L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
91 | 89 | 115 | Oriol Angulo Roig | 4:25:13 | |||
Real t.: 04:25:13 Real start: 07:30:42 Finish hour: 11:55:55 Cat:Vt1M Category place: 46 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: triatlo fisiorutpujol.com Nat1: 0:17:17 Hour Nat1 : 07:47:59 Place Nat1 : 206 - Nat2: 0:36:06 Hour Nat2 : 08:06:48 Place Nat2 : 210 Y 4 places Bici1: 0:37:48 Hour Bici1 : 08:08:30 Place Bici1 : 210 Z Bici2: 3:00:08 Hour Bici2 : 10:30:50 Place Bici2 : 162 X 48 places C1: 3:38:33 Hour C1 : 11:09:15 Place C1 : 127 X 35 places C2: 4:22:04 Hour C2 : 11:52:46 Place C2 : 92 X 35 places Finish line: 4:25:13 Finish hour: 11:55:55 Finish place : 91 X 1 place
Split Times
147070
4:26:20
04:25:13
4:24:06
i
Alvaro Tornero Gomez
04:25:19 (Tr: 4:25:19)
i
Juanjo Muñoz Garcia
04:25:36 (Tr: 4:25:36)
i
Marc Garciapons Capell
04:25:51 (Tr: 4:25:51)
i
Andreu Rodriguez Vila
04:25:59 (Tr: 4:25:59)
Egoitz Oronoz Loidi
04:26:16 (Tr: 4:26:16)
i
Andoni San Martin Olasagasti
04:26:20 (Tr: 4:26:20) |
|||||||
92 | 90 | 121 |
i
|
Alvaro Tornero Gomez | 4:25:19 | ||
Real t.: 04:25:19 Real start: 07:30:42 Finish hour: 11:56:01 Cat:AbsM Category place: 37 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: Nat1: 0:16:36 Hour Nat1 : 07:47:18 Place Nat1 : 160 - Nat2: 0:34:06 Hour Nat2 : 08:04:48 Place Nat2 : 166 Y 6 places Bici1: 0:35:48 Hour Bici1 : 08:06:30 Place Bici1 : 167 Y 1 place Bici2: 2:55:50 Hour Bici2 : 10:26:32 Place Bici2 : 125 X 42 places C1: 3:37:25 Hour C1 : 11:08:07 Place C1 : 120 X 5 places C2: 4:22:08 Hour C2 : 11:52:50 Place C2 : 93 X 27 places Finish line: 4:25:19 Finish hour: 11:56:01 Finish place : 92 X 1 place
Split Times
133650
4:26:20
04:25:19
4:24:19
Oriol Angulo Roig
04:25:13 (Tr: 4:25:13)
i
Juanjo Muñoz Garcia
04:25:36 (Tr: 4:25:36)
i
Marc Garciapons Capell
04:25:51 (Tr: 4:25:51)
i
Andreu Rodriguez Vila
04:25:59 (Tr: 4:25:59)
Egoitz Oronoz Loidi
04:26:16 (Tr: 4:26:16)
i
Andoni San Martin Olasagasti
04:26:20 (Tr: 4:26:20) |
|||||||
93 | 91 | 100 |
i
|
Juanjo Muñoz Garcia | 4:25:36 | ||
Real t.: 04:25:36 Real start: 07:30:42 Finish hour: 11:56:18 Cat:AbsM Category place: 38 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: fasttriatlon-c.n. montjuic Nat1: 0:12:23 Hour Nat1 : 07:43:05 Place Nat1 : 7 - Nat2: 0:25:53 Hour Nat2 : 07:56:35 Place Nat2 : 6 X 1 place Bici1: 0:27:08 Hour Bici1 : 07:57:50 Place Bici1 : 8 Y 2 places Bici2: 2:38:11 Hour Bici2 : 10:08:53 Place Bici2 : 29 Y 21 places C1: 3:20:25 Hour C1 : 10:51:07 Place C1 : 38 Y 9 places C2: 4:21:32 Hour C2 : 11:52:14 Place C2 : 91 Y 53 places Finish line: 4:25:36 Finish hour: 11:56:18 Finish place : 93 Y 2 places
Split Times
96250
4:26:20
04:25:36
4:24:53
Oriol Angulo Roig
04:25:13 (Tr: 4:25:13)
i
Alvaro Tornero Gomez
04:25:19 (Tr: 4:25:19)
i
Marc Garciapons Capell
04:25:51 (Tr: 4:25:51)
i
Andreu Rodriguez Vila
04:25:59 (Tr: 4:25:59)
Egoitz Oronoz Loidi
04:26:16 (Tr: 4:26:16)
i
Andoni San Martin Olasagasti
04:26:20 (Tr: 4:26:20) |
|||||||
94 | 92 | 52 |
i
|
Marc Garciapons Capell | 4:25:51 | ||
Real t.: 04:25:51 Real start: 07:30:42 Finish hour: 11:56:33 Cat:Vt1M Category place: 47 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: c.n. vilafranca Nat1: 0:16:14 Hour Nat1 : 07:46:56 Place Nat1 : 140 - Nat2: 0:33:46 Hour Nat2 : 08:04:28 Place Nat2 : 154 Y 14 places Bici1: 0:35:20 Hour Bici1 : 08:06:02 Place Bici1 : 148 X 6 places Bici2: 2:56:37 Hour Bici2 : 10:27:19 Place Bici2 : 135 X 13 places C1: 3:36:16 Hour C1 : 11:06:58 Place C1 : 113 X 22 places C2: 4:22:15 Hour C2 : 11:52:57 Place C2 : 94 X 19 places Finish line: 4:25:51 Finish hour: 11:56:33 Finish place : 94 Z
Split Times
83270
4:26:29
04:25:51
4:25:13
Oriol Angulo Roig
04:25:13 (Tr: 4:25:13)
i
Alvaro Tornero Gomez
04:25:19 (Tr: 4:25:19)
i
Juanjo Muñoz Garcia
04:25:36 (Tr: 4:25:36)
i
Andreu Rodriguez Vila
04:25:59 (Tr: 4:25:59)
Egoitz Oronoz Loidi
04:26:16 (Tr: 4:26:16)
i
Andoni San Martin Olasagasti
04:26:20 (Tr: 4:26:20)
i
Daniel Vaqué Nuñez
04:26:23 (Tr: 4:26:23) |
|||||||
95 | 93 | 222 |
i
|
Andreu Rodriguez Vila | 4:25:59 | ||
Real t.: 04:25:59 Real start: 07:30:42 Finish hour: 11:56:41 Cat:Vt1M Category place: 48 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: Nat1: 0:16:01 Hour Nat1 : 07:46:43 Place Nat1 : 123 - Nat2: 0:33:21 Hour Nat2 : 08:04:03 Place Nat2 : 139 Y 16 places Bici1: 0:35:44 Hour Bici1 : 08:06:26 Place Bici1 : 165 Y 26 places Bici2: 2:57:47 Hour Bici2 : 10:28:29 Place Bici2 : 144 X 21 places C1: 3:38:12 Hour C1 : 11:08:54 Place C1 : 125 X 19 places C2: 4:22:42 Hour C2 : 11:53:24 Place C2 : 98 X 27 places Finish line: 4:25:59 Finish hour: 11:56:41 Finish place : 95 X 3 places
Split Times
87670
4:26:39
04:25:59
4:25:19
i
Alvaro Tornero Gomez
04:25:19 (Tr: 4:25:19)
i
Juanjo Muñoz Garcia
04:25:36 (Tr: 4:25:36)
i
Marc Garciapons Capell
04:25:51 (Tr: 4:25:51)
Egoitz Oronoz Loidi
04:26:16 (Tr: 4:26:16)
i
Andoni San Martin Olasagasti
04:26:20 (Tr: 4:26:20)
i
Daniel Vaqué Nuñez
04:26:23 (Tr: 4:26:23)
i
Murilo Rodrigues Alves
04:26:31 (Tr: 4:26:31) |
|||||||
96 | 94 | 263 | Egoitz Oronoz Loidi | 4:26:16 | |||
Real t.: 04:26:16 Real start: 07:30:42 Finish hour: 11:56:58 Cat:AbsM Category place: 39 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: Nat1: 0:14:58 Hour Nat1 : 07:45:40 Place Nat1 : 70 - Nat2: 0:31:05 Hour Nat2 : 08:01:47 Place Nat2 : 73 Y 3 places Bici1: 0:32:35 Hour Bici1 : 08:03:17 Place Bici1 : 73 Z Bici2: 3:00:01 Hour Bici2 : 10:30:43 Place Bici2 : 157 Y 84 places C1: 3:38:36 Hour C1 : 11:09:18 Place C1 : 128 X 29 places C2: 4:22:53 Hour C2 : 11:53:35 Place C2 : 99 X 29 places Finish line: 4:26:16 Finish hour: 11:56:58 Finish place : 96 X 3 places
Split Times
86240
4:26:55
04:26:16
4:25:36
i
Juanjo Muñoz Garcia
04:25:36 (Tr: 4:25:36)
i
Marc Garciapons Capell
04:25:51 (Tr: 4:25:51)
i
Andreu Rodriguez Vila
04:25:59 (Tr: 4:25:59)
i
Andoni San Martin Olasagasti
04:26:20 (Tr: 4:26:20)
i
Daniel Vaqué Nuñez
04:26:23 (Tr: 4:26:23)
i
Murilo Rodrigues Alves
04:26:31 (Tr: 4:26:31)
Jose a Nuñez Flores
04:26:40 (Tr: 4:26:40)
i
Javi Orduna Oruj
04:26:45 (Tr: 4:26:45)
i
Marc Torras Serra
04:26:53 (Tr: 4:26:53) |
|||||||
97 | 95 | 145 |
i
|
Andoni San Martin Olasagasti | 4:26:20 | ||
Real t.: 04:26:20 Real start: 07:30:42 Finish hour: 11:57:02 Cat:AbsM Category place: 40 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: Nat1: 0:16:55 Hour Nat1 : 07:47:37 Place Nat1 : 185 - Nat2: 0:35:20 Hour Nat2 : 08:06:02 Place Nat2 : 196 Y 11 places Bici1: 0:37:09 Hour Bici1 : 08:07:51 Place Bici1 : 197 Y 1 place Bici2: 2:52:38 Hour Bici2 : 10:23:20 Place Bici2 : 102 X 95 places C1: 3:34:07 Hour C1 : 11:04:49 Place C1 : 101 X 1 place C2: 4:22:28 Hour C2 : 11:53:10 Place C2 : 96 X 5 places Finish line: 4:26:20 Finish hour: 11:57:02 Finish place : 97 Y 1 place
Split Times
63800
4:26:49
04:26:20
4:25:51
i
Marc Garciapons Capell
04:25:51 (Tr: 4:25:51)
i
Andreu Rodriguez Vila
04:25:59 (Tr: 4:25:59)
Egoitz Oronoz Loidi
04:26:16 (Tr: 4:26:16)
i
Daniel Vaqué Nuñez
04:26:23 (Tr: 4:26:23)
i
Murilo Rodrigues Alves
04:26:31 (Tr: 4:26:31)
Jose a Nuñez Flores
04:26:40 (Tr: 4:26:40)
i
Javi Orduna Oruj
04:26:45 (Tr: 4:26:45) |
|||||||
98 | 96 | 196 |
i
|
Daniel Vaqué Nuñez | 4:26:23 | ||
Real t.: 04:26:23 Real start: 07:30:42 Finish hour: 11:57:05 Cat:Vt1M Category place: 49 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: c.e. katoa barcelona Nat1: 0:14:16 Hour Nat1 : 07:44:58 Place Nat1 : 48 - Nat2: 0:29:40 Hour Nat2 : 08:00:22 Place Nat2 : 54 Y 6 places Bici1: 0:31:21 Hour Bici1 : 08:02:03 Place Bici1 : 58 Y 4 places Bici2: 2:53:22 Hour Bici2 : 10:24:04 Place Bici2 : 107 Y 49 places C1: 3:34:07 Hour C1 : 11:04:49 Place C1 : 100 X 7 places C2: 4:22:28 Hour C2 : 11:53:10 Place C2 : 95 X 5 places Finish line: 4:26:23 Finish hour: 11:57:05 Finish place : 98 Y 3 places
Split Times
52030
4:26:46
04:26:23
4:25:59
i
Andreu Rodriguez Vila
04:25:59 (Tr: 4:25:59)
Egoitz Oronoz Loidi
04:26:16 (Tr: 4:26:16)
i
Andoni San Martin Olasagasti
04:26:20 (Tr: 4:26:20)
i
Murilo Rodrigues Alves
04:26:31 (Tr: 4:26:31)
Jose a Nuñez Flores
04:26:40 (Tr: 4:26:40)
i
Javi Orduna Oruj
04:26:45 (Tr: 4:26:45) |
|||||||
99 | 97 | 181 |
i
|
Murilo Rodrigues Alves | 4:26:31 | ||
Real t.: 04:26:31 Real start: 07:30:42 Finish hour: 11:57:13 Cat:AbsM Category place: 41 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: essencial triatlo Nat1: 0:19:00 Hour Nat1 : 07:49:42 Place Nat1 : 236 - Nat2: 0:40:26 Hour Nat2 : 08:11:08 Place Nat2 : 238 Y 2 places Bici1: 0:41:43 Hour Bici1 : 08:12:25 Place Bici1 : 239 Y 1 place Bici2: 2:54:57 Hour Bici2 : 10:25:39 Place Bici2 : 114 X 125 places C1: 3:33:25 Hour C1 : 11:04:07 Place C1 : 97 X 17 places C2: 4:22:34 Hour C2 : 11:53:16 Place C2 : 97 Z Finish line: 4:26:31 Finish hour: 11:57:13 Finish place : 99 Y 2 places
Split Times
49610
4:26:53
04:26:31
4:26:08
Egoitz Oronoz Loidi
04:26:16 (Tr: 4:26:16)
i
Andoni San Martin Olasagasti
04:26:20 (Tr: 4:26:20)
i
Daniel Vaqué Nuñez
04:26:23 (Tr: 4:26:23)
Jose a Nuñez Flores
04:26:40 (Tr: 4:26:40)
i
Javi Orduna Oruj
04:26:45 (Tr: 4:26:45)
i
Marc Torras Serra
04:26:53 (Tr: 4:26:53) |
|||||||
100 | 98 | 226 | Jose a Nuñez Flores | 4:26:40 | |||
Real t.: 04:26:40 Real start: 07:30:42 Finish hour: 11:57:22 Cat:Vt1M Category place: 50 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: Nat1: 0:17:39 Hour Nat1 : 07:48:21 Place Nat1 : 214 - Nat2: 0:36:32 Hour Nat2 : 08:07:14 Place Nat2 : 217 Y 3 places Bici1: 0:38:11 Hour Bici1 : 08:08:53 Place Bici1 : 217 Z Bici2: 2:54:20 Hour Bici2 : 10:25:02 Place Bici2 : 112 X 105 places C1: 3:35:24 Hour C1 : 11:06:06 Place C1 : 108 X 4 places C2: 4:22:55 Hour C2 : 11:53:37 Place C2 : 100 X 8 places Finish line: 4:26:40 Finish hour: 11:57:22 Finish place : 100 Z
Split Times
58740
4:27:07
04:26:40
4:26:13
Egoitz Oronoz Loidi
04:26:16 (Tr: 4:26:16)
i
Andoni San Martin Olasagasti
04:26:20 (Tr: 4:26:20)
i
Daniel Vaqué Nuñez
04:26:23 (Tr: 4:26:23)
i
Murilo Rodrigues Alves
04:26:31 (Tr: 4:26:31)
i
Javi Orduna Oruj
04:26:45 (Tr: 4:26:45)
i
Marc Torras Serra
04:26:53 (Tr: 4:26:53)
i
Cristian Abarca Blanco
04:27:07 (Tr: 4:27:07) |
|||||||
101 | 99 | 40 |
i
|
Javi Orduna Oruj | 4:26:45 | ||
Real t.: 04:26:45 Real start: 07:30:42 Finish hour: 11:57:27 Cat:Vt2M Category place: 4 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: tridir Nat1: 0:17:05 Hour Nat1 : 07:47:47 Place Nat1 : 193 - Nat2: 0:34:59 Hour Nat2 : 08:05:41 Place Nat2 : 193 Z Bici1: 0:36:41 Hour Bici1 : 08:07:23 Place Bici1 : 192 X 1 place Bici2: 2:55:22 Hour Bici2 : 10:26:04 Place Bici2 : 120 X 72 places C1: 3:36:22 Hour C1 : 11:07:04 Place C1 : 114 X 6 places C2: 4:22:58 Hour C2 : 11:53:40 Place C2 : 101 X 13 places Finish line: 4:26:45 Finish hour: 11:57:27 Finish place : 101 Z
Split Times
77330
4:27:20
04:26:45
4:26:09
Egoitz Oronoz Loidi
04:26:16 (Tr: 4:26:16)
i
Andoni San Martin Olasagasti
04:26:20 (Tr: 4:26:20)
i
Daniel Vaqué Nuñez
04:26:23 (Tr: 4:26:23)
i
Murilo Rodrigues Alves
04:26:31 (Tr: 4:26:31)
Jose a Nuñez Flores
04:26:40 (Tr: 4:26:40)
i
Marc Torras Serra
04:26:53 (Tr: 4:26:53)
i
Cristian Abarca Blanco
04:27:07 (Tr: 4:27:07)
i
David Sancho Moreno
04:27:20 (Tr: 4:27:20) |
|||||||
102 | 100 | 19 |
i
|
Marc Torras Serra | 4:26:53 | ||
Real t.: 04:26:53 Real start: 07:30:42 Finish hour: 11:57:35 Cat:Vt1M Category place: 51 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: Nat1: 0:15:44 Hour Nat1 : 07:46:26 Place Nat1 : 116 - Nat2: 0:31:36 Hour Nat2 : 08:02:18 Place Nat2 : 89 X 27 places Bici1: 0:33:14 Hour Bici1 : 08:03:56 Place Bici1 : 93 Y 4 places Bici2: 2:52:12 Hour Bici2 : 10:22:54 Place Bici2 : 98 Y 5 places C1: 3:34:44 Hour C1 : 11:05:26 Place C1 : 103 Y 5 places C2: 4:23:12 Hour C2 : 11:53:54 Place C2 : 102 X 1 place Finish line: 4:26:53 Finish hour: 11:57:35 Finish place : 102 Z
Split Times
79200
4:27:29
04:26:53
4:26:17
i
Andoni San Martin Olasagasti
04:26:20 (Tr: 4:26:20)
i
Daniel Vaqué Nuñez
04:26:23 (Tr: 4:26:23)
i
Murilo Rodrigues Alves
04:26:31 (Tr: 4:26:31)
Jose a Nuñez Flores
04:26:40 (Tr: 4:26:40)
i
Javi Orduna Oruj
04:26:45 (Tr: 4:26:45)
i
Cristian Abarca Blanco
04:27:07 (Tr: 4:27:07)
i
David Sancho Moreno
04:27:20 (Tr: 4:27:20)
Montse Galbany Fuste
04:27:29 (Tr: 4:27:29) |
|||||||
103 | 101 | 172 |
i
|
Cristian Abarca Blanco | 4:27:07 | ||
Real t.: 04:27:07 Real start: 07:30:42 Finish hour: 11:57:49 Cat:Vt1M Category place: 52 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: c.n. terrassa-cicles morenito Nat1: 0:16:09 Hour Nat1 : 07:46:51 Place Nat1 : 134 - Nat2: 0:33:12 Hour Nat2 : 08:03:54 Place Nat2 : 132 X 2 places Bici1: 0:34:45 Hour Bici1 : 08:05:27 Place Bici1 : 130 X 2 places Bici2: 2:50:13 Hour Bici2 : 10:20:55 Place Bici2 : 82 X 48 places C1: 3:33:21 Hour C1 : 11:04:03 Place C1 : 93 Y 11 places C2: 4:23:35 Hour C2 : 11:54:17 Place C2 : 105 Y 12 places Finish line: 4:27:07 Finish hour: 11:57:49 Finish place : 103 X 2 places
Split Times
78100
4:27:42
04:27:07
4:26:31
Jose a Nuñez Flores
04:26:40 (Tr: 4:26:40)
i
Javi Orduna Oruj
04:26:45 (Tr: 4:26:45)
i
Marc Torras Serra
04:26:53 (Tr: 4:26:53)
i
David Sancho Moreno
04:27:20 (Tr: 4:27:20)
Montse Galbany Fuste
04:27:29 (Tr: 4:27:29)
i
Xabier Martinez Resano
04:27:42 (Tr: 4:27:42) |
|||||||
104 | 102 | 122 |
i
|
David Sancho Moreno | 4:27:20 | ||
Real t.: 04:27:20 Real start: 07:30:42 Finish hour: 11:58:02 Cat:AbsM Category place: 42 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: fasttriatlon-c.n. montjuic Nat1: 0:17:50 Hour Nat1 : 07:48:32 Place Nat1 : 222 - Nat2: 0:37:01 Hour Nat2 : 08:07:43 Place Nat2 : 221 X 1 place Bici1: 0:38:32 Hour Bici1 : 08:09:14 Place Bici1 : 221 Z Bici2: 2:56:46 Hour Bici2 : 10:27:28 Place Bici2 : 137 X 84 places C1: 3:35:18 Hour C1 : 11:06:00 Place C1 : 107 X 30 places C2: 4:23:19 Hour C2 : 11:54:01 Place C2 : 103 X 4 places Finish line: 4:27:20 Finish hour: 11:58:02 Finish place : 104 Y 1 place
Split Times
111650
4:28:10
04:27:20
4:26:29
i
Murilo Rodrigues Alves
04:26:31 (Tr: 4:26:31)
Jose a Nuñez Flores
04:26:40 (Tr: 4:26:40)
i
Javi Orduna Oruj
04:26:45 (Tr: 4:26:45)
i
Marc Torras Serra
04:26:53 (Tr: 4:26:53)
i
Cristian Abarca Blanco
04:27:07 (Tr: 4:27:07)
Montse Galbany Fuste
04:27:29 (Tr: 4:27:29)
i
Xabier Martinez Resano
04:27:42 (Tr: 4:27:42)
i
Daniel Marin Zorita
04:28:10 (Tr: 4:28:10) |
|||||||
105 | 3 | 301 | Montse Galbany Fuste | 4:27:29 | |||
Real t.: 04:27:29 Real start: 07:30:42 Finish hour: 11:58:11 Cat:Vt1F Category place: 2 Race start:7:30:42 Gender:F Pace: Club: fasttriatlon-c.n. montjuic Nat1: 0:16:26 Hour Nat1 : 07:47:08 Place Nat1 : 152 - Nat2: 0:33:17 Hour Nat2 : 08:03:59 Place Nat2 : 138 X 14 places Bici1: 0:34:43 Hour Bici1 : 08:05:25 Place Bici1 : 128 X 10 places Bici2: 2:55:57 Hour Bici2 : 10:26:39 Place Bici2 : 126 X 2 places C1: 3:36:35 Hour C1 : 11:07:17 Place C1 : 115 X 11 places C2: 4:23:40 Hour C2 : 11:54:22 Place C2 : 106 X 9 places Finish line: 4:27:29 Finish hour: 11:58:11 Finish place : 105 X 1 place
Split Times
95920
4:28:13
04:27:29
4:26:46
i
Marc Torras Serra
04:26:53 (Tr: 4:26:53)
i
Cristian Abarca Blanco
04:27:07 (Tr: 4:27:07)
i
David Sancho Moreno
04:27:20 (Tr: 4:27:20)
i
Xabier Martinez Resano
04:27:42 (Tr: 4:27:42)
i
Daniel Marin Zorita
04:28:10 (Tr: 4:28:10)
i
Oscar Artal
04:28:13 (Tr: 4:28:13) |
|||||||
106 | 103 | 153 |
i
|
Xabier Martinez Resano | 4:27:42 | ||
Real t.: 04:27:42 Real start: 07:30:42 Finish hour: 11:58:24 Cat:AbsM Category place: 43 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: hiruki triatloi taldea Nat1: 0:16:00 Hour Nat1 : 07:46:42 Place Nat1 : 122 - Nat2: 0:33:09 Hour Nat2 : 08:03:51 Place Nat2 : 129 Y 7 places Bici1: 0:34:42 Hour Bici1 : 08:05:24 Place Bici1 : 127 X 2 places Bici2: 2:45:39 Hour Bici2 : 10:16:21 Place Bici2 : 52 X 75 places C1: 3:29:38 Hour C1 : 11:00:20 Place C1 : 76 Y 24 places C2: 4:23:35 Hour C2 : 11:54:17 Place C2 : 104 Y 28 places Finish line: 4:27:42 Finish hour: 11:58:24 Finish place : 106 Y 2 places
Split Times
92730
4:28:24
04:27:42
4:27:00
i
Cristian Abarca Blanco
04:27:07 (Tr: 4:27:07)
i
David Sancho Moreno
04:27:20 (Tr: 4:27:20)
Montse Galbany Fuste
04:27:29 (Tr: 4:27:29)
i
Daniel Marin Zorita
04:28:10 (Tr: 4:28:10)
i
Oscar Artal
04:28:13 (Tr: 4:28:13)
Carlos Morrondo
04:28:24 (Tr: 4:28:24) |
|||||||
107 | 104 | 60 |
i
|
Daniel Marin Zorita | 4:28:10 | ||
Real t.: 04:28:10 Real start: 07:30:42 Finish hour: 11:58:52 Cat:Vt1M Category place: 53 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: cercle sabadelles 1856 Nat1: 0:14:55 Hour Nat1 : 07:45:37 Place Nat1 : 68 - Nat2: 0:31:24 Hour Nat2 : 08:02:06 Place Nat2 : 85 Y 17 places Bici1: 0:32:57 Hour Bici1 : 08:03:39 Place Bici1 : 83 X 2 places Bici2: 2:50:35 Hour Bici2 : 10:21:17 Place Bici2 : 86 Y 3 places C1: 3:34:28 Hour C1 : 11:05:10 Place C1 : 102 Y 16 places C2: 4:24:31 Hour C2 : 11:55:13 Place C2 : 108 Y 6 places Finish line: 4:28:10 Finish hour: 11:58:52 Finish place : 107 X 1 place
Split Times
111650
4:29:01
04:28:10
4:27:20
i
David Sancho Moreno
04:27:20 (Tr: 4:27:20)
Montse Galbany Fuste
04:27:29 (Tr: 4:27:29)
i
Xabier Martinez Resano
04:27:42 (Tr: 4:27:42)
i
Oscar Artal
04:28:13 (Tr: 4:28:13)
Carlos Morrondo
04:28:24 (Tr: 4:28:24)
Oscar Iglesias Clotas
04:28:30 (Tr: 4:28:30)
Katja Blomqvist
04:28:31 (Tr: 4:28:31)
i
Manuel Galan Luque
04:28:57 (Tr: 4:28:57) |
|||||||
108 | 105 | 85 |
i
|
Oscar Artal | 4:28:13 | ||
Real t.: 04:28:13 Real start: 07:30:42 Finish hour: 11:58:55 Cat:Vt1M Category place: 54 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: Nat1: 0:15:19 Hour Nat1 : 07:46:01 Place Nat1 : 91 - Nat2: 0:31:45 Hour Nat2 : 08:02:27 Place Nat2 : 96 Y 5 places Bici1: 0:33:17 Hour Bici1 : 08:03:59 Place Bici1 : 95 X 1 place Bici2: 2:52:25 Hour Bici2 : 10:23:07 Place Bici2 : 99 Y 4 places C1: 3:35:08 Hour C1 : 11:05:50 Place C1 : 105 Y 6 places C2: 4:24:30 Hour C2 : 11:55:12 Place C2 : 107 Y 2 places Finish line: 4:28:13 Finish hour: 11:58:55 Finish place : 108 Y 1 place
Split Times
95920
4:28:56
04:28:13
4:27:29
Montse Galbany Fuste
04:27:29 (Tr: 4:27:29)
i
Xabier Martinez Resano
04:27:42 (Tr: 4:27:42)
i
Daniel Marin Zorita
04:28:10 (Tr: 4:28:10)
Carlos Morrondo
04:28:24 (Tr: 4:28:24)
Oscar Iglesias Clotas
04:28:30 (Tr: 4:28:30)
Katja Blomqvist
04:28:31 (Tr: 4:28:31) |
|||||||
109 | 106 | 180 | Carlos Morrondo | 4:28:24 | |||
Real t.: 04:28:24 Real start: 07:30:42 Finish hour: 11:59:06 Cat:AbsM Category place: 44 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: club gasss triatlo cerdanyola Nat1: 0:16:10 Hour Nat1 : 07:46:52 Place Nat1 : 136 - Nat2: 0:32:20 Hour Nat2 : 08:03:02 Place Nat2 : 111 X 25 places Bici1: 0:33:50 Hour Bici1 : 08:04:32 Place Bici1 : 107 X 4 places Bici2: 2:56:30 Hour Bici2 : 10:27:12 Place Bici2 : 132 Y 25 places C1: 3:37:22 Hour C1 : 11:08:04 Place C1 : 118 X 14 places C2: 4:24:46 Hour C2 : 11:55:28 Place C2 : 110 X 8 places Finish line: 4:28:24 Finish hour: 11:59:06 Finish place : 109 X 1 place
Split Times
92730
4:29:06
04:28:24
4:27:42
i
Xabier Martinez Resano
04:27:42 (Tr: 4:27:42)
i
Daniel Marin Zorita
04:28:10 (Tr: 4:28:10)
i
Oscar Artal
04:28:13 (Tr: 4:28:13)
Oscar Iglesias Clotas
04:28:30 (Tr: 4:28:30)
Katja Blomqvist
04:28:31 (Tr: 4:28:31)
i
Manuel Galan Luque
04:28:57 (Tr: 4:28:57) |
|||||||
110 | 107 | 138 | Oscar Iglesias Clotas | 4:28:30 | |||
Real t.: 04:28:30 Real start: 07:30:42 Finish hour: 11:59:12 Cat:Vt2M Category place: 5 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: ipsi runners Nat1: 0:17:07 Hour Nat1 : 07:47:49 Place Nat1 : 194 - Nat2: 0:35:50 Hour Nat2 : 08:06:32 Place Nat2 : 204 Y 10 places Bici1: 0:37:43 Hour Bici1 : 08:08:25 Place Bici1 : 208 Y 4 places Bici2: 2:56:09 Hour Bici2 : 10:26:51 Place Bici2 : 127 X 81 places C1: 3:37:06 Hour C1 : 11:07:48 Place C1 : 117 X 10 places C2: 4:25:02 Hour C2 : 11:55:44 Place C2 : 112 X 5 places Finish line: 4:28:30 Finish hour: 11:59:12 Finish place : 110 X 2 places
Split Times
105600
4:29:18
04:28:30
4:27:42
i
Daniel Marin Zorita
04:28:10 (Tr: 4:28:10)
i
Oscar Artal
04:28:13 (Tr: 4:28:13)
Carlos Morrondo
04:28:24 (Tr: 4:28:24)
Katja Blomqvist
04:28:31 (Tr: 4:28:31)
i
Manuel Galan Luque
04:28:57 (Tr: 4:28:57)
i
David Mingueza De Miguel
04:29:18 (Tr: 4:29:18) |
|||||||
111 | 4 | 313 | Katja Blomqvist | 4:28:31 | |||
Real t.: 04:28:31 Real start: 07:30:42 Finish hour: 11:59:13 Cat:Vt1F Category place: 3 Race start:7:30:42 Gender:F Pace: Club: fasttriatlon-c.n. montjuic Nat1: 0:15:18 Hour Nat1 : 07:46:00 Place Nat1 : 89 - Nat2: 0:31:48 Hour Nat2 : 08:02:30 Place Nat2 : 98 Y 9 places Bici1: 0:33:09 Hour Bici1 : 08:03:51 Place Bici1 : 88 X 10 places Bici2: 2:52:33 Hour Bici2 : 10:23:15 Place Bici2 : 101 Y 13 places C1: 3:35:40 Hour C1 : 11:06:22 Place C1 : 111 Y 10 places C2: 4:24:46 Hour C2 : 11:55:28 Place C2 : 109 X 2 places Finish line: 4:28:31 Finish hour: 11:59:13 Finish place : 111 Y 2 places
Split Times
122210
4:29:27
04:28:31
4:27:36
i
Xabier Martinez Resano
04:27:42 (Tr: 4:27:42)
i
Daniel Marin Zorita
04:28:10 (Tr: 4:28:10)
i
Oscar Artal
04:28:13 (Tr: 4:28:13)
Carlos Morrondo
04:28:24 (Tr: 4:28:24)
Oscar Iglesias Clotas
04:28:30 (Tr: 4:28:30)
i
Manuel Galan Luque
04:28:57 (Tr: 4:28:57)
i
David Mingueza De Miguel
04:29:18 (Tr: 4:29:18)
Miquel Martorell Sanso
04:29:27 (Tr: 4:29:27) |
|||||||
112 | 108 | 26 |
i
|
Manuel Galan Luque | 4:28:57 | ||
Real t.: 04:28:57 Real start: 07:30:42 Finish hour: 11:59:39 Cat:Vt1M Category place: 55 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: una cura ivet msd Nat1: 0:15:00 Hour Nat1 : 07:45:42 Place Nat1 : 71 - Nat2: 0:30:42 Hour Nat2 : 08:01:24 Place Nat2 : 67 X 4 places Bici1: 0:32:09 Hour Bici1 : 08:02:51 Place Bici1 : 64 X 3 places Bici2: 3:01:02 Hour Bici2 : 10:31:44 Place Bici2 : 165 Y 101 places C1: 3:38:57 Hour C1 : 11:09:39 Place C1 : 130 X 35 places C2: 4:24:57 Hour C2 : 11:55:39 Place C2 : 111 X 19 places Finish line: 4:28:57 Finish hour: 11:59:39 Finish place : 112 Y 1 place
Split Times
75130
4:29:31
04:28:57
4:28:23
Carlos Morrondo
04:28:24 (Tr: 4:28:24)
Oscar Iglesias Clotas
04:28:30 (Tr: 4:28:30)
Katja Blomqvist
04:28:31 (Tr: 4:28:31)
i
David Mingueza De Miguel
04:29:18 (Tr: 4:29:18)
Miquel Martorell Sanso
04:29:27 (Tr: 4:29:27)
i
Joaquin Bruned Adra
04:29:31 (Tr: 4:29:31) |
|||||||
113 | 109 | 41 |
i
|
David Mingueza De Miguel | 4:29:18 | ||
Real t.: 04:29:18 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:00:00 Cat:Vt1M Category place: 56 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: Nat1: 0:15:38 Hour Nat1 : 07:46:20 Place Nat1 : 111 - Nat2: 0:32:42 Hour Nat2 : 08:03:24 Place Nat2 : 118 Y 7 places Bici1: 0:34:13 Hour Bici1 : 08:04:55 Place Bici1 : 117 X 1 place Bici2: 2:58:19 Hour Bici2 : 10:29:01 Place Bici2 : 148 Y 31 places C1: 3:37:51 Hour C1 : 11:08:33 Place C1 : 122 X 26 places C2: 4:25:32 Hour C2 : 11:56:14 Place C2 : 116 X 6 places Finish line: 4:29:18 Finish hour: 12:00:00 Finish place : 113 X 3 places
Split Times
105600
4:30:06
04:29:18
4:28:30
Oscar Iglesias Clotas
04:28:30 (Tr: 4:28:30)
Katja Blomqvist
04:28:31 (Tr: 4:28:31)
i
Manuel Galan Luque
04:28:57 (Tr: 4:28:57)
Miquel Martorell Sanso
04:29:27 (Tr: 4:29:27)
i
Joaquin Bruned Adra
04:29:31 (Tr: 4:29:31)
i
Daniel Juncà Barea
04:29:34 (Tr: 4:29:34)
i
Urs Briner
04:29:48 (Tr: 4:29:48)
i
Albert Masip Guasch
04:29:49 (Tr: 4:29:49)
Joan albert Grau Barreras
04:30:04 (Tr: 4:30:04) |
|||||||
114 | 110 | 214 | Miquel Martorell Sanso | 4:29:27 | |||
Real t.: 04:29:27 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:00:09 Cat:AbsM Category place: 45 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: fasttriatlon-c.n. montjuic Nat1: 0:14:34 Hour Nat1 : 07:45:16 Place Nat1 : 60 - Nat2: 0:31:13 Hour Nat2 : 08:01:55 Place Nat2 : 75 Y 15 places Bici1: 0:32:37 Hour Bici1 : 08:03:19 Place Bici1 : 74 X 1 place Bici2: 2:46:02 Hour Bici2 : 10:16:44 Place Bici2 : 60 X 14 places C1: 3:31:07 Hour C1 : 11:01:49 Place C1 : 84 Y 24 places C2: 4:25:29 Hour C2 : 11:56:11 Place C2 : 113 Y 29 places Finish line: 4:29:27 Finish hour: 12:00:09 Finish place : 114 Y 1 place
Split Times
122210
4:30:22
04:29:27
4:28:31
Katja Blomqvist
04:28:31 (Tr: 4:28:31)
i
Manuel Galan Luque
04:28:57 (Tr: 4:28:57)
i
David Mingueza De Miguel
04:29:18 (Tr: 4:29:18)
i
Joaquin Bruned Adra
04:29:31 (Tr: 4:29:31)
i
Daniel Juncà Barea
04:29:34 (Tr: 4:29:34)
i
Urs Briner
04:29:48 (Tr: 4:29:48)
i
Albert Masip Guasch
04:29:49 (Tr: 4:29:49)
Joan albert Grau Barreras
04:30:04 (Tr: 4:30:04) |
|||||||
115 | 111 | 210 |
i
|
Joaquin Bruned Adra | 4:29:31 | ||
Real t.: 04:29:31 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:00:13 Cat:Vt1M Category place: 57 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: unió ciclista sant cugat Nat1: 0:15:17 Hour Nat1 : 07:45:59 Place Nat1 : 87 - Nat2: 0:31:43 Hour Nat2 : 08:02:25 Place Nat2 : 94 Y 7 places Bici1: 0:33:26 Hour Bici1 : 08:04:08 Place Bici1 : 98 Y 4 places Bici2: 2:45:57 Hour Bici2 : 10:16:39 Place Bici2 : 58 X 40 places C1: 3:29:36 Hour C1 : 11:00:18 Place C1 : 75 Y 17 places C2: 4:25:31 Hour C2 : 11:56:13 Place C2 : 115 Y 40 places Finish line: 4:29:31 Finish hour: 12:00:13 Finish place : 115 Z
Split Times
75130
4:30:06
04:29:31
4:28:57
i
Manuel Galan Luque
04:28:57 (Tr: 4:28:57)
i
David Mingueza De Miguel
04:29:18 (Tr: 4:29:18)
Miquel Martorell Sanso
04:29:27 (Tr: 4:29:27)
i
Daniel Juncà Barea
04:29:34 (Tr: 4:29:34)
i
Urs Briner
04:29:48 (Tr: 4:29:48)
i
Albert Masip Guasch
04:29:49 (Tr: 4:29:49)
Joan albert Grau Barreras
04:30:04 (Tr: 4:30:04) |
|||||||
116 | 112 | 179 |
i
|
Daniel Juncà Barea | 4:29:34 | ||
Real t.: 04:29:34 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:00:16 Cat:Vt1M Category place: 58 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: club ciclista banyoles Nat1: 0:14:12 Hour Nat1 : 07:44:54 Place Nat1 : 45 - Nat2: 0:29:06 Hour Nat2 : 07:59:48 Place Nat2 : 41 X 4 places Bici1: 0:30:46 Hour Bici1 : 08:01:28 Place Bici1 : 45 Y 4 places Bici2: 2:55:28 Hour Bici2 : 10:26:10 Place Bici2 : 121 Y 76 places C1: 3:37:34 Hour C1 : 11:08:16 Place C1 : 121 Z C2: 4:25:59 Hour C2 : 11:56:41 Place C2 : 118 X 3 places Finish line: 4:29:34 Finish hour: 12:00:16 Finish place : 116 X 2 places
Split Times
65780
4:30:04
04:29:34
4:29:05
i
David Mingueza De Miguel
04:29:18 (Tr: 4:29:18)
Miquel Martorell Sanso
04:29:27 (Tr: 4:29:27)
i
Joaquin Bruned Adra
04:29:31 (Tr: 4:29:31)
i
Urs Briner
04:29:48 (Tr: 4:29:48)
i
Albert Masip Guasch
04:29:49 (Tr: 4:29:49)
Joan albert Grau Barreras
04:30:04 (Tr: 4:30:04) |
|||||||
117 | 113 | 107 |
i
|
Urs Briner | 4:29:48 | ||
Real t.: 04:29:48 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:00:30 Cat:Vt2M Category place: 6 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: Nat1: 0:16:11 Hour Nat1 : 07:46:53 Place Nat1 : 137 - Nat2: 0:33:35 Hour Nat2 : 08:04:17 Place Nat2 : 150 Y 13 places Bici1: 0:35:14 Hour Bici1 : 08:05:56 Place Bici1 : 144 X 6 places Bici2: 2:48:46 Hour Bici2 : 10:19:28 Place Bici2 : 77 X 67 places C1: 3:32:11 Hour C1 : 11:02:53 Place C1 : 88 Y 11 places C2: 4:25:29 Hour C2 : 11:56:11 Place C2 : 114 Y 26 places Finish line: 4:29:48 Finish hour: 12:00:30 Finish place : 117 Y 3 places
Split Times
89650
4:30:29
04:29:48
4:29:08
i
David Mingueza De Miguel
04:29:18 (Tr: 4:29:18)
Miquel Martorell Sanso
04:29:27 (Tr: 4:29:27)
i
Joaquin Bruned Adra
04:29:31 (Tr: 4:29:31)
i
Daniel Juncà Barea
04:29:34 (Tr: 4:29:34)
i
Albert Masip Guasch
04:29:49 (Tr: 4:29:49)
Joan albert Grau Barreras
04:30:04 (Tr: 4:30:04)
i
Antoine Malaud Prat
04:30:29 (Tr: 4:30:29) |
|||||||
118 | 114 | 255 |
i
|
Albert Masip Guasch | 4:29:49 | ||
Real t.: 04:29:49 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:00:31 Cat:AbsM Category place: 46 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: tg triatlo sitges Nat1: 0:17:31 Hour Nat1 : 07:48:13 Place Nat1 : 210 - Nat2: 0:34:38 Hour Nat2 : 08:05:20 Place Nat2 : 184 X 26 places Bici1: 0:36:30 Hour Bici1 : 08:07:12 Place Bici1 : 189 Y 5 places Bici2: 2:48:11 Hour Bici2 : 10:18:53 Place Bici2 : 75 X 114 places C1: 3:33:56 Hour C1 : 11:04:38 Place C1 : 99 Y 24 places C2: 4:25:53 Hour C2 : 11:56:35 Place C2 : 117 Y 18 places Finish line: 4:29:49 Finish hour: 12:00:31 Finish place : 118 Y 1 place
Split Times
88660
4:30:29
04:29:49
4:29:08
i
David Mingueza De Miguel
04:29:18 (Tr: 4:29:18)
Miquel Martorell Sanso
04:29:27 (Tr: 4:29:27)
i
Joaquin Bruned Adra
04:29:31 (Tr: 4:29:31)
i
Daniel Juncà Barea
04:29:34 (Tr: 4:29:34)
i
Urs Briner
04:29:48 (Tr: 4:29:48)
Joan albert Grau Barreras
04:30:04 (Tr: 4:30:04)
i
Antoine Malaud Prat
04:30:29 (Tr: 4:30:29) |
|||||||
119 | 115 | 248 | Joan albert Grau Barreras | 4:30:04 | |||
Real t.: 04:30:04 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:00:46 Cat:Vt1M Category place: 59 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: Nat1: 0:15:39 Hour Nat1 : 07:46:21 Place Nat1 : 112 - Nat2: 0:32:25 Hour Nat2 : 08:03:07 Place Nat2 : 112 Z Bici1: 0:34:07 Hour Bici1 : 08:04:49 Place Bici1 : 115 Y 3 places Bici2: 2:52:50 Hour Bici2 : 10:23:32 Place Bici2 : 105 X 10 places C1: 3:35:40 Hour C1 : 11:06:22 Place C1 : 112 Y 7 places C2: 4:26:19 Hour C2 : 11:57:01 Place C2 : 119 Y 7 places Finish line: 4:30:04 Finish hour: 12:00:46 Finish place : 119 Z
Split Times
65780
4:30:34
04:30:04
4:29:34
i
Daniel Juncà Barea
04:29:34 (Tr: 4:29:34)
i
Urs Briner
04:29:48 (Tr: 4:29:48)
i
Albert Masip Guasch
04:29:49 (Tr: 4:29:49)
i
Antoine Malaud Prat
04:30:29 (Tr: 4:30:29) |
|||||||
120 | 116 | 235 |
i
|
Antoine Malaud Prat | 4:30:29 | ||
Real t.: 04:30:29 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:01:11 Cat:Vt1M Category place: 60 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: Nat1: 0:15:29 Hour Nat1 : 07:46:11 Place Nat1 : 103 - Nat2: 0:32:00 Hour Nat2 : 08:02:42 Place Nat2 : 105 Y 2 places Bici1: 0:33:37 Hour Bici1 : 08:04:19 Place Bici1 : 102 X 3 places Bici2: 2:50:15 Hour Bici2 : 10:20:57 Place Bici2 : 83 X 19 places C1: 3:33:23 Hour C1 : 11:04:05 Place C1 : 95 Y 12 places C2: 4:26:27 Hour C2 : 11:57:09 Place C2 : 120 Y 25 places Finish line: 4:30:29 Finish hour: 12:01:11 Finish place : 120 Z
Split Times
89650
4:31:10
04:30:29
4:29:48
i
Urs Briner
04:29:48 (Tr: 4:29:48)
i
Albert Masip Guasch
04:29:49 (Tr: 4:29:49)
Joan albert Grau Barreras
04:30:04 (Tr: 4:30:04) |
|||||||