Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Milles Nocturnes Cerdanyola

10K

November 16, 2019

10K 5K

X

USER AUTHENTICATION

Please, enter your email and password of xipgroc.cat to download diploma with photo

You haven't signed up at xipgroc.cat yet?

Sign up

Forgot your password?

a s i y

Real t.: 00:54:40

Official t.: 00:55:32

Real start: 20:01:10

Finish hour: 20:55:50

Cat:M2

Category place: 121

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 5:28 min/km

Club: secció excursionista ateneu santjustenc

k5: 0:28:35

Hour k5 : 20:29:44

Place k5 : 345

-

Finish line: 0:54:40

Finish hour: 20:55:50

Finish place : 331

X 14 places

0:56:30
00:55:32
0:54:34
i
Pere Capdevila Ribo
00:55:35 (Tr: 0:55:28)
Aaron Sánchez Ruiz
00:55:42 (Tr: 0:54:54)
Xavier Juncosa I Gurguí
00:55:51 (Tr: 0:55:43)
Miguel Ortega Rodríguez
00:56:02 (Tr: 0:55:41)
Elvira Aguilar Parejo
00:56:22 (Tr: 0:56:11)
Rafael Zamorano Perez
00:56:30 (Tr: 0:55:18)

Real t.: 00:55:28

Official t.: 00:55:35

Real start: 20:00:25

Finish hour: 20:55:53

Cat:M5

Category place: 18

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 5:33 min/km

Club:

k5: 0:27:49

Hour k5 : 20:28:14

Place k5 : 308

-

Finish line: 0:55:28

Finish hour: 20:55:53

Finish place : 332

Y 24 places

0:56:30
00:55:35
0:54:40
Pol Solans Rossell
00:55:32 (Tr: 0:54:40)
Aaron Sánchez Ruiz
00:55:42 (Tr: 0:54:54)
Xavier Juncosa I Gurguí
00:55:51 (Tr: 0:55:43)
Miguel Ortega Rodríguez
00:56:02 (Tr: 0:55:41)
Elvira Aguilar Parejo
00:56:22 (Tr: 0:56:11)
Rafael Zamorano Perez
00:56:30 (Tr: 0:55:18)

Real t.: 00:54:54

Official t.: 00:55:42

Real start: 20:01:07

Finish hour: 20:56:00

Cat:M2

Category place: 122

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 5:30 min/km

Club:

k5: 0:27:42

Hour k5 : 20:28:48

Place k5 : 326

-

Finish line: 0:54:54

Finish hour: 20:56:00

Finish place : 333

Y 7 places

0:56:30
00:55:42
0:54:55
Pol Solans Rossell
00:55:32 (Tr: 0:54:40)
i
Pere Capdevila Ribo
00:55:35 (Tr: 0:55:28)
Xavier Juncosa I Gurguí
00:55:51 (Tr: 0:55:43)
Miguel Ortega Rodríguez
00:56:02 (Tr: 0:55:41)
Elvira Aguilar Parejo
00:56:22 (Tr: 0:56:11)
Rafael Zamorano Perez
00:56:30 (Tr: 0:55:18)

Real t.: 00:55:43

Official t.: 00:55:51

Real start: 20:00:27

Finish hour: 20:56:09

Cat:M5

Category place: 19

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 5:35 min/km

Club:

k5: 0:27:44

Hour k5 : 20:28:11

Place k5 : 306

-

Finish line: 0:55:43

Finish hour: 20:56:09

Finish place : 334

Y 28 places

0:56:30
00:55:51
0:55:12
Pol Solans Rossell
00:55:32 (Tr: 0:54:40)
i
Pere Capdevila Ribo
00:55:35 (Tr: 0:55:28)
Aaron Sánchez Ruiz
00:55:42 (Tr: 0:54:54)
Miguel Ortega Rodríguez
00:56:02 (Tr: 0:55:41)
Elvira Aguilar Parejo
00:56:22 (Tr: 0:56:11)
Rafael Zamorano Perez
00:56:30 (Tr: 0:55:18)

Real t.: 00:55:41

Official t.: 00:56:02

Real start: 20:00:39

Finish hour: 20:56:20

Cat:M2

Category place: 123

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 5:35 min/km

Club:

k5: 0:27:57

Hour k5 : 20:28:36

Place k5 : 321

-

Finish line: 0:55:41

Finish hour: 20:56:20

Finish place : 335

Y 14 places

0:56:31
00:56:02
0:55:34
i
Pere Capdevila Ribo
00:55:35 (Tr: 0:55:28)
Aaron Sánchez Ruiz
00:55:42 (Tr: 0:54:54)
Xavier Juncosa I Gurguí
00:55:51 (Tr: 0:55:43)
Elvira Aguilar Parejo
00:56:22 (Tr: 0:56:11)
Rafael Zamorano Perez
00:56:30 (Tr: 0:55:18)
Jordi Butazzi Arch
00:56:31 (Tr: 0:56:00)

Real t.: 00:56:11

Official t.: 00:56:22

Real start: 20:00:30

Finish hour: 20:56:40

Cat:F4

Category place: 3

Race start:20:00:18

Gender:F

Pace: 5:38 min/km

Club: duscholux

k5: 0:28:16

Hour k5 : 20:28:46

Place k5 : 325

-

Finish line: 0:56:11

Finish hour: 20:56:40

Finish place : 336

Y 11 places

0:57:03
00:56:22
0:55:42
Aaron Sánchez Ruiz
00:55:42 (Tr: 0:54:54)
Xavier Juncosa I Gurguí
00:55:51 (Tr: 0:55:43)
Miguel Ortega Rodríguez
00:56:02 (Tr: 0:55:41)
Rafael Zamorano Perez
00:56:30 (Tr: 0:55:18)
Jordi Butazzi Arch
00:56:31 (Tr: 0:56:00)
i
Joan Giró Sugrañes
00:56:48 (Tr: 0:55:43)
i
Anna Corominas Comas
00:56:48 (Tr: 0:55:47)
Laura Vázquez Jiménez
00:57:00 (Tr: 0:56:32)

Real t.: 00:55:18

Official t.: 00:56:30

Real start: 20:01:30

Finish hour: 20:56:48

Cat:M2

Category place: 124

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 5:32 min/km

Club:

k5: 0:27:10

Hour k5 : 20:28:39

Place k5 : 323

-

Finish line: 0:55:18

Finish hour: 20:56:48

Finish place : 337

Y 14 places

0:57:09
00:56:30
0:55:51
Xavier Juncosa I Gurguí
00:55:51 (Tr: 0:55:43)
Miguel Ortega Rodríguez
00:56:02 (Tr: 0:55:41)
Elvira Aguilar Parejo
00:56:22 (Tr: 0:56:11)
Jordi Butazzi Arch
00:56:31 (Tr: 0:56:00)
i
Joan Giró Sugrañes
00:56:48 (Tr: 0:55:43)
i
Anna Corominas Comas
00:56:48 (Tr: 0:55:47)
Laura Vázquez Jiménez
00:57:00 (Tr: 0:56:32)
Jaume Nogués
00:57:06 (Tr: 0:56:09)

Real t.: 00:56:00

Official t.: 00:56:31

Real start: 20:00:49

Finish hour: 20:56:49

Cat:M3

Category place: 116

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 5:36 min/km

Club:

k5: 0:28:16

Hour k5 : 20:29:04

Place k5 : 331

-

Finish line: 0:56:00

Finish hour: 20:56:49

Finish place : 338

Y 7 places

0:57:00
00:56:31
0:56:02
Miguel Ortega Rodríguez
00:56:02 (Tr: 0:55:41)
Elvira Aguilar Parejo
00:56:22 (Tr: 0:56:11)
Rafael Zamorano Perez
00:56:30 (Tr: 0:55:18)
i
Joan Giró Sugrañes
00:56:48 (Tr: 0:55:43)
i
Anna Corominas Comas
00:56:48 (Tr: 0:55:47)
Laura Vázquez Jiménez
00:57:00 (Tr: 0:56:32)

Real t.: 00:55:43

Official t.: 00:56:48

Real start: 20:01:24

Finish hour: 20:57:06

Cat:M2

Category place: 125

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 5:35 min/km

Club:

k5: 0:28:39

Hour k5 : 20:30:03

Place k5 : 355

-

Finish line: 0:55:43

Finish hour: 20:57:06

Finish place : 339

X 16 places

0:57:14
00:56:48
0:56:22
Elvira Aguilar Parejo
00:56:22 (Tr: 0:56:11)
Rafael Zamorano Perez
00:56:30 (Tr: 0:55:18)
Jordi Butazzi Arch
00:56:31 (Tr: 0:56:00)
i
Anna Corominas Comas
00:56:48 (Tr: 0:55:47)
Laura Vázquez Jiménez
00:57:00 (Tr: 0:56:32)
Jaume Nogués
00:57:06 (Tr: 0:56:09)
i
Manuel Del Pino
00:57:10 (Tr: 0:55:56)
Xavier Sistere Centelles
00:57:11 (Tr: 0:56:00)

Real t.: 00:55:47

Official t.: 00:56:48

Real start: 20:01:20

Finish hour: 20:57:06

Cat:F2

Category place: 22

Race start:20:00:18

Gender:F

Pace: 5:35 min/km

Club:

k5: 0:28:42

Hour k5 : 20:30:02

Place k5 : 354

-

Finish line: 0:55:47

Finish hour: 20:57:06

Finish place : 340

X 14 places

0:57:10
00:56:48
0:56:27
Rafael Zamorano Perez
00:56:30 (Tr: 0:55:18)
Jordi Butazzi Arch
00:56:31 (Tr: 0:56:00)
i
Joan Giró Sugrañes
00:56:48 (Tr: 0:55:43)
Laura Vázquez Jiménez
00:57:00 (Tr: 0:56:32)
Jaume Nogués
00:57:06 (Tr: 0:56:09)
i
Manuel Del Pino
00:57:10 (Tr: 0:55:56)

Real t.: 00:56:32

Official t.: 00:57:00

Real start: 20:00:46

Finish hour: 20:57:18

Cat:F2

Category place: 23

Race start:20:00:18

Gender:F

Pace: 5:40 min/km

Club:

k5: 0:29:09

Hour k5 : 20:29:54

Place k5 : 348

-

Finish line: 0:56:32

Finish hour: 20:57:18

Finish place : 341

X 7 places

0:57:29
00:57:00
0:56:31
Jordi Butazzi Arch
00:56:31 (Tr: 0:56:00)
i
Joan Giró Sugrañes
00:56:48 (Tr: 0:55:43)
i
Anna Corominas Comas
00:56:48 (Tr: 0:55:47)
Jaume Nogués
00:57:06 (Tr: 0:56:09)
i
Manuel Del Pino
00:57:10 (Tr: 0:55:56)
Xavier Sistere Centelles
00:57:11 (Tr: 0:56:00)
i
Sergi Grau
00:57:15 (Tr: 0:57:10)

Real t.: 00:56:09

Official t.: 00:57:06

Real start: 20:01:16

Finish hour: 20:57:24

Cat:M4

Category place: 27

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 5:37 min/km

Club:

k5: 0:28:17

Hour k5 : 20:29:32

Place k5 : 341

-

Finish line: 0:56:09

Finish hour: 20:57:24

Finish place : 342

Y 1 place

0:57:24
00:57:06
0:56:48
i
Joan Giró Sugrañes
00:56:48 (Tr: 0:55:43)
i
Anna Corominas Comas
00:56:48 (Tr: 0:55:47)
Laura Vázquez Jiménez
00:57:00 (Tr: 0:56:32)
i
Manuel Del Pino
00:57:10 (Tr: 0:55:56)
Xavier Sistere Centelles
00:57:11 (Tr: 0:56:00)
i
Sergi Grau
00:57:15 (Tr: 0:57:10)

Real t.: 00:55:56

Official t.: 00:57:10

Real start: 20:01:32

Finish hour: 20:57:28

Cat:M3

Category place: 117

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 5:36 min/km

Club: gacelas

k5: 0:28:19

Hour k5 : 20:29:51

Place k5 : 347

-

Finish line: 0:55:56

Finish hour: 20:57:28

Finish place : 343

X 4 places

0:57:31
00:57:10
0:56:48
i
Anna Corominas Comas
00:56:48 (Tr: 0:55:47)
Laura Vázquez Jiménez
00:57:00 (Tr: 0:56:32)
Jaume Nogués
00:57:06 (Tr: 0:56:09)
Xavier Sistere Centelles
00:57:11 (Tr: 0:56:00)
i
Sergi Grau
00:57:15 (Tr: 0:57:10)

Real t.: 00:56:00

Official t.: 00:57:11

Real start: 20:01:30

Finish hour: 20:57:29

Cat:M2

Category place: 126

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 5:36 min/km

Club:

k5: 0:28:04

Hour k5 : 20:29:34

Place k5 : 342

-

Finish line: 0:56:00

Finish hour: 20:57:29

Finish place : 344

Y 2 places

0:57:23
00:57:11
0:57:00
Laura Vázquez Jiménez
00:57:00 (Tr: 0:56:32)
Jaume Nogués
00:57:06 (Tr: 0:56:09)
i
Manuel Del Pino
00:57:10 (Tr: 0:55:56)
i
Sergi Grau
00:57:15 (Tr: 0:57:10)

Real t.: 00:57:10

Official t.: 00:57:15

Real start: 20:00:24

Finish hour: 20:57:33

Cat:M3

Category place: 118

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 5:43 min/km

Club:

k5: 0:27:29

Hour k5 : 20:27:53

Place k5 : 291

-

Finish line: 0:57:10

Finish hour: 20:57:33

Finish place : 345

Y 54 places

0:57:25
00:57:15
0:57:06
Jaume Nogués
00:57:06 (Tr: 0:56:09)
i
Manuel Del Pino
00:57:10 (Tr: 0:55:56)
Xavier Sistere Centelles
00:57:11 (Tr: 0:56:00)