8 Resultats Html a
SPRINT SPRINT_F SuperSprint SuperSprintF
L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 61 | 1350 |
i
|
Didac Salvado Lluverol | 1:02:29 | ||
Real t.: 01:02:29 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:34:35 Cat:AbsM Category place: 32 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: c.n. vilafranca SWIM: 0:11:15 Hour SWIM : 08:43:21 Place SWIM : 32 - TR1: 0:12:44 Hour TR1 : 08:44:50 Place TR1 : 41 Y 9 places BIKE: 0:43:45 Hour BIKE : 09:15:51 Place BIKE : 59 Y 18 places TR2: 0:44:55 Hour TR2 : 09:17:01 Place TR2 : 72 Y 13 places Finish line: 1:02:29 Finish hour: 09:34:35 Finish place : 61 X 11 places
Split Times
59730
1:02:56
01:02:29
1:02:02
Albert Oliver Ribe
01:02:31 (Tr: 1:02:31)
Valentín alejan Tudanca Benedetti
01:02:36 (Tr: 1:02:36)
Oscar Montserrat Aguilo
01:02:48 (Tr: 1:02:48)
Enric Rivera Peregrina
01:02:51 (Tr: 1:02:51)
i
Daniel Rodriguez Tomas
01:02:54 (Tr: 1:02:54)
i
Eric Donadeu Perarnau
01:02:56 (Tr: 1:02:56) |
|||||||
62 | 62 | 3605 | Albert Oliver Ribe | 1:02:31 | |||
Real t.: 01:02:31 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:34:37 Cat:Sb23M Category place: 10 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: creu groga calella triatlo SWIM: 0:13:41 Hour SWIM : 08:45:47 Place SWIM : 118 - TR1: 0:15:06 Hour TR1 : 08:47:12 Place TR1 : 103 X 15 places BIKE: 0:44:31 Hour BIKE : 09:16:37 Place BIKE : 85 X 18 places TR2: 0:45:18 Hour TR2 : 09:17:24 Place TR2 : 81 X 4 places Finish line: 1:02:31 Finish hour: 09:34:37 Finish place : 62 X 19 places
Split Times
55880
1:02:56
01:02:31
1:02:05
i
Didac Salvado Lluverol
01:02:29 (Tr: 1:02:29)
Valentín alejan Tudanca Benedetti
01:02:36 (Tr: 1:02:36)
Oscar Montserrat Aguilo
01:02:48 (Tr: 1:02:48)
Enric Rivera Peregrina
01:02:51 (Tr: 1:02:51)
i
Daniel Rodriguez Tomas
01:02:54 (Tr: 1:02:54)
i
Eric Donadeu Perarnau
01:02:56 (Tr: 1:02:56) |
|||||||
63 | 63 | 4418 | Valentín alejan Tudanca Benedetti | 1:02:36 | |||
Real t.: 01:02:36 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:34:42 Cat:AbsM Category place: 33 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: c.n. terrassa SWIM: 0:11:27 Hour SWIM : 08:43:33 Place SWIM : 41 - TR1: 0:12:54 Hour TR1 : 08:45:00 Place TR1 : 46 Y 5 places BIKE: 0:43:16 Hour BIKE : 09:15:22 Place BIKE : 54 Y 8 places TR2: 0:44:07 Hour TR2 : 09:16:13 Place TR2 : 51 X 3 places Finish line: 1:02:36 Finish hour: 09:34:42 Finish place : 63 Y 12 places
Split Times
45100
1:02:56
01:02:36
1:02:15
i
Didac Salvado Lluverol
01:02:29 (Tr: 1:02:29)
Albert Oliver Ribe
01:02:31 (Tr: 1:02:31)
Oscar Montserrat Aguilo
01:02:48 (Tr: 1:02:48)
Enric Rivera Peregrina
01:02:51 (Tr: 1:02:51)
i
Daniel Rodriguez Tomas
01:02:54 (Tr: 1:02:54)
i
Eric Donadeu Perarnau
01:02:56 (Tr: 1:02:56) |
|||||||
64 | 64 | 4822 | Oscar Montserrat Aguilo | 1:02:48 | |||
Real t.: 01:02:48 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:34:54 Cat:AbsM Category place: 34 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: salou triatló costa daurada SWIM: 0:12:24 Hour SWIM : 08:44:30 Place SWIM : 70 - TR1: 0:13:06 Hour TR1 : 08:45:12 Place TR1 : 51 X 19 places BIKE: 0:43:56 Hour BIKE : 09:16:02 Place BIKE : 69 Y 18 places TR2: 0:45:17 Hour TR2 : 09:17:23 Place TR2 : 80 Y 11 places Finish line: 1:02:48 Finish hour: 09:34:54 Finish place : 64 X 16 places
Split Times
40920
1:03:06
01:02:48
1:02:29
i
Didac Salvado Lluverol
01:02:29 (Tr: 1:02:29)
Albert Oliver Ribe
01:02:31 (Tr: 1:02:31)
Valentín alejan Tudanca Benedetti
01:02:36 (Tr: 1:02:36)
Enric Rivera Peregrina
01:02:51 (Tr: 1:02:51)
i
Daniel Rodriguez Tomas
01:02:54 (Tr: 1:02:54)
i
Eric Donadeu Perarnau
01:02:56 (Tr: 1:02:56)
Victor Dobaño Lazaro
01:03:03 (Tr: 1:03:03)
Daniel Ratera Ramos
01:03:04 (Tr: 1:03:04) |
|||||||
65 | 65 | 1060 | Enric Rivera Peregrina | 1:02:51 | |||
Real t.: 01:02:51 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:34:57 Cat:AbsM Category place: 35 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: c.e. katoa barcelona SWIM: 0:13:40 Hour SWIM : 08:45:46 Place SWIM : 115 - TR1: 0:14:53 Hour TR1 : 08:46:59 Place TR1 : 97 X 18 places BIKE: 0:44:36 Hour BIKE : 09:16:42 Place BIKE : 87 X 10 places TR2: 0:45:37 Hour TR2 : 09:17:43 Place TR2 : 88 Y 1 place Finish line: 1:02:51 Finish hour: 09:34:57 Finish place : 65 X 23 places
Split Times
44440
1:03:11
01:02:51
1:02:31
Albert Oliver Ribe
01:02:31 (Tr: 1:02:31)
Valentín alejan Tudanca Benedetti
01:02:36 (Tr: 1:02:36)
Oscar Montserrat Aguilo
01:02:48 (Tr: 1:02:48)
i
Daniel Rodriguez Tomas
01:02:54 (Tr: 1:02:54)
i
Eric Donadeu Perarnau
01:02:56 (Tr: 1:02:56)
Victor Dobaño Lazaro
01:03:03 (Tr: 1:03:03)
Daniel Ratera Ramos
01:03:04 (Tr: 1:03:04) |
|||||||
66 | 66 | 4649 |
i
|
Daniel Rodriguez Tomas | 1:02:54 | ||
Real t.: 01:02:54 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:35:00 Cat:AbsM Category place: 36 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: club natacio banyoles SWIM: 0:13:30 Hour SWIM : 08:45:36 Place SWIM : 111 - TR1: 0:14:39 Hour TR1 : 08:46:45 Place TR1 : 93 X 18 places BIKE: 0:44:38 Hour BIKE : 09:16:44 Place BIKE : 88 X 5 places TR2: 0:45:30 Hour TR2 : 09:17:36 Place TR2 : 84 X 4 places Finish line: 1:02:54 Finish hour: 09:35:00 Finish place : 66 X 18 places
Split Times
39820
1:03:12
01:02:54
1:02:36
Valentín alejan Tudanca Benedetti
01:02:36 (Tr: 1:02:36)
Oscar Montserrat Aguilo
01:02:48 (Tr: 1:02:48)
Enric Rivera Peregrina
01:02:51 (Tr: 1:02:51)
i
Eric Donadeu Perarnau
01:02:56 (Tr: 1:02:56)
Victor Dobaño Lazaro
01:03:03 (Tr: 1:03:03)
Daniel Ratera Ramos
01:03:04 (Tr: 1:03:04)
i
Fernando Dietsche
01:03:11 (Tr: 1:03:11) |
|||||||
67 | 67 | 2314 |
i
|
Eric Donadeu Perarnau | 1:02:56 | ||
Real t.: 01:02:56 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:35:02 Cat:AbsM Category place: 37 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: creu groga calella triatlo SWIM: 0:12:54 Hour SWIM : 08:45:00 Place SWIM : 95 - TR1: 0:14:24 Hour TR1 : 08:46:30 Place TR1 : 85 X 10 places BIKE: 0:43:51 Hour BIKE : 09:15:57 Place BIKE : 67 X 18 places TR2: No data Hour TR2: No data Place TR2 : - - Finish line: 1:02:56 Finish hour: 09:35:02 Finish place : 67 Z
Split Times
33220
1:03:11
01:02:56
1:02:41
Oscar Montserrat Aguilo
01:02:48 (Tr: 1:02:48)
Enric Rivera Peregrina
01:02:51 (Tr: 1:02:51)
i
Daniel Rodriguez Tomas
01:02:54 (Tr: 1:02:54)
Victor Dobaño Lazaro
01:03:03 (Tr: 1:03:03)
Daniel Ratera Ramos
01:03:04 (Tr: 1:03:04)
i
Fernando Dietsche
01:03:11 (Tr: 1:03:11) |
|||||||
68 | 68 | 354 | Victor Dobaño Lazaro | 1:03:03 | |||
Real t.: 01:03:03 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:35:09 Cat:Vt2M Category place: 2 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: prat triatlo 1994 SWIM: 0:12:29 Hour SWIM : 08:44:35 Place SWIM : 73 - TR1: 0:13:39 Hour TR1 : 08:45:45 Place TR1 : 61 X 12 places BIKE: 0:43:14 Hour BIKE : 09:15:20 Place BIKE : 51 X 10 places TR2: 0:44:02 Hour TR2 : 09:16:08 Place TR2 : 47 X 4 places Finish line: 1:03:03 Finish hour: 09:35:09 Finish place : 68 Y 21 places
Split Times
27060
1:03:16
01:03:03
1:02:51
Enric Rivera Peregrina
01:02:51 (Tr: 1:02:51)
i
Daniel Rodriguez Tomas
01:02:54 (Tr: 1:02:54)
i
Eric Donadeu Perarnau
01:02:56 (Tr: 1:02:56)
Daniel Ratera Ramos
01:03:04 (Tr: 1:03:04)
i
Fernando Dietsche
01:03:11 (Tr: 1:03:11)
i
Enric Retamal Sivill
01:03:12 (Tr: 1:03:12)
Pol Mercade Ruiz
01:03:14 (Tr: 1:03:14)
i
Sebastian De Vinatea Gonzalez
01:03:15 (Tr: 1:03:15) |
|||||||
69 | 69 | 2791 | Daniel Ratera Ramos | 1:03:04 | |||
Real t.: 01:03:04 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:35:10 Cat:AbsM Category place: 38 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: c.n. terrassa SWIM: 0:12:13 Hour SWIM : 08:44:19 Place SWIM : 61 - TR1: 0:13:48 Hour TR1 : 08:45:54 Place TR1 : 68 Y 7 places BIKE: 0:43:11 Hour BIKE : 09:15:17 Place BIKE : 48 X 20 places TR2: 0:44:02 Hour TR2 : 09:16:08 Place TR2 : 48 Z Finish line: 1:03:04 Finish hour: 09:35:10 Finish place : 69 Y 21 places
Split Times
22330
1:03:14
01:03:04
1:02:54
i
Daniel Rodriguez Tomas
01:02:54 (Tr: 1:02:54)
i
Eric Donadeu Perarnau
01:02:56 (Tr: 1:02:56)
Victor Dobaño Lazaro
01:03:03 (Tr: 1:03:03)
i
Fernando Dietsche
01:03:11 (Tr: 1:03:11)
i
Enric Retamal Sivill
01:03:12 (Tr: 1:03:12)
Pol Mercade Ruiz
01:03:14 (Tr: 1:03:14) |
|||||||
70 | 70 | 4260 |
i
|
Fernando Dietsche | 1:03:11 | ||
Real t.: 01:03:11 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:35:17 Cat:Vt1M Category place: 5 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: team trirelay SWIM: 0:12:55 Hour SWIM : 08:45:01 Place SWIM : 96 - TR1: 0:14:16 Hour TR1 : 08:46:22 Place TR1 : 83 X 13 places BIKE: 0:44:02 Hour BIKE : 09:16:08 Place BIKE : 78 X 5 places TR2: 0:45:01 Hour TR2 : 09:17:07 Place TR2 : 76 X 2 places Finish line: 1:03:11 Finish hour: 09:35:17 Finish place : 70 X 6 places
Split Times
33220
1:03:26
01:03:11
1:02:56
i
Eric Donadeu Perarnau
01:02:56 (Tr: 1:02:56)
Victor Dobaño Lazaro
01:03:03 (Tr: 1:03:03)
Daniel Ratera Ramos
01:03:04 (Tr: 1:03:04)
i
Enric Retamal Sivill
01:03:12 (Tr: 1:03:12)
Pol Mercade Ruiz
01:03:14 (Tr: 1:03:14)
i
Sebastian De Vinatea Gonzalez
01:03:15 (Tr: 1:03:15)
Oriol Miret Rodriguet
01:03:22 (Tr: 1:03:22)
Marçal Roig Mollfulleda
01:03:25 (Tr: 1:03:25) |
|||||||
71 | 71 | 8133 |
i
|
Enric Retamal Sivill | 1:03:12 | ||
Real t.: 01:03:12 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:35:18 Cat:Sb23M Category place: 11 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:11:32 Hour SWIM : 08:43:38 Place SWIM : 46 - TR1: 0:12:44 Hour TR1 : 08:44:50 Place TR1 : 42 X 4 places BIKE: 0:43:21 Hour BIKE : 09:15:27 Place BIKE : 57 Y 15 places TR2: 0:44:15 Hour TR2 : 09:16:21 Place TR2 : 55 X 2 places Finish line: 1:03:12 Finish hour: 09:35:18 Finish place : 71 Y 16 places
Split Times
20350
1:03:22
01:03:12
1:03:03
Victor Dobaño Lazaro
01:03:03 (Tr: 1:03:03)
Daniel Ratera Ramos
01:03:04 (Tr: 1:03:04)
i
Fernando Dietsche
01:03:11 (Tr: 1:03:11)
Pol Mercade Ruiz
01:03:14 (Tr: 1:03:14)
i
Sebastian De Vinatea Gonzalez
01:03:15 (Tr: 1:03:15)
Oriol Miret Rodriguet
01:03:22 (Tr: 1:03:22) |
|||||||
72 | 72 | 774 | Pol Mercade Ruiz | 1:03:14 | |||
Real t.: 01:03:14 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:35:20 Cat:JunM Category place: 12 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: c.n. sabadell SWIM: 0:13:30 Hour SWIM : 08:45:36 Place SWIM : 110 - TR1: 0:14:35 Hour TR1 : 08:46:41 Place TR1 : 91 X 19 places BIKE: 0:43:52 Hour BIKE : 09:15:58 Place BIKE : 68 X 23 places TR2: 0:44:46 Hour TR2 : 09:16:52 Place TR2 : 65 X 3 places Finish line: 1:03:14 Finish hour: 09:35:20 Finish place : 72 Y 7 places
Split Times
23980
1:03:25
01:03:14
1:03:03
Victor Dobaño Lazaro
01:03:03 (Tr: 1:03:03)
Daniel Ratera Ramos
01:03:04 (Tr: 1:03:04)
i
Fernando Dietsche
01:03:11 (Tr: 1:03:11)
i
Enric Retamal Sivill
01:03:12 (Tr: 1:03:12)
i
Sebastian De Vinatea Gonzalez
01:03:15 (Tr: 1:03:15)
Oriol Miret Rodriguet
01:03:22 (Tr: 1:03:22)
Marçal Roig Mollfulleda
01:03:25 (Tr: 1:03:25) |
|||||||
73 | 73 | 988 |
i
|
Sebastian De Vinatea Gonzalez | 1:03:15 | ||
Real t.: 01:03:15 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:35:21 Cat:AbsM Category place: 39 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: fasttriatlon club natació barcelon SWIM: 0:12:08 Hour SWIM : 08:44:14 Place SWIM : 58 - TR1: 0:13:48 Hour TR1 : 08:45:54 Place TR1 : 69 Y 11 places BIKE: 0:44:38 Hour BIKE : 09:16:44 Place BIKE : 89 Y 20 places TR2: 0:45:33 Hour TR2 : 09:17:39 Place TR2 : 86 X 3 places Finish line: 1:03:15 Finish hour: 09:35:21 Finish place : 73 X 13 places
Split Times
28490
1:03:28
01:03:15
1:03:02
Victor Dobaño Lazaro
01:03:03 (Tr: 1:03:03)
Daniel Ratera Ramos
01:03:04 (Tr: 1:03:04)
i
Fernando Dietsche
01:03:11 (Tr: 1:03:11)
i
Enric Retamal Sivill
01:03:12 (Tr: 1:03:12)
Pol Mercade Ruiz
01:03:14 (Tr: 1:03:14)
Oriol Miret Rodriguet
01:03:22 (Tr: 1:03:22)
Marçal Roig Mollfulleda
01:03:25 (Tr: 1:03:25)
i
Nil Torrenta Roura
01:03:28 (Tr: 1:03:28) |
|||||||
74 | 74 | 3193 | Oriol Miret Rodriguet | 1:03:22 | |||
Real t.: 01:03:22 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:35:28 Cat:AbsM Category place: 40 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: c.n. terrassa SWIM: 0:12:14 Hour SWIM : 08:44:20 Place SWIM : 62 - TR1: 0:13:46 Hour TR1 : 08:45:52 Place TR1 : 65 Y 3 places BIKE: 0:43:57 Hour BIKE : 09:16:03 Place BIKE : 70 Y 5 places TR2: 0:44:53 Hour TR2 : 09:16:59 Place TR2 : 68 X 2 places Finish line: 1:03:22 Finish hour: 09:35:28 Finish place : 74 Y 6 places
Split Times
22990
1:03:32
01:03:22
1:03:11
i
Fernando Dietsche
01:03:11 (Tr: 1:03:11)
i
Enric Retamal Sivill
01:03:12 (Tr: 1:03:12)
Pol Mercade Ruiz
01:03:14 (Tr: 1:03:14)
i
Sebastian De Vinatea Gonzalez
01:03:15 (Tr: 1:03:15)
Marçal Roig Mollfulleda
01:03:25 (Tr: 1:03:25)
i
Nil Torrenta Roura
01:03:28 (Tr: 1:03:28)
Tristam Knoph
01:03:32 (Tr: 1:03:32) |
|||||||
75 | 75 | 974 | Marçal Roig Mollfulleda | 1:03:25 | |||
Real t.: 01:03:25 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:35:31 Cat:Sb23M Category place: 12 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: creu groga calella triatlo SWIM: 0:13:54 Hour SWIM : 08:46:00 Place SWIM : 121 - TR1: 0:15:24 Hour TR1 : 08:47:30 Place TR1 : 111 X 10 places BIKE: 0:45:58 Hour BIKE : 09:18:04 Place BIKE : 98 X 13 places TR2: 0:46:49 Hour TR2 : 09:18:55 Place TR2 : 95 X 3 places Finish line: 1:03:25 Finish hour: 09:35:31 Finish place : 75 X 20 places
Split Times
38280
1:03:42
01:03:25
1:03:07
i
Fernando Dietsche
01:03:11 (Tr: 1:03:11)
i
Enric Retamal Sivill
01:03:12 (Tr: 1:03:12)
Pol Mercade Ruiz
01:03:14 (Tr: 1:03:14)
i
Sebastian De Vinatea Gonzalez
01:03:15 (Tr: 1:03:15)
Oriol Miret Rodriguet
01:03:22 (Tr: 1:03:22)
i
Nil Torrenta Roura
01:03:28 (Tr: 1:03:28)
Tristam Knoph
01:03:32 (Tr: 1:03:32)
Joan Alarcon Vila
01:03:42 (Tr: 1:03:42) |
|||||||
76 | 76 | 3443 |
i
|
Nil Torrenta Roura | 1:03:28 | ||
Real t.: 01:03:28 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:35:34 Cat:AbsM Category place: 41 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: club natacio banyoles SWIM: 0:13:27 Hour SWIM : 08:45:33 Place SWIM : 109 - TR1: 0:14:54 Hour TR1 : 08:47:00 Place TR1 : 100 X 9 places BIKE: 0:44:35 Hour BIKE : 09:16:41 Place BIKE : 86 X 14 places TR2: 0:45:28 Hour TR2 : 09:17:34 Place TR2 : 83 X 3 places Finish line: 1:03:28 Finish hour: 09:35:34 Finish place : 76 X 7 places
Split Times
54890
1:03:53
01:03:28
1:03:03
Victor Dobaño Lazaro
01:03:03 (Tr: 1:03:03)
Daniel Ratera Ramos
01:03:04 (Tr: 1:03:04)
i
Fernando Dietsche
01:03:11 (Tr: 1:03:11)
i
Enric Retamal Sivill
01:03:12 (Tr: 1:03:12)
Pol Mercade Ruiz
01:03:14 (Tr: 1:03:14)
i
Sebastian De Vinatea Gonzalez
01:03:15 (Tr: 1:03:15)
Oriol Miret Rodriguet
01:03:22 (Tr: 1:03:22)
Marçal Roig Mollfulleda
01:03:25 (Tr: 1:03:25)
Tristam Knoph
01:03:32 (Tr: 1:03:32)
Joan Alarcon Vila
01:03:42 (Tr: 1:03:42)
i
Sinuhe Sanchez Alfonso
01:03:53 (Tr: 1:03:53) |
|||||||
77 | 77 | 3422 | Tristam Knoph | 1:03:32 | |||
Real t.: 01:03:32 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:35:38 Cat:AbsM Category place: 42 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: club triatlo cornella SWIM: 0:11:44 Hour SWIM : 08:43:50 Place SWIM : 53 - TR1: 0:13:04 Hour TR1 : 08:45:10 Place TR1 : 50 X 3 places BIKE: 0:43:15 Hour BIKE : 09:15:21 Place BIKE : 53 Y 3 places TR2: 0:44:04 Hour TR2 : 09:16:10 Place TR2 : 49 X 4 places Finish line: 1:03:32 Finish hour: 09:35:38 Finish place : 77 Y 28 places
Split Times
97350
1:04:16
01:03:32
1:02:48
Enric Rivera Peregrina
01:02:51 (Tr: 1:02:51)
i
Daniel Rodriguez Tomas
01:02:54 (Tr: 1:02:54)
i
Eric Donadeu Perarnau
01:02:56 (Tr: 1:02:56)
Victor Dobaño Lazaro
01:03:03 (Tr: 1:03:03)
Daniel Ratera Ramos
01:03:04 (Tr: 1:03:04)
i
Fernando Dietsche
01:03:11 (Tr: 1:03:11)
i
Enric Retamal Sivill
01:03:12 (Tr: 1:03:12)
Pol Mercade Ruiz
01:03:14 (Tr: 1:03:14)
i
Sebastian De Vinatea Gonzalez
01:03:15 (Tr: 1:03:15)
Oriol Miret Rodriguet
01:03:22 (Tr: 1:03:22)
Marçal Roig Mollfulleda
01:03:25 (Tr: 1:03:25)
i
Nil Torrenta Roura
01:03:28 (Tr: 1:03:28)
Joan Alarcon Vila
01:03:42 (Tr: 1:03:42)
i
Sinuhe Sanchez Alfonso
01:03:53 (Tr: 1:03:53)
i
Marc Aragones I Mas
01:04:16 (Tr: 1:04:16) |
|||||||
78 | 78 | 1493 | Joan Alarcon Vila | 1:03:42 | |||
Real t.: 01:03:42 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:35:48 Cat:Vt1M Category place: 6 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: tgcbinn SWIM: 0:13:39 Hour SWIM : 08:45:45 Place SWIM : 114 - TR1: 0:15:24 Hour TR1 : 08:47:30 Place TR1 : 109 X 5 places BIKE: 0:45:56 Hour BIKE : 09:18:02 Place BIKE : 95 X 14 places TR2: 0:46:45 Hour TR2 : 09:18:51 Place TR2 : 92 X 3 places Finish line: 1:03:42 Finish hour: 09:35:48 Finish place : 78 X 14 places
Split Times
79200
1:04:18
01:03:42
1:03:06
i
Fernando Dietsche
01:03:11 (Tr: 1:03:11)
i
Enric Retamal Sivill
01:03:12 (Tr: 1:03:12)
Pol Mercade Ruiz
01:03:14 (Tr: 1:03:14)
i
Sebastian De Vinatea Gonzalez
01:03:15 (Tr: 1:03:15)
Oriol Miret Rodriguet
01:03:22 (Tr: 1:03:22)
Marçal Roig Mollfulleda
01:03:25 (Tr: 1:03:25)
i
Nil Torrenta Roura
01:03:28 (Tr: 1:03:28)
Tristam Knoph
01:03:32 (Tr: 1:03:32)
i
Sinuhe Sanchez Alfonso
01:03:53 (Tr: 1:03:53)
i
Marc Aragones I Mas
01:04:16 (Tr: 1:04:16)
Amand Redondo Brunet
01:04:18 (Tr: 1:04:18) |
|||||||
79 | 79 | 2293 |
i
|
Sinuhe Sanchez Alfonso | 1:03:53 | ||
Real t.: 01:03:53 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:35:59 Cat:AbsM Category place: 43 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: c.n. mataro SWIM: 0:12:45 Hour SWIM : 08:44:51 Place SWIM : 86 - TR1: 0:14:39 Hour TR1 : 08:46:45 Place TR1 : 94 Y 8 places BIKE: 0:43:58 Hour BIKE : 09:16:04 Place BIKE : 73 X 21 places TR2: 0:45:00 Hour TR2 : 09:17:06 Place TR2 : 75 Y 2 places Finish line: 1:03:53 Finish hour: 09:35:59 Finish place : 79 Y 4 places
Split Times
62260
1:04:21
01:03:53
1:03:25
Marçal Roig Mollfulleda
01:03:25 (Tr: 1:03:25)
i
Nil Torrenta Roura
01:03:28 (Tr: 1:03:28)
Tristam Knoph
01:03:32 (Tr: 1:03:32)
Joan Alarcon Vila
01:03:42 (Tr: 1:03:42)
i
Marc Aragones I Mas
01:04:16 (Tr: 1:04:16)
Amand Redondo Brunet
01:04:18 (Tr: 1:04:18)
i
Quim Nicolau Jorda
01:04:21 (Tr: 1:04:21) |
|||||||
80 | 80 | 2080 |
i
|
Marc Aragones I Mas | 1:04:16 | ||
Real t.: 01:04:16 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:36:22 Cat:AbsM Category place: 44 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: c.n. mataro SWIM: 0:12:55 Hour SWIM : 08:45:01 Place SWIM : 97 - TR1: 0:14:28 Hour TR1 : 08:46:34 Place TR1 : 90 X 7 places BIKE: 0:43:58 Hour BIKE : 09:16:04 Place BIKE : 71 X 19 places TR2: 0:44:53 Hour TR2 : 09:16:59 Place TR2 : 67 X 4 places Finish line: 1:04:16 Finish hour: 09:36:22 Finish place : 80 Y 13 places
Split Times
97350
1:05:01
01:04:16
1:03:32
Tristam Knoph
01:03:32 (Tr: 1:03:32)
Joan Alarcon Vila
01:03:42 (Tr: 1:03:42)
i
Sinuhe Sanchez Alfonso
01:03:53 (Tr: 1:03:53)
Amand Redondo Brunet
01:04:18 (Tr: 1:04:18)
i
Quim Nicolau Jorda
01:04:21 (Tr: 1:04:21)
i
Jordi Hernández Martí
01:04:24 (Tr: 1:04:24)
i
Marc Domingo Domingo
01:04:26 (Tr: 1:04:26)
Pau Vilanova Marco
01:04:26 (Tr: 1:04:26)
i
Ivan Artigas Reixach
01:04:30 (Tr: 1:04:30)
Eugenio Schillaci
01:04:49 (Tr: 1:04:49)
Marcos Frutos Calvo
01:04:56 (Tr: 1:04:56)
German Garrote Borrull
01:04:58 (Tr: 1:04:58) |
|||||||
81 | 81 | 457 | Amand Redondo Brunet | 1:04:18 | |||
Real t.: 01:04:18 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:36:24 Cat:Vt2M Category place: 3 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: club natacio manresa SWIM: 0:12:42 Hour SWIM : 08:44:48 Place SWIM : 84 - TR1: 0:13:49 Hour TR1 : 08:45:55 Place TR1 : 70 X 14 places BIKE: 0:44:02 Hour BIKE : 09:16:08 Place BIKE : 77 Y 7 places TR2: 0:44:53 Hour TR2 : 09:16:59 Place TR2 : 69 X 8 places Finish line: 1:04:18 Finish hour: 09:36:24 Finish place : 81 Y 12 places
Split Times
79200
1:04:54
01:04:18
1:03:42
Joan Alarcon Vila
01:03:42 (Tr: 1:03:42)
i
Sinuhe Sanchez Alfonso
01:03:53 (Tr: 1:03:53)
i
Marc Aragones I Mas
01:04:16 (Tr: 1:04:16)
i
Quim Nicolau Jorda
01:04:21 (Tr: 1:04:21)
i
Jordi Hernández Martí
01:04:24 (Tr: 1:04:24)
i
Marc Domingo Domingo
01:04:26 (Tr: 1:04:26)
Pau Vilanova Marco
01:04:26 (Tr: 1:04:26)
i
Ivan Artigas Reixach
01:04:30 (Tr: 1:04:30)
Eugenio Schillaci
01:04:49 (Tr: 1:04:49) |
|||||||
82 | 82 | 410 |
i
|
Quim Nicolau Jorda | 1:04:21 | ||
Real t.: 01:04:21 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:36:27 Cat:AbsM Category place: 45 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: c.n. mataro SWIM: 0:12:38 Hour SWIM : 08:44:44 Place SWIM : 80 - TR1: 0:13:47 Hour TR1 : 08:45:53 Place TR1 : 66 X 14 places BIKE: 0:43:49 Hour BIKE : 09:15:55 Place BIKE : 64 X 2 places TR2: 0:44:44 Hour TR2 : 09:16:50 Place TR2 : 64 Z Finish line: 1:04:21 Finish hour: 09:36:27 Finish place : 82 Y 18 places
Split Times
62260
1:04:50
01:04:21
1:03:53
i
Sinuhe Sanchez Alfonso
01:03:53 (Tr: 1:03:53)
i
Marc Aragones I Mas
01:04:16 (Tr: 1:04:16)
Amand Redondo Brunet
01:04:18 (Tr: 1:04:18)
i
Jordi Hernández Martí
01:04:24 (Tr: 1:04:24)
i
Marc Domingo Domingo
01:04:26 (Tr: 1:04:26)
Pau Vilanova Marco
01:04:26 (Tr: 1:04:26)
i
Ivan Artigas Reixach
01:04:30 (Tr: 1:04:30)
Eugenio Schillaci
01:04:49 (Tr: 1:04:49) |
|||||||
83 | 83 | 8090 |
i
|
Jordi Hernández Martí | 1:04:24 | ||
Real t.: 01:04:24 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:36:30 Cat:Vt1M Category place: 7 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:12:53 Hour SWIM : 08:44:59 Place SWIM : 94 - TR1: 0:14:54 Hour TR1 : 08:47:00 Place TR1 : 98 Y 4 places BIKE: 0:43:48 Hour BIKE : 09:15:54 Place BIKE : 63 X 35 places TR2: 0:44:57 Hour TR2 : 09:17:03 Place TR2 : 73 Y 10 places Finish line: 1:04:24 Finish hour: 09:36:30 Finish place : 83 Y 10 places
Split Times
17710
1:04:32
01:04:24
1:04:16
i
Marc Aragones I Mas
01:04:16 (Tr: 1:04:16)
Amand Redondo Brunet
01:04:18 (Tr: 1:04:18)
i
Quim Nicolau Jorda
01:04:21 (Tr: 1:04:21)
i
Marc Domingo Domingo
01:04:26 (Tr: 1:04:26)
Pau Vilanova Marco
01:04:26 (Tr: 1:04:26)
i
Ivan Artigas Reixach
01:04:30 (Tr: 1:04:30) |
|||||||
84 | 84 | 2546 |
i
|
Marc Domingo Domingo | 1:04:26 | ||
Real t.: 01:04:26 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:36:32 Cat:AbsM Category place: 46 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: salou triatló costa daurada SWIM: 0:12:11 Hour SWIM : 08:44:17 Place SWIM : 60 - TR1: 0:14:39 Hour TR1 : 08:46:45 Place TR1 : 92 Y 32 places BIKE: 0:44:03 Hour BIKE : 09:16:09 Place BIKE : 79 X 13 places TR2: 0:45:04 Hour TR2 : 09:17:10 Place TR2 : 78 X 1 place Finish line: 1:04:26 Finish hour: 09:36:32 Finish place : 84 Y 6 places
Split Times
51150
1:04:49
01:04:26
1:04:02
i
Marc Aragones I Mas
01:04:16 (Tr: 1:04:16)
Amand Redondo Brunet
01:04:18 (Tr: 1:04:18)
i
Quim Nicolau Jorda
01:04:21 (Tr: 1:04:21)
i
Jordi Hernández Martí
01:04:24 (Tr: 1:04:24)
Pau Vilanova Marco
01:04:26 (Tr: 1:04:26)
i
Ivan Artigas Reixach
01:04:30 (Tr: 1:04:30)
Eugenio Schillaci
01:04:49 (Tr: 1:04:49) |
|||||||
85 | 85 | 2223 | Pau Vilanova Marco | 1:04:26 | |||
Real t.: 01:04:26 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:36:32 Cat:AbsM Category place: 47 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: club natacio banyoles SWIM: 0:13:55 Hour SWIM : 08:46:01 Place SWIM : 123 - TR1: 0:15:19 Hour TR1 : 08:47:25 Place TR1 : 108 X 15 places BIKE: 0:46:06 Hour BIKE : 09:18:12 Place BIKE : 105 X 3 places TR2: 0:46:59 Hour TR2 : 09:19:05 Place TR2 : 97 X 8 places Finish line: 1:04:26 Finish hour: 09:36:32 Finish place : 85 X 12 places
Split Times
65340
1:04:56
01:04:26
1:03:56
i
Marc Aragones I Mas
01:04:16 (Tr: 1:04:16)
Amand Redondo Brunet
01:04:18 (Tr: 1:04:18)
i
Quim Nicolau Jorda
01:04:21 (Tr: 1:04:21)
i
Jordi Hernández Martí
01:04:24 (Tr: 1:04:24)
i
Marc Domingo Domingo
01:04:26 (Tr: 1:04:26)
i
Ivan Artigas Reixach
01:04:30 (Tr: 1:04:30)
Eugenio Schillaci
01:04:49 (Tr: 1:04:49)
Marcos Frutos Calvo
01:04:56 (Tr: 1:04:56) |
|||||||
86 | 86 | 4325 |
i
|
Ivan Artigas Reixach | 1:04:30 | ||
Real t.: 01:04:30 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:36:36 Cat:Vt1M Category place: 8 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: transtriatlon SWIM: 0:14:04 Hour SWIM : 08:46:10 Place SWIM : 127 - TR1: 0:15:28 Hour TR1 : 08:47:34 Place TR1 : 114 X 13 places BIKE: 0:45:46 Hour BIKE : 09:17:52 Place BIKE : 92 X 22 places TR2: 0:46:34 Hour TR2 : 09:18:40 Place TR2 : 91 X 1 place Finish line: 1:04:30 Finish hour: 09:36:36 Finish place : 86 X 5 places
Split Times
61710
1:04:58
01:04:30
1:04:02
i
Marc Aragones I Mas
01:04:16 (Tr: 1:04:16)
Amand Redondo Brunet
01:04:18 (Tr: 1:04:18)
i
Quim Nicolau Jorda
01:04:21 (Tr: 1:04:21)
i
Jordi Hernández Martí
01:04:24 (Tr: 1:04:24)
i
Marc Domingo Domingo
01:04:26 (Tr: 1:04:26)
Pau Vilanova Marco
01:04:26 (Tr: 1:04:26)
Eugenio Schillaci
01:04:49 (Tr: 1:04:49)
Marcos Frutos Calvo
01:04:56 (Tr: 1:04:56)
German Garrote Borrull
01:04:58 (Tr: 1:04:58) |
|||||||
87 | 87 | 4203 | Eugenio Schillaci | 1:04:49 | |||
Real t.: 01:04:49 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:36:55 Cat:AbsM Category place: 48 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: c.n. terrassa SWIM: 0:12:29 Hour SWIM : 08:44:35 Place SWIM : 74 - TR1: 0:14:06 Hour TR1 : 08:46:12 Place TR1 : 77 Y 3 places BIKE: 0:44:01 Hour BIKE : 09:16:07 Place BIKE : 75 X 2 places TR2: 0:45:00 Hour TR2 : 09:17:06 Place TR2 : 74 X 1 place Finish line: 1:04:49 Finish hour: 09:36:55 Finish place : 87 Y 13 places
Split Times
51150
1:05:12
01:04:49
1:04:26
i
Marc Domingo Domingo
01:04:26 (Tr: 1:04:26)
Pau Vilanova Marco
01:04:26 (Tr: 1:04:26)
i
Ivan Artigas Reixach
01:04:30 (Tr: 1:04:30)
Marcos Frutos Calvo
01:04:56 (Tr: 1:04:56)
German Garrote Borrull
01:04:58 (Tr: 1:04:58)
Didac Florensa Cazorla
01:05:05 (Tr: 1:05:05) |
|||||||
88 | 88 | 1179 | Marcos Frutos Calvo | 1:04:56 | |||
Real t.: 01:04:56 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:37:02 Cat:AbsM Category place: 49 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: c.n. catalunya SWIM: 0:12:47 Hour SWIM : 08:44:53 Place SWIM : 88 - TR1: 0:14:26 Hour TR1 : 08:46:32 Place TR1 : 86 X 2 places BIKE: 0:46:03 Hour BIKE : 09:18:09 Place BIKE : 101 Y 15 places TR2: 0:47:06 Hour TR2 : 09:19:12 Place TR2 : 103 Y 2 places Finish line: 1:04:56 Finish hour: 09:37:02 Finish place : 88 X 15 places
Split Times
65340
1:05:26
01:04:56
1:04:26
Pau Vilanova Marco
01:04:26 (Tr: 1:04:26)
i
Ivan Artigas Reixach
01:04:30 (Tr: 1:04:30)
Eugenio Schillaci
01:04:49 (Tr: 1:04:49)
German Garrote Borrull
01:04:58 (Tr: 1:04:58)
Didac Florensa Cazorla
01:05:05 (Tr: 1:05:05) |
|||||||
89 | 89 | 2183 | German Garrote Borrull | 1:04:58 | |||
Real t.: 01:04:58 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:37:04 Cat:Vt1M Category place: 9 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: tri+9 el masnou SWIM: 0:12:43 Hour SWIM : 08:44:49 Place SWIM : 85 - TR1: 0:14:22 Hour TR1 : 08:46:28 Place TR1 : 84 X 1 place BIKE: 0:44:02 Hour BIKE : 09:16:08 Place BIKE : 76 X 8 places TR2: 0:45:09 Hour TR2 : 09:17:15 Place TR2 : 79 Y 3 places Finish line: 1:04:58 Finish hour: 09:37:04 Finish place : 89 Y 10 places
Split Times
61710
1:05:26
01:04:58
1:04:30
i
Ivan Artigas Reixach
01:04:30 (Tr: 1:04:30)
Eugenio Schillaci
01:04:49 (Tr: 1:04:49)
Marcos Frutos Calvo
01:04:56 (Tr: 1:04:56)
Didac Florensa Cazorla
01:05:05 (Tr: 1:05:05) |
|||||||
90 | 90 | 2307 | Didac Florensa Cazorla | 1:05:05 | |||
Real t.: 01:05:05 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:37:11 Cat:AbsM Category place: 50 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: club esportiu tri 4.40 SWIM: 0:12:49 Hour SWIM : 08:44:55 Place SWIM : 89 - TR1: 0:15:54 Hour TR1 : 08:48:00 Place TR1 : 120 Y 31 places BIKE: 0:46:09 Hour BIKE : 09:18:15 Place BIKE : 107 X 13 places TR2: 0:47:06 Hour TR2 : 09:19:12 Place TR2 : 104 X 3 places Finish line: 1:05:05 Finish hour: 09:37:11 Finish place : 90 X 14 places
Split Times
35750
1:05:21
01:05:05
1:04:49
Eugenio Schillaci
01:04:49 (Tr: 1:04:49)
Marcos Frutos Calvo
01:04:56 (Tr: 1:04:56)
German Garrote Borrull
01:04:58 (Tr: 1:04:58) |
|||||||