:47:09)
Martin Hauge
00:47:17 (Tr: 0:47:16) |
|||||||
52 | 45 | 134 | Albert Garay | 0:46:52 (tr 0:46:48) | |||
Real t.: 00:46:48 Official t.: 00:46:52 Real start: 09:07:44 Finish hour: 09:54:32 Cat:SenM Category place: 41 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 4:41 min/km Club: raf crew k2_5: 0:10:38 Hour k2_5 : 09:18:22 Place k2_5 : 45 - k7_5: 0:34:13 Hour k7_5 : 09:41:57 Place k7_5 : 49 Y 4 places Finish line: 0:46:48 Finish hour: 09:54:32 Finish place : 52 Y 3 places
Split Times
50270
0:47:15
00:46:52
0:46:29
Jorge Couto Reis
00:46:29 (Tr: 0:46:21)
Rafael Albreda I Plaza
00:46:33 (Tr: 0:46:30)
i
Eduard Lopez Del Castillo
00:46:40 (Tr: 0:46:38)
Haritz Fernández
00:46:52 (Tr: 0:46:48)
i
Artur Marti
00:47:04 (Tr: 0:46:59)
i
Júlia Garriga Ferrer
00:47:07 (Tr: 0:47:07)
Sergi Martínez-abarca Espelt
00:47:10 (Tr: 0:47:08)
Ivan Javier Castro
00:47:10 (Tr: 0:47:06)
i
Eugeni Remartinez
00:47:11 (Tr: 0:47:09) |
|||||||
53 | 46 | 136 | Haritz Fernández | 0:46:52 (tr 0:46:48) | |||
Real t.: 00:46:48 Official t.: 00:46:52 Real start: 09:07:44 Finish hour: 09:54:32 Cat:SenM Category place: 42 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 4:41 min/km Club: raf crew k2_5: 0:10:41 Hour k2_5 : 09:18:25 Place k2_5 : 50 - k7_5: 0:34:14 Hour k7_5 : 09:41:58 Place k7_5 : 50 Z Finish line: 0:46:48 Finish hour: 09:54:32 Finish place : 53 Y 3 places
Split Times
41360
0:47:11
00:46:52
0:46:33
Rafael Albreda I Plaza
00:46:33 (Tr: 0:46:30)
i
Eduard Lopez Del Castillo
00:46:40 (Tr: 0:46:38)
Albert Garay
00:46:52 (Tr: 0:46:48)
i
Artur Marti
00:47:04 (Tr: 0:46:59)
i
Júlia Garriga Ferrer
00:47:07 (Tr: 0:47:07)
Sergi Martínez-abarca Espelt
00:47:10 (Tr: 0:47:08)
Ivan Javier Castro
00:47:10 (Tr: 0:47:06) |
|||||||
54 | 47 | 235 |
i
|
Artur Marti | 0:47:04 (tr 0:46:59) | ||
Real t.: 00:46:59 Official t.: 00:47:04 Real start: 09:07:45 Finish hour: 09:54:44 Cat:SenM Category place: 43 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 4:42 min/km Club: k2_5: 0:11:08 Hour k2_5 : 09:18:53 Place k2_5 : 57 - k7_5: 0:34:49 Hour k7_5 : 09:42:33 Place k7_5 : 55 X 2 places Finish line: 0:46:59 Finish hour: 09:54:44 Finish place : 54 X 1 place
Split Times
52580
0:47:27
00:47:04
0:46:40
i
Eduard Lopez Del Castillo
00:46:40 (Tr: 0:46:38)
Albert Garay
00:46:52 (Tr: 0:46:48)
Haritz Fernández
00:46:52 (Tr: 0:46:48)
i
Júlia Garriga Ferrer
00:47:07 (Tr: 0:47:07)
Sergi Martínez-abarca Espelt
00:47:10 (Tr: 0:47:08)
Ivan Javier Castro
00:47:10 (Tr: 0:47:06)
i
Eugeni Remartinez
00:47:11 (Tr: 0:47:09)
Martin Hauge
00:47:17 (Tr: 0:47:16)
i
Sergi Heredero Gras
00:47:27 (Tr: 0:47:13) |
|||||||
55 | 8 | 252 |
i
|
Júlia Garriga Ferrer | 0:47:07 (tr 0:47:07) | ||
Real t.: 00:47:07 Official t.: 00:47:07 Real start: 09:07:41 Finish hour: 09:54:47 Cat:SenF Category place: 8 Race start:9:07:40 Gender:F Pace: 4:43 min/km Club: k2_5: 0:10:34 Hour k2_5 : 09:18:15 Place k2_5 : 37 - k7_5: 0:34:28 Hour k7_5 : 09:42:09 Place k7_5 : 51 Y 14 places Finish line: 0:47:07 Finish hour: 09:54:47 Finish place : 55 Y 4 places
Split Times
33660
0:47:22
00:47:07
0:46:52
Albert Garay
00:46:52 (Tr: 0:46:48)
Haritz Fernández
00:46:52 (Tr: 0:46:48)
i
Artur Marti
00:47:04 (Tr: 0:46:59)
Sergi Martínez-abarca Espelt
00:47:10 (Tr: 0:47:08)
Ivan Javier Castro
00:47:10 (Tr: 0:47:06)
i
Eugeni Remartinez
00:47:11 (Tr: 0:47:09)
Martin Hauge
00:47:17 (Tr: 0:47:16) |
|||||||
56 | 48 | 12 | Sergi Martínez-abarca Espelt | 0:47:10 (tr 0:47:08) | |||
Real t.: 00:47:08 Official t.: 00:47:10 Real start: 09:07:42 Finish hour: 09:54:50 Cat:SenM Category place: 44 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 4:43 min/km Club: k2_5: 0:11:02 Hour k2_5 : 09:18:44 Place k2_5 : 54 - k7_5: 0:34:45 Hour k7_5 : 09:42:27 Place k7_5 : 54 Z Finish line: 0:47:08 Finish hour: 09:54:50 Finish place : 56 Y 2 places
Split Times
39490
0:47:28
00:47:10
0:46:52
Haritz Fernández
00:46:52 (Tr: 0:46:48)
i
Artur Marti
00:47:04 (Tr: 0:46:59)
i
Júlia Garriga Ferrer
00:47:07 (Tr: 0:47:07)
Ivan Javier Castro
00:47:10 (Tr: 0:47:06)
i
Eugeni Remartinez
00:47:11 (Tr: 0:47:09)
Martin Hauge
00:47:17 (Tr: 0:47:16)
i
Sergi Heredero Gras
00:47:27 (Tr: 0:47:13) |
|||||||
57 | 49 | 32 | Ivan Javier Castro | 0:47:10 (tr 0:47:06) | |||
Real t.: 00:47:06 Official t.: 00:47:10 Real start: 09:07:44 Finish hour: 09:54:50 Cat:SenM Category place: 45 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 4:43 min/km Club: k2_5: 0:10:57 Hour k2_5 : 09:18:41 Place k2_5 : 53 - k7_5: 0:34:26 Hour k7_5 : 09:42:10 Place k7_5 : 52 X 1 place Finish line: 0:47:06 Finish hour: 09:54:50 Finish place : 57 Y 5 places
Split Times
35970
0:47:27
00:47:10
0:46:54
i
Artur Marti
00:47:04 (Tr: 0:46:59)
i
Júlia Garriga Ferrer
00:47:07 (Tr: 0:47:07)
Sergi Martínez-abarca Espelt
00:47:10 (Tr: 0:47:08)
i
Eugeni Remartinez
00:47:11 (Tr: 0:47:09)
Martin Hauge
00:47:17 (Tr: 0:47:16)
i
Sergi Heredero Gras
00:47:27 (Tr: 0:47:13) |
|||||||
58 | 50 | 103 |
i
|
Eugeni Remartinez | 0:47:11 (tr 0:47:09) | ||
Real t.: 00:47:09 Official t.: 00:47:11 Real start: 09:07:43 Finish hour: 09:54:51 Cat:SenM Category place: 46 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 4:43 min/km Club: k2_5: 0:11:24 Hour k2_5 : 09:19:07 Place k2_5 : 62 - k7_5: 0:34:57 Hour k7_5 : 09:42:40 Place k7_5 : 57 X 5 places Finish line: 0:47:09 Finish hour: 09:54:51 Finish place : 58 Y 1 place
Split Times
33990
0:47:27
00:47:11
0:46:56
i
Artur Marti
00:47:04 (Tr: 0:46:59)
i
Júlia Garriga Ferrer
00:47:07 (Tr: 0:47:07)
Sergi Martínez-abarca Espelt
00:47:10 (Tr: 0:47:08)
Ivan Javier Castro
00:47:10 (Tr: 0:47:06)
Martin Hauge
00:47:17 (Tr: 0:47:16)
i
Sergi Heredero Gras
00:47:27 (Tr: 0:47:13) |
|||||||
59 | 51 | 59 | Martin Hauge | 0:47:17 (tr 0:47:16) | |||
Real t.: 00:47:16 Official t.: 00:47:17 Real start: 09:07:41 Finish hour: 09:54:57 Cat:SenM Category place: 47 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 4:44 min/km Club: 20r20s k2_5: 0:10:39 Hour k2_5 : 09:18:20 Place k2_5 : 39 - k7_5: 0:35:01 Hour k7_5 : 09:42:42 Place k7_5 : 58 Y 19 places Finish line: 0:47:16 Finish hour: 09:54:57 Finish place : 59 Y 1 place
Split Times
20460
0:47:27
00:47:17
0:47:08
Sergi Martínez-abarca Espelt
00:47:10 (Tr: 0:47:08)
Ivan Javier Castro
00:47:10 (Tr: 0:47:06)
i
Eugeni Remartinez
00:47:11 (Tr: 0:47:09)
i
Sergi Heredero Gras
00:47:27 (Tr: 0:47:13) |
|||||||
60 | 52 | 112 |
i
|
Sergi Heredero Gras | 0:47:27 (tr 0:47:13) | ||
Real t.: 00:47:13 Official t.: 00:47:27 Real start: 09:07:54 Finish hour: 09:55:07 Cat:SenM Category place: 48 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 4:44 min/km Club: k2_5: 0:11:23 Hour k2_5 : 09:19:17 Place k2_5 : 68 - k7_5: 0:35:04 Hour k7_5 : 09:42:58 Place k7_5 : 59 X 9 places Finish line: 0:47:13 Finish hour: 09:55:07 Finish place : 60 Y 1 place
Split Times
35970
0:47:43
00:47:27
0:47:10
Ivan Javier Castro
00:47:10 (Tr: 0:47:06)
i
Eugeni Remartinez
00:47:11 (Tr: 0:47:09)
Martin Hauge
00:47:17 (Tr: 0:47:16) |
|||||||