L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
121 | 98 | 138 |
i
|
Miquel francesc Oriol Guerrero | 0:56:33 (tr 0:56:23) | ||
Real t.: 00:56:23 Official t.: 00:56:33 Real start: 09:07:51 Finish hour: 10:04:13 Cat:VetM Category place: 21 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:39 min/km Club: k2_5: 0:13:34 Hour k2_5 : 09:21:24 Place k2_5 : 143 - k7_5: 0:41:53 Hour k7_5 : 09:49:43 Place k7_5 : 122 X 21 places Finish line: 0:56:23 Finish hour: 10:04:13 Finish place : 121 X 1 place
Split Times
44550
0:56:53
00:56:33
0:56:13
Angel Torres Sancho
00:56:40 (Tr: 0:56:32)
i
Mªcarmen Sáez Rebollo
00:56:44 (Tr: 0:56:29)
i
Raimundo Martinez Camacho
00:56:46 (Tr: 0:56:37)
i
Mariya Horetska
00:56:50 (Tr: 0:56:50)
Maria Subias Clemente
00:56:53 (Tr: 0:56:39)
Carlos Maestre Luengo
00:56:53 (Tr: 0:56:39) |
|||||||
122 | 99 | 63 | Angel Torres Sancho | 0:56:40 (tr 0:56:32) | |||
Real t.: 00:56:32 Official t.: 00:56:40 Real start: 09:07:48 Finish hour: 10:04:20 Cat:VetM Category place: 22 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:40 min/km Club: k2_5: 0:13:31 Hour k2_5 : 09:21:19 Place k2_5 : 141 - k7_5: 0:41:40 Hour k7_5 : 09:49:28 Place k7_5 : 118 X 23 places Finish line: 0:56:32 Finish hour: 10:04:20 Finish place : 122 Y 4 places
Split Times
29260
0:56:53
00:56:40
0:56:27
i
Miquel francesc Oriol Guerrero
00:56:33 (Tr: 0:56:23)
i
Mªcarmen Sáez Rebollo
00:56:44 (Tr: 0:56:29)
i
Raimundo Martinez Camacho
00:56:46 (Tr: 0:56:37)
i
Mariya Horetska
00:56:50 (Tr: 0:56:50)
Maria Subias Clemente
00:56:53 (Tr: 0:56:39)
Carlos Maestre Luengo
00:56:53 (Tr: 0:56:39) |
|||||||
123 | 24 | 286 |
i
|
Mªcarmen Sáez Rebollo | 0:56:44 (tr 0:56:29) | ||
Real t.: 00:56:29 Official t.: 00:56:44 Real start: 09:07:55 Finish hour: 10:04:24 Cat:SenF Category place: 21 Race start:9:07:40 Gender:F Pace: 5:39 min/km Club: k2_5: 0:13:10 Hour k2_5 : 09:21:04 Place k2_5 : 127 - k7_5: 0:41:37 Hour k7_5 : 09:49:31 Place k7_5 : 120 X 7 places Finish line: 0:56:29 Finish hour: 10:04:24 Finish place : 123 Y 3 places
Split Times
22770
0:56:54
00:56:44
0:56:33
i
Miquel francesc Oriol Guerrero
00:56:33 (Tr: 0:56:23)
Angel Torres Sancho
00:56:40 (Tr: 0:56:32)
i
Raimundo Martinez Camacho
00:56:46 (Tr: 0:56:37)
i
Mariya Horetska
00:56:50 (Tr: 0:56:50)
Maria Subias Clemente
00:56:53 (Tr: 0:56:39)
Carlos Maestre Luengo
00:56:53 (Tr: 0:56:39) |
|||||||
124 | 100 | 204 |
i
|
Raimundo Martinez Camacho | 0:56:46 (tr 0:56:37) | ||
Real t.: 00:56:37 Official t.: 00:56:46 Real start: 09:07:50 Finish hour: 10:04:26 Cat:SenM Category place: 78 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:40 min/km Club: k2_5: 0:15:32 Hour k2_5 : 09:23:21 Place k2_5 : 184 - k7_5: 0:44:29 Hour k7_5 : 09:52:19 Place k7_5 : 156 X 28 places Finish line: 0:56:37 Finish hour: 10:04:26 Finish place : 124 X 32 places
Split Times
28930
0:56:59
00:56:46
0:56:33
i
Miquel francesc Oriol Guerrero
00:56:33 (Tr: 0:56:23)
Angel Torres Sancho
00:56:40 (Tr: 0:56:32)
i
Mªcarmen Sáez Rebollo
00:56:44 (Tr: 0:56:29)
i
Mariya Horetska
00:56:50 (Tr: 0:56:50)
Maria Subias Clemente
00:56:53 (Tr: 0:56:39)
Carlos Maestre Luengo
00:56:53 (Tr: 0:56:39)
Lluis Vivas
00:56:55 (Tr: 0:56:42) |
|||||||
125 | 25 | 288 |
i
|
Mariya Horetska | 0:56:50 (tr 0:56:50) | ||
Real t.: 00:56:50 Official t.: 00:56:50 Real start: 09:07:41 Finish hour: 10:04:30 Cat:SenF Category place: 22 Race start:9:07:40 Gender:F Pace: 5:41 min/km Club: k2_5: 0:14:07 Hour k2_5 : 09:21:47 Place k2_5 : 152 - k7_5: 0:42:50 Hour k7_5 : 09:50:30 Place k7_5 : 136 X 16 places Finish line: 0:56:50 Finish hour: 10:04:30 Finish place : 125 X 11 places
Split Times
21010
0:56:59
00:56:50
0:56:40
Angel Torres Sancho
00:56:40 (Tr: 0:56:32)
i
Mªcarmen Sáez Rebollo
00:56:44 (Tr: 0:56:29)
i
Raimundo Martinez Camacho
00:56:46 (Tr: 0:56:37)
Maria Subias Clemente
00:56:53 (Tr: 0:56:39)
Carlos Maestre Luengo
00:56:53 (Tr: 0:56:39)
Lluis Vivas
00:56:55 (Tr: 0:56:42) |
|||||||
126 | 26 | 67 | Maria Subias Clemente | 0:56:53 (tr 0:56:39) | |||
Real t.: 00:56:39 Official t.: 00:56:53 Real start: 09:07:54 Finish hour: 10:04:33 Cat:SenF Category place: 23 Race start:9:07:40 Gender:F Pace: 5:40 min/km Club: k2_5: 0:13:53 Hour k2_5 : 09:21:47 Place k2_5 : 151 - k7_5: 0:42:11 Hour k7_5 : 09:50:05 Place k7_5 : 125 X 26 places Finish line: 0:56:39 Finish hour: 10:04:33 Finish place : 126 Y 1 place
Split Times
45320
0:57:14
00:56:53
0:56:33
i
Miquel francesc Oriol Guerrero
00:56:33 (Tr: 0:56:23)
Angel Torres Sancho
00:56:40 (Tr: 0:56:32)
i
Mªcarmen Sáez Rebollo
00:56:44 (Tr: 0:56:29)
i
Raimundo Martinez Camacho
00:56:46 (Tr: 0:56:37)
i
Mariya Horetska
00:56:50 (Tr: 0:56:50)
Carlos Maestre Luengo
00:56:53 (Tr: 0:56:39)
Lluis Vivas
00:56:55 (Tr: 0:56:42)
i
Carla Alvarez Agon
00:57:14 (Tr: 0:57:04) |
|||||||
127 | 101 | 68 | Carlos Maestre Luengo | 0:56:53 (tr 0:56:39) | |||
Real t.: 00:56:39 Official t.: 00:56:53 Real start: 09:07:55 Finish hour: 10:04:33 Cat:SenM Category place: 79 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:40 min/km Club: k2_5: 0:13:52 Hour k2_5 : 09:21:47 Place k2_5 : 150 - k7_5: 0:42:14 Hour k7_5 : 09:50:08 Place k7_5 : 128 X 22 places Finish line: 0:56:39 Finish hour: 10:04:33 Finish place : 127 X 1 place
Split Times
63580
0:57:22
00:56:53
0:56:25
i
Miquel francesc Oriol Guerrero
00:56:33 (Tr: 0:56:23)
Angel Torres Sancho
00:56:40 (Tr: 0:56:32)
i
Mªcarmen Sáez Rebollo
00:56:44 (Tr: 0:56:29)
i
Raimundo Martinez Camacho
00:56:46 (Tr: 0:56:37)
i
Mariya Horetska
00:56:50 (Tr: 0:56:50)
Maria Subias Clemente
00:56:53 (Tr: 0:56:39)
Lluis Vivas
00:56:55 (Tr: 0:56:42)
i
Carla Alvarez Agon
00:57:14 (Tr: 0:57:04)
i
Susagna Lucas Male
00:57:22 (Tr: 0:57:15) |
|||||||
128 | 102 | 82 | Lluis Vivas | 0:56:55 (tr 0:56:42) | |||
Real t.: 00:56:42 Official t.: 00:56:55 Real start: 09:07:53 Finish hour: 10:04:35 Cat:SenM Category place: 80 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:41 min/km Club: k2_5: 0:12:57 Hour k2_5 : 09:20:50 Place k2_5 : 118 - k7_5: 0:41:20 Hour k7_5 : 09:49:13 Place k7_5 : 115 X 3 places Finish line: 0:56:42 Finish hour: 10:04:35 Finish place : 128 Y 13 places
Split Times
91520
0:57:36
00:56:55
0:56:13
i
Miquel francesc Oriol Guerrero
00:56:33 (Tr: 0:56:23)
Angel Torres Sancho
00:56:40 (Tr: 0:56:32)
i
Mªcarmen Sáez Rebollo
00:56:44 (Tr: 0:56:29)
i
Raimundo Martinez Camacho
00:56:46 (Tr: 0:56:37)
i
Mariya Horetska
00:56:50 (Tr: 0:56:50)
Maria Subias Clemente
00:56:53 (Tr: 0:56:39)
Carlos Maestre Luengo
00:56:53 (Tr: 0:56:39)
i
Carla Alvarez Agon
00:57:14 (Tr: 0:57:04)
i
Susagna Lucas Male
00:57:22 (Tr: 0:57:15)
i
Pere Ortiz Sagristà
00:57:36 (Tr: 0:57:22) |
|||||||
129 | 27 | 234 |
i
|
Carla Alvarez Agon | 0:57:14 (tr 0:57:04) | ||
Real t.: 00:57:04 Official t.: 00:57:14 Real start: 09:07:50 Finish hour: 10:04:54 Cat:SenF Category place: 24 Race start:9:07:40 Gender:F Pace: 5:43 min/km Club: k2_5: 0:13:19 Hour k2_5 : 09:21:08 Place k2_5 : 130 - k7_5: 0:42:10 Hour k7_5 : 09:50:00 Place k7_5 : 123 X 7 places Finish line: 0:57:04 Finish hour: 10:04:54 Finish place : 129 Y 6 places
Split Times
51370
0:57:37
00:57:14
0:56:51
Maria Subias Clemente
00:56:53 (Tr: 0:56:39)
Carlos Maestre Luengo
00:56:53 (Tr: 0:56:39)
Lluis Vivas
00:56:55 (Tr: 0:56:42)
i
Susagna Lucas Male
00:57:22 (Tr: 0:57:15)
i
Pere Ortiz Sagristà
00:57:36 (Tr: 0:57:22)
i
Marta Marmi Camps
00:57:37 (Tr: 0:57:28) |
|||||||
130 | 28 | 223 |
i
|
Susagna Lucas Male | 0:57:22 (tr 0:57:15) | ||
Real t.: 00:57:15 Official t.: 00:57:22 Real start: 09:07:48 Finish hour: 10:05:02 Cat:SenF Category place: 25 Race start:9:07:40 Gender:F Pace: 5:44 min/km Club: equip de curses i marxes k2_5: 0:13:26 Hour k2_5 : 09:21:13 Place k2_5 : 133 - k7_5: 0:42:23 Hour k7_5 : 09:50:11 Place k7_5 : 132 X 1 place Finish line: 0:57:15 Finish hour: 10:05:02 Finish place : 130 X 2 places
Split Times
63580
0:57:51
00:57:22
0:56:53
Carlos Maestre Luengo
00:56:53 (Tr: 0:56:39)
Lluis Vivas
00:56:55 (Tr: 0:56:42)
i
Carla Alvarez Agon
00:57:14 (Tr: 0:57:04)
i
Pere Ortiz Sagristà
00:57:36 (Tr: 0:57:22)
i
Marta Marmi Camps
00:57:37 (Tr: 0:57:28)
i
Cristina Vela Badia
00:57:47 (Tr: 0:57:38) |
|||||||
131 | 103 | 71 |
i
|
Pere Ortiz Sagristà | 0:57:36 (tr 0:57:22) | ||
Real t.: 00:57:22 Official t.: 00:57:36 Real start: 09:07:55 Finish hour: 10:05:16 Cat:VetM Category place: 23 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:45 min/km Club: k2_5: 0:13:00 Hour k2_5 : 09:20:55 Place k2_5 : 120 - k7_5: 0:42:10 Hour k7_5 : 09:50:05 Place k7_5 : 124 Y 4 places Finish line: 0:57:22 Finish hour: 10:05:16 Finish place : 131 Y 7 places
Split Times
91520
0:58:18
00:57:36
0:56:55
Lluis Vivas
00:56:55 (Tr: 0:56:42)
i
Carla Alvarez Agon
00:57:14 (Tr: 0:57:04)
i
Susagna Lucas Male
00:57:22 (Tr: 0:57:15)
i
Marta Marmi Camps
00:57:37 (Tr: 0:57:28)
i
Cristina Vela Badia
00:57:47 (Tr: 0:57:38)
i
Alice Beste
00:57:54 (Tr: 0:57:45)
Yolanda Tudela
00:57:55 (Tr: 0:57:43)
Xavier Alvarez Herrero
00:57:55 (Tr: 0:57:43)
Montsant Pellicé Gispert
00:57:56 (Tr: 0:57:45)
Carles Vilà Pascual
00:57:56 (Tr: 0:57:45)
Juan Rubio Pelegrín
00:58:02 (Tr: 0:57:50)
Manu Gómez Pertinez
00:58:05 (Tr: 0:57:57)
i
Guillermo Aznar Aznar
00:58:07 (Tr: 0:57:59) |
|||||||
132 | 29 | 239 |
i
|
Marta Marmi Camps | 0:57:37 (tr 0:57:28) | ||
Real t.: 00:57:28 Official t.: 00:57:37 Real start: 09:07:50 Finish hour: 10:05:17 Cat:SenF Category place: 26 Race start:9:07:40 Gender:F Pace: 5:45 min/km Club: k2_5: 0:13:10 Hour k2_5 : 09:20:59 Place k2_5 : 121 - k7_5: 0:41:36 Hour k7_5 : 09:49:25 Place k7_5 : 117 X 4 places Finish line: 0:57:28 Finish hour: 10:05:17 Finish place : 132 Y 15 places
Split Times
51370
0:58:01
00:57:37
0:57:14
i
Carla Alvarez Agon
00:57:14 (Tr: 0:57:04)
i
Susagna Lucas Male
00:57:22 (Tr: 0:57:15)
i
Pere Ortiz Sagristà
00:57:36 (Tr: 0:57:22)
i
Cristina Vela Badia
00:57:47 (Tr: 0:57:38)
i
Alice Beste
00:57:54 (Tr: 0:57:45)
Yolanda Tudela
00:57:55 (Tr: 0:57:43)
Xavier Alvarez Herrero
00:57:55 (Tr: 0:57:43)
Montsant Pellicé Gispert
00:57:56 (Tr: 0:57:45)
Carles Vilà Pascual
00:57:56 (Tr: 0:57:45) |
|||||||
133 | 30 | 238 |
i
|
Cristina Vela Badia | 0:57:47 (tr 0:57:38) | ||
Real t.: 00:57:38 Official t.: 00:57:47 Real start: 09:07:50 Finish hour: 10:05:27 Cat:SenF Category place: 27 Race start:9:07:40 Gender:F Pace: 5:46 min/km Club: k2_5: 0:13:12 Hour k2_5 : 09:21:01 Place k2_5 : 123 - k7_5: 0:41:40 Hour k7_5 : 09:49:30 Place k7_5 : 119 X 4 places Finish line: 0:57:38 Finish hour: 10:05:27 Finish place : 133 Y 14 places
Split Times
54010
0:58:11
00:57:47
0:57:22
i
Susagna Lucas Male
00:57:22 (Tr: 0:57:15)
i
Pere Ortiz Sagristà
00:57:36 (Tr: 0:57:22)
i
Marta Marmi Camps
00:57:37 (Tr: 0:57:28)
i
Alice Beste
00:57:54 (Tr: 0:57:45)
Yolanda Tudela
00:57:55 (Tr: 0:57:43)
Xavier Alvarez Herrero
00:57:55 (Tr: 0:57:43)
Montsant Pellicé Gispert
00:57:56 (Tr: 0:57:45)
Carles Vilà Pascual
00:57:56 (Tr: 0:57:45)
Juan Rubio Pelegrín
00:58:02 (Tr: 0:57:50)
Manu Gómez Pertinez
00:58:05 (Tr: 0:57:57)
i
Guillermo Aznar Aznar
00:58:07 (Tr: 0:57:59) |
|||||||
134 | 31 | 287 |
i
|
Alice Beste | 0:57:54 (tr 0:57:45) | ||
Real t.: 00:57:45 Official t.: 00:57:54 Real start: 09:07:50 Finish hour: 10:05:34 Cat:SenF Category place: 28 Race start:9:07:40 Gender:F Pace: 5:47 min/km Club: k2_5: 0:13:26 Hour k2_5 : 09:21:16 Place k2_5 : 137 - k7_5: 0:42:24 Hour k7_5 : 09:50:13 Place k7_5 : 133 X 4 places Finish line: 0:57:45 Finish hour: 10:05:34 Finish place : 134 Y 1 place
Split Times
39270
0:58:12
00:57:54
0:57:36
i
Pere Ortiz Sagristà
00:57:36 (Tr: 0:57:22)
i
Marta Marmi Camps
00:57:37 (Tr: 0:57:28)
i
Cristina Vela Badia
00:57:47 (Tr: 0:57:38)
Yolanda Tudela
00:57:55 (Tr: 0:57:43)
Xavier Alvarez Herrero
00:57:55 (Tr: 0:57:43)
Montsant Pellicé Gispert
00:57:56 (Tr: 0:57:45)
Carles Vilà Pascual
00:57:56 (Tr: 0:57:45)
Juan Rubio Pelegrín
00:58:02 (Tr: 0:57:50)
Manu Gómez Pertinez
00:58:05 (Tr: 0:57:57)
i
Guillermo Aznar Aznar
00:58:07 (Tr: 0:57:59) |
|||||||
135 | 32 | 55 | Yolanda Tudela | 0:57:55 (tr 0:57:43) | |||
Real t.: 00:57:43 Official t.: 00:57:55 Real start: 09:07:53 Finish hour: 10:05:35 Cat:SenF Category place: 29 Race start:9:07:40 Gender:F Pace: 5:47 min/km Club: k2_5: 0:13:22 Hour k2_5 : 09:21:15 Place k2_5 : 136 - k7_5: 0:42:39 Hour k7_5 : 09:50:31 Place k7_5 : 137 Y 1 place Finish line: 0:57:43 Finish hour: 10:05:35 Finish place : 135 X 2 places
Split Times
39490
0:58:13
00:57:55
0:57:37
i
Marta Marmi Camps
00:57:37 (Tr: 0:57:28)
i
Cristina Vela Badia
00:57:47 (Tr: 0:57:38)
i
Alice Beste
00:57:54 (Tr: 0:57:45)
Xavier Alvarez Herrero
00:57:55 (Tr: 0:57:43)
Montsant Pellicé Gispert
00:57:56 (Tr: 0:57:45)
Carles Vilà Pascual
00:57:56 (Tr: 0:57:45)
Juan Rubio Pelegrín
00:58:02 (Tr: 0:57:50)
Manu Gómez Pertinez
00:58:05 (Tr: 0:57:57)
i
Guillermo Aznar Aznar
00:58:07 (Tr: 0:57:59) |
|||||||
136 | 104 | 56 | Xavier Alvarez Herrero | 0:57:55 (tr 0:57:43) | |||
Real t.: 00:57:43 Official t.: 00:57:55 Real start: 09:07:53 Finish hour: 10:05:35 Cat:SenM Category place: 81 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:47 min/km Club: k2_5: 0:13:22 Hour k2_5 : 09:21:14 Place k2_5 : 135 - k7_5: 0:42:39 Hour k7_5 : 09:50:32 Place k7_5 : 138 Y 3 places Finish line: 0:57:43 Finish hour: 10:05:35 Finish place : 136 X 2 places
Split Times
18590
0:58:04
00:57:55
0:57:47
i
Cristina Vela Badia
00:57:47 (Tr: 0:57:38)
i
Alice Beste
00:57:54 (Tr: 0:57:45)
Yolanda Tudela
00:57:55 (Tr: 0:57:43)
Montsant Pellicé Gispert
00:57:56 (Tr: 0:57:45)
Carles Vilà Pascual
00:57:56 (Tr: 0:57:45)
Juan Rubio Pelegrín
00:58:02 (Tr: 0:57:50) |
|||||||
137 | 33 | 107 | Montsant Pellicé Gispert | 0:57:56 (tr 0:57:45) | |||
Real t.: 00:57:45 Official t.: 00:57:56 Real start: 09:07:52 Finish hour: 10:05:36 Cat:SenF Category place: 30 Race start:9:07:40 Gender:F Pace: 5:47 min/km Club: k2_5: 0:14:38 Hour k2_5 : 09:22:29 Place k2_5 : 167 - k7_5: 0:43:45 Hour k7_5 : 09:51:36 Place k7_5 : 149 X 18 places Finish line: 0:57:45 Finish hour: 10:05:36 Finish place : 137 X 12 places
Split Times
19360
0:58:05
00:57:56
0:57:48
i
Alice Beste
00:57:54 (Tr: 0:57:45)
Yolanda Tudela
00:57:55 (Tr: 0:57:43)
Xavier Alvarez Herrero
00:57:55 (Tr: 0:57:43)
Carles Vilà Pascual
00:57:56 (Tr: 0:57:45)
Juan Rubio Pelegrín
00:58:02 (Tr: 0:57:50)
Manu Gómez Pertinez
00:58:05 (Tr: 0:57:57) |
|||||||
138 | 105 | 106 | Carles Vilà Pascual | 0:57:56 (tr 0:57:45) | |||
Real t.: 00:57:45 Official t.: 00:57:56 Real start: 09:07:52 Finish hour: 10:05:36 Cat:SenM Category place: 82 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:47 min/km Club: k2_5: 0:14:38 Hour k2_5 : 09:22:29 Place k2_5 : 168 - k7_5: 0:43:46 Hour k7_5 : 09:51:37 Place k7_5 : 150 X 18 places Finish line: 0:57:45 Finish hour: 10:05:36 Finish place : 138 X 12 places
Split Times
23210
0:58:07
00:57:56
0:57:46
i
Cristina Vela Badia
00:57:47 (Tr: 0:57:38)
i
Alice Beste
00:57:54 (Tr: 0:57:45)
Yolanda Tudela
00:57:55 (Tr: 0:57:43)
Xavier Alvarez Herrero
00:57:55 (Tr: 0:57:43)
Montsant Pellicé Gispert
00:57:56 (Tr: 0:57:45)
Juan Rubio Pelegrín
00:58:02 (Tr: 0:57:50)
Manu Gómez Pertinez
00:58:05 (Tr: 0:57:57)
i
Guillermo Aznar Aznar
00:58:07 (Tr: 0:57:59) |
|||||||
139 | 106 | 126 | Juan Rubio Pelegrín | 0:58:02 (tr 0:57:50) | |||
Real t.: 00:57:50 Official t.: 00:58:02 Real start: 09:07:53 Finish hour: 10:05:42 Cat:VetM Category place: 24 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:47 min/km Club: k2_5: 0:13:35 Hour k2_5 : 09:21:27 Place k2_5 : 144 - k7_5: 0:42:27 Hour k7_5 : 09:50:19 Place k7_5 : 135 X 9 places Finish line: 0:57:50 Finish hour: 10:05:42 Finish place : 139 Y 4 places
Split Times
41140
0:58:21
00:58:02
0:57:44
i
Cristina Vela Badia
00:57:47 (Tr: 0:57:38)
i
Alice Beste
00:57:54 (Tr: 0:57:45)
Yolanda Tudela
00:57:55 (Tr: 0:57:43)
Xavier Alvarez Herrero
00:57:55 (Tr: 0:57:43)
Montsant Pellicé Gispert
00:57:56 (Tr: 0:57:45)
Carles Vilà Pascual
00:57:56 (Tr: 0:57:45)
Manu Gómez Pertinez
00:58:05 (Tr: 0:57:57)
i
Guillermo Aznar Aznar
00:58:07 (Tr: 0:57:59)
i
Mónica López Alcaraz
00:58:21 (Tr: 0:58:20) |
|||||||
140 | 107 | 76 | Manu Gómez Pertinez | 0:58:05 (tr 0:57:57) | |||
Real t.: 00:57:57 Official t.: 00:58:05 Real start: 09:07:49 Finish hour: 10:05:45 Cat:SenM Category place: 83 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:48 min/km Club: k2_5: 0:13:30 Hour k2_5 : 09:21:19 Place k2_5 : 140 - k7_5: 0:43:35 Hour k7_5 : 09:51:23 Place k7_5 : 146 Y 6 places Finish line: 0:57:57 Finish hour: 10:05:45 Finish place : 140 X 6 places
Split Times
45760
0:58:26
00:58:05
0:57:44
i
Cristina Vela Badia
00:57:47 (Tr: 0:57:38)
i
Alice Beste
00:57:54 (Tr: 0:57:45)
Yolanda Tudela
00:57:55 (Tr: 0:57:43)
Xavier Alvarez Herrero
00:57:55 (Tr: 0:57:43)
Montsant Pellicé Gispert
00:57:56 (Tr: 0:57:45)
Carles Vilà Pascual
00:57:56 (Tr: 0:57:45)
Juan Rubio Pelegrín
00:58:02 (Tr: 0:57:50)
i
Guillermo Aznar Aznar
00:58:07 (Tr: 0:57:59)
i
Mónica López Alcaraz
00:58:21 (Tr: 0:58:20)
i
Patricia Nava Castellanos
00:58:26 (Tr: 0:58:10) |
|||||||
141 | 108 | 57 |
i
|
Guillermo Aznar Aznar | 0:58:07 (tr 0:57:59) | ||
Real t.: 00:57:59 Official t.: 00:58:07 Real start: 09:07:48 Finish hour: 10:05:47 Cat:VetM Category place: 25 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:48 min/km Club: team nutrilite k2_5: 0:13:41 Hour k2_5 : 09:21:29 Place k2_5 : 145 - k7_5: 0:43:12 Hour k7_5 : 09:51:00 Place k7_5 : 141 X 4 places Finish line: 0:57:59 Finish hour: 10:05:47 Finish place : 141 Z
Split Times
50820
0:58:30
00:58:07
0:57:44
i
Cristina Vela Badia
00:57:47 (Tr: 0:57:38)
i
Alice Beste
00:57:54 (Tr: 0:57:45)
Yolanda Tudela
00:57:55 (Tr: 0:57:43)
Xavier Alvarez Herrero
00:57:55 (Tr: 0:57:43)
Montsant Pellicé Gispert
00:57:56 (Tr: 0:57:45)
Carles Vilà Pascual
00:57:56 (Tr: 0:57:45)
Juan Rubio Pelegrín
00:58:02 (Tr: 0:57:50)
Manu Gómez Pertinez
00:58:05 (Tr: 0:57:57)
i
Mónica López Alcaraz
00:58:21 (Tr: 0:58:20)
i
Patricia Nava Castellanos
00:58:26 (Tr: 0:58:10)
i
Oriol Soler Casanella
00:58:30 (Tr: 0:58:20) |
|||||||
142 | 34 | 269 |
i
|
Mónica López Alcaraz | 0:58:21 (tr 0:58:20) | ||
Real t.: 00:58:20 Official t.: 00:58:21 Real start: 09:07:41 Finish hour: 10:06:01 Cat:SenF Category place: 31 Race start:9:07:40 Gender:F Pace: 5:50 min/km Club: ningu k2_5: 0:13:03 Hour k2_5 : 09:20:43 Place k2_5 : 115 - k7_5: 0:42:36 Hour k7_5 : 09:50:16 Place k7_5 : 134 Y 19 places Finish line: 0:58:20 Finish hour: 10:06:01 Finish place : 142 Y 8 places
Split Times
41140
0:58:40
00:58:21
0:58:02
Juan Rubio Pelegrín
00:58:02 (Tr: 0:57:50)
Manu Gómez Pertinez
00:58:05 (Tr: 0:57:57)
i
Guillermo Aznar Aznar
00:58:07 (Tr: 0:57:59)
i
Patricia Nava Castellanos
00:58:26 (Tr: 0:58:10)
i
Oriol Soler Casanella
00:58:30 (Tr: 0:58:20)
Francesc xavier Altadill Llort
00:58:31 (Tr: 0:58:25)
i
Juan Gallostra Isern
00:58:39 (Tr: 0:58:35) |
|||||||
143 | 35 | 95 |
i
|
Patricia Nava Castellanos | 0:58:26 (tr 0:58:10) | ||
Real t.: 00:58:10 Official t.: 00:58:26 Real start: 09:07:57 Finish hour: 10:06:06 Cat:SenF Category place: 32 Race start:9:07:40 Gender:F Pace: 5:49 min/km Club: k2_5: 0:13:52 Hour k2_5 : 09:21:48 Place k2_5 : 153 - k7_5: 0:43:08 Hour k7_5 : 09:51:05 Place k7_5 : 143 X 10 places Finish line: 0:58:10 Finish hour: 10:06:06 Finish place : 143 Z
Split Times
45760
0:58:47
00:58:26
0:58:05
Manu Gómez Pertinez
00:58:05 (Tr: 0:57:57)
i
Guillermo Aznar Aznar
00:58:07 (Tr: 0:57:59)
i
Mónica López Alcaraz
00:58:21 (Tr: 0:58:20)
i
Oriol Soler Casanella
00:58:30 (Tr: 0:58:20)
Francesc xavier Altadill Llort
00:58:31 (Tr: 0:58:25)
i
Juan Gallostra Isern
00:58:39 (Tr: 0:58:35)
Andreu Mingote Alvarez
00:58:44 (Tr: 0:58:32)
Albert Gambin Pardo
00:58:44 (Tr: 0:58:33) |
|||||||
144 | 109 | 250 |
i
|
Oriol Soler Casanella | 0:58:30 (tr 0:58:20) | ||
Real t.: 00:58:20 Official t.: 00:58:30 Real start: 09:07:50 Finish hour: 10:06:10 Cat:SenM Category place: 84 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:50 min/km Club: forum etseib k2_5: 0:13:41 Hour k2_5 : 09:21:30 Place k2_5 : 146 - k7_5: 0:43:14 Hour k7_5 : 09:51:04 Place k7_5 : 142 X 4 places Finish line: 0:58:20 Finish hour: 10:06:10 Finish place : 144 Y 2 places
Split Times
50820
0:58:53
00:58:30
0:58:07
i
Guillermo Aznar Aznar
00:58:07 (Tr: 0:57:59)
i
Mónica López Alcaraz
00:58:21 (Tr: 0:58:20)
i
Patricia Nava Castellanos
00:58:26 (Tr: 0:58:10)
Francesc xavier Altadill Llort
00:58:31 (Tr: 0:58:25)
i
Juan Gallostra Isern
00:58:39 (Tr: 0:58:35)
Andreu Mingote Alvarez
00:58:44 (Tr: 0:58:32)
Albert Gambin Pardo
00:58:44 (Tr: 0:58:33)
Raul Osuna Gomera
00:58:48 (Tr: 0:58:47)
Gemma Pedró
00:58:49 (Tr: 0:58:44) |
|||||||
145 | 110 | 72 | Francesc xavier Altadill Llort | 0:58:31 (tr 0:58:25) | |||
Real t.: 00:58:25 Official t.: 00:58:31 Real start: 09:07:46 Finish hour: 10:06:11 Cat:VetM Category place: 26 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:51 min/km Club: k2_5: 0:13:26 Hour k2_5 : 09:21:12 Place k2_5 : 132 - k7_5: 0:43:02 Hour k7_5 : 09:50:48 Place k7_5 : 139 Y 7 places Finish line: 0:58:25 Finish hour: 10:06:11 Finish place : 145 Y 6 places
Split Times
29370
0:58:44
00:58:31
0:58:18
i
Mónica López Alcaraz
00:58:21 (Tr: 0:58:20)
i
Patricia Nava Castellanos
00:58:26 (Tr: 0:58:10)
i
Oriol Soler Casanella
00:58:30 (Tr: 0:58:20)
i
Juan Gallostra Isern
00:58:39 (Tr: 0:58:35)
Andreu Mingote Alvarez
00:58:44 (Tr: 0:58:32)
Albert Gambin Pardo
00:58:44 (Tr: 0:58:33) |
|||||||
146 | 111 | 62 |
i
|
Juan Gallostra Isern | 0:58:39 (tr 0:58:35) | ||
Real t.: 00:58:35 Official t.: 00:58:39 Real start: 09:07:44 Finish hour: 10:06:19 Cat:VetM Category place: 27 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:52 min/km Club: k2_5: 0:13:34 Hour k2_5 : 09:21:18 Place k2_5 : 138 - k7_5: 0:44:45 Hour k7_5 : 09:52:28 Place k7_5 : 158 Y 20 places Finish line: 0:58:35 Finish hour: 10:06:19 Finish place : 146 X 12 places
Split Times
27500
0:58:51
00:58:39
0:58:26
i
Patricia Nava Castellanos
00:58:26 (Tr: 0:58:10)
i
Oriol Soler Casanella
00:58:30 (Tr: 0:58:20)
Francesc xavier Altadill Llort
00:58:31 (Tr: 0:58:25)
Andreu Mingote Alvarez
00:58:44 (Tr: 0:58:32)
Albert Gambin Pardo
00:58:44 (Tr: 0:58:33)
Raul Osuna Gomera
00:58:48 (Tr: 0:58:47)
Gemma Pedró
00:58:49 (Tr: 0:58:44) |
|||||||
147 | 112 | 132 | Andreu Mingote Alvarez | 0:58:44 (tr 0:58:32) | |||
Real t.: 00:58:32 Official t.: 00:58:44 Real start: 09:07:52 Finish hour: 10:06:24 Cat:SenM Category place: 85 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:52 min/km Club: k2_5: 0:12:47 Hour k2_5 : 09:20:39 Place k2_5 : 114 - k7_5: 0:42:15 Hour k7_5 : 09:50:07 Place k7_5 : 127 Y 13 places Finish line: 0:58:32 Finish hour: 10:06:24 Finish place : 147 Y 20 places
Split Times
30580
0:58:58
00:58:44
0:58:30
i
Oriol Soler Casanella
00:58:30 (Tr: 0:58:20)
Francesc xavier Altadill Llort
00:58:31 (Tr: 0:58:25)
i
Juan Gallostra Isern
00:58:39 (Tr: 0:58:35)
Albert Gambin Pardo
00:58:44 (Tr: 0:58:33)
Raul Osuna Gomera
00:58:48 (Tr: 0:58:47)
Gemma Pedró
00:58:49 (Tr: 0:58:44) |
|||||||
148 | 113 | 130 | Albert Gambin Pardo | 0:58:44 (tr 0:58:33) | |||
Real t.: 00:58:33 Official t.: 00:58:44 Real start: 09:07:52 Finish hour: 10:06:24 Cat:SenM Category place: 86 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:52 min/km Club: k2_5: 0:12:45 Hour k2_5 : 09:20:37 Place k2_5 : 113 - k7_5: 0:42:15 Hour k7_5 : 09:50:06 Place k7_5 : 126 Y 13 places Finish line: 0:58:33 Finish hour: 10:06:24 Finish place : 148 Y 22 places
Split Times
29370
0:58:58
00:58:44
0:58:31
Francesc xavier Altadill Llort
00:58:31 (Tr: 0:58:25)
i
Juan Gallostra Isern
00:58:39 (Tr: 0:58:35)
Andreu Mingote Alvarez
00:58:44 (Tr: 0:58:32)
Raul Osuna Gomera
00:58:48 (Tr: 0:58:47)
Gemma Pedró
00:58:49 (Tr: 0:58:44) |
|||||||
149 | 114 | 33 | Raul Osuna Gomera | 0:58:48 (tr 0:58:47) | |||
Real t.: 00:58:47 Official t.: 00:58:48 Real start: 09:07:42 Finish hour: 10:06:28 Cat:SenM Category place: 87 Race start:9:07:40 Gender:M Pace: 5:53 min/km Club: s.a.corbera k2_5: 0:11:24 Hour k2_5 : 09:19:06 Place k2_5 : 61 - k7_5: 0:43:39 Hour k7_5 : 09:51:21 Place k7_5 : 145 Y 84 places Finish line: 0:58:47 Finish hour: 10:06:28 Finish place : 149 Y 4 places
Split Times
21340
0:58:58
00:58:48
0:58:39
i
Juan Gallostra Isern
00:58:39 (Tr: 0:58:35)
Andreu Mingote Alvarez
00:58:44 (Tr: 0:58:32)
Albert Gambin Pardo
00:58:44 (Tr: 0:58:33)
Gemma Pedró
00:58:49 (Tr: 0:58:44) |
|||||||
150 | 36 | 69 | Gemma Pedró | 0:58:49 (tr 0:58:44) | |||
Real t.: 00:58:44 Official t.: 00:58:49 Real start: 09:07:45 Finish hour: 10:06:29 Cat:SenF Category place: 33 Race start:9:07:40 Gender:F Pace: 5:53 min/km Club: k2_5: 0:13:53 Hour k2_5 : 09:21:38 Place k2_5 : 147 - k7_5: 0:43:36 Hour k7_5 : 09:51:20 Place k7_5 : 144 X 3 places Finish line: 0:58:44 Finish hour: 10:06:29 Finish place : 150 Y 6 places
Split Times
10230
0:58:53
00:58:49
0:58:44
Andreu Mingote Alvarez
00:58:44 (Tr: 0:58:32)
Albert Gambin Pardo
00:58:44 (Tr: 0:58:33)
Raul Osuna Gomera
00:58:48 (Tr: 0:58:47) |
|||||||