L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
121 | 5 | 329 |
i
|
Marit Faucogney | 4:30:41 | ||
Real t.: 04:30:41 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:01:23 Cat:AbsF Category place: 2 Race start:7:30:42 Gender:F Pace: Club: Nat1: 0:15:05 Hour Nat1 : 07:45:47 Place Nat1 : 74 - Nat2: 0:30:51 Hour Nat2 : 08:01:33 Place Nat2 : 71 X 3 places Bici1: 0:32:23 Hour Bici1 : 08:03:05 Place Bici1 : 69 X 2 places Bici2: 2:49:31 Hour Bici2 : 10:20:13 Place Bici2 : 81 Y 12 places C1: 3:33:32 Hour C1 : 11:04:14 Place C1 : 98 Y 17 places C2: 4:26:31 Hour C2 : 11:57:13 Place C2 : 121 Y 23 places Finish line: 4:30:41 Finish hour: 12:01:23 Finish place : 121 Z
Split Times
115060
4:31:33
04:30:41
4:29:49
i
Xavier Ortin Font
04:31:03 (Tr: 4:31:03)
i
Joaquim Fornells Logan
04:31:24 (Tr: 4:31:24)
Andrea Hom Díaz
04:31:27 (Tr: 4:31:27)
i
Juan carlos Perea Fernandez
04:31:33 (Tr: 4:31:33)
i
Javier Soldado Presumido
04:31:33 (Tr: 4:31:33)
Valentina Carron
04:31:33 (Tr: 4:31:33) |
|||||||
122 | 117 | 55 |
i
|
Xavier Ortin Font | 4:31:03 | ||
Real t.: 04:31:03 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:01:45 Cat:Vt1M Category place: 61 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: Nat1: 0:16:51 Hour Nat1 : 07:47:33 Place Nat1 : 176 - Nat2: 0:34:55 Hour Nat2 : 08:05:37 Place Nat2 : 191 Y 15 places Bici1: 0:36:38 Hour Bici1 : 08:07:20 Place Bici1 : 191 Z Bici2: 3:12:22 Hour Bici2 : 10:43:04 Place Bici2 : 200 Y 9 places C1: 3:48:42 Hour C1 : 11:19:24 Place C1 : 174 X 26 places C2: 4:28:02 Hour C2 : 11:58:44 Place C2 : 130 X 44 places Finish line: 4:31:03 Finish hour: 12:01:45 Finish place : 122 X 8 places
Split Times
67100
4:31:33
04:31:03
4:30:32
i
Marit Faucogney
04:30:41 (Tr: 4:30:41)
i
Joaquim Fornells Logan
04:31:24 (Tr: 4:31:24)
Andrea Hom Díaz
04:31:27 (Tr: 4:31:27)
i
Juan carlos Perea Fernandez
04:31:33 (Tr: 4:31:33)
i
Javier Soldado Presumido
04:31:33 (Tr: 4:31:33)
Valentina Carron
04:31:33 (Tr: 4:31:33) |
|||||||
123 | 118 | 36 |
i
|
Joaquim Fornells Logan | 4:31:24 | ||
Real t.: 04:31:24 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:02:06 Cat:Vt2M Category place: 7 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: Nat1: 0:16:59 Hour Nat1 : 07:47:41 Place Nat1 : 188 - Nat2: 0:34:34 Hour Nat2 : 08:05:16 Place Nat2 : 183 X 5 places Bici1: 0:36:24 Hour Bici1 : 08:07:06 Place Bici1 : 186 Y 3 places Bici2: 2:57:03 Hour Bici2 : 10:27:45 Place Bici2 : 139 X 47 places C1: 3:39:18 Hour C1 : 11:10:00 Place C1 : 134 X 5 places C2: 4:27:44 Hour C2 : 11:58:26 Place C2 : 125 X 9 places Finish line: 4:31:24 Finish hour: 12:02:06 Finish place : 123 X 2 places
Split Times
94160
4:32:07
04:31:24
4:30:41
i
Marit Faucogney
04:30:41 (Tr: 4:30:41)
i
Xavier Ortin Font
04:31:03 (Tr: 4:31:03)
Andrea Hom Díaz
04:31:27 (Tr: 4:31:27)
i
Juan carlos Perea Fernandez
04:31:33 (Tr: 4:31:33)
i
Javier Soldado Presumido
04:31:33 (Tr: 4:31:33)
Valentina Carron
04:31:33 (Tr: 4:31:33)
Cristina Solé Marcé
04:31:44 (Tr: 4:31:44)
i
Sergio Cruz
04:31:47 (Tr: 4:31:47)
i
Ricard Pacheco Gabaldón
04:31:54 (Tr: 4:31:54) |
|||||||
124 | 6 | 311 | Andrea Hom Díaz | 4:31:27 | |||
Real t.: 04:31:27 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:02:09 Cat:AbsF Category place: 3 Race start:7:30:42 Gender:F Pace: Club: club natacio valldoreix Nat1: 0:17:14 Hour Nat1 : 07:47:56 Place Nat1 : 203 - Nat2: 0:36:19 Hour Nat2 : 08:07:01 Place Nat2 : 212 Y 9 places Bici1: 0:38:02 Hour Bici1 : 08:08:44 Place Bici1 : 215 Y 3 places Bici2: 2:59:13 Hour Bici2 : 10:29:55 Place Bici2 : 152 X 63 places C1: 3:41:03 Hour C1 : 11:11:45 Place C1 : 144 X 8 places C2: 4:28:00 Hour C2 : 11:58:42 Place C2 : 128 X 16 places Finish line: 4:31:27 Finish hour: 12:02:09 Finish place : 124 X 4 places
Split Times
100650
4:32:13
04:31:27
4:30:41
i
Marit Faucogney
04:30:41 (Tr: 4:30:41)
i
Xavier Ortin Font
04:31:03 (Tr: 4:31:03)
i
Joaquim Fornells Logan
04:31:24 (Tr: 4:31:24)
i
Juan carlos Perea Fernandez
04:31:33 (Tr: 4:31:33)
i
Javier Soldado Presumido
04:31:33 (Tr: 4:31:33)
Valentina Carron
04:31:33 (Tr: 4:31:33)
Cristina Solé Marcé
04:31:44 (Tr: 4:31:44)
i
Sergio Cruz
04:31:47 (Tr: 4:31:47)
i
Ricard Pacheco Gabaldón
04:31:54 (Tr: 4:31:54) |
|||||||
125 | 119 | 174 |
i
|
Juan carlos Perea Fernandez | 4:31:33 | ||
Real t.: 04:31:33 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:02:15 Cat:Vt1M Category place: 62 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: transtriatlon Nat1: 0:16:32 Hour Nat1 : 07:47:14 Place Nat1 : 156 - Nat2: 0:34:04 Hour Nat2 : 08:04:46 Place Nat2 : 164 Y 8 places Bici1: 0:35:42 Hour Bici1 : 08:06:24 Place Bici1 : 163 X 1 place Bici2: 2:45:59 Hour Bici2 : 10:16:41 Place Bici2 : 59 X 104 places C1: 3:31:57 Hour C1 : 11:02:39 Place C1 : 86 Y 27 places C2: 4:27:09 Hour C2 : 11:57:51 Place C2 : 123 Y 37 places Finish line: 4:31:33 Finish hour: 12:02:15 Finish place : 125 Y 2 places
Split Times
65340
4:32:02
04:31:33
4:31:03
i
Xavier Ortin Font
04:31:03 (Tr: 4:31:03)
i
Joaquim Fornells Logan
04:31:24 (Tr: 4:31:24)
Andrea Hom Díaz
04:31:27 (Tr: 4:31:27)
i
Javier Soldado Presumido
04:31:33 (Tr: 4:31:33)
Valentina Carron
04:31:33 (Tr: 4:31:33)
Cristina Solé Marcé
04:31:44 (Tr: 4:31:44)
i
Sergio Cruz
04:31:47 (Tr: 4:31:47)
i
Ricard Pacheco Gabaldón
04:31:54 (Tr: 4:31:54) |
|||||||
126 | 120 | 231 |
i
|
Javier Soldado Presumido | 4:31:33 | ||
Real t.: 04:31:33 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:02:15 Cat:AbsM Category place: 47 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: Nat1: 0:14:42 Hour Nat1 : 07:45:24 Place Nat1 : 64 - Nat2: 0:30:33 Hour Nat2 : 08:01:15 Place Nat2 : 64 Z Bici1: 0:32:05 Hour Bici1 : 08:02:47 Place Bici1 : 63 X 1 place Bici2: 2:52:01 Hour Bici2 : 10:22:43 Place Bici2 : 95 Y 32 places C1: 3:35:17 Hour C1 : 11:05:59 Place C1 : 106 Y 11 places C2: 4:27:09 Hour C2 : 11:57:51 Place C2 : 122 Y 16 places Finish line: 4:31:33 Finish hour: 12:02:15 Finish place : 126 Y 4 places
Split Times
30580
4:31:47
04:31:33
4:31:19
i
Joaquim Fornells Logan
04:31:24 (Tr: 4:31:24)
Andrea Hom Díaz
04:31:27 (Tr: 4:31:27)
i
Juan carlos Perea Fernandez
04:31:33 (Tr: 4:31:33)
Valentina Carron
04:31:33 (Tr: 4:31:33)
Cristina Solé Marcé
04:31:44 (Tr: 4:31:44)
i
Sergio Cruz
04:31:47 (Tr: 4:31:47) |
|||||||
127 | 7 | 331 | Valentina Carron | 4:31:33 | |||
Real t.: 04:31:33 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:02:15 Cat:AbsF Category place: 4 Race start:7:30:42 Gender:F Pace: Club: club triatló sant vicenç Nat1: 0:13:52 Hour Nat1 : 07:44:34 Place Nat1 : 29 - Nat2: 0:28:45 Hour Nat2 : 07:59:27 Place Nat2 : 33 Y 4 places Bici1: 0:30:17 Hour Bici1 : 08:00:59 Place Bici1 : 35 Y 2 places Bici2: 3:00:39 Hour Bici2 : 10:31:21 Place Bici2 : 163 Y 128 places C1: 3:41:15 Hour C1 : 11:11:57 Place C1 : 145 X 18 places C2: 4:27:52 Hour C2 : 11:58:34 Place C2 : 126 X 19 places Finish line: 4:31:33 Finish hour: 12:02:15 Finish place : 127 Y 1 place
Split Times
45760
4:31:54
04:31:33
4:31:13
i
Joaquim Fornells Logan
04:31:24 (Tr: 4:31:24)
Andrea Hom Díaz
04:31:27 (Tr: 4:31:27)
i
Juan carlos Perea Fernandez
04:31:33 (Tr: 4:31:33)
i
Javier Soldado Presumido
04:31:33 (Tr: 4:31:33)
Cristina Solé Marcé
04:31:44 (Tr: 4:31:44)
i
Sergio Cruz
04:31:47 (Tr: 4:31:47)
i
Ricard Pacheco Gabaldón
04:31:54 (Tr: 4:31:54) |
|||||||
128 | 8 | 328 | Cristina Solé Marcé | 4:31:44 | |||
Real t.: 04:31:44 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:02:26 Cat:AbsF Category place: 5 Race start:7:30:42 Gender:F Pace: Club: t3 team Nat1: 0:17:09 Hour Nat1 : 07:47:51 Place Nat1 : 197 - Nat2: 0:34:40 Hour Nat2 : 08:05:22 Place Nat2 : 185 X 12 places Bici1: 0:36:04 Hour Bici1 : 08:06:46 Place Bici1 : 178 X 7 places Bici2: 3:01:04 Hour Bici2 : 10:31:46 Place Bici2 : 166 X 12 places C1: 3:41:54 Hour C1 : 11:12:36 Place C1 : 151 X 15 places C2: 4:28:11 Hour C2 : 11:58:53 Place C2 : 131 X 20 places Finish line: 4:31:44 Finish hour: 12:02:26 Finish place : 128 X 3 places
Split Times
127380
4:32:42
04:31:44
4:30:46
i
Xavier Ortin Font
04:31:03 (Tr: 4:31:03)
i
Joaquim Fornells Logan
04:31:24 (Tr: 4:31:24)
Andrea Hom Díaz
04:31:27 (Tr: 4:31:27)
i
Juan carlos Perea Fernandez
04:31:33 (Tr: 4:31:33)
i
Javier Soldado Presumido
04:31:33 (Tr: 4:31:33)
Valentina Carron
04:31:33 (Tr: 4:31:33)
i
Sergio Cruz
04:31:47 (Tr: 4:31:47)
i
Ricard Pacheco Gabaldón
04:31:54 (Tr: 4:31:54)
i
Carlos Valcárcel
04:32:42 (Tr: 4:32:42) |
|||||||
129 | 121 | 219 |
i
|
Sergio Cruz | 4:31:47 | ||
Real t.: 04:31:47 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:02:29 Cat:AbsM Category place: 48 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: c.e. penedes costa daurada Nat1: 0:15:14 Hour Nat1 : 07:45:56 Place Nat1 : 82 - Nat2: 0:31:15 Hour Nat2 : 08:01:57 Place Nat2 : 76 X 6 places Bici1: 0:32:46 Hour Bici1 : 08:03:28 Place Bici1 : 78 Y 2 places Bici2: 2:53:54 Hour Bici2 : 10:24:36 Place Bici2 : 109 Y 31 places C1: 3:36:39 Hour C1 : 11:07:21 Place C1 : 116 Y 7 places C2: 4:27:54 Hour C2 : 11:58:36 Place C2 : 127 Y 11 places Finish line: 4:31:47 Finish hour: 12:02:29 Finish place : 129 Y 2 places
Split Times
131890
4:32:47
04:31:47
4:30:47
i
Xavier Ortin Font
04:31:03 (Tr: 4:31:03)
i
Joaquim Fornells Logan
04:31:24 (Tr: 4:31:24)
Andrea Hom Díaz
04:31:27 (Tr: 4:31:27)
i
Juan carlos Perea Fernandez
04:31:33 (Tr: 4:31:33)
i
Javier Soldado Presumido
04:31:33 (Tr: 4:31:33)
Valentina Carron
04:31:33 (Tr: 4:31:33)
Cristina Solé Marcé
04:31:44 (Tr: 4:31:44)
i
Ricard Pacheco Gabaldón
04:31:54 (Tr: 4:31:54)
i
Carlos Valcárcel
04:32:42 (Tr: 4:32:42)
i
Manel Ariza Montoro
04:32:47 (Tr: 4:32:47) |
|||||||
130 | 122 | 173 |
i
|
Ricard Pacheco Gabaldón | 4:31:54 | ||
Real t.: 04:31:54 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:02:36 Cat:Sb23M Category place: 4 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: club triatlo tarragona Nat1: 0:17:23 Hour Nat1 : 07:48:05 Place Nat1 : 208 - Nat2: 0:36:08 Hour Nat2 : 08:06:50 Place Nat2 : 211 Y 3 places Bici1: 0:37:43 Hour Bici1 : 08:08:25 Place Bici1 : 209 X 2 places Bici2: 2:56:17 Hour Bici2 : 10:26:59 Place Bici2 : 129 X 80 places C1: 3:38:51 Hour C1 : 11:09:33 Place C1 : 129 Z C2: 4:28:00 Hour C2 : 11:58:42 Place C2 : 129 Z Finish line: 4:31:54 Finish hour: 12:02:36 Finish place : 130 Y 1 place
Split Times
132880
4:32:55
04:31:54
4:30:54
i
Xavier Ortin Font
04:31:03 (Tr: 4:31:03)
i
Joaquim Fornells Logan
04:31:24 (Tr: 4:31:24)
Andrea Hom Díaz
04:31:27 (Tr: 4:31:27)
i
Juan carlos Perea Fernandez
04:31:33 (Tr: 4:31:33)
i
Javier Soldado Presumido
04:31:33 (Tr: 4:31:33)
Valentina Carron
04:31:33 (Tr: 4:31:33)
Cristina Solé Marcé
04:31:44 (Tr: 4:31:44)
i
Sergio Cruz
04:31:47 (Tr: 4:31:47)
i
Carlos Valcárcel
04:32:42 (Tr: 4:32:42)
i
Manel Ariza Montoro
04:32:47 (Tr: 4:32:47)
Jose alberto Rueda Gimenez
04:32:55 (Tr: 4:32:55) |
|||||||
131 | 123 | 123 |
i
|
Carlos Valcárcel | 4:32:42 | ||
Real t.: 04:32:42 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:03:24 Cat:AbsM Category place: 49 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: Nat1: 0:14:17 Hour Nat1 : 07:44:59 Place Nat1 : 49 - Nat2: 0:29:22 Hour Nat2 : 08:00:04 Place Nat2 : 50 Y 1 place Bici1: 0:30:56 Hour Bici1 : 08:01:38 Place Bici1 : 50 Z Bici2: 2:45:45 Hour Bici2 : 10:16:27 Place Bici2 : 55 Y 5 places C1: 3:31:09 Hour C1 : 11:01:51 Place C1 : 85 Y 30 places C2: 4:27:19 Hour C2 : 11:58:01 Place C2 : 124 Y 39 places Finish line: 4:32:42 Finish hour: 12:03:24 Finish place : 131 Y 7 places
Split Times
127380
4:33:40
04:32:42
4:31:44
Cristina Solé Marcé
04:31:44 (Tr: 4:31:44)
i
Sergio Cruz
04:31:47 (Tr: 4:31:47)
i
Ricard Pacheco Gabaldón
04:31:54 (Tr: 4:31:54)
i
Manel Ariza Montoro
04:32:47 (Tr: 4:32:47)
Jose alberto Rueda Gimenez
04:32:55 (Tr: 4:32:55)
Marçal Pedrals Muñoz
04:33:13 (Tr: 4:33:13)
Guillem Molist Bassas
04:33:34 (Tr: 4:33:34) |
|||||||
132 | 124 | 177 |
i
|
Manel Ariza Montoro | 4:32:47 | ||
Real t.: 04:32:47 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:03:29 Cat:Vt2M Category place: 8 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: t3 team Nat1: 0:15:21 Hour Nat1 : 07:46:03 Place Nat1 : 93 - Nat2: 0:31:22 Hour Nat2 : 08:02:04 Place Nat2 : 84 X 9 places Bici1: 0:33:05 Hour Bici1 : 08:03:47 Place Bici1 : 86 Y 2 places Bici2: 2:56:23 Hour Bici2 : 10:27:05 Place Bici2 : 131 Y 45 places C1: 3:39:07 Hour C1 : 11:09:49 Place C1 : 132 Y 1 place C2: 4:28:47 Hour C2 : 11:59:29 Place C2 : 133 Y 1 place Finish line: 4:32:47 Finish hour: 12:03:29 Finish place : 132 X 1 place
Split Times
131890
4:33:47
04:32:47
4:31:47
i
Sergio Cruz
04:31:47 (Tr: 4:31:47)
i
Ricard Pacheco Gabaldón
04:31:54 (Tr: 4:31:54)
i
Carlos Valcárcel
04:32:42 (Tr: 4:32:42)
Jose alberto Rueda Gimenez
04:32:55 (Tr: 4:32:55)
Marçal Pedrals Muñoz
04:33:13 (Tr: 4:33:13)
Guillem Molist Bassas
04:33:34 (Tr: 4:33:34) |
|||||||
133 | 125 | 161 | Jose alberto Rueda Gimenez | 4:32:55 | |||
Real t.: 04:32:55 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:03:37 Cat:AbsM Category place: 50 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: Nat1: 0:16:37 Hour Nat1 : 07:47:19 Place Nat1 : 162 - Nat2: 0:34:06 Hour Nat2 : 08:04:48 Place Nat2 : 165 Y 3 places Bici1: 0:35:50 Hour Bici1 : 08:06:32 Place Bici1 : 170 Y 5 places Bici2: 2:50:59 Hour Bici2 : 10:21:41 Place Bici2 : 90 X 80 places C1: 3:35:39 Hour C1 : 11:06:21 Place C1 : 110 Y 20 places C2: 4:28:18 Hour C2 : 11:59:00 Place C2 : 132 Y 22 places Finish line: 4:32:55 Finish hour: 12:03:37 Finish place : 133 Y 1 place
Split Times
138160
4:33:57
04:32:55
4:31:52
i
Ricard Pacheco Gabaldón
04:31:54 (Tr: 4:31:54)
i
Carlos Valcárcel
04:32:42 (Tr: 4:32:42)
i
Manel Ariza Montoro
04:32:47 (Tr: 4:32:47)
Marçal Pedrals Muñoz
04:33:13 (Tr: 4:33:13)
Guillem Molist Bassas
04:33:34 (Tr: 4:33:34)
i
Juan carlos Mojica Pérez
04:33:57 (Tr: 4:33:57) |
|||||||
134 | 126 | 146 | Marçal Pedrals Muñoz | 4:33:13 | |||
Real t.: 04:33:13 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:03:55 Cat:Vt1M Category place: 63 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: nat's Nat1: 0:15:24 Hour Nat1 : 07:46:06 Place Nat1 : 94 - Nat2: 0:31:44 Hour Nat2 : 08:02:26 Place Nat2 : 95 Y 1 place Bici1: 0:33:18 Hour Bici1 : 08:04:00 Place Bici1 : 96 Y 1 place Bici2: 2:55:07 Hour Bici2 : 10:25:49 Place Bici2 : 115 Y 19 places C1: 3:38:00 Hour C1 : 11:08:42 Place C1 : 123 Y 8 places C2: 4:28:48 Hour C2 : 11:59:30 Place C2 : 134 Y 11 places Finish line: 4:33:13 Finish hour: 12:03:55 Finish place : 134 Z
Split Times
164120
4:34:27
04:33:13
4:31:58
i
Carlos Valcárcel
04:32:42 (Tr: 4:32:42)
i
Manel Ariza Montoro
04:32:47 (Tr: 4:32:47)
Jose alberto Rueda Gimenez
04:32:55 (Tr: 4:32:55)
Guillem Molist Bassas
04:33:34 (Tr: 4:33:34)
i
Juan carlos Mojica Pérez
04:33:57 (Tr: 4:33:57)
i
Ion San Martin Olasagasti
04:34:27 (Tr: 4:34:27) |
|||||||
135 | 127 | 225 | Guillem Molist Bassas | 4:33:34 | |||
Real t.: 04:33:34 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:04:16 Cat:Vt1M Category place: 64 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: club atlètic torelló Nat1: 0:15:24 Hour Nat1 : 07:46:06 Place Nat1 : 95 - Nat2: 0:32:05 Hour Nat2 : 08:02:47 Place Nat2 : 107 Y 12 places Bici1: 0:33:48 Hour Bici1 : 08:04:30 Place Bici1 : 105 X 2 places Bici2: 2:56:22 Hour Bici2 : 10:27:04 Place Bici2 : 130 Y 25 places C1: 3:39:10 Hour C1 : 11:09:52 Place C1 : 133 Y 3 places C2: 4:29:42 Hour C2 : 12:00:24 Place C2 : 135 Y 2 places Finish line: 4:33:34 Finish hour: 12:04:16 Finish place : 135 Z
Split Times
172370
4:34:52
04:33:34
4:32:15
i
Carlos Valcárcel
04:32:42 (Tr: 4:32:42)
i
Manel Ariza Montoro
04:32:47 (Tr: 4:32:47)
Jose alberto Rueda Gimenez
04:32:55 (Tr: 4:32:55)
Marçal Pedrals Muñoz
04:33:13 (Tr: 4:33:13)
i
Juan carlos Mojica Pérez
04:33:57 (Tr: 4:33:57)
i
Ion San Martin Olasagasti
04:34:27 (Tr: 4:34:27)
i
Carles Villegas Forn
04:34:52 (Tr: 4:34:52) |
|||||||
136 | 128 | 152 |
i
|
Juan carlos Mojica Pérez | 4:33:57 | ||
Real t.: 04:33:57 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:04:39 Cat:Vt1M Category place: 65 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: Nat1: 0:14:12 Hour Nat1 : 07:44:54 Place Nat1 : 44 - Nat2: 0:29:06 Hour Nat2 : 07:59:48 Place Nat2 : 42 X 2 places Bici1: 0:30:48 Hour Bici1 : 08:01:30 Place Bici1 : 47 Y 5 places Bici2: 2:58:52 Hour Bici2 : 10:29:34 Place Bici2 : 150 Y 103 places C1: 3:41:02 Hour C1 : 11:11:44 Place C1 : 143 X 7 places C2: 4:30:01 Hour C2 : 12:00:43 Place C2 : 136 X 7 places Finish line: 4:33:57 Finish hour: 12:04:39 Finish place : 136 Z
Split Times
147290
4:35:04
04:33:57
4:32:51
Jose alberto Rueda Gimenez
04:32:55 (Tr: 4:32:55)
Marçal Pedrals Muñoz
04:33:13 (Tr: 4:33:13)
Guillem Molist Bassas
04:33:34 (Tr: 4:33:34)
i
Ion San Martin Olasagasti
04:34:27 (Tr: 4:34:27)
i
Carles Villegas Forn
04:34:52 (Tr: 4:34:52)
i
David Griera Perramon
04:35:04 (Tr: 4:35:04) |
|||||||
137 | 129 | 204 |
i
|
Ion San Martin Olasagasti | 4:34:27 | ||
Real t.: 04:34:27 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:05:09 Cat:AbsM Category place: 51 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: tgcbinn Nat1: 0:16:09 Hour Nat1 : 07:46:51 Place Nat1 : 133 - Nat2: 0:33:08 Hour Nat2 : 08:03:50 Place Nat2 : 128 X 5 places Bici1: 0:34:57 Hour Bici1 : 08:05:39 Place Bici1 : 135 Y 7 places Bici2: 2:58:09 Hour Bici2 : 10:28:51 Place Bici2 : 147 Y 12 places C1: 3:41:30 Hour C1 : 11:12:12 Place C1 : 148 Y 1 place C2: 4:30:42 Hour C2 : 12:01:24 Place C2 : 137 X 11 places Finish line: 4:34:27 Finish hour: 12:05:09 Finish place : 137 Z
Split Times
164120
4:35:42
04:34:27
4:33:13
Marçal Pedrals Muñoz
04:33:13 (Tr: 4:33:13)
Guillem Molist Bassas
04:33:34 (Tr: 4:33:34)
i
Juan carlos Mojica Pérez
04:33:57 (Tr: 4:33:57)
i
Carles Villegas Forn
04:34:52 (Tr: 4:34:52)
i
David Griera Perramon
04:35:04 (Tr: 4:35:04)
i
Robert Marsal Tarda
04:35:18 (Tr: 4:35:18)
i
Joan Quintana Jover
04:35:22 (Tr: 4:35:22)
Franc Liria Berruezo
04:35:39 (Tr: 4:35:39)
Kim Ayats Garriga
04:35:40 (Tr: 4:35:40) |
|||||||
138 | 130 | 37 |
i
|
Carles Villegas Forn | 4:34:52 | ||
Real t.: 04:34:52 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:05:34 Cat:Vt1M Category place: 66 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: Nat1: 0:17:01 Hour Nat1 : 07:47:43 Place Nat1 : 189 - Nat2: 0:34:27 Hour Nat2 : 08:05:09 Place Nat2 : 181 X 8 places Bici1: 0:35:59 Hour Bici1 : 08:06:41 Place Bici1 : 173 X 8 places Bici2: 2:57:02 Hour Bici2 : 10:27:44 Place Bici2 : 138 X 35 places C1: 3:40:02 Hour C1 : 11:10:44 Place C1 : 138 Z C2: 4:30:44 Hour C2 : 12:01:26 Place C2 : 138 Z Finish line: 4:34:52 Finish hour: 12:05:34 Finish place : 138 Z
Split Times
172370
4:36:11
04:34:52
4:33:34
Guillem Molist Bassas
04:33:34 (Tr: 4:33:34)
i
Juan carlos Mojica Pérez
04:33:57 (Tr: 4:33:57)
i
Ion San Martin Olasagasti
04:34:27 (Tr: 4:34:27)
i
David Griera Perramon
04:35:04 (Tr: 4:35:04)
i
Robert Marsal Tarda
04:35:18 (Tr: 4:35:18)
i
Joan Quintana Jover
04:35:22 (Tr: 4:35:22)
Franc Liria Berruezo
04:35:39 (Tr: 4:35:39)
Kim Ayats Garriga
04:35:40 (Tr: 4:35:40)
i
Víctor Sánchez Olmo
04:35:52 (Tr: 4:35:52)
i
Gabriel Descarrega Ramogosa
04:35:55 (Tr: 4:35:55)
i
Anna Poblet Casanovas
04:36:00 (Tr: 4:36:00)
Ramon Mesas Ricart
04:36:05 (Tr: 4:36:05)
Lluís Muñoz Lannes
04:36:08 (Tr: 4:36:08) |
|||||||
139 | 131 | 159 |
i
|
David Griera Perramon | 4:35:04 | ||
Real t.: 04:35:04 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:05:46 Cat:Vt1M Category place: 67 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: Nat1: 0:16:04 Hour Nat1 : 07:46:46 Place Nat1 : 127 - Nat2: 0:33:06 Hour Nat2 : 08:03:48 Place Nat2 : 125 X 2 places Bici1: 0:35:05 Hour Bici1 : 08:05:47 Place Bici1 : 138 Y 13 places Bici2: 2:57:09 Hour Bici2 : 10:27:51 Place Bici2 : 142 Y 4 places C1: 3:39:19 Hour C1 : 11:10:01 Place C1 : 135 X 7 places C2: 4:31:08 Hour C2 : 12:01:50 Place C2 : 139 Y 4 places Finish line: 4:35:04 Finish hour: 12:05:46 Finish place : 139 Z
Split Times
147290
4:36:11
04:35:04
4:33:57
i
Juan carlos Mojica Pérez
04:33:57 (Tr: 4:33:57)
i
Ion San Martin Olasagasti
04:34:27 (Tr: 4:34:27)
i
Carles Villegas Forn
04:34:52 (Tr: 4:34:52)
i
Robert Marsal Tarda
04:35:18 (Tr: 4:35:18)
i
Joan Quintana Jover
04:35:22 (Tr: 4:35:22)
Franc Liria Berruezo
04:35:39 (Tr: 4:35:39)
Kim Ayats Garriga
04:35:40 (Tr: 4:35:40)
i
Víctor Sánchez Olmo
04:35:52 (Tr: 4:35:52)
i
Gabriel Descarrega Ramogosa
04:35:55 (Tr: 4:35:55)
i
Anna Poblet Casanovas
04:36:00 (Tr: 4:36:00)
Ramon Mesas Ricart
04:36:05 (Tr: 4:36:05)
Lluís Muñoz Lannes
04:36:08 (Tr: 4:36:08) |
|||||||
140 | 132 | 125 |
i
|
Robert Marsal Tarda | 4:35:18 | ||
Real t.: 04:35:18 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:06:00 Cat:AbsM Category place: 52 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: uec anoia Nat1: 0:15:26 Hour Nat1 : 07:46:08 Place Nat1 : 98 - Nat2: 0:32:31 Hour Nat2 : 08:03:13 Place Nat2 : 116 Y 18 places Bici1: 0:33:58 Hour Bici1 : 08:04:40 Place Bici1 : 112 X 4 places Bici2: 3:00:07 Hour Bici2 : 10:30:49 Place Bici2 : 161 Y 49 places C1: 3:41:55 Hour C1 : 11:12:37 Place C1 : 152 X 9 places C2: 4:31:20 Hour C2 : 12:02:02 Place C2 : 141 X 11 places Finish line: 4:35:18 Finish hour: 12:06:00 Finish place : 140 X 1 place
Split Times
112310
4:36:09
04:35:18
4:34:27
i
Ion San Martin Olasagasti
04:34:27 (Tr: 4:34:27)
i
Carles Villegas Forn
04:34:52 (Tr: 4:34:52)
i
David Griera Perramon
04:35:04 (Tr: 4:35:04)
i
Joan Quintana Jover
04:35:22 (Tr: 4:35:22)
Franc Liria Berruezo
04:35:39 (Tr: 4:35:39)
Kim Ayats Garriga
04:35:40 (Tr: 4:35:40)
i
Víctor Sánchez Olmo
04:35:52 (Tr: 4:35:52)
i
Gabriel Descarrega Ramogosa
04:35:55 (Tr: 4:35:55)
i
Anna Poblet Casanovas
04:36:00 (Tr: 4:36:00)
Ramon Mesas Ricart
04:36:05 (Tr: 4:36:05)
Lluís Muñoz Lannes
04:36:08 (Tr: 4:36:08) |
|||||||
141 | 133 | 53 |
i
|
Joan Quintana Jover | 4:35:22 | ||
Real t.: 04:35:22 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:06:04 Cat:AbsM Category place: 53 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: fasttriatlon-c.n. montjuic Nat1: 0:16:07 Hour Nat1 : 07:46:49 Place Nat1 : 132 - Nat2: 0:33:02 Hour Nat2 : 08:03:44 Place Nat2 : 124 X 8 places Bici1: 0:34:44 Hour Bici1 : 08:05:26 Place Bici1 : 129 Y 5 places Bici2: 3:01:25 Hour Bici2 : 10:32:07 Place Bici2 : 167 Y 38 places C1: 3:44:37 Hour C1 : 11:15:19 Place C1 : 161 X 6 places C2: 4:31:47 Hour C2 : 12:02:29 Place C2 : 144 X 17 places Finish line: 4:35:22 Finish hour: 12:06:04 Finish place : 141 X 3 places
Split Times
66770
4:35:52
04:35:22
4:34:51
i
Carles Villegas Forn
04:34:52 (Tr: 4:34:52)
i
David Griera Perramon
04:35:04 (Tr: 4:35:04)
i
Robert Marsal Tarda
04:35:18 (Tr: 4:35:18)
Franc Liria Berruezo
04:35:39 (Tr: 4:35:39)
Kim Ayats Garriga
04:35:40 (Tr: 4:35:40)
i
Víctor Sánchez Olmo
04:35:52 (Tr: 4:35:52) |
|||||||
142 | 134 | 245 | Franc Liria Berruezo | 4:35:39 | |||
Real t.: 04:35:39 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:06:21 Cat:AbsM Category place: 54 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: club natació valldoreix Nat1: 0:16:25 Hour Nat1 : 07:47:07 Place Nat1 : 151 - Nat2: 0:33:25 Hour Nat2 : 08:04:07 Place Nat2 : 141 X 10 places Bici1: 0:35:03 Hour Bici1 : 08:05:45 Place Bici1 : 137 X 4 places Bici2: 2:55:36 Hour Bici2 : 10:26:18 Place Bici2 : 124 X 13 places C1: 3:38:10 Hour C1 : 11:08:52 Place C1 : 124 Z C2: 4:31:16 Hour C2 : 12:01:58 Place C2 : 140 Y 16 places Finish line: 4:35:39 Finish hour: 12:06:21 Finish place : 142 Y 2 places
Split Times
76780
4:36:14
04:35:39
4:35:04
i
David Griera Perramon
04:35:04 (Tr: 4:35:04)
i
Robert Marsal Tarda
04:35:18 (Tr: 4:35:18)
i
Joan Quintana Jover
04:35:22 (Tr: 4:35:22)
Kim Ayats Garriga
04:35:40 (Tr: 4:35:40)
i
Víctor Sánchez Olmo
04:35:52 (Tr: 4:35:52)
i
Gabriel Descarrega Ramogosa
04:35:55 (Tr: 4:35:55)
i
Anna Poblet Casanovas
04:36:00 (Tr: 4:36:00)
Ramon Mesas Ricart
04:36:05 (Tr: 4:36:05)
Lluís Muñoz Lannes
04:36:08 (Tr: 4:36:08) |
|||||||
143 | 135 | 199 | Kim Ayats Garriga | 4:35:40 | |||
Real t.: 04:35:40 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:06:22 Cat:AbsM Category place: 55 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: club ciclista arbúcies Nat1: 0:16:54 Hour Nat1 : 07:47:36 Place Nat1 : 183 - Nat2: 0:34:41 Hour Nat2 : 08:05:23 Place Nat2 : 187 Y 4 places Bici1: 0:36:18 Hour Bici1 : 08:07:00 Place Bici1 : 183 X 4 places Bici2: 2:53:21 Hour Bici2 : 10:24:03 Place Bici2 : 106 X 77 places C1: 3:37:25 Hour C1 : 11:08:07 Place C1 : 119 Y 13 places C2: 4:31:33 Hour C2 : 12:02:15 Place C2 : 142 Y 23 places Finish line: 4:35:40 Finish hour: 12:06:22 Finish place : 143 Y 1 place
Split Times
47740
4:36:02
04:35:40
4:35:18
i
Robert Marsal Tarda
04:35:18 (Tr: 4:35:18)
i
Joan Quintana Jover
04:35:22 (Tr: 4:35:22)
Franc Liria Berruezo
04:35:39 (Tr: 4:35:39)
i
Víctor Sánchez Olmo
04:35:52 (Tr: 4:35:52)
i
Gabriel Descarrega Ramogosa
04:35:55 (Tr: 4:35:55)
i
Anna Poblet Casanovas
04:36:00 (Tr: 4:36:00) |
|||||||
144 | 136 | 217 |
i
|
Víctor Sánchez Olmo | 4:35:52 | ||
Real t.: 04:35:52 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:06:34 Cat:AbsM Category place: 56 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: club triatlo badia del valles Nat1: 0:16:51 Hour Nat1 : 07:47:33 Place Nat1 : 177 - Nat2: 0:34:50 Hour Nat2 : 08:05:32 Place Nat2 : 190 Y 13 places Bici1: 0:36:33 Hour Bici1 : 08:07:15 Place Bici1 : 190 Z Bici2: 3:04:40 Hour Bici2 : 10:35:22 Place Bici2 : 174 X 16 places C1: 3:46:36 Hour C1 : 11:17:18 Place C1 : 168 X 6 places C2: 4:32:38 Hour C2 : 12:03:20 Place C2 : 149 X 19 places Finish line: 4:35:52 Finish hour: 12:06:34 Finish place : 144 X 5 places
Split Times
66770
4:36:22
04:35:52
4:35:22
i
Joan Quintana Jover
04:35:22 (Tr: 4:35:22)
Franc Liria Berruezo
04:35:39 (Tr: 4:35:39)
Kim Ayats Garriga
04:35:40 (Tr: 4:35:40)
i
Gabriel Descarrega Ramogosa
04:35:55 (Tr: 4:35:55)
i
Anna Poblet Casanovas
04:36:00 (Tr: 4:36:00)
Ramon Mesas Ricart
04:36:05 (Tr: 4:36:05)
Lluís Muñoz Lannes
04:36:08 (Tr: 4:36:08) |
|||||||
145 | 137 | 254 |
i
|
Gabriel Descarrega Ramogosa | 4:35:55 | ||
Real t.: 04:35:55 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:06:37 Cat:Vt2M Category place: 9 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: Nat1: 0:14:35 Hour Nat1 : 07:45:17 Place Nat1 : 61 - Nat2: 0:29:55 Hour Nat2 : 08:00:37 Place Nat2 : 60 X 1 place Bici1: 0:31:59 Hour Bici1 : 08:02:41 Place Bici1 : 62 Y 2 places Bici2: 2:53:29 Hour Bici2 : 10:24:11 Place Bici2 : 108 Y 46 places C1: 3:38:25 Hour C1 : 11:09:07 Place C1 : 126 Y 18 places C2: 4:31:33 Hour C2 : 12:02:15 Place C2 : 143 Y 17 places Finish line: 4:35:55 Finish hour: 12:06:37 Finish place : 145 Y 2 places
Split Times
35530
4:36:12
04:35:55
4:35:39
Franc Liria Berruezo
04:35:39 (Tr: 4:35:39)
Kim Ayats Garriga
04:35:40 (Tr: 4:35:40)
i
Víctor Sánchez Olmo
04:35:52 (Tr: 4:35:52)
i
Anna Poblet Casanovas
04:36:00 (Tr: 4:36:00)
Ramon Mesas Ricart
04:36:05 (Tr: 4:36:05)
Lluís Muñoz Lannes
04:36:08 (Tr: 4:36:08) |
|||||||
146 | 9 | 303 |
i
|
Anna Poblet Casanovas | 4:36:00 | ||
Real t.: 04:36:00 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:06:42 Cat:Vt1F Category place: 4 Race start:7:30:42 Gender:F Pace: Club: club esportiu cube manresa Nat1: 0:14:21 Hour Nat1 : 07:45:03 Place Nat1 : 55 - Nat2: 0:29:05 Hour Nat2 : 07:59:47 Place Nat2 : 40 X 15 places Bici1: 0:30:53 Hour Bici1 : 08:01:35 Place Bici1 : 48 Y 8 places Bici2: 2:58:05 Hour Bici2 : 10:28:47 Place Bici2 : 145 Y 97 places C1: 3:42:35 Hour C1 : 11:13:17 Place C1 : 155 Y 10 places C2: 4:32:35 Hour C2 : 12:03:17 Place C2 : 148 X 7 places Finish line: 4:36:00 Finish hour: 12:06:42 Finish place : 146 X 2 places
Split Times
82720
4:36:38
04:36:00
4:35:23
Franc Liria Berruezo
04:35:39 (Tr: 4:35:39)
Kim Ayats Garriga
04:35:40 (Tr: 4:35:40)
i
Víctor Sánchez Olmo
04:35:52 (Tr: 4:35:52)
i
Gabriel Descarrega Ramogosa
04:35:55 (Tr: 4:35:55)
Ramon Mesas Ricart
04:36:05 (Tr: 4:36:05)
Lluís Muñoz Lannes
04:36:08 (Tr: 4:36:08)
Miki Nogueras Perez
04:36:38 (Tr: 4:36:38) |
|||||||
147 | 138 | 32 | Ramon Mesas Ricart | 4:36:05 | |||
Real t.: 04:36:05 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:06:47 Cat:Vt2M Category place: 10 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: Nat1: 736:29:18 Hour Nat1 : 00:00:00 Place Nat1 : 147 - Nat2: 736:29:18 Hour Nat2 : 00:00:00 Place Nat2 : 147 Z Bici1: 0:35:57 Hour Bici1 : 08:06:39 Place Bici1 : 172 Y 25 places Bici2: 2:57:04 Hour Bici2 : 10:27:46 Place Bici2 : 141 X 31 places C1: 3:40:38 Hour C1 : 11:11:20 Place C1 : 141 Z C2: 4:32:05 Hour C2 : 12:02:47 Place C2 : 145 Y 4 places Finish line: 4:36:05 Finish hour: 12:06:47 Finish place : 147 Y 2 places
Split Times
87890
4:36:45
04:36:05
4:35:25
Franc Liria Berruezo
04:35:39 (Tr: 4:35:39)
Kim Ayats Garriga
04:35:40 (Tr: 4:35:40)
i
Víctor Sánchez Olmo
04:35:52 (Tr: 4:35:52)
i
Gabriel Descarrega Ramogosa
04:35:55 (Tr: 4:35:55)
i
Anna Poblet Casanovas
04:36:00 (Tr: 4:36:00)
Lluís Muñoz Lannes
04:36:08 (Tr: 4:36:08)
Miki Nogueras Perez
04:36:38 (Tr: 4:36:38)
Ricard Torres Puighermanal
04:36:45 (Tr: 4:36:45) |
|||||||
148 | 139 | 70 | Lluís Muñoz Lannes | 4:36:08 | |||
Real t.: 04:36:08 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:06:50 Cat:AbsM Category place: 57 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: c.n. sabadell Nat1: 0:17:48 Hour Nat1 : 07:48:30 Place Nat1 : 220 - Nat2: 0:36:52 Hour Nat2 : 08:07:34 Place Nat2 : 219 X 1 place Bici1: 0:38:30 Hour Bici1 : 08:09:12 Place Bici1 : 220 Y 1 place Bici2: 2:59:41 Hour Bici2 : 10:30:23 Place Bici2 : 156 X 64 places C1: 3:41:29 Hour C1 : 11:12:11 Place C1 : 147 X 9 places C2: 4:32:20 Hour C2 : 12:03:02 Place C2 : 147 Z Finish line: 4:36:08 Finish hour: 12:06:50 Finish place : 148 Y 1 place
Split Times
82500
4:36:45
04:36:08
4:35:30
Franc Liria Berruezo
04:35:39 (Tr: 4:35:39)
Kim Ayats Garriga
04:35:40 (Tr: 4:35:40)
i
Víctor Sánchez Olmo
04:35:52 (Tr: 4:35:52)
i
Gabriel Descarrega Ramogosa
04:35:55 (Tr: 4:35:55)
i
Anna Poblet Casanovas
04:36:00 (Tr: 4:36:00)
Ramon Mesas Ricart
04:36:05 (Tr: 4:36:05)
Miki Nogueras Perez
04:36:38 (Tr: 4:36:38)
Ricard Torres Puighermanal
04:36:45 (Tr: 4:36:45) |
|||||||
149 | 140 | 200 | Miki Nogueras Perez | 4:36:38 | |||
Real t.: 04:36:38 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:07:20 Cat:AbsM Category place: 58 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: Nat1: 0:16:02 Hour Nat1 : 07:46:44 Place Nat1 : 126 - Nat2: 0:33:53 Hour Nat2 : 08:04:35 Place Nat2 : 157 Y 31 places Bici1: 0:35:33 Hour Bici1 : 08:06:15 Place Bici1 : 155 X 2 places Bici2: 2:52:43 Hour Bici2 : 10:23:25 Place Bici2 : 104 X 51 places C1: 3:35:36 Hour C1 : 11:06:18 Place C1 : 109 Y 5 places C2: 4:32:05 Hour C2 : 12:02:47 Place C2 : 146 Y 37 places Finish line: 4:36:38 Finish hour: 12:07:20 Finish place : 149 Y 3 places
Split Times
82720
4:37:16
04:36:38
4:36:00
i
Anna Poblet Casanovas
04:36:00 (Tr: 4:36:00)
Ramon Mesas Ricart
04:36:05 (Tr: 4:36:05)
Lluís Muñoz Lannes
04:36:08 (Tr: 4:36:08)
Ricard Torres Puighermanal
04:36:45 (Tr: 4:36:45) |
|||||||
150 | 141 | 54 | Ricard Torres Puighermanal | 4:36:45 | |||
Real t.: 04:36:45 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:07:27 Cat:Vt1M Category place: 68 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: club vo2 team Nat1: 0:16:52 Hour Nat1 : 07:47:34 Place Nat1 : 178 - Nat2: 0:34:22 Hour Nat2 : 08:05:04 Place Nat2 : 179 Y 1 place Bici1: 0:36:08 Hour Bici1 : 08:06:50 Place Bici1 : 180 Y 1 place Bici2: 2:57:19 Hour Bici2 : 10:28:01 Place Bici2 : 143 X 37 places C1: 3:41:39 Hour C1 : 11:12:21 Place C1 : 150 Y 7 places C2: 4:32:53 Hour C2 : 12:03:35 Place C2 : 150 Z Finish line: 4:36:45 Finish hour: 12:07:27 Finish place : 150 Z
Split Times
87890
4:37:25
04:36:45
4:36:05
Ramon Mesas Ricart
04:36:05 (Tr: 4:36:05)
Lluís Muñoz Lannes
04:36:08 (Tr: 4:36:08)
Miki Nogueras Perez
04:36:38 (Tr: 4:36:38) |
|||||||