Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Milles Nocturnes Cerdanyola

10K

November 16, 2019

10K 5K

X

USER AUTHENTICATION

Please, enter your email and password of xipgroc.cat to download diploma with photo

You haven't signed up at xipgroc.cat yet?

Sign up

Forgot your password?

a s i y

Real t.: 00:33:30

Official t.: 00:33:30

Real start: 20:00:18

Finish hour: 20:33:48

Cat:M2

Category place: 1

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 3:21 min/km

Club:

k5: 0:17:11

Hour k5 : 20:17:29

Place k5 : 3

-

Finish line: 0:33:30

Finish hour: 20:33:48

Finish place : 1

X 2 places

0:33:57
00:33:30
0:33:04
Albert Dausà Rodríguez
00:33:39 (Tr: 0:33:38)
Alex Nuñez Leal
00:33:47 (Tr: 0:33:46)
Toni Bautista Tortajada
00:33:51 (Tr: 0:33:50)
Francisco Torres Pino
00:33:53 (Tr: 0:33:52)
Paulius Auryla
00:33:55 (Tr: 0:33:54)
i
Isaac Duarte Martinez
00:33:57 (Tr: 0:33:56)

Real t.: 00:33:38

Official t.: 00:33:39

Real start: 20:00:20

Finish hour: 20:33:57

Cat:M3

Category place: 1

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 3:22 min/km

Club: ripollet unió atlètica

k5: 0:17:10

Hour k5 : 20:17:29

Place k5 : 2

-

Finish line: 0:33:38

Finish hour: 20:33:57

Finish place : 2

Z

0:33:57
00:33:39
0:33:22
Josep Díaz Carretero
00:33:30 (Tr: 0:33:30)
Alex Nuñez Leal
00:33:47 (Tr: 0:33:46)
Toni Bautista Tortajada
00:33:51 (Tr: 0:33:50)
Francisco Torres Pino
00:33:53 (Tr: 0:33:52)
Paulius Auryla
00:33:55 (Tr: 0:33:54)
i
Isaac Duarte Martinez
00:33:57 (Tr: 0:33:56)

Real t.: 00:33:46

Official t.: 00:33:47

Real start: 20:00:19

Finish hour: 20:34:05

Cat:M2

Category place: 2

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 3:23 min/km

Club: castillejo&caceres rc

k5: 0:17:10

Hour k5 : 20:17:29

Place k5 : 1

-

Finish line: 0:33:46

Finish hour: 20:34:05

Finish place : 3

Y 2 places

0:34:03
00:33:47
0:33:30
Josep Díaz Carretero
00:33:30 (Tr: 0:33:30)
Albert Dausà Rodríguez
00:33:39 (Tr: 0:33:38)
Toni Bautista Tortajada
00:33:51 (Tr: 0:33:50)
Francisco Torres Pino
00:33:53 (Tr: 0:33:52)
Paulius Auryla
00:33:55 (Tr: 0:33:54)
i
Isaac Duarte Martinez
00:33:57 (Tr: 0:33:56)
i
Joan Mengual Bordas
00:33:58 (Tr: 0:33:57)
i
Albert Caballero Recio
00:34:00 (Tr: 0:33:59)

Real t.: 00:33:50

Official t.: 00:33:51

Real start: 20:00:19

Finish hour: 20:34:09

Cat:M3

Category place: 2

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 3:23 min/km

Club: duscholux

k5: 0:17:11

Hour k5 : 20:17:29

Place k5 : 4

-

Finish line: 0:33:50

Finish hour: 20:34:09

Finish place : 4

Z

0:34:11
00:33:51
0:33:30
Josep Díaz Carretero
00:33:30 (Tr: 0:33:30)
Albert Dausà Rodríguez
00:33:39 (Tr: 0:33:38)
Alex Nuñez Leal
00:33:47 (Tr: 0:33:46)
Francisco Torres Pino
00:33:53 (Tr: 0:33:52)
Paulius Auryla
00:33:55 (Tr: 0:33:54)
i
Isaac Duarte Martinez
00:33:57 (Tr: 0:33:56)
i
Joan Mengual Bordas
00:33:58 (Tr: 0:33:57)
i
Albert Caballero Recio
00:34:00 (Tr: 0:33:59)
Bruno Paz Palanques
00:34:07 (Tr: 0:34:06)

Real t.: 00:33:52

Official t.: 00:33:53

Real start: 20:00:19

Finish hour: 20:34:11

Cat:M2

Category place: 3

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 3:24 min/km

Club: ripollet unión atlética

k5: 0:17:10

Hour k5 : 20:17:29

Place k5 : 5

-

Finish line: 0:33:52

Finish hour: 20:34:11

Finish place : 5

Z

0:34:07
00:33:53
0:33:39
Albert Dausà Rodríguez
00:33:39 (Tr: 0:33:38)
Alex Nuñez Leal
00:33:47 (Tr: 0:33:46)
Toni Bautista Tortajada
00:33:51 (Tr: 0:33:50)
Paulius Auryla
00:33:55 (Tr: 0:33:54)
i
Isaac Duarte Martinez
00:33:57 (Tr: 0:33:56)
i
Joan Mengual Bordas
00:33:58 (Tr: 0:33:57)
i
Albert Caballero Recio
00:34:00 (Tr: 0:33:59)
Bruno Paz Palanques
00:34:07 (Tr: 0:34:06)

Real t.: 00:33:54

Official t.: 00:33:55

Real start: 20:00:19

Finish hour: 20:34:13

Cat:M2

Category place: 4

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 3:24 min/km

Club:

k5: 0:17:11

Hour k5 : 20:17:30

Place k5 : 7

-

Finish line: 0:33:54

Finish hour: 20:34:13

Finish place : 6

X 1 place

0:34:03
00:33:55
0:33:47
Alex Nuñez Leal
00:33:47 (Tr: 0:33:46)
Toni Bautista Tortajada
00:33:51 (Tr: 0:33:50)
Francisco Torres Pino
00:33:53 (Tr: 0:33:52)
i
Isaac Duarte Martinez
00:33:57 (Tr: 0:33:56)
i
Joan Mengual Bordas
00:33:58 (Tr: 0:33:57)
i
Albert Caballero Recio
00:34:00 (Tr: 0:33:59)

Real t.: 00:33:56

Official t.: 00:33:57

Real start: 20:00:20

Finish hour: 20:34:15

Cat:M2

Category place: 5

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 3:24 min/km

Club: cims cerdanyola

k5: 0:17:23

Hour k5 : 20:17:42

Place k5 : 10

-

Finish line: 0:33:56

Finish hour: 20:34:15

Finish place : 7

X 3 places

0:34:07
00:33:57
0:33:47
Toni Bautista Tortajada
00:33:51 (Tr: 0:33:50)
Francisco Torres Pino
00:33:53 (Tr: 0:33:52)
Paulius Auryla
00:33:55 (Tr: 0:33:54)
i
Joan Mengual Bordas
00:33:58 (Tr: 0:33:57)
i
Albert Caballero Recio
00:34:00 (Tr: 0:33:59)
Bruno Paz Palanques
00:34:07 (Tr: 0:34:06)

Real t.: 00:33:57

Official t.: 00:33:58

Real start: 20:00:20

Finish hour: 20:34:16

Cat:M2

Category place: 6

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 3:24 min/km

Club: ripollet union atletica

k5: 0:17:10

Hour k5 : 20:17:29

Place k5 : 6

-

Finish line: 0:33:57

Finish hour: 20:34:16

Finish place : 8

Y 2 places

0:34:28
00:33:58
0:33:29
Josep Díaz Carretero
00:33:30 (Tr: 0:33:30)
Albert Dausà Rodríguez
00:33:39 (Tr: 0:33:38)
Alex Nuñez Leal
00:33:47 (Tr: 0:33:46)
Toni Bautista Tortajada
00:33:51 (Tr: 0:33:50)
Francisco Torres Pino
00:33:53 (Tr: 0:33:52)
Paulius Auryla
00:33:55 (Tr: 0:33:54)
i
Isaac Duarte Martinez
00:33:57 (Tr: 0:33:56)
i
Albert Caballero Recio
00:34:00 (Tr: 0:33:59)
Bruno Paz Palanques
00:34:07 (Tr: 0:34:06)
i
Ruben Bona Carneros
00:34:28 (Tr: 0:34:27)

Real t.: 00:33:59

Official t.: 00:34:00

Real start: 20:00:20

Finish hour: 20:34:18

Cat:M3

Category place: 3

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 3:24 min/km

Club: club esportiu montornès

k5: 0:17:22

Hour k5 : 20:17:42

Place k5 : 9

-

Finish line: 0:33:59

Finish hour: 20:34:18

Finish place : 9

Z

0:34:33
00:34:00
0:33:27
Josep Díaz Carretero
00:33:30 (Tr: 0:33:30)
Albert Dausà Rodríguez
00:33:39 (Tr: 0:33:38)
Alex Nuñez Leal
00:33:47 (Tr: 0:33:46)
Toni Bautista Tortajada
00:33:51 (Tr: 0:33:50)
Francisco Torres Pino
00:33:53 (Tr: 0:33:52)
Paulius Auryla
00:33:55 (Tr: 0:33:54)
i
Isaac Duarte Martinez
00:33:57 (Tr: 0:33:56)
i
Joan Mengual Bordas
00:33:58 (Tr: 0:33:57)
Bruno Paz Palanques
00:34:07 (Tr: 0:34:06)
i
Ruben Bona Carneros
00:34:28 (Tr: 0:34:27)
i
David Serra Termens
00:34:33 (Tr: 0:34:33)

Real t.: 00:34:06

Official t.: 00:34:07

Real start: 20:00:19

Finish hour: 20:34:25

Cat:M2

Category place: 7

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 3:25 min/km

Club: u.g.e. badalona

k5: 0:17:15

Hour k5 : 20:17:34

Place k5 : 8

-

Finish line: 0:34:06

Finish hour: 20:34:25

Finish place : 10

Y 2 places

0:35:12
00:34:07
0:33:01
Josep Díaz Carretero
00:33:30 (Tr: 0:33:30)
Albert Dausà Rodríguez
00:33:39 (Tr: 0:33:38)
Alex Nuñez Leal
00:33:47 (Tr: 0:33:46)
Toni Bautista Tortajada
00:33:51 (Tr: 0:33:50)
Francisco Torres Pino
00:33:53 (Tr: 0:33:52)
Paulius Auryla
00:33:55 (Tr: 0:33:54)
i
Isaac Duarte Martinez
00:33:57 (Tr: 0:33:56)
i
Joan Mengual Bordas
00:33:58 (Tr: 0:33:57)
i
Albert Caballero Recio
00:34:00 (Tr: 0:33:59)
i
Ruben Bona Carneros
00:34:28 (Tr: 0:34:27)
i
David Serra Termens
00:34:33 (Tr: 0:34:33)
i
Cristian Chaguaceda Galisteo
00:35:12 (Tr: 0:35:10)

Real t.: 00:34:27

Official t.: 00:34:28

Real start: 20:00:20

Finish hour: 20:34:46

Cat:M3

Category place: 4

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 3:27 min/km

Club: at cerdanyola

k5: 0:17:30

Hour k5 : 20:17:49

Place k5 : 12

-

Finish line: 0:34:27

Finish hour: 20:34:46

Finish place : 11

X 1 place

0:35:13
00:34:28
0:33:42
Alex Nuñez Leal
00:33:47 (Tr: 0:33:46)
Toni Bautista Tortajada
00:33:51 (Tr: 0:33:50)
Francisco Torres Pino
00:33:53 (Tr: 0:33:52)
Paulius Auryla
00:33:55 (Tr: 0:33:54)
i
Isaac Duarte Martinez
00:33:57 (Tr: 0:33:56)
i
Joan Mengual Bordas
00:33:58 (Tr: 0:33:57)
i
Albert Caballero Recio
00:34:00 (Tr: 0:33:59)
Bruno Paz Palanques
00:34:07 (Tr: 0:34:06)
i
David Serra Termens
00:34:33 (Tr: 0:34:33)
i
Cristian Chaguaceda Galisteo
00:35:12 (Tr: 0:35:10)
i
Heller Henry
00:35:13 (Tr: 0:35:11)

Real t.: 00:34:33

Official t.: 00:34:33

Real start: 20:00:18

Finish hour: 20:34:51

Cat:M4

Category place: 1

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 3:28 min/km

Club: at cerdanyola

k5: 0:17:30

Hour k5 : 20:17:48

Place k5 : 11

-

Finish line: 0:34:33

Finish hour: 20:34:51

Finish place : 12

Y 1 place

0:35:14
00:34:33
0:33:53
Francisco Torres Pino
00:33:53 (Tr: 0:33:52)
Paulius Auryla
00:33:55 (Tr: 0:33:54)
i
Isaac Duarte Martinez
00:33:57 (Tr: 0:33:56)
i
Joan Mengual Bordas
00:33:58 (Tr: 0:33:57)
i
Albert Caballero Recio
00:34:00 (Tr: 0:33:59)
Bruno Paz Palanques
00:34:07 (Tr: 0:34:06)
i
Ruben Bona Carneros
00:34:28 (Tr: 0:34:27)
i
Cristian Chaguaceda Galisteo
00:35:12 (Tr: 0:35:10)
i
Heller Henry
00:35:13 (Tr: 0:35:11)
Mykhaylo Kordyukov
00:35:14 (Tr: 0:35:13)

Real t.: 00:35:10

Official t.: 00:35:12

Real start: 20:00:20

Finish hour: 20:35:30

Cat:M2

Category place: 8

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 3:31 min/km

Club: at cerdanyola

k5: 0:17:33

Hour k5 : 20:17:53

Place k5 : 13

-

Finish line: 0:35:10

Finish hour: 20:35:30

Finish place : 13

Z

0:36:18
00:35:12
0:34:07
Bruno Paz Palanques
00:34:07 (Tr: 0:34:06)
i
Ruben Bona Carneros
00:34:28 (Tr: 0:34:27)
i
David Serra Termens
00:34:33 (Tr: 0:34:33)
i
Heller Henry
00:35:13 (Tr: 0:35:11)
Mykhaylo Kordyukov
00:35:14 (Tr: 0:35:13)

Real t.: 00:35:11

Official t.: 00:35:13

Real start: 20:00:21

Finish hour: 20:35:31

Cat:M2

Category place: 9

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 3:32 min/km

Club: munich road runners club

k5: 0:17:47

Hour k5 : 20:18:07

Place k5 : 16

-

Finish line: 0:35:11

Finish hour: 20:35:31

Finish place : 14

X 2 places

0:35:59
00:35:13
0:34:28
i
Ruben Bona Carneros
00:34:28 (Tr: 0:34:27)
i
David Serra Termens
00:34:33 (Tr: 0:34:33)
i
Cristian Chaguaceda Galisteo
00:35:12 (Tr: 0:35:10)
Mykhaylo Kordyukov
00:35:14 (Tr: 0:35:13)

Real t.: 00:35:13

Official t.: 00:35:14

Real start: 20:00:19

Finish hour: 20:35:32

Cat:M2

Category place: 10

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 3:32 min/km

Club: sedentaris.cat

k5: 0:17:45

Hour k5 : 20:18:04

Place k5 : 15

-

Finish line: 0:35:13

Finish hour: 20:35:32

Finish place : 15

Z

0:35:54
00:35:14
0:34:33
i
David Serra Termens
00:34:33 (Tr: 0:34:33)
i
Cristian Chaguaceda Galisteo
00:35:12 (Tr: 0:35:10)
i
Heller Henry
00:35:13 (Tr: 0:35:11)