8 Resultats Html a
SPRINT SPRINT_F SuperSprint SuperSprintF
L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
181 | 181 | 8141 |
i
|
Arnau Seix | 1:16:50 | ||
Real t.: 01:16:50 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:48:56 Cat:Vt1M Category place: 30 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:15:50 Hour SWIM : 08:47:56 Place SWIM : 177 - TR1: 0:17:44 Hour TR1 : 08:49:50 Place TR1 : 157 X 20 places BIKE: 0:55:16 Hour BIKE : 09:27:22 Place BIKE : 197 Y 40 places TR2: 0:56:22 Hour TR2 : 09:28:28 Place TR2 : 193 X 4 places Finish line: 1:16:50 Finish hour: 09:48:56 Finish place : 181 X 12 places
Split Times
157410
1:18:01
01:16:50
1:15:38
Oriol Marti Altes
01:17:10 (Tr: 1:17:10)
Fernando Escribano Santos
01:17:30 (Tr: 1:17:30)
Juan Pi Mira
01:17:39 (Tr: 1:17:39)
i
José miguel Garcia Acosta
01:17:43 (Tr: 1:17:43)
i
Aleix Soler
01:17:48 (Tr: 1:17:48)
Iñaki Fuste Juan
01:18:01 (Tr: 1:18:01) |
|||||||
182 | 182 | 4337 | Oriol Marti Altes | 1:17:10 | |||
Real t.: 01:17:10 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:49:16 Cat:Vt2M Category place: 19 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: club triatlo granollers SWIM: 0:15:36 Hour SWIM : 08:47:42 Place SWIM : 162 - TR1: 0:17:47 Hour TR1 : 08:49:53 Place TR1 : 158 X 4 places BIKE: 0:52:21 Hour BIKE : 09:24:27 Place BIKE : 178 Y 20 places TR2: 0:53:47 Hour TR2 : 09:25:53 Place TR2 : 177 X 1 place Finish line: 1:17:10 Finish hour: 09:49:16 Finish place : 182 Y 5 places
Split Times
113850
1:18:01
01:17:10
1:16:18
i
Arnau Seix
01:16:50 (Tr: 1:16:50)
Fernando Escribano Santos
01:17:30 (Tr: 1:17:30)
Juan Pi Mira
01:17:39 (Tr: 1:17:39)
i
José miguel Garcia Acosta
01:17:43 (Tr: 1:17:43)
i
Aleix Soler
01:17:48 (Tr: 1:17:48)
Iñaki Fuste Juan
01:18:01 (Tr: 1:18:01) |
|||||||
183 | 183 | 1692 | Fernando Escribano Santos | 1:17:30 | |||
Real t.: 01:17:30 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:49:36 Cat:Vt1M Category place: 31 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: club triatlo cornella SWIM: 0:16:38 Hour SWIM : 08:48:44 Place SWIM : 196 - TR1: 0:18:28 Hour TR1 : 08:50:34 Place TR1 : 180 X 16 places BIKE: 0:54:09 Hour BIKE : 09:26:15 Place BIKE : 189 Y 9 places TR2: 0:55:19 Hour TR2 : 09:27:25 Place TR2 : 186 X 3 places Finish line: 1:17:30 Finish hour: 09:49:36 Finish place : 183 X 3 places
Split Times
89210
1:18:11
01:17:30
1:16:50
i
Arnau Seix
01:16:50 (Tr: 1:16:50)
Oriol Marti Altes
01:17:10 (Tr: 1:17:10)
Juan Pi Mira
01:17:39 (Tr: 1:17:39)
i
José miguel Garcia Acosta
01:17:43 (Tr: 1:17:43)
i
Aleix Soler
01:17:48 (Tr: 1:17:48)
Iñaki Fuste Juan
01:18:01 (Tr: 1:18:01)
i
David Cerezo Callau
01:18:08 (Tr: 1:18:08)
i
Andreu Nunell Larripa
01:18:10 (Tr: 1:18:10) |
|||||||
184 | 184 | 3005 | Juan Pi Mira | 1:17:39 | |||
Real t.: 01:17:39 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:49:45 Cat:Vt3M Category place: 5 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: c.n. catalunya SWIM: 0:17:24 Hour SWIM : 08:49:30 Place SWIM : 213 - TR1: 0:19:54 Hour TR1 : 08:52:00 Place TR1 : 210 X 3 places BIKE: 0:53:56 Hour BIKE : 09:26:02 Place BIKE : 188 X 22 places TR2: 0:55:18 Hour TR2 : 09:27:24 Place TR2 : 185 X 3 places Finish line: 1:17:39 Finish hour: 09:49:45 Finish place : 184 X 1 place
Split Times
107360
1:18:27
01:17:39
1:16:50
i
Arnau Seix
01:16:50 (Tr: 1:16:50)
Oriol Marti Altes
01:17:10 (Tr: 1:17:10)
Fernando Escribano Santos
01:17:30 (Tr: 1:17:30)
i
José miguel Garcia Acosta
01:17:43 (Tr: 1:17:43)
i
Aleix Soler
01:17:48 (Tr: 1:17:48)
Iñaki Fuste Juan
01:18:01 (Tr: 1:18:01)
i
David Cerezo Callau
01:18:08 (Tr: 1:18:08)
i
Andreu Nunell Larripa
01:18:10 (Tr: 1:18:10)
i
Sergi Romani Sanchez
01:18:20 (Tr: 1:18:20) |
|||||||
185 | 185 | 2061 |
i
|
José miguel Garcia Acosta | 1:17:43 | ||
Real t.: 01:17:43 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:49:49 Cat:Vt1M Category place: 32 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: c.n. vilafranca SWIM: 0:17:38 Hour SWIM : 08:49:44 Place SWIM : 218 - TR1: 0:20:04 Hour TR1 : 08:52:10 Place TR1 : 213 X 5 places BIKE: 0:55:21 Hour BIKE : 09:27:27 Place BIKE : 199 X 14 places TR2: 0:56:48 Hour TR2 : 09:28:54 Place TR2 : 201 Y 2 places Finish line: 1:17:43 Finish hour: 09:49:49 Finish place : 185 X 16 places
Split Times
74030
1:18:17
01:17:43
1:17:10
Oriol Marti Altes
01:17:10 (Tr: 1:17:10)
Fernando Escribano Santos
01:17:30 (Tr: 1:17:30)
Juan Pi Mira
01:17:39 (Tr: 1:17:39)
i
Aleix Soler
01:17:48 (Tr: 1:17:48)
Iñaki Fuste Juan
01:18:01 (Tr: 1:18:01)
i
David Cerezo Callau
01:18:08 (Tr: 1:18:08)
i
Andreu Nunell Larripa
01:18:10 (Tr: 1:18:10) |
|||||||
186 | 186 | 8151 |
i
|
Aleix Soler | 1:17:48 | ||
Real t.: 01:17:48 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:49:54 Cat:AbsM Category place: 83 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:18:18 Hour SWIM : 08:50:24 Place SWIM : 229 - TR1: 0:20:28 Hour TR1 : 08:52:34 Place TR1 : 219 X 10 places BIKE: 0:55:49 Hour BIKE : 09:27:55 Place BIKE : 210 X 9 places TR2: 0:57:23 Hour TR2 : 09:29:29 Place TR2 : 212 Y 2 places Finish line: 1:17:48 Finish hour: 09:49:54 Finish place : 186 X 26 places
Split Times
48070
1:18:10
01:17:48
1:17:27
Fernando Escribano Santos
01:17:30 (Tr: 1:17:30)
Juan Pi Mira
01:17:39 (Tr: 1:17:39)
i
José miguel Garcia Acosta
01:17:43 (Tr: 1:17:43)
Iñaki Fuste Juan
01:18:01 (Tr: 1:18:01)
i
David Cerezo Callau
01:18:08 (Tr: 1:18:08)
i
Andreu Nunell Larripa
01:18:10 (Tr: 1:18:10) |
|||||||
187 | 187 | 1173 | Iñaki Fuste Juan | 1:18:01 | |||
Real t.: 01:18:01 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:50:07 Cat:Vt1M Category place: 33 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: club natacio rubi SWIM: 0:17:29 Hour SWIM : 08:49:35 Place SWIM : 216 - TR1: 0:19:39 Hour TR1 : 08:51:45 Place TR1 : 206 X 10 places BIKE: 0:55:25 Hour BIKE : 09:27:31 Place BIKE : 203 X 3 places TR2: 0:56:37 Hour TR2 : 09:28:43 Place TR2 : 199 X 4 places Finish line: 1:18:01 Finish hour: 09:50:07 Finish place : 187 X 12 places
Split Times
50050
1:18:24
01:18:01
1:17:39
Juan Pi Mira
01:17:39 (Tr: 1:17:39)
i
José miguel Garcia Acosta
01:17:43 (Tr: 1:17:43)
i
Aleix Soler
01:17:48 (Tr: 1:17:48)
i
David Cerezo Callau
01:18:08 (Tr: 1:18:08)
i
Andreu Nunell Larripa
01:18:10 (Tr: 1:18:10)
i
Sergi Romani Sanchez
01:18:20 (Tr: 1:18:20) |
|||||||
188 | 188 | 8094 |
i
|
David Cerezo Callau | 1:18:08 | ||
Real t.: 01:18:08 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:50:14 Cat:Vt1M Category place: 34 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:15:59 Hour SWIM : 08:48:05 Place SWIM : 181 - TR1: 0:18:06 Hour TR1 : 08:50:12 Place TR1 : 170 X 11 places BIKE: 0:53:29 Hour BIKE : 09:25:35 Place BIKE : 184 Y 14 places TR2: 0:54:49 Hour TR2 : 09:26:55 Place TR2 : 180 X 4 places Finish line: 1:18:08 Finish hour: 09:50:14 Finish place : 188 Y 8 places
Split Times
84370
1:18:47
01:18:08
1:17:30
Fernando Escribano Santos
01:17:30 (Tr: 1:17:30)
Juan Pi Mira
01:17:39 (Tr: 1:17:39)
i
José miguel Garcia Acosta
01:17:43 (Tr: 1:17:43)
i
Aleix Soler
01:17:48 (Tr: 1:17:48)
Iñaki Fuste Juan
01:18:01 (Tr: 1:18:01)
i
Andreu Nunell Larripa
01:18:10 (Tr: 1:18:10)
i
Sergi Romani Sanchez
01:18:20 (Tr: 1:18:20)
Daniel González Saba
01:18:47 (Tr: 1:18:47) |
|||||||
189 | 189 | 8152 |
i
|
Andreu Nunell Larripa | 1:18:10 | ||
Real t.: 01:18:10 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:50:16 Cat:Vt1M Category place: 35 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:18:53 Hour SWIM : 08:50:59 Place SWIM : 239 - TR1: 0:21:06 Hour TR1 : 08:53:12 Place TR1 : 230 X 9 places BIKE: 0:55:50 Hour BIKE : 09:27:56 Place BIKE : 211 X 19 places TR2: 0:57:12 Hour TR2 : 09:29:18 Place TR2 : 209 X 2 places Finish line: 1:18:10 Finish hour: 09:50:16 Finish place : 189 X 20 places
Split Times
86570
1:18:50
01:18:10
1:17:31
Juan Pi Mira
01:17:39 (Tr: 1:17:39)
i
José miguel Garcia Acosta
01:17:43 (Tr: 1:17:43)
i
Aleix Soler
01:17:48 (Tr: 1:17:48)
Iñaki Fuste Juan
01:18:01 (Tr: 1:18:01)
i
David Cerezo Callau
01:18:08 (Tr: 1:18:08)
i
Sergi Romani Sanchez
01:18:20 (Tr: 1:18:20)
Daniel González Saba
01:18:47 (Tr: 1:18:47)
i
Jordi Vidal Casañas
01:18:50 (Tr: 1:18:50) |
|||||||
190 | 190 | 8154 |
i
|
Sergi Romani Sanchez | 1:18:20 | ||
Real t.: 01:18:20 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:50:26 Cat:AbsM Category place: 84 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:18:18 Hour SWIM : 08:50:24 Place SWIM : 230 - TR1: 0:20:39 Hour TR1 : 08:52:45 Place TR1 : 223 X 7 places BIKE: 0:55:48 Hour BIKE : 09:27:54 Place BIKE : 209 X 14 places TR2: 0:57:23 Hour TR2 : 09:29:29 Place TR2 : 211 Y 2 places Finish line: 1:18:20 Finish hour: 09:50:26 Finish place : 190 X 21 places
Split Times
84920
1:18:58
01:18:20
1:17:41
i
José miguel Garcia Acosta
01:17:43 (Tr: 1:17:43)
i
Aleix Soler
01:17:48 (Tr: 1:17:48)
Iñaki Fuste Juan
01:18:01 (Tr: 1:18:01)
i
David Cerezo Callau
01:18:08 (Tr: 1:18:08)
i
Andreu Nunell Larripa
01:18:10 (Tr: 1:18:10)
Daniel González Saba
01:18:47 (Tr: 1:18:47)
i
Jordi Vidal Casañas
01:18:50 (Tr: 1:18:50)
i
Oriol Tor Visus
01:18:58 (Tr: 1:18:58) |
|||||||
191 | 191 | 1435 | Daniel González Saba | 1:18:47 | |||
Real t.: 01:18:47 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:50:53 Cat:AbsM Category place: 85 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: club triatlo atles SWIM: 0:15:30 Hour SWIM : 08:47:36 Place SWIM : 158 - TR1: 0:17:50 Hour TR1 : 08:49:56 Place TR1 : 161 Y 3 places BIKE: 0:55:24 Hour BIKE : 09:27:30 Place BIKE : 201 Y 40 places TR2: 0:56:32 Hour TR2 : 09:28:38 Place TR2 : 196 X 5 places Finish line: 1:18:47 Finish hour: 09:50:53 Finish place : 191 X 5 places
Split Times
84370
1:19:25
01:18:47
1:18:08
i
David Cerezo Callau
01:18:08 (Tr: 1:18:08)
i
Andreu Nunell Larripa
01:18:10 (Tr: 1:18:10)
i
Sergi Romani Sanchez
01:18:20 (Tr: 1:18:20)
i
Jordi Vidal Casañas
01:18:50 (Tr: 1:18:50)
i
Oriol Tor Visus
01:18:58 (Tr: 1:18:58)
i
David Colom Vives
01:19:17 (Tr: 1:19:17)
Gerard Gonzalez Rodríguez
01:19:22 (Tr: 1:19:22)
David Garcia Rodriguez
01:19:23 (Tr: 1:19:23) |
|||||||
192 | 192 | 8105 |
i
|
Jordi Vidal Casañas | 1:18:50 | ||
Real t.: 01:18:50 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:50:56 Cat:Vt2M Category place: 20 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:18:56 Hour SWIM : 08:51:02 Place SWIM : 241 - TR1: 0:21:18 Hour TR1 : 08:53:24 Place TR1 : 231 X 10 places BIKE: 0:57:07 Hour BIKE : 09:29:13 Place BIKE : 217 X 14 places TR2: 0:58:42 Hour TR2 : 09:30:48 Place TR2 : 216 X 1 place Finish line: 1:18:50 Finish hour: 09:50:56 Finish place : 192 X 24 places
Split Times
86570
1:19:29
01:18:50
1:18:10
i
Andreu Nunell Larripa
01:18:10 (Tr: 1:18:10)
i
Sergi Romani Sanchez
01:18:20 (Tr: 1:18:20)
Daniel González Saba
01:18:47 (Tr: 1:18:47)
i
Oriol Tor Visus
01:18:58 (Tr: 1:18:58)
i
David Colom Vives
01:19:17 (Tr: 1:19:17)
Gerard Gonzalez Rodríguez
01:19:22 (Tr: 1:19:22)
David Garcia Rodriguez
01:19:23 (Tr: 1:19:23) |
|||||||
193 | 193 | 8128 |
i
|
Oriol Tor Visus | 1:18:58 | ||
Real t.: 01:18:58 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:51:04 Cat:Vt1M Category place: 36 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:16:10 Hour SWIM : 08:48:16 Place SWIM : 185 - TR1: 0:18:17 Hour TR1 : 08:50:23 Place TR1 : 176 X 9 places BIKE: 0:55:23 Hour BIKE : 09:27:29 Place BIKE : 200 Y 24 places TR2: 0:57:07 Hour TR2 : 09:29:13 Place TR2 : 206 Y 6 places Finish line: 1:18:58 Finish hour: 09:51:04 Finish place : 193 X 13 places
Split Times
84920
1:19:37
01:18:58
1:18:20
i
Sergi Romani Sanchez
01:18:20 (Tr: 1:18:20)
Daniel González Saba
01:18:47 (Tr: 1:18:47)
i
Jordi Vidal Casañas
01:18:50 (Tr: 1:18:50)
i
David Colom Vives
01:19:17 (Tr: 1:19:17)
Gerard Gonzalez Rodríguez
01:19:22 (Tr: 1:19:22)
David Garcia Rodriguez
01:19:23 (Tr: 1:19:23) |
|||||||
194 | 194 | 910 |
i
|
David Colom Vives | 1:19:17 | ||
Real t.: 01:19:17 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:51:23 Cat:Vt1M Category place: 37 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: c.n. vilafranca SWIM: 0:15:56 Hour SWIM : 08:48:02 Place SWIM : 179 - TR1: 0:18:28 Hour TR1 : 08:50:34 Place TR1 : 183 Y 4 places BIKE: 0:54:14 Hour BIKE : 09:26:20 Place BIKE : 190 Y 7 places TR2: 0:56:21 Hour TR2 : 09:28:27 Place TR2 : 192 Y 2 places Finish line: 1:19:17 Finish hour: 09:51:23 Finish place : 194 Y 2 places
Split Times
66330
1:19:47
01:19:17
1:18:47
Daniel González Saba
01:18:47 (Tr: 1:18:47)
i
Jordi Vidal Casañas
01:18:50 (Tr: 1:18:50)
i
Oriol Tor Visus
01:18:58 (Tr: 1:18:58)
Gerard Gonzalez Rodríguez
01:19:22 (Tr: 1:19:22)
David Garcia Rodriguez
01:19:23 (Tr: 1:19:23)
Lluis Aragonès Marimon
01:19:38 (Tr: 1:19:38) |
|||||||
195 | 195 | 8084 | Gerard Gonzalez Rodríguez | 1:19:22 | |||
Real t.: 01:19:22 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:51:28 Cat:AbsM Category place: 86 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:17:08 Hour SWIM : 08:49:14 Place SWIM : 209 - TR1: 0:19:02 Hour TR1 : 08:51:08 Place TR1 : 194 X 15 places BIKE: 0:58:47 Hour BIKE : 09:30:53 Place BIKE : 228 Y 34 places TR2: 1:00:01 Hour TR2 : 09:32:07 Place TR2 : 225 X 3 places Finish line: 1:19:22 Finish hour: 09:51:28 Finish place : 195 X 30 places
Split Times
71390
1:19:54
01:19:22
1:18:50
i
Jordi Vidal Casañas
01:18:50 (Tr: 1:18:50)
i
Oriol Tor Visus
01:18:58 (Tr: 1:18:58)
i
David Colom Vives
01:19:17 (Tr: 1:19:17)
David Garcia Rodriguez
01:19:23 (Tr: 1:19:23)
Lluis Aragonès Marimon
01:19:38 (Tr: 1:19:38)
i
Ernest Aguilar Soriano
01:19:54 (Tr: 1:19:54) |
|||||||
196 | 196 | 2755 | David Garcia Rodriguez | 1:19:23 | |||
Real t.: 01:19:23 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:51:29 Cat:Vt1M Category place: 38 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: team trirelay SWIM: 0:13:20 Hour SWIM : 08:45:26 Place SWIM : 105 - TR1: 0:15:28 Hour TR1 : 08:47:34 Place TR1 : 115 Y 10 places BIKE: 0:44:43 Hour BIKE : 09:16:49 Place BIKE : 90 X 25 places TR2: 0:46:05 Hour TR2 : 09:18:11 Place TR2 : 89 X 1 place Finish line: 1:19:23 Finish hour: 09:51:29 Finish place : 196 Y 107 places
Split Times
94710
1:20:06
01:19:23
1:18:40
Daniel González Saba
01:18:47 (Tr: 1:18:47)
i
Jordi Vidal Casañas
01:18:50 (Tr: 1:18:50)
i
Oriol Tor Visus
01:18:58 (Tr: 1:18:58)
i
David Colom Vives
01:19:17 (Tr: 1:19:17)
Gerard Gonzalez Rodríguez
01:19:22 (Tr: 1:19:22)
Lluis Aragonès Marimon
01:19:38 (Tr: 1:19:38)
i
Ernest Aguilar Soriano
01:19:54 (Tr: 1:19:54)
Alex Gomez Julià
01:20:06 (Tr: 1:20:06) |
|||||||
197 | 197 | 8103 | Lluis Aragonès Marimon | 1:19:38 | |||
Real t.: 01:19:38 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:51:44 Cat:Vt1M Category place: 39 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:16:41 Hour SWIM : 08:48:47 Place SWIM : 200 - TR1: 0:19:26 Hour TR1 : 08:51:32 Place TR1 : 201 Y 1 place BIKE: 0:57:58 Hour BIKE : 09:30:04 Place BIKE : 220 Y 19 places TR2: 0:58:46 Hour TR2 : 09:30:52 Place TR2 : 217 X 3 places Finish line: 1:19:38 Finish hour: 09:51:44 Finish place : 197 X 20 places
Split Times
66880
1:20:08
01:19:38
1:19:07
i
David Colom Vives
01:19:17 (Tr: 1:19:17)
Gerard Gonzalez Rodríguez
01:19:22 (Tr: 1:19:22)
David Garcia Rodriguez
01:19:23 (Tr: 1:19:23)
i
Ernest Aguilar Soriano
01:19:54 (Tr: 1:19:54)
Alex Gomez Julià
01:20:06 (Tr: 1:20:06)
i
Oriol Palet Mampel
01:20:08 (Tr: 1:20:08) |
|||||||
198 | 198 | 4081 |
i
|
Ernest Aguilar Soriano | 1:19:54 | ||
Real t.: 01:19:54 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:52:00 Cat:Vt1M Category place: 40 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: c.n. sabadell SWIM: 0:12:57 Hour SWIM : 08:45:03 Place SWIM : 98 - TR1: 0:15:28 Hour TR1 : 08:47:34 Place TR1 : 113 Y 15 places BIKE: 0:48:13 Hour BIKE : 09:20:19 Place BIKE : 132 Y 19 places TR2: 0:49:41 Hour TR2 : 09:21:47 Place TR2 : 132 Z Finish line: 1:19:54 Finish hour: 09:52:00 Finish place : 198 Y 66 places
Split Times
69300
1:20:25
01:19:54
1:19:22
Gerard Gonzalez Rodríguez
01:19:22 (Tr: 1:19:22)
David Garcia Rodriguez
01:19:23 (Tr: 1:19:23)
Lluis Aragonès Marimon
01:19:38 (Tr: 1:19:38)
Alex Gomez Julià
01:20:06 (Tr: 1:20:06)
i
Oriol Palet Mampel
01:20:08 (Tr: 1:20:08)
Albert Esteve Esteve
01:20:12 (Tr: 1:20:12)
Joan Ruiz Mures
01:20:17 (Tr: 1:20:17) |
|||||||
199 | 199 | 8112 | Alex Gomez Julià | 1:20:06 | |||
Real t.: 01:20:06 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:52:12 Cat:Vt2M Category place: 21 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:18:20 Hour SWIM : 08:50:26 Place SWIM : 231 - TR1: 0:20:28 Hour TR1 : 08:52:34 Place TR1 : 218 X 13 places BIKE: 0:55:56 Hour BIKE : 09:28:02 Place BIKE : 213 X 5 places TR2: 0:57:04 Hour TR2 : 09:29:10 Place TR2 : 205 X 8 places Finish line: 1:20:06 Finish hour: 09:52:12 Finish place : 199 X 6 places
Split Times
94710
1:20:49
01:20:06
1:19:23
David Garcia Rodriguez
01:19:23 (Tr: 1:19:23)
Lluis Aragonès Marimon
01:19:38 (Tr: 1:19:38)
i
Ernest Aguilar Soriano
01:19:54 (Tr: 1:19:54)
i
Oriol Palet Mampel
01:20:08 (Tr: 1:20:08)
Albert Esteve Esteve
01:20:12 (Tr: 1:20:12)
Joan Ruiz Mures
01:20:17 (Tr: 1:20:17)
Ismael Guzman Benitez
01:20:28 (Tr: 1:20:28)
Josep maria Tapies Perramon
01:20:43 (Tr: 1:20:43)
i
Albert Casas Arjona
01:20:49 (Tr: 1:20:49) |
|||||||
200 | 200 | 8124 |
i
|
Oriol Palet Mampel | 1:20:08 | ||
Real t.: 01:20:08 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:52:14 Cat:AbsM Category place: 87 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:16:15 Hour SWIM : 08:48:21 Place SWIM : 186 - TR1: 0:18:28 Hour TR1 : 08:50:34 Place TR1 : 181 X 5 places BIKE: 0:55:24 Hour BIKE : 09:27:30 Place BIKE : 202 Y 21 places TR2: 0:56:55 Hour TR2 : 09:29:01 Place TR2 : 202 Z Finish line: 1:20:08 Finish hour: 09:52:14 Finish place : 200 X 2 places
Split Times
66880
1:20:39
01:20:08
1:19:38
Lluis Aragonès Marimon
01:19:38 (Tr: 1:19:38)
i
Ernest Aguilar Soriano
01:19:54 (Tr: 1:19:54)
Alex Gomez Julià
01:20:06 (Tr: 1:20:06)
Albert Esteve Esteve
01:20:12 (Tr: 1:20:12)
Joan Ruiz Mures
01:20:17 (Tr: 1:20:17)
Ismael Guzman Benitez
01:20:28 (Tr: 1:20:28) |
|||||||
201 | 201 | 2837 | Albert Esteve Esteve | 1:20:12 | |||
Real t.: 01:20:12 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:52:18 Cat:Sb23M Category place: 18 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: c.n. sabadell SWIM: 0:15:36 Hour SWIM : 08:47:42 Place SWIM : 164 - TR1: 0:17:54 Hour TR1 : 08:50:00 Place TR1 : 168 Y 4 places BIKE: 0:54:45 Hour BIKE : 09:26:51 Place BIKE : 193 Y 25 places TR2: 0:55:46 Hour TR2 : 09:27:52 Place TR2 : 188 X 5 places Finish line: 1:20:12 Finish hour: 09:52:18 Finish place : 201 Y 13 places
Split Times
67210
1:20:43
01:20:12
1:19:41
i
Ernest Aguilar Soriano
01:19:54 (Tr: 1:19:54)
Alex Gomez Julià
01:20:06 (Tr: 1:20:06)
i
Oriol Palet Mampel
01:20:08 (Tr: 1:20:08)
Joan Ruiz Mures
01:20:17 (Tr: 1:20:17)
Ismael Guzman Benitez
01:20:28 (Tr: 1:20:28)
Josep maria Tapies Perramon
01:20:43 (Tr: 1:20:43) |
|||||||
202 | 202 | 3390 | Joan Ruiz Mures | 1:20:17 | |||
Real t.: 01:20:17 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:52:23 Cat:Vt1M Category place: 41 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: c.e. mediterrani SWIM: 0:17:39 Hour SWIM : 08:49:45 Place SWIM : 220 - TR1: 0:20:28 Hour TR1 : 08:52:34 Place TR1 : 220 Z BIKE: 0:55:45 Hour BIKE : 09:27:51 Place BIKE : 207 X 13 places TR2: 0:57:11 Hour TR2 : 09:29:17 Place TR2 : 208 Y 1 place Finish line: 1:20:17 Finish hour: 09:52:23 Finish place : 202 X 6 places
Split Times
69850
1:20:49
01:20:17
1:19:46
i
Ernest Aguilar Soriano
01:19:54 (Tr: 1:19:54)
Alex Gomez Julià
01:20:06 (Tr: 1:20:06)
i
Oriol Palet Mampel
01:20:08 (Tr: 1:20:08)
Albert Esteve Esteve
01:20:12 (Tr: 1:20:12)
Ismael Guzman Benitez
01:20:28 (Tr: 1:20:28)
Josep maria Tapies Perramon
01:20:43 (Tr: 1:20:43)
i
Albert Casas Arjona
01:20:49 (Tr: 1:20:49) |
|||||||
203 | 203 | 2301 | Ismael Guzman Benitez | 1:20:28 | |||
Real t.: 01:20:28 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:52:34 Cat:Vt2M Category place: 22 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: club esportiu z5 SWIM: 0:15:35 Hour SWIM : 08:47:41 Place SWIM : 161 - TR1: 0:18:50 Hour TR1 : 08:50:56 Place TR1 : 190 Y 29 places BIKE: 0:51:16 Hour BIKE : 09:23:22 Place BIKE : 166 X 24 places TR2: 0:52:28 Hour TR2 : 09:24:34 Place TR2 : 158 X 8 places Finish line: 1:20:28 Finish hour: 09:52:34 Finish place : 203 Y 45 places
Split Times
55550
1:20:53
01:20:28
1:20:02
Alex Gomez Julià
01:20:06 (Tr: 1:20:06)
i
Oriol Palet Mampel
01:20:08 (Tr: 1:20:08)
Albert Esteve Esteve
01:20:12 (Tr: 1:20:12)
Joan Ruiz Mures
01:20:17 (Tr: 1:20:17)
Josep maria Tapies Perramon
01:20:43 (Tr: 1:20:43)
i
Albert Casas Arjona
01:20:49 (Tr: 1:20:49)
Marco Peña Basurto
01:20:53 (Tr: 1:20:53) |
|||||||
204 | 204 | 4386 | Josep maria Tapies Perramon | 1:20:43 | |||
Real t.: 01:20:43 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:52:49 Cat:Vt3M Category place: 6 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: club natacio manresa SWIM: 0:16:55 Hour SWIM : 08:49:01 Place SWIM : 206 - TR1: 0:19:17 Hour TR1 : 08:51:23 Place TR1 : 197 X 9 places BIKE: 0:55:53 Hour BIKE : 09:27:59 Place BIKE : 212 Y 15 places TR2: 0:57:08 Hour TR2 : 09:29:14 Place TR2 : 207 X 5 places Finish line: 1:20:43 Finish hour: 09:52:49 Finish place : 204 X 3 places
Split Times
67210
1:21:13
01:20:43
1:20:12
Albert Esteve Esteve
01:20:12 (Tr: 1:20:12)
Joan Ruiz Mures
01:20:17 (Tr: 1:20:17)
Ismael Guzman Benitez
01:20:28 (Tr: 1:20:28)
i
Albert Casas Arjona
01:20:49 (Tr: 1:20:49)
Marco Peña Basurto
01:20:53 (Tr: 1:20:53)
i
Pascual Collado Valdes
01:20:54 (Tr: 1:20:54) |
|||||||
205 | 205 | 705 |
i
|
Albert Casas Arjona | 1:20:49 | ||
Real t.: 01:20:49 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:52:55 Cat:AbsM Category place: 88 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: c.n. badalona SWIM: 0:16:39 Hour SWIM : 08:48:45 Place SWIM : 198 - TR1: 0:18:50 Hour TR1 : 08:50:56 Place TR1 : 189 X 9 places BIKE: 0:58:11 Hour BIKE : 09:30:17 Place BIKE : 226 Y 37 places TR2: 0:59:49 Hour TR2 : 09:31:55 Place TR2 : 223 X 3 places Finish line: 1:20:49 Finish hour: 09:52:55 Finish place : 205 X 18 places
Split Times
69850
1:21:21
01:20:49
1:20:17
Joan Ruiz Mures
01:20:17 (Tr: 1:20:17)
Ismael Guzman Benitez
01:20:28 (Tr: 1:20:28)
Josep maria Tapies Perramon
01:20:43 (Tr: 1:20:43)
Marco Peña Basurto
01:20:53 (Tr: 1:20:53)
i
Pascual Collado Valdes
01:20:54 (Tr: 1:20:54)
i
Miguel Picher Armendariz
01:21:14 (Tr: 1:21:14)
Marc Cano Canal
01:21:16 (Tr: 1:21:16) |
|||||||
206 | 206 | 8092 | Marco Peña Basurto | 1:20:53 | |||
Real t.: 01:20:53 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:52:59 Cat:Vt2M Category place: 23 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:19:05 Hour SWIM : 08:51:11 Place SWIM : 242 - TR1: 0:22:30 Hour TR1 : 08:54:36 Place TR1 : 240 X 2 places BIKE: 0:57:08 Hour BIKE : 09:29:14 Place BIKE : 218 X 22 places TR2: 0:59:02 Hour TR2 : 09:31:08 Place TR2 : 219 Y 1 place Finish line: 1:20:53 Finish hour: 09:52:59 Finish place : 206 X 13 places
Split Times
55550
1:21:18
01:20:53
1:20:28
Ismael Guzman Benitez
01:20:28 (Tr: 1:20:28)
Josep maria Tapies Perramon
01:20:43 (Tr: 1:20:43)
i
Albert Casas Arjona
01:20:49 (Tr: 1:20:49)
i
Pascual Collado Valdes
01:20:54 (Tr: 1:20:54)
i
Miguel Picher Armendariz
01:21:14 (Tr: 1:21:14)
Marc Cano Canal
01:21:16 (Tr: 1:21:16) |
|||||||
207 | 207 | 978 |
i
|
Pascual Collado Valdes | 1:20:54 | ||
Real t.: 01:20:54 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:53:00 Cat:Vt3M Category place: 7 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: c.n. catalunya SWIM: 0:19:22 Hour SWIM : 08:51:28 Place SWIM : 244 - TR1: 0:22:32 Hour TR1 : 08:54:38 Place TR1 : 242 X 2 places BIKE: 0:55:56 Hour BIKE : 09:28:02 Place BIKE : 214 X 28 places TR2: 0:57:18 Hour TR2 : 09:29:24 Place TR2 : 210 X 4 places Finish line: 1:20:54 Finish hour: 09:53:00 Finish place : 207 X 3 places
Split Times
60720
1:21:21
01:20:54
1:20:26
Ismael Guzman Benitez
01:20:28 (Tr: 1:20:28)
Josep maria Tapies Perramon
01:20:43 (Tr: 1:20:43)
i
Albert Casas Arjona
01:20:49 (Tr: 1:20:49)
Marco Peña Basurto
01:20:53 (Tr: 1:20:53)
i
Miguel Picher Armendariz
01:21:14 (Tr: 1:21:14)
Marc Cano Canal
01:21:16 (Tr: 1:21:16)
i
Jordi Estradé Tomeo
01:21:21 (Tr: 1:21:21) |
|||||||
208 | 208 | 8118 |
i
|
Miguel Picher Armendariz | 1:21:14 | ||
Real t.: 01:21:14 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:53:20 Cat:AbsM Category place: 89 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:15:24 Hour SWIM : 08:47:30 Place SWIM : 154 - TR1: 0:18:17 Hour TR1 : 08:50:23 Place TR1 : 175 Y 21 places BIKE: 0:54:53 Hour BIKE : 09:26:59 Place BIKE : 194 Y 19 places TR2: 0:56:26 Hour TR2 : 09:28:32 Place TR2 : 194 Z Finish line: 1:21:14 Finish hour: 09:53:20 Finish place : 208 Y 14 places
Split Times
55770
1:21:40
01:21:14
1:20:49
i
Albert Casas Arjona
01:20:49 (Tr: 1:20:49)
Marco Peña Basurto
01:20:53 (Tr: 1:20:53)
i
Pascual Collado Valdes
01:20:54 (Tr: 1:20:54)
Marc Cano Canal
01:21:16 (Tr: 1:21:16)
i
Jordi Estradé Tomeo
01:21:21 (Tr: 1:21:21) |
|||||||
209 | 209 | 8093 | Marc Cano Canal | 1:21:16 | |||
Real t.: 01:21:16 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:53:22 Cat:Vt1M Category place: 42 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:18:25 Hour SWIM : 08:50:31 Place SWIM : 232 - TR1: 0:20:50 Hour TR1 : 08:52:56 Place TR1 : 225 X 7 places BIKE: 0:55:26 Hour BIKE : 09:27:32 Place BIKE : 204 X 21 places TR2: 0:56:32 Hour TR2 : 09:28:38 Place TR2 : 195 X 9 places Finish line: 1:21:16 Finish hour: 09:53:22 Finish place : 209 Y 14 places
Split Times
51040
1:21:39
01:21:16
1:20:53
Marco Peña Basurto
01:20:53 (Tr: 1:20:53)
i
Pascual Collado Valdes
01:20:54 (Tr: 1:20:54)
i
Miguel Picher Armendariz
01:21:14 (Tr: 1:21:14)
i
Jordi Estradé Tomeo
01:21:21 (Tr: 1:21:21) |
|||||||
210 | 210 | 4005 |
i
|
Jordi Estradé Tomeo | 1:21:21 | ||
Real t.: 01:21:21 Real start: 08:32:06 Finish hour: 09:53:27 Cat:Vt2M Category place: 24 Race start:8:32:06 Gender:M Pace: Club: l3scola katoa SWIM: 0:17:07 Hour SWIM : 08:49:13 Place SWIM : 208 - TR1: 0:20:04 Hour TR1 : 08:52:10 Place TR1 : 212 Y 4 places BIKE: 0:55:43 Hour BIKE : 09:27:49 Place BIKE : 206 X 6 places TR2: 0:57:28 Hour TR2 : 09:29:34 Place TR2 : 213 Y 7 places Finish line: 1:21:21 Finish hour: 09:53:27 Finish place : 210 X 3 places
Split Times
60720
1:21:49
01:21:21
1:20:54
i
Pascual Collado Valdes
01:20:54 (Tr: 1:20:54)
i
Miguel Picher Armendariz
01:21:14 (Tr: 1:21:14)
Marc Cano Canal
01:21:16 (Tr: 1:21:16) |
|||||||