Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

Lliga

8PREMIATS PROVISIONALS | GENERAL HOMES

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Juan Manuel Alvarez Ramos 27 2570
2
Carles Montllor Vegas 27 2564.69
3
Joan Palomeras Clavaguera 19 2551.53

8PREMIATS PROVISIONALS | GENERAL DONES

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Yolanda Riera Gironza 19 2509.9
2
Francesca Sist 14 2442.59
3
Mercè Puigdueta Pañach 16 2436.33

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA SENF

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Maribel Jaldin Vargas 28 2372.32
2
Silvia Alberich Garcia 19 2354.37
3
Inês Mota 21 2266.57

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F35

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Vanessa Olmos Oliván 16 2427.43
2
Esther Vidal Gondon 19 2412.57
3
Núria Salvat Rovira 43 2374.5

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F40

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Yolanda Riera Gironza 19 2509.9
2
Francesca Sist 14 2442.59
3
Núria Ramos Estudillo 67 2421.89

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F45

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Linda Arnott 38 2412.62
2
Paqui Calero Cabrera 51 2366.1
3
Isabel Abril Centeno 32 2325.48

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F50

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Laura Teruzzi 42 2392.07
2
Eulalia Alonso Carbonell 28 2324
3
Mª Carmen Ramos Ruiz 56 2106.94

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F55

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Mercè Puigdueta Pañach 16 2436.33
2
Conxa Coca Cumellas 16 2120.2
3
Ana Armayones Jordano 18 1919.18

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F60

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Maria Marcè Mata 21 2136
2
Margarita Muñoz Arenas 21 2109.54
3
Manuela Villoldo Anton 13 1804.33

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F65

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Encarna Ursueguia Sosa 22 1634.88
2
Carmen Cuenca Villarejo 12 1555.26
3
Isabel Vergara Vidal 12 1522.37

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA SENM

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Juan Manuel Alvarez Ramos 27 2570
2
Carles Montllor Vegas 27 2564.69
3
Pablo Pérez León 31 2435.53

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M35

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Joan Palomeras Clavaguera 19 2551.53
2
Marc Garcia Gimenez 16 2514.69
3
Albert Sasot Vaño 23 2448.85

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M40

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Oscar Rodriguez Rodriguez 17 2485.9
2
Miguel Gonzalez Parra 26 2409.63
3
Toni Bautista Tortajada 16 2385.1

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M45

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Andres Acuña Acuña 15 2400.36
2
Joan Oriol Orpinell 21 2353.17
3
Manel Rodriguez Ortega 24 2342.4

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M50

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Jacinto Arnaldo Plaza Moreira 43 2241.54
2
Cristobal Lopez Blancas 36 2233.9
3
Segundo Miguel Catota Catota 16 2198.47

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M55

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Josep Otero Sanz 22 2025.48
2
Angel Guerra Garcia 21 2010.77
3
Antonio Martinez Muñoz 17 2007.56

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M60

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Miguel Nieto Del Aguila 18 2176.68
2
Manolo Romero Del Peral 17 2119.2
3
Angel Rubio Moura 22 2033.04

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M65

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Andreu Ballbe Garcia 20 1898.15
2
Francesc Sanchez Soriano 20 1750.92
3
Joan Piquer Cotonat 19 1745.67