L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
330 | 305 | 604 |
i
|
Filipe Pinto | 0:50:42 (tr 0:50:14 ) | ||
Real t.: 00:50:14 Official t.: 00:50:42 Real start: 09:02:10 Finish hour: 09:52:23 Cat:MB Category place: 125 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:02 min/km Club: k5: 0:25:37 Hour k5 : 09:27:46 Place k5 : 360 - Finish line: 0:50:14 Finish hour: 09:52:23 Finish place : 330 X 30 places
Split Times
23058
0:50:52
00:50:42
0:50:31
Xavier Trilla Moya
00:50:37 (Tr: 0:50:16)
Luis javier Del Valle Mendoza
00:50:40 (Tr: 0:50:19)
Patrizia Campana
00:50:37 (Tr: 0:50:20)
William Gomez Contreras
00:50:42 (Tr: 0:50:25)
David Diaz Valle
00:50:52 (Tr: 0:50:33) |
|||||||
331 | 306 | 212 | Xavier Trilla Moya | 0:50:37 (tr 0:50:16 ) | |||
Real t.: 00:50:16 Official t.: 00:50:37 Real start: 09:02:03 Finish hour: 09:52:18 Cat:MC Category place: 70 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:02 min/km Club: vs running k5: 0:25:51 Hour k5 : 09:27:54 Place k5 : 370 - Finish line: 0:50:16 Finish hour: 09:52:18 Finish place : 331 X 39 places
Split Times
34100
0:50:52
00:50:37
0:50:21
i
Filipe Pinto
00:50:42 (Tr: 0:50:14)
Luis javier Del Valle Mendoza
00:50:40 (Tr: 0:50:19)
Patrizia Campana
00:50:37 (Tr: 0:50:20)
Carles Bergada Gimeno
00:50:31 (Tr: 0:50:22)
William Gomez Contreras
00:50:42 (Tr: 0:50:25)
David Diaz Valle
00:50:52 (Tr: 0:50:33) |
|||||||
332 | 307 | 227 | Luis javier Del Valle Mendoza | 0:50:40 (tr 0:50:19 ) | |||
Real t.: 00:50:19 Official t.: 00:50:40 Real start: 09:02:02 Finish hour: 09:52:21 Cat:MC Category place: 71 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:02 min/km Club: upc runners k5: 0:24:20 Hour k5 : 09:26:22 Place k5 : 303 - Finish line: 0:50:19 Finish hour: 09:52:21 Finish place : 332 Y 29 places
Split Times
27500
0:50:52
00:50:40
0:50:27
i
Filipe Pinto
00:50:42 (Tr: 0:50:14)
Xavier Trilla Moya
00:50:37 (Tr: 0:50:16)
Patrizia Campana
00:50:37 (Tr: 0:50:20)
Carles Bergada Gimeno
00:50:31 (Tr: 0:50:22)
William Gomez Contreras
00:50:42 (Tr: 0:50:25)
David Diaz Valle
00:50:52 (Tr: 0:50:33) |
|||||||
333 | 26 | 264 | Patrizia Campana | 0:50:37 (tr 0:50:20 ) | |||
Real t.: 00:50:20 Official t.: 00:50:37 Real start: 09:01:58 Finish hour: 09:52:18 Cat:FC Category place: 4 Race start:9:01:41 Gender:F Pace: 5:02 min/km Club: c.m. sigueme k5: 0:25:03 Hour k5 : 09:27:00 Place k5 : 331 - Finish line: 0:50:20 Finish hour: 09:52:18 Finish place : 333 Y 2 places
Split Times
33000
0:50:52
00:50:37
0:50:22
i
Filipe Pinto
00:50:42 (Tr: 0:50:14)
Xavier Trilla Moya
00:50:37 (Tr: 0:50:16)
Luis javier Del Valle Mendoza
00:50:40 (Tr: 0:50:19)
Carles Bergada Gimeno
00:50:31 (Tr: 0:50:22)
William Gomez Contreras
00:50:42 (Tr: 0:50:25)
David Diaz Valle
00:50:52 (Tr: 0:50:33) |
|||||||
334 | 308 | 249 | Carles Bergada Gimeno | 0:50:31 (tr 0:50:22 ) | |||
Real t.: 00:50:22 Official t.: 00:50:31 Real start: 09:01:51 Finish hour: 09:52:12 Cat:MC Category place: 72 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:03 min/km Club: k5: 0:24:18 Hour k5 : 09:26:08 Place k5 : 302 - Finish line: 0:50:22 Finish hour: 09:52:12 Finish place : 334 Y 32 places
Split Times
103730
0:51:18
00:50:31
0:49:43
i
Filipe Pinto
00:50:42 (Tr: 0:50:14)
Xavier Trilla Moya
00:50:37 (Tr: 0:50:16)
Luis javier Del Valle Mendoza
00:50:40 (Tr: 0:50:19)
Patrizia Campana
00:50:37 (Tr: 0:50:20)
William Gomez Contreras
00:50:42 (Tr: 0:50:25)
David Diaz Valle
00:50:52 (Tr: 0:50:33)
Ender Kmd
00:51:18 (Tr: 0:50:38)
Sergio Martinez Llunell
00:50:55 (Tr: 0:50:39)
Jordi Muñoz Molina
00:50:58 (Tr: 0:50:41)
Jordi Galvez Hernandez
00:51:08 (Tr: 0:50:44)
i
Jordi Jordà Compañó
00:51:12 (Tr: 0:50:46) |
|||||||
335 | 309 | 276 | William Gomez Contreras | 0:50:42 (tr 0:50:25 ) | |||
Real t.: 00:50:25 Official t.: 00:50:42 Real start: 09:01:59 Finish hour: 09:52:23 Cat:MA Category place: 112 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:03 min/km Club: k5: 0:25:20 Hour k5 : 09:27:18 Place k5 : 347 - Finish line: 0:50:25 Finish hour: 09:52:23 Finish place : 335 X 12 places
Split Times
27940
0:50:55
00:50:42
0:50:29
i
Filipe Pinto
00:50:42 (Tr: 0:50:14)
Xavier Trilla Moya
00:50:37 (Tr: 0:50:16)
Luis javier Del Valle Mendoza
00:50:40 (Tr: 0:50:19)
Patrizia Campana
00:50:37 (Tr: 0:50:20)
Carles Bergada Gimeno
00:50:31 (Tr: 0:50:22)
David Diaz Valle
00:50:52 (Tr: 0:50:33)
Sergio Martinez Llunell
00:50:55 (Tr: 0:50:39) |
|||||||
336 | 310 | 323 | David Diaz Valle | 0:50:52 (tr 0:50:33 ) | |||
Real t.: 00:50:33 Official t.: 00:50:52 Real start: 09:02:01 Finish hour: 09:52:33 Cat:MC Category place: 73 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:04 min/km Club: 5-50-5 k5: 0:25:03 Hour k5 : 09:27:03 Place k5 : 332 - Finish line: 0:50:33 Finish hour: 09:52:33 Finish place : 336 Y 4 places
Split Times
33000
0:51:07
00:50:52
0:50:37
i
Filipe Pinto
00:50:42 (Tr: 0:50:14)
Luis javier Del Valle Mendoza
00:50:40 (Tr: 0:50:19)
Patrizia Campana
00:50:37 (Tr: 0:50:20)
William Gomez Contreras
00:50:42 (Tr: 0:50:25)
Sergio Martinez Llunell
00:50:55 (Tr: 0:50:39)
Jordi Muñoz Molina
00:50:58 (Tr: 0:50:41) |
|||||||
337 | 311 | 445 | Ender Kmd | 0:51:18 (tr 0:50:38 ) | |||
Real t.: 00:50:38 Official t.: 00:51:18 Real start: 09:02:21 Finish hour: 09:52:59 Cat:MB Category place: 126 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:04 min/km Club: k5: 0:25:38 Hour k5 : 09:27:59 Place k5 : 361 - Finish line: 0:50:38 Finish hour: 09:52:59 Finish place : 337 X 24 places
Split Times
103730
0:52:05
00:51:18
0:50:31
i
Filipe Pinto
00:50:42 (Tr: 0:50:14)
Xavier Trilla Moya
00:50:37 (Tr: 0:50:16)
Luis javier Del Valle Mendoza
00:50:40 (Tr: 0:50:19)
Patrizia Campana
00:50:37 (Tr: 0:50:20)
Carles Bergada Gimeno
00:50:31 (Tr: 0:50:22)
William Gomez Contreras
00:50:42 (Tr: 0:50:25)
David Diaz Valle
00:50:52 (Tr: 0:50:33)
Sergio Martinez Llunell
00:50:55 (Tr: 0:50:39)
Jordi Muñoz Molina
00:50:58 (Tr: 0:50:41)
Jordi Galvez Hernandez
00:51:08 (Tr: 0:50:44)
i
Jordi Jordà Compañó
00:51:12 (Tr: 0:50:46)
Manuel Parra Cruz
00:51:51 (Tr: 0:51:02)
Karlos Colchón Navarro
00:51:19 (Tr: 0:51:02)
i
Sergi Navarro Ferre
00:51:25 (Tr: 0:51:09)
Núria Solà Molas
00:51:31 (Tr: 0:51:10)
Xavi Soler Lizano
00:51:37 (Tr: 0:51:11)
i
Joan Closa Rovira
00:51:41 (Tr: 0:51:14)
i
Maria Garcia Soto
00:51:42 (Tr: 0:51:15)
i
Artur Gómez Bringué
00:51:43 (Tr: 0:51:15)
Roger Giner Martínez
00:52:02 (Tr: 0:51:16)
Jordi Sànchez Laure
00:52:03 (Tr: 0:51:16)
Jordi García Gaitero
00:51:40 (Tr: 0:51:17)
Joana Ariet Porta
00:51:41 (Tr: 0:51:24)
Marta Sese
00:52:02 (Tr: 0:51:31)
i
Jaume Fontanella Roig
00:51:59 (Tr: 0:51:32)
i
Jr García Gaitero
00:52:00 (Tr: 0:51:35)
Nelson robert Fiallos Masó
00:52:05 (Tr: 0:51:37) |
|||||||
338 | 312 | 300 | Sergio Martinez Llunell | 0:50:55 (tr 0:50:39 ) | |||
Real t.: 00:50:39 Official t.: 00:50:55 Real start: 09:01:57 Finish hour: 09:52:36 Cat:MB Category place: 127 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:04 min/km Club: runners espanyol k5: 0:25:45 Hour k5 : 09:27:42 Place k5 : 363 - Finish line: 0:50:39 Finish hour: 09:52:36 Finish place : 338 X 25 places
Split Times
39248
0:51:12
00:50:55
0:50:37
i
Filipe Pinto
00:50:42 (Tr: 0:50:14)
Xavier Trilla Moya
00:50:37 (Tr: 0:50:16)
Luis javier Del Valle Mendoza
00:50:40 (Tr: 0:50:19)
Patrizia Campana
00:50:37 (Tr: 0:50:20)
William Gomez Contreras
00:50:42 (Tr: 0:50:25)
David Diaz Valle
00:50:52 (Tr: 0:50:33)
Jordi Muñoz Molina
00:50:58 (Tr: 0:50:41)
Jordi Galvez Hernandez
00:51:08 (Tr: 0:50:44)
i
Jordi Jordà Compañó
00:51:12 (Tr: 0:50:46) |
|||||||
339 | 313 | 228 | Jordi Muñoz Molina | 0:50:58 (tr 0:50:41 ) | |||
Real t.: 00:50:41 Official t.: 00:50:58 Real start: 09:01:58 Finish hour: 09:52:39 Cat:MC Category place: 74 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:05 min/km Club: k5: 0:24:52 Hour k5 : 09:26:50 Place k5 : 323 - Finish line: 0:50:41 Finish hour: 09:52:39 Finish place : 339 Y 16 places
Split Times
117810
0:51:51
00:50:58
0:50:04
i
Filipe Pinto
00:50:42 (Tr: 0:50:14)
Xavier Trilla Moya
00:50:37 (Tr: 0:50:16)
Luis javier Del Valle Mendoza
00:50:40 (Tr: 0:50:19)
Patrizia Campana
00:50:37 (Tr: 0:50:20)
Carles Bergada Gimeno
00:50:31 (Tr: 0:50:22)
William Gomez Contreras
00:50:42 (Tr: 0:50:25)
David Diaz Valle
00:50:52 (Tr: 0:50:33)
Ender Kmd
00:51:18 (Tr: 0:50:38)
Sergio Martinez Llunell
00:50:55 (Tr: 0:50:39)
Jordi Galvez Hernandez
00:51:08 (Tr: 0:50:44)
i
Jordi Jordà Compañó
00:51:12 (Tr: 0:50:46)
Manuel Parra Cruz
00:51:51 (Tr: 0:51:02)
Karlos Colchón Navarro
00:51:19 (Tr: 0:51:02)
i
Sergi Navarro Ferre
00:51:25 (Tr: 0:51:09)
Núria Solà Molas
00:51:31 (Tr: 0:51:10)
Xavi Soler Lizano
00:51:37 (Tr: 0:51:11)
i
Joan Closa Rovira
00:51:41 (Tr: 0:51:14)
i
Maria Garcia Soto
00:51:42 (Tr: 0:51:15)
i
Artur Gómez Bringué
00:51:43 (Tr: 0:51:15)
Jordi García Gaitero
00:51:40 (Tr: 0:51:17)
Joana Ariet Porta
00:51:41 (Tr: 0:51:24) |
|||||||
340 | 314 | 489 | Jordi Galvez Hernandez | 0:51:08 (tr 0:50:44 ) | |||
Real t.: 00:50:44 Official t.: 00:51:08 Real start: 09:02:05 Finish hour: 09:52:49 Cat:MC Category place: 75 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:05 min/km Club: masques sant andreu k5: 0:25:21 Hour k5 : 09:27:26 Place k5 : 351 - Finish line: 0:50:44 Finish hour: 09:52:49 Finish place : 340 X 11 places
Split Times
22550
0:51:19
00:51:08
0:50:58
Ender Kmd
00:51:18 (Tr: 0:50:38)
i
Jordi Jordà Compañó
00:51:12 (Tr: 0:50:46)
Karlos Colchón Navarro
00:51:19 (Tr: 0:51:02) |
|||||||
341 | 315 | 605 |
i
|
Jordi Jordà Compañó | 0:51:12 (tr 0:50:46 ) | ||
Real t.: 00:50:46 Official t.: 00:51:12 Real start: 09:02:08 Finish hour: 09:52:53 Cat:MA Category place: 113 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:05 min/km Club: k5: 0:24:47 Hour k5 : 09:26:55 Place k5 : 322 - Finish line: 0:50:46 Finish hour: 09:52:53 Finish place : 341 Y 19 places
Split Times
39248
0:51:30
00:51:12
0:50:55
Ender Kmd
00:51:18 (Tr: 0:50:38)
Sergio Martinez Llunell
00:50:55 (Tr: 0:50:39)
Jordi Muñoz Molina
00:50:58 (Tr: 0:50:41)
Jordi Galvez Hernandez
00:51:08 (Tr: 0:50:44)
Karlos Colchón Navarro
00:51:19 (Tr: 0:51:02)
i
Sergi Navarro Ferre
00:51:25 (Tr: 0:51:09) |
|||||||
342 | 316 | 552 | Manuel Parra Cruz | 0:51:51 (tr 0:51:02 ) | |||
Real t.: 00:51:02 Official t.: 00:51:51 Real start: 09:02:31 Finish hour: 09:53:32 Cat:MC Category place: 76 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:07 min/km Club: k5: 0:26:30 Hour k5 : 09:29:01 Place k5 : 399 - Finish line: 0:51:02 Finish hour: 09:53:32 Finish place : 342 X 57 places
Split Times
117810
0:52:45
00:51:51
0:50:58
Ender Kmd
00:51:18 (Tr: 0:50:38)
Jordi Muñoz Molina
00:50:58 (Tr: 0:50:41)
Jordi Galvez Hernandez
00:51:08 (Tr: 0:50:44)
i
Jordi Jordà Compañó
00:51:12 (Tr: 0:50:46)
Karlos Colchón Navarro
00:51:19 (Tr: 0:51:02)
i
Sergi Navarro Ferre
00:51:25 (Tr: 0:51:09)
Núria Solà Molas
00:51:31 (Tr: 0:51:10)
Xavi Soler Lizano
00:51:37 (Tr: 0:51:11)
i
Joan Closa Rovira
00:51:41 (Tr: 0:51:14)
i
Maria Garcia Soto
00:51:42 (Tr: 0:51:15)
i
Artur Gómez Bringué
00:51:43 (Tr: 0:51:15)
Roger Giner Martínez
00:52:02 (Tr: 0:51:16)
Jordi Sànchez Laure
00:52:03 (Tr: 0:51:16)
Jordi García Gaitero
00:51:40 (Tr: 0:51:17)
Cervantes Granados Juan Antonio
00:52:10 (Tr: 0:51:20)
Joana Ariet Porta
00:51:41 (Tr: 0:51:24)
Marta Sese
00:52:02 (Tr: 0:51:31)
i
Jaume Fontanella Roig
00:51:59 (Tr: 0:51:32)
i
David Lapuente Gine
00:52:08 (Tr: 0:51:35)
i
Jr García Gaitero
00:52:00 (Tr: 0:51:35)
Nelson robert Fiallos Masó
00:52:05 (Tr: 0:51:37) |
|||||||
343 | 317 | 283 | Karlos Colchón Navarro | 0:51:19 (tr 0:51:02 ) | |||
Real t.: 00:51:02 Official t.: 00:51:19 Real start: 09:01:58 Finish hour: 09:53:00 Cat:MB Category place: 128 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:07 min/km Club: club atletisme palafolls k5: 0:25:34 Hour k5 : 09:27:31 Place k5 : 357 - Finish line: 0:51:02 Finish hour: 09:53:00 Finish place : 343 X 14 places
Split Times
41140
0:51:37
00:51:19
0:51:00
Ender Kmd
00:51:18 (Tr: 0:50:38)
Jordi Galvez Hernandez
00:51:08 (Tr: 0:50:44)
i
Jordi Jordà Compañó
00:51:12 (Tr: 0:50:46)
i
Sergi Navarro Ferre
00:51:25 (Tr: 0:51:09)
Núria Solà Molas
00:51:31 (Tr: 0:51:10)
Xavi Soler Lizano
00:51:37 (Tr: 0:51:11) |
|||||||
344 | 318 | 256 |
i
|
Sergi Navarro Ferre | 0:51:25 (tr 0:51:09 ) | ||
Real t.: 00:51:09 Official t.: 00:51:25 Real start: 09:01:57 Finish hour: 09:53:06 Cat:MB Category place: 129 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:07 min/km Club: k5: 0:25:17 Hour k5 : 09:27:14 Place k5 : 343 - Finish line: 0:51:09 Finish hour: 09:53:06 Finish place : 344 Y 1 place
Split Times
36324
0:51:41
00:51:25
0:51:08
Ender Kmd
00:51:18 (Tr: 0:50:38)
Jordi Galvez Hernandez
00:51:08 (Tr: 0:50:44)
i
Jordi Jordà Compañó
00:51:12 (Tr: 0:50:46)
Karlos Colchón Navarro
00:51:19 (Tr: 0:51:02)
Núria Solà Molas
00:51:31 (Tr: 0:51:10)
Xavi Soler Lizano
00:51:37 (Tr: 0:51:11)
i
Joan Closa Rovira
00:51:41 (Tr: 0:51:14)
Jordi García Gaitero
00:51:40 (Tr: 0:51:17) |
|||||||
345 | 27 | 289 | Núria Solà Molas | 0:51:31 (tr 0:51:10 ) | |||
Real t.: 00:51:10 Official t.: 00:51:31 Real start: 09:02:03 Finish hour: 09:53:12 Cat:FB Category place: 11 Race start:9:01:41 Gender:F Pace: 5:07 min/km Club: k5: 0:25:14 Hour k5 : 09:27:16 Place k5 : 340 - Finish line: 0:51:10 Finish hour: 09:53:12 Finish place : 345 Y 5 places
Split Times
24769
0:51:42
00:51:31
0:51:20
i
Sergi Navarro Ferre
00:51:25 (Tr: 0:51:09)
Xavi Soler Lizano
00:51:37 (Tr: 0:51:11)
i
Joan Closa Rovira
00:51:41 (Tr: 0:51:14)
i
Maria Garcia Soto
00:51:42 (Tr: 0:51:15)
Jordi García Gaitero
00:51:40 (Tr: 0:51:17)
Joana Ariet Porta
00:51:41 (Tr: 0:51:24) |
|||||||
346 | 319 | 528 | Xavi Soler Lizano | 0:51:37 (tr 0:51:11 ) | |||
Real t.: 00:51:11 Official t.: 00:51:37 Real start: 09:02:08 Finish hour: 09:53:18 Cat:MB Category place: 130 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:08 min/km Club: panteres grogues k5: 0:26:28 Hour k5 : 09:28:35 Place k5 : 396 - Finish line: 0:51:11 Finish hour: 09:53:18 Finish place : 346 X 50 places
Split Times
41140
0:51:56
00:51:37
0:51:19
Manuel Parra Cruz
00:51:51 (Tr: 0:51:02)
Karlos Colchón Navarro
00:51:19 (Tr: 0:51:02)
i
Sergi Navarro Ferre
00:51:25 (Tr: 0:51:09)
Núria Solà Molas
00:51:31 (Tr: 0:51:10)
i
Joan Closa Rovira
00:51:41 (Tr: 0:51:14)
i
Maria Garcia Soto
00:51:42 (Tr: 0:51:15)
i
Artur Gómez Bringué
00:51:43 (Tr: 0:51:15)
Jordi García Gaitero
00:51:40 (Tr: 0:51:17)
Joana Ariet Porta
00:51:41 (Tr: 0:51:24) |
|||||||
347 | 320 | 666 |
i
|
Joan Closa Rovira | 0:51:41 (tr 0:51:14 ) | ||
Real t.: 00:51:14 Official t.: 00:51:41 Real start: 09:02:09 Finish hour: 09:53:22 Cat:MA Category place: 114 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:08 min/km Club: cap k5: 0:26:00 Hour k5 : 09:28:08 Place k5 : 373 - Finish line: 0:51:14 Finish hour: 09:53:22 Finish place : 347 X 26 places
Split Times
45075
0:52:02
00:51:41
0:51:21
Manuel Parra Cruz
00:51:51 (Tr: 0:51:02)
i
Sergi Navarro Ferre
00:51:25 (Tr: 0:51:09)
Núria Solà Molas
00:51:31 (Tr: 0:51:10)
Xavi Soler Lizano
00:51:37 (Tr: 0:51:11)
i
Maria Garcia Soto
00:51:42 (Tr: 0:51:15)
i
Artur Gómez Bringué
00:51:43 (Tr: 0:51:15)
Roger Giner Martínez
00:52:02 (Tr: 0:51:16)
Jordi García Gaitero
00:51:40 (Tr: 0:51:17)
Joana Ariet Porta
00:51:41 (Tr: 0:51:24)
i
Jaume Fontanella Roig
00:51:59 (Tr: 0:51:32)
i
Jr García Gaitero
00:52:00 (Tr: 0:51:35) |
|||||||
348 | 28 | 668 |
i
|
Maria Garcia Soto | 0:51:42 (tr 0:51:15 ) | ||
Real t.: 00:51:15 Official t.: 00:51:42 Real start: 09:02:09 Finish hour: 09:53:23 Cat:FA Category place: 13 Race start:9:01:41 Gender:F Pace: 5:08 min/km Club: k5: 0:26:01 Hour k5 : 09:28:10 Place k5 : 378 - Finish line: 0:51:15 Finish hour: 09:53:23 Finish place : 348 X 30 places
Split Times
44970
0:52:03
00:51:42
0:51:22
Manuel Parra Cruz
00:51:51 (Tr: 0:51:02)
i
Sergi Navarro Ferre
00:51:25 (Tr: 0:51:09)
Núria Solà Molas
00:51:31 (Tr: 0:51:10)
Xavi Soler Lizano
00:51:37 (Tr: 0:51:11)
i
Joan Closa Rovira
00:51:41 (Tr: 0:51:14)
i
Artur Gómez Bringué
00:51:43 (Tr: 0:51:15)
Roger Giner Martínez
00:52:02 (Tr: 0:51:16)
Jordi Sànchez Laure
00:52:03 (Tr: 0:51:16)
Jordi García Gaitero
00:51:40 (Tr: 0:51:17)
Joana Ariet Porta
00:51:41 (Tr: 0:51:24)
Marta Sese
00:52:02 (Tr: 0:51:31)
i
Jaume Fontanella Roig
00:51:59 (Tr: 0:51:32)
i
Jr García Gaitero
00:52:00 (Tr: 0:51:35) |
|||||||
349 | 321 | 669 |
i
|
Artur Gómez Bringué | 0:51:43 (tr 0:51:15 ) | ||
Real t.: 00:51:15 Official t.: 00:51:43 Real start: 09:02:09 Finish hour: 09:53:24 Cat:MA Category place: 115 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:08 min/km Club: k5: 0:26:00 Hour k5 : 09:28:09 Place k5 : 375 - Finish line: 0:51:15 Finish hour: 09:53:24 Finish place : 349 X 26 places
Split Times
11814
0:51:48
00:51:43
0:51:37
Xavi Soler Lizano
00:51:37 (Tr: 0:51:11)
i
Joan Closa Rovira
00:51:41 (Tr: 0:51:14)
i
Maria Garcia Soto
00:51:42 (Tr: 0:51:15)
Jordi García Gaitero
00:51:40 (Tr: 0:51:17)
Joana Ariet Porta
00:51:41 (Tr: 0:51:24) |
|||||||
350 | 322 | 436 | Roger Giner Martínez | 0:52:02 (tr 0:51:16 ) | |||
Real t.: 00:51:16 Official t.: 00:52:02 Real start: 09:02:28 Finish hour: 09:53:43 Cat:MA Category place: 116 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:08 min/km Club: k5: 0:25:46 Hour k5 : 09:28:13 Place k5 : 365 - Finish line: 0:51:16 Finish hour: 09:53:43 Finish place : 350 X 15 places
Split Times
45075
0:52:22
00:52:02
0:51:41
Manuel Parra Cruz
00:51:51 (Tr: 0:51:02)
i
Joan Closa Rovira
00:51:41 (Tr: 0:51:14)
i
Maria Garcia Soto
00:51:42 (Tr: 0:51:15)
i
Artur Gómez Bringué
00:51:43 (Tr: 0:51:15)
Jordi Sànchez Laure
00:52:03 (Tr: 0:51:16)
Cervantes Granados Juan Antonio
00:52:10 (Tr: 0:51:20)
Joana Ariet Porta
00:51:41 (Tr: 0:51:24)
Marta Sese
00:52:02 (Tr: 0:51:31)
i
Jaume Fontanella Roig
00:51:59 (Tr: 0:51:32)
i
David Lapuente Gine
00:52:08 (Tr: 0:51:35)
i
Jr García Gaitero
00:52:00 (Tr: 0:51:35)
Nelson robert Fiallos Masó
00:52:05 (Tr: 0:51:37) |
|||||||
351 | 323 | 425 | Jordi Sànchez Laure | 0:52:03 (tr 0:51:16 ) | |||
Real t.: 00:51:16 Official t.: 00:52:03 Real start: 09:02:28 Finish hour: 09:53:44 Cat:MB Category place: 131 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:08 min/km Club: dragonera k5: 0:25:45 Hour k5 : 09:28:13 Place k5 : 364 - Finish line: 0:51:16 Finish hour: 09:53:44 Finish place : 351 X 13 places
Split Times
44970
0:52:23
00:52:03
0:51:42
Manuel Parra Cruz
00:51:51 (Tr: 0:51:02)
i
Maria Garcia Soto
00:51:42 (Tr: 0:51:15)
i
Artur Gómez Bringué
00:51:43 (Tr: 0:51:15)
Roger Giner Martínez
00:52:02 (Tr: 0:51:16)
Cervantes Granados Juan Antonio
00:52:10 (Tr: 0:51:20)
Marta Sese
00:52:02 (Tr: 0:51:31)
i
Jaume Fontanella Roig
00:51:59 (Tr: 0:51:32)
i
David Lapuente Gine
00:52:08 (Tr: 0:51:35)
i
Jr García Gaitero
00:52:00 (Tr: 0:51:35)
Nelson robert Fiallos Masó
00:52:05 (Tr: 0:51:37) |
|||||||
352 | 324 | 232 | Jordi García Gaitero | 0:51:40 (tr 0:51:17 ) | |||
Real t.: 00:51:17 Official t.: 00:51:40 Real start: 09:02:04 Finish hour: 09:53:21 Cat:MB Category place: 132 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:08 min/km Club: ace bombers de barcelona k5: 0:26:25 Hour k5 : 09:28:29 Place k5 : 393 - Finish line: 0:51:17 Finish hour: 09:53:21 Finish place : 352 X 41 places
Split Times
48620
0:52:02
00:51:40
0:51:18
Manuel Parra Cruz
00:51:51 (Tr: 0:51:02)
Karlos Colchón Navarro
00:51:19 (Tr: 0:51:02)
i
Sergi Navarro Ferre
00:51:25 (Tr: 0:51:09)
Núria Solà Molas
00:51:31 (Tr: 0:51:10)
Xavi Soler Lizano
00:51:37 (Tr: 0:51:11)
i
Joan Closa Rovira
00:51:41 (Tr: 0:51:14)
i
Maria Garcia Soto
00:51:42 (Tr: 0:51:15)
i
Artur Gómez Bringué
00:51:43 (Tr: 0:51:15)
Roger Giner Martínez
00:52:02 (Tr: 0:51:16)
Joana Ariet Porta
00:51:41 (Tr: 0:51:24)
Marta Sese
00:52:02 (Tr: 0:51:31)
i
Jaume Fontanella Roig
00:51:59 (Tr: 0:51:32)
i
Jr García Gaitero
00:52:00 (Tr: 0:51:35) |
|||||||
353 | 325 | 266 | Cervantes Granados Juan Antonio | 0:52:10 (tr 0:51:20 ) | |||
Real t.: 00:51:20 Official t.: 00:52:10 Real start: 09:02:31 Finish hour: 09:53:51 Cat:MC Category place: 77 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:08 min/km Club: c.m. sigueme k5: 0:25:49 Hour k5 : 09:28:20 Place k5 : 368 - Finish line: 0:51:20 Finish hour: 09:53:51 Finish place : 353 X 15 places
Split Times
17600
0:52:18
00:52:10
0:52:02
Roger Giner Martínez
00:52:02 (Tr: 0:51:16)
Jordi Sànchez Laure
00:52:03 (Tr: 0:51:16)
Marta Sese
00:52:02 (Tr: 0:51:31)
i
David Lapuente Gine
00:52:08 (Tr: 0:51:35)
Nelson robert Fiallos Masó
00:52:05 (Tr: 0:51:37) |
|||||||
354 | 29 | 296 | Joana Ariet Porta | 0:51:41 (tr 0:51:24 ) | |||
Real t.: 00:51:24 Official t.: 00:51:41 Real start: 09:01:59 Finish hour: 09:53:22 Cat:FA Category place: 14 Race start:9:01:41 Gender:F Pace: 5:09 min/km Club: aos team k5: 0:25:31 Hour k5 : 09:27:30 Place k5 : 354 - Finish line: 0:51:24 Finish hour: 09:53:22 Finish place : 354 Z
Split Times
57730
0:52:08
00:51:41
0:51:15
Ender Kmd
00:51:18 (Tr: 0:50:38)
Manuel Parra Cruz
00:51:51 (Tr: 0:51:02)
Karlos Colchón Navarro
00:51:19 (Tr: 0:51:02)
i
Sergi Navarro Ferre
00:51:25 (Tr: 0:51:09)
Núria Solà Molas
00:51:31 (Tr: 0:51:10)
Xavi Soler Lizano
00:51:37 (Tr: 0:51:11)
i
Joan Closa Rovira
00:51:41 (Tr: 0:51:14)
i
Maria Garcia Soto
00:51:42 (Tr: 0:51:15)
i
Artur Gómez Bringué
00:51:43 (Tr: 0:51:15)
Roger Giner Martínez
00:52:02 (Tr: 0:51:16)
Jordi Sànchez Laure
00:52:03 (Tr: 0:51:16)
Jordi García Gaitero
00:51:40 (Tr: 0:51:17)
Marta Sese
00:52:02 (Tr: 0:51:31)
i
Jaume Fontanella Roig
00:51:59 (Tr: 0:51:32)
i
David Lapuente Gine
00:52:08 (Tr: 0:51:35)
i
Jr García Gaitero
00:52:00 (Tr: 0:51:35)
Nelson robert Fiallos Masó
00:52:05 (Tr: 0:51:37) |
|||||||
355 | 30 | 441 | Marta Sese | 0:52:02 (tr 0:51:31 ) | |||
Real t.: 00:51:31 Official t.: 00:52:02 Real start: 09:02:13 Finish hour: 09:53:43 Cat:FB Category place: 12 Race start:9:01:41 Gender:F Pace: 5:10 min/km Club: k5: 0:25:13 Hour k5 : 09:27:25 Place k5 : 339 - Finish line: 0:51:31 Finish hour: 09:53:43 Finish place : 355 Y 16 places
Split Times
48620
0:52:24
00:52:02
0:51:40
Manuel Parra Cruz
00:51:51 (Tr: 0:51:02)
i
Joan Closa Rovira
00:51:41 (Tr: 0:51:14)
i
Maria Garcia Soto
00:51:42 (Tr: 0:51:15)
i
Artur Gómez Bringué
00:51:43 (Tr: 0:51:15)
Roger Giner Martínez
00:52:02 (Tr: 0:51:16)
Jordi Sànchez Laure
00:52:03 (Tr: 0:51:16)
Jordi García Gaitero
00:51:40 (Tr: 0:51:17)
Cervantes Granados Juan Antonio
00:52:10 (Tr: 0:51:20)
Joana Ariet Porta
00:51:41 (Tr: 0:51:24)
i
Jaume Fontanella Roig
00:51:59 (Tr: 0:51:32)
i
David Lapuente Gine
00:52:08 (Tr: 0:51:35)
i
Jr García Gaitero
00:52:00 (Tr: 0:51:35)
Nelson robert Fiallos Masó
00:52:05 (Tr: 0:51:37) |
|||||||
356 | 326 | 636 |
i
|
Jaume Fontanella Roig | 0:51:59 (tr 0:51:32 ) | ||
Real t.: 00:51:32 Official t.: 00:51:59 Real start: 09:02:08 Finish hour: 09:53:40 Cat:MB Category place: 133 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:10 min/km Club: k5: 0:25:02 Hour k5 : 09:27:10 Place k5 : 330 - Finish line: 0:51:32 Finish hour: 09:53:40 Finish place : 356 Y 26 places
Split Times
13767
0:52:05
00:51:59
0:51:52
Roger Giner Martínez
00:52:02 (Tr: 0:51:16)
Jordi Sànchez Laure
00:52:03 (Tr: 0:51:16)
Marta Sese
00:52:02 (Tr: 0:51:31)
i
Jr García Gaitero
00:52:00 (Tr: 0:51:35)
Nelson robert Fiallos Masó
00:52:05 (Tr: 0:51:37) |
|||||||
357 | 327 | 621 |
i
|
David Lapuente Gine | 0:52:08 (tr 0:51:35 ) | ||
Real t.: 00:51:35 Official t.: 00:52:08 Real start: 09:02:15 Finish hour: 09:53:49 Cat:MB Category place: 134 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:10 min/km Club: k5: 0:26:14 Hour k5 : 09:28:28 Place k5 : 385 - Finish line: 0:51:35 Finish hour: 09:53:49 Finish place : 357 X 28 places
Split Times
57730
0:52:34
00:52:08
0:51:41
Manuel Parra Cruz
00:51:51 (Tr: 0:51:02)
i
Maria Garcia Soto
00:51:42 (Tr: 0:51:15)
i
Artur Gómez Bringué
00:51:43 (Tr: 0:51:15)
Roger Giner Martínez
00:52:02 (Tr: 0:51:16)
Jordi Sànchez Laure
00:52:03 (Tr: 0:51:16)
Cervantes Granados Juan Antonio
00:52:10 (Tr: 0:51:20)
Joana Ariet Porta
00:51:41 (Tr: 0:51:24)
Marta Sese
00:52:02 (Tr: 0:51:31)
i
Jaume Fontanella Roig
00:51:59 (Tr: 0:51:32)
i
Jr García Gaitero
00:52:00 (Tr: 0:51:35)
Nelson robert Fiallos Masó
00:52:05 (Tr: 0:51:37) |
|||||||
358 | 328 | 694 |
i
|
Jr García Gaitero | 0:52:00 (tr 0:51:35 ) | ||
Real t.: 00:51:35 Official t.: 00:52:00 Real start: 09:02:06 Finish hour: 09:53:41 Cat:MB Category place: 135 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:10 min/km Club: k5: 0:26:26 Hour k5 : 09:28:31 Place k5 : 394 - Finish line: 0:51:35 Finish hour: 09:53:41 Finish place : 358 X 36 places
Split Times
11228
0:52:05
00:52:00
0:51:55
Roger Giner Martínez
00:52:02 (Tr: 0:51:16)
Jordi Sànchez Laure
00:52:03 (Tr: 0:51:16)
Marta Sese
00:52:02 (Tr: 0:51:31)
i
Jaume Fontanella Roig
00:51:59 (Tr: 0:51:32)
Nelson robert Fiallos Masó
00:52:05 (Tr: 0:51:37) |
|||||||
359 | 329 | 453 | Nelson robert Fiallos Masó | 0:52:05 (tr 0:51:37 ) | |||
Real t.: 00:51:37 Official t.: 00:52:05 Real start: 09:02:10 Finish hour: 09:53:46 Cat:MA Category place: 117 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:10 min/km Club: mataos que corren k5: 0:25:56 Hour k5 : 09:28:05 Place k5 : 371 - Finish line: 0:51:37 Finish hour: 09:53:46 Finish place : 359 X 12 places
Split Times
13767
0:52:11
00:52:05
0:51:59
Roger Giner Martínez
00:52:02 (Tr: 0:51:16)
Jordi Sànchez Laure
00:52:03 (Tr: 0:51:16)
Cervantes Granados Juan Antonio
00:52:10 (Tr: 0:51:20)
Marta Sese
00:52:02 (Tr: 0:51:31)
i
Jaume Fontanella Roig
00:51:59 (Tr: 0:51:32)
i
David Lapuente Gine
00:52:08 (Tr: 0:51:35)
i
Jr García Gaitero
00:52:00 (Tr: 0:51:35) |
|||||||