L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
211 | 197 | 48 |
i
|
Toni Garciapons Capell | 5:06:35 | ||
Real t.: 05:06:35 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:37:17 Cat:AbsM Category place: 81 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: Nat1: 0:17:32 Hour Nat1 : 07:48:14 Place Nat1 : 211 - Nat2: 0:36:28 Hour Nat2 : 08:07:10 Place Nat2 : 214 Y 3 places Bici1: 0:38:00 Hour Bici1 : 08:08:42 Place Bici1 : 214 Z Bici2: 3:19:36 Hour Bici2 : 10:50:18 Place Bici2 : 217 Y 3 places C1: 4:05:28 Hour C1 : 11:36:10 Place C1 : 212 X 5 places C2: 5:02:19 Hour C2 : 12:33:01 Place C2 : 211 X 1 place Finish line: 5:06:35 Finish hour: 12:37:17 Finish place : 211 Z
Split Times
541310
5:10:41
05:06:35
5:02:29
i
Pau Ratés Figueras
05:07:36 (Tr: 5:07:36)
Oscar Del Campo Garcia
05:07:42 (Tr: 5:07:42)
i
August Esteban Garcia
05:08:56 (Tr: 5:08:56)
Jordi Sunyer Pujol
05:09:33 (Tr: 5:09:33)
Raquel Llop Ráfales
05:10:29 (Tr: 5:10:29)
David Perez Saenz
05:10:41 (Tr: 5:10:41) |
|||||||
212 | 198 | 86 |
i
|
Pau Ratés Figueras | 5:07:36 | ||
Real t.: 05:07:36 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:38:18 Cat:Vt2M Category place: 24 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: Nat1: 0:18:52 Hour Nat1 : 07:49:34 Place Nat1 : 235 - Nat2: 0:39:28 Hour Nat2 : 08:10:10 Place Nat2 : 236 Y 1 place Bici1: 0:41:10 Hour Bici1 : 08:11:52 Place Bici1 : 237 Y 1 place Bici2: 3:24:05 Hour Bici2 : 10:54:47 Place Bici2 : 231 X 6 places C1: 4:09:08 Hour C1 : 11:39:50 Place C1 : 220 X 11 places C2: 5:03:12 Hour C2 : 12:33:54 Place C2 : 213 X 7 places Finish line: 5:07:36 Finish hour: 12:38:18 Finish place : 212 X 1 place
Split Times
406450
5:10:41
05:07:36
5:04:32
i
Toni Garciapons Capell
05:06:35 (Tr: 5:06:35)
Oscar Del Campo Garcia
05:07:42 (Tr: 5:07:42)
i
August Esteban Garcia
05:08:56 (Tr: 5:08:56)
Jordi Sunyer Pujol
05:09:33 (Tr: 5:09:33)
Raquel Llop Ráfales
05:10:29 (Tr: 5:10:29)
David Perez Saenz
05:10:41 (Tr: 5:10:41) |
|||||||
213 | 199 | 76 | Oscar Del Campo Garcia | 5:07:42 | |||
Real t.: 05:07:42 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:38:24 Cat:Vt1M Category place: 88 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: Nat1: 0:16:50 Hour Nat1 : 07:47:32 Place Nat1 : 174 - Nat2: 0:33:59 Hour Nat2 : 08:04:41 Place Nat2 : 160 X 14 places Bici1: 0:35:39 Hour Bici1 : 08:06:21 Place Bici1 : 159 X 1 place Bici2: 3:16:02 Hour Bici2 : 10:46:44 Place Bici2 : 207 Y 48 places C1: 4:01:21 Hour C1 : 11:32:03 Place C1 : 205 X 2 places C2: 5:02:50 Hour C2 : 12:33:32 Place C2 : 212 Y 7 places Finish line: 5:07:42 Finish hour: 12:38:24 Finish place : 213 Y 1 place
Split Times
395120
5:10:41
05:07:42
5:04:42
i
Toni Garciapons Capell
05:06:35 (Tr: 5:06:35)
i
Pau Ratés Figueras
05:07:36 (Tr: 5:07:36)
i
August Esteban Garcia
05:08:56 (Tr: 5:08:56)
Jordi Sunyer Pujol
05:09:33 (Tr: 5:09:33)
Raquel Llop Ráfales
05:10:29 (Tr: 5:10:29)
David Perez Saenz
05:10:41 (Tr: 5:10:41) |
|||||||
214 | 200 | 22 |
i
|
August Esteban Garcia | 5:08:56 | ||
Real t.: 05:08:56 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:39:38 Cat:Vt1M Category place: 89 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: c.a. mariokart Nat1: 0:18:00 Hour Nat1 : 07:48:42 Place Nat1 : 225 - Nat2: 0:36:55 Hour Nat2 : 08:07:37 Place Nat2 : 220 X 5 places Bici1: 0:38:50 Hour Bici1 : 08:09:32 Place Bici1 : 224 Y 4 places Bici2: 3:26:10 Hour Bici2 : 10:56:52 Place Bici2 : 235 Y 11 places C1: 4:09:07 Hour C1 : 11:39:49 Place C1 : 219 X 16 places C2: 5:03:55 Hour C2 : 12:34:37 Place C2 : 214 X 5 places Finish line: 5:08:56 Finish hour: 12:39:38 Finish place : 214 Z
Split Times
309430
5:11:16
05:08:56
5:06:35
i
Toni Garciapons Capell
05:06:35 (Tr: 5:06:35)
i
Pau Ratés Figueras
05:07:36 (Tr: 5:07:36)
Oscar Del Campo Garcia
05:07:42 (Tr: 5:07:42)
Jordi Sunyer Pujol
05:09:33 (Tr: 5:09:33)
Raquel Llop Ráfales
05:10:29 (Tr: 5:10:29)
David Perez Saenz
05:10:41 (Tr: 5:10:41)
Maria jesús Santos Blanch
05:10:45 (Tr: 5:10:45)
i
Toni Castro Vega
05:11:16 (Tr: 5:11:16) |
|||||||
215 | 201 | 253 | Jordi Sunyer Pujol | 5:09:33 | |||
Real t.: 05:09:33 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:40:15 Cat:Vt1M Category place: 90 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: at cerdanyola Nat1: 0:17:58 Hour Nat1 : 07:48:40 Place Nat1 : 224 - Nat2: 0:37:04 Hour Nat2 : 08:07:46 Place Nat2 : 223 X 1 place Bici1: 0:38:57 Hour Bici1 : 08:09:39 Place Bici1 : 226 Y 3 places Bici2: 3:12:31 Hour Bici2 : 10:43:13 Place Bici2 : 201 X 25 places C1: 4:00:56 Hour C1 : 11:31:38 Place C1 : 204 Y 3 places C2: 5:05:16 Hour C2 : 12:35:58 Place C2 : 215 Y 11 places Finish line: 5:09:33 Finish hour: 12:40:15 Finish place : 215 Z
Split Times
256410
5:11:30
05:09:33
5:07:36
i
Pau Ratés Figueras
05:07:36 (Tr: 5:07:36)
Oscar Del Campo Garcia
05:07:42 (Tr: 5:07:42)
i
August Esteban Garcia
05:08:56 (Tr: 5:08:56)
Raquel Llop Ráfales
05:10:29 (Tr: 5:10:29)
David Perez Saenz
05:10:41 (Tr: 5:10:41)
Maria jesús Santos Blanch
05:10:45 (Tr: 5:10:45)
i
Toni Castro Vega
05:11:16 (Tr: 5:11:16)
i
Matilde Muñoz Rico
05:11:21 (Tr: 5:11:21) |
|||||||
216 | 15 | 309 | Raquel Llop Ráfales | 5:10:29 | |||
Real t.: 05:10:29 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:41:11 Cat:AbsF Category place: 11 Race start:7:30:42 Gender:F Pace: Club: fasttriatlon-c.n. montjuic Nat1: 0:16:53 Hour Nat1 : 07:47:35 Place Nat1 : 182 - Nat2: 0:34:15 Hour Nat2 : 08:04:57 Place Nat2 : 173 X 9 places Bici1: 0:36:00 Hour Bici1 : 08:06:42 Place Bici1 : 175 Y 2 places Bici2: 3:17:11 Hour Bici2 : 10:47:53 Place Bici2 : 211 Y 36 places C1: 4:05:50 Hour C1 : 11:36:32 Place C1 : 214 Y 3 places C2: 5:05:43 Hour C2 : 12:36:25 Place C2 : 216 Y 2 places Finish line: 5:10:29 Finish hour: 12:41:11 Finish place : 216 Z
Split Times
369270
5:13:17
05:10:29
5:07:42
Oscar Del Campo Garcia
05:07:42 (Tr: 5:07:42)
i
August Esteban Garcia
05:08:56 (Tr: 5:08:56)
Jordi Sunyer Pujol
05:09:33 (Tr: 5:09:33)
David Perez Saenz
05:10:41 (Tr: 5:10:41)
Maria jesús Santos Blanch
05:10:45 (Tr: 5:10:45)
i
Toni Castro Vega
05:11:16 (Tr: 5:11:16)
i
Matilde Muñoz Rico
05:11:21 (Tr: 5:11:21)
i
Alvaro Diaz Conradi
05:12:05 (Tr: 5:12:05)
Walter Quintero Rossi
05:12:34 (Tr: 5:12:34)
i
Sebastià Molina Cruz
05:12:47 (Tr: 5:12:47) |
|||||||
217 | 202 | 78 | David Perez Saenz | 5:10:41 | |||
Real t.: 05:10:41 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:41:23 Cat:AbsM Category place: 82 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: fasttriatlon-c.n. montjuic Nat1: 0:19:58 Hour Nat1 : 07:50:40 Place Nat1 : 243 - Nat2: 0:42:06 Hour Nat2 : 08:12:48 Place Nat2 : 241 X 2 places Bici1: 0:43:46 Hour Bici1 : 08:14:28 Place Bici1 : 243 Y 2 places Bici2: 3:16:55 Hour Bici2 : 10:47:37 Place Bici2 : 210 X 33 places C1: 4:05:56 Hour C1 : 11:36:38 Place C1 : 215 Y 5 places C2: 5:06:34 Hour C2 : 12:37:16 Place C2 : 218 Y 3 places Finish line: 5:10:41 Finish hour: 12:41:23 Finish place : 217 X 1 place
Split Times
231880
5:12:27
05:10:41
5:08:56
i
August Esteban Garcia
05:08:56 (Tr: 5:08:56)
Jordi Sunyer Pujol
05:09:33 (Tr: 5:09:33)
Raquel Llop Ráfales
05:10:29 (Tr: 5:10:29)
Maria jesús Santos Blanch
05:10:45 (Tr: 5:10:45)
i
Toni Castro Vega
05:11:16 (Tr: 5:11:16)
i
Matilde Muñoz Rico
05:11:21 (Tr: 5:11:21)
i
Alvaro Diaz Conradi
05:12:05 (Tr: 5:12:05) |
|||||||
218 | 16 | 333 | Maria jesús Santos Blanch | 5:10:45 | |||
Real t.: 05:10:45 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:41:27 Cat:Vt2F Category place: 1 Race start:7:30:42 Gender:F Pace: Club: goo sport club Nat1: 0:15:31 Hour Nat1 : 07:46:13 Place Nat1 : 106 - Nat2: 0:31:55 Hour Nat2 : 08:02:37 Place Nat2 : 103 X 3 places Bici1: 0:33:52 Hour Bici1 : 08:04:34 Place Bici1 : 109 Y 6 places Bici2: 3:20:41 Hour Bici2 : 10:51:23 Place Bici2 : 220 Y 111 places C1: 4:08:50 Hour C1 : 11:39:32 Place C1 : 217 X 3 places C2: 5:06:21 Hour C2 : 12:37:03 Place C2 : 217 Z Finish line: 5:10:45 Finish hour: 12:41:27 Finish place : 218 Y 1 place
Split Times
176220
5:12:05
05:10:45
5:09:25
Jordi Sunyer Pujol
05:09:33 (Tr: 5:09:33)
Raquel Llop Ráfales
05:10:29 (Tr: 5:10:29)
David Perez Saenz
05:10:41 (Tr: 5:10:41)
i
Toni Castro Vega
05:11:16 (Tr: 5:11:16)
i
Matilde Muñoz Rico
05:11:21 (Tr: 5:11:21)
i
Alvaro Diaz Conradi
05:12:05 (Tr: 5:12:05) |
|||||||
219 | 203 | 228 |
i
|
Toni Castro Vega | 5:11:16 | ||
Real t.: 05:11:16 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:41:58 Cat:Vt2M Category place: 25 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: club triatlon granollers Nat1: 0:18:20 Hour Nat1 : 07:49:02 Place Nat1 : 230 - Nat2: 0:38:50 Hour Nat2 : 08:09:32 Place Nat2 : 230 Z Bici1: 0:40:30 Hour Bici1 : 08:11:12 Place Bici1 : 233 Y 3 places Bici2: 3:20:48 Hour Bici2 : 10:51:30 Place Bici2 : 221 X 12 places C1: 4:08:05 Hour C1 : 11:38:47 Place C1 : 216 X 5 places C2: 5:07:00 Hour C2 : 12:37:42 Place C2 : 219 Y 3 places Finish line: 5:11:16 Finish hour: 12:41:58 Finish place : 219 Z
Split Times
172260
5:12:34
05:11:16
5:09:57
Raquel Llop Ráfales
05:10:29 (Tr: 5:10:29)
David Perez Saenz
05:10:41 (Tr: 5:10:41)
Maria jesús Santos Blanch
05:10:45 (Tr: 5:10:45)
i
Matilde Muñoz Rico
05:11:21 (Tr: 5:11:21)
i
Alvaro Diaz Conradi
05:12:05 (Tr: 5:12:05)
Walter Quintero Rossi
05:12:34 (Tr: 5:12:34) |
|||||||
220 | 17 | 324 |
i
|
Matilde Muñoz Rico | 5:11:21 | ||
Real t.: 05:11:21 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:42:03 Cat:Vt1F Category place: 5 Race start:7:30:42 Gender:F Pace: Club: club esportiu i run with leiva Nat1: 0:19:46 Hour Nat1 : 07:50:28 Place Nat1 : 239 - Nat2: 0:41:37 Hour Nat2 : 08:12:19 Place Nat2 : 240 Y 1 place Bici1: 0:43:18 Hour Bici1 : 08:14:00 Place Bici1 : 242 Y 2 places Bici2: 3:26:56 Hour Bici2 : 10:57:38 Place Bici2 : 236 X 6 places C1: 4:13:39 Hour C1 : 11:44:21 Place C1 : 228 X 8 places C2: 5:07:12 Hour C2 : 12:37:54 Place C2 : 220 X 8 places Finish line: 5:11:21 Finish hour: 12:42:03 Finish place : 220 Z
Split Times
188100
5:12:47
05:11:21
5:09:56
Raquel Llop Ráfales
05:10:29 (Tr: 5:10:29)
David Perez Saenz
05:10:41 (Tr: 5:10:41)
Maria jesús Santos Blanch
05:10:45 (Tr: 5:10:45)
i
Toni Castro Vega
05:11:16 (Tr: 5:11:16)
i
Alvaro Diaz Conradi
05:12:05 (Tr: 5:12:05)
Walter Quintero Rossi
05:12:34 (Tr: 5:12:34)
i
Sebastià Molina Cruz
05:12:47 (Tr: 5:12:47) |
|||||||
221 | 204 | 79 |
i
|
Alvaro Diaz Conradi | 5:12:05 | ||
Real t.: 05:12:05 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:42:47 Cat:Vt2M Category place: 26 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: club esportiu prorunners Nat1: 0:17:13 Hour Nat1 : 07:47:55 Place Nat1 : 202 - Nat2: 0:36:26 Hour Nat2 : 08:07:08 Place Nat2 : 213 Y 11 places Bici1: 0:38:08 Hour Bici1 : 08:08:50 Place Bici1 : 216 Y 3 places Bici2: 3:22:30 Hour Bici2 : 10:53:12 Place Bici2 : 224 Y 8 places C1: 4:10:59 Hour C1 : 11:41:41 Place C1 : 222 X 2 places C2: 5:08:04 Hour C2 : 12:38:46 Place C2 : 222 Z Finish line: 5:12:05 Finish hour: 12:42:47 Finish place : 221 X 1 place
Split Times
429880
5:15:21
05:12:05
5:08:50
i
August Esteban Garcia
05:08:56 (Tr: 5:08:56)
Jordi Sunyer Pujol
05:09:33 (Tr: 5:09:33)
Raquel Llop Ráfales
05:10:29 (Tr: 5:10:29)
David Perez Saenz
05:10:41 (Tr: 5:10:41)
Maria jesús Santos Blanch
05:10:45 (Tr: 5:10:45)
i
Toni Castro Vega
05:11:16 (Tr: 5:11:16)
i
Matilde Muñoz Rico
05:11:21 (Tr: 5:11:21)
Walter Quintero Rossi
05:12:34 (Tr: 5:12:34)
i
Sebastià Molina Cruz
05:12:47 (Tr: 5:12:47)
i
Montse Jauset Moran
05:15:21 (Tr: 5:15:21) |
|||||||
222 | 205 | 191 | Walter Quintero Rossi | 5:12:34 | |||
Real t.: 05:12:34 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:43:16 Cat:Vt1M Category place: 91 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: fasttriatlon-c.n. montjuic Nat1: 0:16:39 Hour Nat1 : 07:47:21 Place Nat1 : 165 - Nat2: 0:34:17 Hour Nat2 : 08:04:59 Place Nat2 : 175 Y 10 places Bici1: 0:36:05 Hour Bici1 : 08:06:47 Place Bici1 : 179 Y 4 places Bici2: 3:08:14 Hour Bici2 : 10:38:56 Place Bici2 : 186 Y 7 places C1: 4:01:57 Hour C1 : 11:32:39 Place C1 : 208 Y 22 places C2: 5:07:30 Hour C2 : 12:38:12 Place C2 : 221 Y 13 places Finish line: 5:12:34 Finish hour: 12:43:16 Finish place : 222 Y 1 place
Split Times
387640
5:15:30
05:12:34
5:09:38
Raquel Llop Ráfales
05:10:29 (Tr: 5:10:29)
David Perez Saenz
05:10:41 (Tr: 5:10:41)
Maria jesús Santos Blanch
05:10:45 (Tr: 5:10:45)
i
Toni Castro Vega
05:11:16 (Tr: 5:11:16)
i
Matilde Muñoz Rico
05:11:21 (Tr: 5:11:21)
i
Alvaro Diaz Conradi
05:12:05 (Tr: 5:12:05)
i
Sebastià Molina Cruz
05:12:47 (Tr: 5:12:47)
i
Montse Jauset Moran
05:15:21 (Tr: 5:15:21)
Enric Perez Muñoz
05:15:30 (Tr: 5:15:30) |
|||||||
223 | 206 | 47 |
i
|
Sebastià Molina Cruz | 5:12:47 | ||
Real t.: 05:12:47 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:43:29 Cat:AbsM Category place: 83 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: Nat1: 0:20:26 Hour Nat1 : 07:51:08 Place Nat1 : 244 - Nat2: 0:43:46 Hour Nat2 : 08:14:28 Place Nat2 : 246 Y 2 places Bici1: 0:45:15 Hour Bici1 : 08:15:57 Place Bici1 : 248 Y 2 places Bici2: 3:22:20 Hour Bici2 : 10:53:02 Place Bici2 : 223 X 25 places C1: 4:09:45 Hour C1 : 11:40:27 Place C1 : 221 X 2 places C2: 5:08:14 Hour C2 : 12:38:56 Place C2 : 223 Y 2 places Finish line: 5:12:47 Finish hour: 12:43:29 Finish place : 223 Z
Split Times
368830
5:15:35
05:12:47
5:09:59
Raquel Llop Ráfales
05:10:29 (Tr: 5:10:29)
David Perez Saenz
05:10:41 (Tr: 5:10:41)
Maria jesús Santos Blanch
05:10:45 (Tr: 5:10:45)
i
Toni Castro Vega
05:11:16 (Tr: 5:11:16)
i
Matilde Muñoz Rico
05:11:21 (Tr: 5:11:21)
i
Alvaro Diaz Conradi
05:12:05 (Tr: 5:12:05)
Walter Quintero Rossi
05:12:34 (Tr: 5:12:34)
i
Montse Jauset Moran
05:15:21 (Tr: 5:15:21)
Enric Perez Muñoz
05:15:30 (Tr: 5:15:30)
Enrique Rodríguez Ruiz
05:15:35 (Tr: 5:15:35) |
|||||||
224 | 18 | 307 |
i
|
Montse Jauset Moran | 5:15:21 | ||
Real t.: 05:15:21 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:46:03 Cat:Vt1F Category place: 6 Race start:7:30:42 Gender:F Pace: Club: Nat1: 0:16:49 Hour Nat1 : 07:47:31 Place Nat1 : 173 - Nat2: 0:34:19 Hour Nat2 : 08:05:01 Place Nat2 : 177 Y 4 places Bici1: 0:36:19 Hour Bici1 : 08:07:01 Place Bici1 : 184 Y 7 places Bici2: 3:22:35 Hour Bici2 : 10:53:17 Place Bici2 : 225 Y 41 places C1: 4:14:37 Hour C1 : 11:45:19 Place C1 : 230 Y 5 places C2: 5:11:18 Hour C2 : 12:42:00 Place C2 : 227 X 3 places Finish line: 5:15:21 Finish hour: 12:46:03 Finish place : 224 X 3 places
Split Times
429880
5:18:36
05:15:21
5:12:05
i
Alvaro Diaz Conradi
05:12:05 (Tr: 5:12:05)
Walter Quintero Rossi
05:12:34 (Tr: 5:12:34)
i
Sebastià Molina Cruz
05:12:47 (Tr: 5:12:47)
Enric Perez Muñoz
05:15:30 (Tr: 5:15:30)
Enrique Rodríguez Ruiz
05:15:35 (Tr: 5:15:35)
i
Oscar Izquierdo
05:16:05 (Tr: 5:16:05)
i
Ricard Garcia Sanchez
05:16:37 (Tr: 5:16:37)
Daniel López Sánchez
05:17:04 (Tr: 5:17:04) |
|||||||
225 | 207 | 110 | Enric Perez Muñoz | 5:15:30 | |||
Real t.: 05:15:30 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:46:12 Cat:Vt2M Category place: 27 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: triatlo jovent 79 Nat1: 0:18:51 Hour Nat1 : 07:49:33 Place Nat1 : 234 - Nat2: 0:39:20 Hour Nat2 : 08:10:02 Place Nat2 : 235 Y 1 place Bici1: 0:40:58 Hour Bici1 : 08:11:40 Place Bici1 : 236 Y 1 place Bici2: 3:32:38 Hour Bici2 : 11:03:20 Place Bici2 : 243 Y 7 places C1: 4:17:32 Hour C1 : 11:48:14 Place C1 : 234 X 9 places C2: 5:11:52 Hour C2 : 12:42:34 Place C2 : 228 X 6 places Finish line: 5:15:30 Finish hour: 12:46:12 Finish place : 225 X 3 places
Split Times
387640
5:18:26
05:15:30
5:12:34
Walter Quintero Rossi
05:12:34 (Tr: 5:12:34)
i
Sebastià Molina Cruz
05:12:47 (Tr: 5:12:47)
i
Montse Jauset Moran
05:15:21 (Tr: 5:15:21)
Enrique Rodríguez Ruiz
05:15:35 (Tr: 5:15:35)
i
Oscar Izquierdo
05:16:05 (Tr: 5:16:05)
i
Ricard Garcia Sanchez
05:16:37 (Tr: 5:16:37)
Daniel López Sánchez
05:17:04 (Tr: 5:17:04) |
|||||||
226 | 208 | 18 | Enrique Rodríguez Ruiz | 5:15:35 | |||
Real t.: 05:15:35 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:46:17 Cat:Vt2M Category place: 28 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: c.n. terrassa-cicles morenito Nat1: 0:16:43 Hour Nat1 : 07:47:25 Place Nat1 : 170 - Nat2: 0:33:32 Hour Nat2 : 08:04:14 Place Nat2 : 147 X 23 places Bici1: 0:35:35 Hour Bici1 : 08:06:17 Place Bici1 : 156 Y 9 places Bici2: 3:24:02 Hour Bici2 : 10:54:44 Place Bici2 : 228 Y 72 places C1: 4:12:44 Hour C1 : 11:43:26 Place C1 : 225 X 3 places C2: 5:11:00 Hour C2 : 12:41:42 Place C2 : 225 Z Finish line: 5:15:35 Finish hour: 12:46:17 Finish place : 226 Y 1 place
Split Times
368830
5:18:22
05:15:35
5:12:47
i
Sebastià Molina Cruz
05:12:47 (Tr: 5:12:47)
i
Montse Jauset Moran
05:15:21 (Tr: 5:15:21)
Enric Perez Muñoz
05:15:30 (Tr: 5:15:30)
i
Oscar Izquierdo
05:16:05 (Tr: 5:16:05)
i
Ricard Garcia Sanchez
05:16:37 (Tr: 5:16:37)
Daniel López Sánchez
05:17:04 (Tr: 5:17:04) |
|||||||
227 | 209 | 136 |
i
|
Oscar Izquierdo | 5:16:05 | ||
Real t.: 05:16:05 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:46:47 Cat:Vt1M Category place: 92 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: Nat1: 736:29:18 Hour Nat1 : 00:00:00 Place Nat1 : 227 - Nat2: 736:29:18 Hour Nat2 : 00:00:00 Place Nat2 : 227 Z Bici1: 3:25:51 Hour Bici1 : 10:56:33 Place Bici1 : 253 Y 26 places Bici2: 736:29:18 Hour Bici2 : 00:00:00 Place Bici2 : 253 Z C1: 4:13:56 Hour C1 : 11:44:38 Place C1 : 229 X 24 places C2: 5:10:18 Hour C2 : 12:41:00 Place C2 : 224 X 5 places Finish line: 5:16:05 Finish hour: 12:46:47 Finish place : 227 Y 3 places
Split Times
358600
5:18:48
05:16:05
5:13:22
i
Montse Jauset Moran
05:15:21 (Tr: 5:15:21)
Enric Perez Muñoz
05:15:30 (Tr: 5:15:30)
Enrique Rodríguez Ruiz
05:15:35 (Tr: 5:15:35)
i
Ricard Garcia Sanchez
05:16:37 (Tr: 5:16:37)
Daniel López Sánchez
05:17:04 (Tr: 5:17:04)
i
Silvia Rial Vilar
05:18:48 (Tr: 5:18:48) |
|||||||
228 | 210 | 211 |
i
|
Ricard Garcia Sanchez | 5:16:37 | ||
Real t.: 05:16:37 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:47:19 Cat:Vt1M Category place: 93 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: c.n. vic-etb Nat1: 0:16:53 Hour Nat1 : 07:47:35 Place Nat1 : 180 - Nat2: 0:34:56 Hour Nat2 : 08:05:38 Place Nat2 : 192 Y 12 places Bici1: 0:36:51 Hour Bici1 : 08:07:33 Place Bici1 : 193 Y 1 place Bici2: 3:16:06 Hour Bici2 : 10:46:48 Place Bici2 : 208 Y 15 places C1: 4:05:48 Hour C1 : 11:36:30 Place C1 : 213 Y 5 places C2: 5:11:13 Hour C2 : 12:41:55 Place C2 : 226 Y 13 places Finish line: 5:16:37 Finish hour: 12:47:19 Finish place : 228 Y 2 places
Split Times
330770
5:19:07
05:16:37
5:14:06
i
Montse Jauset Moran
05:15:21 (Tr: 5:15:21)
Enric Perez Muñoz
05:15:30 (Tr: 5:15:30)
Enrique Rodríguez Ruiz
05:15:35 (Tr: 5:15:35)
i
Oscar Izquierdo
05:16:05 (Tr: 5:16:05)
Daniel López Sánchez
05:17:04 (Tr: 5:17:04)
i
Silvia Rial Vilar
05:18:48 (Tr: 5:18:48)
Javier Losada Carballo
05:19:07 (Tr: 5:19:07) |
|||||||
229 | 211 | 117 | Daniel López Sánchez | 5:17:04 | |||
Real t.: 05:17:04 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:47:46 Cat:AbsM Category place: 84 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: goo sport club Nat1: 0:17:37 Hour Nat1 : 07:48:19 Place Nat1 : 212 - Nat2: 0:36:43 Hour Nat2 : 08:07:25 Place Nat2 : 218 Y 6 places Bici1: 0:38:47 Hour Bici1 : 08:09:29 Place Bici1 : 223 Y 5 places Bici2: 3:23:46 Hour Bici2 : 10:54:28 Place Bici2 : 227 Y 4 places C1: 4:12:52 Hour C1 : 11:43:34 Place C1 : 226 X 1 place C2: 5:12:19 Hour C2 : 12:43:01 Place C2 : 229 Y 3 places Finish line: 5:17:04 Finish hour: 12:47:46 Finish place : 229 Z
Split Times
333080
5:19:35
05:17:04
5:14:32
i
Montse Jauset Moran
05:15:21 (Tr: 5:15:21)
Enric Perez Muñoz
05:15:30 (Tr: 5:15:30)
Enrique Rodríguez Ruiz
05:15:35 (Tr: 5:15:35)
i
Oscar Izquierdo
05:16:05 (Tr: 5:16:05)
i
Ricard Garcia Sanchez
05:16:37 (Tr: 5:16:37)
i
Silvia Rial Vilar
05:18:48 (Tr: 5:18:48)
Javier Losada Carballo
05:19:07 (Tr: 5:19:07)
i
Manel Gálvez Casasús
05:19:35 (Tr: 5:19:35) |
|||||||
230 | 19 | 318 |
i
|
Silvia Rial Vilar | 5:18:48 | ||
Real t.: 05:18:48 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:49:30 Cat:AbsF Category place: 12 Race start:7:30:42 Gender:F Pace: Club: fasttriatlon-c.n. montjuic Nat1: 0:16:37 Hour Nat1 : 07:47:19 Place Nat1 : 161 - Nat2: 0:34:15 Hour Nat2 : 08:04:57 Place Nat2 : 174 Y 13 places Bici1: 0:36:00 Hour Bici1 : 08:06:42 Place Bici1 : 174 Z Bici2: 3:20:24 Hour Bici2 : 10:51:06 Place Bici2 : 219 Y 45 places C1: 4:11:34 Hour C1 : 11:42:16 Place C1 : 223 Y 4 places C2: 5:13:47 Hour C2 : 12:44:29 Place C2 : 230 Y 7 places Finish line: 5:18:48 Finish hour: 12:49:30 Finish place : 230 Z
Split Times
358600
5:21:31
05:18:48
5:16:05
i
Oscar Izquierdo
05:16:05 (Tr: 5:16:05)
i
Ricard Garcia Sanchez
05:16:37 (Tr: 5:16:37)
Daniel López Sánchez
05:17:04 (Tr: 5:17:04)
Javier Losada Carballo
05:19:07 (Tr: 5:19:07)
i
Manel Gálvez Casasús
05:19:35 (Tr: 5:19:35)
i
Mónica Ríos Varela
05:20:20 (Tr: 5:20:20)
Rafa Diaz Vázquez
05:20:56 (Tr: 5:20:56) |
|||||||
231 | 212 | 63 | Javier Losada Carballo | 5:19:07 | |||
Real t.: 05:19:07 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:49:49 Cat:Vt1M Category place: 94 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: prat triatlo 1994 Nat1: 0:16:06 Hour Nat1 : 07:46:48 Place Nat1 : 130 - Nat2: 0:33:25 Hour Nat2 : 08:04:07 Place Nat2 : 142 Y 12 places Bici1: 0:35:18 Hour Bici1 : 08:06:00 Place Bici1 : 147 Y 5 places Bici2: 3:20:05 Hour Bici2 : 10:50:47 Place Bici2 : 218 Y 71 places C1: 4:13:25 Hour C1 : 11:44:07 Place C1 : 227 Y 9 places C2: 5:15:02 Hour C2 : 12:45:44 Place C2 : 231 Y 4 places Finish line: 5:19:07 Finish hour: 12:49:49 Finish place : 231 Z
Split Times
330770
5:21:38
05:19:07
5:16:37
i
Ricard Garcia Sanchez
05:16:37 (Tr: 5:16:37)
Daniel López Sánchez
05:17:04 (Tr: 5:17:04)
i
Silvia Rial Vilar
05:18:48 (Tr: 5:18:48)
i
Manel Gálvez Casasús
05:19:35 (Tr: 5:19:35)
i
Mónica Ríos Varela
05:20:20 (Tr: 5:20:20)
Rafa Diaz Vázquez
05:20:56 (Tr: 5:20:56) |
|||||||
232 | 213 | 183 |
i
|
Manel Gálvez Casasús | 5:19:35 | ||
Real t.: 05:19:35 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:50:17 Cat:Sb23M Category place: 5 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: Nat1: 0:17:02 Hour Nat1 : 07:47:44 Place Nat1 : 191 - Nat2: 0:35:35 Hour Nat2 : 08:06:17 Place Nat2 : 200 Y 9 places Bici1: 0:37:25 Hour Bici1 : 08:08:07 Place Bici1 : 203 Y 3 places Bici2: 3:32:11 Hour Bici2 : 11:02:53 Place Bici2 : 242 Y 39 places C1: 4:18:16 Hour C1 : 11:48:58 Place C1 : 236 X 6 places C2: 5:15:22 Hour C2 : 12:46:04 Place C2 : 232 X 4 places Finish line: 5:19:35 Finish hour: 12:50:17 Finish place : 232 Z
Split Times
502150
5:23:23
05:19:35
5:15:47
i
Oscar Izquierdo
05:16:05 (Tr: 5:16:05)
i
Ricard Garcia Sanchez
05:16:37 (Tr: 5:16:37)
Daniel López Sánchez
05:17:04 (Tr: 5:17:04)
i
Silvia Rial Vilar
05:18:48 (Tr: 5:18:48)
Javier Losada Carballo
05:19:07 (Tr: 5:19:07)
i
Mónica Ríos Varela
05:20:20 (Tr: 5:20:20)
Rafa Diaz Vázquez
05:20:56 (Tr: 5:20:56)
Iván Jiménez García
05:23:23 (Tr: 5:23:23) |
|||||||
233 | 20 | 314 |
i
|
Mónica Ríos Varela | 5:20:20 | ||
Real t.: 05:20:20 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:51:02 Cat:Vt1F Category place: 7 Race start:7:30:42 Gender:F Pace: Club: club esportiu prorunners Nat1: 0:23:06 Hour Nat1 : 07:53:48 Place Nat1 : 248 - Nat2: 0:46:05 Hour Nat2 : 08:16:47 Place Nat2 : 248 Z Bici1: 0:47:28 Hour Bici1 : 08:18:10 Place Bici1 : 250 Y 2 places Bici2: 3:30:50 Hour Bici2 : 11:01:32 Place Bici2 : 239 X 11 places C1: 4:18:45 Hour C1 : 11:49:27 Place C1 : 237 X 2 places C2: 5:15:53 Hour C2 : 12:46:35 Place C2 : 233 X 4 places Finish line: 5:20:20 Finish hour: 12:51:02 Finish place : 233 Z
Split Times
732490
5:25:52
05:20:20
5:14:47
i
Montse Jauset Moran
05:15:21 (Tr: 5:15:21)
Enric Perez Muñoz
05:15:30 (Tr: 5:15:30)
Enrique Rodríguez Ruiz
05:15:35 (Tr: 5:15:35)
i
Oscar Izquierdo
05:16:05 (Tr: 5:16:05)
i
Ricard Garcia Sanchez
05:16:37 (Tr: 5:16:37)
Daniel López Sánchez
05:17:04 (Tr: 5:17:04)
i
Silvia Rial Vilar
05:18:48 (Tr: 5:18:48)
Javier Losada Carballo
05:19:07 (Tr: 5:19:07)
i
Manel Gálvez Casasús
05:19:35 (Tr: 5:19:35)
Rafa Diaz Vázquez
05:20:56 (Tr: 5:20:56)
Iván Jiménez García
05:23:23 (Tr: 5:23:23)
Josep maria Tapies Perramon
05:25:52 (Tr: 5:25:52) |
|||||||
234 | 214 | 197 | Rafa Diaz Vázquez | 5:20:56 | |||
Real t.: 05:20:56 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:51:38 Cat:AbsM Category place: 85 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: club proam Nat1: 0:19:57 Hour Nat1 : 07:50:39 Place Nat1 : 242 - Nat2: 0:42:43 Hour Nat2 : 08:13:25 Place Nat2 : 242 Z Bici1: 0:44:21 Hour Bici1 : 08:15:03 Place Bici1 : 244 Y 2 places Bici2: 3:22:37 Hour Bici2 : 10:53:19 Place Bici2 : 226 X 18 places C1: 4:17:00 Hour C1 : 11:47:42 Place C1 : 232 Y 6 places C2: 5:16:37 Hour C2 : 12:47:19 Place C2 : 234 Y 2 places Finish line: 5:20:56 Finish hour: 12:51:38 Finish place : 234 Z
Split Times
1014090
5:28:37
05:20:56
5:13:15
i
Montse Jauset Moran
05:15:21 (Tr: 5:15:21)
Enric Perez Muñoz
05:15:30 (Tr: 5:15:30)
Enrique Rodríguez Ruiz
05:15:35 (Tr: 5:15:35)
i
Oscar Izquierdo
05:16:05 (Tr: 5:16:05)
i
Ricard Garcia Sanchez
05:16:37 (Tr: 5:16:37)
Daniel López Sánchez
05:17:04 (Tr: 5:17:04)
i
Silvia Rial Vilar
05:18:48 (Tr: 5:18:48)
Javier Losada Carballo
05:19:07 (Tr: 5:19:07)
i
Manel Gálvez Casasús
05:19:35 (Tr: 5:19:35)
i
Mónica Ríos Varela
05:20:20 (Tr: 5:20:20)
Iván Jiménez García
05:23:23 (Tr: 5:23:23)
Josep maria Tapies Perramon
05:25:52 (Tr: 5:25:52)
i
Bienve Martinez Aroca
05:28:37 (Tr: 5:28:37) |
|||||||
235 | 215 | 68 | Iván Jiménez García | 5:23:23 | |||
Real t.: 05:23:23 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:54:05 Cat:AbsM Category place: 86 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: grup atletic tmb Nat1: 0:17:41 Hour Nat1 : 07:48:23 Place Nat1 : 216 - Nat2: 0:35:53 Hour Nat2 : 08:06:35 Place Nat2 : 207 X 9 places Bici1: 0:37:40 Hour Bici1 : 08:08:22 Place Bici1 : 206 X 1 place Bici2: 3:19:27 Hour Bici2 : 10:50:09 Place Bici2 : 215 Y 9 places C1: 4:08:54 Hour C1 : 11:39:36 Place C1 : 218 Y 3 places C2: 5:17:46 Hour C2 : 12:48:28 Place C2 : 235 Y 17 places Finish line: 5:23:23 Finish hour: 12:54:05 Finish place : 235 Z
Split Times
1273030
5:33:02
05:23:23
5:13:45
i
Montse Jauset Moran
05:15:21 (Tr: 5:15:21)
Enric Perez Muñoz
05:15:30 (Tr: 5:15:30)
Enrique Rodríguez Ruiz
05:15:35 (Tr: 5:15:35)
i
Oscar Izquierdo
05:16:05 (Tr: 5:16:05)
i
Ricard Garcia Sanchez
05:16:37 (Tr: 5:16:37)
Daniel López Sánchez
05:17:04 (Tr: 5:17:04)
i
Silvia Rial Vilar
05:18:48 (Tr: 5:18:48)
Javier Losada Carballo
05:19:07 (Tr: 5:19:07)
i
Manel Gálvez Casasús
05:19:35 (Tr: 5:19:35)
i
Mónica Ríos Varela
05:20:20 (Tr: 5:20:20)
Rafa Diaz Vázquez
05:20:56 (Tr: 5:20:56)
Josep maria Tapies Perramon
05:25:52 (Tr: 5:25:52)
i
Bienve Martinez Aroca
05:28:37 (Tr: 5:28:37)
i
Joan-marc Llàcer I Escamilla
05:33:02 (Tr: 5:33:02) |
|||||||
236 | 216 | 59 | Josep maria Tapies Perramon | 5:25:52 | |||
Real t.: 05:25:52 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:56:34 Cat:Vt2M Category place: 29 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: club natacio minorisa Nat1: 0:17:08 Hour Nat1 : 07:47:50 Place Nat1 : 195 - Nat2: 0:35:52 Hour Nat2 : 08:06:34 Place Nat2 : 206 Y 11 places Bici1: 0:37:49 Hour Bici1 : 08:08:31 Place Bici1 : 212 Y 6 places Bici2: 3:14:49 Hour Bici2 : 10:45:31 Place Bici2 : 203 X 9 places C1: 4:12:26 Hour C1 : 11:43:08 Place C1 : 224 Y 21 places C2: 5:19:46 Hour C2 : 12:50:28 Place C2 : 236 Y 12 places Finish line: 5:25:52 Finish hour: 12:56:34 Finish place : 236 Z
Split Times
1104510
5:34:15
05:25:52
5:17:30
i
Silvia Rial Vilar
05:18:48 (Tr: 5:18:48)
Javier Losada Carballo
05:19:07 (Tr: 5:19:07)
i
Manel Gálvez Casasús
05:19:35 (Tr: 5:19:35)
i
Mónica Ríos Varela
05:20:20 (Tr: 5:20:20)
Rafa Diaz Vázquez
05:20:56 (Tr: 5:20:56)
Iván Jiménez García
05:23:23 (Tr: 5:23:23)
i
Bienve Martinez Aroca
05:28:37 (Tr: 5:28:37)
i
Joan-marc Llàcer I Escamilla
05:33:02 (Tr: 5:33:02)
i
Meritxell Solé Agustí
05:34:15 (Tr: 5:34:15) |
|||||||
237 | 217 | 21 |
i
|
Bienve Martinez Aroca | 5:28:37 | ||
Real t.: 05:28:37 Real start: 07:30:42 Finish hour: 12:59:19 Cat:Vt2M Category place: 30 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: c.n. terrassa-cicles morenito Nat1: 0:19:44 Hour Nat1 : 07:50:26 Place Nat1 : 238 - Nat2: 0:43:11 Hour Nat2 : 08:13:53 Place Nat2 : 245 Y 7 places Bici1: 0:45:01 Hour Bici1 : 08:15:43 Place Bici1 : 247 Y 2 places Bici2: 3:24:04 Hour Bici2 : 10:54:46 Place Bici2 : 230 X 17 places C1: 4:17:04 Hour C1 : 11:47:46 Place C1 : 233 Y 3 places C2: 5:23:14 Hour C2 : 12:53:56 Place C2 : 237 Y 4 places Finish line: 5:28:37 Finish hour: 12:59:19 Finish place : 237 Z
Split Times
1014090
5:36:18
05:28:37
5:20:56
Rafa Diaz Vázquez
05:20:56 (Tr: 5:20:56)
Iván Jiménez García
05:23:23 (Tr: 5:23:23)
Josep maria Tapies Perramon
05:25:52 (Tr: 5:25:52)
i
Joan-marc Llàcer I Escamilla
05:33:02 (Tr: 5:33:02)
i
Meritxell Solé Agustí
05:34:15 (Tr: 5:34:15)
i
Branko Piedra Durand
05:34:15 (Tr: 5:34:15) |
|||||||
238 | 218 | 39 |
i
|
Joan-marc Llàcer I Escamilla | 5:33:02 | ||
Real t.: 05:33:02 Real start: 07:30:42 Finish hour: 13:03:44 Cat:Vt1M Category place: 95 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: Nat1: 0:16:21 Hour Nat1 : 07:47:03 Place Nat1 : 146 - Nat2: 0:33:56 Hour Nat2 : 08:04:38 Place Nat2 : 159 Y 13 places Bici1: 0:35:48 Hour Bici1 : 08:06:30 Place Bici1 : 168 Y 9 places Bici2: 3:24:23 Hour Bici2 : 10:55:05 Place Bici2 : 234 Y 66 places C1: 4:18:14 Hour C1 : 11:48:56 Place C1 : 235 Y 1 place C2: 5:27:45 Hour C2 : 12:58:27 Place C2 : 238 Y 3 places Finish line: 5:33:02 Finish hour: 13:03:44 Finish place : 238 Z
Split Times
1273030
5:42:40
05:33:02
5:23:23
Iván Jiménez García
05:23:23 (Tr: 5:23:23)
Josep maria Tapies Perramon
05:25:52 (Tr: 5:25:52)
i
Bienve Martinez Aroca
05:28:37 (Tr: 5:28:37)
i
Meritxell Solé Agustí
05:34:15 (Tr: 5:34:15)
i
Branko Piedra Durand
05:34:15 (Tr: 5:34:15) |
|||||||
239 | 21 | 323 |
i
|
Meritxell Solé Agustí | 5:34:15 | ||
Real t.: 05:34:15 Real start: 07:30:42 Finish hour: 13:04:57 Cat:AbsF Category place: 13 Race start:7:30:42 Gender:F Pace: Club: club triatlo sabadell Nat1: 0:18:17 Hour Nat1 : 07:48:59 Place Nat1 : 228 - Nat2: 0:37:28 Hour Nat2 : 08:08:10 Place Nat2 : 227 X 1 place Bici1: 0:39:31 Hour Bici1 : 08:10:13 Place Bici1 : 228 Y 1 place Bici2: 3:24:18 Hour Bici2 : 10:55:00 Place Bici2 : 232 Y 4 places C1: 4:19:10 Hour C1 : 11:49:52 Place C1 : 239 Y 7 places C2: 5:28:18 Hour C2 : 12:59:00 Place C2 : 239 Z Finish line: 5:34:15 Finish hour: 13:04:57 Finish place : 239 Z
Split Times
1104510
5:42:37
05:34:15
5:25:52
Josep maria Tapies Perramon
05:25:52 (Tr: 5:25:52)
i
Bienve Martinez Aroca
05:28:37 (Tr: 5:28:37)
i
Joan-marc Llàcer I Escamilla
05:33:02 (Tr: 5:33:02)
i
Branko Piedra Durand
05:34:15 (Tr: 5:34:15) |
|||||||
240 | 219 | 131 |
i
|
Branko Piedra Durand | 5:34:15 | ||
Real t.: 05:34:15 Real start: 07:30:42 Finish hour: 13:04:57 Cat:Vt1M Category place: 96 Race start:7:30:42 Gender:M Pace: Club: club triatlo sabadell Nat1: 0:18:02 Hour Nat1 : 07:48:44 Place Nat1 : 226 - Nat2: 0:37:25 Hour Nat2 : 08:08:07 Place Nat2 : 226 Z Bici1: 0:39:31 Hour Bici1 : 08:10:13 Place Bici1 : 229 Y 3 places Bici2: 3:24:18 Hour Bici2 : 10:55:00 Place Bici2 : 233 Y 4 places C1: 4:19:06 Hour C1 : 11:49:48 Place C1 : 238 Y 5 places C2: 5:28:18 Hour C2 : 12:59:00 Place C2 : 240 Y 2 places Finish line: 5:34:15 Finish hour: 13:04:57 Finish place : 240 Z
Split Times
744150
5:39:53
05:34:15
5:28:37
i
Bienve Martinez Aroca
05:28:37 (Tr: 5:28:37)
i
Joan-marc Llàcer I Escamilla
05:33:02 (Tr: 5:33:02)
i
Meritxell Solé Agustí
05:34:15 (Tr: 5:34:15) |
|||||||