8 Resultats Html a
Endurance Jove_Feminí Jove_Masculí
L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 2514 |
i
|
Neus Ciruelos De La Fuente | 0:22:16 | ||
Real t.: 00:22:16 Real start: 18:36:30 Finish hour: 18:58:46 Cat:CDF Category place: 1 Race start:18:36:30 Gender:F Pace: Club: flor de diablillos RUN: 0:03:20 Hour RUN : 18:39:50 Place RUN : 2 - BIKE: 0:15:01 Hour BIKE : 18:51:31 Place BIKE : 1 X 1 place Finish line: 0:22:16 Finish hour: 18:58:46 Finish place : 1 Z
Split Times
411510
0:25:23
00:22:16
0:19:09
i
Marta Pardillos Fernández
00:23:47 (Tr: 0:23:47)
i
Marta Luque Patricio
00:24:04 (Tr: 0:24:04)
i
Berta Romero Luque
00:24:09 (Tr: 0:24:09)
Ariadna Fernandez Cabezas
00:24:15 (Tr: 0:24:15)
i
Maia Salomon Pagespetit
00:24:59 (Tr: 0:24:59)
i
Ariadna Ivars Leon
00:25:23 (Tr: 0:25:23) |
|||||||
2 | 2 | 320 |
i
|
Marta Pardillos Fernández | 0:23:47 | ||
Real t.: 00:23:47 Real start: 18:36:30 Finish hour: 19:00:17 Cat:CDF Category place: 2 Race start:18:36:30 Gender:F Pace: Club: c.n. tarraco RUN: 0:03:29 Hour RUN : 18:39:59 Place RUN : 4 - BIKE: 0:15:56 Hour BIKE : 18:52:26 Place BIKE : 4 Z Finish line: 0:23:47 Finish hour: 19:00:17 Finish place : 2 X 2 places
Split Times
211970
0:25:23
00:23:47
0:22:11
i
Neus Ciruelos De La Fuente
00:22:16 (Tr: 0:22:16)
i
Marta Luque Patricio
00:24:04 (Tr: 0:24:04)
i
Berta Romero Luque
00:24:09 (Tr: 0:24:09)
Ariadna Fernandez Cabezas
00:24:15 (Tr: 0:24:15)
i
Maia Salomon Pagespetit
00:24:59 (Tr: 0:24:59)
i
Ariadna Ivars Leon
00:25:23 (Tr: 0:25:23) |
|||||||
3 | 3 | 449 |
i
|
Marta Luque Patricio | 0:24:04 | ||
Real t.: 00:24:04 Real start: 18:36:30 Finish hour: 19:00:34 Cat:CDF Category place: 3 Race start:18:36:30 Gender:F Pace: Club: club triatlo cornella RUN: 0:03:37 Hour RUN : 18:40:07 Place RUN : 8 - BIKE: 0:15:49 Hour BIKE : 18:52:19 Place BIKE : 2 X 6 places Finish line: 0:24:04 Finish hour: 19:00:34 Finish place : 3 Y 1 place
Split Times
237490
0:25:52
00:24:04
0:22:16
i
Neus Ciruelos De La Fuente
00:22:16 (Tr: 0:22:16)
i
Marta Pardillos Fernández
00:23:47 (Tr: 0:23:47)
i
Berta Romero Luque
00:24:09 (Tr: 0:24:09)
Ariadna Fernandez Cabezas
00:24:15 (Tr: 0:24:15)
i
Maia Salomon Pagespetit
00:24:59 (Tr: 0:24:59)
i
Ariadna Ivars Leon
00:25:23 (Tr: 0:25:23)
i
Natalia Figueras Sanz
00:25:33 (Tr: 0:25:33)
i
Vega Carnero Garcia
00:25:50 (Tr: 0:25:50) |
|||||||
4 | 4 | 8044 |
i
|
Berta Romero Luque | 0:24:09 | ||
Real t.: 00:24:09 Real start: 18:36:30 Finish hour: 19:00:39 Cat:INF Category place: 1 Race start:18:36:30 Gender:F Pace: Club: gava triatlo RUN: 0:03:38 Hour RUN : 18:40:08 Place RUN : 10 - BIKE: 0:16:00 Hour BIKE : 18:52:30 Place BIKE : 5 X 5 places Finish line: 0:24:09 Finish hour: 19:00:39 Finish place : 4 X 1 place
Split Times
248270
0:26:02
00:24:09
0:22:16
i
Neus Ciruelos De La Fuente
00:22:16 (Tr: 0:22:16)
i
Marta Pardillos Fernández
00:23:47 (Tr: 0:23:47)
i
Marta Luque Patricio
00:24:04 (Tr: 0:24:04)
Ariadna Fernandez Cabezas
00:24:15 (Tr: 0:24:15)
i
Maia Salomon Pagespetit
00:24:59 (Tr: 0:24:59)
i
Ariadna Ivars Leon
00:25:23 (Tr: 0:25:23)
i
Natalia Figueras Sanz
00:25:33 (Tr: 0:25:33)
i
Vega Carnero Garcia
00:25:50 (Tr: 0:25:50)
Anna Rodriguez Ros
00:25:59 (Tr: 0:25:59) |
|||||||
5 | 5 | 2542 | Ariadna Fernandez Cabezas | 0:24:15 | |||
Real t.: 00:24:15 Real start: 18:36:30 Finish hour: 19:00:45 Cat:CDF Category place: 4 Race start:18:36:30 Gender:F Pace: Club: flor de diablillos RUN: 0:03:36 Hour RUN : 18:40:06 Place RUN : 7 - BIKE: 0:15:56 Hour BIKE : 18:52:26 Place BIKE : 3 X 4 places Finish line: 0:24:15 Finish hour: 19:00:45 Finish place : 5 Y 2 places
Split Times
171380
0:25:33
00:24:15
0:22:58
i
Marta Pardillos Fernández
00:23:47 (Tr: 0:23:47)
i
Marta Luque Patricio
00:24:04 (Tr: 0:24:04)
i
Berta Romero Luque
00:24:09 (Tr: 0:24:09)
i
Maia Salomon Pagespetit
00:24:59 (Tr: 0:24:59)
i
Ariadna Ivars Leon
00:25:23 (Tr: 0:25:23)
i
Natalia Figueras Sanz
00:25:33 (Tr: 0:25:33) |
|||||||
6 | 6 | 452 |
i
|
Maia Salomon Pagespetit | 0:24:59 | ||
Real t.: 00:24:59 Real start: 18:36:30 Finish hour: 19:01:29 Cat:CDF Category place: 5 Race start:18:36:30 Gender:F Pace: Club: prat triatlo 1994 RUN: 0:03:21 Hour RUN : 18:39:51 Place RUN : 3 - BIKE: 0:16:43 Hour BIKE : 18:53:13 Place BIKE : 6 Y 3 places Finish line: 0:24:59 Finish hour: 19:01:29 Finish place : 6 Z
Split Times
121220
0:25:54
00:24:59
0:24:04
i
Marta Luque Patricio
00:24:04 (Tr: 0:24:04)
i
Berta Romero Luque
00:24:09 (Tr: 0:24:09)
Ariadna Fernandez Cabezas
00:24:15 (Tr: 0:24:15)
i
Ariadna Ivars Leon
00:25:23 (Tr: 0:25:23)
i
Natalia Figueras Sanz
00:25:33 (Tr: 0:25:33)
i
Vega Carnero Garcia
00:25:50 (Tr: 0:25:50) |
|||||||
7 | 7 | 8045 |
i
|
Ariadna Ivars Leon | 0:25:23 | ||
Real t.: 00:25:23 Real start: 18:36:30 Finish hour: 19:01:53 Cat:INF Category place: 2 Race start:18:36:30 Gender:F Pace: Club: club natació barcelona fasttriatlon RUN: 0:03:35 Hour RUN : 18:40:05 Place RUN : 6 - BIKE: 0:16:46 Hour BIKE : 18:53:16 Place BIKE : 7 Y 1 place Finish line: 0:25:23 Finish hour: 19:01:53 Finish place : 7 Z
Split Times
163240
0:26:37
00:25:23
0:24:09
i
Berta Romero Luque
00:24:09 (Tr: 0:24:09)
Ariadna Fernandez Cabezas
00:24:15 (Tr: 0:24:15)
i
Maia Salomon Pagespetit
00:24:59 (Tr: 0:24:59)
i
Natalia Figueras Sanz
00:25:33 (Tr: 0:25:33)
i
Vega Carnero Garcia
00:25:50 (Tr: 0:25:50)
Anna Rodriguez Ros
00:25:59 (Tr: 0:25:59)
i
Nadina Perí Romà
00:26:09 (Tr: 0:26:09)
i
Elena Blanco Martinez
00:26:12 (Tr: 0:26:12)
i
Abril Andrino Haro
00:26:14 (Tr: 0:26:14)
i
Alba Fosch Sanchez
00:26:19 (Tr: 0:26:19)
i
Júlia Arias Solé
00:26:21 (Tr: 0:26:21) |
|||||||
8 | 8 | 8015 |
i
|
Natalia Figueras Sanz | 0:25:33 | ||
Real t.: 00:25:33 Real start: 18:36:30 Finish hour: 19:02:03 Cat:INF Category place: 3 Race start:18:36:30 Gender:F Pace: Club: club natació barcelona fasttriatlon RUN: 0:03:37 Hour RUN : 18:40:07 Place RUN : 9 - BIKE: 0:17:18 Hour BIKE : 18:53:48 Place BIKE : 9 Z Finish line: 0:25:33 Finish hour: 19:02:03 Finish place : 8 X 1 place
Split Times
171380
0:26:51
00:25:33
0:24:15
Ariadna Fernandez Cabezas
00:24:15 (Tr: 0:24:15)
i
Maia Salomon Pagespetit
00:24:59 (Tr: 0:24:59)
i
Ariadna Ivars Leon
00:25:23 (Tr: 0:25:23)
i
Vega Carnero Garcia
00:25:50 (Tr: 0:25:50)
Anna Rodriguez Ros
00:25:59 (Tr: 0:25:59)
i
Nadina Perí Romà
00:26:09 (Tr: 0:26:09)
i
Elena Blanco Martinez
00:26:12 (Tr: 0:26:12)
i
Abril Andrino Haro
00:26:14 (Tr: 0:26:14)
i
Alba Fosch Sanchez
00:26:19 (Tr: 0:26:19)
i
Júlia Arias Solé
00:26:21 (Tr: 0:26:21)
i
Candela Segarra Ayllón
00:26:44 (Tr: 0:26:44) |
|||||||
9 | 9 | 8026 |
i
|
Vega Carnero Garcia | 0:25:50 | ||
Real t.: 00:25:50 Real start: 18:36:30 Finish hour: 19:02:20 Cat:INF Category place: 4 Race start:18:36:30 Gender:F Pace: Club: prat triatlo 1994 RUN: 0:03:38 Hour RUN : 18:40:08 Place RUN : 11 - BIKE: 0:17:15 Hour BIKE : 18:53:45 Place BIKE : 8 X 3 places Finish line: 0:25:50 Finish hour: 19:02:20 Finish place : 9 Y 1 place
Split Times
110880
0:26:40
00:25:50
0:24:59
i
Maia Salomon Pagespetit
00:24:59 (Tr: 0:24:59)
i
Ariadna Ivars Leon
00:25:23 (Tr: 0:25:23)
i
Natalia Figueras Sanz
00:25:33 (Tr: 0:25:33)
Anna Rodriguez Ros
00:25:59 (Tr: 0:25:59)
i
Nadina Perí Romà
00:26:09 (Tr: 0:26:09)
i
Elena Blanco Martinez
00:26:12 (Tr: 0:26:12)
i
Abril Andrino Haro
00:26:14 (Tr: 0:26:14)
i
Alba Fosch Sanchez
00:26:19 (Tr: 0:26:19)
i
Júlia Arias Solé
00:26:21 (Tr: 0:26:21) |
|||||||
10 | 10 | 2501 | Anna Rodriguez Ros | 0:25:59 | |||
Real t.: 00:25:59 Real start: 18:36:30 Finish hour: 19:02:29 Cat:CDF Category place: 6 Race start:18:36:30 Gender:F Pace: Club: club esportiu z5 RUN: 0:03:54 Hour RUN : 18:40:24 Place RUN : 17 - BIKE: 0:17:28 Hour BIKE : 18:53:58 Place BIKE : 15 X 2 places Finish line: 0:25:59 Finish hour: 19:02:29 Finish place : 10 X 5 places
Split Times
77880
0:26:34
00:25:59
0:25:23
i
Ariadna Ivars Leon
00:25:23 (Tr: 0:25:23)
i
Natalia Figueras Sanz
00:25:33 (Tr: 0:25:33)
i
Vega Carnero Garcia
00:25:50 (Tr: 0:25:50)
i
Nadina Perí Romà
00:26:09 (Tr: 0:26:09)
i
Elena Blanco Martinez
00:26:12 (Tr: 0:26:12)
i
Abril Andrino Haro
00:26:14 (Tr: 0:26:14)
i
Alba Fosch Sanchez
00:26:19 (Tr: 0:26:19)
i
Júlia Arias Solé
00:26:21 (Tr: 0:26:21) |
|||||||
11 | 11 | 322 |
i
|
Nadina Perí Romà | 0:26:09 | ||
Real t.: 00:26:09 Real start: 18:36:30 Finish hour: 19:02:39 Cat:CDF Category place: 7 Race start:18:36:30 Gender:F Pace: Club: c.n. tarraco RUN: 0:03:39 Hour RUN : 18:40:09 Place RUN : 12 - BIKE: 0:17:27 Hour BIKE : 18:53:57 Place BIKE : 14 Y 2 places Finish line: 0:26:09 Finish hour: 19:02:39 Finish place : 11 X 3 places
Split Times
77990
0:26:44
00:26:09
0:25:33
i
Natalia Figueras Sanz
00:25:33 (Tr: 0:25:33)
i
Vega Carnero Garcia
00:25:50 (Tr: 0:25:50)
Anna Rodriguez Ros
00:25:59 (Tr: 0:25:59)
i
Elena Blanco Martinez
00:26:12 (Tr: 0:26:12)
i
Abril Andrino Haro
00:26:14 (Tr: 0:26:14)
i
Alba Fosch Sanchez
00:26:19 (Tr: 0:26:19)
i
Júlia Arias Solé
00:26:21 (Tr: 0:26:21) |
|||||||
12 | 12 | 2580 |
i
|
Elena Blanco Martinez | 0:26:12 | ||
Real t.: 00:26:12 Real start: 18:36:30 Finish hour: 19:02:42 Cat:CDF Category place: 8 Race start:18:36:30 Gender:F Pace: Club: c.e. triplay prat RUN: 0:03:52 Hour RUN : 18:40:22 Place RUN : 15 - BIKE: 0:17:28 Hour BIKE : 18:53:58 Place BIKE : 16 Y 1 place Finish line: 0:26:12 Finish hour: 19:02:42 Finish place : 12 X 4 places
Split Times
49720
0:26:35
00:26:12
0:25:50
i
Vega Carnero Garcia
00:25:50 (Tr: 0:25:50)
Anna Rodriguez Ros
00:25:59 (Tr: 0:25:59)
i
Nadina Perí Romà
00:26:09 (Tr: 0:26:09)
i
Abril Andrino Haro
00:26:14 (Tr: 0:26:14)
i
Alba Fosch Sanchez
00:26:19 (Tr: 0:26:19)
i
Júlia Arias Solé
00:26:21 (Tr: 0:26:21) |
|||||||
13 | 13 | 2626 |
i
|
Abril Andrino Haro | 0:26:14 | ||
Real t.: 00:26:14 Real start: 18:36:30 Finish hour: 19:02:44 Cat:JVF Category place: 1 Race start:18:36:30 Gender:F Pace: Club: tricalafell RUN: 0:03:47 Hour RUN : 18:40:17 Place RUN : 14 - BIKE: 0:17:19 Hour BIKE : 18:53:49 Place BIKE : 10 X 4 places Finish line: 0:26:14 Finish hour: 19:02:44 Finish place : 13 Y 3 places
Split Times
66000
0:26:44
00:26:14
0:25:44
i
Vega Carnero Garcia
00:25:50 (Tr: 0:25:50)
Anna Rodriguez Ros
00:25:59 (Tr: 0:25:59)
i
Nadina Perí Romà
00:26:09 (Tr: 0:26:09)
i
Elena Blanco Martinez
00:26:12 (Tr: 0:26:12)
i
Alba Fosch Sanchez
00:26:19 (Tr: 0:26:19)
i
Júlia Arias Solé
00:26:21 (Tr: 0:26:21)
i
Candela Segarra Ayllón
00:26:44 (Tr: 0:26:44) |
|||||||
14 | 14 | 439 |
i
|
Alba Fosch Sanchez | 0:26:19 | ||
Real t.: 00:26:19 Real start: 18:36:30 Finish hour: 19:02:49 Cat:CDF Category place: 9 Race start:18:36:30 Gender:F Pace: Club: tricalafell RUN: 0:03:56 Hour RUN : 18:40:26 Place RUN : 19 - BIKE: 0:18:01 Hour BIKE : 18:54:31 Place BIKE : 26 Y 7 places Finish line: 0:26:19 Finish hour: 19:02:49 Finish place : 14 X 12 places
Split Times
85580
0:26:58
00:26:19
0:25:40
i
Vega Carnero Garcia
00:25:50 (Tr: 0:25:50)
Anna Rodriguez Ros
00:25:59 (Tr: 0:25:59)
i
Nadina Perí Romà
00:26:09 (Tr: 0:26:09)
i
Elena Blanco Martinez
00:26:12 (Tr: 0:26:12)
i
Abril Andrino Haro
00:26:14 (Tr: 0:26:14)
i
Júlia Arias Solé
00:26:21 (Tr: 0:26:21)
i
Candela Segarra Ayllón
00:26:44 (Tr: 0:26:44)
i
Laia Fernández Matas
00:26:58 (Tr: 0:26:58) |
|||||||
15 | 15 | 8014 |
i
|
Júlia Arias Solé | 0:26:21 | ||
Real t.: 00:26:21 Real start: 18:36:30 Finish hour: 19:02:51 Cat:INF Category place: 5 Race start:18:36:30 Gender:F Pace: Club: c.e. triplay prat RUN: 0:00:00 Hour RUN : 18:36:30 Place RUN : 1 - BIKE: No data Hour BIKE: No data Place BIKE : - - Finish line: 0:26:21 Finish hour: 19:02:51 Finish place : 15 Y 14 places
Split Times
94820
0:27:04
00:26:21
0:25:38
i
Vega Carnero Garcia
00:25:50 (Tr: 0:25:50)
Anna Rodriguez Ros
00:25:59 (Tr: 0:25:59)
i
Nadina Perí Romà
00:26:09 (Tr: 0:26:09)
i
Elena Blanco Martinez
00:26:12 (Tr: 0:26:12)
i
Abril Andrino Haro
00:26:14 (Tr: 0:26:14)
i
Alba Fosch Sanchez
00:26:19 (Tr: 0:26:19)
i
Candela Segarra Ayllón
00:26:44 (Tr: 0:26:44)
i
Laia Fernández Matas
00:26:58 (Tr: 0:26:58)
i
Ines Escribano Perez
00:27:04 (Tr: 0:27:04) |
|||||||
16 | 16 | 8011 |
i
|
Candela Segarra Ayllón | 0:26:44 | ||
Real t.: 00:26:44 Real start: 18:36:30 Finish hour: 19:03:14 Cat:INF Category place: 6 Race start:18:36:30 Gender:F Pace: Club: c.e. triplay prat RUN: 0:03:57 Hour RUN : 18:40:27 Place RUN : 20 - BIKE: 0:17:32 Hour BIKE : 18:54:02 Place BIKE : 17 X 3 places Finish line: 0:26:44 Finish hour: 19:03:14 Finish place : 16 X 1 place
Split Times
66000
0:27:14
00:26:44
0:26:14
i
Abril Andrino Haro
00:26:14 (Tr: 0:26:14)
i
Alba Fosch Sanchez
00:26:19 (Tr: 0:26:19)
i
Júlia Arias Solé
00:26:21 (Tr: 0:26:21)
i
Laia Fernández Matas
00:26:58 (Tr: 0:26:58)
i
Ines Escribano Perez
00:27:04 (Tr: 0:27:04)
i
Daniela Estornell Pradell
00:27:07 (Tr: 0:27:07) |
|||||||
17 | 17 | 2836 |
i
|
Laia Fernández Matas | 0:26:58 | ||
Real t.: 00:26:58 Real start: 18:36:30 Finish hour: 19:03:28 Cat:JVF Category place: 2 Race start:18:36:30 Gender:F Pace: Club: prat triatlo 1994 RUN: 0:03:58 Hour RUN : 18:40:28 Place RUN : 21 - BIKE: 0:17:26 Hour BIKE : 18:53:56 Place BIKE : 12 X 9 places Finish line: 0:26:58 Finish hour: 19:03:28 Finish place : 17 Y 5 places
Split Times
85580
0:27:37
00:26:58
0:26:19
i
Alba Fosch Sanchez
00:26:19 (Tr: 0:26:19)
i
Júlia Arias Solé
00:26:21 (Tr: 0:26:21)
i
Candela Segarra Ayllón
00:26:44 (Tr: 0:26:44)
i
Ines Escribano Perez
00:27:04 (Tr: 0:27:04)
i
Daniela Estornell Pradell
00:27:07 (Tr: 0:27:07)
i
Cristina García Morea
00:27:17 (Tr: 0:27:17)
i
Bruna Pera Vidal
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
i
Muriel Gabarró Amigó
00:27:21 (Tr: 0:27:21)
i
Julia Martin Mateu
00:27:24 (Tr: 0:27:24)
i
Carla Gomez Catala
00:27:36 (Tr: 0:27:36) |
|||||||
18 | 18 | 2373 |
i
|
Ines Escribano Perez | 0:27:04 | ||
Real t.: 00:27:04 Real start: 18:36:30 Finish hour: 19:03:34 Cat:JVF Category place: 3 Race start:18:36:30 Gender:F Pace: Club: club triatlo cornella RUN: 0:03:59 Hour RUN : 18:40:29 Place RUN : 23 - BIKE: 0:17:27 Hour BIKE : 18:53:57 Place BIKE : 13 X 10 places Finish line: 0:27:04 Finish hour: 19:03:34 Finish place : 18 Y 5 places
Split Times
94820
0:27:47
00:27:04
0:26:21
i
Júlia Arias Solé
00:26:21 (Tr: 0:26:21)
i
Candela Segarra Ayllón
00:26:44 (Tr: 0:26:44)
i
Laia Fernández Matas
00:26:58 (Tr: 0:26:58)
i
Daniela Estornell Pradell
00:27:07 (Tr: 0:27:07)
i
Cristina García Morea
00:27:17 (Tr: 0:27:17)
i
Bruna Pera Vidal
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
i
Muriel Gabarró Amigó
00:27:21 (Tr: 0:27:21)
i
Julia Martin Mateu
00:27:24 (Tr: 0:27:24)
i
Carla Gomez Catala
00:27:36 (Tr: 0:27:36)
i
June Martinez Duce
00:27:40 (Tr: 0:27:40) |
|||||||
19 | 19 | 8041 |
i
|
Daniela Estornell Pradell | 0:27:07 | ||
Real t.: 00:27:07 Real start: 18:36:30 Finish hour: 19:03:37 Cat:INF Category place: 7 Race start:18:36:30 Gender:F Pace: Club: viladecans triatlo RUN: 0:03:45 Hour RUN : 18:40:15 Place RUN : 13 - BIKE: 0:18:13 Hour BIKE : 18:54:43 Place BIKE : 31 Y 18 places Finish line: 0:27:07 Finish hour: 19:03:37 Finish place : 19 X 12 places
Split Times
50820
0:27:31
00:27:07
0:26:44
i
Candela Segarra Ayllón
00:26:44 (Tr: 0:26:44)
i
Laia Fernández Matas
00:26:58 (Tr: 0:26:58)
i
Ines Escribano Perez
00:27:04 (Tr: 0:27:04)
i
Cristina García Morea
00:27:17 (Tr: 0:27:17)
i
Bruna Pera Vidal
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
i
Muriel Gabarró Amigó
00:27:21 (Tr: 0:27:21)
i
Julia Martin Mateu
00:27:24 (Tr: 0:27:24) |
|||||||
20 | 20 | 2543 |
i
|
Cristina García Morea | 0:27:17 | ||
Real t.: 00:27:17 Real start: 18:36:30 Finish hour: 19:03:47 Cat:CDF Category place: 10 Race start:18:36:30 Gender:F Pace: Club: ripollet unio atletica RUN: 0:04:03 Hour RUN : 18:40:33 Place RUN : 24 - BIKE: 0:17:55 Hour BIKE : 18:54:25 Place BIKE : 24 Z Finish line: 0:27:17 Finish hour: 19:03:47 Finish place : 20 X 4 places
Split Times
41360
0:27:36
00:27:17
0:26:58
i
Laia Fernández Matas
00:26:58 (Tr: 0:26:58)
i
Ines Escribano Perez
00:27:04 (Tr: 0:27:04)
i
Daniela Estornell Pradell
00:27:07 (Tr: 0:27:07)
i
Bruna Pera Vidal
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
i
Muriel Gabarró Amigó
00:27:21 (Tr: 0:27:21)
i
Julia Martin Mateu
00:27:24 (Tr: 0:27:24) |
|||||||
21 | 21 | 2357 |
i
|
Bruna Pera Vidal | 0:27:19 | ||
Real t.: 00:27:19 Real start: 18:36:30 Finish hour: 19:03:49 Cat:JVF Category place: 4 Race start:18:36:30 Gender:F Pace: Club: team trirelay RUN: 0:03:56 Hour RUN : 18:40:26 Place RUN : 18 - BIKE: 0:17:23 Hour BIKE : 18:53:53 Place BIKE : 11 X 7 places Finish line: 0:27:19 Finish hour: 19:03:49 Finish place : 21 Y 10 places
Split Times
38390
0:27:36
00:27:19
0:27:01
i
Ines Escribano Perez
00:27:04 (Tr: 0:27:04)
i
Daniela Estornell Pradell
00:27:07 (Tr: 0:27:07)
i
Cristina García Morea
00:27:17 (Tr: 0:27:17)
i
Muriel Gabarró Amigó
00:27:21 (Tr: 0:27:21)
i
Julia Martin Mateu
00:27:24 (Tr: 0:27:24)
i
Carla Gomez Catala
00:27:36 (Tr: 0:27:36) |
|||||||
22 | 22 | 542 |
i
|
Muriel Gabarró Amigó | 0:27:21 | ||
Real t.: 00:27:21 Real start: 18:36:30 Finish hour: 19:03:51 Cat:CDF Category place: 11 Race start:18:36:30 Gender:F Pace: Club: club natació barcelona fasttriatlon RUN: 0:03:53 Hour RUN : 18:40:23 Place RUN : 16 - BIKE: 0:17:45 Hour BIKE : 18:54:15 Place BIKE : 19 Y 3 places Finish line: 0:27:21 Finish hour: 19:03:51 Finish place : 22 Y 3 places
Split Times
40370
0:27:40
00:27:21
0:27:03
i
Ines Escribano Perez
00:27:04 (Tr: 0:27:04)
i
Daniela Estornell Pradell
00:27:07 (Tr: 0:27:07)
i
Cristina García Morea
00:27:17 (Tr: 0:27:17)
i
Bruna Pera Vidal
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
i
Julia Martin Mateu
00:27:24 (Tr: 0:27:24)
i
Carla Gomez Catala
00:27:36 (Tr: 0:27:36)
i
June Martinez Duce
00:27:40 (Tr: 0:27:40) |
|||||||
23 | 23 | 1237 |
i
|
Julia Martin Mateu | 0:27:24 | ||
Real t.: 00:27:24 Real start: 18:36:30 Finish hour: 19:03:54 Cat:JVF Category place: 5 Race start:18:36:30 Gender:F Pace: Club: c.n. vic-etb RUN: 0:04:05 Hour RUN : 18:40:35 Place RUN : 26 - BIKE: 0:17:50 Hour BIKE : 18:54:20 Place BIKE : 22 X 4 places Finish line: 0:27:24 Finish hour: 19:03:54 Finish place : 23 Y 1 place
Split Times
52470
0:27:48
00:27:24
0:27:00
i
Ines Escribano Perez
00:27:04 (Tr: 0:27:04)
i
Daniela Estornell Pradell
00:27:07 (Tr: 0:27:07)
i
Cristina García Morea
00:27:17 (Tr: 0:27:17)
i
Bruna Pera Vidal
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
i
Muriel Gabarró Amigó
00:27:21 (Tr: 0:27:21)
i
Carla Gomez Catala
00:27:36 (Tr: 0:27:36)
i
June Martinez Duce
00:27:40 (Tr: 0:27:40)
i
Valentina Tarradas De La Corte
00:27:48 (Tr: 0:27:48) |
|||||||
24 | 24 | 446 |
i
|
Carla Gomez Catala | 0:27:36 | ||
Real t.: 00:27:36 Real start: 18:36:30 Finish hour: 19:04:06 Cat:CDF Category place: 12 Race start:18:36:30 Gender:F Pace: Club: club esportiu z5 RUN: 0:03:58 Hour RUN : 18:40:28 Place RUN : 22 - BIKE: 0:17:33 Hour BIKE : 18:54:03 Place BIKE : 18 X 4 places Finish line: 0:27:36 Finish hour: 19:04:06 Finish place : 24 Y 6 places
Split Times
55990
0:28:02
00:27:36
0:27:11
i
Cristina García Morea
00:27:17 (Tr: 0:27:17)
i
Bruna Pera Vidal
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
i
Muriel Gabarró Amigó
00:27:21 (Tr: 0:27:21)
i
Julia Martin Mateu
00:27:24 (Tr: 0:27:24)
i
June Martinez Duce
00:27:40 (Tr: 0:27:40)
i
Valentina Tarradas De La Corte
00:27:48 (Tr: 0:27:48)
i
Patricia Garcia Torne
00:28:02 (Tr: 0:28:02) |
|||||||
25 | 25 | 2458 |
i
|
June Martinez Duce | 0:27:40 | ||
Real t.: 00:27:40 Real start: 18:36:30 Finish hour: 19:04:10 Cat:JVF Category place: 6 Race start:18:36:30 Gender:F Pace: Club: tricalafell RUN: 0:04:09 Hour RUN : 18:40:39 Place RUN : 30 - BIKE: 0:17:59 Hour BIKE : 18:54:29 Place BIKE : 25 X 5 places Finish line: 0:27:40 Finish hour: 19:04:10 Finish place : 25 Z
Split Times
59070
0:28:06
00:27:40
0:27:13
i
Cristina García Morea
00:27:17 (Tr: 0:27:17)
i
Bruna Pera Vidal
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
i
Muriel Gabarró Amigó
00:27:21 (Tr: 0:27:21)
i
Julia Martin Mateu
00:27:24 (Tr: 0:27:24)
i
Carla Gomez Catala
00:27:36 (Tr: 0:27:36)
i
Valentina Tarradas De La Corte
00:27:48 (Tr: 0:27:48)
i
Patricia Garcia Torne
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
i
Marta Caballero Moran
00:28:06 (Tr: 0:28:06) |
|||||||
26 | 26 | 2502 |
i
|
Valentina Tarradas De La Corte | 0:27:48 | ||
Real t.: 00:27:48 Real start: 18:36:30 Finish hour: 19:04:18 Cat:CDF Category place: 13 Race start:18:36:30 Gender:F Pace: Club: club natació barcelona fasttriatlon RUN: 0:04:12 Hour RUN : 18:40:42 Place RUN : 33 - BIKE: 0:17:46 Hour BIKE : 18:54:16 Place BIKE : 20 X 13 places Finish line: 0:27:48 Finish hour: 19:04:18 Finish place : 26 Y 6 places
Split Times
52470
0:28:12
00:27:48
0:27:24
i
Julia Martin Mateu
00:27:24 (Tr: 0:27:24)
i
Carla Gomez Catala
00:27:36 (Tr: 0:27:36)
i
June Martinez Duce
00:27:40 (Tr: 0:27:40)
i
Patricia Garcia Torne
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
i
Marta Caballero Moran
00:28:06 (Tr: 0:28:06)
i
Luisa Weider
00:28:09 (Tr: 0:28:09) |
|||||||
27 | 27 | 321 |
i
|
Patricia Garcia Torne | 0:28:02 | ||
Real t.: 00:28:02 Real start: 18:36:30 Finish hour: 19:04:32 Cat:CDF Category place: 14 Race start:18:36:30 Gender:F Pace: Club: c.n. tarraco RUN: 0:04:07 Hour RUN : 18:40:37 Place RUN : 28 - BIKE: 0:17:50 Hour BIKE : 18:54:20 Place BIKE : 21 X 7 places Finish line: 0:28:02 Finish hour: 19:04:32 Finish place : 27 Y 6 places
Split Times
76450
0:28:36
00:28:02
0:27:27
i
Carla Gomez Catala
00:27:36 (Tr: 0:27:36)
i
June Martinez Duce
00:27:40 (Tr: 0:27:40)
i
Valentina Tarradas De La Corte
00:27:48 (Tr: 0:27:48)
i
Marta Caballero Moran
00:28:06 (Tr: 0:28:06)
i
Luisa Weider
00:28:09 (Tr: 0:28:09)
i
Adriana Hernandez Alba
00:28:36 (Tr: 0:28:36) |
|||||||
28 | 28 | 2568 |
i
|
Marta Caballero Moran | 0:28:06 | ||
Real t.: 00:28:06 Real start: 18:36:30 Finish hour: 19:04:36 Cat:CDF Category place: 15 Race start:18:36:30 Gender:F Pace: Club: prat triatlo 1994 RUN: 0:04:05 Hour RUN : 18:40:35 Place RUN : 25 - BIKE: 0:18:02 Hour BIKE : 18:54:32 Place BIKE : 27 Y 2 places Finish line: 0:28:06 Finish hour: 19:04:36 Finish place : 28 Y 1 place
Split Times
66000
0:28:36
00:28:06
0:27:36
i
June Martinez Duce
00:27:40 (Tr: 0:27:40)
i
Valentina Tarradas De La Corte
00:27:48 (Tr: 0:27:48)
i
Patricia Garcia Torne
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
i
Luisa Weider
00:28:09 (Tr: 0:28:09)
i
Adriana Hernandez Alba
00:28:36 (Tr: 0:28:36) |
|||||||
29 | 29 | 8046 |
i
|
Luisa Weider | 0:28:09 | ||
Real t.: 00:28:09 Real start: 18:36:30 Finish hour: 19:04:39 Cat:INF Category place: 8 Race start:18:36:30 Gender:F Pace: Club: tricalafell RUN: 0:04:11 Hour RUN : 18:40:41 Place RUN : 32 - BIKE: 0:18:22 Hour BIKE : 18:54:52 Place BIKE : 35 Y 3 places Finish line: 0:28:09 Finish hour: 19:04:39 Finish place : 29 X 6 places
Split Times
60170
0:28:36
00:28:09
0:27:42
i
Valentina Tarradas De La Corte
00:27:48 (Tr: 0:27:48)
i
Patricia Garcia Torne
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
i
Marta Caballero Moran
00:28:06 (Tr: 0:28:06)
i
Adriana Hernandez Alba
00:28:36 (Tr: 0:28:36) |
|||||||
30 | 30 | 2596 |
i
|
Adriana Hernandez Alba | 0:28:36 | ||
Real t.: 00:28:36 Real start: 18:36:30 Finish hour: 19:05:06 Cat:CDF Category place: 16 Race start:18:36:30 Gender:F Pace: Club: club triatlo cornella RUN: 0:03:35 Hour RUN : 18:40:05 Place RUN : 5 - BIKE: 0:17:54 Hour BIKE : 18:54:24 Place BIKE : 23 Y 18 places Finish line: 0:28:36 Finish hour: 19:05:06 Finish place : 30 Y 7 places
Split Times
76450
0:29:11
00:28:36
0:28:02
i
Patricia Garcia Torne
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
i
Marta Caballero Moran
00:28:06 (Tr: 0:28:06)
i
Luisa Weider
00:28:09 (Tr: 0:28:09) |
|||||||