L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
389 | 36 | 278 | Mireia Lalanza Martinez | 0:53:31 (tr 0:52:59 ) | |||
Real t.: 00:52:59 Official t.: 00:53:31 Real start: 09:02:13 Finish hour: 09:55:12 Cat:FA Category place: 16 Race start:9:01:41 Gender:F Pace: 5:18 min/km Club: c.n. terrassa k5: 0:26:37 Hour k5 : 09:28:50 Place k5 : 411 - Finish line: 0:52:59 Finish hour: 09:55:12 Finish place : 389 X 22 places
Split Times
83463
0:54:09
00:53:31
0:52:53
Celia Zaragoza Fornaguera
00:53:10 (Tr: 0:52:59)
Jordi Motlló Borrella
00:53:35 (Tr: 0:53:05)
i
Laia Robert
00:53:40 (Tr: 0:53:07)
i
Carla Barata
00:53:40 (Tr: 0:53:08)
Jorge Aguilar Novo
00:53:26 (Tr: 0:53:08)
i
Felip Mora Juanos
00:54:09 (Tr: 0:53:18)
i
Ana Donato
00:53:51 (Tr: 0:53:19)
Maria Quera Gasanz
00:53:40 (Tr: 0:53:27)
Carlos Palou Lanna
00:54:00 (Tr: 0:53:28)
i
Hector Galindo Cidrera
00:54:07 (Tr: 0:53:33)
Manuela Villoldo Anton
00:53:48 (Tr: 0:53:33)
Marta Sabater Martos
00:54:07 (Tr: 0:53:34)
i
Joshua Gray
00:54:07 (Tr: 0:53:37)
Suso Mon Rivera
00:54:01 (Tr: 0:53:42) |
|||||||
390 | 37 | 338 | Celia Zaragoza Fornaguera | 0:53:10 (tr 0:52:59 ) | |||
Real t.: 00:52:59 Official t.: 00:53:10 Real start: 09:01:52 Finish hour: 09:54:51 Cat:FC Category place: 5 Race start:9:01:41 Gender:F Pace: 5:18 min/km Club: k5: 0:25:22 Hour k5 : 09:27:13 Place k5 : 352 - Finish line: 0:52:59 Finish hour: 09:54:51 Finish place : 390 Y 38 places
Split Times
130433
0:54:09
00:53:10
0:52:11
Mireia Lalanza Martinez
00:53:31 (Tr: 0:52:59)
Jordi Motlló Borrella
00:53:35 (Tr: 0:53:05)
i
Laia Robert
00:53:40 (Tr: 0:53:07)
i
Carla Barata
00:53:40 (Tr: 0:53:08)
Jorge Aguilar Novo
00:53:26 (Tr: 0:53:08)
i
Felip Mora Juanos
00:54:09 (Tr: 0:53:18)
i
Ana Donato
00:53:51 (Tr: 0:53:19)
Maria Quera Gasanz
00:53:40 (Tr: 0:53:27)
Carlos Palou Lanna
00:54:00 (Tr: 0:53:28)
i
Hector Galindo Cidrera
00:54:07 (Tr: 0:53:33)
Manuela Villoldo Anton
00:53:48 (Tr: 0:53:33)
Marta Sabater Martos
00:54:07 (Tr: 0:53:34)
i
Joshua Gray
00:54:07 (Tr: 0:53:37)
Suso Mon Rivera
00:54:01 (Tr: 0:53:42) |
|||||||
391 | 354 | 167 | Jordi Motlló Borrella | 0:53:35 (tr 0:53:05 ) | |||
Real t.: 00:53:05 Official t.: 00:53:35 Real start: 09:02:11 Finish hour: 09:55:16 Cat:MB Category place: 148 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:19 min/km Club: córrer per no fugir k5: 0:26:29 Hour k5 : 09:28:39 Place k5 : 397 - Finish line: 0:53:05 Finish hour: 09:55:16 Finish place : 391 X 6 places
Split Times
75433
0:54:09
00:53:35
0:53:01
Mireia Lalanza Martinez
00:53:31 (Tr: 0:52:59)
Celia Zaragoza Fornaguera
00:53:10 (Tr: 0:52:59)
i
Laia Robert
00:53:40 (Tr: 0:53:07)
i
Carla Barata
00:53:40 (Tr: 0:53:08)
Jorge Aguilar Novo
00:53:26 (Tr: 0:53:08)
i
Felip Mora Juanos
00:54:09 (Tr: 0:53:18)
i
Ana Donato
00:53:51 (Tr: 0:53:19)
Maria Quera Gasanz
00:53:40 (Tr: 0:53:27)
Carlos Palou Lanna
00:54:00 (Tr: 0:53:28)
i
Hector Galindo Cidrera
00:54:07 (Tr: 0:53:33)
Manuela Villoldo Anton
00:53:48 (Tr: 0:53:33)
Marta Sabater Martos
00:54:07 (Tr: 0:53:34)
i
Joshua Gray
00:54:07 (Tr: 0:53:37)
Suso Mon Rivera
00:54:01 (Tr: 0:53:42) |
|||||||
392 | 38 | 713 |
i
|
Laia Robert | 0:53:40 (tr 0:53:07 ) | ||
Real t.: 00:53:07 Official t.: 00:53:40 Real start: 09:02:14 Finish hour: 09:55:21 Cat:FA Category place: 17 Race start:9:01:41 Gender:F Pace: 5:19 min/km Club: k5: 0:26:33 Hour k5 : 09:28:47 Place k5 : 404 - Finish line: 0:53:07 Finish hour: 09:55:21 Finish place : 392 X 12 places
Split Times
64721
0:54:09
00:53:40
0:53:10
Mireia Lalanza Martinez
00:53:31 (Tr: 0:52:59)
Jordi Motlló Borrella
00:53:35 (Tr: 0:53:05)
i
Carla Barata
00:53:40 (Tr: 0:53:08)
Jorge Aguilar Novo
00:53:26 (Tr: 0:53:08)
i
Felip Mora Juanos
00:54:09 (Tr: 0:53:18)
i
Ana Donato
00:53:51 (Tr: 0:53:19)
Maria Quera Gasanz
00:53:40 (Tr: 0:53:27)
Carlos Palou Lanna
00:54:00 (Tr: 0:53:28)
i
Hector Galindo Cidrera
00:54:07 (Tr: 0:53:33)
Manuela Villoldo Anton
00:53:48 (Tr: 0:53:33)
Marta Sabater Martos
00:54:07 (Tr: 0:53:34)
i
Joshua Gray
00:54:07 (Tr: 0:53:37)
Suso Mon Rivera
00:54:01 (Tr: 0:53:42) |
|||||||
393 | 39 | 708 |
i
|
Carla Barata | 0:53:40 (tr 0:53:08 ) | ||
Real t.: 00:53:08 Official t.: 00:53:40 Real start: 09:02:14 Finish hour: 09:55:21 Cat:FA Category place: 18 Race start:9:01:41 Gender:F Pace: 5:19 min/km Club: k5: 0:26:33 Hour k5 : 09:28:47 Place k5 : 406 - Finish line: 0:53:08 Finish hour: 09:55:21 Finish place : 393 X 13 places
Split Times
66189
0:54:10
00:53:40
0:53:10
Mireia Lalanza Martinez
00:53:31 (Tr: 0:52:59)
Celia Zaragoza Fornaguera
00:53:10 (Tr: 0:52:59)
Jordi Motlló Borrella
00:53:35 (Tr: 0:53:05)
i
Laia Robert
00:53:40 (Tr: 0:53:07)
Jorge Aguilar Novo
00:53:26 (Tr: 0:53:08)
i
Felip Mora Juanos
00:54:09 (Tr: 0:53:18)
i
Ana Donato
00:53:51 (Tr: 0:53:19)
Maria Quera Gasanz
00:53:40 (Tr: 0:53:27)
Carlos Palou Lanna
00:54:00 (Tr: 0:53:28)
i
Hector Galindo Cidrera
00:54:07 (Tr: 0:53:33)
Manuela Villoldo Anton
00:53:48 (Tr: 0:53:33)
Marta Sabater Martos
00:54:07 (Tr: 0:53:34)
i
Joshua Gray
00:54:07 (Tr: 0:53:37)
Suso Mon Rivera
00:54:01 (Tr: 0:53:42) |
|||||||
394 | 355 | 272 | Jorge Aguilar Novo | 0:53:26 (tr 0:53:08 ) | |||
Real t.: 00:53:08 Official t.: 00:53:26 Real start: 09:02:00 Finish hour: 09:55:07 Cat:MC Category place: 87 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:19 min/km Club: c.m. sigueme k5: 0:26:54 Hour k5 : 09:28:53 Place k5 : 415 - Finish line: 0:53:08 Finish hour: 09:55:07 Finish place : 394 X 21 places
Split Times
29590
0:53:40
00:53:26
0:53:13
Mireia Lalanza Martinez
00:53:31 (Tr: 0:52:59)
Jordi Motlló Borrella
00:53:35 (Tr: 0:53:05)
i
Laia Robert
00:53:40 (Tr: 0:53:07)
Maria Quera Gasanz
00:53:40 (Tr: 0:53:27) |
|||||||
395 | 356 | 688 |
i
|
Felip Mora Juanos | 0:54:09 (tr 0:53:18 ) | ||
Real t.: 00:53:18 Official t.: 00:54:09 Real start: 09:02:32 Finish hour: 09:55:50 Cat:MB Category place: 149 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:20 min/km Club: sant andreu k5: 0:27:07 Hour k5 : 09:29:39 Place k5 : 423 - Finish line: 0:53:18 Finish hour: 09:55:50 Finish place : 395 X 28 places
Split Times
64721
0:54:39
00:54:09
0:53:40
i
Laia Robert
00:53:40 (Tr: 0:53:07)
i
Carla Barata
00:53:40 (Tr: 0:53:08)
i
Ana Donato
00:53:51 (Tr: 0:53:19)
Maria Quera Gasanz
00:53:40 (Tr: 0:53:27)
i
Lucy Bannister
00:54:14 (Tr: 0:53:28)
Carlos Palou Lanna
00:54:00 (Tr: 0:53:28)
i
Anna Guzman Barba
00:54:14 (Tr: 0:53:29)
i
Javi González Fuentes
00:54:25 (Tr: 0:53:33)
i
Hector Galindo Cidrera
00:54:07 (Tr: 0:53:33)
Manuela Villoldo Anton
00:53:48 (Tr: 0:53:33)
Daniel De Paco Salinas
00:54:23 (Tr: 0:53:33)
Marta Sabater Martos
00:54:07 (Tr: 0:53:34)
Raul Ondoño
00:54:11 (Tr: 0:53:36)
i
Joshua Gray
00:54:07 (Tr: 0:53:37)
Daniel Pascau Cuesta
00:54:12 (Tr: 0:53:37)
Suso Mon Rivera
00:54:01 (Tr: 0:53:42)
Francisco javie Codony Junyent
00:54:16 (Tr: 0:53:42)
i
Xavier Montolio Benavente
00:54:35 (Tr: 0:53:42)
Cristina Raich Gual
00:54:29 (Tr: 0:53:43)
i
Carles Ardite Fernandez
00:54:17 (Tr: 0:53:43)
i
Diego luis Pitarque Aguilar
00:54:37 (Tr: 0:53:45)
Filippo Simeone
00:54:38 (Tr: 0:53:45)
i
Iris Pontón
00:54:25 (Tr: 0:53:50)
Jordi Aguilar Antomil
00:54:20 (Tr: 0:53:50)
Alexis Constans
00:54:21 (Tr: 0:53:51) |
|||||||
396 | 40 | 697 |
i
|
Ana Donato | 0:53:51 (tr 0:53:19 ) | ||
Real t.: 00:53:19 Official t.: 00:53:51 Real start: 09:02:14 Finish hour: 09:55:32 Cat:FA Category place: 19 Race start:9:01:41 Gender:F Pace: 5:20 min/km Club: k5: 0:26:18 Hour k5 : 09:28:32 Place k5 : 386 - Finish line: 0:53:19 Finish hour: 09:55:32 Finish place : 396 Y 10 places
Split Times
24613
0:54:02
00:53:51
0:53:40
i
Carla Barata
00:53:40 (Tr: 0:53:08)
Carlos Palou Lanna
00:54:00 (Tr: 0:53:28)
Manuela Villoldo Anton
00:53:48 (Tr: 0:53:33)
Suso Mon Rivera
00:54:01 (Tr: 0:53:42) |
|||||||
397 | 41 | 225 | Maria Quera Gasanz | 0:53:40 (tr 0:53:27 ) | |||
Real t.: 00:53:27 Official t.: 00:53:40 Real start: 09:01:55 Finish hour: 09:55:21 Cat:FA Category place: 20 Race start:9:01:41 Gender:F Pace: 5:21 min/km Club: jabalí team k5: 0:26:14 Hour k5 : 09:28:08 Place k5 : 384 - Finish line: 0:53:27 Finish hour: 09:55:21 Finish place : 397 Y 13 places
Split Times
75660
0:54:14
00:53:40
0:53:05
Mireia Lalanza Martinez
00:53:31 (Tr: 0:52:59)
Celia Zaragoza Fornaguera
00:53:10 (Tr: 0:52:59)
Jordi Motlló Borrella
00:53:35 (Tr: 0:53:05)
i
Laia Robert
00:53:40 (Tr: 0:53:07)
i
Carla Barata
00:53:40 (Tr: 0:53:08)
Jorge Aguilar Novo
00:53:26 (Tr: 0:53:08)
i
Felip Mora Juanos
00:54:09 (Tr: 0:53:18)
i
Ana Donato
00:53:51 (Tr: 0:53:19)
i
Lucy Bannister
00:54:14 (Tr: 0:53:28)
Carlos Palou Lanna
00:54:00 (Tr: 0:53:28)
i
Anna Guzman Barba
00:54:14 (Tr: 0:53:29)
i
Hector Galindo Cidrera
00:54:07 (Tr: 0:53:33)
Manuela Villoldo Anton
00:53:48 (Tr: 0:53:33)
Marta Sabater Martos
00:54:07 (Tr: 0:53:34)
Raul Ondoño
00:54:11 (Tr: 0:53:36)
i
Joshua Gray
00:54:07 (Tr: 0:53:37)
Daniel Pascau Cuesta
00:54:12 (Tr: 0:53:37)
Suso Mon Rivera
00:54:01 (Tr: 0:53:42) |
|||||||
398 | 42 | 719 |
i
|
Lucy Bannister | 0:54:14 (tr 0:53:28 ) | ||
Real t.: 00:53:28 Official t.: 00:54:14 Real start: 09:02:27 Finish hour: 09:55:55 Cat:FA Category place: 21 Race start:9:01:41 Gender:F Pace: 5:21 min/km Club: k5: 0:27:57 Hour k5 : 09:30:23 Place k5 : 467 - Finish line: 0:53:28 Finish hour: 09:55:55 Finish place : 398 X 69 places
Split Times
25810
0:54:25
00:54:14
0:54:02
i
Felip Mora Juanos
00:54:09 (Tr: 0:53:18)
i
Anna Guzman Barba
00:54:14 (Tr: 0:53:29)
i
Javi González Fuentes
00:54:25 (Tr: 0:53:33)
i
Hector Galindo Cidrera
00:54:07 (Tr: 0:53:33)
Daniel De Paco Salinas
00:54:23 (Tr: 0:53:33)
Marta Sabater Martos
00:54:07 (Tr: 0:53:34)
Raul Ondoño
00:54:11 (Tr: 0:53:36)
i
Joshua Gray
00:54:07 (Tr: 0:53:37)
Daniel Pascau Cuesta
00:54:12 (Tr: 0:53:37)
Francisco javie Codony Junyent
00:54:16 (Tr: 0:53:42)
i
Carles Ardite Fernandez
00:54:17 (Tr: 0:53:43)
i
Iris Pontón
00:54:25 (Tr: 0:53:50)
Jordi Aguilar Antomil
00:54:20 (Tr: 0:53:50)
Alexis Constans
00:54:21 (Tr: 0:53:51) |
|||||||
399 | 357 | 570 | Carlos Palou Lanna | 0:54:00 (tr 0:53:28 ) | |||
Real t.: 00:53:28 Official t.: 00:54:00 Real start: 09:02:13 Finish hour: 09:55:41 Cat:MC Category place: 88 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:21 min/km Club: córrer per no fugir k5: 0:26:35 Hour k5 : 09:28:48 Place k5 : 410 - Finish line: 0:53:28 Finish hour: 09:55:41 Finish place : 399 X 11 places
Split Times
19197
0:54:09
00:54:00
0:53:51
i
Ana Donato
00:53:51 (Tr: 0:53:19)
i
Hector Galindo Cidrera
00:54:07 (Tr: 0:53:33)
Marta Sabater Martos
00:54:07 (Tr: 0:53:34)
i
Joshua Gray
00:54:07 (Tr: 0:53:37)
Suso Mon Rivera
00:54:01 (Tr: 0:53:42) |
|||||||
400 | 43 | 606 |
i
|
Anna Guzman Barba | 0:54:14 (tr 0:53:29 ) | ||
Real t.: 00:53:29 Official t.: 00:54:14 Real start: 09:02:26 Finish hour: 09:55:55 Cat:FA Category place: 22 Race start:9:01:41 Gender:F Pace: 5:21 min/km Club: k5: 0:26:29 Hour k5 : 09:28:55 Place k5 : 398 - Finish line: 0:53:29 Finish hour: 09:55:55 Finish place : 400 Y 2 places
Split Times
75660
0:54:48
00:54:14
0:53:40
i
Carla Barata
00:53:40 (Tr: 0:53:08)
i
Felip Mora Juanos
00:54:09 (Tr: 0:53:18)
i
Ana Donato
00:53:51 (Tr: 0:53:19)
Maria Quera Gasanz
00:53:40 (Tr: 0:53:27)
i
Lucy Bannister
00:54:14 (Tr: 0:53:28)
Carlos Palou Lanna
00:54:00 (Tr: 0:53:28)
i
Javi González Fuentes
00:54:25 (Tr: 0:53:33)
i
Hector Galindo Cidrera
00:54:07 (Tr: 0:53:33)
Manuela Villoldo Anton
00:53:48 (Tr: 0:53:33)
Daniel De Paco Salinas
00:54:23 (Tr: 0:53:33)
Marta Sabater Martos
00:54:07 (Tr: 0:53:34)
Raul Ondoño
00:54:11 (Tr: 0:53:36)
i
Joshua Gray
00:54:07 (Tr: 0:53:37)
Daniel Pascau Cuesta
00:54:12 (Tr: 0:53:37)
Suso Mon Rivera
00:54:01 (Tr: 0:53:42)
Francisco javie Codony Junyent
00:54:16 (Tr: 0:53:42)
i
Xavier Montolio Benavente
00:54:35 (Tr: 0:53:42)
Cristina Raich Gual
00:54:29 (Tr: 0:53:43)
i
Carles Ardite Fernandez
00:54:17 (Tr: 0:53:43)
i
Diego luis Pitarque Aguilar
00:54:37 (Tr: 0:53:45)
Filippo Simeone
00:54:38 (Tr: 0:53:45)
i
Iris Pontón
00:54:25 (Tr: 0:53:50)
Jordi Aguilar Antomil
00:54:20 (Tr: 0:53:50)
Alexis Constans
00:54:21 (Tr: 0:53:51) |
|||||||
401 | 358 | 717 |
i
|
Javi González Fuentes | 0:54:25 (tr 0:53:33 ) | ||
Real t.: 00:53:33 Official t.: 00:54:25 Real start: 09:02:34 Finish hour: 09:56:06 Cat:MA Category place: 121 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:22 min/km Club: k5: 0:27:36 Hour k5 : 09:30:09 Place k5 : 449 - Finish line: 0:53:33 Finish hour: 09:56:06 Finish place : 401 X 48 places
Split Times
25810
0:54:37
00:54:25
0:54:14
i
Lucy Bannister
00:54:14 (Tr: 0:53:28)
i
Anna Guzman Barba
00:54:14 (Tr: 0:53:29)
Daniel De Paco Salinas
00:54:23 (Tr: 0:53:33)
Francisco javie Codony Junyent
00:54:16 (Tr: 0:53:42)
i
Xavier Montolio Benavente
00:54:35 (Tr: 0:53:42)
Cristina Raich Gual
00:54:29 (Tr: 0:53:43)
i
Carles Ardite Fernandez
00:54:17 (Tr: 0:53:43)
i
Iris Pontón
00:54:25 (Tr: 0:53:50)
Jordi Aguilar Antomil
00:54:20 (Tr: 0:53:50)
Alexis Constans
00:54:21 (Tr: 0:53:51) |
|||||||
402 | 359 | 364 |
i
|
Hector Galindo Cidrera | 0:54:07 (tr 0:53:33 ) | ||
Real t.: 00:53:33 Official t.: 00:54:07 Real start: 09:02:15 Finish hour: 09:55:48 Cat:MA Category place: 122 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:22 min/km Club: k5: 0:27:19 Hour k5 : 09:29:33 Place k5 : 432 - Finish line: 0:53:33 Finish hour: 09:55:48 Finish place : 402 X 30 places
Split Times
14850
0:54:13
00:54:07
0:54:00
i
Felip Mora Juanos
00:54:09 (Tr: 0:53:18)
Carlos Palou Lanna
00:54:00 (Tr: 0:53:28)
Raul Ondoño
00:54:11 (Tr: 0:53:36)
i
Joshua Gray
00:54:07 (Tr: 0:53:37)
Daniel Pascau Cuesta
00:54:12 (Tr: 0:53:37)
Suso Mon Rivera
00:54:01 (Tr: 0:53:42) |
|||||||
403 | 44 | 280 | Manuela Villoldo Anton | 0:53:48 (tr 0:53:33 ) | |||
Real t.: 00:53:33 Official t.: 00:53:48 Real start: 09:01:56 Finish hour: 09:55:29 Cat:FC Category place: 6 Race start:9:01:41 Gender:F Pace: 5:22 min/km Club: corredors.cat k5: 0:26:56 Hour k5 : 09:28:52 Place k5 : 417 - Finish line: 0:53:33 Finish hour: 09:55:29 Finish place : 403 X 14 places
Split Times
51480
0:54:11
00:53:48
0:53:24
Mireia Lalanza Martinez
00:53:31 (Tr: 0:52:59)
Jordi Motlló Borrella
00:53:35 (Tr: 0:53:05)
i
Laia Robert
00:53:40 (Tr: 0:53:07)
i
Carla Barata
00:53:40 (Tr: 0:53:08)
Jorge Aguilar Novo
00:53:26 (Tr: 0:53:08)
i
Felip Mora Juanos
00:54:09 (Tr: 0:53:18)
i
Ana Donato
00:53:51 (Tr: 0:53:19)
Maria Quera Gasanz
00:53:40 (Tr: 0:53:27)
Carlos Palou Lanna
00:54:00 (Tr: 0:53:28)
i
Hector Galindo Cidrera
00:54:07 (Tr: 0:53:33)
Marta Sabater Martos
00:54:07 (Tr: 0:53:34)
Raul Ondoño
00:54:11 (Tr: 0:53:36)
i
Joshua Gray
00:54:07 (Tr: 0:53:37)
Suso Mon Rivera
00:54:01 (Tr: 0:53:42) |
|||||||
404 | 360 | 567 | Daniel De Paco Salinas | 0:54:23 (tr 0:53:33 ) | |||
Real t.: 00:53:33 Official t.: 00:54:23 Real start: 09:02:31 Finish hour: 09:56:04 Cat:MA Category place: 123 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:22 min/km Club: k5: 0:27:36 Hour k5 : 09:30:07 Place k5 : 450 - Finish line: 0:53:33 Finish hour: 09:56:04 Finish place : 404 X 46 places
Split Times
4400
0:54:25
00:54:23
0:54:21
i
Iris Pontón
00:54:25 (Tr: 0:53:50) |
|||||||
405 | 45 | 366 | Marta Sabater Martos | 0:54:07 (tr 0:53:34 ) | |||
Real t.: 00:53:34 Official t.: 00:54:07 Real start: 09:02:14 Finish hour: 09:55:48 Cat:FA Category place: 23 Race start:9:01:41 Gender:F Pace: 5:22 min/km Club: k5: 0:27:19 Hour k5 : 09:29:33 Place k5 : 433 - Finish line: 0:53:34 Finish hour: 09:55:48 Finish place : 405 X 28 places
Split Times
11440
0:54:12
00:54:07
0:54:01
i
Felip Mora Juanos
00:54:09 (Tr: 0:53:18)
Raul Ondoño
00:54:11 (Tr: 0:53:36)
i
Joshua Gray
00:54:07 (Tr: 0:53:37)
Daniel Pascau Cuesta
00:54:12 (Tr: 0:53:37) |
|||||||
406 | 361 | 383 | Raul Ondoño | 0:54:11 (tr 0:53:36 ) | |||
Real t.: 00:53:36 Official t.: 00:54:11 Real start: 09:02:17 Finish hour: 09:55:52 Cat:MA Category place: 124 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:22 min/km Club: k5: 0:27:03 Hour k5 : 09:29:20 Place k5 : 420 - Finish line: 0:53:36 Finish hour: 09:55:52 Finish place : 406 X 14 places
Split Times
51480
0:54:34
00:54:11
0:53:48
i
Felip Mora Juanos
00:54:09 (Tr: 0:53:18)
i
Ana Donato
00:53:51 (Tr: 0:53:19)
i
Lucy Bannister
00:54:14 (Tr: 0:53:28)
Carlos Palou Lanna
00:54:00 (Tr: 0:53:28)
i
Anna Guzman Barba
00:54:14 (Tr: 0:53:29)
i
Javi González Fuentes
00:54:25 (Tr: 0:53:33)
i
Hector Galindo Cidrera
00:54:07 (Tr: 0:53:33)
Manuela Villoldo Anton
00:53:48 (Tr: 0:53:33)
Daniel De Paco Salinas
00:54:23 (Tr: 0:53:33)
Marta Sabater Martos
00:54:07 (Tr: 0:53:34)
i
Joshua Gray
00:54:07 (Tr: 0:53:37)
Daniel Pascau Cuesta
00:54:12 (Tr: 0:53:37)
Suso Mon Rivera
00:54:01 (Tr: 0:53:42)
Francisco javie Codony Junyent
00:54:16 (Tr: 0:53:42)
Cristina Raich Gual
00:54:29 (Tr: 0:53:43)
i
Carles Ardite Fernandez
00:54:17 (Tr: 0:53:43)
i
Iris Pontón
00:54:25 (Tr: 0:53:50)
Jordi Aguilar Antomil
00:54:20 (Tr: 0:53:50)
Alexis Constans
00:54:21 (Tr: 0:53:51) |
|||||||
407 | 362 | 617 |
i
|
Joshua Gray | 0:54:07 (tr 0:53:37 ) | ||
Real t.: 00:53:37 Official t.: 00:54:07 Real start: 09:02:11 Finish hour: 09:55:48 Cat:MA Category place: 125 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:22 min/km Club: k5: 0:27:51 Hour k5 : 09:30:01 Place k5 : 463 - Finish line: 0:53:37 Finish hour: 09:55:48 Finish place : 407 X 56 places
Split Times
21947
0:54:16
00:54:07
0:53:57
i
Felip Mora Juanos
00:54:09 (Tr: 0:53:18)
i
Lucy Bannister
00:54:14 (Tr: 0:53:28)
Carlos Palou Lanna
00:54:00 (Tr: 0:53:28)
i
Anna Guzman Barba
00:54:14 (Tr: 0:53:29)
i
Hector Galindo Cidrera
00:54:07 (Tr: 0:53:33)
Marta Sabater Martos
00:54:07 (Tr: 0:53:34)
Raul Ondoño
00:54:11 (Tr: 0:53:36)
Daniel Pascau Cuesta
00:54:12 (Tr: 0:53:37)
Suso Mon Rivera
00:54:01 (Tr: 0:53:42)
Francisco javie Codony Junyent
00:54:16 (Tr: 0:53:42) |
|||||||
408 | 363 | 511 | Daniel Pascau Cuesta | 0:54:12 (tr 0:53:37 ) | |||
Real t.: 00:53:37 Official t.: 00:54:12 Real start: 09:02:16 Finish hour: 09:55:53 Cat:MA Category place: 126 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:22 min/km Club: k5: 0:28:33 Hour k5 : 09:30:49 Place k5 : 488 - Finish line: 0:53:37 Finish hour: 09:55:53 Finish place : 408 X 80 places
Split Times
51035
0:54:35
00:54:12
0:53:49
i
Felip Mora Juanos
00:54:09 (Tr: 0:53:18)
i
Ana Donato
00:53:51 (Tr: 0:53:19)
i
Lucy Bannister
00:54:14 (Tr: 0:53:28)
Carlos Palou Lanna
00:54:00 (Tr: 0:53:28)
i
Anna Guzman Barba
00:54:14 (Tr: 0:53:29)
i
Javi González Fuentes
00:54:25 (Tr: 0:53:33)
i
Hector Galindo Cidrera
00:54:07 (Tr: 0:53:33)
Daniel De Paco Salinas
00:54:23 (Tr: 0:53:33)
Marta Sabater Martos
00:54:07 (Tr: 0:53:34)
Raul Ondoño
00:54:11 (Tr: 0:53:36)
i
Joshua Gray
00:54:07 (Tr: 0:53:37)
Suso Mon Rivera
00:54:01 (Tr: 0:53:42)
Francisco javie Codony Junyent
00:54:16 (Tr: 0:53:42)
i
Xavier Montolio Benavente
00:54:35 (Tr: 0:53:42)
Cristina Raich Gual
00:54:29 (Tr: 0:53:43)
i
Carles Ardite Fernandez
00:54:17 (Tr: 0:53:43)
i
Iris Pontón
00:54:25 (Tr: 0:53:50)
Jordi Aguilar Antomil
00:54:20 (Tr: 0:53:50)
Alexis Constans
00:54:21 (Tr: 0:53:51) |
|||||||
409 | 364 | 320 | Suso Mon Rivera | 0:54:01 (tr 0:53:42 ) | |||
Real t.: 00:53:42 Official t.: 00:54:01 Real start: 09:02:01 Finish hour: 09:55:42 Cat:MC Category place: 89 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:23 min/km Club: k5: 0:26:19 Hour k5 : 09:28:19 Place k5 : 387 - Finish line: 0:53:42 Finish hour: 09:55:42 Finish place : 409 Y 22 places
Split Times
60830
0:54:29
00:54:01
0:53:34
Jordi Motlló Borrella
00:53:35 (Tr: 0:53:05)
i
Laia Robert
00:53:40 (Tr: 0:53:07)
i
Carla Barata
00:53:40 (Tr: 0:53:08)
i
Felip Mora Juanos
00:54:09 (Tr: 0:53:18)
i
Ana Donato
00:53:51 (Tr: 0:53:19)
Maria Quera Gasanz
00:53:40 (Tr: 0:53:27)
i
Lucy Bannister
00:54:14 (Tr: 0:53:28)
Carlos Palou Lanna
00:54:00 (Tr: 0:53:28)
i
Anna Guzman Barba
00:54:14 (Tr: 0:53:29)
i
Javi González Fuentes
00:54:25 (Tr: 0:53:33)
i
Hector Galindo Cidrera
00:54:07 (Tr: 0:53:33)
Manuela Villoldo Anton
00:53:48 (Tr: 0:53:33)
Daniel De Paco Salinas
00:54:23 (Tr: 0:53:33)
Marta Sabater Martos
00:54:07 (Tr: 0:53:34)
Raul Ondoño
00:54:11 (Tr: 0:53:36)
i
Joshua Gray
00:54:07 (Tr: 0:53:37)
Daniel Pascau Cuesta
00:54:12 (Tr: 0:53:37)
Francisco javie Codony Junyent
00:54:16 (Tr: 0:53:42)
Cristina Raich Gual
00:54:29 (Tr: 0:53:43)
i
Carles Ardite Fernandez
00:54:17 (Tr: 0:53:43)
i
Iris Pontón
00:54:25 (Tr: 0:53:50)
Jordi Aguilar Antomil
00:54:20 (Tr: 0:53:50)
Alexis Constans
00:54:21 (Tr: 0:53:51) |
|||||||
410 | 365 | 368 | Francisco javie Codony Junyent | 0:54:16 (tr 0:53:42 ) | |||
Real t.: 00:53:42 Official t.: 00:54:16 Real start: 09:02:16 Finish hour: 09:55:57 Cat:MC Category place: 90 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:23 min/km Club: k5: 0:25:48 Hour k5 : 09:28:03 Place k5 : 367 - Finish line: 0:53:42 Finish hour: 09:55:57 Finish place : 410 Y 43 places
Split Times
21947
0:54:26
00:54:16
0:54:07
i
Felip Mora Juanos
00:54:09 (Tr: 0:53:18)
i
Lucy Bannister
00:54:14 (Tr: 0:53:28)
i
Anna Guzman Barba
00:54:14 (Tr: 0:53:29)
i
Javi González Fuentes
00:54:25 (Tr: 0:53:33)
i
Hector Galindo Cidrera
00:54:07 (Tr: 0:53:33)
Daniel De Paco Salinas
00:54:23 (Tr: 0:53:33)
Marta Sabater Martos
00:54:07 (Tr: 0:53:34)
Raul Ondoño
00:54:11 (Tr: 0:53:36)
i
Joshua Gray
00:54:07 (Tr: 0:53:37)
Daniel Pascau Cuesta
00:54:12 (Tr: 0:53:37)
i
Carles Ardite Fernandez
00:54:17 (Tr: 0:53:43)
i
Iris Pontón
00:54:25 (Tr: 0:53:50)
Jordi Aguilar Antomil
00:54:20 (Tr: 0:53:50)
Alexis Constans
00:54:21 (Tr: 0:53:51) |
|||||||
411 | 366 | 680 |
i
|
Xavier Montolio Benavente | 0:54:35 (tr 0:53:42 ) | ||
Real t.: 00:53:42 Official t.: 00:54:35 Real start: 09:02:34 Finish hour: 09:56:16 Cat:MA Category place: 127 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:23 min/km Club: k5: 0:28:35 Hour k5 : 09:31:09 Place k5 : 491 - Finish line: 0:53:42 Finish hour: 09:56:16 Finish place : 411 X 80 places
Split Times
51035
0:54:58
00:54:35
0:54:12
i
Lucy Bannister
00:54:14 (Tr: 0:53:28)
i
Anna Guzman Barba
00:54:14 (Tr: 0:53:29)
i
Javi González Fuentes
00:54:25 (Tr: 0:53:33)
Daniel De Paco Salinas
00:54:23 (Tr: 0:53:33)
Daniel Pascau Cuesta
00:54:12 (Tr: 0:53:37)
Francisco javie Codony Junyent
00:54:16 (Tr: 0:53:42)
Cristina Raich Gual
00:54:29 (Tr: 0:53:43)
i
Carles Ardite Fernandez
00:54:17 (Tr: 0:53:43)
i
Diego luis Pitarque Aguilar
00:54:37 (Tr: 0:53:45)
Filippo Simeone
00:54:38 (Tr: 0:53:45)
i
Iris Pontón
00:54:25 (Tr: 0:53:50)
Jordi Aguilar Antomil
00:54:20 (Tr: 0:53:50)
Alexis Constans
00:54:21 (Tr: 0:53:51) |
|||||||
412 | 46 | 484 | Cristina Raich Gual | 0:54:29 (tr 0:53:43 ) | |||
Real t.: 00:53:43 Official t.: 00:54:29 Real start: 09:02:27 Finish hour: 09:56:10 Cat:FA Category place: 24 Race start:9:01:41 Gender:F Pace: 5:23 min/km Club: bollets k5: 0:26:39 Hour k5 : 09:29:06 Place k5 : 413 - Finish line: 0:53:43 Finish hour: 09:56:10 Finish place : 412 X 1 place
Split Times
60830
0:54:56
00:54:29
0:54:01
i
Felip Mora Juanos
00:54:09 (Tr: 0:53:18)
i
Lucy Bannister
00:54:14 (Tr: 0:53:28)
i
Anna Guzman Barba
00:54:14 (Tr: 0:53:29)
i
Javi González Fuentes
00:54:25 (Tr: 0:53:33)
i
Hector Galindo Cidrera
00:54:07 (Tr: 0:53:33)
Daniel De Paco Salinas
00:54:23 (Tr: 0:53:33)
Marta Sabater Martos
00:54:07 (Tr: 0:53:34)
Raul Ondoño
00:54:11 (Tr: 0:53:36)
i
Joshua Gray
00:54:07 (Tr: 0:53:37)
Daniel Pascau Cuesta
00:54:12 (Tr: 0:53:37)
Suso Mon Rivera
00:54:01 (Tr: 0:53:42)
Francisco javie Codony Junyent
00:54:16 (Tr: 0:53:42)
i
Xavier Montolio Benavente
00:54:35 (Tr: 0:53:42)
i
Carles Ardite Fernandez
00:54:17 (Tr: 0:53:43)
i
Diego luis Pitarque Aguilar
00:54:37 (Tr: 0:53:45)
Filippo Simeone
00:54:38 (Tr: 0:53:45)
i
Iris Pontón
00:54:25 (Tr: 0:53:50)
Jordi Aguilar Antomil
00:54:20 (Tr: 0:53:50)
Alexis Constans
00:54:21 (Tr: 0:53:51) |
|||||||
413 | 367 | 335 |
i
|
Carles Ardite Fernandez | 0:54:17 (tr 0:53:43 ) | ||
Real t.: 00:53:43 Official t.: 00:54:17 Real start: 09:02:15 Finish hour: 09:55:58 Cat:MB Category place: 150 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:23 min/km Club: k5: 0:26:33 Hour k5 : 09:28:47 Place k5 : 403 - Finish line: 0:53:43 Finish hour: 09:55:58 Finish place : 413 Y 10 places
Split Times
17930
0:54:25
00:54:17
0:54:09
i
Felip Mora Juanos
00:54:09 (Tr: 0:53:18)
i
Lucy Bannister
00:54:14 (Tr: 0:53:28)
i
Anna Guzman Barba
00:54:14 (Tr: 0:53:29)
Daniel De Paco Salinas
00:54:23 (Tr: 0:53:33)
Raul Ondoño
00:54:11 (Tr: 0:53:36)
Daniel Pascau Cuesta
00:54:12 (Tr: 0:53:37)
Francisco javie Codony Junyent
00:54:16 (Tr: 0:53:42)
i
Iris Pontón
00:54:25 (Tr: 0:53:50)
Jordi Aguilar Antomil
00:54:20 (Tr: 0:53:50)
Alexis Constans
00:54:21 (Tr: 0:53:51) |
|||||||
414 | 368 | 634 |
i
|
Diego luis Pitarque Aguilar | 0:54:37 (tr 0:53:45 ) | ||
Real t.: 00:53:45 Official t.: 00:54:37 Real start: 09:02:34 Finish hour: 09:56:18 Cat:MA Category place: 128 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:23 min/km Club: k5: 0:28:35 Hour k5 : 09:31:08 Place k5 : 492 - Finish line: 0:53:45 Finish hour: 09:56:18 Finish place : 414 X 78 places
Split Times
5145
0:54:40
00:54:37
0:54:35
i
Xavier Montolio Benavente
00:54:35 (Tr: 0:53:42)
Filippo Simeone
00:54:38 (Tr: 0:53:45) |
|||||||
415 | 369 | 247 | Filippo Simeone | 0:54:38 (tr 0:53:45 ) | |||
Real t.: 00:53:45 Official t.: 00:54:38 Real start: 09:02:35 Finish hour: 09:56:19 Cat:MA Category place: 129 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:23 min/km Club: k5: 0:28:27 Hour k5 : 09:31:01 Place k5 : 482 - Finish line: 0:53:45 Finish hour: 09:56:19 Finish place : 415 X 67 places
Split Times
21230
0:54:48
00:54:38
0:54:29
i
Xavier Montolio Benavente
00:54:35 (Tr: 0:53:42)
Cristina Raich Gual
00:54:29 (Tr: 0:53:43)
i
Diego luis Pitarque Aguilar
00:54:37 (Tr: 0:53:45) |
|||||||
416 | 47 | 361 |
i
|
Iris Pontón | 0:54:25 (tr 0:53:50 ) | ||
Real t.: 00:53:50 Official t.: 00:54:25 Real start: 09:02:17 Finish hour: 09:56:06 Cat:FA Category place: 25 Race start:9:01:41 Gender:F Pace: 5:23 min/km Club: k5: 0:27:04 Hour k5 : 09:29:20 Place k5 : 421 - Finish line: 0:53:50 Finish hour: 09:56:06 Finish place : 416 X 5 places
Split Times
17930
0:54:33
00:54:25
0:54:17
i
Javi González Fuentes
00:54:25 (Tr: 0:53:33)
Daniel De Paco Salinas
00:54:23 (Tr: 0:53:33)
Cristina Raich Gual
00:54:29 (Tr: 0:53:43)
i
Carles Ardite Fernandez
00:54:17 (Tr: 0:53:43)
Jordi Aguilar Antomil
00:54:20 (Tr: 0:53:50)
Alexis Constans
00:54:21 (Tr: 0:53:51) |
|||||||
417 | 370 | 180 | Jordi Aguilar Antomil | 0:54:20 (tr 0:53:50 ) | |||
Real t.: 00:53:50 Official t.: 00:54:20 Real start: 09:02:12 Finish hour: 09:56:01 Cat:MB Category place: 151 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:23 min/km Club: córrer per no fugir k5: 0:27:29 Hour k5 : 09:29:41 Place k5 : 444 - Finish line: 0:53:50 Finish hour: 09:56:01 Finish place : 417 X 27 places
Split Times
4400
0:54:22
00:54:20
0:54:18
Alexis Constans
00:54:21 (Tr: 0:53:51) |
|||||||
418 | 371 | 294 | Alexis Constans | 0:54:21 (tr 0:53:51 ) | |||
Real t.: 00:53:51 Official t.: 00:54:21 Real start: 09:02:11 Finish hour: 09:56:02 Cat:MB Category place: 152 Race start:9:01:41 Gender:M Pace: 5:24 min/km Club: córrer per no fugir k5: 0:27:30 Hour k5 : 09:29:41 Place k5 : 445 - Finish line: 0:53:51 Finish hour: 09:56:02 Finish place : 418 X 27 places
Split Times
4400
0:54:23
00:54:21
0:54:19
Jordi Aguilar Antomil
00:54:20 (Tr: 0:53:50) |
|||||||