L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 31 | 668 |
i
|
Jana Illas Prada | 0:08:00 | ||
Real t.: 00:08:00 Official t.: 00:08:00 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:52:26 Cat:BenF Category place: 31 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 4:58 min/km Club: fructuos gelabert V1: 0:01:24 Hour V1 : 10:45:50 Place V1 : 32 - V2: 0:03:46 Hour V2 : 10:48:12 Place V2 : 27 X 5 places V3: 0:05:30 Hour V3 : 10:49:56 Place V3 : 27 Z Finish line: 0:08:00 Finish hour: 10:52:26 Finish place : 31 Y 4 places
Split Times
35494
0:08:16
00:08:00
0:07:44
i
Joana Calvo Pons
00:08:04 (Tr: 0:08:04)
i
Ariadna Collado
00:08:12 (Tr: 0:08:12)
i
Erina Kamata
00:08:15 (Tr: 0:08:15)
i
Martina Haro Prats
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Ona March Mestres
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Eunice Ordoñez
00:08:16 (Tr: 0:08:16) |
|||||||
32 | 32 | 557 |
i
|
Joana Calvo Pons | 0:08:04 | ||
Real t.: 00:08:04 Official t.: 00:08:04 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:52:30 Cat:BenF Category place: 32 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 5:01 min/km Club: escola tabor V1: 0:01:18 Hour V1 : 10:45:44 Place V1 : 20 - V2: 0:03:57 Hour V2 : 10:48:23 Place V2 : 40 Y 20 places V3: 0:05:46 Hour V3 : 10:50:12 Place V3 : 40 Z Finish line: 0:08:04 Finish hour: 10:52:30 Finish place : 32 X 8 places
Split Times
25401
0:08:16
00:08:04
0:07:53
i
Jana Illas Prada
00:08:00 (Tr: 0:08:00)
i
Ariadna Collado
00:08:12 (Tr: 0:08:12)
i
Erina Kamata
00:08:15 (Tr: 0:08:15)
i
Martina Haro Prats
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Ona March Mestres
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Eunice Ordoñez
00:08:16 (Tr: 0:08:16) |
|||||||
33 | 33 | 547 |
i
|
Ariadna Collado | 0:08:12 | ||
Real t.: 00:08:12 Official t.: 00:08:12 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:52:38 Cat:BenF Category place: 33 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 5:06 min/km Club: escola tabor V1: 0:01:20 Hour V1 : 10:45:46 Place V1 : 22 - V2: 0:03:50 Hour V2 : 10:48:16 Place V2 : 31 Y 9 places V3: 0:05:36 Hour V3 : 10:50:02 Place V3 : 30 X 1 place Finish line: 0:08:12 Finish hour: 10:52:38 Finish place : 33 Y 3 places
Split Times
26081
0:08:24
00:08:12
0:08:00
i
Jana Illas Prada
00:08:00 (Tr: 0:08:00)
i
Joana Calvo Pons
00:08:04 (Tr: 0:08:04)
i
Erina Kamata
00:08:15 (Tr: 0:08:15)
i
Martina Haro Prats
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Ona March Mestres
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Eunice Ordoñez
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Tanit Prado Sole
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Carlota Nogueras Cardenas
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Laia Vall Grau
00:08:21 (Tr: 0:08:21) |
|||||||
34 | 34 | 886 |
i
|
Erina Kamata | 0:08:15 | ||
Real t.: 00:08:15 Official t.: 00:08:15 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:52:41 Cat:BenF Category place: 34 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 5:08 min/km Club: V1: 0:01:21 Hour V1 : 10:45:47 Place V1 : 25 - V2: 0:03:57 Hour V2 : 10:48:23 Place V2 : 38 Y 13 places V3: 0:05:49 Hour V3 : 10:50:15 Place V3 : 44 Y 6 places Finish line: 0:08:15 Finish hour: 10:52:41 Finish place : 34 X 10 places
Split Times
32522
0:08:29
00:08:15
0:08:00
i
Jana Illas Prada
00:08:00 (Tr: 0:08:00)
i
Joana Calvo Pons
00:08:04 (Tr: 0:08:04)
i
Ariadna Collado
00:08:12 (Tr: 0:08:12)
i
Martina Haro Prats
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Ona March Mestres
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Eunice Ordoñez
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Tanit Prado Sole
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Carlota Nogueras Cardenas
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Laia Vall Grau
00:08:21 (Tr: 0:08:21)
i
Marta Avila Aguilar
00:08:25 (Tr: 0:08:25) |
|||||||
35 | 35 | 556 |
i
|
Martina Haro Prats | 0:08:16 | ||
Real t.: 00:08:16 Official t.: 00:08:16 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:52:42 Cat:BenF Category place: 35 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 5:08 min/km Club: escola tabor V1: 0:01:16 Hour V1 : 10:45:42 Place V1 : 15 - V2: 0:03:57 Hour V2 : 10:48:23 Place V2 : 39 Y 24 places V3: 0:05:46 Hour V3 : 10:50:12 Place V3 : 39 Z Finish line: 0:08:16 Finish hour: 10:52:42 Finish place : 35 X 4 places
Split Times
24673
0:08:27
00:08:16
0:08:04
i
Joana Calvo Pons
00:08:04 (Tr: 0:08:04)
i
Ariadna Collado
00:08:12 (Tr: 0:08:12)
i
Erina Kamata
00:08:15 (Tr: 0:08:15)
i
Ona March Mestres
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Eunice Ordoñez
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Tanit Prado Sole
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Carlota Nogueras Cardenas
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Laia Vall Grau
00:08:21 (Tr: 0:08:21)
i
Marta Avila Aguilar
00:08:25 (Tr: 0:08:25) |
|||||||
36 | 36 | 722 |
i
|
Ona March Mestres | 0:08:16 | ||
Real t.: 00:08:16 Official t.: 00:08:16 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:52:42 Cat:BenF Category place: 36 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 5:08 min/km Club: fructuos gelabert V1: 0:01:20 Hour V1 : 10:45:46 Place V1 : 23 - V2: 0:03:56 Hour V2 : 10:48:22 Place V2 : 37 Y 14 places V3: 0:05:39 Hour V3 : 10:50:05 Place V3 : 33 X 4 places Finish line: 0:08:16 Finish hour: 10:52:42 Finish place : 36 Y 3 places
Split Times
8839
0:08:20
00:08:16
0:08:12
i
Ariadna Collado
00:08:12 (Tr: 0:08:12)
i
Erina Kamata
00:08:15 (Tr: 0:08:15)
i
Martina Haro Prats
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Eunice Ordoñez
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Tanit Prado Sole
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Carlota Nogueras Cardenas
00:08:17 (Tr: 0:08:17) |
|||||||
37 | 37 | 196 |
i
|
Eunice Ordoñez | 0:08:16 | ||
Real t.: 00:08:16 Official t.: 00:08:16 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:52:42 Cat:BenF Category place: 37 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 5:08 min/km Club: col.legi urgell V1: 0:01:15 Hour V1 : 10:45:41 Place V1 : 12 - V2: 0:03:46 Hour V2 : 10:48:12 Place V2 : 26 Y 14 places V3: 0:05:38 Hour V3 : 10:50:04 Place V3 : 32 Y 6 places Finish line: 0:08:16 Finish hour: 10:52:42 Finish place : 37 Y 5 places
Split Times
11343
0:08:21
00:08:16
0:08:11
i
Ariadna Collado
00:08:12 (Tr: 0:08:12)
i
Erina Kamata
00:08:15 (Tr: 0:08:15)
i
Martina Haro Prats
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Ona March Mestres
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Tanit Prado Sole
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Carlota Nogueras Cardenas
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Laia Vall Grau
00:08:21 (Tr: 0:08:21) |
|||||||
38 | 38 | 680 |
i
|
Tanit Prado Sole | 0:08:17 | ||
Real t.: 00:08:17 Official t.: 00:08:17 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:52:43 Cat:BenF Category place: 38 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 5:09 min/km Club: fructuos gelabert V1: 0:01:27 Hour V1 : 10:45:53 Place V1 : 46 - V2: 0:03:55 Hour V2 : 10:48:21 Place V2 : 35 X 11 places V3: 0:05:42 Hour V3 : 10:50:08 Place V3 : 35 Z Finish line: 0:08:17 Finish hour: 10:52:43 Finish place : 38 Y 3 places
Split Times
18108
0:08:25
00:08:17
0:08:09
i
Ariadna Collado
00:08:12 (Tr: 0:08:12)
i
Erina Kamata
00:08:15 (Tr: 0:08:15)
i
Martina Haro Prats
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Ona March Mestres
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Eunice Ordoñez
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Carlota Nogueras Cardenas
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Laia Vall Grau
00:08:21 (Tr: 0:08:21)
i
Marta Avila Aguilar
00:08:25 (Tr: 0:08:25) |
|||||||
39 | 39 | 527 |
i
|
Carlota Nogueras Cardenas | 0:08:17 | ||
Real t.: 00:08:17 Official t.: 00:08:17 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:52:43 Cat:BenF Category place: 39 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 5:09 min/km Club: escola tabor V1: 0:01:24 Hour V1 : 10:45:50 Place V1 : 34 - V2: 0:03:56 Hour V2 : 10:48:22 Place V2 : 36 Y 2 places V3: 0:05:44 Hour V3 : 10:50:10 Place V3 : 37 Y 1 place Finish line: 0:08:17 Finish hour: 10:52:43 Finish place : 39 Y 2 places
Split Times
34749
0:08:33
00:08:17
0:08:02
i
Joana Calvo Pons
00:08:04 (Tr: 0:08:04)
i
Ariadna Collado
00:08:12 (Tr: 0:08:12)
i
Erina Kamata
00:08:15 (Tr: 0:08:15)
i
Martina Haro Prats
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Ona March Mestres
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Eunice Ordoñez
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Tanit Prado Sole
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Laia Vall Grau
00:08:21 (Tr: 0:08:21)
i
Marta Avila Aguilar
00:08:25 (Tr: 0:08:25)
i
Priscila Bustamente
00:08:33 (Tr: 0:08:33) |
|||||||
40 | 40 | 882 |
i
|
Laia Vall Grau | 0:08:21 | ||
Real t.: 00:08:21 Official t.: 00:08:21 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:52:47 Cat:BenF Category place: 40 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 5:12 min/km Club: V1: 0:01:43 Hour V1 : 10:46:09 Place V1 : 111 - V2: 0:04:12 Hour V2 : 10:48:38 Place V2 : 58 X 53 places V3: 0:05:57 Hour V3 : 10:50:23 Place V3 : 51 X 7 places Finish line: 0:08:21 Finish hour: 10:52:47 Finish place : 40 X 11 places
Split Times
28441
0:08:34
00:08:21
0:08:08
i
Ariadna Collado
00:08:12 (Tr: 0:08:12)
i
Erina Kamata
00:08:15 (Tr: 0:08:15)
i
Martina Haro Prats
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Ona March Mestres
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Eunice Ordoñez
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Tanit Prado Sole
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Carlota Nogueras Cardenas
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Marta Avila Aguilar
00:08:25 (Tr: 0:08:25)
i
Priscila Bustamente
00:08:33 (Tr: 0:08:33)
i
Margarita Mhitaryan
00:08:34 (Tr: 0:08:34) |
|||||||
41 | 41 | 787 |
i
|
Marta Avila Aguilar | 0:08:25 | ||
Real t.: 00:08:25 Official t.: 00:08:25 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:52:51 Cat:BenF Category place: 41 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 5:14 min/km Club: vedruna immaculada 3r V1: 0:01:32 Hour V1 : 10:45:58 Place V1 : 62 - V2: 0:03:59 Hour V2 : 10:48:25 Place V2 : 42 X 20 places V3: 0:05:46 Hour V3 : 10:50:12 Place V3 : 41 X 1 place Finish line: 0:08:25 Finish hour: 10:52:51 Finish place : 41 Z
Split Times
20618
0:08:35
00:08:25
0:08:16
i
Tanit Prado Sole
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Carlota Nogueras Cardenas
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Laia Vall Grau
00:08:21 (Tr: 0:08:21)
i
Priscila Bustamente
00:08:33 (Tr: 0:08:33)
i
Margarita Mhitaryan
00:08:34 (Tr: 0:08:34)
i
Yaritza Roche
00:08:35 (Tr: 0:08:35) |
|||||||
42 | 42 | 202 |
i
|
Priscila Bustamente | 0:08:33 | ||
Real t.: 00:08:33 Official t.: 00:08:33 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:52:59 Cat:BenF Category place: 42 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 5:19 min/km Club: col.legi urgell V1: 0:01:19 Hour V1 : 10:45:45 Place V1 : 21 - V2: 0:04:00 Hour V2 : 10:48:26 Place V2 : 43 Y 22 places V3: 0:05:48 Hour V3 : 10:50:14 Place V3 : 43 Z Finish line: 0:08:33 Finish hour: 10:52:59 Finish place : 42 X 1 place
Split Times
34749
0:08:49
00:08:33
0:08:17
i
Carlota Nogueras Cardenas
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Laia Vall Grau
00:08:21 (Tr: 0:08:21)
i
Marta Avila Aguilar
00:08:25 (Tr: 0:08:25)
i
Margarita Mhitaryan
00:08:34 (Tr: 0:08:34)
i
Yaritza Roche
00:08:35 (Tr: 0:08:35)
i
Marina Garcia Ibáñez
00:08:36 (Tr: 0:08:36)
i
Shayla Suárez Arce
00:08:42 (Tr: 0:08:42)
i
Sara Sanmartín Abad
00:08:42 (Tr: 0:08:42)
i
Paula Ponz
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Carlota Perez
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Giulia De Poi
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Martina Serra Martínez
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Neus Fernández Ruiz
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Ona Cortés Mascioli
00:08:47 (Tr: 0:08:47)
i
Bruna Clavell Cotet
00:08:48 (Tr: 0:08:48)
i
Ikram Ayaou
00:08:49 (Tr: 0:08:49)
i
Aurea Vall Barragán
00:08:49 (Tr: 0:08:49) |
|||||||
43 | 43 | 301 |
i
|
Margarita Mhitaryan | 0:08:34 | ||
Real t.: 00:08:34 Official t.: 00:08:34 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:53:00 Cat:BenF Category place: 43 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 5:20 min/km Club: escola la sedeta V1: 0:01:35 Hour V1 : 10:46:01 Place V1 : 78 - V2: 0:04:11 Hour V2 : 10:48:37 Place V2 : 57 X 21 places V3: 0:05:53 Hour V3 : 10:50:19 Place V3 : 47 X 10 places Finish line: 0:08:34 Finish hour: 10:53:00 Finish place : 43 X 4 places
Split Times
28441
0:08:47
00:08:34
0:08:21
i
Laia Vall Grau
00:08:21 (Tr: 0:08:21)
i
Marta Avila Aguilar
00:08:25 (Tr: 0:08:25)
i
Priscila Bustamente
00:08:33 (Tr: 0:08:33)
i
Yaritza Roche
00:08:35 (Tr: 0:08:35)
i
Marina Garcia Ibáñez
00:08:36 (Tr: 0:08:36)
i
Shayla Suárez Arce
00:08:42 (Tr: 0:08:42)
i
Sara Sanmartín Abad
00:08:42 (Tr: 0:08:42)
i
Paula Ponz
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Carlota Perez
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Giulia De Poi
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Martina Serra Martínez
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Neus Fernández Ruiz
00:08:46 (Tr: 0:08:46) |
|||||||
44 | 44 | 293 |
i
|
Yaritza Roche | 0:08:35 | ||
Real t.: 00:08:35 Official t.: 00:08:35 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:53:01 Cat:BenF Category place: 44 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 5:20 min/km Club: escola la sedeta V1: 0:01:34 Hour V1 : 10:46:00 Place V1 : 70 - V2: 0:04:01 Hour V2 : 10:48:27 Place V2 : 46 X 24 places V3: 0:05:53 Hour V3 : 10:50:19 Place V3 : 46 Z Finish line: 0:08:35 Finish hour: 10:53:01 Finish place : 44 X 2 places
Split Times
20618
0:08:44
00:08:35
0:08:25
i
Marta Avila Aguilar
00:08:25 (Tr: 0:08:25)
i
Priscila Bustamente
00:08:33 (Tr: 0:08:33)
i
Margarita Mhitaryan
00:08:34 (Tr: 0:08:34)
i
Marina Garcia Ibáñez
00:08:36 (Tr: 0:08:36)
i
Shayla Suárez Arce
00:08:42 (Tr: 0:08:42)
i
Sara Sanmartín Abad
00:08:42 (Tr: 0:08:42) |
|||||||
45 | 45 | 897 |
i
|
Marina Garcia Ibáñez | 0:08:36 | ||
Real t.: 00:08:36 Official t.: 00:08:36 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:53:02 Cat:BenF Category place: 45 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 5:21 min/km Club: V1: 0:01:40 Hour V1 : 10:46:06 Place V1 : 97 - V2: 0:04:33 Hour V2 : 10:48:59 Place V2 : 91 X 6 places V3: 0:06:17 Hour V3 : 10:50:43 Place V3 : 68 X 23 places Finish line: 0:08:36 Finish hour: 10:53:02 Finish place : 45 X 23 places
Split Times
18972
0:08:45
00:08:36
0:08:28
i
Priscila Bustamente
00:08:33 (Tr: 0:08:33)
i
Margarita Mhitaryan
00:08:34 (Tr: 0:08:34)
i
Yaritza Roche
00:08:35 (Tr: 0:08:35)
i
Shayla Suárez Arce
00:08:42 (Tr: 0:08:42)
i
Sara Sanmartín Abad
00:08:42 (Tr: 0:08:42)
i
Paula Ponz
00:08:45 (Tr: 0:08:45) |
|||||||
46 | 46 | 536 |
i
|
Shayla Suárez Arce | 0:08:42 | ||
Real t.: 00:08:42 Official t.: 00:08:42 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:53:08 Cat:BenF Category place: 46 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 5:24 min/km Club: escola tabor V1: 0:01:22 Hour V1 : 10:45:48 Place V1 : 27 - V2: 0:03:50 Hour V2 : 10:48:16 Place V2 : 32 Y 5 places V3: 0:05:44 Hour V3 : 10:50:10 Place V3 : 38 Y 6 places Finish line: 0:08:42 Finish hour: 10:53:08 Finish place : 46 Y 8 places
Split Times
16541
0:08:49
00:08:42
0:08:34
i
Margarita Mhitaryan
00:08:34 (Tr: 0:08:34)
i
Yaritza Roche
00:08:35 (Tr: 0:08:35)
i
Marina Garcia Ibáñez
00:08:36 (Tr: 0:08:36)
i
Sara Sanmartín Abad
00:08:42 (Tr: 0:08:42)
i
Paula Ponz
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Carlota Perez
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Giulia De Poi
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Martina Serra Martínez
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Neus Fernández Ruiz
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Ona Cortés Mascioli
00:08:47 (Tr: 0:08:47)
i
Bruna Clavell Cotet
00:08:48 (Tr: 0:08:48)
i
Ikram Ayaou
00:08:49 (Tr: 0:08:49)
i
Aurea Vall Barragán
00:08:49 (Tr: 0:08:49) |
|||||||
47 | 47 | 400 |
i
|
Sara Sanmartín Abad | 0:08:42 | ||
Real t.: 00:08:42 Official t.: 00:08:42 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:53:08 Cat:BenF Category place: 47 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 5:24 min/km Club: escola sagrada família 4t a V1: 0:01:26 Hour V1 : 10:45:52 Place V1 : 38 - V2: 0:04:03 Hour V2 : 10:48:29 Place V2 : 49 Y 11 places V3: 0:05:41 Hour V3 : 10:50:07 Place V3 : 34 X 15 places Finish line: 0:08:42 Finish hour: 10:53:08 Finish place : 47 Y 13 places
Split Times
15371
0:08:49
00:08:42
0:08:35
i
Yaritza Roche
00:08:35 (Tr: 0:08:35)
i
Marina Garcia Ibáñez
00:08:36 (Tr: 0:08:36)
i
Shayla Suárez Arce
00:08:42 (Tr: 0:08:42)
i
Paula Ponz
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Carlota Perez
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Giulia De Poi
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Martina Serra Martínez
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Neus Fernández Ruiz
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Ona Cortés Mascioli
00:08:47 (Tr: 0:08:47)
i
Bruna Clavell Cotet
00:08:48 (Tr: 0:08:48)
i
Ikram Ayaou
00:08:49 (Tr: 0:08:49) |
|||||||
48 | 48 | 303 |
i
|
Paula Ponz | 0:08:45 | ||
Real t.: 00:08:45 Official t.: 00:08:45 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:53:11 Cat:BenF Category place: 48 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 5:27 min/km Club: escola la sedeta V1: 0:01:31 Hour V1 : 10:45:57 Place V1 : 54 - V2: 0:04:01 Hour V2 : 10:48:27 Place V2 : 48 X 6 places V3: 0:05:54 Hour V3 : 10:50:20 Place V3 : 49 Y 1 place Finish line: 0:08:45 Finish hour: 10:53:11 Finish place : 48 X 1 place
Split Times
18972
0:08:54
00:08:45
0:08:36
i
Marina Garcia Ibáñez
00:08:36 (Tr: 0:08:36)
i
Shayla Suárez Arce
00:08:42 (Tr: 0:08:42)
i
Sara Sanmartín Abad
00:08:42 (Tr: 0:08:42)
i
Carlota Perez
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Giulia De Poi
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Martina Serra Martínez
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Neus Fernández Ruiz
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Ona Cortés Mascioli
00:08:47 (Tr: 0:08:47)
i
Bruna Clavell Cotet
00:08:48 (Tr: 0:08:48)
i
Ikram Ayaou
00:08:49 (Tr: 0:08:49)
i
Aurea Vall Barragán
00:08:49 (Tr: 0:08:49)
i
Laura Galofré Canela
00:08:50 (Tr: 0:08:50)
i
Ariadna Casasayas Olmos
00:08:50 (Tr: 0:08:50)
i
Júlia Bondia Alambillaga
00:08:51 (Tr: 0:08:51) |
|||||||
49 | 49 | 290 |
i
|
Carlota Perez | 0:08:45 | ||
Real t.: 00:08:45 Official t.: 00:08:45 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:53:11 Cat:BenF Category place: 49 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 5:27 min/km Club: escola la sedeta V1: 0:01:38 Hour V1 : 10:46:04 Place V1 : 92 - V2: 0:04:11 Hour V2 : 10:48:37 Place V2 : 56 X 36 places V3: 0:06:01 Hour V3 : 10:50:27 Place V3 : 54 X 2 places Finish line: 0:08:45 Finish hour: 10:53:11 Finish place : 49 X 5 places
Split Times
8113
0:08:49
00:08:45
0:08:42
i
Shayla Suárez Arce
00:08:42 (Tr: 0:08:42)
i
Sara Sanmartín Abad
00:08:42 (Tr: 0:08:42)
i
Paula Ponz
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Giulia De Poi
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Martina Serra Martínez
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Neus Fernández Ruiz
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Ona Cortés Mascioli
00:08:47 (Tr: 0:08:47)
i
Bruna Clavell Cotet
00:08:48 (Tr: 0:08:48)
i
Ikram Ayaou
00:08:49 (Tr: 0:08:49)
i
Aurea Vall Barragán
00:08:49 (Tr: 0:08:49) |
|||||||
50 | 50 | 305 |
i
|
Giulia De Poi | 0:08:45 | ||
Real t.: 00:08:45 Official t.: 00:08:45 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:53:11 Cat:BenF Category place: 50 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 5:27 min/km Club: escola la sedeta V1: 0:01:40 Hour V1 : 10:46:06 Place V1 : 95 - V2: 0:04:22 Hour V2 : 10:48:48 Place V2 : 75 X 20 places V3: 0:06:12 Hour V3 : 10:50:38 Place V3 : 63 X 12 places Finish line: 0:08:45 Finish hour: 10:53:11 Finish place : 50 X 13 places
Split Times
8087
0:08:49
00:08:45
0:08:42
i
Sara Sanmartín Abad
00:08:42 (Tr: 0:08:42)
i
Paula Ponz
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Carlota Perez
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Martina Serra Martínez
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Neus Fernández Ruiz
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Ona Cortés Mascioli
00:08:47 (Tr: 0:08:47)
i
Bruna Clavell Cotet
00:08:48 (Tr: 0:08:48)
i
Ikram Ayaou
00:08:49 (Tr: 0:08:49)
i
Aurea Vall Barragán
00:08:49 (Tr: 0:08:49) |
|||||||
51 | 51 | 405 |
i
|
Martina Serra Martínez | 0:08:46 | ||
Real t.: 00:08:46 Official t.: 00:08:46 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:53:12 Cat:BenF Category place: 51 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 5:27 min/km Club: escola sagrada família 4t a V1: 0:01:23 Hour V1 : 10:45:49 Place V1 : 29 - V2: 0:04:01 Hour V2 : 10:48:27 Place V2 : 47 Y 18 places V3: 0:05:55 Hour V3 : 10:50:21 Place V3 : 50 Y 3 places Finish line: 0:08:46 Finish hour: 10:53:12 Finish place : 51 Y 1 place
Split Times
4400
0:08:48
00:08:46
0:08:44
i
Paula Ponz
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Carlota Perez
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Giulia De Poi
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Neus Fernández Ruiz
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Ona Cortés Mascioli
00:08:47 (Tr: 0:08:47)
i
Bruna Clavell Cotet
00:08:48 (Tr: 0:08:48) |
|||||||
52 | 52 | 418 |
i
|
Neus Fernández Ruiz | 0:08:46 | ||
Real t.: 00:08:46 Official t.: 00:08:46 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:53:12 Cat:BenF Category place: 52 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 5:27 min/km Club: escola sagrada família 4t b V1: 0:01:25 Hour V1 : 10:45:51 Place V1 : 36 - V2: 0:04:01 Hour V2 : 10:48:27 Place V2 : 45 Y 9 places V3: 0:05:53 Hour V3 : 10:50:19 Place V3 : 48 Y 3 places Finish line: 0:08:46 Finish hour: 10:53:12 Finish place : 52 Y 4 places
Split Times
5456
0:08:49
00:08:46
0:08:44
i
Paula Ponz
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Carlota Perez
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Giulia De Poi
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Martina Serra Martínez
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Ona Cortés Mascioli
00:08:47 (Tr: 0:08:47)
i
Bruna Clavell Cotet
00:08:48 (Tr: 0:08:48)
i
Ikram Ayaou
00:08:49 (Tr: 0:08:49) |
|||||||
53 | 53 | 873 |
i
|
Ona Cortés Mascioli | 0:08:47 | ||
Real t.: 00:08:47 Official t.: 00:08:47 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:53:13 Cat:BenF Category place: 53 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 5:28 min/km Club: V1: 0:01:31 Hour V1 : 10:45:57 Place V1 : 57 - V2: 0:04:08 Hour V2 : 10:48:34 Place V2 : 54 X 3 places V3: 0:06:03 Hour V3 : 10:50:29 Place V3 : 55 Y 1 place Finish line: 0:08:47 Finish hour: 10:53:13 Finish place : 53 X 2 places
Split Times
4400
0:08:49
00:08:47
0:08:45
i
Giulia De Poi
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Martina Serra Martínez
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Neus Fernández Ruiz
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Bruna Clavell Cotet
00:08:48 (Tr: 0:08:48)
i
Ikram Ayaou
00:08:49 (Tr: 0:08:49)
i
Aurea Vall Barragán
00:08:49 (Tr: 0:08:49) |
|||||||
54 | 54 | 73 |
i
|
Bruna Clavell Cotet | 0:08:48 | ||
Real t.: 00:08:48 Official t.: 00:08:48 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:53:14 Cat:BenF Category place: 54 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 5:28 min/km Club: club atletisme olot terra de volcan V1: 0:01:33 Hour V1 : 10:45:59 Place V1 : 68 - V2: 0:04:04 Hour V2 : 10:48:30 Place V2 : 51 X 17 places V3: 0:06:06 Hour V3 : 10:50:32 Place V3 : 57 Y 6 places Finish line: 0:08:48 Finish hour: 10:53:14 Finish place : 54 X 3 places
Split Times
5178
0:08:50
00:08:48
0:08:45
i
Carlota Perez
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Giulia De Poi
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Martina Serra Martínez
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Neus Fernández Ruiz
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Ona Cortés Mascioli
00:08:47 (Tr: 0:08:47)
i
Ikram Ayaou
00:08:49 (Tr: 0:08:49)
i
Aurea Vall Barragán
00:08:49 (Tr: 0:08:49)
i
Laura Galofré Canela
00:08:50 (Tr: 0:08:50) |
|||||||
55 | 55 | 351 |
i
|
Ikram Ayaou | 0:08:49 | ||
Real t.: 00:08:49 Official t.: 00:08:49 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:53:15 Cat:BenF Category place: 55 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 5:29 min/km Club: escola miguel hernández V1: 0:01:17 Hour V1 : 10:45:43 Place V1 : 16 - V2: 0:03:49 Hour V2 : 10:48:15 Place V2 : 30 Y 14 places V3: 0:05:42 Hour V3 : 10:50:08 Place V3 : 36 Y 6 places Finish line: 0:08:49 Finish hour: 10:53:15 Finish place : 55 Y 19 places
Split Times
5456
0:08:51
00:08:49
0:08:46
i
Neus Fernández Ruiz
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Ona Cortés Mascioli
00:08:47 (Tr: 0:08:47)
i
Bruna Clavell Cotet
00:08:48 (Tr: 0:08:48)
i
Aurea Vall Barragán
00:08:49 (Tr: 0:08:49)
i
Laura Galofré Canela
00:08:50 (Tr: 0:08:50)
i
Ariadna Casasayas Olmos
00:08:50 (Tr: 0:08:50)
i
Júlia Bondia Alambillaga
00:08:51 (Tr: 0:08:51) |
|||||||
56 | 56 | 538 |
i
|
Aurea Vall Barragán | 0:08:49 | ||
Real t.: 00:08:49 Official t.: 00:08:49 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:53:15 Cat:BenF Category place: 56 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 5:29 min/km Club: escola tabor V1: 0:01:27 Hour V1 : 10:45:53 Place V1 : 40 - V2: 0:04:13 Hour V2 : 10:48:39 Place V2 : 59 Y 19 places V3: 0:06:11 Hour V3 : 10:50:37 Place V3 : 61 Y 2 places Finish line: 0:08:49 Finish hour: 10:53:15 Finish place : 56 X 5 places
Split Times
4965
0:08:51
00:08:49
0:08:46
i
Ona Cortés Mascioli
00:08:47 (Tr: 0:08:47)
i
Bruna Clavell Cotet
00:08:48 (Tr: 0:08:48)
i
Ikram Ayaou
00:08:49 (Tr: 0:08:49)
i
Laura Galofré Canela
00:08:50 (Tr: 0:08:50)
i
Ariadna Casasayas Olmos
00:08:50 (Tr: 0:08:50)
i
Júlia Bondia Alambillaga
00:08:51 (Tr: 0:08:51) |
|||||||
57 | 57 | 380 |
i
|
Laura Galofré Canela | 0:08:50 | ||
Real t.: 00:08:50 Official t.: 00:08:50 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:53:16 Cat:BenF Category place: 57 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 5:30 min/km Club: escola sagrada família 3r a V1: 0:01:42 Hour V1 : 10:46:08 Place V1 : 107 - V2: 0:04:17 Hour V2 : 10:48:43 Place V2 : 67 X 40 places V3: 0:06:10 Hour V3 : 10:50:36 Place V3 : 59 X 8 places Finish line: 0:08:50 Finish hour: 10:53:16 Finish place : 57 X 2 places
Split Times
9873
0:08:54
00:08:50
0:08:45
i
Martina Serra Martínez
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Neus Fernández Ruiz
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Ona Cortés Mascioli
00:08:47 (Tr: 0:08:47)
i
Bruna Clavell Cotet
00:08:48 (Tr: 0:08:48)
i
Ikram Ayaou
00:08:49 (Tr: 0:08:49)
i
Aurea Vall Barragán
00:08:49 (Tr: 0:08:49)
i
Ariadna Casasayas Olmos
00:08:50 (Tr: 0:08:50)
i
Júlia Bondia Alambillaga
00:08:51 (Tr: 0:08:51)
i
Siqi Li Ye
00:08:54 (Tr: 0:08:54) |
|||||||
58 | 58 | 146 |
i
|
Ariadna Casasayas Olmos | 0:08:50 | ||
Real t.: 00:08:50 Official t.: 00:08:50 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:53:16 Cat:BenF Category place: 58 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 5:30 min/km Club: col.legi montserrat 4 V1: 0:01:30 Hour V1 : 10:45:56 Place V1 : 53 - V2: 0:04:13 Hour V2 : 10:48:39 Place V2 : 62 Y 9 places V3: 0:05:59 Hour V3 : 10:50:25 Place V3 : 52 X 10 places Finish line: 0:08:50 Finish hour: 10:53:16 Finish place : 58 Y 6 places
Split Times
9693
0:08:54
00:08:50
0:08:46
i
Martina Serra Martínez
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Neus Fernández Ruiz
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Ona Cortés Mascioli
00:08:47 (Tr: 0:08:47)
i
Bruna Clavell Cotet
00:08:48 (Tr: 0:08:48)
i
Ikram Ayaou
00:08:49 (Tr: 0:08:49)
i
Aurea Vall Barragán
00:08:49 (Tr: 0:08:49)
i
Laura Galofré Canela
00:08:50 (Tr: 0:08:50)
i
Júlia Bondia Alambillaga
00:08:51 (Tr: 0:08:51)
i
Siqi Li Ye
00:08:54 (Tr: 0:08:54) |
|||||||
59 | 59 | 548 |
i
|
Júlia Bondia Alambillaga | 0:08:51 | ||
Real t.: 00:08:51 Official t.: 00:08:51 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:53:17 Cat:BenF Category place: 59 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 5:30 min/km Club: escola tabor V1: 0:01:28 Hour V1 : 10:45:54 Place V1 : 48 - V2: 0:04:13 Hour V2 : 10:48:39 Place V2 : 61 Y 13 places V3: 0:06:10 Hour V3 : 10:50:36 Place V3 : 60 X 1 place Finish line: 0:08:51 Finish hour: 10:53:17 Finish place : 59 X 1 place
Split Times
7609
0:08:54
00:08:51
0:08:47
i
Bruna Clavell Cotet
00:08:48 (Tr: 0:08:48)
i
Ikram Ayaou
00:08:49 (Tr: 0:08:49)
i
Aurea Vall Barragán
00:08:49 (Tr: 0:08:49)
i
Laura Galofré Canela
00:08:50 (Tr: 0:08:50)
i
Ariadna Casasayas Olmos
00:08:50 (Tr: 0:08:50)
i
Siqi Li Ye
00:08:54 (Tr: 0:08:54) |
|||||||
60 | 60 | 540 |
i
|
Siqi Li Ye | 0:08:54 | ||
Real t.: 00:08:54 Official t.: 00:08:54 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:53:20 Cat:BenF Category place: 60 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 5:32 min/km Club: escola tabor V1: 0:01:28 Hour V1 : 10:45:54 Place V1 : 50 - V2: 0:04:04 Hour V2 : 10:48:30 Place V2 : 50 Z V3: 0:05:59 Hour V3 : 10:50:25 Place V3 : 53 Y 3 places Finish line: 0:08:54 Finish hour: 10:53:20 Finish place : 60 Y 7 places
Split Times
9873
0:08:59
00:08:54
0:08:50
i
Laura Galofré Canela
00:08:50 (Tr: 0:08:50)
i
Ariadna Casasayas Olmos
00:08:50 (Tr: 0:08:50)
i
Júlia Bondia Alambillaga
00:08:51 (Tr: 0:08:51) |
|||||||