Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Mitja de Terrassa

Mitja

January 26, 2020

5K Mitja

X

USER AUTHENTICATION

Please, enter your email and password of xipgroc.cat to download diploma with photo

You haven't signed up at xipgroc.cat yet?

Sign up

Forgot your password?

9
FILTERS

=
a s i y

Real t.: 01:05:44

Official t.: 01:05:44

Real start: 10:01:24

Finish hour: 11:07:08

Cat:M

Category place: 1

Race start:10:01:24

Gender:M

Pace: 3:07 min/km

Club:

k5: 0:15:41

Hour k5 : 10:17:05

Place k5 : 1

-

k10: 0:31:29

Hour k10 : 10:32:53

Place k10 : 1

Z

k15: 0:47:42

Hour k15 : 10:49:06

Place k15 : 1

Z

k20: 1:02:18

Hour k20 : 11:03:42

Place k20 : 1

Z

Finish line: 1:05:44

Finish hour: 11:07:08

Finish place : 1

Z

1:11:48
01:05:44
0:59:40
Mohamed El Ghazouany
01:06:20 (Tr: 1:06:20)
i
Samyr Ait
01:07:41 (Tr: 1:07:41)
i
Edgars Sumskis
01:07:46 (Tr: 1:07:46)
i
Ruben Palomeque
01:08:31 (Tr: 1:08:31)
i
Reyes Estevez Lopez
01:09:13 (Tr: 1:09:13)
Marc Otero
01:11:48 (Tr: 1:11:48)

Real t.: 01:06:20

Official t.: 01:06:20

Real start: 10:01:24

Finish hour: 11:07:44

Cat:M

Category place: 2

Race start:10:01:24

Gender:M

Pace: 3:09 min/km

Club:

k5: 0:15:42

Hour k5 : 10:17:06

Place k5 : 2

-

k10: 0:31:29

Hour k10 : 10:32:53

Place k10 : 2

Z

k15: 0:47:57

Hour k15 : 10:49:21

Place k15 : 2

Z

k20: 1:02:43

Hour k20 : 11:04:07

Place k20 : 2

Z

Finish line: 1:06:20

Finish hour: 11:07:44

Finish place : 2

Z

1:11:48
01:06:20
1:00:53
i
Mourad El Bannouri
01:05:44 (Tr: 1:05:44)
i
Samyr Ait
01:07:41 (Tr: 1:07:41)
i
Edgars Sumskis
01:07:46 (Tr: 1:07:46)
i
Ruben Palomeque
01:08:31 (Tr: 1:08:31)
i
Reyes Estevez Lopez
01:09:13 (Tr: 1:09:13)
Marc Otero
01:11:48 (Tr: 1:11:48)

Real t.: 01:07:41

Official t.: 01:07:41

Real start: 10:01:24

Finish hour: 11:09:05

Cat:M

Category place: 3

Race start:10:01:24

Gender:M

Pace: 3:13 min/km

Club:

k5: 0:15:42

Hour k5 : 10:17:06

Place k5 : 3

-

k10: 0:31:51

Hour k10 : 10:33:15

Place k10 : 3

Z

k15: 0:49:02

Hour k15 : 10:50:26

Place k15 : 4

Y 1 place

k20: 1:04:07

Hour k20 : 11:05:31

Place k20 : 4

Z

Finish line: 1:07:41

Finish hour: 11:09:05

Finish place : 3

X 1 place

1:11:48
01:07:41
1:03:35
i
Mourad El Bannouri
01:05:44 (Tr: 1:05:44)
Mohamed El Ghazouany
01:06:20 (Tr: 1:06:20)
i
Edgars Sumskis
01:07:46 (Tr: 1:07:46)
i
Ruben Palomeque
01:08:31 (Tr: 1:08:31)
i
Reyes Estevez Lopez
01:09:13 (Tr: 1:09:13)
Marc Otero
01:11:48 (Tr: 1:11:48)

Real t.: 01:07:46

Official t.: 01:07:46

Real start: 10:01:24

Finish hour: 11:09:10

Cat:M

Category place: 4

Race start:10:01:24

Gender:M

Pace: 3:13 min/km

Club:

k5: 0:15:42

Hour k5 : 10:17:06

Place k5 : 4

-

k10: 0:31:51

Hour k10 : 10:33:15

Place k10 : 4

Z

k15: 0:49:02

Hour k15 : 10:50:26

Place k15 : 3

X 1 place

k20: 1:04:07

Hour k20 : 11:05:31

Place k20 : 3

Z

Finish line: 1:07:46

Finish hour: 11:09:10

Finish place : 4

Y 1 place

1:11:48
01:07:46
1:03:44
i
Mourad El Bannouri
01:05:44 (Tr: 1:05:44)
Mohamed El Ghazouany
01:06:20 (Tr: 1:06:20)
i
Samyr Ait
01:07:41 (Tr: 1:07:41)
i
Ruben Palomeque
01:08:31 (Tr: 1:08:31)
i
Reyes Estevez Lopez
01:09:13 (Tr: 1:09:13)
Marc Otero
01:11:48 (Tr: 1:11:48)

Real t.: 01:08:31

Official t.: 01:08:31

Real start: 10:01:25

Finish hour: 11:09:55

Cat:M

Category place: 5

Race start:10:01:24

Gender:M

Pace: 3:15 min/km

Club:

k5: 0:15:51

Hour k5 : 10:17:16

Place k5 : 5

-

k10: 0:32:33

Hour k10 : 10:33:57

Place k10 : 5

Z

k15: 0:49:38

Hour k15 : 10:51:02

Place k15 : 5

Z

k20: 1:04:49

Hour k20 : 11:06:13

Place k20 : 5

Z

Finish line: 1:08:31

Finish hour: 11:09:55

Finish place : 5

Z

1:11:52
01:08:31
1:05:10
i
Mourad El Bannouri
01:05:44 (Tr: 1:05:44)
Mohamed El Ghazouany
01:06:20 (Tr: 1:06:20)
i
Samyr Ait
01:07:41 (Tr: 1:07:41)
i
Edgars Sumskis
01:07:46 (Tr: 1:07:46)
i
Reyes Estevez Lopez
01:09:13 (Tr: 1:09:13)
Marc Otero
01:11:48 (Tr: 1:11:48)
i
Driss Lakhouaja
01:11:52 (Tr: 1:11:52)

Real t.: 01:09:13

Official t.: 01:09:13

Real start: 10:01:24

Finish hour: 11:10:37

Cat:M

Category place: 6

Race start:10:01:24

Gender:M

Pace: 3:17 min/km

Club:

k5: 0:16:03

Hour k5 : 10:17:27

Place k5 : 7

-

k10: 0:32:47

Hour k10 : 10:34:11

Place k10 : 6

X 1 place

k15: 0:50:06

Hour k15 : 10:51:30

Place k15 : 6

Z

k20: 1:05:27

Hour k20 : 11:06:51

Place k20 : 6

Z

Finish line: 1:09:13

Finish hour: 11:10:37

Finish place : 6

Z

1:13:16
01:09:13
1:05:11
i
Mourad El Bannouri
01:05:44 (Tr: 1:05:44)
Mohamed El Ghazouany
01:06:20 (Tr: 1:06:20)
i
Samyr Ait
01:07:41 (Tr: 1:07:41)
i
Edgars Sumskis
01:07:46 (Tr: 1:07:46)
i
Ruben Palomeque
01:08:31 (Tr: 1:08:31)
Marc Otero
01:11:48 (Tr: 1:11:48)
i
Driss Lakhouaja
01:11:52 (Tr: 1:11:52)
i
Dustin Pinteño López
01:13:16 (Tr: 1:13:15)

Real t.: 01:11:48

Official t.: 01:11:48

Real start: 10:01:24

Finish hour: 11:13:12

Cat:M

Category place: 7

Race start:10:01:24

Gender:M

Pace: 3:25 min/km

Club: jas

k5: 0:16:48

Hour k5 : 10:18:12

Place k5 : 9

-

k10: 0:34:20

Hour k10 : 10:35:44

Place k10 : 9

Z

k15: 0:52:17

Hour k15 : 10:53:41

Place k15 : 8

X 1 place

k20: 1:08:10

Hour k20 : 11:09:34

Place k20 : 8

Z

Finish line: 1:11:48

Finish hour: 11:13:12

Finish place : 7

X 1 place

1:15:50
01:11:48
1:07:46
i
Edgars Sumskis
01:07:46 (Tr: 1:07:46)
i
Ruben Palomeque
01:08:31 (Tr: 1:08:31)
i
Reyes Estevez Lopez
01:09:13 (Tr: 1:09:13)
i
Driss Lakhouaja
01:11:52 (Tr: 1:11:52)
i
Dustin Pinteño López
01:13:16 (Tr: 1:13:15)
Jordi Uró Mompel
01:14:35 (Tr: 1:14:33)
Jordi Romero Guitart
01:14:41 (Tr: 1:14:39)
Sylvain Quevre
01:14:53 (Tr: 1:14:53)
i
Ruben Bona Carneros
01:14:59 (Tr: 1:14:59)
i
Raúl Moreno Santana
01:15:13 (Tr: 1:15:12)
i
Arnau Illa José
01:15:36 (Tr: 1:15:34)

Real t.: 01:11:52

Official t.: 01:11:52

Real start: 10:01:24

Finish hour: 11:13:16

Cat:M

Category place: 8

Race start:10:01:24

Gender:M

Pace: 3:25 min/km

Club:

k5: 0:16:47

Hour k5 : 10:18:11

Place k5 : 8

-

k10: 0:34:20

Hour k10 : 10:35:44

Place k10 : 8

Z

k15: 0:52:17

Hour k15 : 10:53:41

Place k15 : 7

X 1 place

k20: 1:08:09

Hour k20 : 11:09:33

Place k20 : 7

Z

Finish line: 1:11:52

Finish hour: 11:13:16

Finish place : 8

Y 1 place

1:15:13
01:11:52
1:08:31
i
Ruben Palomeque
01:08:31 (Tr: 1:08:31)
i
Reyes Estevez Lopez
01:09:13 (Tr: 1:09:13)
Marc Otero
01:11:48 (Tr: 1:11:48)
i
Dustin Pinteño López
01:13:16 (Tr: 1:13:15)
Jordi Uró Mompel
01:14:35 (Tr: 1:14:33)
Jordi Romero Guitart
01:14:41 (Tr: 1:14:39)
Sylvain Quevre
01:14:53 (Tr: 1:14:53)
i
Ruben Bona Carneros
01:14:59 (Tr: 1:14:59)

Real t.: 01:13:15

Official t.: 01:13:16

Real start: 10:01:25

Finish hour: 11:14:40

Cat:M

Category place: 9

Race start:10:01:24

Gender:M

Pace: 3:29 min/km

Club: unio atletica terrassa

k5: 0:15:57

Hour k5 : 10:17:21

Place k5 : 6

-

k10: 0:34:01

Hour k10 : 10:35:25

Place k10 : 7

Y 1 place

k15: 0:52:32

Hour k15 : 10:53:57

Place k15 : 9

Y 2 places

k20: 1:09:05

Hour k20 : 11:10:30

Place k20 : 9

Z

Finish line: 1:13:15

Finish hour: 11:14:40

Finish place : 9

Z

1:17:18
01:13:16
1:09:13
i
Reyes Estevez Lopez
01:09:13 (Tr: 1:09:13)
Marc Otero
01:11:48 (Tr: 1:11:48)
i
Driss Lakhouaja
01:11:52 (Tr: 1:11:52)
Jordi Uró Mompel
01:14:35 (Tr: 1:14:33)
Jordi Romero Guitart
01:14:41 (Tr: 1:14:39)
Sylvain Quevre
01:14:53 (Tr: 1:14:53)
i
Ruben Bona Carneros
01:14:59 (Tr: 1:14:59)
i
Raúl Moreno Santana
01:15:13 (Tr: 1:15:12)
i
Arnau Illa José
01:15:36 (Tr: 1:15:34)

Real t.: 01:14:33

Official t.: 01:14:35

Real start: 10:01:27

Finish hour: 11:15:59

Cat:M

Category place: 10

Race start:10:01:24

Gender:M

Pace: 3:33 min/km

Club: club atlètic torelló

k5: 0:17:07

Hour k5 : 10:18:33

Place k5 : 10

-

k10: 0:35:13

Hour k10 : 10:36:39

Place k10 : 11

Y 1 place

k15: 0:54:08

Hour k15 : 10:55:34

Place k15 : 10

X 1 place

k20: 1:10:41

Hour k20 : 11:12:07

Place k20 : 10

Z

Finish line: 1:14:33

Finish hour: 11:15:59

Finish place : 10

Z

1:17:23
01:14:35
1:11:48
Marc Otero
01:11:48 (Tr: 1:11:48)
i
Driss Lakhouaja
01:11:52 (Tr: 1:11:52)
i
Dustin Pinteño López
01:13:16 (Tr: 1:13:15)
Jordi Romero Guitart
01:14:41 (Tr: 1:14:39)
Sylvain Quevre
01:14:53 (Tr: 1:14:53)
i
Ruben Bona Carneros
01:14:59 (Tr: 1:14:59)
i
Raúl Moreno Santana
01:15:13 (Tr: 1:15:12)
i
Arnau Illa José
01:15:36 (Tr: 1:15:34)

Real t.: 01:14:39

Official t.: 01:14:41

Real start: 10:01:26

Finish hour: 11:16:05

Cat:M

Category place: 11

Race start:10:01:24

Gender:M

Pace: 3:33 min/km

Club: cn terrassa triatló

k5: 0:17:07

Hour k5 : 10:18:33

Place k5 : 11

-

k10: 0:35:13

Hour k10 : 10:36:38

Place k10 : 10

X 1 place

k15: 0:54:09

Hour k15 : 10:55:35

Place k15 : 11

Y 1 place

k20: 1:10:50

Hour k20 : 11:12:16

Place k20 : 11

Z

Finish line: 1:14:39

Finish hour: 11:16:05

Finish place : 11

Z

1:17:30
01:14:41
1:11:52
i
Driss Lakhouaja
01:11:52 (Tr: 1:11:52)
i
Dustin Pinteño López
01:13:16 (Tr: 1:13:15)
Jordi Uró Mompel
01:14:35 (Tr: 1:14:33)
Sylvain Quevre
01:14:53 (Tr: 1:14:53)
i
Ruben Bona Carneros
01:14:59 (Tr: 1:14:59)
i
Raúl Moreno Santana
01:15:13 (Tr: 1:15:12)
i
Arnau Illa José
01:15:36 (Tr: 1:15:34)

Real t.: 01:14:53

Official t.: 01:14:53

Real start: 10:01:25

Finish hour: 11:16:17

Cat:M

Category place: 12

Race start:10:01:24

Gender:M

Pace: 3:33 min/km

Club: c.a.coty

k5: 0:17:08

Hour k5 : 10:18:32

Place k5 : 12

-

k10: 0:35:14

Hour k10 : 10:36:39

Place k10 : 12

Z

k15: 0:54:10

Hour k15 : 10:55:34

Place k15 : 12

Z

k20: 1:10:51

Hour k20 : 11:12:16

Place k20 : 12

Z

Finish line: 1:14:53

Finish hour: 11:16:17

Finish place : 12

Z

1:16:30
01:14:53
1:13:16
i
Dustin Pinteño López
01:13:16 (Tr: 1:13:15)
Jordi Uró Mompel
01:14:35 (Tr: 1:14:33)
Jordi Romero Guitart
01:14:41 (Tr: 1:14:39)
i
Ruben Bona Carneros
01:14:59 (Tr: 1:14:59)
i
Raúl Moreno Santana
01:15:13 (Tr: 1:15:12)
i
Arnau Illa José
01:15:36 (Tr: 1:15:34)

Real t.: 01:14:59

Official t.: 01:14:59

Real start: 10:01:25

Finish hour: 11:16:23

Cat:M

Category place: 13

Race start:10:01:24

Gender:M

Pace: 3:34 min/km

Club: ce cerdanyola

k5: 0:17:28

Hour k5 : 10:18:53

Place k5 : 15

-

k10: 0:35:38

Hour k10 : 10:37:02

Place k10 : 14

X 1 place

k15: 0:54:26

Hour k15 : 10:55:50

Place k15 : 13

X 1 place

k20: 1:11:02

Hour k20 : 11:12:26

Place k20 : 13

Z

Finish line: 1:14:59

Finish hour: 11:16:23

Finish place : 13

Z

1:15:36
01:14:59
1:14:23
Jordi Uró Mompel
01:14:35 (Tr: 1:14:33)
Jordi Romero Guitart
01:14:41 (Tr: 1:14:39)
Sylvain Quevre
01:14:53 (Tr: 1:14:53)
i
Raúl Moreno Santana
01:15:13 (Tr: 1:15:12)
i
Arnau Illa José
01:15:36 (Tr: 1:15:34)

Real t.: 01:15:12

Official t.: 01:15:13

Real start: 10:01:25

Finish hour: 11:16:37

Cat:M

Category place: 14

Race start:10:01:24

Gender:M

Pace: 3:34 min/km

Club: los martes con dios

k5: 0:17:45

Hour k5 : 10:19:10

Place k5 : 20

-

k10: 0:36:12

Hour k10 : 10:37:37

Place k10 : 18

X 2 places

k15: 0:54:59

Hour k15 : 10:56:24

Place k15 : 16

X 2 places

k20: 1:11:18

Hour k20 : 11:12:43

Place k20 : 14

X 2 places

Finish line: 1:15:12

Finish hour: 11:16:37

Finish place : 14

Z

1:15:46
01:15:13
1:14:41
Jordi Romero Guitart
01:14:41 (Tr: 1:14:39)
Sylvain Quevre
01:14:53 (Tr: 1:14:53)
i
Ruben Bona Carneros
01:14:59 (Tr: 1:14:59)
i
Arnau Illa José
01:15:36 (Tr: 1:15:34)

Real t.: 01:15:34

Official t.: 01:15:36

Real start: 10:01:26

Finish hour: 11:17:00

Cat:M

Category place: 15

Race start:10:01:24

Gender:M

Pace: 3:35 min/km

Club: club natació banyoles

k5: 0:17:33

Hour k5 : 10:18:58

Place k5 : 17

-

k10: 0:35:58

Hour k10 : 10:37:24

Place k10 : 16

X 1 place

k15: 0:54:55

Hour k15 : 10:56:20

Place k15 : 15

X 1 place

k20: 1:11:37

Hour k20 : 11:13:03

Place k20 : 15

Z

Finish line: 1:15:34

Finish hour: 11:17:00

Finish place : 15

Z

1:16:18
01:15:36
1:14:53
Sylvain Quevre
01:14:53 (Tr: 1:14:53)
i
Ruben Bona Carneros
01:14:59 (Tr: 1:14:59)
i
Raúl Moreno Santana
01:15:13 (Tr: 1:15:12)