L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 764 |
i
|
Marta Mitjans Muñoz | 0:05:40 | ||
Real t.: 00:05:40 Official t.: 00:05:40 Real start: 11:44:45 Finish hour: 11:50:25 Cat:AleF Category place: 1 Race start:11:44:45 Gender:F Pace: 3:31 min/km Club: penya apa anem-hi V1: 0:01:03 Hour V1 : 11:45:48 Place V1 : 1 - V2: 0:02:48 Hour V2 : 11:47:33 Place V2 : 1 Z V3: 0:03:56 Hour V3 : 11:48:41 Place V3 : 1 Z Finish line: 0:05:40 Finish hour: 11:50:25 Finish place : 1 Z
Split Times
145844
0:06:46
00:05:40
0:04:34
i
Ivet Codoñes Tapias
00:06:06 (Tr: 0:06:06)
i
Clàudia De La Piedra Sitjas
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Mireia Alonso Ejarque
00:06:25 (Tr: 0:06:25)
i
Daniela Moral Cruces
00:06:28 (Tr: 0:06:28)
i
Aina Avila Stijà
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Jana Planas Torramilans
00:06:46 (Tr: 0:06:46) |
|||||||
2 | 2 | 767 |
i
|
Ivet Codoñes Tapias | 0:06:06 | ||
Real t.: 00:06:06 Official t.: 00:06:06 Real start: 11:44:45 Finish hour: 11:50:51 Cat:AleF Category place: 2 Race start:11:44:45 Gender:F Pace: 3:48 min/km Club: penya apa anem-hi V1: 0:01:03 Hour V1 : 11:45:48 Place V1 : 2 - V2: 0:02:55 Hour V2 : 11:47:40 Place V2 : 2 Z V3: 0:04:13 Hour V3 : 11:48:58 Place V3 : 2 Z Finish line: 0:06:06 Finish hour: 11:50:51 Finish place : 2 Z
Split Times
87425
0:06:46
00:06:06
0:05:27
i
Marta Mitjans Muñoz
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
i
Clàudia De La Piedra Sitjas
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Mireia Alonso Ejarque
00:06:25 (Tr: 0:06:25)
i
Daniela Moral Cruces
00:06:28 (Tr: 0:06:28)
i
Aina Avila Stijà
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Jana Planas Torramilans
00:06:46 (Tr: 0:06:46) |
|||||||
3 | 3 | 914 |
i
|
Clàudia De La Piedra Sitjas | 0:06:07 | ||
Real t.: 00:06:07 Official t.: 00:06:07 Real start: 11:44:45 Finish hour: 11:50:52 Cat:AleF Category place: 3 Race start:11:44:45 Gender:F Pace: 3:48 min/km Club: V1: 0:01:04 Hour V1 : 11:45:49 Place V1 : 3 - V2: 0:02:57 Hour V2 : 11:47:42 Place V2 : 3 Z V3: 0:04:15 Hour V3 : 11:49:00 Place V3 : 3 Z Finish line: 0:06:07 Finish hour: 11:50:52 Finish place : 3 Z
Split Times
85934
0:06:46
00:06:07
0:05:28
i
Marta Mitjans Muñoz
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
i
Ivet Codoñes Tapias
00:06:06 (Tr: 0:06:06)
i
Mireia Alonso Ejarque
00:06:25 (Tr: 0:06:25)
i
Daniela Moral Cruces
00:06:28 (Tr: 0:06:28)
i
Aina Avila Stijà
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Jana Planas Torramilans
00:06:46 (Tr: 0:06:46) |
|||||||
4 | 4 | 448 |
i
|
Mireia Alonso Ejarque | 0:06:25 | ||
Real t.: 00:06:25 Official t.: 00:06:25 Real start: 11:44:45 Finish hour: 11:51:10 Cat:AleF Category place: 4 Race start:11:44:45 Gender:F Pace: 3:59 min/km Club: escola sagrada família 5è a V1: 0:01:04 Hour V1 : 11:45:49 Place V1 : 5 - V2: 0:02:59 Hour V2 : 11:47:44 Place V2 : 4 X 1 place V3: 0:04:22 Hour V3 : 11:49:07 Place V3 : 4 Z Finish line: 0:06:25 Finish hour: 11:51:10 Finish place : 4 Z
Split Times
99253
0:07:10
00:06:25
0:05:40
i
Marta Mitjans Muñoz
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
i
Ivet Codoñes Tapias
00:06:06 (Tr: 0:06:06)
i
Clàudia De La Piedra Sitjas
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Daniela Moral Cruces
00:06:28 (Tr: 0:06:28)
i
Aina Avila Stijà
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Jana Planas Torramilans
00:06:46 (Tr: 0:06:46)
i
Rita Subies Bardaji
00:06:48 (Tr: 0:06:48)
i
Marta Alsina Alberich
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Marta Pombo Aldana
00:06:59 (Tr: 0:06:59)
i
Sofia Patriarca Martinez
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Shaila Lopez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Martina Gil Gonzalez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Valèria Marí
00:07:09 (Tr: 0:07:09) |
|||||||
5 | 5 | 911 |
i
|
Daniela Moral Cruces | 0:06:28 | ||
Real t.: 00:06:28 Official t.: 00:06:28 Real start: 11:44:45 Finish hour: 11:51:13 Cat:AleF Category place: 5 Race start:11:44:45 Gender:F Pace: 4:01 min/km Club: V1: 0:01:10 Hour V1 : 11:45:55 Place V1 : 14 - V2: 0:03:09 Hour V2 : 11:47:54 Place V2 : 5 X 9 places V3: 0:04:29 Hour V3 : 11:49:14 Place V3 : 5 Z Finish line: 0:06:28 Finish hour: 11:51:13 Finish place : 5 Z
Split Times
47113
0:06:49
00:06:28
0:06:06
i
Ivet Codoñes Tapias
00:06:06 (Tr: 0:06:06)
i
Clàudia De La Piedra Sitjas
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Mireia Alonso Ejarque
00:06:25 (Tr: 0:06:25)
i
Aina Avila Stijà
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Jana Planas Torramilans
00:06:46 (Tr: 0:06:46)
i
Rita Subies Bardaji
00:06:48 (Tr: 0:06:48) |
|||||||
6 | 6 | 85 |
i
|
Aina Avila Stijà | 0:06:29 | ||
Real t.: 00:06:29 Official t.: 00:06:29 Real start: 11:44:45 Finish hour: 11:51:14 Cat:AleF Category place: 6 Race start:11:44:45 Gender:F Pace: 4:02 min/km Club: c.n. banyoles V1: 0:01:12 Hour V1 : 11:45:57 Place V1 : 18 - V2: 0:03:17 Hour V2 : 11:48:02 Place V2 : 7 X 11 places V3: 0:04:32 Hour V3 : 11:49:17 Place V3 : 6 X 1 place Finish line: 0:06:29 Finish hour: 11:51:14 Finish place : 6 Z
Split Times
51603
0:06:52
00:06:29
0:06:06
i
Ivet Codoñes Tapias
00:06:06 (Tr: 0:06:06)
i
Clàudia De La Piedra Sitjas
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Mireia Alonso Ejarque
00:06:25 (Tr: 0:06:25)
i
Daniela Moral Cruces
00:06:28 (Tr: 0:06:28)
i
Jana Planas Torramilans
00:06:46 (Tr: 0:06:46)
i
Rita Subies Bardaji
00:06:48 (Tr: 0:06:48)
i
Marta Alsina Alberich
00:06:52 (Tr: 0:06:52) |
|||||||
7 | 7 | 489 |
i
|
Jana Planas Torramilans | 0:06:46 | ||
Real t.: 00:06:46 Official t.: 00:06:46 Real start: 11:44:45 Finish hour: 11:51:31 Cat:AleF Category place: 7 Race start:11:44:45 Gender:F Pace: 4:13 min/km Club: escola sagrada família 6è b V1: 0:01:10 Hour V1 : 11:45:55 Place V1 : 12 - V2: 0:03:15 Hour V2 : 11:48:00 Place V2 : 6 X 6 places V3: 0:04:43 Hour V3 : 11:49:28 Place V3 : 7 Y 1 place Finish line: 0:06:46 Finish hour: 11:51:31 Finish place : 7 Z
Split Times
46591
0:07:07
00:06:46
0:06:25
i
Mireia Alonso Ejarque
00:06:25 (Tr: 0:06:25)
i
Daniela Moral Cruces
00:06:28 (Tr: 0:06:28)
i
Aina Avila Stijà
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Rita Subies Bardaji
00:06:48 (Tr: 0:06:48)
i
Marta Alsina Alberich
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Marta Pombo Aldana
00:06:59 (Tr: 0:06:59)
i
Sofia Patriarca Martinez
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Shaila Lopez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Martina Gil Gonzalez
00:07:06 (Tr: 0:07:06) |
|||||||
8 | 8 | 613 |
i
|
Rita Subies Bardaji | 0:06:48 | ||
Real t.: 00:06:48 Official t.: 00:06:48 Real start: 11:44:45 Finish hour: 11:51:33 Cat:AleF Category place: 8 Race start:11:44:45 Gender:F Pace: 4:14 min/km Club: escola tabor 6è f V1: 0:01:09 Hour V1 : 11:45:54 Place V1 : 9 - V2: 0:03:18 Hour V2 : 11:48:03 Place V2 : 9 Z V3: 0:04:47 Hour V3 : 11:49:32 Place V3 : 8 X 1 place Finish line: 0:06:48 Finish hour: 11:51:33 Finish place : 8 Z
Split Times
44739
0:07:08
00:06:48
0:06:28
i
Daniela Moral Cruces
00:06:28 (Tr: 0:06:28)
i
Aina Avila Stijà
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Jana Planas Torramilans
00:06:46 (Tr: 0:06:46)
i
Marta Alsina Alberich
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Marta Pombo Aldana
00:06:59 (Tr: 0:06:59)
i
Sofia Patriarca Martinez
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Shaila Lopez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Martina Gil Gonzalez
00:07:06 (Tr: 0:07:06) |
|||||||
9 | 9 | 477 |
i
|
Marta Alsina Alberich | 0:06:52 | ||
Real t.: 00:06:52 Official t.: 00:06:52 Real start: 11:44:45 Finish hour: 11:51:37 Cat:AleF Category place: 9 Race start:11:44:45 Gender:F Pace: 4:17 min/km Club: escola sagrada família 6è a V1: 0:01:16 Hour V1 : 11:46:01 Place V1 : 31 - V2: 0:03:23 Hour V2 : 11:48:08 Place V2 : 13 X 18 places V3: 0:04:49 Hour V3 : 11:49:34 Place V3 : 11 X 2 places Finish line: 0:06:52 Finish hour: 11:51:37 Finish place : 9 X 2 places
Split Times
51603
0:07:16
00:06:52
0:06:29
i
Aina Avila Stijà
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Jana Planas Torramilans
00:06:46 (Tr: 0:06:46)
i
Rita Subies Bardaji
00:06:48 (Tr: 0:06:48)
i
Marta Pombo Aldana
00:06:59 (Tr: 0:06:59)
i
Sofia Patriarca Martinez
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Shaila Lopez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Martina Gil Gonzalez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Valèria Marí
00:07:09 (Tr: 0:07:09)
i
Carlota Cazallas
00:07:11 (Tr: 0:07:11)
i
Llum Hidalgo Pujol
00:07:11 (Tr: 0:07:11)
i
Judit Puig Ferreres
00:07:14 (Tr: 0:07:14) |
|||||||
10 | 10 | 901 |
i
|
Marta Pombo Aldana | 0:06:59 | ||
Real t.: 00:06:59 Official t.: 00:06:59 Real start: 11:44:45 Finish hour: 11:51:44 Cat:AleF Category place: 10 Race start:11:44:45 Gender:F Pace: 4:20 min/km Club: V1: 0:01:12 Hour V1 : 11:45:57 Place V1 : 15 - V2: 0:03:18 Hour V2 : 11:48:03 Place V2 : 8 X 7 places V3: 0:04:48 Hour V3 : 11:49:33 Place V3 : 10 Y 2 places Finish line: 0:06:59 Finish hour: 11:51:44 Finish place : 10 Z
Split Times
27414
0:07:11
00:06:59
0:06:46
i
Jana Planas Torramilans
00:06:46 (Tr: 0:06:46)
i
Rita Subies Bardaji
00:06:48 (Tr: 0:06:48)
i
Marta Alsina Alberich
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Sofia Patriarca Martinez
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Shaila Lopez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Martina Gil Gonzalez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Valèria Marí
00:07:09 (Tr: 0:07:09)
i
Carlota Cazallas
00:07:11 (Tr: 0:07:11)
i
Llum Hidalgo Pujol
00:07:11 (Tr: 0:07:11) |
|||||||
11 | 11 | 596 |
i
|
Sofia Patriarca Martinez | 0:07:04 | ||
Real t.: 00:07:04 Official t.: 00:07:04 Real start: 11:44:45 Finish hour: 11:51:49 Cat:AleF Category place: 11 Race start:11:44:45 Gender:F Pace: 4:23 min/km Club: escola tabor 5è f V1: 0:01:04 Hour V1 : 11:45:49 Place V1 : 4 - V2: 0:03:20 Hour V2 : 11:48:05 Place V2 : 11 Y 7 places V3: 0:04:47 Hour V3 : 11:49:32 Place V3 : 9 X 2 places Finish line: 0:07:04 Finish hour: 11:51:49 Finish place : 11 Y 2 places
Split Times
34047
0:07:19
00:07:04
0:06:48
i
Rita Subies Bardaji
00:06:48 (Tr: 0:06:48)
i
Marta Alsina Alberich
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Marta Pombo Aldana
00:06:59 (Tr: 0:06:59)
i
Shaila Lopez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Martina Gil Gonzalez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Valèria Marí
00:07:09 (Tr: 0:07:09)
i
Carlota Cazallas
00:07:11 (Tr: 0:07:11)
i
Llum Hidalgo Pujol
00:07:11 (Tr: 0:07:11)
i
Judit Puig Ferreres
00:07:14 (Tr: 0:07:14)
i
Helena Cabrera Botey
00:07:16 (Tr: 0:07:16) |
|||||||
12 | 12 | 616 |
i
|
Shaila Lopez | 0:07:06 | ||
Real t.: 00:07:06 Official t.: 00:07:06 Real start: 11:44:45 Finish hour: 11:51:51 Cat:AleF Category place: 12 Race start:11:44:45 Gender:F Pace: 4:25 min/km Club: escola tabor 6è f V1: 0:01:07 Hour V1 : 11:45:52 Place V1 : 6 - V2: 0:03:19 Hour V2 : 11:48:04 Place V2 : 10 Y 4 places V3: 0:04:49 Hour V3 : 11:49:34 Place V3 : 12 Y 2 places Finish line: 0:07:06 Finish hour: 11:51:51 Finish place : 12 Z
Split Times
29200
0:07:19
00:07:06
0:06:52
i
Marta Alsina Alberich
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Marta Pombo Aldana
00:06:59 (Tr: 0:06:59)
i
Sofia Patriarca Martinez
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Martina Gil Gonzalez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Valèria Marí
00:07:09 (Tr: 0:07:09)
i
Carlota Cazallas
00:07:11 (Tr: 0:07:11)
i
Llum Hidalgo Pujol
00:07:11 (Tr: 0:07:11)
i
Judit Puig Ferreres
00:07:14 (Tr: 0:07:14)
i
Helena Cabrera Botey
00:07:16 (Tr: 0:07:16) |
|||||||
13 | 13 | 715 |
i
|
Martina Gil Gonzalez | 0:07:06 | ||
Real t.: 00:07:06 Official t.: 00:07:06 Real start: 11:44:45 Finish hour: 11:51:51 Cat:AleF Category place: 13 Race start:11:44:45 Gender:F Pace: 4:25 min/km Club: fructuos gelabert V1: 0:01:10 Hour V1 : 11:45:55 Place V1 : 11 - V2: 0:03:20 Hour V2 : 11:48:05 Place V2 : 12 Y 1 place V3: 0:04:49 Hour V3 : 11:49:34 Place V3 : 13 Y 1 place Finish line: 0:07:06 Finish hour: 11:51:51 Finish place : 13 Z
Split Times
16772
0:07:14
00:07:06
0:06:59
i
Marta Pombo Aldana
00:06:59 (Tr: 0:06:59)
i
Sofia Patriarca Martinez
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Shaila Lopez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Valèria Marí
00:07:09 (Tr: 0:07:09)
i
Carlota Cazallas
00:07:11 (Tr: 0:07:11)
i
Llum Hidalgo Pujol
00:07:11 (Tr: 0:07:11)
i
Judit Puig Ferreres
00:07:14 (Tr: 0:07:14) |
|||||||
14 | 14 | 454 |
i
|
Valèria Marí | 0:07:09 | ||
Real t.: 00:07:09 Official t.: 00:07:09 Real start: 11:44:45 Finish hour: 11:51:54 Cat:AleF Category place: 14 Race start:11:44:45 Gender:F Pace: 4:27 min/km Club: escola sagrada família 5è b V1: 0:01:14 Hour V1 : 11:45:59 Place V1 : 21 - V2: 0:03:32 Hour V2 : 11:48:17 Place V2 : 19 X 2 places V3: 0:05:02 Hour V3 : 11:49:47 Place V3 : 15 X 4 places Finish line: 0:07:09 Finish hour: 11:51:54 Finish place : 14 X 1 place
Split Times
11646
0:07:14
00:07:09
0:07:04
i
Sofia Patriarca Martinez
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Shaila Lopez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Martina Gil Gonzalez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Carlota Cazallas
00:07:11 (Tr: 0:07:11)
i
Llum Hidalgo Pujol
00:07:11 (Tr: 0:07:11)
i
Judit Puig Ferreres
00:07:14 (Tr: 0:07:14) |
|||||||
15 | 15 | 312 |
i
|
Carlota Cazallas | 0:07:11 | ||
Real t.: 00:07:11 Official t.: 00:07:11 Real start: 11:44:45 Finish hour: 11:51:56 Cat:AleF Category place: 15 Race start:11:44:45 Gender:F Pace: 4:28 min/km Club: escola la sedeta V1: 0:01:13 Hour V1 : 11:45:58 Place V1 : 19 - V2: 0:03:30 Hour V2 : 11:48:15 Place V2 : 15 X 4 places V3: 0:05:01 Hour V3 : 11:49:46 Place V3 : 14 X 1 place Finish line: 0:07:11 Finish hour: 11:51:56 Finish place : 15 Y 1 place
Split Times
11904
0:07:16
00:07:11
0:07:05
i
Shaila Lopez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Martina Gil Gonzalez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Valèria Marí
00:07:09 (Tr: 0:07:09)
i
Llum Hidalgo Pujol
00:07:11 (Tr: 0:07:11)
i
Judit Puig Ferreres
00:07:14 (Tr: 0:07:14)
i
Helena Cabrera Botey
00:07:16 (Tr: 0:07:16) |
|||||||
16 | 16 | 93 |
i
|
Llum Hidalgo Pujol | 0:07:11 | ||
Real t.: 00:07:11 Official t.: 00:07:11 Real start: 11:44:45 Finish hour: 11:51:56 Cat:AleF Category place: 16 Race start:11:44:45 Gender:F Pace: 4:28 min/km Club: c.n. banyoles V1: 0:01:19 Hour V1 : 11:46:04 Place V1 : 38 - V2: 0:03:29 Hour V2 : 11:48:14 Place V2 : 14 X 24 places V3: 0:05:02 Hour V3 : 11:49:47 Place V3 : 16 Y 2 places Finish line: 0:07:11 Finish hour: 11:51:56 Finish place : 16 Z
Split Times
18055
0:07:19
00:07:11
0:07:03
i
Sofia Patriarca Martinez
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Shaila Lopez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Martina Gil Gonzalez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Valèria Marí
00:07:09 (Tr: 0:07:09)
i
Carlota Cazallas
00:07:11 (Tr: 0:07:11)
i
Judit Puig Ferreres
00:07:14 (Tr: 0:07:14)
i
Helena Cabrera Botey
00:07:16 (Tr: 0:07:16)
i
Lea Gonzalez Buonocore
00:07:19 (Tr: 0:07:19) |
|||||||
17 | 17 | 869 |
i
|
Judit Puig Ferreres | 0:07:14 | ||
Real t.: 00:07:14 Official t.: 00:07:14 Real start: 11:44:45 Finish hour: 11:51:59 Cat:AleF Category place: 17 Race start:11:44:45 Gender:F Pace: 4:30 min/km Club: vedruna immaculada 6è V1: 0:01:28 Hour V1 : 11:46:13 Place V1 : 63 - V2: 0:03:36 Hour V2 : 11:48:21 Place V2 : 26 X 37 places V3: 0:05:05 Hour V3 : 11:49:50 Place V3 : 20 X 6 places Finish line: 0:07:14 Finish hour: 11:51:59 Finish place : 17 X 3 places
Split Times
24325
0:07:25
00:07:14
0:07:03
i
Sofia Patriarca Martinez
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Shaila Lopez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Martina Gil Gonzalez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Valèria Marí
00:07:09 (Tr: 0:07:09)
i
Carlota Cazallas
00:07:11 (Tr: 0:07:11)
i
Llum Hidalgo Pujol
00:07:11 (Tr: 0:07:11)
i
Helena Cabrera Botey
00:07:16 (Tr: 0:07:16)
i
Lea Gonzalez Buonocore
00:07:19 (Tr: 0:07:19)
i
Vinyet Roig Sallent
00:07:25 (Tr: 0:07:25) |
|||||||
18 | 18 | 620 |
i
|
Helena Cabrera Botey | 0:07:16 | ||
Real t.: 00:07:16 Official t.: 00:07:16 Real start: 11:44:45 Finish hour: 11:52:01 Cat:AleF Category place: 18 Race start:11:44:45 Gender:F Pace: 4:31 min/km Club: escola tabor 6è f V1: 0:01:26 Hour V1 : 11:46:11 Place V1 : 55 - V2: 0:03:38 Hour V2 : 11:48:23 Place V2 : 32 X 23 places V3: 0:05:04 Hour V3 : 11:49:49 Place V3 : 19 X 13 places Finish line: 0:07:16 Finish hour: 11:52:01 Finish place : 18 X 1 place
Split Times
27607
0:07:29
00:07:16
0:07:03
i
Sofia Patriarca Martinez
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Shaila Lopez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Martina Gil Gonzalez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Valèria Marí
00:07:09 (Tr: 0:07:09)
i
Carlota Cazallas
00:07:11 (Tr: 0:07:11)
i
Llum Hidalgo Pujol
00:07:11 (Tr: 0:07:11)
i
Judit Puig Ferreres
00:07:14 (Tr: 0:07:14)
i
Lea Gonzalez Buonocore
00:07:19 (Tr: 0:07:19)
i
Vinyet Roig Sallent
00:07:25 (Tr: 0:07:25)
i
Laia March Moy
00:07:29 (Tr: 0:07:29) |
|||||||
19 | 19 | 617 |
i
|
Lea Gonzalez Buonocore | 0:07:19 | ||
Real t.: 00:07:19 Official t.: 00:07:19 Real start: 11:44:45 Finish hour: 11:52:04 Cat:AleF Category place: 19 Race start:11:44:45 Gender:F Pace: 4:33 min/km Club: escola tabor 6è f V1: 0:01:26 Hour V1 : 11:46:11 Place V1 : 54 - V2: 0:03:37 Hour V2 : 11:48:22 Place V2 : 28 X 26 places V3: 0:05:03 Hour V3 : 11:49:48 Place V3 : 17 X 11 places Finish line: 0:07:19 Finish hour: 11:52:04 Finish place : 19 Y 2 places
Split Times
20983
0:07:29
00:07:19
0:07:10
i
Carlota Cazallas
00:07:11 (Tr: 0:07:11)
i
Llum Hidalgo Pujol
00:07:11 (Tr: 0:07:11)
i
Judit Puig Ferreres
00:07:14 (Tr: 0:07:14)
i
Helena Cabrera Botey
00:07:16 (Tr: 0:07:16)
i
Vinyet Roig Sallent
00:07:25 (Tr: 0:07:25)
i
Laia March Moy
00:07:29 (Tr: 0:07:29)
i
Emilia Castro
00:07:29 (Tr: 0:07:29) |
|||||||
20 | 20 | 449 |
i
|
Vinyet Roig Sallent | 0:07:25 | ||
Real t.: 00:07:25 Official t.: 00:07:25 Real start: 11:44:45 Finish hour: 11:52:10 Cat:AleF Category place: 20 Race start:11:44:45 Gender:F Pace: 4:37 min/km Club: escola sagrada família 5è a V1: 0:01:15 Hour V1 : 11:46:00 Place V1 : 25 - V2: 0:03:35 Hour V2 : 11:48:20 Place V2 : 24 X 1 place V3: 0:05:11 Hour V3 : 11:49:56 Place V3 : 23 X 1 place Finish line: 0:07:25 Finish hour: 11:52:10 Finish place : 20 X 3 places
Split Times
24325
0:07:36
00:07:25
0:07:14
i
Judit Puig Ferreres
00:07:14 (Tr: 0:07:14)
i
Helena Cabrera Botey
00:07:16 (Tr: 0:07:16)
i
Lea Gonzalez Buonocore
00:07:19 (Tr: 0:07:19)
i
Laia March Moy
00:07:29 (Tr: 0:07:29)
i
Emilia Castro
00:07:29 (Tr: 0:07:29)
i
Anna Mingorance
00:07:29 (Tr: 0:07:29)
i
Angela Folguera Torralvo
00:07:29 (Tr: 0:07:29)
i
Zoe Pinell Lopez
00:07:30 (Tr: 0:07:30)
i
Lola Sala Guixà
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Paula Durany Vilà
00:07:35 (Tr: 0:07:35) |
|||||||
21 | 21 | 909 |
i
|
Laia March Moy | 0:07:29 | ||
Real t.: 00:07:29 Official t.: 00:07:29 Real start: 11:44:45 Finish hour: 11:52:14 Cat:AleF Category place: 21 Race start:11:44:45 Gender:F Pace: 4:39 min/km Club: V1: 0:01:16 Hour V1 : 11:46:01 Place V1 : 26 - V2: 0:03:32 Hour V2 : 11:48:17 Place V2 : 20 X 6 places V3: 0:05:03 Hour V3 : 11:49:48 Place V3 : 18 X 2 places Finish line: 0:07:29 Finish hour: 11:52:14 Finish place : 21 Y 3 places
Split Times
27607
0:07:41
00:07:29
0:07:16
i
Helena Cabrera Botey
00:07:16 (Tr: 0:07:16)
i
Lea Gonzalez Buonocore
00:07:19 (Tr: 0:07:19)
i
Vinyet Roig Sallent
00:07:25 (Tr: 0:07:25)
i
Emilia Castro
00:07:29 (Tr: 0:07:29)
i
Anna Mingorance
00:07:29 (Tr: 0:07:29)
i
Angela Folguera Torralvo
00:07:29 (Tr: 0:07:29)
i
Zoe Pinell Lopez
00:07:30 (Tr: 0:07:30)
i
Lola Sala Guixà
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Paula Durany Vilà
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Ada Pernas
00:07:36 (Tr: 0:07:36)
i
Carlota Caus Bombardó
00:07:37 (Tr: 0:07:37)
i
Ariadna Zazo Nadal
00:07:38 (Tr: 0:07:38) |
|||||||
22 | 22 | 311 |
i
|
Emilia Castro | 0:07:29 | ||
Real t.: 00:07:29 Official t.: 00:07:29 Real start: 11:44:45 Finish hour: 11:52:14 Cat:AleF Category place: 22 Race start:11:44:45 Gender:F Pace: 4:39 min/km Club: escola la sedeta V1: 0:01:16 Hour V1 : 11:46:01 Place V1 : 28 - V2: 0:03:30 Hour V2 : 11:48:15 Place V2 : 16 X 12 places V3: 0:05:07 Hour V3 : 11:49:52 Place V3 : 21 Y 5 places Finish line: 0:07:29 Finish hour: 11:52:14 Finish place : 22 Y 1 place
Split Times
20983
0:07:38
00:07:29
0:07:19
i
Lea Gonzalez Buonocore
00:07:19 (Tr: 0:07:19)
i
Vinyet Roig Sallent
00:07:25 (Tr: 0:07:25)
i
Laia March Moy
00:07:29 (Tr: 0:07:29)
i
Anna Mingorance
00:07:29 (Tr: 0:07:29)
i
Angela Folguera Torralvo
00:07:29 (Tr: 0:07:29)
i
Zoe Pinell Lopez
00:07:30 (Tr: 0:07:30)
i
Lola Sala Guixà
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Paula Durany Vilà
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Ada Pernas
00:07:36 (Tr: 0:07:36)
i
Carlota Caus Bombardó
00:07:37 (Tr: 0:07:37) |
|||||||
23 | 23 | 364 |
i
|
Anna Mingorance | 0:07:29 | ||
Real t.: 00:07:29 Official t.: 00:07:29 Real start: 11:44:45 Finish hour: 11:52:14 Cat:AleF Category place: 23 Race start:11:44:45 Gender:F Pace: 4:39 min/km Club: escola miguel hernández V1: 0:01:17 Hour V1 : 11:46:02 Place V1 : 35 - V2: 0:03:38 Hour V2 : 11:48:23 Place V2 : 31 X 4 places V3: 0:05:13 Hour V3 : 11:49:58 Place V3 : 26 X 5 places Finish line: 0:07:29 Finish hour: 11:52:14 Finish place : 23 X 3 places
Split Times
12744
0:07:35
00:07:29
0:07:23
i
Vinyet Roig Sallent
00:07:25 (Tr: 0:07:25)
i
Laia March Moy
00:07:29 (Tr: 0:07:29)
i
Emilia Castro
00:07:29 (Tr: 0:07:29)
i
Angela Folguera Torralvo
00:07:29 (Tr: 0:07:29)
i
Zoe Pinell Lopez
00:07:30 (Tr: 0:07:30)
i
Lola Sala Guixà
00:07:35 (Tr: 0:07:35) |
|||||||
24 | 24 | 475 |
i
|
Angela Folguera Torralvo | 0:07:29 | ||
Real t.: 00:07:29 Official t.: 00:07:29 Real start: 11:44:45 Finish hour: 11:52:14 Cat:AleF Category place: 24 Race start:11:44:45 Gender:F Pace: 4:39 min/km Club: escola sagrada família 6è a V1: 0:01:10 Hour V1 : 11:45:55 Place V1 : 10 - V2: 0:03:32 Hour V2 : 11:48:17 Place V2 : 17 Y 7 places V3: 0:05:08 Hour V3 : 11:49:53 Place V3 : 22 Y 5 places Finish line: 0:07:29 Finish hour: 11:52:14 Finish place : 24 Y 2 places
Split Times
13015
0:07:35
00:07:29
0:07:23
i
Vinyet Roig Sallent
00:07:25 (Tr: 0:07:25)
i
Laia March Moy
00:07:29 (Tr: 0:07:29)
i
Emilia Castro
00:07:29 (Tr: 0:07:29)
i
Anna Mingorance
00:07:29 (Tr: 0:07:29)
i
Zoe Pinell Lopez
00:07:30 (Tr: 0:07:30)
i
Lola Sala Guixà
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Paula Durany Vilà
00:07:35 (Tr: 0:07:35) |
|||||||
25 | 25 | 612 |
i
|
Zoe Pinell Lopez | 0:07:30 | ||
Real t.: 00:07:30 Official t.: 00:07:30 Real start: 11:44:45 Finish hour: 11:52:15 Cat:AleF Category place: 25 Race start:11:44:45 Gender:F Pace: 4:40 min/km Club: escola tabor 6è f V1: 0:01:17 Hour V1 : 11:46:02 Place V1 : 34 - V2: 0:03:36 Hour V2 : 11:48:21 Place V2 : 25 X 9 places V3: 0:05:12 Hour V3 : 11:49:57 Place V3 : 24 X 1 place Finish line: 0:07:30 Finish hour: 11:52:15 Finish place : 25 Y 1 place
Split Times
14401
0:07:36
00:07:30
0:07:23
i
Vinyet Roig Sallent
00:07:25 (Tr: 0:07:25)
i
Laia March Moy
00:07:29 (Tr: 0:07:29)
i
Emilia Castro
00:07:29 (Tr: 0:07:29)
i
Anna Mingorance
00:07:29 (Tr: 0:07:29)
i
Angela Folguera Torralvo
00:07:29 (Tr: 0:07:29)
i
Lola Sala Guixà
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Paula Durany Vilà
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Ada Pernas
00:07:36 (Tr: 0:07:36) |
|||||||
26 | 26 | 480 |
i
|
Lola Sala Guixà | 0:07:35 | ||
Real t.: 00:07:35 Official t.: 00:07:35 Real start: 11:44:45 Finish hour: 11:52:20 Cat:AleF Category place: 26 Race start:11:44:45 Gender:F Pace: 4:43 min/km Club: escola sagrada família 6è a V1: 0:01:43 Hour V1 : 11:46:28 Place V1 : 118 - V2: 0:04:02 Hour V2 : 11:48:47 Place V2 : 63 X 55 places V3: 0:05:27 Hour V3 : 11:50:12 Place V3 : 39 X 24 places Finish line: 0:07:35 Finish hour: 11:52:20 Finish place : 26 X 13 places
Split Times
12744
0:07:41
00:07:35
0:07:29
i
Anna Mingorance
00:07:29 (Tr: 0:07:29)
i
Angela Folguera Torralvo
00:07:29 (Tr: 0:07:29)
i
Zoe Pinell Lopez
00:07:30 (Tr: 0:07:30)
i
Paula Durany Vilà
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Ada Pernas
00:07:36 (Tr: 0:07:36)
i
Carlota Caus Bombardó
00:07:37 (Tr: 0:07:37)
i
Ariadna Zazo Nadal
00:07:38 (Tr: 0:07:38) |
|||||||
27 | 27 | 501 |
i
|
Paula Durany Vilà | 0:07:35 | ||
Real t.: 00:07:35 Official t.: 00:07:35 Real start: 11:44:45 Finish hour: 11:52:20 Cat:AleF Category place: 27 Race start:11:44:45 Gender:F Pace: 4:43 min/km Club: escola sagrada família 6è b V1: 0:01:15 Hour V1 : 11:46:00 Place V1 : 24 - V2: 0:03:36 Hour V2 : 11:48:21 Place V2 : 27 Y 3 places V3: 0:05:17 Hour V3 : 11:50:02 Place V3 : 27 Z Finish line: 0:07:35 Finish hour: 11:52:20 Finish place : 27 Z
Split Times
13015
0:07:41
00:07:35
0:07:29
i
Angela Folguera Torralvo
00:07:29 (Tr: 0:07:29)
i
Zoe Pinell Lopez
00:07:30 (Tr: 0:07:30)
i
Lola Sala Guixà
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Ada Pernas
00:07:36 (Tr: 0:07:36)
i
Carlota Caus Bombardó
00:07:37 (Tr: 0:07:37)
i
Ariadna Zazo Nadal
00:07:38 (Tr: 0:07:38) |
|||||||
28 | 28 | 265 |
i
|
Ada Pernas | 0:07:36 | ||
Real t.: 00:07:36 Official t.: 00:07:36 Real start: 11:44:45 Finish hour: 11:52:21 Cat:AleF Category place: 28 Race start:11:44:45 Gender:F Pace: 4:44 min/km Club: col.legi urgell iii V1: 0:01:23 Hour V1 : 11:46:08 Place V1 : 42 - V2: 0:03:48 Hour V2 : 11:48:33 Place V2 : 40 X 2 places V3: 0:05:20 Hour V3 : 11:50:05 Place V3 : 29 X 11 places Finish line: 0:07:36 Finish hour: 11:52:21 Finish place : 28 X 1 place
Split Times
14401
0:07:43
00:07:36
0:07:30
i
Zoe Pinell Lopez
00:07:30 (Tr: 0:07:30)
i
Lola Sala Guixà
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Paula Durany Vilà
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Carlota Caus Bombardó
00:07:37 (Tr: 0:07:37)
i
Ariadna Zazo Nadal
00:07:38 (Tr: 0:07:38) |
|||||||
29 | 29 | 126 |
i
|
Carlota Caus Bombardó | 0:07:37 | ||
Real t.: 00:07:37 Official t.: 00:07:37 Real start: 11:44:45 Finish hour: 11:52:22 Cat:AleF Category place: 29 Race start:11:44:45 Gender:F Pace: 4:44 min/km Club: col.legi montserrat 1 V1: 0:01:24 Hour V1 : 11:46:09 Place V1 : 47 - V2: 0:03:56 Hour V2 : 11:48:41 Place V2 : 52 Y 5 places V3: 0:05:35 Hour V3 : 11:50:20 Place V3 : 50 X 2 places Finish line: 0:07:37 Finish hour: 11:52:22 Finish place : 29 X 21 places
Split Times
4565
0:07:39
00:07:37
0:07:35
i
Lola Sala Guixà
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Paula Durany Vilà
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Ada Pernas
00:07:36 (Tr: 0:07:36)
i
Ariadna Zazo Nadal
00:07:38 (Tr: 0:07:38) |
|||||||
30 | 30 | 453 |
i
|
Ariadna Zazo Nadal | 0:07:38 | ||
Real t.: 00:07:38 Official t.: 00:07:38 Real start: 11:44:45 Finish hour: 11:52:23 Cat:AleF Category place: 30 Race start:11:44:45 Gender:F Pace: 4:45 min/km Club: escola sagrada família 5è b V1: 0:01:35 Hour V1 : 11:46:20 Place V1 : 81 - V2: 0:03:49 Hour V2 : 11:48:34 Place V2 : 41 X 40 places V3: 0:05:24 Hour V3 : 11:50:09 Place V3 : 31 X 10 places Finish line: 0:07:38 Finish hour: 11:52:23 Finish place : 30 X 1 place
Split Times
6881
0:07:41
00:07:38
0:07:35
i
Paula Durany Vilà
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Ada Pernas
00:07:36 (Tr: 0:07:36)
i
Carlota Caus Bombardó
00:07:37 (Tr: 0:07:37) |
|||||||