Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

El tast de la mitja

10K

October 26, 2019

10K 5K

X

USER AUTHENTICATION

Please, enter your email and password of xipgroc.cat to download diploma with photo

You haven't signed up at xipgroc.cat yet?

Sign up

Forgot your password?

a s i y

Real t.: 00:38:42

Official t.: 00:38:53

Real start: 10:30:12

Finish hour: 11:08:53

Cat:M

Category place: 144

Race start:10:30:00

Gender:M

Pace: 3:53 min/km

Club: oson@corre

k5: 0:19:19

Hour k5 : 10:49:30

Place k5 : 163

-

Finish line: 0:38:42

Finish hour: 11:08:53

Finish place : 151

X 12 places

0:39:04
00:38:53
0:38:42
i
Noel Forne Valencia
00:38:54 (Tr: 0:38:51)
Juan De Gispert Ucha
00:38:57 (Tr: 0:38:44)
i
Raul Ruiz Jimenez
00:38:58 (Tr: 0:38:48)
i
Rubén Sánchez Nacimiento
00:38:58 (Tr: 0:38:40)
i
Sergio Rodriguez Camacho
00:38:59 (Tr: 0:38:54)
Lluís Pérez Sánchez
00:39:04 (Tr: 0:38:57)

Real t.: 00:38:51

Official t.: 00:38:54

Real start: 10:30:03

Finish hour: 11:08:54

Cat:M

Category place: 145

Race start:10:30:00

Gender:M

Pace: 3:54 min/km

Club:

k5: 0:19:11

Hour k5 : 10:49:13

Place k5 : 142

-

Finish line: 0:38:51

Finish hour: 11:08:54

Finish place : 152

Y 10 places

0:39:04
00:38:54
0:38:43
i
Jordi Parareda Fornes
00:38:53 (Tr: 0:38:42)
Juan De Gispert Ucha
00:38:57 (Tr: 0:38:44)
i
Raul Ruiz Jimenez
00:38:58 (Tr: 0:38:48)
i
Rubén Sánchez Nacimiento
00:38:58 (Tr: 0:38:40)
i
Sergio Rodriguez Camacho
00:38:59 (Tr: 0:38:54)
Lluís Pérez Sánchez
00:39:04 (Tr: 0:38:57)

Real t.: 00:38:44

Official t.: 00:38:57

Real start: 10:30:14

Finish hour: 11:08:57

Cat:M

Category place: 146

Race start:10:30:00

Gender:M

Pace: 3:53 min/km

Club:

k5: 0:19:02

Hour k5 : 10:49:15

Place k5 : 143

-

Finish line: 0:38:44

Finish hour: 11:08:57

Finish place : 153

Y 10 places

0:39:04
00:38:57
0:38:49
i
Jordi Parareda Fornes
00:38:53 (Tr: 0:38:42)
i
Noel Forne Valencia
00:38:54 (Tr: 0:38:51)
i
Raul Ruiz Jimenez
00:38:58 (Tr: 0:38:48)
i
Rubén Sánchez Nacimiento
00:38:58 (Tr: 0:38:40)
i
Sergio Rodriguez Camacho
00:38:59 (Tr: 0:38:54)
Lluís Pérez Sánchez
00:39:04 (Tr: 0:38:57)

Real t.: 00:38:48

Official t.: 00:38:58

Real start: 10:30:10

Finish hour: 11:08:58

Cat:M

Category place: 147

Race start:10:30:00

Gender:M

Pace: 3:53 min/km

Club: club triatlo badia

k5: 0:19:27

Hour k5 : 10:49:37

Place k5 : 168

-

Finish line: 0:38:48

Finish hour: 11:08:58

Finish place : 154

X 14 places

0:39:04
00:38:58
0:38:51
i
Jordi Parareda Fornes
00:38:53 (Tr: 0:38:42)
i
Noel Forne Valencia
00:38:54 (Tr: 0:38:51)
Juan De Gispert Ucha
00:38:57 (Tr: 0:38:44)
i
Rubén Sánchez Nacimiento
00:38:58 (Tr: 0:38:40)
i
Sergio Rodriguez Camacho
00:38:59 (Tr: 0:38:54)
Lluís Pérez Sánchez
00:39:04 (Tr: 0:38:57)

Real t.: 00:38:40

Official t.: 00:38:58

Real start: 10:30:19

Finish hour: 11:08:58

Cat:M

Category place: 148

Race start:10:30:00

Gender:M

Pace: 3:52 min/km

Club:

k5: 0:19:21

Hour k5 : 10:49:39

Place k5 : 173

-

Finish line: 0:38:40

Finish hour: 11:08:58

Finish place : 155

X 18 places

0:39:06
00:38:58
0:38:50
i
Jordi Parareda Fornes
00:38:53 (Tr: 0:38:42)
i
Noel Forne Valencia
00:38:54 (Tr: 0:38:51)
Juan De Gispert Ucha
00:38:57 (Tr: 0:38:44)
i
Raul Ruiz Jimenez
00:38:58 (Tr: 0:38:48)
i
Sergio Rodriguez Camacho
00:38:59 (Tr: 0:38:54)
Lluís Pérez Sánchez
00:39:04 (Tr: 0:38:57)
i
Iker Arteaga Gómez Quintero
00:39:06 (Tr: 0:39:05)

Real t.: 00:38:54

Official t.: 00:38:59

Real start: 10:30:06

Finish hour: 11:08:59

Cat:M

Category place: 149

Race start:10:30:00

Gender:M

Pace: 3:54 min/km

Club: triactiva

k5: 0:19:17

Hour k5 : 10:49:23

Place k5 : 155

-

Finish line: 0:38:54

Finish hour: 11:08:59

Finish place : 156

Y 1 place

0:39:11
00:38:59
0:38:47
i
Jordi Parareda Fornes
00:38:53 (Tr: 0:38:42)
i
Noel Forne Valencia
00:38:54 (Tr: 0:38:51)
Juan De Gispert Ucha
00:38:57 (Tr: 0:38:44)
i
Raul Ruiz Jimenez
00:38:58 (Tr: 0:38:48)
i
Rubén Sánchez Nacimiento
00:38:58 (Tr: 0:38:40)
Lluís Pérez Sánchez
00:39:04 (Tr: 0:38:57)
i
Iker Arteaga Gómez Quintero
00:39:06 (Tr: 0:39:05)
Santiago ribot Ribot Terricabras
00:39:11 (Tr: 0:39:05)

Real t.: 00:38:57

Official t.: 00:39:04

Real start: 10:30:08

Finish hour: 11:09:04

Cat:M

Category place: 150

Race start:10:30:00

Gender:M

Pace: 3:54 min/km

Club:

k5: 0:19:15

Hour k5 : 10:49:22

Place k5 : 152

-

Finish line: 0:38:57

Finish hour: 11:09:04

Finish place : 157

Y 5 places

0:39:12
00:39:04
0:38:57
i
Raul Ruiz Jimenez
00:38:58 (Tr: 0:38:48)
i
Rubén Sánchez Nacimiento
00:38:58 (Tr: 0:38:40)
i
Sergio Rodriguez Camacho
00:38:59 (Tr: 0:38:54)
i
Iker Arteaga Gómez Quintero
00:39:06 (Tr: 0:39:05)
Santiago ribot Ribot Terricabras
00:39:11 (Tr: 0:39:05)
i
Jose manuel Villanueva Campo
00:39:12 (Tr: 0:39:05)

Real t.: 00:39:05

Official t.: 00:39:06

Real start: 10:30:02

Finish hour: 11:09:06

Cat:M

Category place: 151

Race start:10:30:00

Gender:M

Pace: 3:55 min/km

Club: club atletisme canovelles

k5: 0:19:15

Hour k5 : 10:49:17

Place k5 : 146

-

Finish line: 0:39:05

Finish hour: 11:09:06

Finish place : 158

Y 12 places

0:39:14
00:39:06
0:38:58
i
Rubén Sánchez Nacimiento
00:38:58 (Tr: 0:38:40)
i
Sergio Rodriguez Camacho
00:38:59 (Tr: 0:38:54)
Lluís Pérez Sánchez
00:39:04 (Tr: 0:38:57)
Santiago ribot Ribot Terricabras
00:39:11 (Tr: 0:39:05)
i
Jose manuel Villanueva Campo
00:39:12 (Tr: 0:39:05)
i
Raúl Monje Martínez
00:39:13 (Tr: 0:39:11)
Rafa Gené González
00:39:14 (Tr: 0:39:07)
i
Jordi Perulero Nuñez
00:39:14 (Tr: 0:39:11)

Real t.: 00:39:05

Official t.: 00:39:11

Real start: 10:30:07

Finish hour: 11:09:11

Cat:M

Category place: 152

Race start:10:30:00

Gender:M

Pace: 3:55 min/km

Club: triatló granollers

k5: 0:19:19

Hour k5 : 10:49:26

Place k5 : 157

-

Finish line: 0:39:05

Finish hour: 11:09:11

Finish place : 159

Y 2 places

0:39:23
00:39:11
0:38:59
i
Sergio Rodriguez Camacho
00:38:59 (Tr: 0:38:54)
Lluís Pérez Sánchez
00:39:04 (Tr: 0:38:57)
i
Iker Arteaga Gómez Quintero
00:39:06 (Tr: 0:39:05)
i
Jose manuel Villanueva Campo
00:39:12 (Tr: 0:39:05)
i
Raúl Monje Martínez
00:39:13 (Tr: 0:39:11)
Rafa Gené González
00:39:14 (Tr: 0:39:07)
i
Jordi Perulero Nuñez
00:39:14 (Tr: 0:39:11)
i
Marc Rodriguez Puxench
00:39:16 (Tr: 0:39:10)
i
Montserrat Estany De Pouplana
00:39:20 (Tr: 0:39:20)

Real t.: 00:39:05

Official t.: 00:39:12

Real start: 10:30:07

Finish hour: 11:09:12

Cat:M

Category place: 153

Race start:10:30:00

Gender:M

Pace: 3:55 min/km

Club:

k5: 0:18:55

Hour k5 : 10:49:02

Place k5 : 131

-

Finish line: 0:39:05

Finish hour: 11:09:12

Finish place : 160

Y 29 places

0:39:19
00:39:12
0:39:04
Lluís Pérez Sánchez
00:39:04 (Tr: 0:38:57)
i
Iker Arteaga Gómez Quintero
00:39:06 (Tr: 0:39:05)
Santiago ribot Ribot Terricabras
00:39:11 (Tr: 0:39:05)
i
Raúl Monje Martínez
00:39:13 (Tr: 0:39:11)
Rafa Gené González
00:39:14 (Tr: 0:39:07)
i
Jordi Perulero Nuñez
00:39:14 (Tr: 0:39:11)
i
Marc Rodriguez Puxench
00:39:16 (Tr: 0:39:10)

Real t.: 00:39:11

Official t.: 00:39:13

Real start: 10:30:03

Finish hour: 11:09:13

Cat:M

Category place: 154

Race start:10:30:00

Gender:M

Pace: 3:56 min/km

Club: ca granollers

k5: 0:18:48

Hour k5 : 10:48:50

Place k5 : 118

-

Finish line: 0:39:11

Finish hour: 11:09:13

Finish place : 161

Y 43 places

0:39:21
00:39:13
0:39:06
i
Iker Arteaga Gómez Quintero
00:39:06 (Tr: 0:39:05)
Santiago ribot Ribot Terricabras
00:39:11 (Tr: 0:39:05)
i
Jose manuel Villanueva Campo
00:39:12 (Tr: 0:39:05)
Rafa Gené González
00:39:14 (Tr: 0:39:07)
i
Jordi Perulero Nuñez
00:39:14 (Tr: 0:39:11)
i
Marc Rodriguez Puxench
00:39:16 (Tr: 0:39:10)
i
Montserrat Estany De Pouplana
00:39:20 (Tr: 0:39:20)

Real t.: 00:39:07

Official t.: 00:39:14

Real start: 10:30:07

Finish hour: 11:09:14

Cat:M

Category place: 155

Race start:10:30:00

Gender:M

Pace: 3:55 min/km

Club: grup alta muntanya lliçà

k5: 0:19:31

Hour k5 : 10:49:38

Place k5 : 169

-

Finish line: 0:39:07

Finish hour: 11:09:14

Finish place : 162

X 7 places

0:39:20
00:39:14
0:39:07
Santiago ribot Ribot Terricabras
00:39:11 (Tr: 0:39:05)
i
Jose manuel Villanueva Campo
00:39:12 (Tr: 0:39:05)
i
Raúl Monje Martínez
00:39:13 (Tr: 0:39:11)
i
Jordi Perulero Nuñez
00:39:14 (Tr: 0:39:11)
i
Marc Rodriguez Puxench
00:39:16 (Tr: 0:39:10)
i
Montserrat Estany De Pouplana
00:39:20 (Tr: 0:39:20)

Real t.: 00:39:11

Official t.: 00:39:14

Real start: 10:30:04

Finish hour: 11:09:14

Cat:M

Category place: 156

Race start:10:30:00

Gender:M

Pace: 3:56 min/km

Club:

k5: 0:19:24

Hour k5 : 10:49:28

Place k5 : 160

-

Finish line: 0:39:11

Finish hour: 11:09:14

Finish place : 163

Y 3 places

0:39:20
00:39:14
0:39:09
Santiago ribot Ribot Terricabras
00:39:11 (Tr: 0:39:05)
i
Jose manuel Villanueva Campo
00:39:12 (Tr: 0:39:05)
i
Raúl Monje Martínez
00:39:13 (Tr: 0:39:11)
Rafa Gené González
00:39:14 (Tr: 0:39:07)
i
Marc Rodriguez Puxench
00:39:16 (Tr: 0:39:10)
i
Montserrat Estany De Pouplana
00:39:20 (Tr: 0:39:20)

Real t.: 00:39:10

Official t.: 00:39:16

Real start: 10:30:07

Finish hour: 11:09:16

Cat:M

Category place: 157

Race start:10:30:00

Gender:M

Pace: 3:55 min/km

Club:

k5: 0:19:25

Hour k5 : 10:49:31

Place k5 : 166

-

Finish line: 0:39:10

Finish hour: 11:09:16

Finish place : 164

X 2 places

0:39:20
00:39:16
0:39:12
i
Jose manuel Villanueva Campo
00:39:12 (Tr: 0:39:05)
i
Raúl Monje Martínez
00:39:13 (Tr: 0:39:11)
Rafa Gené González
00:39:14 (Tr: 0:39:07)
i
Jordi Perulero Nuñez
00:39:14 (Tr: 0:39:11)
i
Montserrat Estany De Pouplana
00:39:20 (Tr: 0:39:20)

Real t.: 00:39:20

Official t.: 00:39:20

Real start: 10:30:01

Finish hour: 11:09:20

Cat:F

Category place: 8

Race start:10:30:00

Gender:F

Pace: 3:56 min/km

Club:

k5: 0:18:29

Hour k5 : 10:48:30

Place k5 : 101

-

Finish line: 0:39:20

Finish hour: 11:09:20

Finish place : 165

Y 64 places

0:39:26
00:39:20
0:39:14
Rafa Gené González
00:39:14 (Tr: 0:39:07)
i
Jordi Perulero Nuñez
00:39:14 (Tr: 0:39:11)
i
Marc Rodriguez Puxench
00:39:16 (Tr: 0:39:10)