L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexo | sDorsal | iNombre | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
/ | / | 2735 |
i
|
Verónica Collar Fernández | 17:48:33 | ||
T. real: 17:48:33 Comienzo real: 16:31:19 Hora meta: d2- 10:19:51 Cat:F Pos. categoría: Comienzo carrera:14:45:00 Sexo:F Ritmo: 12:57 min/km Club: xip groc K10_7: 1:39:09 Hora K10_7 : 18:10:27 K15: 2:29:57 Hora K15 : 19:01:16 K23_6: 4:16:46 Hora K23_6 : 20:48:04 K32_2: 6:19:09 Hora K32_2 : 22:50:27 k46_2: 9:04:06 Hora k46_2 : d2- 01:35:25 K65_0: 13:28:25 Hora K65_0 : d2- 05:59:44 K77_0: 16:10:13 Hora K77_0 : d2- 08:41:31 K79_2: 16:52:43 Hora K79_2 : d2- 09:24:01 Meta: 17:48:33 Hora meta: d2- 10:19:51
Split Times
4400
19:34:53
19:34:51
19:34:49
|
|||||||
/ | / | 2966 |
i
|
Sonia Colomer Cot | 12:02:29 | ||
T. real: 12:02:29 Comienzo real: 16:38:12 Hora meta: d2- 04:40:41 Cat:F Pos. categoría: Comienzo carrera:14:45:00 Sexo:F Ritmo: 8:45 min/km Club: lloguer xip K10_7: 0:56:43 Hora K10_7 : 17:34:55 K15: 1:37:23 Hora K15 : 18:15:35 K23_6: 2:53:39 Hora K23_6 : 19:31:51 K32_2: 4:13:10 Hora K32_2 : 20:51:22 k46_2: 6:01:24 Hora k46_2 : 22:39:36 K65_0: 8:56:25 Hora K65_0 : d2- 01:34:37 K77_0: 10:48:07 Hora K77_0 : d2- 03:26:19 K79_2: 11:20:35 Hora K79_2 : d2- 03:58:46 Meta: 12:02:29 Hora meta: d2- 04:40:41
Split Times
12658800
15:31:35
13:55:41
12:19:47
Bernat Comas Blancafort
15:16:05 (Tr: 14:50:31)
i
Marta Comas Martínez
15:31:35 (Tr: 15:12:22)
i
Alexandra Cornudella I Fort
14:02:42 (Tr: 13:29:24)
Jose Cortes Auton
13:30:26 (Tr: 13:07:02)
Josep Costa Bravo
14:13:42 (Tr: 13:06:21) |
|||||||
/ | / | 3098 |
i
|
Francesc Colomina | 15:39:38 | ||
T. real: 15:39:38 Comienzo real: 16:22:19 Hora meta: d2- 08:01:56 Cat:M Pos. categoría: Comienzo carrera:14:45:00 Sexo:M Ritmo: 11:23 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:16:54 Hora K10_7 : 17:39:12 K15: 2:02:55 Hora K15 : 18:25:14 K23_6: 3:36:31 Hora K23_6 : 19:58:49 K32_2: 5:17:15 Hora K32_2 : 21:39:34 k46_2: 7:42:27 Hora k46_2 : d2- 00:04:45 K65_0: 11:30:08 Hora K65_0 : d2- 03:52:27 K77_0: 14:14:32 Hora K77_0 : d2- 06:36:51 K79_2: 14:51:38 Hora K79_2 : d2- 07:13:57 Meta: 15:39:38 Hora meta: d2- 08:01:56
Split Times
4400
17:16:58
17:16:56
17:16:54
|
|||||||
/ | / | 2468 | Quim Colomina | 18:57:20 | |||
T. real: 18:57:20 Comienzo real: 16:22:18 Hora meta: d2- 11:19:37 Cat:M Pos. categoría: Comienzo carrera:14:45:00 Sexo:M Ritmo: 13:47 min/km Club: xip groc K10_7: 1:41:47 Hora K10_7 : 18:04:04 K15: 2:37:26 Hora K15 : 18:59:43 K23_6: 4:27:05 Hora K23_6 : 20:49:22 K32_2: 6:16:49 Hora K32_2 : 22:39:06 k46_2: 9:07:57 Hora k46_2 : d2- 01:30:14 K65_0: 13:40:56 Hora K65_0 : d2- 06:03:13 K77_0: 16:55:00 Hora K77_0 : d2- 09:17:18 K79_2: 17:43:55 Hora K79_2 : d2- 10:06:12 Meta: 18:57:20 Hora meta: d2- 11:19:37
Split Times
7888320
21:34:22
20:34:37
19:34:51
i
Verónica Collar Fernández
19:34:51 (Tr: 17:48:33)
i
Concepció Colomina Sánchez
19:41:28 (Tr: 18:04:10)
i
Carme Comellas Berenguer
21:25:10 (Tr: 20:54:52)
Juan Cordero Muñoz
20:48:00 (Tr: 20:15:43)
i
Ester Corominas Fitó
19:44:03 (Tr: 19:19:36)
Anna Corretger Casas
19:48:54 (Tr: 18:15:40) |
|||||||
/ | / | 2477 |
i
|
Concepció Colomina Sánchez | 18:04:10 | ||
T. real: 18:04:10 Comienzo real: 16:22:18 Hora meta: d2- 10:26:28 Cat:F Pos. categoría: Comienzo carrera:14:45:00 Sexo:F Ritmo: 13:08 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:33:52 Hora K10_7 : 17:56:10 K15: 2:22:56 Hora K15 : 18:45:14 K23_6: 4:05:24 Hora K23_6 : 20:27:41 K32_2: 6:01:53 Hora K32_2 : 22:24:11 k46_2: 8:43:39 Hora k46_2 : d2- 01:05:57 K65_0: 12:56:48 Hora K65_0 : d2- 05:19:05 K77_0: 16:09:16 Hora K77_0 : d2- 08:31:33 K79_2: 16:56:14 Hora K79_2 : d2- 09:18:32 Meta: 18:04:10 Hora meta: d2- 10:26:28
Split Times
45643290
25:27:15
19:41:28
13:55:41
i
Verónica Collar Fernández
19:34:51 (Tr: 17:48:33)
i
Sonia Colomer Cot
13:55:41 (Tr: 12:02:29)
i
Francesc Colomina
17:16:56 (Tr: 15:39:38)
Quim Colomina
20:34:37 (Tr: 18:57:20)
Bernat Comas Blancafort
15:16:05 (Tr: 14:50:31)
i
Marta Comas Martínez
15:31:35 (Tr: 15:12:22)
i
Jaume Comas Planas
18:13:32 (Tr: 17:23:17)
i
Carme Comellas Berenguer
21:25:10 (Tr: 20:54:52)
i
Carles Compaño
17:56:36 (Tr: 17:32:16)
Lluis Company Ordoño
18:15:39 (Tr: 16:52:20)
Ramon Compte I Pelfort
17:08:10 (Tr: 15:47:46)
i
Xavier Conangla Rosello
16:25:46 (Tr: 15:09:29)
Albert Constanso
17:23:16 (Tr: 16:19:53)
i
José Contreras Lechado
18:15:24 (Tr: 17:46:06)
i
Tana Corbera
18:43:43 (Tr: 18:07:17)
i
José luis Cordero Diaz
17:09:47 (Tr: 15:53:32)
Juan Cordero Muñoz
20:48:00 (Tr: 20:15:43)
Carlos Cordero Tapia
17:40:50 (Tr: 17:11:39)
Antonio Cordoba Caballero
18:25:49 (Tr: 17:52:36)
i
Alexandra Cornudella I Fort
14:02:42 (Tr: 13:29:24)
i
Ester Corominas Fitó
19:44:03 (Tr: 19:19:36)
i
Vanesa Correa Álvarez
22:41:04 (Tr: 21:56:39)
Anna Corretger Casas
19:48:54 (Tr: 18:15:40)
i
Maria carme Cortell Madoz
19:14:45 (Tr: 17:47:28)
i
Heriberto Cortes Fibla
18:35:46 (Tr: 18:20:06)
José manuel Costa
15:42:59 (Tr: 14:43:37)
i
Francesc Costa Argelaguet
18:49:38 (Tr: 17:19:19)
Josep Costa Bravo
14:13:42 (Tr: 13:06:21) |
|||||||
/ | / | 223 | Bernat Comas Blancafort | 14:50:31 | |||
T. real: 14:50:31 Comienzo real: 15:10:34 Hora meta: d2- 06:01:05 Cat:M Pos. categoría: Comienzo carrera:14:45:00 Sexo:M Ritmo: 10:47 min/km Club: xip groc K10_7: 1:19:42 Hora K10_7 : 16:30:16 K15: No data Hora K15: No data K23_6: 3:39:32 Hora K23_6 : 18:50:05 K32_2: 5:23:26 Hora K32_2 : 20:33:59 k46_2: 8:17:04 Hora k46_2 : 23:27:38 K65_0: 11:53:06 Hora K65_0 : d2- 03:03:40 K77_0: 13:48:07 Hora K77_0 : d2- 04:58:41 K79_2: 14:15:11 Hora K79_2 : d2- 05:25:44 Meta: 14:50:31 Hora meta: d2- 06:01:05
Split Times
48718560
21:25:10
15:16:05
9:07:00
i
Verónica Collar Fernández
19:34:51 (Tr: 17:48:33)
i
Sonia Colomer Cot
13:55:41 (Tr: 12:02:29)
i
Francesc Colomina
17:16:56 (Tr: 15:39:38)
Quim Colomina
20:34:37 (Tr: 18:57:20)
i
Concepció Colomina Sánchez
19:41:28 (Tr: 18:04:10)
i
Marta Comas Martínez
15:31:35 (Tr: 15:12:22)
i
Jaume Comas Planas
18:13:32 (Tr: 17:23:17)
i
Carme Comellas Berenguer
21:25:10 (Tr: 20:54:52)
i
Carles Compaño
17:56:36 (Tr: 17:32:16)
Lluis Company Ordoño
18:15:39 (Tr: 16:52:20)
Ramon Compte I Pelfort
17:08:10 (Tr: 15:47:46)
i
Xavier Conangla Rosello
16:25:46 (Tr: 15:09:29)
Albert Constanso
17:23:16 (Tr: 16:19:53)
i
José Contreras Lechado
18:15:24 (Tr: 17:46:06)
i
Tana Corbera
18:43:43 (Tr: 18:07:17)
i
José luis Cordero Diaz
17:09:47 (Tr: 15:53:32)
Juan Cordero Muñoz
20:48:00 (Tr: 20:15:43)
Carlos Cordero Tapia
17:40:50 (Tr: 17:11:39)
Antonio Cordoba Caballero
18:25:49 (Tr: 17:52:36)
i
Alexandra Cornudella I Fort
14:02:42 (Tr: 13:29:24)
i
Ester Corominas Fitó
19:44:03 (Tr: 19:19:36)
Anna Corretger Casas
19:48:54 (Tr: 18:15:40)
i
Maria carme Cortell Madoz
19:14:45 (Tr: 17:47:28)
Jose Cortes Auton
13:30:26 (Tr: 13:07:02)
i
Heriberto Cortes Fibla
18:35:46 (Tr: 18:20:06)
José manuel Costa
15:42:59 (Tr: 14:43:37)
i
Francesc Costa Argelaguet
18:49:38 (Tr: 17:19:19)
Josep Costa Bravo
14:13:42 (Tr: 13:06:21) |
|||||||
/ | / | 140 |
i
|
Marta Comas Martínez | 15:12:22 | ||
T. real: 15:12:22 Comienzo real: 15:04:13 Hora meta: d2- 06:16:35 Cat:F Pos. categoría: Comienzo carrera:14:45:00 Sexo:F Ritmo: 11:03 min/km Club: xip groc K10_7: 1:29:41 Hora K10_7 : 16:33:54 K15: 2:17:00 Hora K15 : 17:21:13 K23_6: 3:44:22 Hora K23_6 : 18:48:35 K32_2: 5:12:54 Hora K32_2 : 20:17:06 k46_2: 7:36:21 Hora k46_2 : 22:40:34 K65_0: 11:17:47 Hora K65_0 : d2- 02:21:59 K77_0: 13:50:24 Hora K77_0 : d2- 04:54:36 K79_2: 14:28:47 Hora K79_2 : d2- 05:33:00 Meta: 15:12:22 Hora meta: d2- 06:16:35
Split Times
19142750
17:56:36
15:31:35
13:06:34
i
Sonia Colomer Cot
13:55:41 (Tr: 12:02:29)
i
Francesc Colomina
17:16:56 (Tr: 15:39:38)
Bernat Comas Blancafort
15:16:05 (Tr: 14:50:31)
i
Carles Compaño
17:56:36 (Tr: 17:32:16)
Ramon Compte I Pelfort
17:08:10 (Tr: 15:47:46)
i
Xavier Conangla Rosello
16:25:46 (Tr: 15:09:29)
Albert Constanso
17:23:16 (Tr: 16:19:53)
i
José luis Cordero Diaz
17:09:47 (Tr: 15:53:32)
Carlos Cordero Tapia
17:40:50 (Tr: 17:11:39)
i
Alexandra Cornudella I Fort
14:02:42 (Tr: 13:29:24)
Jose Cortes Auton
13:30:26 (Tr: 13:07:02)
José manuel Costa
15:42:59 (Tr: 14:43:37)
Josep Costa Bravo
14:13:42 (Tr: 13:06:21) |
|||||||
/ | / | 1057 |
i
|
Jaume Comas Planas | 17:23:17 | ||
T. real: 17:23:17 Comienzo real: 15:35:15 Hora meta: d2- 08:58:32 Cat:M Pos. categoría: Comienzo carrera:14:45:00 Sexo:M Ritmo: 12:38 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:44:13 Hora K10_7 : 17:19:27 K15: 2:43:15 Hora K15 : 18:18:30 K23_6: 4:26:01 Hora K23_6 : 20:01:15 K32_2: 6:13:06 Hora K32_2 : 21:48:20 k46_2: 8:56:44 Hora k46_2 : d2- 00:31:59 K65_0: 12:53:40 Hora K65_0 : d2- 04:28:54 K77_0: 15:42:50 Hora K77_0 : d2- 07:18:04 K79_2: 16:28:24 Hora K79_2 : d2- 08:03:39 Meta: 17:23:17 Hora meta: d2- 08:58:32
Split Times
281270
18:15:39
18:13:32
18:11:24
Lluis Company Ordoño
18:15:39 (Tr: 16:52:20)
i
José Contreras Lechado
18:15:24 (Tr: 17:46:06) |
|||||||
/ | / | 446 |
i
|
Carme Comellas Berenguer | 20:54:52 | ||
T. real: 20:54:52 Comienzo real: 15:15:19 Hora meta: d2- 12:10:10 Cat:F Pos. categoría: Comienzo carrera:14:45:00 Sexo:F Ritmo: 15:12 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:48:49 Hora K10_7 : 17:04:07 K15: 2:47:15 Hora K15 : 18:02:33 K23_6: 4:39:10 Hora K23_6 : 19:54:28 K32_2: 6:51:14 Hora K32_2 : 22:06:32 k46_2: 10:19:14 Hora k46_2 : d2- 01:34:32 K65_0: 15:11:24 Hora K65_0 : d2- 06:26:42 K77_0: 18:47:49 Hora K77_0 : d2- 10:03:07 K79_2: 19:41:45 Hora K79_2 : d2- 10:57:03 Meta: 20:54:52 Hora meta: d2- 12:10:10
Split Times
48718560
27:34:14
21:25:10
15:16:05
i
Verónica Collar Fernández
19:34:51 (Tr: 17:48:33)
i
Francesc Colomina
17:16:56 (Tr: 15:39:38)
Quim Colomina
20:34:37 (Tr: 18:57:20)
i
Concepció Colomina Sánchez
19:41:28 (Tr: 18:04:10)
Bernat Comas Blancafort
15:16:05 (Tr: 14:50:31)
i
Marta Comas Martínez
15:31:35 (Tr: 15:12:22)
i
Jaume Comas Planas
18:13:32 (Tr: 17:23:17)
i
Carles Compaño
17:56:36 (Tr: 17:32:16)
Lluis Company Ordoño
18:15:39 (Tr: 16:52:20)
Ramon Compte I Pelfort
17:08:10 (Tr: 15:47:46)
i
Xavier Conangla Rosello
16:25:46 (Tr: 15:09:29)
Albert Constanso
17:23:16 (Tr: 16:19:53)
i
José Contreras Lechado
18:15:24 (Tr: 17:46:06)
i
Tana Corbera
18:43:43 (Tr: 18:07:17)
i
José luis Cordero Diaz
17:09:47 (Tr: 15:53:32)
Juan Cordero Muñoz
20:48:00 (Tr: 20:15:43)
Carlos Cordero Tapia
17:40:50 (Tr: 17:11:39)
Antonio Cordoba Caballero
18:25:49 (Tr: 17:52:36)
i
Ester Corominas Fitó
19:44:03 (Tr: 19:19:36)
i
Vanesa Correa Álvarez
22:41:04 (Tr: 21:56:39)
Anna Corretger Casas
19:48:54 (Tr: 18:15:40)
i
Maria carme Cortell Madoz
19:14:45 (Tr: 17:47:28)
i
Heriberto Cortes Fibla
18:35:46 (Tr: 18:20:06)
José manuel Costa
15:42:59 (Tr: 14:43:37)
i
Francesc Costa Argelaguet
18:49:38 (Tr: 17:19:19) |
|||||||
/ | / | 232 |
i
|
Carles Compaño | 17:32:16 | ||
T. real: 17:32:16 Comienzo real: 15:09:20 Hora meta: d2- 08:41:36 Cat:M Pos. categoría: Comienzo carrera:14:45:00 Sexo:M Ritmo: 12:45 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:43:59 Hora K10_7 : 16:53:19 K15: 2:39:28 Hora K15 : 17:48:48 K23_6: 4:22:46 Hora K23_6 : 19:32:06 K32_2: 6:13:10 Hora K32_2 : 21:22:30 k46_2: 9:04:53 Hora k46_2 : d2- 00:14:13 K65_0: 12:59:32 Hora K65_0 : d2- 04:08:52 K77_0: No data Hora K77_0: No data K79_2: 16:36:00 Hora K79_2 : d2- 07:45:20 Meta: 17:32:16 Hora meta: d2- 08:41:36
Split Times
19142750
20:21:37
17:56:36
15:31:35
i
Verónica Collar Fernández
19:34:51 (Tr: 17:48:33)
i
Francesc Colomina
17:16:56 (Tr: 15:39:38)
i
Concepció Colomina Sánchez
19:41:28 (Tr: 18:04:10)
i
Marta Comas Martínez
15:31:35 (Tr: 15:12:22)
i
Jaume Comas Planas
18:13:32 (Tr: 17:23:17)
Lluis Company Ordoño
18:15:39 (Tr: 16:52:20)
Ramon Compte I Pelfort
17:08:10 (Tr: 15:47:46)
i
Xavier Conangla Rosello
16:25:46 (Tr: 15:09:29)
Albert Constanso
17:23:16 (Tr: 16:19:53)
i
José Contreras Lechado
18:15:24 (Tr: 17:46:06)
i
Tana Corbera
18:43:43 (Tr: 18:07:17)
i
José luis Cordero Diaz
17:09:47 (Tr: 15:53:32)
Carlos Cordero Tapia
17:40:50 (Tr: 17:11:39)
Antonio Cordoba Caballero
18:25:49 (Tr: 17:52:36)
i
Ester Corominas Fitó
19:44:03 (Tr: 19:19:36)
Anna Corretger Casas
19:48:54 (Tr: 18:15:40)
i
Maria carme Cortell Madoz
19:14:45 (Tr: 17:47:28)
i
Heriberto Cortes Fibla
18:35:46 (Tr: 18:20:06)
José manuel Costa
15:42:59 (Tr: 14:43:37)
i
Francesc Costa Argelaguet
18:49:38 (Tr: 17:19:19) |
|||||||
/ | / | 2052 | Lluis Company Ordoño | 16:52:20 | |||
T. real: 16:52:20 Comienzo real: 16:08:20 Hora meta: d2- 09:00:39 Cat:M Pos. categoría: Comienzo carrera:14:45:00 Sexo:M Ritmo: 12:16 min/km Club: xip groc K10_7: 1:30:52 Hora K10_7 : 17:39:12 K15: 2:27:07 Hora K15 : 18:35:26 K23_6: 4:12:16 Hora K23_6 : 20:20:36 K32_2: 5:57:58 Hora K32_2 : 22:06:18 k46_2: 8:44:31 Hora k46_2 : d2- 00:52:51 K65_0: 12:34:51 Hora K65_0 : d2- 04:43:10 K77_0: 15:17:26 Hora K77_0 : d2- 07:25:46 K79_2: 15:57:34 Hora K79_2 : d2- 08:05:53 Meta: 16:52:20 Hora meta: d2- 09:00:39
Split Times
281270
18:17:47
18:15:39
18:13:32
i
Jaume Comas Planas
18:13:32 (Tr: 17:23:17)
i
José Contreras Lechado
18:15:24 (Tr: 17:46:06) |
|||||||
/ | / | 1960 | Ramon Compte I Pelfort | 15:47:46 | |||
T. real: 15:47:46 Comienzo real: 16:05:24 Hora meta: d2- 07:53:10 Cat:M Pos. categoría: Comienzo carrera:14:45:00 Sexo:M Ritmo: 11:29 min/km Club: xip groc K10_7: 1:02:16 Hora K10_7 : 17:07:40 K15: 1:57:53 Hora K15 : 18:03:17 K23_6: 3:38:57 Hora K23_6 : 19:44:21 K32_2: 5:37:28 Hora K32_2 : 21:42:52 k46_2: 8:12:43 Hora k46_2 : d2- 00:18:07 K65_0: 11:41:59 Hora K65_0 : d2- 03:47:23 K77_0: 14:27:17 Hora K77_0 : d2- 06:32:41 K79_2: 15:04:35 Hora K79_2 : d2- 07:09:59 Meta: 15:47:46 Hora meta: d2- 07:53:10
Split Times
8875020
18:15:24
17:08:10
16:00:56
i
Francesc Colomina
17:16:56 (Tr: 15:39:38)
i
Jaume Comas Planas
18:13:32 (Tr: 17:23:17)
i
Carles Compaño
17:56:36 (Tr: 17:32:16)
i
Xavier Conangla Rosello
16:25:46 (Tr: 15:09:29)
Albert Constanso
17:23:16 (Tr: 16:19:53)
i
José Contreras Lechado
18:15:24 (Tr: 17:46:06)
i
José luis Cordero Diaz
17:09:47 (Tr: 15:53:32)
Carlos Cordero Tapia
17:40:50 (Tr: 17:11:39) |
|||||||
/ | / | 1849 |
i
|
Xavier Conangla Rosello | 15:09:29 | ||
T. real: 15:09:29 Comienzo real: 16:01:17 Hora meta: d2- 07:10:46 Cat:M Pos. categoría: Comienzo carrera:14:45:00 Sexo:M Ritmo: 11:01 min/km Club: xip groc K10_7: 1:16:09 Hora K10_7 : 17:17:25 K15: 2:07:56 Hora K15 : 18:09:12 K23_6: 3:37:47 Hora K23_6 : 19:39:03 K32_2: 5:07:14 Hora K32_2 : 21:08:30 k46_2: 7:22:55 Hora k46_2 : 23:24:11 K65_0: 11:06:44 Hora K65_0 : d2- 03:08:01 K77_0: 13:26:55 Hora K77_0 : d2- 05:28:11 K79_2: 14:08:34 Hora K79_2 : d2- 06:09:50 Meta: 15:09:29 Hora meta: d2- 07:10:46
Split Times
18210060
18:43:43
16:25:46
14:07:48
i
Francesc Colomina
17:16:56 (Tr: 15:39:38)
Bernat Comas Blancafort
15:16:05 (Tr: 14:50:31)
i
Marta Comas Martínez
15:31:35 (Tr: 15:12:22)
i
Jaume Comas Planas
18:13:32 (Tr: 17:23:17)
i
Carles Compaño
17:56:36 (Tr: 17:32:16)
Lluis Company Ordoño
18:15:39 (Tr: 16:52:20)
Ramon Compte I Pelfort
17:08:10 (Tr: 15:47:46)
Albert Constanso
17:23:16 (Tr: 16:19:53)
i
José Contreras Lechado
18:15:24 (Tr: 17:46:06)
i
Tana Corbera
18:43:43 (Tr: 18:07:17)
i
José luis Cordero Diaz
17:09:47 (Tr: 15:53:32)
Carlos Cordero Tapia
17:40:50 (Tr: 17:11:39)
Antonio Cordoba Caballero
18:25:49 (Tr: 17:52:36)
i
Heriberto Cortes Fibla
18:35:46 (Tr: 18:20:06)
José manuel Costa
15:42:59 (Tr: 14:43:37)
Josep Costa Bravo
14:13:42 (Tr: 13:06:21) |
|||||||
/ | / | 2795 | Albert Constanso | 16:19:53 | |||
T. real: 16:19:53 Comienzo real: 15:48:23 Hora meta: d2- 08:08:16 Cat:M Pos. categoría: Comienzo carrera:14:45:00 Sexo:M Ritmo: 11:52 min/km Club: xip groc K10_7: 1:13:56 Hora K10_7 : 17:02:19 K15: 2:17:29 Hora K15 : 18:05:52 K23_6: 3:38:39 Hora K23_6 : 19:27:02 K32_2: 5:32:45 Hora K32_2 : 21:21:08 k46_2: 7:57:18 Hora k46_2 : 23:45:40 K65_0: 11:50:09 Hora K65_0 : d2- 03:38:32 K77_0: 14:47:49 Hora K77_0 : d2- 06:36:12 K79_2: 15:27:34 Hora K79_2 : d2- 07:15:57 Meta: 16:19:53 Hora meta: d2- 08:08:16
Split Times
4400
17:23:18
17:23:16
17:23:14
|
|||||||
/ | / | 429 |
i
|
José Contreras Lechado | 17:46:06 | ||
T. real: 17:46:06 Comienzo real: 15:14:19 Hora meta: d2- 09:00:24 Cat:M Pos. categoría: Comienzo carrera:14:45:00 Sexo:M Ritmo: 12:55 min/km Club: compra xip K10_7: 1:36:53 Hora K10_7 : 16:51:12 K15: 2:34:21 Hora K15 : 17:48:40 K23_6: 4:13:42 Hora K23_6 : 19:28:00 K32_2: No data Hora K32_2: No data k46_2: 9:08:20 Hora k46_2 : d2- 00:22:39 K65_0: 12:59:56 Hora K65_0 : d2- 04:14:15 K77_0: 15:57:48 Hora K77_0 : d2- 07:12:06 K79_2: 16:41:13 Hora K79_2 : d2- 07:55:32 Meta: 17:46:06 Hora meta: d2- 09:00:24
Split Times
20143640
20:48:00
18:15:24
15:42:48
i
Verónica Collar Fernández
19:34:51 (Tr: 17:48:33)
i
Francesc Colomina
17:16:56 (Tr: 15:39:38)
Quim Colomina
20:34:37 (Tr: 18:57:20)
i
Concepció Colomina Sánchez
19:41:28 (Tr: 18:04:10)
i
Jaume Comas Planas
18:13:32 (Tr: 17:23:17)
i
Carles Compaño
17:56:36 (Tr: 17:32:16)
Lluis Company Ordoño
18:15:39 (Tr: 16:52:20)
Ramon Compte I Pelfort
17:08:10 (Tr: 15:47:46)
i
Xavier Conangla Rosello
16:25:46 (Tr: 15:09:29)
Albert Constanso
17:23:16 (Tr: 16:19:53)
i
Tana Corbera
18:43:43 (Tr: 18:07:17)
i
José luis Cordero Diaz
17:09:47 (Tr: 15:53:32)
Juan Cordero Muñoz
20:48:00 (Tr: 20:15:43)
Carlos Cordero Tapia
17:40:50 (Tr: 17:11:39)
Antonio Cordoba Caballero
18:25:49 (Tr: 17:52:36)
i
Ester Corominas Fitó
19:44:03 (Tr: 19:19:36)
Anna Corretger Casas
19:48:54 (Tr: 18:15:40)
i
Maria carme Cortell Madoz
19:14:45 (Tr: 17:47:28)
i
Heriberto Cortes Fibla
18:35:46 (Tr: 18:20:06)
José manuel Costa
15:42:59 (Tr: 14:43:37)
i
Francesc Costa Argelaguet
18:49:38 (Tr: 17:19:19) |
|||||||
/ | / | 1904 |
i
|
Tana Corbera | 18:07:17 | ||
T. real: 18:07:17 Comienzo real: 15:21:26 Hora meta: d2- 09:28:43 Cat:F Pos. categoría: Comienzo carrera:14:45:00 Sexo:F Ritmo: 13:10 min/km Club: lloguer xip K10_7: No data Hora K10_7: No data K15: 2:27:35 Hora K15 : 17:49:01 K23_6: 4:13:30 Hora K23_6 : 19:34:56 K32_2: 6:13:26 Hora K32_2 : 21:34:52 k46_2: 9:04:05 Hora k46_2 : d2- 00:25:31 K65_0: 13:11:20 Hora K65_0 : d2- 04:32:46 K77_0: 16:19:41 Hora K77_0 : d2- 07:41:07 K79_2: 17:07:39 Hora K79_2 : d2- 08:29:05 Meta: 18:07:17 Hora meta: d2- 09:28:43
Split Times
18210060
21:01:40
18:43:43
16:25:46
i
Verónica Collar Fernández
19:34:51 (Tr: 17:48:33)
i
Francesc Colomina
17:16:56 (Tr: 15:39:38)
Quim Colomina
20:34:37 (Tr: 18:57:20)
i
Concepció Colomina Sánchez
19:41:28 (Tr: 18:04:10)
i
Jaume Comas Planas
18:13:32 (Tr: 17:23:17)
i
Carles Compaño
17:56:36 (Tr: 17:32:16)
Lluis Company Ordoño
18:15:39 (Tr: 16:52:20)
Ramon Compte I Pelfort
17:08:10 (Tr: 15:47:46)
i
Xavier Conangla Rosello
16:25:46 (Tr: 15:09:29)
Albert Constanso
17:23:16 (Tr: 16:19:53)
i
José Contreras Lechado
18:15:24 (Tr: 17:46:06)
i
José luis Cordero Diaz
17:09:47 (Tr: 15:53:32)
Juan Cordero Muñoz
20:48:00 (Tr: 20:15:43)
Carlos Cordero Tapia
17:40:50 (Tr: 17:11:39)
Antonio Cordoba Caballero
18:25:49 (Tr: 17:52:36)
i
Ester Corominas Fitó
19:44:03 (Tr: 19:19:36)
Anna Corretger Casas
19:48:54 (Tr: 18:15:40)
i
Maria carme Cortell Madoz
19:14:45 (Tr: 17:47:28)
i
Heriberto Cortes Fibla
18:35:46 (Tr: 18:20:06)
i
Francesc Costa Argelaguet
18:49:38 (Tr: 17:19:19) |
|||||||
/ | / | 1830 |
i
|
José luis Cordero Diaz | 15:53:32 | ||
T. real: 15:53:32 Comienzo real: 16:01:15 Hora meta: d2- 07:54:47 Cat:M Pos. categoría: Comienzo carrera:14:45:00 Sexo:M Ritmo: 11:33 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:08:53 Hora K10_7 : 17:10:08 K15: 2:00:19 Hora K15 : 18:01:34 K23_6: 3:30:54 Hora K23_6 : 19:32:09 K32_2: 5:12:14 Hora K32_2 : 21:13:29 k46_2: 7:40:27 Hora k46_2 : 23:41:42 K65_0: 11:24:34 Hora K65_0 : d2- 03:25:49 K77_0: 14:10:13 Hora K77_0 : d2- 06:11:28 K79_2: 14:52:50 Hora K79_2 : d2- 06:54:05 Meta: 15:53:32 Hora meta: d2- 07:54:47
Split Times
10035300
18:25:49
17:09:47
15:53:46
i
Francesc Colomina
17:16:56 (Tr: 15:39:38)
i
Jaume Comas Planas
18:13:32 (Tr: 17:23:17)
i
Carles Compaño
17:56:36 (Tr: 17:32:16)
Lluis Company Ordoño
18:15:39 (Tr: 16:52:20)
Ramon Compte I Pelfort
17:08:10 (Tr: 15:47:46)
i
Xavier Conangla Rosello
16:25:46 (Tr: 15:09:29)
Albert Constanso
17:23:16 (Tr: 16:19:53)
i
José Contreras Lechado
18:15:24 (Tr: 17:46:06)
Carlos Cordero Tapia
17:40:50 (Tr: 17:11:39)
Antonio Cordoba Caballero
18:25:49 (Tr: 17:52:36) |
|||||||
/ | / | 512 | Juan Cordero Muñoz | 20:15:43 | |||
T. real: 20:15:43 Comienzo real: 15:17:18 Hora meta: d2- 11:33:00 Cat:M Pos. categoría: Comienzo carrera:14:45:00 Sexo:M Ritmo: 14:44 min/km Club: xip groc K10_7: 1:42:46 Hora K10_7 : 17:00:03 K15: 2:45:22 Hora K15 : 18:02:39 K23_6: 4:27:26 Hora K23_6 : 19:44:43 K32_2: 7:12:04 Hora K32_2 : 22:29:21 k46_2: 10:40:23 Hora k46_2 : d2- 01:57:40 K65_0: 15:12:22 Hora K65_0 : d2- 06:29:40 K77_0: 18:41:18 Hora K77_0 : d2- 09:58:36 K79_2: 19:24:05 Hora K79_2 : d2- 10:41:23 Meta: 20:15:43 Hora meta: d2- 11:33:00
Split Times
20143640
23:20:37
20:48:00
18:15:24
i
Verónica Collar Fernández
19:34:51 (Tr: 17:48:33)
Quim Colomina
20:34:37 (Tr: 18:57:20)
i
Concepció Colomina Sánchez
19:41:28 (Tr: 18:04:10)
i
Carme Comellas Berenguer
21:25:10 (Tr: 20:54:52)
Lluis Company Ordoño
18:15:39 (Tr: 16:52:20)
i
José Contreras Lechado
18:15:24 (Tr: 17:46:06)
i
Tana Corbera
18:43:43 (Tr: 18:07:17)
Antonio Cordoba Caballero
18:25:49 (Tr: 17:52:36)
i
Ester Corominas Fitó
19:44:03 (Tr: 19:19:36)
i
Vanesa Correa Álvarez
22:41:04 (Tr: 21:56:39)
Anna Corretger Casas
19:48:54 (Tr: 18:15:40)
i
Maria carme Cortell Madoz
19:14:45 (Tr: 17:47:28)
i
Heriberto Cortes Fibla
18:35:46 (Tr: 18:20:06)
i
Francesc Costa Argelaguet
18:49:38 (Tr: 17:19:19) |
|||||||
/ | / | 1028 | Carlos Cordero Tapia | 17:11:39 | |||
T. real: 17:11:39 Comienzo real: 15:14:12 Hora meta: d2- 08:25:50 Cat:M Pos. categoría: Comienzo carrera:14:45:00 Sexo:M Ritmo: 12:30 min/km Club: xip groc K10_7: 1:38:09 Hora K10_7 : 16:52:21 K15: 2:34:25 Hora K15 : 17:48:37 K23_6: 4:12:55 Hora K23_6 : 19:27:07 K32_2: 6:06:48 Hora K32_2 : 21:21:00 k46_2: 9:04:41 Hora k46_2 : d2- 00:18:52 K65_0: 12:53:43 Hora K65_0 : d2- 04:07:54 K77_0: 15:49:41 Hora K77_0 : d2- 07:03:52 K79_2: 16:27:59 Hora K79_2 : d2- 07:42:11 Meta: 17:11:39 Hora meta: d2- 08:25:50
Split Times
16263060
19:44:03
17:40:50
15:37:38
i
Verónica Collar Fernández
19:34:51 (Tr: 17:48:33)
i
Francesc Colomina
17:16:56 (Tr: 15:39:38)
i
Concepció Colomina Sánchez
19:41:28 (Tr: 18:04:10)
i
Jaume Comas Planas
18:13:32 (Tr: 17:23:17)
i
Carles Compaño
17:56:36 (Tr: 17:32:16)
Lluis Company Ordoño
18:15:39 (Tr: 16:52:20)
Ramon Compte I Pelfort
17:08:10 (Tr: 15:47:46)
i
Xavier Conangla Rosello
16:25:46 (Tr: 15:09:29)
Albert Constanso
17:23:16 (Tr: 16:19:53)
i
José Contreras Lechado
18:15:24 (Tr: 17:46:06)
i
Tana Corbera
18:43:43 (Tr: 18:07:17)
i
José luis Cordero Diaz
17:09:47 (Tr: 15:53:32)
Antonio Cordoba Caballero
18:25:49 (Tr: 17:52:36)
i
Ester Corominas Fitó
19:44:03 (Tr: 19:19:36)
i
Maria carme Cortell Madoz
19:14:45 (Tr: 17:47:28)
i
Heriberto Cortes Fibla
18:35:46 (Tr: 18:20:06)
José manuel Costa
15:42:59 (Tr: 14:43:37)
i
Francesc Costa Argelaguet
18:49:38 (Tr: 17:19:19) |
|||||||
/ | / | 554 | Antonio Cordoba Caballero | 17:52:36 | |||
T. real: 17:52:36 Comienzo real: 15:18:13 Hora meta: d2- 09:10:49 Cat:M Pos. categoría: Comienzo carrera:14:45:00 Sexo:M Ritmo: 13:00 min/km Club: xip groc K10_7: 1:35:41 Hora K10_7 : 16:53:54 K15: 2:24:05 Hora K15 : 17:42:18 K23_6: 4:04:02 Hora K23_6 : 19:22:14 K32_2: 6:12:56 Hora K32_2 : 21:31:09 k46_2: 9:10:05 Hora k46_2 : d2- 00:28:18 K65_0: 13:08:46 Hora K65_0 : d2- 04:26:58 K77_0: 16:20:38 Hora K77_0 : d2- 07:38:51 K79_2: 17:00:06 Hora K79_2 : d2- 08:18:19 Meta: 17:52:36 Hora meta: d2- 09:10:49
Split Times
33694210
22:41:04
18:25:49
14:10:33
i
Verónica Collar Fernández
19:34:51 (Tr: 17:48:33)
i
Francesc Colomina
17:16:56 (Tr: 15:39:38)
Quim Colomina
20:34:37 (Tr: 18:57:20)
i
Concepció Colomina Sánchez
19:41:28 (Tr: 18:04:10)
Bernat Comas Blancafort
15:16:05 (Tr: 14:50:31)
i
Marta Comas Martínez
15:31:35 (Tr: 15:12:22)
i
Jaume Comas Planas
18:13:32 (Tr: 17:23:17)
i
Carme Comellas Berenguer
21:25:10 (Tr: 20:54:52)
i
Carles Compaño
17:56:36 (Tr: 17:32:16)
Lluis Company Ordoño
18:15:39 (Tr: 16:52:20)
Ramon Compte I Pelfort
17:08:10 (Tr: 15:47:46)
i
Xavier Conangla Rosello
16:25:46 (Tr: 15:09:29)
Albert Constanso
17:23:16 (Tr: 16:19:53)
i
José Contreras Lechado
18:15:24 (Tr: 17:46:06)
i
Tana Corbera
18:43:43 (Tr: 18:07:17)
i
José luis Cordero Diaz
17:09:47 (Tr: 15:53:32)
Juan Cordero Muñoz
20:48:00 (Tr: 20:15:43)
Carlos Cordero Tapia
17:40:50 (Tr: 17:11:39)
i
Ester Corominas Fitó
19:44:03 (Tr: 19:19:36)
i
Vanesa Correa Álvarez
22:41:04 (Tr: 21:56:39)
Anna Corretger Casas
19:48:54 (Tr: 18:15:40)
i
Maria carme Cortell Madoz
19:14:45 (Tr: 17:47:28)
i
Heriberto Cortes Fibla
18:35:46 (Tr: 18:20:06)
José manuel Costa
15:42:59 (Tr: 14:43:37)
i
Francesc Costa Argelaguet
18:49:38 (Tr: 17:19:19)
Josep Costa Bravo
14:13:42 (Tr: 13:06:21) |
|||||||
/ | / | 2878 |
i
|
Alexandra Cornudella I Fort | 13:29:24 | ||
T. real: 13:29:24 Comienzo real: 15:18:18 Hora meta: d2- 04:47:42 Cat:F Pos. categoría: Comienzo carrera:14:45:00 Sexo:F Ritmo: 9:48 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:06:49 Hora K10_7 : 16:25:07 K15: 1:50:40 Hora K15 : 17:08:58 K23_6: 3:10:13 Hora K23_6 : 18:28:31 K32_2: 4:34:24 Hora K32_2 : 19:52:42 k46_2: 6:30:49 Hora k46_2 : 21:49:06 K65_0: 9:40:26 Hora K65_0 : d2- 00:58:44 K77_0: 11:54:33 Hora K77_0 : d2- 03:12:51 K79_2: 12:31:32 Hora K79_2 : d2- 03:49:50 Meta: 13:29:24 Hora meta: d2- 04:47:42
Split Times
45699500
19:48:54
14:02:42
8:16:29
i
Verónica Collar Fernández
19:34:51 (Tr: 17:48:33)
i
Sonia Colomer Cot
13:55:41 (Tr: 12:02:29)
i
Francesc Colomina
17:16:56 (Tr: 15:39:38)
i
Concepció Colomina Sánchez
19:41:28 (Tr: 18:04:10)
Bernat Comas Blancafort
15:16:05 (Tr: 14:50:31)
i
Marta Comas Martínez
15:31:35 (Tr: 15:12:22)
i
Jaume Comas Planas
18:13:32 (Tr: 17:23:17)
i
Carles Compaño
17:56:36 (Tr: 17:32:16)
Lluis Company Ordoño
18:15:39 (Tr: 16:52:20)
Ramon Compte I Pelfort
17:08:10 (Tr: 15:47:46)
i
Xavier Conangla Rosello
16:25:46 (Tr: 15:09:29)
Albert Constanso
17:23:16 (Tr: 16:19:53)
i
José Contreras Lechado
18:15:24 (Tr: 17:46:06)
i
Tana Corbera
18:43:43 (Tr: 18:07:17)
i
José luis Cordero Diaz
17:09:47 (Tr: 15:53:32)
Carlos Cordero Tapia
17:40:50 (Tr: 17:11:39)
Antonio Cordoba Caballero
18:25:49 (Tr: 17:52:36)
i
Ester Corominas Fitó
19:44:03 (Tr: 19:19:36)
Anna Corretger Casas
19:48:54 (Tr: 18:15:40)
i
Maria carme Cortell Madoz
19:14:45 (Tr: 17:47:28)
Jose Cortes Auton
13:30:26 (Tr: 13:07:02)
i
Heriberto Cortes Fibla
18:35:46 (Tr: 18:20:06)
José manuel Costa
15:42:59 (Tr: 14:43:37)
i
Francesc Costa Argelaguet
18:49:38 (Tr: 17:19:19)
Josep Costa Bravo
14:13:42 (Tr: 13:06:21) |
|||||||
/ | / | 294 |
i
|
Ester Corominas Fitó | 19:19:36 | ||
T. real: 19:19:36 Comienzo real: 15:09:27 Hora meta: d2- 10:29:03 Cat:F Pos. categoría: Comienzo carrera:14:45:00 Sexo:F Ritmo: 14:03 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:43:46 Hora K10_7 : 16:53:13 K15: 2:42:22 Hora K15 : 17:51:49 K23_6: 4:27:48 Hora K23_6 : 19:37:14 K32_2: 6:19:55 Hora K32_2 : 21:29:22 k46_2: 9:20:37 Hora k46_2 : d2- 00:30:03 K65_0: 14:17:30 Hora K65_0 : d2- 05:26:56 K77_0: 17:37:28 Hora K77_0 : d2- 08:46:55 K79_2: 18:24:46 Hora K79_2 : d2- 09:34:12 Meta: 19:19:36 Hora meta: d2- 10:29:03
Split Times
16263060
21:47:15
19:44:03
17:40:50
i
Verónica Collar Fernández
19:34:51 (Tr: 17:48:33)
Quim Colomina
20:34:37 (Tr: 18:57:20)
i
Concepció Colomina Sánchez
19:41:28 (Tr: 18:04:10)
i
Jaume Comas Planas
18:13:32 (Tr: 17:23:17)
i
Carme Comellas Berenguer
21:25:10 (Tr: 20:54:52)
i
Carles Compaño
17:56:36 (Tr: 17:32:16)
Lluis Company Ordoño
18:15:39 (Tr: 16:52:20)
i
José Contreras Lechado
18:15:24 (Tr: 17:46:06)
i
Tana Corbera
18:43:43 (Tr: 18:07:17)
Juan Cordero Muñoz
20:48:00 (Tr: 20:15:43)
Carlos Cordero Tapia
17:40:50 (Tr: 17:11:39)
Antonio Cordoba Caballero
18:25:49 (Tr: 17:52:36)
Anna Corretger Casas
19:48:54 (Tr: 18:15:40)
i
Maria carme Cortell Madoz
19:14:45 (Tr: 17:47:28)
i
Heriberto Cortes Fibla
18:35:46 (Tr: 18:20:06)
i
Francesc Costa Argelaguet
18:49:38 (Tr: 17:19:19) |
|||||||
/ | / | 880 |
i
|
Vanesa Correa Álvarez | 21:56:39 | ||
T. real: 21:56:39 Comienzo real: 15:29:26 Hora meta: d2- 13:26:04 Cat:F Pos. categoría: Comienzo carrera:14:45:00 Sexo:F Ritmo: 15:57 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:48:06 Hora K10_7 : 17:17:31 K15: 2:44:57 Hora K15 : 18:14:22 K23_6: 4:43:30 Hora K23_6 : 20:12:56 K32_2: 7:13:07 Hora K32_2 : 22:42:32 k46_2: 10:55:03 Hora k46_2 : d2- 02:24:28 K65_0: 16:09:18 Hora K65_0 : d2- 07:38:43 K77_0: 19:48:06 Hora K77_0 : d2- 11:17:32 K79_2: 20:52:24 Hora K79_2 : d2- 12:21:50 Meta: 21:56:39 Hora meta: d2- 13:26:04
Split Times
33694210
26:56:20
22:41:04
18:25:49
i
Verónica Collar Fernández
19:34:51 (Tr: 17:48:33)
Quim Colomina
20:34:37 (Tr: 18:57:20)
i
Concepció Colomina Sánchez
19:41:28 (Tr: 18:04:10)
i
Carme Comellas Berenguer
21:25:10 (Tr: 20:54:52)
i
Tana Corbera
18:43:43 (Tr: 18:07:17)
Juan Cordero Muñoz
20:48:00 (Tr: 20:15:43)
Antonio Cordoba Caballero
18:25:49 (Tr: 17:52:36)
i
Ester Corominas Fitó
19:44:03 (Tr: 19:19:36)
Anna Corretger Casas
19:48:54 (Tr: 18:15:40)
i
Maria carme Cortell Madoz
19:14:45 (Tr: 17:47:28)
i
Heriberto Cortes Fibla
18:35:46 (Tr: 18:20:06)
i
Francesc Costa Argelaguet
18:49:38 (Tr: 17:19:19) |
|||||||
/ | / | 2363 | Anna Corretger Casas | 18:15:40 | |||
T. real: 18:15:40 Comienzo real: 16:18:14 Hora meta: d2- 10:33:54 Cat:F Pos. categoría: Comienzo carrera:14:45:00 Sexo:F Ritmo: 13:16 min/km Club: xip groc K10_7: 1:26:18 Hora K10_7 : 17:44:31 K15: 2:20:20 Hora K15 : 18:38:34 K23_6: 4:14:53 Hora K23_6 : 20:33:06 K32_2: 6:13:55 Hora K32_2 : 22:32:08 k46_2: 8:55:47 Hora k46_2 : d2- 01:14:01 K65_0: 13:16:36 Hora K65_0 : d2- 05:34:50 K77_0: 16:23:47 Hora K77_0 : d2- 08:42:01 K79_2: 17:12:18 Hora K79_2 : d2- 09:30:32 Meta: 18:15:40 Hora meta: d2- 10:33:54
Split Times
45699500
25:35:07
19:48:54
14:02:42
i
Verónica Collar Fernández
19:34:51 (Tr: 17:48:33)
i
Francesc Colomina
17:16:56 (Tr: 15:39:38)
Quim Colomina
20:34:37 (Tr: 18:57:20)
i
Concepció Colomina Sánchez
19:41:28 (Tr: 18:04:10)
Bernat Comas Blancafort
15:16:05 (Tr: 14:50:31)
i
Marta Comas Martínez
15:31:35 (Tr: 15:12:22)
i
Jaume Comas Planas
18:13:32 (Tr: 17:23:17)
i
Carme Comellas Berenguer
21:25:10 (Tr: 20:54:52)
i
Carles Compaño
17:56:36 (Tr: 17:32:16)
Lluis Company Ordoño
18:15:39 (Tr: 16:52:20)
Ramon Compte I Pelfort
17:08:10 (Tr: 15:47:46)
i
Xavier Conangla Rosello
16:25:46 (Tr: 15:09:29)
Albert Constanso
17:23:16 (Tr: 16:19:53)
i
José Contreras Lechado
18:15:24 (Tr: 17:46:06)
i
Tana Corbera
18:43:43 (Tr: 18:07:17)
i
José luis Cordero Diaz
17:09:47 (Tr: 15:53:32)
Juan Cordero Muñoz
20:48:00 (Tr: 20:15:43)
Carlos Cordero Tapia
17:40:50 (Tr: 17:11:39)
Antonio Cordoba Caballero
18:25:49 (Tr: 17:52:36)
i
Alexandra Cornudella I Fort
14:02:42 (Tr: 13:29:24)
i
Ester Corominas Fitó
19:44:03 (Tr: 19:19:36)
i
Vanesa Correa Álvarez
22:41:04 (Tr: 21:56:39)
i
Maria carme Cortell Madoz
19:14:45 (Tr: 17:47:28)
i
Heriberto Cortes Fibla
18:35:46 (Tr: 18:20:06)
José manuel Costa
15:42:59 (Tr: 14:43:37)
i
Francesc Costa Argelaguet
18:49:38 (Tr: 17:19:19)
Josep Costa Bravo
14:13:42 (Tr: 13:06:21) |
|||||||
/ | / | 2761 |
i
|
Maria carme Cortell Madoz | 17:47:28 | ||
T. real: 17:47:28 Comienzo real: 16:12:17 Hora meta: d2- 09:59:45 Cat:F Pos. categoría: Comienzo carrera:14:45:00 Sexo:F Ritmo: 12:56 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:30:01 Hora K10_7 : 17:42:18 K15: 2:21:47 Hora K15 : 18:34:03 K23_6: 4:07:06 Hora K23_6 : 20:19:23 K32_2: 5:58:52 Hora K32_2 : 22:11:09 k46_2: 9:23:56 Hora k46_2 : d2- 01:36:13 K65_0: 13:21:23 Hora K65_0 : d2- 05:33:40 K77_0: 16:00:29 Hora K77_0 : d2- 08:12:46 K79_2: 16:42:53 Hora K79_2 : d2- 08:55:09 Meta: 17:47:28 Hora meta: d2- 09:59:45
Split Times
4400
19:14:47
19:14:45
19:14:43
|
|||||||
/ | / | 1921 | Jose Cortes Auton | 13:07:02 | |||
T. real: 13:07:02 Comienzo real: 15:08:24 Hora meta: d2- 04:15:26 Cat:M Pos. categoría: Comienzo carrera:14:45:00 Sexo:M Ritmo: 9:32 min/km Club: xip groc K10_7: 1:00:00 Hora K10_7 : 16:08:24 K15: 1:39:57 Hora K15 : 16:48:20 K23_6: 2:49:36 Hora K23_6 : 17:58:00 K32_2: 4:06:43 Hora K32_2 : 19:15:07 k46_2: 6:02:56 Hora k46_2 : 21:11:20 K65_0: 9:22:50 Hora K65_0 : d2- 00:31:14 K77_0: 11:35:41 Hora K77_0 : d2- 02:44:05 K79_2: 12:12:25 Hora K79_2 : d2- 03:20:48 Meta: 13:07:02 Hora meta: d2- 04:15:26
Split Times
42135280
18:49:38
13:30:26
8:11:13
i
Sonia Colomer Cot
13:55:41 (Tr: 12:02:29)
i
Francesc Colomina
17:16:56 (Tr: 15:39:38)
Bernat Comas Blancafort
15:16:05 (Tr: 14:50:31)
i
Marta Comas Martínez
15:31:35 (Tr: 15:12:22)
i
Jaume Comas Planas
18:13:32 (Tr: 17:23:17)
i
Carles Compaño
17:56:36 (Tr: 17:32:16)
Lluis Company Ordoño
18:15:39 (Tr: 16:52:20)
Ramon Compte I Pelfort
17:08:10 (Tr: 15:47:46)
i
Xavier Conangla Rosello
16:25:46 (Tr: 15:09:29)
Albert Constanso
17:23:16 (Tr: 16:19:53)
i
José Contreras Lechado
18:15:24 (Tr: 17:46:06)
i
Tana Corbera
18:43:43 (Tr: 18:07:17)
i
José luis Cordero Diaz
17:09:47 (Tr: 15:53:32)
Carlos Cordero Tapia
17:40:50 (Tr: 17:11:39)
Antonio Cordoba Caballero
18:25:49 (Tr: 17:52:36)
i
Alexandra Cornudella I Fort
14:02:42 (Tr: 13:29:24)
i
Heriberto Cortes Fibla
18:35:46 (Tr: 18:20:06)
José manuel Costa
15:42:59 (Tr: 14:43:37)
i
Francesc Costa Argelaguet
18:49:38 (Tr: 17:19:19)
Josep Costa Bravo
14:13:42 (Tr: 13:06:21) |
|||||||
/ | / | 25 |
i
|
Heriberto Cortes Fibla | 18:20:06 | ||
T. real: 18:20:06 Comienzo real: 15:00:40 Hora meta: d2- 09:20:46 Cat:M Pos. categoría: Comienzo carrera:14:45:00 Sexo:M Ritmo: 13:20 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:34:18 Hora K10_7 : 16:34:58 K15: 2:24:30 Hora K15 : 17:25:10 K23_6: 3:50:54 Hora K23_6 : 18:51:34 K32_2: 5:42:25 Hora K32_2 : 20:43:05 k46_2: 8:49:09 Hora k46_2 : 23:49:49 K65_0: 13:12:34 Hora K65_0 : d2- 04:13:14 K77_0: 16:37:08 Hora K77_0 : d2- 07:37:48 K79_2: 17:28:31 Hora K79_2 : d2- 08:29:11 Meta: 18:20:06 Hora meta: d2- 09:20:46
Split Times
4400
18:35:48
18:35:46
18:35:44
|
|||||||
/ | / | 1911 | José manuel Costa | 14:43:37 | |||
T. real: 14:43:37 Comienzo real: 15:44:22 Hora meta: d2- 06:27:59 Cat:M Pos. categoría: Comienzo carrera:14:45:00 Sexo:M Ritmo: 10:42 min/km Club: xip groc K10_7: 1:04:36 Hora K10_7 : 16:48:57 K15: 1:53:10 Hora K15 : 17:37:31 K23_6: 3:14:06 Hora K23_6 : 18:58:27 K32_2: 4:44:35 Hora K32_2 : 20:28:57 k46_2: 7:09:44 Hora k46_2 : 22:54:05 K65_0: 10:42:07 Hora K65_0 : d2- 02:26:29 K77_0: 13:13:42 Hora K77_0 : d2- 04:58:03 K79_2: 13:55:39 Hora K79_2 : d2- 05:40:00 Meta: 14:43:37 Hora meta: d2- 06:27:59
Split Times
4400
15:43:01
15:42:59
15:42:57
|
|||||||
/ | / | 2330 |
i
|
Francesc Costa Argelaguet | 17:19:19 | ||
T. real: 17:19:19 Comienzo real: 16:15:19 Hora meta: d2- 09:34:38 Cat:M Pos. categoría: Comienzo carrera:14:45:00 Sexo:M Ritmo: 12:35 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:42:31 Hora K10_7 : 17:57:50 K15: 2:36:03 Hora K15 : 18:51:22 K23_6: 4:26:27 Hora K23_6 : 20:41:46 K32_2: 6:14:26 Hora K32_2 : 22:29:45 k46_2: 9:02:52 Hora k46_2 : d2- 01:18:11 K65_0: 12:58:18 Hora K65_0 : d2- 05:13:37 K77_0: 15:45:09 Hora K77_0 : d2- 08:00:28 K79_2: 16:26:01 Hora K79_2 : d2- 08:41:20 Meta: 17:19:19 Hora meta: d2- 09:34:38
Split Times
42135280
24:08:51
18:49:38
13:30:26
i
Verónica Collar Fernández
19:34:51 (Tr: 17:48:33)
i
Sonia Colomer Cot
13:55:41 (Tr: 12:02:29)
i
Francesc Colomina
17:16:56 (Tr: 15:39:38)
Quim Colomina
20:34:37 (Tr: 18:57:20)
i
Concepció Colomina Sánchez
19:41:28 (Tr: 18:04:10)
Bernat Comas Blancafort
15:16:05 (Tr: 14:50:31)
i
Marta Comas Martínez
15:31:35 (Tr: 15:12:22)
i
Jaume Comas Planas
18:13:32 (Tr: 17:23:17)
i
Carme Comellas Berenguer
21:25:10 (Tr: 20:54:52)
i
Carles Compaño
17:56:36 (Tr: 17:32:16)
Lluis Company Ordoño
18:15:39 (Tr: 16:52:20)
Ramon Compte I Pelfort
17:08:10 (Tr: 15:47:46)
i
Xavier Conangla Rosello
16:25:46 (Tr: 15:09:29)
Albert Constanso
17:23:16 (Tr: 16:19:53)
i
José Contreras Lechado
18:15:24 (Tr: 17:46:06)
i
Tana Corbera
18:43:43 (Tr: 18:07:17)
i
José luis Cordero Diaz
17:09:47 (Tr: 15:53:32)
Juan Cordero Muñoz
20:48:00 (Tr: 20:15:43)
Carlos Cordero Tapia
17:40:50 (Tr: 17:11:39)
Antonio Cordoba Caballero
18:25:49 (Tr: 17:52:36)
i
Alexandra Cornudella I Fort
14:02:42 (Tr: 13:29:24)
i
Ester Corominas Fitó
19:44:03 (Tr: 19:19:36)
i
Vanesa Correa Álvarez
22:41:04 (Tr: 21:56:39)
Anna Corretger Casas
19:48:54 (Tr: 18:15:40)
i
Maria carme Cortell Madoz
19:14:45 (Tr: 17:47:28)
Jose Cortes Auton
13:30:26 (Tr: 13:07:02)
i
Heriberto Cortes Fibla
18:35:46 (Tr: 18:20:06)
José manuel Costa
15:42:59 (Tr: 14:43:37)
Josep Costa Bravo
14:13:42 (Tr: 13:06:21) |
|||||||
/ | / | 2775 | Josep Costa Bravo | 13:06:21 | |||
T. real: 13:06:21 Comienzo real: 15:52:21 Hora meta: d2- 04:58:42 Cat:M Pos. categoría: Comienzo carrera:14:45:00 Sexo:M Ritmo: 9:32 min/km Club: xip groc K10_7: 1:03:56 Hora K10_7 : 16:56:17 K15: 1:47:20 Hora K15 : 17:39:41 K23_6: 3:03:17 Hora K23_6 : 18:55:38 K32_2: 4:27:08 Hora K32_2 : 20:19:29 k46_2: 6:37:12 Hora k46_2 : 22:29:33 K65_0: 9:48:11 Hora K65_0 : d2- 01:40:32 K77_0: 11:44:02 Hora K77_0 : d2- 03:36:23 K79_2: 12:15:34 Hora K79_2 : d2- 04:07:55 Meta: 13:06:21 Hora meta: d2- 04:58:42
Split Times
4400
14:13:44
14:13:42
14:13:40
|
|||||||