L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 410 |
i
|
Júlia Artigau Vilumara | 0:06:22 | ||
Real t.: 00:06:22 Official t.: 00:06:22 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:50:48 Cat:BenF Category place: 1 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 3:58 min/km Club: escola sagrada família 4t a V1: 0:01:05 Hour V1 : 10:45:31 Place V1 : 1 - V2: 0:03:05 Hour V2 : 10:47:31 Place V2 : 1 Z V3: 0:04:23 Hour V3 : 10:48:49 Place V3 : 1 Z Finish line: 0:06:22 Finish hour: 10:50:48 Finish place : 1 Z
Split Times
72674
0:06:55
00:06:22
0:05:49
i
Mariona Clavell Cotet
00:06:27 (Tr: 0:06:27)
i
Maia Salomon
00:06:35 (Tr: 0:06:35)
i
Aran Lopez Bosch
00:06:37 (Tr: 0:06:37)
i
Claudia Mirabete Gelado
00:06:43 (Tr: 0:06:43)
i
Laia Lopez Castañer
00:06:44 (Tr: 0:06:44)
i
Aina Bullon March
00:06:55 (Tr: 0:06:55) |
|||||||
2 | 2 | 72 |
i
|
Mariona Clavell Cotet | 0:06:27 | ||
Real t.: 00:06:27 Official t.: 00:06:27 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:50:53 Cat:BenF Category place: 2 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 4:00 min/km Club: club atletisme olot terra de volcan V1: 0:01:13 Hour V1 : 10:45:39 Place V1 : 10 - V2: 0:03:13 Hour V2 : 10:47:39 Place V2 : 4 X 6 places V3: 0:04:32 Hour V3 : 10:48:58 Place V3 : 3 X 1 place Finish line: 0:06:27 Finish hour: 10:50:53 Finish place : 2 X 1 place
Split Times
62403
0:06:55
00:06:27
0:05:58
i
Júlia Artigau Vilumara
00:06:22 (Tr: 0:06:22)
i
Maia Salomon
00:06:35 (Tr: 0:06:35)
i
Aran Lopez Bosch
00:06:37 (Tr: 0:06:37)
i
Claudia Mirabete Gelado
00:06:43 (Tr: 0:06:43)
i
Laia Lopez Castañer
00:06:44 (Tr: 0:06:44)
i
Aina Bullon March
00:06:55 (Tr: 0:06:55) |
|||||||
3 | 3 | 885 |
i
|
Maia Salomon | 0:06:35 | ||
Real t.: 00:06:35 Official t.: 00:06:35 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:51:01 Cat:BenF Category place: 3 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 4:06 min/km Club: V1: 0:01:05 Hour V1 : 10:45:31 Place V1 : 2 - V2: 0:03:10 Hour V2 : 10:47:36 Place V2 : 2 Z V3: 0:04:31 Hour V3 : 10:48:57 Place V3 : 2 Z Finish line: 0:06:35 Finish hour: 10:51:01 Finish place : 3 Y 1 place
Split Times
43731
0:06:55
00:06:35
0:06:15
i
Júlia Artigau Vilumara
00:06:22 (Tr: 0:06:22)
i
Mariona Clavell Cotet
00:06:27 (Tr: 0:06:27)
i
Aran Lopez Bosch
00:06:37 (Tr: 0:06:37)
i
Claudia Mirabete Gelado
00:06:43 (Tr: 0:06:43)
i
Laia Lopez Castañer
00:06:44 (Tr: 0:06:44)
i
Aina Bullon March
00:06:55 (Tr: 0:06:55) |
|||||||
4 | 4 | 877 |
i
|
Aran Lopez Bosch | 0:06:37 | ||
Real t.: 00:06:37 Official t.: 00:06:37 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:51:03 Cat:BenF Category place: 4 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 4:07 min/km Club: V1: 0:01:13 Hour V1 : 10:45:39 Place V1 : 9 - V2: 0:03:12 Hour V2 : 10:47:38 Place V2 : 3 X 6 places V3: 0:04:32 Hour V3 : 10:48:58 Place V3 : 4 Y 1 place Finish line: 0:06:37 Finish hour: 10:51:03 Finish place : 4 Z
Split Times
38660
0:06:55
00:06:37
0:06:20
i
Júlia Artigau Vilumara
00:06:22 (Tr: 0:06:22)
i
Mariona Clavell Cotet
00:06:27 (Tr: 0:06:27)
i
Maia Salomon
00:06:35 (Tr: 0:06:35)
i
Claudia Mirabete Gelado
00:06:43 (Tr: 0:06:43)
i
Laia Lopez Castañer
00:06:44 (Tr: 0:06:44)
i
Aina Bullon March
00:06:55 (Tr: 0:06:55) |
|||||||
5 | 5 | 143 |
i
|
Claudia Mirabete Gelado | 0:06:43 | ||
Real t.: 00:06:43 Official t.: 00:06:43 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:51:09 Cat:BenF Category place: 5 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 4:11 min/km Club: col.legi montserrat 4 V1: 0:01:11 Hour V1 : 10:45:37 Place V1 : 6 - V2: 0:03:19 Hour V2 : 10:47:45 Place V2 : 7 Y 1 place V3: 0:04:43 Hour V3 : 10:49:09 Place V3 : 5 X 2 places Finish line: 0:06:43 Finish hour: 10:51:09 Finish place : 5 Z
Split Times
45630
0:07:04
00:06:43
0:06:22
i
Mariona Clavell Cotet
00:06:27 (Tr: 0:06:27)
i
Maia Salomon
00:06:35 (Tr: 0:06:35)
i
Aran Lopez Bosch
00:06:37 (Tr: 0:06:37)
i
Laia Lopez Castañer
00:06:44 (Tr: 0:06:44)
i
Aina Bullon March
00:06:55 (Tr: 0:06:55)
i
Laia Ballester Llagostera
00:07:04 (Tr: 0:07:04) |
|||||||
6 | 6 | 75 |
i
|
Laia Lopez Castañer | 0:06:44 | ||
Real t.: 00:06:44 Official t.: 00:06:44 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:51:10 Cat:BenF Category place: 6 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 4:11 min/km Club: club atletisme olot terra de volcan V1: 0:01:15 Hour V1 : 10:45:41 Place V1 : 14 - V2: 0:03:18 Hour V2 : 10:47:44 Place V2 : 6 X 8 places V3: 0:04:44 Hour V3 : 10:49:10 Place V3 : 6 Z Finish line: 0:06:44 Finish hour: 10:51:10 Finish place : 6 Z
Split Times
44772
0:07:04
00:06:44
0:06:24
i
Mariona Clavell Cotet
00:06:27 (Tr: 0:06:27)
i
Maia Salomon
00:06:35 (Tr: 0:06:35)
i
Aran Lopez Bosch
00:06:37 (Tr: 0:06:37)
i
Claudia Mirabete Gelado
00:06:43 (Tr: 0:06:43)
i
Aina Bullon March
00:06:55 (Tr: 0:06:55)
i
Laia Ballester Llagostera
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Judit Masanas Verges
00:07:04 (Tr: 0:07:04) |
|||||||
7 | 7 | 80 |
i
|
Aina Bullon March | 0:06:55 | ||
Real t.: 00:06:55 Official t.: 00:06:55 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:51:21 Cat:BenF Category place: 7 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 4:18 min/km Club: club atletisme olot terra de volcan V1: 0:01:17 Hour V1 : 10:45:43 Place V1 : 19 - V2: 0:03:22 Hour V2 : 10:47:48 Place V2 : 8 X 11 places V3: 0:04:47 Hour V3 : 10:49:13 Place V3 : 7 X 1 place Finish line: 0:06:55 Finish hour: 10:51:21 Finish place : 7 Z
Split Times
38660
0:07:13
00:06:55
0:06:37
i
Aran Lopez Bosch
00:06:37 (Tr: 0:06:37)
i
Claudia Mirabete Gelado
00:06:43 (Tr: 0:06:43)
i
Laia Lopez Castañer
00:06:44 (Tr: 0:06:44)
i
Laia Ballester Llagostera
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Judit Masanas Verges
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Mariona Arenas Roman
00:07:12 (Tr: 0:07:12) |
|||||||
8 | 8 | 724 |
i
|
Laia Ballester Llagostera | 0:07:04 | ||
Real t.: 00:07:04 Official t.: 00:07:04 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:51:30 Cat:BenF Category place: 8 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 4:23 min/km Club: fructuos gelabert V1: 0:01:08 Hour V1 : 10:45:34 Place V1 : 3 - V2: 0:03:16 Hour V2 : 10:47:42 Place V2 : 5 Y 2 places V3: 0:04:50 Hour V3 : 10:49:16 Place V3 : 8 Y 3 places Finish line: 0:07:04 Finish hour: 10:51:30 Finish place : 8 Z
Split Times
45630
0:07:24
00:07:04
0:06:43
i
Claudia Mirabete Gelado
00:06:43 (Tr: 0:06:43)
i
Laia Lopez Castañer
00:06:44 (Tr: 0:06:44)
i
Aina Bullon March
00:06:55 (Tr: 0:06:55)
i
Judit Masanas Verges
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Mariona Arenas Roman
00:07:12 (Tr: 0:07:12)
i
Paula Garcia Sanchez
00:07:16 (Tr: 0:07:16)
i
Sara Garcia Salas
00:07:20 (Tr: 0:07:20) |
|||||||
9 | 9 | 96 |
i
|
Judit Masanas Verges | 0:07:04 | ||
Real t.: 00:07:04 Official t.: 00:07:04 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:51:30 Cat:BenF Category place: 9 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 4:24 min/km Club: c.n. banyoles V1: 0:01:17 Hour V1 : 10:45:43 Place V1 : 18 - V2: 0:03:29 Hour V2 : 10:47:55 Place V2 : 13 X 5 places V3: 0:05:02 Hour V3 : 10:49:28 Place V3 : 13 Z Finish line: 0:07:04 Finish hour: 10:51:30 Finish place : 9 X 4 places
Split Times
44772
0:07:25
00:07:04
0:06:44
i
Laia Lopez Castañer
00:06:44 (Tr: 0:06:44)
i
Aina Bullon March
00:06:55 (Tr: 0:06:55)
i
Laia Ballester Llagostera
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Mariona Arenas Roman
00:07:12 (Tr: 0:07:12)
i
Paula Garcia Sanchez
00:07:16 (Tr: 0:07:16)
i
Sara Garcia Salas
00:07:20 (Tr: 0:07:20)
i
Aina Pardos Moyano
00:07:24 (Tr: 0:07:24) |
|||||||
10 | 10 | 153 |
i
|
Mariona Arenas Roman | 0:07:12 | ||
Real t.: 00:07:12 Official t.: 00:07:12 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:51:38 Cat:BenF Category place: 10 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 4:29 min/km Club: col.legi montserrat 4 V1: 0:01:13 Hour V1 : 10:45:39 Place V1 : 8 - V2: 0:03:25 Hour V2 : 10:47:51 Place V2 : 10 Y 2 places V3: 0:04:57 Hour V3 : 10:49:23 Place V3 : 9 X 1 place Finish line: 0:07:12 Finish hour: 10:51:38 Finish place : 10 Y 1 place
Split Times
37056
0:07:29
00:07:12
0:06:55
i
Aina Bullon March
00:06:55 (Tr: 0:06:55)
i
Laia Ballester Llagostera
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Judit Masanas Verges
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Paula Garcia Sanchez
00:07:16 (Tr: 0:07:16)
i
Sara Garcia Salas
00:07:20 (Tr: 0:07:20)
i
Aina Pardos Moyano
00:07:24 (Tr: 0:07:24)
i
Hanna Everett
00:07:26 (Tr: 0:07:26)
i
Martina García Peral
00:07:28 (Tr: 0:07:28) |
|||||||
11 | 11 | 681 |
i
|
Paula Garcia Sanchez | 0:07:16 | ||
Real t.: 00:07:16 Official t.: 00:07:16 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:51:42 Cat:BenF Category place: 11 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 4:31 min/km Club: fructuos gelabert V1: 0:01:24 Hour V1 : 10:45:50 Place V1 : 31 - V2: 0:03:36 Hour V2 : 10:48:02 Place V2 : 16 X 15 places V3: 0:05:11 Hour V3 : 10:49:37 Place V3 : 17 Y 1 place Finish line: 0:07:16 Finish hour: 10:51:42 Finish place : 11 X 6 places
Split Times
26890
0:07:28
00:07:16
0:07:04
i
Laia Ballester Llagostera
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Judit Masanas Verges
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Mariona Arenas Roman
00:07:12 (Tr: 0:07:12)
i
Sara Garcia Salas
00:07:20 (Tr: 0:07:20)
i
Aina Pardos Moyano
00:07:24 (Tr: 0:07:24)
i
Hanna Everett
00:07:26 (Tr: 0:07:26) |
|||||||
12 | 12 | 420 |
i
|
Sara Garcia Salas | 0:07:20 | ||
Real t.: 00:07:20 Official t.: 00:07:20 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:51:46 Cat:BenF Category place: 12 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 4:34 min/km Club: escola sagrada família 4t b V1: 0:01:11 Hour V1 : 10:45:37 Place V1 : 7 - V2: 0:03:26 Hour V2 : 10:47:52 Place V2 : 12 Y 5 places V3: 0:05:00 Hour V3 : 10:49:26 Place V3 : 10 X 2 places Finish line: 0:07:20 Finish hour: 10:51:46 Finish place : 12 Y 2 places
Split Times
34619
0:07:36
00:07:20
0:07:04
i
Judit Masanas Verges
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Mariona Arenas Roman
00:07:12 (Tr: 0:07:12)
i
Paula Garcia Sanchez
00:07:16 (Tr: 0:07:16)
i
Aina Pardos Moyano
00:07:24 (Tr: 0:07:24)
i
Hanna Everett
00:07:26 (Tr: 0:07:26)
i
Martina García Peral
00:07:28 (Tr: 0:07:28)
i
Mireia Casasayas Olmos
00:07:32 (Tr: 0:07:32)
i
Anna Larrosa Massaguer
00:07:33 (Tr: 0:07:33)
i
Sarah Garcia Cota
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Lila Puig
00:07:36 (Tr: 0:07:36) |
|||||||
13 | 13 | 425 |
i
|
Aina Pardos Moyano | 0:07:24 | ||
Real t.: 00:07:24 Official t.: 00:07:24 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:51:50 Cat:BenF Category place: 13 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 4:36 min/km Club: escola sagrada família 4t b V1: 0:01:10 Hour V1 : 10:45:36 Place V1 : 5 - V2: 0:03:25 Hour V2 : 10:47:51 Place V2 : 11 Y 6 places V3: 0:05:01 Hour V3 : 10:49:27 Place V3 : 11 Z Finish line: 0:07:24 Finish hour: 10:51:50 Finish place : 13 Y 2 places
Split Times
27462
0:07:37
00:07:24
0:07:12
i
Mariona Arenas Roman
00:07:12 (Tr: 0:07:12)
i
Paula Garcia Sanchez
00:07:16 (Tr: 0:07:16)
i
Sara Garcia Salas
00:07:20 (Tr: 0:07:20)
i
Hanna Everett
00:07:26 (Tr: 0:07:26)
i
Martina García Peral
00:07:28 (Tr: 0:07:28)
i
Mireia Casasayas Olmos
00:07:32 (Tr: 0:07:32)
i
Anna Larrosa Massaguer
00:07:33 (Tr: 0:07:33)
i
Sarah Garcia Cota
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Lila Puig
00:07:36 (Tr: 0:07:36) |
|||||||
14 | 14 | 131 |
i
|
Hanna Everett | 0:07:26 | ||
Real t.: 00:07:26 Official t.: 00:07:26 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:51:52 Cat:BenF Category place: 14 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 4:38 min/km Club: col.legi montserrat 1 V1: 0:01:08 Hour V1 : 10:45:34 Place V1 : 4 - V2: 0:03:23 Hour V2 : 10:47:49 Place V2 : 9 Y 5 places V3: 0:05:01 Hour V3 : 10:49:27 Place V3 : 12 Y 3 places Finish line: 0:07:26 Finish hour: 10:51:52 Finish place : 14 Y 2 places
Split Times
23489
0:07:37
00:07:26
0:07:16
i
Paula Garcia Sanchez
00:07:16 (Tr: 0:07:16)
i
Sara Garcia Salas
00:07:20 (Tr: 0:07:20)
i
Aina Pardos Moyano
00:07:24 (Tr: 0:07:24)
i
Martina García Peral
00:07:28 (Tr: 0:07:28)
i
Mireia Casasayas Olmos
00:07:32 (Tr: 0:07:32)
i
Anna Larrosa Massaguer
00:07:33 (Tr: 0:07:33)
i
Sarah Garcia Cota
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Lila Puig
00:07:36 (Tr: 0:07:36) |
|||||||
15 | 15 | 90 |
i
|
Martina García Peral | 0:07:28 | ||
Real t.: 00:07:28 Official t.: 00:07:28 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:51:54 Cat:BenF Category place: 15 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 4:39 min/km Club: c.n. banyoles V1: 0:01:17 Hour V1 : 10:45:43 Place V1 : 17 - V2: 0:03:31 Hour V2 : 10:47:57 Place V2 : 14 X 3 places V3: 0:05:04 Hour V3 : 10:49:30 Place V3 : 14 Z Finish line: 0:07:28 Finish hour: 10:51:54 Finish place : 15 Y 1 place
Split Times
18246
0:07:37
00:07:28
0:07:20
i
Sara Garcia Salas
00:07:20 (Tr: 0:07:20)
i
Aina Pardos Moyano
00:07:24 (Tr: 0:07:24)
i
Hanna Everett
00:07:26 (Tr: 0:07:26)
i
Mireia Casasayas Olmos
00:07:32 (Tr: 0:07:32)
i
Anna Larrosa Massaguer
00:07:33 (Tr: 0:07:33)
i
Sarah Garcia Cota
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Lila Puig
00:07:36 (Tr: 0:07:36) |
|||||||
16 | 16 | 148 |
i
|
Mireia Casasayas Olmos | 0:07:32 | ||
Real t.: 00:07:32 Official t.: 00:07:32 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:51:58 Cat:BenF Category place: 16 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 4:41 min/km Club: col.legi montserrat 4 V1: 0:01:31 Hour V1 : 10:45:57 Place V1 : 58 - V2: 0:03:40 Hour V2 : 10:48:06 Place V2 : 20 X 38 places V3: 0:05:10 Hour V3 : 10:49:36 Place V3 : 16 X 4 places Finish line: 0:07:32 Finish hour: 10:51:58 Finish place : 16 Z
Split Times
16284
0:07:39
00:07:32
0:07:24
i
Aina Pardos Moyano
00:07:24 (Tr: 0:07:24)
i
Hanna Everett
00:07:26 (Tr: 0:07:26)
i
Martina García Peral
00:07:28 (Tr: 0:07:28)
i
Anna Larrosa Massaguer
00:07:33 (Tr: 0:07:33)
i
Sarah Garcia Cota
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Lila Puig
00:07:36 (Tr: 0:07:36)
i
Sara García Prado
00:07:38 (Tr: 0:07:38) |
|||||||
17 | 17 | 819 |
i
|
Anna Larrosa Massaguer | 0:07:33 | ||
Real t.: 00:07:33 Official t.: 00:07:33 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:51:59 Cat:BenF Category place: 17 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 4:41 min/km Club: vedruna immaculada 4t V1: 0:01:31 Hour V1 : 10:45:57 Place V1 : 60 - V2: 0:03:39 Hour V2 : 10:48:05 Place V2 : 17 X 43 places V3: 0:05:11 Hour V3 : 10:49:37 Place V3 : 18 Y 1 place Finish line: 0:07:33 Finish hour: 10:51:59 Finish place : 17 X 1 place
Split Times
13677
0:07:39
00:07:33
0:07:26
i
Hanna Everett
00:07:26 (Tr: 0:07:26)
i
Martina García Peral
00:07:28 (Tr: 0:07:28)
i
Mireia Casasayas Olmos
00:07:32 (Tr: 0:07:32)
i
Sarah Garcia Cota
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Lila Puig
00:07:36 (Tr: 0:07:36)
i
Sara García Prado
00:07:38 (Tr: 0:07:38) |
|||||||
18 | 18 | 406 |
i
|
Sarah Garcia Cota | 0:07:35 | ||
Real t.: 00:07:35 Official t.: 00:07:35 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:52:01 Cat:BenF Category place: 18 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 4:43 min/km Club: escola sagrada família 4t a V1: 0:01:23 Hour V1 : 10:45:49 Place V1 : 30 - V2: 0:03:47 Hour V2 : 10:48:13 Place V2 : 29 X 1 place V3: 0:05:13 Hour V3 : 10:49:39 Place V3 : 19 X 10 places Finish line: 0:07:35 Finish hour: 10:52:01 Finish place : 18 X 1 place
Split Times
14647
0:07:42
00:07:35
0:07:28
i
Martina García Peral
00:07:28 (Tr: 0:07:28)
i
Mireia Casasayas Olmos
00:07:32 (Tr: 0:07:32)
i
Anna Larrosa Massaguer
00:07:33 (Tr: 0:07:33)
i
Lila Puig
00:07:36 (Tr: 0:07:36)
i
Sara García Prado
00:07:38 (Tr: 0:07:38)
i
Marina Arbona Ricart
00:07:41 (Tr: 0:07:41) |
|||||||
19 | 19 | 297 |
i
|
Lila Puig | 0:07:36 | ||
Real t.: 00:07:36 Official t.: 00:07:36 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:52:02 Cat:BenF Category place: 19 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 4:43 min/km Club: escola la sedeta V1: 0:01:31 Hour V1 : 10:45:57 Place V1 : 56 - V2: 0:03:40 Hour V2 : 10:48:06 Place V2 : 19 X 37 places V3: 0:05:16 Hour V3 : 10:49:42 Place V3 : 20 Y 1 place Finish line: 0:07:36 Finish hour: 10:52:02 Finish place : 19 X 1 place
Split Times
19111
0:07:44
00:07:36
0:07:27
i
Martina García Peral
00:07:28 (Tr: 0:07:28)
i
Mireia Casasayas Olmos
00:07:32 (Tr: 0:07:32)
i
Anna Larrosa Massaguer
00:07:33 (Tr: 0:07:33)
i
Sarah Garcia Cota
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Sara García Prado
00:07:38 (Tr: 0:07:38)
i
Marina Arbona Ricart
00:07:41 (Tr: 0:07:41)
i
Marina Capel Margarit
00:07:44 (Tr: 0:07:44) |
|||||||
20 | 20 | 427 |
i
|
Sara García Prado | 0:07:38 | ||
Real t.: 00:07:38 Official t.: 00:07:38 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:52:04 Cat:BenF Category place: 20 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 4:45 min/km Club: escola sagrada família 4t b V1: 0:01:14 Hour V1 : 10:45:40 Place V1 : 11 - V2: 0:03:32 Hour V2 : 10:47:58 Place V2 : 15 Y 4 places V3: 0:05:07 Hour V3 : 10:49:33 Place V3 : 15 Z Finish line: 0:07:38 Finish hour: 10:52:04 Finish place : 20 Y 5 places
Split Times
21472
0:07:48
00:07:38
0:07:29
i
Mireia Casasayas Olmos
00:07:32 (Tr: 0:07:32)
i
Anna Larrosa Massaguer
00:07:33 (Tr: 0:07:33)
i
Sarah Garcia Cota
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Lila Puig
00:07:36 (Tr: 0:07:36)
i
Marina Arbona Ricart
00:07:41 (Tr: 0:07:41)
i
Marina Capel Margarit
00:07:44 (Tr: 0:07:44)
i
Laura Peral Blanch
00:07:48 (Tr: 0:07:48) |
|||||||
21 | 21 | 690 |
i
|
Marina Arbona Ricart | 0:07:41 | ||
Real t.: 00:07:41 Official t.: 00:07:41 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:52:07 Cat:BenF Category place: 21 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 4:47 min/km Club: fructuos gelabert V1: 0:01:24 Hour V1 : 10:45:50 Place V1 : 33 - V2: 0:03:42 Hour V2 : 10:48:08 Place V2 : 24 X 9 places V3: 0:05:19 Hour V3 : 10:49:45 Place V3 : 22 X 2 places Finish line: 0:07:41 Finish hour: 10:52:07 Finish place : 21 X 1 place
Split Times
20682
0:07:51
00:07:41
0:07:32
i
Anna Larrosa Massaguer
00:07:33 (Tr: 0:07:33)
i
Sarah Garcia Cota
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Lila Puig
00:07:36 (Tr: 0:07:36)
i
Sara García Prado
00:07:38 (Tr: 0:07:38)
i
Marina Capel Margarit
00:07:44 (Tr: 0:07:44)
i
Laura Peral Blanch
00:07:48 (Tr: 0:07:48)
i
Camila Grisolía Cuiña
00:07:51 (Tr: 0:07:51) |
|||||||
22 | 22 | 812 |
i
|
Marina Capel Margarit | 0:07:44 | ||
Real t.: 00:07:44 Official t.: 00:07:44 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:52:10 Cat:BenF Category place: 22 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 4:49 min/km Club: vedruna immaculada 4t V1: 0:01:27 Hour V1 : 10:45:53 Place V1 : 41 - V2: 0:03:41 Hour V2 : 10:48:07 Place V2 : 22 X 19 places V3: 0:05:20 Hour V3 : 10:49:46 Place V3 : 23 Y 1 place Finish line: 0:07:44 Finish hour: 10:52:10 Finish place : 22 X 1 place
Split Times
22061
0:07:54
00:07:44
0:07:34
i
Sarah Garcia Cota
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Lila Puig
00:07:36 (Tr: 0:07:36)
i
Sara García Prado
00:07:38 (Tr: 0:07:38)
i
Marina Arbona Ricart
00:07:41 (Tr: 0:07:41)
i
Laura Peral Blanch
00:07:48 (Tr: 0:07:48)
i
Camila Grisolía Cuiña
00:07:51 (Tr: 0:07:51)
i
Yahui Niu
00:07:54 (Tr: 0:07:54) |
|||||||
23 | 23 | 793 |
i
|
Laura Peral Blanch | 0:07:48 | ||
Real t.: 00:07:48 Official t.: 00:07:48 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:52:14 Cat:BenF Category place: 23 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 4:51 min/km Club: vedruna immaculada 3r V1: 0:01:31 Hour V1 : 10:45:57 Place V1 : 59 - V2: 0:03:41 Hour V2 : 10:48:07 Place V2 : 23 X 36 places V3: 0:05:23 Hour V3 : 10:49:49 Place V3 : 24 Y 1 place Finish line: 0:07:48 Finish hour: 10:52:14 Finish place : 23 X 1 place
Split Times
21472
0:07:58
00:07:48
0:07:38
i
Sara García Prado
00:07:38 (Tr: 0:07:38)
i
Marina Arbona Ricart
00:07:41 (Tr: 0:07:41)
i
Marina Capel Margarit
00:07:44 (Tr: 0:07:44)
i
Camila Grisolía Cuiña
00:07:51 (Tr: 0:07:51)
i
Yahui Niu
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Lua Lopez Oliva
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Irene Garcia Rovira
00:07:55 (Tr: 0:07:55) |
|||||||
24 | 24 | 541 |
i
|
Camila Grisolía Cuiña | 0:07:51 | ||
Real t.: 00:07:51 Official t.: 00:07:51 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:52:17 Cat:BenF Category place: 24 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 4:53 min/km Club: escola tabor V1: 0:01:27 Hour V1 : 10:45:53 Place V1 : 45 - V2: 0:03:40 Hour V2 : 10:48:06 Place V2 : 18 X 27 places V3: 0:05:18 Hour V3 : 10:49:44 Place V3 : 21 Y 3 places Finish line: 0:07:51 Finish hour: 10:52:17 Finish place : 24 Y 3 places
Split Times
20682
0:08:00
00:07:51
0:07:41
i
Marina Arbona Ricart
00:07:41 (Tr: 0:07:41)
i
Marina Capel Margarit
00:07:44 (Tr: 0:07:44)
i
Laura Peral Blanch
00:07:48 (Tr: 0:07:48)
i
Yahui Niu
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Lua Lopez Oliva
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Irene Garcia Rovira
00:07:55 (Tr: 0:07:55)
i
Aitna Velasco Subijana
00:07:59 (Tr: 0:07:59)
i
Júlia Millán Sevilla
00:07:59 (Tr: 0:07:59)
i
Tania Carbo Vilella
00:08:00 (Tr: 0:08:00) |
|||||||
25 | 25 | 831 |
i
|
Yahui Niu | 0:07:54 | ||
Real t.: 00:07:54 Official t.: 00:07:54 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:52:20 Cat:BenF Category place: 25 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 4:55 min/km Club: vedruna immaculada 4t V1: 0:01:28 Hour V1 : 10:45:54 Place V1 : 47 - V2: 0:03:40 Hour V2 : 10:48:06 Place V2 : 21 X 26 places V3: 0:05:25 Hour V3 : 10:49:51 Place V3 : 25 Y 4 places Finish line: 0:07:54 Finish hour: 10:52:20 Finish place : 25 Z
Split Times
22061
0:08:04
00:07:54
0:07:44
i
Marina Capel Margarit
00:07:44 (Tr: 0:07:44)
i
Laura Peral Blanch
00:07:48 (Tr: 0:07:48)
i
Camila Grisolía Cuiña
00:07:51 (Tr: 0:07:51)
i
Lua Lopez Oliva
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Irene Garcia Rovira
00:07:55 (Tr: 0:07:55)
i
Aitna Velasco Subijana
00:07:59 (Tr: 0:07:59)
i
Júlia Millán Sevilla
00:07:59 (Tr: 0:07:59)
i
Tania Carbo Vilella
00:08:00 (Tr: 0:08:00) |
|||||||
26 | 26 | 665 |
i
|
Lua Lopez Oliva | 0:07:54 | ||
Real t.: 00:07:54 Official t.: 00:07:54 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:52:20 Cat:BenF Category place: 26 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 4:55 min/km Club: fructuos gelabert V1: 0:01:31 Hour V1 : 10:45:57 Place V1 : 55 - V2: 0:03:53 Hour V2 : 10:48:19 Place V2 : 34 X 21 places V3: 0:05:27 Hour V3 : 10:49:53 Place V3 : 26 X 8 places Finish line: 0:07:54 Finish hour: 10:52:20 Finish place : 26 Z
Split Times
13668
0:08:01
00:07:54
0:07:48
i
Laura Peral Blanch
00:07:48 (Tr: 0:07:48)
i
Camila Grisolía Cuiña
00:07:51 (Tr: 0:07:51)
i
Yahui Niu
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Irene Garcia Rovira
00:07:55 (Tr: 0:07:55)
i
Aitna Velasco Subijana
00:07:59 (Tr: 0:07:59)
i
Júlia Millán Sevilla
00:07:59 (Tr: 0:07:59)
i
Tania Carbo Vilella
00:08:00 (Tr: 0:08:00) |
|||||||
27 | 27 | 874 |
i
|
Irene Garcia Rovira | 0:07:55 | ||
Real t.: 00:07:55 Official t.: 00:07:55 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:52:21 Cat:BenF Category place: 27 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 4:56 min/km Club: V1: 0:01:34 Hour V1 : 10:46:00 Place V1 : 73 - V2: 0:03:58 Hour V2 : 10:48:24 Place V2 : 41 X 32 places V3: 0:05:37 Hour V3 : 10:50:03 Place V3 : 31 X 10 places Finish line: 0:07:55 Finish hour: 10:52:21 Finish place : 27 X 4 places
Split Times
10439
0:08:00
00:07:55
0:07:51
i
Camila Grisolía Cuiña
00:07:51 (Tr: 0:07:51)
i
Yahui Niu
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Lua Lopez Oliva
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Aitna Velasco Subijana
00:07:59 (Tr: 0:07:59)
i
Júlia Millán Sevilla
00:07:59 (Tr: 0:07:59)
i
Tania Carbo Vilella
00:08:00 (Tr: 0:08:00) |
|||||||
28 | 28 | 674 |
i
|
Aitna Velasco Subijana | 0:07:59 | ||
Real t.: 00:07:59 Official t.: 00:07:59 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:52:25 Cat:BenF Category place: 28 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 4:58 min/km Club: fructuos gelabert V1: 0:01:21 Hour V1 : 10:45:47 Place V1 : 24 - V2: 0:03:47 Hour V2 : 10:48:13 Place V2 : 28 Y 4 places V3: 0:05:31 Hour V3 : 10:49:57 Place V3 : 29 Y 1 place Finish line: 0:07:59 Finish hour: 10:52:25 Finish place : 28 X 1 place
Split Times
9809
0:08:03
00:07:59
0:07:54
i
Yahui Niu
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Lua Lopez Oliva
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Irene Garcia Rovira
00:07:55 (Tr: 0:07:55)
i
Júlia Millán Sevilla
00:07:59 (Tr: 0:07:59)
i
Tania Carbo Vilella
00:08:00 (Tr: 0:08:00) |
|||||||
29 | 29 | 879 |
i
|
Júlia Millán Sevilla | 0:07:59 | ||
Real t.: 00:07:59 Official t.: 00:07:59 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:52:25 Cat:BenF Category place: 29 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 4:58 min/km Club: V1: 0:01:15 Hour V1 : 10:45:41 Place V1 : 13 - V2: 0:03:46 Hour V2 : 10:48:12 Place V2 : 25 Y 12 places V3: 0:05:30 Hour V3 : 10:49:56 Place V3 : 28 Y 3 places Finish line: 0:07:59 Finish hour: 10:52:25 Finish place : 29 Y 1 place
Split Times
11068
0:08:04
00:07:59
0:07:54
i
Lua Lopez Oliva
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Irene Garcia Rovira
00:07:55 (Tr: 0:07:55)
i
Aitna Velasco Subijana
00:07:59 (Tr: 0:07:59)
i
Tania Carbo Vilella
00:08:00 (Tr: 0:08:00) |
|||||||
30 | 30 | 685 |
i
|
Tania Carbo Vilella | 0:08:00 | ||
Real t.: 00:08:00 Official t.: 00:08:00 Real start: 10:44:26 Finish hour: 10:52:26 Cat:BenF Category place: 30 Race start:10:44:26 Gender:F Pace: 4:58 min/km Club: fructuos gelabert V1: 0:01:36 Hour V1 : 10:46:02 Place V1 : 83 - V2: 0:04:08 Hour V2 : 10:48:34 Place V2 : 55 X 28 places V3: 0:05:47 Hour V3 : 10:50:13 Place V3 : 42 X 13 places Finish line: 0:08:00 Finish hour: 10:52:26 Finish place : 30 X 12 places
Split Times
8910
0:08:04
00:08:00
0:07:55
i
Irene Garcia Rovira
00:07:55 (Tr: 0:07:55)
i
Aitna Velasco Subijana
00:07:59 (Tr: 0:07:59)
i
Júlia Millán Sevilla
00:07:59 (Tr: 0:07:59) |
|||||||