Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Milles Nocturnes Cerdanyola

5K

November 16, 2019

10K 5K

X

USER AUTHENTICATION

Please, enter your email and password of xipgroc.cat to download diploma with photo

You haven't signed up at xipgroc.cat yet?

Sign up

Forgot your password?

a s i y

Real t.: 00:23:28

Official t.: 00:23:42

Real start: 20:00:33

Finish hour: 20:24:00

Cat:M3

Category place: 12

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 4:42 min/km

Club:

0:24:15
00:23:42
0:23:10
i
Sergio Zurdo Fernández
00:23:48 (Tr: 0:23:41)
Victor Lechado Casas
00:23:50 (Tr: 0:23:35)
Moisés Calvo García
00:23:52 (Tr: 0:22:36)
Alba Ruiz Ceamanos
00:23:54 (Tr: 0:23:37)
i
Lanna Toro Lozano
00:24:13 (Tr: 0:24:07)
Xavier Guillen Ronquillo
00:24:15 (Tr: 0:23:37)

Real t.: 00:23:41

Official t.: 00:23:48

Real start: 20:00:26

Finish hour: 20:24:06

Cat:M3

Category place: 13

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 4:45 min/km

Club: zuas sab club

0:24:15
00:23:48
0:23:21
Albert Pla Solans
00:23:42 (Tr: 0:23:28)
Victor Lechado Casas
00:23:50 (Tr: 0:23:35)
Moisés Calvo García
00:23:52 (Tr: 0:22:36)
Alba Ruiz Ceamanos
00:23:54 (Tr: 0:23:37)
i
Lanna Toro Lozano
00:24:13 (Tr: 0:24:07)
Xavier Guillen Ronquillo
00:24:15 (Tr: 0:23:37)

Real t.: 00:23:35

Official t.: 00:23:50

Real start: 20:00:34

Finish hour: 20:24:08

Cat:M2

Category place: 21

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 4:43 min/km

Club:

0:24:15
00:23:50
0:23:26
Albert Pla Solans
00:23:42 (Tr: 0:23:28)
i
Sergio Zurdo Fernández
00:23:48 (Tr: 0:23:41)
Moisés Calvo García
00:23:52 (Tr: 0:22:36)
Alba Ruiz Ceamanos
00:23:54 (Tr: 0:23:37)
i
Lanna Toro Lozano
00:24:13 (Tr: 0:24:07)
Xavier Guillen Ronquillo
00:24:15 (Tr: 0:23:37)

Real t.: 00:22:36

Official t.: 00:23:52

Real start: 20:01:34

Finish hour: 20:24:10

Cat:M3

Category place: 14

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 4:32 min/km

Club:

0:24:15
00:23:52
0:23:29
Albert Pla Solans
00:23:42 (Tr: 0:23:28)
i
Sergio Zurdo Fernández
00:23:48 (Tr: 0:23:41)
Victor Lechado Casas
00:23:50 (Tr: 0:23:35)
Alba Ruiz Ceamanos
00:23:54 (Tr: 0:23:37)
i
Lanna Toro Lozano
00:24:13 (Tr: 0:24:07)
Xavier Guillen Ronquillo
00:24:15 (Tr: 0:23:37)

Real t.: 00:23:37

Official t.: 00:23:54

Real start: 20:00:35

Finish hour: 20:24:12

Cat:F2

Category place: 3

Race start:20:00:18

Gender:F

Pace: 4:44 min/km

Club: mtm sport salut

0:24:19
00:23:54
0:23:28
Albert Pla Solans
00:23:42 (Tr: 0:23:28)
i
Sergio Zurdo Fernández
00:23:48 (Tr: 0:23:41)
Victor Lechado Casas
00:23:50 (Tr: 0:23:35)
Moisés Calvo García
00:23:52 (Tr: 0:22:36)
i
Lanna Toro Lozano
00:24:13 (Tr: 0:24:07)
Xavier Guillen Ronquillo
00:24:15 (Tr: 0:23:37)
i
Fabio Iamonico
00:24:19 (Tr: 0:23:36)

Real t.: 00:24:07

Official t.: 00:24:13

Real start: 20:00:24

Finish hour: 20:24:31

Cat:F1

Category place: 8

Race start:20:00:18

Gender:F

Pace: 4:50 min/km

Club: medina competición

0:24:35
00:24:13
0:23:50
Victor Lechado Casas
00:23:50 (Tr: 0:23:35)
Moisés Calvo García
00:23:52 (Tr: 0:22:36)
Alba Ruiz Ceamanos
00:23:54 (Tr: 0:23:37)
Xavier Guillen Ronquillo
00:24:15 (Tr: 0:23:37)
i
Fabio Iamonico
00:24:19 (Tr: 0:23:36)
i
Adrián Jiménez
00:24:23 (Tr: 0:23:37)
Jesus m. Romeo Vivero
00:24:31 (Tr: 0:23:57)
i
Antoni Tena Mendoza
00:24:31 (Tr: 0:23:58)
Victor De Najera Ongil
00:24:33 (Tr: 0:23:54)

Real t.: 00:23:37

Official t.: 00:24:15

Real start: 20:00:56

Finish hour: 20:24:33

Cat:M2

Category place: 22

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 4:44 min/km

Club:

0:24:37
00:24:15
0:23:52
Moisés Calvo García
00:23:52 (Tr: 0:22:36)
Alba Ruiz Ceamanos
00:23:54 (Tr: 0:23:37)
i
Lanna Toro Lozano
00:24:13 (Tr: 0:24:07)
i
Fabio Iamonico
00:24:19 (Tr: 0:23:36)
i
Adrián Jiménez
00:24:23 (Tr: 0:23:37)
Jesus m. Romeo Vivero
00:24:31 (Tr: 0:23:57)
i
Antoni Tena Mendoza
00:24:31 (Tr: 0:23:58)
Victor De Najera Ongil
00:24:33 (Tr: 0:23:54)

Real t.: 00:23:36

Official t.: 00:24:19

Real start: 20:01:02

Finish hour: 20:24:37

Cat:M3

Category place: 15

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 4:44 min/km

Club: club triatló badia del vallés

0:24:45
00:24:19
0:23:54
Alba Ruiz Ceamanos
00:23:54 (Tr: 0:23:37)
i
Lanna Toro Lozano
00:24:13 (Tr: 0:24:07)
Xavier Guillen Ronquillo
00:24:15 (Tr: 0:23:37)
i
Adrián Jiménez
00:24:23 (Tr: 0:23:37)
Jesus m. Romeo Vivero
00:24:31 (Tr: 0:23:57)
i
Antoni Tena Mendoza
00:24:31 (Tr: 0:23:58)
Victor De Najera Ongil
00:24:33 (Tr: 0:23:54)
Meritxell Larred Ferras
00:24:42 (Tr: 0:23:49)

Real t.: 00:23:37

Official t.: 00:24:23

Real start: 20:01:05

Finish hour: 20:24:41

Cat:M2

Category place: 23

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 4:44 min/km

Club:

0:24:34
00:24:23
0:24:13
i
Lanna Toro Lozano
00:24:13 (Tr: 0:24:07)
Xavier Guillen Ronquillo
00:24:15 (Tr: 0:23:37)
i
Fabio Iamonico
00:24:19 (Tr: 0:23:36)
Jesus m. Romeo Vivero
00:24:31 (Tr: 0:23:57)
i
Antoni Tena Mendoza
00:24:31 (Tr: 0:23:58)
Victor De Najera Ongil
00:24:33 (Tr: 0:23:54)

Real t.: 00:23:57

Official t.: 00:24:31

Real start: 20:00:53

Finish hour: 20:24:49

Cat:M4

Category place: 4

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 4:48 min/km

Club: at cerdanyola

0:24:48
00:24:31
0:24:15
Xavier Guillen Ronquillo
00:24:15 (Tr: 0:23:37)
i
Fabio Iamonico
00:24:19 (Tr: 0:23:36)
i
Adrián Jiménez
00:24:23 (Tr: 0:23:37)
i
Antoni Tena Mendoza
00:24:31 (Tr: 0:23:58)
Victor De Najera Ongil
00:24:33 (Tr: 0:23:54)
Meritxell Larred Ferras
00:24:42 (Tr: 0:23:49)
i
Marcelo Fajardo Rodríguez
00:24:47 (Tr: 0:24:38)

Real t.: 00:23:58

Official t.: 00:24:31

Real start: 20:00:52

Finish hour: 20:24:49

Cat:M4

Category place: 5

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 4:48 min/km

Club: l’escala port team

0:24:47
00:24:31
0:24:16
i
Fabio Iamonico
00:24:19 (Tr: 0:23:36)
i
Adrián Jiménez
00:24:23 (Tr: 0:23:37)
Jesus m. Romeo Vivero
00:24:31 (Tr: 0:23:57)
Victor De Najera Ongil
00:24:33 (Tr: 0:23:54)
Meritxell Larred Ferras
00:24:42 (Tr: 0:23:49)
i
Marcelo Fajardo Rodríguez
00:24:47 (Tr: 0:24:38)

Real t.: 00:23:54

Official t.: 00:24:33

Real start: 20:00:58

Finish hour: 20:24:51

Cat:M5

Category place: 3

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 4:47 min/km

Club: penya fondistes badalona

0:24:49
00:24:33
0:24:17
i
Fabio Iamonico
00:24:19 (Tr: 0:23:36)
i
Adrián Jiménez
00:24:23 (Tr: 0:23:37)
Jesus m. Romeo Vivero
00:24:31 (Tr: 0:23:57)
i
Antoni Tena Mendoza
00:24:31 (Tr: 0:23:58)
Meritxell Larred Ferras
00:24:42 (Tr: 0:23:49)
i
Marcelo Fajardo Rodríguez
00:24:47 (Tr: 0:24:38)
Maria Madrona Moreno
00:24:49 (Tr: 0:24:40)

Real t.: 00:23:49

Official t.: 00:24:42

Real start: 20:01:11

Finish hour: 20:25:00

Cat:F2

Category place: 4

Race start:20:00:18

Gender:F

Pace: 4:46 min/km

Club: at cerdanyola

0:24:52
00:24:42
0:24:31
Jesus m. Romeo Vivero
00:24:31 (Tr: 0:23:57)
i
Antoni Tena Mendoza
00:24:31 (Tr: 0:23:58)
Victor De Najera Ongil
00:24:33 (Tr: 0:23:54)
i
Marcelo Fajardo Rodríguez
00:24:47 (Tr: 0:24:38)
Maria Madrona Moreno
00:24:49 (Tr: 0:24:40)

Real t.: 00:24:38

Official t.: 00:24:47

Real start: 20:00:28

Finish hour: 20:25:05

Cat:M3

Category place: 16

Race start:20:00:18

Gender:M

Pace: 4:56 min/km

Club:

0:25:02
00:24:47
0:24:31
i
Antoni Tena Mendoza
00:24:31 (Tr: 0:23:58)
Victor De Najera Ongil
00:24:33 (Tr: 0:23:54)
Meritxell Larred Ferras
00:24:42 (Tr: 0:23:49)
Maria Madrona Moreno
00:24:49 (Tr: 0:24:40)

Real t.: 00:24:40

Official t.: 00:24:49

Real start: 20:00:28

Finish hour: 20:25:07

Cat:F3

Category place: 5

Race start:20:00:18

Gender:F

Pace: 4:56 min/km

Club: ripollet unió atletica

0:25:06
00:24:49
0:24:33
Victor De Najera Ongil
00:24:33 (Tr: 0:23:54)
Meritxell Larred Ferras
00:24:42 (Tr: 0:23:49)
i
Marcelo Fajardo Rodríguez
00:24:47 (Tr: 0:24:38)