L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
91 | 14 | 283 |
i
|
Sara Ruiz Chifoni | 0:51:20 (tr 0:51:20) | ||
Real t.: 00:51:20 Official t.: 00:51:20 Real start: 09:07:41 Finish hour: 09:59:00 Cat:JunF Category place: 1 Race start:9:07:40 Gender:F Pace: 5:08 min/km Club: k2_5: 0:11:07 Hour k2_5 : 09:18:47 Place k2_5 : 55 - k7_5: 0:37:28 Hour k7_5 : 09:45:08 Place k7_5 : 85 Y 30 places Finish line: 0:51:20 Finish hour: 09:59:00 Finish place : 91 Y 6 places
Split Times
158730
0:52:32
00:51:20
0:50:08
Oriol Ortiz Llauradó
00:51:30 (Tr: 0:51:12)
i
Hugo Chico Torres
00:51:35 (Tr: 0:51:22)
i
Saray Prat Jimenez
00:52:00 (Tr: 0:51:53)
Anna Secanell
00:52:15 (Tr: 0:52:12)
i
Salvador Busquets Baque
00:52:20 (Tr: 0:52:12)
i
Alex Ribes Piera
00:52:32 (Tr: 0:52:17) |
|||||||
92 | 78 | 30 | Oriol Ortiz Llauradó | 0:51:30 (tr 0:51:12) | |||
Real t.: 00:51:12 Official t.: 00:51:30 Real start: 09:07:58 Finish hour: 09:59:10 Cat:SenM Category place: 68 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:08 min/km Club: k2_5: 0:11:37 Hour k2_5 : 09:19:34 Place k2_5 : 74 - k7_5: 0:37:18 Hour k7_5 : 09:45:15 Place k7_5 : 89 Y 15 places Finish line: 0:51:12 Finish hour: 09:59:10 Finish place : 92 Y 3 places
Split Times
137390
0:52:32
00:51:30
0:50:27
i
Sara Ruiz Chifoni
00:51:20 (Tr: 0:51:20)
i
Hugo Chico Torres
00:51:35 (Tr: 0:51:22)
i
Saray Prat Jimenez
00:52:00 (Tr: 0:51:53)
Anna Secanell
00:52:15 (Tr: 0:52:12)
i
Salvador Busquets Baque
00:52:20 (Tr: 0:52:12)
i
Alex Ribes Piera
00:52:32 (Tr: 0:52:17) |
|||||||
93 | 79 | 209 |
i
|
Hugo Chico Torres | 0:51:35 (tr 0:51:22) | ||
Real t.: 00:51:22 Official t.: 00:51:35 Real start: 09:07:54 Finish hour: 09:59:15 Cat:SenM Category place: 69 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:09 min/km Club: k2_5: 0:12:24 Hour k2_5 : 09:20:18 Place k2_5 : 102 - k7_5: 0:37:51 Hour k7_5 : 09:45:44 Place k7_5 : 91 X 11 places Finish line: 0:51:22 Finish hour: 09:59:15 Finish place : 93 Y 2 places
Split Times
125180
0:52:32
00:51:35
0:50:38
i
Sara Ruiz Chifoni
00:51:20 (Tr: 0:51:20)
Oriol Ortiz Llauradó
00:51:30 (Tr: 0:51:12)
i
Saray Prat Jimenez
00:52:00 (Tr: 0:51:53)
Anna Secanell
00:52:15 (Tr: 0:52:12)
i
Salvador Busquets Baque
00:52:20 (Tr: 0:52:12)
i
Alex Ribes Piera
00:52:32 (Tr: 0:52:17) |
|||||||
94 | 15 | 227 |
i
|
Saray Prat Jimenez | 0:52:00 (tr 0:51:53) | ||
Real t.: 00:51:53 Official t.: 00:52:00 Real start: 09:07:48 Finish hour: 09:59:40 Cat:SenF Category place: 13 Race start:9:07:40 Gender:F Pace: 5:12 min/km Club: k2_5: 0:11:41 Hour k2_5 : 09:19:28 Place k2_5 : 72 - k7_5: 0:37:59 Hour k7_5 : 09:45:46 Place k7_5 : 92 Y 20 places Finish line: 0:51:53 Finish hour: 09:59:40 Finish place : 94 Y 2 places
Split Times
88220
0:52:40
00:52:00
0:51:20
i
Sara Ruiz Chifoni
00:51:20 (Tr: 0:51:20)
Oriol Ortiz Llauradó
00:51:30 (Tr: 0:51:12)
i
Hugo Chico Torres
00:51:35 (Tr: 0:51:22)
Anna Secanell
00:52:15 (Tr: 0:52:12)
i
Salvador Busquets Baque
00:52:20 (Tr: 0:52:12)
i
Alex Ribes Piera
00:52:32 (Tr: 0:52:17) |
|||||||
95 | 16 | 110 | Anna Secanell | 0:52:15 (tr 0:52:12) | |||
Real t.: 00:52:12 Official t.: 00:52:15 Real start: 09:07:43 Finish hour: 09:59:55 Cat:SenF Category place: 14 Race start:9:07:40 Gender:F Pace: 5:14 min/km Club: k2_5: 0:12:11 Hour k2_5 : 09:19:53 Place k2_5 : 94 - k7_5: 0:38:33 Hour k7_5 : 09:46:15 Place k7_5 : 94 Z Finish line: 0:52:12 Finish hour: 09:59:55 Finish place : 95 Y 1 place
Split Times
99440
0:53:00
00:52:15
0:51:30
Oriol Ortiz Llauradó
00:51:30 (Tr: 0:51:12)
i
Hugo Chico Torres
00:51:35 (Tr: 0:51:22)
i
Saray Prat Jimenez
00:52:00 (Tr: 0:51:53)
i
Salvador Busquets Baque
00:52:20 (Tr: 0:52:12)
i
Alex Ribes Piera
00:52:32 (Tr: 0:52:17)
Felix Iruela Gamez
00:52:58 (Tr: 0:52:50) |
|||||||
96 | 80 | 93 |
i
|
Salvador Busquets Baque | 0:52:20 (tr 0:52:12) | ||
Real t.: 00:52:12 Official t.: 00:52:20 Real start: 09:07:48 Finish hour: 10:00:00 Cat:VetM Category place: 11 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:14 min/km Club: k2_5: 0:12:45 Hour k2_5 : 09:20:33 Place k2_5 : 112 - k7_5: 0:39:08 Hour k7_5 : 09:46:56 Place k7_5 : 102 X 10 places Finish line: 0:52:12 Finish hour: 10:00:00 Finish place : 96 X 6 places
Split Times
137280
0:53:22
00:52:20
0:51:17
i
Sara Ruiz Chifoni
00:51:20 (Tr: 0:51:20)
Oriol Ortiz Llauradó
00:51:30 (Tr: 0:51:12)
i
Hugo Chico Torres
00:51:35 (Tr: 0:51:22)
i
Saray Prat Jimenez
00:52:00 (Tr: 0:51:53)
Anna Secanell
00:52:15 (Tr: 0:52:12)
i
Alex Ribes Piera
00:52:32 (Tr: 0:52:17)
Felix Iruela Gamez
00:52:58 (Tr: 0:52:50)
Marc Ciutat Coronado
00:53:22 (Tr: 0:53:09) |
|||||||
97 | 81 | 214 |
i
|
Alex Ribes Piera | 0:52:32 (tr 0:52:17) | ||
Real t.: 00:52:17 Official t.: 00:52:32 Real start: 09:07:55 Finish hour: 10:00:12 Cat:SenM Category place: 70 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:14 min/km Club: k2_5: 0:12:31 Hour k2_5 : 09:20:26 Place k2_5 : 109 - k7_5: 0:38:47 Hour k7_5 : 09:46:42 Place k7_5 : 98 X 11 places Finish line: 0:52:17 Finish hour: 10:00:12 Finish place : 97 X 1 place
Split Times
115500
0:53:25
00:52:32
0:51:40
i
Saray Prat Jimenez
00:52:00 (Tr: 0:51:53)
Anna Secanell
00:52:15 (Tr: 0:52:12)
i
Salvador Busquets Baque
00:52:20 (Tr: 0:52:12)
Felix Iruela Gamez
00:52:58 (Tr: 0:52:50)
Marc Ciutat Coronado
00:53:22 (Tr: 0:53:09)
Tomas Arranz Marco
00:53:25 (Tr: 0:53:18) |
|||||||
98 | 82 | 66 | Felix Iruela Gamez | 0:52:58 (tr 0:52:50) | |||
Real t.: 00:52:50 Official t.: 00:52:58 Real start: 09:07:49 Finish hour: 10:00:38 Cat:VetM Category place: 12 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:17 min/km Club: k2_5: 0:12:35 Hour k2_5 : 09:20:23 Place k2_5 : 107 - k7_5: 0:39:03 Hour k7_5 : 09:46:51 Place k7_5 : 101 X 6 places Finish line: 0:52:50 Finish hour: 10:00:38 Finish place : 98 X 3 places
Split Times
94050
0:53:40
00:52:58
0:52:15
Anna Secanell
00:52:15 (Tr: 0:52:12)
i
Salvador Busquets Baque
00:52:20 (Tr: 0:52:12)
i
Alex Ribes Piera
00:52:32 (Tr: 0:52:17)
Marc Ciutat Coronado
00:53:22 (Tr: 0:53:09)
Tomas Arranz Marco
00:53:25 (Tr: 0:53:18)
i
Eloi Garrigos
00:53:29 (Tr: 0:53:16) |
|||||||
99 | 83 | 114 | Marc Ciutat Coronado | 0:53:22 (tr 0:53:09) | |||
Real t.: 00:53:09 Official t.: 00:53:22 Real start: 09:07:53 Finish hour: 10:01:02 Cat:SenM Category place: 71 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:19 min/km Club: k2_5: 0:12:10 Hour k2_5 : 09:20:03 Place k2_5 : 97 - k7_5: 0:39:05 Hour k7_5 : 09:46:58 Place k7_5 : 103 Y 6 places Finish line: 0:53:09 Finish hour: 10:01:02 Finish place : 99 X 4 places
Split Times
137280
0:54:24
00:53:22
0:52:20
i
Salvador Busquets Baque
00:52:20 (Tr: 0:52:12)
i
Alex Ribes Piera
00:52:32 (Tr: 0:52:17)
Felix Iruela Gamez
00:52:58 (Tr: 0:52:50)
Tomas Arranz Marco
00:53:25 (Tr: 0:53:18)
i
Eloi Garrigos
00:53:29 (Tr: 0:53:16)
i
Arnau Barba Ros
00:53:41 (Tr: 0:53:28)
Ramon Ausió
00:53:43 (Tr: 0:53:39)
i
Marc Vilella Guijarro
00:53:44 (Tr: 0:53:32)
Alfons Cordomi Gotanegra
00:53:45 (Tr: 0:53:43)
Patricia Ayodeji
00:53:55 (Tr: 0:53:50)
Javier Del Estal Malillos
00:54:03 (Tr: 0:53:57) |
|||||||
100 | 84 | 137 | Tomas Arranz Marco | 0:53:25 (tr 0:53:18) | |||
Real t.: 00:53:18 Official t.: 00:53:25 Real start: 09:07:47 Finish hour: 10:01:05 Cat:VetM Category place: 13 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:20 min/km Club: k2_5: 0:13:16 Hour k2_5 : 09:21:03 Place k2_5 : 125 - k7_5: 0:40:10 Hour k7_5 : 09:47:57 Place k7_5 : 107 X 18 places Finish line: 0:53:18 Finish hour: 10:01:05 Finish place : 100 X 7 places
Split Times
115500
0:54:17
00:53:25
0:52:32
i
Alex Ribes Piera
00:52:32 (Tr: 0:52:17)
Felix Iruela Gamez
00:52:58 (Tr: 0:52:50)
Marc Ciutat Coronado
00:53:22 (Tr: 0:53:09)
i
Eloi Garrigos
00:53:29 (Tr: 0:53:16)
i
Arnau Barba Ros
00:53:41 (Tr: 0:53:28)
Ramon Ausió
00:53:43 (Tr: 0:53:39)
i
Marc Vilella Guijarro
00:53:44 (Tr: 0:53:32)
Alfons Cordomi Gotanegra
00:53:45 (Tr: 0:53:43)
Patricia Ayodeji
00:53:55 (Tr: 0:53:50)
Javier Del Estal Malillos
00:54:03 (Tr: 0:53:57) |
|||||||
101 | 85 | 210 |
i
|
Eloi Garrigos | 0:53:29 (tr 0:53:16) | ||
Real t.: 00:53:16 Official t.: 00:53:29 Real start: 09:07:53 Finish hour: 10:01:09 Cat:SenM Category place: 72 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:20 min/km Club: k2_5: 0:12:28 Hour k2_5 : 09:20:20 Place k2_5 : 105 - k7_5: 0:38:53 Hour k7_5 : 09:46:46 Place k7_5 : 99 X 6 places Finish line: 0:53:16 Finish hour: 10:01:09 Finish place : 101 Y 2 places
Split Times
69080
0:54:00
00:53:29
0:52:58
Felix Iruela Gamez
00:52:58 (Tr: 0:52:50)
Marc Ciutat Coronado
00:53:22 (Tr: 0:53:09)
Tomas Arranz Marco
00:53:25 (Tr: 0:53:18)
i
Arnau Barba Ros
00:53:41 (Tr: 0:53:28)
Ramon Ausió
00:53:43 (Tr: 0:53:39)
i
Marc Vilella Guijarro
00:53:44 (Tr: 0:53:32)
Alfons Cordomi Gotanegra
00:53:45 (Tr: 0:53:43)
Patricia Ayodeji
00:53:55 (Tr: 0:53:50) |
|||||||
102 | 86 | 205 |
i
|
Arnau Barba Ros | 0:53:41 (tr 0:53:28) | ||
Real t.: 00:53:28 Official t.: 00:53:41 Real start: 09:07:53 Finish hour: 10:01:21 Cat:SenM Category place: 73 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:21 min/km Club: ce katoa barcelona k2_5: 0:12:26 Hour k2_5 : 09:20:18 Place k2_5 : 103 - k7_5: 0:38:41 Hour k7_5 : 09:46:33 Place k7_5 : 97 X 6 places Finish line: 0:53:28 Finish hour: 10:01:21 Finish place : 102 Y 5 places
Split Times
41140
0:53:59
00:53:41
0:53:22
Marc Ciutat Coronado
00:53:22 (Tr: 0:53:09)
Tomas Arranz Marco
00:53:25 (Tr: 0:53:18)
i
Eloi Garrigos
00:53:29 (Tr: 0:53:16)
Ramon Ausió
00:53:43 (Tr: 0:53:39)
i
Marc Vilella Guijarro
00:53:44 (Tr: 0:53:32)
Alfons Cordomi Gotanegra
00:53:45 (Tr: 0:53:43)
Patricia Ayodeji
00:53:55 (Tr: 0:53:50) |
|||||||
103 | 87 | 50 | Ramon Ausió | 0:53:43 (tr 0:53:39) | |||
Real t.: 00:53:39 Official t.: 00:53:43 Real start: 09:07:45 Finish hour: 10:01:23 Cat:VetM Category place: 14 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:22 min/km Club: k2_5: 0:12:32 Hour k2_5 : 09:20:16 Place k2_5 : 100 - k7_5: 0:39:45 Hour k7_5 : 09:47:29 Place k7_5 : 104 Y 4 places Finish line: 0:53:39 Finish hour: 10:01:23 Finish place : 103 X 1 place
Split Times
40480
0:54:01
00:53:43
0:53:25
Tomas Arranz Marco
00:53:25 (Tr: 0:53:18)
i
Eloi Garrigos
00:53:29 (Tr: 0:53:16)
i
Arnau Barba Ros
00:53:41 (Tr: 0:53:28)
i
Marc Vilella Guijarro
00:53:44 (Tr: 0:53:32)
Alfons Cordomi Gotanegra
00:53:45 (Tr: 0:53:43)
Patricia Ayodeji
00:53:55 (Tr: 0:53:50) |
|||||||
104 | 88 | 117 |
i
|
Marc Vilella Guijarro | 0:53:44 (tr 0:53:32) | ||
Real t.: 00:53:32 Official t.: 00:53:44 Real start: 09:07:53 Finish hour: 10:01:24 Cat:SenM Category place: 74 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:22 min/km Club: k2_5: 0:12:12 Hour k2_5 : 09:20:04 Place k2_5 : 98 - k7_5: 0:38:54 Hour k7_5 : 09:46:47 Place k7_5 : 100 Y 2 places Finish line: 0:53:32 Finish hour: 10:01:24 Finish place : 104 Y 4 places
Split Times
42460
0:54:03
00:53:44
0:53:25
i
Eloi Garrigos
00:53:29 (Tr: 0:53:16)
i
Arnau Barba Ros
00:53:41 (Tr: 0:53:28)
Ramon Ausió
00:53:43 (Tr: 0:53:39)
Alfons Cordomi Gotanegra
00:53:45 (Tr: 0:53:43)
Patricia Ayodeji
00:53:55 (Tr: 0:53:50)
Javier Del Estal Malillos
00:54:03 (Tr: 0:53:57) |
|||||||
105 | 89 | 44 | Alfons Cordomi Gotanegra | 0:53:45 (tr 0:53:43) | |||
Real t.: 00:53:43 Official t.: 00:53:45 Real start: 09:07:43 Finish hour: 10:01:25 Cat:VetM Category place: 15 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:23 min/km Club: k2_5: 0:12:16 Hour k2_5 : 09:19:58 Place k2_5 : 95 - k7_5: 0:38:42 Hour k7_5 : 09:46:24 Place k7_5 : 95 Z Finish line: 0:53:43 Finish hour: 10:01:25 Finish place : 105 Y 10 places
Split Times
90090
0:54:26
00:53:45
0:53:04
Marc Ciutat Coronado
00:53:22 (Tr: 0:53:09)
Tomas Arranz Marco
00:53:25 (Tr: 0:53:18)
i
Eloi Garrigos
00:53:29 (Tr: 0:53:16)
i
Arnau Barba Ros
00:53:41 (Tr: 0:53:28)
Ramon Ausió
00:53:43 (Tr: 0:53:39)
i
Marc Vilella Guijarro
00:53:44 (Tr: 0:53:32)
Patricia Ayodeji
00:53:55 (Tr: 0:53:50)
Javier Del Estal Malillos
00:54:03 (Tr: 0:53:57)
i
Marina Girbal González
00:54:26 (Tr: 0:54:17) |
|||||||
106 | 17 | 23 | Patricia Ayodeji | 0:53:55 (tr 0:53:50) | |||
Real t.: 00:53:50 Official t.: 00:53:55 Real start: 09:07:46 Finish hour: 10:01:35 Cat:VetF Category place: 2 Race start:9:07:40 Gender:F Pace: 5:23 min/km Club: k2_5: 0:11:57 Hour k2_5 : 09:19:42 Place k2_5 : 86 - k7_5: 0:38:09 Hour k7_5 : 09:45:54 Place k7_5 : 93 Y 7 places Finish line: 0:53:50 Finish hour: 10:01:35 Finish place : 106 Y 13 places
Split Times
121440
0:54:51
00:53:55
0:53:00
Marc Ciutat Coronado
00:53:22 (Tr: 0:53:09)
Tomas Arranz Marco
00:53:25 (Tr: 0:53:18)
i
Eloi Garrigos
00:53:29 (Tr: 0:53:16)
i
Arnau Barba Ros
00:53:41 (Tr: 0:53:28)
Ramon Ausió
00:53:43 (Tr: 0:53:39)
i
Marc Vilella Guijarro
00:53:44 (Tr: 0:53:32)
Alfons Cordomi Gotanegra
00:53:45 (Tr: 0:53:43)
Javier Del Estal Malillos
00:54:03 (Tr: 0:53:57)
i
Marina Girbal González
00:54:26 (Tr: 0:54:17)
i
José maria Figueras Lázaro
00:54:51 (Tr: 0:54:46) |
|||||||
107 | 90 | 120 | Javier Del Estal Malillos | 0:54:03 (tr 0:53:57) | |||
Real t.: 00:53:57 Official t.: 00:54:03 Real start: 09:07:47 Finish hour: 10:01:43 Cat:VetM Category place: 16 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:24 min/km Club: k2_5: 0:13:17 Hour k2_5 : 09:21:03 Place k2_5 : 126 - k7_5: 0:40:11 Hour k7_5 : 09:47:58 Place k7_5 : 108 X 18 places Finish line: 0:53:57 Finish hour: 10:01:43 Finish place : 107 X 1 place
Split Times
145530
0:55:10
00:54:03
0:52:57
Felix Iruela Gamez
00:52:58 (Tr: 0:52:50)
Marc Ciutat Coronado
00:53:22 (Tr: 0:53:09)
Tomas Arranz Marco
00:53:25 (Tr: 0:53:18)
i
Eloi Garrigos
00:53:29 (Tr: 0:53:16)
i
Arnau Barba Ros
00:53:41 (Tr: 0:53:28)
Ramon Ausió
00:53:43 (Tr: 0:53:39)
i
Marc Vilella Guijarro
00:53:44 (Tr: 0:53:32)
Alfons Cordomi Gotanegra
00:53:45 (Tr: 0:53:43)
Patricia Ayodeji
00:53:55 (Tr: 0:53:50)
i
Marina Girbal González
00:54:26 (Tr: 0:54:17)
i
José maria Figueras Lázaro
00:54:51 (Tr: 0:54:46)
i
Francisco Castillo Omedas
00:55:10 (Tr: 0:54:56) |
|||||||
108 | 18 | 273 |
i
|
Marina Girbal González | 0:54:26 (tr 0:54:17) | ||
Real t.: 00:54:17 Official t.: 00:54:26 Real start: 09:07:49 Finish hour: 10:02:06 Cat:SenF Category place: 15 Race start:9:07:40 Gender:F Pace: 5:26 min/km Club: forum etseib k2_5: 0:11:58 Hour k2_5 : 09:19:47 Place k2_5 : 92 - k7_5: 0:39:52 Hour k7_5 : 09:47:41 Place k7_5 : 106 Y 14 places Finish line: 0:54:17 Finish hour: 10:02:06 Finish place : 108 Y 2 places
Split Times
124960
0:55:23
00:54:26
0:53:29
i
Arnau Barba Ros
00:53:41 (Tr: 0:53:28)
Ramon Ausió
00:53:43 (Tr: 0:53:39)
i
Marc Vilella Guijarro
00:53:44 (Tr: 0:53:32)
Alfons Cordomi Gotanegra
00:53:45 (Tr: 0:53:43)
Patricia Ayodeji
00:53:55 (Tr: 0:53:50)
Javier Del Estal Malillos
00:54:03 (Tr: 0:53:57)
i
José maria Figueras Lázaro
00:54:51 (Tr: 0:54:46)
i
Francisco Castillo Omedas
00:55:10 (Tr: 0:54:56)
i
David Ortiz Del Romero
00:55:23 (Tr: 0:55:08) |
|||||||
109 | 91 | 54 |
i
|
José maria Figueras Lázaro | 0:54:51 (tr 0:54:46) | ||
Real t.: 00:54:46 Official t.: 00:54:51 Real start: 09:07:45 Finish hour: 10:02:31 Cat:VetM Category place: 17 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:29 min/km Club: k2_5: 0:12:40 Hour k2_5 : 09:20:25 Place k2_5 : 108 - k7_5: 0:39:54 Hour k7_5 : 09:47:39 Place k7_5 : 105 X 3 places Finish line: 0:54:46 Finish hour: 10:02:31 Finish place : 109 Y 4 places
Split Times
121440
0:55:46
00:54:51
0:53:55
Patricia Ayodeji
00:53:55 (Tr: 0:53:50)
Javier Del Estal Malillos
00:54:03 (Tr: 0:53:57)
i
Marina Girbal González
00:54:26 (Tr: 0:54:17)
i
Francisco Castillo Omedas
00:55:10 (Tr: 0:54:56)
i
David Ortiz Del Romero
00:55:23 (Tr: 0:55:08)
Xavier Gil Bermejo
00:55:41 (Tr: 0:55:29) |
|||||||
110 | 92 | 217 |
i
|
Francisco Castillo Omedas | 0:55:10 (tr 0:54:56) | ||
Real t.: 00:54:56 Official t.: 00:55:10 Real start: 09:07:54 Finish hour: 10:02:50 Cat:VetM Category place: 18 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:30 min/km Club: k2_5: 0:13:06 Hour k2_5 : 09:21:00 Place k2_5 : 122 - k7_5: 0:40:37 Hour k7_5 : 09:48:30 Place k7_5 : 110 X 12 places Finish line: 0:54:56 Finish hour: 10:02:50 Finish place : 110 Z
Split Times
145530
0:56:16
00:55:10
0:54:03
Javier Del Estal Malillos
00:54:03 (Tr: 0:53:57)
i
Marina Girbal González
00:54:26 (Tr: 0:54:17)
i
José maria Figueras Lázaro
00:54:51 (Tr: 0:54:46)
i
David Ortiz Del Romero
00:55:23 (Tr: 0:55:08)
Xavier Gil Bermejo
00:55:41 (Tr: 0:55:29)
i
Lucy Powell
00:55:48 (Tr: 0:55:39)
i
Jose Miranda Badia
00:55:50 (Tr: 0:55:48)
Ingrid Roig Blazquez
00:56:01 (Tr: 0:55:50)
Anastasia Razeva
00:56:02 (Tr: 0:56:02)
i
Marcos García Bartolomé
00:56:02 (Tr: 0:55:57)
i
Oscar Méndez Fernández
00:56:05 (Tr: 0:56:03)
i
Sandra Gómez Paradela
00:56:14 (Tr: 0:56:12) |
|||||||
111 | 93 | 233 |
i
|
David Ortiz Del Romero | 0:55:23 (tr 0:55:08) | ||
Real t.: 00:55:08 Official t.: 00:55:23 Real start: 09:07:56 Finish hour: 10:03:03 Cat:SenM Category place: 75 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:31 min/km Club: k2_5: 0:16:03 Hour k2_5 : 09:23:58 Place k2_5 : 187 - k7_5: 0:42:14 Hour k7_5 : 09:50:10 Place k7_5 : 131 X 56 places Finish line: 0:55:08 Finish hour: 10:03:03 Finish place : 111 X 20 places
Split Times
124960
0:56:20
00:55:23
0:54:26
i
Marina Girbal González
00:54:26 (Tr: 0:54:17)
i
José maria Figueras Lázaro
00:54:51 (Tr: 0:54:46)
i
Francisco Castillo Omedas
00:55:10 (Tr: 0:54:56)
Xavier Gil Bermejo
00:55:41 (Tr: 0:55:29)
i
Lucy Powell
00:55:48 (Tr: 0:55:39)
i
Jose Miranda Badia
00:55:50 (Tr: 0:55:48)
Ingrid Roig Blazquez
00:56:01 (Tr: 0:55:50)
Anastasia Razeva
00:56:02 (Tr: 0:56:02)
i
Marcos García Bartolomé
00:56:02 (Tr: 0:55:57)
i
Oscar Méndez Fernández
00:56:05 (Tr: 0:56:03)
i
Sandra Gómez Paradela
00:56:14 (Tr: 0:56:12) |
|||||||
112 | 94 | 113 | Xavier Gil Bermejo | 0:55:41 (tr 0:55:29) | |||
Real t.: 00:55:29 Official t.: 00:55:41 Real start: 09:07:52 Finish hour: 10:03:21 Cat:VetM Category place: 19 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:33 min/km Club: k2_5: 0:13:00 Hour k2_5 : 09:20:52 Place k2_5 : 119 - k7_5: 0:40:52 Hour k7_5 : 09:48:44 Place k7_5 : 113 X 6 places Finish line: 0:55:29 Finish hour: 10:03:21 Finish place : 112 X 1 place
Split Times
110330
0:56:31
00:55:41
0:54:51
i
José maria Figueras Lázaro
00:54:51 (Tr: 0:54:46)
i
Francisco Castillo Omedas
00:55:10 (Tr: 0:54:56)
i
David Ortiz Del Romero
00:55:23 (Tr: 0:55:08)
i
Lucy Powell
00:55:48 (Tr: 0:55:39)
i
Jose Miranda Badia
00:55:50 (Tr: 0:55:48)
Ingrid Roig Blazquez
00:56:01 (Tr: 0:55:50)
Anastasia Razeva
00:56:02 (Tr: 0:56:02)
i
Marcos García Bartolomé
00:56:02 (Tr: 0:55:57)
i
Oscar Méndez Fernández
00:56:05 (Tr: 0:56:03)
i
Sandra Gómez Paradela
00:56:14 (Tr: 0:56:12)
Ana Rojas Martínez
00:56:26 (Tr: 0:56:20) |
|||||||
113 | 19 | 64 |
i
|
Lucy Powell | 0:55:48 (tr 0:55:39) | ||
Real t.: 00:55:39 Official t.: 00:55:48 Real start: 09:07:49 Finish hour: 10:03:28 Cat:SenF Category place: 16 Race start:9:07:40 Gender:F Pace: 5:34 min/km Club: k2_5: 0:13:25 Hour k2_5 : 09:21:14 Place k2_5 : 134 - k7_5: 0:41:45 Hour k7_5 : 09:49:34 Place k7_5 : 121 X 13 places Finish line: 0:55:39 Finish hour: 10:03:28 Finish place : 113 X 8 places
Split Times
84590
0:56:26
00:55:48
0:55:10
i
Francisco Castillo Omedas
00:55:10 (Tr: 0:54:56)
i
David Ortiz Del Romero
00:55:23 (Tr: 0:55:08)
Xavier Gil Bermejo
00:55:41 (Tr: 0:55:29)
i
Jose Miranda Badia
00:55:50 (Tr: 0:55:48)
Ingrid Roig Blazquez
00:56:01 (Tr: 0:55:50)
Anastasia Razeva
00:56:02 (Tr: 0:56:02)
i
Marcos García Bartolomé
00:56:02 (Tr: 0:55:57)
i
Oscar Méndez Fernández
00:56:05 (Tr: 0:56:03)
i
Sandra Gómez Paradela
00:56:14 (Tr: 0:56:12)
Ana Rojas Martínez
00:56:26 (Tr: 0:56:20) |
|||||||
114 | 95 | 236 |
i
|
Jose Miranda Badia | 0:55:50 (tr 0:55:48) | ||
Real t.: 00:55:48 Official t.: 00:55:50 Real start: 09:07:43 Finish hour: 10:03:30 Cat:VetM Category place: 20 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:35 min/km Club: k2_5: 0:12:49 Hour k2_5 : 09:20:32 Place k2_5 : 111 - k7_5: 0:41:03 Hour k7_5 : 09:48:45 Place k7_5 : 114 Y 3 places Finish line: 0:55:48 Finish hour: 10:03:30 Finish place : 114 Z
Split Times
60170
0:56:18
00:55:50
0:55:23
i
David Ortiz Del Romero
00:55:23 (Tr: 0:55:08)
Xavier Gil Bermejo
00:55:41 (Tr: 0:55:29)
i
Lucy Powell
00:55:48 (Tr: 0:55:39)
Ingrid Roig Blazquez
00:56:01 (Tr: 0:55:50)
Anastasia Razeva
00:56:02 (Tr: 0:56:02)
i
Marcos García Bartolomé
00:56:02 (Tr: 0:55:57)
i
Oscar Méndez Fernández
00:56:05 (Tr: 0:56:03)
i
Sandra Gómez Paradela
00:56:14 (Tr: 0:56:12) |
|||||||
115 | 20 | 102 | Ingrid Roig Blazquez | 0:56:01 (tr 0:55:50) | |||
Real t.: 00:55:50 Official t.: 00:56:01 Real start: 09:07:52 Finish hour: 10:03:41 Cat:SenF Category place: 17 Race start:9:07:40 Gender:F Pace: 5:35 min/km Club: k2_5: 0:13:13 Hour k2_5 : 09:21:05 Place k2_5 : 128 - k7_5: 0:41:24 Hour k7_5 : 09:49:15 Place k7_5 : 116 X 12 places Finish line: 0:55:50 Finish hour: 10:03:41 Finish place : 115 X 1 place
Split Times
45210
0:56:22
00:56:01
0:55:41
Xavier Gil Bermejo
00:55:41 (Tr: 0:55:29)
i
Lucy Powell
00:55:48 (Tr: 0:55:39)
i
Jose Miranda Badia
00:55:50 (Tr: 0:55:48)
Anastasia Razeva
00:56:02 (Tr: 0:56:02)
i
Marcos García Bartolomé
00:56:02 (Tr: 0:55:57)
i
Oscar Méndez Fernández
00:56:05 (Tr: 0:56:03)
i
Sandra Gómez Paradela
00:56:14 (Tr: 0:56:12) |
|||||||
116 | 21 | 58 | Anastasia Razeva | 0:56:02 (tr 0:56:02) | |||
Real t.: 00:56:02 Official t.: 00:56:02 Real start: 09:07:40 Finish hour: 10:03:42 Cat:SenF Category place: 18 Race start:9:07:40 Gender:F Pace: 5:37 min/km Club: k2_5: 0:14:05 Hour k2_5 : 09:21:45 Place k2_5 : 148 - k7_5: 0:42:29 Hour k7_5 : 09:50:09 Place k7_5 : 130 X 18 places Finish line: 0:56:02 Finish hour: 10:03:42 Finish place : 116 X 14 places
Split Times
29810
0:56:15
00:56:02
0:55:48
i
Lucy Powell
00:55:48 (Tr: 0:55:39)
i
Jose Miranda Badia
00:55:50 (Tr: 0:55:48)
Ingrid Roig Blazquez
00:56:01 (Tr: 0:55:50)
i
Marcos García Bartolomé
00:56:02 (Tr: 0:55:57)
i
Oscar Méndez Fernández
00:56:05 (Tr: 0:56:03)
i
Sandra Gómez Paradela
00:56:14 (Tr: 0:56:12) |
|||||||
117 | 96 | 280 |
i
|
Marcos García Bartolomé | 0:56:02 (tr 0:55:57) | ||
Real t.: 00:55:57 Official t.: 00:56:02 Real start: 09:07:46 Finish hour: 10:03:42 Cat:SenM Category place: 76 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:36 min/km Club: k2_5: 0:12:28 Hour k2_5 : 09:20:13 Place k2_5 : 99 - k7_5: 0:40:47 Hour k7_5 : 09:48:32 Place k7_5 : 111 Y 12 places Finish line: 0:55:57 Finish hour: 10:03:42 Finish place : 117 Y 6 places
Split Times
52030
0:56:26
00:56:02
0:55:39
Xavier Gil Bermejo
00:55:41 (Tr: 0:55:29)
i
Lucy Powell
00:55:48 (Tr: 0:55:39)
i
Jose Miranda Badia
00:55:50 (Tr: 0:55:48)
Ingrid Roig Blazquez
00:56:01 (Tr: 0:55:50)
Anastasia Razeva
00:56:02 (Tr: 0:56:02)
i
Oscar Méndez Fernández
00:56:05 (Tr: 0:56:03)
i
Sandra Gómez Paradela
00:56:14 (Tr: 0:56:12)
Ana Rojas Martínez
00:56:26 (Tr: 0:56:20) |
|||||||
118 | 97 | 129 |
i
|
Oscar Méndez Fernández | 0:56:05 (tr 0:56:03) | ||
Real t.: 00:56:03 Official t.: 00:56:05 Real start: 09:07:43 Finish hour: 10:03:45 Cat:SenM Category place: 77 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:37 min/km Club: k2_5: 0:11:41 Hour k2_5 : 09:19:23 Place k2_5 : 69 - k7_5: 0:40:20 Hour k7_5 : 09:48:02 Place k7_5 : 109 Y 40 places Finish line: 0:56:03 Finish hour: 10:03:45 Finish place : 118 Y 9 places
Split Times
45870
0:56:26
00:56:05
0:55:44
i
Lucy Powell
00:55:48 (Tr: 0:55:39)
i
Jose Miranda Badia
00:55:50 (Tr: 0:55:48)
Ingrid Roig Blazquez
00:56:01 (Tr: 0:55:50)
Anastasia Razeva
00:56:02 (Tr: 0:56:02)
i
Marcos García Bartolomé
00:56:02 (Tr: 0:55:57)
i
Sandra Gómez Paradela
00:56:14 (Tr: 0:56:12)
Ana Rojas Martínez
00:56:26 (Tr: 0:56:20) |
|||||||
119 | 22 | 245 |
i
|
Sandra Gómez Paradela | 0:56:14 (tr 0:56:12) | ||
Real t.: 00:56:12 Official t.: 00:56:14 Real start: 09:07:43 Finish hour: 10:03:54 Cat:SenF Category place: 19 Race start:9:07:40 Gender:F Pace: 5:38 min/km Club: k2_5: 0:12:20 Hour k2_5 : 09:20:02 Place k2_5 : 96 - k7_5: 0:40:57 Hour k7_5 : 09:48:39 Place k7_5 : 112 Y 16 places Finish line: 0:56:12 Finish hour: 10:03:54 Finish place : 119 Y 7 places
Split Times
28160
0:56:27
00:56:14
0:56:02
Anastasia Razeva
00:56:02 (Tr: 0:56:02)
i
Marcos García Bartolomé
00:56:02 (Tr: 0:55:57)
i
Oscar Méndez Fernández
00:56:05 (Tr: 0:56:03)
Ana Rojas Martínez
00:56:26 (Tr: 0:56:20) |
|||||||
120 | 23 | 52 | Ana Rojas Martínez | 0:56:26 (tr 0:56:20) | |||
Real t.: 00:56:20 Official t.: 00:56:26 Real start: 09:07:46 Finish hour: 10:04:06 Cat:SenF Category place: 20 Race start:9:07:40 Gender:F Pace: 5:38 min/km Club: k2_5: 0:14:11 Hour k2_5 : 09:21:57 Place k2_5 : 157 - k7_5: 0:42:23 Hour k7_5 : 09:50:08 Place k7_5 : 129 X 28 places Finish line: 0:56:20 Finish hour: 10:04:06 Finish place : 120 X 9 places
Split Times
52030
0:56:49
00:56:26
0:56:02
i
Marcos García Bartolomé
00:56:02 (Tr: 0:55:57)
i
Oscar Méndez Fernández
00:56:05 (Tr: 0:56:03)
i
Sandra Gómez Paradela
00:56:14 (Tr: 0:56:12) |
|||||||