L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
511 | 111 | 270 | Teresa Videllet Mestres | 0:27:30 (tr 0:26:10 ) | |||
Real t.: 00:26:10 Official t.: 00:27:30 Real start: 10:31:17 Finish hour: 10:57:26 Cat:F55 Category place: 15 Race start:10:29:56 Gender:F Pace: 5:14 min/km Club: córrer per no fugir V1: 0:07:00 Hour V1 : 10:38:16 Place V1 : 560 - Finish line: 0:26:10 Finish hour: 10:57:26 Finish place : 511 X 49 places
Split Times
24200
0:27:41
00:27:30
0:27:19
i
Xiangyu Zhang
00:27:37 (Tr: 0:26:13)
Albert Martí Panadès
00:27:34 (Tr: 0:26:17)
Jordi Ferré Ferré
00:27:41 (Tr: 0:26:18)
Neli Krasimirova
00:27:39 (Tr: 0:26:21) |
|||||||
512 | 401 | 579 |
i
|
Xiangyu Zhang | 0:27:37 (tr 0:26:13 ) | ||
Real t.: 00:26:13 Official t.: 00:27:37 Real start: 10:31:21 Finish hour: 10:57:33 Cat:ProM Category place: 43 Race start:10:29:56 Gender:M Pace: 5:15 min/km Club: V1: 0:06:48 Hour V1 : 10:38:08 Place V1 : 533 - Finish line: 0:26:13 Finish hour: 10:57:33 Finish place : 512 X 21 places
Split Times
14900
0:27:44
00:27:37
0:27:30
Teresa Videllet Mestres
00:27:30 (Tr: 0:26:10)
Albert Martí Panadès
00:27:34 (Tr: 0:26:17)
Jordi Ferré Ferré
00:27:41 (Tr: 0:26:18)
Neli Krasimirova
00:27:39 (Tr: 0:26:21) |
|||||||
513 | 402 | 528 |
i
|
Manuel Del Horno Deza | 0:26:32 (tr 0:26:13 ) | ||
Real t.: 00:26:13 Official t.: 00:26:32 Real start: 10:30:16 Finish hour: 10:56:28 Cat:ProM Category place: 44 Race start:10:29:56 Gender:M Pace: 5:15 min/km Club: V1: 0:07:24 Hour V1 : 10:37:39 Place V1 : 606 - Finish line: 0:26:13 Finish hour: 10:56:28 Finish place : 513 X 93 places
Split Times
152682
0:27:41
00:26:32
0:25:22
Teresa Videllet Mestres
00:27:30 (Tr: 0:26:10)
i
Xiangyu Zhang
00:27:37 (Tr: 0:26:13)
Albert Martí Panadès
00:27:34 (Tr: 0:26:17)
Yunan Hernández
00:26:33 (Tr: 0:26:17)
Jordi Ferré Ferré
00:27:41 (Tr: 0:26:18)
i
Ramon Diaz Franch
00:26:38 (Tr: 0:26:19)
Neli Krasimirova
00:27:39 (Tr: 0:26:21)
i
Ramon Puig Oliva
00:26:40 (Tr: 0:26:25)
i
Beatriz Domínguez Ruiz
00:26:40 (Tr: 0:26:27)
Xavier Doñate Caestany
00:26:51 (Tr: 0:26:31)
Juanma Porcel Carmona
00:26:49 (Tr: 0:26:34)
Jaume Termes Asensio
00:26:53 (Tr: 0:26:39)
Sara Gutiérrez García
00:26:59 (Tr: 0:26:39)
Rosa Garrido Vendrell
00:27:06 (Tr: 0:26:42)
Raul Sanchez Caballero
00:27:06 (Tr: 0:26:43)
Elena Garcia Martínez
00:27:11 (Tr: 0:26:51) |
|||||||
514 | 403 | 292 | Javier Grande Bardanca | 0:27:48 (tr 0:26:16 ) | |||
Real t.: 00:26:16 Official t.: 00:27:48 Real start: 10:31:29 Finish hour: 10:57:44 Cat:M35 Category place: 96 Race start:10:29:56 Gender:M Pace: 5:16 min/km Club: V1: 0:07:13 Hour V1 : 10:38:42 Place V1 : 584 - Finish line: 0:26:16 Finish hour: 10:57:44 Finish place : 514 X 70 places
Split Times
39710
0:28:06
00:27:48
0:27:30
Teresa Videllet Mestres
00:27:30 (Tr: 0:26:10)
i
Xiangyu Zhang
00:27:37 (Tr: 0:26:13)
Albert Martí Panadès
00:27:34 (Tr: 0:26:17)
Jordi Ferré Ferré
00:27:41 (Tr: 0:26:18)
Neli Krasimirova
00:27:39 (Tr: 0:26:21)
Susana Cano Blasco
00:27:51 (Tr: 0:26:23)
Xavier Niubó Calzada
00:27:48 (Tr: 0:26:24)
Isabelita Salgado Collantes
00:27:54 (Tr: 0:26:27)
i
Aurora Maestre Naranjo
00:27:53 (Tr: 0:26:32) |
|||||||
515 | 404 | 291 | Albert Martí Panadès | 0:27:34 (tr 0:26:17 ) | |||
Real t.: 00:26:17 Official t.: 00:27:34 Real start: 10:31:13 Finish hour: 10:57:30 Cat:SenM Category place: 104 Race start:10:29:56 Gender:M Pace: 5:16 min/km Club: V1: 0:06:30 Hour V1 : 10:37:43 Place V1 : 484 - Finish line: 0:26:17 Finish hour: 10:57:30 Finish place : 515 Y 31 places
Split Times
4400
0:27:36
00:27:34
0:27:32
|
|||||||
516 | 405 | 144 | Yunan Hernández | 0:26:33 (tr 0:26:17 ) | |||
Real t.: 00:26:17 Official t.: 00:26:33 Real start: 10:30:12 Finish hour: 10:56:29 Cat:M35 Category place: 97 Race start:10:29:56 Gender:M Pace: 5:16 min/km Club: sedentaris.cat estate bcn V1: 0:06:57 Hour V1 : 10:37:09 Place V1 : 555 - Finish line: 0:26:17 Finish hour: 10:56:29 Finish place : 516 X 39 places
Split Times
144980
0:27:39
00:26:33
0:25:28
Teresa Videllet Mestres
00:27:30 (Tr: 0:26:10)
i
Xiangyu Zhang
00:27:37 (Tr: 0:26:13)
i
Manuel Del Horno Deza
00:26:32 (Tr: 0:26:13)
Albert Martí Panadès
00:27:34 (Tr: 0:26:17)
i
Ramon Diaz Franch
00:26:38 (Tr: 0:26:19)
Neli Krasimirova
00:27:39 (Tr: 0:26:21)
i
Ramon Puig Oliva
00:26:40 (Tr: 0:26:25)
i
Beatriz Domínguez Ruiz
00:26:40 (Tr: 0:26:27)
Xavier Doñate Caestany
00:26:51 (Tr: 0:26:31)
Juanma Porcel Carmona
00:26:49 (Tr: 0:26:34)
Jaume Termes Asensio
00:26:53 (Tr: 0:26:39)
Sara Gutiérrez García
00:26:59 (Tr: 0:26:39)
Rosa Garrido Vendrell
00:27:06 (Tr: 0:26:42)
Raul Sanchez Caballero
00:27:06 (Tr: 0:26:43)
Elena Garcia Martínez
00:27:11 (Tr: 0:26:51) |
|||||||
517 | 406 | 411 | Jordi Ferré Ferré | 0:27:41 (tr 0:26:18 ) | |||
Real t.: 00:26:18 Official t.: 00:27:41 Real start: 10:31:20 Finish hour: 10:57:37 Cat:M45 Category place: 94 Race start:10:29:56 Gender:M Pace: 5:16 min/km Club: V1: 0:06:48 Hour V1 : 10:38:08 Place V1 : 535 - Finish line: 0:26:18 Finish hour: 10:57:37 Finish place : 517 X 18 places
Split Times
21010
0:27:51
00:27:41
0:27:32
i
Xiangyu Zhang
00:27:37 (Tr: 0:26:13)
Javier Grande Bardanca
00:27:48 (Tr: 0:26:16)
Albert Martí Panadès
00:27:34 (Tr: 0:26:17)
Neli Krasimirova
00:27:39 (Tr: 0:26:21)
Susana Cano Blasco
00:27:51 (Tr: 0:26:23)
Xavier Niubó Calzada
00:27:48 (Tr: 0:26:24) |
|||||||
518 | 407 | 734 |
i
|
Ramon Diaz Franch | 0:26:38 (tr 0:26:19 ) | ||
Real t.: 00:26:19 Official t.: 00:26:38 Real start: 10:30:15 Finish hour: 10:56:34 Cat:M55 Category place: 52 Race start:10:29:56 Gender:M Pace: 5:16 min/km Club: V1: 0:06:25 Hour V1 : 10:36:40 Place V1 : 473 - Finish line: 0:26:19 Finish hour: 10:56:34 Finish place : 518 Y 45 places
Split Times
153890
0:27:48
00:26:38
0:25:28
Teresa Videllet Mestres
00:27:30 (Tr: 0:26:10)
i
Xiangyu Zhang
00:27:37 (Tr: 0:26:13)
i
Manuel Del Horno Deza
00:26:32 (Tr: 0:26:13)
Albert Martí Panadès
00:27:34 (Tr: 0:26:17)
Yunan Hernández
00:26:33 (Tr: 0:26:17)
Jordi Ferré Ferré
00:27:41 (Tr: 0:26:18)
Neli Krasimirova
00:27:39 (Tr: 0:26:21)
Xavier Niubó Calzada
00:27:48 (Tr: 0:26:24)
i
Ramon Puig Oliva
00:26:40 (Tr: 0:26:25)
i
Beatriz Domínguez Ruiz
00:26:40 (Tr: 0:26:27)
Xavier Doñate Caestany
00:26:51 (Tr: 0:26:31)
Juanma Porcel Carmona
00:26:49 (Tr: 0:26:34)
Jaume Termes Asensio
00:26:53 (Tr: 0:26:39)
Sara Gutiérrez García
00:26:59 (Tr: 0:26:39)
Rosa Garrido Vendrell
00:27:06 (Tr: 0:26:42)
Raul Sanchez Caballero
00:27:06 (Tr: 0:26:43)
Elena Garcia Martínez
00:27:11 (Tr: 0:26:51) |
|||||||
519 | 112 | 146 | Neli Krasimirova | 0:27:39 (tr 0:26:21 ) | |||
Real t.: 00:26:21 Official t.: 00:27:39 Real start: 10:31:15 Finish hour: 10:57:35 Cat:F35 Category place: 27 Race start:10:29:56 Gender:F Pace: 5:17 min/km Club: sedentaris.cat estate bcn V1: 0:06:40 Hour V1 : 10:37:54 Place V1 : 508 - Finish line: 0:26:21 Finish hour: 10:57:35 Finish place : 519 Y 11 places
Split Times
144980
0:28:45
00:27:39
0:26:33
Teresa Videllet Mestres
00:27:30 (Tr: 0:26:10)
i
Xiangyu Zhang
00:27:37 (Tr: 0:26:13)
Javier Grande Bardanca
00:27:48 (Tr: 0:26:16)
Albert Martí Panadès
00:27:34 (Tr: 0:26:17)
Yunan Hernández
00:26:33 (Tr: 0:26:17)
Jordi Ferré Ferré
00:27:41 (Tr: 0:26:18)
i
Ramon Diaz Franch
00:26:38 (Tr: 0:26:19)
Susana Cano Blasco
00:27:51 (Tr: 0:26:23)
Xavier Niubó Calzada
00:27:48 (Tr: 0:26:24)
i
Ramon Puig Oliva
00:26:40 (Tr: 0:26:25)
Isabelita Salgado Collantes
00:27:54 (Tr: 0:26:27)
i
Beatriz Domínguez Ruiz
00:26:40 (Tr: 0:26:27)
Xavier Doñate Caestany
00:26:51 (Tr: 0:26:31)
i
Aurora Maestre Naranjo
00:27:53 (Tr: 0:26:32)
Juanma Porcel Carmona
00:26:49 (Tr: 0:26:34)
Jaume Termes Asensio
00:26:53 (Tr: 0:26:39)
Sara Gutiérrez García
00:26:59 (Tr: 0:26:39)
Melissa ana Rama Lamprea
00:28:08 (Tr: 0:26:40)
Rosa Garrido Vendrell
00:27:06 (Tr: 0:26:42)
Raul Sanchez Caballero
00:27:06 (Tr: 0:26:43)
i
Jose francisco Bravo De Vega
00:28:20 (Tr: 0:26:47)
i
Maximiliano D Onofrio Montero
00:28:14 (Tr: 0:26:49)
i
Gonzalo Gil Rodríguez
00:28:15 (Tr: 0:26:50)
Roser Bosch Dodero
00:28:17 (Tr: 0:26:50)
Elena Garcia Martínez
00:27:11 (Tr: 0:26:51)
i
Dídac Font Villaescusa
00:28:21 (Tr: 0:26:53)
i
Judith Nieves Roy
00:28:21 (Tr: 0:26:54)
i
Aina Coronado Alcaraz
00:28:17 (Tr: 0:26:54) |
|||||||
520 | 113 | 267 | Susana Cano Blasco | 0:27:51 (tr 0:26:23 ) | |||
Real t.: 00:26:23 Official t.: 00:27:51 Real start: 10:31:24 Finish hour: 10:57:47 Cat:F45 Category place: 32 Race start:10:29:56 Gender:F Pace: 5:17 min/km Club: V1: 0:06:53 Hour V1 : 10:38:17 Place V1 : 549 - Finish line: 0:26:23 Finish hour: 10:57:47 Finish place : 520 X 29 places
Split Times
21010
0:28:00
00:27:51
0:27:41
Javier Grande Bardanca
00:27:48 (Tr: 0:26:16)
Jordi Ferré Ferré
00:27:41 (Tr: 0:26:18)
Xavier Niubó Calzada
00:27:48 (Tr: 0:26:24)
Isabelita Salgado Collantes
00:27:54 (Tr: 0:26:27)
i
Aurora Maestre Naranjo
00:27:53 (Tr: 0:26:32) |
|||||||
521 | 408 | 271 | Xavier Niubó Calzada | 0:27:48 (tr 0:26:24 ) | |||
Real t.: 00:26:24 Official t.: 00:27:48 Real start: 10:31:21 Finish hour: 10:57:44 Cat:M45 Category place: 95 Race start:10:29:56 Gender:M Pace: 5:17 min/km Club: V1: 0:06:50 Hour V1 : 10:38:11 Place V1 : 545 - Finish line: 0:26:24 Finish hour: 10:57:44 Finish place : 521 X 24 places
Split Times
153890
0:28:58
00:27:48
0:26:38
Teresa Videllet Mestres
00:27:30 (Tr: 0:26:10)
i
Xiangyu Zhang
00:27:37 (Tr: 0:26:13)
Javier Grande Bardanca
00:27:48 (Tr: 0:26:16)
Albert Martí Panadès
00:27:34 (Tr: 0:26:17)
Jordi Ferré Ferré
00:27:41 (Tr: 0:26:18)
i
Ramon Diaz Franch
00:26:38 (Tr: 0:26:19)
Neli Krasimirova
00:27:39 (Tr: 0:26:21)
Susana Cano Blasco
00:27:51 (Tr: 0:26:23)
i
Ramon Puig Oliva
00:26:40 (Tr: 0:26:25)
Isabelita Salgado Collantes
00:27:54 (Tr: 0:26:27)
i
Beatriz Domínguez Ruiz
00:26:40 (Tr: 0:26:27)
Xavier Doñate Caestany
00:26:51 (Tr: 0:26:31)
i
Aurora Maestre Naranjo
00:27:53 (Tr: 0:26:32)
Juanma Porcel Carmona
00:26:49 (Tr: 0:26:34)
Jaume Termes Asensio
00:26:53 (Tr: 0:26:39)
Sara Gutiérrez García
00:26:59 (Tr: 0:26:39)
Melissa ana Rama Lamprea
00:28:08 (Tr: 0:26:40)
Rosa Garrido Vendrell
00:27:06 (Tr: 0:26:42)
Raul Sanchez Caballero
00:27:06 (Tr: 0:26:43)
i
Jose francisco Bravo De Vega
00:28:20 (Tr: 0:26:47)
i
Maximiliano D Onofrio Montero
00:28:14 (Tr: 0:26:49)
i
Gonzalo Gil Rodríguez
00:28:15 (Tr: 0:26:50)
Roser Bosch Dodero
00:28:17 (Tr: 0:26:50)
Elena Garcia Martínez
00:27:11 (Tr: 0:26:51)
i
Dídac Font Villaescusa
00:28:21 (Tr: 0:26:53)
i
Judith Nieves Roy
00:28:21 (Tr: 0:26:54)
i
Aina Coronado Alcaraz
00:28:17 (Tr: 0:26:54) |
|||||||
522 | 409 | 334 |
i
|
Ramon Puig Oliva | 0:26:40 (tr 0:26:25 ) | ||
Real t.: 00:26:25 Official t.: 00:26:40 Real start: 10:30:11 Finish hour: 10:56:36 Cat:M35 Category place: 98 Race start:10:29:56 Gender:M Pace: 5:17 min/km Club: V1: 0:06:11 Hour V1 : 10:36:22 Place V1 : 428 - Finish line: 0:26:25 Finish hour: 10:56:36 Finish place : 522 Y 94 places
Split Times
24310
0:26:51
00:26:40
0:26:29
i
Manuel Del Horno Deza
00:26:32 (Tr: 0:26:13)
Yunan Hernández
00:26:33 (Tr: 0:26:17)
i
Ramon Diaz Franch
00:26:38 (Tr: 0:26:19)
i
Beatriz Domínguez Ruiz
00:26:40 (Tr: 0:26:27)
Xavier Doñate Caestany
00:26:51 (Tr: 0:26:31)
Juanma Porcel Carmona
00:26:49 (Tr: 0:26:34) |
|||||||
523 | 114 | 721 | Isabelita Salgado Collantes | 0:27:54 (tr 0:26:27 ) | |||
Real t.: 00:26:27 Official t.: 00:27:54 Real start: 10:31:23 Finish hour: 10:57:50 Cat:F45 Category place: 33 Race start:10:29:56 Gender:F Pace: 5:18 min/km Club: V1: 0:06:52 Hour V1 : 10:38:14 Place V1 : 548 - Finish line: 0:26:27 Finish hour: 10:57:50 Finish place : 523 X 25 places
Split Times
6160
0:27:56
00:27:54
0:27:51
Susana Cano Blasco
00:27:51 (Tr: 0:26:23)
i
Aurora Maestre Naranjo
00:27:53 (Tr: 0:26:32) |
|||||||
524 | 115 | 717 |
i
|
Beatriz Domínguez Ruiz | 0:26:40 (tr 0:26:27 ) | ||
Real t.: 00:26:27 Official t.: 00:26:40 Real start: 10:30:10 Finish hour: 10:56:36 Cat:F55 Category place: 16 Race start:10:29:56 Gender:F Pace: 5:18 min/km Club: club atletismo lluissos d V1: 0:06:49 Hour V1 : 10:36:58 Place V1 : 536 - Finish line: 0:26:27 Finish hour: 10:56:36 Finish place : 524 X 12 places
Split Times
20130
0:26:49
00:26:40
0:26:31
i
Manuel Del Horno Deza
00:26:32 (Tr: 0:26:13)
Yunan Hernández
00:26:33 (Tr: 0:26:17)
i
Ramon Diaz Franch
00:26:38 (Tr: 0:26:19)
i
Ramon Puig Oliva
00:26:40 (Tr: 0:26:25)
Juanma Porcel Carmona
00:26:49 (Tr: 0:26:34) |
|||||||
525 | 410 | 384 | Xavier Doñate Caestany | 0:26:51 (tr 0:26:31 ) | |||
Real t.: 00:26:31 Official t.: 00:26:51 Real start: 10:30:16 Finish hour: 10:56:47 Cat:M65 Category place: 17 Race start:10:29:56 Gender:M Pace: 5:19 min/km Club: 7runners V1: 0:06:46 Hour V1 : 10:37:01 Place V1 : 521 - Finish line: 0:26:31 Finish hour: 10:56:47 Finish place : 525 Y 4 places
Split Times
24310
0:27:02
00:26:51
0:26:40
i
Ramon Puig Oliva
00:26:40 (Tr: 0:26:25)
i
Beatriz Domínguez Ruiz
00:26:40 (Tr: 0:26:27)
Juanma Porcel Carmona
00:26:49 (Tr: 0:26:34)
Jaume Termes Asensio
00:26:53 (Tr: 0:26:39)
Sara Gutiérrez García
00:26:59 (Tr: 0:26:39) |
|||||||
526 | 116 | 245 |
i
|
Aurora Maestre Naranjo | 0:27:53 (tr 0:26:32 ) | ||
Real t.: 00:26:32 Official t.: 00:27:53 Real start: 10:31:17 Finish hour: 10:57:49 Cat:F45 Category place: 34 Race start:10:29:56 Gender:F Pace: 5:19 min/km Club: seven runners V1: 0:06:18 Hour V1 : 10:37:34 Place V1 : 451 - Finish line: 0:26:32 Finish hour: 10:57:49 Finish place : 526 Y 75 places
Split Times
4400
0:27:55
00:27:53
0:27:51
Susana Cano Blasco
00:27:51 (Tr: 0:26:23)
Isabelita Salgado Collantes
00:27:54 (Tr: 0:26:27) |
|||||||
527 | 411 | 413 | Juanma Porcel Carmona | 0:26:49 (tr 0:26:34 ) | |||
Real t.: 00:26:34 Official t.: 00:26:49 Real start: 10:30:12 Finish hour: 10:56:45 Cat:M35 Category place: 99 Race start:10:29:56 Gender:M Pace: 5:19 min/km Club: club esportiu garraf runn V1: 0:06:47 Hour V1 : 10:36:58 Place V1 : 530 - Finish line: 0:26:34 Finish hour: 10:56:45 Finish place : 527 X 3 places
Split Times
173690
0:28:08
00:26:49
0:25:30
Teresa Videllet Mestres
00:27:30 (Tr: 0:26:10)
i
Xiangyu Zhang
00:27:37 (Tr: 0:26:13)
i
Manuel Del Horno Deza
00:26:32 (Tr: 0:26:13)
Javier Grande Bardanca
00:27:48 (Tr: 0:26:16)
Albert Martí Panadès
00:27:34 (Tr: 0:26:17)
Yunan Hernández
00:26:33 (Tr: 0:26:17)
Jordi Ferré Ferré
00:27:41 (Tr: 0:26:18)
i
Ramon Diaz Franch
00:26:38 (Tr: 0:26:19)
Neli Krasimirova
00:27:39 (Tr: 0:26:21)
Susana Cano Blasco
00:27:51 (Tr: 0:26:23)
Xavier Niubó Calzada
00:27:48 (Tr: 0:26:24)
i
Ramon Puig Oliva
00:26:40 (Tr: 0:26:25)
Isabelita Salgado Collantes
00:27:54 (Tr: 0:26:27)
i
Beatriz Domínguez Ruiz
00:26:40 (Tr: 0:26:27)
Xavier Doñate Caestany
00:26:51 (Tr: 0:26:31)
i
Aurora Maestre Naranjo
00:27:53 (Tr: 0:26:32)
Jaume Termes Asensio
00:26:53 (Tr: 0:26:39)
Sara Gutiérrez García
00:26:59 (Tr: 0:26:39)
Melissa ana Rama Lamprea
00:28:08 (Tr: 0:26:40)
Rosa Garrido Vendrell
00:27:06 (Tr: 0:26:42)
Raul Sanchez Caballero
00:27:06 (Tr: 0:26:43)
Elena Garcia Martínez
00:27:11 (Tr: 0:26:51) |
|||||||
528 | 412 | 285 | Jaume Termes Asensio | 0:26:53 (tr 0:26:39 ) | |||
Real t.: 00:26:39 Official t.: 00:26:53 Real start: 10:30:11 Finish hour: 10:56:49 Cat:M55 Category place: 53 Race start:10:29:56 Gender:M Pace: 5:20 min/km Club: V1: 0:06:47 Hour V1 : 10:36:57 Place V1 : 528 - Finish line: 0:26:39 Finish hour: 10:56:49 Finish place : 528 Z
Split Times
28490
0:27:06
00:26:53
0:26:40
Xavier Doñate Caestany
00:26:51 (Tr: 0:26:31)
Juanma Porcel Carmona
00:26:49 (Tr: 0:26:34)
Sara Gutiérrez García
00:26:59 (Tr: 0:26:39)
Rosa Garrido Vendrell
00:27:06 (Tr: 0:26:42)
Raul Sanchez Caballero
00:27:06 (Tr: 0:26:43) |
|||||||
529 | 117 | 401 | Sara Gutiérrez García | 0:26:59 (tr 0:26:39 ) | |||
Real t.: 00:26:39 Official t.: 00:26:59 Real start: 10:30:16 Finish hour: 10:56:55 Cat:F35 Category place: 28 Race start:10:29:56 Gender:F Pace: 5:20 min/km Club: c.f. ciudad cooperativa V1: 0:06:43 Hour V1 : 10:36:58 Place V1 : 515 - Finish line: 0:26:39 Finish hour: 10:56:55 Finish place : 529 Y 14 places
Split Times
16720
0:27:06
00:26:59
0:26:51
Jaume Termes Asensio
00:26:53 (Tr: 0:26:39)
Raul Sanchez Caballero
00:27:06 (Tr: 0:26:43) |
|||||||
530 | 118 | 346 | Melissa ana Rama Lamprea | 0:28:08 (tr 0:26:40 ) | |||
Real t.: 00:26:40 Official t.: 00:28:08 Real start: 10:31:25 Finish hour: 10:58:04 Cat:F35 Category place: 29 Race start:10:29:56 Gender:F Pace: 5:20 min/km Club: V1: 0:07:00 Hour V1 : 10:38:24 Place V1 : 559 - Finish line: 0:26:40 Finish hour: 10:58:04 Finish place : 530 X 29 places
Split Times
173690
0:29:27
00:28:08
0:26:49
Teresa Videllet Mestres
00:27:30 (Tr: 0:26:10)
i
Xiangyu Zhang
00:27:37 (Tr: 0:26:13)
Javier Grande Bardanca
00:27:48 (Tr: 0:26:16)
Albert Martí Panadès
00:27:34 (Tr: 0:26:17)
Jordi Ferré Ferré
00:27:41 (Tr: 0:26:18)
Neli Krasimirova
00:27:39 (Tr: 0:26:21)
Susana Cano Blasco
00:27:51 (Tr: 0:26:23)
Xavier Niubó Calzada
00:27:48 (Tr: 0:26:24)
Isabelita Salgado Collantes
00:27:54 (Tr: 0:26:27)
Xavier Doñate Caestany
00:26:51 (Tr: 0:26:31)
i
Aurora Maestre Naranjo
00:27:53 (Tr: 0:26:32)
Juanma Porcel Carmona
00:26:49 (Tr: 0:26:34)
Jaume Termes Asensio
00:26:53 (Tr: 0:26:39)
Sara Gutiérrez García
00:26:59 (Tr: 0:26:39)
Rosa Garrido Vendrell
00:27:06 (Tr: 0:26:42)
Raul Sanchez Caballero
00:27:06 (Tr: 0:26:43)
i
Jose francisco Bravo De Vega
00:28:20 (Tr: 0:26:47)
i
Maximiliano D Onofrio Montero
00:28:14 (Tr: 0:26:49)
i
Gonzalo Gil Rodríguez
00:28:15 (Tr: 0:26:50)
Roser Bosch Dodero
00:28:17 (Tr: 0:26:50)
Elena Garcia Martínez
00:27:11 (Tr: 0:26:51)
i
Dídac Font Villaescusa
00:28:21 (Tr: 0:26:53)
i
Judith Nieves Roy
00:28:21 (Tr: 0:26:54)
i
Aina Coronado Alcaraz
00:28:17 (Tr: 0:26:54) |
|||||||
531 | 119 | 148 | Rosa Garrido Vendrell | 0:27:06 (tr 0:26:42 ) | |||
Real t.: 00:26:42 Official t.: 00:27:06 Real start: 10:30:21 Finish hour: 10:57:02 Cat:F65 Category place: 3 Race start:10:29:56 Gender:F Pace: 5:21 min/km Club: sedentaris.cat estate bcn V1: 0:06:59 Hour V1 : 10:37:20 Place V1 : 558 - Finish line: 0:26:42 Finish hour: 10:57:02 Finish place : 531 X 27 places
Split Times
149340
0:28:14
00:27:06
0:25:58
Teresa Videllet Mestres
00:27:30 (Tr: 0:26:10)
i
Xiangyu Zhang
00:27:37 (Tr: 0:26:13)
i
Manuel Del Horno Deza
00:26:32 (Tr: 0:26:13)
Javier Grande Bardanca
00:27:48 (Tr: 0:26:16)
Albert Martí Panadès
00:27:34 (Tr: 0:26:17)
Yunan Hernández
00:26:33 (Tr: 0:26:17)
Jordi Ferré Ferré
00:27:41 (Tr: 0:26:18)
i
Ramon Diaz Franch
00:26:38 (Tr: 0:26:19)
Neli Krasimirova
00:27:39 (Tr: 0:26:21)
Susana Cano Blasco
00:27:51 (Tr: 0:26:23)
Xavier Niubó Calzada
00:27:48 (Tr: 0:26:24)
i
Ramon Puig Oliva
00:26:40 (Tr: 0:26:25)
Isabelita Salgado Collantes
00:27:54 (Tr: 0:26:27)
i
Beatriz Domínguez Ruiz
00:26:40 (Tr: 0:26:27)
Xavier Doñate Caestany
00:26:51 (Tr: 0:26:31)
i
Aurora Maestre Naranjo
00:27:53 (Tr: 0:26:32)
Juanma Porcel Carmona
00:26:49 (Tr: 0:26:34)
Jaume Termes Asensio
00:26:53 (Tr: 0:26:39)
Sara Gutiérrez García
00:26:59 (Tr: 0:26:39)
Melissa ana Rama Lamprea
00:28:08 (Tr: 0:26:40)
Raul Sanchez Caballero
00:27:06 (Tr: 0:26:43)
i
Maximiliano D Onofrio Montero
00:28:14 (Tr: 0:26:49)
Elena Garcia Martínez
00:27:11 (Tr: 0:26:51) |
|||||||
532 | 413 | 289 | Raul Sanchez Caballero | 0:27:06 (tr 0:26:43 ) | |||
Real t.: 00:26:43 Official t.: 00:27:06 Real start: 10:30:20 Finish hour: 10:57:02 Cat:M45 Category place: 96 Race start:10:29:56 Gender:M Pace: 5:21 min/km Club: runners espanyol V1: 0:06:47 Hour V1 : 10:37:06 Place V1 : 527 - Finish line: 0:26:43 Finish hour: 10:57:02 Finish place : 532 Y 5 places
Split Times
152451
0:28:15
00:27:06
0:25:57
Teresa Videllet Mestres
00:27:30 (Tr: 0:26:10)
i
Xiangyu Zhang
00:27:37 (Tr: 0:26:13)
i
Manuel Del Horno Deza
00:26:32 (Tr: 0:26:13)
Javier Grande Bardanca
00:27:48 (Tr: 0:26:16)
Albert Martí Panadès
00:27:34 (Tr: 0:26:17)
Yunan Hernández
00:26:33 (Tr: 0:26:17)
Jordi Ferré Ferré
00:27:41 (Tr: 0:26:18)
i
Ramon Diaz Franch
00:26:38 (Tr: 0:26:19)
Neli Krasimirova
00:27:39 (Tr: 0:26:21)
Susana Cano Blasco
00:27:51 (Tr: 0:26:23)
Xavier Niubó Calzada
00:27:48 (Tr: 0:26:24)
i
Ramon Puig Oliva
00:26:40 (Tr: 0:26:25)
Isabelita Salgado Collantes
00:27:54 (Tr: 0:26:27)
i
Beatriz Domínguez Ruiz
00:26:40 (Tr: 0:26:27)
Xavier Doñate Caestany
00:26:51 (Tr: 0:26:31)
i
Aurora Maestre Naranjo
00:27:53 (Tr: 0:26:32)
Juanma Porcel Carmona
00:26:49 (Tr: 0:26:34)
Jaume Termes Asensio
00:26:53 (Tr: 0:26:39)
Sara Gutiérrez García
00:26:59 (Tr: 0:26:39)
Melissa ana Rama Lamprea
00:28:08 (Tr: 0:26:40)
Rosa Garrido Vendrell
00:27:06 (Tr: 0:26:42)
i
Maximiliano D Onofrio Montero
00:28:14 (Tr: 0:26:49)
i
Gonzalo Gil Rodríguez
00:28:15 (Tr: 0:26:50)
Elena Garcia Martínez
00:27:11 (Tr: 0:26:51) |
|||||||
533 | 414 | 589 |
i
|
Jose francisco Bravo De Vega | 0:28:20 (tr 0:26:47 ) | ||
Real t.: 00:26:47 Official t.: 00:28:20 Real start: 10:31:30 Finish hour: 10:58:16 Cat:M35 Category place: 100 Race start:10:29:56 Gender:M Pace: 5:22 min/km Club: V1: 0:06:46 Hour V1 : 10:38:15 Place V1 : 523 - Finish line: 0:26:47 Finish hour: 10:58:16 Finish place : 533 Y 10 places
Split Times
26122
0:28:32
00:28:20
0:28:08
Melissa ana Rama Lamprea
00:28:08 (Tr: 0:26:40)
i
Maximiliano D Onofrio Montero
00:28:14 (Tr: 0:26:49)
i
Gonzalo Gil Rodríguez
00:28:15 (Tr: 0:26:50)
Roser Bosch Dodero
00:28:17 (Tr: 0:26:50)
i
Dídac Font Villaescusa
00:28:21 (Tr: 0:26:53)
i
Judith Nieves Roy
00:28:21 (Tr: 0:26:54)
i
Aina Coronado Alcaraz
00:28:17 (Tr: 0:26:54) |
|||||||
534 | 415 | 512 |
i
|
Maximiliano D Onofrio Montero | 0:28:14 (tr 0:26:49 ) | ||
Real t.: 00:26:49 Official t.: 00:28:14 Real start: 10:31:22 Finish hour: 10:58:10 Cat:SenM Category place: 105 Race start:10:29:56 Gender:M Pace: 5:22 min/km Club: V1: 0:06:34 Hour V1 : 10:37:55 Place V1 : 493 - Finish line: 0:26:49 Finish hour: 10:58:10 Finish place : 534 Y 41 places
Split Times
149340
0:29:22
00:28:14
0:27:06
Teresa Videllet Mestres
00:27:30 (Tr: 0:26:10)
i
Xiangyu Zhang
00:27:37 (Tr: 0:26:13)
Javier Grande Bardanca
00:27:48 (Tr: 0:26:16)
Albert Martí Panadès
00:27:34 (Tr: 0:26:17)
Jordi Ferré Ferré
00:27:41 (Tr: 0:26:18)
Neli Krasimirova
00:27:39 (Tr: 0:26:21)
Susana Cano Blasco
00:27:51 (Tr: 0:26:23)
Xavier Niubó Calzada
00:27:48 (Tr: 0:26:24)
Isabelita Salgado Collantes
00:27:54 (Tr: 0:26:27)
i
Aurora Maestre Naranjo
00:27:53 (Tr: 0:26:32)
Melissa ana Rama Lamprea
00:28:08 (Tr: 0:26:40)
Rosa Garrido Vendrell
00:27:06 (Tr: 0:26:42)
i
Jose francisco Bravo De Vega
00:28:20 (Tr: 0:26:47)
i
Gonzalo Gil Rodríguez
00:28:15 (Tr: 0:26:50)
Roser Bosch Dodero
00:28:17 (Tr: 0:26:50)
Elena Garcia Martínez
00:27:11 (Tr: 0:26:51)
i
Dídac Font Villaescusa
00:28:21 (Tr: 0:26:53)
i
Judith Nieves Roy
00:28:21 (Tr: 0:26:54)
i
Aina Coronado Alcaraz
00:28:17 (Tr: 0:26:54) |
|||||||
535 | 416 | 513 |
i
|
Gonzalo Gil Rodríguez | 0:28:15 (tr 0:26:50 ) | ||
Real t.: 00:26:50 Official t.: 00:28:15 Real start: 10:31:22 Finish hour: 10:58:11 Cat:SenM Category place: 106 Race start:10:29:56 Gender:M Pace: 5:22 min/km Club: V1: 0:06:34 Hour V1 : 10:37:56 Place V1 : 496 - Finish line: 0:26:50 Finish hour: 10:58:11 Finish place : 535 Y 39 places
Split Times
152451
0:29:25
00:28:15
0:27:06
Teresa Videllet Mestres
00:27:30 (Tr: 0:26:10)
i
Xiangyu Zhang
00:27:37 (Tr: 0:26:13)
Javier Grande Bardanca
00:27:48 (Tr: 0:26:16)
Albert Martí Panadès
00:27:34 (Tr: 0:26:17)
Jordi Ferré Ferré
00:27:41 (Tr: 0:26:18)
Neli Krasimirova
00:27:39 (Tr: 0:26:21)
Susana Cano Blasco
00:27:51 (Tr: 0:26:23)
Xavier Niubó Calzada
00:27:48 (Tr: 0:26:24)
Isabelita Salgado Collantes
00:27:54 (Tr: 0:26:27)
i
Aurora Maestre Naranjo
00:27:53 (Tr: 0:26:32)
Melissa ana Rama Lamprea
00:28:08 (Tr: 0:26:40)
Rosa Garrido Vendrell
00:27:06 (Tr: 0:26:42)
Raul Sanchez Caballero
00:27:06 (Tr: 0:26:43)
i
Jose francisco Bravo De Vega
00:28:20 (Tr: 0:26:47)
i
Maximiliano D Onofrio Montero
00:28:14 (Tr: 0:26:49)
Roser Bosch Dodero
00:28:17 (Tr: 0:26:50)
Elena Garcia Martínez
00:27:11 (Tr: 0:26:51)
i
Dídac Font Villaescusa
00:28:21 (Tr: 0:26:53)
i
Judith Nieves Roy
00:28:21 (Tr: 0:26:54)
i
Aina Coronado Alcaraz
00:28:17 (Tr: 0:26:54) |
|||||||
536 | 120 | 288 | Roser Bosch Dodero | 0:28:17 (tr 0:26:50 ) | |||
Real t.: 00:26:50 Official t.: 00:28:17 Real start: 10:31:24 Finish hour: 10:58:13 Cat:F45 Category place: 35 Race start:10:29:56 Gender:F Pace: 5:22 min/km Club: casab V1: 0:06:47 Hour V1 : 10:38:11 Place V1 : 532 - Finish line: 0:26:50 Finish hour: 10:58:13 Finish place : 536 Y 4 places
Split Times
7700
0:28:21
00:28:17
0:28:14
i
Jose francisco Bravo De Vega
00:28:20 (Tr: 0:26:47)
i
Maximiliano D Onofrio Montero
00:28:14 (Tr: 0:26:49)
i
Gonzalo Gil Rodríguez
00:28:15 (Tr: 0:26:50)
i
Judith Nieves Roy
00:28:21 (Tr: 0:26:54)
i
Aina Coronado Alcaraz
00:28:17 (Tr: 0:26:54) |
|||||||
537 | 121 | 251 | Elena Garcia Martínez | 0:27:11 (tr 0:26:51 ) | |||
Real t.: 00:26:51 Official t.: 00:27:11 Real start: 10:30:16 Finish hour: 10:57:07 Cat:F35 Category place: 30 Race start:10:29:56 Gender:F Pace: 5:23 min/km Club: duscholux V1: 0:07:15 Hour V1 : 10:37:31 Place V1 : 589 - Finish line: 0:26:51 Finish hour: 10:57:07 Finish place : 537 X 52 places
Split Times
145915
0:28:17
00:27:11
0:26:05
Teresa Videllet Mestres
00:27:30 (Tr: 0:26:10)
i
Xiangyu Zhang
00:27:37 (Tr: 0:26:13)
i
Manuel Del Horno Deza
00:26:32 (Tr: 0:26:13)
Javier Grande Bardanca
00:27:48 (Tr: 0:26:16)
Albert Martí Panadès
00:27:34 (Tr: 0:26:17)
Yunan Hernández
00:26:33 (Tr: 0:26:17)
Jordi Ferré Ferré
00:27:41 (Tr: 0:26:18)
i
Ramon Diaz Franch
00:26:38 (Tr: 0:26:19)
Neli Krasimirova
00:27:39 (Tr: 0:26:21)
Susana Cano Blasco
00:27:51 (Tr: 0:26:23)
Xavier Niubó Calzada
00:27:48 (Tr: 0:26:24)
i
Ramon Puig Oliva
00:26:40 (Tr: 0:26:25)
Isabelita Salgado Collantes
00:27:54 (Tr: 0:26:27)
i
Beatriz Domínguez Ruiz
00:26:40 (Tr: 0:26:27)
Xavier Doñate Caestany
00:26:51 (Tr: 0:26:31)
i
Aurora Maestre Naranjo
00:27:53 (Tr: 0:26:32)
Juanma Porcel Carmona
00:26:49 (Tr: 0:26:34)
Jaume Termes Asensio
00:26:53 (Tr: 0:26:39)
Sara Gutiérrez García
00:26:59 (Tr: 0:26:39)
Melissa ana Rama Lamprea
00:28:08 (Tr: 0:26:40)
Rosa Garrido Vendrell
00:27:06 (Tr: 0:26:42)
Raul Sanchez Caballero
00:27:06 (Tr: 0:26:43)
i
Maximiliano D Onofrio Montero
00:28:14 (Tr: 0:26:49)
i
Gonzalo Gil Rodríguez
00:28:15 (Tr: 0:26:50)
i
Aina Coronado Alcaraz
00:28:17 (Tr: 0:26:54) |
|||||||
538 | 417 | 644 |
i
|
Dídac Font Villaescusa | 0:28:21 (tr 0:26:53 ) | ||
Real t.: 00:26:53 Official t.: 00:28:21 Real start: 10:31:25 Finish hour: 10:58:17 Cat:M35 Category place: 101 Race start:10:29:56 Gender:M Pace: 5:23 min/km Club: V1: 0:06:46 Hour V1 : 10:38:10 Place V1 : 525 - Finish line: 0:26:53 Finish hour: 10:58:17 Finish place : 538 Y 13 places
Split Times
12821
0:28:27
00:28:21
0:28:15
i
Jose francisco Bravo De Vega
00:28:20 (Tr: 0:26:47)
i
Gonzalo Gil Rodríguez
00:28:15 (Tr: 0:26:50)
Roser Bosch Dodero
00:28:17 (Tr: 0:26:50)
i
Judith Nieves Roy
00:28:21 (Tr: 0:26:54)
i
Aina Coronado Alcaraz
00:28:17 (Tr: 0:26:54) |
|||||||
539 | 122 | 815 |
i
|
Judith Nieves Roy | 0:28:21 (tr 0:26:54 ) | ||
Real t.: 00:26:54 Official t.: 00:28:21 Real start: 10:31:23 Finish hour: 10:58:17 Cat:F35 Category place: 31 Race start:10:29:56 Gender:F Pace: 5:23 min/km Club: V1: 0:06:47 Hour V1 : 10:38:10 Place V1 : 531 - Finish line: 0:26:54 Finish hour: 10:58:17 Finish place : 539 Y 8 places
Split Times
7700
0:28:24
00:28:21
0:28:17
i
Jose francisco Bravo De Vega
00:28:20 (Tr: 0:26:47)
Roser Bosch Dodero
00:28:17 (Tr: 0:26:50)
i
Dídac Font Villaescusa
00:28:21 (Tr: 0:26:53) |
|||||||
540 | 123 | 601 |
i
|
Aina Coronado Alcaraz | 0:28:17 (tr 0:26:54 ) | ||
Real t.: 00:26:54 Official t.: 00:28:17 Real start: 10:31:20 Finish hour: 10:58:13 Cat:ProF Category place: 16 Race start:10:29:56 Gender:F Pace: 5:23 min/km Club: ca berga V1: 0:07:25 Hour V1 : 10:38:44 Place V1 : 608 - Finish line: 0:26:54 Finish hour: 10:58:13 Finish place : 540 X 68 places
Split Times
145915
0:29:24
00:28:17
0:27:11
Teresa Videllet Mestres
00:27:30 (Tr: 0:26:10)
i
Xiangyu Zhang
00:27:37 (Tr: 0:26:13)
Javier Grande Bardanca
00:27:48 (Tr: 0:26:16)
Albert Martí Panadès
00:27:34 (Tr: 0:26:17)
Jordi Ferré Ferré
00:27:41 (Tr: 0:26:18)
Neli Krasimirova
00:27:39 (Tr: 0:26:21)
Susana Cano Blasco
00:27:51 (Tr: 0:26:23)
Xavier Niubó Calzada
00:27:48 (Tr: 0:26:24)
Isabelita Salgado Collantes
00:27:54 (Tr: 0:26:27)
i
Aurora Maestre Naranjo
00:27:53 (Tr: 0:26:32)
Melissa ana Rama Lamprea
00:28:08 (Tr: 0:26:40)
i
Jose francisco Bravo De Vega
00:28:20 (Tr: 0:26:47)
i
Maximiliano D Onofrio Montero
00:28:14 (Tr: 0:26:49)
i
Gonzalo Gil Rodríguez
00:28:15 (Tr: 0:26:50)
Roser Bosch Dodero
00:28:17 (Tr: 0:26:50)
Elena Garcia Martínez
00:27:11 (Tr: 0:26:51)
i
Dídac Font Villaescusa
00:28:21 (Tr: 0:26:53)
i
Judith Nieves Roy
00:28:21 (Tr: 0:26:54) |
|||||||