L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexo | sDorsal | iNombre | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
241 | 197 | 138 | Estanis Peinado | 2:11:08 | |||
T. real: 02:11:08 Comienzo real: 09:15:15 Hora meta: 11:26:23 Cat:M50 Pos. categoría: 59 Comienzo carrera:9:15:15 Sexo:M Ritmo: 112.4 segons/100Metres Club:
198660
2:12:38
02:11:08
2:09:38
Ramiro Rodriguez
02:11:16 (Tr: 2:11:16)
i
Jordi Mir Frigola
02:11:18 (Tr: 2:11:18)
i
Roger Bosch Arrufat
02:11:19 (Tr: 2:11:19)
i
Michela barberi Barberio
02:11:20 (Tr: 2:11:20)
i
Enric Santamaria
02:12:10 (Tr: 2:12:10)
Martí Miret Garcia De Haro
02:12:38 (Tr: 2:12:38) |
|||||||
242 | 198 | 195 | Ramiro Rodriguez | 2:11:16 | |||
T. real: 02:11:16 Comienzo real: 09:15:15 Hora meta: 11:26:31 Cat:M40 Pos. categoría: 65 Comienzo carrera:9:15:15 Sexo:M Ritmo: 112.5 segons/100Metres Club:
181940
2:12:38
02:11:16
2:09:53
Estanis Peinado
02:11:08 (Tr: 2:11:08)
i
Jordi Mir Frigola
02:11:18 (Tr: 2:11:18)
i
Roger Bosch Arrufat
02:11:19 (Tr: 2:11:19)
i
Michela barberi Barberio
02:11:20 (Tr: 2:11:20)
i
Enric Santamaria
02:12:10 (Tr: 2:12:10)
Martí Miret Garcia De Haro
02:12:38 (Tr: 2:12:38) |
|||||||
243 | 199 | 287 |
i
|
Jordi Mir Frigola | 2:11:18 | ||
T. real: 02:11:18 Comienzo real: 09:15:15 Hora meta: 11:26:33 Cat:M30 Pos. categoría: 35 Comienzo carrera:9:15:15 Sexo:M Ritmo: 112.53 segons/100Metres Club:
177980
2:12:38
02:11:18
2:09:57
Estanis Peinado
02:11:08 (Tr: 2:11:08)
Ramiro Rodriguez
02:11:16 (Tr: 2:11:16)
i
Roger Bosch Arrufat
02:11:19 (Tr: 2:11:19)
i
Michela barberi Barberio
02:11:20 (Tr: 2:11:20)
i
Enric Santamaria
02:12:10 (Tr: 2:12:10)
Martí Miret Garcia De Haro
02:12:38 (Tr: 2:12:38) |
|||||||
244 | 200 | 527 |
i
|
Roger Bosch Arrufat | 2:11:19 | ||
T. real: 02:11:19 Comienzo real: 09:15:15 Hora meta: 11:26:34 Cat:SenM Pos. categoría: 23 Comienzo carrera:9:15:15 Sexo:M Ritmo: 112.55 segons/100Metres Club:
175230
2:12:38
02:11:19
2:09:59
Estanis Peinado
02:11:08 (Tr: 2:11:08)
Ramiro Rodriguez
02:11:16 (Tr: 2:11:16)
i
Jordi Mir Frigola
02:11:18 (Tr: 2:11:18)
i
Michela barberi Barberio
02:11:20 (Tr: 2:11:20)
i
Enric Santamaria
02:12:10 (Tr: 2:12:10)
Martí Miret Garcia De Haro
02:12:38 (Tr: 2:12:38) |
|||||||
245 | 45 | 197 |
i
|
Michela barberi Barberio | 2:11:20 | ||
T. real: 02:11:20 Comienzo real: 09:15:15 Hora meta: 11:26:35 Cat:F30 Pos. categoría: 7 Comienzo carrera:9:15:15 Sexo:F Ritmo: 112.57 segons/100Metres Club:
233420
2:13:06
02:11:20
2:09:34
Estanis Peinado
02:11:08 (Tr: 2:11:08)
Ramiro Rodriguez
02:11:16 (Tr: 2:11:16)
i
Jordi Mir Frigola
02:11:18 (Tr: 2:11:18)
i
Roger Bosch Arrufat
02:11:19 (Tr: 2:11:19)
i
Enric Santamaria
02:12:10 (Tr: 2:12:10)
Martí Miret Garcia De Haro
02:12:38 (Tr: 2:12:38)
i
Rupert Maurus
02:13:06 (Tr: 2:13:06) |
|||||||
246 | 201 | 131 |
i
|
Enric Santamaria | 2:12:10 | ||
T. real: 02:12:10 Comienzo real: 09:15:15 Hora meta: 11:27:25 Cat:M70 Pos. categoría: 1 Comienzo carrera:9:15:15 Sexo:M Ritmo: 113.28 segons/100Metres Club: c.e.marnaton
145200
2:13:16
02:12:10
2:11:04
Estanis Peinado
02:11:08 (Tr: 2:11:08)
Ramiro Rodriguez
02:11:16 (Tr: 2:11:16)
i
Jordi Mir Frigola
02:11:18 (Tr: 2:11:18)
i
Roger Bosch Arrufat
02:11:19 (Tr: 2:11:19)
i
Michela barberi Barberio
02:11:20 (Tr: 2:11:20)
Martí Miret Garcia De Haro
02:12:38 (Tr: 2:12:38)
i
Rupert Maurus
02:13:06 (Tr: 2:13:06)
Anna Alsina Fernandez
02:13:16 (Tr: 2:13:16) |
|||||||
247 | 202 | 168 | Martí Miret Garcia De Haro | 2:12:38 | |||
T. real: 02:12:38 Comienzo real: 09:15:15 Hora meta: 11:27:53 Cat:M50 Pos. categoría: 60 Comienzo carrera:9:15:15 Sexo:M Ritmo: 113.69 segons/100Metres Club: radikal
175230
2:13:58
02:12:38
2:11:19
i
Roger Bosch Arrufat
02:11:19 (Tr: 2:11:19)
i
Michela barberi Barberio
02:11:20 (Tr: 2:11:20)
i
Enric Santamaria
02:12:10 (Tr: 2:12:10)
i
Rupert Maurus
02:13:06 (Tr: 2:13:06)
Anna Alsina Fernandez
02:13:16 (Tr: 2:13:16)
Luis González Colet
02:13:17 (Tr: 2:13:17)
i
Manel Tosquella Giribet
02:13:18 (Tr: 2:13:18)
i
Eva Caballero
02:13:23 (Tr: 2:13:23)
Francisco Rivas Doyague
02:13:26 (Tr: 2:13:26)
i
Albert Pruneda
02:13:38 (Tr: 2:13:38)
i
Ivan Garcia
02:13:41 (Tr: 2:13:41)
i
Antoni Fortuny Suarez
02:13:53 (Tr: 2:13:53) |
|||||||
248 | 203 | 172 |
i
|
Rupert Maurus | 2:13:06 | ||
T. real: 02:13:06 Comienzo real: 09:15:15 Hora meta: 11:28:21 Cat:M50 Pos. categoría: 61 Comienzo carrera:9:15:15 Sexo:M Ritmo: 114.08 segons/100Metres Club: cnab barceloneta
233420
2:14:52
02:13:06
2:11:20
i
Michela barberi Barberio
02:11:20 (Tr: 2:11:20)
i
Enric Santamaria
02:12:10 (Tr: 2:12:10)
Martí Miret Garcia De Haro
02:12:38 (Tr: 2:12:38)
Anna Alsina Fernandez
02:13:16 (Tr: 2:13:16)
Luis González Colet
02:13:17 (Tr: 2:13:17)
i
Manel Tosquella Giribet
02:13:18 (Tr: 2:13:18)
i
Eva Caballero
02:13:23 (Tr: 2:13:23)
Francisco Rivas Doyague
02:13:26 (Tr: 2:13:26)
i
Albert Pruneda
02:13:38 (Tr: 2:13:38)
i
Ivan Garcia
02:13:41 (Tr: 2:13:41)
i
Antoni Fortuny Suarez
02:13:53 (Tr: 2:13:53)
i
Artur Arqués Viver
02:14:20 (Tr: 2:14:20)
i
Cayetano Alegre Galofré
02:14:26 (Tr: 2:14:26) |
|||||||
249 | 46 | 283 | Anna Alsina Fernandez | 2:13:16 | |||
T. real: 02:13:16 Comienzo real: 09:15:15 Hora meta: 11:28:31 Cat:F50 Pos. categoría: 11 Comienzo carrera:9:15:15 Sexo:F Ritmo: 114.22 segons/100Metres Club: ce marnaton
145200
2:14:22
02:13:16
2:12:10
i
Enric Santamaria
02:12:10 (Tr: 2:12:10)
Martí Miret Garcia De Haro
02:12:38 (Tr: 2:12:38)
i
Rupert Maurus
02:13:06 (Tr: 2:13:06)
Luis González Colet
02:13:17 (Tr: 2:13:17)
i
Manel Tosquella Giribet
02:13:18 (Tr: 2:13:18)
i
Eva Caballero
02:13:23 (Tr: 2:13:23)
Francisco Rivas Doyague
02:13:26 (Tr: 2:13:26)
i
Albert Pruneda
02:13:38 (Tr: 2:13:38)
i
Ivan Garcia
02:13:41 (Tr: 2:13:41)
i
Antoni Fortuny Suarez
02:13:53 (Tr: 2:13:53)
i
Artur Arqués Viver
02:14:20 (Tr: 2:14:20) |
|||||||
250 | 204 | 7 | Luis González Colet | 2:13:17 | |||
T. real: 02:13:17 Comienzo real: 09:15:15 Hora meta: 11:28:32 Cat:M40 Pos. categoría: 66 Comienzo carrera:9:15:15 Sexo:M Ritmo: 114.24 segons/100Metres Club: no
85580
2:13:56
02:13:17
2:12:38
Martí Miret Garcia De Haro
02:12:38 (Tr: 2:12:38)
i
Rupert Maurus
02:13:06 (Tr: 2:13:06)
Anna Alsina Fernandez
02:13:16 (Tr: 2:13:16)
i
Manel Tosquella Giribet
02:13:18 (Tr: 2:13:18)
i
Eva Caballero
02:13:23 (Tr: 2:13:23)
Francisco Rivas Doyague
02:13:26 (Tr: 2:13:26)
i
Albert Pruneda
02:13:38 (Tr: 2:13:38)
i
Ivan Garcia
02:13:41 (Tr: 2:13:41)
i
Antoni Fortuny Suarez
02:13:53 (Tr: 2:13:53) |
|||||||
251 | 205 | 181 |
i
|
Manel Tosquella Giribet | 2:13:18 | ||
T. real: 02:13:18 Comienzo real: 09:15:15 Hora meta: 11:28:33 Cat:M40 Pos. categoría: 67 Comienzo carrera:9:15:15 Sexo:M Ritmo: 114.25 segons/100Metres Club:
44330
2:13:38
02:13:18
2:12:58
i
Rupert Maurus
02:13:06 (Tr: 2:13:06)
Anna Alsina Fernandez
02:13:16 (Tr: 2:13:16)
Luis González Colet
02:13:17 (Tr: 2:13:17)
i
Eva Caballero
02:13:23 (Tr: 2:13:23)
Francisco Rivas Doyague
02:13:26 (Tr: 2:13:26)
i
Albert Pruneda
02:13:38 (Tr: 2:13:38) |
|||||||
252 | 47 | 614 |
i
|
Eva Caballero | 2:13:23 | ||
T. real: 02:13:23 Comienzo real: 09:15:15 Hora meta: 11:28:38 Cat:F40 Pos. categoría: 12 Comienzo carrera:9:15:15 Sexo:F Ritmo: 114.33 segons/100Metres Club: club esportiu mediterrani
39930
2:13:41
02:13:23
2:13:05
i
Rupert Maurus
02:13:06 (Tr: 2:13:06)
Anna Alsina Fernandez
02:13:16 (Tr: 2:13:16)
Luis González Colet
02:13:17 (Tr: 2:13:17)
i
Manel Tosquella Giribet
02:13:18 (Tr: 2:13:18)
Francisco Rivas Doyague
02:13:26 (Tr: 2:13:26)
i
Albert Pruneda
02:13:38 (Tr: 2:13:38)
i
Ivan Garcia
02:13:41 (Tr: 2:13:41) |
|||||||
253 | 206 | 267 | Francisco Rivas Doyague | 2:13:26 | |||
T. real: 02:13:26 Comienzo real: 09:15:15 Hora meta: 11:28:41 Cat:M40 Pos. categoría: 68 Comienzo carrera:9:15:15 Sexo:M Ritmo: 114.37 segons/100Metres Club:
59510
2:13:53
02:13:26
2:12:59
i
Rupert Maurus
02:13:06 (Tr: 2:13:06)
Anna Alsina Fernandez
02:13:16 (Tr: 2:13:16)
Luis González Colet
02:13:17 (Tr: 2:13:17)
i
Manel Tosquella Giribet
02:13:18 (Tr: 2:13:18)
i
Eva Caballero
02:13:23 (Tr: 2:13:23)
i
Albert Pruneda
02:13:38 (Tr: 2:13:38)
i
Ivan Garcia
02:13:41 (Tr: 2:13:41)
i
Antoni Fortuny Suarez
02:13:53 (Tr: 2:13:53) |
|||||||
254 | 207 | 219 |
i
|
Albert Pruneda | 2:13:38 | ||
T. real: 02:13:38 Comienzo real: 09:15:15 Hora meta: 11:28:53 Cat:M50 Pos. categoría: 62 Comienzo carrera:9:15:15 Sexo:M Ritmo: 114.53 segons/100Metres Club: swimcerclats
93610
2:14:20
02:13:38
2:12:55
i
Rupert Maurus
02:13:06 (Tr: 2:13:06)
Anna Alsina Fernandez
02:13:16 (Tr: 2:13:16)
Luis González Colet
02:13:17 (Tr: 2:13:17)
i
Manel Tosquella Giribet
02:13:18 (Tr: 2:13:18)
i
Eva Caballero
02:13:23 (Tr: 2:13:23)
Francisco Rivas Doyague
02:13:26 (Tr: 2:13:26)
i
Ivan Garcia
02:13:41 (Tr: 2:13:41)
i
Antoni Fortuny Suarez
02:13:53 (Tr: 2:13:53)
i
Artur Arqués Viver
02:14:20 (Tr: 2:14:20) |
|||||||
255 | 208 | 652 |
i
|
Ivan Garcia | 2:13:41 | ||
T. real: 02:13:41 Comienzo real: 09:15:15 Hora meta: 11:28:56 Cat:M40 Pos. categoría: 69 Comienzo carrera:9:15:15 Sexo:M Ritmo: 114.58 segons/100Metres Club:
99220
2:14:26
02:13:41
2:12:56
i
Rupert Maurus
02:13:06 (Tr: 2:13:06)
Anna Alsina Fernandez
02:13:16 (Tr: 2:13:16)
Luis González Colet
02:13:17 (Tr: 2:13:17)
i
Manel Tosquella Giribet
02:13:18 (Tr: 2:13:18)
i
Eva Caballero
02:13:23 (Tr: 2:13:23)
Francisco Rivas Doyague
02:13:26 (Tr: 2:13:26)
i
Albert Pruneda
02:13:38 (Tr: 2:13:38)
i
Antoni Fortuny Suarez
02:13:53 (Tr: 2:13:53)
i
Artur Arqués Viver
02:14:20 (Tr: 2:14:20)
i
Cayetano Alegre Galofré
02:14:26 (Tr: 2:14:26) |
|||||||
256 | 209 | 109 |
i
|
Antoni Fortuny Suarez | 2:13:53 | ||
T. real: 02:13:53 Comienzo real: 09:15:15 Hora meta: 11:29:08 Cat:M50 Pos. categoría: 63 Comienzo carrera:9:15:15 Sexo:M Ritmo: 114.75 segons/100Metres Club: club natacio montjuich
196240
2:15:22
02:13:53
2:12:24
Martí Miret Garcia De Haro
02:12:38 (Tr: 2:12:38)
i
Rupert Maurus
02:13:06 (Tr: 2:13:06)
Anna Alsina Fernandez
02:13:16 (Tr: 2:13:16)
Luis González Colet
02:13:17 (Tr: 2:13:17)
i
Manel Tosquella Giribet
02:13:18 (Tr: 2:13:18)
i
Eva Caballero
02:13:23 (Tr: 2:13:23)
Francisco Rivas Doyague
02:13:26 (Tr: 2:13:26)
i
Albert Pruneda
02:13:38 (Tr: 2:13:38)
i
Ivan Garcia
02:13:41 (Tr: 2:13:41)
i
Artur Arqués Viver
02:14:20 (Tr: 2:14:20)
i
Cayetano Alegre Galofré
02:14:26 (Tr: 2:14:26)
i
Jan Pruneda
02:15:22 (Tr: 2:15:22) |
|||||||
257 | 210 | 537 |
i
|
Artur Arqués Viver | 2:14:20 | ||
T. real: 02:14:20 Comienzo real: 09:15:15 Hora meta: 11:29:35 Cat:M30 Pos. categoría: 36 Comienzo carrera:9:15:15 Sexo:M Ritmo: 115.14 segons/100Metres Club:
144760
2:15:26
02:14:20
2:13:15
Anna Alsina Fernandez
02:13:16 (Tr: 2:13:16)
Luis González Colet
02:13:17 (Tr: 2:13:17)
i
Manel Tosquella Giribet
02:13:18 (Tr: 2:13:18)
i
Eva Caballero
02:13:23 (Tr: 2:13:23)
Francisco Rivas Doyague
02:13:26 (Tr: 2:13:26)
i
Albert Pruneda
02:13:38 (Tr: 2:13:38)
i
Ivan Garcia
02:13:41 (Tr: 2:13:41)
i
Antoni Fortuny Suarez
02:13:53 (Tr: 2:13:53)
i
Cayetano Alegre Galofré
02:14:26 (Tr: 2:14:26)
i
Jan Pruneda
02:15:22 (Tr: 2:15:22)
i
Ferida Brzovic
02:15:26 (Tr: 2:15:26) |
|||||||
258 | 211 | 516 |
i
|
Cayetano Alegre Galofré | 2:14:26 | ||
T. real: 02:14:26 Comienzo real: 09:15:15 Hora meta: 11:29:41 Cat:M30 Pos. categoría: 37 Comienzo carrera:9:15:15 Sexo:M Ritmo: 115.23 segons/100Metres Club: swimmik
152020
2:15:36
02:14:26
2:13:17
Luis González Colet
02:13:17 (Tr: 2:13:17)
i
Manel Tosquella Giribet
02:13:18 (Tr: 2:13:18)
i
Eva Caballero
02:13:23 (Tr: 2:13:23)
Francisco Rivas Doyague
02:13:26 (Tr: 2:13:26)
i
Albert Pruneda
02:13:38 (Tr: 2:13:38)
i
Ivan Garcia
02:13:41 (Tr: 2:13:41)
i
Antoni Fortuny Suarez
02:13:53 (Tr: 2:13:53)
i
Artur Arqués Viver
02:14:20 (Tr: 2:14:20)
i
Jan Pruneda
02:15:22 (Tr: 2:15:22)
i
Ferida Brzovic
02:15:26 (Tr: 2:15:26)
i
Pablo Galofré Borés-leonori
02:15:36 (Tr: 2:15:36) |
|||||||
259 | 212 | 220 |
i
|
Jan Pruneda | 2:15:22 | ||
T. real: 02:15:22 Comienzo real: 09:15:15 Hora meta: 11:30:37 Cat:SenM Pos. categoría: 24 Comienzo carrera:9:15:15 Sexo:M Ritmo: 116.03 segons/100Metres Club: swimcerclats
196240
2:16:52
02:15:22
2:13:53
i
Antoni Fortuny Suarez
02:13:53 (Tr: 2:13:53)
i
Artur Arqués Viver
02:14:20 (Tr: 2:14:20)
i
Cayetano Alegre Galofré
02:14:26 (Tr: 2:14:26)
i
Ferida Brzovic
02:15:26 (Tr: 2:15:26)
i
Pablo Galofré Borés-leonori
02:15:36 (Tr: 2:15:36)
i
Yúlia Loginova Molokova
02:15:45 (Tr: 2:15:45)
i
Sol Torralba Escobedo
02:16:00 (Tr: 2:16:00)
Arlette Carol Lalauze
02:16:00 (Tr: 2:16:00)
i
Joan Bosch Punsola
02:16:00 (Tr: 2:16:00)
i
Iván Garrido Garcia
02:16:14 (Tr: 2:16:14)
i
Artur Kauffmann
02:16:23 (Tr: 2:16:23)
i
Francesc Ramiro Mier
02:16:25 (Tr: 2:16:25)
David Bosch Devesa
02:16:34 (Tr: 2:16:34) |
|||||||
260 | 48 | 696 |
i
|
Ferida Brzovic | 2:15:26 | ||
T. real: 02:15:26 Comienzo real: 09:15:15 Hora meta: 11:30:41 Cat:F40 Pos. categoría: 13 Comienzo carrera:9:15:15 Sexo:F Ritmo: 116.08 segons/100Metres Club:
144760
2:16:32
02:15:26
2:14:20
i
Artur Arqués Viver
02:14:20 (Tr: 2:14:20)
i
Cayetano Alegre Galofré
02:14:26 (Tr: 2:14:26)
i
Jan Pruneda
02:15:22 (Tr: 2:15:22)
i
Pablo Galofré Borés-leonori
02:15:36 (Tr: 2:15:36)
i
Yúlia Loginova Molokova
02:15:45 (Tr: 2:15:45)
i
Sol Torralba Escobedo
02:16:00 (Tr: 2:16:00)
Arlette Carol Lalauze
02:16:00 (Tr: 2:16:00)
i
Joan Bosch Punsola
02:16:00 (Tr: 2:16:00)
i
Iván Garrido Garcia
02:16:14 (Tr: 2:16:14)
i
Artur Kauffmann
02:16:23 (Tr: 2:16:23)
i
Francesc Ramiro Mier
02:16:25 (Tr: 2:16:25) |
|||||||
261 | 213 | 514 |
i
|
Pablo Galofré Borés-leonori | 2:15:36 | ||
T. real: 02:15:36 Comienzo real: 09:15:15 Hora meta: 11:30:51 Cat:SenM Pos. categoría: 25 Comienzo carrera:9:15:15 Sexo:M Ritmo: 116.22 segons/100Metres Club: n/a
152020
2:16:45
02:15:36
2:14:26
i
Cayetano Alegre Galofré
02:14:26 (Tr: 2:14:26)
i
Jan Pruneda
02:15:22 (Tr: 2:15:22)
i
Ferida Brzovic
02:15:26 (Tr: 2:15:26)
i
Yúlia Loginova Molokova
02:15:45 (Tr: 2:15:45)
i
Sol Torralba Escobedo
02:16:00 (Tr: 2:16:00)
Arlette Carol Lalauze
02:16:00 (Tr: 2:16:00)
i
Joan Bosch Punsola
02:16:00 (Tr: 2:16:00)
i
Iván Garrido Garcia
02:16:14 (Tr: 2:16:14)
i
Artur Kauffmann
02:16:23 (Tr: 2:16:23)
i
Francesc Ramiro Mier
02:16:25 (Tr: 2:16:25)
David Bosch Devesa
02:16:34 (Tr: 2:16:34) |
|||||||
262 | 49 | 645 |
i
|
Yúlia Loginova Molokova | 2:15:45 | ||
T. real: 02:15:45 Comienzo real: 09:15:15 Hora meta: 11:31:00 Cat:F40 Pos. categoría: 14 Comienzo carrera:9:15:15 Sexo:F Ritmo: 116.36 segons/100Metres Club: cnpe
50710
2:16:09
02:15:45
2:15:22
i
Jan Pruneda
02:15:22 (Tr: 2:15:22)
i
Ferida Brzovic
02:15:26 (Tr: 2:15:26)
i
Pablo Galofré Borés-leonori
02:15:36 (Tr: 2:15:36)
i
Sol Torralba Escobedo
02:16:00 (Tr: 2:16:00)
Arlette Carol Lalauze
02:16:00 (Tr: 2:16:00)
i
Joan Bosch Punsola
02:16:00 (Tr: 2:16:00) |
|||||||
263 | 50 | 282 |
i
|
Sol Torralba Escobedo | 2:16:00 | ||
T. real: 02:16:00 Comienzo real: 09:15:15 Hora meta: 11:31:15 Cat:F40 Pos. categoría: 15 Comienzo carrera:9:15:15 Sexo:F Ritmo: 116.57 segons/100Metres Club: piri vilassar de mar
74580
2:16:34
02:16:00
2:15:26
i
Ferida Brzovic
02:15:26 (Tr: 2:15:26)
i
Pablo Galofré Borés-leonori
02:15:36 (Tr: 2:15:36)
i
Yúlia Loginova Molokova
02:15:45 (Tr: 2:15:45)
Arlette Carol Lalauze
02:16:00 (Tr: 2:16:00)
i
Joan Bosch Punsola
02:16:00 (Tr: 2:16:00)
i
Iván Garrido Garcia
02:16:14 (Tr: 2:16:14)
i
Artur Kauffmann
02:16:23 (Tr: 2:16:23)
i
Francesc Ramiro Mier
02:16:25 (Tr: 2:16:25)
David Bosch Devesa
02:16:34 (Tr: 2:16:34) |
|||||||
264 | 51 | 166 | Arlette Carol Lalauze | 2:16:00 | |||
T. real: 02:16:00 Comienzo real: 09:15:15 Hora meta: 11:31:15 Cat:F40 Pos. categoría: 16 Comienzo carrera:9:15:15 Sexo:F Ritmo: 116.57 segons/100Metres Club: aece piri vilassar de mar
54340
2:16:25
02:16:00
2:15:36
i
Pablo Galofré Borés-leonori
02:15:36 (Tr: 2:15:36)
i
Yúlia Loginova Molokova
02:15:45 (Tr: 2:15:45)
i
Sol Torralba Escobedo
02:16:00 (Tr: 2:16:00)
i
Joan Bosch Punsola
02:16:00 (Tr: 2:16:00)
i
Iván Garrido Garcia
02:16:14 (Tr: 2:16:14)
i
Artur Kauffmann
02:16:23 (Tr: 2:16:23)
i
Francesc Ramiro Mier
02:16:25 (Tr: 2:16:25) |
|||||||
265 | 214 | 674 |
i
|
Joan Bosch Punsola | 2:16:00 | ||
T. real: 02:16:00 Comienzo real: 09:15:15 Hora meta: 11:31:15 Cat:M50 Pos. categoría: 64 Comienzo carrera:9:15:15 Sexo:M Ritmo: 116.57 segons/100Metres Club: piri
53240
2:16:25
02:16:00
2:15:36
i
Yúlia Loginova Molokova
02:15:45 (Tr: 2:15:45)
i
Sol Torralba Escobedo
02:16:00 (Tr: 2:16:00)
Arlette Carol Lalauze
02:16:00 (Tr: 2:16:00)
i
Iván Garrido Garcia
02:16:14 (Tr: 2:16:14)
i
Artur Kauffmann
02:16:23 (Tr: 2:16:23)
i
Francesc Ramiro Mier
02:16:25 (Tr: 2:16:25) |
|||||||
266 | 215 | 236 |
i
|
Iván Garrido Garcia | 2:16:14 | ||
T. real: 02:16:14 Comienzo real: 09:15:15 Hora meta: 11:31:29 Cat:M30 Pos. categoría: 38 Comienzo carrera:9:15:15 Sexo:M Ritmo: 116.77 segons/100Metres Club: cn parets
42900
2:16:34
02:16:14
2:15:55
i
Sol Torralba Escobedo
02:16:00 (Tr: 2:16:00)
Arlette Carol Lalauze
02:16:00 (Tr: 2:16:00)
i
Joan Bosch Punsola
02:16:00 (Tr: 2:16:00)
i
Artur Kauffmann
02:16:23 (Tr: 2:16:23)
i
Francesc Ramiro Mier
02:16:25 (Tr: 2:16:25)
David Bosch Devesa
02:16:34 (Tr: 2:16:34) |
|||||||
267 | 216 | 798 |
i
|
Artur Kauffmann | 2:16:23 | ||
T. real: 02:16:23 Comienzo real: 09:15:15 Hora meta: 11:31:38 Cat:M40 Pos. categoría: 70 Comienzo carrera:9:15:15 Sexo:M Ritmo: 116.89 segons/100Metres Club:
155540
2:17:33
02:16:23
2:15:12
i
Jan Pruneda
02:15:22 (Tr: 2:15:22)
i
Ferida Brzovic
02:15:26 (Tr: 2:15:26)
i
Pablo Galofré Borés-leonori
02:15:36 (Tr: 2:15:36)
i
Yúlia Loginova Molokova
02:15:45 (Tr: 2:15:45)
i
Sol Torralba Escobedo
02:16:00 (Tr: 2:16:00)
Arlette Carol Lalauze
02:16:00 (Tr: 2:16:00)
i
Joan Bosch Punsola
02:16:00 (Tr: 2:16:00)
i
Iván Garrido Garcia
02:16:14 (Tr: 2:16:14)
i
Francesc Ramiro Mier
02:16:25 (Tr: 2:16:25)
David Bosch Devesa
02:16:34 (Tr: 2:16:34)
Oriol Puig
02:17:33 (Tr: 2:17:33) |
|||||||
268 | 217 | 794 |
i
|
Francesc Ramiro Mier | 2:16:25 | ||
T. real: 02:16:25 Comienzo real: 09:15:15 Hora meta: 11:31:40 Cat:M30 Pos. categoría: 39 Comienzo carrera:9:15:15 Sexo:M Ritmo: 116.92 segons/100Metres Club:
151360
2:17:33
02:16:25
2:15:16
i
Jan Pruneda
02:15:22 (Tr: 2:15:22)
i
Ferida Brzovic
02:15:26 (Tr: 2:15:26)
i
Pablo Galofré Borés-leonori
02:15:36 (Tr: 2:15:36)
i
Yúlia Loginova Molokova
02:15:45 (Tr: 2:15:45)
i
Sol Torralba Escobedo
02:16:00 (Tr: 2:16:00)
Arlette Carol Lalauze
02:16:00 (Tr: 2:16:00)
i
Joan Bosch Punsola
02:16:00 (Tr: 2:16:00)
i
Iván Garrido Garcia
02:16:14 (Tr: 2:16:14)
i
Artur Kauffmann
02:16:23 (Tr: 2:16:23)
David Bosch Devesa
02:16:34 (Tr: 2:16:34)
Oriol Puig
02:17:33 (Tr: 2:17:33) |
|||||||
269 | 218 | 210 | David Bosch Devesa | 2:16:34 | |||
T. real: 02:16:34 Comienzo real: 09:15:15 Hora meta: 11:31:49 Cat:M50 Pos. categoría: 65 Comienzo carrera:9:15:15 Sexo:M Ritmo: 117.05 segons/100Metres Club: barcelona swimmers
131560
2:17:33
02:16:34
2:15:34
i
Pablo Galofré Borés-leonori
02:15:36 (Tr: 2:15:36)
i
Yúlia Loginova Molokova
02:15:45 (Tr: 2:15:45)
i
Sol Torralba Escobedo
02:16:00 (Tr: 2:16:00)
Arlette Carol Lalauze
02:16:00 (Tr: 2:16:00)
i
Joan Bosch Punsola
02:16:00 (Tr: 2:16:00)
i
Iván Garrido Garcia
02:16:14 (Tr: 2:16:14)
i
Artur Kauffmann
02:16:23 (Tr: 2:16:23)
i
Francesc Ramiro Mier
02:16:25 (Tr: 2:16:25)
Oriol Puig
02:17:33 (Tr: 2:17:33) |
|||||||
270 | 219 | 276 | Oriol Puig | 2:17:33 | |||
T. real: 02:17:33 Comienzo real: 09:15:15 Hora meta: 11:32:48 Cat:M60 Pos. categoría: 13 Comienzo carrera:9:15:15 Sexo:M Ritmo: 117.9 segons/100Metres Club: club natacio palamos
155540
2:18:44
02:17:33
2:16:23
i
Artur Kauffmann
02:16:23 (Tr: 2:16:23)
i
Francesc Ramiro Mier
02:16:25 (Tr: 2:16:25)
David Bosch Devesa
02:16:34 (Tr: 2:16:34) |
|||||||