Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

El tast de la mitja

10K

October 26, 2019

10K 5K

X

USER AUTHENTICATION

Please, enter your email and password of xipgroc.cat to download diploma with photo

You haven't signed up at xipgroc.cat yet?

Sign up

Forgot your password?

a s i y

Real t.: 00:34:51

Official t.: 00:34:53

Real start: 10:30:03

Finish hour: 11:04:53

Cat:F

Category place: 4

Race start:10:30:00

Gender:F

Pace: 3:30 min/km

Club:

k5: 0:17:34

Hour k5 : 10:47:37

Place k5 : 58

-

Finish line: 0:34:51

Finish hour: 11:04:53

Finish place : 46

X 12 places

0:35:20
00:34:53
0:34:27
David Crivillers Galobardas
00:35:02 (Tr: 0:34:59)
José l. Martín Peláez
00:35:10 (Tr: 0:35:06)
i
Marc Casadevall Gayà
00:35:12 (Tr: 0:35:11)
Miquel Xirau Fernandez
00:35:13 (Tr: 0:35:11)
i
Eulogio Garcia Barrero
00:35:20 (Tr: 0:35:18)
Joan Puyuelo
00:35:20 (Tr: 0:35:17)

Real t.: 00:34:59

Official t.: 00:35:02

Real start: 10:30:04

Finish hour: 11:05:02

Cat:M

Category place: 43

Race start:10:30:00

Gender:M

Pace: 3:30 min/km

Club:

k5: 0:17:06

Hour k5 : 10:47:10

Place k5 : 44

-

Finish line: 0:34:59

Finish hour: 11:05:02

Finish place : 47

Y 3 places

0:35:20
00:35:02
0:34:44
Gisela Carrion Bertran
00:34:53 (Tr: 0:34:51)
José l. Martín Peláez
00:35:10 (Tr: 0:35:06)
i
Marc Casadevall Gayà
00:35:12 (Tr: 0:35:11)
Miquel Xirau Fernandez
00:35:13 (Tr: 0:35:11)
i
Eulogio Garcia Barrero
00:35:20 (Tr: 0:35:18)
Joan Puyuelo
00:35:20 (Tr: 0:35:17)

Real t.: 00:35:06

Official t.: 00:35:10

Real start: 10:30:05

Finish hour: 11:05:10

Cat:M

Category place: 44

Race start:10:30:00

Gender:M

Pace: 3:31 min/km

Club: c.a.mollet

k5: 0:17:33

Hour k5 : 10:47:37

Place k5 : 59

-

Finish line: 0:35:06

Finish hour: 11:05:10

Finish place : 48

X 11 places

0:35:27
00:35:10
0:34:53
Gisela Carrion Bertran
00:34:53 (Tr: 0:34:51)
David Crivillers Galobardas
00:35:02 (Tr: 0:34:59)
i
Marc Casadevall Gayà
00:35:12 (Tr: 0:35:11)
Miquel Xirau Fernandez
00:35:13 (Tr: 0:35:11)
i
Eulogio Garcia Barrero
00:35:20 (Tr: 0:35:18)
Joan Puyuelo
00:35:20 (Tr: 0:35:17)
i
Xavier Roca González
00:35:23 (Tr: 0:35:19)
Albert Gómez Mota
00:35:27 (Tr: 0:35:18)

Real t.: 00:35:11

Official t.: 00:35:12

Real start: 10:30:02

Finish hour: 11:05:12

Cat:M

Category place: 45

Race start:10:30:00

Gender:M

Pace: 3:32 min/km

Club: cn banyoles

k5: 0:17:29

Hour k5 : 10:47:30

Place k5 : 53

-

Finish line: 0:35:11

Finish hour: 11:05:12

Finish place : 49

X 4 places

0:35:31
00:35:12
0:34:53
Gisela Carrion Bertran
00:34:53 (Tr: 0:34:51)
David Crivillers Galobardas
00:35:02 (Tr: 0:34:59)
José l. Martín Peláez
00:35:10 (Tr: 0:35:06)
Miquel Xirau Fernandez
00:35:13 (Tr: 0:35:11)
i
Eulogio Garcia Barrero
00:35:20 (Tr: 0:35:18)
Joan Puyuelo
00:35:20 (Tr: 0:35:17)
i
Xavier Roca González
00:35:23 (Tr: 0:35:19)
Albert Gómez Mota
00:35:27 (Tr: 0:35:18)

Real t.: 00:35:11

Official t.: 00:35:13

Real start: 10:30:03

Finish hour: 11:05:13

Cat:M

Category place: 46

Race start:10:30:00

Gender:M

Pace: 3:32 min/km

Club: corredors.cat

k5: 0:17:07

Hour k5 : 10:47:10

Place k5 : 43

-

Finish line: 0:35:11

Finish hour: 11:05:13

Finish place : 50

Y 7 places

0:35:24
00:35:13
0:35:02
David Crivillers Galobardas
00:35:02 (Tr: 0:34:59)
José l. Martín Peláez
00:35:10 (Tr: 0:35:06)
i
Marc Casadevall Gayà
00:35:12 (Tr: 0:35:11)
i
Eulogio Garcia Barrero
00:35:20 (Tr: 0:35:18)
Joan Puyuelo
00:35:20 (Tr: 0:35:17)
i
Xavier Roca González
00:35:23 (Tr: 0:35:19)

Real t.: 00:35:18

Official t.: 00:35:20

Real start: 10:30:02

Finish hour: 11:05:20

Cat:M

Category place: 47

Race start:10:30:00

Gender:M

Pace: 3:32 min/km

Club:

k5: 0:17:35

Hour k5 : 10:47:37

Place k5 : 60

-

Finish line: 0:35:18

Finish hour: 11:05:20

Finish place : 51

X 9 places

0:35:29
00:35:20
0:35:10
José l. Martín Peláez
00:35:10 (Tr: 0:35:06)
i
Marc Casadevall Gayà
00:35:12 (Tr: 0:35:11)
Miquel Xirau Fernandez
00:35:13 (Tr: 0:35:11)
Joan Puyuelo
00:35:20 (Tr: 0:35:17)
i
Xavier Roca González
00:35:23 (Tr: 0:35:19)
Albert Gómez Mota
00:35:27 (Tr: 0:35:18)

Real t.: 00:35:17

Official t.: 00:35:20

Real start: 10:30:03

Finish hour: 11:05:20

Cat:M

Category place: 48

Race start:10:30:00

Gender:M

Pace: 3:32 min/km

Club: atlètic congost

k5: 0:17:28

Hour k5 : 10:47:30

Place k5 : 52

-

Finish line: 0:35:17

Finish hour: 11:05:20

Finish place : 52

Z

0:35:36
00:35:20
0:35:04
José l. Martín Peláez
00:35:10 (Tr: 0:35:06)
i
Marc Casadevall Gayà
00:35:12 (Tr: 0:35:11)
Miquel Xirau Fernandez
00:35:13 (Tr: 0:35:11)
i
Eulogio Garcia Barrero
00:35:20 (Tr: 0:35:18)
i
Xavier Roca González
00:35:23 (Tr: 0:35:19)
Albert Gómez Mota
00:35:27 (Tr: 0:35:18)
David Francome Gutierrez
00:35:36 (Tr: 0:35:35)

Real t.: 00:35:19

Official t.: 00:35:23

Real start: 10:30:04

Finish hour: 11:05:23

Cat:M

Category place: 49

Race start:10:30:00

Gender:M

Pace: 3:32 min/km

Club: ca granollers

k5: 0:17:08

Hour k5 : 10:47:12

Place k5 : 45

-

Finish line: 0:35:19

Finish hour: 11:05:23

Finish place : 53

Y 8 places

0:35:37
00:35:23
0:35:09
José l. Martín Peláez
00:35:10 (Tr: 0:35:06)
i
Marc Casadevall Gayà
00:35:12 (Tr: 0:35:11)
Miquel Xirau Fernandez
00:35:13 (Tr: 0:35:11)
i
Eulogio Garcia Barrero
00:35:20 (Tr: 0:35:18)
Joan Puyuelo
00:35:20 (Tr: 0:35:17)
Albert Gómez Mota
00:35:27 (Tr: 0:35:18)
David Francome Gutierrez
00:35:36 (Tr: 0:35:35)
Arnaldo Bandeira Sousa
00:35:37 (Tr: 0:35:36)

Real t.: 00:35:18

Official t.: 00:35:27

Real start: 10:30:09

Finish hour: 11:05:27

Cat:M

Category place: 50

Race start:10:30:00

Gender:M

Pace: 3:32 min/km

Club: gasss triatlo cerdanyola

k5: 0:17:43

Hour k5 : 10:47:52

Place k5 : 69

-

Finish line: 0:35:18

Finish hour: 11:05:27

Finish place : 54

X 15 places

0:35:39
00:35:27
0:35:15
i
Eulogio Garcia Barrero
00:35:20 (Tr: 0:35:18)
Joan Puyuelo
00:35:20 (Tr: 0:35:17)
i
Xavier Roca González
00:35:23 (Tr: 0:35:19)
David Francome Gutierrez
00:35:36 (Tr: 0:35:35)
Arnaldo Bandeira Sousa
00:35:37 (Tr: 0:35:36)
i
Lluis Tort Feliu
00:35:39 (Tr: 0:35:36)

Real t.: 00:35:35

Official t.: 00:35:36

Real start: 10:30:01

Finish hour: 11:05:36

Cat:M

Category place: 51

Race start:10:30:00

Gender:M

Pace: 3:34 min/km

Club: ca granollers

k5: 0:17:47

Hour k5 : 10:47:48

Place k5 : 64

-

Finish line: 0:35:35

Finish hour: 11:05:36

Finish place : 55

X 9 places

0:35:52
00:35:36
0:35:20
Joan Puyuelo
00:35:20 (Tr: 0:35:17)
i
Xavier Roca González
00:35:23 (Tr: 0:35:19)
Albert Gómez Mota
00:35:27 (Tr: 0:35:18)
Arnaldo Bandeira Sousa
00:35:37 (Tr: 0:35:36)
i
Lluis Tort Feliu
00:35:39 (Tr: 0:35:36)
i
Mario Viñas Picazo
00:35:41 (Tr: 0:35:40)
Alejandro Giral Aguilar
00:35:46 (Tr: 0:35:45)
Carles Taberne Barri
00:35:48 (Tr: 0:35:44)

Real t.: 00:35:36

Official t.: 00:35:37

Real start: 10:30:02

Finish hour: 11:05:37

Cat:M

Category place: 52

Race start:10:30:00

Gender:M

Pace: 3:34 min/km

Club: sedentaris.cat

k5: 0:17:20

Hour k5 : 10:47:22

Place k5 : 49

-

Finish line: 0:35:36

Finish hour: 11:05:37

Finish place : 56

Y 7 places

0:35:51
00:35:37
0:35:23
i
Xavier Roca González
00:35:23 (Tr: 0:35:19)
Albert Gómez Mota
00:35:27 (Tr: 0:35:18)
David Francome Gutierrez
00:35:36 (Tr: 0:35:35)
i
Lluis Tort Feliu
00:35:39 (Tr: 0:35:36)
i
Mario Viñas Picazo
00:35:41 (Tr: 0:35:40)
Alejandro Giral Aguilar
00:35:46 (Tr: 0:35:45)
Carles Taberne Barri
00:35:48 (Tr: 0:35:44)

Real t.: 00:35:36

Official t.: 00:35:39

Real start: 10:30:03

Finish hour: 11:05:39

Cat:M

Category place: 53

Race start:10:30:00

Gender:M

Pace: 3:34 min/km

Club:

k5: 0:17:48

Hour k5 : 10:47:50

Place k5 : 66

-

Finish line: 0:35:36

Finish hour: 11:05:39

Finish place : 57

X 9 places

0:35:51
00:35:39
0:35:27
Albert Gómez Mota
00:35:27 (Tr: 0:35:18)
David Francome Gutierrez
00:35:36 (Tr: 0:35:35)
Arnaldo Bandeira Sousa
00:35:37 (Tr: 0:35:36)
i
Mario Viñas Picazo
00:35:41 (Tr: 0:35:40)
Alejandro Giral Aguilar
00:35:46 (Tr: 0:35:45)
Carles Taberne Barri
00:35:48 (Tr: 0:35:44)

Real t.: 00:35:40

Official t.: 00:35:41

Real start: 10:30:02

Finish hour: 11:05:41

Cat:M

Category place: 54

Race start:10:30:00

Gender:M

Pace: 3:34 min/km

Club: aa catalunya

k5: 0:17:36

Hour k5 : 10:47:38

Place k5 : 61

-

Finish line: 0:35:40

Finish hour: 11:05:41

Finish place : 58

X 3 places

0:35:48
00:35:41
0:35:35
David Francome Gutierrez
00:35:36 (Tr: 0:35:35)
Arnaldo Bandeira Sousa
00:35:37 (Tr: 0:35:36)
i
Lluis Tort Feliu
00:35:39 (Tr: 0:35:36)
Alejandro Giral Aguilar
00:35:46 (Tr: 0:35:45)
Carles Taberne Barri
00:35:48 (Tr: 0:35:44)

Real t.: 00:35:45

Official t.: 00:35:46

Real start: 10:30:01

Finish hour: 11:05:46

Cat:M

Category place: 55

Race start:10:30:00

Gender:M

Pace: 3:35 min/km

Club: sedentaris.cat

k5: 0:17:24

Hour k5 : 10:47:24

Place k5 : 50

-

Finish line: 0:35:45

Finish hour: 11:05:46

Finish place : 59

Y 9 places

0:35:55
00:35:46
0:35:37
Arnaldo Bandeira Sousa
00:35:37 (Tr: 0:35:36)
i
Lluis Tort Feliu
00:35:39 (Tr: 0:35:36)
i
Mario Viñas Picazo
00:35:41 (Tr: 0:35:40)
Carles Taberne Barri
00:35:48 (Tr: 0:35:44)

Real t.: 00:35:44

Official t.: 00:35:48

Real start: 10:30:04

Finish hour: 11:05:48

Cat:M

Category place: 56

Race start:10:30:00

Gender:M

Pace: 3:35 min/km

Club: c.a. les tortugues

k5: 0:17:45

Hour k5 : 10:47:49

Place k5 : 65

-

Finish line: 0:35:44

Finish hour: 11:05:48

Finish place : 60

X 5 places

0:35:57
00:35:48
0:35:39
i
Lluis Tort Feliu
00:35:39 (Tr: 0:35:36)
i
Mario Viñas Picazo
00:35:41 (Tr: 0:35:40)
Alejandro Giral Aguilar
00:35:46 (Tr: 0:35:45)