L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 964 |
i
|
Júlia De La Piedra Sitjas | 0:05:25 | ||
Real t.: 00:05:25 Official t.: 00:05:25 Real start: 10:14:27 Finish hour: 10:19:52 Cat:CadF Category place: 1 Race start:10:14:27 Gender:F Pace: 3:22 min/km Club: V1: 0:01:03 Hour V1 : 10:15:30 Place V1 : 1 - V2: 0:02:39 Hour V2 : 10:17:06 Place V2 : 1 Z V3: 0:03:46 Hour V3 : 10:18:13 Place V3 : 1 Z Finish line: 0:05:25 Finish hour: 10:19:52 Finish place : 1 Z
Split Times
76560
0:05:59
00:05:25
0:04:50
i
Abril Altarriba Solà
00:05:34 (Tr: 0:05:34)
i
Lucia Prado Morales
00:05:37 (Tr: 0:05:37)
i
Ghita Bahim Houari
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
i
Laura Torres García
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Paula De La Piedra Hernández
00:05:57 (Tr: 0:05:57)
i
Judit Lerma Colomer
00:05:59 (Tr: 0:05:59) |
|||||||
2 | 2 | 951 |
i
|
Abril Altarriba Solà | 0:05:34 | ||
Real t.: 00:05:34 Official t.: 00:05:34 Real start: 10:14:27 Finish hour: 10:20:01 Cat:InfF Category place: 1 Race start:10:14:27 Gender:F Pace: 3:28 min/km Club: V1: 0:01:03 Hour V1 : 10:15:30 Place V1 : 3 - V2: 0:02:43 Hour V2 : 10:17:10 Place V2 : 3 Z V3: 0:03:52 Hour V3 : 10:18:19 Place V3 : 2 X 1 place Finish line: 0:05:34 Finish hour: 10:20:01 Finish place : 2 Z
Split Times
56234
0:05:59
00:05:34
0:05:08
i
Júlia De La Piedra Sitjas
00:05:25 (Tr: 0:05:25)
i
Lucia Prado Morales
00:05:37 (Tr: 0:05:37)
i
Ghita Bahim Houari
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
i
Laura Torres García
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Paula De La Piedra Hernández
00:05:57 (Tr: 0:05:57)
i
Judit Lerma Colomer
00:05:59 (Tr: 0:05:59) |
|||||||
3 | 3 | 937 |
i
|
Lucia Prado Morales | 0:05:37 | ||
Real t.: 00:05:37 Official t.: 00:05:37 Real start: 10:14:27 Finish hour: 10:20:04 Cat:InfF Category place: 2 Race start:10:14:27 Gender:F Pace: 3:30 min/km Club: V1: 0:01:03 Hour V1 : 10:15:30 Place V1 : 6 - V2: 0:02:43 Hour V2 : 10:17:10 Place V2 : 4 X 2 places V3: 0:03:53 Hour V3 : 10:18:20 Place V3 : 3 X 1 place Finish line: 0:05:37 Finish hour: 10:20:04 Finish place : 3 Z
Split Times
48466
0:05:59
00:05:37
0:05:15
i
Júlia De La Piedra Sitjas
00:05:25 (Tr: 0:05:25)
i
Abril Altarriba Solà
00:05:34 (Tr: 0:05:34)
i
Ghita Bahim Houari
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
i
Laura Torres García
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Paula De La Piedra Hernández
00:05:57 (Tr: 0:05:57)
i
Judit Lerma Colomer
00:05:59 (Tr: 0:05:59) |
|||||||
4 | 4 | 50 |
i
|
Ghita Bahim Houari | 0:05:42 | ||
Real t.: 00:05:42 Official t.: 00:05:42 Real start: 10:14:27 Finish hour: 10:20:09 Cat:CadF Category place: 2 Race start:10:14:27 Gender:F Pace: 3:33 min/km Club: club atlètic mollet V1: 0:01:03 Hour V1 : 10:15:30 Place V1 : 2 - V2: 0:02:42 Hour V2 : 10:17:09 Place V2 : 2 Z V3: 0:03:54 Hour V3 : 10:18:21 Place V3 : 4 Y 2 places Finish line: 0:05:42 Finish hour: 10:20:09 Finish place : 4 Z
Split Times
39188
0:06:00
00:05:42
0:05:25
i
Júlia De La Piedra Sitjas
00:05:25 (Tr: 0:05:25)
i
Abril Altarriba Solà
00:05:34 (Tr: 0:05:34)
i
Lucia Prado Morales
00:05:37 (Tr: 0:05:37)
i
Laura Torres García
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Paula De La Piedra Hernández
00:05:57 (Tr: 0:05:57)
i
Judit Lerma Colomer
00:05:59 (Tr: 0:05:59) |
|||||||
5 | 5 | 972 |
i
|
Laura Torres García | 0:05:51 | ||
Real t.: 00:05:51 Official t.: 00:05:51 Real start: 10:14:27 Finish hour: 10:20:18 Cat:CadF Category place: 3 Race start:10:14:27 Gender:F Pace: 3:38 min/km Club: V1: 0:01:03 Hour V1 : 10:15:30 Place V1 : 4 - V2: 0:02:44 Hour V2 : 10:17:11 Place V2 : 5 Y 1 place V3: 0:03:57 Hour V3 : 10:18:24 Place V3 : 5 Z Finish line: 0:05:51 Finish hour: 10:20:18 Finish place : 5 Z
Split Times
51801
0:06:15
00:05:51
0:05:27
i
Abril Altarriba Solà
00:05:34 (Tr: 0:05:34)
i
Lucia Prado Morales
00:05:37 (Tr: 0:05:37)
i
Ghita Bahim Houari
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
i
Paula De La Piedra Hernández
00:05:57 (Tr: 0:05:57)
i
Judit Lerma Colomer
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Ona Boix Masferrer
00:06:15 (Tr: 0:06:15) |
|||||||
6 | 6 | 46 |
i
|
Paula De La Piedra Hernández | 0:05:57 | ||
Real t.: 00:05:57 Official t.: 00:05:57 Real start: 10:14:27 Finish hour: 10:20:24 Cat:CadF Category place: 4 Race start:10:14:27 Gender:F Pace: 3:42 min/km Club: club atlètic mollet V1: 0:01:03 Hour V1 : 10:15:30 Place V1 : 5 - V2: 0:02:48 Hour V2 : 10:17:15 Place V2 : 6 Y 1 place V3: 0:04:03 Hour V3 : 10:18:30 Place V3 : 6 Z Finish line: 0:05:57 Finish hour: 10:20:24 Finish place : 6 Z
Split Times
61417
0:06:25
00:05:57
0:05:29
i
Abril Altarriba Solà
00:05:34 (Tr: 0:05:34)
i
Lucia Prado Morales
00:05:37 (Tr: 0:05:37)
i
Ghita Bahim Houari
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
i
Laura Torres García
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Judit Lerma Colomer
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Ona Boix Masferrer
00:06:15 (Tr: 0:06:15)
i
Alba Armengol Casalì
00:06:25 (Tr: 0:06:25) |
|||||||
7 | 7 | 967 |
i
|
Judit Lerma Colomer | 0:05:59 | ||
Real t.: 00:05:59 Official t.: 00:05:59 Real start: 10:14:27 Finish hour: 10:20:26 Cat:CadF Category place: 5 Race start:10:14:27 Gender:F Pace: 3:43 min/km Club: V1: 0:01:04 Hour V1 : 10:15:31 Place V1 : 9 - V2: 0:02:53 Hour V2 : 10:17:20 Place V2 : 7 X 2 places V3: 0:04:11 Hour V3 : 10:18:38 Place V3 : 7 Z Finish line: 0:05:59 Finish hour: 10:20:26 Finish place : 7 Z
Split Times
64163
0:06:28
00:05:59
0:05:30
i
Abril Altarriba Solà
00:05:34 (Tr: 0:05:34)
i
Lucia Prado Morales
00:05:37 (Tr: 0:05:37)
i
Ghita Bahim Houari
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
i
Laura Torres García
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Paula De La Piedra Hernández
00:05:57 (Tr: 0:05:57)
i
Ona Boix Masferrer
00:06:15 (Tr: 0:06:15)
i
Alba Armengol Casalì
00:06:25 (Tr: 0:06:25)
i
Nora Masanas Verges
00:06:28 (Tr: 0:06:28) |
|||||||
8 | 8 | 49 |
i
|
Ona Boix Masferrer | 0:06:15 | ||
Real t.: 00:06:15 Official t.: 00:06:15 Real start: 10:14:27 Finish hour: 10:20:42 Cat:CadF Category place: 6 Race start:10:14:27 Gender:F Pace: 3:53 min/km Club: club atlètic mollet V1: 0:01:04 Hour V1 : 10:15:31 Place V1 : 7 - V2: 0:02:54 Hour V2 : 10:17:21 Place V2 : 8 Y 1 place V3: 0:04:12 Hour V3 : 10:18:39 Place V3 : 8 Z Finish line: 0:06:15 Finish hour: 10:20:42 Finish place : 8 Z
Split Times
51801
0:06:38
00:06:15
0:05:51
i
Laura Torres García
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Paula De La Piedra Hernández
00:05:57 (Tr: 0:05:57)
i
Judit Lerma Colomer
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Alba Armengol Casalì
00:06:25 (Tr: 0:06:25)
i
Nora Masanas Verges
00:06:28 (Tr: 0:06:28)
i
Berta Junyent Domènech
00:06:30 (Tr: 0:06:30)
i
Kenia Wiegand Coderch
00:06:36 (Tr: 0:06:36) |
|||||||
9 | 9 | 954 |
i
|
Alba Armengol Casalì | 0:06:25 | ||
Real t.: 00:06:25 Official t.: 00:06:25 Real start: 10:14:27 Finish hour: 10:20:52 Cat:InfF Category place: 3 Race start:10:14:27 Gender:F Pace: 4:00 min/km Club: V1: 0:01:04 Hour V1 : 10:15:31 Place V1 : 8 - V2: 0:03:09 Hour V2 : 10:17:36 Place V2 : 9 Y 1 place V3: 0:04:33 Hour V3 : 10:19:00 Place V3 : 9 Z Finish line: 0:06:25 Finish hour: 10:20:52 Finish place : 9 Z
Split Times
61417
0:06:53
00:06:25
0:05:57
i
Paula De La Piedra Hernández
00:05:57 (Tr: 0:05:57)
i
Judit Lerma Colomer
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Ona Boix Masferrer
00:06:15 (Tr: 0:06:15)
i
Nora Masanas Verges
00:06:28 (Tr: 0:06:28)
i
Berta Junyent Domènech
00:06:30 (Tr: 0:06:30)
i
Kenia Wiegand Coderch
00:06:36 (Tr: 0:06:36)
i
Mariona Planas Torramilans
00:06:47 (Tr: 0:06:47)
i
Aina Cuchillo De Bobes
00:06:49 (Tr: 0:06:49)
i
Aina Marti Sallas
00:06:49 (Tr: 0:06:49) |
|||||||
10 | 10 | 97 |
i
|
Nora Masanas Verges | 0:06:28 | ||
Real t.: 00:06:28 Official t.: 00:06:28 Real start: 10:14:27 Finish hour: 10:20:55 Cat:InfF Category place: 4 Race start:10:14:27 Gender:F Pace: 4:02 min/km Club: c.n. banyoles V1: 0:01:05 Hour V1 : 10:15:32 Place V1 : 10 - V2: 0:03:09 Hour V2 : 10:17:36 Place V2 : 10 Z V3: 0:04:35 Hour V3 : 10:19:02 Place V3 : 10 Z Finish line: 0:06:28 Finish hour: 10:20:55 Finish place : 10 Z
Split Times
64163
0:06:58
00:06:28
0:05:59
i
Judit Lerma Colomer
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Ona Boix Masferrer
00:06:15 (Tr: 0:06:15)
i
Alba Armengol Casalì
00:06:25 (Tr: 0:06:25)
i
Berta Junyent Domènech
00:06:30 (Tr: 0:06:30)
i
Kenia Wiegand Coderch
00:06:36 (Tr: 0:06:36)
i
Mariona Planas Torramilans
00:06:47 (Tr: 0:06:47)
i
Aina Cuchillo De Bobes
00:06:49 (Tr: 0:06:49)
i
Aina Marti Sallas
00:06:49 (Tr: 0:06:49)
i
Vicky Michel Godin
00:06:54 (Tr: 0:06:54)
i
Jana Arroyo Tercero
00:06:56 (Tr: 0:06:56) |
|||||||
11 | 11 | 953 |
i
|
Berta Junyent Domènech | 0:06:30 | ||
Real t.: 00:06:30 Official t.: 00:06:30 Real start: 10:14:27 Finish hour: 10:20:57 Cat:InfF Category place: 5 Race start:10:14:27 Gender:F Pace: 4:02 min/km Club: V1: 0:01:11 Hour V1 : 10:15:38 Place V1 : 18 - V2: 0:03:14 Hour V2 : 10:17:41 Place V2 : 12 X 6 places V3: 0:04:36 Hour V3 : 10:19:03 Place V3 : 12 Z Finish line: 0:06:30 Finish hour: 10:20:57 Finish place : 11 X 1 place
Split Times
41648
0:06:49
00:06:30
0:06:11
i
Ona Boix Masferrer
00:06:15 (Tr: 0:06:15)
i
Alba Armengol Casalì
00:06:25 (Tr: 0:06:25)
i
Nora Masanas Verges
00:06:28 (Tr: 0:06:28)
i
Kenia Wiegand Coderch
00:06:36 (Tr: 0:06:36)
i
Mariona Planas Torramilans
00:06:47 (Tr: 0:06:47)
i
Aina Cuchillo De Bobes
00:06:49 (Tr: 0:06:49) |
|||||||
12 | 12 | 77 |
i
|
Kenia Wiegand Coderch | 0:06:36 | ||
Real t.: 00:06:36 Official t.: 00:06:36 Real start: 10:14:27 Finish hour: 10:21:03 Cat:InfF Category place: 6 Race start:10:14:27 Gender:F Pace: 4:07 min/km Club: club atletisme olot terra de volcan V1: 0:01:13 Hour V1 : 10:15:40 Place V1 : 22 - V2: 0:03:13 Hour V2 : 10:17:40 Place V2 : 11 X 11 places V3: 0:04:36 Hour V3 : 10:19:03 Place V3 : 11 Z Finish line: 0:06:36 Finish hour: 10:21:03 Finish place : 12 Y 1 place
Split Times
27396
0:06:49
00:06:36
0:06:24
i
Alba Armengol Casalì
00:06:25 (Tr: 0:06:25)
i
Nora Masanas Verges
00:06:28 (Tr: 0:06:28)
i
Berta Junyent Domènech
00:06:30 (Tr: 0:06:30)
i
Mariona Planas Torramilans
00:06:47 (Tr: 0:06:47)
i
Aina Cuchillo De Bobes
00:06:49 (Tr: 0:06:49)
i
Aina Marti Sallas
00:06:49 (Tr: 0:06:49) |
|||||||
13 | 13 | 942 |
i
|
Mariona Planas Torramilans | 0:06:47 | ||
Real t.: 00:06:47 Official t.: 00:06:47 Real start: 10:14:27 Finish hour: 10:21:14 Cat:InfF Category place: 7 Race start:10:14:27 Gender:F Pace: 4:13 min/km Club: V1: 0:01:15 Hour V1 : 10:15:42 Place V1 : 27 - V2: 0:03:27 Hour V2 : 10:17:54 Place V2 : 21 X 6 places V3: 0:04:54 Hour V3 : 10:19:21 Place V3 : 18 X 3 places Finish line: 0:06:47 Finish hour: 10:21:14 Finish place : 13 X 5 places
Split Times
40407
0:07:05
00:06:47
0:06:28
i
Nora Masanas Verges
00:06:28 (Tr: 0:06:28)
i
Berta Junyent Domènech
00:06:30 (Tr: 0:06:30)
i
Kenia Wiegand Coderch
00:06:36 (Tr: 0:06:36)
i
Aina Cuchillo De Bobes
00:06:49 (Tr: 0:06:49)
i
Aina Marti Sallas
00:06:49 (Tr: 0:06:49)
i
Vicky Michel Godin
00:06:54 (Tr: 0:06:54)
i
Jana Arroyo Tercero
00:06:56 (Tr: 0:06:56)
i
Júlia Martínez Berrio
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Rosa ana Moreno Hoyo
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Abril Roig Sallen
00:07:05 (Tr: 0:07:05) |
|||||||
14 | 14 | 940 |
i
|
Aina Cuchillo De Bobes | 0:06:49 | ||
Real t.: 00:06:49 Official t.: 00:06:49 Real start: 10:14:27 Finish hour: 10:21:16 Cat:InfF Category place: 8 Race start:10:14:27 Gender:F Pace: 4:14 min/km Club: V1: 0:01:12 Hour V1 : 10:15:39 Place V1 : 21 - V2: 0:03:20 Hour V2 : 10:17:47 Place V2 : 17 X 4 places V3: 0:04:48 Hour V3 : 10:19:15 Place V3 : 16 X 1 place Finish line: 0:06:49 Finish hour: 10:21:16 Finish place : 14 X 2 places
Split Times
41648
0:07:08
00:06:49
0:06:30
i
Berta Junyent Domènech
00:06:30 (Tr: 0:06:30)
i
Kenia Wiegand Coderch
00:06:36 (Tr: 0:06:36)
i
Mariona Planas Torramilans
00:06:47 (Tr: 0:06:47)
i
Aina Marti Sallas
00:06:49 (Tr: 0:06:49)
i
Vicky Michel Godin
00:06:54 (Tr: 0:06:54)
i
Jana Arroyo Tercero
00:06:56 (Tr: 0:06:56)
i
Júlia Martínez Berrio
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Rosa ana Moreno Hoyo
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Abril Roig Sallen
00:07:05 (Tr: 0:07:05) |
|||||||
15 | 15 | 81 |
i
|
Aina Marti Sallas | 0:06:49 | ||
Real t.: 00:06:49 Official t.: 00:06:49 Real start: 10:14:27 Finish hour: 10:21:16 Cat:InfF Category place: 9 Race start:10:14:27 Gender:F Pace: 4:14 min/km Club: club atletisme olot terra de volcan V1: 0:01:13 Hour V1 : 10:15:40 Place V1 : 24 - V2: 0:03:18 Hour V2 : 10:17:45 Place V2 : 15 X 9 places V3: 0:04:48 Hour V3 : 10:19:15 Place V3 : 15 Z Finish line: 0:06:49 Finish hour: 10:21:16 Finish place : 15 Z
Split Times
33732
0:07:04
00:06:49
0:06:34
i
Kenia Wiegand Coderch
00:06:36 (Tr: 0:06:36)
i
Mariona Planas Torramilans
00:06:47 (Tr: 0:06:47)
i
Aina Cuchillo De Bobes
00:06:49 (Tr: 0:06:49)
i
Vicky Michel Godin
00:06:54 (Tr: 0:06:54)
i
Jana Arroyo Tercero
00:06:56 (Tr: 0:06:56)
i
Júlia Martínez Berrio
00:07:04 (Tr: 0:07:04) |
|||||||
16 | 16 | 956 |
i
|
Vicky Michel Godin | 0:06:54 | ||
Real t.: 00:06:54 Official t.: 00:06:54 Real start: 10:14:27 Finish hour: 10:21:21 Cat:CadF Category place: 7 Race start:10:14:27 Gender:F Pace: 4:17 min/km Club: V1: 0:01:12 Hour V1 : 10:15:39 Place V1 : 19 - V2: 0:03:17 Hour V2 : 10:17:44 Place V2 : 14 X 5 places V3: 0:04:45 Hour V3 : 10:19:12 Place V3 : 13 X 1 place Finish line: 0:06:54 Finish hour: 10:21:21 Finish place : 16 Y 3 places
Split Times
23625
0:07:04
00:06:54
0:06:43
i
Mariona Planas Torramilans
00:06:47 (Tr: 0:06:47)
i
Aina Cuchillo De Bobes
00:06:49 (Tr: 0:06:49)
i
Aina Marti Sallas
00:06:49 (Tr: 0:06:49)
i
Jana Arroyo Tercero
00:06:56 (Tr: 0:06:56)
i
Júlia Martínez Berrio
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Rosa ana Moreno Hoyo
00:07:04 (Tr: 0:07:04) |
|||||||
17 | 17 | 946 |
i
|
Jana Arroyo Tercero | 0:06:56 | ||
Real t.: 00:06:56 Official t.: 00:06:56 Real start: 10:14:27 Finish hour: 10:21:23 Cat:InfF Category place: 10 Race start:10:14:27 Gender:F Pace: 4:19 min/km Club: V1: 0:01:16 Hour V1 : 10:15:43 Place V1 : 28 - V2: 0:03:27 Hour V2 : 10:17:54 Place V2 : 23 X 5 places V3: 0:04:55 Hour V3 : 10:19:22 Place V3 : 19 X 4 places Finish line: 0:06:56 Finish hour: 10:21:23 Finish place : 17 X 2 places
Split Times
18792
0:07:05
00:06:56
0:06:47
i
Aina Cuchillo De Bobes
00:06:49 (Tr: 0:06:49)
i
Aina Marti Sallas
00:06:49 (Tr: 0:06:49)
i
Vicky Michel Godin
00:06:54 (Tr: 0:06:54)
i
Júlia Martínez Berrio
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Rosa ana Moreno Hoyo
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Abril Roig Sallen
00:07:05 (Tr: 0:07:05) |
|||||||
18 | 18 | 949 |
i
|
Júlia Martínez Berrio | 0:07:04 | ||
Real t.: 00:07:04 Official t.: 00:07:04 Real start: 10:14:27 Finish hour: 10:21:31 Cat:InfF Category place: 11 Race start:10:14:27 Gender:F Pace: 4:24 min/km Club: V1: 0:01:18 Hour V1 : 10:15:45 Place V1 : 35 - V2: 0:03:25 Hour V2 : 10:17:52 Place V2 : 20 X 15 places V3: 0:04:56 Hour V3 : 10:19:23 Place V3 : 21 Y 1 place Finish line: 0:07:04 Finish hour: 10:21:31 Finish place : 18 X 3 places
Split Times
33732
0:07:20
00:07:04
0:06:49
i
Aina Marti Sallas
00:06:49 (Tr: 0:06:49)
i
Vicky Michel Godin
00:06:54 (Tr: 0:06:54)
i
Jana Arroyo Tercero
00:06:56 (Tr: 0:06:56)
i
Rosa ana Moreno Hoyo
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Abril Roig Sallen
00:07:05 (Tr: 0:07:05)
i
Amy Isuiza Cardoza
00:07:10 (Tr: 0:07:10)
i
Ariadna Lopez
00:07:10 (Tr: 0:07:10)
i
Sandra Lerma Colomer
00:07:14 (Tr: 0:07:14)
i
Ester Roldan Marin
00:07:17 (Tr: 0:07:17) |
|||||||
19 | 19 | 78 |
i
|
Rosa ana Moreno Hoyo | 0:07:04 | ||
Real t.: 00:07:04 Official t.: 00:07:04 Real start: 10:14:27 Finish hour: 10:21:31 Cat:InfF Category place: 12 Race start:10:14:27 Gender:F Pace: 4:24 min/km Club: club atletisme olot terra de volcan V1: 0:01:12 Hour V1 : 10:15:39 Place V1 : 20 - V2: 0:03:16 Hour V2 : 10:17:43 Place V2 : 13 X 7 places V3: 0:04:47 Hour V3 : 10:19:14 Place V3 : 14 Y 1 place Finish line: 0:07:04 Finish hour: 10:21:31 Finish place : 19 Y 5 places
Split Times
23625
0:07:15
00:07:04
0:06:54
i
Vicky Michel Godin
00:06:54 (Tr: 0:06:54)
i
Jana Arroyo Tercero
00:06:56 (Tr: 0:06:56)
i
Júlia Martínez Berrio
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Abril Roig Sallen
00:07:05 (Tr: 0:07:05)
i
Amy Isuiza Cardoza
00:07:10 (Tr: 0:07:10)
i
Ariadna Lopez
00:07:10 (Tr: 0:07:10)
i
Sandra Lerma Colomer
00:07:14 (Tr: 0:07:14) |
|||||||
20 | 20 | 948 |
i
|
Abril Roig Sallen | 0:07:05 | ||
Real t.: 00:07:05 Official t.: 00:07:05 Real start: 10:14:27 Finish hour: 10:21:32 Cat:InfF Category place: 13 Race start:10:14:27 Gender:F Pace: 4:24 min/km Club: V1: 0:01:20 Hour V1 : 10:15:47 Place V1 : 40 - V2: 0:03:27 Hour V2 : 10:17:54 Place V2 : 22 X 18 places V3: 0:04:55 Hour V3 : 10:19:22 Place V3 : 20 X 2 places Finish line: 0:07:05 Finish hour: 10:21:32 Finish place : 20 Z
Split Times
19663
0:07:14
00:07:05
0:06:56
i
Jana Arroyo Tercero
00:06:56 (Tr: 0:06:56)
i
Júlia Martínez Berrio
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Rosa ana Moreno Hoyo
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Amy Isuiza Cardoza
00:07:10 (Tr: 0:07:10)
i
Ariadna Lopez
00:07:10 (Tr: 0:07:10)
i
Sandra Lerma Colomer
00:07:14 (Tr: 0:07:14) |
|||||||
21 | 21 | 207 |
i
|
Amy Isuiza Cardoza | 0:07:10 | ||
Real t.: 00:07:10 Official t.: 00:07:10 Real start: 10:14:27 Finish hour: 10:21:37 Cat:InfF Category place: 14 Race start:10:14:27 Gender:F Pace: 4:27 min/km Club: col.legi urgell V1: 0:01:09 Hour V1 : 10:15:36 Place V1 : 14 - V2: 0:03:20 Hour V2 : 10:17:47 Place V2 : 16 Y 2 places V3: 0:04:52 Hour V3 : 10:19:19 Place V3 : 17 Y 1 place Finish line: 0:07:10 Finish hour: 10:21:37 Finish place : 21 Y 4 places
Split Times
15996
0:07:17
00:07:10
0:07:03
i
Júlia Martínez Berrio
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Rosa ana Moreno Hoyo
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Abril Roig Sallen
00:07:05 (Tr: 0:07:05)
i
Ariadna Lopez
00:07:10 (Tr: 0:07:10)
i
Sandra Lerma Colomer
00:07:14 (Tr: 0:07:14)
i
Ester Roldan Marin
00:07:17 (Tr: 0:07:17) |
|||||||
22 | 22 | 237 |
i
|
Ariadna Lopez | 0:07:10 | ||
Real t.: 00:07:10 Official t.: 00:07:10 Real start: 10:14:27 Finish hour: 10:21:37 Cat:CadF Category place: 8 Race start:10:14:27 Gender:F Pace: 4:28 min/km Club: col.legi urgell V1: 0:01:19 Hour V1 : 10:15:46 Place V1 : 37 - V2: 0:03:28 Hour V2 : 10:17:55 Place V2 : 24 X 13 places V3: 0:04:59 Hour V3 : 10:19:26 Place V3 : 22 X 2 places Finish line: 0:07:10 Finish hour: 10:21:37 Finish place : 22 Z
Split Times
32183
0:07:25
00:07:10
0:06:56
i
Jana Arroyo Tercero
00:06:56 (Tr: 0:06:56)
i
Júlia Martínez Berrio
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Rosa ana Moreno Hoyo
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Abril Roig Sallen
00:07:05 (Tr: 0:07:05)
i
Amy Isuiza Cardoza
00:07:10 (Tr: 0:07:10)
i
Sandra Lerma Colomer
00:07:14 (Tr: 0:07:14)
i
Ester Roldan Marin
00:07:17 (Tr: 0:07:17)
i
Aina Fernández Carrera
00:07:25 (Tr: 0:07:25) |
|||||||
23 | 23 | 932 |
i
|
Sandra Lerma Colomer | 0:07:14 | ||
Real t.: 00:07:14 Official t.: 00:07:14 Real start: 10:14:27 Finish hour: 10:21:41 Cat:InfF Category place: 15 Race start:10:14:27 Gender:F Pace: 4:30 min/km Club: V1: 0:01:14 Hour V1 : 10:15:41 Place V1 : 25 - V2: 0:03:29 Hour V2 : 10:17:56 Place V2 : 25 Z V3: 0:05:04 Hour V3 : 10:19:31 Place V3 : 25 Z Finish line: 0:07:14 Finish hour: 10:21:41 Finish place : 23 X 2 places
Split Times
28281
0:07:26
00:07:14
0:07:01
i
Júlia Martínez Berrio
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Rosa ana Moreno Hoyo
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Abril Roig Sallen
00:07:05 (Tr: 0:07:05)
i
Amy Isuiza Cardoza
00:07:10 (Tr: 0:07:10)
i
Ariadna Lopez
00:07:10 (Tr: 0:07:10)
i
Ester Roldan Marin
00:07:17 (Tr: 0:07:17)
i
Aina Fernández Carrera
00:07:25 (Tr: 0:07:25)
i
Joana Alsius Serra
00:07:26 (Tr: 0:07:26) |
|||||||
24 | 24 | 234 |
i
|
Ester Roldan Marin | 0:07:17 | ||
Real t.: 00:07:17 Official t.: 00:07:17 Real start: 10:14:27 Finish hour: 10:21:44 Cat:CadF Category place: 9 Race start:10:14:27 Gender:F Pace: 4:32 min/km Club: col.legi urgell V1: 0:01:17 Hour V1 : 10:15:44 Place V1 : 30 - V2: 0:03:22 Hour V2 : 10:17:49 Place V2 : 18 X 12 places V3: 0:05:03 Hour V3 : 10:19:30 Place V3 : 24 Y 6 places Finish line: 0:07:17 Finish hour: 10:21:44 Finish place : 24 Z
Split Times
20213
0:07:26
00:07:17
0:07:08
i
Amy Isuiza Cardoza
00:07:10 (Tr: 0:07:10)
i
Ariadna Lopez
00:07:10 (Tr: 0:07:10)
i
Sandra Lerma Colomer
00:07:14 (Tr: 0:07:14)
i
Aina Fernández Carrera
00:07:25 (Tr: 0:07:25)
i
Joana Alsius Serra
00:07:26 (Tr: 0:07:26)
i
Anna Sabaté Tormos
00:07:26 (Tr: 0:07:26) |
|||||||
25 | 25 | 922 |
i
|
Aina Fernández Carrera | 0:07:25 | ||
Real t.: 00:07:25 Official t.: 00:07:25 Real start: 10:14:27 Finish hour: 10:21:52 Cat:InfF Category place: 16 Race start:10:14:27 Gender:F Pace: 4:37 min/km Club: V1: 0:01:18 Hour V1 : 10:15:45 Place V1 : 36 - V2: 0:03:25 Hour V2 : 10:17:52 Place V2 : 19 X 17 places V3: 0:05:03 Hour V3 : 10:19:30 Place V3 : 23 Y 4 places Finish line: 0:07:25 Finish hour: 10:21:52 Finish place : 25 Y 2 places
Split Times
32183
0:07:40
00:07:25
0:07:10
i
Ariadna Lopez
00:07:10 (Tr: 0:07:10)
i
Sandra Lerma Colomer
00:07:14 (Tr: 0:07:14)
i
Ester Roldan Marin
00:07:17 (Tr: 0:07:17)
i
Joana Alsius Serra
00:07:26 (Tr: 0:07:26)
i
Anna Sabaté Tormos
00:07:26 (Tr: 0:07:26)
i
Noa Vallès Barberà
00:07:27 (Tr: 0:07:27)
i
Laura Alsina Alberich
00:07:27 (Tr: 0:07:27)
i
Andrea Subirats Zabalia
00:07:30 (Tr: 0:07:30) |
|||||||
26 | 26 | 936 |
i
|
Joana Alsius Serra | 0:07:26 | ||
Real t.: 00:07:26 Official t.: 00:07:26 Real start: 10:14:27 Finish hour: 10:21:53 Cat:InfF Category place: 17 Race start:10:14:27 Gender:F Pace: 4:38 min/km Club: V1: 0:01:20 Hour V1 : 10:15:47 Place V1 : 41 - V2: 0:03:39 Hour V2 : 10:18:06 Place V2 : 35 X 6 places V3: 0:05:16 Hour V3 : 10:19:43 Place V3 : 31 X 4 places Finish line: 0:07:26 Finish hour: 10:21:53 Finish place : 26 X 5 places
Split Times
28281
0:07:39
00:07:26
0:07:14
i
Sandra Lerma Colomer
00:07:14 (Tr: 0:07:14)
i
Ester Roldan Marin
00:07:17 (Tr: 0:07:17)
i
Aina Fernández Carrera
00:07:25 (Tr: 0:07:25)
i
Anna Sabaté Tormos
00:07:26 (Tr: 0:07:26)
i
Noa Vallès Barberà
00:07:27 (Tr: 0:07:27)
i
Laura Alsina Alberich
00:07:27 (Tr: 0:07:27)
i
Andrea Subirats Zabalia
00:07:30 (Tr: 0:07:30) |
|||||||
27 | 27 | 963 |
i
|
Anna Sabaté Tormos | 0:07:26 | ||
Real t.: 00:07:26 Official t.: 00:07:26 Real start: 10:14:27 Finish hour: 10:21:53 Cat:CadF Category place: 10 Race start:10:14:27 Gender:F Pace: 4:38 min/km Club: V1: 0:01:20 Hour V1 : 10:15:47 Place V1 : 39 - V2: 0:03:38 Hour V2 : 10:18:05 Place V2 : 33 X 6 places V3: 0:05:14 Hour V3 : 10:19:41 Place V3 : 28 X 5 places Finish line: 0:07:26 Finish hour: 10:21:53 Finish place : 27 X 1 place
Split Times
20213
0:07:36
00:07:26
0:07:17
i
Ester Roldan Marin
00:07:17 (Tr: 0:07:17)
i
Aina Fernández Carrera
00:07:25 (Tr: 0:07:25)
i
Joana Alsius Serra
00:07:26 (Tr: 0:07:26)
i
Noa Vallès Barberà
00:07:27 (Tr: 0:07:27)
i
Laura Alsina Alberich
00:07:27 (Tr: 0:07:27)
i
Andrea Subirats Zabalia
00:07:30 (Tr: 0:07:30) |
|||||||
28 | 28 | 973 |
i
|
Noa Vallès Barberà | 0:07:27 | ||
Real t.: 00:07:27 Official t.: 00:07:27 Real start: 10:14:27 Finish hour: 10:21:54 Cat:CadF Category place: 11 Race start:10:14:27 Gender:F Pace: 4:38 min/km Club: V1: 0:01:21 Hour V1 : 10:15:48 Place V1 : 44 - V2: 0:03:39 Hour V2 : 10:18:06 Place V2 : 36 X 8 places V3: 0:05:15 Hour V3 : 10:19:42 Place V3 : 29 X 7 places Finish line: 0:07:27 Finish hour: 10:21:54 Finish place : 28 X 1 place
Split Times
7119
0:07:30
00:07:27
0:07:24
i
Aina Fernández Carrera
00:07:25 (Tr: 0:07:25)
i
Joana Alsius Serra
00:07:26 (Tr: 0:07:26)
i
Anna Sabaté Tormos
00:07:26 (Tr: 0:07:26)
i
Laura Alsina Alberich
00:07:27 (Tr: 0:07:27)
i
Andrea Subirats Zabalia
00:07:30 (Tr: 0:07:30) |
|||||||
29 | 29 | 970 |
i
|
Laura Alsina Alberich | 0:07:27 | ||
Real t.: 00:07:27 Official t.: 00:07:27 Real start: 10:14:27 Finish hour: 10:21:54 Cat:CadF Category place: 12 Race start:10:14:27 Gender:F Pace: 4:38 min/km Club: V1: 0:01:20 Hour V1 : 10:15:47 Place V1 : 42 - V2: 0:03:38 Hour V2 : 10:18:05 Place V2 : 34 X 8 places V3: 0:05:14 Hour V3 : 10:19:41 Place V3 : 27 X 7 places Finish line: 0:07:27 Finish hour: 10:21:54 Finish place : 29 Y 2 places
Split Times
6921
0:07:30
00:07:27
0:07:24
i
Aina Fernández Carrera
00:07:25 (Tr: 0:07:25)
i
Joana Alsius Serra
00:07:26 (Tr: 0:07:26)
i
Anna Sabaté Tormos
00:07:26 (Tr: 0:07:26)
i
Noa Vallès Barberà
00:07:27 (Tr: 0:07:27)
i
Andrea Subirats Zabalia
00:07:30 (Tr: 0:07:30) |
|||||||
30 | 30 | 806 |
i
|
Andrea Subirats Zabalia | 0:07:30 | ||
Real t.: 00:07:30 Official t.: 00:07:30 Real start: 10:14:27 Finish hour: 10:21:57 Cat:CadF Category place: 13 Race start:10:14:27 Gender:F Pace: 4:40 min/km Club: vedruna immaculada 4t eso V1: 0:01:11 Hour V1 : 10:15:38 Place V1 : 17 - V2: 0:03:34 Hour V2 : 10:18:01 Place V2 : 28 Y 11 places V3: 0:05:09 Hour V3 : 10:19:36 Place V3 : 26 X 2 places Finish line: 0:07:30 Finish hour: 10:21:57 Finish place : 30 Y 4 places
Split Times
8685
0:07:34
00:07:30
0:07:26
i
Anna Sabaté Tormos
00:07:26 (Tr: 0:07:26)
i
Noa Vallès Barberà
00:07:27 (Tr: 0:07:27)
i
Laura Alsina Alberich
00:07:27 (Tr: 0:07:27) |
|||||||