Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

V Trail dels 3 MUNICIPIS

24K

June 16, 2019

24K 9K

X

USER AUTHENTICATION

Please, enter your email and password of xipgroc.cat to download diploma with photo

You haven't signed up at xipgroc.cat yet?

Sign up

Forgot your password?

a s i y

Real t.: 01:42:29

Official t.: 01:42:29

Real start: 08:38:45

Finish hour: 10:21:14

Cat:SenM

Category place: 1

Race start:8:38:45

Gender:M

Pace: 4:21 min/km

Club: t. r.geoteam

P1: 0:48:58

Hour P1 : 09:27:43

Place P1 : 1

-

Finish line: 1:42:29

Finish hour: 10:21:14

Finish place : 1

Z

1:51:39
01:42:29
1:33:19
Xavi Blanch
01:46:06 (Tr: 1:46:06)
Sergio raul Comino Baos
01:48:40 (Tr: 1:48:40)
Pep Albet Uson
01:49:58 (Tr: 1:49:58)
i
Rafita Fernández Fuentes
01:50:40 (Tr: 1:50:40)
Oliver Palacios Arroyo
01:50:58 (Tr: 1:50:58)
Francis Sierra Saltó
01:51:39 (Tr: 1:51:39)

Real t.: 01:46:06

Official t.: 01:46:06

Real start: 08:38:45

Finish hour: 10:24:51

Cat:SenM

Category place: 2

Race start:8:38:45

Gender:M

Pace: 4:30 min/km

Club: flexor trail team

P1: 0:50:01

Hour P1 : 09:28:46

Place P1 : 2

-

Finish line: 1:46:06

Finish hour: 10:24:51

Finish place : 2

Z

1:51:39
01:46:06
1:40:32
Georgel Comanas
01:42:29 (Tr: 1:42:29)
Sergio raul Comino Baos
01:48:40 (Tr: 1:48:40)
Pep Albet Uson
01:49:58 (Tr: 1:49:58)
i
Rafita Fernández Fuentes
01:50:40 (Tr: 1:50:40)
Oliver Palacios Arroyo
01:50:58 (Tr: 1:50:58)
Francis Sierra Saltó
01:51:39 (Tr: 1:51:39)

Real t.: 01:48:40

Official t.: 01:48:40

Real start: 08:38:45

Finish hour: 10:27:25

Cat:SenM

Category place: 3

Race start:8:38:45

Gender:M

Pace: 4:37 min/km

Club:

P1: 0:51:29

Hour P1 : 09:30:14

Place P1 : 4

-

Finish line: 1:48:40

Finish hour: 10:27:25

Finish place : 3

X 1 place

1:54:52
01:48:40
1:42:29
Georgel Comanas
01:42:29 (Tr: 1:42:29)
Xavi Blanch
01:46:06 (Tr: 1:46:06)
Pep Albet Uson
01:49:58 (Tr: 1:49:58)
i
Rafita Fernández Fuentes
01:50:40 (Tr: 1:50:40)
Oliver Palacios Arroyo
01:50:58 (Tr: 1:50:58)
Francis Sierra Saltó
01:51:39 (Tr: 1:51:39)
i
Oriol Coch Elias
01:51:54 (Tr: 1:51:54)
Albert Gómez Mota
01:53:44 (Tr: 1:53:43)

Real t.: 01:49:58

Official t.: 01:49:58

Real start: 08:38:45

Finish hour: 10:28:43

Cat:SenM

Category place: 4

Race start:8:38:45

Gender:M

Pace: 4:40 min/km

Club: club atlètic running

P1: 0:52:55

Hour P1 : 09:31:40

Place P1 : 7

-

Finish line: 1:49:58

Finish hour: 10:28:43

Finish place : 4

X 3 places

1:57:28
01:49:58
1:42:29
Georgel Comanas
01:42:29 (Tr: 1:42:29)
Xavi Blanch
01:46:06 (Tr: 1:46:06)
Sergio raul Comino Baos
01:48:40 (Tr: 1:48:40)
i
Rafita Fernández Fuentes
01:50:40 (Tr: 1:50:40)
Oliver Palacios Arroyo
01:50:58 (Tr: 1:50:58)
Francis Sierra Saltó
01:51:39 (Tr: 1:51:39)
i
Oriol Coch Elias
01:51:54 (Tr: 1:51:54)
Albert Gómez Mota
01:53:44 (Tr: 1:53:43)
i
Toni Guarino Campos
01:55:06 (Tr: 1:55:06)
Roberto Iglesias Delgado
01:55:59 (Tr: 1:55:59)
i
David Guerrero Esteban
01:56:10 (Tr: 1:56:08)

Real t.: 01:50:40

Official t.: 01:50:40

Real start: 08:38:45

Finish hour: 10:29:25

Cat:SenM

Category place: 5

Race start:8:38:45

Gender:M

Pace: 4:42 min/km

Club: atletisme esparreguera

P1: 0:52:44

Hour P1 : 09:31:29

Place P1 : 5

-

Finish line: 1:50:40

Finish hour: 10:29:25

Finish place : 5

Z

1:55:15
01:50:40
1:46:06
Xavi Blanch
01:46:06 (Tr: 1:46:06)
Sergio raul Comino Baos
01:48:40 (Tr: 1:48:40)
Pep Albet Uson
01:49:58 (Tr: 1:49:58)
Oliver Palacios Arroyo
01:50:58 (Tr: 1:50:58)
Francis Sierra Saltó
01:51:39 (Tr: 1:51:39)
i
Oriol Coch Elias
01:51:54 (Tr: 1:51:54)
Albert Gómez Mota
01:53:44 (Tr: 1:53:43)
i
Toni Guarino Campos
01:55:06 (Tr: 1:55:06)

Real t.: 01:50:58

Official t.: 01:50:58

Real start: 08:38:45

Finish hour: 10:29:43

Cat:SenM

Category place: 6

Race start:8:38:45

Gender:M

Pace: 4:43 min/km

Club: born to run

P1: 0:53:52

Hour P1 : 09:32:37

Place P1 : 9

-

Finish line: 1:50:58

Finish hour: 10:29:43

Finish place : 6

X 3 places

1:53:44
01:50:58
1:48:11
Sergio raul Comino Baos
01:48:40 (Tr: 1:48:40)
Pep Albet Uson
01:49:58 (Tr: 1:49:58)
i
Rafita Fernández Fuentes
01:50:40 (Tr: 1:50:40)
Francis Sierra Saltó
01:51:39 (Tr: 1:51:39)
i
Oriol Coch Elias
01:51:54 (Tr: 1:51:54)
Albert Gómez Mota
01:53:44 (Tr: 1:53:43)

Real t.: 01:51:39

Official t.: 01:51:39

Real start: 08:38:46

Finish hour: 10:30:24

Cat:SenM

Category place: 7

Race start:8:38:45

Gender:M

Pace: 4:44 min/km

Club:

P1: 0:52:53

Hour P1 : 09:31:38

Place P1 : 6

-

Finish line: 1:51:39

Finish hour: 10:30:24

Finish place : 7

Y 1 place

1:55:06
01:51:39
1:48:12
Sergio raul Comino Baos
01:48:40 (Tr: 1:48:40)
Pep Albet Uson
01:49:58 (Tr: 1:49:58)
i
Rafita Fernández Fuentes
01:50:40 (Tr: 1:50:40)
Oliver Palacios Arroyo
01:50:58 (Tr: 1:50:58)
i
Oriol Coch Elias
01:51:54 (Tr: 1:51:54)
Albert Gómez Mota
01:53:44 (Tr: 1:53:43)
i
Toni Guarino Campos
01:55:06 (Tr: 1:55:06)

Real t.: 01:51:54

Official t.: 01:51:54

Real start: 08:38:46

Finish hour: 10:30:39

Cat:SenM

Category place: 8

Race start:8:38:45

Gender:M

Pace: 4:45 min/km

Club:

P1: 0:54:18

Hour P1 : 09:33:03

Place P1 : 10

-

Finish line: 1:51:54

Finish hour: 10:30:39

Finish place : 8

X 2 places

1:55:59
01:51:54
1:47:49
Sergio raul Comino Baos
01:48:40 (Tr: 1:48:40)
Pep Albet Uson
01:49:58 (Tr: 1:49:58)
i
Rafita Fernández Fuentes
01:50:40 (Tr: 1:50:40)
Oliver Palacios Arroyo
01:50:58 (Tr: 1:50:58)
Francis Sierra Saltó
01:51:39 (Tr: 1:51:39)
Albert Gómez Mota
01:53:44 (Tr: 1:53:43)
i
Toni Guarino Campos
01:55:06 (Tr: 1:55:06)
Roberto Iglesias Delgado
01:55:59 (Tr: 1:55:59)

Real t.: 01:53:43

Official t.: 01:53:44

Real start: 08:38:46

Finish hour: 10:32:29

Cat:SenM

Category place: 9

Race start:8:38:45

Gender:M

Pace: 4:50 min/km

Club: gasss triatlo cerdanyola

P1: 0:51:25

Hour P1 : 09:30:11

Place P1 : 3

-

Finish line: 1:53:43

Finish hour: 10:32:29

Finish place : 9

Y 6 places

1:56:31
01:53:44
1:50:58
Oliver Palacios Arroyo
01:50:58 (Tr: 1:50:58)
Francis Sierra Saltó
01:51:39 (Tr: 1:51:39)
i
Oriol Coch Elias
01:51:54 (Tr: 1:51:54)
i
Toni Guarino Campos
01:55:06 (Tr: 1:55:06)
Roberto Iglesias Delgado
01:55:59 (Tr: 1:55:59)
i
David Guerrero Esteban
01:56:10 (Tr: 1:56:08)

Real t.: 01:55:06

Official t.: 01:55:06

Real start: 08:38:45

Finish hour: 10:33:51

Cat:SenM

Category place: 10

Race start:8:38:45

Gender:M

Pace: 4:53 min/km

Club: terrible mountains

P1: 0:54:39

Hour P1 : 09:33:24

Place P1 : 12

-

Finish line: 1:55:06

Finish hour: 10:33:51

Finish place : 10

X 2 places

1:58:33
01:55:06
1:51:39
Francis Sierra Saltó
01:51:39 (Tr: 1:51:39)
i
Oriol Coch Elias
01:51:54 (Tr: 1:51:54)
Albert Gómez Mota
01:53:44 (Tr: 1:53:43)
Roberto Iglesias Delgado
01:55:59 (Tr: 1:55:59)
i
David Guerrero Esteban
01:56:10 (Tr: 1:56:08)
i
Joan Parés Roca
01:57:31 (Tr: 1:57:31)
Sergi Varea Aguilella
01:57:36 (Tr: 1:57:36)
Pedro López Alvarez
01:57:59 (Tr: 1:57:59)

Real t.: 01:55:59

Official t.: 01:55:59

Real start: 08:38:45

Finish hour: 10:34:44

Cat:SenM

Category place: 11

Race start:8:38:45

Gender:M

Pace: 4:55 min/km

Club: grup atlètic tmb

P1: 0:56:33

Hour P1 : 09:35:18

Place P1 : 17

-

Finish line: 1:55:59

Finish hour: 10:34:44

Finish place : 11

X 6 places

2:00:04
01:55:59
1:51:54
i
Oriol Coch Elias
01:51:54 (Tr: 1:51:54)
Albert Gómez Mota
01:53:44 (Tr: 1:53:43)
i
Toni Guarino Campos
01:55:06 (Tr: 1:55:06)
i
David Guerrero Esteban
01:56:10 (Tr: 1:56:08)
i
Joan Parés Roca
01:57:31 (Tr: 1:57:31)
Sergi Varea Aguilella
01:57:36 (Tr: 1:57:36)
Pedro López Alvarez
01:57:59 (Tr: 1:57:59)

Real t.: 01:56:08

Official t.: 01:56:10

Real start: 08:38:48

Finish hour: 10:34:55

Cat:SenM

Category place: 12

Race start:8:38:45

Gender:M

Pace: 4:56 min/km

Club:

P1: 0:54:36

Hour P1 : 09:33:23

Place P1 : 11

-

Finish line: 1:56:08

Finish hour: 10:34:55

Finish place : 12

Y 1 place

1:58:37
01:56:10
1:53:44
Albert Gómez Mota
01:53:44 (Tr: 1:53:43)
i
Toni Guarino Campos
01:55:06 (Tr: 1:55:06)
Roberto Iglesias Delgado
01:55:59 (Tr: 1:55:59)
i
Joan Parés Roca
01:57:31 (Tr: 1:57:31)
Sergi Varea Aguilella
01:57:36 (Tr: 1:57:36)
Pedro López Alvarez
01:57:59 (Tr: 1:57:59)

Real t.: 01:57:31

Official t.: 01:57:31

Real start: 08:38:45

Finish hour: 10:36:16

Cat:M50

Category place: 1

Race start:8:38:45

Gender:M

Pace: 4:59 min/km

Club:

P1: 0:55:34

Hour P1 : 09:34:19

Place P1 : 15

-

Finish line: 1:57:31

Finish hour: 10:36:16

Finish place : 13

X 2 places

1:59:57
01:57:31
1:55:06
i
Toni Guarino Campos
01:55:06 (Tr: 1:55:06)
Roberto Iglesias Delgado
01:55:59 (Tr: 1:55:59)
i
David Guerrero Esteban
01:56:10 (Tr: 1:56:08)
Sergi Varea Aguilella
01:57:36 (Tr: 1:57:36)
Pedro López Alvarez
01:57:59 (Tr: 1:57:59)

Real t.: 01:57:36

Official t.: 01:57:36

Real start: 08:38:45

Finish hour: 10:36:21

Cat:SenM

Category place: 13

Race start:8:38:45

Gender:M

Pace: 4:59 min/km

Club: safir team

P1: 0:56:32

Hour P1 : 09:35:17

Place P1 : 16

-

Finish line: 1:57:36

Finish hour: 10:36:21

Finish place : 14

X 2 places

1:59:14
01:57:36
1:55:59
Roberto Iglesias Delgado
01:55:59 (Tr: 1:55:59)
i
David Guerrero Esteban
01:56:10 (Tr: 1:56:08)
i
Joan Parés Roca
01:57:31 (Tr: 1:57:31)
Pedro López Alvarez
01:57:59 (Tr: 1:57:59)

Real t.: 01:57:59

Official t.: 01:57:59

Real start: 08:38:45

Finish hour: 10:36:44

Cat:SenM

Category place: 14

Race start:8:38:45

Gender:M

Pace: 5:00 min/km

Club: club atlètic running

P1: 0:55:04

Hour P1 : 09:33:49

Place P1 : 14

-

Finish line: 1:57:59

Finish hour: 10:36:44

Finish place : 15

Y 1 place

1:59:48
01:57:59
1:56:10
i
David Guerrero Esteban
01:56:10 (Tr: 1:56:08)
i
Joan Parés Roca
01:57:31 (Tr: 1:57:31)
Sergi Varea Aguilella
01:57:36 (Tr: 1:57:36)