8 Resultats Html a
SPRINT SPRINT_F SuperSprint SuperSprintF
L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 31 | 2588 |
i
|
Sara Francés Mateu | 1:14:44 (tr 1:14:44) | ||
Real t.: 01:14:44 Official t.: 01:14:44 Real start: 08:37:06 Finish hour: 09:51:50 Cat:AbsF Category place: 17 Race start:8:37:06 Gender:F Pace: Club: creu groga calella triatlo SWIM: 0:15:08 Hour SWIM : 08:52:14 Place SWIM : 49 - TR1: 0:16:54 Hour TR1 : 08:54:00 Place TR1 : 40 X 9 places BIKE: 0:52:07 Hour BIKE : 09:29:13 Place BIKE : 35 X 5 places TR2: 0:53:11 Hour TR2 : 09:30:17 Place TR2 : 35 Z Finish line: 1:14:44 Finish hour: 09:51:50 Finish place : 31 X 4 places
Split Times
406890
1:17:49
01:14:44
1:11:39
i
Raquel Sanchez Villegas
01:15:35 (Tr: 1:15:35)
i
Abril Andrino Haro
01:15:48 (Tr: 1:15:48)
Atenea De La Fuente Serrano
01:16:42 (Tr: 1:16:42)
Marta Dominguez Mariñoso
01:17:06 (Tr: 1:17:06)
Marta Mari Fernandez
01:17:11 (Tr: 1:17:11)
i
Ingrid Alsina Veredas
01:17:49 (Tr: 1:17:49) |
|||||||
32 | 32 | 5737 |
i
|
Raquel Sanchez Villegas | 1:15:35 (tr 1:15:35) | ||
Real t.: 01:15:35 Official t.: 01:15:35 Real start: 08:37:06 Finish hour: 09:52:41 Cat:JunF Category place: 5 Race start:8:37:06 Gender:F Pace: Club: c.n. calella SWIM: 0:14:07 Hour SWIM : 08:51:13 Place SWIM : 31 - TR1: 0:15:54 Hour TR1 : 08:53:00 Place TR1 : 27 X 4 places BIKE: 0:50:39 Hour BIKE : 09:27:45 Place BIKE : 28 Y 1 place TR2: 0:51:39 Hour TR2 : 09:28:45 Place TR2 : 27 X 1 place Finish line: 1:15:35 Finish hour: 09:52:41 Finish place : 32 Y 5 places
Split Times
293920
1:17:49
01:15:35
1:13:22
i
Sara Francés Mateu
01:14:44 (Tr: 1:14:44)
i
Abril Andrino Haro
01:15:48 (Tr: 1:15:48)
Atenea De La Fuente Serrano
01:16:42 (Tr: 1:16:42)
Marta Dominguez Mariñoso
01:17:06 (Tr: 1:17:06)
Marta Mari Fernandez
01:17:11 (Tr: 1:17:11)
i
Ingrid Alsina Veredas
01:17:49 (Tr: 1:17:49) |
|||||||
33 | 33 | 2626 |
i
|
Abril Andrino Haro | 1:15:48 (tr 1:15:48) | ||
Real t.: 01:15:48 Official t.: 01:15:48 Real start: 08:37:06 Finish hour: 09:52:54 Cat:JVF Category place: 3 Race start:8:37:06 Gender:F Pace: Club: tricalafell SWIM: 0:14:57 Hour SWIM : 08:52:03 Place SWIM : 43 - TR1: 0:16:39 Hour TR1 : 08:53:45 Place TR1 : 35 X 8 places BIKE: 0:52:07 Hour BIKE : 09:29:13 Place BIKE : 36 Y 1 place TR2: 0:53:06 Hour TR2 : 09:30:12 Place TR2 : 34 X 2 places Finish line: 1:15:48 Finish hour: 09:52:54 Finish place : 33 X 1 place
Split Times
266530
1:17:49
01:15:48
1:13:47
i
Sara Francés Mateu
01:14:44 (Tr: 1:14:44)
i
Raquel Sanchez Villegas
01:15:35 (Tr: 1:15:35)
Atenea De La Fuente Serrano
01:16:42 (Tr: 1:16:42)
Marta Dominguez Mariñoso
01:17:06 (Tr: 1:17:06)
Marta Mari Fernandez
01:17:11 (Tr: 1:17:11)
i
Ingrid Alsina Veredas
01:17:49 (Tr: 1:17:49) |
|||||||
34 | 34 | 1123 | Atenea De La Fuente Serrano | 1:16:42 (tr 1:16:42) | |||
Real t.: 01:16:42 Official t.: 01:16:42 Real start: 08:37:06 Finish hour: 09:53:48 Cat:JVF Category place: 4 Race start:8:37:06 Gender:F Pace: Club: club esportiu z5 SWIM: 0:14:45 Hour SWIM : 08:51:51 Place SWIM : 34 - TR1: 0:16:29 Hour TR1 : 08:53:35 Place TR1 : 33 X 1 place BIKE: 0:52:51 Hour BIKE : 09:29:57 Place BIKE : 40 Y 7 places TR2: 0:53:43 Hour TR2 : 09:30:49 Place TR2 : 38 X 2 places Finish line: 1:16:42 Finish hour: 09:53:48 Finish place : 34 X 4 places
Split Times
260150
1:18:40
01:16:42
1:14:44
i
Sara Francés Mateu
01:14:44 (Tr: 1:14:44)
i
Raquel Sanchez Villegas
01:15:35 (Tr: 1:15:35)
i
Abril Andrino Haro
01:15:48 (Tr: 1:15:48)
Marta Dominguez Mariñoso
01:17:06 (Tr: 1:17:06)
Marta Mari Fernandez
01:17:11 (Tr: 1:17:11)
i
Ingrid Alsina Veredas
01:17:49 (Tr: 1:17:49)
Laura Ortiz Lluveras
01:18:06 (Tr: 1:18:06)
i
Ines Escribano Perez
01:18:23 (Tr: 1:18:23) |
|||||||
35 | 35 | 5306 | Marta Dominguez Mariñoso | 1:17:06 (tr 1:17:06) | |||
Real t.: 01:17:06 Official t.: 01:17:06 Real start: 08:37:06 Finish hour: 09:54:12 Cat:SB23F Category place: 6 Race start:8:37:06 Gender:F Pace: Club: creu groga calella triatlo SWIM: 0:15:02 Hour SWIM : 08:52:08 Place SWIM : 46 - TR1: 0:16:39 Hour TR1 : 08:53:45 Place TR1 : 36 X 10 places BIKE: 0:50:51 Hour BIKE : 09:27:57 Place BIKE : 32 X 4 places TR2: 0:52:12 Hour TR2 : 09:29:18 Place TR2 : 31 X 1 place Finish line: 1:17:06 Finish hour: 09:54:12 Finish place : 35 Y 4 places
Split Times
200530
1:18:38
01:17:06
1:15:35
i
Raquel Sanchez Villegas
01:15:35 (Tr: 1:15:35)
i
Abril Andrino Haro
01:15:48 (Tr: 1:15:48)
Atenea De La Fuente Serrano
01:16:42 (Tr: 1:16:42)
Marta Mari Fernandez
01:17:11 (Tr: 1:17:11)
i
Ingrid Alsina Veredas
01:17:49 (Tr: 1:17:49)
Laura Ortiz Lluveras
01:18:06 (Tr: 1:18:06)
i
Ines Escribano Perez
01:18:23 (Tr: 1:18:23) |
|||||||
36 | 36 | 3465 | Marta Mari Fernandez | 1:17:11 (tr 1:17:11) | |||
Real t.: 01:17:11 Official t.: 01:17:11 Real start: 08:37:06 Finish hour: 09:54:17 Cat:AbsF Category place: 18 Race start:8:37:06 Gender:F Pace: Club: tri+9 el masnou SWIM: 0:14:57 Hour SWIM : 08:52:03 Place SWIM : 42 - TR1: 0:16:29 Hour TR1 : 08:53:35 Place TR1 : 32 X 10 places BIKE: 0:52:56 Hour BIKE : 09:30:02 Place BIKE : 42 Y 10 places TR2: 0:54:24 Hour TR2 : 09:31:30 Place TR2 : 42 Z Finish line: 1:17:11 Finish hour: 09:54:17 Finish place : 36 X 6 places
Split Times
182380
1:18:34
01:17:11
1:15:48
i
Abril Andrino Haro
01:15:48 (Tr: 1:15:48)
Atenea De La Fuente Serrano
01:16:42 (Tr: 1:16:42)
Marta Dominguez Mariñoso
01:17:06 (Tr: 1:17:06)
i
Ingrid Alsina Veredas
01:17:49 (Tr: 1:17:49)
Laura Ortiz Lluveras
01:18:06 (Tr: 1:18:06)
i
Ines Escribano Perez
01:18:23 (Tr: 1:18:23) |
|||||||
37 | 37 | 3156 |
i
|
Ingrid Alsina Veredas | 1:17:49 (tr 1:17:49) | ||
Real t.: 01:17:49 Official t.: 01:17:49 Real start: 08:37:06 Finish hour: 09:54:55 Cat:JunF Category place: 6 Race start:8:37:06 Gender:F Pace: Club: c.e. katoa barcelona SWIM: 0:15:12 Hour SWIM : 08:52:18 Place SWIM : 50 - TR1: 0:16:39 Hour TR1 : 08:53:45 Place TR1 : 37 X 13 places BIKE: 0:52:17 Hour BIKE : 09:29:23 Place BIKE : 38 Y 1 place TR2: 0:53:33 Hour TR2 : 09:30:39 Place TR2 : 37 X 1 place Finish line: 1:17:49 Finish hour: 09:54:55 Finish place : 37 Z
Split Times
163460
1:19:03
01:17:49
1:16:35
Atenea De La Fuente Serrano
01:16:42 (Tr: 1:16:42)
Marta Dominguez Mariñoso
01:17:06 (Tr: 1:17:06)
Marta Mari Fernandez
01:17:11 (Tr: 1:17:11)
Laura Ortiz Lluveras
01:18:06 (Tr: 1:18:06)
i
Ines Escribano Perez
01:18:23 (Tr: 1:18:23)
i
Fiona Parera Palmieri
01:19:03 (Tr: 1:19:03) |
|||||||
38 | 38 | 2408 | Laura Ortiz Lluveras | 1:18:06 (tr 1:18:06) | |||
Real t.: 01:18:06 Official t.: 01:18:06 Real start: 08:37:06 Finish hour: 09:55:12 Cat:SB23F Category place: 7 Race start:8:37:06 Gender:F Pace: Club: creu groga calella triatlo SWIM: 0:16:33 Hour SWIM : 08:53:39 Place SWIM : 56 - TR1: 0:18:18 Hour TR1 : 08:55:24 Place TR1 : 49 X 7 places BIKE: 0:55:16 Hour BIKE : 09:32:22 Place BIKE : 48 X 1 place TR2: 0:56:31 Hour TR2 : 09:33:37 Place TR2 : 47 X 1 place Finish line: 1:18:06 Finish hour: 09:55:12 Finish place : 38 X 9 places
Split Times
131230
1:19:06
01:18:06
1:17:06
Marta Dominguez Mariñoso
01:17:06 (Tr: 1:17:06)
Marta Mari Fernandez
01:17:11 (Tr: 1:17:11)
i
Ingrid Alsina Veredas
01:17:49 (Tr: 1:17:49)
i
Ines Escribano Perez
01:18:23 (Tr: 1:18:23)
i
Fiona Parera Palmieri
01:19:03 (Tr: 1:19:03)
Marta Ardiaca Calonge
01:19:04 (Tr: 1:19:04) |
|||||||
39 | 39 | 2373 |
i
|
Ines Escribano Perez | 1:18:23 (tr 1:18:23) | ||
Real t.: 01:18:23 Official t.: 01:18:23 Real start: 08:37:06 Finish hour: 09:55:29 Cat:JVF Category place: 5 Race start:8:37:06 Gender:F Pace: Club: club triatlo cornella SWIM: 0:14:58 Hour SWIM : 08:52:04 Place SWIM : 44 - TR1: 0:16:54 Hour TR1 : 08:54:00 Place TR1 : 38 X 6 places BIKE: 0:52:12 Hour BIKE : 09:29:18 Place BIKE : 37 X 1 place TR2: 0:53:17 Hour TR2 : 09:30:23 Place TR2 : 36 X 1 place Finish line: 1:18:23 Finish hour: 09:55:29 Finish place : 39 Y 3 places
Split Times
159830
1:19:36
01:18:23
1:17:11
Marta Mari Fernandez
01:17:11 (Tr: 1:17:11)
i
Ingrid Alsina Veredas
01:17:49 (Tr: 1:17:49)
Laura Ortiz Lluveras
01:18:06 (Tr: 1:18:06)
i
Fiona Parera Palmieri
01:19:03 (Tr: 1:19:03)
Marta Ardiaca Calonge
01:19:04 (Tr: 1:19:04)
Jana Abadal Ginesta
01:19:07 (Tr: 1:19:07)
i
Marta Brossa Horta
01:19:11 (Tr: 1:19:11)
Anna Muñoz Garcia
01:19:13 (Tr: 1:19:13)
Olaya Rico Armengol
01:19:14 (Tr: 1:19:14)
i
June Martinez Duce
01:19:18 (Tr: 1:19:18) |
|||||||
40 | 40 | 515 |
i
|
Fiona Parera Palmieri | 1:19:03 (tr 1:19:03) | ||
Real t.: 01:19:03 Official t.: 01:19:03 Real start: 08:37:06 Finish hour: 09:56:09 Cat:JVF Category place: 6 Race start:8:37:06 Gender:F Pace: Club: club natació barcelona fasttriatlon SWIM: 0:14:02 Hour SWIM : 08:51:08 Place SWIM : 29 - TR1: 0:16:54 Hour TR1 : 08:54:00 Place TR1 : 41 Y 12 places BIKE: 0:51:21 Hour BIKE : 09:28:27 Place BIKE : 34 X 7 places TR2: 0:52:28 Hour TR2 : 09:29:34 Place TR2 : 32 X 2 places Finish line: 1:19:03 Finish hour: 09:56:09 Finish place : 40 Y 8 places
Split Times
163460
1:20:17
01:19:03
1:17:49
i
Ingrid Alsina Veredas
01:17:49 (Tr: 1:17:49)
Laura Ortiz Lluveras
01:18:06 (Tr: 1:18:06)
i
Ines Escribano Perez
01:18:23 (Tr: 1:18:23)
Marta Ardiaca Calonge
01:19:04 (Tr: 1:19:04)
Jana Abadal Ginesta
01:19:07 (Tr: 1:19:07)
i
Marta Brossa Horta
01:19:11 (Tr: 1:19:11)
Anna Muñoz Garcia
01:19:13 (Tr: 1:19:13)
Olaya Rico Armengol
01:19:14 (Tr: 1:19:14)
i
June Martinez Duce
01:19:18 (Tr: 1:19:18)
i
Maria Samsó Raventós
01:19:36 (Tr: 1:19:36)
Isolda Ventura Arasanz
01:20:10 (Tr: 1:20:10) |
|||||||
41 | 41 | 1007 | Marta Ardiaca Calonge | 1:19:04 (tr 1:19:04) | |||
Real t.: 01:19:04 Official t.: 01:19:04 Real start: 08:37:06 Finish hour: 09:56:10 Cat:Vt1F Category place: 3 Race start:8:37:06 Gender:F Pace: Club: prat triatlo 1994 SWIM: 0:14:54 Hour SWIM : 08:52:00 Place SWIM : 41 - TR1: 0:17:44 Hour TR1 : 08:54:50 Place TR1 : 46 Y 5 places BIKE: 0:55:10 Hour BIKE : 09:32:16 Place BIKE : 46 Z TR2: 0:56:15 Hour TR2 : 09:33:21 Place TR2 : 45 X 1 place Finish line: 1:19:04 Finish hour: 09:56:10 Finish place : 41 X 4 places
Split Times
126720
1:20:01
01:19:04
1:18:06
Laura Ortiz Lluveras
01:18:06 (Tr: 1:18:06)
i
Ines Escribano Perez
01:18:23 (Tr: 1:18:23)
i
Fiona Parera Palmieri
01:19:03 (Tr: 1:19:03)
Jana Abadal Ginesta
01:19:07 (Tr: 1:19:07)
i
Marta Brossa Horta
01:19:11 (Tr: 1:19:11)
Anna Muñoz Garcia
01:19:13 (Tr: 1:19:13)
Olaya Rico Armengol
01:19:14 (Tr: 1:19:14)
i
June Martinez Duce
01:19:18 (Tr: 1:19:18)
i
Maria Samsó Raventós
01:19:36 (Tr: 1:19:36) |
|||||||
42 | 42 | 5564 | Jana Abadal Ginesta | 1:19:07 (tr 1:19:07) | |||
Real t.: 01:19:07 Official t.: 01:19:07 Real start: 08:37:06 Finish hour: 09:56:13 Cat:JunF Category place: 7 Race start:8:37:06 Gender:F Pace: Club: c.e. katoa barcelona SWIM: 0:12:55 Hour SWIM : 08:50:01 Place SWIM : 15 - TR1: 0:15:08 Hour TR1 : 08:52:14 Place TR1 : 22 Y 7 places BIKE: 0:52:45 Hour BIKE : 09:29:51 Place BIKE : 39 Y 17 places TR2: 0:53:49 Hour TR2 : 09:30:55 Place TR2 : 39 Z Finish line: 1:19:07 Finish hour: 09:56:13 Finish place : 42 Y 3 places
Split Times
96690
1:19:51
01:19:07
1:18:23
i
Ines Escribano Perez
01:18:23 (Tr: 1:18:23)
i
Fiona Parera Palmieri
01:19:03 (Tr: 1:19:03)
Marta Ardiaca Calonge
01:19:04 (Tr: 1:19:04)
i
Marta Brossa Horta
01:19:11 (Tr: 1:19:11)
Anna Muñoz Garcia
01:19:13 (Tr: 1:19:13)
Olaya Rico Armengol
01:19:14 (Tr: 1:19:14)
i
June Martinez Duce
01:19:18 (Tr: 1:19:18)
i
Maria Samsó Raventós
01:19:36 (Tr: 1:19:36) |
|||||||
43 | 43 | 2056 |
i
|
Marta Brossa Horta | 1:19:11 (tr 1:19:11) | ||
Real t.: 01:19:11 Official t.: 01:19:11 Real start: 08:37:06 Finish hour: 09:56:17 Cat:Vt1F Category place: 4 Race start:8:37:06 Gender:F Pace: Club: c.n. calella SWIM: 0:17:27 Hour SWIM : 08:54:33 Place SWIM : 60 - TR1: 0:19:17 Hour TR1 : 08:56:23 Place TR1 : 54 X 6 places BIKE: 0:55:26 Hour BIKE : 09:32:32 Place BIKE : 52 X 2 places TR2: 0:56:55 Hour TR2 : 09:34:01 Place TR2 : 52 Z Finish line: 1:19:11 Finish hour: 09:56:17 Finish place : 43 X 9 places
Split Times
17820
1:19:19
01:19:11
1:19:03
i
Fiona Parera Palmieri
01:19:03 (Tr: 1:19:03)
Marta Ardiaca Calonge
01:19:04 (Tr: 1:19:04)
Jana Abadal Ginesta
01:19:07 (Tr: 1:19:07)
Anna Muñoz Garcia
01:19:13 (Tr: 1:19:13)
Olaya Rico Armengol
01:19:14 (Tr: 1:19:14)
i
June Martinez Duce
01:19:18 (Tr: 1:19:18) |
|||||||
44 | 44 | 2041 | Anna Muñoz Garcia | 1:19:13 (tr 1:19:13) | |||
Real t.: 01:19:13 Official t.: 01:19:13 Real start: 08:37:06 Finish hour: 09:56:19 Cat:AbsF Category place: 19 Race start:8:37:06 Gender:F Pace: Club: prat triatlo 1994 SWIM: 0:16:27 Hour SWIM : 08:53:33 Place SWIM : 53 - TR1: 0:18:39 Hour TR1 : 08:55:45 Place TR1 : 51 X 2 places BIKE: 0:55:10 Hour BIKE : 09:32:16 Place BIKE : 47 X 4 places TR2: 0:56:27 Hour TR2 : 09:33:33 Place TR2 : 46 X 1 place Finish line: 1:19:13 Finish hour: 09:56:19 Finish place : 44 X 2 places
Split Times
51150
1:19:36
01:19:13
1:18:50
i
Fiona Parera Palmieri
01:19:03 (Tr: 1:19:03)
Marta Ardiaca Calonge
01:19:04 (Tr: 1:19:04)
Jana Abadal Ginesta
01:19:07 (Tr: 1:19:07)
i
Marta Brossa Horta
01:19:11 (Tr: 1:19:11)
Olaya Rico Armengol
01:19:14 (Tr: 1:19:14)
i
June Martinez Duce
01:19:18 (Tr: 1:19:18)
i
Maria Samsó Raventós
01:19:36 (Tr: 1:19:36) |
|||||||
45 | 45 | 2201 | Olaya Rico Armengol | 1:19:14 (tr 1:19:14) | |||
Real t.: 01:19:14 Official t.: 01:19:14 Real start: 08:37:06 Finish hour: 09:56:20 Cat:Vt1F Category place: 5 Race start:8:37:06 Gender:F Pace: Club: c.a. igualada SWIM: 0:17:37 Hour SWIM : 08:54:43 Place SWIM : 62 - TR1: 0:19:06 Hour TR1 : 08:56:12 Place TR1 : 53 X 9 places BIKE: 0:55:30 Hour BIKE : 09:32:36 Place BIKE : 54 Y 1 place TR2: 0:56:45 Hour TR2 : 09:33:51 Place TR2 : 50 X 4 places Finish line: 1:19:14 Finish hour: 09:56:20 Finish place : 45 X 5 places
Split Times
123420
1:20:10
01:19:14
1:18:18
i
Ines Escribano Perez
01:18:23 (Tr: 1:18:23)
i
Fiona Parera Palmieri
01:19:03 (Tr: 1:19:03)
Marta Ardiaca Calonge
01:19:04 (Tr: 1:19:04)
Jana Abadal Ginesta
01:19:07 (Tr: 1:19:07)
i
Marta Brossa Horta
01:19:11 (Tr: 1:19:11)
Anna Muñoz Garcia
01:19:13 (Tr: 1:19:13)
i
June Martinez Duce
01:19:18 (Tr: 1:19:18)
i
Maria Samsó Raventós
01:19:36 (Tr: 1:19:36)
Isolda Ventura Arasanz
01:20:10 (Tr: 1:20:10) |
|||||||
46 | 46 | 2458 |
i
|
June Martinez Duce | 1:19:18 (tr 1:19:18) | ||
Real t.: 01:19:18 Official t.: 01:19:18 Real start: 08:37:06 Finish hour: 09:56:24 Cat:JVF Category place: 7 Race start:8:37:06 Gender:F Pace: Club: tricalafell SWIM: 0:14:49 Hour SWIM : 08:51:55 Place SWIM : 38 - TR1: 0:16:54 Hour TR1 : 08:54:00 Place TR1 : 39 Y 1 place BIKE: 0:54:29 Hour BIKE : 09:31:35 Place BIKE : 45 Y 6 places TR2: 0:55:22 Hour TR2 : 09:32:28 Place TR2 : 44 X 1 place Finish line: 1:19:18 Finish hour: 09:56:24 Finish place : 46 Y 2 places
Split Times
151250
1:20:27
01:19:18
1:18:10
i
Ines Escribano Perez
01:18:23 (Tr: 1:18:23)
i
Fiona Parera Palmieri
01:19:03 (Tr: 1:19:03)
Marta Ardiaca Calonge
01:19:04 (Tr: 1:19:04)
Jana Abadal Ginesta
01:19:07 (Tr: 1:19:07)
i
Marta Brossa Horta
01:19:11 (Tr: 1:19:11)
Anna Muñoz Garcia
01:19:13 (Tr: 1:19:13)
Olaya Rico Armengol
01:19:14 (Tr: 1:19:14)
i
Maria Samsó Raventós
01:19:36 (Tr: 1:19:36)
Isolda Ventura Arasanz
01:20:10 (Tr: 1:20:10)
Laura Oliva Vidal
01:20:27 (Tr: 1:20:27) |
|||||||
47 | 47 | 8145 |
i
|
Maria Samsó Raventós | 1:19:36 (tr 1:19:36) | ||
Real t.: 01:19:36 Official t.: 01:19:36 Real start: 08:37:06 Finish hour: 09:56:42 Cat:AbsF Category place: 20 Race start:8:37:06 Gender:F Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:20:36 Hour SWIM : 08:57:42 Place SWIM : 76 - TR1: 0:23:33 Hour TR1 : 09:00:39 Place TR1 : 74 X 2 places BIKE: 0:57:22 Hour BIKE : 09:34:28 Place BIKE : 59 X 15 places TR2: 0:59:05 Hour TR2 : 09:36:11 Place TR2 : 58 X 1 place Finish line: 1:19:36 Finish hour: 09:56:42 Finish place : 47 X 11 places
Split Times
133320
1:20:37
01:19:36
1:18:36
i
Fiona Parera Palmieri
01:19:03 (Tr: 1:19:03)
Marta Ardiaca Calonge
01:19:04 (Tr: 1:19:04)
Jana Abadal Ginesta
01:19:07 (Tr: 1:19:07)
i
Marta Brossa Horta
01:19:11 (Tr: 1:19:11)
Anna Muñoz Garcia
01:19:13 (Tr: 1:19:13)
Olaya Rico Armengol
01:19:14 (Tr: 1:19:14)
i
June Martinez Duce
01:19:18 (Tr: 1:19:18)
Isolda Ventura Arasanz
01:20:10 (Tr: 1:20:10)
Laura Oliva Vidal
01:20:27 (Tr: 1:20:27)
Nadia Molino Hidalgo
01:20:37 (Tr: 1:20:37) |
|||||||
48 | 48 | 8091 | Isolda Ventura Arasanz | 1:20:10 (tr 1:20:10) | |||
Real t.: 01:20:10 Official t.: 01:20:10 Real start: 08:37:06 Finish hour: 09:57:16 Cat:Vt2F Category place: 2 Race start:8:37:06 Gender:F Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:15:01 Hour SWIM : 08:52:07 Place SWIM : 45 - TR1: 0:17:24 Hour TR1 : 08:54:30 Place TR1 : 43 X 2 places BIKE: 0:55:49 Hour BIKE : 09:32:55 Place BIKE : 55 Y 12 places TR2: 0:57:07 Hour TR2 : 09:34:13 Place TR2 : 53 X 2 places Finish line: 1:20:10 Finish hour: 09:57:16 Finish place : 48 X 5 places
Split Times
123420
1:21:06
01:20:10
1:19:14
Olaya Rico Armengol
01:19:14 (Tr: 1:19:14)
i
June Martinez Duce
01:19:18 (Tr: 1:19:18)
i
Maria Samsó Raventós
01:19:36 (Tr: 1:19:36)
Laura Oliva Vidal
01:20:27 (Tr: 1:20:27)
Nadia Molino Hidalgo
01:20:37 (Tr: 1:20:37)
i
Emma louise Shallcross
01:20:54 (Tr: 1:20:54) |
|||||||
49 | 49 | 2508 | Laura Oliva Vidal | 1:20:27 (tr 1:20:27) | |||
Real t.: 01:20:27 Official t.: 01:20:27 Real start: 08:37:06 Finish hour: 09:57:33 Cat:AbsF Category place: 21 Race start:8:37:06 Gender:F Pace: Club: c.e.t. distance SWIM: 0:18:04 Hour SWIM : 08:55:10 Place SWIM : 65 - TR1: 0:19:28 Hour TR1 : 08:56:34 Place TR1 : 55 X 10 places BIKE: 0:55:26 Hour BIKE : 09:32:32 Place BIKE : 51 X 4 places TR2: 0:56:43 Hour TR2 : 09:33:49 Place TR2 : 48 X 3 places Finish line: 1:20:27 Finish hour: 09:57:33 Finish place : 49 Y 1 place
Split Times
151250
1:21:36
01:20:27
1:19:18
i
June Martinez Duce
01:19:18 (Tr: 1:19:18)
i
Maria Samsó Raventós
01:19:36 (Tr: 1:19:36)
Isolda Ventura Arasanz
01:20:10 (Tr: 1:20:10)
Nadia Molino Hidalgo
01:20:37 (Tr: 1:20:37)
i
Emma louise Shallcross
01:20:54 (Tr: 1:20:54)
i
Berta Calabuig Abad
01:21:14 (Tr: 1:21:14) |
|||||||
50 | 50 | 2506 | Nadia Molino Hidalgo | 1:20:37 (tr 1:20:37) | |||
Real t.: 01:20:37 Official t.: 01:20:37 Real start: 08:37:06 Finish hour: 09:57:43 Cat:AbsF Category place: 22 Race start:8:37:06 Gender:F Pace: Club: tri+9 el masnou SWIM: 0:17:33 Hour SWIM : 08:54:39 Place SWIM : 61 - TR1: 0:19:54 Hour TR1 : 08:57:00 Place TR1 : 58 X 3 places BIKE: 0:55:22 Hour BIKE : 09:32:28 Place BIKE : 50 X 8 places TR2: 0:56:47 Hour TR2 : 09:33:53 Place TR2 : 51 Y 1 place Finish line: 1:20:37 Finish hour: 09:57:43 Finish place : 50 X 1 place
Split Times
148060
1:21:44
01:20:37
1:19:30
i
Maria Samsó Raventós
01:19:36 (Tr: 1:19:36)
Isolda Ventura Arasanz
01:20:10 (Tr: 1:20:10)
Laura Oliva Vidal
01:20:27 (Tr: 1:20:27)
i
Emma louise Shallcross
01:20:54 (Tr: 1:20:54)
i
Berta Calabuig Abad
01:21:14 (Tr: 1:21:14)
i
Laia Oliver Ribe
01:21:44 (Tr: 1:21:44) |
|||||||
51 | 51 | 3146 |
i
|
Emma louise Shallcross | 1:20:54 (tr 1:20:54) | ||
Real t.: 01:20:54 Official t.: 01:20:54 Real start: 08:37:06 Finish hour: 09:58:00 Cat:AbsF Category place: 23 Race start:8:37:06 Gender:F Pace: Club: creu groga calella triatlo SWIM: 0:14:03 Hour SWIM : 08:51:09 Place SWIM : 30 - TR1: 0:16:24 Hour TR1 : 08:53:30 Place TR1 : 31 Y 1 place BIKE: 0:55:20 Hour BIKE : 09:32:26 Place BIKE : 49 Y 18 places TR2: 0:56:43 Hour TR2 : 09:33:49 Place TR2 : 49 Z Finish line: 1:20:54 Finish hour: 09:58:00 Finish place : 51 Y 2 places
Split Times
344960
1:23:31
01:20:54
1:18:18
i
Ines Escribano Perez
01:18:23 (Tr: 1:18:23)
i
Fiona Parera Palmieri
01:19:03 (Tr: 1:19:03)
Marta Ardiaca Calonge
01:19:04 (Tr: 1:19:04)
Jana Abadal Ginesta
01:19:07 (Tr: 1:19:07)
i
Marta Brossa Horta
01:19:11 (Tr: 1:19:11)
Anna Muñoz Garcia
01:19:13 (Tr: 1:19:13)
Olaya Rico Armengol
01:19:14 (Tr: 1:19:14)
i
June Martinez Duce
01:19:18 (Tr: 1:19:18)
i
Maria Samsó Raventós
01:19:36 (Tr: 1:19:36)
Isolda Ventura Arasanz
01:20:10 (Tr: 1:20:10)
Laura Oliva Vidal
01:20:27 (Tr: 1:20:27)
Nadia Molino Hidalgo
01:20:37 (Tr: 1:20:37)
i
Berta Calabuig Abad
01:21:14 (Tr: 1:21:14)
i
Laia Oliver Ribe
01:21:44 (Tr: 1:21:44)
i
Laura Mola I Colomer
01:23:31 (Tr: 1:23:31) |
|||||||
52 | 52 | 2167 |
i
|
Berta Calabuig Abad | 1:21:14 (tr 1:21:14) | ||
Real t.: 01:21:14 Official t.: 01:21:14 Real start: 08:37:06 Finish hour: 09:58:20 Cat:SB23F Category place: 8 Race start:8:37:06 Gender:F Pace: Club: c.e.t. distance SWIM: 0:17:02 Hour SWIM : 08:54:08 Place SWIM : 58 - TR1: 0:19:39 Hour TR1 : 08:56:45 Place TR1 : 57 X 1 place BIKE: 0:57:06 Hour BIKE : 09:34:12 Place BIKE : 57 Z TR2: 0:58:38 Hour TR2 : 09:35:44 Place TR2 : 56 X 1 place Finish line: 1:21:14 Finish hour: 09:58:20 Finish place : 52 X 4 places
Split Times
301840
1:23:31
01:21:14
1:18:57
i
Fiona Parera Palmieri
01:19:03 (Tr: 1:19:03)
Marta Ardiaca Calonge
01:19:04 (Tr: 1:19:04)
Jana Abadal Ginesta
01:19:07 (Tr: 1:19:07)
i
Marta Brossa Horta
01:19:11 (Tr: 1:19:11)
Anna Muñoz Garcia
01:19:13 (Tr: 1:19:13)
Olaya Rico Armengol
01:19:14 (Tr: 1:19:14)
i
June Martinez Duce
01:19:18 (Tr: 1:19:18)
i
Maria Samsó Raventós
01:19:36 (Tr: 1:19:36)
Isolda Ventura Arasanz
01:20:10 (Tr: 1:20:10)
Laura Oliva Vidal
01:20:27 (Tr: 1:20:27)
Nadia Molino Hidalgo
01:20:37 (Tr: 1:20:37)
i
Emma louise Shallcross
01:20:54 (Tr: 1:20:54)
i
Laia Oliver Ribe
01:21:44 (Tr: 1:21:44)
i
Laura Mola I Colomer
01:23:31 (Tr: 1:23:31)
i
Merce Magem Prat
01:23:31 (Tr: 1:23:31) |
|||||||
53 | 53 | 1457 |
i
|
Laia Oliver Ribe | 1:21:44 (tr 1:21:44) | ||
Real t.: 01:21:44 Official t.: 01:21:44 Real start: 08:37:06 Finish hour: 09:58:50 Cat:JunF Category place: 8 Race start:8:37:06 Gender:F Pace: Club: creu groga calella triatlo SWIM: 0:18:07 Hour SWIM : 08:55:13 Place SWIM : 67 - TR1: 0:20:39 Hour TR1 : 08:57:45 Place TR1 : 60 X 7 places BIKE: 0:57:31 Hour BIKE : 09:34:37 Place BIKE : 60 Z TR2: 0:58:43 Hour TR2 : 09:35:49 Place TR2 : 57 X 3 places Finish line: 1:21:44 Finish hour: 09:58:50 Finish place : 53 X 4 places
Split Times
271920
1:23:48
01:21:44
1:19:41
Isolda Ventura Arasanz
01:20:10 (Tr: 1:20:10)
Laura Oliva Vidal
01:20:27 (Tr: 1:20:27)
Nadia Molino Hidalgo
01:20:37 (Tr: 1:20:37)
i
Emma louise Shallcross
01:20:54 (Tr: 1:20:54)
i
Berta Calabuig Abad
01:21:14 (Tr: 1:21:14)
i
Laura Mola I Colomer
01:23:31 (Tr: 1:23:31)
i
Merce Magem Prat
01:23:31 (Tr: 1:23:31)
Claudia Gras Andreu
01:23:48 (Tr: 1:23:48) |
|||||||
54 | 54 | 2073 |
i
|
Laura Mola I Colomer | 1:23:31 (tr 1:23:31) | ||
Real t.: 01:23:31 Official t.: 01:23:31 Real start: 08:37:06 Finish hour: 10:00:37 Cat:JVF Category place: 8 Race start:8:37:06 Gender:F Pace: Club: team trirelay SWIM: 0:14:29 Hour SWIM : 08:51:35 Place SWIM : 33 - TR1: 0:17:54 Hour TR1 : 08:55:00 Place TR1 : 47 Y 14 places BIKE: 0:52:58 Hour BIKE : 09:30:04 Place BIKE : 43 X 4 places TR2: 0:54:01 Hour TR2 : 09:31:07 Place TR2 : 40 X 3 places Finish line: 1:23:31 Finish hour: 10:00:37 Finish place : 54 Y 14 places
Split Times
344960
1:26:08
01:23:31
1:20:54
i
Emma louise Shallcross
01:20:54 (Tr: 1:20:54)
i
Berta Calabuig Abad
01:21:14 (Tr: 1:21:14)
i
Laia Oliver Ribe
01:21:44 (Tr: 1:21:44)
i
Merce Magem Prat
01:23:31 (Tr: 1:23:31)
Claudia Gras Andreu
01:23:48 (Tr: 1:23:48)
Maria Serradell Badia
01:24:19 (Tr: 1:24:19)
Maria del señor Villar Gigante
01:24:39 (Tr: 1:24:39)
i
Mireia Lopez Casas
01:25:02 (Tr: 1:25:02) |
|||||||
55 | 55 | 23 |
i
|
Merce Magem Prat | 1:23:31 (tr 1:23:31) | ||
Real t.: 01:23:31 Official t.: 01:23:31 Real start: 08:37:06 Finish hour: 10:00:37 Cat:Vt3F Category place: 1 Race start:8:37:06 Gender:F Pace: Club: SWIM: 0:16:33 Hour SWIM : 08:53:39 Place SWIM : 55 - TR1: 0:18:54 Hour TR1 : 08:56:00 Place TR1 : 52 X 3 places BIKE: 0:58:03 Hour BIKE : 09:35:09 Place BIKE : 63 Y 11 places TR2: 0:59:37 Hour TR2 : 09:36:43 Place TR2 : 61 X 2 places Finish line: 1:23:31 Finish hour: 10:00:37 Finish place : 55 X 6 places
Split Times
301840
1:25:48
01:23:31
1:21:14
i
Berta Calabuig Abad
01:21:14 (Tr: 1:21:14)
i
Laia Oliver Ribe
01:21:44 (Tr: 1:21:44)
i
Laura Mola I Colomer
01:23:31 (Tr: 1:23:31)
Claudia Gras Andreu
01:23:48 (Tr: 1:23:48)
Maria Serradell Badia
01:24:19 (Tr: 1:24:19)
Maria del señor Villar Gigante
01:24:39 (Tr: 1:24:39)
i
Mireia Lopez Casas
01:25:02 (Tr: 1:25:02) |
|||||||
56 | 56 | 3051 | Claudia Gras Andreu | 1:23:48 (tr 1:23:48) | |||
Real t.: 01:23:48 Official t.: 01:23:48 Real start: 08:37:06 Finish hour: 10:00:54 Cat:AbsF Category place: 24 Race start:8:37:06 Gender:F Pace: Club: c.e. mediterrani SWIM: 0:15:04 Hour SWIM : 08:52:10 Place SWIM : 48 - TR1: 0:17:39 Hour TR1 : 08:54:45 Place TR1 : 45 X 3 places BIKE: 0:57:20 Hour BIKE : 09:34:26 Place BIKE : 58 Y 13 places TR2: 0:58:32 Hour TR2 : 09:35:38 Place TR2 : 55 X 3 places Finish line: 1:23:48 Finish hour: 10:00:54 Finish place : 56 Y 1 place
Split Times
271920
1:25:52
01:23:48
1:21:44
i
Laia Oliver Ribe
01:21:44 (Tr: 1:21:44)
i
Laura Mola I Colomer
01:23:31 (Tr: 1:23:31)
i
Merce Magem Prat
01:23:31 (Tr: 1:23:31)
Maria Serradell Badia
01:24:19 (Tr: 1:24:19)
Maria del señor Villar Gigante
01:24:39 (Tr: 1:24:39)
i
Mireia Lopez Casas
01:25:02 (Tr: 1:25:02) |
|||||||
57 | 57 | 1962 | Maria Serradell Badia | 1:24:19 (tr 1:24:19) | |||
Real t.: 01:24:19 Official t.: 01:24:19 Real start: 08:37:06 Finish hour: 10:01:25 Cat:AbsF Category place: 25 Race start:8:37:06 Gender:F Pace: Club: tri+9 el masnou SWIM: 0:14:50 Hour SWIM : 08:51:56 Place SWIM : 39 - TR1: 0:17:28 Hour TR1 : 08:54:34 Place TR1 : 44 Y 5 places BIKE: 0:55:54 Hour BIKE : 09:33:00 Place BIKE : 56 Y 12 places TR2: 0:57:19 Hour TR2 : 09:34:25 Place TR2 : 54 X 2 places Finish line: 1:24:19 Finish hour: 10:01:25 Finish place : 57 Y 3 places
Split Times
246070
1:26:11
01:24:19
1:22:27
i
Laura Mola I Colomer
01:23:31 (Tr: 1:23:31)
i
Merce Magem Prat
01:23:31 (Tr: 1:23:31)
Claudia Gras Andreu
01:23:48 (Tr: 1:23:48)
Maria del señor Villar Gigante
01:24:39 (Tr: 1:24:39)
i
Mireia Lopez Casas
01:25:02 (Tr: 1:25:02)
i
Laura Paya Rincon
01:26:11 (Tr: 1:26:11) |
|||||||
58 | 58 | 5132 | Maria del señor Villar Gigante | 1:24:39 (tr 1:24:39) | |||
Real t.: 01:24:39 Official t.: 01:24:39 Real start: 08:37:06 Finish hour: 10:01:45 Cat:Vt2F Category place: 3 Race start:8:37:06 Gender:F Pace: Club: SWIM: 0:17:38 Hour SWIM : 08:54:44 Place SWIM : 63 - TR1: 0:19:54 Hour TR1 : 08:57:00 Place TR1 : 59 X 4 places BIKE: 0:57:59 Hour BIKE : 09:35:05 Place BIKE : 61 Y 2 places TR2: 0:59:26 Hour TR2 : 09:36:32 Place TR2 : 60 X 1 place Finish line: 1:24:39 Finish hour: 10:01:45 Finish place : 58 X 2 places
Split Times
201960
1:26:11
01:24:39
1:23:07
i
Laura Mola I Colomer
01:23:31 (Tr: 1:23:31)
i
Merce Magem Prat
01:23:31 (Tr: 1:23:31)
Claudia Gras Andreu
01:23:48 (Tr: 1:23:48)
Maria Serradell Badia
01:24:19 (Tr: 1:24:19)
i
Mireia Lopez Casas
01:25:02 (Tr: 1:25:02)
i
Laura Paya Rincon
01:26:11 (Tr: 1:26:11) |
|||||||
59 | 59 | 5736 |
i
|
Mireia Lopez Casas | 1:25:02 (tr 1:25:02) | ||
Real t.: 01:25:02 Official t.: 01:25:02 Real start: 08:37:06 Finish hour: 10:02:08 Cat:JunF Category place: 9 Race start:8:37:06 Gender:F Pace: Club: c.n. calella SWIM: 0:17:18 Hour SWIM : 08:54:24 Place SWIM : 59 - TR1: 0:20:54 Hour TR1 : 08:58:00 Place TR1 : 63 Y 4 places BIKE: 1:00:12 Hour BIKE : 09:37:18 Place BIKE : 65 Y 2 places TR2: 1:01:40 Hour TR2 : 09:38:46 Place TR2 : 63 X 2 places Finish line: 1:25:02 Finish hour: 10:02:08 Finish place : 59 X 4 places
Split Times
163240
1:26:16
01:25:02
1:23:48
Claudia Gras Andreu
01:23:48 (Tr: 1:23:48)
Maria Serradell Badia
01:24:19 (Tr: 1:24:19)
Maria del señor Villar Gigante
01:24:39 (Tr: 1:24:39)
i
Laura Paya Rincon
01:26:11 (Tr: 1:26:11) |
|||||||
60 | 60 | 4768 |
i
|
Laura Paya Rincon | 1:26:11 (tr 1:26:11) | ||
Real t.: 01:26:11 Official t.: 01:26:11 Real start: 08:37:06 Finish hour: 10:03:17 Cat:Vt1F Category place: 6 Race start:8:37:06 Gender:F Pace: Club: c.n. sabadell SWIM: 0:14:47 Hour SWIM : 08:51:53 Place SWIM : 35 - TR1: 0:17:17 Hour TR1 : 08:54:23 Place TR1 : 42 Y 7 places BIKE: 0:58:01 Hour BIKE : 09:35:07 Place BIKE : 62 Y 20 places TR2: 0:59:23 Hour TR2 : 09:36:29 Place TR2 : 59 X 3 places Finish line: 1:26:11 Finish hour: 10:03:17 Finish place : 60 Y 1 place
Split Times
246070
1:28:03
01:26:11
1:24:19
Maria Serradell Badia
01:24:19 (Tr: 1:24:19)
Maria del señor Villar Gigante
01:24:39 (Tr: 1:24:39)
i
Mireia Lopez Casas
01:25:02 (Tr: 1:25:02) |
|||||||